Program dla 2017-07-31 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:40
Niepokonani. Niezwykłe historie - Eleni
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chociaż od tragedii, która dotknęła piosenkarkę Eleni, Córka artystki, Afrodyta, zginęła z rąk jej byłego chłopaka. 21 - letni wówczas Piotr zastrzelił młodziutką dziewczynę. Eleni wybaczyła mordercy, ale wciąż przeżywa swój dramat. (Polska 2010)

Reżyseria: Jan Klecel, Magda Wieczorkowska-Klecel

Czas: 20min.
04:10
Czołg
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małej bazie wojskowej w stanie Georgia obejmuje służbę Zack Carey, zawodowy żołnierz w stopniu sierżanta. Zjawia się w jednostce wojskowej z żoną LaDonną i 16 - letnim Billym, który jest oczkiem w głowie rodziców. Ich starszy syn zginął w Wietnamie. (USA 1983)

Reżyseria: Marvin J. Chomsky
Obsada: James Garner, G.D. Spradlin, Shirley Jones, C. Thomas Howell

Czas: 108min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:00
Disco Gramy, odc.3766
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:40
Uwaga!, odc. 5025
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.814
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
Dr Quinn - seria IV, odc. 7/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Loren prosi o rękę Dorothy, lecz ona waha się, czy przyjąć jego propozycję. Postanawia spędzić noc u Michaeli i Sully'ego. Pod jej nieobecność Loren ma wylew krwi do mózgu. Dr Quinn nie daje mu żadnych nadziei na całkowity powrót do zdrowia. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry JAMESON
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
06:55
BBC w Jedynce - Łowcy. Podwodne łowy
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ocean pokrywa ponad połowę powierzchni naszej planety. Głównie tworzy morskie pustynie, gdzie trudno napotkać żywe organizmy. Drapieżniki przez całe życie nieustannie poszukują tu rzadko występujących i nieuchwytnych ofiar. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 47min.
06:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 105 "Wakacje w Gdyni"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy jadą na wakacje do Gdyni. Przez zepsutą zmywarkę i kłótnię o restaurację zamawiają tylko pizzę. Szaleją w centrum edukacji i surfują. Wybryki chłopców uniemożliwiają Natalii pełny relaks. Rodzice marzą o emeryturze nad morzem. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek Kawecki tym raz w swej podróży po Polsce odwiedzi Zamość, a przede wszystkim Katedrę Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu - perłę architektury renesansu lubelskiego. (Polska 2012)


Czas: 21min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 84
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
M jak miłość - odc. 88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po powrocie do domu Krzysztof czuje się trochę nieswojo. Paweł i teściowie mają mu za złe wcześniejsze zachowanie. Sytuację pogarsza fakt, że Zduński w dalszym ciągu nie ma pracy. Za wszelką cenę pragnie jednak odzyskać miłość i szacunek rodziny... (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrocław. Łukasz Ochudło rok temu rozwiódł się i od tego czasu bardzo cierpi z powodu rozłąki ze swoją córką, Alicją, która mieszka z jego byłą żoną. Ojciec i matka mają równe prawa do opieki nad dzieckiem, jednak Łukasz ma wrażenie, że Barbara celowo utrudnia mu spotkania z córką. Wiele razy stał przed zamkniętymi drzwiami, gdy chciał odebrać Alicję. Próbowano mu wtedy wmówić, że ona jest chora lub wyjechała na szkolną wycieczkę. Do zaognienia konfliktu dochodzi, gdy była żona podaje mu złą... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1006
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Nierozłączni", śledztwo prowadzą Anna Palka i Anna Potaczek. Rodzice zgłaszają zaginięcie nastoletniej córki. Okazuje się, że zaginął także jej chłopak. Komisarze podejrzewają, że para zaplanowała ucieczkę, zwłaszcza, że rodzice dziewczyny nie akceptowali chłopaka. Tymczasem ojciec zaginionej odbiera telefon z żądaniem okupu. Trop prowadzi do opuszczonej fabryki, gdzie swoją kryjówkę mają młodociani bandyci. Jeden z nich był wcześniej chłopakiem zaginionej nastolatki, teraz może... (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 9/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 6: Aż po kres
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20
Notacje - Jan Kuraciński Wpadam w trójwymiarowość
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Kuraciński w 1972 r. opuścił Polskę i udał się na wieloletnią emigrację. Pierwszy rok na obczyźnie spędził w Wiedniu, a następnie wyjechał do USA. Do ojczyzny powrócił dopiero w 1998 roku. (Polska 2014)


