Program dla 2017-08-02 od do
23.08 24.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:35
Eliminacje MŚ 2018 PNożna Rumunia - Polska 11.11.2016
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 6 punktach zainkasowanych w październikowych meczach z Danią i Armenią reprezentacja Polski wybierze się do Bukaresztu. W ostatnim w tym roku meczu eliminacji do Mundialu Rosja 2018 Polacy zostaną podjęci przez reprezentację Rumunii. W tabeli grupy „E” Rumuni po 3 meczach mają 5 punktów, po dwóch remisach i jednym zwycięstwie. Podopieczni trenera Christopha Dauma są jedynym poza Polską uczestnikiem ostatniego piłkarskiego Euro we Francji. Robert Lewandowski i jego koledzy będą się starali... (Rumunia, 2016)

04:25
Zabójcze umysły - odc. 86
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miejscowości Cherry Hill w New Jersey zaginął siedmioletni chłopiec imieniem Kyle. To już trzecie porwanie w okolicy, poprzednim razem dwaj chłopcy zostali zamordowani. Policja podejrzewa mieszkającego w okolicy pedofila. (USA 2007)

Reżyseria: Karen Gaviola
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
04:50
Sny o wojnie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż przedstawia filmową analizę i wizualizację snów polskich żołnierzy - weteranów misji w Iraku i Afganistanie, którzy podjęli formę terapii leczenia PTSD w Klinice Psychiatrii Wojskowego Instytutu Medycznego. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:15
Tacy jak My
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o powstaniu warszawskim, odbiegający od dotychczasowych produkcji dokumentalnych. To próba zobrazowania wpływu jaki wywarło powstanie na współczesnych młodych warszawiaków, ale przede wszystkimi na popkulturowych artystów. (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Mularuk, Maria Siniarska

Czas: 47min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3768
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5027
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:10
Dr Quinn - seria IV, odc. 9/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy, Myre i Grace, decydując się towarzyszyć Michaeli w wędrówce, przeceniły swoje siły. Nie wytrzymują trudów wspinaczki na Pike's Peak i postanawiają wrócić do domu. Dr Quinn nie zamierza jednak rezygnować i rusza w dalszą drogę sama. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck BOWMAN
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
06:05
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:15
Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ulubione skecze z programu "Ja to mam szczęście!". (Polska 2012)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Stefano Terrazzino, Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Tomek Karolak

Czas: 10min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2016)


Czas: 23min.
06:00
Plebania - odc. 918
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Stanisław Górka, Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski

Czas: 21min.
06:20
Nożem i widelcem - odc. 131 - Steki w ostrej marynacie, deser truskawkowy
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
06:30
Tańczący z naturą - Gniazda z polotem
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla dużych, rzadkich ptaków gniazdujących w lasach - choćby orlików czy puchacza, nic nie jest tak ważne, jak odpowiednia, dyskretna kryjówka. Czyli korona starego drzewa, rosnącego w głuchym, najlepiej do tego podmokłym ostępie leśnym. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

07:00
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Skarby na pokaz. Ogrodnik brunatny. Indonezja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tropikalne lasy deszczowe wciąż kryją w sobie wiele tajemnic. W głębi jednego z lasów Nowej Gwinei trafiamy na dziwaczną budowlę, przypominającą chatkę. Przed altaną wzniesioną z ogromnej liczby gałązek, piętrzą się kolorowe ozdoby: owoce, kwiaty, grzyby. (Japonia 2015)

Reżyseria: Akihiko Ida

Czas: 23min.
07:25
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Podwodny mistrz ciosów. Rawka błazen. Indonezja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytuł najszybciej zadającego ciosy należy się pewnemu morskiemu zwierzęciu. Zakrada się do przeciwnika i błyskawicznie atakuje. Rawka błazen. Namierza cel i uderza, powalając kraba. To najszybciej zadające ciosy zwierzęta morskie. (Japonia 2015)

Reżyseria: Yuki Tadokoro

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof ma nowy pomysł, jak odnaleźć matkę. Po prostu trzeba się dowiedzieć, gdzie trafia jej renta. Gdy kolega z ZUS - u odszukuje potrzebny adres, Zduński jest wstrząśnięty. Małgosia spotyka na spacerze Kaśkę. Dziewczęta znowu rozmawiają "od serca"... (Polska 2002)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.162
Godziny emisji
Rozwiń opis
24-letnia Natalia Błachowicz (fryzjerka) wprowadza się do mieszkania swojej siostry, Magdy Błachowicz (agentka ubezpieczeniowa) po tym, jak ta uciekła od swojego byłego chłopaka. Starsza siostra radzi jej, żeby zrobiła sobie dłuższą przerwę od mężczyzn, bo miała wielu w ostatnim czasie i na jej nieszczęście oni tylko ją wykorzystywali. Jednak zaledwie po 2 tygodniach dziewczyna przyprowadza do domu poznanego w dyskotece Szymona Pawlikowskiego (27 l., trener fitness) i oznajmia, że to jej... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1010
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Krzyki", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. W dzielnicy podmiejskiej miało miejsce włamanie do jednej z willi. Na miejscu policja znajduje pobitego syna właścicieli domu. Wkrótce udaje się zatrzymać włamywaczy, ci jednak nie przyznają się do pobicia. Świadkowie mówią o mężczyźnie, który obserwował rodzinę chłopaka. Z ustaleń wynika, że to były szef jego matki, jednak dowody wykluczają winę mężczyzny. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Pajda chleba z konfiturą cebulową i figą, odc. 28/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15
Notacje - Teresa Bojarska. Początek Powstania
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o tym, jak wyglądały pierwsze dni powstania warszawskiego. Teresa Bojarska - urodzona w 1923 roku, żołnierz AK od 1941 r. , ciężko ranna w powstaniu, w latach powojennych wieloletni pedagog, pisarka o bogatym dorobku literackim. (Polska 2007)


Czas: 9min.
08:35
Elif - odc. 60
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zazdrosny o Selima Erkut wyjawia Veyselowi, że Zeynep się uczy. Arzu wyznaje teściowej, że Kenan chce się z nią rozwieść. Aliye zapewnia, że do tego nie dopuści. Ich rozmowę słyszy Tugce. Przekonana, że to ona jest przyczyną rozwodu, zamierza uciec z domu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 02.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Turystyczna Jazda - odc. 37 - Zamek Książ i Stara Kopalnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach. (Polska 2015)


