Program dla 2017-07-25 od do
24.08 25.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria IV, odc. 3/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brian i Colleen uważają, że Michaela i Sully poświęcają im mniej uwagi niż powinni. Colleen buntuje się przeciwko zakazom Michaeli. Wymyka się w nocy z domu, aby pokibicować chłopcom biorącym udział w wyścigach konnych nad urwiskiem. (USA 1995)

Reżyseria: Bobby ROTH
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:30
Uwaga!, odc. 5019
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 14. Stawonogi i my
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ok. 200 tys. lat temu człowiek pojawił się na Ziemi, nasza planeta była zdominowana przez stawonogi. Wpływają one na nasze życie w różnorodny i dalekosiężny sposób. Stawonogi mogłyby przetrwać bez nas, ale nasze życie bez nich jest niemożliwe. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 101 "Bez mieszkania"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek z kolegami szuka mieszkania do wynajęcia. Natalia próbuje odwieść syna od tego pomysłu, ale dowiaduje się od chłopaków, jak bardzo zazdroszczą Tomkowi. Natalia jest zawiedziona takżę z innego powodu: uważa, że chłopcy nie pamiętają o jej urodzinach. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Tymczasem w Zelowie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Nieustraszony drapieżca. Trzmielojad czubaty. Tajwan.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzmielojad czubaty. Zaatakowane szerszenie odpowiadają kontruderzeniem. Trzmielojad potrafi sobie z nimi poradzić. To sześćdziesięciocentymetrowej długości drapieżca. Trzmielojady rzadko wdają się w bójki. Mają łagodne usposobienie i unikają konfliktów. (Japonia 2014)

Reżyseria: Harutaka Yano

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka Ewy zarzuca Krzysztofowi, że uwiódł jej córkę, i wyrzuca go z mieszkania. Dziewczyna chce się wyprowadzić razem z ukochanym, ale nie jest pewna, czy Zduński też tego pragnie. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.156
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrocław. Tu mieszka Irena Lanik (45 l.), która samotnie wychowuje czworo dzieci. Jacek (17 l.), Tola (14 l.), Maciek (9 l.) i Paweł (7 l.) mają różnych ojców. Kobieta miała w życiu pecha do mężczyzn, ale tym bardziej jest dumna, że daje sobie radę bez nich i wychowuje dzieci samodzielnie. 45-latka ma cztery różne prace, aby jakoś utrzymać dom. Maluchy często muszą sobie radzić same. Hałasują, co nie podoba się wielu sąsiadom. Szczególnie Adam Sawski (50 l.) nieustannie skarży się na odgłosy... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 996
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zabójstwo niedoskonałe", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W wynajmowanym mieszkaniu zginęła młoda kobieta, która kilka miesięcy temu odeszła od męża. Wiele wskazuje na to, że sprawca włamał się do mieszkania. Pierwszym podejrzanym jest chłopak, który okradł sąsiadów ofiary. Tymczasem na nagraniu z kamer z bloku ofiary widać mężczyznę i młodą kobietę w ciąży, wynoszących z budynku jakieś przedmioty. Sąsiedzi ofiary twierdzą, że to gosposia zamordowanej… , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku - Pieczony indyk w słodko-ostrym sosie, odc. 1/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 13min.
08:35
Elif - odc. 55
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep jest zła na Selima. Uważa, że chłopak z litości zapłacił za leczenie. Melih dowiaduje się, że Arzu jest udziałowcem w firmie rodziny Emiroglu. Proponuje umorzenie długu w zamian za połowę jej udziałów. Tugcze namawia Elif na wyjście poza posiadłość. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 25.07 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Nożem i widelcem - odc. 130 - Karkówka z grilla w młodej kapuście, warzywa w ziołach, pałeczki z rabarbarem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.548
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura detektywów zgłasza się Ada Ostrowska – wygadana, pyskata, pewna siebie dziewczyna. Jej narzeczony Kamil Stępień został aresztowany pod zarzutem pobicia i obrabowania sąsiadki – Antonii Michalskiej. Ada jest jednak głęboko przekonana, że to pomyłka. Przyznaje, że Kamil do aniołków nie należy, ale matka wychowała go tak, że nigdy by na kobietę nie podniósł ręki. A pani Michalskiej wielokrotnie pomagał – przynosił zakupy, naprawiał rzeczy w domu. Niestety, napadnięta kobieta nie... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 86/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powrót Kamila wywrócił życie Lucy do góry nogami. Chłopak zostaje ponownie przyjęty na studia, za sprawą ojca. Niestety nie zostaje zaakceptowany przez studentów z roku. Lucy lituje się nad nim i zgadza się spędzić z nim popołudnie. Irek przespał się z Moniką i na dobre pokłócił z Kacprem. Przypadek sprawia, że razem z Oskarem odkrywają ogłoszenie Staszka na portalu randkowym i dla żartu modyfikują jego profil, zmieniając wiek na 12 lat. Niespodziewanie na ogłoszenie odpowiada mężczyzna,... (Polska)

