Program dla 2017-08-01 od do
17.08 18.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 16/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tajemniczych okolicznościach giną pokerzyści, którzy w 1997 roku grali w prestiżowym turnieju z pulą 8 milionów dolarów. Eksperci przy ich zwłokach zawsze znajdują coś, co sugeruje, że morderca również jest pokerzystą. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania, 2017)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 14
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3767
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5026
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Dr Quinn - seria IV, odc. 8/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Swoje kolejne urodziny Michaela chce spędzić samotnie, wspinając się na Pike's Peak. W ostatniej chwili Dorothy, Myra i Grace postanawiają wyruszyć razem z nią. W tym samym czasie panowie debatują nad budową w miasteczku hotelu i salonu rozrywki. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck BOWMAN
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
06:55
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie wśród lawin. Serau kędzierzawy. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serau kędzierzawy, gatunek uznany za japoński pomnik przyrody. Z trudem brnie przez głęboki śnieg. Zimą te zwierzęta celowo wędrują po stromych zboczach. Park Narodowy Hakusan leży na granicy czterech prefektur: Fukui, Toyama, Ishikawa i Gifu. (Japonia 2015)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Kenta Takahashi

Czas: 23min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 106 "Nareszcie sami"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek chce pożyczyć od rodziców samochód na dwa tygodnie. Ludwik zgadza się, ale stawia warunek. Tomek musi po drodze odwieźć Kubę i Kacpra na wakacyjny obóz. Natalia i Ludwik zostają sami, ale nie do końca potrafią poradzić sobie z taką wolnością. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Pasterz i filolog
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przedstawia niezwykłą postać ks. bp. Szymona Romańczuka (1936 - 2017), prawosławnego biskupa diecezji łódzkiej. Poza pracą duszpasterską i pełnioną posługą biskupią był wielkim znawcą Dostojewskiego, Gogola i Tołstoja. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 85
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie we wspólnocie. Mary patagońskie. Argentyna.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mara patagońska jest spokrewniona z kawią domową - popularną świnką morską. Małe oczy i wielkie uszy. Długie, smukłe nogi nadają jej jednak odmienny wygląd. Mara ma około siedemdziesięciu centymetrów długości. Mniej więcej tyle, co pies rasy beagle. (Japonia 2015)

Reżyseria: Emi Kuboshima

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof prosi syna, by przyniósł mu z mieszkania Ewy zapomniane dokumenty. Gdy ten się tam zjawia, wybucha awantura. Małgosia wraca do domu. Marek proponuje wspólne zarządzanie gospodarstwem. Michał zabiera ją na romantyczny spacer i... (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.161
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Lublinie mieszka Zofia Boryka. 46-letnia kobieta 7 miesięcy temu została pozbawiona prawa do opieki nad swoją 9-letnią córką, Marysią. Z powodu nadużywania alkoholu, matka zaniedbywała swoje dziecko. Obecnie dziewczynką zajmuje się siostra Zofii, Elżbieta. To starsza córka Zofii, Sonia zaalarmowała opiekę społeczną. 20-letnia studentka pielęgniarstwa jest przekonana, że postąpiła słusznie, donosząc na własną matkę. Po pożarze w mieszkaniu Zofia trafiła do schroniska dla bezdomnych. Sonia... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1008
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zabójstwo Rosieckiej", śledztwo prowadzą Anna Palka i Joanna Czechowska. W nocy w centrum miasta doszło do zabójstwa właścicielki restauracji. Kobieta została okradziona więc wszystko wskazuje na to, że motywem zbrodni może być rabunek. Tymczasem policja ustala, że zamordowana miała romans ze wspólnikiem, o którym wiedziała żona mężczyzny. Ta jednak twierdzi, że jest niewinna. Wśród podejrzanych jest także były mąż zabitej. Z policyjnych akt wynika, że ofiara utrudnia mu kontakty z... (Polska)

07:50
Doradca smaku-Kotlety ziemniaczane ze szpinakiem, odc. 10/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 7: Aż po kres cz. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co roku obchodzimy, pamiętamy i wzruszamy się nad losem tych, którzy broniąc honoru ojczyzny wyszli na ulice stolicy aby walczyć z podłym, hitlerowskim okupantem. Przypominamy tych, którzy polegli za naszą wolność i czcimy tych, którzy jeszcze żyją. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 7min.
08:30
Elif - odc. 59
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu jest przekonana, że Kenan widuje się z Melek. Odnajduje Veysela, od którego dowiaduje się, że Melek złożyła pozew o rozwód. Postanawia do tego nie dopuścić. Melih naciska Arzu w kwestii przekazania połowy udziałów. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biuro detektywistyczne o nazwie „Malanowski i Partnerzy” mieści się w centrum Warszawy i akcja wszystkich odcinków tego serialu rozgrywa się na terenie miasta stołecznego i okolic. Bohaterowie tego serialu - szef tego biura, Malanowski (Bronisław Cieślak) oraz czworo jego młodych współpracowników: Marek (Marek Krupski), Anna (Anna Lucińska), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) - zawsze służą klientom swoją fachową pomocą i gwarantują pełną dyskrecję. W swojej pracy odkrywają... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 91/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar wychodzi z ośrodka psychiatrycznego i zostaje przewieziony na komisariat. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara więzienia. Chłopakowi jest wszystko jedno, stracił Lenę i nic się już dla niego nie liczy. Lena, Melania i matka Oskara przyjeżdżają do sądu, gdzie w trybie pilnym ma odbyć się rozprawa. Ojciec Kamila zgadza się być jego adwokatem i udaje mu się wybronić chłopaka. W ramach kary Oskar musi pracować społecznie. W mieszkaniu chłopaków trwa wielkie sprzątanie po pożarze w pokoju... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 4/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bronek umiera podczas operacji transplantacji nerki. Marcin nie może się pogodzić z tym, że nie udało mu się uratować pacjenta. Monika i Jadzia są również w szoku i ogromnym żalu. Mimo smutku Monika próbuje wrócić do codziennych obowiązków i odstawić na bok prywatne emocje. Na planie serialu nieoczekiwanie z wizytą pojawia się nowy prezes zarządu stacji Adam. Krytycznym okiem patrzy na wszystko co się tam dzieje. Monika próbuje ratować sytuację i zaprowadzić porządki by profesjonalnie wyjść... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 122: Uczciwa gra
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 143 (s. III, odc. 16)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sulejman obsypuje Firuze prezentami i każe przenieść ją na piętro faworyt. Hatice po raz kolejny odtraca Ibrahima. Rüstem skarży się sułtanowi, ze Ibrahim dymisjonuje wszystkich dawnych podopiecznych swojego zmarłego wroga Iskendera. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 46min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.609
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się Halina Stelmach. Kobieta jest przekonana, że jej zięć, Piotr, ma długi, o których nie mówi swojej żonie, a córce Haliny, Marcie. Klientka chce, żeby detektywi dowiedzieli się, jak jest naprawdę. Jeśli Piotr ma długi, to przecież Marta musi o tym wiedzieć. Magda i Tomek rozpoczynają obserwację Piotra. Szybko stają się świadkami spotkania Piotra z tajemniczą kobietą. Wygląda na to, że mężczyzna oprócz długów może ukrywać przed żoną również kochankę. Wkrótce... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cecylia ma 38 lat. Jest dyrektorką wydawnictwa. Kobieta bardzo chce mieć dziecko. Jej ostatni związek zakończył się po 8 latach, ponieważ jej partner, Piotr nie chciał mieć potomstwa. Mimo to Cecylia utrzymuje z Piotrem przyjacielskie stosunki. Kobieta postanawia wyjść za mąż za Szymona, którego Piotr nie znosi. Jednak sprawy zawodowe powodują, że mężczyźni spotykają się. Piotr jest zazdrosny o Cecylię i szantażuje Szymona. W całą sprawę zaangażowana jest jeszcze Klara, która podkochuje się... (Polska, 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 4/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospoda "Nasza Chata Smaków", (Babi Dół). W kaszubskim Babim Dole, nieopodal Trójmiasta, na głodnych podróżnych czeka Gospoda Nasza Chata Samków. Restauracja to spełnienie marzeń pana Sławomira i jego żony Joli. Niestety od pewnego czasu marzenie zmienia się w największą życiową porażkę. Jest już tak źle, że w ramach oszczędności pan Sławek zamieszkał nad gospodą. Niestety jego żona na co dzień pracuje w Gdańsku, więc widzą się raz na dwa tygodnie, raz na miesiąc, a czasem nawet... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

09:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 21: Smok z Syczuanu
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 9/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy, Myre i Grace, decydując się towarzyszyć Michaeli w wędrówce, przeceniły swoje siły. Nie wytrzymują trudów wspinaczki na Pike's Peak i postanawiają wrócić do domu. Dr Quinn nie zamierza jednak rezygnować i rusza w dalszą drogę sama. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck BOWMAN
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:50
Małolaty, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
17-letnia Zosia Żbikowska przechodzi trudne chwile, bo właśnie zmarła jej ukochana babcia i rozstała się z chłopakiem. Może się zwierzyć jedynie ciotce Agacie, która od kilkunastu lat pomaga jej ojcu Tomaszowi w wychowaniu jedynaczki. Zosia jest przekonana, że jej matka zginęła w katastrofie lotniczej. Przeżywa szok, gdy nagle w jej życiu pojawia się kobieta o nazwisku Magda Żbikowska i twierdzi, że jej jest matką i chce ją odzyskać. Dziewczyna nie może uwierzyć w swoje szczęście. Szybko... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 481
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14-letnia Maja mieszka z rodzicami. Od kilku lat jej największą pasją jest ćwiczenie w klubie łyżwiarstwa amatorskiego. Trenerka nastolatki uległa wypadkowi, więc klub zatrudnił na jej miejsce nową osobę – 24-letnią instruktorkę (Magda), która niedawno skończyła studia. Nowa nauczycielka jest początkowo bardzo wymagająca w stosunku do wszystkich. Z czasem jednak zaczyna coraz gorzej traktować wyłącznie Maję. Kobieta zarzuca jej braki techniczne, lenistwo, a nawet zbyt dużą wagę. Dziewczyna... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.98
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 22: Spotkanie na Sycylii
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:15
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co roku obchodzimy, pamiętamy i wzruszamy się nad losem tych, którzy broniąc honoru ojczyzny wyszli na ulice stolicy, aby walczyć z podłym, hitlerowskim okupantem. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 7min.
11:30
Obserwator - odc. /102/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obserwator to program reporterski Programu 1 TVP. (Polska 2017)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1667
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podejrzany o pedofilię Szczepan przebywa w areszcie. Zuzia rozmawia z policyjnym psychologiem, a Róża i Zdzisio nie potrafią wybaczyć sobie, że zawiedli jako opiekunowie. Kolejny dramat rozgrywa się w domu Zbrowskich, gdzie Oliwka i Kajtek znajdują (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Dorota Kolak, Wiktoria Gąsiewska, Helena Englert, Anna Grycewicz, Anna Adamus, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Arkadiusz Janiczek, Przemysław Stippa

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 423 - Rodzinne porachunki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z powodu trudnych warunków atmosferycznych Piotr decyduje się lądować helikopterem w Leśnej Górze. Wiezie pacjenta z odmą płucną potrzebującego specjalistycznego leczenia. Żakowa próbuje wytłumaczyć Kasi, dlaczego jej ojciec trafił do więzienia. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek (33 l.) od miesiąca spotyka się z Karoliną (28 l). Dziewczyna po raz pierwszy zaprasza go do swojego mieszkania. Tuż przed wejściem do domu Bartek chowa do kieszeni opaskę „Jestem epileptykiem”, bo nie chce swoją chorobą przestraszyć dziewczyny. Nieświadoma tego Karolina ma w mieszkaniu kulę dyskotekową, którą uruchamia, by zrobić klimat. Szybko migające światła powodują, że Bartek nagle upada i zaczyna się rzucać po podłodze. Karolina dzwoni pod numer alarmowy 112. Na podstawie... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 367
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala zgłasza się 45-letni Paweł Karpiel, który po powrocie z pracy wypił do kolacji małe piwo i od razu źle się poczuł. Jest osłabiony i ma gorączkę. Towarzyszą mu syn i córka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna wstydzi się przyznać, że leczy się na chorobę weneryczną. Prowadzi podwójne życie i zdradza żonę z prostytutkami. W domu jednak udaje przykładnego męża i ojca. Jest dla dzieci bardzo wymagający i nie pozwala synowi spotykać się z dziewczyną. Tymczasem chłopak... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się dwoma sprawami, które wyglądają na typowe przypadki wandalizmu. W jednej z nich celem ataków jest kiosk, a w drugim teren leśny, którego bezskutecznie próbuje upilnować młody leśniczy…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Olejarczyk
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 8: Za wszelką cenę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O powstańczych losach: Anny Teresy hr. Poraj - Poleskiej de Galarda ps. Piorun, Jerzego Micińskiego ps. Sum, prof. Krystyny Mazur, Józefa Sobocińskiego ps. Roman Morski oraz dr Jerzego Kobera ps. Wacław. Uczestnicy bohaterskiego zrywu narodowego. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 7min.
12:45
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Skarby na pokaz. Ogrodnik brunatny. Indonezja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tropikalne lasy deszczowe wciąż kryją w sobie wiele tajemnic. W głębi jednego z lasów Nowej Gwinei trafiamy na dziwaczną budowlę, przypominającą chatkę. Przed altaną wzniesioną z ogromnej liczby gałązek, piętrzą się kolorowe ozdoby: owoce, kwiaty, grzyby. (Japonia 2015)

