Program na dziś od do
27.07 28.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
08:00 Na żywo Trwa... 
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 140 (s. III, odc. 13)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gülszach zostaje stracona. Wszyscy podejrzewają Hürrem o udział w ataku na sułtankę Hatice. Tymczasem Hürrem coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Firuze. Nigar zdradza Hatice, że wie, kim jest Firuze. Sułtan Sulejman i Ibrahim pasza wracają z wojny. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 46min.
09:50 Trwa... 
Dzień. który zmienił moje życie, odc.135
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sara pracuje jako sekretarka w firmie, produkującej mrożonki. Nie zarabia zbyt wiele. Na dodatek, jest samotną matką. Jej nastoletni syn, Marcel, marzy o tym, aby zostać szefem kuchni. Pewnego razu, gdy na kolację Sara podaje znowu to samo, Marcel podsuwa jej pomysł kradzieży mięsa z firmy, w której ona pracuje. Sara najpierw odmawia, potem jednak kradnie dwa kawałki steku. W pracy kobieta zaprzyjaźnia się z Tadeuszem, szefem kuchni. Natomiast jej relacje z szefową są napięte. Tadeusz chce... (Polska 2015)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 1/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta mistrzyni kuchennej rewolucji doskonale znana jest z tego, że sama „smakuje” życie, a przy tym uczy innych, jak to robić, i jeszcze na tym zarobić! Przed nami kolejny sezon „Kuchennych rewolucji”, w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Czy podoła? Kto, jak nie ona! Słynna restauratorka budzi wielkie emocje. Ma rzesze fanów, ale zdarzają się i tacy, którzy ją krytykują. Trudno jednak zakwestionować to, że Magda Gessler ma... (Polska)

10:35 Trwa... 
Dr Quinn - seria IV, odc. 6/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy pisze książkę o życiu mieszkańców miasteczka. Niespodziewanie dla niej samej znajduje się wydawca gotów opublikować dzieło. Książka staje się bestsellerem. Okazuje się, że Dorothy opisała prywatne sprawy swoich przyjaciół. Ci nie kryją żalu. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1664
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek ma za złe Darkowi nieudane negocjacje z klubem Powiśle, postanawia skończyć z piłką i wrócić do Kopytkowa. Kajtek niepokoi się o Zuzię. Obserwuje dom Róży i Zdzisia. Widzi, jak 12 - latka ubrana wyzywająco wsiada do auta nieznajomego mężczyzny. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Przemysław Stippa, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Anna Gornostaj, Anna Adamus, Arkadiusz Janiczek, Adrianna Biedrzyńska

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największą pasją 17-letniego Filipa Krajewskiego jest rysunek i graffiti. Chłopak ma talent. Ale jego artystyczne zainteresowania nie podobają się jego matce, Barbarze, która chciałaby, żeby on tak jak ona, został lekarzem. Na domiar złego, Filip ma poważny problem w szkole, ponieważ nie może zaliczyć języka polskiego. Jest przekonany, że polonista się na niego uwziął. Konflikt próbuje załagodzić młoda wychowawczyni Filipa, Monika, ale nauczyciel polskiego lekceważy koleżankę. Wkrótce potem... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35 Trwa... 
Ukryta prawda, odc. 478
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał (22) jest chłopakiem Julii (21) od ponad roku. Dotychczas młodzi mieszkali wspólnie z Kacprem (22) i Bartkiem (22). Niestety po jednej z hucznych imprez właściciel wyrzucił ich. Nie potrafią znaleźć nic sensownego w rozsądnej cenie. Kiedy trafia się wyjątkowa okazja – stary i nieco zaniedbany, ale bardzo przestronny dom w podwarszawskim Piasecznie – studenci decydują się go wynająć. Wraz z czwórką przyjaciół wprowadza się również znajoma Michała z rodzinnego miasteczka – Ola – z... (Polska)

10:00 Trwa... 
Twoja na zawsze, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00 Trwa... 
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 19: Nie ma to jak złodziej
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /93/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie m.in. o chorobie, która zabiera wszystko, co w życiu najważniejsze. To anoreksja, na którą chorują już 9 - dziesięciolatki. Reportaż Justyny Andersz - Rychter o walce z tą chorobą. Ponadto wizyta w ośrodku preadopcyjnym w Łodzi. (Polska 2016)


Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 420 - Chora na dziecko
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin informuje pacjentkę Marzenę o torbieli, którą trzeba natychmiast usunąć. Kobieta zabrania udzielania jakichkolwiek odpowiedzi na temat jej stanu zdrowia mężowi. Prawda o jej przykrej dolegliwości wychodzi jednak na jaw... (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emeryt Jan Zieliński rozmawia z córką Jagodą, mieszkającą na drugim końcu Polski, przez Skype. Właśnie wrócił z banku, skąd wybrał kilka tysięcy złotych na pomnik dla zmarłej niedawno żony. W trakcie rozmowy z córką do mieszkania mężczyzny wdziera się dwóch bandziorów, którzy zaobserwowali go wcześniej w banku. Jagoda z przerażeniem obserwuje przez kamerę, jak bandyci atakują jej ojca, żądając pieniędzy. Kobieta kontaktuje się z numerem alarmowym 112. Na miejsce jadą policja i pogotowie... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 364
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Stanisz przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę, 29-letnią Agnieszkę Łukańską. Kobieta dziwnie się zachowuje, jest wystraszona i osłabiona. Kilka dni temu na jej twarzy i rękach pojawiły się wyraźne zmiany skórne. Od jakiegoś czasu miewa także ataki agresji, których później nie pamięta. Nie rozumie co się z nią dzieje i nie zdaje sobie sprawy, że jest chora. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Kobieta nie chciała się leczyć, dlatego jej mąż wyprowadził się z domu i... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diablo i Grzegorz zajmują się zleceniem Roberta, szefa firmy sprzątającej, któremu grozi bankructwo z powodu kradzieży w siedzibie jednego z głównych klientów. Agencja ubezpieczeniowa, której obsługa stanowi dla firmy Roberta największe źródło dochodu, podejrzewa, że to jego pracownicy stoją za powtarzającymi się ostatnio kradzieżami sprzętu komputerowego. Robert ma nadzieję, ze detektywi znajdą złodzieja i uratują jego firmę. Tymczasem Ruda i Ronin pomagają osiemnastoletniej Anecie, która... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Olejarczyk, Tomasz Protokowicz
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 5: Świadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:25
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:30
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - Boczek w roli głównej
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie wśród ukwiałów. Błazenki plamiste. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Błazenki plamiste to nasze ulubione ryby w akwarium. Stały się nawet bohaterami filmu animowanego! W oceanie żyją wśród czułków ukwiałów. Inne ryby kontakt z ukwiałem mogą przypłacić śmiercią. Nawet przebywanie w jego pobliżu jest niebezpieczne. (Japonia 2015)

Reżyseria: Akihiko Ida

Czas: 23min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 108
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezada organizuje przyjęcie niespodziankę. Podczas imprezy godzi się z Onurem. Melek nadal cierpi po stracie Buraka. Burhan jest na skraju wytrzymałości nerwowej. Sezen postanawia dać Burakowi szansę. Gani dowiaduje się, że Huner go wykorzystała. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po trzech latach wspólnego życia Tomek postanawia poprosić swoją partnerkę, Ewę o rękę. Chce to zrobić w niezapomniany sposób: pierścionek wrzuca do wina podczas uroczystej kolacji, na którą zaprosił swoją wybrankę. Niestety, Ewa popijając wino, krztusi się pierścionkiem. Konieczna była profesjonalna pomoc. Szybko okazuje się, że sytuacja jest poważna, a standardowe metody nie pomagają - dziewczyna traci przytomność, a Tomek musi reanimować ją do przyjazdu pogotowia. Ratownicy decydują się... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.289
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rawicz w woj. wielkopolskim. Tu mieszka rodzina Kozłów. 2 miesiące temu Ireneusz Kozioł (38 l.) poznał inną kobietę i wyprowadził się od swojej żony, Moniki Kozioł (38 l.). Odtąd musi ona sama zajmować się dziećmi, 16-letnią Kamilą i 2-letnim Antosiem. Po odejściu Ireneusza rodzina boryka się z wieloma problemami, głównie finansowymi. Z powodu pleśni na ścianach zamknięto żłobek, do którego uczęszczał Antoś. Dzieckiem nie ma się kto opiekować, a Moniki nie stać na opiekunkę. Zdesperowana... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 7/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
STRAŻACY W oddziale jednego z warszawskich banków wybucha pożar. Wezwani do interwencji strażacy sprawnie przeprowadzają akcję. Nie obywa się jednak bez poważnych komplikacji. Po ugaszeniu pożaru kierowniczka oddziału nie odzyskuje przytomności, z sejfu znikają pieniądze. Komisarz Zawada musi przerwać wizytę w kinie i zabrać się do pracy... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się Lena, 23-letnia studentka. Dziewczyna za parę miesięcy ma wziąć ślub, ale niedawno nabrała podejrzeń, ze narzeczony ją zdradza. Poznała go trzy lata temu i choć z początku chłopak nie podobał się jej dobrze sytuowanym i konserwatywnym rodzicom, udało się ich do niego przekonać, spełniając ich warunek, że zamieszkają ze sobą dopiero po ślubie. Ojciec Leny zatrudnił nawet chłopaka w swoim sklepie, kiedy ten rzucił studia i nie mógł znaleźć pracy. Niestety... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 18: Zakładnik
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam wyrusza do Jemenu w nadziei na wytropienie grupy terrorystów i uratowanie przetrzymywanego przez nich syna saudyjskiego księcia. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Inter Mediolan ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
13:30 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Inter Mediolan
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
13:30
Na sygnale - odc. 6
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy dostają wezwanie do bezdomnego, który został ciężko pobity. Na miejscu wciąż są chuligani, którzy go zaatakowali, a Martyna znów wpada w kłopoty. Dziewczyna wdaje się z bandytami w sprzeczkę i o mało nie dochodzi do kolejnej awantury. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Słoiki, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochodzący z Puław, Paweł Bienias właśnie wchodzi w dorosłe życie. Jest zapalonym bokserem i utalentowanym rysownikiem, który w wolnym czasie zajmuje się również szyciem ubrań. Po maturze złożył dokumenty na studia artystyczne, pomimo iż jego rodzice nigdy nie wierzyli, by mógł dostać się na taką uczelnię. Paweł zaczyna również pracę w studiu krawieckim w Warszawie. Jego talent i zaangażowanie zostają szybko zauważone przez nową szefową. Paweł wynajmuje mieszkanie z kolegą ze studiów... (Polska 2015)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1002
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Topór", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W opuszczonej ruinie doszło do brutalnego zabójstwa bezdomnej. Pierwsze podejrzenie pada na partnera ofiary. Wiadomo, że kilkakrotnie pobił kobietę z zazdrości o biznesmena, który jej pomagał. Znajomi ofiary opowiadają o zabójstwie innego bezdomnego i sugerują, że sprawcami obu morderstw jest dwóch agresywnych nastolatków. W trakcie przeszukania ich domu, policja zabezpiecza kilka sztuk broni. Wkrótce policjanci ustalają,... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.272
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do pokoju policjantów zagląda Zosia. Pyta Morawską o Gajdę. Alicja odpowiada, że weekend się nie udał bo Arek pracował. Później wpada do jego gabinetu z ciastem, które miała wziąć na sobotnią kolację. Gajda dziękuje, ale jest chłodny i oficjalny. Na patrolu Zapała pyta Alę, czy chciałaby zostać matką chrzestną ich córeczki. Morawska zgadza się z ogromną przyjemnością. Tymczasem Zosia przynosi Gajdzie jakieś dokumenty. Ten częstuje ją ciastem od Alicji.   Dla małoletnich od... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 20: Robota
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Knesi postanawia udawać złodzieja, by rozwiązać zagadkę zaginionych rzeczy. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 113
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo przegrywa grę z Milagros. Następnie idzie zobaczyć się z Florencją. Dziewczyna myśli, że Ivo ma narzeczoną. Ivo przez jeden dzień pracuje jako kamerdyner, co niezwykle bawi Milagros. Do willi przyjeżdżają goście. Florencja jest zszokowana, gdy widzi, że Ivo jest lokajem. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:25 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
14:35 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Inter Mediolan
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
14:05
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 6/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2015)


Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.702
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna (38 l.) i Robert (40 l.) Walczakowie są małżeństwem od 15 lat. Razem z nimi mieszkają dzieci – córka Katarzyny, Iwona (17 l.) i córka Roberta, Laura (18 l.). Laura znajduje pewnego dnia kamerę ukrytą w lampie w salonie. Wszyscy członkowie rodziny, a przede wszystkim Katarzyna, są przerażeni. Kto chce ich podglądać? Robert przypuszcza, że to właściciel mieszkania Marcin Madej jest tym podglądaczem, bo tylko on posiada klucze do mieszkania. Ale właściciel zapewnia, że jest niewinny.... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1003
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Gabryśka", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Anna Palka. Komisarze prowadzą sprawę gwałtu na szesnastolatce. Pierwszym podejrzanym jest instruktor, który przebywał na wakacjach z ofiarą. Jego koleżanka z pracy twierdzi, że podrywał nieletnie dziewczyny. Drugi trop prowadzi do kuzyna poszkodowanej nastolatki i jego kolegów. Komisarze ustalają, że nazwiska tych samych chłopaków pojawiają się w aktach sprawy sprzed roku, również dotyczącej gwałtu. Możliwe, że są zamieszani w... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 114
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Domenico Rizzo odwiedza dom Di Carlo. Florencja widzi Ivo w stroju kamerdynera i myśli, że ją okłamał. Rocky próbuje na Victorii nowych sztuczek. Wszyscy w willi sądzą, że Bernardo ma dziewczynę. Damian chce kupić dyskotekę. Milagros przegrywa z Ivo i za karę musi spędzić z nim noc na jego łódce. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z teledysków nadawanych od poniedziałku do piątku widzowie układają listę, która jest prezentowana w sobotę. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowie w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 4min.
15:55
Czarne chmury - odc. 5/10 - Czarna sakwa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niespodziewanie z pomocą Kacprowi i Dowgirdowi przychodzą aktorzy. Zbiegowie mogą wyruszyć w dalszą drogę. Wspólnie z Magdą docierają do brzegu jeziora. Uciekając przed rajtarami, odpływają rybacką łódką. Knothe strzela i rani pułkownika... (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 46min.
15:05
M jak miłość - odc. 1286
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala próbuje pomóc Glińskiej. Chce załatwić jej pracę sprzątaczki w kancelarii. Gliński śledzi Zduńską. Gdy jest na ulicy sama z małym Kubą, brutalnie atakuje dziewczynę. Budzyński postanawia polecieć na kilka dni do Marty, by omówić szczegóły rozwodu. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 46min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 8/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Borowo, „Sielawka”. Sabina i Mirek 30 lat mieszkali w Niemczech, gdzie pracowali w gastronomii. Kiedy ich dorosłe dzieci usamodzielniły się, Sabina postanowiła zrealizować swoje marzenie o powrocie do Polski. Namówiła męża, żeby otworzyli własną restaurację na Kaszubach, w pięknej letniskowej wsi Borowo. W restaurację zainwestowali swoje oszczędności, wierząc, że zapewni im dochód na resztę życia. Niestety rzeczywistość kompletnie rozminęła się z ich oczekiwaniami. Prowadzenie restauracji... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.262
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część odcinka specjalnego, w którym Ty Pennington i jego drużyna budują nowy dom dla rodziny Watson z Knoxville w Tennessee. Daniel i Mandy poświęcili się dla swoich przybranych dzieci i samotnych matek, którym pomagają stanąć na nogach. Ale angażując się w działalność społeczną, Watsonsonowie zaniedbali własny dom i pilnie potrzebowali pomocy. Ich skromne dochody nie wystarczały na remont i spłatę hipoteki. Wraz z przybyciem ekipy tego programu, odzyskali nadzieję na lepsze jutro. Gdy... (USA, 2012)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 22: Plan B
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Deeks jest zmuszony ukrywać się pod swoim wcześniejszym przydomkiem, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące jego zaginionego informatora. Sytuacja szybko zaczyna się komplikować, gdy w grę wchodzą stare zaszłości, a Deeks musi kłamać na temat swojej prawdziwej tożsamości. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
Ojciec Brown - odc. 57 Teatr niewidzialnych
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Kembleford przyjeżdża radiowa ekipa BBC na kolejną odsłonę cyklicznego teleturnieju. Impreza wzbudza duże zainteresowanie. Tymczasem ginie kobieta, u której radiowcy się zatrzymali. Jej podobał się sposób wyłaniania finalistów teleturnieju. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Bob Thomson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 45min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3433