08:35
Szkoła, odc. 218
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irka Nowicka chce zostać na noc u swojego chłopaka, ale rodzice stanowczo jej tego zabraniają i stawiają za wzór starszą siostrę, Kornelię, która świetnie się uczy i nie spędza czasu na randkowaniu. Irka jest zła i postanawia znaleźć dla starszej siostry chłopaka. Liczy na to, że rodzice skupią się wtedy na Kornelii, a jej dadzą spokój. Dziewczyna szuka odpowiedniego kandydata. Płaci szkolnemu przystojniakowi, Arkowi, za poderwanie jej siostry. Intryga szybko wychodzi na jaw. Rafał Przybylski... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 138 (s. III, odc. 11)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtanka Hatice chce się pozbyć Nigar z haremu, ale Hürrem jej w tym przeszkadza. Ostatecznie zapada decyzja, że to sułtan zdecyduje o przyszłości kochanki Ibrahima paszy. Do Konstantynopola dociera wieść, że Ibrahim kazał tytułować się sułtanem. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 46min.
09:30
Tańczący z naturą - Love storczyk
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Storczyki to rośliny znane i lubiane, trzymane w ogródkach dla swych ozdobnych, wyjątkowych w kształcie kwiatów. Ale dopiero bliższe poznanie storczyków w ich naturalnym siedlisku odsłoni przed nami niezwykłe meandry ich życia. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 25min.
09:55
Pogoda - 25.07 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.550
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania spotyka młodą kobietę – Joannę Kubiak, której ktoś napisał sprejem na samochodzie: „dziwka”. Dziewczyna jest wstrząśnięta i Ania, oferując swoją pomoc jako świadek, zostawia jej swoją wizytówkę. Następnego dnia Joanna pojawia się biurze. Chce wynająć detektywów, bo wulgarny napis na jej aucie to tylko wierzchołek góry lodowej. Joanna dostaje napastliwe listy, SMS-y. Wciąż też ma uczucie, że ktoś za nią chodzi, ktoś ją obserwuje. Malanowski podejrzewa, że dziewczyna padła ofiarą... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.133
Godziny emisji
Rozwiń opis
24-letnia Majka zostaje niesłusznie skazana i uwięziona za kradzież obrazów. Jej brat, Daniel obiecuje jej zrobić wszystko, żeby oczyścić ją z zarzutów i wydostać z więzienia. Całkowicie angażuje się w tę sprawę, przez co o mało nie traci swojej dziewczyny. Jest też wspierany przez adwokata, a mimo to sprawa Majki nie rokuje optymistycznie. Wtedy pojawia się jego dawno nie widziany kumpel, Maciej i obiecuje mu pomoc. Maciej zostawia Danielowi swój komputer do naprawy. Justyna, która nabrała... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Protokowicz
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 12/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Villa Toscania", (Pszczew). Villa Toscania to restauracja położona kilka kilometrów od miasteczka Pszczew. Żeby ją odwiedzić, trzeba się udać do niej specjalnie. Ale warto to zrobić, bo to bardzo urokliwe i zielone miejsce. Niestety, od kilku lat mało kto, tu zagląda. Ponieważ, żeby gdzieś zajrzeć, trzeba wiedzieć, jak tam dotrzeć. A do tej wielkopolskiej Toskanii nie prowadzą żadne drogowskazy. Właściciel Gustavo, rodowity Włoch, nie rozumie w czym tkwi problem. Ma nadzieję... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 4/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew i Ingrid przygotowują się do ślubu. Niestety, Ingrid zostaje pokąsana przez zarażonego wścieklizną psa Briana. Michaela na próżno stara się uratować Ingrid. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 913
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Bernadetta Machała - Krzemińska, Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Łaniewska, Barbara Zielińska, Radosław Popłonikowski, Andżelika Kujawiak

Czas: 19min.
10:40
Polska z Miodkiem - (20) Gniezno
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
10:50
Temat Rzeka Słubice reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aśka Rzewuska to zbuntowana 17-latka, która więcej czasu spędza w klubach, niż ucząc się. W klubie poznaje 18-letniego Darka i, wbrew ostrzeżeniom starszej siostry Olgi, która jest policjantką, szybko zaczyna się z nim spotykać. Okazuje się, że Darek ma kłopoty finansowe. Aśka jest świadkiem, jak grożą mu dwaj niebezpieczni mężczyźni. Aby pomóc swojemu chłopakowi, dziewczyna uwodzi Milosza - bardzo bogatego kolegę z klasy, który się w niej podkochuje. Aśce udaje się wyłudzić od niego... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 476
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila (28) po śmierci rodziców przejęła opiekę nad swoją młodszą siostrą Olą (17). Pracuje jako kelnerka, chce skończyć studia i planuje ślub ze swoim chłopakiem Marcinem (32). Niestety nie potrafi zapanować nad krnąbrną nastolatką. W domu coraz częściej dochodzi do kłótni. Cierpi na tym związek Kamili. Jej ukochany uważa, że narzeczona jest zbyt pobłażliwa wobec siostry. Kamila stara się dotrzeć Oli, niestety dziewczyna żyje głównie imprezami, alkoholem i używkami… Pewnego dnia oświadcza,... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Obserwator - odc. /87/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1662
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Afera z zatruciem doprowadza do kłótni między Borysem, Basią i Różą, którzy zastanawiają się, przez kogo mają kłopoty. Sprzeczają się też Radek i Lidka, gdy ta wątpi w niewinność chłopaka. Łukasz próbuje wytłumaczyć Marcie, że nie ma romansu z Alicją. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Zielińska, Sławomira Łozińska, Anna Gornostaj, Jan Pęczek, Jakub Wieczorek, Filip Kosior, Katarzyna Sawczuk, Emilia Warabida, Michał Rolnicki, Monika Dryl

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 418 - Amazonki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin podejrzewa, że Iza miała aborcję. Boi się, że Wójcik doniesie na nią na prokuratury. Tymczasem dziewczyna znika. Lena spotyka Baśkę, z którą leżała po operacji. Basia namawia ją, żeby razem poszły do klubu Amazonek. Lena nie jest przekonana... (Polska 2010)

Reżyseria: Kinga Dębska
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 49min.
11:05
Operacja Życie - odc. 31
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia małego Franka, który w wyniku niewydolności wątroby spowodowanej wrodzoną atrezją dróg żółciowych, czeka na przeszczep. Powrócimy do Uli i Edyty, które szczęśliwie przeszły rodzinny przeszczep nerki. Edyta jest dawczynią nerki. (Polska 2012)

