Program dla 2017-07-29 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 62
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stankiewicz musi opuścić galerię. Dziękuje Brygidzie za współpracę. Karolina likwiduje swoje stoisko w butiku Laury. Olga ostrzega Karolinę przed Woydattem. Potem tłumaczy Adamowi, że nic nie łączy Karoliny z Woydattem. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:40
Twój Puls, sez. 1, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Klan - odc. 3121
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta zauważa dziwny nastrój męża i podejrzewa chorobę. W zaistniałej sytuacji Jerzy, zdobywa się na odwagę i wyjawia jej swój problem. Jasiek zdaje egzamin maturalny. Tymczasem Ramona opiekuje się małym Stasiem ponieważ Paulina przebywa w szpitalu. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Andrzej Molak, Janusz Petelski
Obsada: Magdalena Wójcik, Paweł Grządziel, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Teresa Stępień, Piotr Swend, Krzysztof Janczar, Barbara Szamborska

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3122
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło na prośbę Pawła znajduje klinikę, gdzie trafi Beata po powrocie do kraju. Jacek mówi, że mimo odstawienia środków nasennych, żona nie wybudza się. Jerzy z Elżbietą chcą zachować wiadomość o rzekomej córce w tajemnicy, do wyjaśnienia sprawy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Amelia Malesa, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Małgorzata Czaczkowska, Paweł Grządziel

Czas: 21min.
05:55
Sztuka codzienności - Sushi
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sushi - najsłynniejsze japońskie danie składa się z kawałka surowej ryby na kulce specjalnie przygotowanego ryżu. Sushi zdobyło popularność w świecie. Restauracje serwujące sushi powstają jak grzyby po deszczu, podobnie jak szkoły gastronomiczne. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Methman

Czas: 19min.
05:00
Disco Gramy, odc.3764
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5023
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.812
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 18: Galerianka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Wejner z mężem Sławkiem i szesnastoletnią córką Malwiną mieszkają w Katowicach. Rodzice są spokojni o córkę, która nie sprawia im żadnych problemów wychowawczych i dobrze się uczy. Niestety, rodzinną sielankę przerywa telefon z policji. Malwina została zatrzymana za prostytucję na parkingu galerii handlowej. (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3123
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek z Pawłem i Koziełłą wspólnie ustalają, jakie rozwiązanie byłoby teraz najlepsze dla Beaty, czy powinni ją w śpiączce transportować do kraju. Janusz z ulgą przyjmuje oświadczenie jogina Czakra o opuszczeniu ich mieszkania. Czakar dziękuje za gościnę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Anna Matysiak, Michał Lesień, Paulina Holtz, Bartosz Martyna, Monika Mrozowska, Marcin Kwaśny, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki

Czas: 22min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
06:30
M jak miłość - odc. 1297
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakub Karski jest coraz bardziej zainteresowany Agnieszką i zaprasza Tomka, Asię oraz Olszewską na domową kolację. Mała Lenka nadal ma problemy w szkole. Kinga podejrzewa, że koleżanka, która dokucza jej córce jest ofiarą przemocy w rodzinie. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Lewińska
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Katarzyna Grabowska - Olga, Hanna Mikuć - Krystyna, Izabela Kapiasova - Marylka

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 19: Drugie życie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwudziestopięcioletni Piotr Miśniak, znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu. Potrzebuje pilnie przeszczepu serca. Tymczasem na innym oddziale umiera Norbert Walicki - ofiara wypadku drogowego. Lekarze ze względu na śmierć pnia mózgu, proszą rodzinę o pozwolenie na przeszczep serca. Żona Aneta się zgadza, jednak matka Norberta chce poznać biorcę, nim podejmie decyzję… (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 6/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Timor Wschodni jest jednym z najmłodszych państw świata. Po wielu latach obcej okupacji pozostały wciąż jątrzące się rany. Społeczne. Jedną z nich jest przemoc domowa wobec kobiet a w konsekwencji wobec dzieci. Dominika Kulczyk ze swoją fundacją dociera do Timoru, do Belli Galhos, bohaterskiej kobiety, która kiedyś walczyła o niepodległość a teraz walczy o to, by bieda nie upodlała ludzi. Timor Wschodni długo był portugalską kolonią. W 1975 roku, tylko 9 dni po uzyskaniu niezależności, został... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 17: 17
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 2: Wiejska posiadłość
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 275
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /7/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 9/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 11/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 3: Przyjęcie ogrodowe
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:10
Polski grill - /4/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W męskim grillu i biesiadzie uczestniczą: NORBI, artysta estradowy, Paweł Jasionowski, lider Masters, Paweł Łowicki, częstochowski bard oraz Filip Bartelak, jeden z instruktorów sędziów oceny jakości kawy w Europie, sędzia barista. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
09:40
D'Artagnan i trzej muszkieterowie, cz. 2
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody Gaskończyk d`Artagnan przybywa do Paryża, aby zaciągnąć się do gwardii muszkieterów królewskich. Już pierwszego dnia popada w terapaty, narażając się kolejno trzem muszkieterom - Atosowi, Portosowi i Aramisowi, z których każdy wyzywa go na pojedynek. (Francja 2005)

