Program dla 2017-07-26 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
Zabójcze umysły - odc. 84
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miasteczku Royal w Indianie wybucha pożar w miejscowym kinie. Ginie 19 osób. Gdy okazuje się, że to nie pierwsze w Royal podpalenie, na pomoc zostaje wezwana Jednostka. Sporządzony profil sprawcy wskazuje, że to ktoś z mieszkańców. (USA 2007)

Reżyseria: Felix Alcala
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 39min.
04:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 200/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria IV, odc. 4/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew i Ingrid przygotowują się do ślubu. Niestety, Ingrid zostaje pokąsana przez zarażonego wścieklizną psa Briana. Michaela na próżno stara się uratować Ingrid. Serial obyczajowy, (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:10
Mali ludzie, wielkie marzenia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chiński milioner pragnął stworzyć utopijną, idylliczną enklawę dla karłów. Wybudował ośrodek, w którym mali ludzie z całych Chin mają szansę żyć i pracować wśród podobnych do siebie, z daleka od dyskryminacji panującej w normalnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Mak CK

Czas: 54min.
05:00
Disco Gramy, odc.3761
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:30
Uwaga!, odc. 5020
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 15. Stawonogi - niezastąpione ogniwo
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ważnym elementem każdego ekosystemu jest szczególna grupa zwierząt - owady oraz ich bliscy krewni: pajęczaki i skorupiaki, łączone razem w typ stawonogów. Wspólnie stanowią ponad 80 procent wszystkich gatunków zwierząt na Ziemi. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:10
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:35
Rodzinka.pl - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziadek Zenon uczy Tomka warzenia piwa. Natalię niepokoi zamiłowanie do alkoholu. Ludwik ma inne zdanie, uważa to za wyjątkowo cenną umiejętność. Gdy mieszkanie wypełnia się specyficznym zapachem amonu potasu, Ludwik weryfikuje swój pogląd. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 81
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Kolebka morskiego życia. Shiretoko. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Półwysep Shiretoko znajduje się na japońskiej wyspie Hokkaido. Wzdłuż wybrzeża podwodny krajobraz wzbogacają glony listownice, wykorzystywane w kuchni japońskiej. Ten wodny las zapewnia idealne warunki rozwoju dla młodych ryb. (Japonia 2014)

Reżyseria: Motohiro Amano

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł niechcący wyjawia dziadkowi, że z jego ukochanego sadu robotnicy wycięli kolejne drzewka. Marysia zwierza się matce, że nadal bardzo jej zależy na Krzysztofie. Pragnie, by mąż wrócił do domu. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 41min.
07:50
Trudne sprawy, odc.157
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Chełmie mieszka Dariusz Bach ze swoją żoną, Rozalią i dwiema córkami, Matyldą i Igą. Mężczyzna jest niezadowolony, ponieważ były mąż jego starszej córki Igi – Emil Borucki, jest nadal winny mu 100 tysięcy złotych. Kiedy Iga i Emil byli małżeństwem, mężczyzna zdradzał żonę, oszukiwał całą rodzinę, a na domiar złego pożyczył od Dariusza pieniądze. Po rozwodzie nie miał zamiaru spłacić zadłużenia. Dariusz zgłosił więc sprawę do sądu, który ustanowił spłatę długu w ratach. Od rozprawy minęły... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 998
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Leoś", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Trwają poszukiwania trzyletniego chłopca, który zaginął miesiąc wcześniej. Jego matka jest pewna, że uprowadziła go niania. Niebawem policja odnajduje rzekomą opiekunkę trzylatka. Kobieta twierdzi, że nigdy nie zajmowała się chłopcem! Wtedy matka dziecka zmienia zeznania i mówi, że ktoś porwał jej syna z samochodu, którym jechała ze swoim chłopakiem. Oboje byli pod wpływem narkotyków i nie pamiętają, co się wydarzyło.... (Polska)

07:50
Doradca smaku - Kolorowe chilli con carne, odc. 3/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 3: Zabójcza lista
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:15 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 56
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 56 Elif sprowadza pomoc i Hasan zanosi Tugcze do rezydencji. Dziewczynka obwinia Elif o spowodowanie wypadku. Melek powoli wraca do zdrowia. Policja wypytuje o Veysela... (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.551
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oktawia Kmiecik zleciła detektywom obserwację swojego brata, Pawła. Młoda kobieta obawia się, że będzie on znowu próbował popełnić samobójstwo. Po tym, jak wykryto u niego nieuleczalnego guza mózgu, Kmiecik chciał się zabić. A gdy to mu się nie udało, trafił na pewien czas do szpitala psychiatrycznego. Teraz jednak odmawia przyjmowania leków, twierdząc, że wszystko już z nim w porządku. Śledząc Pawła, Marek i Anna docierają na kładkę, na której młody mężczyzna spotyka się ze starszą od... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 87/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian jest do szaleństwa zakochany w Eli i wierzy, że dziewczyna zerwała z dotychczasowym chłopakiem. Prawda jest jednak inna... Aby Seba nie zaczął niczego podejrzewać, Ela umawia się z nim na imprezę otwarcia nowego butiku. Dziewczyna kradnie tam wymarzony portfel i mimo, że udaje jej się załagodzić całą sytuację, to Seba odkrywa, że ukochana go okłamuje. Tymczasem Oskar ma kłopoty w pracy, ponieważ szef żąda od niego natychmiastowego zwrotu długu. W przeciwnym razie chłopak zostanie... (Polska)

