Program dla 2017-08-09 od do
21.07 22.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
Jestem Kuba
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kuby (13 lat) i Mikołaja (8 lat), których rodzice musieli wyjechać do pracy za granicę po upadku rodzinnej firmy. Podczas ich nieobecności, chłopcami opiekują się dziadkowie i sąsiedzi, ale Kuba woli samotnie opiekować się swoim młodszym bratem... (Polska, Norwegia 2014)

Reżyseria: Ase Svenheim Drivenes

Czas: 53min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 22
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5034
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:30
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Dr Quinn - seria IV, odc. 14/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miasteczku coraz częściej dochodzi do napadów i rozbojów. Ponieważ w Colorado Springs nie ma szeryfa, mieszkańcy mają go wybrać z własnego grona. Kandydują: Matthew i Hank. Ostatecznie szeryfem zostaje Matthew... (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:55
Natura w Jedynce - Żurawie: stworzone do latania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący i wciąż tajemniczy świat żurawi. Czy wiemy wszystko o ptakach, które od zawsze żyją obok nas? Unikatowe zdjęcia, piękne krajobrazy, ciekawy komentarz pozwalają na wnikliwe poznanie tego gatunku. (Wielka Brytania 2011)


Czas: 46min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 112 "Gips"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba zostaje przewodniczącym samorządu szkolnego, ale jednocześnie ma kilka zagrożeń. Tomek z kolei likwiduje zagrożenie przeprowadzki Magdy do jego studenckiego mieszkania. Ludwik wraca do domu z gipsem na nodze. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2016)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 91
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
M jak miłość - odc. 95
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gałązka robi żonie wymówki po tym, jak w tajemnicy przed nim wzięła samochód. W końcu zabiera jej kluczyki od auta. Tymczasem do gospodarstwa Mostowiaków znowu zagląda Stefan. Gdy rozmawia z Hanką, zjawia się coraz bardziej zazdrosny Marek. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.167
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Flis (19 l.) mieszka ze swoim ojcem, Romanem (45 l.) i bratem Janem (21 l.) w niedużym mieszkaniu w centrum Łodzi. Przed czterema laty dziewczyna Piotra, Ewa Nowak (18 l.) zaszła z nim w ciążę. Kiedy urodził się Maksymilian (3 l.), Piotr i Ewa nadal byli parą, jednak mieszkali osobno. Ewa została w swoim rodzinnym domu i wychowywała dziecko wraz ze swoją matką, Barbarą Nowak (42 l.). Piotr odwiedzał swoją rodzinę i zajmował się synem pod bacznym okiem babci. Wszystko jakoś układało się... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 931
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zniknięcie Izy, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Anna Palka Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa siedemnastolatki. Dziewczyna została znaleziona w lesie w pobliżu motelu, w którym przebywała ze starszym mężczyzną. Policji udaje się go odnaleźć, jednak ten stanowczo zaprzecza, że miał coś wspólnego z morderstwem. Równocześnie komisarze ustalają, że w wieczór zabójstwa ofiara pokłóciła się z narzeczonym matki, którego przyłapała z inną kobietą. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Placki ziemniaczane z aromatycznymi pomidorami, odc. 34/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 13: Gorąca sprawa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Axel Sand
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15
Notacje - Krystyna Danuta Berwińska. Kukiełki pod barykadą
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterka (ur.w 1919 r.), pisarka i scenarzystka, absolwentka PWST w Łodzi. Autorka sztuk teatralnych, m. in. "Komu bije dzwon", "Chłopi", "Pomyłki jednej nocy", a także scenariusza do filmu "Con amore". Napisała powieści "13 świeczek" i "Con amore". (Polska 2009)