Czas: 9min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.610
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda otrzymuje od swojej koleżanki, Heleny Zalewskiej, telefon z wezwaniem o pomoc. Natychmiast jedzie do jej mieszkania. Na miejscu znajduje Helenę w stanie totalnej traumy. Okazuje się, że kobieta została zgwałcona przez tajemniczego sprawcę, który wszedł w nocy do jej mieszkania. Co gorsza, półtora roku temu Helena również została zgwałcona. Kobieta dopiero teraz zaczęła powoli wracać do normalnego życia po tym koszmarnym wydarzeniu, kiedy spotkał ją kolejny cios. Magda jest... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 92/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia ma już wyniki badań, które potwierdzają, że podczas firmowej imprezy miała w organizmie psychoaktywną substancję. Dziewczyna jest pewna, że to jej rywalka, Iwona, dosypała jej czegoś do drinka. Iwona prosi Kasię, żeby nie zawiadamiała policji, ale Kasia jest nieugięta. Chwilę potem okazuje się, że z firmowej recepcji zniknęła Julka, a Kasia oskarża Iwonę o porwanie córeczki. Monitoring potwierdza przypuszczenia Kasi. Policja zatrzymuje porywaczkę. Tymczasem Kamil robi wszystko, żeby... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 5/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin wykrada płytę CD ze szpitala z nagraniem operacji Bronka. Daje Monice jasno do zrozumienia, aby przestała się wtrącać w jego życie. Z kolei Kinga proponuje mu wspólny wyjazd do Bostonu i podjęcie pracy w tamtejszej klinice. Lekarz przed podjęciem decyzji, chce wyjechać do domku w lesie by przemyśleć kilka spraw. Kinga prosi Ksawerego, żeby razem pojechali do Marcina. Na miejscu okazuje się, że Marcina nie ma w domku. Ksaweremu wpada do głowy pomysł, dokąd mógł pojechać ojciec...... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 144 (s. III, odc. 17)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ibrahim pasza ostrzega Firuze przed Hürrem. Tymczasem sułtanka razem z Rüstemem knuje kolejny spisek przeciwko wielkiemu wezyrowi. Ibrahim każe Nasuhowi obserwować Rüstema. Najmłodszy książę Cihangir tęskni za Firuze, która wcześniej się nim opiekowała. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 46min.
09:30
Sto tysięcy bocianów - odc. 23
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część wizyty nad jeziorem Oświn. Teraz pora na ssaki. Udowodnimy, że jesienią nad brzegami jeziora można zobaczyć sceny niczym z równin Serengeti. W rolach antylop, guźców i hien wystąpią sarny, dziki i lisy. Zamiast lwów zaryczą jelenie. (Polska 2007)

Reżyseria: Marcin Krzyżański

Czas: 22min.
09:55
Pogoda - 02.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.611
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski i Magda prowadzą poszukiwania Tomka, który nie pojawił się rano w pracy i nie daje znaku życia. Magda jest w drodze do miejsca, w którym powinien według GPS znajdować się samochód Tomka. Niespodziewanie zastaje tam policję zawiadomioną przez przypadkowego świadka, który znalazł porzucony samochód ze śladami krwi na masce. Wszystko wskazuje na to, że mogło dojść do tragedii. Tymczasem Tomek budzi się w niewoli tajemniczych porywaczy. Detektyw próbuje bezskutecznie nawiązać z nimi... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł jest prezesem dużego przedsiębiorstwa farmaceutycznego Vizor, które pracuje nad wynalezieniem nowej szczepionki. Anna, jego energiczna córka, jest w rodzinnej firmie dyrektorką ds. marketingu. Głównym badaczem i prawą ręką Pawła jest Damian, który został zatrudniony przez Pawła, pomimo że Anna wysuwała też bardzo dobrą kandydaturę - swojego chłopaka, Remika. Kiedy badania nad wynalezieniem tej szczepionki w Vizorze są już bardzo bliskie sukcesu, do prasy przeciekają kluczowe informacje... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 5/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Magistrat", (Hrubieszów). Hrubieszów to miasteczko najbardziej wysunięte na wschód Polski przy granicy z Ukrainą. To miejsce trzech kultur: polskiej, ukraińskiej i żydowskiej. To właśnie tu, w dawnej siedzibie władz miejskich, swoją restaurację „Magistrat” prowadzi pani Justyna, a wspomaga ją zespół złożony z czterech kobiet. I choć wiadomo, że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść, to w Magistracie głodny gość może skosztować wszystkiego, czego zapragnie. Króluje tu... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Następny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów. U jakiej rasy szczeniak przybiera na wadze pół kilo dziennie? Jaki pies poszedł na szafot z Marią Antoniną lecz ostatecznie ocalał? Jakie psy jodłują zamiast szczekać?... (USA, 2009)

10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 10/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się Dzień Dziękczynienia. Mieszkańcy Colorado Springs gorączkowo przygotowują się do obchodów święta. Dr Quinn proponuje, by wszyscy spędzili ten uroczysty dzień w rezerwacie z Indianami. Jej pomysł spotyka się z aprobatą, tylko Jake jest przeciwny. (USA 1995)

Reżyseria: Alan J. LEVI
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 919
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Marek Frąckowiak, Dorota Nowakowska, Katarzyna Łaniewska, Radosław Popłonikowski, Jerzy Rogalski, Barbara Zielińska, Małgorzata Potocka, Andżelika Kujawiak

Czas: 21min.
10:50
Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 18 - U Podnóża Tatr
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku: - zespół drewnianej zabudowy góralskiej w Zakopanem (ul. Koscieliska, SAD), - Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Willi Koliba - Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego - Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaszczczurówce (Polska 2015)


