Program dla 2017-07-28 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:25
Amok
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1993. Polska Giełda Papierów Wartościowych przeżywa złoty okres. Niemal każda zainwestowana złotówka szybko przynosi kilkunastokrotny zysk. Powstają giełdowe fortuny liczone w milionach dolarów. Młody dziennikarz radiowy robi reportaż o giełdzie. (Polska 1998)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Rafał Maćkowiak, Mirosław Baka, Magdalena Cielecka, Ewa Gorzelak, Krzysztof Majchrzak

Czas: 100min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik kupuje Kacprowi samochód zdalnie sterowany, tak naprawdę jednak cały czas on sam się nim bawi. Natalia zastanawia się, co się stało ze storczykiem, którego kwiat zniknął. Okazuje się, że to Kuba zabrał go, chcąc zrobić romantyczny wieczór Agacie. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3763
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5022
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.811
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
Dr Quinn - seria IV, odc. 6/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy pisze książkę o życiu mieszkańców miasteczka. Niespodziewanie dla niej samej znajduje się wydawca gotów opublikować dzieło. Książka staje się bestsellerem. Okazuje się, że Dorothy opisała prywatne sprawy swoich przyjaciół. Ci nie kryją żalu. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
06:55
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie wśród ukwiałów. Błazenki plamiste. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Błazenki plamiste to nasze ulubione ryby w akwarium. Stały się nawet bohaterami filmu animowanego! W oceanie żyją wśród czułków ukwiałów. Inne ryby kontakt z ukwiałem mogą przypłacić śmiercią. Nawet przebywanie w jego pobliżu jest niebezpieczne. (Japonia 2015)

Reżyseria: Akihiko Ida

Czas: 23min.
06:30
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2016)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 83
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Skokiem przez sawannę. Impala. Afryka.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Smukłe impale skaczą jakby bez wysiłku. Te roślinożerne zwierzęta żyją na afrykańskiej sawannie. Ich skoki są nie tylko niezwykle widowiskowe. Dzięki tej umiejętności impale mogą przetrwać w środowisku pełnym drapieżników. Zbliża się lampart. (Japonia 2015)

Reżyseria: Toshio Hashiba

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł chce wydobyć od ojca telefon do mieszkania, w którym zatrzymała się babcia Zduńska. Ku zaskoczeniu całej rodziny okazuje się, że starszej pani wcale tam nie ma. Zaniepokojony Krzysztof zwraca się o pomoc do policji. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:50
Trudne sprawy, odc.159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karina Warzycha (38 l.) mieszka w Pile razem ze swoim mężem, Henrykiem (40 l.) i córką Moniką (16 l.). Rodzina przez 10 lat utrzymywała się z prowadzenia kiosku, jednak przed 3 miesiącami została im wypowiedziana umowa najmu. Okazało się, że Henryk, który zajmował się sprawami finansowymi, przez kilka miesięcy nie regulował rachunków za czynsz i dostawy towarów, w wyniku czego uzbierał się dług w wysokości 25 tysięcy złotych. Henryk jako głowa rodziny uważa, że to przede wszystkim Karina... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1003
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Gabryśka", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Anna Palka. Komisarze prowadzą sprawę gwałtu na szesnastolatce. Pierwszym podejrzanym jest instruktor, który przebywał na wakacjach z ofiarą. Jego koleżanka z pracy twierdzi, że podrywał nieletnie dziewczyny. Drugi trop prowadzi do kuzyna poszkodowanej nastolatki i jego kolegów. Komisarze ustalają, że nazwiska tych samych chłopaków pojawiają się w aktach sprawy sprzed roku, również dotyczącej gwałtu. Możliwe, że są zamieszani w... (Polska)