08:35
Szkoła, odc. 219
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Marzena Kaliciak ma dosyć zalotów Krzyśka Markowskiego. Licealista jest nachalny i agresywny. Uczennica za namową przyjaciółki postanawia udawać, że jest dziewczyną Kuby Kaczmarka. Wściekły Krzysiek napada na Kubę. Dziewczyna, chcąc uwolnić się od natarczywych zalotów, postanawia skompromitować Krzysztofa. Dawid Adamik z 1c gimnazjum wstydzi się swojego ojca, który właśnie przeszedł na emeryturę. 13-latek obawia się, że stanie się pośmiewiskiem, gdy jego szkolni koledzy... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 118: Gorączka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 139 (s. III, odc. 12)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konflikt między Ibrahimem a Iskenderem Çelebim nasila się. W obliczu poważnych oskarżeń, kierowanych wobec Iskendera, sułtan postanawia postawić go przed trybunałem wojskowym. Gülszach przypadkiem dowiaduje się, kim naprawdę jest Firuze. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 47min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.552
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda rozmawia taktownie z załamaną nastolatką, Eweliną Siejką. Jak się okazuje, została ona zgwałcona osiem dni wcześniej w kinie w trakcie nocnego maratonu filmowego o wampirach. Rodzice Eweliny, którzy w tym samym czasie rozmawiają z Malanowskim, chcą, by detektywi równolegle z policją prowadzili śledztwo i ujęli gwałciciela. Magda i Tomek wkrótce ustalają tożsamość pierwszego z podejrzanych, Emila Sokołowskiego, który ma na koncie usiłowanie zgwałcenia i pobyt w szpitalu psychiatrycznym.... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.134
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konstanty, ojciec Piotra i Igora, umiera. Tuż po pogrzebie jego druga żona, Maria obwieszcza braciom, że ich ojciec miał jeszcze jednego syna, z którym nawiązał kontakt tuż przed śmiercią. Igor ignoruje te rewelacje. Piotr interesuje się domniemanym bratem, Andrzejem. Wkrótce potem w sklepie Igora ma miejsce kradzież. Brak śladów włamania każe właścicielowi myśleć, że zrobił to Piotr, który również miał dostęp do sklepu. Między braćmi wybucha poważny kryzys. Piotr nawiązuje coraz bliższą... (Polska 2015)

Reżyseria: Barbara Brzeska, Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Gaumarjos", (Warszawa). Na warszawskim Ursynowie znajduje się gruzińska knajpka Gaumarjos. Jest to wybitnie rodzinne miejsce. Restaurację prowadzi Liana i David, na sali pomaga im ich syn, na kuchni zaś kuzynka. Małżeństwo wyjechało z Gruzji w poszukiwaniu lepszego życia. I chociaż oboje ukończyli szkoły artystyczne, w Polsce postanowili robić coś innego. Jednak, gdy się prowadzi własny interes, nie zawsze jest zabawa i są toasty. Dlatego Liana postanowiła poprosić o... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 120: Zamiana
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 5/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się Halloween, mieszkańcy miasteczka przygotowują się do balu przebierańców. Dr Quinn i Sully chcą wystąpić jako Kopciuszek i Książę... (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:50
Małolaty, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam i Bartek są półsierotami, wychowywanymi przez ojca – lenia. Mieszkają na warszawskiej Pradze, gdzie Adam pracuje w warsztacie samochodowym. Ojciec braci spędza życie na beztroskich rozmowach i imprezach z sąsiadami. Adam ma pretensje, że młodszy brat musi wychowywać się w patologicznych warunkach – prowadzi to do wielu kłótni z ojcem. Pewnego dnia, po gwałtownej awanturze, ojciec znika bez śladu. Początkowo Adam odczuwa ulgę, po zniknięciu ojca sam zajmuje się bratem pod nadzorem... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 477
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina Kowalik (30) mieszka z synkiem Jasiem (4) i tymczasowo także z siostrą Alicją (35) W lokalu na warszawskim Powiślu. Jest wdową – jej mąż Szymon zginął w wypadku samochodowym. Auto prowadziła Sabina. W sądzie karnym nadal toczy się postępowanie, mające ostatecznie wyjaśnić, czy do wypadku doszło z jej winy. Kobieta również odniosła obrażenia. Przez trzy miesiące leżała w szpitalu, a przez kolejne tygodnie dochodziła do zdrowia w domu. W czasie jej choroby Jasiem opiekowali się teściowa... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 18: O'Malley na tropie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /91/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Przybliżamy widzom ciekawe osoby i zjawiska społeczne. (Polska 2016)


