Program dla 2017-08-08 od do
25.07 26.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:20
Przerwana lekcja muzyki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
.. (Niemcy, USA 2006)

Reżyseria: James Mangold
Obsada: Winona Ryder, Angelina Jolie, Elizabeth Moss, Clea DuVall

Czas: 122min.
04:30
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 18/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pustyni pod miastem bezdomni znaleźli pozbawione dłoni zwłoki chłopaka. Rano eksperci penetrują pustynię. Nick i Morgan natrafiają na wejście do bunkra, w którym ktoś wybudował dom. Wyglądało na to, że gospodarz zamierza czekać w nim na koniec świata. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 21
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3774
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5033
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:15
Dr Quinn - seria IV, odc. 13/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grace i Robert opiekują się osieroconym chłopcem, który ukradł ciasto. Okazuje się, że chłopiec jest chory na tajemniczą chorobę. Michaela próbuje go leczyć. Z takim przypadkiem spotyka się jednak po raz pierwszy. Nie potrafi postawić właściwej diagnozy. (USA 1995)

Reżyseria: James KEACH
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:10
Rodzinka.pl - odc. 110 "Przeprowadzka"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek wyprowadza się z domu. Przychodzi jednak zostawić Natalii swoje pranie. Okazuje się, że również zabrał lodówkę z piwnicy oraz półkę z pokoju. Natalia natomiast pakuje mu jedzenie. Na obiady Tomek jednak nadal przychodzi do domu. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Luteranie na świecie
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 90
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
Natura w Jedynce - Ziemia. Podwodny świat cz. 13. Chack Mol i Żarłacz Białopłetwy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Meksykańska cenota oraz pradawne majańskie miasto Coba. Film pozwala nie tylko zajrzeć w głąb historii Ziemi i dawnych ludów, ale zbliża do tajemnicy najgroźniejszego z morskich drapieżników - rekina, który jest arcydziełem ewolucji. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 43min.
07:05
M jak miłość - odc. 94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria przekonuje Krzysztofa, żeby pracował dla wytwórni wody. Widać jednak wyraźnie, że mąż wolałby tego uniknąć. Z kolei Paweł (który dostaje wezwanie do sądu) wciąż namawia ojca na kupno wypożyczalni wideo. Ula spotyka przypadkiem Martę. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.166
Godziny emisji
Rozwiń opis
13-letnia Natalia Trzepizur z Wałbrzycha to zupełne przeciwieństwo swojej matki Anny (36 l.), spełnionej i zapracowanej pani architekt, której wydaje się, że dziecko powinno iść dokładnie jej śladami. Jednak Natalia ma zdecydowanie inny charakter: lubi marzyć, rozmyślać i bawić się swoimi maskotkami, czego zatroskana matka nie potrafi zaakceptować. Dziewczyna nie radzi sobie w szkole, ma kłopoty z matematyką, dlatego też Anna nie daje jej ani minuty wytchnienia - dziewczyna musi uczyć się... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 957
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Plac zabaw, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Z parku ktoś porwał dwóch małych chłopców. Wkrótce do ich matek dzwoni porywacz z żądaniem okupu. Jedna z kobiet nie jest w stanie uzbierać żądanej kwoty. Druga matka niespodziewanie rezygnuje z pomocy policji. Wiele wskazuje na to, że wie, kim jest porywacz. Niebawem zostaje napadnięta przez byłego wspólnika. Jest pewna, że to on porwał jej dziecko. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Pieczone pierogi z wołowiną i dynią, odc. 11/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 12: Kto watr sieje
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20
Notacje - Edmund Baranowski. Powstanie Warszawskie. Walki na Woli
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edmund Baranowski ps. "Jur", ur. 22.09.1925 w Warszawie podpułkownik, uczestnik powstania warszawskiego, wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich, sekretarz generalny Rady Fundacji Polsko - Niemieckie Pojednanie. (Polska 2011)