Reżyseria: Pierre Aknine
Obsada: Vincent Elbaz, Emmanuelle Beart, Tcheky Karyo

Czas: 89min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:35
Słoneczna Stacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

09:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

09:25
Baśń o sześciu łabędziach
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu swoich osiemnastych urodzin Konstancja poznaje sekret, którego dotąd pilnie przed nią strzeżono: dawno temu jej ojciec w gniewie przeklął sześciu jej braci, którzy w rezultacie zamienili się w białe łabędzie. Tylko Konstancja może zdjąć z nich zaklęcie, ale w tym celu musi przez sześć lat żyć w całkowitym milczeniu i wykonać dla braci koszule z pokrzyw. Dziewczyna nie waha się ani chwili, porzuca rodzinny dom i udaje się do lasu, gdzie zabiera się do bolesnego zadania. Pewnego dnia w... (Niemcy, 2012)

Reżyseria: Karola Hattop
Obsada: Andre Kaczmarczyk, Julia Jager, Sinja Dieks
09:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 4: Komandor
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:45
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek daje wszystkim do zrozumienia jak spędził noc z kobietą szukającą schronienia przed mężem (Ewą). Mężem Ewy okazuje się być niejaki "Salceson" - owiany złą sławą złodziej samochodów. Czarek jest przerażony i próbuje pozbyć się Ewy, jednak potem postanawia jej bronić. Ewa decyduje się wrócić do męża. Czarek postanawia oświadczyć się Kasi. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:35
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:00
Ewa gotuje, odc.275
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewa Wachowicz zaprasza na odcinek… warszawski! Na pierwsze danie poda chłodnik na botwince – z cielęciną, jajkiem i rzodkiewką. Później przygotuje bryzol z masłem ziołowym, młodymi ziemniaczkami, pieczarkami i cebulką. Natomiast na deser upiecze eklery z kremem czekoladowym i złotym pudrem. Gościem Ewy będzie znakomity szef kuchni, a przy tym rodowity warszawiak – Witek Iwański.   Dla małoletnich od lat 7Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:35
Fantastyczna czwórka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja jednego z najbardziej znanych komiksów z wydawnictwa Marvel. Wynalazca, astronauta i naukowiec dr Reed Richards staje na czele ekspedycji, która wyruszy na spotkanie kosmicznej burzy. Ma nadzieję, że dzięki wyprawie uda mu się rozszyfrować zagadki kodu genetycznego człowieka, a zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać dla dobra całego rodzaju ludzkiego. Początkowo ekspedycja przebiega bez najmniejszych niespodzianek... do chwili, gdy Reed przekonuje się, że źle obliczył szybkość... (USA, 2004)

Reżyseria: Tim Story
Obsada: Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans, Michael Chiklis, Julian McMahon
10:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant ostrzega Czarka, że inspektor Pierzchała i Kot uznali go za niebezpiecznego maniaka seksualnego. Kasia grozi Czarkowi, że odejdzie jeśli zobaczy u jego boku jakąś dziewczynę. Na nieszczęście dziewczyna wkrótce się zjawia. Jest nią Basia - koleżanka Czarka z technikum, która twierdzi, że ma z nim dziecko. Posterunkowy obiecuje Basi alimenty, prosi jednak, żeby nie mówiła nikomu o dziecku, a zwłaszcza Kasi, chociaż ta z fragmentów rozmów zaczyna się wszystkiego domyślać. Basia chce,... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 14
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy komendant i Andżela z powodu grypy udają się do domu, na posterunku pozostają tylko Czarek i Kasia. Arnie aresztuje Rosolaka, który ukradł szczepionki przeciw grypie. Policjanci postanawiają się zaszczepić. Następnie zaczynają mieć halucynacje: Kasia zamiast Czarka widzi skąpo odzianych, dobrze zbudowanych młodzieńców, Czarkowi zamiast Kasi ukazuje się duchowny, a zamiast Arniego - osioł, z kolei Arnie patrząc na przybyłą niedawno Agnieszkę widzi ubraną w skórę kobietę gotową na... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:15
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi dziennikarze z Krakowa zakładają tak jak polecił im Papież Franciszek wyczynowe buty i w serii Wielkie Nieba będą pokazywać, jak wzbogacił się polski kościół po Światowych Dniach Młodzieży. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:35
Mapa ginącego świata - odc. 2 Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Parkiet na wagę złota i łez. Zainteresowanie parkietami, tarasami czy meblami z drewna egzotycznego jest w Polsce bardzo duże. Deski z drewna egzotycznego oraz meble można kupić w prawie każdym polskim sklepie meblarskim z wyższej półki. (Polska 2016)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 25min.
11:00
Na sygnale - odc. 135 "Koniec zabawy"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że klaser ze znaczkami, który Piotrek dostał od ojca, jest kradziony. Ratownik trafia do aresztu. Zespół Góry jedzie do akademika, w którym podobno zasłabł mężczyzna, ale na miejscu ratownicy nie znajdują żadnego chorego. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
11:30
Podróże z historią - odc. 39 Reguły Templariuszy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Templariusze to zakonnicy nadal obecni w popkulturze, pomimo faktu, że zmierzch ich potęgi miał miejsce 700 lat temu. Radosław Kotarski bada to, co zostało po nich w Polsce i w Niemczech. Przygląda się też codziennemu życiu zakonników. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 640
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:10
Policjantki i Policjanci, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina odwiedza Jolę w areszcie. To była obrona konieczna. Mąż się upił, zaczął bić najpierw dziecko, potem ją. Karolina pociesza Jolę. Profos pyta Mikołaja czy mógłby jeszcze u niego zostać, bo w jego mieszkaniu pękła rura i nie może jeszcze wrócić do siebie. Mikołaj nie potrafi odmówić ale ma dość. Karolina ma pomysł jak wybawić kolegę od kłopotliwego gościa. Tymczasem Jerzy, handlarz ludźmi, który po wyjściu z więzienia szuka odwetu na Białachu, wraz ze swoim... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
11:30
Skorpion, sez. 1, odc. 11: Revenge
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylvester przypadkowo w czasie śledztwa uruchomił urządzenie, które wywołało eksplozję. Teraz grupa Skorpiona musi dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za ten nieszczęśliwy wypadek. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
12:15
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 11. Życie pod Mostem i Miasto Fregat
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnicza konstrukcja w Indonezji przyciągnęła niezliczone podwodne organizmy, tworząc doskonałe warunki do bujnego rozkwitu życia. Wyspa Połowy Księżyca w Belize to kraina fregat i rekinów. Oglądając film, stajemy oko w oko z tymi niezwykłymi gatunkami. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
12:10
Jak w czeskim filmie - Na skraju lasu
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Perypetie pewnej rodziny, która marzy o działce z domkiem. Lavickowie wraz z dwojgiem kilkuletnich dzieci spędzają wakacje na wsi. Mieszkają w starym, bielonym domu starzejącego się Komarka, którego zaczynają nagabywać, by sprzedał gospodarstwo. (Czechosłowacja 1976)