07:50
Doradca smaku-Zapiekanka z cukinią i pieczarkami, odc. 7/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 5: Świadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:15 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 57
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu chce wykorzystać Veysela, żeby pozbyć się Meliha. Policja przesłuchuje Veysela w związku z szajką handlującą dziećmi. Kenan nie może przestać myśleć o Melek. Melih dociera do kolejnych osób, które mogą pomóc mu trafić na ślad jego siostry. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volken Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.557
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda przeszukuje mieszkanie Milana - pochodzącego z Czech, chłopaka klientki detektywów, Moniki Stępień. W komputerze Milana Magda znajduje kartę pokładową na lot do Stanów Zjednoczonych. Kiedy Malanowski przekazuje klientce tę informację, Monika jest zaskoczona. Milan powiedział jej, że wyjeżdża na kilka dni do Czech do rodziny, nic nie wspominał o wyjeździe do USA. Klientka detektywów jest coraz bardziej zaniepokojona zachowaniem swojego chłopaka. Najpierw nie wiadomo, skąd wziął... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 89/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Rafał rozwodzą się. Oskar z trudem znosi rozstanie z Leną i próbuje ośmieszyć Miłosza. Mimo tego, że wciąż jest zazdrosny o dziewczynę, nawet przed sobą nie chce przyznać, że wciąż ją kocha. Tymczasem Lena, po spędzonej z Miłoszem nocy, jest szczęśliwa. Niespodziewanie jednak poznaje jego byłą dziewczynę, która chce, by Miłosz do niej wrócił. Kiedy Miłosz dostaje obraźliwy sms, Lena jest pewna, że wysłał go Oskar. Okazuje się jednak, że wysłała go była dziewczyna Miłosza. Pod wpływem... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 2/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W świecie showbiznesu wielkie poruszenie – konferencja ramówkowa stacji, dla której pracuje Monika Borecka. Podczas imprezy zostaje zaprezentowana nowość stacji - serial „Szansa”. Obecnie firma Zeita i Starczyńska są producentami wykonawczymi serialu, a Monika Borecka wraca na szczyty showbiznesu jako… producent nadzorujący z ramienia stacji. Justyna uświetnia całość imprezy swoim muzycznym występem. Ale podczas gali wybucha skandal – okazuje się, że Zeit ujawnił w mediach dowód, na to, że to... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 120: Zamiana
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 141 (s. III, odc. 14)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtanka Mihrimah zakochuje się w poecie Yahya. Firuze marzy o spotkaniu z sułtanem. Ale ten pierwszą noc po powrocie z wojny spędził u boku żony. Za namową Hürrem Sulejman chce zorganizować uroczystość przyjęcia księcia Mehmeta w szeregi janczarów. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 46min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.558
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się Julia Grzegorczuk. Przerażona kobieta pokazuje detektywom filmik, na który przypadkiem natrafiła w internecie. Nagranie przedstawia monstrualnie grubą dziewczynę, siedzącą w samej bieliźnie na kanapie i karmioną w erotyczny sposób ciastkami. Okazuje się, że bohaterką filmu jest siostra Julii. Kobiety straciły ze sobą kontakt po tym, jak chłopak Sylwii porzucił ją dla klientki detektywów. Teraz jednak Julia obawia się, że jej zraniona i od zawsze zakompleksiona... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.136
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Artur są młodym małżeństwem, których życie wydaje się prawdziwą sielanką. Oboje pracują i często sprawiają sobie miłe niespodzianki, żeby na nowo wzniecać płomień miłości. Jedną z tych niespodzianek przygotowanych przez Artura jest klucz do domku na wsi dla Moniki. Kobieta może zabrać tam swoje koleżanki na weekend. Monika jest zaskoczona, bo spodziewała się dostać bransoletkę, którą znalazła wcześniej w płaszczu męża. Chce mu się zrewanżować, więc idzie do niego do pracy, żeby... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 2/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cieszyński "Browar Mieszczański", (Cieszyn). Małżeństwo, Monika i Fryderyk postanowili połączyć serwowanie dobrego jedzenia i ważenie smacznego, lokalnego piwa w jedną restaurację. Taka też jest krótka historia Cieszyńskiego Browaru Mieszczańskiego. Niestety, choć na piwo goście wpadają często, to jedzenia nie zamawiają. A jak już zamawiają to narzekają. Bo w tym miejscu właściciele zainwestowali w nowe technologie, zapomnieli jednak zainwestować w dobrego kucharza. No i przelała... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 122: Uczciwa gra
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 7/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Loren prosi o rękę Dorothy, lecz ona waha się, czy przyjąć jego propozycję. Postanawia spędzić noc u Michaeli i Sully'ego. Pod jej nieobecność Loren ma wylew krwi do mózgu. Dr Quinn nie daje mu żadnych nadziei na całkowity powrót do zdrowia. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry JAMESON
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1665
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kajtek jest zszokowany, że ojciec Oliwki spotyka się potajemnie z Zuzią. Zaczyna podejrzewać, że Szczepan próbuje uwieść dziewczynkę i o wszystkim mówi ojcu. Niestety, Władkowi nie udaje się zapobiec kolejnemu spotkaniu mężczyzny z Zuzią. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Arkadiusz Janiczek, Anna Adamus, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Mikołaj Krawczyk

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janka Bućko ma 18 lat, uczy się w dobrym liceum, ale pochodzi z biednej rodziny na wsi, więc musi mieszkać u ciotki Arletty i jej syna Adama. Ten zamknięty w sobie informatyk jest jedyną osobą, która próbuje ją zrozumieć, ale nastolatka myśli tylko o tym, jak być lubianą wśród koleżanek ze szkoły. Zdesperowana 18-latka daje się namówić Dagmarze na imprezowanie ze studentami i nabiera przekonania, że musi jakoś „dorobić” na przyjemności. Zachęcona przez doświadczoną koleżankę, decyduje się... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 479
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria (41) niedawno straciła pracę. Mieszka z mężem (Roman, 44) i córką (Anita, 16). Małżeństwo kilka lat temu wzięło kredyt we frankach i ma teraz z tego powodu problemy – może stracić mieszkanie. Wiktoria zauważa przypadkiem, że Anita jest w ciąży. Dziewczyna twierdzi, że ojcem dziecka jest kolega. Nie chce jednak powiedzieć, który. Kiedy rodzice drążą temat, dziewczyna przyznaje, że została zgwałcona. Nie ma pojęcia, kto jej to zrobił. Matka podsłuchuje nerwową rozmowę telefoniczną... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 20: Obłęd
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 22min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 421 - Zagadka z przeszłości
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosi jest ciężko przyzwyczaić się do metod pracy Piotra. Wspólnie zajmują się Olą - portrecistką uliczną, która po prostym zabiegu chirurgicznym zaczyna gorączkować. Agata podejrzewa, że Ola choruje na gruźlicę, Zosia stawia na powikłania pooperacyjne. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciuś, sześcioletni syn Eweliny, znika z domu. Przerażona kobieta, przekonana, że ktoś porwał jej dziecko, dzwoni pod numer alarmowy 112. Zanim jednak wdrożone zostaną procedury stosowane w podobnej sytuacji, Ewelina znajduje Maciusia w piwnicy bloku, w którym mieszkają. Okazuje się, że chłopiec - który korzystając z nieuwagi matki sam wyszedł z domu, by pobawić się z dziećmi - spadł ze schodów, doznając przy tym urazu głowy i - jak się okaże po chwili - kręgosłupa. Przy wsparciu Operatora... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 365
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Mariusza Kanika. Mężczyzna znalazł niewybuch na działce, na której buduje dom. Próbował sam przenieść ładunek w bezpieczne miejsce. Niestety doszło do eksplozji i pacjent został poważnie ranny. Jest poparzony i prawdopodobnie ma złamaną rękę. Zajmie się nim dr Michał Morawski. Odkąd mężczyzna buduje dom, coraz częściej kłóci się z żoną. Ich syn, który pomaga ojcu, bardzo martwi się stanem taty i boi, że matka znów zrobi awanturę. Żonie pacjenta... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się kobieta, która cały swój majątek zainwestowała w studio tatuażu, a teraz stała się celem dziwnych ataków i adresatką anonimów z pogróżkami. Kobieta nie wie, kto się może za tym wszystkim kryć, ponieważ nikogo tu nie zna. Wcześniej jednak sprawdziła, że w okolicy nie ma podobnego miejsca, więc nie może to być sprawka konkurencji. Prosi detektywów, by wykryli sprawcę zanim otworzy studio, co ma nastąpić za trzy dni. Detektywi rozwiązują też zagadkę tajemniczych... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 6: Aż po kres
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 19min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Smaki polskie - na zielono, Zielona i już zjedzona - rukiew wodna niezawodna
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Raz, dwa, trzy, Baba Jaga Patrzy! Tenrek zwyczajny. Madagaskar.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tenreki żyją wśród drapieżników. Zastyganie w bezruchu to ich taktyka obronna. Badacze postanowili dobrze przyjrzeć się zachowaniu tych zwierząt. Samica tenreka może wydać na świat w jednym miocie nawet 31 młodych. Nie bez powodu. (Japonia 2015)