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobieta zostaje napadnięta i dźgnięta nożem w mieszkaniu. Mieszkanie należało do jej szwagra, który tej samej nocy zaginął bez śladu. Okazuje się, że rodzina poszkodowanej skrywa mroczne tajemnice... Równocześnie policjanci dostają sprawę nielegalnych walk psów, odbywających się w piwnicy jednego z warszawskich bloków. Za wszystkim stoi prawdopodobnie dresiarz terroryzujący całe osiedle, a zastraszeni mieszkańcy boją się powiedzieć prawdy…   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 221
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konrad Świtalski z 2a liceum od czasu wypadku samochodowego jeździ na wózku. Licealista do tej pory nie pogodził się z tym, że jest niepełnosprawny i nie chce wracać do szkoły. Boi się, że koledzy i jego dziewczyna będą się nad nim litować. Tymczasem Roksana i najlepszy przyjaciel Konrada bardzo cieszą się z jego powrotu. Chłopak jednak jest wściekły i nie chce od nich żadnej pomocy. Krystian i Marcin z licealnej 1d nie mają przyjaciół i trzymają się z boku grupy rówieśników. Klasowy lider... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 14
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy komendant i Andżela z powodu grypy udają się do domu, na posterunku pozostają tylko Czarek i Kasia. Arnie aresztuje Rosolaka, który ukradł szczepionki przeciw grypie. Policjanci postanawiają się zaszczepić. Następnie zaczynają mieć halucynacje: Kasia zamiast Czarka widzi skąpo odzianych, dobrze zbudowanych młodzieńców, Czarkowi zamiast Kasi ukazuje się duchowny, a zamiast Arniego - osioł, z kolei Arnie patrząc na przybyłą niedawno Agnieszkę widzi ubraną w skórę kobietę gotową na... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 23 Czwarta para rękawic
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z bloku na warszawskim osiedlu wybiega młody mężczyzna z zakrwawionymi dłońmi i ubraniem. Policjanci ustalają, że chłopak był w mieszkaniu, gdzie leżą zwłoki młodego mężczyzny. Policjanci ustalają, że ofiara została zamordowana przez swojego kolegę. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleks Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3494
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 91
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szahnur zamierza zorganizować Sawaszowi i Jasemin ślub religijny, co wzbudza niechęć domowników. Hakan oznajmia Pelin, że chce rozluźnić łączący ich związek. Sawasz spodziewa się, że rozwód z Cziczek wywoła konflikt z jej klanem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.217
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jowita (38 l.) dowiaduje się, że jej mąż Adam ją nie tylko zdradził, lecz także wykorzystał swoją pozycję zawodową i pod pretekstem umorzenia postępowania egzekucyjnego uprawiał seks z zadłużonymi kobietami. 38-latka chce zemścić się na swoim niewiernym mężu. Dzięki pomocy jego byłej kochanki udaje jej się zebrać kompromitujące go informacje. Mężczyzna zostaje zwolniony z pracy, musi też wyprowadzić się z domu. Jowita osiągnęła swój cel, ale czuje się samotna. Przez internet poznaje Darka.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 479
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria (41) niedawno straciła pracę. Mieszka z mężem (Roman, 44) i córką (Anita, 16). Małżeństwo kilka lat temu wzięło kredyt we frankach i ma teraz z tego powodu problemy – może stracić mieszkanie. Wiktoria zauważa przypadkiem, że Anita jest w ciąży. Dziewczyna twierdzi, że ojcem dziecka jest kolega. Nie chce jednak powiedzieć, który. Kiedy rodzice drążą temat, dziewczyna przyznaje, że została zgwałcona. Nie ma pojęcia, kto jej to zrobił. Matka podsłuchuje nerwową rozmowę telefoniczną... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół 5-0 zostaje wezwany do zbadania serii pożarów statków wycieczkowych firmy Shark Tours w Oahu. Nikt nie ma wątpliwości, że we wszystkich przypadkach ogień został podłożony celowo. Sprawa przybiera ponury obrót, kiedy w zanurzonej w wodach oceanu klatce do nurkowania wśród rekinów zostaje znalezione ciało jednego z pracowników Shark Tours. Przyczyną śmierci okazuje się uderzenie tępym narzędziem. Teraz detektywi poszukują nie tylko podpalacza, ale i mordercy. A ponieważ firma jest... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 15
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w pobliskim szpitalu zostaje ogłoszony alarm bombowy i ewakuacja pacjentów, na 13 Posterunku zjawia się karetka z dwoma pacjentami. Na nieszczęście pojawia się także trzeci pacjent otruty muchomorami przez teściową. Czarek nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wkrótce przybywa również Mirella Ciapara, która zaczyna transmitować na żywo poczynania policjantów i obiecuje dla nich nagrodę. Czarek obiecuje zająć się pacjentami. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 352: Flying High
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia gitara z autografem słynnego basisty Garry’ego Tallenta. Rick przyjrzy się bliżej replice dolara z 1964 i fragmentowi historycznego samolotu. Zainspirowany fantami, postanawia ogłosić konkurs pracowniczy. (USA 2014)