Czas: 9min.
08:35
Elif - odc. 58
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu dowiaduje się, że osoba potrącona w wypadku to Melek. Czuje, że traci Kenana. Jest zrozpaczona i wściekła. Ipek mówi Melihowi o nieudanym małżeństwie jej brata. Zeynep przeprasza Selima. Kenan postanawia pojechać do kawiarni, gdzie pracuje Melek. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Seckiner, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.559
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z taką sprawą detektywi nie mieli dotychczas do czynienia: ich klientka, Jolanta Gazdowska, pragnie, by Malanowski i jego ludzie udowodnili, że, wbrew temu co twierdzi jej domniemany kochanek, będący jednocześnie jej kolegą z pracy, nie miała z nim romansu. Owszem, kumplowali się, ale ona jest do szaleństwa zakochana w swoim mężu, który do tej pory starał się jej wierzyć. Niestety, sprawa komplikuje się coraz bardziej, ponieważ Artur, czyli „kochanek”, obstaje przy swoim, a Jolantę zaczyna... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 90/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena jest obolała po tym, jak była dziewczyna Miłosza z zazdrości zrzuciła ją ze schodów. Postanawia porozmawiać z Oskarem i oznajmia mu, że to koniec. Załamany Oskar zaczyna sięgać po narkotyki i podpala swój pokój. Później wdrapuje się na dźwig do bungee i zamierza skoczyć. Na miejscu pojawia się policja i negocjator, ale to Lena przekonuje chłopaka, by zszedł i nie robił głupstw. Okłamuje go i zapewnia, że do niego wróci. Pogotowie zabiera Oskara do szpitala, wcześniej policja znajduje... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial „Szansa” debiutuje na antenie, a Monika wraz z kierownictwem stacji z niepokojem oczekuje wyników oglądalności. Wątpliwości co do potencjału projektu głośno wyraża Adam. Pojawia się nawet groźba zdjęcia serialu. Na planie serialu nowy reżyser jest wciąż niezadowolony, a Zeit kłóci się ze Starczyńską, która oskarża go o to, że zabrał pieniądze z budżetu serialu. Starczynska po odkryciu tajemnic Zeita, proponuje, że spłatę wierzycieli, ale w zamian chce przejąć udziały w jego firmie.... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 121: Ostre starcie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 142 (s. III, odc. 15)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hatice wciąż odtrąca Ibrahima i nie potrafi wybaczyć mu zdrady. Podczas pojedynku Mustafa rani Mehmeta. Sułtan nie może oprzeć się urodzie Firuze i zaprasza ją do alkowy. Hürrem rozpacza, kiedy dowiaduje się, że sułtan nie zrezygnował z faworyty. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 47min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.560
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poniedziałkowy poranek w biurze detektywów. Magda i Tomek opowiadają sobie, jak spędzili weekend. Okazuje się, że Tomek przez przypadek zobaczył, jak młody chłopak próbuje ukraść przenośne konsole ze sklepu, i złapał tego złodzieja. Niespodziewanie w biurze detektywów zjawiają się rodzice chłopaka, Sławomir i Teresa Trzeciakowie. Sławomir kategorycznie żąda, żeby Tomek odwołał zeznania, które złożył na policji. Jego syn, Paweł, nie jest żadnym złodziejem. Teresa próbuje uspokoić męża,... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.137
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał od wielu lat pracuje w szpitalu. Jest chirurgiem. Jego przeszłość nie jest jednak kolorowa. Miał problemy z alkoholem. Jeden z jego pacjentów zmarł podczas operacji. Michała oczyszczono jednak z zarzutów. Mężczyzna przez 10 lat był związany z Dorotą, która ukrywała jego alkoholizm. Rok temu para rozstała się, bo Michał poznał nową kobietę, Ewelinę. Związek z Eweliną rozwinął się szybko. Po roku znajomości Michał oświadczył się jej. Dla Doroty to było upokorzenie, bo ona czekała na... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Żukowski
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 3/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Rybka", (Gdańsk). Restauracja “Rybka” znajduje się blisko plaży, w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Jest to biznes rodzinny, który ma dwudziestoletnią historię. Początkowo była to zwykła smażalnia ryb, z czasem jednak, gdy stery od swojej mamy przejął pan Darek, zamieniła się w przytulną restaurację. Pan Darek nie serwuje już tylko ryb, ale także zapiekanki, schabowego i wszystko to, na co turysta i plażowicz ma ochotę. Bo tylko na klientów sezonowych można liczyć w tym... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

09:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 20: Obłęd
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 8/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Swoje kolejne urodziny Michaela chce spędzić samotnie, wspinając się na Pike's Peak. W ostatniej chwili Dorothy, Myra i Grace postanawiają wyruszyć razem z nią. W tym samym czasie panowie debatują nad budową w miasteczku hotelu i salonu rozrywki. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck BOWMAN
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:50
Małolaty, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
15-letnia Klaudia Krzemińska mieszka wraz z matką w Warszawie. Kilka miesięcy temu wprowadził się do nich konkubent kobiety. Dziewczynka uczęszcza do trzeciej klasy gimnazjum. Nie lubi szkoły i nie czuje się w niej akceptowana. Klaudia kilka razy zostaje przyłapana na drobnych kradzieżach w szkole. Rówieśnicy zaczynają z tego powodu nazywać ją złodziejką. Jedynym przyjacielem nastolatki jest starszy od niej chłopak, pochodzący z patologicznej rodziny. To on wprowadza dziewczynę w świat... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 480
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jola (17) ma sporą nadwagę, nie zależy jej na wyglądzie. Po nagłej śmierci ojca, dwa lata temu, załamał się jej świat i zaczęła izolować się od środowiska rówieśników. Mieszka z matką w starym domku, w którym dość często dochodzi do awarii. Mama otyłej dziewczyny, pracowniczka biurowa, ledwo sobie radzi z kłopotami domowymi i stanem emocjonalnym córki. Jola jest regularnie dręczona przez klasową gwiazdę Agnieszkę (18), którą wychowuje ojciec. Jej matka opuściła rodzinę i układa sobie życie z... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 21: Smok z Syczuanu
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /7/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1666
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władek próbuje dogonić samochód Szczepana, w którym jest Zuzia. Przerażona Róża chce o zajściu jak najszybciej powiadomić policję. W tym czasie w domu Zbrowskich rozgrywa się dramat. Oliwka dzwoni do Kajtka i wyznaje, że ojciec zrobił coś strasznego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Jakub Dmochowski, Przemysław Stippa, Arkadiusz Janiczek, Anna Gornostaj, Wiktoria Gąsiewska, Lesław Żurek, Anna Adamus, Anna Grycewicz, Mateusz Rzeźniczak, Natalia Zambrzycka

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 422 - Nadawca nieznany
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Motorniczy tramwaju Artur podkochuje się w kontrolerce Agacie. Anonimowo pisze do niej listy miłosne. Pod wpływem silnego stresu z powodu wypadku, któremu zapobiegł, trafia do Leśnej Góry. Okazuje się, że ma guz w pęcherzu... (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 46min.
11:50
Na ratunek 112, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin wraz z 11-letnim synem, Bartkiem szykują się na mecz piłkarski. Chłopak, który zakupił trąbkę kibicowską, uruchamia ją niespodziewanie, by nastraszyć ojca. Mężczyzna odruchowo i gwałtownie odskakuje, mocno uderza głową o ścianę i traci przytomność. Gdy ojciec nie wstaje, 11-latek spanikowany dzwoni pod numer alarmowy 112. Operator z Centrum Powiadamiania Ratunkowego musi nie tylko uspokoić sparaliżowanego strachem Bartka, ale też nakłonić go do skontrolowania czynności życiowych ojca... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 366
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi na SOR 33-letniego nauczyciela języka angielskiego, którego potrąciła samochodem zakochana w nim 17-letnia uczennica. Pacjentem zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Dziewczyna jest niezrównoważona psychicznie. Zakochała się do szaleństwa w profesorze i nie może pogodzić się z tym, że została odrzucona. Nastolatka przyjeżdża do szpitala i chce, żeby mężczyzna jej wybaczył. Zamierza zrobić wszystko, żeby byli razem. Wkrótce na oddział dociera żona pacjenta. Jest... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi Septagonu pomagają właścicielce klubu, który został zdemolowany przez nieznanych napastników. Kobieta podejrzewa, że za atakiem na jej klub stoi właściciel sąsiedniej dyskoteki, tymczasem wkrótce okazuje się, że on także ma podobne kłopoty...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 7: Aż po kres cz. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Małe przetwórstwo
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem tego odcinka jest wsparcie z PROW (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich) na lata 2014 - 2020 dla rolników, którzy chcą rozpocząć działalność polegającą na przetwarzaniu płodów z ich gospodarstw. Mogą się ubiegać o dofinansowanie od 10 do 300 tys. zł. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie wśród lawin. Serau kędzierzawy. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serau kędzierzawy, gatunek uznany za japoński pomnik przyrody. Z trudem brnie przez głęboki śnieg. Zimą te zwierzęta celowo wędrują po stromych zboczach. Park Narodowy Hakusan leży na granicy czterech prefektur: Fukui, Toyama, Ishikawa i Gifu. (Japonia 2015)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Kenta Takahashi

