Program dla 2017-08-07 od do
28.07 29.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:15
Biblia - Dawid, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, najsławniejszego króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek potrafił odpędzić grą na cytrze... (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 46min.
04:40
Zegar TVP 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2004)

04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku kulisy likwidacji największego magazynu amfetaminy, rozbicie praskiej grupy złodziei samochodów oraz pościg za pijanym piratem drogowym. (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria IV, odc. 12/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Matka Michaeli przysyła córce prezent - miniaturowego pudla Fifi. Pies bardzo psoci, Michaela postanawia więc, że wychodząc z domu, trzeba go zabierać ze sobą. Brianowi wpada w oko nowa koleżanka - Sara... (USA 1995)

Reżyseria: Jerry JAMESON
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:00
Disco Gramy, odc.3773
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:40
Uwaga!, odc. 5032
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.819
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 20
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
BBC w Jedynce - Domowe zwierzaki. Dzikie z natury cz. 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument BBC Worldwide o domowych zwierzętach, od ich dzikiej, naturalnej strony. Koty i psy są członkami naszych rodzin i domownikami, ale jak się okazuje nie utraciły swoich dzikich instynktów i odruchów. Podejrzymy je dzięki najnowszym technikom. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: John Downer

Czas: 52min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper opowiada rodzicom o swoim nowym supernauczycielu. Tomek wyprowadza się, a Ludwik planuje urządzenie pokoju po nim. Kacper i Kuba kłócą się, który z nich ma ładniejsze ubrania i nie zauważając pomagają Natalii je składać. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek w kolejnej podróży zwiedza Kazimierz Dolny nad Wisłą i okolice. Odwiedza kościoły i kapliczki. Zobaczy, jak przebiegają prace remontowo - konserwatorskie cennych zabytkowych kościołów usytuowanych na obszarze Powiśla Lubelskiego. (Polska 2012)


Czas: 21min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 89
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:45
Tyłówka BBC w Jedynce
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)

07:05
M jak miłość - odc. 93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr wyznaje ojcu, że chce rzucić szkołę ze względu na chorobę Kingi. Czy rodzice zdołają go przekonać, bu nie rezygnował z wykształcenia? Paweł podsuwa ojcu pomysł na nowy interes. Zduński mógłby kupić wypożyczalnię video. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.165
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okolice Krakowa. Uczennica technikum gastronomicznego Elwira Stankiewicz (18 l.) mieszka ze swoją matką, Renatą Stankiewicz (39 l.) i ojczymem Wojciechem Stankiewiczem (44 l.), z którym ciągle kłóci się. Gdy pewnego dnia trafia do szpitala z bólami podbrzusza i zaburzeniami krążenia, lekarze stwierdzają, że przed kilkoma dniami musiała urodzić dziecko. Jednak nikt nie wie, gdzie jest niemowlę, a Elwira zaprzecza, że kiedykolwiek była w ciąży. Również jej były chłopak o niczym nie wie.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1020
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Cena miłości", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Na terenie akademików ginie student. Podejrzenie pada na jego dziewczynę, która wiedziała że jest przez niego zdradzana. Tymczasem policja ustala, że student niedawno spędził noc ze starszą od siebie kobietą. Ta twierdzi, że spotkała się z nim tylko raz… , napisy (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 10/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 11: Bez litości
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15
Notacje - Teresa Bojarska. Początek Powstania
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o tym, jak wyglądały pierwsze dni powstania warszawskiego. Teresa Bojarska - urodzona w 1923 roku, żołnierz AK od 1941 r. , ciężko ranna w powstaniu, w latach powojennych wieloletni pedagog, pisarka o bogatym dorobku literackim. (Polska 2007)


