Program dla 2017-08-06 od do
16.08 17.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Klan - odc. 3128
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pawełek, od ojca Julity, którym jest zafascynowany, otrzymuje propozycję wyjazdu na koncert do Berlina. Paweł w przeciwieństwie do syna nie potrafi ukryć niechęci do ojca Julki. Musi też przemyśleć strategie, które podsunął mu adwokat. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Daniel Zawadzki, Magdalena Stam, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Krzysztof Janczar

Czas: 21min.
04:25
Strzeż się tych zdjęć
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterka filmu to Sarah, kobieta sukcesu, przedsiębiorcza bizneswoman. W życiu prywatnym jest w udanym związku małżeńskim, ma kilkuletnią córkę Teri. Ale rodzinna sielanka zostaje przerwana przez niepokojące wydarzenia. (Kanada 2015)

Reżyseria: Jason Furukawa
Obsada: Annalynne MCCord, Mark Ghanime, Gracyn Shineyei

Czas: 87min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 19
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Klan - odc. 3129
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł poszukuje atrakcji dla syna, które byłyby konkurencyjne dla berlińskiego koncertu, ale Pawełek nie daje się skusić i wybiega na spotkanie Julity i Korbasa. Rafała zarzuca Natalii nieszczerość i oświadcza zakończenie współpracy w fundacji. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Monika Mrozowska, Marcin Kwaśny, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Andrzej Strzelecki, Maciej Makowski, Monika Chrzanowska

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3130
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zyta jest bardzo niezadowolona z powodu kolejnego przesunięcia w czasie remontu ich nowego domu. Michał próbuje tłumaczyć ojca i w ramach poprawienia nastroju żony, przypomina o wspólnym, rodzinnym wyjeździe na łono natury. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Anna Powierza, Dariusz Lewandowski, Daniel Zawadzki, Magdalena Stam, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Monika Chrzanowska, Magdalena Górska, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof Janczar

Czas: 21min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3772
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:20
Uwaga!, odc. 5031
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.818
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (340)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 24min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 214
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:15
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:25
Podróże z historią - odc. 20 Jak powstała Polska?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak spośród setek tysięcy plemion i grup wyłoniło się polskie państwo? Tropy powiązane z ewentualnym wpływem wikingów na formowanie się naszego kraju. Jakie znaczenie miał chrzest? Radosław Kotarski oddwiedza Gniezno, Wolin, Poznań i Ostrów Lednicki. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 26min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 18: 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 1: Nad morzem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:05
M jak miłość - odc. 1300
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę. Zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma nowy powód do radości: awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku policjant bierze jednak udział w niebezpiecznej akcji, podczas której ginie bandyta. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Tomasz Włosok - Radek

Czas: 45min.
07:30
Dragons: Defenders of Berk, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 4/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Ogród zaprojektowany przez architekta krajobrazu Piotra Rybackiego składa się z dwóch części – 15 letniej i nowo... (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 2: Bal kostiumowy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:35
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 8 Wsparcie dla niepełnosprawnych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria prezentująca możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
08:55
Ziarno - Camino de Santiago
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:00
Golfiarze II
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film komediowy o tematyce sportowej. Golfiarze II powstali 8 lat po sukcesie pierwszej części, opowiadającej o nietypowym klubie golfowym działającym w Bushwood. Także w drugiej części fabuła filmu rozwija się wokół klubu golfowego i spraw jego członków. (USA 1988)

Reżyseria: Allan Arkush
Obsada: Dan Aykroyd, Chevy Chase, Brian McNamara, Dyan Cannon

Czas: 93min.
08:00
Pan Peabody i Sherman Show, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:30
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 30/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 14/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 3: Rocznica ślubu
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:40
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 23
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komenda Główna postanawia przysłać instruktorkę na przeszkolenie, gdyż 13 Posterunek ma opinię najgorszego w mieście. Instruktorka rozpoczyna pierwsze zajęcia od testu, który nie wypada najlepiej. Komendant jest wściekły z powodu spodziewanych ocen i postanawia się czegoś dowiedzieć o kobiecie. Zostaje poinformowany, że to "sfiksowana nimfomanka", na którą jedyny sposób to podrzucenie kogoś na pożarcie. Z tym nie ma wielkiego problemu, gdyż od początku podoba się Arniemu, Czarkowi,... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:25
Zakochaj się w Polsce - odc. 8 Bory Tucholskie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Bory Tucholskie. To jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce. Zachowały się tu stanowiska rzadkich gatunków roślin oraz zwierząt. Można tu spotkać m.in.: bieliki, zimorodki, gągoły czy żurawie. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 21min.
09:55 Na żywo
Enea Ironman 70.3 Gdynia - live
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
09:50
Ukryte skarby - Góra wiatrakowa, łabędzie i hrabina Szembekowa
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:00
Przygody Kota w butach, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:35
Atlantyda: Powrót Milo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieustraszeni odkrywcy znani z animowanego przeboju Disneya "Atlantyda: Zaginiony Ląd" powrócili! Nowa przygoda rzuca śmiałków od suchych pustynnych obszarów Południowego Zachodu, aż po lodowe szczyty gór Północy, karząc im zmierzyć się gigantycznymi, morskimi potworami, niezwykłymi duchami i prastarymi legendami. Podczas wyprawy Kida odkrywa potężną moc cudownego kryształu pochodzącego z jej rodzinnego królestwa. Musi zdecydować, czy roztropniej będzie ukryć Serce Atlantydy, czy... (USA, 2003)

