Program dla 2017-08-04 od do
24.08 25.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
Skarby prowincji. II odc. 21
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl prezentujący małe miejscowości, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej. Odcinek o odnawianych zabytkowych kościołach pod wezwaniem św. Marii Magdaleny: w Kwieciszewie, Biskupicach, w Ostrowitem. (Polska 2014)


Czas: 13min.
05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3770
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5029
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.816
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00
Dr Quinn - seria IV, odc. 11/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew bardzo przeżywa śmierć Ingrid. Opuszcza dom, nie powiadamiając nikogo, dokąd wyjeżdża. Dr Quinn zostaje wezwana na budowę kolei, gdzie wśród robotników wybuchła epidemia czerwonki. Ku swemu zdumieniu, spotyka tam Matthew. (USA 1995)

Reżyseria: Alan J. LEVI
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:55
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Samotne matki w brazylijskim lesie. Ostronosy rude.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brazylia, kraina lasów deszczowych. W jednym z nich żyją bohaterowie odcinka. Ostronosy rude są tu obserwowane przez ponad 10 lat. Młody ostronos rudy, zwany też koati. Na uszach mają znaczniki. Dzięki nim badacze z uniwersytetu rozpoznają osobniki. (Japonia 2015)

Reżyseria: Akira Matsubayashi

Czas: 23min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 108 "Zazdrość"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Magda próbują oderwać Tomka od telefonu, ale kiepsko im to wychodzi. Do Kacpra przychodzi Zosia z Jankiem, opowiada o nim same dobre rzeczy, żeby wzbudzić zazdrość Kacpra. Chłopcy jednak po chwili ignorują Zosię zajęci całkowicie grą. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cukier, mąka, sól nazywane cichymi zabójcami - stają się najczęstszą praprzyczyną przedwczesnej śmierci w krajach cywilizowanych. Co w nich takiego jest, że uzależniają i rujnują nasze zdrowie? Można starać się eliminować, musimy jednak czymś je zastąpić. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Plebania - odc. 920
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Andzelika Kujawiak, Jerzy Rogalski, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach

Czas: 22min.
06:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2006)


Czas: 9min.
06:35
Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 4 - Kto przygarnie pszczoły?
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny o tematyce ekologicznej. (Polska 2016)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Pomysłowi architekci, bezwzględni drapieżcy. Mrówki prządki. Kambodża.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angkor Wat - duma Kambodży. Hinduistyczna świątynia z XII w. przyciąga co roku miliony turystów. W 1992 r. została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wokół imponującej budowli można dostrzec mniejsze, ale równie zjawiskowe konstrukcje. (Japonia 2015)

Reżyseria: Natsumi Kobayashi

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 92
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekarze ostatecznie odbierają Filarskim nadzieję, że Kinga kiedykolwiek będzie widziała. Dziewczyna już wcześniej była załamana. Rodzice poważnie się obawiają, jak zareaguje teraz na złą wiadomość. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.164
Godziny emisji
Rozwiń opis
27-letnia Ewelina Barcik żyje w ciągłym stresie jako kierowca taksówki. A tymczasem wychowywanie 5-letniego syna, Jasia sprawia, że kobieta jest na granicy wytrzymałości psychicznej i fizycznej - tym bardziej, że ojciec dziecka, Krzysztof Szyjka (28 l.) w ogóle nie zajmuje się nim. Kiedy na dodatek opiekunka chłopca rezygnuje z pracy, Ewelina traci grunt pod nogami. Poszukiwania kogoś na miejsce Jadwigi stają się prawdziwą przeprawą. A do tego, szef Eweliny coraz bardziej naprzykrza jej się,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1018
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Baranek", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Z piętra kamienicy w centrum miasta wypadł siedmioletni chłopczyk. Dziecko ponosi śmierć na miejscu. Ofiara ma jednak na szyi ślady duszenia, co wskazuje na zabójstwo. Matka chłopczyka podejrzewa, że zabił go sąsiad. Mężczyzna wielokrotnie był agresywny w stosunku do jej syna. Mieszkający w tej samej kamienicy wujek chłopca rzuca podejrzenie na dziewczynkę, z którą w dniu śmierci bawił się siedmiolatek… , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Zwariowana tarta z gruszkami i orzechami, odc. 30/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20
Notacje - Edmund Baranowski. Powstanie Warszawskie. Walki na Woli
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edmund Baranowski ps. "Jur", ur. 22.09.1925 w Warszawie podpułkownik, uczestnik powstania warszawskiego, wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich, sekretarz generalny Rady Fundacji Polsko - Niemieckie Pojednanie. (Polska 2011)


