Program dla 2017-08-09 od do
20.08 21.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:20
Krwawe karykatury
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o głośnej aferze związanej z ukazaniem się w prowincjonalnej gazecie karykatur, które islamscy fundamentaliści uznali za szyderstwo z proroka Mahometa. Czy można pod naciskiem fanatyków religijnych ograniczyć swobodę wypowiedzi? (Republika Południowej Afryki 2010)


Czas: 52min.
04:20
Jestem Kuba
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kuby (13 lat) i Mikołaja (8 lat), których rodzice musieli wyjechać do pracy za granicę po upadku rodzinnej firmy. Podczas ich nieobecności, chłopcami opiekują się dziadkowie i sąsiedzi, ale Kuba woli samotnie opiekować się swoim młodszym bratem... (Polska, Norwegia 2014)

Reżyseria: Ase Svenheim Drivenes

Czas: 53min.
04:50
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:20
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5034
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:30
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

06:05
Dr Quinn - seria IV, odc. 14/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miasteczku coraz częściej dochodzi do napadów i rozbojów. Ponieważ w Colorado Springs nie ma szeryfa, mieszkańcy mają go wybrać z własnego grona. Kandydują: Matthew i Hank. Ostatecznie szeryfem zostaje Matthew. Musi rozprawić się z rewolwerowcem. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 111 "Oświecenie"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik kupuje Natalii nietypowy prezent na zimę - antydepresyjną lampę. Niestety, prezent zamiast uspokoić, tylko podnosi poziom nerwów Boskiej. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2016)


Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 923
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Stanisław Górka, Patrycja SZczepanowska, Katarzyna Łaniewska, Andzelika Kujawiak, Wojciech Duryjasz

Czas: 21min.
06:20
Nożem i widelcem - odc. 132 - Schab z konfiturą z jarzębiny i kurkami, filet z jesiotra
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mistrz kuchni, Rafał Godziemski, zaprezentuje schab wieprzowy z konfiturą z jarzębiny i kurkami oraz pokaże szybki przepis na filet z jesiotra z ulubionymi dodatkami. (Polska 2016)


Czas: 12min.
06:35
Tańczący z naturą - Gdzie się schowasz, Karliku?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na najwyższych piętrach Puszczy Białowieskiej, w otworach pod wierzchołkami spróchniałych, starych drzew mieszkają osobliwi skrzydlaci lokatorzy. To karliki, maleńkie nietoperze. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon programu będącego nietypowym – pełnym zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądem ponad setki ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii oraz sympatycznych przedstawicieli każdej z nich, w programie poznajemy całe mnóstwo mało znanych faktów.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2011)

07:00
Natura w Jedynce - Żurawie: stworzone do latania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący i wciąż tajemniczy świat żurawi. Czy wiemy wszystko o ptakach, które od zawsze żyją obok nas? Unikatowe zdjęcia, piękne krajobrazy, ciekawy komentarz pozwalają na wnikliwe poznanie tego gatunku. (Wielka Brytania 2011)


Czas: 46min.
07:05
M jak miłość - odc. 95
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gałązka robi żonie wymówki po tym, jak w tajemnicy przed nim wzięła samochód. W końcu zabiera jej kluczyki od auta. Tymczasem do gospodarstwa Mostowiaków znowu zagląda Stefan. Gdy rozmawia z Hanką, zjawia się coraz bardziej zazdrosny Marek. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.167
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Flis (19 l.) mieszka ze swoim ojcem, Romanem (45 l.) i bratem Janem (21 l.) w niedużym mieszkaniu w centrum Łodzi. Przed czterema laty dziewczyna Piotra, Ewa Nowak (18 l.) zaszła z nim w ciążę. Kiedy urodził się Maksymilian (3 l.), Piotr i Ewa nadal byli parą, jednak mieszkali osobno. Ewa została w swoim rodzinnym domu i wychowywała dziecko wraz ze swoją matką, Barbarą Nowak (42 l.). Piotr odwiedzał swoją rodzinę i zajmował się synem pod bacznym okiem babci. Wszystko jakoś układało się... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 931
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zniknięcie Izy, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Anna Palka Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa siedemnastolatki. Dziewczyna została znaleziona w lesie w pobliżu motelu, w którym przebywała ze starszym mężczyzną. Policji udaje się go odnaleźć, jednak ten stanowczo zaprzecza, że miał coś wspólnego z morderstwem. Równocześnie komisarze ustalają, że w wieczór zabójstwa ofiara pokłóciła się z narzeczonym matki, którego przyłapała z inną kobietą. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Placki ziemniaczane z aromatycznymi pomidorami, odc. 34/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15
Notacje - Krystyna Danuta Berwińska. Kukiełki pod barykadą
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterka (ur.w 1919 r.), pisarka i scenarzystka, absolwentka PWST w Łodzi. Autorka sztuk teatralnych, m. in. "Komu bije dzwon", "Chłopi", "Pomyłki jednej nocy", a także scenariusza do filmu "Con amore". Napisała powieści "13 świeczek" i "Con amore". (Polska 2009)