Reżyseria: Grzegorz Siedlecki

Czas: 22min.
11:40
Temat Rzeka Kostrzyn nad Odrą
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magdalena sprząta mieszkanie na przyjazd chłopaka, Pawła, który tego dnia wraca z kilkutygodniowej delegacji, gdy koleżanka Aleksandra przychodzi do niej na kawę. Aleksandra widząc, że przyjaciółka jest bardzo zajęta i w stresie, nie przedłuża wizyty. Będąc już na korytarzu, słyszy przeraźliwy krzyk Magdaleny. Wraca do mieszkania i widzi ją oblaną nieznaną cieczą. Okazuje się, że Magdalena w roztargnieniu wlała wrzątek na sodę kaustyczną, którą czyściła odpływ w kuchennym zlewie. Doszło do... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 362
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wycieczki szkolnej doszło do wypadku. Klasa 12-latków była w jednostce straży pożarnej. Jeden z uczniów odbezpieczył gaśnicę, która wybuchła i raniła kilkoro dzieci. Dwóch chłopców wymaga pomocy lekarzy. Pogotowie przywozi pierwszego z nich. Wkrótce dociera również Adam Rucza, sprawca wypadku. Przywozi go wychowawczyni. Ratownicy na miejscu zbadali go i zabezpieczyli mu złamaną rękę. Pacjent nie ma innych poważnych urazów. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Po tym jak rodzice... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się m.in. zleceniem młodego mężczyzny, którego pasją jest koszykówka. 23-letni Marek pracuje jako mechanik samochodowy, ale cały wolny czas poświęca treningom i grze w amatorskiej drużynie. Niedawno pojawiła się przed nim szansa spełnienia jego największego marzenia – przejścia na zawodowstwo – ale nieoczekiwanie ktoś próbuje stanąć mu na przeszkodzie. Przez tajemniczego sprawcę, który zamknął go w szatni, spóźnił się na bardzo ważny... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Maciej Żurawski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Wsparcie gospodarstw zagrożonych ASF
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem magazynu jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 15. Stawonogi - niezastąpione ogniwo
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ważnym elementem każdego ekosystemu jest szczególna grupa zwierząt - owady oraz ich bliscy krewni: pajęczaki i skorupiaki, łączone razem w typ stawonogów. Wspólnie stanowią ponad 80 procent wszystkich gatunków zwierząt na Ziemi. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 106
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal jest zaangażowany w przeprowadzkę Füsun. Ahu staje się podejrzliwa i próbuje zdobyć przychylność Burhana, Nadide i córek męża. Szeherezada spotyka się z Onurem, który żąda od niej dowodu miłości. Onur chce oficjalnie uznać Nilüfer za swoją córkę. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:30
W taksówce - KS. Grzegorz Michalczyk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 6min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia zaprosiła na kolację Maćka. Chcąc zrobić wrażenie na mężczyźnie, przygotowała krewetki, których - jak się okazało - Maciek jeszcze nigdy nie jadł. Po zjedzeniu jednej mężczyzna zaczyna źle się czuć. Okazuje się, że jest uczulony na owoce morza i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Kasia, postępując zgodnie ze wskazówkami Operatora z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, próbuje mu pomóc, jednak stan Maćka pogarsza się: jedynym ratunkiem dla niego jest zastrzyk z adrenaliny - którego ani... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzierżoniów, woj. dolnośląskie. Tutaj w niedużym bloku mieszka Fabian Małecki (14 l.) ze swoimi rodzicami, Krystyną (45 l.) i Krzysztofem (47 l.). Od pewnego czasu rodzina ma poważny problem. Chłopak nadużywa faktu, że wygląda na 18-latka i bezwstydnie wikła się w romans z atrakcyjną trenerką siatkówki, Małgorzatą Polańczyk (38 l.). Kiedy jego matka stara się porozmawiać z tą mężatką, ona jest zaskoczona i zarzeka się, że Fabian zataił przed nią swój wiek. Małgorzata od razu zrywa kontakt z... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 5/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
BAGNO Policja otrzymuje powiadomienie o makabrycznym zdarzeniu: w płomieniach zginęła grupa nielegalnych imigrantów, zamieszkujących zrujnowany pustostan. Jednocześnie na komisariat telefonuje mężczyzna, który twierdzi, że był świadkiem tej zbrodni. Niestety, nie udaje się dotrzeć do tajemniczego informatora. Mężczyzna znika bez śladu. Czy bez pomocy jedynego świadka, komisarzowi Zawadzie uda się ustalić przebieg wydarzeń i znaleźć sprawców? (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Bury prowadzą kolejną typową sprawę, w której kluczową rolę odgrywa zazdrość. Zgłosił się do nich mężczyzna podejrzewający swoją dziewczynę o to, że zdradza go z tzw. „sponsorem”. Jak się okazuje podczas śledztwa, detektywom nie sprzyja szczęście, a sprawa wydaje się coraz boleśniejsza dla klienta. Czy wyszukane stroje i spotkania z tajemniczymi sponsorami to wystarczający powód do rozstania? Tymczasem Diablo, Serb i Szef zajmują się zleceniem klienta, któremu ktoś skradł... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Kolebka morskiego życia. Shiretoko. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Półwysep Shiretoko znajduje się na japońskiej wyspie Hokkaido. Wzdłuż wybrzeża podwodny krajobraz wzbogacają glony listownice, wykorzystywane w kuchni japońskiej. Ten wodny las zapewnia idealne warunki rozwoju dla młodych ryb. (Japonia 2014)

Reżyseria: Motohiro Amano

Czas: 23min.
13:35
Na sygnale - odc. 4
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor zwalnia pracownika, który przyszedł na dyżur po wypiciu alkoholu. I na wolne miejsce zatrudnia Martynę, absolwentkę szkoły ratownictwa, która nie ma jeszcze żadnego doświadczenia. Piotr kupuje z kolei wymarzone zabytkowe auto z 1978 r. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:40
Polska z Miodkiem - (20) Gniezno
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
13:50
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2015)