Czas: 9min.
08:35
Elif - odc. 62
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel nie zgadza się na rozwód. Zeynep i Selim jadą na wykład. W drodze psuje się auto Selima. Mimo to młodzi spędzają miłe popołudnie. Erkut prosi Veysela o rękę Zeynep. Veysel szantażuje dziewczynę mówiąc, że da Melek rozwód pod jednym warunkiem. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 04.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Podróże z góralem seria IV - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada najbliższe imprezy, mające odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do wizyty w regionie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.614
Godziny emisji
Rozwiń opis
U Malanowskiego zjawia się kierowca tira, Robert Stańczyk. Mężczyzna przyszedł w sprawie swojej żony. Zarzeka się jednak, że nie podejrzewa jej o zdradę, tylko bardzo się o nią niepokoi. Robert tłumaczy, że Martyna to bardzo emocjonalna kobieta. Między innymi to go w niej urzekło, gdy pierwszy raz spotkali się. Ale jej temperament ma też negatywne strony. Jego żona bardzo przeżywa wszystkie rodzinne dramaty. Tak bardzo, że klient boi się, że może to skończyć się nieszczęściem. Gdy zmarła... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 94/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar zamierza wziąć się nareszcie w garść i pojawić na uczelni. Niestety okazuje się, że został skreślony z listy studentów. Na domiar złego zostaje zwolniony z pubu, bo właściciel zamierza sprzedać lokal. Oskar jest załamany. Jakby tego było mało, spotyka Lenę i Miłosza, którzy wybierają się na romantyczny wyjazd do Pragi. Chłopak ma dość. Wpada na pomysł, że pożyczy pieniądze od matki i kupi pub... Melania angażuje się w pracę z trudną młodzieżą. Udaremnia napad na sklep, którego próbują... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 7/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawodowa rywalizacja oraz zazdrość o Laurę doprowadzają – mimo mediacji Moniki – do rozstania Justyny z Ksawerym. Do Boreckiej zgłasza się fundacja propagująca idee przeszczepów. Ma nakręcić w szpitalu cykl dokumentalny o transplantacjach. Realizacja filmu będzie oznaczała spotkania z Marcinem, który jako jeden z najlepszych transplantologów powinien w nim wystąpić. Monika nie wie jeszcze, że Marcin odrzucił ofertę wyjazdu do Bostonu ze względu na nią. Dyskretna, ale stała obecność Adama przy... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 146 (s. III, odc. 19)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Książę Mustafa wysyła żołnierzy do ojca Heleny z prośbą, by pozwolił jej dołączyć do jego haremu. Ten jednak odmawia w obawie przed zemstą okrutnego kupca Abbasa, z którym jest zaręczona jego córka. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 45min.
09:30
Podwodna Polska - Pechowe statki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program cykliczny poświęcony nurkowaniu i turystyce podwodnej. (Polska 2006)


Czas: 22min.
09:55
Pogoda - 04.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.615
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawia się Agnieszka Galińska. Kobieta jest przerażona – podejrzewa, że jej córka, Renata, prowadzi prywatne śledztwo. Młoda kobieta jest dziennikarką, ale do tej pory zajmowała się głównie modą. Jednak jakiś czas temu jej koleżanka, Joanna Klubowicz, została zamordowana. Malanowski kojarzy tę sprawę. Dziewczyna najpierw zaginęła, a klika dni później znaleziono ją martwą na śmietniku. Agnieszka potwierdza, że chodzi o tę sprawę. Jej córka była z Joanną na mieście... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.141
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wielu latach milczenia dwójka rodzeństwa spotyka się w kancelarii notariusza na odczytaniu testamentu zmarłej matki. Spadek, który został niesprawiedliwie podzielony, na zawsze odmieni życie Bogdana i Justyny. Czy ta zmiana będzie na pewno zmianą na gorsze? W drugiej części tego odcinka poznamy historię Katarzyny, która sama wychowuje swoją córkę, Oliwię i ma nadal nadzieję, że ojciec jej córki wróci do niej. Oliwia wie, że jej ojciec był księdzem. Pewnego dnia dzwoni do niego i umawia... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Żukowski
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 7/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Voo Doo", (Kielce). „VooDoo” to kielecka restauracja prowadzona przez czwórkę przyjaciół. Dwie dziewczyny i dwóch chłopaków – ludzi młodych, ale bardzo ambitnych. Jednak w roli restauratorów debiutujących. I niestety nie jest to debiut udany. Choć lokal mieści się przy głównej ulicy w centrum, to świetna lokalizacja to za mało by przyciągnąć klientów. Gości odstrasza też fakt, że „VooDoo” to ciemna piwnica pełna przypadkowych elementów, serwująca nie zawsze do końca... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 12/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Matka Michaeli przysyła córce prezent - miniaturowego pudla Fifi. Pies bardzo psoci, Michaela postanawia więc, że wychodząc z domu, trzeba go zabierać ze sobą. Brianowi wpada w oko nowa koleżanka - Sara. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry JAMESON
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:40
Barwy szczęścia - odc. 1670
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula sprawdza się w roli opiekunki Marysi. Razem z Hubertem świetnie się dogadują i dzielą obowiązkami przy dziecku. Klara jest gotowa wrócić do domu. Iwonie i Alkowi nie daje spokoju sprawa tajemniczych zachorowań pracownic firmy Azja - Ciuch. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Olga Jankowska, Milena Staszuk, Marek Molak, Ania Karwan, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Emila Warabida, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 921
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Wojciech Błach, Małgorzata Teodorska, Katarzyna Łaniewska, Agnieszka Wielgosz, Agnieszka Włodarczyk

Czas: 21min.
10:50
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Bobowa
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
18-letnia Martyna Adamczyk jest uczennicą maturalnej klasy liceum. Jej matka, Iwona, wychowuje ją sama, odkąd ojciec wiele lat temu wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Martyna nie ma z nim od tamtej pory kontaktu. Nastolatka żyje w przekonaniu, że gdyby mieszkała z ojcem, jej życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Wkrótce okazuje się, że 18-latka jest w ciąży. Martyna informuje o tym swojego chłopaka, prosząc go jednocześnie o pieniądze na wykonanie zabiegu. Niedługo potem wychodzi na jaw, że... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 484
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia (48) jest dobrą, chociaż ciekawską kobietą. Lubi wiedzieć co dzieje się na osiedlu i stara się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Kobieta dosyć późno wzięła ślub z Markiem (49), który pracuje w Holandii jako spawacz i rzadko bywa w domu. Gdy jednak nie pracuje, gani żonę za jej wścibstwo. Na tym samym osiedlu, w zaniedbanym domu, mieszka 23-letnia Paulina. Pochodzi z patologicznej rodziny. Jej matka się zapiła, a ojciec siedzi w więzieniu. Ona sama spotyka się z Rafałem –... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
11:20
Na dobre i na złe - odc. 426 - Mały bohater
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwunastoletni Mirek udziela pierwszej pomocy swojemu ojcu, który na rybach zostaje porażony prądem. Poszkodowanego nie opuszcza pech. Trafia do szpitala, dzie lekarze cały czas napotykają na nieprzewidziane trudności... I (Polska 2010)