Czas: 10min.
08:35
Elif - odc. 65
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu próbuje szantażować Meliha, ale on wyprzedza jej działania zapowiadając się z wizytą, na której ma powiedzieć coś ważnego rodzinie Emiroglu. Zeynep przyjmie warunki ojca i wyjdzie za Erkuta, gdy Veysel zgodzi się na rozwód z Melek i da jej spokój. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 09.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Turystyczna Jazda - odc. 68 Tatabanya i Będzin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznamy turystyczne atrakcje dwóch miast partnerskich, które łączy górnicza przeszłość: Będzina i węgierskiej Tatabanyi. Dowiemy się, jak powstało miasto Tatabanya oraz jak aktywnie można spędzić czas w Będzinie. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.620
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek odbiera telefon od swojej byłej dziewczyny, Hanny Malewskiej. Ania jest zdziwiona – nie wiedziała, że nadal mają ze sobą kontakt. Marek tłumaczy, że po rozstaniu postanowili z Hanią zostać przyjaciółmi i wychodzi im to lepiej niż bycie razem. I musi natychmiast do niej jechać, przez telefon Hania nie była w stanie nawet wyjaśnić, o co chodzi, a przecież to lekarka, neurolog, jedna z najbardziej opanowanych osób, jakie Marek zna. Po przyjeździe do przychodni Marek dowiaduje się, że jego... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 97/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał dostał pozew rozwodowy. Jest wściekły na Kasię, ponieważ żona chce aby córka zamieszkała po rozwodzie z nią. Rafał uważa, że Kasia chce odebrać mu dziecko. Do Krakowa przyjeżdżają rodzice Rafała, którzy nie mają pojęcia o kłopotach małżeńskich syna i chcą dać mu pieniądze na mieszkanie. Rafał namawia Kasię, aby udawała przed teściami, że wszystko jest w porządku. Mimo to prawda wychodzi na jaw. Tymczasem Kacper jest coraz bardziej przybity tym, że nie może znaleźć sobie dziewczyny i nie... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 10/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Adam są sobą zauroczeni. Monika nawet przedstawia Adama rodzicom. Borecka cały czas pracuje przy filmie dokumentalnym promującym ideę transplantacji a zatem na swojej drodze często spotyka Marcina, który wciąż nie pogodził się z rozstaniem z Moniką. Narastająca zazdrość Adama o byłego mężczyznę zaczyna kłaść się cieniem na nowym związku. Lidka ma ogromne problemy z mężem - jego awantury i sceny zazdrości wykańczają ją psychicznie – kobieta ma dość, nie chce go już więcej znać i tego... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 149 (s. III, odc. 22)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hürrem postanawia targnąć się na swoje życie. Helena nie może pogodzić się z faktem, że jest w haremie. Mahidevran nie akceptuje nowej ukochanej syna. Zazdrosna Fatma stara się pozbyć Heleny z haremu. Książę Mehmet spędza noc z nałożnicą Klarą. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 48min.
09:30
Sto tysięcy bocianów - odc.5
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienna wyprawa do Puszczy Białowieskiej. Felek i Marcin próbują wytropić żubry. Jesień to bardzo ważny czas w ich życiu. Przyjrzymy się też białowieskim klonom, lipom, dębom i jesionom. Opowiemy też o inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej. (Polska 2006)

Reżyseria: Marcin Krzyżański

Czas: 22min.
09:55
Pogoda - 09.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.621
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze detektywów pojawiają się Robert Kowalczyk i Małgorzata Szymańska. Pięć dni temu zaginęła narzeczona Roberta – Małgorzata Szymańska… Malanowski jest zdziwiony - obie kobiety nazywają się tak samo? Robert stwierdza, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Próbował odnaleźć narzeczoną, obdzwonił szpitale i kostnice, aż w końcu postanowił udać się pod adres, który narzeczona miała wpisany w dowodzie osobistym. Tam zastał kobietę, która siedzi obok niego. Małgorzata tłumaczy, że... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janusz i Agnieszka to szczęśliwe, kochające się małżeństwo. Mają dorastającą córkę, Kasię i spodziewają się narodzin synka. Janusz pracuje od kilku lat jako księgowy w pewnej firmie. Zajęcie to jednak nudzi go i zaczyna on szukać emocji w hazardzie. Trafia do nielegalnego kasyna, które prowadzi niejaki Eryk - człowiek bez skrupułów. Przez pierwsze miesiące Eryk pozwala Januszowi wygrywać, co sprawia, że on coraz bardziej ulega uzależnieniu. W końcu dochodzi do tego, że Janusz podejmuje... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 10/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Majaga", (Dębica). W podkarpackiej Dębicy, nieopodal rynku, w bliskim sąsiedztwie kościoła mieści się restauracja o tajemniczej nazwie „Majaga”. Prowadzą ją dwie siostry, Agnieszka i Małgosia. Miejsce to jest spełnieniem ich marzeń, jednak choć wiele osób wie, gdzie się znajduje, to nikt do niej nie zagląda. Dziewczyny nie wiedzą w czym tkwi problem. Przecież mają fajny lokal, który według nich jest świetnie urządzony, do tego znakomita karta i bardzo zgrany zespół. Coś... (Polska)

09:00
Niegrzeczny pies, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 15/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew spotyka się z Emmą - dziewczyną z saloonu Hanka. Michaela jest przeciwna takiemu związkowi. Preston proponuje Myrze posadę w banku. Dziewczyna waha się, ponieważ Horacy nie chce się zgodzić, by tam pracowała. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 924
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Katarzyna Łaniewska, Joanna Pietrońska, Ziemowit Wasilewski, Ewa Wawrzoń, Maciej Wileński, Piotr Bajor

Czas: 21min.
10:50
Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 19 - W poszukiwaniu prehistorycznej osady
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku zwiedzanie Skawiny: - Rynek - zabytkowy układ rynku i sąsiednich ulic z czasów lokacji XIV w. , klasycystyczne domy, secesyjny ratusz, - Kościół Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, pierwotnie gotycki (1364). (Polska 2015)


Czas: 9min.
10:50
Małolaty, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek pochodzi z rodziny intelektualistów, ale denerwują go zatopieni w książkach rodzice. Przyjaźni się z sąsiadem Arturem, który zaprasza go na spotkanie szkolnego koła „Młodzież dla społeczeństwa”. Początkowo niechętnemu Wojtkowi imponują nowi koledzy. Artur zabiera go na „akcję” koła, podczas której niszczą szkolną ekspozycję poświęconą najlepszym uczniom w szkole. Chłopców nakrywa ich wychowawca, Michał. Nauczyciel spotyka się z rodzicami Wojtka, opowiada im o sprawie. Rodzice są... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 487
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
42-letni Krzysztof czuje, że jego świat się zawalił. Rok wcześniej stracił w wypadku 10-letniego syna z pierwszego małżeństwa, teraz przyłapał na zdradzie swoją drugą żonę – Patrycję. Para której od jakiego czasu i tak się nie układało, decyduje się na rozstanie. Przyjaciel – widząc, że Krzysztof jest na granicy załamania – tworzy na portalu randkowym jego profil. Zgłasza się kilka kobiet. Mężczyzna poznaje Ilonę. Spotykają się kilka razy i coraz bardziej zbliżają do siebie. Okazuje się, że... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Obserwator - odc. /109/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie m.in.: 1/ interwencja Pogotowia dla Zwierząt w pseudohodowli w Stodzewie; 2/ historia niewidomego Edwarda, którego wrocławska pomoc społeczna wysłała na studia w ramach aktywizacji tej grupy objętej specjalnym programem dofinansowania. (Polska 2016)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1673
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Tadeusz wyznaje Aldonie, że jego ojciec jest bliski śmierci, ale kobieta nie chce mieć z Nawrotem nic do czynienia. Wkrótce Wiktor ponownie przychodzi do kościoła i tym razem prosi syna o pomoc w odnalezieniu dawnej ukochanej i dziecka. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Ewa Ziętek, Jakub Mróz, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Helena Englert, Patryk Cebulski, , Anna Gornostaj, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 429 - Bez powrotu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pawica wraca po urlopie do pracy. Odwiedza go Kazik, który prosi o kolejną pożyczkę pieniędzy. Agata informuje Latoszka, że przed operacją stawu chciałaby zaliczyć specjalizację. Swoją nadgorliwością irytuje Pawicę. Lekarz postanawia utrzeć jej nosa. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 47min.
11:05
Operacja Życie - odc. 42
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz w stanie ciężkim trafił do Instytutu Kardiologii w Aninie. Jego stan jest na tyle poważny, że nie wróci do domu, dopóki nie znajdzie się dla niego nowe serce. W szpitalu im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy leży Przemek, który jest żołnierzem. (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Kobierzycka, Jarosław Minkiewicz