Czas: 10min.
08:35
Elif - odc. 65
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.620
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek odbiera telefon od swojej byłej dziewczyny, Hanny Malewskiej. Ania jest zdziwiona – nie wiedziała, że nadal mają ze sobą kontakt. Marek tłumaczy, że po rozstaniu postanowili z Hanią zostać przyjaciółmi i wychodzi im to lepiej niż bycie razem. I musi natychmiast do niej jechać, przez telefon Hania nie była w stanie nawet wyjaśnić, o co chodzi, a przecież to lekarka, neurolog, jedna z najbardziej opanowanych osób, jakie Marek zna. Po przyjeździe do przychodni Marek dowiaduje się, że jego... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 97/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał dostał pozew rozwodowy. Jest wściekły na Kasię, ponieważ żona chce aby córka zamieszkała po rozwodzie z nią. Rafał uważa, że Kasia chce odebrać mu dziecko. Do Krakowa przyjeżdżają rodzice Rafała, którzy nie mają pojęcia o kłopotach małżeńskich syna i chcą dać mu pieniądze na mieszkanie. Rafał namawia Kasię, aby udawała przed teściami, że wszystko jest w porządku. Mimo to prawda wychodzi na jaw. Tymczasem Kacper jest coraz bardziej przybity tym, że nie może znaleźć sobie dziewczyny i nie... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 10/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Adam są sobą zauroczeni. Monika nawet przedstawia Adama rodzicom. Borecka cały czas pracuje przy filmie dokumentalnym promującym ideę transplantacji a zatem na swojej drodze często spotyka Marcina, który wciąż nie pogodził się z rozstaniem z Moniką. Narastająca zazdrość Adama o byłego mężczyznę zaczyna kłaść się cieniem na nowym związku. Lidka ma ogromne problemy z mężem - jego awantury i sceny zazdrości wykańczają ją psychicznie – kobieta ma dość, nie chce go już więcej znać i tego... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Rewir, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ze stacji benzynowej skradziono paliwo. Do przestępstwa użyto przywłaszczonego samochodu, który miał przerobiony bak. Właściciel auta, który nie miał o niczym pojęcia, teraz boi się, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Trop wiedzie do warsztatu samochodowego, w którym właściciel serwisował samochód. (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 149 (s. III, odc. 22)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hürrem postanawia targnąć się na swoje życie. Helena nie może pogodzić się z faktem, że jest w haremie. Mahidevran nie akceptuje nowej ukochanej syna. Zazdrosna Fatma stara się pozbyć Heleny z haremu. Książę Mehmet spędza noc z nałożnicą Klarą. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 48min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.621
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze detektywów pojawiają się Robert Kowalczyk i Małgorzata Szymańska. Pięć dni temu zaginęła narzeczona Roberta – Małgorzata Szymańska… Malanowski jest zdziwiony - obie kobiety nazywają się tak samo? Robert stwierdza, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Próbował odnaleźć narzeczoną, obdzwonił szpitale i kostnice, aż w końcu postanowił udać się pod adres, który narzeczona miała wpisany w dowodzie osobistym. Tam zastał kobietę, która siedzi obok niego. Małgorzata tłumaczy, że... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janusz i Agnieszka to szczęśliwe, kochające się małżeństwo. Mają dorastającą córkę, Kasię i spodziewają się narodzin synka. Janusz pracuje od kilku lat jako księgowy w pewnej firmie. Zajęcie to jednak nudzi go i zaczyna on szukać emocji w hazardzie. Trafia do nielegalnego kasyna, które prowadzi niejaki Eryk - człowiek bez skrupułów. Przez pierwsze miesiące Eryk pozwala Januszowi wygrywać, co sprawia, że on coraz bardziej ulega uzależnieniu. W końcu dochodzi do tego, że Janusz podejmuje... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 10/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Majaga", (Dębica). W podkarpackiej Dębicy, nieopodal rynku, w bliskim sąsiedztwie kościoła mieści się restauracja o tajemniczej nazwie „Majaga”. Prowadzą ją dwie siostry, Agnieszka i Małgosia. Miejsce to jest spełnieniem ich marzeń, jednak choć wiele osób wie, gdzie się znajduje, to nikt do niej nie zagląda. Dziewczyny nie wiedzą w czym tkwi problem. Przecież mają fajny lokal, który według nich jest świetnie urządzony, do tego znakomita karta i bardzo zgrany zespół. Coś... (Polska)

09:00
Niegrzeczny pies, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

09:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 5: Klejnoty rodzinne
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 15/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew spotyka się z Emmą - dziewczyną z saloonu Hanka. Michaela jest przeciwna takiemu związkowi. Preston proponuje Myrze posadę w banku. Dziewczyna waha się, ponieważ Horacy nie chce się zgodzić, by tam pracowała. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:50
Małolaty, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek pochodzi z rodziny intelektualistów, ale denerwują go zatopieni w książkach rodzice. Przyjaźni się z sąsiadem Arturem, który zaprasza go na spotkanie szkolnego koła „Młodzież dla społeczeństwa”. Początkowo niechętnemu Wojtkowi imponują nowi koledzy. Artur zabiera go na „akcję” koła, podczas której niszczą szkolną ekspozycję poświęconą najlepszym uczniom w szkole. Chłopców nakrywa ich wychowawca, Michał. Nauczyciel spotyka się z rodzicami Wojtka, opowiada im o sprawie. Rodzice są... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 487
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
42-letni Krzysztof czuje, że jego świat się zawalił. Rok wcześniej stracił w wypadku 10-letniego syna z pierwszego małżeństwa, teraz przyłapał na zdradzie swoją drugą żonę – Patrycję. Para której od jakiego czasu i tak się nie układało, decyduje się na rozstanie. Przyjaciel – widząc, że Krzysztof jest na granicy załamania – tworzy na portalu randkowym jego profil. Zgłasza się kilka kobiet. Mężczyzna poznaje Ilonę. Spotykają się kilka razy i coraz bardziej zbliżają do siebie. Okazuje się, że... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 6: Boskie ciało
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /109/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1673
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Tadeusz wyznaje Aldonie, że jego ojciec jest bliski śmierci, ale kobieta nie chce mieć z Nawrotem nic do czynienia. Wkrótce Wiktor ponownie przychodzi do kościoła i tym razem prosi syna o pomoc w odnalezieniu dawnej ukochanej i dziecka. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Ewa Ziętek, Jakub Mróz, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Helena Englert, Patryk Cebulski, , Anna Gornostaj, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
11:40
Na dobre i na złe - odc. 429 - Bez powrotu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pawica wraca po urlopie do pracy. Odwiedza go Kazik, który prosi o kolejną pożyczkę pieniędzy. Agata informuje Latoszka, że przed operacją stawu chciałaby zaliczyć specjalizację. Swoją nadgorliwością irytuje Pawicę. Lekarz postanawia utrzeć jej nosa. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czworo przyjaciół - Kinga, Łukasz, Ola i Michał - uczestniczy w przebieranej imprezie. Michał przebrał się za dżina i pomalował sobie twarz farbą. Szybko odczuwa objawy zatrucia. Kinga dzwoni pod numer alarmowy 112 i zgodnie z zaleceniami Operatorki CPR przeprowadza skuteczną pierwszą pomoc. Niestety, okazuje się, że Ola także zatruła się farbą i zdradza o wiele poważniejsze objawy niż jej chłopak. Dziewczyna najpierw traci przytomność, potem oddech. Operatorka instruuje Łukasza i Kingę, jak... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 373
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Marka Walczaka. W karetce razem z nim jest jego kochanka. Oboje biegali w parku, kiedy mężczyzna dostał nagle ostrych duszności. Kobieta wezwała pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna znalazł sobie kochankę, bo ma dość nadopiekuńczej żony. Kobieta przyjeżdża do szpitala z ich wspólnym przyjacielem. Małżeństwo nie może mieć dzieci, dlatego żona Marka nadmiernie się nim opiekuje. Bardzo chciałaby zostać matką i jest przewrażliwiona na... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda pomagają matce blisko trzydziestoletniego Daniela, który zaczął dziwnie się zachowywać. Daniel jest programistą prowadzącym własną działalność. Do tej pory cały wolny czas spędzał w domu przed komputerem, a od kilku tygodni prawie nigdy go nie ma, unika matki, stał się konfliktowy i brakuje mu pieniędzy. Kiedy trzy dni temu sprzedał swój ukochany komputer, kobieta nabrała najgorszych obaw i postanowiła jak najszybciej ustalić, co się z nim dzieje. Do Septagonu... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Majewski, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 14: Dzień matki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Duma Polski czyli konie arabskie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Koziorożec nubijski mistrz przetrwania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziorożec nubijski żyje tylko na Bliskim Wschodzie i Afryce Północno - Wschodniej. Spędzimy rok nad Morzem Martwym, aby poznać jego obyczaje, możliwości i zagrożenia. Odkryjemy, czym mieszkające tu zwierzęta różnią się od afrykańskich pobratymców. (Japonia 2013)