Reżyseria: Kinga Dębska
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:05
Operacja Życie - odc. 39
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz, który urodził się z rzadką wadą serca, jest młodym ojcem. Chce żyć, ale jego serce jest coraz słabsze. Czy dotrwa do przeszczepu? Tomasz ma szczęście; nerkę postanowiła mu oddać Emilia, jego matka. Rokowania są bardzo dobre. (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Kobierzyca, Jarosław Minkiewicz

Czas: 23min.
11:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa nastolatków bawi się pod nieobecność rodziców w domu jednego z nich, Kacpra. Chłopak w prezencie dostał od kolegów darta. Początkowo chłopcy próbują grać zgodnie z instrukcją. Ale po pewnym czasie nudzą się i zaczynają się popisywać, nie zważając na grożące im niebezpieczeństwo. Niedługo potem dochodzi do wypadku - lotka wbija się w oko jubilata. Nastolatkowie wpadają w panikę. Jedyna przytomna osoba w tym gronie dzwoni pod numer alarmowy 112… W wigilijny wieczór Zosia i Jarek Makowscy... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 370
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia 70-letnia Wanda Oleś, która choruje przewlekle na serce i płuca. Nagle jej stan się pogarsza. Na oddział przywozi ją syn i synowa. Pacjentką zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Chora kobieta uprzykrza małżeństwu życie. Nie chce się zgodzić żeby pojechali na wakacje, bo uważa że syn powinien się nią cały czas zajmować. Nie ma pojęcia, że jej stan pogorszył się, bo synowa podmieniła jej leki nasercowe na witaminy. Młoda żona liczy, że teściowa rozchoruje się i zostanie... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywów Septagonu prosi o pomoc kierownik ośrodka opiekuńczo-wychowawczego dla młodzieży z problemami. Kocha swoją pracę i ma nadzieję, że uda mu się pokazać dzieciakom właściwą drogę. Jednak w ostatnich dwóch tygodniach w ośrodku doszło do wielu kradzieży. Atmosfera stała się bardzo niezdrowa i kierownik chce, żeby jak najszybciej złodziej został złapany i by znów zapanował spokój. Detektywi pomagają też Mikołajowi, któremu przez ostanie dwa miesiące ktoś przysyła kartki... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:30
Smaki polskie - na zielono, Pełen gracji - tymianek w akcji
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Ciekawskie z natury. Karakary. Falklandy.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
200 lat temu po burzy pewien statek przybił do brzegu odległej wyspy. Po zejściu na ląd załoga ujrzała dziwaczne ptaki. Nie okazywały lęku przed człowiekiem. Skradły przybyszom zapasy, a ci nazwali je skrzydlatymi diabłami. Tok arakary, drapieżne ptaki. (Japonia 2015)

Reżyseria: Gene Hamazaki

Czas: 23min.
12:20
Tysiąc i jedna noc - odc. 114
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sezen i Burak spotykają się coraz częściej. Postanawiają iść razem na wesele Szeherezady. Peride postanawia zdobyć miłość i zaufanie Nilufer. Burhan bezskutecznie próbuje namówić Ganiego na powrót do domu. Eda bardzo zbliża się do Szeherezady. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:30
Pod Tatrami - Wiktorówki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: pokazujemy sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej na Wiktorówkach. Kino Letnie w Zakopanem otwiera Alicja Bachleda Curuś, Imprezy jakie odbywają się w czasie tatrzańskich muzealiów. Informacja o śmierci autora magazynu Wojtka Mroza. (Polska 2017)


Czas: 7min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta (16 l.) radzi się swojej koleżanki, Eli (16 l.), który kostium kąpielowy ubrać na randkę na basenie. Marta uważa, że w każdym kostiumie wygląda fatalnie i ma cellulit. Ela opowiada, że czytała na forum internetowym o sposobie na jego zwalczenie. Podobno najlepsze efekty dają lodowate kąpiele. Marta wchodzi do wanny z lodowatą wodą. Ela donosi lód, żeby pomóc koleżance. Marcie jest bardzo zimno, zaczynają jej drętwieć palce, sinieje. Niedługo potem traci przytomność i wpada pod wodę.... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.295
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Opolu mieszka 24-letnia Diana Fedasz. Kobieta porzuciła pracę pielęgniarki, gdy zaszła w ciążę ze swoim chłopakiem, Robertem Anukowskim (25 l.). Krótko po urodzeniu córki Amelki atrakcyjna blondynka poznaje Mirka Szabłowskiego (34 l.), fotografa specjalizującego się w tematyce erotycznej. Niedługo potem Diana zostawia Roberta i wprowadza się do Mirka. 34-letni fotograf namawia Dianę, by poddała się operacji powiększenia biustu. Na sfinansowanie tego zabiegu Diana przeznacza wszystkie... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
REPORTERZY Podczas pokazu drogocennej biżuterii dochodzi do zuchwałej kradzieży eksponatów. Rabunek został drobiazgowo zaplanowany, co nie ułatwia komisarzom śledztwa. Dwie ofiary śmiertelne, pojmanie zakładnika nie rokują dobrze. Ujęcie sprawców może łączyć się z dodatkowymi komplikacjami. Determinacja i przebiegłość złodziei kontra doświadczenie komisarza Zawady i nowoczesne metody śledcze… (Polska)

12:00
Galileo, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
NISKOKALORYCZNA PIZZA Moda na zdrowe odżywianie dotarła wszędzie, nawet do pizzerii. Czy pizza jednak może być niskokaloryczna? To chyba się wyklucza?! Nie! Jeśli pizza wykonana jest z siemienia lnianego. Sprawdzimy, czy jest smaczna. KURTKA Z MORSKICH ŚMIECI Do mórz i oceanów rocznie trafia 12 milionów plastikowych odpadów. Ekolodzy ostrzegają, że jeśli się nie opamiętamy, w 2050-ym roku będzie tam więcej śmieci niż ryb! Jak wynika z raportów, do wód powierzchniowych i gruntowych co minutę... (Polska 2017)