Reżyseria: Yasuhiro Koyama

Czas: 23min.
12:30
Tysiąc i jedna noc - odc. 109
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezada, Onur, Nilufer i Kaan tworzą szczęśliwą rodzinę. Peride nie akceptuje jednak córki Onura. Ahu za wszelką cenę chce zajść w ciążę z Ali Kemalem, sądząc, że w ten sposób zyska silną pozycję w rodzinie Ewlijaoulu. Buket i Burdżu odwiedzają Fusun. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof i Anna Nowińscy to szczęśliwa rodzina, która zawsze hucznie celebruje urodziny jedynego, 10-letniego syna Tomka. Rodzice zadbali o każdy szczegół - stoły zastawione różnymi smakołykami, a jako dekoracje przygotowali kolorowe balony wypełnione helem. Dzieci świetnie się bawią. Po oficjalnej części imprezy i podaniu tortu rodzice idą do innego pokoju, a dzieci zostają w urodzinowym salonie. Tomek postanawia spróbować zrobić sztuczkę z helem. Razem z kolegą Antkiem ściąga balon.... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.290
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koszalin. Tu mieszka Zofia Gruda (29 l.) wraz z mężem Patrykiem (41 l.) oraz 10-letnią córką, Klarą. Zanim Grudowie przeprowadzili się do Koszalina, 29-latka zajmowała się sprawami organizacyjnymi w agencji modelek. Obecnie kobieta nie ma żadnego zajęcia, więc całą swoją uwagę poświęca Klarze. Matka rozpieszcza swoją jedyną córkę i spełnia jej wszystkie zachcianki. 10-latka zakłada wysokie obcasy, nosi drogie, modne rzeczy i lubi seksowne ubrania. Swoim wyzywającym wyglądem zraża do siebie... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 8/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ Młoda prawniczka na dzień przed wyjazdem do Berlina zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu. Anna była wspólnikiem kancelarii, miała wielu znajomych. Komisarz Zawada podejmuje decyzje o przesłuchaniu najbliższych i współpracowników zamordowanej. Tymczasem ojciec Anny powiadomiony o jej śmierci przyjeżdża z Wiednia, aby zorganizować pogrzeb. Jego zeznania mogą rzucić nowe światło na osobiste życie córki. (Polska)

12:00
Galileo, odc.606
Godziny emisji
Rozwiń opis
KŁÓDKA NA BLUETOOTH Jeśli zdarzyło się Wam zgubić kluczyk na przykład od kłódki, którą przypinacie rower – ta propozycja jest dla was! Kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Wygodnie i szybko, ale czy bezpiecznie? Sprawdzimy to! GARDEN PARTY: CHORWACJA VS NOWY JORK W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer po lesie, a w Nowym Jorku na … jeden z dachów. Pokażemy - dlaczego. NAJWIĘKSZY KOMPLEKS HOTELOWY ŚWIATA W Malezji w samym środku... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 19: Wewnętrzny wróg
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół agentów pracuje nad sprawą wenezuelskiego polityka, którego życie znajduje się w niebezpieczeństwie. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Trudy małpiego życia. Makaki japońskie z Yakushimy.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Makaki japońskie - żyjący najdalej na północ gatunek małp, uznany za japoński pomnik przyrody. Zamieszkują głównie Półwysep Shimokita i inne części Japonii. Ich stanowisko występowania najbardziej wysunięte na południe to Yakushima - wyspa park narodowy. (Japonia 2015)

Reżyseria: Emi Kuboshima

Czas: 23min.
13:20
Na sygnale - odc. 7
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą do kobiety z podejrzeniem zawału. Okazuje się, że syn pacjentki jest żołnierzem i za kilka godzin ma wylecieć na misję do Afganistanu. Mężczyzna musi podjąć decyzję i waha się, czy zostawić chorą matkę. Piotr pada ofiarą brutalnego ataku. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Ocalony, aby ocalać
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Motywem przewodnim filmu są uzdrowienia za przyczyną bł. Stanisława Papczyńskiego (1631 - 1701), które otworzyły drogę do jego beatyfikacji (16 IX 2007) i zbliżającej kanonizacji (5 VI 2016). To m.in. wskrzeszenie martwego płodu w łonie matki. (Polska 2016)