Czas: 9min.
08:35
Elif - odc. 63
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.616
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawia się roztrzęsiona Teresa Wąs, która umiera z niepokoju o swojego syna, Adriana. Adrian zadzwonił do niej z prośbą o natychmiastową pomoc finansową. Wszystko wskazuje na to, że ma jakieś kłopoty, ale niczego więcej nie chciał Teresie powiedzieć, a kiedy dowiedział się, że matka nie może mu pomóc, nakrzyczał na nią i Teresa więcej już go nie widziała. Klientka błaga, żeby detektywi znaleźli Adriana i ustalili, w co chłopak się wpakował. Magda i Tomek szybko... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 95/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar chce kupić pub. Wraz z mamą spotykają się z właścicielem. Po krótkich negocjacjach mama decyduje się wyłożyć pieniądze na interes dla syna. Oskar ma być managerem, a Irek jego prawą ręką. Szczęśliwi urządzają w pubie imprezę, na której Oskar serwuje darmowe drinki. Matka jest zawiedziona jego brakiem odpowiedzialności. Zwalnia syna z funkcji managera. Tymczasem w mieszkaniu chłopaków pojawia się Basia, przyjaciółka Eli. Staszek zakochuje się w Basi od pierwszego wejrzenia i jest pewien,... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 8/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Adam spędzają mile czas na wyjeździe służbowym. Przerywa to jednak kolejny skandal w świecie show-biznesu. Prezes został przyłapany ze swoją kochanką, a ich zdjęcia obiegły już wszystkie media. Borecka natychmiast wraca do Warszawy. Jest wściekła na Adama, który wysyła Prezesa na przymusowy urlop dopóki cała sprawa nie ucichnie. Starczyńska po nocy z Kamilem, wymyka się z pokoju hotelowego zostawiając kochankowi pieniądze na stoliku. Kamil jest o to wściekły. Mówi jej, że mu się... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Rewir, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znawcy sztuki zostaje skradziony samochód, w którym znajdowały się cenne eksponaty. Złodzieje zwracają auto po kilku godzinach zostawiając list z przeprosinami i dwa bilety do opery. Celem złodziei jest wyciągnięcie znawcy z domu i w tym czasie rabunek jego mieszkania. Problem w tym, że poszkodowany, wcale poszkodowanym nie jest. Ojciec zgłasza pobicie nastoletniego syna. Przy chłopaku znaleziono komplet wytrychów do kłódek piwnicznych. Chłopak zarzeka się, że nie jest złodziejem. Czy... (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Kacper Krupski, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 147 (s. III, odc. 20)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mihrimah odmawia wyjazdu z ojcem i Firuze do pałacyku myśliwskiego. Ojciec Heleny rezygnuje z wydania córki za kupca Abbasa. Dziewczyna nie chce jednak dołączyć do haremu księcia Mustafy, co bardzo niepokoi jego faworytę Fatmę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 47min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się zrozpaczona Irena Steblewska. U kobiety niedawno zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od tego momentu celem jest życia stało się znalezienie nowej rodziny dla dwójki swoich małych dzieci. Irena wraz z Jasiem i Małgosią wystąpili w programie telewizyjnym. Wybrano jedno małżeństwo – Bolesławskich. Oboje wydają się sympatyczni i odpowiedzialni, bardzo już zżyli się z dziećmi. Ale Irena chce, żeby Malanowski jeszcze raz ich dokładnie sprawdził. Ona po prostu... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawid i jego matka, Monika są biednymi Romami. Chłopak uczy się w miejscowym liceum i jest najlepszy w klasie. Spotyka się z córką bogatego bankiera Antoniego Połanieckiego. Antoni Połaniecki nie dopuszcza myśli, że ktoś może mieć lepsze wyniki w nauce niż jego córka. W rozmowie z dyrektorem liceum, do którego uczęszcza jego córka, dowiaduje się, że Dawid jest Romem. Antoni jest rasistą i nie może tego znieść. Wpada we wściekłość, gdy odkrywa, że ten chłopak i jego córka są parą. Postanawia... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 8/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Carska", (Legionowo). W Legionowie, dwie koleżanki, Renata i Beata odrestaurowały stary, zniszczony, ale zabytkowy budynek, w którym w XIX wieku stacjonowały wojska carskie. Początkowo otworzyły w nim salę weselną, jednak dwa lata temu przerobiły ją na restaurację „Carską”, w której serwują dania polskie z akcentami rosyjskimi. Właścicielki chciałyby by ich legionowski lokal wyróżniał się dobrym smakiem i wystrojem, niestety same nie potrafią zaryzykować i zdecydować... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

09:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 3: Do zobaczenia w sądzie, kotku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 13/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grace i Robert opiekują się osieroconym chłopcem, który ukradł ciasto. Okazuje się, że chłopiec jest chory na tajemniczą chorobę. Michaela próbuje go leczyć. Z takim przypadkiem spotyka się jednak po raz pierwszy. Nie potrafi postawić właściwej diagnozy. (USA 1995)

Reżyseria: James KEACH
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:45
Barwy szczęścia - odc. 1671
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuzia organizuje pożegnalny spacer Twardziela, na który przychodzą znajomi: Angela, Eryk, Kajtek oraz Oliwka pełna obaw przed spotkaniem z dziewczynką, którą miał do czynienia jej ojciec. Łukasz wraca po urlopie do pracy. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Anna Adamus, Helena Englert, Patryk Cebulski, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominik jest uczniem trzeciej klasy gimnazjum, jedynakiem, synem zamożnych, opiekuńczych rodziców, którzy nie szczędzą wysiłków, żeby miał wszystko, czego zapragnie. Zawsze był chłopcem towarzyskim i lubianym, ale od kiedy zaprzyjaźnił się ze szkolnym woźnym, woli czas wolny spędzać na pogawędkach z nim, niż przebywać z rówieśnikami. Wkrótce woźny zostaje zwolniony ze szkoły. Dominik angażuje się w wybory do szkolnego samorządu, jednocześnie robi wszystko, aby woźny został przywrócony do... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 485
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
32-letnia Jagoda ma dobrą pracę i partnera, z którym jest bardzo szczęśliwa. Do jej działu dołącza Piotrek (24). Proponuje kobiecie randkę, ale bez powodzenia. Dwa dni później jej chłopak – Tomek (34) – oskarża ją o romans. Pokazuje erotycznego smsa wysłanego z jej numeru, którego – jak sądzi – narzeczona omyłkowo wysłała do niego, zamiast do swojego kochanka Piotrka. Dziewczyna zaprzecza oskarżeniom, ale ukochany nie daje się przebłagać i wyprowadza się z domu. Tydzień później okazuje się,... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 4: Pogrzeb Hannigana
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /8/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:25
Na dobre i na złe - odc. 427 - Debiutantka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sambor ma kłopoty. Kurator sądowy chce skontrolować jego poczynania w roli ojca, by sprawdzić go czy nie zaniedbuje Krzysia. Pod nieobecność Sambora, Wiki uzyskuje zgodę na samodzielną operację. Nie obywa się jednak bez komplikacji... (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara spada z roweru podczas powrotu z pracy. Początkowo bagatelizuje to zdarzenie, lecz po kilku godzinach zaczyna się źle czuć – ma problemy z błędnikiem, boli ją głowa. Wkrótce traci przytomność. Jej narzeczony, Filip, dzwoni pod numer alarmowy 112, ale potem nie słucha rad Operatorki z Centrum Powiadamiania Ratunkowego i jego samowolne działania przynoszą więcej szkody niż pożytku. Filip szybko dostrzega negatywne skutki swoich czynów i zaczyna współpracować z Operatorką. Dzięki... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 371
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
13-letnia Marzena Słabecka przynosi do szpitala swojego 7-letniego brata, Henia. Dzieci uciekły z domu, gdzie odbywała się alkoholowa libacja. Chłopiec był zmuszany przez wujka do palenia papierosów i teraz bardzo źle się czuje. Chłopcem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Matka rodzeństwa zaginęła dwa tygodnie wcześniej. Od tej pory dzieci mieszkają u ciotki i wujka, którzy są alkoholikami i źle ich traktują. Nastolatka boi się przyznać, co tak naprawdę się wydarzyło. Planuje uciec z bratem... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się właścicielka butiku, w którym ktoś wczoraj podpalił sukienkę i uciekł. Później kobieta dostała list z pogróżkami: 30 tysięcy złotych lub koniec z butikiem. Jej uparty mąż, projektant mody w jej butiku, nie chciał zaangażować policji. Powiedział, że sam wszystkim się zajmie. Ale kobieta nie sądzi, że mu się to uda. Wynajmuje detektywów za jego plecami, aby dowiedzieć się, kto jej zagraża. W tym odcinku detektywi pomagają też sprzątaczce, której... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 12: Kto watr sieje
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Natura w Jedynce - Bajeczne żaby Davida Attenborough
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Attendorough opowiada o żabach i ich życiu. Zobaczymy niezwykle kolorowe okazy. Charyzmatyczne, dziwne i piękne, bardzo różnorodne płazy. Do żabowatych należy 16 rodzajów i ponad 350 gatunków. Żaby żyją w bardzo różnych środowiskach. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Sally Thomson