Czas: 10min.
10:50
Małolaty, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletnia Klaudia, wychowywana przez ojca, niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ojciec Klaudii, Jerzy, chce się dowiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka, ale Klaudia nie chce mu nic powiedzieć. Dziewczyna zamyka się w sobie, opuszcza treningi. Sąsiadka Jerzego, Monika insynuuje, że dziewczyna źle się prowadzi i spotyka z wieloma chłopakami. Pierwsze podejrzenie Jerzego pada na dresiarza Bartka, który spędza z Klaudią dużo czasu. Klaudia zaprzecza podejrzeniom ojca, nadal nie chce jednak... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 482
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daria i Marek są małżeństwem od kilku lat. Wychowują 4-letniego Antosia. Marek coraz częściej mówi o drugim dziecku, ale Daria jest przeciwna powiększaniu rodziny. Przekonuje męża, że dopiero niedawno uporali się z pieluchami i nocnym wstawaniem. Tłumaczy, że teraz chce się skupić na pracy i robić karierę. Jej mąż nie daje się jednak przekonać, naciska coraz bardziej, między małżonkami dochodzi do kolejnych kłótni… W końcu Daria ustępuje. Mijają miesiące, ale mimo intensywnych starań, kobieta... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.99
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:25
Obserwator - odc. /103/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obserwator to program reporterski Programu 1 TVP. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. (Polska 2016)


Czas: 25min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1668
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cieślakowie razem z Zuzią rozpoczynają terapię rodzinną. Róża cały czas martwi się o przybraną córkę i ani na chwilę nie chce zostawić jej samej. Jola wpada na pomysł, żeby zająć dziewczynkę pracą w psim hotelu. Między Brygidą a Biomerem dochodzi do ugody. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anna Gornostaj, Anna Adamus, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Potocka, Jakub Dmochowski, Przemysław Stippa, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marek Molak, Ania Karwan

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 424 - Szkolny wybryk
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z Orlicką zamieszkała jej piętnastoletnia siostrzenica Maja. Dziewczyna jest zafascynowana kulturą emo. Nauczycielka z jej nowej szkoły dziwnie się zachowuje. Traci przytomność i uderza głową o podłogę. Orlicka zajmuje się jej przypadkiem. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 47min.
11:05
Operacja Życie - odc. 37
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Igor i Robert to bliźniaki. Cierpią na rzadką genetyczną chorobę. Ratunkiem dla nich jest przeszczep szpiku. Trzeba jednak znaleźć dwóch różnych dawców. Czy się uda? Arek chciał być piłkarzem. Cierpi jednak na wrodzoną wadę serca. (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Kobierzycka, Jarosław Minkiewicz

Czas: 24min.
11:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek (18-letni hipster) zabrał swojego 10-letniego brata Bartka ze sobą na spotkanie u kolegi przed wieczorną imprezą. Ania, dziewczyna Marka, pali normalne papierosy, a Marek e-papierosa. Dziecku bardzo imponuje to, jak zachowuje się jego starszy brat. Kiedy Ania i Marek tańczą, Bartek zaczyna bawić się e-papierosem i poluzowuje nieświadomie pojemnik z nikotyną. Nikotyna w każdej postaci wchłania się gwałtownie. Szczególnie niebezpieczna jest nikotyna w formie płynu, czyli wkładu do... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 368
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Dagmarę Regulską, która razem ze swoim ojcem i starszym bratem paliła w domu halucynogenną szałwię. Pod jej wpływem wyskoczyła przez okno i mocno się poturbowała. Pacjentkę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Tata pacjentki jest podróżnikiem i przywiózł narkotyki z Meksyku. Lekarz od razu zauważa, że mężczyzna i jego syn są czymś odurzeni. Dziewczyna była zazdrosna, że jej brat tak świetnie dogaduje się z rodzicem i chciała pokazać ojcu, że... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się Agata, która niepokoi się o męża. Była prostytutka i były bramkarz półtora roku temu zerwali z przeszłością. Agata jest w 3 miesiącu ciąży. Przygotowuje się do narodzin dziecka i zajmuje się domem, a Tomasz pracuje jako tragarz w firmie przeprowadzkowej, aby utrzymać rodzinę. Ale po tym jak musiała go zawieźć do szpitala, z licznymi siniakami, obtłuczeniami i złamanym żebrem, obawia się, że Tomasz wrócił do pracy w szemranym środowisku. Wynajmuje... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Eksport polskiej żywności
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie przedstawiono produkty żywnościowe, które są eksportowane do krajów Unii Europejskiej oraz do krajów trzecich. Ponadto przybliżenie działań promocyjnych, prowadzonych przez Agencję Rynku Rolnego, dotyczących sprzedaży naszej żywności. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Życie w zamkniętej enklawie. Mniszka śródziemnomorska. Wyspy Pustynne. Portugalia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mniszka śródziemnomorska. Dziś żyje ich zaledwie około pięciuset. To gatunek zagrożony wyginięciem. By dowiedzieć się, jak wychowują potomstwo w głębokich jaskiniach, zainstalowano tam sprzęt nagrywający. Wyspy Pustynne leżą na Atlantyku. (Japonia 2015)