Czas: 22min.
11:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 45min.
11:50
Na ratunek 112, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czworo przyjaciół - Kinga, Łukasz, Ola i Michał - uczestniczy w przebieranej imprezie. Michał przebrał się za dżina i pomalował sobie twarz farbą. Szybko odczuwa objawy zatrucia. Kinga dzwoni pod numer alarmowy 112 i zgodnie z zaleceniami Operatorki CPR przeprowadza skuteczną pierwszą pomoc. Niestety, okazuje się, że Ola także zatruła się farbą i zdradza o wiele poważniejsze objawy niż jej chłopak. Dziewczyna najpierw traci przytomność, potem oddech. Operatorka instruuje Łukasza i Kingę, jak... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 373
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 40-letniego Marka Walczaka. W karetce razem z nim jest jego kochanka. Oboje biegali w parku, kiedy mężczyzna dostał nagle ostrych duszności. Kobieta wezwała pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna znalazł sobie kochankę, bo ma dość nadopiekuńczej żony. Kobieta przyjeżdża do szpitala z ich wspólnym przyjacielem. Małżeństwo nie może mieć dzieci, dlatego żona Marka nadmiernie się nim opiekuje. Bardzo chciałaby zostać matką i jest przewrażliwiona na... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda pomagają matce blisko trzydziestoletniego Daniela, który zaczął dziwnie się zachowywać. Daniel jest programistą prowadzącym własną działalność. Do tej pory cały wolny czas spędzał w domu przed komputerem, a od kilku tygodni prawie nigdy go nie ma, unika matki, stał się konfliktowy i brakuje mu pieniędzy. Kiedy trzy dni temu sprzedał swój ukochany komputer, kobieta nabrała najgorszych obaw i postanowiła jak najszybciej ustalić, co się z nim dzieje. Do Septagonu... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Majewski, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Duma Polski czyli konie arabskie - Janów Podlaski
Godziny emisji
Rozwiń opis
200 - lecie słynnej na całym świecie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim. Opowiemy o koniach arabskich wyhodowanych w polskich państwowych ośrodkach, a także o narodowym pokazie koni arabskich oraz o aukcji Pride of Poland. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Koziorożec nubijski mistrz przetrwania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziorożec nubijski żyje tylko na Bliskim Wschodzie i Afryce Północno - Wschodniej. Spędzimy rok nad Morzem Martwym, aby poznać jego obyczaje, możliwości i zagrożenia. Odkryjemy, czym mieszkające tu zwierzęta różnią się od afrykańskich pobratymców. (Japonia 2013)

Reżyseria: Minako Harada, Toshiyuki Ichinara

Czas: 49min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 117
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eda nie może znieść, że kwitnie szczęście w domu Szeherezady. Nadide ostrzega Fusun choćby przed myślą o powtórnym ślubie z Ali Kemalem. Gdy Sezen i Burak odpoczywają w Antalyi, wraca właściciel mieszkania, w którym dziewczyna mieszka z ojcem. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:30
Pogoda - 09.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
12:33
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starszy mężczyzna skaleczył się podczas przygotowywania ogrodu do nadejścia zimy. Po 7 dniach występują u niego silne objawy zakażenia tężcem: bóle stawów i skurcze mięśni, ale jego żona, Maria podejrzewa udar. Kobieta dzwoni pod 112. U mężczyzny pojawia się charakterystyczny objaw tężca – uśmiech sardoniczny, a Operatorka dowiaduje się, że mężczyzna zranił się w rękę podczas prac w ogrodzie. Stan Zbigniewa pogarsza się z każdą minutą. Operatorka stara się uspokoić Marię i prosi, aby... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
21-letnia Jagoda Adamczyk nie ma lekko. Od lat jest znieważana i źle traktowana przez swojego bezrobotnego ojczyma, Grzegorza (46 l.). A teraz zostaje wyrzucona z mieszkania, aby jego ukochana córka Agata (19 l.) mogła do niego wrócić. Iwona (40 l.), biologiczna matka Jagody i żona Grzegorza, też nie jest w stanie jej pomóc, ponieważ jej mąż nie chce jej w ogóle słuchać. Jagoda znajduje nocleg u swojego chłopaka Pawła (21 l.), który mieszka w sąsiedztwie. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 3/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Skok" W nocy trzech zamaskowanych bandytów napada na dom Szostaków. Terroryzują całą rodzinę, a Szostaka zabierają do banku, którego jest kierownikiem. Gangsterzy chcą, by otworzył im sejf. Na miejscu Szostak zdaje sobie sprawę, że wcale nie jest ich pierwszą ofiarą. Bandyci porwali również jego kolegę Humela. Uciekając, złodzieje ciężko ranią mężczyznę. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda, Bury i Szef spotykają się z klientem, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami swojej żony. Mężczyzna pracuje za granicą, żeby utrzymać rodzinę. Zauważył, że z ich wspólnego konta znikają pokaźne kwoty. Żona nie chce powiedzieć na co przeznacza środki, a on obawia się najgorszego… Czuje, że ich problemy odbijają się na synu, który staje się coraz bardziej apatyczny… Detektywi odkrywają, że żona klienta faktycznie popadła w niebezpieczny nałóg, który zagraża zdrowiu... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
13:45
Miejsca. Powstanie Warszawskie. Kościół
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Symboliczny powrót do różnych miejsc w Warszawie. 70 lat temu tu rozgrywaly się ludzkie tragedie. Powstanie warszawskie zbierało krwawe żniwo. Głos z offu czyta wspomnienia tych, którzy przetrwali. W kontraście obrazy z życia współczesnego miasta. (Polska 2014)


