Program dla 2017-08-05 od do
25.07 26.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 64
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam odwiedza szczęśliwą Karolinę, która urządza swój lokal w galerii. Karolina przekonuje go, że oprócz spraw zawodowych nic jej nie łączy z Woydattem. Jerzy doprowadza do otwartej konfrontacji z Anitą, w trakcie której pokazuje swoją siłę woli... (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 18
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Klan - odc. 3125
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominika dociera do Warszawy z dużym opóźnieniem z powodu wypadku, do którego doszło w Kutnie. Jerzy jest zły, że sprawy się komplikują. W dodatku dziewczyna nie ma gdzie przenocować, nie ma też pieniędzy na hotel. Maciek wybiera lokalizację na preclownię. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Ostrowska, Piotr Swend, Mirosław Jękot

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3126
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy cały czas stara się zachować dystans w stosunku do Dominiki, a ona jest urażona, że traktuje ją jak osobę obcą. Między Rafałem i Olą dochodzi do nieustannych spięć z powodu Natalii. Przypadkowo, podczas wizyty Kamili, poznają Borysa. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Ewa Drzymała, Anna Powierza, Małgorzata Ostrowska

Czas: 22min.
05:55
Sztuka codzienności - Graffiti
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapraszamy do świata graffiti. Jest to sztuka czy przestępstwo? A może okazja, by anonimowy artysta zachwycił swoim talentem? Graffiti i sztuka ulicy to rodzaj ekspresji artystycznej typowej dla wielkich miast. Kto się za nią kryje? (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3771
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5030
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.817
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 19: Drugie życie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwudziestopięcioletni Piotr Miśniak, znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu. Potrzebuje pilnie przeszczepu serca. Tymczasem na innym oddziale umiera Norbert Walicki - ofiara wypadku drogowego. Lekarze ze względu na śmierć pnia mózgu, proszą rodzinę o pozwolenie na przeszczep serca. Żona Aneta się zgadza, jednak matka Norberta chce poznać biorcę, nim podejmie decyzję… (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3127
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał nawet po rozmowie z Olą nie dowierza, że Natalia nim manipuluje. Postanawia sam się z nią rozmówić. Na konto firmy Jerzego wpływają pieniądze za wykończenie biurowca, które zamierza przeznaczyć na spłatę pożyczki od Michała. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Anna Powierza, Dariusz Lewandowski, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Teresa Stępień, Magdalena Stam, Marcin Błaszak

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
06:30
M jak miłość - odc. 1299
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justyna odzyskuje przytomność i wyznaje Natalii, że zaatakował ją syn sąsiadki Mariusz Piotrowski. Lokalna policja robi na bandytę obławę. Ranną przyjaciółkę odwiedza w szpitalu Franek. Górska zdradza mu, że w przeszłości padła już ofiarą przemocy. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Natalia Zielska - Pola, Ziemowit Wasielewski - stalker, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Olga Kalicka - Justyna, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Sławomir Holland - Staszek

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 20: Dar losu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila Malinowska samotnie wychowuje córkę Aurelię. Od lat nie może znaleźć partnera na całe życie. Za namową córki postanawia dać sobie jeszcze jedną szansę. Wizyta u wróżki uruchamia ciąg feralnych wydarzeń, które na zawsze odmienią jej los. (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 7/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lutym 2016 roku świat obiegło zdjęcie zagłodzonego nigeryjskiego chłopca, który oskarżony o czary został wygnany przez swoją rodzinę i społeczność. Dwulatek był skrajnie wycieńczony. Na ulicy przeżył 8 miesięcy. Żywił się rzucanymi przez przechodniów odpadkami. Żeby pomóc takim właśnie dzieciom Dominika Kulczyk ze swoją fundacją dociera do afrykańskiego Beninu. W wielu afrykańskich krajach tysiące dzieci uznawane za czarowników są porzucane, torturowane a nawet mordowane. W wyjątkowo... (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 18: 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 5: Kosztowna nieruchomość
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 276
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /8/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:15
Mr Peabody and Sherman Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 10/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 13/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 6: Uwaga na głowę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:10
Polski grill - /5/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
09:40
Winnetou - cz. 1 - Nowy świat
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa ekranizacja najsłynniejszej powieści Karola Maya. Druga połowa XIX wieku. Karl May, młody niemiecki inżynier, przybywa do Stanów Zjednoczonych by podjąć pracę przy budowie kolei. Karl wierzy w postęp, Ameryka jawi mu się jako kraj przyszłości. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Philipp Stölzl
Obsada: Wotan Wilke Möhring, Nik Xhelilaj, Jürgen Vogel

Czas: 116min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:45
Przygody Kota w butach, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:00
Przygody dorastającego pogromcy smoków
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zły smok o potężnej niszczycielskiej mocy zagraża całej cywilizacji. Arthur Lyle odkrywa niezwykły sekret, który umożliwia powstrzymanie smoka.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2010)