Czas: 58min.
12:25
Tysiąc i jedna noc - odc. 115
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają przygotowania do wesela Onura i Szeherezady. Burak i Sezen także decydują się na potajemny ślub. Plany Szeherezady krzyżuje jednak zazdrosna Eda. Na przyjęcie przybywają znane osobistości show biznesu. Bennu i Kerem promienieją szczęściem. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgorzata (21 l.) ma lekką nadwagę i usilnie trenuje na siłowni, żeby mieć piękną sylwetkę z zarysowanymi mięśniami. Przyjmuje suplementy, które kupiła w Internecie. Są one nielegalne w Polsce, ale zachwalane na forach dla trenujących. Dziewczyna na skutek przedawkowania suplementów zaczyna się źle czuć na siłowni - ma bardzo wysokie tętno, halucynacje. Jej koleżanka, Elwira (22 l.) wzywa pomoc i zgodnie z zaleceniami Operatorki z Centrum Powiadamiania Ratunkowego pomaga Małgosi. Małgosia... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.296
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabriela Głowacz (43 l.) z Koszalina ma problem: syn Robert (21 l.) zagraża jej dobrej opinii jako opiekunki do dzieci. Bo gdy Gabriela opiekuje się dziećmi dobrze sytuowanych matek, jej wyjątkowo atrakcyjny syn stara się podbić ich serca. Konflikt zaostrza się, gdy jedna z klientek, Zuzanna Frycz (29 l.) twierdzi, że jest w ciąży z Robertem. Gabriela obawia się, że syn odstraszy jej wszystkie klientki swoim zachowaniem. Chciałaby, żeby on przestał notorycznie z nimi flirtować i zadbał w... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 1/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Balkon z widokiem" W biurze biznesmena Gustawa Mozera (Wenanty Nosul) podłożono ładunek wybuchowy. Eksplozja niszczy pomieszczenie, a mężczyzna ginie na miejscu. Świadkiem zdarzenia jest znana dziennikarka telewizyjna Ewa Dobiecka (Agnieszka Wosińska). Policjanci odkrywają, że zamordowany miał wielu wrogów: doprowadził do ruiny kilka firm i zwolnił setki ludzi. Komisarz Zawada podejrzewa trzech mężczyzn, którzy po utracie pracy publicznie grozili Mozerowi. Sprawa komplikuje się,... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta, która dostaje anonimowe erotyczne maile. Ktoś dokładnie opisuje jej nagie ciało z wszelkimi szczegółami. Szantażysta chce 10 tysięcy złotych, albo przekona jej męża, że kobieta ma kochanka. Zrozpaczona kobieta prosi detektywów o pomoc. Początkowe tropy okazują się mylące. Przestępca popełnia jednak błąd, który naprowadza jego ślad. Detektywi znajdują w łazience klientki szpiegowską kamerkę. Kto mógł ją tam zainstalować? W tym odcinku detektywi... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 1: Lange Henrietta
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cześć zespołu wyrusza na misję specjalna do Rumunii. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 3: Nowa przykrywka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci badają sprawę marynarza, który najprawdopodobniej zginął podczas mającej miejsce eksplozji. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:45
Miejsca. Powstanie Warszawskie. Dzieci i Dworkowa
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Symboliczny powrót do różnych miejsc w Warszawie. 70 lat temu tu rozgrywaly się ludzkie tragedie. Powstanie warszawskie zbierało krwawe żniwo. Głos z offu czyta wspomnienia tych, którzy przetrwali. W kontraście obrazy z życia współczesnego miasta. (Polska 2014)