Czas: 3min.
13:30
Na sygnale - odc. 15
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest Wigilia. Ratownicy zaczynają dyżur i od razu jadą na miejsce napadu. Uzbrojony bandyta, przebrany za Mikołaja, wtargnął do kantoru, ma zakładników. Wiktor odkrywa, że mężczyzna zdecydował się na skok, by zdobyć pieniądze na operację umierającego syna. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:45
Polska z Miodkiem - (22) Klecko
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
13:50
Turystyczna Jazda - odc. 68 Tatabanya i Będzin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznamy turystyczne atrakcje dwóch miast partnerskich, które łączy górnicza przeszłość: Będzina i węgierskiej Tatabanyi. Dowiemy się, jak powstało miasto Tatabanya oraz jak aktywnie można spędzić czas w Będzinie. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:50
Słoiki, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr, kierowca, przyjeżdża do Warszawy za pracą. Jest gotów wziąć każde zajęcie – jeżeli w Warszawie się nie uda, to wyjedzie za granicę, ale musi zarobić na ślub z Jolą. Chcieliby też zamieszkać w stolicy, dać dzieciom dobre wykształcenie, lepszy niż oni mieli start w życiu. Udaje mu się zaczepić jako parkingowy. Po pewnym czasie zwraca na niego uwagę Zygmunt, prężny przedsiębiorca, który proponuje mu pracę w charakterze swojego kierowcy. Pewnego dnia Piotr odbiera Zygmunta z kasyna, a ten... (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Rozenkrantz
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 932
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brat i siostra, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Na komisariat policji zgłasza się kobieta, która twierdzi, że jej syn został zamordowany. Od tygodnia nie ma z nim kontaktu. Podczas przeszukania domu zaginionego komisarze znajdują ślady krwi. Okazuje się także, że zniknęły pieniądze ofiary. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.281
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskiej. Mariusz skruszony. Ludzie, którym winien jest pieniądze są naprawdę niebezpieczni. Prosi matkę o pomoc. Na komendzie do idącej korytarzem Morawskiej podbiega Gajda z kwiatami. Chce przeprosić i przekonuje, że to wszystko było pomyłką, intrygą Zośki. Wieczorem do Mariusza przychodzi człowiek z miasta. Za Mariuszem pojawia się Jaskowska… Kiedy Alicja po pracy zbiera się do wyjścia z komendy, zagląda do niej Zosia. Okazuje się, że ma specjalną misję...   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
14:00
Elif - odc. 66
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:00
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 3/13 Rieti
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donal zawita do doliny Rieti, w środkowych Włoszech. Pod skrzydłami babci Sandry będzie uczył się przygotowywania tradycyjnych, lokalnych potraw, takich jak pizzicotti czy quiche z raków. Przy okazji wybierze się do wspaniałego ogrodu mnichów. (USA 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:25
Afryka od kuchni - odc. 3/13 Lamu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiran Jethwa - urodzony w Kenii pół Brytyjczyk, pół Hindus, cieszący się międzynarodową popularnością kucharz i autor telewizyjnych programów kulinarnych, zabiera nas w kulinarną podróż po Kenii, Etiopii i Ugandzie. (USA 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:55
M jak miłość - odc. 1295
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek dzwoni do Marcina, prosi o pomoc. Aneta znów grozi, że powie o ich romansie Magdzie. Brat obiecuje Chodakowskiemu, że z dziewczyną porozmawia. Poważne problemy ma również Tomek w pracy. Szef policjanta chce odejść na emeryturę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Ilona Lewandowska - Aneta, Julita 'Jula' Fabiszewska - Paulina, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

Czas: 45min.
14:15
Pojazdy powstańczej Warszawy cz.2
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o pojazdach używanych przez Armię Krajową w Powstaniu Warszawskim. (Polska 2004)


Czas: 41min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.711
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo Warszawiaków - Natalii (32 l.) i Huberta (36 l.) Szymańskich rozpada się po 7 latach, gdy kobieta przyłapuje męża w łóżku z inną. Małżonkowie wychowują trójkę dzieci - Łukasza (9 l.) i Amelkę (8 l.) z pierwszego małżeństwa Huberta oraz wspólną córkę, Alinę (5 l.). Ale mężczyzna nigdy nie troszczył się o dzieci, dlatego też zostają one przy Natalii. Matka Łukasza i Amelii nie żyję i jedyna mama, jaką oni znają, to dla nich Natalia. Hubert - despotyczny nauczyciel - jest mocno... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 934
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poza zasięgiem, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Do komisarzy zgłasza się kobieta, która była świadkiem porwania. Policja próbuje skontaktować się z mężem uprowadzonej, ale jego telefon jest poza zasięgiem. Nie ma go również w jego firmie. Tymczasem policja ustala, że do domu małżeństwa kilka dni temu ktoś próbował się włamać, a w przeddzień porwania mąż zaginionej został pobity. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Małgorzata Zarzycka
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:55
Czas honoru - odc. 2 Na polskiej ziemi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział dywersyjny podejmuje kolejną próbę dotarcia nad terytorium Polski. Tym razem się udaje, chociaż cała piątka omyłkowo ląduje ok. 20 km od planowanego miejsca zrzutu. Spadochron Władka zaczepia się o gałęzie drzew, chłopak skacze i skręca nogę. (Polska 2008)

Reżyseria: Michał Kwieciński, Michał Rosa
Obsada: Jan Englert, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maja Ostaszewska, Ewa Wencel, Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Żurawski

Czas: 47min.
15:55
Zmiennicy - odc. 6/15 - Prasa szczególnej troski
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowa "prasa szczególnej troski" to tygodnik, który masowo wykupują ludzie prezesa Kluska. W paczkach z gazetami ukrywają narkotyki i wysyłają do Niemiec. Z radości, że kolejna dostawa dotarła na miejsce, Klusek spędza wieczór z prostytutką Mariolą. (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Ewa Błaszczyk, Anna Gronostaj, Irena Kwiatkowska, Halina Rowicka, Ewa Serwa, Wojciech Pokora, Piotr Pręgowski, Jerzy Przybylski, Kazimierz Wysota, Krzysztof Zaleski