Czas: 21min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1663
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł bez wytchnienia pracuje nad filmem - prosi Huberta, żeby skomponował do niego muzykę. Dąbrowskiemu udaje się namówić do udziału w projekcie znanego kompozytora. Piasecki oblewa na uczelni jeden z egzaminów i jest pewien, że to zemsta wykładowcy. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marek Molak, Grzegorz Malecki, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Anna Gornostaj, Jakub Dmochowski, Anna Adamus, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 419 - Koledzy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedaleko Leśnej Góry dochodzi do wypadku z udziałem młodych mężczyzn. Ich stan jest ciężki. W akcji ratowniczej biorą udział karetki i helikopter. Okazuje się, że jest jedna ofiara śmiertelna. Rodziny poczkodowanych czekają w napięciu na informacje... (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna i Robert Janowscy to młode małżeństwo, żyjące w skromnym mieszkaniu w bloku. Katarzyna nie pracuje i poświęciła swoje życie pielęgnowaniu ogniska domowego. Uwielbia sprzątać i gotować, opiekuje się 6-letnim synkiem, Kacprem. Robert pracuje w magazynie, w systemie zmianowym, więc często odciąża żonę od obowiązków opieki nad synem. Kacper jest oczkiem w głowie rodziców, którzy uwielbiają rozpieszczać swoją pociechę. To był zwykły dzień. Katarzyna wstała rano, rozpoczęła sprzątanie... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 363
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice przywożą do szpitala 6-letniego syna. Chłopczyk od paru godzin bardzo dziwnie się zachowywał. Był pobudzony, biegał po domu, aż w końcu stracił na chwilę przytomność. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Małżeństwo nie ma pojęcia, że maluch zjadł garść żelków, które jego 15-letni brat nasączył wódką. Podczas badania, lekarka wyczuwa alkohol i podejrzewa zatrucie. Rodzice są w szoku i nie mogą uwierzyć, że ich dziecko jest pijane. Nie mają pojęcia co tak naprawdę się stało. Ojciec chłopca od... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który kupił używany samochód, a gdy chciał go zarejestrować, dowiedział się, że samochód figuruje jako kradziony. W tej sytuacji auto zostało skonfiskowane. Policja ustaliła, że dokumenty samochodu i numery seryjne były sfałszowane i wszczęła w sprawie dochodzenie. Mężczyzna ma nadzieję, że policja uwierzy w jego niewinność, ale woli zatrudnić detektywów, by znaleźli prawdziwego winowajcę. W tym odcinku detektywi zajmują się także... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 4: Wróg z przeszłości
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Carmen Kurz
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:30
Magazyn Rolniczy - Hodowla zwierząt w Wielkopolsce
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie powiemy o działaniach Agencji Nieruchomości Rolnych wpływających na hodowlę zwierząt w Wielkopolsce - na przykładzie Stadniny Koni Pępowo, gdzie prowadzona jest hodowla koni wielkopolskich oraz hodowla bydła mlecznego rasy PHF i simentalskiej... (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 16. Tajemnica sukcesu stawonogów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku prześledzimy kolejne czynniki wpływające na życie stawonogów. Co to są stawonogi i skąd pochodzą? W tym celu odwiedzamy Zatokę Delaware na wschodnim wybrzeżu Ameryki Północnej. 400 mln lat temu pierwsze zwierzęta lądowe wyszły z morza. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 107
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezadzie zależy na pogodzeniu się z Onurem. Ten jednak swój czas i uwagę poświęca córce. Ali Kemal z dziewczynkami odwiedza Fusun. Burak interweniuje podczas włamania do mieszkania Semiha i Sezen. W szpitalu dochodzi do spotkania Sezen i Melek. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 42min.
12:20
Na ratunek 112, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czternastolatkowie - Arek, Piotr i Anna podczas kółka chemicznego i pod nieobecność nauczycielki chcą przeprowadzić doświadczenie chemiczne. Włamują się do szafy z chemikaliami i jedna z butelek wypada im z rąk. To amoniak. Uczniowie wpadają w panikę, zaczynają sprzątać rozlany amoniak. Arek parzy sobie żrącą substancją ręce. Na pomoc uczniom przybywa sekretarka szkolna. Do szkoły przyjeżdża karetka i zabiera wszystkich do szpitala… Druga opowieść w tym odcinku. 45-letnia Judyta wychodzi po... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński, Rob
12:50
Trudne sprawy, odc.288
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice 18-latki, Ilony Kamińskiej z Wrocławia są zszokowani, gdy słyszą, że ona, zamiast na kilka dni wyjechać w odwiedziny do swojej koleżanki w Łodzi, uciekła z obcym mężczyzną na Majorkę. Artur (42 l.) i Marzena (38 l.) dowiadują się od najlepszej przyjaciółki Ilony, Andżeliki (18 l.), że ich córce było z nimi bardzo źle. Ilona ma swojego nowego idola, Cezarego Walczaka (30 l.). Poznała go niedawno przez internet i zakochała się w nim do szaleństwa. Dziewczyna kontynuuje tę znajomość po... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 6/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
ŚMIERĆ W AKADEMIKU Po nocnej imprezie, w jednym z warszawskich akademików ginie młody student. Komisarz Zawada ma wątpliwości, czy rzeczywiście chłopak popełnił samobójstwo. Odkrycie kulis tej niespodziewanej śmierci wymaga od Zawady i jego zespołu poznania studenckiego świata: nauka, zabawa, namiętności, nie zawsze legalne źródła utrzymania… Policyjny patolog jest przekonany, że Wojtkowi ktoś „pomógł” wyskoczyć z okna. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.118
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Młoda kobieta, od miesięcy była molestowana przez swojego szefa, a kiedy w końcu odważyła mu się postawić, została dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Ruda i Bury muszą udowodnić, że jej zwolnienie było bezpodstawne. W rolę przynęty wciela się tym razem asystentka detektywów – Kasia. W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się także zleceniem klienta szukającego swojej drugiej połowy, którą pokochał od pierwszego – i jedynego jak dotąd – wejrzenia. Chodzi o kobietę, na którą... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 17: Sprawa osobista
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Deeks zostaje postrzelony podczas porannych zakupów. NCIS musi zbadać kto tak naprawdę był celem napastników. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Mały amator wspinaczki. Góralek przylądkowy. Afryka..
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Góralki żyją na stromych skalistych zboczach, codziennie rozgrzanych promieniami słońca. Większość dnia przesypiają. Gdy jednak ruszają przed siebie, nic ich nie powstrzyma. Wbiegają po pionowych skałach, na których brak punktu oparcia. (Japonia 2014)

