Program dla 2017-07-30 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 13/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podążając śladem Jasnowidza, Coulson i jego zespół wchodzą na pokład tajemniczego pociągu, który wydaje się zmierzać ku oczywistej zagładzie. (USA 2013)

Reżyseria: Paul Edwards
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
04:10
My tak, oni nie
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogodne kino familijne o perypetiach dwojga owdowiałych młodych ludzi, którzy pragną wraz ze swymi dziećmi stworzyć jedną szczęśliwą rodzinę. Ale czy to w ogóle jest możliwe? Zwłaszcza że pociechom pomysł wspólnego zamieszkania wcale nie przypada do gustu. (USA 2005)

Reżyseria: Steven Robman
Obsada: Jason Speavack, Rob Estes, Lyndsay Fonseca, Kristopher Clark, rahnuma Panthaky, Fraser McGregor, Ephraim Ellis, Martha Maclsaac, Jessie Wright, jake Goldsbie

Czas: 85min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Galeria - odc. 63
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woydatt odnajduje rano Anitę w jej gabinecie i próbuje dowiedzieć się, z kim spędziła upojną noc. Jerzy martwi się, że jego spotkanie z Anitą wyda się przed jej ojcem, bo Anita próbuje szantażować go i w ten sposób przyspieszyć powstanie klubu Agnieszki. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3124
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola skarży się Agnieszce na Rafała. Drażni ją jego zaangażowanie w sprawy fundacji i zachowanie Natalii. Natalia i Rafał wracają z wizyty z kolejnego zakładu karnego. Psuje się im auto. Jerzy umawia się z dziewczyną, która utrzymuje, że jest jego córką. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Konrad Darocha, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Tomasz Stockinger, Maciej Makowski, Bartosz Waga

Czas: 22min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3765
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5024
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.813
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (336)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 24min.
06:35
Pełnosprawni
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska)


Czas: 20min.
06:00
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:10
Podróże z historią - odc. 19 Na torach historii
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski tym razem dosłownie i w przenośni podąża torami historii. Sprawdza jak dawniej podróżowano koleją i dowiaduje się czym było 5 koło u wozu. Poznaje także sekrety, które skrywa zabytkowa parowozownia w Wolsztynie. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:45
M jak miłość - odc. 1298
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem w środku. Prezent policjanta trafia jednak najpierw w ręce Staszka, a później do Kisielowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Marcjanna Lelek - Natalia, Krystian Domagała - Mateusz, Piotr Nerlewski - Franek

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 17: 17
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 5: Kosztowna nieruchomość
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:45
Czołg
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małej bazie wojskowej w stanie Georgia obejmuje służbę Zack Carey, zawodowy żołnierz w stopniu sierżanta. Zjawia się w jednostce wojskowej z żoną LaDonną i 16 - letnim Billym, który jest oczkiem w głowie rodziców. Ich starszy syn zginął w Wietnamie. (USA 1983)

Reżyseria: Marvin J. Chomsky
Obsada: James Garner, G.D. Spradlin, Shirley Jones, C. Thomas Howell

Czas: 108min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 3/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Odwiedzamy dwa otwarte dla publiczności ogrody w Anglii w okolicach Sheffield. Jeden z nich należał do Geoffa... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 6: Uwaga na głowę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 32min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 7 Przedsiębiorcy cz. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 12min.
08:55
Ziarno - Prezenty od Pana Boga
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 29/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 12/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacper i przyjaciele, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:25
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:45
Tajmiaki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczniowie, którzy stali się obiektem niechęci lub pośmiewiskiem szkolnych kolegów, konstruują maszynę czasu. Dzięki niej przenoszą się w przeszłość, by zmienić bieg wydarzeń i pomóc nie tylko sobie, ale także innym, którzy mają podobne kłopoty. Niestety, nie wszystko idzie po ich myśli, bo nie przewidzieli rozmaitych konsekwencji i komplikacji, jakie ich ingerencja w przeszłość ze sobą przynosi…   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2008)

Reżyseria: Lev L. Spiro
Obsada: Jason Dolley, Luke Benward, Nicholas Braun
08:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 7: Awaria
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:45
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 15
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w pobliskim szpitalu zostaje ogłoszony alarm bombowy i ewakuacja pacjentów, na 13 Posterunku zjawia się karetka z dwoma pacjentami. Na nieszczęście pojawia się także trzeci pacjent otruty muchomorami przez teściową. Czarek nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wkrótce przybywa również Mirella Ciapara, która zaczyna transmitować na żywo poczynania policjantów i obiecuje dla nich nagrodę. Czarek obiecuje zająć się pacjentami. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:30
Zakochaj się w Polsce - odc. 2 Muzeum Powstania Warszawskiego
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
1 sierpnia 2016 roku, centrum Warszawy godz. 17:00. Tomasz Bednarek, tak jak tysiące mieszkańców stolicy, oddaje tego dnia hołd tym, którzy walczyli w powstaniu warszawskim. Choć minęły 72 lata, pamięć o tamtych wydarzeniach nie przemija. (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Wiernik