Czas: 53min.
15:05
Bez konia ani rusz
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Spisak to jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego jeździectwa sportowego. Wielokrotny mistrz Polski we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich (Ateny, Pekin, Londyn). (Polska 2015)


Czas: 11min.
15:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
15:35
Astronarium - (40) - "Projekt CTA"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 40 "Projekt CTA". Obserwatorium nowego rodzaju, ogromna sieć teleskopów obserwująca Wszechświat w promieniach niosących największe energie. Właśnie tak ma wyglądać CTA - sieć teleskopów Czerenkova - największych astronomicznych projektów na świecie. (Polska 2017)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 4/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy Dwór Mazowiecki „Charlie’s” Karol otwarcie przyznaje, że lubi jedzenie typu „fast food” i można powiedzieć, że zna się na tym świetnie zna, ponieważ za zagranica pracował w tego typu restauracjach. Kiedy wrócił do Polski razem ze swoją dziewczyną Agnieszką postanowili spełnić marzenie o własnej restauracji i otworzyli bar „Charlie’s” w Nowym Dworze Mazowieckim. Oczywiście bar Karola i Agnieszki miał być fast food’em z prawdziwymi burgerami, stekami z frytkami i tortillami. Pomysł na taki... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina McCrory jest liczna, a muszą się zmieścić w bardzo małym domku. Dla dwóch synów już dosłownie brakuje w nim miejsca i dlatego pomoc ekipy programu „Dom nie do poznania” będzie nieoceniona. Ty Pennington i jego przyjaciele mają tylko siedem dni, by całkowicie odmienić ich życie…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
16:45
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 9
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrócona wersja odcinków cyklu prezentującego możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Na walizkach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3442
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
W agencji towarzyskiej znalezione zostają zwłoki recepcjonistki. Jak się okazuje, poprzedniego dnia w agencji zjawił się mężczyzna, który groził je pracownikom bronią. Natalia Nowak i Robert Barcz prowadzą śledztwo. Policjantka próbuje zinfiltrować agencję od środka, co okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Jednocześnie policjanci badają sprawę ukradzionego wózka inwalidzkiego niepełnosprawnego chłopaka. Oburzeni bezczelnością złodzieja, detektywi namierzają podejrzanego – rezultat tego... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 230
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martynie Sumińskiej z licealnej 2d spodobał się Tomek Witkowski z maturalnej klasy. Chce się z nim umówić na randkę. Nie wie jednak, że chłopak jest zainteresowany Anną Strzałecką. Chłopak umawia się z koleżanką, a Martyna jest wściekła i postanawia zemścić się na rywalce. Chce oczernić ją w oczach Tomka, dlatego wysyła do jego kolegów zdjęcie, na którym jego wybranka obejmuje kolegę. Ania domyśla się, że to Martyna chce skłócić ją z Tomkiem. Tymczasem zazdrosna dziewczyna wymyśla, jak... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 27 Terrorysta
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do jednego z modnych klubów fitness dociera wiadomość o podłożeniu ładunku wybuchowego. Alarm okazuje się fałszywy, a w podejrzanym pakunku antyterroryści znajdują amatorsko przygotowany tykający budzik. Komisarz Maj przesłuchuje pracowników klubu. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3498
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Cena miłości - odc. 99
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ismail wyznaje, że widział, jak Jawuz zabija człowieka. Burhan wycofuje swoje zeznania. Fidan mówi Pali, że wie o jego zdradzie i że zamierza go rzucić. Bora podczas kłótni zrzuca Nazan ze schodów. Sawasz go bije i każe mu zniknąć z ich życia. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.226
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Rzeszowie mieszka Mariola Sikorczak (30 l.) z mężem Michałem (33 l.) i dziećmi: Alą (16 l.), Jarkiem (12 l.), Darią (7 l.) i Eweliną (5 l.). Ala lubi swoje rodzeństwo, ale uważa, że poświęca za dużo czasu na obowiązki domowe. Mariola nie rozumie swojej córki, bo, jej zdaniem, najstarsze dzieci zawsze powinny pomagać w opiece nad młodszymi. Mariola znowu jest w ciąży. Ala jest zagniewana, bo obawia się, że będzie miała jeszcze więcej pracy w domu. Nastolatka marzy o karierze sportowej i... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 488
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał ma piękną żonę – Anię, która jest byłą modelką, a obecnie zajmuje się projektowaniem ubrań i biżuterii. Parze powodzi się finansowo, jednak od dwóch lat bezskutecznie starają się o dziecko. Któregoś dnia mężczyznę odwiedza w jego biurze młoda dziewczyna – Marta (27) z dwumiesięcznym dzieckiem. Twierdzi, że kiedyś spędzili wspólnie noc, a dziecko jest tego owocem. Michał wyśmiewa młodą matkę. Jest przekonany, że to naciągaczka, która usiłuje wyciągnąć od niego kasę. Niedługo potem... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:40
Zraniona miłość - odc. 61
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leon odzyskuje przytomność. Weronika błędnie odczytuje treść listu zostawionego przez syna i obiecuje, że zgodzi się na ślub z Yildiz. Mimo obaw Hilal i Alego Kemala, porucznik nie zdradza, kto do niego strzelał. Grecka armia rozbija siły Eszrefa paszy. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 3/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 374
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
37-letnia Hanna Rusek przywozi na SOR swoją 29-letnią macochę. Kobieta dostała nagłego ataku bólu brzucha i bardzo cierpi. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Kobieta wyszła za mąż za dużo starszego od siebie mężczyznę. Bardzo pragnie zostać matką, ale jej ukochany nie chce mieć dzieci. Dlatego w tajemnicy przed mężem stara się zajść z nim w ciążę. Kobieta poroniła już kilka razy i boi się, że znów może się to zdarzyć. Nie chce, żeby jej mąż dowiedział się, że trafiła do szpitala.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Diablo i Ruda zajmują się sprawą właściciela siłowni, w której grasuje podglądacz. Klientki odkryły dziury w ścianach prysznicowych, przebieralniach i w toalecie. Skrażyły się też na kradzieże osobistych drobiazgów z szafek. Właściciel prosi detektywów, by złapali podglądacza, zanim jego siłownia straci dobrą reputację i klientelę. W tym odcinku detektywi Septagonu pomagają też pewnej sprzedawczyni, która szukając miłości w internecie. znalazła czterech obiecujących... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Wąsiński
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 4/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:55 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konflikt pokoleń Pewnego dnia po krótkiej wymianie zdań z Mariolą, Ferdek czuje się dotknięty niewłaściwym zachowaniem córki w stosunku do niego jako ojca. Postanawia baczniej przyjrzeć się temu, co córka robi, z kim wychodzi, o której wraca, i w ogóle poważnie zająć się jej wychowywaniem. Jest szczególnie zaniepokojony jej randkami. Kiedy Halina broni córki, twierdząc, że jest już ona dorosła i ma prawo umawiać się, z kim chce i robić, co chce, odnosząc się do własnych wspomnień z młodości,... (Polska 2009)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7161
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:30 Na żywo
Diagnoza - premiera serialu
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7144
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7141
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Diagnoza - premiera serialu
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:55 Na żywo
Uwaga!, odc. 5035
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.282
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Noc na ranczu Mikołaja. Koło samochodu Mikołaja kręci się Jerzy. Rano Mikołaj śpieszy się do pracy, ale nigdzie nie może znaleźć kluczyków. Wścieka się i kłóci o to z Dominiką. Wreszcie dzwoni po Zapałę i prosi by po niego podjechał. W ciągu dnia dzwoni Dominika. Wróciła już ze szkoły z koleżanką i znalazła kulczyki. Pyta czy może pojechać samochodem do sklepu, bo chciały zrobić jakiś ekstra obiad. Nie ma prawa jazdy, ale przecież umie jeździć. Mikołaj się denerwuje i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, piotr kolski
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Przyjaźń w cieniu Kremla
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inspiracją dla twórców filmu stało się przemówienie śp. Lecha Kaczyńskiego wygłoszone w Tbilisi w 2008 r. podczas inwazji rosyjskiej na Gruzję. Te słowa dziś wydają się prorocze w kontekście wojny na Ukrainie i odradzającego się rosyjskiego imperializmu. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Grabysa, Wojciech Jachymiak