Czas: 9min.
08:35
Elif - odc. 64
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.618
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bronek Malanowski załatwia prywatne sprawy w szpitalu. Przypadkiem zauważa młodą pacjentkę, która niedawno została przywieziona na ostry dyżur. Dziewczyna jest łudząco podobna do Karoliny Świerczyńskiej, której detektywi poszukiwali bezskutecznie trzy lata wcześniej. Malanowski zawiadamia rodziców Karoliny. Ci, po przyjeździe do szpitala, rozpoznają w dziewczynie swoją córkę. Karolina w wyniku doznanych obrażeń głowy cierpi jednak na amnezję i nie potrafi powiedzieć, co działo się z nią... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 96/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Staszek jest zakochany, chce rzucić wszystko i wyjechać do Kanady do Basi. Planuje przenieść się na tamtejszą uczelnię. Chłopak oświadcza się Basi, a ona zgadza się zostać jego żoną! Do szczęścia pary przyczynia się Ela, która wręcza Staszkowi w prezencie bilet lotniczy. Jeśli Staszek się zdecyduje, może wyjechać razem z Basią. Ku zaskoczeniu wszystkich, nawet konserwatywni rodzice Staszka akceptują jego plan. Przyjaciele żegnają zakochanych, a Ci wylatują do Kanady…. Tymczasem Lucy martwi... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 9/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika nie daje się zastraszyć. Zabezpiecza się przed zemstą Heina dzięki pomocy znajomego policjanta. Swoim wystąpieniem naraża się na ostracyzm branży filmowej. Starczyńska na planie serialu „Szansa” oskarża Monikę o zrujnowanie szans serialu na otrzymanie nagród. Ekipa oraz część aktorów odwraca się od Moniki. Okazuje się, że po cichu wszyscy liczyli na statuetki i profity z tego tytułu. Do tego Rafał zostaje zwolniony z funkcji prowadzącego galę. Monika widzi, że zaczynają nadchodzić... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Rewir, sez. 1, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnemu mężczyźnie zostaje skradziona torba ratownika medycznego. Kilka godzin później policja znajduje nieprzytomną dziewczynę, której wstrzyknięto medykamenty. Przy ofierze leżała skradziona torba ratownika. Mężczyzna uważa, że jest niewinny, jednak wszelkie dowody są przeciwko niemu... (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Kacper Krupski, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 148 (s. III, odc. 21)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nigar ma zostać wydana za mąż za jednego z kupców. Mihrimah buntuje się przeciwko Firuze, co bardzo niepokoi Hürrem i budzi gniew sułtana. Sulejman przyjmuje posłów od króla Francji. Hatice namawia Firuze, by nakłoniła sułtana do spędzenia z nią nocy. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 47min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.619
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się trener Zygmunt Kwiatkowski wraz ze swoją młodziutką podopieczną Gabrysią Olszewską. Podczas przypadkowej kontroli antydopingowej u dziewczyny wykryto niedozwolone substancje i grozi jest dyskwalifikacja. Gabrysia jest załamana – niczego nie brała, a bieganie to całe jej życie! Jej ojciec też był utalentowanym biegaczem, dopóki poważna kontuzja nie przerwała jego dobrze zapowiadającej się kariery. Sport to ich tradycja rodzinna! Trener potwierdza słowa swojej... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuzanna i Wojciech są małżeństwem od 15 lat. Jednak w tej rodzinie dom utrzymuje kobieta. Wojciech jest bezrobotny i, na domiar złego, ma sporo długów z powodu wyścigów konnych. Zuzanna musi je spłacać. Małżeństwo mieszka od kilku lat w domu jej rodziców. Jednak ona nigdy nie zaglądała do piwnicy. Gdy pewnego razu postanawia tam posprzątać, odnajduje kilka obrazów. Na widok tych dzieł sztuki nabiera nadziei, że dzięki nim będzie mogła spłacić wszystkie długi męża. Zuzanna konsultuje się z... (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 9/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Perła", (Jasło). W Jaśle, na Podkarpaciu, Kasia i Grzegorz, postanowili otworzyć hotel. Przygotowując się do tej inwestycji dowiedzieli się, że przytulne pokoje to nie wszystko, muszą mieć również smaczną kuchnię. I tak, choć wcześniej nie było tego w planach, młoda para otworzyła również restaurację, dla której wybrali nazwę "Perła". I choć do hotelu goście zaglądają często, to do "Perły" nie zagląda prawie nikt. A jeśli już ktoś przez przypadek... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

09:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 4: Pogrzeb Hannigana
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 14/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miasteczku coraz częściej dochodzi do napadów i rozbojów. Ponieważ w Colorado Springs nie ma szeryfa, mieszkańcy mają go wybrać z własnego grona. Kandydują: Matthew i Hank. Ostatecznie szeryfem zostaje Matthew. Musi rozprawić się z rewolwerowcem. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:50
Małolaty, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola Muszyna ma 18 lat. Pochodzi ze skromnej rodziny, wychowała się w małej miejscowości, obecnie uczęszcza do stołecznego liceum i mieszka w internacie. Z pozoru Ola to cicha i skromna dziewczyna. Ale tak naprawdę ona marzy o tym, żeby pewnego dnia wszyscy przekonali się, ile naprawdę jest warta. Póki co, Ola skupia się głównie na nauce i trzyma na uboczu. Przebojowe koleżanki Oli z internatu mają pieniądze na ciuchy i kosmetyki. Wkrótce Ola odkrywa ich tajemnicę. Dziewczyny kradną pieniądze... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 486
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Danuta i Ryszard są rodzicami dorosłej Kasi (24), która wkrótce ma wyjść za mąż za Wojtka (29). Rodzice przyszłej panny młodej często się kłócą i obrażają, żyją razem, ale osobno. W końcu Danuta postanawia, że musi odpocząć i wyjeżdża na samotne wakacje do Kenii. Po powrocie zwierza się córce, że poznała młodego Kenijczyka i miała z nim romans. Kobieta twierdzi, że dzięki temu zdobyła pewność siebie. Jej córka nie dopuszcza do siebie myśli o rozpadzie związku rodziców. Nie może uwierzyć, że... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 5: Klejnoty rodzinne
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /107/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się coś ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2016)


Czas: 24min.
11:05
Barwy szczęścia - odc. 1672
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaworski nie poddaje się w zalotach do Małgorzaty, ale jego niebanalna niespodzianka nie przypada do gustu Zwoleńskiej. Natalia czuje się oszukana przez Macieja Wilka, nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Wkrótce biznesmen odwiedza ją w domu. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Konstancja Bułhak, Jacek Kałucki, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Michał Rolnicki