Czas: 23min.
09:45
Ostoja - odc. 174
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:35
Roboty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja dla całej rodziny. Radek Dekiel jest młodym robotem, który marzy, by zadziwić świat swymi niezwykłymi wynalazkami. W nadziei, że spełnią się jego marzenia, Radek wyjeżdża do wielkomiejskich Robotowic, zmechanizowanej metropolii, w której mieszka jego idol, genialny wynalazca Spawalski. W Robotowicach Radek poznaje piękną i mądrą Cynkę, ekscentrycznego robota o imieniu Gwoździu i jego młodszą siostrę Hanię, którzy pomogą mu stawić czoła samozwańczemu tyranowi, noszącemu budzące grozę... (USA, 2005)

Reżyseria: Carlos Saldanha, Chris Wedge
09:25
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 17
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek tłumaczy Arniemu o co chodziło w filmie "Olbrzym", dlatego na moment wciela się w rolę geja. Wszyscy zaczynają sądzić, iż rzeczywiście jest homoseksualistą. Wydaje się to również potwierdzać wizyta przyjaciela Czarka z dawnych lat - Juliusza oraz zachowanie Czarka, który kupuje sobie apaszkę i jedwabną koszulę. Mimo, że posterunkowy zaprzecza jakoby był gejem, żaden z policjantów mu nie wierzy, a Kasia jest wściekła, że ją okłamywał. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:00
Weterynarze z sercem - /7/
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie przypadki "pacjentów" klinik weterynaryjnych, praca i opieka medyczna nad zwierzętami w zoo i innych miejscach. Ponadto wizyty w środkach rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami i placówkach pracujących ze zwierzętami. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
10:35
Biblia - Samson i Dalila cz. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Włochy, Francja, USA 2000)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 45min.
10:25
Rodzinne oglądanie - Rajskie ptaki Davida Attenborough
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludzka fascynacja rajskimi ptakami trwa od 500 lat. David Attenborough przedstawia własne spojrzenie na naukowe odkrycia, fakty i mity dotyczące tych niezwykłych, tajemniczych stworzeń. Odkrywa sekrety otaczające rajskie ptaki. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Milles Barton

Czas: 51min.
10:35
Galileo, odc.607
Godziny emisji
Rozwiń opis
FUNNY FOOD: SLOPPY JOE/FLODEBOLLER Tym razem w „Galileo” ruszymy tropem dwóch potraw: amerykańskiego „sloppy joe” i duńskiego „flodeboller”. Pokażemy, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami. JAK POWSTAJE LUKSUSOWA PODŁOGA Z Francji pochodzi chyba najbardziej luksusowa deska podłogowa – tak zwana” rżnięta piłą”. Wygląda, jakby wyszła prosto z tartaku. Prześledzimy proces jej produkcji. ROWEROWY DUBAJ Chociaż trudno sobie to wyobrazić, ale do Dubaju także zawitała moda na rowery. Jak to... (Polska 2017)

10:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 24
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:30
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 6: W dzicz
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 21min.
11:30
Makłowicz w podróży - Hiszpania - "Prowincja Grenada" (188)
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert podróżuje po andaluzyjskiej prowincji Grenadzie. Pierwsze odwiedzane miejsce to Pampaneira, pięknie położone górskie miasteczko z przemyślnym systemem wodociągów, stworzonym jeszcze przez Maurów. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:35
Vice Versa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Marshall Seymour jest rozwiedzionym ojcem kilkunastoletniego syna. Pewnego dnia okazuje się, że musi się nim zająć przez kilka dni. Charlie i Marshall od początku nie potrafią się ze sobą porozumieć. Do czasu kiedy, wspólnie dotkną czaszki, która posiada tajemniczą moc. Ojciec i syn zamieniają się ciałami. I tak mały Charlie musiał pójść do pracy za ojca, a Marshall do szkoły za syna. A wszystko to doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji…   Dla małoletnich od lat... (USA, 1988)

Reżyseria: Brian Gilbert
Obsada: Judge Reinhold, Corinne Bohrer, Fred Savage, Jane Kaczmarek, Swoosie Kurtz
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tydzień temu z Domem Marzeń pożegnali się Aga i Tomek Jagielscy. Nieoczekiwanie z programu odeszli także Sylwia i Karol Wilczakowie, tłumacząc swoją decyzję powodami osobistymi. W związku z rezygnacją jednego z duetów na plac budowy wrócili Sylwia i Mirek – para wyeliminowana wcześniej przez grupę. Jak zostaną przyjęci przez tych, którzy wcześniej chcieli się ich pozbyć? Czy atmosfera poprawi się? A może wręcz przeciwnie…? Ten tydzień poświęcony został na prace przy łazienkach. W trudach... (Polska)

