Program dla 2017-08-10 od do
20.08 21.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:25
XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Andrus, Marcin Daniec i Mariusz Kałamaga w mrągowskim amfiteatrze. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Smile, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy. B, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Elita oraz laureaci I nagrody 29. PAKI - Kabaret K2. (Polska 2013)

Reżyseria: Beata Haraismowicz

Czas: 60min.
04:50
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 8 Cynk
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat ziół i minerałów. O tym jak ważne są dla naszego zdrowia nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Jeżeli często łapiemy infekcje, mamy kłopoty z koncentracją, wypadają nam włosy i łamią się paznokcie, może to świadczyć o niedoborach cynku. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:40
Nauka jazdy, odc. 7/29
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Małgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każdą stresującą sytuację drogową obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów. (Polska)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3776
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5035
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:42
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.820
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00
Dr Quinn - seria IV, odc. 15/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew spotyka się z Emmą - dziewczyną z saloonu Hanka. Michaela jest przeciwna takiemu związkowi. Preston proponuje Myrze posadę w banku. Dziewczyna waha się, ponieważ Horacy nie chce się zgodzić, by tam pracowała. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:55
Natura w Jedynce - Koziorożec nubijski mistrz przetrwania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziorożec nubijski żyje tylko na Bliskim Wschodzie i Afryce Północno - Wschodniej. Spędzimy rok nad Morzem Martwym, aby poznać jego obyczaje, możliwości i zagrożenia. Odkryjemy, czym mieszkające tu zwierzęta różnią się od afrykańskich pobratymców. (Japonia 2013)

Reżyseria: Minako Harada, Toshiyuki Ichinara

Czas: 49min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 112 "Gips"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba zostaje przewodniczącym samorządu szkolnego, ale jednocześnie ma kilka zagrożeń. Tomek z kolei likwiduje zagrożenie przeprowadzki Magdy do jego studenckiego mieszkania. Ludwik wraca do domu z gipsem na nodze. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Społeczeństwo owadów. Mówimy owady, a myślimy brzęcząca mucha, kłujący komar albo gryząca mrówka. Owady stworzyły najstarsze społeczności na tej planecie. Dowiemy się, jak one funkcjonują, poznamy najbardziej zaskakujące zachowania owadów. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Plebania - odc. 924
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Katarzyna Łaniewska, Joanna Pietrońska, Ziemowit Wasilewski, Ewa Wawrzoń, Maciej Wileński, Piotr Bajor

Czas: 21min.
06:25
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
06:35
Sto tysięcy bocianów - odc.5
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienna wyprawa do Puszczy Białowieskiej. Felek i Marcin próbują wytropić żubry. Jesień to bardzo ważny czas w ich życiu. Przyjrzymy się też białowieskim klonom, lipom, dębom i jesionom. Opowiemy też o inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej. (Polska 2006)

Reżyseria: Marcin Krzyżański

Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Niegrzeczny pies, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 96
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa akcja poszukiwania Mateusza. Rodzina i policja próbują ustalić, kto uprowadził dziecko. Hanka jest zrozpaczona. W dodatku Marek obarcza ją winą za zniknięcie synka. Marta bierze coraz więcej leków. W końcu traci przytomność... (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.168
Godziny emisji
Rozwiń opis
18-leni Arek Poznański i jego 17-letnia siostra, Laura z przerażeniem uświadamiają sobie, że ich mama, Monika (48 l.) znalazła sobie nowego partnera. I nie byłoby w tym jeszcze nic złego, gdyby nie okazało się, że nowy przyjaciel mamy to 23-letni animator z Egiptu o imieniu Daniel. Od pierwszego dnia syn Moniki, Arek jest sceptycznie do niego nastawiony. Nie mieści mu się w głowie, co mężczyzna, który jest tylko 5 lat od niego starszy, może szukać u 48-letniej kobiety. Wygląda jednak na to,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 934
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poza zasięgiem, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Do komisarzy zgłasza się kobieta, która była świadkiem porwania. Policja próbuje skontaktować się z mężem uprowadzonej, ale jego telefon jest poza zasięgiem. Nie ma go również w jego firmie. Tymczasem policja ustala, że do domu małżeństwa kilka dni temu ktoś próbował się włamać, a w przeddzień porwania mąż zaginionej został pobity. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Bruschetta z awokado i sadzonym jajkiem, odc. 13/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:15 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20
Notacje - Maria Wiśniewska. Ja i Powstanie Warszawskie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Maria Malina Wiśniewska - dziennikarka i historyk powstania warszawskiego, łączniczka harcerska batalionu "Parasol". Dziennikarka Polskiego Radia i TVP, działaczka Towarzystwa Miłośników Historii, autorka pracy doktorskiej o Szarych Szeregach. (Polska 2008)


Czas: 9min.
08:35
Elif - odc. 66
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 10.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2016)


