Program dla 2017-07-25 od do
24.06 25.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:30
Uwaga!, odc. 5019
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 996
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zabójstwo niedoskonałe", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W wynajmowanym mieszkaniu zginęła młoda kobieta, która kilka miesięcy temu odeszła od męża. Wiele wskazuje na to, że sprawca włamał się do mieszkania. Pierwszym podejrzanym jest chłopak, który okradł sąsiadów ofiary. Tymczasem na nagraniu z kamer z bloku ofiary widać mężczyznę i młodą kobietę w ciąży, wynoszących z budynku jakieś przedmioty. Sąsiedzi ofiary twierdzą, że to gosposia zamordowanej… , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku
Godziny emisji
08:00
Milionerzy, odc. 30/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 12/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Villa Toscania", (Pszczew). Villa Toscania to restauracja położona kilka kilometrów od miasteczka Pszczew. Żeby ją odwiedzić, trzeba się udać do niej specjalnie. Ale warto to zrobić, bo to bardzo urokliwe i zielone miejsce. Niestety, od kilku lat mało kto, tu zagląda. Ponieważ, żeby gdzieś zajrzeć, trzeba wiedzieć, jak tam dotrzeć. A do tej wielkopolskiej Toskanii nie prowadzą żadne drogowskazy. Właściciel Gustavo, rodowity Włoch, nie rozumie w czym tkwi problem. Ma nadzieję... (Polska)

09:35
Szkoła, odc. 218
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irka Nowicka chce zostać na noc u swojego chłopaka, ale rodzice stanowczo jej tego zabraniają i stawiają za wzór starszą siostrę, Kornelię, która świetnie się uczy i nie spędza czasu na randkowaniu. Irka jest zła i postanawia znaleźć dla starszej siostry chłopaka. Liczy na to, że rodzice skupią się wtedy na Kornelii, a jej dadzą spokój. Dziewczyna szuka odpowiedniego kandydata. Płaci szkolnemu przystojniakowi, Arkowi, za poderwanie jej siostry. Intryga szybko wychodzi na jaw. Rafał Przybylski... (Polska)

10:35
Ukryta prawda, odc. 476
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila (28) po śmierci rodziców przejęła opiekę nad swoją młodszą siostrą Olą (17). Pracuje jako kelnerka, chce skończyć studia i planuje ślub ze swoim chłopakiem Marcinem (32). Niestety nie potrafi zapanować nad krnąbrną nastolatką. W domu coraz częściej dochodzi do kłótni. Cierpi na tym związek Kamili. Jej ukochany uważa, że narzeczona jest zbyt pobłażliwa wobec siostry. Kamila stara się dotrzeć Oli, niestety dziewczyna żyje głównie imprezami, alkoholem i używkami… Pewnego dnia oświadcza,... (Polska)

11:35
Szpital, odc. 362
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wycieczki szkolnej doszło do wypadku. Klasa 12-latków była w jednostce straży pożarnej. Jeden z uczniów odbezpieczył gaśnicę, która wybuchła i raniła kilkoro dzieci. Dwóch chłopców wymaga pomocy lekarzy. Pogotowie przywozi pierwszego z nich. Wkrótce dociera również Adam Rucza, sprawca wypadku. Przywozi go wychowawczyni. Ratownicy na miejscu zbadali go i zabezpieczyli mu złamaną rękę. Pacjent nie ma innych poważnych urazów. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Po tym jak rodzice... (Polska)

12:35
19 +, odc. 90/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena jest obolała po tym, jak była dziewczyna Miłosza z zazdrości zrzuciła ją ze schodów. Postanawia porozmawiać z Oskarem i oznajmia mu, że to koniec. Załamany Oskar zaczyna sięgać po narkotyki i podpala swój pokój. Później wdrapuje się na dźwig do bungee i zamierza skoczyć. Na miejscu pojawia się policja i negocjator, ale to Lena przekonuje chłopaka, by zszedł i nie robił głupstw. Okłamuje go i zapewnia, że do niego wróci. Pogotowie zabiera Oskara do szpitala, wcześniej policja znajduje... (Polska)

13:05
19 +, odc. 91/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar wychodzi z ośrodka psychiatrycznego i zostaje przewieziony na komisariat. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara więzienia. Chłopakowi jest wszystko jedno, stracił Lenę i nic się już dla niego nie liczy. Lena, Melania i matka Oskara przyjeżdżają do sądu, gdzie w trybie pilnym ma odbyć się rozprawa. Ojciec Kamila zgadza się być jego adwokatem i udaje mu się wybronić chłopaka. W ramach kary Oskar musi pracować społecznie. W mieszkaniu chłopaków trwa wielkie sprzątanie po pożarze w pokoju... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 997
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"W zagrożeniu", śledztwo prowadzą Anna Palka i Sebastian Wątroba. Przed blokiem ktoś pobił do nieprzytomności młodą kobietę. Wkrótce okazuje się, że zaginął jej czteroletni syn. Policja podejrzewa, że za pobiciem i porwaniem stoi ojciec chłopca. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna chciał ukryć syna przed przestępcami, którzy chcą zmusić go do dokonania włamania. Komisarze próbują ustalić miejsce przetrzymywania dziecka. Trwa walka z czasem. , napisy (Polska)