11:35
Galileo, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
NISKOKALORYCZNA PIZZA Moda na zdrowe odżywianie dotarła wszędzie, nawet do pizzerii. Czy pizza jednak może być niskokaloryczna? To chyba się wyklucza?! Nie! Jeśli pizza wykonana jest z siemienia lnianego. Sprawdzimy, czy jest smaczna. KURTKA Z MORSKICH ŚMIECI Do mórz i oceanów rocznie trafia 12 milionów plastikowych odpadów. Ekolodzy ostrzegają, że jeśli się nie opamiętamy, w 2050-ym roku będzie tam więcej śmieci niż ryb! Jak wynika z raportów, do wód powierzchniowych i gruntowych co minutę... (Polska 2017)

11:10
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 7: Odcinek specjalny: Od bramy do bramy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 8: Odcinek specjalny: Woda
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 37min.
12:10
Gwiazdy w południe - Powrót siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jako jedyny z "siedmiu wspaniałych" po 6 latach ponownie wystąpił Yul Brynner w roli rewolwerowca Chrisa. Akcja rozgrywa się na pograniczu Meksyku. Ubodzy wieśniacy z okolicznych meksykańskich wiosek są terroryzowani przez ludzi bogatego farmera. (USA 1966)

Reżyseria: Burt Kennedy
Obsada: Yul Brynner, Jordan Christopher, Robert Fuller, Warren Oates, Julian Mateos

Czas: 91min.
12:00
Co za tydzień, odc. 810
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:40
Belle Epoque, odc. 7/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z największych gwiazd boksu, Wiktor Pronobis (Cezary Pazura), stacza we Lwowie swoją ostatnią walkę w karierze. Podczas tego starcia, z domu rodzinnego Pronobisa, zostaje porwany jego kilkumiesięczny synek - Antoś. Uprowadzenie niewinnego dziecka wstrząsa opinią publiczną. Zespół Jelinka zostaje poddany ogromnej presji, aby jak najszybciej odnaleźć niemowlę. Zdruzgotany bokser w pośpiechu wraca do rodziny. Na miejscu zjawia się policja, a Jan, ze wstępnych oględzin, wnioskuje, że... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
12:45
Klątwa Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów o beznadziejnym głupku, inspektorze Clousseau i diamencie zwanym Różowa Pantera, trwał dłużej, niż życie Petera Sellersa. Producent cyklu doszedł o wniosku, że dzięki perfekcjonizmowi aktora w archiwum spoczywają setki epizodów nigdy nie pokazywanych widzom. Zrealizowano więc dwa filmy (Szlakiem Różowej Pantry, 1982 i Klątwa Różowej Panter, 1983), w których nie było żywego Sellersa. Było za to całe otoczenie - wytworna żona inspektora (Capucine), inspektor Dreyfuss, który przez... (Wielka Brytania, 1983)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Capucine, David Niven, David Niven, Herbert Lom, Herbert Lom, Joanna Lumley, Joanna Lumley, Robert Wagner, Robert Wagner, Ted Wass, Ted Wass
12:25
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Sześciu zawsze sobie radę da
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Sześciu zawsze da sobie radę” to historia o niezwykłej sile odwagi, przyjaźni i miłości. Elle i Jasper to para zakochanych, która pragnie razem odkrywać świat. Ojciec Elli – Król Wilbur – ekscentryczny władca i hazardzista, nie jest z tego powodu zadowolony. Kiedy Jasper udaje się do króla, poprosić o rękę Elli, znika w tajemniczych okolicznościach. Trafia do królewskich lochów, poznaje tam Florę i Luke’a. Próbując się uwolnić poznają Lisę, Markusa i Benjamina. Ta dziwna szóstka więźniów... (Niemcy 2014)

Reżyseria: Uwe Janson
Obsada: Rafael Gareisen, Sebastian Bezzel, Tonio Arango
13:05
BBC w Jedynce - Łowcy. Podwodne łowy
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ocean pokrywa ponad połowę powierzchni naszej planety. Głównie tworzy morskie pustynie, gdzie trudno napotkać żywe organizmy. Drapieżniki przez całe życie nieustannie poszukują tu rzadko występujących i nieuchwytnych ofiar. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 47min.
13:40
Wakacje Mikołajka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Druga kinowa ekranizacja kultowych opowiadań autorstwa René Goscinny'ego i Jeana-Jacques'a Sempégo. Podobnie, jak w przypadku chwalonego przez widzów i krytyków "Mikołajka" z 2009 roku, za kamerą ponownie stanął Laurent Tirard. W polskiej wersji językowej w rodziców głównego bohatera wcielili się po raz drugi Agata Kulesza i Tomasz Kot. Mikołajek wraz z rodzicami co roku wyjeżdża na wakacje. Co roku mama chce w góry, a tata nad morze. Co roku wygrywa... (Francja, 2014)