Reżyseria: Wiesław Bednarz

Czas: 30min.
13:50
Słoiki, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siostry, Anka (19 l.) i Ola (20 l.), przyjeżdżają do Warszawy z Ełku. Koleżanka załatwiła im pracę w kawiarni. Po przyjeździe do stolicy okazuje się jednak, że właściciel kawiarni zdążył już zatrudnić swoją znajomą i jej koleżankę. W efekcie siostry zostają na lodzie. Nie chcą wracać do Ełku. To oznaczałoby według nich przyznanie się do porażki przed znajomymi, a tego by nie chciały. Przeglądając ogłoszenia w sieci, znajdują ofertę firmy poszukującej hostess. Ania i Ola idą na spotkanie z... (Polska 2015)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1005
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Historia z Podgórskiej", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Na skwerze w centrum miasta zamordowano starszą kobietę. Okazuje się, że wcześniej ktoś włamał się do jej mieszkania i je splądrował. Zięć zamordowanej twierdzi, że teściowa znęcała się nad rodziną. Policja podejrzewa, że córka kobiety, która nagle zniknęła, mogła mieć coś wspólnego z zabójstwem matki. W dniu morderstwa w okolicy domu ofiary widziano chłopaka, którym kiedyś opiekowała się z ofiara. Okazuje... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Poranek na ranczu Mikołaja. Karolina zaraz po przebudzeniu puszcza głośno muzykę i zaczyna tańczyć. Przybiega oburzony Profos, który dziś ma wolne i chciał się wyspać. Uważa, że Karolina jest nienormalna. Tymczasem ona szykuje prawdziwą niespodziankę… Na komendę przychodzi Jola z córeczką. Odpowiada z wolnej stopy, ale musi się raz w tygodniu meldować u dzielnicowego. Karolina ją pociesza. To ona jest ofiarą a jej mąż katem. Karolina obiecuje jej pomóc. Wieczorem Mikołaj... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 21: Spec od rakiet
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z ekspertów ginie w komorze testowej. Eric chce się upewnić, że tajna technologia rakietowa jest bezpieczna. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 115
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo mści się na Milagros. Wszyscy pytają Bernardo o jego dziewczyno. Federico wyrzuca Damiana z firmy. Marina mówi Ivo, że Florencja kocha Bernardo. Luisa martwi się o zdrowie Damiana. Florencja policzkuje Ivo. Pablo opuszcza willę. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 58
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu dowiaduje się, że osoba potrącona w wypadku to Melek. Czuje, że traci Kenana. Jest zrozpaczona i wściekła. Ipek mówi Melihowi o nieudanym małżeństwie jej brata. Zeynep przeprasza Selima. Kenan postanawia pojechać do kawiarni, gdzie pracuje Melek. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Seckiner, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
14:35
Herbatka z kabaretem - (21)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.703
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hanna Pietrzak (22 l.) jest przekonana, że jej mama, Krystyna Pietrzak (41 l.) cierpi na zespół zastępczy Münchhausena i umyślnie wmawia swojej młodszej córce Joasi Pietrzak (11 l.), że jest ona śmiertelnie chora. Żeby chronić siostrę, Hanna wspólnie ze swoim ojcem Jerzym Pietrzakiem (43 l.) porywa Joasię z mieszkania matki. To jednak nie może się udać. Krystyna zgłasza tę sprawę na policję. Do domu Jerzego przyjeżdża patrol razem z pracownicą pomocy społecznej. Udaje się zawrzeć kompromis... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1006
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Nierozłączni", śledztwo prowadzą Anna Palka i Anna Potaczek. Rodzice zgłaszają zaginięcie nastoletniej córki. Okazuje się, że zaginął także jej chłopak. Komisarze podejrzewają, że para zaplanowała ucieczkę, zwłaszcza, że rodzice dziewczyny nie akceptowali chłopaka. Tymczasem ojciec zaginionej odbiera telefon z żądaniem okupu. Trop prowadzi do opuszczonej fabryki, gdzie swoją kryjówkę mają młodociani bandyci. Jeden z nich był wcześniej chłopakiem zaginionej nastolatki, teraz może... (Polska)

14:00
Galileo, odc.607
Godziny emisji
Rozwiń opis
FUNNY FOOD: SLOPPY JOE/FLODEBOLLER Tym razem w „Galileo” ruszymy tropem dwóch potraw: amerykańskiego „sloppy joe” i duńskiego „flodeboller”. Pokażemy, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami. JAK POWSTAJE LUKSUSOWA PODŁOGA Z Francji pochodzi chyba najbardziej luksusowa deska podłogowa – tak zwana” rżnięta piłą”. Wygląda, jakby wyszła prosto z tartaku. Prześledzimy proces jej produkcji. ROWEROWY DUBAJ Chociaż trudno sobie to wyobrazić, ale do Dubaju także zawitała moda na rowery. Jak to... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 116
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Damian udaje, że jest poważnie chory. Planuje odzyskać swoją pozycję w firmie. Luisa jest załamana. Lito zostaje zaproszony do willi, myśląc, że to dom Towela. Luisa myśli, że Lito to syn ambasadora USA. Ivo i Bobby zostają zaproszeni na kolację do Florencji. Będzie tam także Domenico Rizzo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 2 Warmia
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Gosia Molska odwiedza inny region lub miasto i przybliża widzom lokalną scenę gastronomiczną. Wstąpi do barów, restauracji, spotka się z kucharzami, twórcami prawdziwego regionalnego jedzenia. (Polska 2014)


Czas: 21min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 23
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
15:10
M jak miłość - odc. 1287
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się termin ślubu Tomka i Asi. Pojawiają się jednak nowe problemy nie tylko w Warszawie, ale też w siedlisku i w końcu młoda para postanawia przesunąć uroczystość o tydzień. Poza tym Chodakowski pracuje z nowym kolegą, inspektorem Jakubem Karskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Robert Moskwa - Artur, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Iga Krefft - Ula, Zbigniew Stryj - Bilski