Reżyseria: Akihiko Ida

Czas: 23min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 111
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peride namawia Onura, by pozbył się Nilufer. Nie chce, by ktoś dowiedział się o dziecku. Sewal odwiedza Semiha i proponuje mu pieniądze za opuszczenie miasta. Burak dowiaduje się o postępku matki i robi jej awanturę. Mihriban traci zaufanie do Halduna. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz i Dorota zostają po godzinach w biurze, by dokończyć zaległą pracę. Wkrótce potem okazuje się, że ktoś zamknął drzwi od zewnątrz i oboje nie mogą wyjść. Wtedy wychodzi na jaw, że kobieta ma klaustrofobię - stopniowo wpada w panikę, zaczyna tracić oddech. Mariusz dzwoni pod numer 112. Mężczyzna wraz z Operatorką z Centrum Powiadamiania Ratunkowego próbują uspokoić Dorotę, jednak ich wysiłki spełzają na niczym. Powodem dolegliwości Doroty nie jest bowiem klaustrofobia, tylko nagły atak... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.292
Godziny emisji
Rozwiń opis
W internecie ukazał się kompromitujący film z nauczycielką Mariolą Majewską w roli głównej. Kobieta jest załamana, ponieważ nie rozumie, w jaki sposób powstało to skandaliczne nagranie. Nie wie również, kto mógł bez jej wiedzy umieścić to w sieci. Przez to ma kłopoty w szkole. Uczniowie jej nie szanują. A dyrektor wezwał ją na rozmowę. Również jej koleżanki i przyjaciółki nie chcą uwierzyć, że ten film został nagrany bez jej zgody. Mariolę w tych trudnych dla niej chwilach wspiera jedynie... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 10/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
SPONSOR W podwarszawskim lesie policja odnajduje zwłoki mężczyzny. Badania wykazują, że ciało zakopano co najmniej rok wcześniej. Strzał w potylicę sugeruje egzekucję. Kim był denat i dlaczego został zastrzelony? W rozwikłaniu śledztwa mogą pomóc jedynie nowoczesne metody rekonstrukcji ciała. Komisarz Zawada zleca wykonanie portretu zamordowanego na podstawie plastycznej rekonstrukcji czaszki. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Znany autor kryminałów zgłasza się do Septagonu w obawie o życie swoje i bliskich. Po tym jak wydał bestseller, otrzymuje pogróżki. Podejrzenie pada na sfrustrowanego pisarza, który może być zazdrosny o sukces. Niebawem jednak, gdy porwany zostaje syn klienta, okazuje się, że prześladowcą jest ktoś znacznie bardziej niebezpieczny. Gangster wysuwa nietypowe żądanie… Tymczasem Szay i Novy prowadzą sprawę prezesa koła łowieckiego. Ktoś podłożył jednemu z myśliwych felerny nabój,... (Polska 2016)

Reżyseria: Patryk Jurek
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 21: Spec od rakiet
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z ekspertów ginie w komorze testowej. Eric chce się upewnić, że tajna technologia rakietowa jest bezpieczna. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 23: Oszuści
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na światło dzienne wyszła informacja o kradzieży zbiornika do radioterapii.Natomiast pewna osoba, podająca się za członka SEAL, zostaje podpalona. Skradziony pojemnik zawierał materiały radioaktywne, które można wykorzystać do produkcji ładunków wybuchowych. Czy to zbieg okoliczności? (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:10
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Podwodny mistrz ciosów. Rawka błazen. Indonezja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytuł najszybciej zadającego ciosy należy się pewnemu morskiemu zwierzęciu. Zakrada się do przeciwnika i błyskawicznie atakuje. Rawka błazen. Namierza cel i uderza, powalając kraba. To najszybciej zadające ciosy zwierzęta morskie. (Japonia 2015)