Reżyseria: Victor Cook(1)
09:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

09:25
Dziewczyny Cheetah: Jeden świat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółki z zespołu Cheetah – Chanel (Adrienne Bailon), Aqua (Kiely Williams) i Dorinda (Sabrina Bryan) – dostają propozycję zagrania w bollywoodzkim musicalu. Kiedy przyjeżdżają do Indii okazuje się, że tylko jedna z nich może dostać główną rolę, a rywalizacja wystawi ich przyjaźń na próbę.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2008)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Adrienne Bailon, Kiely Williams, Sabrina Bryan
09:20
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 24
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant poleca Czarkowi zająć się instruktorką i grozi mu, że jeśli jej raport będzie negatywny, posterunkowy wyląduje na Słowacji. Czarek ma ją zabrać na kolację i chociaż obawia się reakcji Kasi, zastraszany przez komendanta już na kolejnych zajęciach zaprasza kobietę. W tym celu musi odwołać zaplanowaną kolację z Kasią, która zaczyna podejrzewać, że jej ukochany jest jej niewierny. W międzyczasie pojawia się matka Arniego, która chce zobaczyć przyszłą żonę syna, ale okazuje się to... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:00
Weterynarze z sercem - /8/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program powstał na fali mody na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 24min.
10:35
Biblia - Dawid, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, sławnego króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek odpędzał grą na cytrze. Kiedy Dawid dorósł i odniósł zwycięstwo nad Filistynami, Saul zazdrosny o jego sławę i miłość ludu, postanowił go zgładzić. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 46min.
10:25
Rodzinne oglądanie - My i koty
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koty są jednymi z najbardziej popularnych zwierząt w ludzkich domach, jednak wciąż w wielu przypadkach pozostają tajemnicze. Czy najnowsze badania naukowe mogą rozjaśnić zagadkowe zachowania kota domowego? Prezentacja jednego roku z życia kota. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Daniel Zuckerbrot

Czas: 50min.
10:00
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 25
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek zaprasza Kasię na kolację. Przy stole zaczyna marzyć o bogactwie, na które wkrótce pojawia się realna szansa. Andżela przyprowadza bowiem troje pijanych mężczyzn z teczką pełną pieniędzy. Czarkowi udaje się zabrać pieniądze, za które niebawem kupuje Kasi futro. Niestety posterunkowy nie może długo cieszyć się gotówką, gdyż po jej odbiór przybywa dwoje innych policjantów. Twierdzą oni, że były to znaczone pieniądze dla mafii. Czarek z Kasią uparcie przekonują przybyłych, że nie wiedzą o... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:40
Ale numer!, sez. 1, odc. 32
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:25 Na żywo
Enea Ironman 70.3 Gdynia - live
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
11:40 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 19min.
11:25
Makłowicz w podróży - Madera (101) "Wyspa ogród"
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Makłowicz wybrał się na Maderę. Ta piękna wyspa - ogród leży na Atlantyku na wysokości Casablanki, 700 km od wybrzeży Afryki i 1000 km od Lizbony. Wyspa powstała ok. 5 milionów lat temu na skutek podwodnych erupcji wulkanu. (Polska 2012)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:25
Wspólna chata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia dla całej rodziny. Ekscentryczni, hołdujący tradycyjnym metodom wychowawczym dziadkowie Artie (Crystal) i Diane (Midler) stają przed nie lada wyzwaniem. Ich córka (Tomei), która zmuszona jest wyjechać do pracy do innego miasta, powierza im opiekę na trójką swoich żywiołowych dzieci. Dzięki wypróbowanym sposobom takim jak łakocie, staromodne gry i zabawy, i wreszcie prawdziwa miłość, Artiemu udaje się przechytrzyć wnuki i osiągnąć to, co zdawało się niemożliwe - zacieśnić... (USA, 2012)

Reżyseria: Andy Fickman(1)
Obsada: Bette Midler, Billy Crystal, Everett Tom, Joshua Rush, Madison Bailee, Marisa Tomei
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tydzień temu pary nie miały szansy skonsultować decyzji nominując do odejścia pojedynczo. Głosowali wyjątkowo nie na parę, ale na poszczególne osoby. Dziewięć z dziesięciu głosów padło na… kobiety! A większość otrzymała Gosia Mularczyk. Gosia i Michał Mularczykowie zakończyli więc walkę o dom marzeń. Ich odejście wywołało wiele emocji. Mirek Madeja nie mógł powstrzymać łez. To właśnie z Michałem łączyła go największa więź. Dom się jednak sam nie zbuduje. Tym razem to panie zostały... (Polska)