Reżyseria: Shio Inoue

Czas: 23min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 112
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peride jest zła, że tak łatwo dała się podejść. Onur nie może wybaczyć matce, że wyjawiła jego sekrety. Wychodzi na jaw prawda o Haldunie. Nadide jest przygnębiona z powodu problemów rodziny. Ali Kemal oświadcza Fusun, że chce, by znów byli rodziną. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:30
Pogoda - 02.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
12:33
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Witek i Hubert postanowili odmalować mieszkanie, które wynajmują. Chcąc zaimponować odwiedzającej ich siostrze Huberta - Uli, Witek decyduje się wykonać ryzykowną akrobację, stojąc na drabinę. I spada z niej, łamiąc sobie żebra. Złamanie okazuje się bardzo poważne. Stan Witka pogarsza się. Operator z Centrum Powiadamiania Ratunkowego podejrzewa powstanie odmy płucnej. Ula musi ją odbarczyć przed przyjazdem karetki. Gdy wszystko wskazuje na to, że sytuacja jest opanowana, Witek przestaje... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.293
Godziny emisji
Rozwiń opis
Róża Walkowiak (37 l.) jest żoną Artura (37 l.), dla którego najważniejsza jest kariera zawodowa. Ponieważ mężczyzna spędza większość czasu w pracy, a ich córka Eliza (16 l.) woli towarzystwo swojej przyjaciółki, Róża czuje się nikomu niepotrzebna. 37-latka jest zła, że mąż nie poświęca jej czasu i przypuszcza, że ma on romans ze swoją szefową. Gdy Eliza zakochuje się w bożyszczu kobiet - doktorze Robercie Mleczku (39 l.), życie Róży gwałtownie zmienia się. Ponieważ nastolatka pod byle... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 11/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
TOWAR Wieczorem, w parku przypadkowi przechodnie odnajdują ciało młodej kobiety. Policyjny patolog stwierdza, że ofiara ma wycięte obie nerki. Komisarz Zawada nie ma wątpliwości, że właśnie trafił na trop nielegalnych transplantacji. Sprawca najwyraźniej dysponuje odpowiednią wiedzą medyczną niezbędną do przeprowadzania operacji, ale skoro tak, to dlaczego kobieta zmarła? Czy był to wypadek przy pracy, czy też porwanie i zabójstwo? Kluczem do rozwikłania zagadki mogą być zeznania osób, które... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Szef postanawia połączyć wypoczynek z pracą. Detektywi Serb i Diablo mają ustalić, kto i dlaczego próbuje odstraszyć gości gospodarstwa agroturystycznego „Leśniczówka”, strzelając nocą w pobliskim lesie . Czy nielegalne kłusownictwo to zemsta starego leśniczego na kliencie detektywów, czy też może sprawa okaże się bardziej niebezpieczna i skomplikowana? Do Septagonu zgłasza się także niewidomy mężczyzna, z prośbą o odnalezienie skradzionego mu psa-przewodnika. Zastanawiające... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
13:15
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Żłobek wśród drzew. Żyrafa. Tanzania.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak żyrafy wychowują potomstwo, przez długi czas wiedzieliśmy niewiele. Badacze dotarli do grupy, w której jedna dorosła samica opiekuje się wszystkimi młodymi. Młode zdobywają umiejętności niezbędne do przetrwania: jak się odżywiać i ukrywać wśród drzew. (Japonia 2015)

Reżyseria: Toshio Hashiba, Yuki Suzuki

Czas: 23min.
13:55
Elif - odc. 61
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek jest zdruzgotana, bo podczas konfrontacji Arzu powiedziała jej, że nigdy nie odzyska Elif. Rozmowę podsłuchał Melih, który nadal nie wie, kim dla niego jest Melek. Melih jedzie do sierocińca, pełen nadziei, że dowie się tam o losach swojej siostry. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
13:30
Na sygnale - odc. 10
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą do gimnazjum: jeden z uczniów stracił przytomność na lekcji WF - u. Serce nie bije, a nauczyciele przez kilkanaście minut próbują reanimować chłopaka. Gdy karetka dociera na miejsce, Wiktor robi wszystko, by nastolatka uratować. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Turystyczna Jazda - odc. 37 - Zamek Książ i Stara Kopalnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach. (Polska 2015)


Czas: 9min.
13:50
Słoiki, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert (40 l.) pochodzi ze Zwolenia, małej miejscowości w mazowieckiem. Jest cenionym przez wszystkich glazurnikiem. Jego przyjaciel, Franek (42 l.) proponuje mu pracę w swoim zakładzie w Warszawie. Hubert zgadza się – zwłaszcza, że namawia go siostra Teresa (35 l.), z zawodu policjantka. Zamieszkuje u Franka i jego żony, Iwony (40 l.). Kiedy oblewają przy wódeczce przyjazd Huberta do Warszawy, Franek nagle wychodzi z powodu problemów przy pewnym zleceniu, a Iwona zostaje sama z Hubertem.... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1013
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Na wagarach", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Komisarze poszukują czternastoletniej uczennicy gimnazjum. Wiadomo, że dziewczyna była na wagarach w pobliżu ogródków, gdzie ma działkę jej agresywny sąsiad. Mężczyzna twierdzi, że nie widział poszukiwanej. Tymczasem pies tropiący doprowadza komisarzy do stawów położonych niedaleko działek. Niebawem w jednych z nich policjanci znajdują ciało poszukiwanej. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.276
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Profosa już nie ma. Mikołaj rozkoszuje się ciszą. Pije kawę, zbiera się do roboty. Kiedy wychodzi, ktoś z ukrycia obserwuje dom. Tymczasem na komendzie Profos chodzi jakiś smutny i małomówny. Mikołaj mówi Karolinie, że ma wyrzuty sumienia. Nie jest dobrym gospodarzem, a do tego ta nieudana próba pozbycia się gościa. Głupio wyszło. Ma dość Profosa ale jednak to kumpel. W ciągu dnia ktoś włamuje się do domu Mikołaja i przetrząsa jego rzeczy.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
14:00
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 1/13 Capena
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczy, w którym Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety lokalnej kuchni domowej. Danie główne: kurczak z paprykami. (USA 2013)

Reżyseria: Toms Abramzon

Czas: 21min.
14:25
Afryka od kuchni - odc. 1/13 Kampala
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiran Jethwa - urodzony w Kenii pół Brytyjczyk, pół Hindus - cieszący się międzynarodową popularnością kucharz i autor popularnych brytyjskich telewizyjnych programów kulinarnych, zabiera widzów w kulinarną podróż po Kenii, Etiopii i Ugandzie. (USA 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:55
M jak miłość - odc. 1290
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa leży w szpitalu, a badania wykazują, że jej ciąża nie rozwija się prawidłowo. Asia i Tomek przyjeżdżają w końcu do siedliska, by wziąć ślub. Na uroczystości dochodzi do niemiłego incydentu: Maria zauważa wśród gości Jakuba Karskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

Czas: 45min.
14:15
Pojazdy powstańczej Warszawy cz.1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o pojazdach używanych przez Armię Krajową w Powstaniu Warszawskim. (Polska 2004)


