Program dla 2017-07-26 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:05
Moc Magii, odc. 200/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:30
Uwaga!, odc. 5020
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 998
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Leoś", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Trwają poszukiwania trzyletniego chłopca, który zaginął miesiąc wcześniej. Jego matka jest pewna, że uprowadziła go niania. Niebawem policja odnajduje rzekomą opiekunkę trzylatka. Kobieta twierdzi, że nigdy nie zajmowała się chłopcem! Wtedy matka dziecka zmienia zeznania i mówi, że ktoś porwał jej syna z samochodu, którym jechała ze swoim chłopakiem. Oboje byli pod wpływem narkotyków i nie pamiętają, co się wydarzyło.... (Polska)

07:50
Doradca smaku
Godziny emisji
08:00
Milionerzy, odc. 31/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Gaumarjos", (Warszawa). Na warszawskim Ursynowie znajduje się gruzińska knajpka Gaumarjos. Jest to wybitnie rodzinne miejsce. Restaurację prowadzi Liana i David, na sali pomaga im ich syn, na kuchni zaś kuzynka. Małżeństwo wyjechało z Gruzji w poszukiwaniu lepszego życia. I chociaż oboje ukończyli szkoły artystyczne, w Polsce postanowili robić coś innego. Jednak, gdy się prowadzi własny interes, nie zawsze jest zabawa i są toasty. Dlatego Liana postanowiła poprosić o... (Polska)

09:35
Szkoła, odc. 219
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Marzena Kaliciak ma dosyć zalotów Krzyśka Markowskiego. Licealista jest nachalny i agresywny. Uczennica za namową przyjaciółki postanawia udawać, że jest dziewczyną Kuby Kaczmarka. Wściekły Krzysiek napada na Kubę. Dziewczyna, chcąc uwolnić się od natarczywych zalotów, postanawia skompromitować Krzysztofa. Dawid Adamik z 1c gimnazjum wstydzi się swojego ojca, który właśnie przeszedł na emeryturę. 13-latek obawia się, że stanie się pośmiewiskiem, gdy jego szkolni koledzy... (Polska)

10:35
Ukryta prawda, odc. 477
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina Kowalik (30) mieszka z synkiem Jasiem (4) i tymczasowo także z siostrą Alicją (35) W lokalu na warszawskim Powiślu. Jest wdową – jej mąż Szymon zginął w wypadku samochodowym. Auto prowadziła Sabina. W sądzie karnym nadal toczy się postępowanie, mające ostatecznie wyjaśnić, czy do wypadku doszło z jej winy. Kobieta również odniosła obrażenia. Przez trzy miesiące leżała w szpitalu, a przez kolejne tygodnie dochodziła do zdrowia w domu. W czasie jej choroby Jasiem opiekowali się teściowa... (Polska)

11:35
Szpital, odc. 363
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice przywożą do szpitala 6-letniego syna. Chłopczyk od paru godzin bardzo dziwnie się zachowywał. Był pobudzony, biegał po domu, aż w końcu stracił na chwilę przytomność. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Małżeństwo nie ma pojęcia, że maluch zjadł garść żelków, które jego 15-letni brat nasączył wódką. Podczas badania, lekarka wyczuwa alkohol i podejrzewa zatrucie. Rodzice są w szoku i nie mogą uwierzyć, że ich dziecko jest pijane. Nie mają pojęcia co tak naprawdę się stało. Ojciec chłopca od... (Polska)

12:35
19 +, odc. 92/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia ma już wyniki badań, które potwierdzają, że podczas firmowej imprezy miała w organizmie psychoaktywną substancję. Dziewczyna jest pewna, że to jej rywalka, Iwona, dosypała jej czegoś do drinka. Iwona prosi Kasię, żeby nie zawiadamiała policji, ale Kasia jest nieugięta. Chwilę potem okazuje się, że z firmowej recepcji zniknęła Julka, a Kasia oskarża Iwonę o porwanie córeczki. Monitoring potwierdza przypuszczenia Kasi. Policja zatrzymuje porywaczkę. Tymczasem Kamil robi wszystko, żeby... (Polska)

13:05
19 +, odc. 93/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil nie żyje, chłopak zginął w wypadku samochodowym. Dzisiaj ma odbyć się jego pogrzeb. Przyjaciele wybierają się pożegnać Kamila. Tylko Oskar nie zamierza pojawić się na pogrzebie, nie chce być hipokrytą. Mecenas Pawlak zaprasza Lucy i Irka na stypę - dziewczyna spodziewa się ich wnuka, a Irek był najlepszym przyjacielem ich syna. Jednak matka zmarłego obwinia paczkę znajomych za śmierć Kamila. (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 999
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"To było niesamowite", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Zniknęła siedmioletnia dziewczynka, która była pod opieką szesnastoletniej sąsiadki. Ślad urywa się na płycie starego lotniska, gdzie odbywają się wyścigi samochodów. Komisarze podejrzewają, że któryś z kierowców mógł porwać dziewczynkę. Wkrótce policja znajduje jej zwłoki w porzuconej przyczepie kempingowej. Głównym podejrzanym jest mieszkaniec osiedla, wiadomo, że zaczepiał siedmiolatkę. , napisy (Polska)