Czas: 23min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 110
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zakochany w Sezen Burak podejmuje próby wejścia w jej środowisko. Zarówno różnice klasowe, jak i zawiłości rodzinne sprawiają jednak, że wszyscy są niechętni ich związkowi. Najbardziej jest przeciwna matka, pani Seval. Tymczasem odnajduje się pan Haldun. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 42min.
12:20
Na ratunek 112, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oczekując na powrót męża z pracy, Weronika postanawia wykąpać swoją córeczkę. Gdy Adam zjawia się w domu, Weronika – ciekawa, czy mąż dostał upragniony awans - na chwilę spuszcza dziecko z oka. Korzystając z nieuwagi rodziców, dziewczynka ściąga do wanny podłączoną do prądu suszarkę, z której wcześniej tego dnia korzystał Adam (i nie wyłączył jej z kontaktu). Hania zostaje porażona prądem. Rodzice reagują błyskawicznie: wyciągają dziecko z wanny i dzwonią pod numer alarmowy. Operator... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.291
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta Franik razem z mężem Tomaszem prowadzi w Badzie (woj. dolnośląskie) piekarnię, w której pracuje także ich syn, Kamil. Pewnego dnia kobieta zatrudnia nowego piekarza, którym okazuje się kolega szkolny jej syna – Michał. Mężczyzna jest bardzo przystojny i dlatego został zatrudniony. Przedsiębiorcza właścicielka piekarni ma bowiem nowy pomysł na zwiększenie obrotu w sklepie. Z tego powodu zatrudnia również przystojnego sprzedawcę, Piotra. Zastępuje on wieloletnią pracownicę Franików,... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 9/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
GDZIE JEST MACIEK W Warszawie trwają przygotowania do Forum Ekonomicznego, wydarzeniu mają towarzyszyć manifestacje antyglobalistów. Kilka dni przed zjazdem znika jeden z działaczy ruchu - Maciek. O celowe zatrzymanie Maćka młodzi działacze podejrzewają policję. Ojciec chłopaka, właściciel dużych zakładów odzieżowych, jest wyraźnie niezadowolony z przekonań i działalności syna. Niechętnie rozmawia z policją o zniknięciu Maćka. Czy to może coś znaczyć?. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Bibi i Ronin zajmują się zleceniem pielęgniarki, która usiłuje odnaleźć ojca swojej sześcioletniej córki. Od lat nie miała z nim kontaktu i świetnie radzi sobie sama z wychowaniem dziecka, ale teraz kiedy dziecko jest chore i potrzebuje przeszczepu, ojciec może być jego jedyną nadzieją. Detektywi Septagonu podejmą też śledztwo na zlecenie kobiety, która podejrzewa, że jej ukochany dziadek padł ofiarą oszustów lub wyłudzaczy Emerytowany inżynier już kilka dni po otrzymaniu... (Polska 2016)

Reżyseria: Aleksandra Panisko
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 20: Robota
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Knesi postanawia udawać złodzieja, by rozwiązać zagadkę zaginionych rzeczy. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 22: Plan B
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Deeks jest zmuszony ukrywać się pod swoim wcześniejszym przydomkiem, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące jego zaginionego informatora. Sytuacja szybko zaczyna się komplikować, gdy w grę wchodzą stare zaszłości, a Deeks musi kłamać na temat swojej prawdziwej tożsamości. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:15
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie we wspólnocie. Mary patagońskie. Argentyna.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mara patagońska jest spokrewniona z kawią domową - popularną świnką morską. Małe oczy i wielkie uszy. Długie, smukłe nogi nadają jej jednak odmienny wygląd. Mara ma około siedemdziesięciu centymetrów długości. Mniej więcej tyle, co pies rasy beagle. (Japonia 2015)