Czas: 3min.
13:15
Na sygnale - odc. 13
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratowników wzywa mężczyznę, który obawia się, że jego żona Anna chce popełnić samobójstwo. Zamknęła się w domu. Kilka lat wcześniej Anna cierpiała na depresję, a teraz jest ofiarą zdrady. Okazuje się jednak, że tym razem wcale się nie załamała. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:45
Najdziksze wyspy świata - Dzikie wyspy. Filipiny wyspy tajemnic
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filipiny to łańcuch wysp tropikalnych na Zachodnim Pacyfiku. To jedne z najbardziej widowiskowych wysp na Ziemi, miejsce egzotycznej przyrody. Tajemnicze stworzenia zamieszkują lasy i namorzyny. Rośliny stają się drapieżne, a zwierzęta opuszczają kryjówki. (Holandia 2013)


Czas: 52min.
13:50
Słoiki, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert ma 23 lata. Przyjechał do Warszawy z małej miejscowości pod Łodzią. Skończył liceum, przez kilka lat pomagał rodzicom na gospodarce. Interesuje się elektroniką. Marzy mu się praca w dużym koncernie. Podświadomie czuje, że czeka go lepszy los. Liczy, że Warszawa pozwoli mu rozwinąć skrzydła. Na początek zatrudnia się jako goniec w dużej korporacji, zajmującej się elektroniką. Praca sprawia mu przyjemność. Jest lubiany przez pracujących tu ludzi. Codziennie rano spotyka piękną... (Polska 2015)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 956
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamiast miłości, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz Komisarze poszukują szesnastolatka, który przed dwoma dniami przyszedł do szkoły pobity. Od tego czasu nikt go nie widział. Podejrzenie pada na młodego mężczyznę, który zaczepiał zaginionego, jednak okazuje się, że nie ma on związku ze zdarzeniem. Uwagę zwraca także konkubent matki chłopca. Wkrótce udaje się zlokalizować komórkę poszukiwanego. Wszystkie ślady prowadzą do piwnicy jednej z kamienic… , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.279
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przynosi do pracy pyszne kanapki. Chwali córkę, która ostatnio u niego pomieszkuje i bardzo się o niego troszczy. Tymczasem na ranczo wraca z zakupów Dominika. Pod domem stoi Jerzy, przestępca, który od wyjścia z więzienia szuka zemsty na Mikołaju. Na pytania Dominiki, kłamie, że mieszka niedaleko i przyszedł poznać nowych sąsiadów. Dziewczyna daje się nabrać i zaprasza go do środka. Do Jaskowskiej przychodzi Ola z podaniem o urlop. Chce pojechać z Markiem w góry.... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 127
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros i Florencja wygrywają konkurs taneczny, ale postawa Mili doprowadza do kłótni między Florencją i Ivo . Mili udaje się do domu, w którym wychowała się jej matka i znajduje tam rzeczy należące do niej. Federico martwi się tym, co Mili mogła tam znaleźć. Luisa i Florencja postanawiają się zemścić na Mili. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 64
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:50
M jak miłość - odc. 1293
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza wciąż nie wie, czy powinna wyznać Marcinowi, że znów zostanie ojcem. A Kinga na nowo zamienia się w swatkę i próbuje połączyć zakochaną dawniej parę. Ula i Marzenka, wspierane przez Andrzejka, organizują w siedlisku Mikołajki dla okolicznych dzieci. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Feliks Matecki - Wojtuś, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Marcel Sabat - Darek Maj, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Mikołaj Roznerski - Marcin, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Olga Kalicka - Justyna

Czas: 44min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.709
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justyna Sawicka (26 l.) wyprowadziła się dwa miesiące temu z rodzinnego domu i zamieszkała ze swoim chłopakiem, Michałem Borkiem (27 l.). Kobieta jest w trzecim miesiącu ciąży. Ponad miesiąc temu jej ojciec umarł na zawał serca. Od tego czasu pogrążona w żałobie matka Justyny - Ewa Sawicka (46 l.) spędza wiele czasu u niej i jej chłopaka i bardzo często nawet nocuje u nich. Jakby tego było mało, 46-latka chce nagle spać w łóżku Justyny i jej chłopaka, bo ma koszmary nocne. Michał wybucha... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 957
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Plac zabaw, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Z parku ktoś porwał dwóch małych chłopców. Wkrótce do ich matek dzwoni porywacz z żądaniem okupu. Jedna z kobiet nie jest w stanie uzbierać żądanej kwoty. Druga matka niespodziewanie rezygnuje z pomocy policji. Wiele wskazuje na to, że wie, kim jest porywacz. Niebawem zostaje napadnięta przez byłego wspólnika. Jest pewna, że to on porwał jej dziecko. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 128
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros chce się zemścić na Luisie, czym ja rozwściecza. Milagros znajduje zdjęcie swojego wujka. Martha próbuje uwieść Federico. Zostaje odrzucona i pragnąc zemsty wysyła Luisie anonimowy list. Mili stawia Ivo ultimatum: musi wybrać między Florencją, a nią. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 23min.
15:50
Czarne chmury - odc. 10/10 - Pościg
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porwanie szlachcica i pułkownika w biały dzień, w stolicy wolnego państwa, pod bokiem hetmana i króla, oburza brać szlachecką. Rusza pogoń. W nadgranicznym klasztorze na przyjazd czarnego powozu czeka kapitan Knothe ze swymi rajtarami. (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 54min.
15:50
Zmiennicy - odc. 4/15 - Typowa logika damsko - męska
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezes Koniuszko namawia Kasię, by dolepiła sobie wąsy, ubrała po męsku i zdała egzamin na prawo jazdy jako jego syn. Początkowo wyraża zgodę, ale w ostatniej chwili wycofuje się. Przebiera się jednak jeszcze raz i z papierami Mariana dostaje angaż w WPT. (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Ewa Błaszczyk, Barbara Dziekan, Krystyna Tkacz, Antonina Girycz, Krystyna Kołodziejczyk, Irena Kwiatkowska, Ewa Konstanciak, Mariusz Dmochowski, Krzysztof Kowalewski, Mieczysław Hryniewicz