Reżyseria: Keisuke Sumita

Czas: 23min.
13:35
Na sygnale - odc. 5
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martyna pierwszy raz jedzie z kolegami do wezwania i niemal traci nową pracę. Ratownicy docierają do starszej kobiety, śpiewaczki operowej, która złamała rękę i zraniła w głowę. Wiozą ją do szpitala, ale w drodze do Leśnej Góry karetka trafia na wypadek. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 21min.
13:50
Słoiki, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna (20 l.) jest bardzo ładną dziewczyną, pochodzącą z podwarszawskiej wsi. W stolicy studiuje marketing. Na wsi mieszka jej chłopak, Mirek (22 l.) i pracuje w dużym gospodarstwie, które rodzice mają przepisać na niego. Mirek nie zamierza wyprowadzać się ze wsi. Lubi wieś, planuje pozyskać dotacje unijne na uprawy. Nie rozumie, dlaczego Joanna nie podziela jego zamiłowania do wiejskiego życia. Wypomina jej, że zamiast studiować kierunek, który pewnie i tak nie zapewni jej godziwej pracy,... (Polska 2015)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 999
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"To było niesamowite", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Zniknęła siedmioletnia dziewczynka, która była pod opieką szesnastoletniej sąsiadki. Ślad urywa się na płycie starego lotniska, gdzie odbywają się wyścigi samochodów. Komisarze podejrzewają, że któryś z kierowców mógł porwać dziewczynkę. Wkrótce policja znajduje jej zwłoki w porzuconej przyczepie kempingowej. Głównym podejrzanym jest mieszkaniec osiedla, wiadomo, że zaczepiał siedmiolatkę. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.271
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mariusz spotyka się w domu z człowiekiem, od którego chce pożyczyć pieniądze. Ma zamiar oddać z tego co zarobi na sprowadzaniu samochodów z Niemiec. Po odprawie Jacek zagaduje Panią Komendant. Dziękuje za teatr i proponuje w rewanżu wyjście do kina w weekend. Jaskowska obawia się plotek. Ola opowiada Szymonowi o Marku, którym jest zachwycona i z którym świetnie się dogaduje. Zieliński z kolei opowiada o Madzi. Ojciec się z nią pogodził, ale ona ciągle szuka kontaktu z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 19: Wewnętrzny wróg
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół agentów pracuje nad sprawą wenezuelskiego polityka, którego życie znajduje się w niebezpieczeństwie. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 111
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo próbuje się zbliżyć do Florencji, ale ta go unika. Milagros buntuje się przeciwko Luisie. Milagros powoduje wypadek, jednak to Ivo będzie musiał ponieść jego konsekwencje. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 57
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 57 Arzu chce wykorzystać Veysela, żeby pozbyć się Meliha. Policja przesłuchuje Veysela w związku z szajką handlującą dziećmi. Kenan nie może przestać myśleć o Melek. Melih dociera do kolejnych osób, które mogą pomóc mu trafić na ślad jego siostry... (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volken Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 12/13 Polignano A Mare
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 12/13 Kaloleni, Kenia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef kuchni Kiran Jethwa wybiera się do Kaloleni w Kenii, gdzie poznaje kulturę ludu Giriama. Spróbuje mięsa sawannika i wina palmowego, a następnie odwiedzi farmę krokodyli. Wizyta w tym miejscu zainspiruje go do przygotowania kebabu z krokodylim mięsem. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.701
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po udanej imprezie urodzinowej swojego chłopaka, Jana Górskiego (26 l.), która odbywała się w domku weekendowym jego rodziców, Marlena Pawłowska (25 l.) budzi się następnego ranka z kacem, a na łóżku obok siebie widzi nie Jana, lecz jego ojca - Radosława Górskiego (51 l.). Mężczyzna śmieje jej się bezczelnie w twarz. Marlena jest przerażona, ucieka z łóżka i szuka swojego chłopaka. Jan zasnął w łazience i nie wie, co jego ojciec robił w łóżku z Marleną. Kiedy kolega mówi jej, że uprawiała... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1000
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zła znajomość", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W mieszkaniu nauczycielki ktoś zamordował jej ucznia. Kobieta twierdzi, że nie wie jak doszło do zabójstwa, bo nie było jej wtedy w domu. Świadkiem zdarzenia był sąsiad, który nieprzytomny trafił do szpitala, po tym jak został zepchnięty ze schodów przez uciekającego sprawcę. Wychodzi na jaw, że nauczycielka miała romans z ofiarą, o czym wiedział jej były mąż. Możliwe, że to on jest zabójcą. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 112
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo biegnie za Milagros i nieoczekiwanie znajduje się w bardzo niezręcznej sytuacji. Florencja odwiedza mieszkanie Ivo i udaje im się dojść do porozumienia. Ivo i Mili wybierają się na kręgle: przegrany będzie musiał spłacić swój dług. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Lista przebojów Jedynki - odc. 21
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 6min.
15:30
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 7
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
15:35 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: 3 runda: FK Astana - Legia Warszawa ( studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
15:55 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: 3 runda: FK Astana - Legia Warszawa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
15:05
M jak miłość - odc. 1285
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek wybiera się z Ewą na spacer do Gródka i poznaje w końcu Janka, nowego chłopaka Uli. Tymczasem matka Darka kontaktuje się z wróżbitą, który ma jej pomóc w odnalezieniu syna. Natalia od razu niepokoi się, że seniorka padnie ofiarą oszusta. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 7/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bestwinka, „Polskie ranczo”. Bestwinka to malownicza wieś w województwie śląskim, a pan Dominik, miejscowy biznesmen na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył tu piwiarnię. Niedługo potem postanowił swój „Szałas piwny” rozbudować i zamienić go w klimatyczną restaurację o nazwie „Ranczo”. Niestety, pomimo poczynionych inwestycji i zmian, mieszkańcy restaurację wciąż traktują jak piwiarnię. Pan Dominik zatrudnił doświadczonego szefa kuchni, który pracował i w sopockim „Grand Hotelu”, gotował... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.261
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym, podwójnym odcinku specjalnym ekipa tego programu sprawi niespodziankę rodzinie Watson z Knoxville, w stanie Tennessee. Gościem specjalnym w drużynie, której liderem jest Ty Pennington, będzie aktorka Jenny McCarthy. Bohaterowie tego wydania - Daniel i Mandy Watson są nie tylko dumnymi rodzicami trójki adoptowanych, uroczych dzieciaków o niespożytej energii, ale również inspirują innych ludzi, by odmienili swoje życie na lepsze. Watsonowie niestrudzenie zabiegają zwłaszcza o... (USA, 2012)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 21: Spec od rakiet
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z ekspertów ginie w komorze testowej. Eric chce się upewnić, że tajna technologia rakietowa jest bezpieczna. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 56 Za cudze grzechy
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po rocznym pobycie w więzieniu do Kembleford wraca były kierowca lady Felicii, Sid. Chce się zemścić za niesłuszne oskarżenie i osądzenie oraz zmarnowany rok swojego życia. Ksiądz Brown udaje się na rozmowę z kobietą, którą przed rokiem Sid rzekomo pobił... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Diana Patrick
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 43min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3432
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas zdjęć do serialu internetowego ginie jeden z aktorów. Mężczyzna został „omyłkowo” postrzelony z prawdziwej broni. Broń nie znalazła się na planie przypadkowo, ale podejrzanych o jej podłożenie jest przynajmniej kilku – aktor miał wielu wrogów i zatargi ze wszystkimi członkami ekipy. Znajomy Olgierda zgłasza zaginięcie matki – w toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta poznała przez Internet młodego mężczyznę, który miał chrapkę na jej majątek…   Dla małoletnich od lat... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 220
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista z 3c, Robert Bronowicz, zdradził swoją dziewczynę ze starszą studentką. Okłamał ją, że jest na pierwszym roku prawa. Wkrótce okazuje się, że studentka odbywa w szkole praktyki. Chłopak jest przerażony, że jego kłamstwa wyjdą na jaw i jego dziewczyna Lena z nim zerwie. 18-latek wciąż ma w swoim telefonie nagie zdjęcie dziewczyny, którą sfotografował po spędzonej razem nocy. Sytuację wykorzystuje Michał, który podstępem wykrada nagie zdjęcie i szantażuje studentkę. Karolina... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant ostrzega Czarka, że inspektor Pierzchała i Kot uznali go za niebezpiecznego maniaka seksualnego. Kasia grozi Czarkowi, że odejdzie jeśli zobaczy u jego boku jakąś dziewczynę. Na nieszczęście dziewczyna wkrótce się zjawia. Jest nią Basia - koleżanka Czarka z technikum, która twierdzi, że ma z nim dziecko. Posterunkowy obiecuje Basi alimenty, prosi jednak, żeby nie mówiła nikomu o dziecku, a zwłaszcza Kasi, chociaż ta z fragmentów rozmów zaczyna się wszystkiego domyślać. Basia chce,... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:05
Cena miłości - odc. 90
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Haldun rozpoczyna współpracę z agencją reklamową, konsultując kampanię odzieży młodzieżowej. Jawuz wychodzi ze szpitala, ale paraliż nogi nie ustąpił. Sawasz i Cziczek składają pozew rozwodowy... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.216
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amelia Szpak (39 l.) po 18 latach małżeństwa z Filipem Szpakiem (41 l.) ma dość. Kobieta postanawia użyć życia i umawia się na spotkanie ze swoją dawną miłością - Marcinem Lewandowskim (42 l.). Córka Olga (18 l.) przeczuwa, że nie wyniknie z tego nic dobrego. I rzeczywiście, mimo iż spotkanie z Marcinem wydaje się przebiegać całkiem dobrze, ostatecznie mężczyzna oświadcza Amelii, że jest żonaty. A na dodatek, brutalnie uświadamia kobiecie, że jej uroda przeminęła. Kiedy urażona 39-latka... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 478
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał (22) jest chłopakiem Julii (21) od ponad roku. Dotychczas młodzi mieszkali wspólnie z Kacprem (22) i Bartkiem (22). Niestety po jednej z hucznych imprez właściciel wyrzucił ich. Nie potrafią znaleźć nic sensownego w rozsądnej cenie. Kiedy trafia się wyjątkowa okazja – stary i nieco zaniedbany, ale bardzo przestronny dom w podwarszawskim Piasecznie – studenci decydują się go wynająć. Wraz z czwórką przyjaciół wprowadza się również znajoma Michała z rodzinnego miasteczka – Ola – z... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dog, łowca nagród, po udanej akcji wraca do samochodu, gdy nagle z góry na jego SUVa spada ciało kobiety. Badanie pośmiertne ujawnia ślady na ciele, wskazujące na to, że kobieta nie dokonała samobójczego skoku z własnej woli. Liczba siniaków i obrażeń jest zresztą tak duża, że McGarrett podejrzewa, że ofiara była związana z jakimiś niebezpiecznymi praktykami. Okazuje się, że Dana należała do lokalnej drużyny rolkarskiej, Diamond Dolls. McGarrettowi nie udaje się jednak niczego dowiedzieć od... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 14
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy komendant i Andżela z powodu grypy udają się do domu, na posterunku pozostają tylko Czarek i Kasia. Arnie aresztuje Rosolaka, który ukradł szczepionki przeciw grypie. Policjanci postanawiają się zaszczepić. Następnie zaczynają mieć halucynacje: Kasia zamiast Czarka widzi skąpo odzianych, dobrze zbudowanych młodzieńców, Czarkowi zamiast Kasi ukazuje się duchowny, a zamiast Arniego - osioł, z kolei Arnie patrząc na przybyłą niedawno Agnieszkę widzi ubraną w skórę kobietę gotową na... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 349: McQueen Dreams
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia dokument z czasów II wojny światowej, podpisany przez słynnego pilota. Czy chłopaki poszybują w negocjacjach, by go zdobyć? Corey przyjrzy się wojskowym pamiątkom z 1865 roku. Natomiast Rick, w wielkiej ekscytacji, zdobędzie kilka filmowych plakatów. (USA 2014)