Czas: 10min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.622
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski odwiedza grób anonimowego trzyletniego chłopczyka, którego ciało przed rokiem wyłowiono z Wisły. Niestety, policji do tej pory nie udało się ustalić tożsamości dziecka, ani też osób odpowiedzialnych za jego gwałtowną śmierć. Cmentarny dozorca informuje zaskoczonego detektywa, że ostatnio na grób przychodzi regularnie nastoletnia dziewczyna. Po powrocie do biura Malanowski informuje Magdę i Tomka o tym fakcie. Malanowski jest zdeterminowany, żeby rozwiązać w końcu tajemnicę śmierci... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 98/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest przybita, sądzi, że nie odniosła do tej pory żadnych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Niespodziewanie jednak okazuje się, że jej grupa z ośrodka dla trudnej młodzieży wygrała konkurs na film o Krakowie. Dzieciaki robią Melanii niespodziankę w ramach podziękowania. Natomiast Bruno, wyznaje Meli, że mu się podoba… Jola ma kłopot. Babcia Irka oskarża ją o kradzież pamiątki po mężu - drogocennego naszyjnika. Jola jest pewna, że złodziejką jest Monika. Irek też ma takie... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 11/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika po napaści Adama cierpi fizycznie i psychicznie. Pod prysznicem próbuje zmyć z siebie ostatnie wydarzenia, a tymczasem skruszony Adam dobija się do niej mieszkania. Chce przepraszać i błagać o wybaczenie. Monika nie otwiera drzwi. Po tym jak ją uderzył nie chce mieć już z nim nic wspólnego. Rankiem, jak gdyby nigdy nic, jedzie do szpitala, gdzie kręcony jest dokument o transplantologii. Na niewinne docinki Marcina na temat jej kolacji z Adamem reaguje płaczem oraz ucieczką. Marcin... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 150 (s. III, odc. 23)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Firuze uczy księcia Cihangira języka perskiego. Ibrahim dowiaduje się, że jego córka żyje. Hürrem obiecuje zdradzić Ibrahimowi, gdzie znajduje się dziewczynka pod warunkiem, że ten pozbędzie się Firuze. I (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 47min.
09:30
Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 5 - Lotem ważki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny o tematyce ekologicznej. (Polska 2016)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 20min.
09:50
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
09:55
Pogoda - 10.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.623
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawiają się zrozpaczeni Krystyna i Marek Zachowiczowie. Klienci chcą wiedzieć, czy detektywi poczynili jakieś postępy w poszukiwaniu ich zaginionej córki, Katarzyny. Malanowski wyjaśnia im, że póki co udało się ustalić miejsce, w którym po raz ostatni logował się telefon zaginionej – to dzielnica willowa. W tym samym czasie Magda i Tomek rozpytują mieszkańców rzeczonej dzielnicy o poszukiwaną dziewczyną. Jedna z kobiet, Patrycja Elbert, mówi, że widziała Katarzynę,... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna prowadzi swoje gospodarstwo agroturystyczne żelazną ręką, zawsze bez zarzutu i serdecznie. Żeby zabić nudę i uczynić rentownym swój rodzinny dom, wynajmuje pokoje turystom, którzy odwiedzają okolicę. Znajdując sobie w ten sposób zajęcie, przymyka oko na powolny rozkład swojego małżeństwa. Aż do dnia, gdy para młodych, zakochanych przypomni jej, że jej związek z mężem nie jest już, taki jak był kiedyś... Bohaterka drugiej opowieści w tym odcinku - Jola jest z pochodzenia Chinką.... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 11/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tawerna "Ellada", (Głogów). Tawerna Ellada to restauracja otworzona niespełna rok temu na głogowskim rynku przez wybuchową parę. Ona Polka, on Grek. Poznali się w pracy w Niemczech. Oboje po przejściach, oboje zakochani, oboje marzyli o własnej restauracji. Postanowili, więc przenieść się do Polski i podbić serca głogowian prawdziwą, smaczną grecką kuchnią. Niestety rzeczywistość okazała się mniej słoneczna. A marzenia zmieniły się w horror. Brak pieniędzy, brak zapału, ciągłe... (Polska)

09:00
Niegrzeczny pies, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 16/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy miasteczka ulegają namowom oszusta i w efekcie tracą pieniądze. Michaeli i pastorowi udaje się jednak je odzyskać. Indianie chcą sprzedać nadwyżkę plonów kukurydzy Lorenowi. Początkowo Loren nie chce się angażować w interesy z Indianami. (USA 1995)

Reżyseria: Alan Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1674
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaworski nie poddaje się w staraniach o względy Zwoleńskiej. Małgorzata mówi córce, że nie potrzebuje kolejnego wpatrzonego w siebie mężczyzny, ale kogoś, kto zadba o jej potrzeby. Zainspirowana słowami matki Natalia, testuje Oliwiera, Klemensa i Macieja. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Zielińska, Maria Dejmek, Adrianna Biedrzyńska, Jacek Kałucki, Mikołaj Krawczyk, Sebastian Perdek, Adam Szczyszczaj, Olga Jankowska, Milena Staszuk, Marek Molak

Czas: 25min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 925
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Katarzyna Łaniewska, Maria Chwalibóg, Krzysztof Mateusiak