13:15
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Tajemnicze pęcherze. Kapturnik. Kanada
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. Zwierzęta z Afryki, Ameryk, Azji i Oceanii i ich niesamowite zwyczaje, właściwości, sposoby na obronę i atak. (Japonia 2013)

Reżyseria: Akihiko Id

Czas: 23min.
13:55
Elif - odc. 63
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep jest zdruzgotana szantażem ojca. Zaczyna chłodno traktować Selima. Chłopak jest zdezorientowany. Szeyda jest przekonana, że Erkut chce oszukać ją i Nadira. Arzu umawia się z Melihem pod pretekstem przekazania mu udziałów. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
13:10
Na sygnale - odc. 12
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą do nastolatki, która cierpi na silny ból brzucha. Rodzice dziewczyny podejrzewają, że zaszkodziły jej środki na odchudzanie. Okazuje się jednak, że młoda pacjentka jest w zaawansowanej ciąży. Po urazie w czasie WF - u, zaczyna rodzić. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 21min.
13:40
Serce w Naddniestrzu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kościoła na terenie samozwańczej Republiki Naddniestrzańskiej jest wyjątkowo dramatyczna. Zniszczenie większości istniejących świątyń oraz brak kapłanów to konsekwencja wielu lat prześladowań religijnych. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Giermaziak, Mateusz Mularski

Czas: 39min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
13:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Podróże z góralem seria IV - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada najbliższe imprezy, mające odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do wizyty w regionie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:50
Słoiki, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba (26 l.), pochodzący z Krakowa polonista, sprowadza się do Warszawy, do swojej dziewczyny Elizy (25 l.), rodowitej warszawianki, którą poznał przez internet. Kuba nie cierpi Warszawy i nie ukrywa tego, na każdym kroku podkreślając wyższość swojego rodzinnego miasta i swojego humanistycznego wykształcenia na UJ. Powoduje to szereg kłótni. Dodatkowo, już po pierwszym dniu pracy w redakcji gazety Kuba zostaje zwolniony ze względu na konflikty ze współpracownikami. Kuba jest pełen żalu do... (Polska 2015)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1019
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Szkolny świr", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W szatni w liceum doszło do ciężkiego pobicia jednego z uczniów. Mimo reanimacji chłopak zmarł. Śledztwo ujawnia, że zamordowany był agresywny i nielubiany w szkole. Pierwszym podejrzanym staje się chłopak, który rozwiesił w szatni kompromitujące ofiarę zdjęcia. Wkrótce okazuje się, że zamordowany nagrał film erotyczny z udziałem koleżanki i szantażował nim dziewczynę. Czy to ona mogła popełnić morderstwo? , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.278
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Gajda wchodzi na komendę. Spotyka Zosię, która mówi, że koniecznie musi wpaść do niej na pyszną kawę. Tymczasem u Jaskowskich zjawia się chłopak z miasta. Trzy dni temu Mariusz miał mu oddać forsę, a do tej pory tego nie zrobił i nie odbiera jego telefonów. Mariusz tłumaczy, że jeszcze nie udało mu się sprzedać samochodu. Chłopak radzi mu by lepiej szybko zorganizował pieniądze, bo jeśli tego nie zrobi nawet matka komendant policji mu nie pomoże. Zosia zagląda do pokoju... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
14:25
Herbatka z kabaretem - (22)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
14:15
Historia pewnego życia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Alinie Pieńkowskiej - Borusewicz. Jedno z pierwszych konspiracyjnych spotkań z udziałem Aliny. Młoda, szczupła kobieta o wyglądzie licealistki. Pielęgniarka ze stoczniowej przychodni zdrowia imponowała zdolnościami przywódczymi. (Polska 2003)

Reżyseria: Andrzej Titkow

Czas: 44min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.708
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota Szostak (41 l.) zostaje wezwana na komendę policji, bo jej syn, Marcin (17 l.) stracił nad sobą panowanie w gabinecie urologicznym i zaatakował lekarza nożyczkami. Został zabrany do przychodni przez babcię Anetę (63 l.), która chciała wysterylizować wnuka. Marcin będąc w tak młodym wieku jest już ojcem dwójki dzieci, a trzecie jest w drodze. Tego dziecka spodziewa się 17-letnia Kinga, z którą nastolatek jest w parze. Marcin zataił przed swoją dziewczyną fakt, że ma już dwójkę dzieci.... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1020
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Cena miłości", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Na terenie akademików ginie student. Podejrzenie pada na jego dziewczynę, która wiedziała że jest przez niego zdradzana. Tymczasem policja ustala, że student niedawno spędził noc ze starszą od siebie kobietą. Ta twierdzi, że spotkała się z nim tylko raz… , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.609
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST CROWDFEEDER? Crowdfeeder – to trend, pokazujący, jak gotować sycąco dla wielu osób. Pokażemy jak np. zamiast kilku tradycyjnych ciast, zrobić jeden, wielki czekoladowy baton dla kilkunastu gości. Dowiecię się także, czym jest pizzokie. JAK WYGLĄDA ŻYCIE NASTOLATKI W BAHRAJNIE, A JAK W PANAMIE Nowoczesność kontra tradycja – ten dylemat dotyczy obu bohaterek – mieszkającej w muzułmańskim Bahrajnie Hiby i pochodzącej z indiańskiego plemienia Mabel. Zobaczymy jak wygląda ich... (Polska 2017)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 6 Mazury
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Gosia Molska odwiedza inny region lub miasto i zdradza tajemnice lokalnej sieci gastronomicznej. Wstępuje do barów, restauracji, spotka się z kucharzami, twórcami "prawdziwego", regionalnego jedzenia. (Polska 2014)