18:35
Zraniona miłość - odc. 55
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 55 Mehmet i Ali Kemal planują morderstwo Cevdeta, którego obwiniają o śmierć Eszrefa Paszy. Tevfik dowiaduje się, że Eszref żyje i chce, żeby to on zajął jego miejsce na czas rekonwalescencji... (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 4/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 364
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Stanisz przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę, 29-letnią Agnieszkę Łukańską. Kobieta dziwnie się zachowuje, jest wystraszona i osłabiona. Kilka dni temu na jej twarzy i rękach pojawiły się wyraźne zmiany skórne. Od jakiegoś czasu miewa także ataki agresji, których później nie pamięta. Nie rozumie co się z nią dzieje i nie zdaje sobie sprawy, że jest chora. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Kobieta nie chciała się leczyć, dlatego jej mąż wyprowadził się z domu i... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diablo i Grzegorz zajmują się zleceniem Roberta, szefa firmy sprzątającej, któremu grozi bankructwo z powodu kradzieży w siedzibie jednego z głównych klientów. Agencja ubezpieczeniowa, której obsługa stanowi dla firmy Roberta największe źródło dochodu, podejrzewa, że to jego pracownicy stoją za powtarzającymi się ostatnio kradzieżami sprzętu komputerowego. Robert ma nadzieję, ze detektywi znajdą złodzieja i uratują jego firmę. Tymczasem Ruda i Ronin pomagają osiemnastoletniej Anecie, która... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Olejarczyk, Tomasz Protokowicz
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 350: Off to the Races
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafiają starożytne tybetańskie drzwi oraz egzemplarz słynnej książki. Czy takie fanty zadowolą Ricka? Corey postanowi urządzić wyścigi samochodowe. Kto tym razem będzie prawdziwą Gwiazdą? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 363: Motorcycle Mayhem
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 5/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.307
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ufo Marian Paździoch po raz kolejny twierdzi, że wszedł w bezpośredni kontakt z obcą cywilizacją. Twierdzi ponadto, że główną bolączką UFO jest ich pogaństwo i absolutny brak wiary w wyższe wartości. Kompletuje więc ekwipunek, aby wyruszyć w kosmos z misją nawrócenia wszechświata.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7147
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7130
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7127
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5021
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.272
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do pokoju policjantów zagląda Zosia. Pyta Morawską o Gajdę. Alicja odpowiada, że weekend się nie udał bo Arek pracował. Później wpada do jego gabinetu z ciastem, które miała wziąć na sobotnią kolację. Gajda dziękuje, ale jest chłodny i oficjalny. Na patrolu Zapała pyta Alę, czy chciałaby zostać matką chrzestną ich córeczki. Morawska zgadza się z ogromną przyjemnością. Tymczasem Zosia przynosi Gajdzie jakieś dokumenty. Ten częstuje ją ciastem od Alicji.   Dla małoletnich od... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 364: Old Man Corey
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 365: Trading Up
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia pierwszy szkic “Rocky, Łoś Superktoś i przyjaciele”. Czy chłopaki będą zainteresowani takim animowanym fantem? Chumlee spędza zwyczajny dzień z chłopakami, jednak za tym wszystkim stoi pewien plan. Czy uda się go zrealizować? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Skrywana prawda
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Kalifornii zostaje zamordowana nastolatka. Jej ciotka, Jamie, prowadzi prywatne śledztwo. Chce udowodnić, że jej brat nie jest winny zbrodni. Przy okazji odkrywa mroczną tajemnicę skrywaną przez mieszkańców miasteczka. Grozi jej niebezpieczeństwo. (USA 2016)