18:35
Zraniona miłość - odc. 56
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Kordonie wybucha bomba podczas wiecu tureckiej ludności. Jest wielu zabitych i rannych. Jakub i Cevdet domyślają się, że sprawcą jest Hamilton. Śledzą Anglika, by rozszyfrować jego dalsze plany. Tevfik na zlecenie Hamiltona morduje konspiratorów. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 6/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 365
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Mariusza Kanika. Mężczyzna znalazł niewybuch na działce, na której buduje dom. Próbował sam przenieść ładunek w bezpieczne miejsce. Niestety doszło do eksplozji i pacjent został poważnie ranny. Jest poparzony i prawdopodobnie ma złamaną rękę. Zajmie się nim dr Michał Morawski. Odkąd mężczyzna buduje dom, coraz częściej kłóci się z żoną. Ich syn, który pomaga ojcu, bardzo martwi się stanem taty i boi, że matka znów zrobi awanturę. Żonie pacjenta... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się kobieta, która cały swój majątek zainwestowała w studio tatuażu, a teraz stała się celem dziwnych ataków i adresatką anonimów z pogróżkami. Kobieta nie wie, kto się może za tym wszystkim kryć, ponieważ nikogo tu nie zna. Wcześniej jednak sprawdziła, że w okolicy nie ma podobnego miejsca, więc nie może to być sprawka konkurencji. Prosi detektywów, by wykryli sprawcę zanim otworzy studio, co ma nastąpić za trzy dni. Detektywi rozwiązują też zagadkę tajemniczych... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 353: Game Over
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Corey przyjrzy się pamiątkom zespołu The Beatles. Czy będą warte podjęcia jakichkolwiek negocjacji? Gwiazdy Lombardu kupują nową grę zręcznościową. Rick ulega namowie pracowników i pozwala im urządzić zawody. (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 366: RC/DC
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 7/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.308
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Ferdek zaczyna mieć wątpliwości czy Halina jest z nim szczęśliwa w małżeństwie. Dokonuje bilansu i dochodzi do wniosku, że właściwie marnuje jej życie. Wyraża przekonanie, że Halina popełniła błąd wybierając na męża jego, a nie jej drugiego adoratora z czasów młodości -Koszałkowskiego. Rachunek sumienia doprowadza go do refleksji, że do takiego stanu rzeczy przyczyniło się częste spożywanie alkoholu. Postanawia kategorycznie z tym zerwać. W ślad za nim podążają Paździoch i... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7148
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7131
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7128
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5022
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Poranek na ranczu Mikołaja. Karolina zaraz po przebudzeniu puszcza głośno muzykę i zaczyna tańczyć. Przybiega oburzony Profos, który dziś ma wolne i chciał się wyspać. Uważa, że Karolina jest nienormalna. Tymczasem ona szykuje prawdziwą niespodziankę… Na komendę przychodzi Jola z córeczką. Odpowiada z wolnej stopy, ale musi się raz w tygodniu meldować u dzielnicowego. Karolina ją pociesza. To ona jest ofiarą a jej mąż katem. Karolina obiecuje jej pomóc. Wieczorem Mikołaj... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 367: Wilde Card
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 368: Money Ball
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pamiątki podpisane przez samego prezydenta Roosvelta trafiają do sklepu. Czy Rick będzie zainteresowany taką polityczną kolekcją? Następnie szef będzie potrzebował małej pomocy finansowej od Chuma. Czy z jego budżetem jest faktycznie tak ciężko? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 181 - Piekło (Ojciec Mateusz XIV odc. 8)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz rozmawia z grupką wiernych przed kościołem. Nocul i Gibalski pomagają Ewie Kobylickiej w przeprowadzce. Podziwiają jej nowe mieszkanie. Ktoś dzwoni do Mateusza. Prosi o pomoc. Mateusz natychmiast wsiada na rower i jedzie na spotkanie. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Nowak
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Katarzyna Burakowska, Tamara Arciuch, Eryk Lubos, Aleksandra Górska