Czas: 21min.
15:50
Czarne chmury - odc. 9/10 - Zaręczyny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dowgird z Andrzejem dostają się do lochów i uwalniają porwanych delegatów, lecz ich ucieczkę odkrywają członkowie bandy. Rozpoczyna się pościg. Przybywa pomoc z Anną i Magdą na czele. W drodze powrotnej szlachcianka przyjmuje oświadczyny pułkownika. (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 51min.
15:00
M jak miłość - odc. 1292
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza dowiaduje się, że jest w ciąży. Dziewczyna waha się jednak, czy powiedzieć o tym Marcinowi, choć to właśnie on jest ojcem dziecka. Chodakowski poznaje, Paulinę Suską, która od razu wpada mu w oko i którą zatrudnia jako nianię dla Szymka. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Magdalena Walach - Agnieszka, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Kacper Kuszewski - Marek, Franek Przanowski - Maciek

Czas: 44min.
15:55
Zmiennicy - odc. 3/15 - Dziewczyna do bicia
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia pracuje jako kierowca w firmie kierowanej przez prezesa Koniuszkę. Do jej obowiązków należy m. in. wożenie żony prezesa na zakupy, do fryzjera, odbieranie ze szkoły ich rozwydrzonego syna itp. Kasia ma tego coraz bardziej dosyć... (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Ewa Błaszczyk, Krystyna Kołodziejczyk, Irena Kwiatkowska, Katarzyna Skawnia, Mieczysław Czechowicz, Mariusz Dmochowski, Krzysztof Kowalewski, Kazimierz Kaczor, Marian Opania, Bronisław Pawlik

Czas: 52min.
15:05
Jedź bezpiecznie - odc. 655
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 10min.
15:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 9min.
15:25
W taksówce - Michał Antczak
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał Antczak jest członkiem Stowarzyszenia Eksploracyjnego na rzecz Ratowania Zabytków Sakwa. Pracuje w stołecznym metrze jako inspektor do spraw taboru, w weekendy podróżuje po Polsce, poszukując skarbów i pamiątek z dawnych czasów. (Polska 2016)


Czas: 7min.
15:35
Tajemnice, zamki i podziemia - Sekret podziemnego miasta (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program historyczny. Dalszy ciąg opowieści o podziemnym Wrocławiu. Ekipa TV zwiedza bunkry i kanały. Stara się odnaleźć ukryte fabryki i tunele. (Polska 2005)