11:00
Galileo, odc.609
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST CROWDFEEDER? Crowdfeeder – to trend, pokazujący, jak gotować sycąco dla wielu osób. Pokażemy jak np. zamiast kilku tradycyjnych ciast, zrobić jeden, wielki czekoladowy baton dla kilkunastu gości. Dowiecię się także, czym jest pizzokie. JAK WYGLĄDA ŻYCIE NASTOLATKI W BAHRAJNIE, A JAK W PANAMIE Nowoczesność kontra tradycja – ten dylemat dotyczy obu bohaterek – mieszkającej w muzułmańskim Bahrajnie Hiby i pochodzącej z indiańskiego plemienia Mabel. Zobaczymy jak wygląda ich... (Polska 2017)

11:10
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 1: Rancho
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojciech Cejrowski przeistacza się w kowboja, ikonę Dzikiego Zachodu: zakłada kowbojki i kowbojską koszulę. Udowadnia, że w Teksasie taki styl ubierania się to nie tylko tradycja, ale i obowiązek. W sklepach odzieżowych można kupić głównie dżinsy, koszule i kapelusze. Nawet dzieci są podawane do chrztu w kowbojskim stroju. A skoro będzie o kowbojach to nie może zabraknąć również broni. (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:40
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 2: Kowboj
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem przewodnim tego odcinka jest teksańskie ranczo. Jak wygląda życie ranczerów? Kim są współcześni ranczerzy i kowboje? W jaki sposób łączą tradycje Dzikiego Zachodu z wymogami nowoczesności? W odcinku spotkamy się oko w oko z grzechotnikiem oraz dawnym symbolem Dzikiego Zachodu - bizonem. Będzie też wzmianka o pochodzącym z Teksasu, posiadającym własne ranczo, byłym prezydencie USA George’u W. Bushu. (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 41min.
12:00
Gwiazdy w południe - Kolty siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po "Siedmiu wspaniałych" Johna Sturgesa, "Powrocie siedmiu wspaniałych" Burta Kennedy'ego powstał kolejny film z cyklu przygód dzielnych bohaterów broniących ciemiężonych mieszkańców meksykańskich wiosek. Meksyk u schyłku XIX wieku. (USA 1969)

Reżyseria: Paul Wendkos
Obsada: George Kennedy, Michael Ansara, James Whitmore, Monte Markham

Czas: 101min.
12:00
Co za tydzień, odc. 811
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:40
Belle Epoque, odc. 8/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Para zakochanych znajduje na skałkach pod Krakowem mocno rozkładające się zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Czy to samobójstwo czy morderstwo? Tego musi się dowiedzieć zespół śledczych pod kierunkiem Jana. Przy ciele ofiary policjanci znajdują charakterystyczny wisiorek, ale to zbyt mało, aby zidentyfikować zwłoki. Jan wpada na pomysł, aby zamieścić w prasie ogłoszenie z wizerunkiem biżuterii. Na komendę zgłasza się jeden z lokalnych jubilerów. Tropy prowadzą do rodziny dziewczyny oraz do... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
12:00
Galileo, odc.610
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZABAWNE JEDZENIE Tym razem w cyklu ciekawostek kulinarnych ze świata – pochodzące z RPA – „skilpadijes:, w wolnym tłumaczeniu - „małe żółwie” oraz południowokoreański – mandaguk. Sprawdzimy, z czym to się je. PRACA NURKA KANAŁOWEGO Mexico City tonie w śmieciach. A Julio Cesar próbuje z tym walczyć. Codziennie nurkuje w kanałach, by odtykać niedrożności. Zobaczymy, na czym dokładnie polega jego praca. GDZIE KUPUJE SIĘ LIKE’I? Polubienia na facebooku to waluta Internetu. Określają stopień... (Polska 2017)

12:15
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 3: Ziemia ludzi wolnych
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek poświęcony broni palnej, której posiadanie jest w Teksasie czymś oczywistym. Można ją kupić pokazując w sklepie… prawo jazdy. Wojciech Cejrowski przyjrzy się różnym rodzajom broni: od pierwszych rewolwerów w historii – coltów, przez broń maszynową, aż po kusze i łuki. Gospodarz programu odwiedzi "zbrojownię" swojego, mieszkającego na prerii, kumpla. (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 4: Rodeo
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie byłoby westernów, kowbojów i pojedynków rewolwerowców gdyby nie bydło. Potężne, liczone w tysiące sztuk stada były niegdyś cenniejsze niż moneta. Wokół nich toczyło się życie dawnej Ameryki Północnej. Bieg historii zmienił charakter USA, ale w Teksasie nadal można zobaczyć hodowane na olbrzymich longhorny oraz ich opiekunów, którzy należą do wysokiej klasy specjalistów w swojej branży. W odcinku zobaczymy zaganianie bydła z kowbojami, znakowanie longhornów i … robienie z nich steków. (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
13:00 Na żywo
Enea Ironman 70.3 Gdynia - live
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
13:10
BBC w Jedynce - Domowe zwierzaki. Dzikie z natury cz. 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument BBC Worldwide o domowych zwierzętach, od ich dzikiej, naturalnej strony. Koty i psy są członkami naszych rodzin i domownikami, ale jak się okazuje nie utraciły swoich dzikich instynktów i odruchów. Podejrzymy je dzięki najnowszym technikom. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: John Downer