Reżyseria: Kad Merad(2), Laurent Tirard(1)
Obsada: Bouli Lanners, Dominique Lavanant, Mathéo Boisselier, Valérie Lemercier
13:45
Akademia policyjna III: Ponowne szkolenie
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prześwietnej Akademii Policyjnej zagraża konkurencja. W najbliższej okolicy powstała nowoczesna uczelnia dla policjantów. Komendant Akademii, Lassard (George Gaynes) zwraca się o pomoc do swoich absolwentów, by skutecznie pozbawili blasku nową uczelnię. Jego niezawodni ludzie nie mają sobie równych w doprowadzaniu wszystkich do rozpaczy, a zatem doprowadzić konkurencję do upadku też zdołają. Dotychczasowy zastępca komendanta Lassarda, karierowicz Mauser (Art Metrano) został szefem drugiej w... ( USA 1986)

Reżyseria: Jerry Paris
Obsada: Steve Guttenberg, Bubba Smith, David Graf, Michael Winslow, Marion Ramsey, George Gaynes
13:40
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o dzielnym krawczyku
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia, dzielny krawczyk zabija siedem much za jednym zamachem.. Zapragnąwszy, by cały świat dowiedział się o jego bohaterskim czynie, wyrusza w długą podróż. Po drodze będzie musiał zmierzyć się ze znacznie groźniejszymi przeciwnikami: olbrzymami, jednorożcem i dziką świnią. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Christian Theede
Obsada: Kostja Ullmann, Axel Milberg, Karoline Schuch, Hannelore Hoger
14:00
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 4/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:55 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
14:00
Familiada - odc. 2349
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cukier, mąka, sól nazywane cichymi zabójcami - stają się najczęstszą praprzyczyną przedwczesnej śmierci w krajach cywilizowanych. Co w nich takiego jest, że uzależniają i rujnują nasze zdrowie? Można starać się eliminować, musimy jednak czymś je zastąpić. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:50
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzielny Jakub postanawia opuścić wojsko i nie dostaje zapłaty od króla. Chłopak poznaje wiedźmę, która chce, aby pomógł jej w schwytaniu Błękitnego ognika, dżina mieszkającego w suchej studni. Gdy Jakub nie chce spełnić jej prośby zła wiedźma wtrąca go do studni, w której mieszka dżin. Nieświadomy żołnierz zapala fajkę za pomocą błękitnego płomienia. W ten sposób staje się właścicielem dżina, który spełni jego każde życzenie. Jakub prosi dżina, aby oddał mu to co jest dla króla najcenniejsze... (Niemcy 2010)

Reżyseria: Carsten Fiebeler
Obsada: Veronica Ferres, Christian Tramitz, Christoph Letkowski, Marleen Lohse, Reiner Schöne
15:10 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 40min.
15:50
Kolarstwo - NUTELLA MINI Tour de Pologne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
15:55 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 48min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 670 - Punkt zwrotny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta ma wypadek, gdy jedzie autem z Jasiem i Arturem. Pasażerowie drugiego samochodu są ciężko ranni, trafiają do szpitala w Leśnej Górze. Kierowca auta jest pod opieką Konicy. Tego samego dnia w szpitalu pojawia się też doktor Rzepecki. (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Joanna Mądry - Maja, Maciej Brzoska - Sławek, Robert Koszucki - Konica, Anna Dzierża, Edyta Olszówka - Ewa, Mateusz Bożel - Jaś, Pola Gonciarz - Blanka, Artur Kaźmiruk, Redbad Klijnstra - Van Graaf

Czas: 48min.
15:40
Mój chłopak się żeni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna z Julią Roberts i Cameron Diaz w rolach głównych. Julianne Potter (Julia Roberts) i Michael O'Neal (Dermot Mulroney) byli kilka lat temu parą. Ich związek nie był udany, mimo to jednak pozostali najlepszymi przyjaciółmi. Obiecali sobie, że jeżeli do 28 urodzin nie znajdą sobie partnera, pobiorą się. Na krótko przed wyznaczonym terminem Michael dzwoni do Julianne i informuje ją, iż za kilka dni się żeni. Kobieta nie chce pogodzić się z tą informacją, egoistycznie... (USA, 1997)

Reżyseria: P.J. Hogan
Obsada: Julia Roberts, M.Emmet Walsh, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett, Philip Bosco
15:35
Piramida strachu
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak by to było, gdyby Sherlock Holmes i dr Watson spotkali się w wieku szkolnym? Kiedy plaga zagadkowych morderstw spada na Londyn, młody Holmes i jego świeżo poznany przyjaciel Watson bezwiednie stają na progu mrocznej tajemnicy. I "zaczyna się gra"! A przyszły detektyw rozwiązuje najbardziej niesamowitą sprawę w swej niezwykłej karierze!, napisy ( USA 1985)

Reżyseria: Barry Levinson
Obsada: Nicholas Rowe, Alan Cox, Sophie Ward, Anthony Higgins, Susan Fleetwood, Freddie Jones
15:00
Paladyn 2 - Korona i smok
Godziny emisji
Rozwiń opis
W królestwie spustoszonym i okupowanym przez wrogie imperium złego smoka ma się odbyć potajemna koronacja prawowitego następcy tronu. Ellen, młoda przedstawicielka jednego ze szlachetnych rodów, towarzyszy swojej ciotce w niebezpiecznej wyprawie, której celem jest dostarczenie na tę ceremonię starożytnej broni o szczególnej mocy. Gdy ciotka ginie, niedoświadczona Ellen musi dokończyć jej misję. Jedyną osobą, do jakiej dziewczyna może zwrócić się o pomoc jest spotkany w lesie przemytnik,... (USA, 2013)