14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1000
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zła znajomość", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W mieszkaniu nauczycielki ktoś zamordował jej ucznia. Kobieta twierdzi, że nie wie jak doszło do zabójstwa, bo nie było jej wtedy w domu. Świadkiem zdarzenia był sąsiad, który nieprzytomny trafił do szpitala, po tym jak został zepchnięty ze schodów przez uciekającego sprawcę. Wychodzi na jaw, że nauczycielka miała romans z ofiarą, o czym wiedział jej były mąż. Możliwe, że to on jest zabójcą. , napisy (Polska)

15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 7/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bestwinka, „Polskie ranczo”. Bestwinka to malownicza wieś w województwie śląskim, a pan Dominik, miejscowy biznesmen na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył tu piwiarnię. Niedługo potem postanowił swój „Szałas piwny” rozbudować i zamienić go w klimatyczną restaurację o nazwie „Ranczo”. Niestety, pomimo poczynionych inwestycji i zmian, mieszkańcy restaurację wciąż traktują jak piwiarnię. Pan Dominik zatrudnił doświadczonego szefa kuchni, który pracował i w sopockim „Grand Hotelu”, gotował... (Polska)

16:00
Szkoła, odc. 220
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista z 3c, Robert Bronowicz, zdradził swoją dziewczynę ze starszą studentką. Okłamał ją, że jest na pierwszym roku prawa. Wkrótce okazuje się, że studentka odbywa w szkole praktyki. Chłopak jest przerażony, że jego kłamstwa wyjdą na jaw i jego dziewczyna Lena z nim zerwie. 18-latek wciąż ma w swoim telefonie nagie zdjęcie dziewczyny, którą sfotografował po spędzonej razem nocy. Sytuację wykorzystuje Michał, który podstępem wykrada nagie zdjęcie i szantażuje studentkę. Karolina... (Polska)

17:00
Ukryta prawda, odc. 478
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał (22) jest chłopakiem Julii (21) od ponad roku. Dotychczas młodzi mieszkali wspólnie z Kacprem (22) i Bartkiem (22). Niestety po jednej z hucznych imprez właściciel wyrzucił ich. Nie potrafią znaleźć nic sensownego w rozsądnej cenie. Kiedy trafia się wyjątkowa okazja – stary i nieco zaniedbany, ale bardzo przestronny dom w podwarszawskim Piasecznie – studenci decydują się go wynająć. Wraz z czwórką przyjaciół wprowadza się również znajoma Michała z rodzinnego miasteczka – Ola – z... (Polska)

18:00
Szpital, odc. 364
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Stanisz przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę, 29-letnią Agnieszkę Łukańską. Kobieta dziwnie się zachowuje, jest wystraszona i osłabiona. Kilka dni temu na jej twarzy i rękach pojawiły się wyraźne zmiany skórne. Od jakiegoś czasu miewa także ataki agresji, których później nie pamięta. Nie rozumie co się z nią dzieje i nie zdaje sobie sprawy, że jest chora. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Kobieta nie chciała się leczyć, dlatego jej mąż wyprowadził się z domu i... (Polska)

19:00
Fakty, odc. 7147
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7130
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7127
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5021
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

20:10
Doradca smaku
Godziny emisji
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:55
Czas patriotów
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jack Ryan (Harrison Ford) odszedł z CIA, ponieważ praca w agencji miała negatywny wpływ na jego rodzinę. Gdy w trakcie wakacji spędzanych w Anglii, on i jego najbliżsi nagle znaleźli się w samym centrum ataku terrorystycznego, Jack zareagował instynktownie i stając w obronie rodziny, zabił jednego z terrorystów. Odtąd brat zabitego poprzysiągł zemstę. Jack powrócił do CIA, żeby zapewnić ochronę swoim najbliższym i pomóc w schwytaniu terrorystów. Film powstał na motywach powieści Toma... ( USA 1992)

Reżyseria: Phillip Noyce
Obsada: Harrison Ford, Anne Archer, Patrick Bergin, Sean Bean, Thora Birch, James Fox, Samuel L. Jackson, Polly Walker, J.E. Freeman, James Earl Jones, Richard Harris
00:15
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 6/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Agnieszka Więdłocha i Paranienormalni (Polska)

01:15
Wybrani, odc. 10/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybrani starają się pomścić śmierć koleżanki. Finch zdaje sobie sprawę, że ktoś z jego zespołu mógł posunąć się za daleko w celu zakończenia wojny z HR. Maszyna podaje numer jednego z kluczowych graczy po stronie wroga. Wygląda na to, że pod koniec trzyodcinkowego wątku widzom przyjdzie się pożegnać ze skorumpowanym policjantem nowojorskiej policji, Patrickiem Simmonsem. (USA)

02:20
Uwaga!, odc. 5021
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:45
Moc Magii, odc. 201/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:05
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info