Reżyseria: Yuki Tadokoro

Czas: 23min.
13:40
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś blisko 90 - letni uczestnicy bohaterskiego zrywu narodowego, powracają do swoich przeżyć z Godziny W, mówią o motywach walki, kreślą swój powstańczy szlak, pozostawiają przesłanie dla kolejnych pokoleń. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 7min.
13:55
Elif - odc. 60
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zazdrosny o Selima Erkut wyjawia Veyselowi, że Zeynep się uczy. Arzu wyznaje teściowej, że Kenan chce się z nią rozwieść. Aliye zapewnia, że do tego nie dopuści. Ich rozmowę słyszy Tugce. Przekonana, że to ona jest przyczyną rozwodu, zamierza uciec z domu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
13:35
Na sygnale - odc. 9
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy zostają wezwani na teren budowy, gdzie doszło do groźnego wypadku. Podczas rozbiórki domu zawaliła się ściana, a pod gruzami został uwięziony jeden z robotników. Teren jest niestabilny i strażacy nie mogą rannego uwolnić. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Słoiki, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aniela i Witek pochodzą z małej miejscowości w woj. łódzkim. Tam się wychowali, poznali, zakochali w sobie, tam mieszkają ich rodziny. Witek jest kierowcą, Aniela - ekspedientką, ale obecnie nie pracuje, zajmuje się wychowaniem małej Zosi. Pewnego dnia Witka ściąga do Warszawy Klara, dobra przyjaciółka zarówno jego, jak i Anieli, która wyjechała do stolicy już jakiś czas temu i wspinając się, szczebel po szczeblu, po drabinie kariery pracuje jako kierownik produkcji w firmie telewizyjnej.... (Polska 2015)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1009
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Późnym wieczorem", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W nocy na pętli autobusowej doszło do śmiertelnego pobicia jednego z kierowców. Pierwsze podejrzenie pada na syna ofiary, wiadomo, że zamordowany znęcał się nad rodziną. Tymczasem policja odnajduje świadka, który zeznaje, że zabity kierowca zaczepiał jedną z pasażerek autobusu, a sekcja zwłok ujawnia, że przed śmiercią uprawiał seks. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.275
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskich. Jaskowska robi śniadanie. Przyjeżdża Mariusz - pewny siebie, dobrze ubrany. Właśnie wrócił z Niemiec. Kupił tam ekstra samochód, który sprzeda z zyskiem. Pytanie matki, skąd wziął pieniądze, zbywa niedbale. Na patrolu Morawska zwierza się Krzyśkowi. Chyba zakochała się w Gajdzie ale ten jakby nabrał dystansu. Zapała nie potrafi jej doradzić. Gdzieś w trakcie dnia widzimy jak Mariusz dzwoni do kumpla. Sprowadził furę, chce ja sprzedać. Umawia się z kumplem... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 119
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Florencja zatrudnia Milagros. Rocky planuje założenie nowej działalności. Dr. Basile potwierdza, że Damian umiera. Milagros spotyka się z Ivo i jest zaskoczona jego zachowaniem. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 13/13 Best Of
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donal Skehan - popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. Jego przewodniczkami po półwyspie Apenińskim są włoskie babcie.. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 13/13 Najlepsze podróże
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kucharz Kiran Jethwa odkrywa kuchnię afrykańską. Podczas inspirujących podróży poznaje mieszkańców wschodniej części kontynentu i ich kulinarne tradycje. Odwiedza plantacje, bierze udział w zbiorach, próbuje mało znanych specjałów. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.705
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia Krajewska (36 l.) przeprowadziła się kilka tygodni temu z razem z mężem Oskarem (43 l.), synem Jakubem (11 l.) i psem Rudim do pięknego mieszkania w bloku na przedmieściach. Pewnego dnia Rudi ucieka na klatce schodowej i zostaje złapany przez niemiłego dozorcę, Wiesława Burskiego (50 l.). Po tym zdarzeniu Jakub zauważa coś dziwnego pod obrożą Rudiego – znajduje tam kartkę, na której jest napisane: „Pomocy, jestem uwię...“. Jakub oraz jego mama, Natalia chcą dowiedzieć się, kto w... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1010
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Krzyki", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. W dzielnicy podmiejskiej miało miejsce włamanie do jednej z willi. Na miejscu policja znajduje pobitego syna właścicieli domu. Wkrótce udaje się zatrzymać włamywaczy, ci jednak nie przyznają się do pobicia. Świadkowie mówią o mężczyźnie, który obserwował rodzinę chłopaka. Z ustaleń wynika, że to były szef jego matki, jednak dowody wykluczają winę mężczyzny. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 120
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili zostaje odrzucona przez Ivo. Federico odkrywa, że Damian kłamie na temat swojej bliskiej śmierci. Victoria jest zazdrosna o Linę. Ivo mówi Bobbyemu, że Florencja jest kobietą jego życia. Mlii mówi Angelice, że Ivo potrzebuje jej tylko na kilka dni w tygodniu. Andrea oferuje swoją pomoc Damianowi, w realizacji jego planu. Soccoro sugeruje Marcie, że powinna zostawić Damiana i związać się z kimś takim jak Berdardo. Rocky i Ramon otwierają nowy biznes: psią terapię. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 4 Bydgoszcz
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gosia Molska, która za każdym razem odwiedza inny region lub miasto i odsłonia przed widzami lokalną gastronomię, tym razem zawita do Bydgoszczy. (Polska 2014)


Czas: 21min.
15:50
Czarne chmury - odc. 7/10 - Pantomima
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Straż marszałkowska wydaje Dowgirda, ale pod bramą zbiera się szlachta pod przywództwem Kacpra. Przybywa także Sobieski i nakazuje natychmiast uwolnić pułkownika. Von Hollstein nie może pogodzić się z tą porażką i knuje intrygę... (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 50min.
15:05
M jak miłość - odc. 1289
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa nagle czuje ból brzucha i trafia do szpitala. Tymczasem Magda wciąż sprzecza się z Olkiem rozczarowana faktem, że mąż nie planuje na razie powrotu do Polski. Do kancelarii zagląda Aneta, kochanka Chodakowskiego, chce opowiedzieć rywalce o ich romansie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Krystian Wieczorek - Andrzej, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Maurycy Popiel - Olek, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Kacper Kuszewski - Marek, Marcjanna Lelek - Natalia, Franek Przanowski - Maciek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 11/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamieniec wrocławski, restauracja „Filmowa”. W Kamieńcu wrocławskim, osiedlu - sypialni Wrocławia Sebastian wraz z narzeczoną Moniką otworzyli restaurację „Filmowa”. Nazwa restauracji nie jest przypadkowa – praca w branży filmowej to marzenie Sebastiana. Na razie realizuje je tylko w swoim lokalu, który niestety z filmem wiąże tylko nazwa i parę zakurzonych rekwizytów. Za to w kuchni pracuje prawdziwa gwiazda! Szef kuchni lubi postawić na swoim, problem w tym, że właściciel też. To rodzi... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 9 latach łączenia sił w słusznej sprawie, spełniania marzeń i odmieniania życia osobom, głęboko doświadczonych przez los, którzy mimo to stali się bohaterami w swoich społecznościach, zapraszamy na odcinek specjalny, który wieńczy dzieło. To będzie dwuczęściowa opowieść o najbardziej ekstremalnym wyzwaniu w historii tego programu – budowie w sercu Ameryki, a zarazem finał całego serialu. Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci lecą śmigłowcem do Joplin, w stanie Missouri –... (USA, 2012)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Michael Moloney, Tracy Hutson, Paul DiMeo, Paige Hemmis
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 1: Lange Henrietta
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cześć zespołu wyrusza na misję specjalna do Rumunii. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:45
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś blisko 90 - letni uczestnicy bohaterskiego zrywu narodowego, powracają do swoich przeżyć z Godziny W, mówią o motywach walki, kreślą swój powstańczy szlak, pozostawiają przesłanie dla kolejnych pokoleń. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 60 Człowiek pokutujący
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znany z poprzednich odcinków złodziej Flambeau zostaje schwytany, osądzony za zabójstwo i skazany na śmierć. Jednak ten notoryczny przestępca zrobił się bardzo pobożny i prosi o pomoc księdza Browna. Przyznał się do zabicia swojego wspólnika. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