Czas: 23min.
11:40
Na dobre i na złe - odc. 428 - Ryzyko zawodowe
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nina zajmuje się rannym w głowę rzeźbiarzem. Okazuje się, że mężczyzna jest niebezpieczny. Rzuca się na nią i zaczyna dusić. Nina nie zamierza rezygnować z dyżuru. Liczy, że rozwiąże zagadkę agresji rzeźbiarza. Wychodzi na jaw, że pacjent ma guza. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Będąca w 7. miesiącu ciąży, Bogusia przypadkiem nakrywa w swoim mieszkaniu włamywaczy. Ci porywają ją, czego świadkiem jest rozmawiający przez komunikator z żoną Kacper. Mężczyzna dzwoni pod numer alarmowy 112. Tymczasem kilka godzin później Bogusia dochodzi do siebie w zimnej piwnicy. Gdy pojawia się u niej Dominika, Bogusia prosi ją pomoc: jest w ciąży, w dodatku choruje na cukrzycę. Dominika decyduje się zadzwonić pod numer 112. Nie ujawniając prawdy o sobie ani o sytuacji, udziela... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 372
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 16-letniego Filipa Wyrzyckiego, który został ranny w wybuchu kanistra z benzyną, kiedy próbował podpalić kancelarię adwokacką swojego znienawidzonego wujka. Pacjentem zajmie się ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak chciał się zemścić za to, że krewny w przeszłości molestował go seksualnie. W podpaleniu brała udział również córka adwokata. Dziewczyna wie co ojciec zrobił jej kuzynowi, dlatego zdecydowała się mu pomóc. Na oddziale pojawia się matka nastolatka.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Ruda i Dexter zajmują sie zleceniem rodziców dwudziestoparoletniej dzieczyny, którzy marzą tylko o jednym: żeby ich rozpieszczona córka rozstała się ze swoim narzeczonym. Rodzice uważają, że chłopak wykorzystuje ją ze względu na ich pieniądze. Ojciec dziewczyny wierzy, że zebrane przez detektywów dowody pozwolą im odzyskać córkę. Tymczasem Diablo i Serb pomagają młodej kobiecie, która tydzień temu padła ofiarą znanego już prasie Czarnego Fantoma. Mężczyzna ubrany na czarno i... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 13: Gorąca sprawa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Axel Sand
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Inwestycje na obszarach NATURA 2000
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, którego celem jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:50
Natura w Jedynce - Żurawie: stworzone do latania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący i wciąż tajemniczy świat żurawi. Czy wiemy wszystko o ptakach, które od zawsze żyją obok nas? Unikatowe zdjęcia, piękne krajobrazy, ciekawy komentarz pozwalają na wnikliwe poznanie tego gatunku. (Wielka Brytania 2011)


Czas: 46min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 116
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kerem odkrywa listy Semiha do jego matki Mine. Wygląda, że nigdy ich nie dostała i nie wiedziała o wyrzutach sumienia ukochanego. Kerem już wie, że jego dzieciństwo mogło wyglądać inaczej i rozlicza z tego matkę. Ahu jest gotowa odejść z rekompensatą. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedstawiciel handlowy Szymon (33 l.) przyszedł podpisać umowę z Jadwigą (70 l.). Podczas spotkania kobieta wspomina, iż zarekomendowała usługi Szymona sąsiadce. Nagle zaczyna dziwnie się zachowywać. Ma trudności z utrzymaniem równowagi i bełkotliwą mowę. Szymon dzwoni pod numer alarmowy 112. Operator dopytuje o objawy poszkodowanej. Mężczyzna wspomina o bełkotliwej mowie Jadwigi i wspomnianych przez nią, zaburzeniach widzenia. Zostaje wysłana karetka pogotowia ze wstępnie zdiagnozowanym... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.297
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina Antończyk (17 l.) zmienia cały czas chłopaków i przysparza tym ciągłych zmartwień swoim rodzicom - Tatianie (42 l.) i Piotrowi (45 l.). Nawet sąsiedzi Antończyków zaczynają plotkować. Kiedy Sabina wiąże się z żonatym Janem Bilczewskim (47 l.) jej rodzice wpadają w furię. O romansie dowiaduje się żona 47-latka, Helena (44 l.). Jan i Sabina zaczynają pokazywać się publicznie, co jest przyczyną licznych plotek. Córka Jana, Laura (18 l.), próbuje rozdzielić parę, jednak początkowo jej się... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 2/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Dziennikarka" Ewa Dobiecka (Agnieszka Wosińska), znajoma dziennikarka komisarza Zawady, dzwoni z prośbą o pilne spotkanie. Podejrzewa, że jest śledzona, a powodem może być materiał, nad którym właśnie pracuje. Następnego dnia kobieta zatrudniona do sprzątania, znajduje w mieszkaniu ciało dziennikarki. Nie ma jednak śladów włamania. Czy morderstwo może mieć związek z artykułem, który pisała Dobiecka? W tym odcinku gościnnie występują: Małgorzata Rożniatowska (jako Barbara... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu przychodzi Jacek, współwłaściciel fabryki ogrodowych krasnali, z której bankowego konta od jakiegoś czasu giną pieniądze. Zleceniodawca podejrzewa swojego wspólnika i rzeczywiście początkowo śledztwo potwierdza jego obawy, bo jak się okazuje mężczyzna autoryzuje tajemnicze przelewy internetowe. Wkrótce jednak podejrzenie pada na informatyczkę, z którą Jacek miał niegdyś romans. Ona z kolei wskazuje na jednego z jej byłych studentów, którym jest Jacka... Kto tak... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 2: Cyberzagrożenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga bada sprawę porwania Dennisa Caldera. Komputer uprowadzonego mężczyzny został użyty do ataku hakerskiego na systemy informatyczne ministerstwa obrony. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 4: Ostateczny termin
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agencie badają sprawę śmierci reporterki telewizyjnej- Adriany Gomez. Kobieta pracowała nad materiałem dotyczącym opozycyjnych mediów, sprzeciwiających się rządom Kaddafiego. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:45
Miejsca. Powstanie Warszawskie. Wisła
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Symboliczny powrót do różnych miejsc w Warszawie. 70 lat temu tu rozgrywaly się ludzkie tragedie. Powstanie warszawskie zbierało krwawe żniwo. Głos z offu czyta wspomnienia tych, którzy przetrwali. W kontraście obrazy z życia współczesnego miasta. (Polska 2014)