Czas: 10min.
13:50
Słoiki, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo Kocołów sprowadziło się do Warszawy cztery miesiące temu. Najpierw Magda i Leszek zamieszkali w wynajętym mieszkaniu. Od września dołączyły do nich dzieci, Jagoda i Michał. Magda pracuje jako architekt krajobrazu, a Leszek jest inżynierem budowy. Początkowo myśleli, że razem będzie raźniej. Magda ma bardzo dużo zleceń, ale Leszek nie może odnaleźć się w stolicy. Ma żal do żony, że ciągnęła ich na drugi koniec Polski, bo jej się lepszego życia zachciało. Od pewnego czasu Magda... (Polska 2015)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 997
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"W zagrożeniu", śledztwo prowadzą Anna Palka i Sebastian Wątroba. Przed blokiem ktoś pobił do nieprzytomności młodą kobietę. Wkrótce okazuje się, że zaginął jej czteroletni syn. Policja podejrzewa, że za pobiciem i porwaniem stoi ojciec chłopca. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna chciał ukryć syna przed przestępcami, którzy chcą zmusić go do dokonania włamania. Komisarze próbują ustalić miejsce przetrzymywania dziecka. Trwa walka z czasem. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina odwiedza Jolę w areszcie. To była obrona konieczna. Mąż się upił, zaczął bić najpierw dziecko, potem ją. Karolina pociesza Jolę. Profos pyta Mikołaja czy mógłby jeszcze u niego zostać, bo w jego mieszkaniu pękła rura i nie może jeszcze wrócić do siebie. Mikołaj nie potrafi odmówić ale ma dość. Karolina ma pomysł jak wybawić kolegę od kłopotliwego gościa. Tymczasem Jerzy, handlarz ludźmi, który po wyjściu z więzienia szuka odwetu na Białachu, wraz ze swoim... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
14:00
Elif - odc. 56
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif wzywa pomoc i Hasan zanosi Tugcze do rezydencji. Dziewczynka obwinia Elif o wypadek. Melek powoli wraca do zdrowia. Policja wypytuje o Veysela. Mężczyzna jest przekonany, że Arzu przekazała nagranie policji i jest teraz poszukiwany za morderstwo. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 11/13 Bari
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 11/13 Jima, Etiopia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef kuchni Kiran Jethwa jedzie do Etiopii, kraju, który słynie z kawy. Po inspirujących odwiedzinach na plantacji kawowca kucharz przygotuje oryginalne danie z koziego mięsa i lokalnych składników. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:15
Było sobie miasteczko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kisielina, miasteczka na Wołyniu, w którym do czasów II wojny światowej żyło w zgodzie kilka narodowości: Polacy, Ukraińcy, Żydzi, Niemcy, Czesi. Miasteczko było zamożne, dobrze prosperowało, stanowiło też silny ośrodek ariański na tych ziemiach. (Polska 2009)

Reżyseria: Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski

Czas: 49min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.700
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świeżo upieczony ojciec - Damian Włodarczyk (37 l.) wychodzi rano po bułki ze swoją 5-dniową córką Lidią. Dziewczynka zostaje uprowadzona przez obcą kobietę i podmieniona na inne dziecko. Damian natychmiast wzywa policję i informuje swoją żonę, Darię (35 l.), a mimo to po Lidce nie ma śladu. Policja zaczyna poszukiwanie złodziejki na wielką skalę. Kobietę, która ukradła niemowlę, widać na nagraniu z piekarni. Jednak policji nie udaje jej się odnaleźć. Również informacja w telewizji i ulotki... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 998
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Leoś", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Trwają poszukiwania trzyletniego chłopca, który zaginął miesiąc wcześniej. Jego matka jest pewna, że uprowadziła go niania. Niebawem policja odnajduje rzekomą opiekunkę trzylatka. Kobieta twierdzi, że nigdy nie zajmowała się chłopcem! Wtedy matka dziecka zmienia zeznania i mówi, że ktoś porwał jej syna z samochodu, którym jechała ze swoim chłopakiem. Oboje byli pod wpływem narkotyków i nie pamiętają, co się wydarzyło.... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 9)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Theofilosa Vafidisa, znanego eksperta kulinarnego. (Polska 2014)


Czas: 23min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z teledysków pokazywanych od poniedziałku do piątku widzowie układają listę, która jest prezentowana w sobotę. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku mówi w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 5min.
15:55
Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pułkownik Dowgird pojedynkuje się z rotmistrzem Zarembą. Długo ważą się losy walki, wreszcie pan Krzysztof zwycięża. Zostawia Zarembę żywego, z szablą, ale bez konia. Obaj z Kacprem ruszają w dalszą drogę... (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 50min.
15:05
M jak miłość - odc. 1284
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria postanawia odciąć się w końcu od Artura i sprzedać przychodnię. Chce też zakończyć swój związek z Bilskim. Budzyński zgadza się na rozwód z Martą, bez orzekania o winie. Tymczasem Olek robi Magdzie niespodziankę i bez zapowiedzi przylatuje do kraju. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Gadomski, Jarosław Banaszek
Obsada: Maciej Damięcki - Proboszcz, Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 45min.
15:10
Polska z Miodkiem - (21) Krotoszyn
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii drogich każdemu sercu Polaka miejsc, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
15:15
Nożem i widelcem - odc. 130 - Karkówka z grilla w młodej kapuście, warzywa w ziołach, pałeczki z rabarbarem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
15:35
Z Andrusem po Galicji - Rzeszów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Andrus trafił do Rzeszowa. Udało mu się pokierować marsjańskim łazikiem, zajrzeć do misia Koralgola i dowiedzieć jak jeździ się na ostrym kole. Nad Wisłokiem zaczął też uprawiać jogging. Na końcu filmu piosenka w rytmach salsy. (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Paulukiewicz