Reżyseria: Steven R. Monroe
Obsada: Shawn Christian, Heidi Fielek, Diana Hopper

Czas: 88min.
20:05
Kino relaks - Kiedy Harry poznał Sally
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
.. (USA 1989)

Reżyseria: Rob Reiner
Obsada: Billy Crystal, Meg Ryan, Carrie Fisher, Bruno Kirby

Czas: 91min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.511
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina przypadkowo znajduje w piwnicy stary album rodzinny. Przeglądając i analizując zdjęcia ze ślubu, nabiera podejrzenia, że Ferdek w przeszłości nigdy nie był wobec niej szczery, miał romans, a nawet być może dopuścił się zbrodni. Ferdek uparcie twierdzi, że niczego nie pamięta.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Last Vegas
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas i Kevin Kline spędzają szalony weekend w stolicy hazardu. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) znają się od dziecka. Dziś mają po sześćdziesiąt kilka lat i każdy z nich prowadzi inne życie. Sam mieszka na Florydzie i nie potrafi odnaleźć się na emeryturze, Archie żyje w New Jersey z nadopiekuńczym synem, a Paddy w mieszkaniu na Brooklynie... (USA, 2013)

Reżyseria: Jon Turteltaub(1)
Obsada: Kline Kevin, Mary Steenburgen, Michael Douglas, Morgan Freeman, Robert De Niro
20:10
Doradca smaku-Ciasto z bananami do góry nogami, odc. 6/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2518
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek wpadnie w sidła Agnieszki? Podstawiony przez Agnieszkę „biznesmen” przychodzi ponownie do Darka. Pyta, czy przemyślał jego propozycję. Żbik jest niepewny… musiałby dokonać fałszerstwa. Prowokator proponuje mu 30 tysięcy złotych łapówki. Wojtek na dnie? Żaneta nagle źle się poczuła. Kopciowa decyduje, że trzeba natychmiast jechać do szpitala. Ponieważ ojciec dziewczyny wypił już piwo, za kierownicę musi usiąść Wojtek. Zdenerwowany Szulc łamie przepisy i… zostaje zatrzymany przez policję.... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tydzień temu z Domem Marzeń pożegnali się Aga i Tomek Jagielscy. Nieoczekiwanie z programu odeszli także Sylwia i Karol Wilczakowie, tłumacząc swoją decyzję powodami osobistymi. W związku z rezygnacją jednego z duetów na plac budowy wrócili Sylwia i Mirek – para wyeliminowana wcześniej przez grupę. Jak zostaną przyjęci przez tych, którzy wcześniej chcieli się ich pozbyć? Czy atmosfera poprawi się? A może wręcz przeciwnie…? Ten tydzień poświęcony został na prace przy łazienkach. W trudach... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Pod drzwiami mieszkania Stasiaka zjawia się Pola. Ma pretensje, że Adam odpuścił sprawę Kacpra i nie interesuje się losem syna. Komisarz, chociaż nie do końca przekonany, rozpoczyna prywatne śledztwo. Okazuje się, że jego syn wcale nie wyruszył do Anglii, tylko nadal jest w kraju. Stasiak próbuje dotrzeć do świadków pobicia Kacpra, licząc na jakiś trop, który pomoże wyjaśnić sprawę. Tymczasem rozpoczyna się śledztwo w sprawie śmierci młodego chłopaka, członka klubu... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Anakonda
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa dokumentalistów, która ma zamiar zrealizować materiał o legendarnym indiańskim plemieniu napotyka w gąszczu amazońskiej dżungli na pewnego mężczyznę - Paula Sarone. Okazuje się on człowiekiem ogarniętym niebezpieczną obsesją, a splot śmiertelnie groźnych okoliczności zaciska się, gdy Sarone wyrusza na łowy, by schwytać zabójczą 15-metrową anakondę. (Brazylia, Peru, USA 1997)