Czas: 57min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 2/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Warszawa „Tibilisi” Na Mokotowie, przy jednej z głównych arterii Warszawy od lat mieści się niewielka gruzińska restauracja „Tibilisi”. Prowadziła ją Gruzinka, pani Zina, której wspaniała kuchnia sprawiła, że było to popularne miejsce na mapie Warszawy. Po śmierci pani Ziny prowadzeniem „Tibilisi” zajęły się jej trzy córki. Jednak każda z nich obarczona innymi obowiązkami, nie jest w stanie poświęcić się restauracji, jak ich matka. Goście szybko odczuli brak zaangażowania właścicielek - w... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od lat John Cox wędruje po świecie, by zgodnie ze swoimi przekonaniami religijnymi nieść pomoc potrzebującym. Teraz jednak zdecydował się zapewnić byt swojej rodzinie i kupił dom dla nich, który jednak wymaga generalnego remontu. Dotąd to on pomagał innym, teraz ekipa Ty’a Penningtona przybyła, by pomóc jemu i jego najbliższym stworzyć prawdziwy dom ich marzeń…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 5: Ofiara
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga zostaje poproszona o pomoc w sprawie rozpracowania meksykańskiego kartelu narkotykowego. W międzyczasie okazuje się, że posiadłość Sama została okradziona. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
16:15
Interwencja, odc.3440
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zasłużony policjant dochodzeniówki zostaje znaleziony martwy – powiesił się we własnym mieszkaniu. Ale detektywi odkrywają, że jego samobójstwo zostało upozorowane. Czy sprawa ma związek z prowadzonym przez policjanta śledztwem, czy też jest w nią zamieszany ktoś z jego rodziny? Pan młody nie pojawił się na swoim ślubie. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna ostro zabalował po wieczorze kawalerskim, ale sprawa okazuje się znacznie bardziej poważna…   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia:... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 228
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inga Sowińska z gimnazjalnej klasy 1a jest prześladowana przez starsze dziewczyny. Kiedy z kłopotów ratuje ją Rafał Zięcina, 13-latka zakochuje się w chłopaku i jest przekonana, że też mu się spodobała.. Kiedy dowiaduje się, że Rafał ma dziewczynę, postanawia doprowadzić do rozstania pary. Inga udaje, że została pobita przez Dagmarę. W rozmowie z dyrektorką szkoły podtrzymuje oskarżenia wobec Dagmary i twierdzi, że uprawiała z Rafałem seks. Nauczycielka jest zszokowana, bo uczennica ma... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:40
Rewir, sez. 1, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnemu mężczyźnie zostaje skradziona torba ratownika medycznego. Kilka godzin później policja znajduje nieprzytomną dziewczynę, której wstrzyknięto medykamenty. Przy ofierze leżała skradziona torba ratownika. Mężczyzna uważa, że jest niewinny, jednak wszelkie dowody są przeciwko niemu... (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Kacper Krupski, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3496
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 97
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mustafa dostaje dziesięć lat więzienia. Szahnur odwiedza Jawuza i poprzysięga mu zemstę. Cziczek coraz bardziej oddala się od Hakana. Pala spędza noc z Dżejdą. Szahnur zauważa niepokojące pogorszenie swego zdrowia. Sawasz i Cziczek dostają rozwód. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.224
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daniel Berger (18 l.) mieszka razem ze swoimi rodzicami - Krystianem (48 l.) i Małgorzatą (42 l.) oraz siostrą Izabellą (16 l.). Przyszły mechanik niechętnie chodzi na praktyki do warsztatu swojego ojca. Ma inny pomysł na swoją karierę zawodową – chce być supermodelem. Chłopak długie godziny spędza w klubie fitness i w salonach piękności, co bardzo nie podoba się jego rodzicom. Bergerowie mają nadzieję, że to minie, jednak Daniel konsekwentnie dąży do swojego celu. Dzięki poleceniu od... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 486
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Danuta i Ryszard są rodzicami dorosłej Kasi (24), która wkrótce ma wyjść za mąż za Wojtka (29). Rodzice przyszłej panny młodej często się kłócą i obrażają, żyją razem, ale osobno. W końcu Danuta postanawia, że musi odpocząć i wyjeżdża na samotne wakacje do Kenii. Po powrocie zwierza się córce, że poznała młodego Kenijczyka i miała z nim romans. Kobieta twierdzi, że dzięki temu zdobyła pewność siebie. Jej córka nie dopuszcza do siebie myśli o rozpadzie związku rodziców. Nie może uwierzyć, że... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:40
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 374: Underground Pawn
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 59
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 20/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 372
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 16-letniego Filipa Wyrzyckiego, który został ranny w wybuchu kanistra z benzyną, kiedy próbował podpalić kancelarię adwokacką swojego znienawidzonego wujka. Pacjentem zajmie się ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak chciał się zemścić za to, że krewny w przeszłości molestował go seksualnie. W podpaleniu brała udział również córka adwokata. Dziewczyna wie co ojciec zrobił jej kuzynowi, dlatego zdecydowała się mu pomóc. Na oddziale pojawia się matka nastolatka.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Ruda i Dexter zajmują sie zleceniem rodziców dwudziestoparoletniej dzieczyny, którzy marzą tylko o jednym: żeby ich rozpieszczona córka rozstała się ze swoim narzeczonym. Rodzice uważają, że chłopak wykorzystuje ją ze względu na ich pieniądze. Ojciec dziewczyny wierzy, że zebrane przez detektywów dowody pozwolą im odzyskać córkę. Tymczasem Diablo i Serb pomagają młodej kobiecie, która tydzień temu padła ofiarą znanego już prasie Czarnego Fantoma. Mężczyzna ubrany na czarno i... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:00
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 387: Rick's Roulette
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:55
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 389: Best Of - Priciest Pawns
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 21/97 Wielki Finał
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 29min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.318
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina po kolejnej bezskutecznej rozmowie z Ferdkiem na temat podjęcia przez niego pracy dochodzi do wniosku, że muszą być jakieś głębsze psychiczne przyczyny jego chorobliwej postawy. Kategorycznie żąda, aby odbył konsultację psychiatryczną. Psychiatra zaleca Ferdkowi konkretną terapię. Halina pokłada w niej duże nadzieje i pilnuje, by Ferdek przestrzegał wszelkich zaleceń. Ferdek znużony terapią postanawia wyjawić Halinie tajemnicza przyczynę, dlaczego stał się permanentnie bezrobotny...... (Polska, 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Krzysztof Dracz
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7159
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7142
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7139
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5033
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.280
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zieliński podjeżdża z Madzią na komendę. Jest przekonany, że Oskar miał coś wspólnego ze śmiercią żony. Dobrze byłoby przejrzeć jego rzeczy. Postara się załatwić nakaz przeszukania jego mieszkania. Szymon spieszy się do pracy. Podczas dnia przychodzi do niego Madzia. Widzi jak ojca Szymona męczy ta sprawa. Podsłuchała jak rozmawiał z jakimś sędzią. Zgoda na oficjalne przejrzenie rzeczy może potrwać, a czas nagli. Madzia ma adres Oskara i pewien pomysł. Jeśli Szymon chce w... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:25
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 390: Monumental Pawn
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