Czas: 24min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bytów, „Młyn”. Kilka lat temu Mariusz namówił swoją żonę, Wiolettę na zakup starego zabytkowego Młyna, żeby otworzyć w nim restaurację. Chociaż Wioletta była przerażona zakupem ponad 200 letniego budynku, zgodziła się na pomysł męża. I tak w starannie wyremontowanym zabytku otworzyli wymarzoną restaurację. Jednak zamiast spodziewanego sukcesu pojawiły się problemy finansowe. Nieliczni goście nie zapewniali wystarczającego dochodu, a właściciel robił się coraz bardziej nerwowy. Jego wybuchowy... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.260
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapraszamy na drugą cześć specjalnego odcinka tego serialu, w którym Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci oraz licznie zebrani wolontariusze budują nowy dom dla rodziny Friday. To wyjątkowo wzruszający projekt, bowiem zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Była policjantka, Devonda i jej mąż, James zostali rodzicami zastępczymi dla trzydziestu osieroconych dzieci właściwie przypadkowo. Mimo to wspaniale wywiozują się ze swojej nowej, życiowej roli i dają poczucie bezpieczeństwa... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
16:10
Ojciec Brown - odc. 55 Sekret alchemika
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stary znajomy księdza Browna, profesor Ambrose, pragnie rozwikłać zagadkę związaną z uniwersytetem, co być może pozwoliłoby poznać tajemnice wielkiego siedemnastowiecznego alchemika, który rzekomo opanował sztukę zamiany metalu w złoto. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Simon Gibney
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:20
Pogoda - 25.07 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
A kiedy przyjdzie czas
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Krzysztof Lis, absolwent Politechniki Warszawskiej i preppers. Człowiek świadomy zagrożenia, jaki niesie współczesny świat i zawsze gotowy, by sobie w sytuacjach kryzysu poradzić. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3431
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednym z warszawskich klubów zostaje znaleziona pobita dziewczyna – okazuje się, że została zgwałcona przez kilku mężczyzn. Podejrzanymi są znajomi, z którymi przyszła do klubu, ale prawda okazuje się znacznie bardziej szokująca… Dodatkowo policjanci muszą zmierzyć się ze sprawą regularnego okradania wolontariuszy kwestujących na dom dziecka.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 219
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Marzena Kaliciak ma dosyć zalotów Krzyśka Markowskiego. Licealista jest nachalny i agresywny. Uczennica za namową przyjaciółki postanawia udawać, że jest dziewczyną Kuby Kaczmarka. Wściekły Krzysiek napada na Kubę. Dziewczyna, chcąc uwolnić się od natarczywych zalotów, postanawia skompromitować Krzysztofa. Dawid Adamik z 1c gimnazjum wstydzi się swojego ojca, który właśnie przeszedł na emeryturę. 13-latek obawia się, że stanie się pośmiewiskiem, gdy jego szkolni koledzy... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 22 Matka i syn
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W mieszkaniu niepełnosprawnej kobiety, poruszającej się na wózku inwalidzkim, zostaje napadnięty przedstawiciel szybkich pożyczek gotówkowych. Okazuje się, że łupem bandyty padła nie tylko gotówka należąca do firmy finansowej, ale drogocenna biżuteria. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleks Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz

Czas: 20min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3491
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 89
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawuz popiera decyzję Cziczek dotyczącą rozwodu. Cziczek odwiedza Hakana i całuje się z nim. Stosunek Hakana do Pelin staje się bardziej oziębły. Dżejda zaprasza Halduna do współpracy z agencją. Paraliż nogi Jawuza nie ustępuje. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.215
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Zamościu mieszkają Katarzyna (39 l.) i Artur (40 l.) Bamowie wraz z córką Anitą (13 l.). Dziewczyna jest w pierwszej klasie gimnazjum i nie jest tolerowana przez kolegów, którzy uważają, że jest zarozumiała. Pewnego dnia jej wychowawca Mieczysław Ślusarczyk (64 l.) wysyła ją do domu, gdyż dziewczyna ma we włosach wszy. Incydent ten jeszcze bardziej nasila ataki na nastolatkę - szczególnie ze strony nowego kolegi, Mariusza (14 l.). Jej matka, Katarzyna rozmawia z nauczycielem w tej sprawie,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 477
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina Kowalik (30) mieszka z synkiem Jasiem (4) i tymczasowo także z siostrą Alicją (35) W lokalu na warszawskim Powiślu. Jest wdową – jej mąż Szymon zginął w wypadku samochodowym. Auto prowadziła Sabina. W sądzie karnym nadal toczy się postępowanie, mające ostatecznie wyjaśnić, czy do wypadku doszło z jej winy. Kobieta również odniosła obrażenia. Przez trzy miesiące leżała w szpitalu, a przez kolejne tygodnie dochodziła do zdrowia w domu. W czasie jej choroby Jasiem opiekowali się teściowa... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na wyjeździe integracyjnym pracowników firmy z branży nowych technologii, podczas airsoftowej rozgrywki na zamkniętym terenie, zabity zostaje jeden z czołowych managerów, Scott Davis. W organizmie denata wykryty zostaje silny lek uspokajający. McGarret i Danny udają się do baru, podejrzewając, że poprzedniego wieczoru ktoś, kto był tam z Daviesem dodał mu zdradliwy środek do drinka. Bramkarz z baru wskazuje na Holly, dziewczynę która nie raz już zwabiała do siebie mężczyzn, by ich potem... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:35
Zraniona miłość - odc. 54
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cevdet odwiedza Tevfika na posterunku tureckiej żandarmerii i każe mu opuścić Izmir. Tevfik ma jednak inny problem, musi czym prędzej odnaleźć Eftalię i pozbyć się jej, zanim ujawni jego sekrety. Eftalia, w porę ostrzeżona, ucieka z chaty Abdullaha. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 2/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 28min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 363
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice przywożą do szpitala 6-letniego syna. Chłopczyk od paru godzin bardzo dziwnie się zachowywał. Był pobudzony, biegał po domu, aż w końcu stracił na chwilę przytomność. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Małżeństwo nie ma pojęcia, że maluch zjadł garść żelków, które jego 15-letni brat nasączył wódką. Podczas badania, lekarka wyczuwa alkohol i podejrzewa zatrucie. Rodzice są w szoku i nie mogą uwierzyć, że ich dziecko jest pijane. Nie mają pojęcia co tak naprawdę się stało. Ojciec chłopca od... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który kupił używany samochód, a gdy chciał go zarejestrować, dowiedział się, że samochód figuruje jako kradziony. W tej sytuacji auto zostało skonfiskowane. Policja ustaliła, że dokumenty samochodu i numery seryjne były sfałszowane i wszczęła w sprawie dochodzenie. Mężczyzna ma nadzieję, że policja uwierzy w jego niewinność, ale woli zatrudnić detektywów, by znaleźli prawdziwego winowajcę. W tym odcinku detektywi zajmują się także... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 3/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.306
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morfeusz Ferdek i Boczek - wskutek niefortunnej pomyłki - nie docierają na pogrzeb właścicielki osiedlowego sklepu monopolowego. Urażony ich postawą syn zmarłej, Stasio likwiduje obydwu Panom zeszyty z kredytem. Ferdek i Boczek podejmują wiele prób udobruchania nowego właściciela, okazuje się to jednak niełatwym zadaniem.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7146
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7129
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7126
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5020
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.271
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mariusz spotyka się w domu z człowiekiem, od którego chce pożyczyć pieniądze. Ma zamiar oddać z tego co zarobi na sprowadzaniu samochodów z Niemiec. Po odprawie Jacek zagaduje Panią Komendant. Dziękuje za teatr i proponuje w rewanżu wyjście do kina w weekend. Jaskowska obawia się plotek. Ola opowiada Szymonowi o Marku, którym jest zachwycona i z którym świetnie się dogaduje. Zieliński z kolei opowiada o Madzi. Ojciec się z nią pogodził, ale ona ciągle szuka kontaktu z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Rozdarte serca - odc. 67
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dżihan nakłania Hazal, żeby wyznała przed Dilarą prawdę o pożarze i szantażu Rahmiego. Dilara nie może wybaczyć teściowi, że wykorzystał do swojego podstępu Hazal i wyrzuca go z domu. Rahmi robi Dilarze wyrzuty, czego świadkiem jest Osman. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (7)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 91min.
20:05
Bad Boys II
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Aktorzy Martin Lawrence i Will Smith, producent Jerry Bruckheimer i reżyser Michael Bay spotykają się ponownie przy kontynuacji niezwykle zabawnych i wypełnionych szybką akcją przygód dwóch policjantów z Miami. Tym razem Mike Lowrey (Smith) i Marcus Burnett (Lawrence) prowadzą akcję, której celem jest niedopuszczenie do przerzucenia gigantycznego transportu ecstasy. Przypadkiem odkrywają siatkę zaangażowanych w narkobiznes osób, na czele której stoi bezwzględny Kubańczyk,... (USA, 2003)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Martin Lawrence, Gabrielle Union, Henry Rollins, Joe Pantoliano, Jordi Molla, Michael Shannon, Peter Stormare, Theresa Randle, Will Smith
20:10
Doradca smaku - Kolorowe chilli con carne, odc. 3/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2517
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek przed sądem! Szulc ma dziś rozprawę, dotyczącą odebranego prawa jazdy. Miro pociesza przyjaciela. Twierdzi, że sąd na pewno uchyli mu zarzut prowadzenia samochodu po alkoholu. Czy ma rację? Rozprawa przybiera zaskakujący tok… Agnieszka zniszczy Darka? Weronika odkrywa, że Darek wypłaca sobie z firmowego konta duże sumy. Żbik kłamie, że to na wydatki reprezentacyjne. Wściekła Roztocka pyta Agnieszkę, jak długo jeszcze będzie tolerować takie zachowanie. Okazuje się, że Olszewska ma już... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Infiltracja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu dramat kryminalny Martina Scorsese przenosi widzów w codzienne życie dwóch policjantów. Bystry i niezwykle ambitny Colin Sullivan (Matt Damon) wydaje się być na najlepszej drodze do błyskotliwej kariery w elitarnej specjalnej jednostce dochodzeniowej policji stanu Massachusetts, której głównym zadaniem jest rozprawienie się z irlandzkim bossem mafijnym, Frankiem Costello (Jack Nicholson). Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), twardy i znający każdy zakątek miasta chłopak,... ( USA/Hong Kong 2006)

Reżyseria: Martin Scorsese
Obsada: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack NicholsonMartin SheenVera Farmiga, Anthony Anderson, Alec Baldwin
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Mimo wolnego dnia, Bruno Sawicki zostaje wezwany na komendę. Chodzi o ciało znalezione na wysypisku śmieci. Zamordowany to starszy mężczyzna w garniturze. W trakcie śledztwa policjanci ustalają, że mężczyzna był bezdomnym, ale inne fakty wskazują, że był właścicielem trzech spółek. Czego dowodzą te sprzeczności? Ważną rolę w tej sprawie odgrywa osoba świadka. Mundek, inny bezdomny, posiada kilka istotnych informacji, ale sprytnie udaje mu się je ukryć przed śledczymi.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
21:20
Rozdarte serca - odc. 68
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadchodzi dzień rozprawy o przyznanie Özkanowi praw rodzicielskich. Dżansu chce jechać do sądu. Dżihan wszelkimi sposobami stara się przeszkodzić. Alper dostaje się do domu Dilary i kradnie szczoteczkę do zębów potrzebną mu do testu DNA. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
21:55
Inteligent w armii
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ambitny i inteligentny Billy Rago, choć odebrał staranne wykształcenie, nie radzi sobie w życiu. Pewnego dnia niespodziewanie traci pracę. Po długim poszukiwaniu znajduje wreszcie posadę nauczyciela literatury na obozie szkoleniowym US Army... (USA 1994)