Reżyseria: Anne Black
Obsada: Elizabeth Adams, Lemuel Black, Owen Barton
16:15
Na sygnale - odc. 136 "Kwestia zasad"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Seniorka wyznaje, że została napadnięta przez złodziei. A gdy jej wnuczek - zawodowy żołnierz - rusza za bandytami, dochodzi do niebezpiecznej bójki. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Robert Buczyński - Żołnierz

Czas: 23min.
16:50
Pierwsza randka - (6)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
16:05
Powrót do błękitnej laguny
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przepiękny film przygodowy dla całej rodziny ze stawiającą pierwsze kroki na ekranie Millą Jovovich i Brianem Krause. Podczas rejsu na Pacyfiku załoga okrętu znajduje dryfująca łódkę a w niej osieroconego chłopca. Sarah, wdowa samotnie wychowująca córkę, postanawia zaopiekować się ocalałym maluchem. Jednak z powodu epidemii cholery, która wybuchła na statku, cała trójka musi opuścić okręt i przenieś się do niewielkiej łódki. Czy w końcu nieszczęście się od nich odwróci, a los pozwoli im... (USA 1991)

Reżyseria: William A. Graham
Obsada: Brian Krause, Lisa Pelikan, Milla Jovovich
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /15/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 40min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bielsk to niewielka miejscowość nieopodal Płocka. Mieszka to pan Dariusz, którego ukochana żona zmarła kilka lat temu z powodu wylewu. Pan Darek został sam z trojgiem maleńkich dzieci. Mimo kłopotów ze zdrowiem, starał się pracować i wychować dzieci jak najlepiej, jednocześnie remontując dom, w którym mieszkają. Niestety, jego stan zdrowia wciąż się pogarszał, przeszedł kilka operacji. Do redakcji programu „Nasz Nowy Dom” przyszedł wzruszający list od najmłodszego dziecka pana Darka –... (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 9/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Syn Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna.Roberto Benigni (2-krotny laureat Oscara) gra syna inspektora Clouseau, wstępującego w ślady ojca. Próby odnalezienia diamentu zwanego Różowa Pantera są równie nieudane, jak te, które podejmował bohater cyklu, Peter Sellers.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1993)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Burt Kwouk, Cardinale Claudia, Debrah Farentino, Herbert Lom, Roberto Benigni
18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 8
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program telewizyjny nagrodzony Telekamerą 2015. Pokazujemy polską wieś, samotnych rolników i ich gospodarstwa. Mają ziemię, maszyny, stosują nowoczesne technologie, ale brakuje im partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i troski dnia codziennego. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 197 "Biorą z naszej półki" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywaniem się Ludwika i martwi się o jego stan w przyszłości. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Ludwiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ania Wolanin, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 1/10
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska różnymi smakami stoi. W nowym dwunastym sezonie wstąpimy do kuchni mieszkańców Puław, Kalisza, Płocka i sprawdzimy jakie dania wyłożą na stół bohaterowie tej serii. Zajrzymy do garów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Białymstoku. W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotykają się przy jednym stole. Gotowi, by gotować i wygrać 5 tysięcy złotych. Tu każdy może sprawdzić nie tylko swój talent kulinarny, ale też umiejętności organizacyjne. Nagrodę otrzyma ten, komu uda się oczarować gości... (Polska)

18:20
Kryształowe czaszki
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedaleka przyszłość. Powstała w systemie słonecznym czarna dziura zbliża się do Ziemi, powodując zagrożenie dla żyjących istot. Garstka osób postanawia wydostać się z planety wybudowanym specjalnie dla nich statkiem kosmicznym. Jedyną szansą na ocalenie Ziemi są spoczywające w ruinach świątyni Majów kryształowe, magiczne czaszki. (USA 2014)