Reżyseria: Emi Kuboshima

Czas: 23min.
13:55
Elif - odc. 59
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
13:30
Na sygnale - odc. 8
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga karetki odpowiada na wezwanie do chorego na serce mężczyzny. Na miejscu zastają drzwi zamknięte. Wiktor obawia się, że pacjent stracił przytomność. Ratownicy nie chcą czekać na przyjazd policji i wyważenie drzwi, bo może być za późno na pomoc. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Słoiki, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
38-letnia Edyta kilka lat temu zostawiła męża i przeniosła się do Warszawy. Kobieta była bita przez swojego partnera i zdradzana przez niego. Po rozwodzie chciała zacząć nowe życie, dlatego przeprowadziła się do stolicy. Znalazła tu pracę w biurze rachunkowym i nową miłość. Spotyka się ze swoim szefem, Bogdanem. Edyta jest szczęśliwa, bo odnosi sukcesy zawodowe i życie prywatne nareszcie zaczęło jej się układać. Kobieta wraca z pracy do domu ze swoim partnerem. Pod klatką schodową zastaje... (Polska 2015)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1007
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Bez pardonu", śledztwo prowadzą Anna Palka i Maciej Dębosz. W barze szybkiej obsługi znaleziono ciało jego właściciela. Jedna z pracownic zeznaje, że szef miał duże problemy z konkurencją. Z kolei żona ofiary mówi komisarzom, że jej mąż był w konflikcie z mężczyzną, który sprzedawał dopalacze ich synowi. Wkrótce chłopak znika. Zatrzymany handlarz twierdzi, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią ofiary ani z zaginięciem jego syna. Tymczasem okazuje się, że syn ofiary także handluje... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.274
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Zieliński szykuje się na patrol. Dzwoni ojciec. Nie chce się kłócić, ale nie chce też powiedzieć o co chodzi, pyta tylko, czy Szymon może być dziś wieczorem na oddziale onkologicznym szpitala miejskiego. Zieliński obiecuje przyjechać. Tymczasem Zosia beszta mężczyznę, który wparował na komendę jak do siebie i nie racząc się przedstawić oraz nie bacząc na jej protesty, skierował się do pomieszczeń, gdzie nie wolno wchodzić nieuprawnionym. Kiedy Zosia dalej się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 117
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili jest rozczarowana zachowaniem Ivo. Ivo spotyka się z Domenico u Florencji. Ten straszy Ivo. Mili, Lina i Gloria sprzedają parasolki. Ivo próbuje uciec od Florencji. Marina mówi jej, że musi coś zrobić w związku z Ivo. Wszyscy w wilii sądzą, że Bernardo spotyka się z Florencją. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:05
Najdziksze wyspy świata - Dzikie wyspy. Vancouver rzeki życia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egzotyczne wyspy to najczęściej siedliska niezwykłych okazów fauny I flory. Endemiczne gatunki, rzadkie gatunki, cudowne krajobrazy zachowane przez setki lat, nietknięte przez ludzi i rozwój cywilizacji. Fascynująca podróż po egzotycznych wyspach świata. (Holandia 2013)


Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.704
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aneta Kosińska (71 l.) odbiera telefon od rzekomego wnuka Michała Frankowskiego (23 l.), i razu domyśla się, że to oszust, który chce ją oszukać sposobem „na wnuczka”. Aneta od 24 lat nie miała kontaktu ze swoją córką, Elizą Frankowską (41 l.), mimo to jest pewna, że nie ma wnuka! Już raz padła ofiarą oszustwa w Internecie i wtedy policji nie udało się odnaleźć sprawcy. Tym razem kobieta postanawia działać na własną rękę i osobiście złapać przestępcę. Razem ze swoim przyjacielem Wiktorem... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1008
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zabójstwo Rosieckiej", śledztwo prowadzą Anna Palka i Joanna Czechowska. W nocy w centrum miasta doszło do zabójstwa właścicielki restauracji. Kobieta została okradziona więc wszystko wskazuje na to, że motywem zbrodni może być rabunek. Tymczasem policja ustala, że zamordowana miała romans ze wspólnikiem, o którym wiedziała żona mężczyzny. Ta jednak twierdzi, że jest niewinna. Wśród podejrzanych jest także były mąż zabitej. Z policyjnych akt wynika, że ofiara utrudnia mu kontakty z... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 118
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros szuka schronienia w klasztorze, po tym jak zobaczyła Ivo całującego się z Florencją. Victoria ma obsesję na punkcie Rocky’ego. Federico podejrzewa, że Damian kłamie w kwestii choroby. Mili uświadamia sobie, że musi walczyć o Ivo i wkracza na teren wroga. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 3 Bieszczady
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ideą programu jest propagowanie turystyki kulinarnej i aktywnego spędzania czasu. Dla prowadzącej szczególnie istotna będzie ekologiczna żywność, zaprezentuje potrawy przygotowane z naturalnych składników, pochodzących z małych gospodarstw. (Polska 2014)


Czas: 22min.
15:50
Czarne chmury - odc. 6/10 - Intryga
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dowgird jest już w stolicy. Chce oddać czarną sakwę hetmanowi Sobieskiemu, lecz nie zastaje go w pałacu. Pułkownik realizuje misję: wzywa do udzielenia pomocy ludności Prus, agituje szlachtę na rzecz powrotu do Polski jej dawnego utraconego lenna. (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 51min.
15:10
M jak miłość - odc. 1288
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga i Piotrek przeżywają całą serię niepowodzeń - w domu, bistro oraz w kancelarii. A po ciężkim dniu Zduńska w końcu załamuje się i ucieka z Deszczowej do matki, której wyznaje, że ostatnio wciąż się kłóci z mężem. Olga obchodzi urodziny. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Katarzyna Grabowska - Olga, Hanna Mikuć - Krystyna, Wojciech Wysocki - Górecki, Teresa Lipowska - Barbara