14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 998
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Leoś", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Trwają poszukiwania trzyletniego chłopca, który zaginął miesiąc wcześniej. Jego matka jest pewna, że uprowadziła go niania. Niebawem policja odnajduje rzekomą opiekunkę trzylatka. Kobieta twierdzi, że nigdy nie zajmowała się chłopcem! Wtedy matka dziecka zmienia zeznania i mówi, że ktoś porwał jej syna z samochodu, którym jechała ze swoim chłopakiem. Oboje byli pod wpływem narkotyków i nie pamiętają, co się wydarzyło.... (Polska)

15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bytów, „Młyn”. Kilka lat temu Mariusz namówił swoją żonę, Wiolettę na zakup starego zabytkowego Młyna, żeby otworzyć w nim restaurację. Chociaż Wioletta była przerażona zakupem ponad 200 letniego budynku, zgodziła się na pomysł męża. I tak w starannie wyremontowanym zabytku otworzyli wymarzoną restaurację. Jednak zamiast spodziewanego sukcesu pojawiły się problemy finansowe. Nieliczni goście nie zapewniali wystarczającego dochodu, a właściciel robił się coraz bardziej nerwowy. Jego wybuchowy... (Polska)

16:00
Szkoła, odc. 219
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Marzena Kaliciak ma dosyć zalotów Krzyśka Markowskiego. Licealista jest nachalny i agresywny. Uczennica za namową przyjaciółki postanawia udawać, że jest dziewczyną Kuby Kaczmarka. Wściekły Krzysiek napada na Kubę. Dziewczyna, chcąc uwolnić się od natarczywych zalotów, postanawia skompromitować Krzysztofa. Dawid Adamik z 1c gimnazjum wstydzi się swojego ojca, który właśnie przeszedł na emeryturę. 13-latek obawia się, że stanie się pośmiewiskiem, gdy jego szkolni koledzy... (Polska)

17:00
Ukryta prawda, odc. 477
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina Kowalik (30) mieszka z synkiem Jasiem (4) i tymczasowo także z siostrą Alicją (35) W lokalu na warszawskim Powiślu. Jest wdową – jej mąż Szymon zginął w wypadku samochodowym. Auto prowadziła Sabina. W sądzie karnym nadal toczy się postępowanie, mające ostatecznie wyjaśnić, czy do wypadku doszło z jej winy. Kobieta również odniosła obrażenia. Przez trzy miesiące leżała w szpitalu, a przez kolejne tygodnie dochodziła do zdrowia w domu. W czasie jej choroby Jasiem opiekowali się teściowa... (Polska)

18:00
Szpital, odc. 363
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice przywożą do szpitala 6-letniego syna. Chłopczyk od paru godzin bardzo dziwnie się zachowywał. Był pobudzony, biegał po domu, aż w końcu stracił na chwilę przytomność. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Małżeństwo nie ma pojęcia, że maluch zjadł garść żelków, które jego 15-letni brat nasączył wódką. Podczas badania, lekarka wyczuwa alkohol i podejrzewa zatrucie. Rodzice są w szoku i nie mogą uwierzyć, że ich dziecko jest pijane. Nie mają pojęcia co tak naprawdę się stało. Ojciec chłopca od... (Polska)

19:00
Fakty, odc. 7146
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7129
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7126
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5020
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

20:10
Doradca smaku
Godziny emisji
20:55
Infiltracja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu dramat kryminalny Martina Scorsese przenosi widzów w codzienne życie dwóch policjantów. Bystry i niezwykle ambitny Colin Sullivan (Matt Damon) wydaje się być na najlepszej drodze do błyskotliwej kariery w elitarnej specjalnej jednostce dochodzeniowej policji stanu Massachusetts, której głównym zadaniem jest rozprawienie się z irlandzkim bossem mafijnym, Frankiem Costello (Jack Nicholson). Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), twardy i znający każdy zakątek miasta chłopak,... ( USA/Hong Kong 2006)

Reżyseria: Martin Scorsese
Obsada: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack NicholsonMartin SheenVera Farmiga, Anthony Anderson, Alec Baldwin
00:05
Suma wszystkich strachów
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody analityk CIA Jack Ryan (Ben Affleck) razem z dyrektorem CIA Billem Cabotem (Morgan Freeman) i ekspertami jedzie do Moskwy na spotkanie z Nemerojem (Ciaran Hinds) - nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań neonazistów, których celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybucha bomba nuklearna na stadionie w Baltimore. Świat staje w obliczu wojny nuklearnej. Suma wszystkich strachów to oczywiście ekranizacja powieści mistrza sensacji Toma Clancy'ego.... ( USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: Phil Alden Robinson
Obsada: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell, Ken Jenkins, Liev Schreiber, Bruce McGill, Alan Bates, Philip Baker Hall, Bridget Moynahan
02:35
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 15/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elena rozpoczyna dzień od zaskakującego odkrycia niedyskrecji Damona. Dodatkowo jest sfrustrowana faktem, że nikt z jej przyjaciół nie zgadza się z nią co do tego, jak powinni zareagować na wewnętrzne zmagania rodziny Pierwotnych. Po raz kolejny, mierząc się z przeznaczeniem czarownic rodu Bennet, Bonnie oraz Abby (Persia White) biorą udział w rytuale, który ma za zadanie uspokoić duchy natury. Kiedy Elijah (Daniel Gillies) stawia Damonowi i Stefanowi groźne ultimatum, stwarzają zagrożenie... (USA)

03:40
Uwaga!, odc. 5020
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

04:05
Moc Magii, odc. 200/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info