Czas: 16min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 1/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jej nazwisko zna cała Polska. A to dlatego, że gdziekolwiek się pojawi, robi rewolucję! I to totalną, w kilka dni. Z brzydkiego – w piękne. Z niesmacznego – w wyborne. Z nieznanego – w najpopularniejsze. Magda Gessler zrewolucjonizowała już setki restauracji w kraju. Dała im i ich właścicielom nowe życie. I ciągle nie odpuszcza. W nowym sezonie czekają ją kolejne „Kuchenne rewolucje”. Już od jedenastu sezonów restauratorzy, którzy nie potrafią poradzić sobie z własnym biznesem, zwracają się o... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trent Woslum, sierżant Gwardii Narodowej z Kalifornii, kupił przed kilku laty dom dla swojej rodziny, ukochanej żony i trzech synów. Potem musiał ich jednak opuścić, bo wyjechał z misją do Iraku. Przed jego powrotem do kraju ekipa Ty’a Penningtona zdecydowała się pomóc jego bliskim i całkowicie, dosłownie od podstaw wyremontować dom rodziny Woslumów, by sprawić im jeszcze większą radość…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:20
Pogoda - 04.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Temat Rzeka Nakło nad Notecią reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3439
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:40
Gliniarze, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ktoś szantażuje kobietę – jej miłosne igraszki z przystojnym instruktorem tańca zostały sfilmowane. Szantażysta żąda sporej sumy pieniędzy. Natalia Nowak i Robert Barcz prowadzą śledztwo. Pomimo osobistych poświęceń ze strony detektywów szantażysta pozostaje nieuchwytny. Natalia Nowak otrzymuje kwiaty i miłosne listy z zaproszeniem na romantyczną kolację. Detektyw ignoruje zaloty tajemniczego adoratora. Listy stają się jednak coraz częstsze, a adoratora staje się coraz bardziej nachalny, co... (Polska, 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 227
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Bronowicz z 3c liceum ostatnio opuścił się w nauce i ciągle się spóźnia. Nauczycielka matematyki boi się, że chłopak przez złe oceny nie zda matury. Chce, by Robert zaczął się uczyć i powtórzył materiał. Postanawia, że 19-latek będzie pomagał w nauce młodszemu koledze. Gimnazjalista jednak nie chce się uczyć i ciągle ucieka. Podczas szarpaniny licealista odkrywa u 14-latka siniaki na rękach i plecach. Przerażony chłopak nie chce przyznać, że to ojciec się nad nim znęca i oskarża o... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
17:35 Na żywo
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 26min.
17:05
Cena miłości - odc. 96
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostrzeżony Jawuz usunął narkotyki z ciężarówek. Policja nic nie znalazła. Abbas przyrzeka, że przekona pasterzy, by ustąpili z ziemi podarowanej Moranom. Jasemin po kłótni sugeruje Cziczek, że powinna przenieść się do brata. Jawuz zabija Reszita. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.223
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Sagan jest kobietą o silnej osobowości - uważa, że zawsze ma rację i nikt nie będzie jej mówił, co ma robić. Jej usposobienie ciągle doprowadza do konfliktów z rodziną jej męża. Dawida. Brat Dawida, Marcin Sagan (37 l.) i jego żona, Renata (33) nie chcą mieć więcej nic wspólnego z Joanną. Mirosława Sagan (59 l.), matka Dawida i Marcina cały czas próbowała mediować między zwaśnionymi kobietami, ale i ona w końcu ma dość władczej synowej. Mąż Joanny, Dawid jest łagodnie usposobionym... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 485
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
32-letnia Jagoda ma dobrą pracę i partnera, z którym jest bardzo szczęśliwa. Do jej działu dołącza Piotrek (24). Proponuje kobiecie randkę, ale bez powodzenia. Dwa dni później jej chłopak – Tomek (34) – oskarża ją o romans. Pokazuje erotycznego smsa wysłanego z jej numeru, którego – jak sądzi – narzeczona omyłkowo wysłała do niego, zamiast do swojego kochanka Piotrka. Dziewczyna zaprzecza oskarżeniom, ale ukochany nie daje się przebłagać i wyprowadza się z domu. Tydzień później okazuje się,... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 18/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 29min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 371
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
13-letnia Marzena Słabecka przynosi do szpitala swojego 7-letniego brata, Henia. Dzieci uciekły z domu, gdzie odbywała się alkoholowa libacja. Chłopiec był zmuszany przez wujka do palenia papierosów i teraz bardzo źle się czuje. Chłopcem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Matka rodzeństwa zaginęła dwa tygodnie wcześniej. Od tej pory dzieci mieszkają u ciotki i wujka, którzy są alkoholikami i źle ich traktują. Nastolatka boi się przyznać, co tak naprawdę się wydarzyło. Planuje uciec z bratem... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się właścicielka butiku, w którym ktoś wczoraj podpalił sukienkę i uciekł. Później kobieta dostała list z pogróżkami: 30 tysięcy złotych lub koniec z butikiem. Jej uparty mąż, projektant mody w jej butiku, nie chciał zaangażować policji. Powiedział, że sam wszystkim się zajmie. Ale kobieta nie sądzi, że mu się to uda. Wynajmuje detektywów za jego plecami, aby dowiedzieć się, kto jej zagraża. W tym odcinku detektywi pomagają też sprzątaczce, której... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 19/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.315
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dance makabre Pewnego dnia prezes spółdzielni mieszkaniowej – Kozłowski (gościnnie: Andrzej Gałła) pojawia się w kamienicy Kiepskich w celu pożyczenia eurozłącza. Ferdek po krótkiej, miłej pogawędce z nim zauważa, że Kozłowski zwyczajnie działa mu na nerwy swoim samozadowoleniem z sukcesów prywatnych i zawodowych. Wraz z sąsiadami dochodzą do wniosku, że w takiej sytuacji w tym kraju na pewno nie można niczego osiągnąć uczciwie. Kiedy komentarze na jego temat osiągają kulminację, Halina... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń, Andrzej Gałła
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7156
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7139
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7136
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5030
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.279
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przynosi do pracy pyszne kanapki. Chwali córkę, która ostatnio u niego pomieszkuje i bardzo się o niego troszczy. Tymczasem na ranczo wraca z zakupów Dominika. Pod domem stoi Jerzy, przestępca, który od wyjścia z więzienia szuka zemsty na Mikołaju. Na pytania Dominiki, kłamie, że mieszka niedaleko i przyszedł poznać nowych sąsiadów. Dziewczyna daje się nabrać i zaprasza go do środka. Do Jaskowskiej przychodzi Ola z podaniem o urlop. Chce pojechać z Markiem w góry.... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Enea Ironman 70.3 Gdynia - kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Weekendowy Hit Jedynki - Winnetou - cz. 1 - Nowy świat
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa ekranizacja najsłynniejszej powieści Karola Maya. Druga połowa XIX wieku. Karl May, młody niemiecki inżynier, przybywa do Stanów Zjednoczonych by podjąć pracę przy budowie kolei. Karl wierzy w postęp, Ameryka jawi mu się jako kraj przyszłości. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Philipp Stölzl
Obsada: Wotan Wilke Möhring, Nik Xhelilaj, Jürgen Vogel

Czas: 116min.
20:05
The best of Dzięki Bogu już weekend
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze wybrane z programu Dzięki Bogu już weekend. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
20:10
Karate Kid
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja kultowego filmu. Wielki przebój kinowy. Gdy Dre Parker (Jaden Smith) i jego matka (Taraji P. Henson) przeprowadzają się z Detroit do Chin, Dre czuje się zagubiony w nowej rzeczywistości, tak odmiennej od znanego mu świata. Napastowanemu i bitemu przez uczniów z jego szkoły Dre, z pomocą przychodzi pan Han (Jackie Chan) - dozorca z budynku, który opłakuje wielką życiową stratę. Han lituje się nad Dre i zgadza się nauczyć go kung fu, by chłopiec mógł się bronić. Podczas wspólnych... (USA/Chiny, 2010)

Reżyseria: Harald Zwart
Obsada: Jaden Smith, Han Wenwen, Jackie Chan, P. Taraji, Yu Rongguang
20:00
Armageddon
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głośny film katastroficzny. Do Ziemi zbliża się asteroida , która zniszczy całe życie na naszej planecie. Jedynym sposobem uratowania ludzkości jest wysłanie w kosmos grupy śmiałków, którzy wysadzą nadlatującą skałę, nawet za cenę własnego życia. W filmie wystąpiła plejada gwiazd: Bruce Willis, Liv Tyler, Ben Affleck, Peter Stormare, Billy Bob Thornton (i jeszcze wielu innych), a piosenka śpiewana przez zespół Aerosmith stała się wielkim hitem. Ponadto film zaskarbił sobie przychylność widzów... ( USA 1998)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Will Patton, Steve Buscemi, William Fichtner, Owen Wilson, Michael Clarke Duncan, Peter Stormare
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bezdomny znajduje zwęglone ludzkie ciało niedaleko opuszczonych magazynów. Walczak po przybyciu na miejsce, dostrzega obserwatora stojącego w zaroślach. Okazuje się, że to złomiarz, który zadzwonił na policję. Ma on portfel należący prawdopodobnie do ofiary. W środku są dokumenty na nazwisko Dariusz Foks. Śledczy ustalają, że to kryminalista, który wyszedł niedawno na przepustkę. W trakcie śledztwa Dariusz Foks odnajduje się i ma niepodważalne alibi. Policjanci muszą szukać... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
21:25
07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W różnych miastach w Polsce dochodzi do napadów na zamożnych ludzi. Pozornie zdarzenia te nie mają ze sobą nic wspólnego. Trwa dochodzenie. Por. Zubek idzie na emeryturę, jego miejsce zajmuje por. Jaszczuk, jego siostrzeniec - wcale nie "orzeł". (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Ewa Wencel, Karol Strasburger, Danuta Kowalska, Tadeusz Wojtych, Ryszarda Hanin, Andrzej Szaciłło