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 10/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reda, „Dzikie wino”. Restauracja „Dzikie wino” to okazała i rodzinna inwestycja, którą wymyśliła matka dorosłych dzieci Asi i Marcina, i żona pana Stanisława. „Dzikie wino” miało zapewnić dobrobyt całej rodzinie. Niestety zanim ukończono budowę pomysłodawczyni tej inwestycji zmarła. Rodzina dołożyła wszelkich starań, żeby zrealizować marzenie matki i żony i doprowadzili inwestycję do końca. Szybko okazało się, że prowadzenie restauracji ich przerasta, bo restauracja wpędziła rodzinę w długi.... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem ekipa przebywa w Wilson County, w stanie Teksas. Zapraszamy na drugą część specjalnego wydania tego programu, w którym Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci: Michael Moloney, Paige Hemmis, Ed Sanders i Xzibit przy wsparciu renomowanej firmy budowlanej i ochotników z lokalnej organizacji non-profit, Morgan Wonderland, budują nowy dom dla rodziny Harris - weterana, który poważnie ucierpiał podczas służby w Iraku, i jego bliskich. Drużyna pod wodzą Ty’a Penningtona ma tylko... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Michael Moloney, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 24: Rodzina
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen i reszta zespołu NCIS nie mogą się pogodzić z rezygnacją Hetty. Rozpoczynają śledztwo, aby odkryć, czemu zniknęła. Próbują ją odnaleźć. W tym celu udają się w podróż przez Czechy do Rumunii. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
Ojciec Brown - odc. 59 Ogień na niebie
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Kembleford w tajemniczych okolicznościach ginie adwokat Bayley. Jednocześnie nad miasteczkiem ludzie widzą dziwne światła przypominające UFO... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Diana Patrick
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3435
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spod schroniska dla nieletnich znika nastolatka. Natalia i Robert podejrzewają, że uciekła z chłopakiem. W trakcie śledztwa okazuje się, że dziewczyna została porwana. Natalia i Robert ścigają się z czasem, by ocalić zaginioną. Równolegle policjanci dostają zgłoszenie, że na jednej z warszawskich dzielnic grasują fałszywi policjanci. Robert i Stefan organizują prowokację.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 223
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjaliści Jadzia Bilska i Jonatan Klimek są parą od kilku miesięcy. Oboje już się sobą znudzili i chcą zerwać ze sobą, jednak żadne z nich nie ma odwagi tego zrobić. Wkrótce w szkole pojawia się nowa nauczycielka informatyki Karina Kłosek, której uczniowie bardzo się boją. Jadzia nie myśli już o zerwaniu z Jonatanem, teraz jej największy problem to nauczycielka. Nastolatka bardzo się jej boi i uważa, że kobieta uwzięła się na nią. Jonatan Klimek chce by nauczycielka zniknęła, bo zamierza... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.98
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 17
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek tłumaczy Arniemu o co chodziło w filmie "Olbrzym", dlatego na moment wciela się w rolę geja. Wszyscy zaczynają sądzić, iż rzeczywiście jest homoseksualistą. Wydaje się to również potwierdzać wizyta przyjaciela Czarka z dawnych lat - Juliusza oraz zachowanie Czarka, który kupuje sobie apaszkę i jedwabną koszulę. Mimo, że posterunkowy zaprzecza jakoby był gejem, żaden z policjantów mu nie wierzy, a Kasia jest wściekła, że ją okłamywał. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Jaworzno - Szczyrk ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
17:35 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Jaworzno - Szczyrk
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
17:05
Cena miłości - odc. 93
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
To Dżejda zleciła wykonanie fotografii kompromitujących Palę. Pala kupuje dla Dżejdy naszyjnik. Sawasz przedstawia swe plany klanowi. A potem zaprasza na spotkanie przedstawicieli klanu Moranów. Sawasz grozi Borze, nakazując natychmiast zakończyć romans... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.219
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miasto na Dolnym Śląsku. Sylwia Baranowska (37 l.) - matka Jacka (9 l.) i Patrycji (13 l.) - ma kłopoty ze swoim mężem, Krzysztofem (39 l.). Kobieta pracuje w firmie sprzątającej swoich rodziców i z trudem wiąże koniec z końcem, podczas gdy jej mąż wciąż pakuje się w kłopoty i co chwilę traci pracę. Kiedy Krzysztof, jako kontroler biletów, zgarnia dla siebie zapłatę za karę od gapowicza i zostaje sfilmowany na gorącym uczynku, traci nie tylko posadę, ale jeszcze zostaje złożone na niego... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 481
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14-letnia Maja mieszka z rodzicami. Od kilku lat jej największą pasją jest ćwiczenie w klubie łyżwiarstwa amatorskiego. Trenerka nastolatki uległa wypadkowi, więc klub zatrudnił na jej miejsce nową osobę – 24-letnią instruktorkę (Magda), która niedawno skończyła studia. Nowa nauczycielka jest początkowo bardzo wymagająca w stosunku do wszystkich. Z czasem jednak zaczyna coraz gorzej traktować wyłącznie Maję. Kobieta zarzuca jej braki techniczne, lenistwo, a nawet zbyt dużą wagę. Dziewczyna... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi z oddziału 5-0 zgadzają się, by lokalna gwiazda telewizji Savannah Walker, towarzyszyła im przez jeden dzień z kamerą. W tych nietypowych okolicznościach rozpoczynają śledztwo w sprawie ponurego morderstwa, którego ofiarą padł Roger Murphy. Mężczyzna został zabity z broni palnej, a jego ciało pokawałkowane. Morderca wyciął też swojej ofierze płat skóry z tatuażem. Podczas oględzin na miejscu zbrodni zjawia się Wo Fat przebrany za policjanta...   Dla małoletnich od lat 12... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 18
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek aresztuje studenta, który dłubał w nosie nie swoim palcem, ale...jego. Później zjawia się zmartwiona Agnieszka, bowiem nauczycielka historii chce ją usunąć ze szkoły jeszcze przed maturą. Czarek wpada na pomysł obrazowego przedstawienia Agnieszce historii świata tak, by szybko opanowała całą wiedzę przed egzaminem. Swą pomoc oferują także Kasia, Andżela, Arnie i Rysio. Policjanci rozpoczynają od greckich filozofów i mędrców, następnie przedstawiają ważne sceny z historii Cesarstwa... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:55
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 358: Captain Rick
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Medal słynnego brytyjskiego podróżnika ląduje w lombardzie. Czy zakotwiczy tam na dłużej? Poziom stresu Ricka osiąga nowy poziom. Chumle robi wszystko, by go uspokoić, czy jego pomysły okażą się skuteczne? (USA 2014)

18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 10/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 367
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala zgłasza się 45-letni Paweł Karpiel, który po powrocie z pracy wypił do kolacji małe piwo i od razu źle się poczuł. Jest osłabiony i ma gorączkę. Towarzyszą mu syn i córka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna wstydzi się przyznać, że leczy się na chorobę weneryczną. Prowadzi podwójne życie i zdradza żonę z prostytutkami. W domu jednak udaje przykładnego męża i ojca. Jest dla dzieci bardzo wymagający i nie pozwala synowi spotykać się z dziewczyną. Tymczasem chłopak... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się dwoma sprawami, które wyglądają na typowe przypadki wandalizmu. W jednej z nich celem ataków jest kiosk, a w drugim teren leśny, którego bezskutecznie próbuje upilnować młody leśniczy…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Olejarczyk
18:15
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 359: Reach for Raphael
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia renesansowa pamiątka po słynnym mistrzu Raphaelu. Czy to czasem nie podróbka? Cory przyjrzy się bliżej gitarze z 1970 roku. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka poniesie go w negocjacjach? (USA 2014)