16:15
Interwencja, odc.3436
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:40
Gliniarze, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porwany zostaje siedmioletni chłopiec. Matka wychowuje chłopca samotnie, jest przerażona. Detektywi wydziału kryminalnego rozpoczynają śledztwo, zdając sobie sprawę, że życie chłopca jest zagrożone zdwajają swoje wysiłki. Badając sprawę odkrywają, iż w gruncie rzeczy chłopiec stał się przypadkową ofiarą przewinień dorosłych. Pieniądze ze zbiórki charytatywnej zostały skradzione. Fundusze miały zostać przeznaczone na leczenie śmiertelnie chorej dziewczyny. Wyniki śledztwa zszokują wszystkich.... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 224
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj gimnazjaliści Olaf Kotarski i Kajetan Łukowski nie przygotowali się na kartkówkę z historii. Obaj są przerażeni, że dostaną kolejne jedynki i postanawiają zrobić wszystko, by lekcja się nie odbyła. Udają, że źle się czują i wykradają z gabinetu higienistki leki, by podać je historykowi. Liczą na to, że nauczyciel rozchoruje się i odwoła sprawdzian. Nie wiedzą jednak jakie leki wykradli. Mimo to, podają je podstępnie nauczycielowi. Jednak nie udaje im się uniknąć sprawdzianu, a wkrótce... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.99
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 18
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek aresztuje studenta, który dłubał w nosie nie swoim palcem, ale...jego. Później zjawia się zmartwiona Agnieszka, bowiem nauczycielka historii chce ją usunąć ze szkoły jeszcze przed maturą. Czarek wpada na pomysł obrazowego przedstawienia Agnieszce historii świata tak, by szybko opanowała całą wiedzę przed egzaminem. Swą pomoc oferują także Kasia, Andżela, Arnie i Rysio. Policjanci rozpoczynają od greckich filozofów i mędrców, następnie przedstawiają ważne sceny z historii Cesarstwa... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Zawiercie - Zabrze ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
17:30 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Zawiercie - Zabrze
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 28min.
17:00
Tacy jak My
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o powstaniu warszawskim, odbiegający od dotychczasowych produkcji dokumentalnych. To próba zobrazowania wpływu jaki wywarło powstanie na współczesnych młodych warszawiaków, ale przede wszystkimi na popkulturowych artystów. (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Mularuk, Maria Siniarska

Czas: 47min.
17:40
Trudne sprawy, odc.220
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piętnastoletnia Agnieszka Drabik jest uczennicą gimnazjum i mieszka z rodzicami w Opolu. Od kilku tygodni jej była koleżanka ze szkoły, Monika Łubińska (15 l.) znęca się nad nią. Agresywna nastolatka razem ze swoją ekipą jest postrachem całego osiedla. Nikt nie ma odwagi stawić jej czoła. Tylko matka Agnieszki Ewa (36 l.) nie ma zamiaru poddać się temu terrorowi i chce ze wszystkich sił bronić swojej córki. Jednak okazuje się to trudniejsze, niż się spodziewała. Nawet jej mąż, Olaf (38 l.)... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 482
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daria i Marek są małżeństwem od kilku lat. Wychowują 4-letniego Antosia. Marek coraz częściej mówi o drugim dziecku, ale Daria jest przeciwna powiększaniu rodziny. Przekonuje męża, że dopiero niedawno uporali się z pieluchami i nocnym wstawaniem. Tłumaczy, że teraz chce się skupić na pracy i robić karierę. Jej mąż nie daje się jednak przekonać, naciska coraz bardziej, między małżonkami dochodzi do kolejnych kłótni… W końcu Daria ustępuje. Mijają miesiące, ale mimo intensywnych starań, kobieta... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lesie zostają znalezione zwłoki nastolatki. Okazuje się, że ofiarą była dziewczyna, która została porwana 10 lat temu. Detektywi z 5-0 zaczynają śledztwo, które naprowadza ich na trop szajki porywaczy, którzy ponownie się uaktywnili.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 19
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część przedstawiania historii świata Agnieszce rozpoczyna się od Czarka w roli Mikołaja Kopernika. Kolejnym istotnym okresem jest wiek XVIII, czyli czasy Stanisława Augusta i wolnej elekcji. Ponieważ ważną ich postacią była caryca Katarzyna, w jej rolę wciela się Kasia, chociaż wszyscy zgodnie stwierdzają, że lepiej pasowałaby do niej Andżela. Tymczasem Czarek, Arnie i Rysio tak bardzo wczuwają się w odgrywanie ról szlachty pijącej wino, że wkrótce są kompletnie pijani. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 361: Oldest Trick in the Book
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki przyglądają się limitowanemu egzemplarzowi książki “Siedem lat w Tybecie”. Czy będą w stanie docenić jej wartość, czy ocenią ją tylko po okładce? Następnie Chum będzie próbował wprowadzić nowe zasady w pracy. Czy Gwiazdy Lombardu poprą jego pomysły? (USA 2014)