Czas: 21min.
10:50
Wyciskanie życia
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest mały, krępy, dobrze umięśniony, zawsze w pośpiechu i uśmiechnięty. Tak w skrócie można opisać p. Mirosława, który mieszka w Tomaszowie Maz. Złośliwi twierdzą, że w jego wieku to wypada co najwyżej chodzić na wieczorki seniorów lub grać w brydża. (Polska 2014)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aneta przygotowuje się do matury pod okiem korepetytora Adama. Czuje na sobie nieustanną presję ze strony apodyktycznej matki Marzeny - pani prezes, która ciągle ją kontroluje. Aneta czuje się osaczona i niekochana. Pragnie poczuć nieskrępowaną wolność. Przyjaciel Anety, Tomek martwi się o nią. Za namową nowo poznanego kolegi, hipisa Kamila, Aneta dołącza do sekty i ucieka z domu. Na drugi dzień nastolatka wraca do domu po rzeczy. Czeka na nią ojciec Janusz i Marzena. Dziewczyna nie chce... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 488
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał ma piękną żonę – Anię, która jest byłą modelką, a obecnie zajmuje się projektowaniem ubrań i biżuterii. Parze powodzi się finansowo, jednak od dwóch lat bezskutecznie starają się o dziecko. Któregoś dnia mężczyznę odwiedza w jego biurze młoda dziewczyna – Marta (27) z dwumiesięcznym dzieckiem. Twierdzi, że kiedyś spędzili wspólnie noc, a dziecko jest tego owocem. Michał wyśmiewa młodą matkę. Jest przekonany, że to naciągaczka, która usiłuje wyciągnąć od niego kasę. Niedługo potem... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Obserwator - odc. /110/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się coś ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2016)


Czas: 25min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 430 - Odważna decyzja
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szpitalu nawiązuje się rywalizacja między rezydentami i wolontariuszami na chirurgii. Aśka i Borys robią wszystko, aby uczestniczyć w operacjach jak najczęściej. Zamierzają wyeliminować konkurencję. Do szpitala trafia nastolatka, którą męczą omdlenia... (Polska 2010)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 48min.
11:05
Operacja Życie - odc. 43
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta, solistka gliwickiej operetki, od roku czeka na przeszczep wątroby. Kiedy znajduje się dla niej dawca, kontakt z Elżbietą urywa się. Zazwyczaj ludzie zakwalifikowani do przeszczepu nie rozstają się z telefonem. Tymczasem Elżbieta nie odbiera. (Polska 2014)

Reżyseria: Jarosław Minkiewicz, Magdalena Kobierzycka

Czas: 22min.
11:40
Tajemnice, zamki i podziemia - Feo - zapomniana księżniczka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program historyczny. Jest to opowieść o księżnej von Roiss, która mieszkała kiedyś w Kowarach. Feodora von Roiss była prawnuczką królowej brytyjskiej Wiktorii. (Polska 2004)


Czas: 20min.
11:50
Na ratunek 112, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip (33 l.), Mariusz (26 l.) i Łukasz (35 l.) przebywają na kilkudniowym wyjeździe integracyjnym i testują różnego rodzaju trunki. Mężczyźni postanawiają zrelaksować się w saunie. Mariusz cały dzień nie pił, ale chce się popisać. Chce polać kamienie wódką przed kolejną imprezą. Łukasz jest przeciwny pomysłowi. Odchodzi. Mariusz polewa kamienie alkoholem. Łukasz jest przed szatnią, gdy słyszy wołanie Filipa. Pędzi w kierunku szatni. Filip podtrzymuje Mariusza, który zasłabł. Filip... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 374
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
37-letnia Hanna Rusek przywozi na SOR swoją 29-letnią macochę. Kobieta dostała nagłego ataku bólu brzucha i bardzo cierpi. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Kobieta wyszła za mąż za dużo starszego od siebie mężczyznę. Bardzo pragnie zostać matką, ale jej ukochany nie chce mieć dzieci. Dlatego w tajemnicy przed mężem stara się zajść z nim w ciążę. Kobieta poroniła już kilka razy i boi się, że znów może się to zdarzyć. Nie chce, żeby jej mąż dowiedział się, że trafiła do szpitala.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Diablo i Ruda zajmują się sprawą właściciela siłowni, w której grasuje podglądacz. Klientki odkryły dziury w ścianach prysznicowych, przebieralniach i w toalecie. Skrażyły się też na kradzieże osobistych drobiazgów z szafek. Właściciel prosi detektywów, by złapali podglądacza, zanim jego siłownia straci dobrą reputację i klientelę. W tym odcinku detektywi Septagonu pomagają też pewnej sprzedawczyni, która szukając miłości w internecie. znalazła czterech obiecujących... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Wąsiński
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - zraz nie jeden raz
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Urodzeni na sawannie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o najmłodszych mieszkańcach sawanny. Młodych słoniach, lwach, małpach i wielu innych. Pokazano jak sobie radzą oraz na jaką pomoc rodziców i rodziny mogą liczyć, a także jakie niebezpieczeństwa im zagrażają. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 50min.
12:30
Tysiąc i jedna noc - odc. 118
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eda w dalszym ciągu knuje intrygi. Oprócz zemsty na Szeherezadzie, za nowy cel stawia sobie uwiedzenie Kerema. Na przyjęciu wydanym przez Aksalów Eda pojawia się z dawnym znajomym Szeherezady. Kerem odwiedza ojca i przeprasza go. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:05
Ocalony świat - odc. 8 Pełzająca mądrość
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gady to najstarsze i jedne z najbardziej tajemniczych istot na ziemi. Relikty minionych epok. Choć żyją obok nas, wielu ludzi obawia się ich i na samo słowo wąż wzdryga się z obrzydzeniem. Czy jest się czego bać? Sprawdzali Grzegorz Miśtal i Anna Popek. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 27min.
12:35
Polska z Miodkiem - (22) Klecko
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza (31 l.) uczy się samoobrony za pośrednictwem Internetu. W treningach realnych pomaga jej koleżanka Natalia (31 l.). Zuza pokazuje Natalii najnowszy chwyt samoobrony i nalega, by koleżanka spróbowała. Natalia robi to, ale tak niezręcznie, że dochodzi do niekontrolowanego wygięcia ręki Zuzy i dziewczyna mocno uderza głową o ścianę. Zuza traci przytomność i z nosa cieknie jej krew. Natalia dzwoni pod numer alarmowy 112. Operator z Centrum Powiadamiania Ratunkowego zaleca, by sprawdzić... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bydgoszcz. Mirosław Karolczak (51 l.) przejmuje kierownictwo nad szkołą, z którą są same problemy. Od razu pojawiają się uwagi odnośnie stosowanych przez niego, surowych metod wychowawczych. Punktualnie o ósmej rano zamykane są drzwi do szkoły i każdy uczeń, który się spóźni, zostaje ukarany. Woźny Jan Stachowiak (59 l.) zostaje często zmuszany do nadzorowania prac karnych, co zdecydowanie mu nie odpowiada. Natomiast uczeń - Tomek Bednarz (17 l.) zostaje przez dyrektora zmuszony do noszenia... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 4/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Błękitny pokój" Komisarz Zawada otrzymuje zawiadomienie o kolejnym przestępstwie. W budynku nocnego klubu Hades w bestialski sposób zostaje zamordowany właściciel. Pierwsze ekspertyzy wykazują, że mężczyzna przed śmiercią był torturowany, zmarł na skutek wykrwawienia. Podczas śledztwa komisarz odkrywa wiele mrocznych tajemnic klubu: hazard, pornografia, narkotyki… (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Najnowsze odcinki serialu akcji opowiadającego o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i rozwiązywanych przez nich zagadkach. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania. W tym odcinku do detektywów Septagonu zwraca się o pomoc 33-letnia Jagoda, która w telefonie syna przypadkiem zobaczyła zdjęcia… damskiego biustu! Co prawda biust był w... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
13:45
Miejsca. Powstanie Warszawskie. Wola
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Symboliczny powrót do różnych miejsc w Warszawie. 70 lat temu tu rozgrywaly się ludzkie tragedie. Powstanie warszawskie zbierało krwawe żniwo. Głos z offu czyta wspomnienia tych, którzy przetrwali. W kontraście obrazy z życia współczesnego miasta. (Polska 2014)