Czas: 3min.
13:30
Na sygnale - odc. 14
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą na wezwanie do willi pod lasem. Na miejscu okazuje się, że muszą pomóc mężczyźnie, który został ugodzony nożem w serce. Żona rannego ma ślady pobicia i jest zalana krwią, jednak nie pamięta, co się wydarzyło. Nagle przerażona ucieka z domu. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:55
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 2/13 Casteldilago
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem mentorką Donala będzie babcia Anna, która gotuje od dwunastego roku życia. W przeszłości jej specjałami można było się delektować w luksusowym hotelu, który odwiedził nawet sam prezydent Włoch. Donal zasmakuje jej kurczaka straccetti. (USA 2013)

Reżyseria: Toms Abramzon

Czas: 21min.
13:50
Słoiki, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna ma czterdzieści lat, córkę Helenę i zięcia Marka. Kobieta mieszka w małej miejscowości, utrzymuje się z niewielkiej renty po mężu. Helena narzeka, że nie jest szczęśliwa w małżeństwie z Markiem, ale Kasia uważa, że jak pojawią się dzieci, to się wszystko ułoży. Pewnego dnia matka chrzestna Kasi, Sława (57 l.), mieszkająca w Warszawie, składa jej propozycję: po wypadku porusza się o kulach i potrzebuje stałej opieki na rok, w zamian oferując utrzymanie i „kieszonkowe”. W domu... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 930
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Randka, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Maciej Dębosz Komisarze rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Podczas spaceru ofierze towarzyszyły dwie kobiety, które zostały ranne. Jedna z nich miała konflikt z byłym narzeczonym, który był o nią zazdrosny. Czy to jest sprawcą morderstwa? , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.280
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zieliński podjeżdża z Madzią na komendę. Jest przekonany, że Oskar miał coś wspólnego ze śmiercią żony. Dobrze byłoby przejrzeć jego rzeczy. Postara się załatwić nakaz przeszukania jego mieszkania. Szymon spieszy się do pracy. Podczas dnia przychodzi do niego Madzia. Widzi jak ojca Szymona męczy ta sprawa. Podsłuchała jak rozmawiał z jakimś sędzią. Zgoda na oficjalne przejrzenie rzeczy może potrwać, a czas nagli. Madzia ma adres Oskara i pewien pomysł. Jeśli Szymon chce w... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 129
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros jest rozczarowana wyborem Ivo. Angelica stara się ją pocieszyć. Towel opowiada Mili o swojej dziewczynie. W dniu urodzin Angelica otrzymuje prezent niespodziankę od obsługi willi. Podczas imprezy w dyskotece Mili spotyka Sergio. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 65
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:25
Afryka od kuchni - odc. 2/13 Amhara
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Kiran Jethwa odkrywa w Amharze sekrety dwóch najważniejszych składników etiopskiej kuchni: pieczywa indżera i mieszanki przypraw berbere. (USA 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:55
M jak miłość - odc. 1294
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa wciąż jest załamana po utracie dziecka, a rodzina coraz bardziej się o nią niepokoi. Tymczasem Justyna zdaje sobie sprawę, że Mateusz jest w niej zakochany. I w końcu prosi Mostowiaków, by przemówili mu do rozsądku. Problemy w szkole ma także Lenka. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Aleksandra Prykowska - Malec - Majka, Dominik Mirecki - Adam, Natalia Zielska - Pola, Anna Matecka - matka Poli, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Grzegorz Kucias - Gliński, Olga Kalicka - Justyna, Adam Tomaszewski - Kuba

Czas: 44min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.710
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleksandra Cisowska (36 l.) od 14 lat jest żoną Krzysztofa (38 l.). Mają córkę Annę (13 l.). Od pewnego czasu ich małżeństwo istnieje jednak już tylko na papierze. Swoje plany rozwodowe ukrywają, żeby chronić córkę. Anna odkrywa grę rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że jej matka i ojciec rozstają się, bo Aleksandra nie chce urodzić Krzysztofowi drugiego dziecka. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ oprócz kilku istotnych problemów, ta kwestia też jest „kością niezgody“ między małżonkami.... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 931
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zniknięcie Izy, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Anna Palka Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa siedemnastolatki. Dziewczyna została znaleziona w lesie w pobliżu motelu, w którym przebywała ze starszym mężczyzną. Policji udaje się go odnaleźć, jednak ten stanowczo zaprzecza, że miał coś wspólnego z morderstwem. Równocześnie komisarze ustalają, że w wieczór zabójstwa ofiara pokłóciła się z narzeczonym matki, którego przyłapała z inną kobietą. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Małgorzata Zarzycka
14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 130
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo próbuje obronić Mili przed Sergio, jednak ta odrzuca jego pomoc. Sergio jest zszokowany reakcją Mili. Angelica spotyka starego przyjaciela, składa mu dziwną prośbę. Sergio nie jest pewny czy chce się żenić. Ponownie spotyka Milagros. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:55
Czas honoru - odc. 1 Skok
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiosna 1941. Polscy dywersanci - Czesław Konarski, jego synowie Władek i Michał oraz Bronek Woyciechowski i Jan Markiewicz odbywają szkolenia w Anglii. Przygotowują się do powrotu do kraju z misją przeprowadzania akcji zbrojnych w podziemiu. (Polska 2008)

Reżyseria: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Wojciech Wójcik
Obsada: Jan Englert, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maja Ostaszewska, Ewa Wencel, Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Żurawski

Czas: 48min.
15:50
Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Początki pracy Kasi vel Mariana Koniuszko w MPT nie należą do łatwych. Wspólnie z Jackiem wiozą znanego aktora do Krakowa. Mimo rozmaitych perturbacji w czasie podróży, udaje im się dowieźć gwiazdora na czas. Rawicz ma wystąpić w spektaklu Teatru TV. (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Ewa Błaszczyk, Irena Kwiatkowska, Witold Dębicki, Jan Englert, Adam Ferency, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Kowalewski, Jerzy Kozakiewicz, Bronisław Pawlik, Zdzislaw Wardejn