Reżyseria: Minako Harada, Toshiyuki Ichinara

Czas: 49min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 117
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eda nie może znieść, że kwitnie szczęście w domu Szeherezady. Nadide ostrzega Fusun choćby przed myślą o powtórnym ślubie z Ali Kemalem. Gdy Sezen i Burak odpoczywają w Antalyi, wraca właściciel mieszkania, w którym dziewczyna mieszka z ojcem. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starszy mężczyzna skaleczył się podczas przygotowywania ogrodu do nadejścia zimy. Po 7 dniach występują u niego silne objawy zakażenia tężcem: bóle stawów i skurcze mięśni, ale jego żona, Maria podejrzewa udar. Kobieta dzwoni pod 112. U mężczyzny pojawia się charakterystyczny objaw tężca – uśmiech sardoniczny, a Operatorka dowiaduje się, że mężczyzna zranił się w rękę podczas prac w ogrodzie. Stan Zbigniewa pogarsza się z każdą minutą. Operatorka stara się uspokoić Marię i prosi, aby... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
21-letnia Jagoda Adamczyk nie ma lekko. Od lat jest znieważana i źle traktowana przez swojego bezrobotnego ojczyma, Grzegorza (46 l.). A teraz zostaje wyrzucona z mieszkania, aby jego ukochana córka Agata (19 l.) mogła do niego wrócić. Iwona (40 l.), biologiczna matka Jagody i żona Grzegorza, też nie jest w stanie jej pomóc, ponieważ jej mąż nie chce jej w ogóle słuchać. Jagoda znajduje nocleg u swojego chłopaka Pawła (21 l.), który mieszka w sąsiedztwie. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 3/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Skok" W nocy trzech zamaskowanych bandytów napada na dom Szostaków. Terroryzują całą rodzinę, a Szostaka zabierają do banku, którego jest kierownikiem. Gangsterzy chcą, by otworzył im sejf. Na miejscu Szostak zdaje sobie sprawę, że wcale nie jest ich pierwszą ofiarą. Bandyci porwali również jego kolegę Humela. Uciekając, złodzieje ciężko ranią mężczyznę. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda, Bury i Szef spotykają się z klientem, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami swojej żony. Mężczyzna pracuje za granicą, żeby utrzymać rodzinę. Zauważył, że z ich wspólnego konta znikają pokaźne kwoty. Żona nie chce powiedzieć na co przeznacza środki, a on obawia się najgorszego… Czuje, że ich problemy odbijają się na synu, który staje się coraz bardziej apatyczny… Detektywi odkrywają, że żona klienta faktycznie popadła w niebezpieczny nałóg, który zagraża zdrowiu... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 3: Nowa przykrywka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci badają sprawę marynarza, który najprawdopodobniej zginął podczas mającej miejsce eksplozji. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 5: Ofiara
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga zostaje poproszona o pomoc w sprawie rozpracowania meksykańskiego kartelu narkotykowego. W międzyczasie okazuje się, że posiadłość Sama została okradziona. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J
13:45
Miejsca. Powstanie Warszawskie. Kościół
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Symboliczny powrót do różnych miejsc w Warszawie. 70 lat temu tu rozgrywaly się ludzkie tragedie. Powstanie warszawskie zbierało krwawe żniwo. Głos z offu czyta wspomnienia tych, którzy przetrwali. W kontraście obrazy z życia współczesnego miasta. (Polska 2014)