Czas: 3min.
13:20
Na sygnale - odc. 16
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga karetki jedzie na wezwanie do urzędu gminy. Okazuje się, że lokalny wójt spadł ze schodów i złamał nogę. Kompletnie pijany urzędnik zamyka się jednak w swoim gabinecie i nie wpuszcza ratowników. Próbuje ukryć fakt, że towarzyszy mu młoda dziewczyna. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 8/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przekazuje wiele cennych wskazówek i w przystępny i ciekawy sposób wyjaśnia co naprawdę jest dla nas zdrowe, a czego powinniśmy się wystrzegać. (Wielka Brytania 2014)


Czas: 49min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
13:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:40
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
13:50
Teraz Ryby - odc. 8
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Teraz ryby informuje o finansowaniu możliwych projektów w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:50
Słoiki, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
33-letnia Anna przyjechała do Warszawy podpisać swoją pierwszą w życiu umowę na wydanie kryminału. Jest zachwycona, zaczyna nowe życie w stolicy. Teraz czeka ją tylko sława i poklask. W wydawnictwie poznaje swojego szefa i innego autora kryminałów, Wojtka. Okazuje się, że książki Wojtka sprzedają się ostatnio bardzo słabo. Tymczasem Anna odnosi coraz większe sukcesy. Anna wprowadza się do wynajętego mieszkania w Warszawie. Mieszkanie mieści sie w starej warszawskiej kamienicy, mieszkała w... (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 937
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Siedemnastoletnia Alicja próbowała popełnić samobójstwo. Okazuje się, że wcześniej została brutalnie zgwałcona. Nieprzytomną córkę znaleźli rodzice. Koleżanki dziewczyny twierdzą, że często bywała w jednym z miejskich klubów. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.282
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Noc na ranczu Mikołaja. Koło samochodu Mikołaja kręci się Jerzy. Rano Mikołaj śpieszy się do pracy, ale nigdzie nie może znaleźć kluczyków. Wścieka się i kłóci o to z Dominiką. Wreszcie dzwoni po Zapałę i prosi by po niego podjechał. W ciągu dnia dzwoni Dominika. Wróciła już ze szkoły z koleżanką i znalazła kulczyki. Pyta czy może pojechać samochodem do sklepu, bo chciały zrobić jakiś ekstra obiad. Nie ma prawa jazdy, ale przecież umie jeździć. Mikołaj się denerwuje i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, piotr kolski
14:00
Elif - odc. 67
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:55
M jak miłość - odc. 1296
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza chce wyznać Marcinowi, że zaszła w ciążę i pisze do ukochanego list, który zostawia u Kingi. Chodakowski zagląda do biura Pawła, gdzie poznaje Julkę. Od razu umawia się ze śliczną sekretarką na randkę. Mały Kuba znowu ma problemy przez ojca. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska

Czas: 45min.
14:15
Polskie orlęta na pakistańskim niebie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1947 r. , gdy Pakistan powstawał jako niepodległe państwo, nowy rząd kraju zwrócił się do dowództwa lotniczego brytyjskiej armii o wskazanie pilotów najbardziej doświadczonych i zaufanych, którzy wykonają zadanie utworzenia sił powietrznych w Pakistanie. (Polska 2008)

Reżyseria: Anna Pietraszek

Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.712
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Jeżowska (32 l.) kilka miesięcy temu rozstała się z mężem. W sprawie rozwodu kobieta chce poradzić się swojego ojca, Henryka Głowackiego (59 l.), który z zawodu jest adwokatem. Ale gdy pewnego dnia dziennikarka przychodzi podczas przerwy obiadowej do kancelarii ojca, zastaje go martwego. Został zastrzelony za swoim biurkiem. Jako adwokat, specjalizujący się w prawie karnym, wybronił wielu oskarżonych – odniósł zawodowy sukces. Od początku Marta jest więc przekonana, że zabójstwa... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 939
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gang młodocianych, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz W opuszczonym domu znaleziono ciężko pobitego siedmiolatka. Pierwszym podejrzanym staje się mężczyzna, ukrywający się w lesie. Komisarzy interesuje również sprzedawca z okolicznego sklepu. Monitoring ujawnia, ze chłopiec ukradł chipsy, a ekspedient mu groził. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:55
Czas honoru - odc. 3 Przydział
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Major Halbe z Abwehry proponuje Karolowi współpracę, szantażując go groźbą uśmiercenia siostry więzionej w Oświęcimiu. Karol ma podawać się za specjalnego wysłannika władz londyńskich przysłanego do Warszawy jako swego rodzaju kontroler. (Polska 2008)

Reżyseria: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Wojciech Wójcik
Obsada: Jan Englert, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maja Ostaszewska, Ewa Wencel, Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Żurawski

Czas: 47min.
15:55
Zmiennicy - odc. 7/15 - Warszawski łącznik
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wśród pasażerów samolotu z Bangkoku, którzy oczekują na odprawę celną, znajduje się Krashan ze "swoim towarem". Ponieważ tego dnia jest wzmożona kontrola, nawiązuje kontakt ze strażakiem Kuśmidrem, ażeby mu pomógł wynieść "trefny" bagaż z lotniska. (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Anna Gronostaj, Stanisław Bareja, Artur Barciś, Tomasz Dedek, Adam Ferency, Cezary Harasimowicz, Kazimierz Kaczor, Wojciech Pokora

Czas: 55min.
15:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felietony wykorzystujące archiwalne materiały, które przypominają czasy głębokiego PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
15:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
15:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na progu tajemnicy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 5/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brenna „Karczma górecka” Brenna to malownicza, ale niewielka górska miejscowość położona w województwie śląskim, w której od lat turyści i miejscowi mogli posilić się w karczmie „U kuma”. Karczma była własnością rodziców Filipa, który jednak swojej przyszłości nie zamierzał wiązać z gastronomią i wyprowadził się do dużego miasta. Życie jednak miało wobec niego inne plany. Kiedy Filip poznał Łukasza – ambitnego kucharza, a jego tata postanowił wycofać się z prowadzenia karczmy, zdecydował się... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alice Harris jest bardzo lubiana wśród sąsiadów za swoją życzliwość i dostrzeganie problemów innych ludzi. Gdy teraz jej dom wymaga kapitalnego remontu, oni nie mogą pozostać obojętni i proszą o wsparcie ekipę programu „Dom nie do poznania”. Czy „słodka” Alice – jak pieszczotliwie zwą ją jej przyjaciele – spodziewała się aż tak wielkiej przemiany? Czy zaakceptuje nowy wystrój swojego domu i nowe wspaniałe meble?   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:20
Pogoda - 10.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Na szlaku wydarzeń odc.7
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku zapowiedź sierpniowych wydarzeń kulturalnych w Zakopane. Relacja z festiwali muzycznych"HEY FEST" na Gubałówce i "Muzyka na Szczycie". Poznamy także związki Karola Szymanowskiego z Zakopanem i odwiedzimy jego dom. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3443
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:40
Gliniarze, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lesie na obrzeżach miasta znalezione zostaje ciało zasztyletowanego mężczyzny. Ślady na ciele ofiary wskazują, że może być to dopiero pierwsza z wielu ofiar seryjnego mordercy. Detektywi będą zmuszeni podjąć niewygodną współpracę, żeby dopaść psychopatę. Czempion MMA na kilka dni przed walką życia otrzymuje pogróżki – jego żona zginie, jeśli on nie wycofa się z pojedynku. W trakcie śledztwa okazuje się, że miłość znaczy więcej niż pieniądze i sława.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia:... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 231
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona Rusek i Bartosz Świerczek z klasy pierwszej „B” liceum od niedawna są parą. Są w sobie bardzo zakochani. Związek Iwony i Bartosza nie podoba się Marcie Dobrowolskiej z tej samej klasy. Marta również próbowała poderwać Bartosza, ale chłopak wybrał Iwonę. Marta nie może dłużej znieść tego, że Iwona i Bartosz są razem, dlatego zamierza doprowadzić do ich rozstania. Chce jej pomóc Oksana, która również nie lubi Iwony. Dziewczyna postanawia rozbić szczęśliwą parę i oskarża dziewczynę o... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.106
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 28 Karma
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Sebastian Wątroba, Anna Dzierża