Reżyseria: Todor Chapkanov
Obsada: David Rintoul, Richard Burgi, Sam Redford, Wendy Glenn
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 198 "Śpiwór dla czworga" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.310
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapeć Pewnej niedzieli Ferdek wstaje z łóżka i nie może znaleźć swojego lewego kapcia. Zagląda pod łóżko, szuka wszędzie - okazuje się, że kapeć zginął na dobre. Ferdek kompletnie wyprowadzony z równowagi przeszukuje całe mieszkanie, obwinia rodzinę, a najbardziej dręczy Halinę. Stopniowo w sprawę zostają zaangażowani nie tylko domownicy, ale i sąsiedzi. Halina jest tym zmęczona i nie może pojąć jak tak błahy powód, jak zaginięcie kapcia mógł doprowadzić Ferdka do takiej frustracji. Ferdek... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7151
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7134
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7131
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5025
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.609
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST CROWDFEEDER? Crowdfeeder – to trend, pokazujący, jak gotować sycąco dla wielu osób. Pokażemy jak np. zamiast kilku tradycyjnych ciast, zrobić jeden, wielki czekoladowy baton dla kilkunastu gości. Dowiecię się także, czym jest pizzokie. JAK WYGLĄDA ŻYCIE NASTOLATKI W BAHRAJNIE, A JAK W PANAMIE Nowoczesność kontra tradycja – ten dylemat dotyczy obu bohaterek – mieszkającej w muzułmańskim Bahrajnie Hiby i pochodzącej z indiańskiego plemienia Mabel. Zobaczymy jak wygląda ich... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:12
Bieg Powstania Warszawskiego - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Układ zamknięty
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doceniony przez krytykę i widzów thriller obnażający ciemne strony polskiego wymiaru sprawiedliwości, z genialną rolą Janusza Gajosa i w reżyserii Ryszarda Bugajskiego, twórcy filmu legendy "Przesłuchanie". Do promocji posłużył utwór w wyk. zespołu Kult. (Polska 2013)

Reżyseria: Ryszard Bugajski
Obsada: Janusz Gajos, Kazimierz Kaczor, Wojciech Żołądkowicz, Przemysław Sadowski, Magdalena Kumorek, Monika Kwiatkowska, Beata Ścibakówna

Czas: 114min.
20:05
Metro
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller nakręcony według powieści o tej samej nazwie, autorstwa Dmitrija Safonowa. Film budzi niesamowite emocje, kiedy w tunelu metra w Moskwie zawalają się ściany, a pasażerowie zostają zablokowani pod ziemią w zalanych przez wodę tunelach. (Rosja 2013)

Reżyseria: Anton Megerdichev
Obsada: Swietłana Chodczenkowa, Sergey Puskepalis, Anatoliy Belyy

Czas: 126min.
20:05
XXIII Festiwal kabaretów w Koszalinie - Bananowa Republika
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koszaliński festiwal ma 22 - letnią tradycję. Jak co roku w ostatnią sobotę lipca na scenie koszalińskiego amfiteatru występują satyrycy i kabareciarze, którzy potrafią rozbawić spragnioną śmiechu publiczność. Festiwal powstał z inicjatywy Leszka Malinowskiego lidera kabaretu Koń Polski. W tym roku gospodarze wieczoru i zaproszeni artyści kabaretowi wylądują w Bananowej Republice. Będzie więc bananowy rząd, bananowa telewizja, bananowi piłkarze i .. bananowy uśmiech, bo trwają właśnie...

20:00
G.I. Joe: Odwet
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat stoi na krawędzi zagłady. Jeden człowiek naciskając jeden guzik może w sekundę zniszczyć wielkie miasto. To właśnie jego będą musieli pokonać żołnierze elitarnej jednostki G.I. Joe, dowodzonej przez Duke'a (Channing Tatum). Świetnie wyszkolona, sprawdzona w akcji ekipa ma dodatkowy atut: do oddziału dołącza legendarny twórca G.I. Joe, generał Joe Colton (Bruce Willis). Czy to wystarczy, by pokonać szaleńca, ogarniętego żądzą władzy?, napisy ( USA 2013)

Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Dwayne Johnson, Jonathan Pryce, Byung-hun Lee, Elodie Yung, Ray Stevenson, D.J. Cotrona, Adrianne Palicki, Channing Tatum
20:00
Ziemska apokalipsa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa ocalonych uciekinierów z Ziemi musi walczyć o przetrwanie na obcej, wrogiej planecie…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2013)

Reżyseria: Thunder Levin
Obsada: Adrian Paul, Bali Rodriguez, Richard Grieco
20:00
Prowokacja
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Harlan Banks jest złodziejem i mistrzem w swoim fachu. Jego dziewczyna, Jada, chce, by znalazł sobie jakieś uczciwe zajęcie. Ale to się nie udaje. Harlan zostaje wrobiony w kradzież pieniędzy z kasyna i trafia do więzienia. Tam poznaje gangstera Ice Koola, z którym planuje ucieczkę i zemstę na ludziach, którzy go wrobili. (USA 2005)

Reżyseria: Don E. FauntLeRoy
Obsada: Steven Seagal, Anthony 'Treach' Criss, Sarah Buxton
21:50
Kobieta w czerni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie wiecie, po co przyszła, że wróci bądźcie pewni. To widmo ciemności, to KOBIETA W CZERNI – mówi legenda Crythin Gifford. W pobliżu opuszczonej posiadłości, po zachodzie słońca, pojawia się kobieca postać ubrana na czarno. Zawsze, wkrótce potem w okolicy umiera dziecko. Po śmierci właścicielki Domu na Węgorzowych Moczarach do miasteczka przyjeżdża młody notariusz Artur Kipps ma uporządkować jej sprawy spadkowe. Niewiele może się jednak dowiedzieć. Okoliczni mieszkańcy boją się mówić o tym,... (Kanada, Szwecja, Wielka Brytania, 2012)