Reżyseria: Jiri Menzel
Obsada: Josef Kemr, Zdenek Sverak, Daniela Kolarova, Marta Hradilkova, Martin Hradilek, Ladislav Smoljak, Zdenek Blazek

Czas: 90min.
12:50
Spider-Man 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część jednej z najbardziej kasowych serii filmowych w dziejach kina. Po raz trzeci Sam Raimi stworzył imponujące widowisko w gwiazdorskiej obsadzie, gwarantując widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Peter Parker (Tobey Maguire) ostatecznie odnalazł równowagę między swoimi uczuciami do M.J. (Kirsten Dunst), a obowiązkami superbohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak burzowe chmury. Kostium Petera nagle zmienia kolor na czarny, a jego moc staje się jeszcze większa. Zmienia się... (USA, 2007)

Reżyseria: Sam Raimi
Obsada: Tobey Maguire, Bruce Campbell, Bryce Dallas Howard, Elizabeth Banks, James Cromwell, Rosemary Harris, Thomas Haden Church, Topher Grace, Kirsten Dunst, James Franco
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 8/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W grze pozostało siedmioro uczestników. Wśród nich sabotujący zadania Agent. W ósmym odcinku uczestnicy podzieleni na 2 grupy będą musieli odnaleźć groby argentyńskich bohaterów i kompletując treść instrukcji, dotrzeć na miejsce spotkania z Kingą. Ponieważ groby rozmieszczone są w różnych dzielnicach Buenos Aires, grupy na starcie otrzymają pieniądze, które pomogą im poruszać się po mieście i jednocześnie będą ważną wskazówką. Wiedzą jednak, że w tym zadaniu powinni oszczędzać i wybierać jak... (Polska)

12:10
Policjantki i Policjanci, odc.271
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mariusz spotyka się w domu z człowiekiem, od którego chce pożyczyć pieniądze. Ma zamiar oddać z tego co zarobi na sprowadzaniu samochodów z Niemiec. Po odprawie Jacek zagaduje Panią Komendant. Dziękuje za teatr i proponuje w rewanżu wyjście do kina w weekend. Jaskowska obawia się plotek. Ola opowiada Szymonowi o Marku, którym jest zachwycona i z którym świetnie się dogaduje. Zieliński z kolei opowiada o Madzi. Ojciec się z nią pogodził, ale ona ciągle szuka kontaktu z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
12:25
Skorpion, sez. 1, odc. 12: Dominoes
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nachodzą święta Bożego Narodzenia, a grupa Skorpiona rusza na ratunek małemu chłopcu, który został uwięziony w jaskini nieopodal plaży. Jeśli załoga nie dotrze na czas, dziecko z braku drogi ucieczki, utonie. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
13:10
Pochwała żeglarstwa - Żegluj!
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie programu to młodzi polscy żeglarze, nadzieje olimpijskie na Tokio 2020: Magda Kwaśna, Ola Melzacka i Kinga Łoboda, Radek Furmański i Błażej Ożóg. W tym odcinku podkreślamy rolę wychowawczą żeglarstwa i żeglowania w ogóle... (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Pochwała