Czas: 57min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 3/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katowice „Good Father” Restauracja i pizzernia „God father” położona opodal katowickiego „Spodka” wydawała się być świetnym interesem. Tak ją właśnie zarekomendowano Krzyśkowi – dj’owi z Krakowa. Jego żona, Karolina zawsze chciała mieć restaurację, więc kupili ten lokal „z dobrodziejstwem inwentarza”, czyli całym zespołem, menu, wystrojem wnętrza. Jedyną zmianą, którą wprowadzili nowi właściciele była kosmetyczna zmiana nazwy z „God father” na „Good father”. Ponieważ oboje nie mieli... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Contessa Mendoza w wieku siedemnastu lat urodziła córeczkę. Ta decyzja całkowicie zmieniła jej życie. Kontynuowanie nauki w szkole średniej okazało się bardzo trudne, a bez wykształcenia - znalezienie później dobrej pracy, niemożliwe. Jest sytuacja życiowa stała się bardzo ciężka, tymczasem przyszły na świat następne dzieci i Contessa potrzebuje dla swojej rodziny odpowiedniego lokum. Ekipa programu „Dom nie do poznania” oraz przyjaciele Contessy pośpieszyli jej na ratunek…   Dla małoletnich... (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 6: Samotny wilk
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były oficer wywiadu marynarki wojennej zostaje zamordowany. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa ma znacznie większy zasięg i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
16:15
Interwencja, odc.3441
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zostaje porwana pracownica banku, matka 2-letnich bliźniaczek, Iga. Policjanci dowiadują się, że kobieta dostawała groźby od mężczyzny, który chciał u niej wyłudzić kredyt. Sprawa komplikuje się, kiedy pracownicy banku dostają żądanie zapłacenia okupu za Igę. Równocześnie Natalia zajmuje się sprawą kradzieży w mieszkaniu Sandry, kuzynki detektywa z Lublina - Dawida Hawryluka. Okazuje się, że złodziej miał klucze do mieszkania dziewczyny.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 229
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybitnie zdolny 15-latek Mikołaj Redyk ma za zgodą kuratorium i szkoły, zostać przeniesiony do drugiej klasy liceum. Kiedy zdobywa sympatię jednej z nowych koleżanek, Eweliny Osińskiej, nie podoba się to Witkowi Strzębskiemu, który chciałby poderwać dziewczynę. Chłopak postanawia zrobić wszystko, żeby upokorzyć młodszego kolegę. Okazja nadarza się podczas klasowego wyjścia do pubu. Witek udaje przyjaciela i upija Mikołaja. Gimnazjalistka Janka Lipowska od jakiegoś czasu ma chłopaka.... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:40
Rewir, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ze stacji benzynowej skradziono paliwo. Do przestępstwa użyto przywłaszczonego samochodu, który miał przerobiony bak. Właściciel auta, który nie miał o niczym pojęcia, teraz boi się, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Trop wiedzie do warsztatu samochodowego, w którym właściciel serwisował samochód. (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Kacper Krupski, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3497
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 98
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin dzięki podstępowi odkrywa, ze zdrajcą jest Ismail. Sawasz oczyszczony z zarzutów wychodzi na wolność. Wyniki badań Szahnur są niepokojące. Jawuz wydaje Burhanowi tajemniczy rozkaz. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.225
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sytuacja życiowa 36-letniej Karoliny Waleńczuk sprawiła, że kobieta musi wychowywać synów: Łukasza (15 l.) i Marcina (13 l.) w nieciekawej dzielnicy Warszawy. Jej mąż, Robert zainwestował oszczędności ich życia w nielegalne interesy i z tego powodu trafił do więzienia. Karolina próbuje rozkręcić w nowym miejscu mobilny serwis usług fryzjerskich, ale napotyka niespodziewanie na przeszkodę. Jej sąsiadka, fryzjerka-amatorka Renata Błażejczak (35 l.) nie chce, by Karolina panoszyła się w jej... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 487
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
42-letni Krzysztof czuje, że jego świat się zawalił. Rok wcześniej stracił w wypadku 10-letniego syna z pierwszego małżeństwa, teraz przyłapał na zdradzie swoją drugą żonę – Patrycję. Para której od jakiego czasu i tak się nie układało, decyduje się na rozstanie. Przyjaciel – widząc, że Krzysztof jest na granicy załamania – tworzy na portalu randkowym jego profil. Zgłasza się kilka kobiet. Mężczyzna poznaje Ilonę. Spotykają się kilka razy i coraz bardziej zbliżają do siebie. Okazuje się, że... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:40
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 376: Rocky Road
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 60
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 1/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 373
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Marka Walczaka. W karetce razem z nim jest jego kochanka. Oboje biegali w parku, kiedy mężczyzna dostał nagle ostrych duszności. Kobieta wezwała pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna znalazł sobie kochankę, bo ma dość nadopiekuńczej żony. Kobieta przyjeżdża do szpitala z ich wspólnym przyjacielem. Małżeństwo nie może mieć dzieci, dlatego żona Marka nadmiernie się nim opiekuje. Bardzo chciałaby zostać matką i jest przewrażliwiona na... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda pomagają matce blisko trzydziestoletniego Daniela, który zaczął dziwnie się zachowywać. Daniel jest programistą prowadzącym własną działalność. Do tej pory cały wolny czas spędzał w domu przed komputerem, a od kilku tygodni prawie nigdy go nie ma, unika matki, stał się konfliktowy i brakuje mu pieniędzy. Kiedy trzy dni temu sprzedał swój ukochany komputer, kobieta nabrała najgorszych obaw i postanowiła jak najszybciej ustalić, co się z nim dzieje. Do Septagonu... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Majewski, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak
18:00
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 377: All Hail Rick
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 391: Avengers Assemble
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwa egzemplarze pierwszych komiksów Avengers i X-Men trafiają do lombardu. Czy zaczarują chłopaków? W ręce Corey’a trafią pamiątki detektywistyczne. Czy będzie potrafił sam przeprowadzić śledztwo w celu sprawdzenia ich autentyczności? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 2/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.319
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wszechobecny Pewnego dnia Ferdek uświadamia sobie, że spotyka Boczka właściwie wszędzie, gdzie się nie obejrzy. Zaczyna go nurtować jak to możliwe, że sąsiad tak szybko się przemieszcza. Marian Paździoch podejrzewa, że obecność Boczka w tak wielu miejscach ma charakter irracjonalny i postanawia przy pomocy nowoczesnego sprzętu zbadać to zjawisko. Po długich obserwacjach Ferdka i Paździocha oraz dogłębnej analizie okazuje się, że przyczyna wszechobecności Boczka jest całkowicie nieoczekiwana.... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Krzysztof Dracz
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7160
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7143
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7140
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5034
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.281
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskiej. Mariusz skruszony. Ludzie, którym winien jest pieniądze są naprawdę niebezpieczni. Prosi matkę o pomoc. Na komendzie do idącej korytarzem Morawskiej podbiega Gajda z kwiatami. Chce przeprosić i przekonuje, że to wszystko było pomyłką, intrygą Zośki. Wieczorem do Mariusza przychodzi człowiek z miasta. Za Mariuszem pojawia się Jaskowska… Kiedy Alicja po pracy zbiera się do wyjścia z komendy, zagląda do niej Zosia. Okazuje się, że ma specjalną misję...   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 392: Locked and Loaded
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Broń z 1763 roku ląduje w sklepie. Czy okaże się wystrzałowym biznesem? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 393: Best Of - Fake or Fortune
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku podsumowanie najlepszych negocjacji w lombardzie. W sklepie pojawią się: wart 2 miliony dolarów obraz Claude Moneta, autograf hollywoodzkiej gwiazdy na pocztówce z 1950 roku oraz pamiątki słynnych Beatlesów. (USA 2014)