18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 25min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - 12/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 368
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Dagmarę Regulską, która razem ze swoim ojcem i starszym bratem paliła w domu halucynogenną szałwię. Pod jej wpływem wyskoczyła przez okno i mocno się poturbowała. Pacjentkę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Tata pacjentki jest podróżnikiem i przywiózł narkotyki z Meksyku. Lekarz od razu zauważa, że mężczyzna i jego syn są czymś odurzeni. Dziewczyna była zazdrosna, że jej brat tak świetnie dogaduje się z rodzicem i chciała pokazać ojcu, że... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się Agata, która niepokoi się o męża. Była prostytutka i były bramkarz półtora roku temu zerwali z przeszłością. Agata jest w 3 miesiącu ciąży. Przygotowuje się do narodzin dziecka i zajmuje się domem, a Tomasz pracuje jako tragarz w firmie przeprowadzkowej, aby utrzymać rodzinę. Ale po tym jak musiała go zawieźć do szpitala, z licznymi siniakami, obtłuczeniami i złamanym żebrem, obawia się, że Tomasz wrócił do pracy w szemranym środowisku. Wynajmuje... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 362: Generation Gap
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 375: Bucking Bronco
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 13/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 29min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.312
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niestabilność Halina wychodząc z domu jest wyraźnie zniecierpliwiona i poirytowana lenistwem oraz kompletną bezczynnością Ferdka. Kategorycznie nakazuje mu zrobić coś ze sobą. Na początek proponuje mu naprawienie kolebiącego się stolika. Ferdek z niezadowoleniem naprawia go, ale po chwili spostrzega, że prócz stolika kolebią się również inne sprzęty, a stopniowo całe jego otoczenie staje się niestabilne. Problem polega na tym, że tylko Ferdek to widzi i tylko on ma uczucie gruntu usuwającego... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7153
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7136
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7133
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5027
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.276
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Profosa już nie ma. Mikołaj rozkoszuje się ciszą. Pije kawę, zbiera się do roboty. Kiedy wychodzi, ktoś z ukrycia obserwuje dom. Tymczasem na komendzie Profos chodzi jakiś smutny i małomówny. Mikołaj mówi Karolinie, że ma wyrzuty sumienia. Nie jest dobrym gospodarzem, a do tego ta nieudana próba pozbycia się gościa. Głupio wyszło. Ma dość Profosa ale jednak to kumpel. W ciągu dnia ktoś włamuje się do domu Mikołaja i przetrząsa jego rzeczy.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 376: Rocky Road
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 377: All Hail Rick
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - koncert z okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Warszawy spotkają się 1 sierpnia na stołecznym pl. Piłsudskiego, aby uczcić pamięć powstańców poprzez wspólne śpiewanie. Wspierani przez muzyków, warszawiacy zaśpiewają m.in. "Pałacyk Michla", "Sanitariuszka Małgorzatka", "Warszawskie dzieci". (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 60min.
20:05
O północy w Paryżu
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna z elementami filmu fantasy oraz znakomitą obsadą. Krytyka uznała "O północy..." za jeden z najlepszych filmów reżysera. Złoty Glob i Oscar za scenariusz. Trzy nominacje Akademia przyznałą za najlepszy film, reżyserię, scenografię. (USA, Hiszpania, Francja 2011)

Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Michael Sheen, Kathy Bates

Czas: 90min.
20:05
Kamienie na Szaniec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny, filmowa wersja opartej na faktach, wydanej po raz pierwszy w 1943 roku powieści Aleksandra Kamińskiego pod tym samym tytułem. Latem 1939 roku "Rudy" (Tomasz Ziętek), "Zośka" (Marcel Sabat) i "Alek" (Kamil Szeptycki) kończą Liceum im. Stefana Batorego. We wrześniu wybucha wojna. Przyjaciele muszą porzucić beztroskie życie i zrewidować ambitne plany i marzenia. Stają przed wyborem, jak walczyć z okupantem. Na początku organizują akcje... (Polska 2014)

Reżyseria: Gliński Robert(1)
Obsada: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Kamil Szeptycki, Krzysztof Globisz, Magdalena Koleśnik, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Sabat Marcel, Staniszewska Sandra, Tomasz Ziętek
20:10
Doradca smaku-Pajda chleba z konfiturą cebulową i figą, odc. 28/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2521
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gosia zaczyna rodzić Ola szczęśliwie znalazła pokój w Londynie. Danka nie może pogodzić się z faktem, że jej córka ucieka przed siostrą. Gosia odwiedza Olę – chce się pogodzić. Między siostrami dochodzi do kłótni, podczas której Gosia zaczyna rodzić! Kinga szefową agencji – czy jej stanowisko przejmie Roma? Dyrektora Kingi czeka operacja. Maciek oznajmia jej, że to ona musi przejąć jego obowiązki w firmie. Zadowolona Brzozowskiej traci dobry humor, kiedy dowiaduje się, że zespołem ma... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Romeo musi umrzeć
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Oakland, dwie mafijne rodziny rywalizują o władzę w dzielnicy portowej. Azjaci i Afroamerykanie zwalczają się w nieustającej, bezpardonowej walce. Aż wreszcie Po, młodszy syn azjatyckiego bossa zostaje zamordowany. Na wieść o jego śmierci, Han (Jet Li) jego starszy brat ucieka z więzienia w Hongkongu i rozpoczyna krwawą wendettę. Niewiele w tym filmie z szekspirowskiego dramatu, ale imponujące sceny walki doprawione efektami specjalnymi robią ogromne wrażenie. Nic dziwnego, ich twórcami są... ( USA 2000)

Reżyseria: Andrzej Bartkowiak
Obsada: Jet Li, Aaliyah, Delroy Lindo, Isaiah Washington, Russell Wong, Henry O, D.B. Woodside
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie pojawia się pobity mężczyzna. Wyznaje, że odkąd prowadzi własną restaurację pod Wrocławiem jest szantażowany przez mafię. Niedawno przestał płacić i przestępcy mu grożą. Wach i Walczak rozpoczynają akcję. Chcą założyć podsłuch w restauracji. Niestety na samym początku coś idzie nie tak i główny świadek zostaje zabity. Paulina i Kuba są załamani i muszą tłumaczyć się przed Jagiełłą. Jednak już na drugi dzień zjawia się kolejny restaurator szantażowany przez... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Wyścig śmierci: Frankenstein żyje
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emocjonujący film akcji, a w nim najlepsze efekty specjalne i popisy kaskaderskie. Carl Lucas jest kierowcą szefa mafii. Mimo znakomitych umiejętności, niespodziewanie wpada w tarapaty, zostaje skazany i osadzony w więzieni na Terminal Island. Wadze, nie mogąc poradzić sobie z kosztami więziennictwa, oddają zakład karny w ręce prywatnych korporacji. Jedna z nich postanawia wykorzystać więźniów, do zwiększenia zysków swojego kanału telewizyjnego. Skazany na dożywocie Lucas jest jednym z... (Republika Południowej Afryki 2010)

Reżyseria: Roel Reiné
Obsada: Danny Trejo, Frederick Koehler, Lauren Cohan, Luke Goss, Patrick Lyster, Robin Shou, Sean Bean, Tanit Phoenix, Ving Rhames
21:25
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś blisko 90 - letni uczestnicy bohaterskiego zrywu narodowego, powracają do swoich przeżyć z Godziny W, mówią o motywach walki, kreślą swój powstańczy szlak, pozostawiają przesłanie dla kolejnych pokoleń. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 1min.
21:35
Rozdarte serca - odc. 69
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają przygotowania do powrotu obu dziewczynek do matek, które je wychowywały. Özkan, pewny wygranej w sądzie, szykuje pokój dla Dżansu. Osman informuje Candan o planie powrotu Dżihana do domu. Dżansu rozpacza z powodu rozstania z Gülseren. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
21:50
Miasto 44
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fabuła filmu skupia się na powstaniu warszawskim i losach jego młodych uczestników, którym przyszło żyć i wkraczać w dorosłość w okrutnych realiach niemieckiej okupacji. W wojenny dramat wplata się wątek miłosny, w który jest uwikłanych troje bohaterów. (Polska 2014)