Czas: 25min.
13:40
Anna German - odc. 9/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna odzyskuje sprawność i zdrowie. Nagrywa płyty, występuje. W 1972 r. w Zakopanem wychodzi za mąż za Zbyszka Tucholskiego. Zwierza się mężowi, że bardzo chciałaby mieć dziecko. Zbyszek jest przerażony. Ciąża stanowi zagrożenia dla zdrowia żony. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca, Olga Frycz, Krzysztof Krupiński, Mariusz Adamski, Agnieszka Sienkiewicz, Jerzy Łapiński, Marietta Żukowska, Marian Krawczyk, Agnieszka Sienkiewicz

Czas: 49min.
13:45
MasterChef Junior, odc. 9/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:10
Policjantki i Policjanci, odc.272
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do pokoju policjantów zagląda Zosia. Pyta Morawską o Gajdę. Alicja odpowiada, że weekend się nie udał bo Arek pracował. Później wpada do jego gabinetu z ciastem, które miała wziąć na sobotnią kolację. Gajda dziękuje, ale jest chłodny i oficjalny. Na patrolu Zapała pyta Alę, czy chciałaby zostać matką chrzestną ich córeczki. Morawska zgadza się z ogromną przyjemnością. Tymczasem Zosia przynosi Gajdzie jakieś dokumenty. Ten częstuje ją ciastem od Alicji.   Dla małoletnich od... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
13:25
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kot w butach
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy umiera biedny młynarz jego majątek zostaje rozdzielony pomiędzy trzech synów. Dwaj starsi otrzymują młyn i osła. Najmłodszy - Hans po ojcu dziedziczy tylko kota Minkusa. Na szczęście, sprytny kot już niedługo pomoże mu zdobyć majątek i serce królewskiej córki. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2009)

Reżyseria: Christian Theede
Obsada: Jennifer Ulrich, Roman Knizka, Kai Wiesinger, Jürgen Tarrach, Jan Fedder, Jacob Matschenz
14:45 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
14:00
Familiada - odc. 2348
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Armagedon. Spoglądając w gwiazdy na nocnym niebie, można by odnieść wrażenie, że wszechświat jest oazą spokoju. Ale to tylko złudzenie. Globalne zagrożenia możemy podzielić na dwie grupy. Jedne to takie, które można przewidzieć. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:10
STOP Drogówka, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

14:35
Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalony naukowiec pracuje nad elektromagnetyczną maszyną, która zmniejsza różne przedmioty. Przypadkowo w zasięgu jej działania znajdują się dzieci wynalazcy i pomniejszają się do rozmiaru ołówków! Kiedy mężczyzna nieświadomie wyrzuca je do kosza na śmieci, dzieci muszą spróbować swoich sił i wrócić bezpiecznie do domu. Jednak po drodze czyha na nie wiele niebezpieczeństw! (USA 1989)

Reżyseria: Joe Johnston
Obsada: Amy O'Neill, Kristine Sutherland, Marcia Strassman, Rick Moranis, Robert Oliveri
15:05 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 42min.
15:50
Kolarstwo - NUTELLA MINI Tour de Pologne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
15:55 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 48min.
15:15
Komedie po polsku - Ostatnie takie trio
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen humoru film obyczajowy, którego akcja toczy się w latach 70 na wiejskim weselu. Rodzice chcą wydać córkę za bogatego konkurenta, majętnego Amerykanina, tymczasem jej serce należy do amanta młodego i pięknego, lecz niestety bez pieniędzy. (Polska 1976)

Reżyseria: Jerzy Obłamski
Obsada: Zbigniew Zapasiewicz, Ryszard Ronczewski, Mirosław Otrębus, Borys Marynowski, Joanna Szczepkowska, Witold Dederko, Jacek Recknitz

Czas: 42min.
15:45
Polsat SuperHit Festiwal 2017 Sopocki Hit Kabaretowy na bis
Godziny emisji
15:20
Mamy Cię!, odc. 9/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście programu: Dawid Kwiatkowski, Diablo oraz Tomasz Ciachorowski (Polska)

15:20
Tajmiaki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczniowie, którzy stali się obiektem niechęci lub pośmiewiskiem szkolnych kolegów, konstruują maszynę czasu. Dzięki niej przenoszą się w przeszłość, by zmienić bieg wydarzeń i pomóc nie tylko sobie, ale także innym, którzy mają podobne kłopoty. Niestety, nie wszystko idzie po ich myśli, bo nie przewidzieli rozmaitych konsekwencji i komplikacji, jakie ich ingerencja w przeszłość ze sobą przynosi…   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2008)