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3500
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Cena miłości - odc. 100
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sawasz dopada uciekającego Jawuza i oddaje go policji. Przekonuje klan Moranów do swoich racji. Firma Jasemin musi zapłacić duże odszkodowanie Jawuzowi za zerwanie kontraktu. Pala spłaca kredyt Dżejdy. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.227
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominika Chowaniec (19 l.) w akcie desperacji pozostawia swoją 9-miesięczną córeczkę, Olgę w zajeździe przy autostradzie. Niedługo potem zmienia zdanie i po nią wraca. Wtedy okazuje się, że do sprawy włączyła się już policja. Dziecko zostało przekazane do pogotowia opiekuńczego. Dominika jest prostytutką, pragnie jednak odzyskać córkę i odmienić swoje życie. Odkąd na świat przyszła Olga, dziewczyna chce odciąć się od złego środowiska i podjąć normalną pracę. Ale jej chłopak, Jacek Kolbe (27... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 489
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian Wodnicki (33) pracuje w agencji reklamowej. Wychodzi do pracy wcześnie rano i wraca późno w nocy. Pracuje także w weekendy. Taki tryb życia nie podoba się jego żonie Marioli (30), która czuje się zaniedbywana. Między małżonkami dochodzi do coraz częstszych awantur. Z czasem kłótnie ustają, ale Sebastian zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru kobieta otrzymuje sms, z którego wynika, że jest umówiona na schadzkę w hotelu. Sebastian śledzi żonę. W hotelowym pokoju... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:40
Zraniona miłość - odc. 62
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hamilton proponuje Eftalyi współpracę. Eftalya mówi, że przyjmie propozycje, jeśli Charles pomoże odnaleźć jej ojca. Tevfik poszukuje testamentu Eszrefa Paszy, listu, w którym legendarny partyzant wyjawia prawdę o misji Cevdeta i mianuje go swoim następcą. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 5/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 375
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem dr Michała Morawskiego jest 20-latek Dawid Sawczak, którego dotkliwie pogryzły psy. Mężczyzna wraz z kolegą organizują nielegalne walki psów, żeby zarobić na dziecko, które lada chwila ma urodzić narzeczona pacjenta. Mężczyzna nie może znaleźć żadnej pracy, więc okłamuje swoją dziewczynę, że pracuje w hurtowni spożywczej. Na oddziale pojawia się wspólnik pacjenta i szantażuje go, chcąc zwrotu pieniędzy za odwołane z powodu wypadku walki. Dziewczyna pacjenta dowiaduje się, że jej... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda zostają wynajęci przez kierownika hostelu, jako zastępcza ochrona na weekend, w którym spodziewany jest przyjazd wielu gości, ze względu na festiwal muzyczny. Przy takich okazjach dochodziło zazwyczaj do wielu incydentów. Pracownicy ochrony hostelu przebywają na zwolnieniu lekarskim, dlatego kierownik zatrudnił detektywów, by zadbali o to, żeby goście przestrzegali regulaminu hostelu. Szybko okazuje się, że detektywi będą mieli pełne ręce roboty... Do Septagonu... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 6/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.324
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Wspólnota" Pewnego dnia Ferdynand Kiepski dowiaduje się od prezesa spółdzielni mieszkaniowej, że można uzyskać fundusze z Unii europejskiej na remont kamienicy. Chociaż obiektywnie jest to dobra wiadomość, każdy z sąsiadów ma na tę sprawę inny pogląd - jedni odnoszą się entuzjastycznie, niektórzy nieufnie lub obojętnie, jeszcze inni wietrzą osobiste korzyści. Mieszkańcy, aby dojść do porozumienia, decydują się na walne głosowanie i wybory osoby, która będzie godnie reprezentować... (Polska, 2010)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7162
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7145
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7142
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5036
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.283
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W pokoju policjantów Białach siedzi na podłodze pod ścianą. Jest sam. Kiwa się machinalnie. Po chwili do pokoju wchodzi Karolina i pyta czy jest gotowy. Mikołaj wstaje. Tymczasem Psycholog i Jerzy siedzą w samochodzie. Psycholog się denerwuje. Pyta Jerzego czy na pewno zrobił wszystko jak trzeba. Jerzy nie odpowiada   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 183 - Siłownia (Ojciec Mateusz XIV odc. 10)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Puste zaplecze wypełnia muzyka dobiegająca z dyskoteki. Nagle otwierają się drzwi i z impetem wypada Kacper, ma zakrwawioną wargę. Wkrótce staje nad nim Tomek. Ze środka wybiegają kolejni. Bijatyka trwa na dobre. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Nowak
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Jędrzej Taranek, Łukasz Stawowczyk, Angelika Kurowska