Reżyseria: Andrew Lauer
Obsada: Abigail Victor, Eric Lutes, Hunter Allan, Lea Thompson, Richard Sellers
09:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 7: Awaria
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:40
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 21
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek po obejrzeniu pewnego filmu jest opętany obsesją wykąpania się z Kasią pod prysznicem. Kasia zgadza się na pomysł ukochanego. Ale jest problem, bo…nigdzie nie ma prysznica. Nie ma go ani w domu, ani na posterunku, więc Czarek postanawia wybudować go na komisariacie. Niestety po dwóch tygodniach pracy nadal nie widać zadowalających efektów. Na szczęście udaje się dokończyć budowę, ale efekt załamuje Czarka, bowiem pod prysznic może wejść tylko jedna osoba, na dodatek niska i szczupła. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:50
Na sygnale - odc. 137 "Ostatnia szansa"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Personel stacji odbiera kolejne wezwania: do nastolatki, która próbowała się zabić i połknęła dużo leków, oraz staruszki, która zgubiła się i spędziła całą noc poza domem, na mrozie. Tymczasem z Nepalu znów napływają złe wiadomości. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka

Czas: 23min.
10:15
Ewa gotuje, odc.276
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sezon grillowy rozkręcił się na dobre, więc Ewa Wachowicz przyrządza mnóstwo potraw na świeżym powietrzu. A ponieważ grillować można nie tylko mięsiwo, tym razem na ruszcie wylądują warzywa, z których powstanie zupa minestrone oraz sałatka. Na ruszt trafią też szaszłyki wieprzowe z ananasem. Z kolei na deser będzie tarta dwukolorowa z kremem mascarpone i truskawkami.   Dla małoletnich od lat 7Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Karate Kid
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja kultowego filmu. Wielki przebój kinowy. Gdy Dre Parker (Jaden Smith) i jego matka (Taraji P. Henson) przeprowadzają się z Detroit do Chin, Dre czuje się zagubiony w nowej rzeczywistości, tak odmiennej od znanego mu świata. Napastowanemu i bitemu przez uczniów z jego szkoły Dre, z pomocą przychodzi pan Han (Jackie Chan) - dozorca z budynku, który opłakuje wielką życiową stratę. Han lituje się nad Dre i zgadza się nauczyć go kung fu, by chłopiec mógł się bronić. Podczas wspólnych... (USA/Chiny, 2010)

Reżyseria: Harald Zwart
Obsada: Jaden Smith, Han Wenwen, Jackie Chan, P. Taraji, Yu Rongguang
10:55
Policjantki i Policjanci, odc.275
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskich. Jaskowska robi śniadanie. Przyjeżdża Mariusz - pewny siebie, dobrze ubrany. Właśnie wrócił z Niemiec. Kupił tam ekstra samochód, który sprzeda z zyskiem. Pytanie matki, skąd wziął pieniądze, zbywa niedbale. Na patrolu Morawska zwierza się Krzyśkowi. Chyba zakochała się w Gajdzie ale ten jakby nabrał dystansu. Zapała nie potrafi jej doradzić. Gdzieś w trakcie dnia widzimy jak Mariusz dzwoni do kumpla. Sprowadził furę, chce ja sprzedać. Umawia się z kumplem... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
10:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 22
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek, pod naciskami Kasi, zgadza się na kolację z jej rodzicami. Widząc zdenerwowanie posterunkowego, komendant radzi mu, aby dla dodania sobie otuchy wypił jeden kieliszek alkoholu, a kiedy dojdzie już do spotkania, nie mówił nic oprócz formuły zaręczyn. Niestety Czarek nie bierze sobie do serca rad i wypija kilka szklanek alkoholu, a kiedy zjawiają się przyszli teściowie, usta mu się nie zamykają. Potrawa przygotowana na kolację nie jest niestety specjalnym przebojem, gdyż jest to... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:55
Skorpion, sez. 1, odc. 13: Kill Screen
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Skorpiona musi pomóc Ralphowi, który zmuszony jest do odpowiadania na niewygodne pytania FBI odnośnie internetowych gier. W trakcie wywiadu nieświadomie ujawnia lokalizację kryjówki CIA, co powoduje, że agenci zaczynają ginąć. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
11:55
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobieta jest harmonią, poezją, pięknem - mówił Papież Franciszek. A my w ósmym już odcinku programu Wielkie Nieba pochylimy się nad tą refleksją, by odkryć rolę kobiety w Kościele. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:25
Podróże z historią - odc. 40 Żuławska depresja
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od wieków na polskich ziemiach mieszkała niesamowicie ciekawa społeczność, którą nazywano mennonitami. Przez całe stulecia wzbogacała swoją kulturą oraz budowlami krajobraz Żuław i terenów położonych blisko Wisły. Dlaczego przybyli do Polski? (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 641
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:55
Policjantki i Policjanci, odc.276
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Profosa już nie ma. Mikołaj rozkoszuje się ciszą. Pije kawę, zbiera się do roboty. Kiedy wychodzi, ktoś z ukrycia obserwuje dom. Tymczasem na komendzie Profos chodzi jakiś smutny i małomówny. Mikołaj mówi Karolinie, że ma wyrzuty sumienia. Nie jest dobrym gospodarzem, a do tego ta nieudana próba pozbycia się gościa. Głupio wyszło. Ma dość Profosa ale jednak to kumpel. W ciągu dnia ktoś włamuje się do domu Mikołaja i przetrząsa jego rzeczy.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
11:50
Skorpion, sez. 1, odc. 14: Charades
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem członkom Skorpiona przypada w udziale wyśledzenie, kto w szeregach CIA jest „kretem”. W ramach przygotowania do tego trudnego zadania, Paige udziela Walterowi wskazówek, jak należy flirtować. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
12:20
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 12. Woda od Wschodu i El Kafein
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka natura nieustannie tworzy zadziwiające miejsca, zarówno pod wodą jak i na ziemi. Jukatańskie systemy jaskiniowe są jednym z takich miejsce, a spoczywający na dnie morza wrak El Kafein zdążył już stać się częścią podwodnego ekosystemu. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
12:00
Jak w czeskim filmie - Trup w każdej szafie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dowcipna parodia komiksowych filmów o groźnych gangsterach i walczących z nimi supermenach. Dr James Porter podróżuje pociągiem z Michigan do San Fernando z czekiem na milion dolarów. Nagle dwa gangi osaczają nieszczęśnika... (Czechosłowacja 1970)