Reżyseria: James Watkins
Obsada: Ciarán Hinds, Daniel Radcliffe, Janet McTeer
21:50
S.W.A.T.: miasto w ogniu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekspert taktyk antyterrorystycznych z Los Angeles, Paul Cutler (Gabriel Macht), zostaje za zadanie przeszkolenie drużyny S.W.A.T w zakresie uwalniania zakładników. Mężczyzna musi wyjechać do Detroit. Tam nikt nie traktuje go poważnie, co więcej, pierwsza, niespodziewanie przeprowadzona akcja kończy się tragicznie. Cutler traci pierwszego zakładnika podczas swojej dziesięcioletniej kariery. Ale nic nie zapowiada wydarzeń, które mają wkrótce nastąpić... (USA 2011)

Reżyseria: Benny Boom
Obsada: Danny Bushell, Gabriel Macht, Giancarlo Esposito, Nicholas Gonzales, Robert Patrick, Carly Pope
22:30
Polowanie
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lukas mieszka w Szwecji, w małym miasteczku, pracuje w przedszkolu jako opiekun. W czasie wolnym spędza czas z kumplami, spotyka się też, mimo niechęci byłej żony, z nastoletnim synem, z którym jest związany. W miasteczku wybucha skandal. (Dania 2012)

Reżyseria: Thomas Vinterberg
Obsada: Mads Mikkelsen, Lasse Fogelstroem, Alexandra Rapaport, Anne Louise Hassing

Czas: 111min.
22:30
Twardziele
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny atut komedii Jeffa Kanew, twórcy "Detektywa w szpilkach", to przede wszystkim gwiazdorska obsada. Wedle zapewnień autorów scenariusza, został on napisany specjalnie dla legend kina: Burta Lancastera i o trzy lata młodszego Kirka Douglasa. (USA 1986)

Reżyseria: Jeff Kanew
Obsada: Kirk Douglas, Burt Lancaster, Charles Durn

Czas: 99min.
22:15
Drzewo Jozuego
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wellman Santee (Dolph Lundgren) rusza w pogoń za swoimi pieniędzmi oraz by pomścić śmierć swojego wspólnika. Sytuacja się komplikuje, gdy porywa piękną zakładniczkę Ritę Marrick (Kristian Alfonso). ( USA 1993)

Reżyseria: Vic Armstrong
Obsada: Dolph Lundgren, George Segal, Kristian Alfonso, Geoffrey Lewis, Beau Starr, Michelle Phillips
23:40
Skok na kasę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Bridget Cardigan (Diane Keaton) zawsze zajmowała się jedynie domem i dziećmi, a swój wysoki status społeczny zawdzięcza świetnie zarabiającemu mężowi, Donowi (Ted Danson). Życie w luksusie kończy się jednak wraz z utratą przez małżonka posady. Zmuszona do podjęcia pracy, lecz pozbawiona zawodowego doświadczenia, zatrudnia się jako sprzątaczka w Banku Rezerw Federalnych. Każdego dnia z bólem obserwuje utylizację starych, tak pożądanych przez nią banknotów. Wkrótce w głowie... (USA, 2008)

Reżyseria: Khouri Callie(1)
Obsada: Adam Rothenberg, Diane Keaton, Katie Holmes, Queen Latifah, Ted Danson
23:50
STOP Drogówka, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

23:45
Lake Placid: Ostatni rozdział
katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jezioro Placid nie jest już miejscem wypoczynkowym, a siedliskiem groźnych aligatorów, które zostało odizolowane od świata ogrodzeniem pod napięciem. Pewnego dnia wycieczka szkolna, wśród której znajduje się córka szeryf Giove, nieświadoma czyhających na nią niebezpieczeństw, przekracza bramy ośrodka nad jeziorem. Co ich tam czeka? (USA 2012)

Reżyseria: Don Michael Paul
Obsada: Yancy Butler, Robert Englund, Elisabeth Röhm, Poppy Lee Friar
00:25
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska)


Czas: 25min.
00:20
Skazany na bluesa
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biografia Ryszarda Riedla, lidera zespołu Dżem. Jeden z największych, samorodnych talentów polskiej sceny rockowej, odszedł w wieku zaledwie 37 lat, 30 lipca 1994 r. Zniszczyły go narkotyki, od których najpierw nie chciał, a później już nie potrafił uciec. (Polska 2005)

Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Obsada: Anna Dymna, Jolanta Fraszyńska, Maciej Balcar, Tomasz Kot

Czas: 97min.
00:25
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 11/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Czy wielkość rzeczywiście ma znaczenie? Wśród kobiet to kwestia sporna, jednak dla większości mężczyzn sprawa jest oczywista. W jedenastym odcinku „Sekretów Lekarzy” swoimi spostrzeżeniami z widzami podzieli się 29-letni Paweł, który przez swój „mały” wielki problem intymny stracił wiarę w odnalezienie miłości życia. Wstyd i... (Polska)