Czas: 65min.
20:05 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 154min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.513
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podwórku kamienicy przy Ćwiartki 3 pojawia się tajemniczy duży kocur. Zakłóca ciszę nocną głośnym miauczeniem a szczególnie pod oknami Kiepskich. Ferdek lekceważy problem, natomiast Halina jest zaniepokojona, ponieważ jak twierdzi od dzieciństwa boi się kotów. Wszelkie próby pozbycia się intruza nie udają się. Co więcej, kot nieoczekiwanie zaczyna pojawiać się nawet w mieszkaniu Kiepskich. Halina podejrzewa, że w sprawę mogą być zamieszane siły nieczyste.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Wykapany ojciec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie. David Wozniak (Vince Vaughn) jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, ale ma dobre serce i wszyscy go lubią. Pewnego dnia Dave dowiaduje się, że za sprawą nasienia, które sprzedawał do banku spermy, jest biologicznym ojcem 533 dzieci, z których 142 weszło na drogę sądową, by poznać jego tożsamość. David postanawia, że weźmie odpowiedzialność za swoje czyny. Postanawia poznać swoje dzieci i wyrusza w podróż pełną nietypowych... (USA, 2013)

Reżyseria: Ken Scott(1)
Obsada: Andrzej Blumenfeld, Bobby Moynihan, Pratt Chris, Smulders Cobie, Vince Vaughn
20:10
Doradca smaku-Bruschetta z awokado i sadzonym jajkiem, odc. 13/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2526
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman ma brata? Roman pomaga Ksaweremu w przygotowaniu pracy na temat historii ich rodziny. Razem z Honoratą przeglądają stare rodzinne pamiątki. Hoffer przypadkiem znajduje list do swojego ojca od jakiejś kobiety z Ukrainy z dołączonym zdjęciem dziecka. Wnioskuje, że to kochanka ojca, z którą miał syna o imieniu Antoni. Czyżby Roman miał brata, o którym nie wie? Czy Kornacki odda Tosię Hofferom? Tosia dalej ostro kłóci się z Kornackimi. Zuza nalega, żeby dziewczynka zamieszkała z nimi. Kamil... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ostatniej kolacji w Wilanowie, która dla wszystkich była absolutnym zaskoczeniem, nie ma już w grupie przywódców. Każda z czterech pozostających w programie par ma od tego momentu takie same szanse, bo wraz z brakiem Team Leaderów, nikt nie jest już chroniony immunitetem. Jak to wpłynie na układ sił? W tym tygodniu głównym zadaniem ekipy Domu Marzeń było urządzenie kuchni. Nowe meble, nowe sprzęty – to zazwyczaj cudowne uczucie. Czy jednak spełnią oczekiwania przyszłych mieszkańców…? Do... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak jest bardzo troskliwy wobec Izy. Odprowadza ją do pracy, przygotowuje kolację. Iza zastanawia się, co jest przyczyną zmiany zachowania Kuby. Przybylska namawia Wach na wspólny wypad do szkoły tańca Ewy. Paulina decyduje się spróbować. Tymczasem na komendę wpływa nowe zgłoszenie. Biznesmen znajduje zwłoki żony w swojej willi. Z domu ginie gotówka i biżuteria. Szybko zgłasza się jeden z właścicieli lombardu, w którym ktoś sprzedaje skradzione precjoza. Kryminalni... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
21:40
El Principe - dzielnica zła - odc. 29
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja ustala adres, pod którym porywacze przetrzymują małą Ruth, córkę Frana. Podkomisarz prowadzi akcję jej odbicia. Tymczasem dziewczynka sama podejmuje próbę ucieczki. Dręczona wyrzutami Leila, żona Faruqa, wyznaje mu prawdę o ciąży i kradzieży. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
21:55
Paranoja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala - a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić. Tylko czy Adam Cassidy (Liam Hemsworth) będzie potrafił oprzeć się wizjom nieskończonego bogactwa oraz nieograniczonej władzy i nie stanie się jedynie kolejnym pionkiem na szachownicy, na której zblazowani bogacze rozgrywają kolejną śmiertelnie... ( USA/Indie/Francja 2013)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Amber Heard, Harrison Ford, Lucas Till, Embeth Davidtz, Julian McMahon, Richard Dreyfuss
21:00
Straszny film 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalona komedia parodiująca najsłynniejsze filmy z ostatnich lat – między innymi "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" czy "Oszukać przeznaczenie" – oraz książkowe bestsellery, z "50 twarzami Greya" na czele. Młode małżeństwo adoptuje trójkę dzieci. Wkrótce w ich życiu następuje szereg coraz dziwniejszych zdarzeń. Okazuje się, że dom, w którym mieszkają opętany jest przez demona…   Dla małoletnich od... (USA, 2013)