Reżyseria: Oldrich Lipsky
Obsada: Frantisek Peterka, Lubomir Lipsky, Jirina Bohdalova, Frantisek Filipovsky

Czas: 101min.
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 9/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
9 odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się w malowniczej prowincji Buenos Aires na terenie Sierra de la Ventana. Na uczestników czeka zjazd tyrolką. Będą musieli nie tylko pokonać lęk wysokości, ale także wykazać się pamięcią i spostrzegawczością, bowiem pod nimi znajdą się zdjęcia z dzieciństwa uczestników, którzy w poprzednich odcinkach odpadli z gry. Należy bezbłędnie odgadnąć kogo przedstawiają fotografie i w jakiej kolejności były ułożone. Kolejne zadanie będzie wymagać skutecznej... (Polska)

12:55
Policjantki i Policjanci, odc.277
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Szymon zastanawia się, o co chodziło człowiekowi, który chciał się widzieć z nim i z jego ojcem. Skąd ich znał i czemu chciał z nimi gadać? Może ojcu, który postanowił prześwietlić jego życie, uda się coś wyjaśnić… Tymczasem Wysocka cały czas przeżywa czekającą ją po pracy wywiadówkę w szkole Marka. Do Szymona dzwoni ojciec. Oskar, mężczyzna, który chciał z nimi rozmawiać w szpitalu, siedział za włamania i rozboje. Na patrolu Szymon rozmawia o tym z Wysocką i zastanawia się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
12:45
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Joringel
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jorinde i Joringel są w sobie szaleńczo zakochani i planują wspólne życie. Niestety, ojciec Jorinde jest przeciwny ich małżeństwu. Młodzi uciekają do lasu. Niestety, tam Jorinde zostaje uprowadzona przez złą czarownicę, która kolekcjonuje młode dziewczyny i zamienia je w słowiki. Nikt nigdy nie uciekł z królestwa wiedźmy. Na szczęście Joringel ma plan. Wykrada nikczemnemu baronowi magiczny kwiat, dzięki któremu pragnie uwolnić ukochaną. Niestety, zostaje przyłapany przez barona, który wysyła... (Niemcy 2011)

Reżyseria: Bodo Fürneisen
Obsada: Llewellyn Reichman, Jonas Nay, Katja Flint, Uwe Kockisch
13:15
Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina z pieca i grilla
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 25min.
13:45
Anna German - odc. 10/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna nie poddaje się. Nikomu nie mówi o diagnozie moskiewskich lekarzy. Mimo choroby dużo występuje, nawet za granicami. Trafia do szpitala. Udaje jej się wrócić do zdrowia. Koncertuje w Polsce, Związku Radzieckim, USA, Kanadzie i Australii. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca, Olga Frycz, Krzysztof Krupiński, Mariusz Adamski, Agnieszka Sienkiewicz, Jerzy Łapiński, Marietta Żukowska, Marian Krawczyk, Agnieszka Sienkiewicz

Czas: 51min.
13:45
Kochankowie z Księżyca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie stworzony przez Wesa Andersona. New Penzance Island u wybrzeży Nowej Anglii, lato 1965 roku. W małym portowym miasteczku dwunastoletni skaut Sam Shakusky (Jared Gilman) zakochuje się ze wzajemnością w niewiele starszej od siebie Suzy Bishop (Kara Hayward), fance francuskich bardów, cierpiącej na wybuchy niekontrolowanej agresji. Nastolatkowie zawierają tajemny pakt i uciekają, by podążyć dawnym szlakiem Indian plemienia Chickchaw i przeżyć przygodę... (USA, 2012)