00:50
Tuż przed tragedią, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1967 roku na pokładzie lotniskowca USS Forrestal doszło do eksplozji. Zginęły 134 osoby, a statek został prawie doszczętnie zniszczony. Co dokładnie się stało i jakie były przyczyny tej katastrofy?   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:00
Rocky Balboa
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
6. film z serii o bokserze Rockym Balboa. Główny bohater ma już na karku 50 lat, pożegnał się z ringiem. Teraz prowadzi małą włoską restaurację. Od śmierci żony wiedzie samotne życie wdowca. Nagle wyzwanie rzuca mu aktualny mistrz świata w boksie. (USA 2006)

Reżyseria: Sylvester Stallone
Obsada: Sylvester Stallone, Burt Young, Antonio Tarver, Geraldine Hughes

Czas: 97min.
01:50
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/sci-fi. Od lat na całym świecie - Buenos Aires, Seul, Francja, Niemcy czy Chiny - dokumentowane są przypadki pojawienia się UFO. Ale w roku 2011 to, co kiedyś było tylko znakiem na niebie, stanie się przerażającą rzeczywistością. Ziemia zostanie zaatakowana przez nieznane siły. Podczas gdy ludzie będą świadkami upadku największych miast świata, Los Angeles stanie się ostatnim bastionem ludzkości w bitwie, której nikt się nie spodziewał. I to przed sierżantem marines (Aaron Eckhart) i... (USA, 2011)

Reżyseria: Jonathan Liebesman(1)
Obsada: Aaron Eckhart, Cory Hardrict, Michael Pena, Michelle Rodriguez, Ramon Rodriguez
01:30
Revolution, odc. 8/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nora spotyka siostrę (Alyssa Diaz), jednak musi dokonać wyboru między rodziną, a obietnicą. Jeden z bezwzględnych członków Milicji śledzi Milesa, Charlie i pozostałą część grupy. Generał Monroe udziela groźnego ostrzeżenia kapitanowi Neville'owi. (USA)

01:55
Tuż przed tragedią, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2005 roku w rafinerii ropy naftowej BP w Texas City doszło do najpoważniejszej katastrofy przemysłowej ostatniego 15-lecia. Nastąpiła tak potężna eksplozja, że wstrząsy odczuwalne były w promieniu 8 kilometrów. Szukając przyczyn tragedii rozważano różne hipotezy – od błędów ludzkich i wad konstrukcyjnych po zamach terrorystów, dla których grupa rafinerii w Texas City - ważne ogniwo strategicznego sektora przemysłu - mogła być idealnym celem.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:20
Wikingowie, sez. 2, odc. 9: Choice, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wikingowie, wojownicy Ragnara, maszerują do willi króla Ecberta. Po drodze czeka ich zaskakujące przywitanie. Po krwawej bitwie, obie strony muszą uzgodnić nowe warunki współpracy. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
02:50
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 4/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
02:05
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
02:25
Powrót siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jako jedyny z "siedmiu wspaniałych" po 6 latach ponownie wystąpił Yul Brynner w roli rewolwerowca Chrisa. Akcja rozgrywa się na pograniczu Meksyku. Ubodzy wieśniacy z okolicznych meksykańskich wiosek są terroryzowani przez ludzi bogatego farmera. (USA 1966)

Reżyseria: Burt Kennedy
Obsada: Yul Brynner, Jordan Christopher, Robert Fuller, Warren Oates, Julian Mateos

Czas: 91min.
02:30
Uwaga!, odc. 5025
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 205/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:25
Ale numer!, sez. 1, odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:55
Taki jest świat, sez. 3, odc. 17: 17
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:45
Biblia - Samson i Dalila cz. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Włochy, Francja, USA 2000)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 45min.
03:00
Disco Polo Life, odc.589
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:40
Niepokonani. Niezwykłe historie - Eleni
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chociaż od tragedii, która dotknęła piosenkarkę Eleni, Córka artystki, Afrodyta, zginęła z rąk jej byłego chłopaka. 21 - letni wówczas Piotr zastrzelił młodziutką dziewczynę. Eleni wybaczyła mordercy, ale wciąż przeżywa swój dramat. (Polska 2010)

Reżyseria: Jan Klecel, Magda Wieczorkowska-Klecel

Czas: 20min.
04:10
Czołg
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małej bazie wojskowej w stanie Georgia obejmuje służbę Zack Carey, zawodowy żołnierz w stopniu sierżanta. Zjawia się w jednostce wojskowej z żoną LaDonną i 16 - letnim Billym, który jest oczkiem w głowie rodziców. Ich starszy syn zginął w Wietnamie. (USA 1983)

Reżyseria: Marvin J. Chomsky
Obsada: James Garner, G.D. Spradlin, Shirley Jones, C. Thomas Howell

Czas: 108min.
04:20
Tajemnice losu, odc.2752
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.810
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3766
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.814
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info