Czas: 47min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.706
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Sara Cieślik (20 l.) wraca do domu po 3-miesięcznym pobycie za granicą, nic nie jest takie jak dawniej. Jej mama, Olga Cieślik (42 l.) została zabrana do szpitala w stanie zatrucia alkoholowego, a wcześniej prawie w ogóle nie piła. Ojciec Sary - Krystian Cieślik (45 l.) jest ciągle rozdrażniony i odpowiada wymijająco na jej pytania. A jej brat-bliźniak, Jacek zniknął jak kamień w wodę. Podczas gdy mama Sary popada w depresyjną wegetację i nie chce powiedzieć córce, co się stało, jej... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1014
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Niech on zniknie", śledztwo prowadzą Anna Palka i Sebastian Wątroba. Sprzed własnego domu został porwany prokurator. Pierwsze podejrzenie pada na jego brata, narkomana, który właśnie uciekł z kliniki odwykowej. Komisarze ustalają, że niedawno doszło do pobicia prokuratora, a sprawcami byli młody mężczyzna i jego dziewczyna, którą oskarżał porwany. Prokurator doprowadził do skazania jej, w wyniku czego straciła dziecko. Wiadomo, że niedawno wyszła na wolność… , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: OLIMP Nagawczyna - Rzeszów ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
15:20 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: OLIMP Nagawczyna - Rzeszów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 40min.
15:55
Zmiennicy - odc. 1/15 - Ceny umowne
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek i pan Stanisław jeżdżą na zmianę starą, zdezelowaną taksówką. Kierownictwo MPT obiecuje im jednak wkrótce wymianę wysłużonego wozu na nowy. Z kolei studiujący w stolicy Taj o dźwięcznym imieniu Krashan Bhamaradżanga ma kłopoty z wierzycielami... (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Katarzyna Skawina, Krystyna Tkacz, Mieczysław Czechowicz, Ceazry Harasimowicz, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Kowalewski

Czas: 56min.
15:05
Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 18 - U Podnóża Tatr
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku: - zespół drewnianej zabudowy góralskiej w Zakopanem (ul. Koscieliska, SAD), - Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Willi Koliba - Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego - Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaszczczurówce (Polska 2015)


Czas: 10min.
15:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja starej, dobrej polskiej kuchni. Ocalone od zapomnienia przepisy babć, ciekawostki dotyczące staropolskiego jadłospisu. Potrawy regionalne, które nie są znane w żadnym innym regionie Europy. Jak je przygotować mówi dr Grzegorz Russak. (Polska 2006)


Czas: 9min.
15:35
Astronarium - (31) - "Mikrofalowe promieniowanie tła"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 31 "Mikrofalowe promieniowanie tła". Mikrofalowe promieniowanie tła to sygnał pozostały po Wielkim Wybuchu. Dociera do nas ze wszystkich stron, niosąc bezcenne informacje o początku Wszechświata. (Polska 2016)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 12/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elbląg, „Figaro”/”Duchówka”. Podobno odważnym szczęście sprzyja, dlatego 23 letnia Patrycja nie zastanawiała się długo kiedy nadarzyła się okazja i spełniła swoje marzenie. Została właścicielką pięknej restauracji „Figaro” w zabytkowym budynku, gdzie do tej pory pracowała jako kelnerka. Z dnia na dzień musiała stać się szefową swoich kolegów i koleżanek z pracy, a także przejąć zarządzanie restauracją. I tu niestety szczęście ją opuściło… Patrycji brakuje doświadczenia w prowadzeniu... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapraszamy na drugą cześć specjalnego wydania. Na zakończenie tego serialu Ty Pennington i jego drużyna dokonają niemożliwego. W ciągu 7 dni zbudują 7 nowych domów dla 7 rodzin, które straciły wszystko, gdy Joplin, w stanie Missouri, nawiedziło wyjątkowo silne tornado. Ekipa tego programu odbuduje też miejsce potrzebne dla całej, ocalałej społeczności tego miasta – miejski park. W niedzielę, 22. maja 2011 roku burza w mgnieniu oka zamieniła się w jedno z najgorszych tornad w dziejach USA.... (USA, 2012)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Kobe Bryant, Michael Moloney, Tracy Hutson, Paul DiMeo, Paige Hemmis
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Zdążyć przed wschodem słońca
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż o tradycyjnych łodziach rybackich, odrestaurowanych lub zbudowane od nowa według starych szkutniczych zasad. Armadę tworzy 14 jednostek, łącznie około 50 osób. Załogi łodzi to pasjonaci, odtwarzający stare tradycje rybackie na Półwyspie Helskim. (Polska 2013)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3437
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.98
Godziny emisji
Rozwiń opis
Para spacerująca nad Wisłą znajduje ciało młodej kobiety. Sekcja zwłok ujawnia, że została ona zamordowana. Podejrzanym jest pacjent szpitala psychiatrycznego. Ale policjanci szybko orientują się, że mają do czynienia z dużo groźniejszym przeciwnikiem. Żeby go złapać, muszą cofnąć się w czasie do sprawy seryjnego mordercy sprzed ponad trzydziestu lat. Jednocześnie policjanci otrzymują informację, że na terenie ogródków działkowych zakopane zostało ciało bezdomnego mężczyzny. Czy sprawa jest... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 225
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożena Kulik z licealnej 2d od pewnego czasu bardzo się denerwuje nawet błahymi sprawami. Dziewczyna zaczyna wierzyć, że powtarzanie wszystkiego pięć razy przynosi jej szczęście. Nastolatka traci kontrolę nad swoim zachowaniem i popada w obsesję na punkcie liczby pięć. Jej przyjaciółka i chłopak zaczynają się o nią poważnie martwić. Kaja dochodzi do wniosku, że Bożena zmaga się z nerwicą natręctw. Okazuje się, że rodzice Bożeny się rozwodzą, a ona nie potrafi sobie z tym poradzić. Do liceum... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 24 Bomber