Reżyseria: Wes Anderson(1)
Obsada: Bill Murray, Bruce Willis, Edward Norton, Frances McDormand, Jared Gilman, Jason Schwartzman, Tilda Swinton
13:45
MasterChef Junior, odc. 10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:55
STOP Drogówka, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

14:50
Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 1/7
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wśród bezrobotnych poszukujących pracy na ulicach Warszawy, znajduje się też Nikodem Dyzma, zredukowany urzedniczyna pocztowy z prowincjonalnego miasteczka. Kiedy znajduje na ulicy zaproszenie na rzadowy raut, postanawia na niego pojść i najeść się. (Polska 1979)

Reżyseria: Jan Rybkowski, Marek Nowicki
Obsada: Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko

Czas: 51min.
14:00
Familiada - odc. 2350
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 23min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Społeczeństwo owadów. Mówimy owady, a myślimy brzęcząca mucha, kłujący komar albo gryząca mrówka. Owady stworzyły najstarsze społeczności na tej planecie. Dowiemy się, jak one funkcjonują, poznamy najbardziej zaskakujące zachowania owadów. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:55
Jaś Fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaś Fasola przywozi do domu swoim ukochanym autkiem Mini swój pierwszy telewizor i od razu usiłuje go uruchomić, co niestety okazuje się znacznie trudniejsze, niż sobie wcześniej wyobrażał. Aby podłączyć antenę, z niewiadomych powodów Jaś Fasola …rozbiera się do naga. Następnie nasz dzielny bohater wybiera się na spacer do parku i pragnie uwiecznić na zdjęciu tę historyczną chwilę. W tym celu prosi o przysługę przypadkowego przechodnia, który jednak kradnie mu jego nowy Polaroid. Jaś Fasola... (Wielka Brytania, 1991)

Reżyseria: Paul Weiland
Obsada: Rowan Atkinson
14:00
Księga dżungli. Opowieść Mowgliego
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznajmy zabawne przygody bohaterów ponadczasowej opowieści Rudyarda Kiplinga! Przenosimy się we wczesne lata, które Mowgli, jako mały chłopiec spędził w dżungli. Spotyka tam mądrą panterę – Bagheerę – zabawnego niedźwiedzia – Baloo – oraz groźnego tygrysa – Shere Kahana. Od pierwszego spotkania swojej nowej wilczej „rodziny”, poprzez naukę praw dżungli, do chwili, w której udaje mu się przechytrzyć tygrysa, śledzimy losy Mowgli’ego, jak z chłopca stał się mężczyzną... A wszystko to w... (USA 1998)

Reżyseria: Nick Marck
Obsada: Brandon Baker, Dee Baker, Clancy Brown
15:55
Zagadka Hotelu Grand - odc. 53 (seria III, odc. 11)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:15
Komedie po polsku - Wniebowzięci
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z lepszych komedii Andrzeja Kondratiuka z pamiętnym duetem Maklakiewicz - Himilsbach w rolach głównych. Komedia to zresztą szczególna, bo oprócz autentycznego humoru, sporo tu nostalgii i materiału do nie zawsze wesołej refleksji. (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Kondratiuk
Obsada: Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński

Czas: 44min.
15:45
XXIII Festiwal kabaretów w Koszalinie - Bananowa Republika
Godziny emisji
15:20
Mamy Cię!, odc. 10/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście: Marieta Żukowska, Honorata Skarbek, Filip Chajzer (Polska)

15:30
Dziewczyny Cheetah: Jeden świat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółki z zespołu Cheetah – Chanel (Adrienne Bailon), Aqua (Kiely Williams) i Dorinda (Sabrina Bryan) – dostają propozycję zagrania w bollywoodzkim musicalu. Kiedy przyjeżdżają do Indii okazuje się, że tylko jedna z nich może dostać główną rolę, a rywalizacja wystawi ich przyjaźń na próbę.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2008)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Adrienne Bailon, Kiely Williams, Sabrina Bryan
15:40
Powrót do błękitnej laguny
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przepiękny film przygodowy dla całej rodziny ze stawiającą pierwsze kroki na ekranie Millą Jovovich i Brianem Krause. Podczas rejsu na Pacyfiku załoga okrętu znajduje dryfująca łódkę a w niej osieroconego chłopca. Sarah, wdowa samotnie wychowująca córkę, postanawia zaopiekować się ocalałym maluchem. Jednak z powodu epidemii cholery, która wybuchła na statku, cała trójka musi opuścić okręt i przenieś się do niewielkiej łódki. Czy w końcu nieszczęście się od nich odwróci, a los pozwoli im... (USA 1991)