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 9/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katowice, „Polski smak”. Pewien katowicki biznesmen, postanowił zainwestować część pieniędzy zarobionych na giełdzie zainwestować w restaurację. Długie godziny spędzane przy komputerze na śledzeniu indeksów na światowych giełdach raczej izolują od kontaktów z ludźmi, a restauracja wręcz przeciwnie – wymaga ciągłej współpracy z ludźmi. Dlatego też panu Piotrowi wydawała się świetną inwestycją. Tak powstał w centrum Katowic „Polski smak” z daniami na wagę. Początkowo restauracja przynosiła... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem ekipa tego programu przybywa do Wilson County, w Teksasie, aby odmienić życie mieszkającej tam rodzinie Harris. Ty Pennington i zespół projektantów postanawiają wybudować nowy dom dla dzielnego żołnierza, który podczas służby w Iraku poważnie ucierpiał w eksplozji ładunku wybuchowego. To wydarzyło się 19. lutego 2007 roku. Sierżant Shilo Harris omal nie zginął, a przede wszystkim martwił się wtedy o bezpieczeństwo swoich podwładnych. Ponad czterdzieści procent jego ciała było... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Michael Moloney, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 23: Oszuści
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na światło dzienne wyszła informacja o kradzieży zbiornika do radioterapii.Natomiast pewna osoba, podająca się za członka SEAL, zostaje podpalona. Skradziony pojemnik zawierał materiały radioaktywne, które można wykorzystać do produkcji ładunków wybuchowych. Czy to zbieg okoliczności? (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:05 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - prezentacja ekip
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 45min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 58 Zielony tanganicki
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przy okazji dorocznego jarmarku do Kembleford zjeżdżają amatorzy staroci i antyków, między innymi Aldous Kemp ze swoją czarnoskórą córką Grace. Na miejscu jest też ekspert i znawca starych rzeczy, Wynford Collins... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Simon Gibney
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3434
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szkolnej toalecie zostają znalezione wiszące zwłoki jednej z najbardziej lubianych nauczycielek. Detektywi ustalają, że kobieta trzy lata temu pomogła w zatrzymaniu dilera narkotyków, który niedawno wyszedł z więzienia. Kluczowe dla rozwiązania sprawy okazują się zeznania jednej z uczennic. Tymczasem na policję przychodzi Wojtek, który zgłasza zaginięcie swojego chłopaka, Damiana. Detektywi ustalają, że w sprawę mogą być zamieszani skinheadzi z osiedla, którzy grozili parze gejów.   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 222
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkolny przystojniak, Szymon Żurawski, organizuje 18-stkę w jednym z modnych klubów. Chłopak podoba się Agacie Walczyk i Agnieszce Saneckiej. Kiedy Szymon zaprasza na urodziny Agnieszkę, Agata jest wściekła i zamierza zrobić wszystko, żeby dziewczyna nie przyszła. Okłamuje Agnieszkę, że selekcjonerka nie wpuści jej do klubu w ubraniu z lumpeksu. Zdesperowana dziewczyna kradnie ze sklepu drogą sukienkę. Irek Marzec z 2c gimnazjum wstydzi się tego, że bardzo pocą mu się ręce. Chłopak jest... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 15
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w pobliskim szpitalu zostaje ogłoszony alarm bombowy i ewakuacja pacjentów, na 13 Posterunku zjawia się karetka z dwoma pacjentami. Na nieszczęście pojawia się także trzeci pacjent otruty muchomorami przez teściową. Czarek nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wkrótce przybywa również Mirella Ciapara, która zaczyna transmitować na żywo poczynania policjantów i obiecuje dla nich nagrodę. Czarek obiecuje zająć się pacjentami. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3493
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
17:05
Cena miłości - odc. 92
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sawasz podczas zebrania rady holdingu przedstawia strategię firmy. W nowej fabryce pracę znajdą młodzi ludzie obu skłóconych klanów. Odmiana Bory okazała się pozorna, nadal zdradza Nazan. Dżejda umawia się z Palą i daje mu prezent urodzinowy... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.218
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Jarocinie mieszka Jagoda Sowula (36 l.) z mężem Karolem (38 l.) i dwójką dzieci - Łukaszem (16 l.) i Rebeką (8 l.). Rodzina wiedzie całkiem przyzwoite życie. Ale to zmienia się, gdy Jagoda traci pracę. Kobieta czuje, że wszyscy mają się za kogoś lepszego od niej. Zdaje sobie sprawę, że innych na wiele stać, a ona musi się bez tego obejść. Szczególnie patrząc na sąsiadów: Halinę (36 l.) i Grzegorza (41 l.) Józkowiaków i ich dzieci - Ewelinę (16 l.) i Olgę (8 l.), kobieta robi się zazdrosna.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 480
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jola (17) ma sporą nadwagę, nie zależy jej na wyglądzie. Po nagłej śmierci ojca, dwa lata temu, załamał się jej świat i zaczęła izolować się od środowiska rówieśników. Mieszka z matką w starym domku, w którym dość często dochodzi do awarii. Mama otyłej dziewczyny, pracowniczka biurowa, ledwo sobie radzi z kłopotami domowymi i stanem emocjonalnym córki. Jola jest regularnie dręczona przez klasową gwiazdę Agnieszkę (18), którą wychowuje ojciec. Jej matka opuściła rodzinę i układa sobie życie z... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
McGarrett i Catherine udają się do strefy zdemilitaryzowanej między Północną i Południową Koreą, gdzie w zamian za dwóch jeńców ma im zostać wydane ciało Freddiego Harta, komandosa jednostki SEAL i jednego z najlepszych przyjaciół McGarretta. Freddie został zabity podczas misji w Korei Północnej, dzięki której McGarrettowi udało się schwytać handlarza bronią Antona Hesse. Kiedy po dokonaniu wymiany McGarrett i Catherine mają już wracać do Stanów, McGarrett odkrywa, że na zwłokach, które im... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 17
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek tłumaczy Arniemu o co chodziło w filmie "Olbrzym", dlatego na moment wciela się w rolę geja. Wszyscy zaczynają sądzić, iż rzeczywiście jest homoseksualistą. Wydaje się to również potwierdzać wizyta przyjaciela Czarka z dawnych lat - Juliusza oraz zachowanie Czarka, który kupuje sobie apaszkę i jedwabną koszulę. Mimo, że posterunkowy zaprzecza jakoby był gejem, żaden z policjantów mu nie wierzy, a Kasia jest wściekła, że ją okłamywał. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 355: Mini Rick
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku pojawią się pamiątki z wojny domowej oraz szafa grająca. Rick ostro się zdenerwuje, gdy Chumlee przyprowadzi dziecko do pracy. Czy szef wyciągnie jakieś konsekwencje? (USA 2014)

