Program dla 2017-07-27 od do
23.06 24.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:30
Uwaga!, odc. 5021
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1000
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zła znajomość", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W mieszkaniu nauczycielki ktoś zamordował jej ucznia. Kobieta twierdzi, że nie wie jak doszło do zabójstwa, bo nie było jej wtedy w domu. Świadkiem zdarzenia był sąsiad, który nieprzytomny trafił do szpitala, po tym jak został zepchnięty ze schodów przez uciekającego sprawcę. Wychodzi na jaw, że nauczycielka miała romans z ofiarą, o czym wiedział jej były mąż. Możliwe, że to on jest zabójcą. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku
Godziny emisji
08:00
Milionerzy, odc. 32/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 1/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta mistrzyni kuchennej rewolucji doskonale znana jest z tego, że sama „smakuje” życie, a przy tym uczy innych, jak to robić, i jeszcze na tym zarobić! Przed nami kolejny sezon „Kuchennych rewolucji”, w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Czy podoła? Kto, jak nie ona! Słynna restauratorka budzi wielkie emocje. Ma rzesze fanów, ale zdarzają się i tacy, którzy ją krytykują. Trudno jednak zakwestionować to, że Magda Gessler ma... (Polska)

09:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 1/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakub i Marcin czekają na przylot Moniki z Islandii. Niestety samolot ma opóźnienie, a Marcin zostaje wezwany do domu przez Ksawerego, który odkrywa testament swojej matki. Okazuje się, że samolot ma poważną awarię. Wszystkim pasażerom wydaje się, że dojdzie do katastrofy. Jedynym pocieszeniem w tej trudnej chwili jest dla Moniki spokój jej współpasażera, Adama Swenssona (Bartłomiej Topa)… W szpitalu pan Bronek jest operowany przez Artura. Niecierpliwie czeka na niego pani Jadzia, dla której... (Polska)

10:35
Ukryta prawda, odc. 478
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał (22) jest chłopakiem Julii (21) od ponad roku. Dotychczas młodzi mieszkali wspólnie z Kacprem (22) i Bartkiem (22). Niestety po jednej z hucznych imprez właściciel wyrzucił ich. Nie potrafią znaleźć nic sensownego w rozsądnej cenie. Kiedy trafia się wyjątkowa okazja – stary i nieco zaniedbany, ale bardzo przestronny dom w podwarszawskim Piasecznie – studenci decydują się go wynająć. Wraz z czwórką przyjaciół wprowadza się również znajoma Michała z rodzinnego miasteczka – Ola – z... (Polska)

11:35
Szpital, odc. 364
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Stanisz przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę, 29-letnią Agnieszkę Łukańską. Kobieta dziwnie się zachowuje, jest wystraszona i osłabiona. Kilka dni temu na jej twarzy i rękach pojawiły się wyraźne zmiany skórne. Od jakiegoś czasu miewa także ataki agresji, których później nie pamięta. Nie rozumie co się z nią dzieje i nie zdaje sobie sprawy, że jest chora. Pacjentką zajmować się będzie dr Michał Morawski. Kobieta nie chciała się leczyć, dlatego jej mąż wyprowadził się z domu i... (Polska)

12:35
19 +, odc. 94/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar zamierza wziąć się nareszcie w garść i pojawić na uczelni. Niestety okazuje się, że został skreślony z listy studentów. Na domiar złego zostaje zwolniony z pubu, bo właściciel zamierza sprzedać lokal. Oskar jest załamany. Jakby tego było mało, spotyka Lenę i Miłosza, którzy wybierają się na romantyczny wyjazd do Pragi. Chłopak ma dość. Wpada na pomysł, że pożyczy pieniądze od matki i kupi pub... Melania angażuje się w pracę z trudną młodzieżą. Udaremnia napad na sklep, którego próbują... (Polska)

13:05
19 +, odc. 95/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar chce kupić pub. Wraz z mamą spotykają się z właścicielem. Po krótkich negocjacjach mama decyduje się wyłożyć pieniądze na interes dla syna. Oskar ma być managerem, a Irek jego prawą ręką. Szczęśliwi urządzają w pubie imprezę, na której Oskar serwuje darmowe drinki. Matka jest zawiedziona jego brakiem odpowiedzialności. Zwalnia syna z funkcji managera. Tymczasem w mieszkaniu chłopaków pojawia się Basia, przyjaciółka Eli. Staszek zakochuje się w Basi od pierwszego wejrzenia i jest pewien,... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1002
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Topór", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W opuszczonej ruinie doszło do brutalnego zabójstwa bezdomnej. Pierwsze podejrzenie pada na partnera ofiary. Wiadomo, że kilkakrotnie pobił kobietę z zazdrości o biznesmena, który jej pomagał. Znajomi ofiary opowiadają o zabójstwie innego bezdomnego i sugerują, że sprawcami obu morderstw jest dwóch agresywnych nastolatków. W trakcie przeszukania ich domu, policja zabezpiecza kilka sztuk broni. Wkrótce policjanci ustalają,... (Polska)

14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1003
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Gabryśka", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Anna Palka. Komisarze prowadzą sprawę gwałtu na szesnastolatce. Pierwszym podejrzanym jest instruktor, który przebywał na wakacjach z ofiarą. Jego koleżanka z pracy twierdzi, że podrywał nieletnie dziewczyny. Drugi trop prowadzi do kuzyna poszkodowanej nastolatki i jego kolegów. Komisarze ustalają, że nazwiska tych samych chłopaków pojawiają się w aktach sprawy sprzed roku, również dotyczącej gwałtu. Możliwe, że są zamieszani w... (Polska)