Czas: 52min.
13:35
Krowy na wypasie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Poznajcie Otisa, beztroską krowę, która spędza całe dnie na śpiewie, tańcach i psotach. Wspólnie z kolegami i koleżankami z zagrody daje się mocno we znaki właścicielowi farmy, Benowi. Film w polskiej wersji językowej.   Bez ograniczeń wiekowych (USA/Niemcy, 2006)

Reżyseria: Steve Oedekerk
13:40
Akademia policyjna IV: Patrol obywatelski
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już czwarta część przygód zabawnych policjantów - dowcipnisia i zabijaki Corney'a Mahoney, wielkiego i potężnego Hightowera, genialnego naśladowcy dźwięków - Laravella Jonesa i ich koleżanek, obdarzonej wysokim, piskliwym głosikiem Hooks i energicznej Kirkland. Grupa przyjaciół, którzy, jak pamiętamy z części pierwszej "Akademii Policyjnej" trafia do szkoły dla przyszłych stróżów porządku właściwie przypadkiem, okazała się całkiem niezłymi gliniarzami. Na pewno nie ustępują... ( USA 1987)

Reżyseria: Jim Drake
Obsada: Steve Guttenberg, Bubba Smith, David Graf, Michael Winslow, Sharon Stone, George Gaynes
13:00
Jaś Fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ślad za ambulansem Jaś Fasola przyjeżdża do szpitala i swoim autkiem taranuje wyjście z ambulansu… We wnętrzu szpitala nasz dzielny bohater też nie zamierza się liczyć z potrzebami innych pacjentów i nie krępuję się przed najbardziej nawet bezwzględnymi intrygami, by przybliżyć się do początku kolejki. Następnie wyrusza na wycieczkę i jak na porządnego turystę przystało, postanawia zrobić sobie zdjęcie z brytyjskim żołnierzem w stroju galowym. Żołnierz nie protestuje, nawet gdy Jaś Fasola... (Wielka Brytania, 1995)

Reżyseria: John Birkin
Obsada: Rowan Atkinson
13:40
Syn Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna.Roberto Benigni (2-krotny laureat Oscara) gra syna inspektora Clouseau, wstępującego w ślady ojca. Próby odnalezienia diamentu zwanego Różowa Pantera są równie nieudane, jak te, które podejmował bohater cyklu, Peter Sellers.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1993)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Burt Kwouk, Cardinale Claudia, Debrah Farentino, Herbert Lom, Roberto Benigni
13:30
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego razu mama wysyła swoją córkę - Czerwonego Kapturka - do babci. Dziewczynka ma zanieść jej placek i inne jedzenie, gdyż babcia się rozchorowała i leży w łóżku. Przed wyjściem mama mówi Czerwonemu Kapturkowi, by nie zbaczała z leśnej ścieżki, gdyż w lesie może czyhać na nią wiele niebezpieczeństw. Tymczasem dziewczynka po drodze spotyka wilka, który ma pewien plan... (Niemcy 2012)

Reżyseria: Sibylle Tafel
Obsada: Edgar Selge, Amona Aßmann, Marie Gruber, Felix Klare
14:15
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 5/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:00
Familiada - odc. 2351
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skąd pochodzą Polacy? Historia powstania państwa Polskiego jest fascynująca, m.in. dlatego, że jego początki wciąż są tajemnicą. Skąd wywodzą się Polacy? Czy nasi pierwsi władcy byli wikingami? Czy w naszych żyłach płynie krew włoska, norweska, hinduska? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:40
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękna historia księżniczki Elżbiety, która udaje się w podróż, by poślubić ukochanego księcia Leopolda. Po drodze jedna z pokojówek księżniczki namawia ją, aby zamieniły się rolami. W ten sposób Elżbieta zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi, a pokojówka Magdalena przyszłą panna młodą. Miłości nie da się jednak tak łatwo oszukać... (Niemcy 2009)

Reżyseria: Sybille Tafel
Obsada: Karoline Herfurth, Florian Lukas, Henry Hübchen, Susanne Bormann
15:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 7 "Gość w dom"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Profesor podejmuje decyzję, że Ulijana będzie pobierała u niego lekcje gry na skrzypcach. Potrzebna jest więc nowa osoba do prowadzenia domu. Do pracy zgłasza się Olya. Musi najpierw przejść rozmowę kwalifikacyjną z synową profesora, co nie będzie łatwe. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Stelmaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 44min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 671 - Wszystko będzie dobrze
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przemek i Ola wracają do hotelu, a Van Graaf planuje zatrudnienie w szpitalu nowych rezydentów i spore zmiany na kilku oddziałach. Tymczasem w pracy doktora Zapałę czeka niespodzianka. Na chirurgię trafia staruszka z urazem kręgosłupa. (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Anna Karczmarczyk - Ola, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Marek Bukowski - dr Gawryło, Magdalena Szejbal, Zbigniew Stryj, Edyta Olszówka - Ewa

Czas: 48min.
15:35
Błękitna laguna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia dwojga dzieci, Emmeline (Shields) i Richarda (Atkins), którzy po katastrofie statku trafiają na tropikalna wyspę, gdzie dorastają, mając tylko siebie. Posłuszni prawom natury tworzą rodzinę, kochając się i wychowując swe pierwsze dziecko...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (USA, 1980)