20:00 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 180min.
20:05
Komedie po polsku - Kariera Nikosia Dyzmy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film odniósł sukces komercyjny. Bohater Nikoś Dyzma jest pracownikiem małej, prywatnej firmy pogrzebowej. Zajmuje się głównie wygłaszaniem mów pogrzebowych, kombinowaniem na różne sposoby i spędzaniem każdej wolnej chwili z kompanami od wypitki. (Polska 2002)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Cezary Pazura, Anna Przybylska, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyński, Włodzimierz Press, Olgierd Łukaszewicz, Tomasz Sapryk

Czas: 104min.
20:10
Terminator 3: Bunt maszyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy. Trzecia odsłona kultowego cyklu. Dziesięć lat po wydarzeniach z drugiej części, dorosły już John Connor (Nick Stahl) żyje w przeświadczeniu, że dzień zagłady nie został do końca powstrzymany. Jego przeczucia okazują się słuszne, gdy z przyszłości po raz trzeci zostaje wysłany robot, T-X (Kristianna Loken), który przybiera postać pięknej kobiety. O wiele potężniejszy od swoich poprzedników model ma na celu zlikwidowanie Johna Connora. Z misją ratunkową przybywa na... (USA/Niemcy/Wielka Brytania, 2003)

Reżyseria: Jonathan Mostow
Obsada: Arnold Schwarzenegger, David Andrews, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken
20:10
Doradca smaku-Pieczone pierogi z wołowiną i dynią, odc. 11/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matura w szkole dla dam? W „Projekcie Lady” wszystko jest możliwe. Jakie przedmioty pojawią się na egzaminie? Testy z savoir-vivre’u będą naprawdę czarnym szlakiem dla zawodowców. Wymagania mentorki Ireny i ekstremalne testy przerażą niejedną uczestniczkę. Na finał egzaminów odbędzie się nastrojowa kolacja, tylko pozornie spokojna i sielankowa. Zachowanie uczestniczek przy stole będzie bardzo wnikliwie obserwowane, a następnie oceniane. Co jeszcze wymaga poprawy? Komu najlepiej poszedł... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny 85. Sawicki i Pilarczyk kontynuują śledztwo w sprawie tajemniczego mściciela, który doprowadził do śmierci Remigiusza Dębickiego. Wskazówką dla kryminalnych jest data jego ataku, która jest jednocześnie znaczącą rocznicą, jak wynika z listów z pogróżkami. Bruno sprowadza na komendę psychologa, aby ten sporządził portret psychologiczny ściganego. Według opisu kryminalni mają do czynienia z człowiekiem, którego motorem działań jest zemsta. Po rozmowie z wdową po Dębickim,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
20:00
Dracula
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
XV wiek, stan wojny. Vlad (Gary Oldman)- włoski książę, zmuszony jest wziąć udział w krucjatach, by bronić swojego naradu przed niewierzącymi Turkami. W zamku pozostawia ukochaną Elizabeth (Winona Ryder), do której pewnego dnia dociera wiadomość o śmierci księcia. Kobieta nie potrafi bez niego żyć i popełnia samobójstwo. Okazuje się jednak, że Vlad przeżył wojnę. Gdy wraca do zamku i dowiaduje się o odejściu Elizabeth, wpada w rozpacz i złość jednocześnie. Kapłani nie chcą pochować... (USA 1992)