18:40
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 371: Smoking Gun, The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 11/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.311
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kochaj, albo tańcz Ferdek spotyka na korytarzu wracających z lekcji tańca towarzyskiego, Paździochów ubranych w taneczne akcesoria. Kiedy po powrocie do domu zaczyna z nich żartować, Halina oświadcza mu, że ona również zapisała się na kurs tańca towarzyskiego i Ferdek - czy chce, czy nie - musi jej towarzyszyć. Ferdek kategorycznie odmawia, ale kiedy Halina używa argumentów ostatecznych, zgadza się pójść na lekcję. Nieoczekiwanie nauczyciel dostrzega u niego ogromne predyspozycje i talent.... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń, Krzysztof Dracz, Joanna Kurowska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7152
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7135
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7132
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5026
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.275
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskich. Jaskowska robi śniadanie. Przyjeżdża Mariusz - pewny siebie, dobrze ubrany. Właśnie wrócił z Niemiec. Kupił tam ekstra samochód, który sprzeda z zyskiem. Pytanie matki, skąd wziął pieniądze, zbywa niedbale. Na patrolu Morawska zwierza się Krzyśkowi. Chyba zakochała się w Gajdzie ale ten jakby nabrał dystansu. Zapała nie potrafi jej doradzić. Gdzieś w trakcie dnia widzimy jak Mariusz dzwoni do kumpla. Sprowadził furę, chce ja sprzedać. Umawia się z kumplem... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
19:25
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 374: Underground Pawn
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Powstanie Warszawskie
dokument fabularyzowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Powstanie Warszawskie" reklamowano jako "pierwszy na świecie fabularny dramat wojenny non - fiction". Zrekonstruowane i pokolorowane kroniki powstańcze, obrazujące dramat 63 dni. Film wyprodukowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. (Polska 2014)

Reżyseria: Jan Komasa
Obsada: Michał Żurawski - Karol, Maciej Nawrocki - Witek, Mirosław Zbrojewicz - Prezes, Agnieszka Kunikowska - Joanna, Ewa Kania - Grochowska - matka, Jacek Czyż - Witek po latach

Czas: 82min.
20:05
Komedie po polsku - Facet (nie)potrzebny od zaraz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
30 - letnia Zosia z Warszawy musi przewartościować swoje życie. Za namową przyjaciółki Patrycji, postanawia odnaleźć wszystkich mężczyzn, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu. Chce się dowiedzieć, dlaczego ich zwiazki się rozpadły. (Polska 2014)

Reżyseria: Weronika Migoń
Obsada: Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Krzysztof Globisz, Łukasz Garlicki, Paweł Małaszyński, Bartosz Porczyk, Marcel Sabat, Czesław Mozil, Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Żebrowski

Czas: 84min.
20:10
MEGA HIT - Inwazja: Bitwa o Los Angeles
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/sci-fi. Od lat na całym świecie - Buenos Aires, Seul, Francja, Niemcy czy Chiny - dokumentowane są przypadki pojawienia się UFO. Ale w roku 2011 to, co kiedyś było tylko znakiem na niebie, stanie się przerażającą rzeczywistością. Ziemia zostanie zaatakowana przez nieznane siły. Podczas gdy ludzie będą świadkami upadku największych miast świata, Los Angeles stanie się ostatnim bastionem ludzkości w bitwie, której nikt się nie spodziewał. I to przed sierżantem marines (Aaron Eckhart) i... (USA, 2011)

Reżyseria: Jonathan Liebesman(1)
Obsada: Aaron Eckhart, Cory Hardrict, Michael Pena, Michelle Rodriguez, Ramon Rodriguez
20:10
Doradca smaku-Kotlety ziemniaczane ze szpinakiem, odc. 10/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2520
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Włodek chce rozbić bank w „Milionerach Tomek podstępem nakłania Włodka do udziału w „Milionerach”. Rozmowa kwalifikacyjna do programu odbiega jednak od oczekiwań Zięby – i to Maria ma w tym swój udział. W finale zszokowany Roman dowiaduje się, że to on jest ostatnim kołem ratunkowym Włodka. Kinga ratuje Romę – czy będzie tego żałować? Michał jest zbulwersowany słysząc, że Kinga wzięła na siebie winę Romy. Na dodatek Kinga proponuje roztrzęsionej Romie nocleg. Brzozowski ostrzega żonę, że ma... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czas zmierzyć się ze światem zewnętrznym. Wyprawa do dżungli wielkiego miasta, bez opieki mentorek, będzie dla dziewcząt wyjątkowym przeżyciem. Spotkanie z zawodowymi headhunterkami to pierwszy krok do samodzielności. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będą miały szansę zawalczyć o interesującą pracę. Największym wrogiem uczestniczek podczas tych spotkań okaże się stres. Która z nich poradzi sobie najlepiej? A która zostanie najbardziej zapamiętana? Dziewczęta, podzielone na grupy, trafią na... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W domu zamożnego managera znalezione zostają jego zwłoki, a w piwnicy – jego uwięziona żona. Pierwszy trop prowadzi do mechanika, którego przed śmiercią mężczyzna straszył sądem za oszustwo. Mechanik od razu przyznaje się do winy, ale Przybylskiej i Stasiakowi wydaje się to podejrzane. Nie dają się łatwo zwieść. Winę trzeba jeszcze udowodnić. W wyniku śledztwa pojawia się nowy trop. Śledczy trafią na wyjątkowo niebezpiecznego przeciwnika. Tymczasem Bolek przygotowuje się do... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Wojciech Todorow
20:00
Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W głębi tropikalnego lasu na Borneo zostaje odkryty nowy gatunek rośliny o niezwykłych właściwościach – Czarna Orchidea. Serum z jej kwiatu może wyleczyć każdą chorobę. Grupa badaczy pod przywództwem Jacka wyrusza więc na wyspę, by zdobyć próbki. Niestety, kwiat zakwita co 7 lat i kwitnie tylko przez tydzień. Czasu nie ma więc zbyt wiele… Miejscowy przewodnik Bill, za odpowiednią zapłatą zgadza się zabrać ich swoją łodzią, mimo niesprzyjającej pogody. Niestety łódź rozbija się przy upadku z... (USA 2004)