Czas: 41min.
20:05
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy prezentują w kieleckim amfiteatrze hity lata oraz skecze i piosenki. Prowadzi Kabaret Skeczów Męczących z udziałem Basi Kurdej - Szatan. Wyk.: Kabarety Moralnego Niepokoju, Młodych Panów, Nowaki, Artur Andrus, Formacja Chatelet, Marcin Daniec i in. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
20:05
Klik: i robisz, co chcesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia z gwiazdorską obsadą. Wielki przebój kinowy. Architekt Michael Newman (Adam Sandler) skupia się przede wszystkim na pracy. Zaniedbuje swoją rodzinę: piękną i kochającą żonę Donnę (Kate Beckinsale) oraz dwoje dzieci. Jednak zestresowany mężczyzna liczy na to, że jego szef Ammer (David Hasselhoff) w końcu go doceni i zaproponuje mu spółkę. Pewnego dnia dzięki ekscentrycznemu sprzedawcy Morty'emu (Christopher Walken) Michael zostaje właścicielem magicznego pilota. Dzięki... (USA, 2006)

Reżyseria: Frank Coraci
Obsada: Adam Sandler, Christopher Walken, David Hasselhoff, Henry Winkler, Sean Astin, Kate Beckinsale
20:10
Doradca smaku-Zapiekanka z cukinią i pieczarkami, odc. 7/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2519
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Upadek Romy. Kinga uzgadnia z Dyrektorem premię dla zespołu. Przychodzi do pracy, chcąc o tym powiedzieć pracownikom. Wkracza na przyjęcie - wszyscy dziękują za wywalczenie premii… Romie. Kingę poważnie zdenerwowała ta sytuacja… W nocy Brzozowska odbiera dramatyczny telefon od Romy – pijana wsiadła do samochodu i kogoś przejechała. Tosia jest zła na Hofferów? Zuza odwiedza Tosię w szkole i zaprasza ją na obiad. Dziewczynka ma żal, że wczoraj Hofferowie jej nie przyjęli, ale obiecuje, że... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 3/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łódź, „Motenegro”. Ania i Marcin oczarowani Czarnogórą, w której spędzili cudowne wakacje, po powrocie do rodzinnej Łodzi dowiedzieli się, że jest do przejęcia restauracja bałkańska – Montenegro (czyli Czarnogóra). Po naradzie rodzinnej, za aprobatą swoich rodziców podjęli decyzję i z ich pomocą odkupili Montenegro od jej pierwszego właściciela, Czarnogórca. Wraz z pierwszym właścicielem restaurację opuścił serbski kucharz, który niechętnie dzielił się swoją wiedzą z resztą kuchni. Niestety... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Iza pomaga Walczakowi przygotować się do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Razem ćwiczą na placu manewrowym, gdy Kuba odbiera telefon z komendy. Z piskiem opon wyrusza na akcję, zostawiając dziewczynę samą. Dyrektor jednego z banków zaalarmował policję o napadzie. Wach i Walczak jako pierwsi docierają na miejsce zdarzenia. Zaraz potem pojawia się Jagiełło z obstawą snajperów. Napastnik uzbrojony jest w bombę. Kuba robi wszystko, by podczas akcji ratunkowej, nie doszło... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski
20:00
Mały
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Calvin (Marlon Wayans) jest liliputem. Po wyjściu z więzienia, wraz ze swoim wspólnikiem, Percym (Tracy Morgan) kradną diament warty sto tysięcy dolarów. W trakcie ucieczki przed policją Calvin podrzucił go pewnej kobiecie. W celu odzyskania swojej zguby, udaje porzucone dziecko, pozostawione pod drzwiami młodego małżeństwa. (USA 2006)

Reżyseria: Keenen Wayans
Obsada: Chazz Palminteri, John Witherspoon, Kerry Washington, Lochlyn Munro, Marlon Wayans, Molly Shannon, Shawn Wayans, Tracy Morgan
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:25
Jak w czeskim filmie - Na skraju lasu
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Perypetie pewnej rodziny, która marzy o działce z domkiem. Lavickowie wraz z dwojgiem kilkuletnich dzieci spędzają wakacje na wsi. Mieszkają w starym, bielonym domu starzejącego się Komarka, którego zaczynają nagabywać, by sprzedał gospodarstwo. (Czechosłowacja 1976)

Reżyseria: Jiri Menzel
Obsada: Josef Kemr, Zdenek Sverak, Daniela Kolarova, Marta Hradilkova, Martin Hradilek, Ladislav Smoljak, Zdenek Blazek

Czas: 90min.
21:55
Suma wszystkich strachów
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody analityk CIA Jack Ryan (Ben Affleck) razem z dyrektorem CIA Billem Cabotem (Morgan Freeman) i ekspertami jedzie do Moskwy na spotkanie z Nemerojem (Ciaran Hinds) - nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań neonazistów, których celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybucha bomba nuklearna na stadionie w Baltimore. Świat staje w obliczu wojny nuklearnej. Suma wszystkich strachów to oczywiście ekranizacja powieści mistrza sensacji Toma Clancy'ego.... ( USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: Phil Alden Robinson
Obsada: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell, Ken Jenkins, Liev Schreiber, Bruce McGill, Alan Bates, Philip Baker Hall, Bridget Moynahan
21:00
Mordercza zaraza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Przez dziesięć lat dzieci świata znajdowały się w stanie śpiączki, złożone upiorną zarazą. Teraz, gdy wreszcie się zbudziły, mają do spełnienia śmiertelną misję: całkowite unicestwienie dorosłych przedstawicieli ludzkiego gatunku. Wściekle atakują mordując wszystkich powyżej dwudziestki, zombie nie oszczędzają nikogo, nawet swoich rodziców. Jedynie nielicznym udało się ocaleć z rzezi. Pozostaje jednak pytanie: kto - lub co - stoi za tą straszliwą morderczą zarazą…   Dla małoletnich... (USA, 2006)

Reżyseria: Hal Masonberg
Obsada: James Van Der Beek, Brad Hunt, Dee Wallace, John P. Connolly, Joshua Close, Ivana Milicevic
21:55
Fajna z niego babka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dave, Adam i Doofer to trzech studentów, dla których liczy się tylko gotówka. W pewnym momencie zostają wyrzuceni z bractwa i z dnia na dzień tracą dach nad głową. By zyskać z powrotem bezpłatne lokum postanawiają zamieszkać...w żeńskim akademiku! I tak w damskich ciuchach i make-upie, Dave, Adam i Doofer przemieniają się w Daisy, Adinę i Robertę, a następnie wkraczają do świata dziewcząt. Wydaje im się, że wszystko idzie zgodnie z planem, aż do momentu, gdy Dave przewraca się i upada wprost... (USA 2002)