Reżyseria: Francis Coppola
Obsada: Anthony Hopkins, Bill Campbell, Cary Elwes, Gary Oldman, Keanu Reeves, Richard E. Grant, Tom Waits, Winona Ryder
21:55
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 1/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:05
Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu Boskich dochodzi do kłótni między Ludwikiem a Markiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
22:40
Czy świat oszalał? - Dzień, w którym zrzucono bombę
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 70 - lecie zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę. Materiały arch. , świadectwa świadków ukazują rozwój, użycie i konsekwencje śmiercionośnej broni. Bombę zrzucono 6 VIII 1945 r. 80.000 ludzi zniknęło bez śladu. Setki tys. uległo śmiertelnym poparzeniom. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Leslie Woodhead

Czas: 54min.
22:40
W cywilu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. John Cena (mistrz WWE) wciela się w postać Johna Tritona, byłego żołnierza amerykańskiej piechoty morskiej, który wyrusza w pościg za bezwzględnymi i okrutnymi złodziejami diamentów, którzy porwali jego żonę...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (USA, 2006)

Reżyseria: John Bonito
Obsada: John Cena, Abigail Bianca, Anthony Ray Parker, Kelly Carlson, Robert Patrick
22:25
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 2/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.610
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZABAWNE JEDZENIE Tym razem w cyklu ciekawostek kulinarnych ze świata – pochodzące z RPA – „skilpadijes:, w wolnym tłumaczeniu - „małe żółwie” oraz południowokoreański – mandaguk. Sprawdzimy, z czym to się je. PRACA NURKA KANAŁOWEGO Mexico City tonie w śmieciach. A Julio Cesar próbuje z tym walczyć. Codziennie nurkuje w kanałach, by odtykać niedrożności. Zobaczymy, na czym dokładnie polega jego praca. GDZIE KUPUJE SIĘ LIKE’I? Polubienia na facebooku to waluta Internetu. Określają stopień... (Polska 2017)

22:25
Underworld
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na przestrzeni wieków, obok ludzi pojawiły się dwie rywalizujące ze sobą rasy: arystokratyczne, dobrze wykształcone Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie. Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika. Wywodząca się z rodu Wampirów piękna i przebiegła Selena, odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów. (Niemcy, Wielka Brytania, Węgry, USA 2003)

Reżyseria: Len Wiseman
Obsada: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen, Bill Nighy, Wentworth Miller
23:10
Kronika Enea Ironman
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
23:15
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
23:45
Komisja morderstw - odc. 9/12 - Korzenie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Bogumiłowicach, dolnośląskiej wiosce, zostaje uruchomiona nieczynna od dziesiątków lat mała elektrownia wodna. Spod turbiny wypływa szkielet, który przez lata ją blokował. Wieś jest zamieszkana przez małą, protestancką wspólnotę religijną. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 45min.
23:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 17/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asystent koronera, David Phillips, jest zaproszony na zjazd koleżeński po 15 latach od ukończenia liceum. Niechętnie idzie sam. Żona nie może mu towarzyszyć, bo wkrótce ma rodzić. Zabawa jeszcze się nie rozkręciła, a już dochodzi do morderstwa. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:40
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kochać… jak to łatwo powiedzieć! Żony Hollywood coś o tym wiedzą! Izabela i Laila są jak ogień i woda, różnią się poglądami na życie i podejściem do wielu ważnych spraw. Jednak temperament w przypadku obu bohaterek jest ten sam – wybuchowy i nieokiełznany. Gdy przychodzi im spędzać czas razem, jedno jest pewne - zarówno one, jak i widzowie nie będą się nudzić. Począwszy od zwykłej jazdy samochodem, która potrafi zamienić się w thriller, na zakupach pełnych starć i złośliwości kończąc. Ale to... (Polska)

23:00
Galileo, odc.611
Godziny emisji
Rozwiń opis
NAJDROŻSZY ZIEMNIAK ŚWIATA Bonnotte to najdroższa odmiana ziemniaka. Ten luksusowy kartofel rośnie we francuskiej Bretanii, a dokładniej na wyspie – Noirmoutier. Sprawdzimy, na czym polega jego wyjątkowość i ile trzeba wydać, aby zjeść go na obiad. MODA NA BĄCZKI Znane u nas jako dziecięca zabawa – kręcenie bączków, w Nowym Tajpej na Tajwanie jest niezwykle popularnym zajęciem wśród dorosłych. Rozgrywane są w tej dziedzinie nawet zawody. DLACZEGO JEZIORO ARALSKIE WYSCHŁO? Niegdyś, czwarte co... (Polska 2017)