Reżyseria: William A. Graham
Obsada: Brian Krause, Lisa Pelikan, Milla Jovovich
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (6)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna Tomasza Kammela: Teleturnieje - Łukasz Nowicki, Magda Masny, Karol Strasburger Drużyna Antka Królikowskiego: Mumio - Jacek Borusiński, Jadwiga Basińska, Dariusz Basiński Gość muzyczny: Ania Wyszkoni - "Oszukać los". (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 3/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Florydzie żyje delfin Winter i tu zamieszkała uciekająca od wojny w Bośni Maja Kazazić. W Clearwater Marine Aquarium splatają się losy delfina i człowieka. Każdy, komu chociaż raz w życiu zdarzyło się powiedzieć: „nie chce mi się, nie dam rady” – powinien poznać ich historie. Maja pochodzi z Bośni. Miała 15 lat, gdy w 1992 roku w byłej Jugosławii wybuchła wojna. Winter jako 2-miesięczny ssak zaplątała się w sieci. I Maja i Winter otarły się o śmierć. Obie przetrwały dzięki niezwykłej... (Polska)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30
Polski grill - /6/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aby wnieść trochę życia w monotonię pan Janek, ojciec Kampia zaprasza na koncert. Po rozstaniu z Januszem tęsknota i pustka rządzi życiem pani Anieli. Łukasz chętnie by posłuchał mamy i się ustatkował. Tylko jak to zrobić? Fantasta Adrian też zmaga się z samotnością. Przed Iwoną i Sławkiem ostatnia już prosta do ślubu. Kobieta, z którą Jaruś wiązał plany okazała się nie tą, na którą czekał.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czas zmierzyć się ze światem zewnętrznym. Wyprawa do dżungli wielkiego miasta, bez opieki mentorek, będzie dla dziewcząt wyjątkowym przeżyciem. Spotkanie z zawodowymi headhunterkami to pierwszy krok do samodzielności. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będą miały szansę zawalczyć o interesującą pracę. Największym wrogiem uczestniczek podczas tych spotkań okaże się stres. Która z nich poradzi sobie najlepiej? A która zostanie najbardziej zapamiętana? Dziewczęta, podzielone na grupy, trafią na... (Polska)

17:20
Burzowe tornado
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do nabrzeży Bostonu zbliża się tornado. Joe Randall, były "łowca burz", jako jeden z pierwszych dostrzega nietypowy charakter tego zjawiska. Wkrótce cały Boston znajduje się pod nawałnicą wielkich skalnych odłamków miotanych przez żywioł. Joe, jego siostra - Maddy i jego dawny towarzysz burzowych eskapad – Lee zdają sobie sprawę, że miasto można uratować tylko za pomocą opracowanej dotąd jedynie w teorii metody sterowania pogodą, której skuteczności od ponad dziesięciu lat próbował... (Kanada, USA, 2013)

Reżyseria: Jason Bourque
Obsada: Miranda Frigon, Paul Johansson, Sebastian Spence
17:45
Bliźniacy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mega Gwiazda Arnold Schwarzenegger i nominowany do Oskara Danny DeVito w przezabawnej komedii. Julius i Vincent Benedict przychodzą na świat w wyniku eksperymentu medycznego. Tuż po porodzie zostają rozdzieleni. Pewnego dnia Julius, już jako dorosły mężczyzna, dowiaduje się, że gdzieś w Kalifornii mieszka jego bliźniak. Mężczyzna postanawia go odszukać. Spotkanie okaże się ogromnym zaskoczeniem. Czy totalnie różni mężczyźni poczują braterską więź i będą w stanie nadrobić stracony czas? (USA 1988)