Reżyseria: Penny Marshall
Obsada: Danny De Vito, Gregory Hines, Stacey Dash

Czas: 123min.
21:00
El Mariachi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Pierwowzór filmu "Desperado". El Mariachi, wędrowny meksykański śpiewak i gitarzysta przybywa do sennego miasteczka w poszukiwaniu pracy. W tym samym czasie i miejscu pojawia się jego sobowtór, zawodowy morderca Azul. Został wynajęty, aby zabić Mauricio, szefa gangu narkotykowego. Zatrzymuje się na chwilę w pewnym barze. Dowiedziawszy się, że siedzący w środku mężczyźni są ludźmi jego wroga, zabija wszystkich. Ocalały z akcji barman natychmiast powiadamia Mauricio.... (USA/Meksyk, 1992)

Reżyseria: Robert Rodriguez
Obsada: Carlos Gallardo, Jaime de Hoyos, Peter Marquardt, Reinol Martinez, Consuelo Gómez
22:15
El Principe - dzielnica zła - odc. 27
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podkomisarz Fran ma jechać z córką w odwiedziny do żony, odbywającej karę więzienia w Maladze. W przeddzień wyjazdu dziewczynka zostaje porwana. Do akcji jej poszukiwania włącza się też komórka wywiadowcza CNI. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 25.07 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
A kiedy przyjdzie czas
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Krzysztof Lis, absolwent Politechniki Warszawskiej i preppers. Człowiek świadomy zagrożenia, jaki niesie współczesny świat i zawsze gotowy, by sobie w sytuacjach kryzysu poradzić. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:40
Śmierć na 1000 sposobów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:10
Matecznik.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa opowieść o ludziach, którzy w wyniku zawirowań historii musieli opuścić swój świat i znaleźć nowy dom na obcej ziemi. To transeuropejska historia migracji wysiedleńczej i zarobkowej w jej różnych aspektach, przyczynach i konsekwencjach. (Polska 2016)

Reżyseria: Kristof Gerega

Czas: 52min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Było sobie miasteczko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kisielina, miasteczka na Wołyniu, w którym do czasów II wojny światowej żyło w zgodzie kilka narodowości: Polacy, Ukraińcy, Żydzi, Niemcy, Czesi. Miasteczko było zamożne, dobrze prosperowało, stanowiło też silny ośrodek ariański na tych ziemiach. (Polska 2009)

Reżyseria: Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski

Czas: 49min.
23:15
Wyścig z czasem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Wydziałowi policji pod dowództwem komendanta Matta Whitlocka (Denzel Washington) udało się rozbić narkotykową szajkę i przejąć nielegalnie zarobione pieniądze handlarzy. W uznaniu zasług lokalna gazeta zamieszcza jego zdjęcie. W prywatnym życiu Matta nie jest już tak idealnie, policjant właśnie rozstaje się z żoną, a przy okazji - koleżanką z pracy. Niedawno awansowana na detektywa Alex Whitlock (Eva Mendes) nie zamierza już znosić... (USA, 2003)

Reżyseria: Carl Franklin(1)
Obsada: Dean Cain, Denzel Washington, Eva Mendes, John Billingsley, Sanaa Lathan
23:05
Śmierć na 1000 sposobów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:35
Spadkobiercy, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:10
Z ciemności - zobaczyć świat - /6/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
00:40
Wichry wojny - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 141min.
00:10
Świat bez fikcji - Mali ludzie, wielkie marzenia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chiński milioner pragnął stworzyć utopijną, idylliczną enklawę dla karłów. Wybudował ośrodek, w którym mali ludzie z całych Chin mają szansę żyć i pracować wśród podobnych do siebie, z daleka od dyskryminacji panującej w normalnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Mak CK

Czas: 54min.
00:30
W taksówce - KS. Grzegorz Michalczyk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 6min.
00:45
Z Andrusem po Galicji - Rzeszów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Andrus trafił do Rzeszowa. Udało mu się pokierować marsjańskim łazikiem, zajrzeć do misia Koralgola i dowiedzieć jak jeździ się na ostrym kole. Nad Wisłokiem zaczął też uprawiać jogging. Na końcu filmu piosenka w rytmach salsy. (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Paulukiewicz

Czas: 24min.
00:05
Suma wszystkich strachów
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody analityk CIA Jack Ryan (Ben Affleck) razem z dyrektorem CIA Billem Cabotem (Morgan Freeman) i ekspertami jedzie do Moskwy na spotkanie z Nemerojem (Ciaran Hinds) - nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań neonazistów, których celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybucha bomba nuklearna na stadionie w Baltimore. Świat staje w obliczu wojny nuklearnej. Suma wszystkich strachów to oczywiście ekranizacja powieści mistrza sensacji Toma Clancy'ego.... ( USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: Phil Alden Robinson
Obsada: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell, Ken Jenkins, Liev Schreiber, Bruce McGill, Alan Bates, Philip Baker Hall, Bridget Moynahan
00:35
Tuż przed tragedią, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 roku 11 izraelskich sportowców zostało pojmanych przez palestyńskich terrorystów. Jak akcja ratunkowa przerodziła się w krwawą masakrę zakładników o międzynarodowych konsekwencjach?   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:20
Złoto dezerterów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oprócz kpiny z naszych narodowych przywar film stanowi głównie pochwałę odwagi i poświęcenia nie w imię podniosłych haseł, lecz przyjaźni i zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. To także próba dowartościowania tzw. pozytywnego myślenia jako postawy życiowej. (Polska 1998)