Reżyseria: Randall Kleiser
Obsada: Brooke Shields, Christopher Atkins, Leo McKern, Williams Daniels
15:35
Córka prezydenta
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trudno znaleźć prawdziwą miłość, gdy każdy potencjalny partner już na wstępie poddawany jest rewizji osobistej. Sfrustrowana córka prezydenta Stanów Zjednoczonych postanawia położyć temu kres i wziąć sprawy w swoje ręce. Osiemnastoletnia Anna Foster (Mandy Moore) ma już serdecznie dość nieustannej kontroli i towarzystwa tajnych agentów. Marzy o tym, by choć jeden wieczór spędzić incognito. Okazja nadarza się wkrótce, bowiem prezydent z rodziną jedzie w podróż do Europy. Ojciec obiecuje, że po... ( USA/Wielka Brytania 2004)

Reżyseria: Andy Cadiff
Obsada: Mandy Moore, Matthew Goode, Jeremy Piven, Annabella Sciorra, Caroline Goodall, Mark Harmon
15:35
10.5 w skali Richtera część 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzęsienie ziemi o sile 7.9 stopni w skali Richtera wstrząsa zachodnim wybrzeżem USA. Kolejne uderzenie o sile 8.4 powoduje kolosalne zniszczenia w północnej Kalifornii. Rozstępująca się ziemia pochłania budynki, ludzi, pociągi, ocean zalewa wybrzeże. Ale najgorsze ma dopiero nadejść. Wstrząs wtórny o niespotykanej do tej pory sile grozi całkowitym oderwaniem części zachodniego wybrzeża od kontynentu. Do akcji wkracza stosująca nowatorskie metody badawcze sejsmolog dr Samantha Hill (Kim... (USA, 2003)

Reżyseria: John Lafia
Obsada: Beau Bridges, Fred Ward, Ivan Sergei, John Schneider, Kim Delaney
15:50
Bliźniacy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mega Gwiazda Arnold Schwarzenegger i nominowany do Oskara Danny DeVito w przezabawnej komedii. Julius i Vincent Benedict przychodzą na świat w wyniku eksperymentu medycznego. Tuż po porodzie zostają rozdzieleni. Pewnego dnia Julius, już jako dorosły mężczyzna, dowiaduje się, że gdzieś w Kalifornii mieszka jego bliźniak. Mężczyzna postanawia go odszukać. Spotkanie okaże się ogromnym zaskoczeniem. Czy totalnie różni mężczyźni poczują braterską więź i będą w stanie nadrobić stracony czas? (USA 1988)

Reżyseria: Ivan Reitman
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Chloe Webb, Danny DeVito, Kelly Preston
16:05
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 8 "Potęga sztuki"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Igor odkrywa, że jego Olya spotyka się z Tomkiem. Poprzysięga chłopakowi zemstę. Dziewczyny postanawiają ratować sytuację. O pomoc proszą pana Henryka. Ten organizuje zbirów, którzy mają postraszyć Igorka. Polina chce założyć firmę kosmetyczną. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 43min.
16:15
Na sygnale - odc. 138 "Zabójczy chłód"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po przylocie z Himalajów Wiktor chce wrócić do pracy, ale musi przejść kontrolne badania. Ekipa dra Góry pomaga kobiecie, która zraniła się, upadając w domu na szklaną witrynę. Ratownicy odkrywają, że pacjentka została popchnięta podczas rodzinnej kłótni. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Chaba - Lidka, Agnieszka Skup - Ola, Adriana Kozłowska - Marzena

Czas: 22min.
16:45
Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ulubione skecze z programu "Ja to mam szczęście!". (Polska 2012)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Tomek Karolak

Czas: 4min.
16:55
Pierwsza randka - (7)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /16/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących działalność i twórczość Kabaretu pod Egidą. W odcinku wystąpią: Krzysztof Jaroszyński, Grażyna Szapołowska, Piotr Polk, Zbigniew Zamachowski, Paweł Dłużewski, Marek Majewski, Krzysztof Daukszewicz i Jan Pietrzak. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 40min.
17:45
Nasz Nowy Dom, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sworzyce w województwie świętokrzyskim to mała wieś, w której wszyscy się znają. Pan Waldemar jest tu bohaterem – dzielny, nagrodzony medalem za odwagę strażak, samotnie wychowuje syna, dziewięcioletniego Kubę. Żona pana Waldemara odeszła, gdy zmarło ich drugie dziecko, brat-bliźniak Kuby. Dom, w którym mieszkają, to budynek gospodarczy, przerobiony na mieszkalny. Nie ma wody ani kanalizacji. Jedną część zajmują schorowani rodzice pana Waldemara, drugą on z synem. Kilka miesięcy temu na... (Polska, 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 10/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:20
10.5 w skali Richtera część 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzęsienie ziemi o sile 7.9 stopni w skali Richtera wstrząsa zachodnim wybrzeżem USA. Kolejne uderzenie o sile 8.4 powoduje kolosalne zniszczenia w północnej Kalifornii. Rozstępująca się ziemia pochłania budynki, ludzi, pociągi, ocean zalewa wybrzeże. Ale najgorsze ma dopiero nadejść. Wstrząs wtórny o niespotykanej do tej pory sile grozi całkowitym oderwaniem części zachodniego wybrzeża od kontynentu. Do akcji wkracza stosująca nowatorskie metody badawcze sejsmolog dr Samantha Hill (Kim... (USA, 2003)