Czas: 3min.
13:35
Na sygnale - odc. 15
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest Wigilia. Ratownicy zaczynają dyżur i od razu jadą na miejsce napadu. Uzbrojony bandyta, przebrany za Mikołaja, wtargnął do kantoru, ma zakładników. Wiktor odkrywa, że mężczyzna zdecydował się na skok, by zdobyć pieniądze na operację umierającego syna. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Słoiki, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr, kierowca, przyjeżdża do Warszawy za pracą. Jest gotów wziąć każde zajęcie – jeżeli w Warszawie się nie uda, to wyjedzie za granicę, ale musi zarobić na ślub z Jolą. Chcieliby też zamieszkać w stolicy, dać dzieciom dobre wykształcenie, lepszy niż oni mieli start w życiu. Udaje mu się zaczepić jako parkingowy. Po pewnym czasie zwraca na niego uwagę Zygmunt, prężny przedsiębiorca, który proponuje mu pracę w charakterze swojego kierowcy. Pewnego dnia Piotr odbiera Zygmunta z kasyna, a ten... (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Rozenkrantz
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 932
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brat i siostra, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Na komisariat policji zgłasza się kobieta, która twierdzi, że jej syn został zamordowany. Od tygodnia nie ma z nim kontaktu. Podczas przeszukania domu zaginionego komisarze znajdują ślady krwi. Okazuje się także, że zniknęły pieniądze ofiary. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.281
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskiej. Mariusz skruszony. Ludzie, którym winien jest pieniądze są naprawdę niebezpieczni. Prosi matkę o pomoc. Na komendzie do idącej korytarzem Morawskiej podbiega Gajda z kwiatami. Chce przeprosić i przekonuje, że to wszystko było pomyłką, intrygą Zośki. Wieczorem do Mariusza przychodzi człowiek z miasta. Za Mariuszem pojawia się Jaskowska… Kiedy Alicja po pracy zbiera się do wyjścia z komendy, zagląda do niej Zosia. Okazuje się, że ma specjalną misję...   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 131
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sergio mówi Mili, że się nie ożeni z jej powodu. Ivo myśli, że Mili spodziewa się dziecka. Luisa proponuje Milagros pieniądze, żeby tylko dokonała aborcji. Ivo dowiaduje się o tym i sprzecza z matką. Kiedy chce porozmawiać z Milagros, zastaje ją sam na sam z Sergio. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 66
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 3/13 Rieti
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donal zawita do doliny Rieti, w środkowych Włoszech. Pod skrzydłami babci Sandry będzie uczył się przygotowywania tradycyjnych, lokalnych potraw, takich jak pizzicotti czy quiche z raków. Przy okazji wybierze się do wspaniałego ogrodu mnichów. (USA 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 3/13 Lamu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiran Jethwa - urodzony w Kenii pół Brytyjczyk, pół Hindus, cieszący się międzynarodową popularnością kucharz i autor telewizyjnych programów kulinarnych, zabiera nas w kulinarną podróż po Kenii, Etiopii i Ugandzie. (USA 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.711
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo Warszawiaków - Natalii (32 l.) i Huberta (36 l.) Szymańskich rozpada się po 7 latach, gdy kobieta przyłapuje męża w łóżku z inną. Małżonkowie wychowują trójkę dzieci - Łukasza (9 l.) i Amelkę (8 l.) z pierwszego małżeństwa Huberta oraz wspólną córkę, Alinę (5 l.). Ale mężczyzna nigdy nie troszczył się o dzieci, dlatego też zostają one przy Natalii. Matka Łukasza i Amelii nie żyję i jedyna mama, jaką oni znają, to dla nich Natalia. Hubert - despotyczny nauczyciel - jest mocno... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 934
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poza zasięgiem, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Do komisarzy zgłasza się kobieta, która była świadkiem porwania. Policja próbuje skontaktować się z mężem uprowadzonej, ale jego telefon jest poza zasięgiem. Nie ma go również w jego firmie. Tymczasem policja ustala, że do domu małżeństwa kilka dni temu ktoś próbował się włamać, a w przeddzień porwania mąż zaginionej został pobity. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Małgorzata Zarzycka
14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 132
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo jest zaskoczony reakcją Mili. Związek Ivo i Florencji staje się coraz bardziej poważny. Sergio jest zaskoczony słysząc propozycję dziadka. Federico i detektyw zawiązują pakt. Nestor i Luisa wybierają się na wycieczkę żaglówką. Florencja rozmawia z Mili. Damian jest zszokowany podsłuchaną rozmową Nestora i Luisy. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:55
Czas honoru - odc. 2 Na polskiej ziemi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział dywersyjny podejmuje kolejną próbę dotarcia nad terytorium Polski. Tym razem się udaje, chociaż cała piątka omyłkowo ląduje ok. 20 km od planowanego miejsca zrzutu. Spadochron Władka zaczepia się o gałęzie drzew, chłopak skacze i skręca nogę. (Polska 2008)

Reżyseria: Michał Kwieciński, Michał Rosa
Obsada: Jan Englert, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maja Ostaszewska, Ewa Wencel, Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Żurawski