Reżyseria: Lev L. Spiro
Obsada: Jason Dolley, Luke Benward, Nicholas Braun
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (5)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ósmy sezon „Kobiety na Krańcu Świata” to szczególny czas w życiu Martyny. Liczne przeciwności losu nie pozwoliły na realizację pełnej serii programu. Emisja długo stała pod znakiem zapytania. Jednak niestrudzonej podróżniczce nie tak łatwo pokrzyżować plany! Martynie udało się odwiedzić pięć fantastycznych kobiet. Z mieszkającą na Florydzie Mają połączyła ją szczególna więź. Obie udowadniają, że nie ma w życiu takiej sytuacji, z której nie da się wyjść zwycięsko. W Rosji, za sprawą Larisy... (Polska)

16:30
Księga dżungli. Opowieść Mowgliego
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznajmy zabawne przygody bohaterów ponadczasowej opowieści Rudyarda Kiplinga! Przenosimy się we wczesne lata, które Mowgli, jako mały chłopiec spędził w dżungli. Spotyka tam mądrą panterę – Bagheerę – zabawnego niedźwiedzia – Baloo – oraz groźnego tygrysa – Shere Kahana. Od pierwszego spotkania swojej nowej wilczej „rodziny”, poprzez naukę praw dżungli, do chwili, w której udaje mu się przechytrzyć tygrysa, śledzimy losy Mowgli’ego, jak z chłopca stał się mężczyzną... A wszystko to w... (USA 1998)

Reżyseria: Nick Marck
Obsada: Brandon Baker, Dee Baker, Clancy Brown
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Polski grill - /5/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Aniela niczym wytrawny śledczy drąży i drąży przyszłą synową. Po pracy Radek pomknie skuterkiem te kilkadziesiąt kilometrów po miłość. U Kampio w rodzinie ochota na ognisko jest w każdej chwili. Po wielu latach pan Piotr, człowiek wolny jak ptak, zapragnął wydobyć się z samotności. Rysiek dłużej zostanie za kratami niż się spodziewał. Wszyscy poznajdowali swoje panie na wspólne życie, nawet Kapsel. Tylko Michalina wciąż czeka.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten tydzień dziewczęta będą miały wypełniony po brzegi kulturą i sztuką. W drugiej edycji są uczestniczki, które posiadają i rozwijają swoje artystyczne pasje. Dwie z nich kochają muzykę i chciałyby z nią związać swoją przyszłość. Julka Jaroszewska śpiewa, a Paulina „Pyśka“ Radzikowska rapuje i pisze teksty. Dzięki programowi „Projekt Lady“ spełnią swoje muzyczne marzenia. Trafią do profesjonalnego hip-hopowego studia. Jakie emocje będą im towarzyszyć? Jak widzą swoją dalszą drogę... (Polska)

17:05
O krok od zagłady
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pojawiają się oznaki wskazujące na to, że w Los Angeles dojdzie do kolejnego trzęsienia ziemi. Wkrótce okazuje się, że zapowiada się na wyjątkowo potężne wstrząsy, a skala zjawiska może przejść najgorsze wyobrażenia. Czasu jest coraz mniej, a szanse na ocalenie miasta i jego mieszkańców z każdą chwilą maleją…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: David Gidali
Obsada: Cameron Richardson, Chasty Ballesteros, Henry Ian Cusick
17:55
Podwodna tajemnica
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W skutek globalnego ocieplenia, większość lądu nagle znajduje się pod wodą. Czterdzieści lat później świat wchodzi w nową rzeczywistość. Duże nadmorskie miasta zostają zniszczone lub częściowo zalane. Dwóch braci zostaje wysłanych przez Watykan, by ocalić to, co pozostało z naszego świata i nie dopuścić, by zostało utracone na zawsze. W swojej misji muszą odnaleźć starożytny przedmiot, dzięki któremu może udać się odwrócić wciąż trwający proces podnoszenia się wody. Przed nimi wiele bitew z... (Niemcy 2008)

Reżyseria: Jean de Segonzac
Obsada: James Brolin, Ian Somerhalder, Bettina Zimmermann
18:35
Ranczo - odc. 121 (seria X, odc. 4) - Geny nie kłamią
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kazia Solejukowa sobie tylko znanym sposobem osiąga wymarzony cel i zostaje nauczycielką filozofii w wilkowyjskim gimnazjum. Solejuk nie jest zachwycony nauczycielską karierą żony, ale koledzy z ławeczki wskazują mu jasne strony tej sytuacji. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 154
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 5min.
18:20
Wydarzenia
Godziny emisji
18:50
18:55
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 3/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łódź, „Motenegro”. Ania i Marcin oczarowani Czarnogórą, w której spędzili cudowne wakacje, po powrocie do rodzinnej Łodzi dowiedzieli się, że jest do przejęcia restauracja bałkańska – Montenegro (czyli Czarnogóra). Po naradzie rodzinnej, za aprobatą swoich rodziców podjęli decyzję i z ich pomocą odkupili Montenegro od jej pierwszego właściciela, Czarnogórca. Wraz z pierwszym właścicielem restaurację opuścił serbski kucharz, który niechętnie dzielił się swoją wiedzą z resztą kuchni. Niestety... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 154
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:00 Na żywo
The World Games 2017 - Żużel
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7150
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7133
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7130
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5024
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
NISKOKALORYCZNA PIZZA Moda na zdrowe odżywianie dotarła wszędzie, nawet do pizzerii. Czy pizza jednak może być niskokaloryczna? To chyba się wyklucza?! Nie! Jeśli pizza wykonana jest z siemienia lnianego. Sprawdzimy, czy jest smaczna. KURTKA Z MORSKICH ŚMIECI Do mórz i oceanów rocznie trafia 12 milionów plastikowych odpadów. Ekolodzy ostrzegają, że jeśli się nie opamiętamy, w 2050-ym roku będzie tam więcej śmieci niż ryb! Jak wynika z raportów, do wód powierzchniowych i gruntowych co minutę... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Hit na sobotę - Rocky Balboa
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
6. film z serii o bokserze Rockym Balboa. Główny bohater ma już na karku 50 lat, pożegnał się z ringiem. Teraz prowadzi małą włoską restaurację. Od śmierci żony wiedzie samotne życie wdowca. Nagle wyzwanie rzuca mu aktualny mistrz świata w boksie. (USA 2006)