Reżyseria: John Lafia
Obsada: Beau Bridges, Fred Ward, Ivan Sergei, John Schneider, Kim Delaney
18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 9
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Połączenie telenoweli dokumentalnej z reality show. Podczas kolejnych odcinków śledzimy losy samotnych rolników i kobiet, które zamieszkują w ich gospodarstwach, poznając uroki życia na wsi. Czy wśród nich znajdą się takie, które zostaną na stałe? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:35 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na drodze Ludwika do wyjścia z domu stają potrzeby fizjologiczne Kacpra. Marek wyśmiewa się z zachowań Ludwika, mówiąc, że bardzo "skapciał". Zosia w cwany i inteligentny sposób zmusza Kacpra do przyznania się do całowania z ich wspólną koleżanką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 2/10
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po tygodniowej przerwie lądujemy w Łodzi. To świetna okazja by zapoznać się ze sztuką kulinarną w wykonaniu czterech reprezentantów tego miasta. Tym razem o 5000 zł powalczą: Marcin Półgrabia - dekorator wnętrz. Bardziej artysta niż przedsiębiorca, w pracy bywa apodyktyczny, ale zazwyczaj jest otwarty na sugestie klientów. Głodny życia, skłonny do ryzyka, niepoprawny optymista, który nie stąpa twardo po ziemi. Prywatnie miłośnik starej motoryzacji. Maciej Wawrzonek -nauczyciel języka... (Polska)

18:00
Farciarz Gilmore
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieudolny hokeista - Gilmore - nie odnosi sukcesów. Dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz - Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion - McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany. (USA 1996)

Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper upomina Kubę, co do jego zachowań w stosunku do kobiet. Ludwik chce wymknąć się wieczorem na piwo z kolegami, co niezbyt cieszy jego małżonkę. Natalia dostaje szału, gdy traci dane z komputera. "Wsparcie" całej rodziny tylko pogarsza sytuację. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.317
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nienagrodzony Pewnej nocy Ferdek nie może zasnąć, rzuca się z boku na bok i na cały głos dogaduje i przeklina wszystko i wszystkich. Halina oburzona wypędza go z sypialni, twierdząc, że nie ma prawa obciążać otoczenia swoim stanem psychicznym. Na korytarzu Ferdek spotyka sąsiada Paździocha, przez którego również zostaje upomniany, aby nie wylewał swoich problemów wewnętrznych na bogu ducha winne otoczenie. Frustracja Ferdka narasta jednak coraz bardziej pod wpływem docierających co rusz z... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Halina Rasiakówna, Daniel Wieleba, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Katarzyna Skoniecka, Piotr Pręgowski
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7158
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7141
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7138
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5032
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.611
Godziny emisji
Rozwiń opis
NAJDROŻSZY ZIEMNIAK ŚWIATA Bonnotte to najdroższa odmiana ziemniaka. Ten luksusowy kartofel rośnie we francuskiej Bretanii, a dokładniej na wyspie – Noirmoutier. Sprawdzimy, na czym polega jego wyjątkowość i ile trzeba wydać, aby zjeść go na obiad. MODA NA BĄCZKI Znane u nas jako dziecięca zabawa – kręcenie bączków, w Nowym Tajpej na Tajwanie jest niezwykle popularnym zajęciem wśród dorosłych. Rozgrywane są w tej dziedzinie nawet zawody. DLACZEGO JEZIORO ARALSKIE WYSCHŁO? Niegdyś, czwarte co... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Enea Ironman 70.3 Gdynia - kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:14
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 150min.
20:05 Na żywo
The Voice of Poland pod żaglami (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert z udziałem gwiazd The Voice of Poland uświetni The Tall Ships Races w Szczecinie. Wyk. m.in.: Andrzej Piaseczny, Afromental, Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz, Adam Stachowiak, Anna Karwan, Mateusz Grędziński i Damian Ukeje. (Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Pasmo kabaretowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:00
Ostatni samuraj
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 1876. Amerykański żołnierz, bohater wojny domowej Nathan Algren (Tom Cruise) przeprowadza się do Japonii. Ma szkolić cesarską armię, tymczasem przechodzi na stronę zbuntowanych samurajów, którzy nie chcą pogodzić się z odejściem od dawnych obyczajów i nastaniem epoki zapatrzonej w cywilizację Zachodu. W czasie powstania Satsuma wielu Europejczyków walczyło w Japonii. Wśród nich pojawił się Nathan Algren (Tom Cruise), były kapitan amerykańskiej armii, bohater wojny domowej. Algren nie... ( USA 2003)

Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura
20:00
Kochanie, poznaj moich kumpli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa, ekstremalna komedia pomyłek, w której romantyczna idylla kończy się katastrofą. David i Mia poznają się na wakacjach w Australii. Zakochują się w sobie i postanawiają jak najszybciej się pobrać. David musi tylko wrócić na krótko do Anglii, skąd zabiera trzech najlepszych kumpli, którzy mają zostać jego drużbami. Mając takich przyjaciół, nie potrzeba już wrogów…   Dla małoletnich od lat 16 (Australia, Wielka Brytania, 2011)

Reżyseria: Elliott Stephan
Obsada: Kris Marshall, Laura Brent, Xavier Samuel
20:00
Ghost Rider
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawno temu gwiazdor motocyklowy, Johnny Blaze, zawiera pakt z diabłem, aby chronić swoją najbliższą rodzinę. Diabeł szybko jednak wraca po zapłatę. Johnny za dnia jest twardzielem głodnym rywalizacji, w nocy natomiast w obecności zła zamienia się w Ghost Ridera, ścigającego zbuntowane demony. Zmuszony do takiego przymierza, kaskader postanawia stawić czoła swojemu przeznaczeniu. (Australia, USA 2007)

Reżyseria: Mark Steven Johnson
Obsada: Eva Mendes, Matt Long, Nicolas Cage, Sam Elliott
21:10 Na żywo
The Voice of Poland pod żaglami (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert z udziałem gwiazd The Voice of Poland uświetni The Tall Ships Races w Szczecinie. Wyk. m.in.: Andrzej Piaseczny, Afromental, Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz, Adam Stachowiak, Anna Karwan, Mateusz Grędziński i Damian Ukeje. (Polska 2017)


Czas: 50min.
22:15
Resident Evil 2: Apokalipsa
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękny poranek w Racoon City. Ulice miasta szybko wypełniają się samochodami i ludźmi. W centrum słychać gwar i widać tłumy. Głęboko pod ziemią, grupa komandosów staje u wrót do kompleksu potężnej korporacji, pracującej nad supernowoczesną bronią. (Niemcy, Francja, Wielka Brytania 2004)

Reżyseria: Alexander Witt
Obsada: Milla Jovovich, Sienna Guillory, Eric Mabius, Oded Fehr, Matthew G, Taylor

Czas: 89min.
22:00
Plan prawie doskonały
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Roger (Christopher Walken), Charles (Morgan Freeman) i George (William H. Macy) to trójka podstarzałych strażników w bostońskim muzeum sztuki. Każdy z nich ma w zbiorach muzeum eksponat szczególnie bliski sercu. Od lat przychodzą do pracy z myślą, by móc nasycić wzrok ukochanymi dziełami sztuki. Pewnego dnia ku swemu przerażeniu dowiadują się, że mają one zostać na stałe przeniesione do muzeum w Kopenhadze. Nie mogąc się z tym pogodzić, strażnicy postanawiają... (USA, 2009)

Reżyseria: Peter Hewitt(1)
Obsada: Christopher Walken, Joseph McKenna, Marcia Gay Harden, Morgan Freeman, William H. Macy
22:00
Zombie SS
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupka studentów medycyny wybiera się na narty. Przyjemnie zapowiadająca się górska eskapada wkrótce zamienia się w koszmar, kiedy młodzi ludzie stają oko w oko z przerażającymi prześladowcami – nazistowskimi zombie.   Dla małoletnich od lat 16 (Norwegia, 2009)

Reżyseria: Tommy Wirkola
Obsada: Charlotte Frogner, Jenny Skavlan, Jeppe Laursen
22:10
Sin City 2: Damulka warta grzechu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwight znany jest ze swojej działalności, która zaszkodziła już niejednemu bogaczowi i gwieździe. Fotograf-detektyw traci jednak głowę, kiedy do jego życia powraca ukochana przez niego w młodości, Ava. Mężczyzna rusza jej na pomoc i szybko orientuje się, że został uwikłany w intrygę, która może pogrzebać nawet takiego specjalistę jak on. (USA 2014)

Reżyseria: Frank Miller, Robert Rodriguez
Obsada: Bruce Willis, Christopher Lloyd, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Josh Brolin, Lady Gaga, Mickey Rourke, Powers Boothe, Ray Liotta, Rosario Dawson
23:15
Przerwana lekcja muzyki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za drugoplanową rolę Angeliny Jolie. Ekranizacja autobiograficznej bestsellerowej książki Susanny Kaysen, która w latach 60. , jako 17 - latka, była poddana leczeniu psychiatrycznemu w prywatnej klinice w McLean. (Niemcy, USA 2006)

Reżyseria: James Mangold
Obsada: Winona Ryder, Angelina Jolie, Elizabeth Moss, Clea DuVall

Czas: 122min.
23:55
Girl Guide
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek Garlica, młody góral, poznaje piękną Kingę, która w ciągu 6 tygodni musi się nauczyć angielskiego, żeby ratować swego narzeczonego, Amerykanina, który zaginął. Ślady prowadzą do arabskiej mafii. Wkrótce tajemniczy łącznik kontaktuje się z Józkiem... (Polska 1995)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski, Tomasz Tomaszewski, Stanisław Radwan, Andrzej Chrzanowski