00:40
Młodzi lekarze - odc. 9 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka jest na oddziale dziecięcym w podwójnej roli - jako lekarz i nauczyciel. W obchodzie towarzyszy jej grupa studentów, którzy zdobywają lekarskie szlify w GCZD. Agnieszka lubi uczyć i mimo nadmiaru zajęć zawsze znajduje czas dla młodszych kolegów. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
00:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 18/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pustyni pod miastem bezdomni znaleźli pozbawione dłoni zwłoki chłopaka. Rano eksperci penetrują pustynię. Nick i Morgan natrafiają na wejście do bunkra, w którym ktoś wybudował dom. Wyglądało na to, że gospodarz zamierza czekać w nim na koniec świata. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
00:40
Wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sportowy. Były żołnierz piechoty, Tommy Riordan (Tom Hardy) po 14 latach nieobecności powraca do rodzinnego miasta. Kiedyś tragiczne wydarzenia poróżniły go z ojcem (Nick Nolte) i resztą rodziny, a rany do tej pory nie zostały zabliźnione. Jednak chłopak zwraca się do ojca, eks-alkoholika i eks-trenera, o pomoc w przygotowaniu do startu w turnieju MMA. To wyjątkowy turniej - zwycięzca zgarnie najwyższą nagrodę w historii sportu. Tommy pnie się do góry, wygrywając kolejne brutalne... (USA, 2010)

Reżyseria: Gavin O'Connor(1)
Obsada: Frank Grillo, Jennifer Morrison, Joel Edgerton, Kevin Dunn, Nick Nolte, Tom Hardy
00:40
Co za tydzień, odc. 811
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:40
Cztery noce z Anną
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna jest pielęgniarką w małym miasteczku. Zadurza się w niej Leon, ale ona nie zwraca na niego uwagi. Jego pragnienie przebywania w bliskości Anny jest tak niepohamowane, że nocami podkrada się do jej pokoju. Jest poddawana działaniu środków odurzających. (Francja, Polska 2008)

Reżyseria: Jerzy Skolimowski
Obsada: Artur Steranko, Kinga Preis, Jerzy Fedorowicz, Redbad Klijnstra, Jakub Snochowski, Barbara Kołodziejska, Anna Szawiel, Marcin Jędrzejewski, Zbigniew Konopka, Judyta Paradzińska - Gorska

Czas: 90min.
01:35
Resident Evil 2: Apokalipsa
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękny poranek w Racoon City. Ulice miasta szybko wypełniają się samochodami i ludźmi. W centrum słychać gwar i widać tłumy. Głęboko pod ziemią, grupa komandosów staje u wrót do kompleksu potężnej korporacji, pracującej nad supernowoczesną bronią. (Niemcy, Francja, Wielka Brytania 2004)

Reżyseria: Alexander Witt
Obsada: Milla Jovovich, Sienna Guillory, Eric Mabius, Oded Fehr, Matthew G, Taylor

Czas: 89min.
01:15
The Following, odc. 4/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maggie (gościnnie Virginia Kull) obmyśla plan pozbycia się Hardy’ego. W międzyczasie wzrasta napięcie, ponieważ Paul zdradza sekret, który Jacob ukrywał przed Emmą. Na jaw wychodzą stare relacje Hardy’ego i Claire. "Mad love" (USA)

01:00
Tuż przed tragedią, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1954 roku samolot de Havilland DH-106 Comet-1, pierwszy pasażerski odrzutowiec na świecie rozbił się nad Morzem Śródziemnym. Nikt z 29 pasażerów i 6-osobowej załogi nie ocalał. Kilka miesięcy później, kiedy śledztwo jeszcze trwało, doszło do katastrofy kolejnego samolotu Comet…   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:00
American Pie: Księga miłości
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia perypetie trzech licealistów z East Great Falls. Rob, Natan i Lube są prawiczkami lecz chcą to jak najszybciej zmienić. Pewnego dnia jeden z nich znajduje Księgę Miłości. Przyjaciele starają się stosować do zawartych w niej porad, choć księga jest częściowo zniszczona i niekompletna. Nastolatkowie postanawiają ją zrekonstruować. Z pomocą przychodzi im jej autor - Noah Levenstein. (USA 2009)

Reżyseria: John Putch
Obsada: Bug Hall, Kevin M. Horton, Brandon Hardesty, Beth Behrs
02:15
Uwaga!, odc. 5033
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 213/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

02:55
Taki jest świat, sez. 3, odc. 18: 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:20
Przerwana lekcja muzyki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
.. (Niemcy, USA 2006)

Reżyseria: James Mangold
Obsada: Winona Ryder, Angelina Jolie, Elizabeth Moss, Clea DuVall

Czas: 122min.
03:20
Dzień, w którym zrzucono bombę
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 70 - lecie zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę. Materiały arch. , świadectwa świadków ukazują rozwój, użycie i konsekwencje śmiercionośnej broni. Bombę zrzucono 6 VIII 1945 r. 80.000 ludzi zniknęło bez śladu. Setki tys. uległo śmiertelnym poparzeniom. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Leslie Woodhead

Czas: 54min.
03:40
Tajemnice losu, odc.2760
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 34
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

04:30
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 18/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pustyni pod miastem bezdomni znaleźli pozbawione dłoni zwłoki chłopaka. Rano eksperci penetrują pustynię. Nick i Morgan natrafiają na wejście do bunkra, w którym ktoś wybudował dom. Wyglądało na to, że gospodarz zamierza czekać w nim na koniec świata. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 21
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3774
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info