Reżyseria: Sylvester Stallone
Obsada: Sylvester Stallone, Burt Young, Antonio Tarver, Geraldine Hughes

Czas: 97min.
20:05
XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej była moda i wszystko, co z nią związane: trendy, trendsetterzy, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Mowa o tym, co jest modne i co było modne, o złudności mody, uleganiu jej, o zwyczajach i gadżetach. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
20:00
Uwierz w ducha
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam (Patrick Swayze) i Molly (Demi Moore) byli w sobie zakochani. Oczekiwali, że życie szykuje dla nich wspaniałą przyszłość. Tymczasem dotknęła ich tragedia - Sam zginął. Wkrótce po jego śmierci okazało się, że duch Sama nie opuścił ziemi. Pozostał przy Molly, aby ją ochronić i powiedzieć jej to, czego nie zdążył powiedzieć za życia. Sam (Patrick Swayze), świetnie prosperujący makler giełdowy i jego dziewczyna, utalentowana artystka, planowali wspólną przyszłość. Pewnego wieczoru, gdy razem... ( USA 1990)

Reżyseria: Jerry Zucker
Obsada: Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg, Tony Goldwyn, Stanley Lawrence
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Poranek na ranczu Mikołaja. Karolina zaraz po przebudzeniu puszcza głośno muzykę i zaczyna tańczyć. Przybiega oburzony Profos, który dziś ma wolne i chciał się wyspać. Uważa, że Karolina jest nienormalna. Tymczasem ona szykuje prawdziwą niespodziankę… Na komendę przychodzi Jola z córeczką. Odpowiada z wolnej stopy, ale musi się raz w tygodniu meldować u dzielnicowego. Karolina ją pociesza. To ona jest ofiarą a jej mąż katem. Karolina obiecuje jej pomóc. Wieczorem Mikołaj... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
20:00
Inferno: Piekielna walka
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eddie Lomax jest byłym żołnierzem, zmęczonym życiem. Pewnego dnia gdy próbuje popełnić samobójstwo, na jego drodze pojawiają się bandyci ze znanej gangsterskiej rodziny. Brutalnie katują i okradają Eddiego. Na początku mężczyzna nie chce się mścić. Jednak pewnego dnia zmienia zdanie... (USA 1999)

Reżyseria: John G. Avildsen
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Danny Trejo, Larry Drake
21:10
XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej będzie moda i wszystko, co z nią związane. Wystąpią: Smile, Kabaret Młodych Panów, Fair Play Crew, K2, Szymon Łątkowski, Ireneusz Krosny, Krzysztof Piasecki, Chyba, Czołówka Piekła. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 48min.
21:45
9. legion
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodowy. Rok 140 n.e. Rzymianie opanowują większość ziem Brytanii, lecz północ wyspy nadal opiera się sile imperium. Właśnie tam, w górach Szkocji, przed dwudziestoma laty zaginął IX Legion, a jego insygnium Orła przeszło w posiadanie miejscowego plemienia Celtów. Syn dowódcy straconej jednostki, młody centurion Markus Flavius Aquila (Channing Tatum) przybywa z Rzymu do Brytanii, aby odkryć niewyjaśnioną tajemnicę z przeszłości. Wraz ze swym celtyckim niewolnikiem imieniem Esca (Jamie... (USA, Wielka Brytania, 2011)