20:00
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 (studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 137min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (8)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktorzy z serialu "Ojciec Mateusz" kontra aktorzy z "Rancza". W drużynie Tomasza Kammela wystąpią: Rafał Cieszyński, Michał Piela, Artur Pontek. Drużyna Antka Królikowskiego to: Ilona Ostrowska, Piotr Ligienza, Katarzyna Żak. Gość muzyczny: Michał Szpak. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 87min.
20:10
Wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sportowy. Były żołnierz piechoty, Tommy Riordan (Tom Hardy) po 14 latach nieobecności powraca do rodzinnego miasta. Kiedyś tragiczne wydarzenia poróżniły go z ojcem (Nick Nolte) i resztą rodziny, a rany do tej pory nie zostały zabliźnione. Jednak chłopak zwraca się do ojca, eks-alkoholika i eks-trenera, o pomoc w przygotowaniu do startu w turnieju MMA. To wyjątkowy turniej - zwycięzca zgarnie najwyższą nagrodę w historii sportu. Tommy pnie się do góry, wygrywając kolejne brutalne... (USA, 2010)

Reżyseria: Gavin O'Connor(1)
Obsada: Frank Grillo, Jennifer Morrison, Joel Edgerton, Kevin Dunn, Nick Nolte, Tom Hardy
20:10
Doradca smaku-Placki ziemniaczane z aromatycznymi pomidorami, odc. 34/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:55
Zabójcy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawodowy zabójca Robert Rath dostaje zlecenie zabicia ważnego świadka chronionego przez FBI. Ubiega go jednak inny zamachowiec - Miguel Bain. Okazuje się, że tajemniczy zleceniodawca wynajął ich obu do tego samego zadania. Wkrótce okaże się, że jest to ktoś bardzo dobrze znany Rathowi. Rath decyduje się przyjąć nowe zlecenie, jak przypuszcza ostatnie w jego karierze. W grę wchodzi niebagatelna suma 2 milionów dolarów, które ma otrzymać za zlikwidowanie pewnego Holendra handlującego... ( USA/Francja 1995)

Reżyseria: Richard Donner
Obsada: Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Julianne Moore, Anatoly Davydov, Muse Watson
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Stasiak wychodzi ze szpitala. Na zewnątrz czeka na niego Tadeusz. Adam nie chce wracać do domu, prosi sąsiada, aby ten podrzucił go do pracy. Na komendzie wszyscy są zdziwieni powrotem komisarza. Kubis przynosi nową sprawę. Przypadkowy biegacz znajduje w lesie ciało młodej dziewczyny. Nieżyjąca ma na boku świeżą bliznę pooperacyjną, dosłownie sprzed kilku godzin. Jednak w żadnym z pobliskich szpitali nie rozpoznają ofiary. Kryminalni podejrzewają, że sprawcami są handlarze... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, piotr kolski
20:00
Terytorium wroga
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Produkcja z wielkim rozmachem i ogromnymi emocjami. Kiedy dziennikarka i reporterka zostaje porwana w Afganistanie, zwykłe zadanie stanie się misją życia dla wyszkolonych komandosów. W tym realistycznym kinie akcji, każda sekunda może okazać się decydująca. Czy nowoczesne technologie i doskonałe przygotowanie żołnierzy wystarczy, aby ocalić reporterkę? Ile jest warte życie zakładniczki? (Francja 2011)