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Maj i Kuba Zawilski rozpoczynają prawdziwą walkę z czasem, ponieważ policja i władze miasta dostały groźbę od anonimowego mężczyzny, który grozi, że jeśli nie dostanie pieniędzy, uruchomi dwa ładunki wybuchowe w popularnych miejscach Warszawy. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Marta Laskowik, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3495
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Cena miłości - odc. 94
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fidan znajduje naszyjnik, a potem widzi go na szyi Dżejdy. Sawasz za akceptację rozwodu z Cziczek proponuje Moranom ziemię klanu Baldarów. Szahnur jest oburzona. Jawuz namawia Cziczek, by wstrzymała się z rozwodem i szykuje przemyt narkotyków. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.221
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Wiatr (45 l.) mieszka z mężem Karolem (48 l.) i córką Melanią (19 l.). Jej syn, Miron (24 l.) już wyprowadził się z rodzinnego domu. Karol wyjeżdża do pracy w Indiach. Nagle Beata otrzymuje wiadomość, że mąż zginął w katastrofie budowlanej wieżowca. Początkowo nie wierzy w to, ale z czasem nie widzi już nadziei na ocalenie męża i próbuje załatwić związane z jego śmiercią formalności. W końcu Karol odzywa się do niej. Okazuje się, że nic mu nie jest. Nie mógł się z nią skontaktować, bo... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 483
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
29-letnia Iga przyjechała do Warszawy z prowincji. Marzyła o dostatnim życiu w stolicy, tymczasem pracuje w pralni i z trudem zarabia na swoje utrzymanie. Pewnego dnia, w mieszkaniu które dziewczyna kupiła dzięki pomocy matki, pojawia się komornik – Darek (34). Właścicielka nieruchomości dowiaduje się, że po śmierci ojca została „obdarowana” spadkiem i jest winna jego wierzycielom 30 tysięcy złotych. Komornik coraz częściej odwiedza Igę, domagając się spłaty zadłużenia i straszy... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział 5-0 prowadzi sprawę morderstwa ochroniarza, którego ciało znaleziono na położonym na odludziu polu. Wkrótce okazuje się, ze miejsce to służyło Yakuzie jako swego rodzaju cmentarzysko, na które trafiały zwłoki ofiar mafiosów…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:40
Zraniona miłość - odc. 58
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 58 Ali Kemal i jego koledzy, spiskowcy, szykują napad na pocztę. Chcą ukraść telegraf i przywrócić łączność z siłami Mustafy Kemala. Yildiz odzyskuje przytomność... (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 14/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 369
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala przychodzi 45-letni Roman Urbanowski, który zgłasza się na SOR z powodu nieustępującej czkawki i bólu brzucha. Towarzyszy mu jego asystentka. Mężczyzna cierpi z powodu przejedzenia. Obiecał żonie, że przejdzie na dietę, ale najpierw chciał się najeść do syta. Asystentka zorganizowała dla niego ucztę z wielu dań. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. 45-latek nie ma pojęcia, że kobieta chciała mu dogodzić kulinarnie, bo jest w nim zakochana. Tymczasem okazuje się, że... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Właściciel małej knajpki i jego świeżo poślubiona żona są wykończeni nerwowo. Ktoś ciągle uprzykrza im życie, a ostatnio nawet włamał się do ich lokalu. Proszą detektywów Septagonu, by zbadali tę sprawę, bo policja zwykle działa wolno, a oni nie mogą już tak dalej żyć. Do Septagonu zgłasza się także młoda kelnerka, która dorabiając sobie jako modelka, niedawno zgodziła się na rozbieraną sesję dla pewnego magazynu. Jednak odkąd jej zdjęcie dwa tygodnie temu zostało... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Jeden z dziesięciu - 15/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 28min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.313
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kalendarz Pewnego dnia Marian Paździoch zawiesza na korytarzu kalendarz z „kociakami”. Rozpoczynają się dyskusje na temat jego treści, a także ważnej roli kalendarza w życiu człowieka jako przedmiotu towarzyszącego mu przez cały rok. Każdy z sąsiadów ma inne zdanie na temat tego, jaki kalendarz chciałby oglądać dzień po dniu. Ferdek postanawia wziąć sprawę w swoje ręce. Zaczyna usilnie poszukiwać atrakcyjnego wizualnie, zawsze aktualnego, uniwersalnego i użytecznego tematu ilustracji do... (Polska, 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń, Andrzej Gałła
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7154
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7137
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7134
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5028
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.277
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Szymon zastanawia się, o co chodziło człowiekowi, który chciał się widzieć z nim i z jego ojcem. Skąd ich znał i czemu chciał z nimi gadać? Może ojcu, który postanowił prześwietlić jego życie, uda się coś wyjaśnić… Tymczasem Wysocka cały czas przeżywa czekającą ją po pracy wywiadówkę w szkole Marka. Do Szymona dzwoni ojciec. Oskar, mężczyzna, który chciał z nimi rozmawiać w szpitalu, siedział za włamania i rozboje. Na patrolu Szymon rozmawia o tym z Wysocką i zastanawia się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: 3 runda - rewanż: Legia Warszawa - FK Astana ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
20:40 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: 3 runda - rewanż: Legia Warszawa - FK Astana
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Kino relaks - Męska rzecz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa opowieść została osadzona we współczesnym Seattle. Główny wątek koncentruje się wokół miłosnych perypetii młodego człowieka, który na krótko przed ustaloną datą ślubu z ukochaną zapragnie zrezygnować z małżeńskich planów. (USA 2003)