Reżyseria: Ivan Reitman
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Chloe Webb, Danny DeVito, Kelly Preston
18:35
Ranczo - odc. 122 (seria X, odc. 5) - Wszystko jest teatrem
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna coraz bardziej panoszy się w dworku. Kinga przeprowadza z matką ważną rozmowę. Plan Czerepacha zaczyna działać. W miarę wzrostu poparcia, w senatorze zaczyna następować niezwykła przemiana. Klaudia zaczyna akcję edukacji kulturalnej wsi. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Agnieszka Pawełkiewicz, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Segda, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 155
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:15
Chłopaki do wzięcia, odc.90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zanim Rysiek trafił za kratki, sprawy związku wziął w swoje ręce. Asia szybko poczuła, że jej luby ma rękę długą oraz ciężką. Seria uczuciowych porażek nie złamała Supermario. Zwiastującą idyllę u Kampia popsuł piorun. Darek uważa, że tylko kobieta jest w stanie naprawić jego życie. Rzutem na taśmę Kapsel postanawia zawalczyć o swoją Jolę na serio.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 4/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawoja, „Styrnol”. Zawoja to najdłuższa wieś w Polsce, malowniczo położona u stóp Babiej Góry w Beskidzie Żywieckim. Tak atrakcyjna turystycznie miejscowość wydaje się być idealnym miejscem gwarantującym sukces każdej restauracji. Tak też było na początku istnienia karczmy „Styrnol”, którą otworzył Witek, zapalony myśliwy. Piękna, drewniana karczma z regionalnym jedzeniem cieszyła się powodzeniem wśród gości. Jednak zmęczony nadmiarem obowiązków i brakiem czasu na własne życie Witek poczuł... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 155
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.316
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skowyt Pewnego dnia w sypialni zaczyna wyraźnie uwalniać się zapach czosnku. Ferdek usiłuje ustalić źródło tego zapachu i podejrzewa Halinę, że się najadła przed snem w związku z przeziębieniem. Gdy Halina ostro protestuje, Ferdek wychodzi na korytarz i odkrywa, że to Marian Paździoch porozwieszał czosnek na całym korytarzu jako ochronę przeciwko wampirom. Paździoch wyjawia Ferdkowi, że poluje na Likantropusa. Ferdek podejrzewa, że Paździoch oszalał do reszty, ale wkrótce ku jego zaskoczeniu... (Polska, 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń, Krystyna Tkacz
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7157
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7140
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7137
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5031
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.610
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZABAWNE JEDZENIE Tym razem w cyklu ciekawostek kulinarnych ze świata – pochodzące z RPA – „skilpadijes:, w wolnym tłumaczeniu - „małe żółwie” oraz południowokoreański – mandaguk. Sprawdzimy, z czym to się je. PRACA NURKA KANAŁOWEGO Mexico City tonie w śmieciach. A Julio Cesar próbuje z tym walczyć. Codziennie nurkuje w kanałach, by odtykać niedrożności. Zobaczymy, na czym dokładnie polega jego praca. GDZIE KUPUJE SIĘ LIKE’I? Polubienia na facebooku to waluta Internetu. Określają stopień... (Polska 2017)

20:00
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska)


Czas: 5min.
20:05
Tdp
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 2min.
20:11
Ironman
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
20:14
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 130min.
20:05
Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (1)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przypominający najzabawniejsze skecze i piosenki z letnich kabaretonów 2015. Wystapią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Ewa Błachnio, Jurki. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
20:10
Krowy na wypasie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Poznajcie Otisa, beztroską krowę, która spędza całe dnie na śpiewie, tańcach i psotach. Wspólnie z kolegami i koleżankami z zagrody daje się mocno we znaki właścicielowi farmy, Benowi. Film w polskiej wersji językowej.   Bez ograniczeń wiekowych (USA/Niemcy, 2006)

Reżyseria: Steve Oedekerk
20:00
Polowanie na druhny
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polowanie na Druhny to zaskakująca komedia, której głównych bohaterów, Johna Beckwitha (Owen Wilson) i Jeremiego Grey'a (Vince Vaughn), specjalistów do spraw mediacji w sporach rozwodowych, którzy są nie tylko wspólnikami w życiu zawodowym, ale także przyjaciółmi od kołyski, łączy jedno, prawdziwie oryginalne hobby ... wkręcanie się na wesela! Bez względu na etniczny charakter wesela - czy to będzie żydowskie, włoskie, irlandzkie, chińskie czy hinduskie przyjęcie - charyzmatyczny i... ( USA 2005)

Reżyseria: David Dobkin
Obsada: Vince Vaughn, Christopher Walken, Rachel McAdams, Isla Fisher, Jane SeymourOwen Wilson
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.278
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Gajda wchodzi na komendę. Spotyka Zosię, która mówi, że koniecznie musi wpaść do niej na pyszną kawę. Tymczasem u Jaskowskich zjawia się chłopak z miasta. Trzy dni temu Mariusz miał mu oddać forsę, a do tej pory tego nie zrobił i nie odbiera jego telefonów. Mariusz tłumaczy, że jeszcze nie udało mu się sprzedać samochodu. Chłopak radzi mu by lepiej szybko zorganizował pieniądze, bo jeśli tego nie zrobi nawet matka komendant policji mu nie pomoże. Zosia zagląda do pokoju... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
20:00
Kabaretobranie 2017, czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezapomniana rozrywka dla całej rodziny! Transmisja z Kabaretobrania w Zielonej Górze. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru uwielbiani przez widzów artyści: m.in. Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Formacja Chatelet, Kabaret Chyba czy Wojtek Fiedorczuk. Widzów przez ponad 3 godziny czekają premierowe skecze oraz najlepsze kabaretowe hity. Oprawę muzyczną widowiska przygotuje...