18:35
Zraniona miłość - odc. 57
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 8/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 366
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi na SOR 33-letniego nauczyciela języka angielskiego, którego potrąciła samochodem zakochana w nim 17-letnia uczennica. Pacjentem zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Dziewczyna jest niezrównoważona psychicznie. Zakochała się do szaleństwa w profesorze i nie może pogodzić się z tym, że została odrzucona. Nastolatka przyjeżdża do szpitala i chce, żeby mężczyzna jej wybaczył. Zamierza zrobić wszystko, żeby byli razem. Wkrótce na oddział dociera żona pacjenta. Jest... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi Septagonu pomagają właścicielce klubu, który został zdemolowany przez nieznanych napastników. Kobieta podejrzewa, że za atakiem na jej klub stoi właściciel sąsiedniej dyskoteki, tymczasem wkrótce okazuje się, że on także ma podobne kłopoty...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 356: United We Stand
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick i Corey przyjrzą się staremu motocyklowi z czasów II wojny światowej. Następnie szef dostrzeże potencjał w parze butów Robetro Clementego. Gwiazdy Lombardu postanowią zrobić mały zakład. Kto z nich wygra? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 369: Presidential Pawn
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 9/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.309
Godziny emisji
Rozwiń opis
Babski wieczór Pewnego dnia Ferdek znajduje w lodówce butelkę dobrego wina. Gdy chce go spróbować, Halina kategorycznie oświadcza mężowi, że nie ma prawa tknąć tej butelki, ponieważ przeznaczona jest dla gości. Halinka urządza babski wieczorek. Mało tego, aby umożliwić nieskrępowaną zabawę Halinie i jej koleżankom, Ferdek zostaje przymusowo wyekspediowany do teatru w towarzystwie Mariana Paździocha. Sztuka obejrzana w teatrze wywiera na Ferdka i na Paździocha zupełnie nieoczekiwany wpływ...... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń, Joanna Kurowska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7149
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7132
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7129
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5023
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.274
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Zieliński szykuje się na patrol. Dzwoni ojciec. Nie chce się kłócić, ale nie chce też powiedzieć o co chodzi, pyta tylko, czy Szymon może być dziś wieczorem na oddziale onkologicznym szpitala miejskiego. Zieliński obiecuje przyjechać. Tymczasem Zosia beszta mężczyznę, który wparował na komendę jak do siebie i nie racząc się przedstawić oraz nie bacząc na jej protesty, skierował się do pomieszczeń, gdzie nie wolno wchodzić nieuprawnionym. Kiedy Zosia dalej się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 370: Rick Gets Axed
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 373: Rick the Giant
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Weekendowy Hit Jedynki - D'Artagnan i trzej muszkieterowie, cz. 2
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody Gaskończyk d`Artagnan przybywa do Paryża, aby zaciągnąć się do gwardii muszkieterów królewskich. Już pierwszego dnia popada w terapaty, narażając się kolejno trzem muszkieterom - Atosowi, Portosowi i Aramisowi, z których każdy wyzywa go na pojedynek. (Francja 2005)

Reżyseria: Pierre Aknine
Obsada: Vincent Elbaz, Emmanuelle Beart, Tcheky Karyo

Czas: 89min.
20:05
The best of Hrabi
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najlepsze skecze kabaretu Hrabi. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
20:10
Fantastyczna czwórka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja jednego z najbardziej znanych komiksów z wydawnictwa Marvel. Wynalazca, astronauta i naukowiec dr Reed Richards staje na czele ekspedycji, która wyruszy na spotkanie kosmicznej burzy. Ma nadzieję, że dzięki wyprawie uda mu się rozszyfrować zagadki kodu genetycznego człowieka, a zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać dla dobra całego rodzaju ludzkiego. Początkowo ekspedycja przebiega bez najmniejszych niespodzianek... do chwili, gdy Reed przekonuje się, że źle obliczył szybkość... (USA, 2004)

Reżyseria: Tim Story
Obsada: Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans, Michael Chiklis, Julian McMahon
20:00
Zapowiedź
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotny ojciec (Nicolas Cage) niepokoi się koszmarnymi snami swojego syna. Dodatkowo wpada na trop tajemniczej przepowiedni, która wyszła spod ręki małej dziewczynki żyjącej pięćdziesiąt lat temu. Wkrótce okazuje się, że obie sprawy zaczynają się ze sobą łączyć prowadząc do zaskakującego końca…, napisy ( USA/Australia/Wielka Brytania 2009)

Reżyseria: Alex Proyas
Obsada: Nicolas Cage, Chandler Canterbury, Rose Byrne, Lara Robinson
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W starej kamiennicy na strychu zostaje znalezione ciało zamordowanej nastoletniej dziewczyny. Ofiara jest w samej bieliźnie, wokół rąk ma zapleciony różaniec, w dłoniach zaś trzyma kartkę z cytatem z biblii. Kowalski zwraca uwagę, iż takie morderstwa miały miejsce dwadzieścia lat temu. „Dusiciel znad Odry” zabijał młode prostytutki w podobny sposób. Okazuje się, że wspomniany mężczyzna wyszedł na wolność tydzień temu. Sawicki i Pilarczyk rozpoczynają śledztwo od znalezienia... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
20:00
Desperado
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
El Mariachi to nie tylko zdolny gitarzysta, ale i sprawny strzelec. Chcąc pomścić morderstwo swojej ukochanej, przybywa do małego miasteczka w Meksyku, by stanąć twarzą w twarz z bossem kartelu narkotykowego. Tajemniczy muzyk pragnie zemsty za zabójstwo dziewczyny. Nie wie jednak, że mafia także czeka na jego przybycie… (USA 1995)