Czas: 47min.
15:05
M jak miłość - odc. 1295
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek dzwoni do Marcina, prosi o pomoc. Aneta znów grozi, że powie o ich romansie Magdzie. Brat obiecuje Chodakowskiemu, że z dziewczyną porozmawia. Poważne problemy ma również Tomek w pracy. Szef policjanta chce odejść na emeryturę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Ilona Lewandowska - Aneta, Julita 'Jula' Fabiszewska - Paulina, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 4/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy Dwór Mazowiecki „Charlie’s” Karol otwarcie przyznaje, że lubi jedzenie typu „fast food” i można powiedzieć, że zna się na tym świetnie zna, ponieważ za zagranica pracował w tego typu restauracjach. Kiedy wrócił do Polski razem ze swoją dziewczyną Agnieszką postanowili spełnić marzenie o własnej restauracji i otworzyli bar „Charlie’s” w Nowym Dworze Mazowieckim. Oczywiście bar Karola i Agnieszki miał być fast food’em z prawdziwymi burgerami, stekami z frytkami i tortillami. Pomysł na taki... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina McCrory jest liczna, a muszą się zmieścić w bardzo małym domku. Dla dwóch synów już dosłownie brakuje w nim miejsca i dlatego pomoc ekipy programu „Dom nie do poznania” będzie nieoceniona. Ty Pennington i jego przyjaciele mają tylko siedem dni, by całkowicie odmienić ich życie…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 7: Honor
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przeciwko marynarzowi prowadzone jest śledztwo. Mężczyzna twierdzi, że został niesłusznie oskarżony. NCIS ma za zadanie odkryć prawdę. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 9
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
16:10
Serial fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 45min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3442
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
W agencji towarzyskiej znalezione zostają zwłoki recepcjonistki. Jak się okazuje, poprzedniego dnia w agencji zjawił się mężczyzna, który groził je pracownikom bronią. Natalia Nowak i Robert Barcz prowadzą śledztwo. Policjantka próbuje zinfiltrować agencję od środka, co okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Jednocześnie policjanci badają sprawę ukradzionego wózka inwalidzkiego niepełnosprawnego chłopaka. Oburzeni bezczelnością złodzieja, detektywi namierzają podejrzanego – rezultat tego... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 230
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martynie Sumińskiej z licealnej 2d spodobał się Tomek Witkowski z maturalnej klasy. Chce się z nim umówić na randkę. Nie wie jednak, że chłopak jest zainteresowany Anną Strzałecką. Chłopak umawia się z koleżanką, a Martyna jest wściekła i postanawia zemścić się na rywalce. Chce oczernić ją w oczach Tomka, dlatego wysyła do jego kolegów zdjęcie, na którym jego wybranka obejmuje kolegę. Ania domyśla się, że to Martyna chce skłócić ją z Tomkiem. Tymczasem zazdrosna dziewczyna wymyśla, jak... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:40
Rewir, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starszej kobiecie giną z domu cenne przedmioty. Podejrzaną jest studentka, która wynajmuje u niej pokój. Dziewczyna twierdzi, że jest niewinna, choć wszystko świadczy przeciwko niej. W finale sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót. Policjanci prowadzą także śledztwo w jednej z aptek, gdzie zrealizowano fałszywą receptę na środki psychoaktywne. Trop wiedzie do lekarza, któremu przed laty cofnięto uprawnienia. Czy mężczyzna rozpoczął rozkręcać nielegalny biznes? (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3498
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Cena miłości - odc. 100
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sawasz dopada uciekającego Jawuza i oddaje go policji. Przekonuje klan Moranów do swoich racji. Firma Jasemin musi zapłacić duże odszkodowanie Jawuzowi za zerwanie kontraktu. Pala spłaca kredyt Dżejdy. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.226
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Rzeszowie mieszka Mariola Sikorczak (30 l.) z mężem Michałem (33 l.) i dziećmi: Alą (16 l.), Jarkiem (12 l.), Darią (7 l.) i Eweliną (5 l.). Ala lubi swoje rodzeństwo, ale uważa, że poświęca za dużo czasu na obowiązki domowe. Mariola nie rozumie swojej córki, bo, jej zdaniem, najstarsze dzieci zawsze powinny pomagać w opiece nad młodszymi. Mariola znowu jest w ciąży. Ala jest zagniewana, bo obawia się, że będzie miała jeszcze więcej pracy w domu. Nastolatka marzy o karierze sportowej i... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 488
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał ma piękną żonę – Anię, która jest byłą modelką, a obecnie zajmuje się projektowaniem ubrań i biżuterii. Parze powodzi się finansowo, jednak od dwóch lat bezskutecznie starają się o dziecko. Któregoś dnia mężczyznę odwiedza w jego biurze młoda dziewczyna – Marta (27) z dwumiesięcznym dzieckiem. Twierdzi, że kiedyś spędzili wspólnie noc, a dziecko jest tego owocem. Michał wyśmiewa młodą matkę. Jest przekonany, że to naciągaczka, która usiłuje wyciągnąć od niego kasę. Niedługo potem... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:40
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 379: Sword Play
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość
serial
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 3/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 374
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
37-letnia Hanna Rusek przywozi na SOR swoją 29-letnią macochę. Kobieta dostała nagłego ataku bólu brzucha i bardzo cierpi. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Kobieta wyszła za mąż za dużo starszego od siebie mężczyznę. Bardzo pragnie zostać matką, ale jej ukochany nie chce mieć dzieci. Dlatego w tajemnicy przed mężem stara się zajść z nim w ciążę. Kobieta poroniła już kilka razy i boi się, że znów może się to zdarzyć. Nie chce, żeby jej mąż dowiedział się, że trafiła do szpitala.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Diablo i Ruda zajmują się sprawą właściciela siłowni, w której grasuje podglądacz. Klientki odkryły dziury w ścianach prysznicowych, przebieralniach i w toalecie. Skrażyły się też na kradzieże osobistych drobiazgów z szafek. Właściciel prosi detektywów, by złapali podglądacza, zanim jego siłownia straci dobrą reputację i klientelę. W tym odcinku detektywi Septagonu pomagają też pewnej sprzedawczyni, która szukając miłości w internecie. znalazła czterech obiecujących... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Wąsiński
18:00
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 380: One Man's Junk
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 394: Pawn Creature
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki przyglądają się miłosnym listom Judy Garland pisanym do Franka Sinatry. Czy zakochają się w tych fantach i stoczą o nie rycerską bitwę negocjacyjną? Następnie Chum i Corey wywiną Rickowi niezły numer. Czy szef im się odpłaci? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Jeden z dziesięciu - 4/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konflikt pokoleń Pewnego dnia po krótkiej wymianie zdań z Mariolą, Ferdek czuje się dotknięty niewłaściwym zachowaniem córki w stosunku do niego jako ojca. Postanawia baczniej przyjrzeć się temu, co córka robi, z kim wychodzi, o której wraca, i w ogóle poważnie zająć się jej wychowywaniem. Jest szczególnie zaniepokojony jej randkami. Kiedy Halina broni córki, twierdząc, że jest już ona dorosła i ma prawo umawiać się, z kim chce i robić, co chce, odnosząc się do własnych wspomnień z młodości,... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7161
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7144
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7141
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5035
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.282
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Noc na ranczu Mikołaja. Koło samochodu Mikołaja kręci się Jerzy. Rano Mikołaj śpieszy się do pracy, ale nigdzie nie może znaleźć kluczyków. Wścieka się i kłóci o to z Dominiką. Wreszcie dzwoni po Zapałę i prosi by po niego podjechał. W ciągu dnia dzwoni Dominika. Wróciła już ze szkoły z koleżanką i znalazła kulczyki. Pyta czy może pojechać samochodem do sklepu, bo chciały zrobić jakiś ekstra obiad. Nie ma prawa jazdy, ale przecież umie jeździć. Mikołaj się denerwuje i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 395: Ticket to Pawn
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia jedna z pierwszych drukowanych książek, inkunabuł z XV wieku. Czy chłopcy przestudiują go od deski do deski? Potem Corey i Stary rozkoszują się muzyką przyniesionego do lombardu sitara - hinduskiego instrumentu spopularyzowanego przez Beatlesów. Jeszcze później chłopcy skaczą przez płonące obręcze, by zdobyć legitymację legendarnego kaskadera Evela Kneivela. Czy ten skok nie zakończy się upadkiem? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 396: Behind the Wheel
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafiają karty baseballowe. Czy okażą się idealnym celem dla kolekcjonerów? Rick przyjrzy się bliżej dziecięcemu rowerkowi z 1930 roku. Jak daleko popedałuje w negocjacjach? (USA 2014)