Reżyseria: Dwight Little
Obsada: Eugene Byrd, Johnny Messner, KaDee Strickland, Matthew Marsden, Morris Chestnut, Nicholas Gonzalez
21:55
Komisja morderstw - odc. 8/12 - Tajemnica szepnięta do ucha
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja odkrywa zwłoki młodej kobiety, na ciele której zostały wycięte znaki runiczne. Komisja morderstw zwraca się o pomoc do księdza z Ośrodka Przeciwdziałania Sektom, który rozszyfrowuje napis na ciele ofiary. Wygląda na to, że morderstwa dokonała sekta (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
21:45
Rodzinka.pl - odc. 204 "Lepiej dobrze żyć z teściową" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:55
Prowokacja
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Harlan Banks jest złodziejem i mistrzem w swoim fachu. Jego dziewczyna, Jada, chce, by znalazł sobie jakieś uczciwe zajęcie. Ale to się nie udaje. Harlan zostaje wrobiony w kradzież pieniędzy z kasyna i trafia do więzienia. Tam poznaje gangstera Ice Koola, z którym planuje ucieczkę i zemstę na ludziach, którzy go wrobili. (USA 2005)

Reżyseria: Don E. FauntLeRoy
Obsada: Steven Seagal, Anthony 'Treach' Criss, Sarah Buxton
22:55
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
22:25
Czy świat oszalał? - Fidel Castro. Życie dla rewolucji.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fidel Castro przeżył dziesiątki prezydentów USA, pierwszych sekretarzy ZSRR, dyrektorów CIA i swoich potencjalnych zabójców. Kubański rewolucjonista i dyktator był u władzy przez dekady, dłużej niż jakikolwiek inny, państwowy przywódca... (Niemcy 2014)

Reżyseria: Stephan Lamby, Volker Skierka

Czas: 43min.
22:40
Przebiegła gra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. John Nelson (Cuba Gooding Jr.) jest agentem FBI, który podczas akcji traci swojego informatora Milesa Scotta. Dwa dni później odwiedza jego żonę - pracującą w Nowym Jorku reporterkę Rebbecę (Emmanuelle Vaugier), by poinformować ją o śmierci męża. Ku zaskoczeniu Johna, Rebbeca oznajmia mu, że Miles zginął dwa lata wcześniej podczas wypadku samochodowego. John i Rebbeca postanawiają znaleźć odpowiedź na to, dlaczego Miles sfingował swoją śmierć oraz czym przez ostatnie lata się... (USA, 2013)

Reżyseria: Brian Trenchard-Smith(1)
Obsada: Cuba Gooding Jr., Emmanuelle Vaugier, Evert McQueen, Jeff Gannon, Ty Hungerford
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 11/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
NISKOKALORYCZNA PIZZA Moda na zdrowe odżywianie dotarła wszędzie, nawet do pizzerii. Czy pizza jednak może być niskokaloryczna? To chyba się wyklucza?! Nie! Jeśli pizza wykonana jest z siemienia lnianego. Sprawdzimy, czy jest smaczna. KURTKA Z MORSKICH ŚMIECI Do mórz i oceanów rocznie trafia 12 milionów plastikowych odpadów. Ekolodzy ostrzegają, że jeśli się nie opamiętamy, w 2050-ym roku będzie tam więcej śmieci niż ryb! Jak wynika z raportów, do wód powierzchniowych i gruntowych co minutę... (Polska 2017)

23:35
Młodzi lekarze - odc. 8 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek ma pierwszy nocny dyżur w pogotowiu. Jeździ karetką po Zawierciu. Wezwany przez policję, musi stwierdzić zgon. Odwiedza pacjentkę z rwą kulszową oraz staruszka, którego musi zacewnikować, i pacjentkę w terminalnym stadium nowotworu. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
23:25
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 15/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na urodziny Sara sama robi sobie prezent: pokój w hotelu, kolacja. Do jej stolika dosiada się mężczyzna, którego poznała 2 tyg. temu. Piją wino, jedzą tort. Sara przyjmuje zaproszenie do jego pokoju. Gdy rano opuszcza hotel, widzi policyjnych ekspertów. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Karen Gavinola
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:40
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
ŻONY HOLLYWOOD ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI! Garaż Evy i Johna D’Angelo pęka w szwach. Stoją w nim samochody na każdą okazję. Jednak pasja jest silniejsza od nich. I choć z miejscem na kolejny pojazd może być krucho, zawsze warto się rozejrzeć za nowym nabytkiem. Tym razem pora przetestować samochód wyścigowy. Przeżycia mogą być zaskakujące. Reggie i Iwona mają przed sobą aż dwie ekscytujące przygody. Nadszedł czas na kurs przygotowujący ich do życia w rodzinie. Hinduski książę popu z... (Polska)

23:00
Galileo, odc.609
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST CROWDFEEDER? Crowdfeeder – to trend, pokazujący, jak gotować sycąco dla wielu osób. Pokażemy jak np. zamiast kilku tradycyjnych ciast, zrobić jeden, wielki czekoladowy baton dla kilkunastu gości. Dowiecię się także, czym jest pizzokie. JAK WYGLĄDA ŻYCIE NASTOLATKI W BAHRAJNIE, A JAK W PANAMIE Nowoczesność kontra tradycja – ten dylemat dotyczy obu bohaterek – mieszkającej w muzułmańskim Bahrajnie Hiby i pochodzącej z indiańskiego plemienia Mabel. Zobaczymy jak wygląda ich... (Polska 2017)

23:50
Kryształowe czaszki
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedaleka przyszłość. Powstała w systemie słonecznym czarna dziura zbliża się do Ziemi, powodując zagrożenie dla żyjących istot. Garstka osób postanawia wydostać się z planety wybudowanym specjalnie dla nich statkiem kosmicznym. Jedyną szansą na ocalenie Ziemi są spoczywające w ruinach świątyni Majów kryształowe, magiczne czaszki. (USA 2014)

Reżyseria: Todor Chapkanov
Obsada: David Rintoul, Richard Burgi, Sam Redford, Wendy Glenn
00:30
Układ zamknięty
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doceniony przez krytykę i widzów thriller obnażający ciemne strony polskiego wymiaru sprawiedliwości, z genialną rolą Janusza Gajosa i w reżyserii Ryszarda Bugajskiego, twórcy filmu legendy "Przesłuchanie". Do promocji posłużył utwór w wyk. zespołu Kult. (Polska 2013)

Reżyseria: Ryszard Bugajski
Obsada: Janusz Gajos, Kazimierz Kaczor, Wojciech Żołądkowicz, Przemysław Sadowski, Magdalena Kumorek, Monika Kwiatkowska, Beata Ścibakówna