Reżyseria: Robert Rodriguez
Obsada: Almeida de, Antonio Banderas, Carlos Gómez, Cheech Marin, Danny Trejo, Quentin Tarantino, Salma Hayek, Steve Buscemi
21:20
DISCOPOLAND - (6)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dynamiczna, a przy tym zrealizowana z lekkością, seria reportaży muzyczno - dokumentalnych, opowiadająca o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że gatunek ten cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 25min.
21:55
07 zgłoś się - odc. 14/21 - Hieny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porucznik Borewicz zostaje oddelegowany do ośrodka kempingowego na Mazurach. Podejmuje pracę ratownika, by na miejscu, incognito, sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Kemping okazuje się terenem ścierania się konkurencyjnych szajek. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Piotr Fronczewski, Zdzisław Tobiasz, Laura Łącz, Tomasz Grochoczyński, Dorota Kamińska, Liliana Głąbczyńska, Andrzej Tomecki, Wojciech Machnicki

Czas: 89min.
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Po wpadce Kowalskiego z nieodpowiedzialnym kolegą, Kubis postanawia sam wybrać kandydata na technika kryminalnego. Tak na komendzie pojawia się młody pracownik - Radek Kowal. Kowalski ma wątpliwości co do umiejętności chłopaka, ale od razu bierze się za szkolenie nowego. Kryminalni od kilku dni prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa. W parku znaleziono mężczyznę, skatowanego i pozbawionego oczu. Tymczasem wpływa kolejne zgłoszenie. Na terenie starej przychodni... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
22:05
Moja super eksdziewczyna
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Napad na elegancki sklep jubilerski. Bandyci chcą uciekać z łupem, ale pojawia się superdziewczyna, która udaremnia próbę kradzieży biżuterii, o czym nazajutrz rozpisuje się cała prasa. Na co dzień bohaterka jest zwykłą, niepozorną osóbką w okularach. (USA 2006)

Reżyseria: Ivan Reitmann
Obsada: Uma Thurmann, Anna Faris, Luke Wilson

Czas: 90min.
22:35
Spider-Man 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część jednej z najbardziej kasowych serii filmowych w dziejach kina. Po raz trzeci Sam Raimi stworzył imponujące widowisko w gwiazdorskiej obsadzie, gwarantując widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Peter Parker (Tobey Maguire) ostatecznie odnalazł równowagę między swoimi uczuciami do M.J. (Kirsten Dunst), a obowiązkami superbohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak burzowe chmury. Kostium Petera nagle zmienia kolor na czarny, a jego moc staje się jeszcze większa. Zmienia się... (USA, 2007)

Reżyseria: Sam Raimi
Obsada: Tobey Maguire, Bruce Campbell, Bryce Dallas Howard, Elizabeth Banks, James Cromwell, Rosemary Harris, Thomas Haden Church, Topher Grace, Kirsten Dunst, James Franco
22:40
Ojciec chrzestny
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1945. Klan Corleone, którego nazwisko wywodzi się od niewielkiej miejscowości na Sycylii, od dwóch pokoleń stoi na czele mafii w Nowym Jorku. Gdy senior rodu, Vito Corleone (Marlon Brando) umiera, jego miejsce zajmuje syn Michael (Al Pacino). Wraz z odejściem ojca i nastaniem syna zmienia się oblicze mafii. Chociaż Michael niechętnie przejmuje schedę po ojcu, to jednak wkrótce udowadnia, że potrafi być jego godnym następcą w walce o władzę i utrzymanie wpływowej pozycji rodziny. Film... ( USA 1972)

Reżyseria: Francis Ford Coppola
Obsada: Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall, Al Lettieri, John Cazale, Richard Castellano, Diane Keaton, Talia Shire, Richard Conte, Sterling Hayden, John Marley, Abe Vigoda, Gianni Russo
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Mimo wolnego dnia, Bruno Sawicki zostaje wezwany na komendę. Chodzi o ciało znalezione na wysypisku śmieci. Zamordowany to starszy mężczyzna w garniturze. W trakcie śledztwa policjanci ustalają, że mężczyzna był bezdomnym, ale inne fakty wskazują, że był właścicielem trzech spółek. Czego dowodzą te sprzeczności? Ważną rolę w tej sprawie odgrywa osoba świadka. Mundek, inny bezdomny, posiada kilka istotnych informacji, ale sprytnie udaje mu się je ukryć przed śledczymi.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
22:00
W odwecie za śmierć
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stany Zjednoczone wypowiadają wojnę handlarzom bronią z całego świata. Agent Interpolu – Robert Samuels – zostaje więc wysłany do Europy Wschodniej. Tam, ma za zadanie wytropić handlarzy z terenów Bałkanów. Podczas dochodzenia trafia na trop rosyjskiego dealera broni. Pewnego dnia podczas sprzedaży broni jego grupa nieoczekiwanie zostaje wciągnięta w krwawą uliczną wojnę pomiędzy gangiem Cyganów i Rosjan. W walce ginie przyjaciel Samuelsa. Robert postanawia więc pomścić jego śmierć. (USA 2010)

Reżyseria: Lauro Chartrand
Obsada: Steven Seagal, Dan Badarau, Darren Shahlavi
23:45
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 13/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podążając śladem Jasnowidza, Coulson i jego zespół wchodzą na pokład tajemniczego pociągu, który wydaje się zmierzać ku oczywistej zagładzie. (USA 2013)