Czas: 69min.
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W domu zamożnego managera znalezione zostają jego zwłoki, a w piwnicy – jego uwięziona żona. Pierwszy trop prowadzi do mechanika, którego przed śmiercią mężczyzna straszył sądem za oszustwo. Mechanik od razu przyznaje się do winy, ale Przybylskiej i Stasiakowi wydaje się to podejrzane. Nie dają się łatwo zwieść. Winę trzeba jeszcze udowodnić. W wyniku śledztwa pojawia się nowy trop. Śledczy trafią na wyjątkowo niebezpiecznego przeciwnika. Tymczasem Bolek przygotowuje się do... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Wojciech Todorow
22:30
Pierwszy raz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieśmiały Victor zakochuje się w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. (USA 2009)

Reżyseria: Barbara Topsoe-Rothenborg
Obsada: Scout Taylor-Compton, Devon Werkheiser, Tania Verafield

Czas: 85min.
22:50
07 zgłoś się - odc. 16/21 - Ślad rękawiczki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas bójki na dworcu na Mazurach zostają aresztowani Wasyluk i Dyciak. Przewożeni do aresztu zabijają milicjanta i uciekają. W tym samym czasie zostaje zamordowana właścicielka pensjonatu "Viola", w którym okoliczna elita miała wynajęte na stałe pokoje. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Mieczysław Janowski, Danuta Kowalska, Henryk Gęsikowski, Andrzej Chrzanowski, Hanna Stankówna, Magdalena Chilmon

Czas: 71min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 04.08 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Temat Rzeka Nakło nad Notecią reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie pojawia się pobity mężczyzna. Wyznaje, że odkąd prowadzi własną restaurację pod Wrocławiem jest szantażowany przez mafię. Niedawno przestał płacić i przestępcy mu grożą. Wach i Walczak rozpoczynają akcję. Chcą założyć podsłuch w restauracji. Niestety na samym początku coś idzie nie tak i główny świadek zostaje zabity. Paulina i Kuba są załamani i muszą tłumaczyć się przed Jagiełłą. Jednak już na drugi dzień zjawia się kolejny restaurator szantażowany przez... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski, Wojciech Todorow
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Historia pewnego życia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Alinie Pieńkowskiej - Borusewicz. Jedno z pierwszych konspiracyjnych spotkań z udziałem Aliny. Młoda, szczupła kobieta o wyglądzie licealistki. Pielęgniarka ze stoczniowej przychodni zdrowia imponowała zdolnościami przywódczymi. (Polska 2003)

Reżyseria: Andrzej Titkow

Czas: 44min.
23:00
Wyspa strachu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Cliff i Cydney (Steve Zahn i Milla Jovovich) są młodą parą, która zdecydowała, że swój miesiąc miodowy spędzi na wędrówkach po pięknych i spokojnych plażach hawajskich wysp. Na jednym z odludnych szlaków para napotyka przerażonych turystów wspominających o okrutnym morderstwie, które miało miejsce na wyspie. Niepewni czy zostać czy uciekać Cliff i Cydney przyłączają się do dwóch innych par. Nikt nie wie komu może zaufać. Raj zamienia się w piekło – rozpoczyna się brutalna walka o... (USA, 2009)

Reżyseria: David Twohy(1)
Obsada: Hemsworth Chris, Kiele Sanchez, Milla Jovovich, Steve Zahn, Timothy Olyphant
23:10
Ojciec chrzestny II
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część trylogii poświęconej mafijnej rodzinie Corleone. Film opowiada o losach sycylijskiego emigranta Don Vito Corelone (Robert De Niro) poczynając od jego dzieciństwa, poprzez ucieczkę z kraju, aż po dojście do mafijnej władzy w Ameryce. Losy ojca porównywane są z losami jego syna Michaela (Al Pacino). Vito, który na Sycylii stracił całą rodzinę, przybył do Ameryki, aby uniknąć grożącej mu zemsty. Vito z wielkim trudem buduje swoje nowe życie. Aby chronić własne interesy musi zabić... ( USA 1974)

Reżyseria: Francis Ford Coppola
Obsada: Al Pacino, Robert Duvall, Diane Keaton, Robert De Niro, John Cazale, Talia Shire, Lee Strasberg, Michael V. Gazzo, G.D. Spradlin, Richard Bright, Bruno Kirby, Frank Silvero, Francesca De Sapio, Morgana King, James Caan, Abe Vigoda, Gianni Russo, Danny Aiello
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Do Sawickiego dzwoni Maryla, wdowa po jego byłym partnerze z komendy. Martwi się, ponieważ jej starszy syn Wiktor nie wrócił na noc. Bruno obiecuje pomóc. Tymczasem napływa zgłoszenie od żony szanowanego przedsiębiorcy, Remigiusza Dębickiego, do którego ktoś wysyłał anonimowy list z pogróżkami. Okazuje się, że listów było więcej. Mężczyzna podejrzewa byłego kochanka swojej żony. Kryminalni postanawiają sprawdzić trop. Kowal nie potwierdza jednak tej teorii - włos znaleziony... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
00:05
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 15/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i jego zespół zostają zaatakowani przez Lorelei, morderczą uwodzicielkę, która uciekła z Asgardu. Wtedy ukochana Thora, Lady Sif, jej odwieczna nemezis, wkracza do akcji. Za wszelką cenę próbuje ich ratować. (USA 2013)