21:10
Festiwal Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie - koncert galowy
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert galowy II edycji Festiwalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie rusza pod hasłem "Czas wszystko zmienia", zaczerpniętym z tytułu bardzo znanej piosenki Boba Dylana. W końcu lat 60. przebój ten śpiewali polscy jak i czescy wykonawcy. (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.279
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przynosi do pracy pyszne kanapki. Chwali córkę, która ostatnio u niego pomieszkuje i bardzo się o niego troszczy. Tymczasem na ranczo wraca z zakupów Dominika. Pod domem stoi Jerzy, przestępca, który od wyjścia z więzienia szuka zemsty na Mikołaju. Na pytania Dominiki, kłamie, że mieszka niedaleko i przyszedł poznać nowych sąsiadów. Dziewczyna daje się nabrać i zaprasza go do środka. Do Jaskowskiej przychodzi Ola z podaniem o urlop. Chce pojechać z Markiem w góry.... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
22:10
Girl Guide
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek Garlica, młody góral, poznaje piękną Kingę, która w ciągu 6 tygodni musi się nauczyć angielskiego, żeby ratować swego narzeczonego, Amerykanina, który zaginął. Ślady prowadzą do arabskiej mafii. Wkrótce tajemniczy łącznik kontaktuje się z Józkiem... (Polska 1995)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski, Tomasz Tomaszewski, Stanisław Radwan, Andrzej Chrzanowski

Czas: 89min.
22:00
Predator, cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Major Dutch Schaeffer (Schwarzenegger) i jego elitarny oddział komandosów zostaje wynajęty przez CIA w celu odbicia zakładników przetrzymywanych przez partyzantów w południowoamerykańskiej dżungli. Niespodziewanie na ich drodze staje okrutny przybysz z innej planety, któremu polowanie na ludzi sprawia niezwykłą przyjemność. Jedynym człowiekiem, który może mu się przeciwstawić jest major Schaeffer…   Dla małoletnich od lat... (USA, 1987)

Reżyseria: John McTiernan
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Jesse Ventura
22:35
Sztanga i cash
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Dwóch policjantów drogówki zostaje zastrzelonych podczas patrolu. Sprawca zabezpiecza się, zabierając z policyjnego wozu nośnik danych z kamery. W tym samym aucie Przybylska znajduje notatnik służbowy, w którym widnieje ostatni zapis z numerami rejestracyjnymi zatrzymanego wozu. To pierwszy trop w tej sprawie. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że kryminalni mają do czynienia z profesjonalnym zabójcą. Krąg jego ofiar ciągle się powiększa, a on wyprzedza o krok każdy ruch... (Polska 2017)

Reżyseria: Aleksander Gawek, Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
23:15
Cudzoziemiec
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 2003)

Reżyseria: Michael Oblowitz
Obsada: Steven Seagal, Max Ryan, Harry Van Gorkum

Czas: 91min.
23:55
Fałszywy mąż
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cathy Coulter ma cudowne życie, wspaniałego męża i uroczego synka. Kiedy rodzina wprowadza się do nowego domu Cathy jest szczęśliwa. Wkrótce zaczynają ją niepokoić częste wyjazdy męża. Ten tlumaczy się, że to wyjazdy służbowe. Cathy śledzi męża. (Kanada 2013)

Reżyseria: Ron Oliver
Obsada: Jacqueline MacInnes Wood, Shawn Roberts, Marc Bendavid

Czas: 86min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bezdomny znajduje zwęglone ludzkie ciało niedaleko opuszczonych magazynów. Walczak po przybyciu na miejsce, dostrzega obserwatora stojącego w zaroślach. Okazuje się, że to złomiarz, który zadzwonił na policję. Ma on portfel należący prawdopodobnie do ofiary. W środku są dokumenty na nazwisko Dariusz Foks. Śledczy ustalają, że to kryminalista, który wyszedł niedawno na przepustkę. W trakcie śledztwa Dariusz Foks odnajduje się i ma niepodważalne alibi. Policjanci muszą szukać... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
23:10
Wielki Stach
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan, tchórzliwy typ po pięćdziesiątce, wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że trafi do więzienia za defraudację. Perspektywa spędzenia długich lat za kratami skłania go do podjęcia nauki - wschodnich sztuk walki. Uważa, że to uchroni go przed niebezpiecznymi współwięźniami. Za kratami odkryje w sobie też masę innych talentów. (USA 2007)

Reżyseria: Rob Schneider
Obsada: Rob Schneider, David Carradine, Jennifer Morrison
00:30
Droga bez powrotu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Chris (Desmond Harrington) ma za trzy godziny spotkanie w sprawie pracy. Jednak, gdy wypadek blokuje ruch na autostradzie i zapowiada się sześciogodzinny przymusowy postój - zawraca. Kończy mu się paliwo, postanawia wiec skrócić sobie drogę polnym traktem, który zdaje się prowadzić do autostrady. Droga wygląda na rzadko uczęszczaną, ale Chris widzi tylko w niej szansę na wydostanie się z korka. Co spotka go na końcu drogi?   Dozwolone od lat 18Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i... (USA, 2003)

Reżyseria: Rob Schmidt(1)
Obsada: Desmond Harrington, Eliza Dushku, Emmanuelle Chriqui, Jeremy Sisto, Kevin Zegers
00:00
Powstały z martwych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Whitman, psychopatyczny morderca, zostaje schwytany przez detektywa Dona Morrella i skazany na śmierć. Po egzekucji dochodzi do serii morderstw, których sprawca wydaje się naśladować metody Whitmana, a ofiarami są członkowie ławy przysięgłych z jego procesu….   Dozwolone od lat 18 (Kanada/USA, 2000)