Reżyseria: Wallace Wolodarsky
Obsada: Barry Watson, Michael Rosenbaum, Harland Williams
22:05
Sekundy, które zmieniły życie - /7/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:35
Uwikłani - odc. 4 - Iza - w obronie własnej
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjantka Iza wraz z kolegą bierze udzial w interwencji. Mają udaremnić napad na sklep. Kiedy docierają na miejce, Iza widzi uciekającego zamaskowanego mężczyznę. Natychmiast podejmuje działanie. Kiedy rusza za nim w pościg, bandyta wyciąga broń. (Polska 2014)

Reżyseria: Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski
Obsada: Anna Mucha, Wojtek Brzeziński, Ireneusz Machnicki, Przemysłąw Kapsa, Piotr Piksa, Hanna Bondarenko

Czas: 43min.
22:10
Zdrady, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martyna zauważa, że od pewnego czasu jej mąż Bogdan znika w godzinach pracy i wtedy nie ma z nim kontaktu. Kobieta odkrywa, że w tym samym czasie z pracy wychodzi jego nowa pracownica - Helena. Martyna podejrzewa, że Bogdan ma romans, i z tym przeczuciem zgłasza się do programu „Zdrady”. Detektywi początkowo podążają za tropem, zasugerowanym przez klientkę. Szybko okazuje się, że jest fałszywy. Owszem, Bogdan z Heleną jadą do wynajętego w hostelu pokoju, ale wyłącznie na masaż. Helena jest... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:30
Ojcu
dokument fabularyzowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument fabularyzowany, będący rekonstrukcją autentycznej historii ofiary stalinowskiego terroru - Adama Bandrowskiego, zamordowanego w 1938 r. w Winnicy na Ukrainie. Podobnie jak ponad 110 tys. Polaków padł on ofiarą zarządzonej przez Stalina "operacji". (Polska 2015)

Reżyseria: Liliana Komorowska, Diana Skaya

Czas: 24min.
23:55
A gdyby tak się stało
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
film dokumentalny (Polska 2007)

Reżyseria: Marcel Łoziński

Czas: 38min.
23:15
Reguły miłości
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ona jest architektką, on konstruuje rowery. Mieszkają ze sobą od półtora roku, ich związek przeszedł już różne próby. Sprawdzili się, dobrze się rozumieją, więc w końcu Michael prosi Kelly o rękę. Dziewczyna nie jest jednak pewna, czy powinni brać ślub. (USA 2004)

Reżyseria: Steven Robman
Obsada: Maggie Lawson, Joseph Lawrence, Adam MacDonald

Czas: 86min.
23:10
Bez litości: Anioł śmierci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elijah Kane i jego drużyna przegrupowali siły, by obronić się przed atakiem nieuchwytnego Ducha. Czy zdołają dotrzeć do tego człowieka, kimkolwiek on jest i zapobiec planowanej przez niego akcji terrorystycznej? W finale poprzedniego filmu z tego cyklu Sarah Montgomery została postrzelona. Ranna dochodzi do siebie w kryjówce, gdzie nad jej bezpieczeństwem czuwa Kane. Niedawno zwerbowani przez niego ludzie, Mark Simms i Johnny Garcia ubezpieczają ich na zewnątrz. To pułapka, którą Kane... (USA, 2012)

Reżyseria: Wayne Rose
Obsada: Steven Seagal, Zak Santiago, Sarah Lind, Amir Arison, Tanaya Beatty, Martin Cummins, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Lochlyn Munro, Rick Ravanello
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:50
Spadkobiercy, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
23:50
Lęk pierwotny
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykańska ekipa telewizyjna przemierza najciemniejsze zakamarki Afryki w poszukiwaniu bestii, która pustoszy okolicę. Ścigając Gustawa, krokodyla - legendę wyprawa zapomina o jednym ważnym czynniku. Gustaw bowiem, bardziej niż myśliwi głodny jest zwierzyny, a jego ulubionym posiłkiem wcale nie są okoliczne zwierzęta... Zawsze w ruchu, zawsze w ukryciu, zawsze łaknący zdobyczy. (USA 2007)

Reżyseria: Michael Katleman
Obsada: Brooke Langton, Dominic Purcell, Gideon Emery, Jürgen Prochnow, Orlando Jones
00:45
Skrywana prawda
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Kalifornii zostaje zamordowana nastolatka. Jej ciotka, Jamie, prowadzi prywatne śledztwo. Chce udowodnić, że jej brat nie jest winny zbrodni. Przy okazji odkrywa mroczną tajemnicę skrywaną przez mieszkańców miasteczka. Grozi jej niebezpieczeństwo. (USA 2016)

Reżyseria: Steven R. Monroe
Obsada: Shawn Christian, Heidi Fielek, Diana Hopper

Czas: 88min.
00:55
Kiedy Harry poznał Sally
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oscar dla autorki scenariusza, Nory Ephron. Para bohaterów, Harry i Sally, to absolwenci prestiżowego chicagowskiego uniwersytetu. Ona jest dziennikarką, on prawnikiem. Poznali się w czasach studenckich. Od tej pory spotykają się co kilka lat. (USA 1989)

Reżyseria: Rob Reiner
Obsada: Billy Crystal, Meg Ryan, Carrie Fisher, Bruno Kirby