Reżyseria: Stéphane Rybojad
Obsada: Benoît Magimel, Denis Ménochet, Diane Kruger, Djimon Hounsou, Raphaël Personnaz
21:50
Pogoda na miłość
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda meteorolożka, Deb, otrzymuje intratną propozycję pracy w charakterze pogodynki w lokalnej telewizji. Musi się jednak zdecydować czy kontynuować tę pracę, czy wybrać prestiżowe stypendium, które umożliwi jej napisanie doktoratu i karierę naukową. (USA 2015)

Reżyseria: Bradford May
Obsada: Ben Begley, Stacey Dash, Gregory Harrison, Katie Leclerc

Czas: 83min.
21:00
Belfer 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sensacyjny. Randall Thomasson - nauczyciel w pewnej brooklyńskiej szkole średniej zostaje zastrzelony podczas próby zapobieżenia kradzieży samochodu. Na jego pogrzeb przybywa tajemniczy nieznajomy. Okazuje się, że jest to brat Randalla - Carl Thomasson (Treat Williams). Szukając morderców brata, zatrudnia się w jego szkole w roli nauczyciela na zastępstwie. Jako były komandos szybko zjednuje sobie posłuch wśród młodych ludzi, którym imponują jego umiejętności i doświadczenie zdobyte w... (USA, 1998)

Reżyseria: Steven Pearl
Obsada: Treat Williams, Christopher Cousins, Chuck Jeffreys, Edoardo Ballerini, Michael Michele, Susan May Pratt
22:55
Śmierć na 1000 sposobów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:05
Smak zemsty
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny bohater filmu „Smak zemsty” – Michael Shaw zostaje skazany na prace społeczne w szkole karate. Wkrótce postanawia zakwalifikować się do turnieju MMA. Tam spotyka mężczyznę, który 10 lat wcześniej zamordował jego rodzinę i postanawia się na nim zemścić. Zaczyna intensywne treningi, by na ringu pokonać swojego największego przeciwnika, i tym samym pomścić rodzinę. (Kanada 2013)

Reżyseria: Allan Ungar
Obsada: Cody Hackman, Michael Biehn, Krzysztof Soszynski, Anderson Silva
23:15
Hiroszima - życie po tragedii
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poniedziałek, 6 sierpnia 1945 r. , godz. 08:15.9 tys. metrów nad Hiroszimą bombowiec B - 29 otwiera komorę bombową. Mieszkańcy miasta wychodzą do pracy. Wybuch nastąpi za 15 sekund, w jednej chwili zrówna z ziemią miasto i zabije 80 000 ludzi. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Lucy van Beek

Czas: 44min.
23:30
Świat bez fikcji - Jestem Kuba
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kuby (13 lat) i Mikołaja (8 lat), których rodzice musieli wyjechać do pracy za granicę po upadku rodzinnej firmy. Podczas ich nieobecności, chłopcami opiekują się dziadkowie i sąsiedzi, ale Kuba woli samotnie opiekować się swoim młodszym bratem... (Polska, Norwegia 2014)

Reżyseria: Ase Svenheim Drivenes

Czas: 53min.
23:05
Pocałunek śmierci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały film gangsterski z gwiazdorską obsadą (Nicolas Cage, David Caruso, Samuel L. Jackson, Helen Hunt). Jimmy Kilmartin (Caruso) wychodzi z więzienia i postanawia zerwać z przestępczym światem. Jimmy nie potrafi się jednak wyrwać spod wpływu swoich kolegów, którzy organizują kolejny skok. Jimmy wpada w ręce policji. Detektyw Calvin Hart (Samuel L. Jackson) proponuje mu, by w zamian za wolność pomógł mu w schwytaniu groźnego gangstera Littre Juniora (Nicolas Cage)…   Dla małoletnich od... (USA, 1995)

Reżyseria: Barbet Schroeder
Obsada: David Caruso, Samuel L. Jackson, Nicolas Cage, Helen Hunt, Kathryn Erbe, Stanley Tucci
23:45
Paranoja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala - a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić. Tylko czy Adam Cassidy (Liam Hemsworth) będzie potrafił oprzeć się wizjom nieskończonego bogactwa oraz nieograniczonej władzy i nie stanie się jedynie kolejnym pionkiem na szachownicy, na której zblazowani bogacze rozgrywają kolejną śmiertelnie... ( USA/Indie/Francja 2013)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Amber Heard, Harrison Ford, Lucas Till, Embeth Davidtz, Julian McMahon, Richard Dreyfuss
23:25
Śmierć na 1000 sposobów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:55
Spadkobiercy, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką... (Polska 2012)

Reżyseria: Piotr Koper
00:05
Z ciemności - zobaczyć świat - /8/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
00:35
Moja krew
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Igor jest zawodowym bokserem. Niestety, jest zmuszony zakończyć swoją sportową karierę wskutek kontuzji, jakich się nabawił. Nie potrafi sobie poradzić w nowej rzeczywistości. Nie pomaga mu w tym również samotność. (Polska 2009)

Reżyseria: Marcin Wrona
Obsada: Eryk Lubos, Luu De Luy, Wojciech Zieliński, Marek Piotrowski, Krzysztof Kolberger

Czas: 91min.
00:35
Kariera Nikosia Dyzmy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film odniósł sukces komercyjny. Bohater Nikoś Dyzma jest pracownikiem małej, prywatnej firmy pogrzebowej. Zajmuje się głównie wygłaszaniem mów pogrzebowych, kombinowaniem na różne sposoby i spędzaniem każdej wolnej chwili z kompanami od wypitki. (Polska 2002)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Cezary Pazura, Anna Przybylska, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyński, Włodzimierz Press, Olgierd Łukaszewicz, Tomasz Sapryk