Czas: 114min.
00:20
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 16/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tajemniczych okolicznościach giną pokerzyści, którzy w 1997 roku grali w prestiżowym turnieju z pulą 8 milionów dolarów. Eksperci przy ich zwłokach zawsze znajdują coś, co sugeruje, że morderca również jest pokerzystą. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
00:40
Kamienie na Szaniec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny, filmowa wersja opartej na faktach, wydanej po raz pierwszy w 1943 roku powieści Aleksandra Kamińskiego pod tym samym tytułem. Latem 1939 roku "Rudy" (Tomasz Ziętek), "Zośka" (Marcel Sabat) i "Alek" (Kamil Szeptycki) kończą Liceum im. Stefana Batorego. We wrześniu wybucha wojna. Przyjaciele muszą porzucić beztroskie życie i zrewidować ambitne plany i marzenia. Stają przed wyborem, jak walczyć z okupantem. Na początku organizują akcje... (Polska 2014)

Reżyseria: Gliński Robert(1)
Obsada: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Kamil Szeptycki, Krzysztof Globisz, Magdalena Koleśnik, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Sabat Marcel, Staniszewska Sandra, Tomasz Ziętek
00:40
Co za tydzień, odc. 810
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:15
My tak, oni nie
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogodne kino familijne o perypetiach dwojga owdowiałych młodych ludzi, którzy pragną wraz ze swymi dziećmi stworzyć jedną szczęśliwą rodzinę. Ale czy to w ogóle jest możliwe? Zwłaszcza że pociechom pomysł wspólnego zamieszkania wcale nie przypada do gustu. (USA 2005)

Reżyseria: Steven Robman
Obsada: Jason Speavack, Rob Estes, Lyndsay Fonseca, Kristopher Clark, rahnuma Panthaky, Fraser McGregor, Ephraim Ellis, Martha Maclsaac, Jessie Wright, jake Goldsbie

Czas: 85min.
01:15
The Following, odc. 3/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy naśladowca Carolla, Rick Kestera (Michael Drayer), z pełną determinacją wykonuje rozkazy mordercy. Hardy i FBI starają się przewidzieć, jak będzie przebiegać zemsta Ricka, co doprowadza ich do zaskakującego odkrycia. W tym samym czasie Paul ujawnia swoją zazdrość wobec Emmy i Jacoba. "The Poet's Fire". (USA)

01:00
Tuż przed tragedią, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2005 roku w rafinerii ropy naftowej BP w Texas City doszło do najpoważniejszej katastrofy przemysłowej ostatniego 15-lecia. Nastąpiła tak potężna eksplozja, że wstrząsy odczuwalne były w promieniu 8 kilometrów. Szukając przyczyn tragedii rozważano różne hipotezy – od błędów ludzkich i wad konstrukcyjnych po zamach terrorystów, dla których grupa rafinerii w Texas City - ważne ogniwo strategicznego sektora przemysłu - mogła być idealnym celem.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:55
Taki jest świat, sez. 3, odc. 17: 17
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

02:35
Polowanie
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lukas mieszka w Szwecji, w małym miasteczku, pracuje w przedszkolu jako opiekun. W czasie wolnym spędza czas z kumplami, spotyka się też, mimo niechęci byłej żony, z nastoletnim synem, z którym jest związany. W miasteczku wybucha skandal. (Dania 2012)

Reżyseria: Thomas Vinterberg
Obsada: Mads Mikkelsen, Lasse Fogelstroem, Alexandra Rapaport, Anne Louise Hassing

Czas: 111min.
02:50
Fidel Castro. Życie dla rewolucji.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fidel Castro przeżył dziesiątki prezydentów USA, pierwszych sekretarzy ZSRR, dyrektorów CIA i swoich potencjalnych zabójców. Kubański rewolucjonista i dyktator był u władzy przez dekady, dłużej niż jakikolwiek inny, państwowy przywódca... (Niemcy 2014)

Reżyseria: Stephan Lamby, Volker Skierka

Czas: 43min.
02:20
Uwaga!, odc. 5026
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:45 Na żywo
Moc Magii, odc. 206/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:40
Eliminacje MŚ 2018 PNożna Polska - Armenia 11.10.2016
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim meczu eliminacji do Mundialu w Rosji 2018 roku Polska na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmie reprezentację Armenii. To jeden z teoretycznie najsłabszych zespołów w naszej grupie i każdy inny wynik poza przekonywującym zwycięstwem nie powinien być brany po uwagę. Jednak jak pokazała lekcja z Kazachstanem, nawet takich rywali stać na sprawienie niespodzianki. W pierwszej kolejce spotkań Armenia przegrała z Danią 1:0, a w ostatnich eliminacjach do francuskiego Euro zgromadziła... (Polska, 2016)

02:30
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 12: Best of
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program – Ewelina Kopic – towarzyszy z kamerą m.in. zespołom: Golec Orkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistom, wśród których znaleźli się: Norbi czy KASA. Poznajemy początki ich karier oraz pikantne ciekawostki, kryjące się za kulisami tras koncertowych. Każdy odcinek to spotkanie z jedną Gwiazdą i jej zespołem. Podsłuchujemy, o czym rozmawiają w drodze na... (Polska 2012)

03:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 15/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na urodziny Sara sama robi sobie prezent: pokój w hotelu, kolacja. Do jej stolika dosiada się mężczyzna, którego poznała 2 tyg. temu. Piją wino, jedzą tort. Sara przyjmuje zaproszenie do jego pokoju. Gdy rano opuszcza hotel, widzi policyjnych ekspertów. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Karen Gavinola
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:15
Tajemnice losu, odc.2753
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:35
Notacje - Jan Kuraciński Wpadam w trójwymiarowość
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Kuraciński w 1972 r. opuścił Polskę i udał się na wieloletnią emigrację. Pierwszy rok na obczyźnie spędził w Wiedniu, a następnie wyjechał do USA. Do ojczyzny powrócił dopiero w 1998 roku. (Polska 2014)


Czas: 9min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 16/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tajemniczych okolicznościach giną pokerzyści, którzy w 1997 roku grali w prestiżowym turnieju z pulą 8 milionów dolarów. Eksperci przy ich zwłokach zawsze znajdują coś, co sugeruje, że morderca również jest pokerzystą. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania, 2017)

04:20
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przekonamy się jak skuteczny jest warszawski monitoring ulic, poznamy listonoszy kolekcjonujących... cudze przesyłki oraz pirata drogowego, który staranował policjantów. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 14
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3767
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info