Reżyseria: Macdonald Kevin(1)
Obsada: Bell Jamie, Channing Tatum, Donald Sutherland, Strong Mark
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.274
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Zieliński szykuje się na patrol. Dzwoni ojciec. Nie chce się kłócić, ale nie chce też powiedzieć o co chodzi, pyta tylko, czy Szymon może być dziś wieczorem na oddziale onkologicznym szpitala miejskiego. Zieliński obiecuje przyjechać. Tymczasem Zosia beszta mężczyznę, który wparował na komendę jak do siebie i nie racząc się przedstawić oraz nie bacząc na jej protesty, skierował się do pomieszczeń, gdzie nie wolno wchodzić nieuprawnionym. Kiedy Zosia dalej się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
21:55
Czas zemsty
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Victor jest prawą ręką bossa podziemnego światka (Terrence Howard). Od pewnego czasu jego ludzie są systematycznie likwidowani przez nieuchwytnego mordercę, pozostawiającego na miejscu zbrodni tajemnicze wiadomości. Członkowie gangu za wszelką cenę usiłują namierzyć zabójcę. W międzyczasie Victor poznaje delikatną, subtelną dziewczynę z bloku naprzeciwko. Beatrice (Noomi Rapace) mieszka tam razem z matką (Isabelle Huppert). Para zaczyna się spotykać i wkrótce okazuje się, że krucha Francuzka... (USA 2013)

Reżyseria: Oplev Arden
Obsada: Colin Farrell, Dominic Cooper, Noomi Rapace, Terrence Howard
22:10
Song Of Songs Festival - koncert muzyki chrześcijańskiej
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Song of Songs Festival 2017 jest kontynuacją projektu, który był realizowany w latach 1998 - 2010. Jego pełna nazwa brzmiała Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej... (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 47min.
22:10
Skazany na bluesa
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biografia Ryszarda Riedla, lidera zespołu Dżem. Jeden z największych, samorodnych talentów polskiej sceny rockowej, odszedł w wieku zaledwie 37 lat, 30 lipca 1994 r. Zniszczyły go narkotyki, od których najpierw nie chciał, a później już nie potrafił uciec. (Polska 2005)

Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Obsada: Anna Dymna, Jolanta Fraszyńska, Maciej Balcar, Tomasz Kot

Czas: 97min.
22:35
Legalna blondynka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Blondynki wszystkich krajów łączcie się! Elle Woods (Reese Witherspoon - "Szkoła uwodzenia", "Miasteczko Pleasantville") jest naturalną blondynką, a przy tym najpopularniejszą dziewczyną w szkole, piątkową uczennicą, przewodniczącą samorządu, finalistką konkursu piękności i "miss czerwca" szkolnego kalendarza. Wystąpiła w teledysku Ricky'ego Martina, a jej ulubionym kolorem jest różowy. Elle wiedze rajskie życie i z optymizmem patrzy w przyszłość. Ma złote... ( USA 2001)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Reese Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair, Matthew Davis, Victor Garber, Jennifer Coolidge, Ali Larter, Raquel Welch
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Iza pomaga Walczakowi przygotować się do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Razem ćwiczą na placu manewrowym, gdy Kuba odbiera telefon z komendy. Z piskiem opon wyrusza na akcję, zostawiając dziewczynę samą. Dyrektor jednego z banków zaalarmował policję o napadzie. Wach i Walczak jako pierwsi docierają na miejsce zdarzenia. Zaraz potem pojawia się Jagiełło z obstawą snajperów. Napastnik uzbrojony jest w bombę. Kuba robi wszystko, by podczas akcji ratunkowej, nie doszło... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski
23:10
Znak - odkupienie
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji z elementami science fiction. Sequel "Znaku" z 2012 roku. Akcja rozpoczyna się w momencie zakończenia pierwszej części filmu. Były komandos Chad Turner i stewardessa Dao wyskakują ze spadochronem z samolotu lecącego z Bangkoku do Berlina. (USA 2013)

Reżyseria: James Chankin
Obsada: Craig Sheffer, Gary Daniels, Eric Roberts, Sonia Couling, Ivan Kamaras

Czas: 94min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W starej kamiennicy na strychu zostaje znalezione ciało zamordowanej nastoletniej dziewczyny. Ofiara jest w samej bieliźnie, wokół rąk ma zapleciony różaniec, w dłoniach zaś trzyma kartkę z cytatem z biblii. Kowalski zwraca uwagę, iż takie morderstwa miały miejsce dwadzieścia lat temu. „Dusiciel znad Odry” zabijał młode prostytutki w podobny sposób. Okazuje się, że wspomniany mężczyzna wyszedł na wolność tydzień temu. Sawicki i Pilarczyk rozpoczynają śledztwo od znalezienia... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
00:55
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 14/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson postanawia zaatakować, aby ratować Skye, zatrudniając do pomocy byłego dowódcę Warda, Johna Garretta (Bill Paxton), i odkrywając przy okazji szokującą prawdę na temat własnego życia oraz T. A. R. C. Z. Y. (USA 2013)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
00:05
Metro
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller nakręcony według powieści o tej samej nazwie, autorstwa Dmitrija Safonowa. Film budzi niesamowite emocje, kiedy w tunelu metra w Moskwie zawalają się ściany, a pasażerowie zostają zablokowani pod ziemią w zalanych przez wodę tunelach. (Rosja 2013)

Reżyseria: Anton Megerdichev
Obsada: Swietłana Chodczenkowa, Sergey Puskepalis, Anatoliy Belyy