15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 8/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Borowo, „Sielawka”. Sabina i Mirek 30 lat mieszkali w Niemczech, gdzie pracowali w gastronomii. Kiedy ich dorosłe dzieci usamodzielniły się, Sabina postanowiła zrealizować swoje marzenie o powrocie do Polski. Namówiła męża, żeby otworzyli własną restaurację na Kaszubach, w pięknej letniskowej wsi Borowo. W restaurację zainwestowali swoje oszczędności, wierząc, że zapewni im dochód na resztę życia. Niestety rzeczywistość kompletnie rozminęła się z ich oczekiwaniami. Prowadzenie restauracji... (Polska)

16:00
Szkoła, odc. 221
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konrad Świtalski z 2a liceum od czasu wypadku samochodowego jeździ na wózku. Licealista do tej pory nie pogodził się z tym, że jest niepełnosprawny i nie chce wracać do szkoły. Boi się, że koledzy i jego dziewczyna będą się nad nim litować. Tymczasem Roksana i najlepszy przyjaciel Konrada bardzo cieszą się z jego powrotu. Chłopak jednak jest wściekły i nie chce od nich żadnej pomocy. Krystian i Marcin z licealnej 1d nie mają przyjaciół i trzymają się z boku grupy rówieśników. Klasowy lider... (Polska)

17:00
Ukryta prawda, odc. 479
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria (41) niedawno straciła pracę. Mieszka z mężem (Roman, 44) i córką (Anita, 16). Małżeństwo kilka lat temu wzięło kredyt we frankach i ma teraz z tego powodu problemy – może stracić mieszkanie. Wiktoria zauważa przypadkiem, że Anita jest w ciąży. Dziewczyna twierdzi, że ojcem dziecka jest kolega. Nie chce jednak powiedzieć, który. Kiedy rodzice drążą temat, dziewczyna przyznaje, że została zgwałcona. Nie ma pojęcia, kto jej to zrobił. Matka podsłuchuje nerwową rozmowę telefoniczną... (Polska)

18:00
Szpital, odc. 365
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Mariusza Kanika. Mężczyzna znalazł niewybuch na działce, na której buduje dom. Próbował sam przenieść ładunek w bezpieczne miejsce. Niestety doszło do eksplozji i pacjent został poważnie ranny. Jest poparzony i prawdopodobnie ma złamaną rękę. Zajmie się nim dr Michał Morawski. Odkąd mężczyzna buduje dom, coraz częściej kłóci się z żoną. Ich syn, który pomaga ojcu, bardzo martwi się stanem taty i boi, że matka znów zrobi awanturę. Żonie pacjenta... (Polska)

19:00
Fakty, odc. 7148
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7131
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7128
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5022
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

20:10
Doradca smaku
Godziny emisji
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 3/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łódź, „Motenegro”. Ania i Marcin oczarowani Czarnogórą, w której spędzili cudowne wakacje, po powrocie do rodzinnej Łodzi dowiedzieli się, że jest do przejęcia restauracja bałkańska – Montenegro (czyli Czarnogóra). Po naradzie rodzinnej, za aprobatą swoich rodziców podjęli decyzję i z ich pomocą odkupili Montenegro od jej pierwszego właściciela, Czarnogórca. Wraz z pierwszym właścicielem restaurację opuścił serbski kucharz, który niechętnie dzielił się swoją wiedzą z resztą kuchni. Niestety... (Polska)

21:55
Suma wszystkich strachów
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody analityk CIA Jack Ryan (Ben Affleck) razem z dyrektorem CIA Billem Cabotem (Morgan Freeman) i ekspertami jedzie do Moskwy na spotkanie z Nemerojem (Ciaran Hinds) - nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań neonazistów, których celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybucha bomba nuklearna na stadionie w Baltimore. Świat staje w obliczu wojny nuklearnej. Suma wszystkich strachów to oczywiście ekranizacja powieści mistrza sensacji Toma Clancy'ego.... ( USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: Phil Alden Robinson
Obsada: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell, Ken Jenkins, Liev Schreiber, Bruce McGill, Alan Bates, Philip Baker Hall, Bridget Moynahan
00:25
Węże w samolocie
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent FBI transportuje z Hawajów do Los Angeles świadka mającego zeznawać przeciwko mafii. Okazuje się, że na pokładzie samolotu, którym lecą, znajduje się kilkaset niebezpiecznych węży, które mają uśmiercić świadka. Agent razem z początkującym pilotem, przerażoną załogą i pasażerami rozpaczliwie próbuje przeżyć. Sean Jones (Nathan Phillips) przemierza hawajskie krajobrazy na rowerze terenowym, kiedy przypadkowo wplątuje się w sprawę bezwzględnego i brutalnego zabójstwa wybitnego prokuratora... ( USA/Niemcy/Kanada 2006)

Reżyseria: David R. Ellis
Obsada: Samuel L. Jackson, Julianna Margulies, Nathan Phillips, Rachel Blanchard, Flex Alexander
02:45
Uwaga!, odc. 5022
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:10
Moc Magii, odc. 202/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:30
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info