Reżyseria: Chris Koch
Obsada: Jason Lee, Julia Stiles, Selma Blair, James Brolin

Czas: 97min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.512
Godziny emisji
Rozwiń opis
Helena Paździochowa przygotowuje się do recitalu. Zamierza śpiewać i grać na mandolinie. W rozmowie z Ferdkiem dochodzi do wniosku, że przydałby jej się akompaniament fletu. Ferdek przyjmuje propozycję i rozpoczynają się próby do występu.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Obóz integracyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia przygodowa. Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania. Szkolenie organizowane jest w środku tropikalnej dżungli, a przydzielony im trener (Jean-Claude Van Damme) okazuje się być byłym żołnierzem o psychopatycznych skłonnościach. Czy „białym kołnierzykom” uda się wrócić cało za... (USA, Wielka Brytania, 2013)

Reżyseria: Rob Meltzer(1)
Obsada: Adam Brody, Boone Megan, Edelstein Eric, Huebel Rob, Jean-Claude Van Damme, Kristen Schaal
20:10
Doradca smaku-Kurczak zapiekany z kalafiorem, odc. 29/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2522
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komplikacje przy porodzie Gosi – czy siostra jej pomoże? Ola wspiera siostrę przy porodzie. Niestety życia dziecka jest zagrożone. Lekarz decyduje, że konieczne jest cesarskie cięcie. Gosia błaga siostrę, by zawiadomiła Błażeja. Co zrobi Ola? Zięba dzień i noc trenuje do „Milionerów” Cała rodzina stara się przygotować Włodka do „Milionerów”. Franek ćwiczy z nim matematykę, Damian z politykę, zaś Roman co chwila dzwoni wesprzeć przyjaciela. Czy Zięba wytrzyma to ogromne ciśnienie? Franek... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tydzień temu pary nie miały szansy skonsultować decyzji nominując do odejścia pojedynczo. Głosowali wyjątkowo nie na parę, ale na poszczególne osoby. Dziewięć z dziesięciu głosów padło na… kobiety! A większość otrzymała Gosia Mularczyk. Gosia i Michał Mularczykowie zakończyli więc walkę o dom marzeń. Ich odejście wywołało wiele emocji. Mirek Madeja nie mógł powstrzymać łez. To właśnie z Michałem łączyła go największa więź. Dom się jednak sam nie zbuduje. Tym razem to panie zostały... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Do Sawickiego dzwoni Maryla, wdowa po jego byłym partnerze z komendy. Martwi się, ponieważ jej starszy syn Wiktor nie wrócił na noc. Bruno obiecuje pomóc. Tymczasem napływa zgłoszenie od żony szanowanego przedsiębiorcy, Remigiusza Dębickiego, do którego ktoś wysyłał anonimowy list z pogróżkami. Okazuje się, że listów było więcej. Mężczyzna podejrzewa byłego kochanka swojej żony. Kryminalni postanawiają sprawdzić trop. Kowal nie potwierdza jednak tej teorii - włos znaleziony... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
21:55
Posejdon
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego Posejdon, rozpoczęła się już zabawa sylwestrowa. Goście wznoszą kieliszki szampana, gdy kapitan Bradford (Andre Braugher) wygłasza uroczysty toast. W tym samym czasie, na mostku, pierwszy oficer wyczuwa, że coś jest nie tak. Nagle na radarze zauważa ogromną ścianę wody o wysokości ponad 30 metrów, zbliżającą się do nich z niewiarygodną prędkością. Próbuje wyprowadzić statek ze strefy bezpośredniego zderzenia, ale jest już za późno. Woda uderza z... ( USA 2006)

Reżyseria: Wolfgang Petersen
Obsada: Josh Lucas, Kurt Russell, Jacinda Barrett, Richard Dreyfuss, Emmy Rossum, Kevin Dillon, Andre Braugher
21:00
Okręt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynna ekranizacja bestsellerowej powieści Lothara-Günthera Buchheima, uważana za jeden z największych sukcesów niemieckiego kina, wyróżniona licznymi nagrodami i aż 9 nominacjami do Oscara. Film opowiada o losach załogi jednego z niemieckich U-Bootów operujących na Atlantyku w 1941 roku i atakujących alianckie konwoje. Monotonia patroli, podwodna izolacja, atmosfera klaustrofobii i zagrożenie ze strony przeciwnika coraz bardziej dają się marynarzom we znaki, tymczasem najgorsze chwile i... (Niemcy, 1997)

Reżyseria: Wolfgang Petersen
Obsada: Herbert Grönemeyer, Jurgen Prochnov, Klaus Wennemann
22:55
Rzeź Woli. Akt Oskarżenia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cały film jest ułożony w formie aktu oskarżenia. Zbrodnie popełnione przez Niemców na Woli nie miały początkowo na celu całkowitej eksterminacji ludności dzielnicy, lecz stanowiły raczej akty doraźnego odwetu za wybuch powstania. (Polska 2017)

Reżyseria: Rafał Geremek

Czas: 50min.
22:00
Pierwsza randka - (7)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 02.08 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Zdążyć przed wschodem słońca
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż o tradycyjnych łodziach rybackich, odrestaurowanych lub zbudowane od nowa według starych szkutniczych zasad. Armadę tworzy 14 jednostek, łącznie około 50 osób. Załogi łodzi to pasjonaci, odtwarzający stare tradycje rybackie na Półwyspie Helskim. (Polska 2013)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
22:40
Totalny kataklizm
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. W 10 001 roku p.n.e. pewien jaskiniowiec (Matt Lanter) podczas desperackiej ucieczki przed dinozaurem trafia w lesie na wrestlera, który wyzywa go na pojedynek. Po walce na pluszowe pałki człowiek pierwotny spotyka szablozębną Amy Winehouse (Nicole Parker). Piosenkarka oznajmia mu, że 29 sierpnia 2008 roku nastąpi koniec świata i będzie to miało związek z tajemniczą "Kryształową Czaszką". Jedyną szansą na ocalenie życia na Ziemi jest odłożenie czaszki na miejsce. Will... (USA, 2008)

Reżyseria: Jason Friedberg
Obsada: Matt Lanter, Carmen Electra, Crista Flanagan, Gary 'G.Thang' Johnson, Kim Kardashian, Nicole Parker, Tony Cox, Aaron Seltzer, Vanessa Minnillo
23:05
Na sygnale - odc. 137 "Ostatnia szansa"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Personel stacji odbiera kolejne wezwania: do nastolatki, która próbowała się zabić i połknęła dużo leków, oraz staruszki, która zgubiła się i spędziła całą noc poza domem, na mrozie. Tymczasem z Nepalu znów napływają złe wiadomości. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka

Czas: 23min.
23:35
Na sygnale - odc. 138 "Zabójczy chłód"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po przylocie z Himalajów Wiktor chce wrócić do pracy, ale musi przejść kontrolne badania. Ekipa dra Góry pomaga kobiecie, która zraniła się, upadając w domu na szklaną witrynę. Ratownicy odkrywają, że pacjentka została popchnięta podczas rodzinnej kłótni. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Chaba - Lidka, Agnieszka Skup - Ola, Adriana Kozłowska - Marzena

Czas: 22min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Pojazdy powstańczej Warszawy cz.1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o pojazdach używanych przez Armię Krajową w Powstaniu Warszawskim. (Polska 2004)


Czas: 47min.
23:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

00:00
Popiół i diament
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powieść Jerzego Andrzejewskiego "Popiół i diament" była jednym z najbardziej przez komunistyczne władze popieranym polskim utworem literackim. Młody akowiec Maciek Chełmicki stał się prawdziwym bohaterem filmu i reprezentantem prawdziwych wartości. (Polska 1958)

Reżyseria: Andrzej Wajda
Obsada: Zbigniew Cybulski, Ewa Krzyżewska, Wacław Zastrzeński, Adam Pawlikowski, Bogumił Kobiela, Jan Ciecierski, Stanisław Milski, Artur Młodnicki, Halina Kwiatkowska, Ignacy Machowski

Czas: 99min.
00:05
Miasto 44
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fabuła filmu skupia się na powstaniu warszawskim i losach jego młodych uczestników, którym przyszło żyć i wkraczać w dorosłość w okrutnych realiach niemieckiej okupacji. W wojenny dramat wplata się wątek miłosny, w który jest uwikłanych troje bohaterów. (Polska 2014)