Czas: 126min.
00:15
Zdobycz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Tom Newman zabiera swoją nową żonę Amy i dwójkę nastoletnich dzieci na wakacje do Afryki. Jedną z głównych atrakcji pobytu ma być fantastyczna wycieczka do rezerwatu dzikich zwierząt. Co prawda dzieci wolałyby leżeć przy basenie i słuchać muzyki, a Tom ze względu na sprawy zawodowe musi zostać w hotelu, ale wyprawa w końcu dochodzi do skutku. Amy jedzie w dzieciakami i przewodnikiem Brianem. W pewnym momencie gubią się w labiryncie nieoznaczonych dróg, a kiedy próbują odnaleźć tę... (RPA, USA, 2007)

Reżyseria: Darrell Roodt(1)
Obsada: Bridget Moynahan, Carly Schroeder, Conner Dowds, Jamie Bartlett, Peter Weller
00:50
G.I. Joe: Odwet
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat stoi na krawędzi zagłady. Jeden człowiek naciskając jeden guzik może w sekundę zniszczyć wielkie miasto. To właśnie jego będą musieli pokonać żołnierze elitarnej jednostki G.I. Joe, dowodzonej przez Duke'a (Channing Tatum). Świetnie wyszkolona, sprawdzona w akcji ekipa ma dodatkowy atut: do oddziału dołącza legendarny twórca G.I. Joe, generał Joe Colton (Bruce Willis). Czy to wystarczy, by pokonać szaleńca, ogarniętego żądzą władzy?, napisy ( USA 2013)

Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Dwayne Johnson, Jonathan Pryce, Byung-hun Lee, Elodie Yung, Ray Stevenson, D.J. Cotrona, Adrianne Palicki, Channing Tatum
00:00
Nimfa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwie Amerykanki spędzają wakacje nad Morzem Śródziemnym. Wraz z towarzyszącymi im serbskimi przyjaciółmi trafiają do miejsca, gdzie mieszka zła syrena, która zabija ludzi. Upojne wakacje zamieniają się w walkę o przetrwanie…   Dozwolone od lat 18 (Serbia, 2014)

Reżyseria: Milan Todorovic
Obsada: Franco Nero, Kristina Klebe, Milan Todorovic, Natalie Burn
00:05
Mały
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Calvin (Marlon Wayans) jest liliputem. Po wyjściu z więzienia, wraz ze swoim wspólnikiem, Percym (Tracy Morgan) kradną diament warty sto tysięcy dolarów. W trakcie ucieczki przed policją Calvin podrzucił go pewnej kobiecie. W celu odzyskania swojej zguby, udaje porzucone dziecko, pozostawione pod drzwiami młodego małżeństwa. (USA 2006)

Reżyseria: Keenen Wayans
Obsada: Chazz Palminteri, John Witherspoon, Kerry Washington, Lochlyn Munro, Marlon Wayans, Molly Shannon, Shawn Wayans, Tracy Morgan
01:45 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Real Madryt - FC Barcelona ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
02:00 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Real Madryt - FC Barcelona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
02:25
07 zgłoś się - odc. 14/21 - Hieny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porucznik Borewicz zostaje oddelegowany do ośrodka kempingowego na Mazurach. Podejmuje pracę ratownika, by na miejscu, incognito, sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Kemping okazuje się terenem ścierania się konkurencyjnych szajek. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Piotr Fronczewski, Zdzisław Tobiasz, Laura Łącz, Tomasz Grochoczyński, Dorota Kamińska, Liliana Głąbczyńska, Andrzej Tomecki, Wojciech Machnicki

Czas: 89min.
02:00
Tuż przed tragedią, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1967 roku na pokładzie lotniskowca USS Forrestal doszło do eksplozji. Zginęły 134 osoby, a statek został prawie doszczętnie zniszczony. Co dokładnie się stało i jakie były przyczyny tej katastrofy?   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

02:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 23
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 17: 17
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:25
Tajemnice losu, odc.2751
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:05
Uwaga!, odc. 5024
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:25 Na żywo
Moc Magii, odc. 204/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.588
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:20
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 13/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podążając śladem Jasnowidza, Coulson i jego zespół wchodzą na pokład tajemniczego pociągu, który wydaje się zmierzać ku oczywistej zagładzie. (USA 2013)

Reżyseria: Paul Edwards
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
04:10
My tak, oni nie
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogodne kino familijne o perypetiach dwojga owdowiałych młodych ludzi, którzy pragną wraz ze swymi dziećmi stworzyć jedną szczęśliwą rodzinę. Ale czy to w ogóle jest możliwe? Zwłaszcza że pociechom pomysł wspólnego zamieszkania wcale nie przypada do gustu. (USA 2005)

Reżyseria: Steven Robman
Obsada: Jason Speavack, Rob Estes, Lyndsay Fonseca, Kristopher Clark, rahnuma Panthaky, Fraser McGregor, Ephraim Ellis, Martha Maclsaac, Jessie Wright, jake Goldsbie

Czas: 85min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.809
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3765
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.813
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info