20:00
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Sześć tygodni grozy - cz. 1/2
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczyciel akademicki Sascha poznaje tłumaczkę Julię Ritter, w której zakochuje się. Ona odwzajemnia jego uczucie. Planują ślub. Julia wyjeżdża na tygodniową konferencję do Turcji. Kilka dni później Sascha dowiaduje, że jego utonęła podczas nurkowania. (Niemcy 2006)

Reżyseria: Hansjörg Thurn
Obsada: Jan Sosniok, Ellenie Salvo Gonzales, Idil Üner

Czas: 91min.
20:05
Kino relaks - Eks mojego życia
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Dorothee Sebbagh
Obsada: Geraldine Nakache, Kim Rossi Stuart, Pascal Demolon, Sophie Cattani

Czas: 76min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.513
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podwórku kamienicy przy Ćwiartki 3 pojawia się tajemniczy duży kocur. Zakłóca ciszę nocną głośnym miauczeniem a szczególnie pod oknami Kiepskich. Ferdek lekceważy problem, natomiast Halina jest zaniepokojona, ponieważ jak twierdzi od dzieciństwa boi się kotów. Wszelkie próby pozbycia się intruza nie udają się. Co więcej, kot nieoczekiwanie zaczyna pojawiać się nawet w mieszkaniu Kiepskich. Halina podejrzewa, że w sprawę mogą być zamieszane siły nieczyste.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Wykapany ojciec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie. David Wozniak (Vince Vaughn) jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, ale ma dobre serce i wszyscy go lubią. Pewnego dnia Dave dowiaduje się, że za sprawą nasienia, które sprzedawał do banku spermy, jest biologicznym ojcem 533 dzieci, z których 142 weszło na drogę sądową, by poznać jego tożsamość. David postanawia, że weźmie odpowiedzialność za swoje czyny. Postanawia poznać swoje dzieci i wyrusza w podróż pełną nietypowych... (USA, 2013)

Reżyseria: Ken Scott(1)
Obsada: Andrzej Blumenfeld, Bobby Moynihan, Pratt Chris, Smulders Cobie, Vince Vaughn
20:10
Doradca smaku-Bruschetta z awokado i sadzonym jajkiem, odc. 13/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak jest bardzo troskliwy wobec Izy. Odprowadza ją do pracy, przygotowuje kolację. Iza zastanawia się, co jest przyczyną zmiany zachowania Kuby. Przybylska namawia Wach na wspólny wypad do szkoły tańca Ewy. Paulina decyduje się spróbować. Tymczasem na komendę wpływa nowe zgłoszenie. Biznesmen znajduje zwłoki żony w swojej willi. Z domu ginie gotówka i biżuteria. Szybko zgłasza się jeden z właścicieli lombardu, w którym ktoś sprzedaje skradzione precjoza. Kryminalni... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
20:00
Hellboy
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sprowadzony na Ziemię przez geniusza zła Rasputina, Hellboy, ma pomóc nazistom i doprowadzić do zwycięstwa słabnące w II wojnie światowej Niemcy. Jednak demon zostaje zagarnięty przez Aliantów, a konkretnie Profesora Brooma, który szkolił go i rozwija paranormalne zdolności Hellboya. Kiedy nadejdzie sądny dzień będzie musiał stanąć do walki o dobro i pokonać Rasputina, od którego wszystko się zaczęło. (USA 2004)