Reżyseria: Mark L. Lester
Obsada: James Remar, Mario Van Peebles, Sharisse Baker-Bernard
01:00
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 16/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci Garret (Bill Paxton) i Triplett powracają, aby pomóc zespołowi Coulsona w wytropieniu nikczemnego wroga T. A. R. C. Z. Y. Jasnowidza. Ale czy Deathlok zniszczy ich wszystkich, by chronić tożsamość swojego pana? (USA 2013)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 39min.
01:45
Pierwszy raz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieśmiały Victor zakochuje się w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. (USA 2009)

Reżyseria: Barbara Topsoe-Rothenborg
Obsada: Scout Taylor-Compton, Devon Werkheiser, Tania Verafield

Czas: 85min.
01:35
07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W różnych miastach w Polsce dochodzi do napadów na zamożnych ludzi. Pozornie zdarzenia te nie mają ze sobą nic wspólnego. Trwa dochodzenie. Por. Zubek idzie na emeryturę, jego miejsce zajmuje por. Jaszczuk, jego siostrzeniec - wcale nie "orzeł". (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Ewa Wencel, Karol Strasburger, Danuta Kowalska, Tadeusz Wojtych, Ryszarda Hanin, Andrzej Szaciłło

Czas: 69min.
01:10
Piątek trzynastego
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja klasycznego horroru z roku 1980. Straszy niemniej od oryginału. Na kemping Crystal Lake przyjeżdża grupa nastolatków. O miejscu tym krążą ponure legendy ze względu na serię morderstw, które popełniono w okolicy przed trzema dekadami. Wkrótce młodzi ludzie znikają w tajemniczych okolicznościach. Sześć tygodni później nad jezioro przyjeżdża Clay - brat jednej z zaginionych. Spotyka tu kolejną grupkę młodych turystów. Czy koszmar sprzed 30 lat się powtórzy? "Piątek 13" to... ( USA 2009)

Reżyseria: Marcus Nispel
Obsada: Jared Padalecki, Danielle Panabaker, Amanda Righetti, Travis Van Winkle, Aaron Yoo
01:55
Tuż przed tragedią, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
28 stycznia 1986 roku. 73 sekundy po starcie promu kosmicznego Challenger doszło do rozpadu zespołu wahadłowca. Zginęła cała siedmioosobowa załoga misji STS-51-L a tragiczna porażka NASA spowodowała ponad dwuipółroczną przerwę w programie lotów wahadłowców. Badanie przyczyny katastrofy, do którego prezydent Reagan powołał specjalną komisję i które było przedmiotem osobnego wewnętrznego śledztwa NASA, przez długi czas przykuwało uwagę mediów i opinii publicznej.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:15
American Pie: Księga miłości
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia perypetie trzech licealistów z East Great Falls. Rob, Natan i Lube są prawiczkami lecz chcą to jak najszybciej zmienić. Pewnego dnia jeden z nich znajduje Księgę Miłości. Przyjaciele starają się stosować do zawartych w niej porad, choć księga jest częściowo zniszczona i niekompletna. Nastolatkowie postanawiają ją zrekonstruować. Z pomocą przychodzi im jej autor - Noah Levenstein. (USA 2009)

Reżyseria: John Putch
Obsada: Bug Hall, Kevin M. Horton, Brandon Hardesty, Beth Behrs
02:15
Tajemnice losu, odc.2758
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:25
Zagadka Hotelu Grand - odc. 53 (seria III, odc. 11)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
03:00
07 zgłoś się - odc. 16/21 - Ślad rękawiczki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas bójki na dworcu na Mazurach zostają aresztowani Wasyluk i Dyciak. Przewożeni do aresztu zabijają milicjanta i uciekają. W tym samym czasie zostaje zamordowana właścicielka pensjonatu "Viola", w którym okoliczna elita miała wynajęte na stałe pokoje. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Mieczysław Janowski, Danuta Kowalska, Henryk Gęsikowski, Andrzej Chrzanowski, Hanna Stankówna, Magdalena Chilmon

Czas: 71min.
03:15
Uwaga!, odc. 5031
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 211/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.594
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 31
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:40
Taki jest świat, sez. 3, odc. 18: 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Strzeż się tych zdjęć
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterka filmu to Sarah, kobieta sukcesu, przedsiębiorcza bizneswoman. W życiu prywatnym jest w udanym związku małżeńskim, ma kilkuletnią córkę Teri. Ale rodzinna sielanka zostaje przerwana przez niepokojące wydarzenia. (Kanada 2015)

Reżyseria: Jason Furukawa
Obsada: Annalynne MCCord, Mark Ghanime, Gracyn Shineyei

Czas: 87min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.814
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 19
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3772
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.818
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info