Czas: 91min.
00:25
Węże w samolocie
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent FBI transportuje z Hawajów do Los Angeles świadka mającego zeznawać przeciwko mafii. Okazuje się, że na pokładzie samolotu, którym lecą, znajduje się kilkaset niebezpiecznych węży, które mają uśmiercić świadka. Agent razem z początkującym pilotem, przerażoną załogą i pasażerami rozpaczliwie próbuje przeżyć. Sean Jones (Nathan Phillips) przemierza hawajskie krajobrazy na rowerze terenowym, kiedy przypadkowo wplątuje się w sprawę bezwzględnego i brutalnego zabójstwa wybitnego prokuratora... ( USA/Niemcy/Kanada 2006)

Reżyseria: David R. Ellis
Obsada: Samuel L. Jackson, Julianna Margulies, Nathan Phillips, Rachel Blanchard, Flex Alexander
00:50
Sekrety Sąsiadów, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Natalia i Paweł przyjaźnią się ze swoją starszą sąsiadką Eleonorą, która pewnego dnia niespodziewanie znika. Po kilku dniach w jej mieszkaniu pojawia się nieznajomy, młody mężczyzna. Okazuje się, że to nieznany nikomu syn Eleonory i to on przekazuje Natalii i Pawłowi tragiczną wiadomość, że jego matka zginęła w wypadku samochodowym. Natalia zaczyna mieć wątpliwości co do tego co mówi młody człowiek. Jednak wszystko zdaje się potwierdzać jego wersję, zwłaszcza za późno... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
01:20
Tajemnice losu, odc.2749
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:20
Sekrety Sąsiadów, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Adela i Jerzy są najbliższymi sąsiadami. Od lat trwa między nimi nieustająca wojna na złośliwości i dowcipy. Przy okazji kolejnej awanturki Adela zaczyna rozmawiać z przechodzącym właśnie dalszym sąsiadem, Kacprem, który próbuje flirtować z nią w zawoalowany sposób. Kolejnego dnia Adela znajduje pod drzwiami kwiaty, potem czekoladki, jest pewna, że to Kacper, zaczyna więc zacieśniać z nim znajomość…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
01:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:45
Ale numer!, sez. 1, odc. 6
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:40
Art Noc: "A źródło wciąż bije..." - piosenki Jacka Kaczmarskiego
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert galowy Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego. W koncercie wystąpią: Katarzyna Dąbrowska, Magda Kumorek, Jacek Bończyk, Wojciech Brzeziński, Łukasz Zagrobelny. Koncert poprowadzi Jan Wołek. (Polska 2016)

Reżyseria: Jerzy Satanowski

Czas: 64min.
02:45
Uwaga!, odc. 5022
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:30
Dyżur, sez. 2, odc. 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy jak niebezpieczna dla człowieka może okazać się... stłuczona podczas zmywania szklanka. Na oddział trafi też zwijający się z bólu, bardzo agresywny mężczyzna. Wezwana na pomoc zostanie policja... Co takiego dolega temu zagadkowemu pacjentowi? (Polska, Polska 2009)

03:25
Amok
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1993. Polska Giełda Papierów Wartościowych przeżywa złoty okres. Niemal każda zainwestowana złotówka szybko przynosi kilkunastokrotny zysk. Powstają giełdowe fortuny liczone w milionach dolarów. Młody dziennikarz radiowy robi reportaż o giełdzie. (Polska 1998)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Rafał Maćkowiak, Mirosław Baka, Magdalena Cielecka, Ewa Gorzelak, Krzysztof Majchrzak

Czas: 100min.
03:50
Licencja na wychowanie - odc. 34 - Dom
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard cieszy się, że ma brata. Jego żona jest dumna, że to onkolog. Barańscy przygotowują się do wizyty nowego członka rodziny. Pouczają dzieci, jak te mają zachowywać się przy stole. Ryszard bardzo się denerwuje przed spotkaniem. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
03:10 Na żywo
Moc Magii, odc. 202/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.586
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Licencja na wychowanie - odc. 35 - Kółko panu odleciało
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek przeprowadza w kuchni doświadczenie chemiczne, które kończy się wypadkiem. Leszczyńscy podsuwają mu pomysł prowadzenia badań socjologicznych. Bartek jedzie na dworzec. Tam siada w przejściu i zaczyna czytać na głos poezję. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.807
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Taki jest świat, sez. 3, odc. 16: 16
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3763
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.811
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

Program TV grupy naziemna.info zawiera ramówki ponad 160 stacji telewizyjnych, które można obejrzeć zarówno za pośrednictwem telewizji naziemnej, ale też wiodących platform cyfrowych i telewizji kablowych. Poza programem telewizyjnym dla najważniejszych polskojęzycznych kanałów odwiedzający mogą sprawdzić, kiedy emitowane są ich ulubione programy, filmy, seriale oraz wydarzenia sportowe. Program TV naziemna.info umożliwia również sprawdzenie, kiedy i w jakich programach, filmach i serialach można obejrzeć ich ulubionych aktorów.

Na każdej stronie znajduje się wyszukiwarka za pomocą, której można odnaleźć stacje telewizyjne, programy, filmy, seriale oraz osoby (aktorów i reżyserów). Na stronie Sport na żywo można znaleźć plan transmisji sportowych na żywo dla najbliższych dni. Strona na żywo prezentuje programy nadawane na żywo, a premiery nowości w ramówkach stacji znajdujących się w programie TV. Strona stacje zawiera listę wszystkich programów, które można znaleźć w serwisie. Dodatkowo w menu Grupy kanałów można znaleźć linki do grup stacji telewizyjnych takich jak kanały DVB-T, filmowe, sportowe itp.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info