Czas: 40min.
20:05 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
20:25 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 7
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 155min.
20:05
To tylko seks
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Jamie (Mila Kunis) to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od rekrutacji. Dzięki swojej pracy poznaje Dylana (Justin Timberlake), dyrektora artystycznego z Los Angeles i namawia go na zmianę pracy i przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie sama mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że “nadają na tych samych falach” - szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają wykorzystać wzajemne zauroczenie i spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja... (USA, 2011)

Reżyseria: Gluck Will(1)
Obsada: Bryan Greenberg, Jenna Elfman, Justin Timberlake, Kunis Mila, Patricia Clarkson
20:10
Doradca smaku-Racuchy na zsiadlym mleku, odc. 14/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2527
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prowokacja Daniela i Dominiki! Smolny nie zgadza się na prowokację, którą chce przeprowadzić na stręczycielu jego najlepsza dziennikarka. Dominika jest wściekła i prosi o pomoc Daniela. Ten zgadza się jej pomóc podczas spotkania. Ma też robić zdjęcia. Niestety, ochroniarz przestępcy w pewnym momencie zauważa Brzozowskiego – dochodzi do bijatyki. Czy Roman będzie szukał brata? Roman odwiedza stryja z Ostrowca. Ten potwierdza, że ojciec Hoffera miał romans z jakąś Ukrainką. Radzi jednak, żeby... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 5/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Płońsk, „Cynamon”. Restauracja „Cynamon” miała być spełnieniem marzeń Grzegorza, któremu pewnej nocy przyśniły się pierogi z cynamonem, dlatego uznał to za świetny pomysł na nazwę dla swojego wymarzonego lokalu. Na początku Grzegorz był pełen entuzjazmu, chociaż do tej pory gotował tylko w domu i nie miał żadnego doświadczenia w gastronomii. Postawił na domową kuchnię polską, którą wg niego „zrobi każdy – wystarczy tylko chęć i smak”. Ale trudno o smak w restauracji, w której nikt nie lubi... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Jagiełło zaprasza Ewę na przedstawienie teatralne, które Ewa bardzo chciała zobaczyć, ale nie udało jej się zdobyć biletów. Pilarczyk ma duży dylemat, czy zgodzić się na to spotkanie. Na komendzie pojawia się kobieta, w której Kowalski od razu rozpoznaje znaną modelkę XXL i nie może oderwać od niej wzroku. Kobieta twierdzi, że jej bliski znajomy, artysta malarz, zaginął. Wymusza na policjantach, aby zbadali tę sprawę. Sawicki i Pilarczyk jadą do jego pracowni, gdzie okazuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Aleksander Gawek, Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
21:55
Poszukiwacze zaginionej arki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity, nagrodzony czterema Oscarami film Stevena Spielberga opowiadający o przygodach dzielnego archeologa - Indiany Jonesa. Pierwsza część znanego cyklu filmów o przygodach archeologa Indiany Jonesa (Harrison Ford). Doktor Jones jest uniwersyteckim wykładowcą, łączącym pracę naukową z licznymi ekspedycjami badawczymi. Jego poprzednia wyprawa zakończyła się fiaskiem - cenny skarb wpadł w ręce Belloqa (Paul Freeman) - pracującego dla nazistów rywala amerykańskiego archeologa. Teraz Jonesa... ( USA 1981)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Karen Allen, John Rhys-Davies, Paul Freeman, Ronald Lacey, Denholm Elliott, Alfred Molina
21:00
Święci i żołnierze: Ludzie nieważni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niemiecka machina wojenna jest już w defensywie. Dwa amerykańskie niszczyciele czołgów M18 zostają wysłane w Góry Harz, gdzie zaciekle broni się grupa nie zamierzających się poddać nazistów.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: Ryan Little
Obsada: Adam Gregory, Michael Todd, Timothy Shoemaker
22:05
Sekundy, które zmieniły życie - /9/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:30
Uwikłani - odc. 6 - Nina - krok od śmierci
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nina jest lekarką w pogotowiu. Sama wychowuje nastoletnią córkę. Pewnego dnia, podczas zakupów na stacji benzynowej, staje się świadkiem napadu. Przerażona całą sytuacją Nina chowa się za jednym z regałów... (Polska 2014)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Katarzyna Warnke, Jacek Ryś, Marcin Juchniewicz, Jacek Zienkiewicz, Mirosław Guzowski, Małgorzata Majerwska, Gabriela Czyżewska-Detmer

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 10.08 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Na szlaku wydarzeń odc.7
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku zapowiedź sierpniowych wydarzeń kulturalnych w Zakopane. Relacja z festiwali muzycznych"HEY FEST" na Gubałówce i "Muzyka na Szczycie". Poznamy także związki Karola Szymanowskiego z Zakopanem i odwiedzimy jego dom. (Polska 2017)