Reżyseria: Luis Llosa
Obsada: Danny Trejo, Ice Cube, Jennifer Lopez, Jon Voight, Owen Wilson
21:55
Pierwsza randka - (6)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
21:55
Czas patriotów
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jack Ryan (Harrison Ford) odszedł z CIA, ponieważ praca w agencji miała negatywny wpływ na jego rodzinę. Gdy w trakcie wakacji spędzanych w Anglii, on i jego najbliżsi nagle znaleźli się w samym centrum ataku terrorystycznego, Jack zareagował instynktownie i stając w obronie rodziny, zabił jednego z terrorystów. Odtąd brat zabitego poprzysiągł zemstę. Jack powrócił do CIA, żeby zapewnić ochronę swoim najbliższym i pomóc w schwytaniu terrorystów. Film powstał na motywach powieści Toma... ( USA 1992)

Reżyseria: Phillip Noyce
Obsada: Harrison Ford, Anne Archer, Patrick Bergin, Sean Bean, Thora Birch, James Fox, Samuel L. Jackson, Polly Walker, J.E. Freeman, James Earl Jones, Richard Harris
21:00
Street Fighter: Legenda Chun - Li
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dynamiczna filmowa adaptacja kultowej serii gier wideo Street Fighter. Główna bohaterka, Chun Li, jako nastolatka jest świadkiem porwania swojego ojca. Kiedy dorasta wyrusza na poszukiwanie zemsty i sprawiedliwości.   Dla małoletnich od lat 16 (Indie, Japonia, Kanada, USA, 2009)

Reżyseria: Andrzej Bartkowiak
Obsada: Kristin Kreuk, Michael Clarke, Neal McDonough
21:35
Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W głębi tropikalnego lasu na Borneo zostaje odkryty nowy gatunek rośliny o niezwykłych właściwościach – Czarna Orchidea. Serum z jej kwiatu może wyleczyć każdą chorobę. Grupa badaczy pod przywództwem Jacka wyrusza więc na wyspę, by zdobyć próbki. Niestety, kwiat zakwita co 7 lat i kwitnie tylko przez tydzień. Czasu nie ma więc zbyt wiele… Miejscowy przewodnik Bill, za odpowiednią zapłatą zgadza się zabrać ich swoją łodzią, mimo niesprzyjającej pogody. Niestety łódź rozbija się przy upadku z... (USA 2004)

Reżyseria: Dwight Little
Obsada: Eugene Byrd, Johnny Messner, KaDee Strickland, Matthew Marsden, Morris Chestnut, Nicholas Gonzalez
22:00
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 18/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatni odcinek sezonu. Paul Winthorp, Morderca z Portu, zostaje schwytany. Ranna Finn jest w śpiączce. Nick Stokes wyjeżdża do San Diego, gdzie zostanie dyrektorem laboratorium kryminalistycznego. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
22:50
Drużyna Światowych Dni Młodzieży
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z okazji rocznicy Światowych Dni Młodzieży. Opowiada o pracy wolontariuszy i organizatorów ŚDM Kraków 2016. Wspomnienia, refleksje, kulisy pracy, blaski i cienie działań przed, w trakcie i po tym niezwykłym wydarzeniu... (Polska 2017)


Czas: 49min.
22:55
Studenci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Trzej licealiści nie mogą doczekać się chwili, gdy rozpoczną naukę w college’u, a raczej zamieszkają w kampusie i doświadczą osobiście uroków życia studenckiego, więc przekradają się na teren pobliskiego uniwersytetu, by choć przez weekend poczuć się już studentami. Kevin (Drake Bell) i jego dwaj, żądni mocnych wrażeń, kumple z liceum: Carter (Andrew Caldwell) i Morris (Kevin Covais) nawet nie przypuszczają, co ich tu czeka. To będą niezapomniane dwa dni, a zwłaszcza noce…   Dla... (USA, 2008)

Reżyseria: Deb Hagan
Obsada: Drake Bell, Kevin Covais, Andrew Caldwell
23:55
Penderecki. Droga przez labirynt.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorka towarzyszyła kompozytorowi przez rok poprzedzający 80. rocznicę jego urodzin. Kamera Anny Schmidt podąża za Pendereckim w drodze z Krakowa do Monachium, z Wiednia do Lipska, z miejskich salonów do wiejskiej posiadłości w Lusławicach. (Niemcy, Polska 2013)

Reżyseria: Anna Schmidt

Czas: 52min.
23:00
Na sygnale - odc. 135 "Koniec zabawy"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że klaser ze znaczkami, który Piotrek dostał od ojca, jest kradziony. Ratownik trafia do aresztu. Zespół Góry jedzie do akademika, w którym podobno zasłabł mężczyzna, ale na miejscu ratownicy nie znajdują żadnego chorego. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
23:30
Na sygnale - odc. 136 "Kwestia zasad"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Seniorka wyznaje, że została napadnięta przez złodziei. A gdy jej wnuczek - zawodowy żołnierz - rusza za bandytami, dochodzi do niebezpiecznej bójki. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Robert Buczyński - Żołnierz

Czas: 23min.
23:05
Śmierć na 1000 sposobów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:35
Śmierć na 1000 sposobów, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:45
Rasa
katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięciu przyjaciół spędza wakacje na odległej wyspie. Jednak z czasem przekonują się, że nie są sami. Atakuje ich grupa dzikich psów, ale zwierzęta są bardziej inteligentne i krwiożercze niż może się wydawać. (Niemcy, RPA, USA 2006)