Czas: 104min.
00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Fabian i Alicja są małżeństwem. Fabian jest malarzem – wrażliwym i często popadającym w stany depresyjne mężczyzną, Alicja jest pielęgniarką i robi wszystko, żeby Fabian jak najrzadziej miewał słabsze dni. Pewnego dnia Alicja spotyka nową sąsiadkę, Martę i zaprasza ją na kolację. Marta już podczas pierwszej wizyty nie przypada do gustu Fabianowi. Kiedy okazuje się, że Marta wróży, Alicja prosi, żeby powróżyła Fabianowi. Marta w swojej wróżbie mówi o śmierci rodziców... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
00:15
Dziewczyna z sąsiedztwa
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ambitny nastolatek Matthew Kidman marzy, by w przyszłości rozpocząć karierę polityczną i dlatego całe swoje życie podporządkowuje nauce, próbując uniknąć wszelkich problemów. Kłopoty spadają na niego w chwili, gdy do domu naprzeciwko wprowadza się piękna sąsiadka. Zauroczony urodą dziewczyny Matthew kompletnie traci głowę dla miłości. Jego przyszłość staje pod znakiem zapytania, gdy odkrywa kim tak naprawdę jest idealna sąsiadka… (USA 2004)

Reżyseria: Luke Greenfield
Obsada: Elisha Cuthbert, Emile Hirsch, James Remar, Timothy Olyphant
01:15
Wykapany ojciec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie. David Wozniak (Vince Vaughn) jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, ale ma dobre serce i wszyscy go lubią. Pewnego dnia Dave dowiaduje się, że za sprawą nasienia, które sprzedawał do banku spermy, jest biologicznym ojcem 533 dzieci, z których 142 weszło na drogę sądową, by poznać jego tożsamość. David postanawia, że weźmie odpowiedzialność za swoje czyny. Postanawia poznać swoje dzieci i wyrusza w podróż pełną nietypowych... (USA, 2013)

Reżyseria: Ken Scott(1)
Obsada: Andrzej Blumenfeld, Bobby Moynihan, Pratt Chris, Smulders Cobie, Vince Vaughn
01:55
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 17/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sto lat po pierwszym spotkaniu, Damon i Sage (Cassidy Freeman), spotykają się ponownie podczas ceremonii odnowienia mostu Wickery. Damon jest zaskoczony powodem powrotu Sage, ale jednocześnie cieszy się, gdy dowiaduje się, w jaki sposób zamierza mu pomóc odkryć, co kombinuje Rebekah (Claire Holt). Abby (Persia White) przechodzi ciężki okres próbując dostosować się do nowej rzeczywistości. Kiedy Damon mówi Elenie o tym, co dzieje się ze Stefanem, ta prosi mężczyznę o pomoc w ocaleniu jej... (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wiktor ma 17 lat i mieszka ze swoją mamą Michaliną w bloku. Po sąsiedzku mieszka Jakub z córką Ewą, w której Wiktor skrycie się kocha. Ewa i Wiktor chodzą do tego samego liceum. Ewa należy do subkultury gotów i ma problemy w szkole. Wiktor pomaga jej w nauce. Michalina stoi na czele zarządu wspólnoty budynku, w którym mieszkają i kiedy pewnego dnia na ścianach pojawia się graffiti, Michalina, kierowana uprzedzeniami do stylu ubierania Ewy oskarża ją o wandalizm…   Dla... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Dom - odc. 6/25 - Nosić swoją skórę
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej i Basia są szczęśliwi na początku małżeństwa. Nie zdają sobie sprawy z rozterek, jakie przeżywają Lawinowie, ilekroć odbierają listy od Łukasza z Kanady. Andrzej popada w konflikt z uczelnianą organizacją ZMP, martwi go też zachowanie brata Bronka. (Polska 1980)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Jolanta Żółkowska, Tomasz Borkowy, Bożena Dykiel, Stefania Iwińska, Barbara Soltysik, Joanna Szczepkowska, Anna Ciepielewska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 96min.
02:35
Zabójcze umysły - odc. 87
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja w Buffalo otrzymuje nagranie wideo, przedstawiające zabójstwo. Ustalono, że ofiara to Michelle Watson, pracownica agencji nieruchomości. Wkrótce okazuje się, że to nie pierwsza trzydziestokilkuletnia blondynka zamordowana ostatnio w Buffalo. (USA 2007)

Reżyseria: Rob Hardy
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 42min.
02:50
Uwaga!, odc. 5034
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 35
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:30
Zabójcze umysły - odc. 88
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Bend w stanie Oregon seryjny zabójca morduje właścicieli czerwonych sportowych aut. Narzędziem zbrodni jest jego własny czarny pickup. Agenci uważają, że sprawca jest niepełnosprawny, docierają do ośrodka rehabilitacyjnego. W wypadku zginęła jego żona. (USA 2007)

Reżyseria: Steve Boyum
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 40min.
03:40
Tajemnice losu, odc.2761
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:15 Na żywo
Moc Magii, odc. 214/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.596
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:10
Notacje - Wacław Micuta. II Wojna Światowa i Powstanie Warszawskie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wacław Micuta urodził się w 1915 r. w Piotrogrodzie w rodzinie szlachty kresowej. W 1921 r. przyjechał z rodzicami do Polski i zamieszkał w Poznaniu, tu ukończył Wydział Ekonomiczny. Jego pasją było harcerstwo. W czasie II wojny światowej był oficerem. (Polska 2008)


Czas: 10min.
04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Jestem Kuba
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kuby (13 lat) i Mikołaja (8 lat), których rodzice musieli wyjechać do pracy za granicę po upadku rodzinnej firmy. Podczas ich nieobecności, chłopcami opiekują się dziadkowie i sąsiedzi, ale Kuba woli samotnie opiekować się swoim młodszym bratem... (Polska, Norwegia 2014)

Reżyseria: Ase Svenheim Drivenes

Czas: 53min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

04:15
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 22
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info