Reżyseria: Toro del
Obsada: Jeffrey Tambor, John Hurt, Karel Roden, Ron Perlman, Rupert Evans, Selma Blair
21:40
Pierwsza randka - (8)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
21:55
Paranoja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala - a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić. Tylko czy Adam Cassidy (Liam Hemsworth) będzie potrafił oprzeć się wizjom nieskończonego bogactwa oraz nieograniczonej władzy i nie stanie się jedynie kolejnym pionkiem na szachownicy, na której zblazowani bogacze rozgrywają kolejną śmiertelnie... ( USA/Indie/Francja 2013)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Amber Heard, Harrison Ford, Lucas Till, Embeth Davidtz, Julian McMahon, Richard Dreyfuss
21:00
Straszny film 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalona komedia parodiująca najsłynniejsze filmy z ostatnich lat – między innymi "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" czy "Oszukać przeznaczenie" – oraz książkowe bestsellery, z "50 twarzami Greya" na czele. Młode małżeństwo adoptuje trójkę dzieci. Wkrótce w ich życiu następuje szereg coraz dziwniejszych zdarzeń. Okazuje się, że dom, w którym mieszkają opętany jest przez demona…   Dla małoletnich od... (USA, 2013)

Reżyseria: David Zucker, Malcolm Lee
Obsada: Ashley Tisdale, Charlie Sheen, Simon Rex
22:05
El Principe - dzielnica zła - odc. 30
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:55
O kinie: Bokiniec
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1953 r. Lucjan Bokiniec założył Dyskusyjny Klub Filmowy "Żak" - później im. Zbyszka Cybulskiego, którego był przewodniczącym w latach 1958 - 1973. Lucjan Bokiniec był organizatorem Wakacyjnego Studia Wiedzy o Filmie, autorem filmów dydaktycznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Andrzej Mańkowski

Czas: 51min.
22:45
Na sygnale - odc. 139 "Stop"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po pracy Piotr jest świadkiem wypadku - rozpędzone auto uderza w idącą poboczem kobietę. Winowajca ucieka, a Strzelecki robi wszystko, by uratować ranną. Pomaga mu 12 - letnia córka ofiary, Gosia. Ekipa Wiktora nie może przyjechać na miejsce wypadku. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Adrian Wajda - Makler, Katarzyna Furmanek - Gosia, Malwina Wiktorowska - Matka

Czas: 23min.
22:50
Hot Shots!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana parodia kina akcji. Topper Harley (Charlie Sheen) żyje w buddyjskiej świątyni, jego dawny, niekompetentny dowódca urzęduje teraz w Białym Domu, a gdzieś na Bliskim Wschodzie grupa amerykańskich zakładników oczekuje wybawienia. Oczywiście jedynie Harley jest w stanie przeprowadzić niekonwencjonalną, brawurową akcję ratowniczą. Ale jak go do tego skłonić?   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1991)

Reżyseria: Jim Abrahams
Obsada: Charlie Sheen, Cary Elwes, Kevin Dunn, Lloyd Bridges, Valeria Golino
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:15
Sin City 2: Damulka warta grzechu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwight znany jest ze swojej działalności, która zaszkodziła już niejednemu bogaczowi i gwieździe. Fotograf-detektyw traci jednak głowę, kiedy do jego życia powraca ukochana przez niego w młodości, Ava. Mężczyzna rusza jej na pomoc i szybko orientuje się, że został uwikłany w intrygę, która może pogrzebać nawet takiego specjalistę jak on. (USA 2014)

Reżyseria: Frank Miller, Robert Rodriguez
Obsada: Bruce Willis, Christopher Lloyd, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Josh Brolin, Lady Gaga, Mickey Rourke, Powers Boothe, Ray Liotta, Rosario Dawson
23:15
Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr jest zdecydowany na odejście z pogotowia i spędza z kolegami ostatni dyżur. Szef stacji robi jednak wszystko, by zatrzymać chłopaka w zespole. Poza tym doktor Góra jedzie z ekipą do starszej kobiety, która ma problem z krzepliwością krwi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Jakub Strach - Grześ, Katarzyna Gorczyca - Marta

Czas: 22min.
23:45
Na sygnale - odc. 141 "Dr Hans"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr i Martyna jadą w końcu na wakacje, ale wcale nie na słoneczne wyspy, tylko do pensjonatu pod Leśną Górą. A na miejscu trafiają na plan filmu i znów wpadają w kłopoty. Jeden z aktorów ma nagle problemy z sercem. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Jarosław Jakimowicz - Rudolf Fejm, Sławomir Pacek - Reżyser, Andrzej Skorupa - Jurek

Czas: 22min.
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:50
Spadkobiercy, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką... (Polska 2012)

Reżyseria: Piotr Koper
00:00
Z odzysku
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przejmująca, zaskakująca autentyzmem i znakomicie zagrana opowieść o dojrzewaniu, trudnych życiowych wyborach, o skomplikowanej, ale szczerej miłości i konsekwencjach tego uczucia. Akcja filmu rozgrywa się na Śląsku, ponurym i brudnym. (Polska 2005)

Reżyseria: Sławomir Fabicki
Obsada: Antoni Pawlicki, Natalia Wdowina, Jacek Braciak, Dmytro Melnychuk, Michał Filipiak, Wojciech Zieliński, Jerzy Trela, Dorota Pomykała

Czas: 103min.
00:20
Pogoda na miłość
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda meteorolożka, Deb, otrzymuje intratną propozycję pracy w charakterze pogodynki w lokalnej telewizji. Musi się jednak zdecydować czy kontynuować tę pracę, czy wybrać prestiżowe stypendium, które umożliwi jej napisanie doktoratu i karierę naukową. (USA 2015)

Reżyseria: Bradford May
Obsada: Ben Begley, Stacey Dash, Gregory Harrison, Katie Leclerc

Czas: 83min.
00:30
To tylko seks
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Jamie (Mila Kunis) to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od rekrutacji. Dzięki swojej pracy poznaje Dylana (Justin Timberlake), dyrektora artystycznego z Los Angeles i namawia go na zmianę pracy i przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie sama mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że “nadają na tych samych falach” - szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają wykorzystać wzajemne zauroczenie i spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja... (USA, 2011)