Reżyseria: Janusz Majewski
Obsada: Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski

Czas: 117min.
01:25
Temat Rzeka Kostrzyn nad Odrą
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 48min.
01:45
Last Vegas
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas i Kevin Kline spędzają szalony weekend w stolicy hazardu. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) znają się od dziecka. Dziś mają po sześćdziesiąt kilka lat i każdy z nich prowadzi inne życie. Sam mieszka na Florydzie i nie potrafi odnaleźć się na emeryturze, Archie żyje w New Jersey z nadopiekuńczym synem, a Paddy w mieszkaniu na Brooklynie... (USA, 2013)

Reżyseria: Jon Turteltaub(1)
Obsada: Kline Kevin, Mary Steenburgen, Michael Douglas, Morgan Freeman, Robert De Niro
01:45
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:20
Nożem i widelcem - odc. 130 - Karkówka z grilla w młodej kapuście, warzywa w ziołach, pałeczki z rabarbarem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
02:40
Było sobie miasteczko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kisielina, miasteczka na Wołyniu, w którym do czasów II wojny światowej żyło w zgodzie kilka narodowości: Polacy, Ukraińcy, Żydzi, Niemcy, Czesi. Miasteczko było zamożne, dobrze prosperowało, stanowiło też silny ośrodek ariański na tych ziemiach. (Polska 2009)

Reżyseria: Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski

Czas: 49min.
02:35
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 15/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elena rozpoczyna dzień od zaskakującego odkrycia niedyskrecji Damona. Dodatkowo jest sfrustrowana faktem, że nikt z jej przyjaciół nie zgadza się z nią co do tego, jak powinni zareagować na wewnętrzne zmagania rodziny Pierwotnych. Po raz kolejny, mierząc się z przeznaczeniem czarownic rodu Bennet, Bonnie oraz Abby (Persia White) biorą udział w rytuale, który ma za zadanie uspokoić duchy natury. Kiedy Elijah (Daniel Gillies) stawia Damonowi i Stefanowi groźne ultimatum, stwarzają zagrożenie... (USA)

02:05
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:30
Disco Polo Life, odc.584
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Dom - odc. 4/25 - A jeszcze wczoraj było wesele
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inwalida wojenny Tolek czuje coraz większą symaptię do Lidki. Chce walczyć ze swoją ułomnością. Pomaga mu w tym syn starosty, młody lekarz Lang, który właśnie wrócił do kamienicy i zamieszkał w swoim mieszkaniu zajętym przez Jasińskich. (Polska 1980)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Jolanta Żółkowska, Tomasz Borkowy, Bożena Dykiel, Anna Ciepielewska, Barbara Sołtysik, Joanna Szczepkowska, Stefania Iwińska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 86min.
03:25
Zabójcze umysły - odc. 83
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do agenta Hotchnera dzwoni z Bostonu umierający policjant Shaunessy. Chce mu wyznać tajemnicę dotyczącą śledztwa sprzed lat. Zawarł on układ z seryjnym mordercą, że póki żyje, nie będzie go ścigał, a w zamian przestępca przestanie zabijać. (USA 2007)

Reżyseria: Nelson McCormick
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
03:35
W taksówce - KS. Grzegorz Michalczyk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 6min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:55
Tajemnice losu, odc.2747
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:40
Uwaga!, odc. 5020
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:35
Eliminacje MŚ 2018 PNożna Polska - Dania 08.10.2016
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po niespodziewanym remisie z Kazachstanem reprezentacja Polski dwa kolejne spotkania w eliminacjach do Mundialu 2018 roku w Rosji rozegra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy 8 października podejmą Danię. Dla podopiecznych Adama Nawałki, po falstarcie z Kazachstanem, mecz z Danią będzie sprawdzianem, w którym nie można zawieść, gdyż to właśnie Duńczycy obok Rumunów będą przede wszystkim liczyć się w walce o awans na mistrzostwa świata. Zgodnie z zapowiedziami szkoleniowca Danii Age... (Polska, 2016)

04:50
Notacje - Danuta Kobylińska - Walas. Kapitan Żaba
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienia pani Danuty - Kobylińskiej Walas, pierwszej w Polsce kobiety kapitana żeglugi wielkiej. Urodziła się w 1931 roku w Warszawie. (Polska 2011)


Czas: 11min.
04:20
Zabójcze umysły - odc. 84
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miasteczku Royal w Indianie wybucha pożar w miejscowym kinie. Ginie 19 osób. Gdy okazuje się, że to nie pierwsze w Royal podpalenie, na pomoc zostaje wezwana Jednostka. Sporządzony profil sprawcy wskazuje, że to ktoś z mieszkańców. (USA 2007)

Reżyseria: Felix Alcala
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 39min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
04:30
A kiedy przyjdzie czas
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Krzysztof Lis, absolwent Politechniki Warszawskiej i preppers. Człowiek świadomy zagrożenia, jaki niesie współczesny świat i zawsze gotowy, by sobie w sytuacjach kryzysu poradzić. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:50
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2015)


Czas: 10min.
04:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 200/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Mali ludzie, wielkie marzenia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chiński milioner pragnął stworzyć utopijną, idylliczną enklawę dla karłów. Wybudował ośrodek, w którym mali ludzie z całych Chin mają szansę żyć i pracować wśród podobnych do siebie, z daleka od dyskryminacji panującej w normalnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Mak CK

Czas: 54min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3761
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info