Reżyseria: John Terlesky
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
00:50
Cudzoziemiec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Atrakcją dla polskiego widza jest niewątpliwie fakt, że zdjęcia do tego amerykańskiego filmu były całkowicie kręcone w naszym kraju. Mieszkający w Paryżu były agent CIA, Jonathan Cold działa na własny rachunek, przyjmując wszelakie niebezpieczne zlecenia. (USA 2003)

Reżyseria: Michael Oblowitz
Obsada: Steven Seagal, Max Ryan, Harry Van Gorkum

Czas: 91min.
00:15
Strzeż się tych zdjęć
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterka filmu to Sarah, kobieta sukcesu, przedsiębiorcza bizneswoman. W życiu prywatnym jest w udanym związku małżeńskim, ma kilkuletnią córkę Teri. Ale rodzinna sielanka zostaje przerwana przez niepokojące wydarzenia. (Kanada 2015)

Reżyseria: Jason Furukawa
Obsada: Annalynne MCCord, Mark Ghanime, Gracyn Shineyei

Czas: 87min.
00:25
Jedź bezpiecznie - odc. 655
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 10min.
00:35
Polska z Miodkiem - (21) Krotoszyn
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii drogich każdemu sercu Polaka miejsc, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
00:45
Tajemnice, zamki i podziemia - Sekret podziemnego miasta (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program historyczny. Dalszy ciąg opowieści o podziemnym Wrocławiu. Ekipa TV zwiedza bunkry i kanały. Stara się odnaleźć ukryte fabryki i tunele. (Polska 2005)


Czas: 16min.
00:00
Jak zabić psa sąsiada
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peter McGowan (Kenneth Branagh), mieszkający w Los Angeles autor wielu znakomitych sztuk, od dłuższego czasu cierpi na twórczą zapaść i kryzys wieku średniego. Podczas gdy on usiłuje napisać sztukę, która wreszcie odniesie sukces, jego żona bezskutecznie próbuje namówić go na dziecko. Kiedy w sąsiedztwie zamieszkuje kobieta z ośmioletnią chorą córeczką, ku swemu zaskoczeniu Peter nawiązuje świetny kontakt z dziewczynką. Ta zaskakująca przyjaźń pozwoli Peterowi spojrzeć inaczej na swoje życie... (Wielka Brytania, 2000)

Reżyseria: Michael Kalesniko
Obsada: Kenneth Branagh, Robin Wright, Suzi Hofrichter
01:55
Zapraszamy na ślub
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
George Dwyer i dr Phillip Hamilton mają się pobrać. Ślub za kilka dni, a George zaczyna mieć wątpliwości. Nie wie czy chce spędzić z Phillipem resztę swojego życia. Rodzice George są jednak szczęśliwi, że ich córka zdecydowała się na małżeństwo. (Kanada 2015)

Reżyseria: Michael Scott
Obsada: Arielle Kebbel, Andrew W. Walker, David Haydn-Jones, Colleen Wheeler

Czas: 84min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
01:25
Tajemnice losu, odc.2757
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:35
Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa adaptacjaznanej powieści Romana Bratnego - "Kolumbowie - rocznik 20", a właściwie jej dwóch pierwszych tomów. Serial opowiada o polskim ruchu oporu przeciw hitlerowskim okupantom, o młodzieży lat wojny, jej codziennym życiu i walce. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Antonina Gordon - Górecka, Bożena Kowalczyk, Karol Strasburger, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka, Bolesław Idziak, Andrzej Zaorski, Lech Ordon

Czas: 54min.
02:05
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 9min.
02:20
Podróże z góralem seria IV - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada najbliższe imprezy, mające odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do wizyty w regionie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
02:40
Historia pewnego życia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Alinie Pieńkowskiej - Borusewicz. Jedno z pierwszych konspiracyjnych spotkań z udziałem Aliny. Młoda, szczupła kobieta o wyglądzie licealistki. Pielęgniarka ze stoczniowej przychodni zdrowia imponowała zdolnościami przywódczymi. (Polska 2003)

Reżyseria: Andrzej Titkow

Czas: 44min.
02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:40
Kolumbowie - odc. 2/5 - Żegnaj Baśka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa Zygmunta dostaje rozkaz likwidacji komendanta posterunku niemieckiej straży kolejowej, znanego z okrucieństwa bahnschutza Maltza. W czasie akcji Kolumb gubi dokumenty wraz z adresem mieszkania, w którym umówił się z Basią - swoją dziewczyną. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Ignacy Machowski, Bożena Kowalczyk, Ryszarda Hanin, Marek Perepeczko, Krzysztof Machowski, Jerzy Markuszewski, Urszula Gałecka, Władysław Grabowski

Czas: 53min.
03:35
The best of Dzięki Bogu już weekend
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze wybrane z programu Dzięki Bogu już weekend. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:20
Uwaga!, odc. 5030
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 210/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.593
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
04:15
Pod Tatrami - Wiktorówki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: pokazujemy sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej na Wiktorówkach. Kino Letnie w Zakopanem otwiera Alicja Bachleda Curuś, Imprezy jakie odbywają się w czasie tatrzańskich muzealiów. Informacja o śmierci autora magazynu Wojtka Mroza. (Polska 2017)


Czas: 7min.
04:30
Temat Rzeka Nakło nad Notecią reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Bobowa
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.813
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3771
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.817
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info