Reżyseria: Gluck Will(1)
Obsada: Bryan Greenberg, Jenna Elfman, Justin Timberlake, Kunis Mila, Patricia Clarkson
00:10
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 8/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Dawid Kwiatkowski, Maciej "Glebą" Florek i Ida Nowakowska (Polska)

00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Marta i Grzegorz są w sobie zakochani. mieszkają w tzw. bliźniaku. Jednak ich rodzice nie wiedzą o ich związku. Od lat toczą ze sobą wojnę. Pewnego dnia dziewczyna oznajmia Grzegorzowi, że jest w ciąży. chłopak bardzo się cieszy, jednak nie wiedzą jak powiedzieć o tym rodzicom. Marta odkrywa, że jej matka spotyka się z kimś i najwidoczniej ukrywa to przed nią. Pewnego dnia, wraz z Grzegorzem, zupełnie przez przypadek słyszą kłótnię matki Marty z ojcem Grzegorza. Wynika z... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
00:15
Largo Winch
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Largo Winch to 26-letni buntownik, milioner - dziedzic rodzinnego imperium biznesu, jak również czarujący pogromca kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom… (Francja, USA 2008)

Reżyseria: Jérôme Salle
Obsada: Karel Roden, Mélanie Thierry, Miki Manojlovic, Thomas Scott, Tomer Sisley
01:50
Naszaarmia.pl - odc. 267
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
01:55
Świat bez tajemnic - Homo Touristicus
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzisiejsza turystyka to największy przemysł świata, generujący ponad 1000 miliardów dolarów rocznie. Wynalazek brytyjskiej arystokracji XIX w. , rozpowszechnił się stopniowo w XX w. osiągając obecne spektakularne rozmiary przemysłu wypoczynkowego. (Francja 2013)

Reżyseria: Charles-Antoine De Rouvre, Jerome Scemla

Czas: 51min.
01:10
Wybrani, odc. 12/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
To ostatni odcinek poświęcony historii, która trzyma w napięciu od „Diabelskiej części”. Chcąc ochronić umierającego mężczyznę, którego numer został podany przez Maszynę, Wybrani muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnikami. Z trudem udaje im się powstrzymać wrogów. W szeregach zespołu brakuje Reese'a, który porzucił misję po tragicznym w skutkach starcu z HR. Niestety osłabienie składu zespołu może mieć poważne konsekwencje. (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mirka jest młodą pielęgniarką, która mieszka sama w domku jednorodzinnym. Pewnego dnia niespodziewanie odwiedza ją matka, Renata, która ma przerwę w pracy na uczelni i chce zostać u córki na dłużej. Renata jest bardzo rozrywkową kobietą, która często zmienia mężczyzn. Mirka jest jej przeciwieństwem. Matka natarczywie dopytuje się, czy córka kogoś ma i Mirka dla świętego spokoju wymyśla, że ma romans z żonatym sąsiadem, Sebastianem. Renacie ta informacja nie wystarcza i... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
El Principe - dzielnica zła - odc. 30
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:10
Uwaga!, odc. 5035
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 215/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 36
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:15
Notacje - Eugeniusz Haneman. Fotograf w Powstaniu Warszawskim
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater notacji opowiada o swoich przeżyciach z powstania arszawskiego. Mówi, jak został fotografem powstania, pracującym na zlecenie Delegatury Rządu na Kraj i jak ta praca wyglądała. Wspomina swego partnera w pracy, Krisa Brauna. (Polska 2008)


Czas: 9min.
03:30
Krwawe karykatury
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o głośnej aferze związanej z ukazaniem się w prowincjonalnej gazecie karykatur, które islamscy fundamentaliści uznali za szyderstwo z proroka Mahometa. Czy można pod naciskiem fanatyków religijnych ograniczyć swobodę wypowiedzi? (Republika Południowej Afryki 2010)


Czas: 52min.
03:00
Świat bez tajemnic - Świat od świtu do zmierzchu - Tbilisi od świtu do zmierzchu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwa samochody pędzą po krętych i stromych ulicach stolicy Gruzji: taksówka prowadzona przez wesołego i ciekawskiego uciekiniera z Suchumi i karetka pogotowia z ekipą ratowników medycznych, niosących pomoc w nagłych wypadkach. (Polska 2013)

Reżyseria: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński

Czas: 42min.
03:55
XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Andrus, Marcin Daniec i Mariusz Kałamaga w mrągowskim amfiteatrze. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Smile, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy. B, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Elita oraz laureaci I nagrody 29. PAKI - Kabaret K2. (Polska 2013)

Reżyseria: Beata Haraismowicz

Czas: 60min.
03:00
Tajemnice losu, odc.2762
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:55
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.597
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:05
Taki jest świat, sez. 3, odc. 18: 18
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:55
Przypadki Cezarego P., sez. 1, odc. 7: Lady P.
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cezary P. dostaje zaproszenie do wzięcia udziału w nowym show. Po długich poszukiwaniach osoby towarzyszącej zaprasza na imprezę Agatę. Okazuję się, że w wydarzeniu bierze udział również Magda - była żona oraz jej obecny partner Kocio – znienawidzony przez Cezarego. Czarek chcąc wyeliminować konkurencję, wlewa do zupy przygotowanej przez Kocia i Magdę, magiczną substancję, którą otrzymał od Łukasza. Doprowadza do masowego zatrucia uczestników wydarzenia. (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.816
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Twój Puls, sez. 1, odc. 23
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3776
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.820
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info