Reżyseria: David Zucker, Malcolm Lee
Obsada: Ashley Tisdale, Charlie Sheen, Simon Rex
22:35
El Principe - dzielnica zła - odc. 30
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komórka terrorystów w Ceucie zyskuje nowego członka. Yasin, z wykształcenia chemik, ma pomysł jak zabić najwięcej niewiernych za jednym zamachem. Nabil prowadzi wewnętrzne śledztwo w sprawie śmierci Anibala. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 09.08 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Na walizkach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
22:50
Hot Shots!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana parodia kina akcji. Topper Harley (Charlie Sheen) żyje w buddyjskiej świątyni, jego dawny, niekompetentny dowódca urzęduje teraz w Białym Domu, a gdzieś na Bliskim Wschodzie grupa amerykańskich zakładników oczekuje wybawienia. Oczywiście jedynie Harley jest w stanie przeprowadzić niekonwencjonalną, brawurową akcję ratowniczą. Ale jak go do tego skłonić?   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1991)

Reżyseria: Jim Abrahams
Obsada: Charlie Sheen, Cary Elwes, Kevin Dunn, Lloyd Bridges, Valeria Golino
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:35
O kinie: Bokiniec
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1953 r. Lucjan Bokiniec założył Dyskusyjny Klub Filmowy "Żak" - później im. Zbyszka Cybulskiego, którego był przewodniczącym w latach 1958 - 1973. Lucjan Bokiniec był organizatorem Wakacyjnego Studia Wiedzy o Filmie, autorem filmów dydaktycznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Andrzej Mańkowski

Czas: 51min.
23:15
Na sygnale - odc. 139 "Stop"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po pracy Piotr jest świadkiem wypadku - rozpędzone auto uderza w idącą poboczem kobietę. Winowajca ucieka, a Strzelecki robi wszystko, by uratować ranną. Pomaga mu 12 - letnia córka ofiary, Gosia. Ekipa Wiktora nie może przyjechać na miejsce wypadku. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Adrian Wajda - Makler, Katarzyna Furmanek - Gosia, Malwina Wiktorowska - Matka

Czas: 23min.
23:45
Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr jest zdecydowany na odejście z pogotowia i spędza z kolegami ostatni dyżur. Szef stacji robi jednak wszystko, by zatrzymać chłopaka w zespole. Poza tym doktor Góra jedzie z ekipą do starszej kobiety, która ma problem z krzepliwością krwi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Jakub Strach - Grześ, Katarzyna Gorczyca - Marta

Czas: 22min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Pojazdy powstańczej Warszawy cz.2
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o pojazdach używanych przez Armię Krajową w Powstaniu Warszawskim. (Polska 2004)


Czas: 41min.
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:50
Spadkobiercy, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką... (Polska 2012)

Reżyseria: Piotr Koper
00:40
Z odzysku
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przejmująca, zaskakująca autentyzmem i znakomicie zagrana opowieść o dojrzewaniu, trudnych życiowych wyborach, o skomplikowanej, ale szczerej miłości i konsekwencjach tego uczucia. Akcja filmu rozgrywa się na Śląsku, ponurym i brudnym. (Polska 2005)

Reżyseria: Sławomir Fabicki
Obsada: Antoni Pawlicki, Natalia Wdowina, Jacek Braciak, Dmytro Melnychuk, Michał Filipiak, Wojciech Zieliński, Jerzy Trela, Dorota Pomykała

Czas: 103min.
00:15
Na sygnale - odc. 141 "Dr Hans"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr i Martyna jadą w końcu na wakacje, ale wcale nie na słoneczne wyspy, tylko do pensjonatu pod Leśną Górą. A na miejscu trafiają na plan filmu i znów wpadają w kłopoty. Jeden z aktorów ma nagle problemy z sercem. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Jarosław Jakimowicz - Rudolf Fejm, Sławomir Pacek - Reżyser, Andrzej Skorupa - Jurek

Czas: 22min.
00:45
Pogoda na miłość
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda meteorolożka, Deb, otrzymuje intratną propozycję pracy w charakterze pogodynki w lokalnej telewizji. Musi się jednak zdecydować czy kontynuować tę pracę, czy wybrać prestiżowe stypendium, które umożliwi jej napisanie doktoratu i karierę naukową. (USA 2015)

Reżyseria: Bradford May
Obsada: Ben Begley, Stacey Dash, Gregory Harrison, Katie Leclerc

Czas: 83min.
00:20
Bez konia ani rusz
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Spisak to jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego jeździectwa sportowego. Wielokrotny mistrz Polski we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich (Ateny, Pekin, Londyn). (Polska 2015)


Czas: 11min.
00:40
Astronarium - (40) - "Projekt CTA"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 40 "Projekt CTA". Obserwatorium nowego rodzaju, ogromna sieć teleskopów obserwująca Wszechświat w promieniach niosących największe energie. Właśnie tak ma wyglądać CTA - sieć teleskopów Czerenkova - największych astronomicznych projektów na świecie. (Polska 2017)


Czas: 22min.
00:30
To tylko seks
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Jamie (Mila Kunis) to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od rekrutacji. Dzięki swojej pracy poznaje Dylana (Justin Timberlake), dyrektora artystycznego z Los Angeles i namawia go na zmianę pracy i przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie sama mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że “nadają na tych samych falach” - szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają wykorzystać wzajemne zauroczenie i spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja... (USA, 2011)

Reżyseria: Gluck Will(1)
Obsada: Bryan Greenberg, Jenna Elfman, Justin Timberlake, Kunis Mila, Patricia Clarkson
00:10
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 8/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Dawid Kwiatkowski, Maciej "Glebą" Florek i Ida Nowakowska (Polska)