Reżyseria: Jan Komasa
Obsada: Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz, Anna Próchniak, Antoni Królikowski, Tomasz Schuchardt, Karolina Staniec, Monika Kwiatkowska, Maurycy Popiel, Michał Mikołajczak, Michał Żurawski

Czas: 121min.
00:25
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
00:40
Astronarium - (31) - "Mikrofalowe promieniowanie tła"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 31 "Mikrofalowe promieniowanie tła". Mikrofalowe promieniowanie tła to sygnał pozostały po Wielkim Wybuchu. Dociera do nas ze wszystkich stron, niosąc bezcenne informacje o początku Wszechświata. (Polska 2016)


Czas: 23min.
00:20
Diabeł ubiera się u Prady
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie. Andy Sachs (Anne Hathaway), młoda dziewczyna z małego miasteczka, która niedawno ukończyła college, poszukuje w Nowym Jorku posady dziennikarki. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly (Meryl Streep), wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika "Runway", jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą. Szybko przekonuje się, że Miranda to klasycznych szef "z piekła rodem". Swoich pracowników traktuje... (USA, 2006)

Reżyseria: David Frankel
Obsada: Meryl Streep, Adrian Grenier, Emily Blunt, Simon Baker, Stanley Tucci, Tracie Thoms, Anne Hathaway
00:00
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 7/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Tomasz Oświeciński, Ania Dąbrowska (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:50
Naszaarmia.pl - odc. 275
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:00
Wybrani, odc. 11/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja przenosi się w przeszłość. Widzowie obserwują młodego Fincha i poznają kulisy powstania Maszyny. Zespół dostaje numer mężczyzny, który i tak stoi nad grobem. W następstwie wojny z HR Reese porzuca Wybranych. (USA)

01:00
Sekrety Sąsiadów, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ewa i Magda przyjaźnią się od wielu lat. Dzielą nawet jeden dom. Pewnego dnia Magda zostaje potrącona przez samochód, Gdy wraca ze szpitala po wypadku ich stosunki ulegają zmianie – Magda obwinia Ewę o wypadek. Napięcie w relacjach z przyjaciółką jest dla Ewy trudne do zniesienia. Pewnego razu Ewa przypadkiem spotyka przystojnego Adama, który poprawia jej nastrój i pociesza. W tym samym czasie Magda także zaczyna wychodzić z kryzysu dzięki spotkanemu mężczyźnie. Wkrótce... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Anna i Gustaw mają sąsiadkę Cecylię, samotnie mieszkającą w domu obok. Pewnego dnia u kobiety pojawia się mężczyzna – Marek to jej mąż, z którym rozstała się trzy lata temu. Nie robi najlepszego wrażenia na sąsiadach. Cecylia też wydaje się niezbyt szczęśliwa. Anna postanawia dowiedzieć się, w czym tkwi problem. Cecylia nie potrafi powiedzieć jej jednak prawdy, więc zaczyna się seria domysłów. W międzyczasie dochodzi do serii włamań w okolicy, a kiedy Anna i Gustaw... (Polska 2014)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
02:20
El Principe - dzielnica zła - odc. 28
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morey i Serra mają powody podejrzewać, że w centrali wywiadu działa kret, który utrudnia im walkę z terrorystami. Nasser, wysłannik przywódcy fundamentalistów, ma przyjechać do Khalida i odebrać mu pieniądze zarobione dla organizacji na handlu narkotykami. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:20
Świat bez tajemnic - Chiński "SuperBoy"
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Organizowany w Chinach od kilku lat, bijący rekordy popularności konkurs talentów Super Chłopak, daje możliwość rozpoczęcia kariery muzycznej młodym chłopcom w gwałtownie zmieniającym się, wybitnie konkurencyjnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Lixin Fan

Czas: 86min.
02:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
02:20
Turystyczna Jazda - odc. 37 - Zamek Książ i Stara Kopalnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach. (Polska 2015)


Czas: 9min.
02:40
Pojazdy powstańczej Warszawy cz.1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o pojazdach używanych przez Armię Krajową w Powstaniu Warszawskim. (Polska 2004)


Czas: 47min.
02:35
Tajemnice losu, odc.2755
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:00
Uwaga!, odc. 5028
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25 Na żywo
Moc Magii, odc. 208/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:20
Powstanie zwykłych ludzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zebrane od cywilnych uczestników powstania relacje posłużyły do zbudowania wielowątkowej filmowej opowieści o życiu codziennym powstańczej Warszawy. Od początkowej radości z wywalczonej na kilku ulicach wolności po rozpacz zniszczonego miasta. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Kędzierski

Czas: 53min.
03:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.591
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:25
Notacje - Izabella Wilczyńska - Szalawska. Przyjechaliśmy zrobić Powstanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Izabella Wilczyńska - Szalawska, u. w Warszawie w 1920 r. aktorka teatralna. zadebiutowała na deskach w 1946 r. W latach 1966 - 1975 była związana z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, krakowskimi oraz Teatrem Polskim, Ateneum i Powszechnym w Warszawie. (Polska 2009)


Czas: 9min.
04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy prezentują w kieleckim amfiteatrze hity lata oraz skecze i piosenki. Prowadzi Kabaret Skeczów Męczących z udziałem Basi Kurdej - Szatan. Wyk.: Kabarety Moralnego Niepokoju, Młodych Panów, Nowaki, Artur Andrus, Formacja Chatelet, Marcin Daniec i in. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
04:30
Zdążyć przed wschodem słońca
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż o tradycyjnych łodziach rybackich, odrestaurowanych lub zbudowane od nowa według starych szkutniczych zasad. Armadę tworzy 14 jednostek, łącznie około 50 osób. Załogi łodzi to pasjonaci, odtwarzający stare tradycje rybackie na Półwyspie Helskim. (Polska 2013)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
04:50
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 7 Czarna jagoda, borówka amerykańska
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapraszamy do świata ziół i minerałów. O tym jak ważne są dla naszego zdrowia nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Jak mądrze z nich korzystać? Jak włączyć do naszej diety, aby smakowały i dużym i małym? Na te pytania odpowiedzą nasi goście. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.811
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3769
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.815
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info