Reżyseria: Jan Komasa
Obsada: Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz, Anna Próchniak, Antoni Królikowski, Tomasz Schuchardt, Karolina Staniec, Monika Kwiatkowska, Maurycy Popiel, Michał Mikołajczak, Michał Żurawski

Czas: 121min.
21:00
Pająki w metrze
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do tunelu nowojorskiego metra spada stara sowiecka stacja kosmiczna. Z wraku wydostaje się nowy gatunek pająków, który mutuje, siejąc spustoszenie w mieście.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2013)

Reżyseria: Tibor Takács
Obsada: Brian Hankey, Patrick Muldoon, Shelly Varod, William Hope
22:35
El Principe - dzielnica zła - odc. 28
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morey i Serra mają powody podejrzewać, że w centrali wywiadu działa kret, który utrudnia im walkę z terrorystami. Nasser, wysłannik przywódcy fundamentalistów, ma przyjechać do Khalida i odebrać mu pieniądze zarobione dla organizacji na handlu narkotykami. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:30
13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Dwudziestoletni Vince przypadkowo dowiaduje się o istnieniu tajemniczej koperty, dzięki której można zarobić mnóstwo pieniędzy. Naiwny chłopak wchodzi w jej posiadanie i ślepo wypełnia zamieszczone tam instrukcje. Kiedy orientuje się, że trafił do podziemnego świata, w którym rządzą jedynie dwie siły - przemoc i pieniądze, jest już za późno na ucieczkę. Vince będzie musiał liczyć na łut szczęścia – jak w rosyjskiej ruletce, w której stawką jest ludzkie... (USA, 2010)

Reżyseria: Géla Babluani(1)
Obsada: 50 Cent, Jason Statham, Mickey Rourke, Ray Winstone, Sam Riley
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:05
Anakonda
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa dokumentalistów, która ma zamiar zrealizować materiał o legendarnym indiańskim plemieniu napotyka w gąszczu amazońskiej dżungli na pewnego mężczyznę - Paula Sarone. Okazuje się on człowiekiem ogarniętym niebezpieczną obsesją, a splot śmiertelnie groźnych okoliczności zaciska się, gdy Sarone wyrusza na łowy, by schwytać zabójczą 15-metrową anakondę. (Brazylia, Peru, USA 1997)

Reżyseria: Luis Llosa
Obsada: Danny Trejo, Ice Cube, Jennifer Lopez, Jon Voight, Owen Wilson
23:30
Odnaleziony walc
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami są Andrzej Budzyński (90 l. i Barbara Żugajewicz (87l.). Fim opowiada o odzyskanej po latach miłości. W czasie II wojny światowej byli narzeczonymi. W czasie powstania warszawskiego stracili ze sobą kontakt na 72 lata. (Polska 2016)

Reżyseria: Julita Wołoszańska - Matysek

Czas: 52min.
23:20
Zapowiedź
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotny ojciec (Nicolas Cage) niepokoi się koszmarnymi snami swojego syna. Dodatkowo wpada na trop tajemniczej przepowiedni, która wyszła spod ręki małej dziewczynki żyjącej pięćdziesiąt lat temu. Wkrótce okazuje się, że obie sprawy zaczynają się ze sobą łączyć prowadząc do zaskakującego końca…, napisy ( USA/Australia/Wielka Brytania 2009)

Reżyseria: Alex Proyas
Obsada: Nicolas Cage, Chandler Canterbury, Rose Byrne, Lara Robinson
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:50
Spadkobiercy, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
23:55
Fajna z niego babka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dave, Adam i Doofer to trzech studentów, dla których liczy się tylko gotówka. W pewnym momencie zostają wyrzuceni z bractwa i z dnia na dzień tracą dach nad głową. By zyskać z powrotem bezpłatne lokum postanawiają zamieszkać...w żeńskim akademiku! I tak w damskich ciuchach i make-upie, Dave, Adam i Doofer przemieniają się w Daisy, Adinę i Robertę, a następnie wkraczają do świata dziewcząt. Wydaje im się, że wszystko idzie zgodnie z planem, aż do momentu, gdy Dave przewraca się i upada wprost... (USA 2002)

Reżyseria: Wallace Wolodarsky
Obsada: Barry Watson, Michael Rosenbaum, Harland Williams
00:30
Testament Ocalonych - Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 15min.
00:50
Z ciemności - zobaczyć świat - /7/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
00:05
Kanał
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Kanał" opisuje bohaterów takich, jakich ukształtowała ich historia: są tu czyny dobre, wątpliwe i złe, są charaktery mężnie trwających oraz tych, którzy załamali się w różny sposób - ich szczere ukazanie stanowi największą wartość filmu. (Polska 1956)

Reżyseria: Andrzej Wajda
Obsada: Teresa Iżewska, Tadeusz Janczar, Wieńczysław Gliński, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Tadeusz Gwiazdkowski, Władysław Sheybal, Teresa Berezowska, Zofia Lindorf, Jan Englert

Czas: 93min.
00:45
Obóz integracyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia przygodowa. Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania. Szkolenie organizowane jest w środku tropikalnej dżungli, a przydzielony im trener (Jean-Claude Van Damme) okazuje się być byłym żołnierzem o psychopatycznych skłonnościach. Czy „białym kołnierzykom” uda się wrócić cało za... (USA, Wielka Brytania, 2013)

Reżyseria: Rob Meltzer(1)
Obsada: Adam Brody, Boone Megan, Edelstein Eric, Huebel Rob, Jean-Claude Van Damme, Kristen Schaal
00:50
Sekrety Sąsiadów, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Alina i Jan są zgodnym, bezdzietnym małżeństwem. Brak dzieci rekompensują sobie przyjaźniąc się z wnukami sąsiadki, spędzającymi u niej całe wakacje. Tym razem kiedy dzieci pojawiają się w okolicy sytuacja jest trochę inna, bo Alina posprzeczała się z sąsiadką kilka miesięcy wcześniej i przestali się widywać. Jednak relacje z dziećmi pozostały bez zmian. Do czasu, bo wkrótce następuje seria wydarzeń, która zaczyna niepokoić Alinę. Wygląda na to, że dzieci są niedożywione i... (Polska 2014)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
01:25
Powstanie Warszawskie
dokument fabularyzowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Powstanie Warszawskie" reklamowano jako "pierwszy na świecie fabularny dramat wojenny non - fiction". Zrekonstruowane i pokolorowane kroniki powstańcze, obrazujące dramat 63 dni. Film wyprodukowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. (Polska 2014)