00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Marta i Grzegorz są w sobie zakochani. mieszkają w tzw. bliźniaku. Jednak ich rodzice nie wiedzą o ich związku. Od lat toczą ze sobą wojnę. Pewnego dnia dziewczyna oznajmia Grzegorzowi, że jest w ciąży. chłopak bardzo się cieszy, jednak nie wiedzą jak powiedzieć o tym rodzicom. Marta odkrywa, że jej matka spotyka się z kimś i najwidoczniej ukrywa to przed nią. Pewnego dnia, wraz z Grzegorzem, zupełnie przez przypadek słyszą kłótnię matki Marty z ojcem Grzegorza. Wynika z... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 45min.
01:10
Wybrani, odc. 12/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
To ostatni odcinek poświęcony historii, która trzyma w napięciu od „Diabelskiej części”. Chcąc ochronić umierającego mężczyznę, którego numer został podany przez Maszynę, Wybrani muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnikami. Z trudem udaje im się powstrzymać wrogów. W szeregach zespołu brakuje Reese'a, który porzucił misję po tragicznym w skutkach starcu z HR. Niestety osłabienie składu zespołu może mieć poważne konsekwencje. (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mirka jest młodą pielęgniarką, która mieszka sama w domku jednorodzinnym. Pewnego dnia niespodziewanie odwiedza ją matka, Renata, która ma przerwę w pracy na uczelni i chce zostać u córki na dłużej. Renata jest bardzo rozrywkową kobietą, która często zmienia mężczyzn. Mirka jest jej przeciwieństwem. Matka natarczywie dopytuje się, czy córka kogoś ma i Mirka dla świętego spokoju wymyśla, że ma romans z żonatym sąsiadem, Sebastianem. Renacie ta informacja nie wystarcza i... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
Naszaarmia.pl - odc. 276
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 21min.
02:20
Świat bez tajemnic - Homo Touristicus
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzisiejsza turystyka to największy przemysł świata, generujący ponad 1000 miliardów dolarów rocznie. Wynalazek brytyjskiej arystokracji XIX w. , rozpowszechnił się stopniowo w XX w. osiągając obecne spektakularne rozmiary przemysłu wypoczynkowego. (Francja 2013)

Reżyseria: Charles-Antoine De Rouvre, Jerome Scemla

Czas: 51min.
02:10
Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 19 - W poszukiwaniu prehistorycznej osady
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku zwiedzanie Skawiny: - Rynek - zabytkowy układ rynku i sąsiednich ulic z czasów lokacji XIV w. , klasycystyczne domy, secesyjny ratusz, - Kościół Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, pierwotnie gotycki (1364). (Polska 2015)


Czas: 9min.
02:20
Turystyczna Jazda - odc. 68 Tatabanya i Będzin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznamy turystyczne atrakcje dwóch miast partnerskich, które łączy górnicza przeszłość: Będzina i węgierskiej Tatabanyi. Dowiemy się, jak powstało miasto Tatabanya oraz jak aktywnie można spędzić czas w Będzinie. (Polska 2017)


Czas: 10min.
02:40
Pojazdy powstańczej Warszawy cz.2
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o pojazdach używanych przez Armię Krajową w Powstaniu Warszawskim. (Polska 2004)


Czas: 41min.
02:10
Uwaga!, odc. 5035
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 215/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:00
El Principe - dzielnica zła - odc. 29
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja ustala adres, pod którym porywacze przetrzymują małą Ruth, córkę Frana. Podkomisarz prowadzi akcję jej odbicia. Tymczasem dziewczynka sama podejmuje próbę ucieczki. Dręczona wyrzutami Leila, żona Faruqa, wyznaje mu prawdę o ciąży i kradzieży. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
03:50
El Principe - dzielnica zła - odc. 30
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komórka terrorystów w Ceucie zyskuje nowego członka. Yasin, z wykształcenia chemik, ma pomysł jak zabić najwięcej niewiernych za jednym zamachem. Nabil prowadzi wewnętrzne śledztwo w sprawie śmierci Anibala. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
03:25
Świat bez tajemnic - Bydgoszcz od świtu do zmierzchu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bydgoszcz nie jest metropolią i to odróżnia ją od stolic, które zostały do tej pory sportretowane w tym cyklu. Choć życie płynie tu wolniejszym rytmem, to jednak Bydgoszcz nie ma charakteru prowincjonalnego miasteczka. (Polska 2013)

Reżyseria: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński

Czas: 49min.
03:25
Bez konia ani rusz
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Spisak to jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego jeździectwa sportowego. Wielokrotny mistrz Polski we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich (Ateny, Pekin, Londyn). (Polska 2015)


Czas: 11min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:00
Tajemnice losu, odc.2762
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:55
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 10/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Majaga", (Dębica). W podkarpackiej Dębicy, nieopodal rynku, w bliskim sąsiedztwie kościoła mieści się restauracja o tajemniczej nazwie „Majaga”. Prowadzą ją dwie siostry, Agnieszka i Małgosia. Miejsce to jest spełnieniem ich marzeń, jednak choć wiele osób wie, gdzie się znajduje, to nikt do niej nie zagląda. Dziewczyny nie wiedzą w czym tkwi problem. Przecież mają fajny lokal, który według nich jest świetnie urządzony, do tego znakomita karta i bardzo zgrany zespół. Coś... (Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.597
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:50
Notacje - Eugeniusz Haneman. Fotograf w Powstaniu Warszawskim
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater notacji opowiada o swoich przeżyciach z powstania arszawskiego. Mówi, jak został fotografem powstania, pracującym na zlecenie Delegatury Rządu na Kraj i jak ta praca wyglądała. Wspomina swego partnera w pracy, Krisa Brauna. (Polska 2008)


Czas: 9min.
04:25
XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Andrus, Marcin Daniec i Mariusz Kałamaga w mrągowskim amfiteatrze. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Smile, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy. B, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Elita oraz laureaci I nagrody 29. PAKI - Kabaret K2. (Polska 2013)

Reżyseria: Beata Haraismowicz

Czas: 60min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
04:30
Na walizkach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:50
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 8 Cynk
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat ziół i minerałów. O tym jak ważne są dla naszego zdrowia nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Jeżeli często łapiemy infekcje, mamy kłopoty z koncentracją, wypadają nam włosy i łamią się paznokcie, może to świadczyć o niedoborach cynku. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:40
Nauka jazdy, odc. 7/29
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Małgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każdą stresującą sytuację drogową obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów. (Polska)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.816
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3776
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:42
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.820
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info