Czas: 89min.
23:10
Firewall
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Specjalista ds. ochrony informatycznej Jack Stanfield (Harrison Ford) pracuje w banku Landrock Pacific Bank w Seattle. Cieszący się zaufaniem przełożonych dyrektor swoją karierę i reputację zawdzięcza umiejętności projektowania najskuteczniejszych systemów ochrony informatycznej, zabezpieczających - dzięki zastosowaniu wyrafinowanych kombinacji tracerów, kodów dostępu i zapór firewall - finansowe zasoby banku przed stałym zagrożeniem ze strony hakerów. Pozycja Jacka zapewnia wygodne życie... ( USA/Australia 2006)

Reżyseria: Richard Loncraine
Obsada: Harrison Ford, Paul Bettany, Virginia MadsenJimmy Bennett, Robert Patrick, Robert Forster, Alan Arkin
23:55
STOP Drogówka, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

00:00
Terminator 3: Bunt maszyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy. Trzecia odsłona kultowego cyklu. Dziesięć lat po wydarzeniach z drugiej części, dorosły już John Connor (Nick Stahl) żyje w przeświadczeniu, że dzień zagłady nie został do końca powstrzymany. Jego przeczucia okazują się słuszne, gdy z przyszłości po raz trzeci zostaje wysłany robot, T-X (Kristianna Loken), który przybiera postać pięknej kobiety. O wiele potężniejszy od swoich poprzedników model ma na celu zlikwidowanie Johna Connora. Z misją ratunkową przybywa na... (USA/Niemcy/Wielka Brytania, 2003)

Reżyseria: Jonathan Mostow
Obsada: Arnold Schwarzenegger, David Andrews, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken
00:55
Tuż przed tragedią, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
28 stycznia 1986 roku. 73 sekundy po starcie promu kosmicznego Challenger doszło do rozpadu zespołu wahadłowca. Zginęła cała siedmioosobowa załoga misji STS-51-L a tragiczna porażka NASA spowodowała ponad dwuipółroczną przerwę w programie lotów wahadłowców. Badanie przyczyny katastrofy, do którego prezydent Reagan powołał specjalną komisję i które było przedmiotem osobnego wewnętrznego śledztwa NASA, przez długi czas przykuwało uwagę mediów i opinii publicznej.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

00:10
Wikingowie, sez. 2, odc. 10: Lord’s Prayer, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ragnar i król Horik wracają do Kattegat. Ostateczna rozgrywka pomiędzy dwoma przywódcami Wikingów jest na wyciągnięcie ręki. Ragnar pokłada zaufanie w tych, którzy stali przy nim od początku. Nadszedł czas na nowe sojusze. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:30
Drzazgi
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kilka dni z życia trojga młodych ludzi. Bartek właśnie kończy studia, Marta planuje ślub, Robert żyje sobotnim meczem klubu. Ich życie wydaje się uporządkowane i przewidywalne. Jednak każdemu z bohaterów przydarzy się coś niespodziewanego... (Polska 2008)

Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Obsada: Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak

Czas: 105min.
01:35
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
01:55
Kolty siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po "Siedmiu wspaniałych" Johna Sturgesa, "Powrocie siedmiu wspaniałych" Burta Kennedy'ego powstał kolejny film z cyklu przygód dzielnych bohaterów broniących ciemiężonych mieszkańców meksykańskich wiosek. Meksyk u schyłku XIX wieku. (USA 1969)

Reżyseria: Paul Wendkos
Obsada: George Kennedy, Michael Ansara, James Whitmore, Monte Markham

Czas: 101min.
01:20
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. (Polska)

01:55
Tuż przed tragedią, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1954 roku samolot de Havilland DH-106 Comet-1, pierwszy pasażerski odrzutowiec na świecie rozbił się nad Morzem Śródziemnym. Nikt z 29 pasażerów i 6-osobowej załogi nie ocalał. Kilka miesięcy później, kiedy śledztwo jeszcze trwało, doszło do katastrofy kolejnego samolotu Comet…   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 33
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 18: 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

02:30
Tajemnice losu, odc.2759
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:20
Revolution, odc. 9/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charlie z grupą sprzymierzeńców na czele z Milesem docierają do przedmieść Filadelfii, stolicy Republiki Monroe'a. Jednak ich wysiłki utrudniają kłopoty z oddzieleniem rzeczywistości od fantazji. Danny zaczyna snuć podejrzenia odnośnie swojej matki, Rachel. (USA)

02:35
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:25
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 5/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
03:50
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 17/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asystent koronera, David Phillips, jest zaproszony na zjazd koleżeński po 15 latach od ukończenia liceum. Niechętnie idzie sam. Żona nie może mu towarzyszyć, bo wkrótce ma rodzić. Zabawa jeszcze się nie rozkręciła, a już dochodzi do morderstwa. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:20
Uwaga!, odc. 5032
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 212/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.595
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:15
Biblia - Dawid, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, sławnego króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek odpędzał grą na cytrze. Kiedy Dawid dorósł i odniósł zwycięstwo nad Filistynami, Saul zazdrosny o jego sławę i miłość ludu, postanowił go zgładzić. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 46min.
04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.815
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku kulisy likwidacji największego magazynu amfetaminy, rozbicie praskiej grupy złodziei samochodów oraz pościg za pijanym piratem drogowym. (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3773
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.819
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 20
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info