Reżyseria: Nicholas Mastandrea
Obsada: Michelle Rodriguez, Oliver Hudson, Taryn Manning
00:05
Inteligent w armii
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ambitny i inteligentny Billy Rago, choć odebrał staranne wykształcenie, nie radzi sobie w życiu. Pewnego dnia niespodziewanie traci pracę. Po długim poszukiwaniu znajduje wreszcie posadę nauczyciela literatury na obozie szkoleniowym US Army... (USA 1994)

Reżyseria: Penny Marshall
Obsada: Danny De Vito, Gregory Hines, Stacey Dash

Czas: 123min.
00:15
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 6/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Agnieszka Więdłocha i Paranienormalni (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:00 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów FC Barcelona - Manchester United ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 20min.
01:30 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów FC Barcelona - Manchester United
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
01:00
Haker
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna dla młodzieży, której bohaterem jest zakochany "Haker". Marcin (Bartosz Obuchowicz) i Adam Nowak vel Turbo (Piotr Miazga) są przyjaciółmi. Pierwszy z nich radzi sobie lepiej z komputerami, a drugi z dziewczynami. Aby uzupełnić braki w swoim "wykształceniu", chłopcy zakładają się. Marcin pomoże Turbo przy hakowaniu, a ten zrewanżuje mu się poradą podczas miłosnych manewrów, których celem jest szkolna koleżanka ? Laura (Kasia Smutniak). Wspaniałomyślność... (Polska, 2002)

Reżyseria: Zaorski Janusz
Obsada: Bartosz Obuchowicz, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Paweł Deląg, Paweł Wilczak, Piotr Miazga, Smutniak Katarzyna
01:15
Wybrani, odc. 10/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybrani starają się pomścić śmierć koleżanki. Finch zdaje sobie sprawę, że ktoś z jego zespołu mógł posunąć się za daleko w celu zakończenia wojny z HR. Maszyna podaje numer jednego z kluczowych graczy po stronie wroga. Wygląda na to, że pod koniec trzyodcinkowego wątku widzom przyjdzie się pożegnać ze skorumpowanym policjantem nowojorskiej policji, Patrickiem Simmonsem. (USA)

01:00
Sekrety Sąsiadów, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Magda studiuje i właśnie przygotowuje się do końcowego egzaminu. Jej sąsiadem jest Tomasz, który uczy ją języka angielskiego. Młody mężczyzna podkochuje się w Magdzie. Ta jednak nie odwzajemnia jego uczuć. Pewnego dnia Magda poznaje Wojciecha brata bliźniaka Tomasza. Zdziwiona jest, że Tomasz nic wcześniej jej o nim nie mówił. Jest Wojciechem zauroczona. Zaczyna się z nim spotykać. Oboje nie chcą jednak mówić o tym Tomaszowi. Po jakimś czasie Magda zaczyna zauważać dziwne... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Agata i Hubert są kochającą się parą, jedyne co im doskwiera to brak pieniędzy i stałej pracy, dlatego też chłopak uporczywie gra w lotka. Pewnego dnia Agata mija przed domem nowego sąsiada, któremu upada teczka i wysypują się papiery. Kiedy ten odchodzi ona znajduje jego kupon lotka, który potem okazuje się szczęśliwy. Para ma wątpliwości co zrobić z kuponem, ostatecznie postanawia oddać go sąsiadowi, co nie jest takie proste, bo przy bliższym poznaniu okazuje się, że jest... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:20
American Horror Story: Sabat, sez. 3, odc. 11: Protect the Coven
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obserwując tworzące się sojusze i intrygi, Cordelia podejmuje desperacką decyzję. Ponosi ofiarę, by ratować Sabat. Madame LaLaurie znajduje straszny sposób na osiągnięcie spokoju. Zachowanie Madison budzi coraz większy niepokój. Fiona wraz z Kat planują swoją przyszłość. Następnie dziewczyna staje do śmiertelnego pojedynku z Korporacją. (USA 2013)

Obsada: Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy
02:20
Piano
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uratowane przez studentkę konserwatorium pianino, które miało wzmocnić konstrukcję barykady na ukraińskim Majdanie, stało się uczestnikiem i symbolem rewolucji. Instrument połączył losy bohaterów filmu, z których każdy stanął wobec innego wyboru. (Polska 2015)

Reżyseria: Vita Maria Drygas

Czas: 40min.
02:55
Tajemnice losu, odc.2748
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:20
Uwaga!, odc. 5021
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:45 Na żywo
Moc Magii, odc. 201/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:55
Taki jest świat, sez. 3, odc. 16: 16
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:45
Naszaarmia.pl - odc. 274
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
03:10
Stambuł od świtu do zmierzchu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Istambuł od świtu do zmierzchu" opowiada historię rybaka, który wyrusza o świcie na połów ryb na pięknym Bosforze. Poznajemy męski świat poprzez wizyty w kawiarniach, gdzie popijając turecką herbatę, mężczyźni grają w karty i rozmawiają o życiu... (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński

Czas: 34min.
03:50
VIII Płocka Noc Kabaretowa - Kabaretowe Igrzyska 2014
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za sprawą czołowych kabaretów widz przenosi się do starożytnego Rzymu. Amfiteatr zmienia się w imponujące Koloseum, w którym artyści zaprezentują alternatywne wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat. Cały Rzym oczekuje przybycia Kleopatry. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
03:00
Disco Polo Life, odc.585
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:35
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:15
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 18/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatni odcinek sezonu. Paul Winthorp, Morderca z Portu, zostaje schwytany. Ranna Finn jest w śpiączce. Nick Stokes wyjeżdża do San Diego, gdzie zostanie dyrektorem laboratorium kryminalistycznego. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.806
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3762
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.810
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info