Reżyseria: Jan Komasa
Obsada: Michał Żurawski - Karol, Maciej Nawrocki - Witek, Mirosław Zbrojewicz - Prezes, Agnieszka Kunikowska - Joanna, Ewa Kania - Grochowska - matka, Jacek Czyż - Witek po latach

Czas: 82min.
01:55
Facet (nie)potrzebny od zaraz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
30 - letnia Zosia z Warszawy musi przewartościować swoje życie. Za namową przyjaciółki Patrycji, postanawia odnaleźć wszystkich mężczyzn, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu. Chce się dowiedzieć, dlaczego ich zwiazki się rozpadły. (Polska 2014)

Reżyseria: Weronika Migoń
Obsada: Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Krzysztof Globisz, Łukasz Garlicki, Paweł Małaszyński, Bartosz Porczyk, Marcel Sabat, Czesław Mozil, Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Żebrowski

Czas: 84min.
01:50
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 16/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współczesne morderstwa w Mystic Falls przypominają Damonowi o podobnej serii morderstw, która miała miejsce wiek wcześniej. W retrospekcji z 1912 roku Damon wspomina piękną wampirzycę, Sage (Cassidy Freeman), która pokazała mu całkowicie nowy sposób życia. Szeryf Forbes (Marguerite Macintyre) ostrzega Damona, by nie angażował się w jej śledztwo, ale Damon jest przekonany, że pani szeryf podejrzewa nie tę osobę, co trzeba. Elena i Matt dokonują włamania, poszukują dowodów na to, że dr Fell... (USA)

01:20
Sekrety Sąsiadów, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Henryk i Krystyna są małżeństwem z długoletnim stażem i synem, Sebastianem, z którym mają bardzo dobry kontakt. Henryk połowę tygodnia zwykle spędza w podróżach służbowych. Kiedy jedzie do Szczecina na kilka dni, Sebastian umawia się niedaleko swojego domu z kolegami, mają pójść do kina. Sebastian przypadkiem dostrzega na ulicy swojego ojca z młodą dziewczyną, widzi jak wsiadają razem do auta i odjeżdżają. Sebastian jest przekonany, że ojciec zdradza matkę. Dzwoni do niego,... (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
01:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

01:50
Ale numer!, sez. 1, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
Tajemnice losu, odc.2754
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:50
Uwaga!, odc. 5027
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:10
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:30
Disco Polo Life, odc.590
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

02:25
Dyżur, sez. 2, odc. 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem pogotowie przywozi na oddział kobietę z podejrzeniem krwiaka mózgu. Jest ona w bardzo ciężkim stanie. Czy walka o jej zycie zakończy się sukcesem? Na oddział trafia też krawiec, który wbił sobie nóż w udo oraz młody mężczyzna z migotaniem przedsionków serca. Dowiedz się czy kardiowersja elektryczna czyli umiarowienie za pomocą strzału dawką prądu sprawi, że jego serce znów będzie biło równym rytmem. (Polska, Polska 2010)

03:00
Dom - odc. 5/25 - Ponad 200 czwartków
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Basia trafia do szpitala w Otwocku. Choroba zbliża ją do Andrzeja, który okazuje jej czułość, a w końcu proponuje małżeństwo. Los nie szczędzi mu zmartwień. Będąc potajemnie w rodzinnym Sierpuchowie, Talar jest świadkiem zabójstwa młodego ZWM - owca. (Polska 1980)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Jolanta Żółkowska, Tomasz Borkowy, Bożena Dykiel, Anna Ciepielewska, Barbara Soltysik, Joanna Szczepkowska, Stefania Iwińska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 97min.
03:30
Zabójcze umysły - odc. 85
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas przerwy wiosennej, w nadmorskiej miejscowości na Florydzie, aż roi się od imprezujących studentów. Gdy już drugi młody człowiek zostaje zamordowany w tym samym hotelu, miejscowa policja wzywa na pomoc FBI. (USA 2007)

Reżyseria: Jason Alexander
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 40min.
03:15 Na żywo
Moc Magii, odc. 207/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:35
Eliminacje MŚ 2018 PNożna Rumunia - Polska 11.11.2016
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 6 punktach zainkasowanych w październikowych meczach z Danią i Armenią reprezentacja Polski wybierze się do Bukaresztu. W ostatnim w tym roku meczu eliminacji do Mundialu Rosja 2018 Polacy zostaną podjęci przez reprezentację Rumunii. W tabeli grupy „E” Rumuni po 3 meczach mają 5 punktów, po dwóch remisach i jednym zwycięstwie. Podopieczni trenera Christopha Dauma są jedynym poza Polską uczestnikiem ostatniego piłkarskiego Euro we Francji. Robert Lewandowski i jego koledzy będą się starali... (Rumunia, 2016)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:50
Notacje - Teresa Bojarska. Początek Powstania
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o tym, jak wyglądały pierwsze dni powstania warszawskiego. Teresa Bojarska - urodzona w 1923 roku, żołnierz AK od 1941 r. , ciężko ranna w powstaniu, w latach powojennych wieloletni pedagog, pisarka o bogatym dorobku literackim. (Polska 2007)


Czas: 9min.
04:25
Zabójcze umysły - odc. 86
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miejscowości Cherry Hill w New Jersey zaginął siedmioletni chłopiec imieniem Kyle. To już trzecie porwanie w okolicy, poprzednim razem dwaj chłopcy zostali zamordowani. Policja podejrzewa mieszkającego w okolicy pedofila. (USA 2007)

Reżyseria: Karen Gaviola
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:15
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie zatrzymanie groźnego członka bandy napadającej na tiry oraz zgranego duetu złodziei - kasjerki w sklepie budowlanym i jej "klienta". Poznamy również złodziei, którzy ukradli 800 kg... kamieni oraz zobaczymy jak policja rozprawia się z kilkudziesięcioma awanturnikami z Czeczenii i Inguszetii, podobno poszło o... cenę wydania za mąż pewnej kobiety. (Polska 2010)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
Tacy jak My
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o powstaniu warszawskim, odbiegający od dotychczasowych produkcji dokumentalnych. To próba zobrazowania wpływu jaki wywarło powstanie na współczesnych młodych warszawiaków, ale przede wszystkimi na popkulturowych artystów. (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Mularuk, Maria Siniarska

Czas: 47min.
05:00
Disco Gramy, odc.3768
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 15
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info