Reżyseria: Paul Edwards
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
23:40
Golfiarze
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film komediowy o tematyce sportowej. Danny Noonan ma pracę w ekskluzywnym klubie golfowym Bushwood, gdzie nosi torby z kijami graczy. W ten sposób próbuje zarobić na naukę w college’u... (USA 1980)

Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Rodney Dangerfield, Michael O'Keefe, Cindy Morgan, Bill Murray, Chevy Chase

Czas: 93min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Pod drzwiami mieszkania Stasiaka zjawia się Pola. Ma pretensje, że Adam odpuścił sprawę Kacpra i nie interesuje się losem syna. Komisarz, chociaż nie do końca przekonany, rozpoczyna prywatne śledztwo. Okazuje się, że jego syn wcale nie wyruszył do Anglii, tylko nadal jest w kraju. Stasiak próbuje dotrzeć do świadków pobicia Kacpra, licząc na jakiś trop, który pomoże wyjaśnić sprawę. Tymczasem rozpoczyna się śledztwo w sprawie śmierci młodego chłopaka, członka klubu... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
00:40
Znak - odkupienie
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji z elementami science fiction. Sequel "Znaku" z 2012 roku. Akcja rozpoczyna się w momencie zakończenia pierwszej części filmu. Były komandos Chad Turner i stewardessa Dao wyskakują ze spadochronem z samolotu lecącego z Bangkoku do Berlina. (USA 2013)

Reżyseria: James Chankin
Obsada: Craig Sheffer, Gary Daniels, Eric Roberts, Sonia Couling, Ivan Kamaras

Czas: 94min.
00:00
Rude Tube - Wydanie Gwiazdkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Specjalne gwiazdkowe wydanie programu, w którym zobaczyć można najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej niesforne internetowe filmy. Tym razem motywem ich przewodnim będą święta i tematy z nimi związane.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Wielka Brytania, 2012)

00:00
Kolekcjoner
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy za namową przyjaciół piękna Elena przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawa zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur… (USA 2012)

Reżyseria: Marcus Dunstan
Obsada: Christopher McDonald, Emma Fitzpatrick, Josh Stewart, Lee Tergesen, Shannon Kane
01:30
Reguły miłości
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ona jest architektką, on konstruuje rowery. Mieszkają ze sobą od półtora roku, ich związek przeszedł już różne próby. Sprawdzili się, dobrze się rozumieją, więc w końcu Michael prosi Kelly o rękę. Dziewczyna nie jest jednak pewna, czy powinni brać ślub. (USA 2004)

Reżyseria: Steven Robman
Obsada: Maggie Lawson, Joseph Lawrence, Adam MacDonald

Czas: 86min.
01:20
Memento
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały thriller kryminalny w reżyserii Christophera Nolana. Mieszkający w San Francisco detektyw ubezpieczeniowy Leonard Shelby (Guy Pearce) w wyniku wypadku traci tzw. pamięć krótkotrwałą. Wie kim jest i pamięta wszystko sprzed wypadku, ale błyskawicznie zapomina o tym, co wydarzyło się przed chwilą. Nie wie, gdzie był, co robił i planował. Przy dłuższej rozmowie zapomina, od czego się zaczęła. Powracające wspomnienia śmierci żony powodują, że nie daje za wygraną. Notatki, zdjęcia i... (USA, 2000)

Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Guy Pearce, Callum Keith Rennie, Mark Boone Junior, Stephen Tobolowsky, Carrie-Anne Moss, Joe Pantoliano, Jorja Fox
01:00
Rude Tube - Wydanie Gwiazdkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejne specjalne gwiazdkowe wydanie programu, w którym zobaczyć można najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej niesforne internetowe filmy. Ich motywem przewodnim będą święta i tematy z nimi związane.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Wielka Brytania, 2014)

01:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Mrok - odc. 7/8 - Król życia
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Grosz bada sprawę tajemniczego zaginięcia Karola Naumanna. Fotografie Naumanna zamieszczały kolorowe tygodniki. Jego eseje o sztuce filmowej drukowały branżowe wydawnictwa. Mężczyzna miał talent i pieniądze, powodzenie u kobiet, korzystał z życia. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 45min.
02:20
Uwaga!, odc. 5023
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 203/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:05
Dyżur, sez. 2, odc. 16
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na oddział trafia pani Kasia - ofiara gwałtu. Lekarz dyżurny jest mężczyzną, co jeszcze bardziej pogarsza stan psychiczny kobiety. Czy lekarzom uda się ją uspokoić i przeprowadzić wszystkie konieczne badania? (Polska, Polska 2009)

02:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Mrok - odc. 8/8 - Temida
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Grosz prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa małżeństwa Morsztynów. W rodzinie Morsztynów od pokoleń wszyscy byli prawnikami. Sędzia Morsztyn wziął sobie również prawniczkę za żonę (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 46min.
03:10
The best of Hrabi
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najlepsze skecze kabaretu Hrabi. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
03:55
Tajemnice losu, odc.2750
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.587
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Notacje - Jerzy Tomziński. Cud św. Januarego i ojciec Pio
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Tomziński, były generał zakonu paulinów, były kustosz sanktuarium jasnogórskiego i przeor Jasnej Góry, urodził się 24 listopada 1918 r. w miejscowości Przystajń k. Częstochowy. Wstąpił do zakonu paulinów w 1935 r... (Polska 2008)

Reżyseria: Krzysztof Tadej, Krzysztof Tadej

Czas: 9min.
04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.808
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku kulisy likwidacji największego magazynu amfetaminy, rozbicie praskiej grupy złodziei samochodów oraz pościg za pijanym piratem drogowym. (Polska 2010)

04:40
Twój Puls, sez. 1, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3764
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.812
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info