Czas: 12min.
22:30
Zdrady, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna zgłasza się do programu „Zdrady” za namową matki, która, podobno, widziała jej narzeczonego, całującego się z inną kobietą. Anna jest zakochana po uszy w Jurku i ma nadzieję, że w wyniku śledztwa detektywów okaże się, iż jest on niewinny, a matka historię o zdradzie sobie wymyśliła. Rozpoczyna się obserwacja zakładu fotograficznego, w którym pracuje Jurek. Zjawia się stała klientka i zaczyna flirtować z narzeczonym Anny. Przerywa im stażystka, która chce koniecznie pochwalić się... (Polska, 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Okił Khamidov
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
23:30
W imię honoru
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszająca opowieść o trzech dowódcach Sił Zbrojnych RP, którzy 10 IV 2010 r. zginęli w katastrofie w Smoleńsku: gen. Bronisławie Kwiatkowskim, adm. Andrzeju Karwecie, i gen. Andrzeju Błasiku. Narratorkami filmu są ich żony. (Polska 2016)

Reżyseria: Anita Gargas

Czas: 53min.
23:20
Jak w czeskim filmie - Mareczku, podaj mi pióro
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film pełen zabawnych sytuacji, dowcipnych dialogów i trafnych obserwacji obyczajowych. W pogodnej opowieści o ludziach, którzy po latach znów zasiedli w szkolnych ławkach, by wieczorowo uzupełnić braki w edukacji, zawarli autorzy własne doświadczenia. (Czechosłowacja 1976)

Reżyseria: Oldrich Lipsky
Obsada: Jiri Sovak, Josef Abrham, Iva Janzurova, Josef Kemr

Czas: 91min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Polskie orlęta na pakistańskim niebie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1947 r. , gdy Pakistan powstawał jako niepodległe państwo, nowy rząd kraju zwrócił się do dowództwa lotniczego brytyjskiej armii o wskazanie pilotów najbardziej doświadczonych i zaufanych, którzy wykonają zadanie utworzenia sił powietrznych w Pakistanie. (Polska 2008)

Reżyseria: Anna Pietraszek

Czas: 50min.
23:30
Bez litości: Jeden strzał jeden trup
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent specjalny FBI Adrian Sloan i agent CIA Ibrahim Farij spotykają się na miejscu zbrodni – nad ciałem Marcusa Mitchella. Dopiero od Farija Sloan dowiaduje się, że zastrzelony mężczyzna też był agentem CIA. Zamiast jednak posłuchać dobrej rady nowego kolegi agent FBI postanawia kontynuować swoje dochodzenie w sprawie tego zabójstwa i innych niezidentyfikowanych trupów, powiązanych z tą sprawą, przez co poważnie skomplikuje życie wszystkim, którzy są zamieszani w sprawę walizkowej bomby... (USA, 2012)

Reżyseria: Wayne Rose
Obsada: Steven Seagal, Adrian Holmes, Lochlyn Munro, Jesse Hutch, Tanaya Beatty, Gardiner Millar
23:05
Śmierć na 1000 sposobów, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:35
Śmierć na 1000 sposobów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

00:35
Drzewko życzeń
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczyciela Evana Farnswortha kochają wszyscy uczniowie. Zawsze pomaga innym, wspiera swoich podopiecznych w najtrudniejszych sytuacjach, nie jest mu obojętny ich los. Poświęca dla nich każdą chwilę, jest gotów zrobić wszystko, by uwierzyli w siebie. (Kanada 2013)

Reżyseria: Terry Ingram
Obsada: Jason Gedrick, Erica Cerra, Carrie Genzel

Czas: 86min.
00:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felietony wykorzystujące archiwalne materiały, które przypominają czasy głębokiego PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
00:45
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na progu tajemnicy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
00:20
Armageddon
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głośny film katastroficzny. Do Ziemi zbliża się asteroida , która zniszczy całe życie na naszej planecie. Jedynym sposobem uratowania ludzkości jest wysłanie w kosmos grupy śmiałków, którzy wysadzą nadlatującą skałę, nawet za cenę własnego życia. W filmie wystąpiła plejada gwiazd: Bruce Willis, Liv Tyler, Ben Affleck, Peter Stormare, Billy Bob Thornton (i jeszcze wielu innych), a piosenka śpiewana przez zespół Aerosmith stała się wielkim hitem. Ponadto film zaskarbił sobie przychylność widzów... ( USA 1998)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Will Patton, Steve Buscemi, William Fichtner, Owen Wilson, Michael Clarke Duncan, Peter Stormare
00:00
Spadkobiercy, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką... (Polska 2012)

Reżyseria: Piotr Koper
01:00
Witaj w Afryce
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eva Farber wiedzie dostatnie życie. Ona jest fotografką, jej mąż biznesmenem. Mają 2 córki, które dostały się na studia. Rodzice zostali sami w komfortowym domu i mogą poświęcić się sobie. Spokój burzy wiadomość z Afryki o chorobie ojca, który miał udar. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Dennis Satin
Obsada: Katja Flint, Aglaia Szyszkowitz, Markus Knulken, August Zirner

Czas: 88min.
01:20
Tajemnice, zamki i podziemia - Feo - zapomniana księżniczka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program historyczny. Jest to opowieść o księżnej von Roiss, która mieszkała kiedyś w Kowarach. Feodora von Roiss była prawnuczką królowej brytyjskiej Wiktorii. (Polska 2004)


Czas: 20min.
01:40
Ocalony świat - odc. 8 Pełzająca mądrość
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gady to najstarsze i jedne z najbardziej tajemniczych istot na ziemi. Relikty minionych epok. Choć żyją obok nas, wielu ludzi obawia się ich i na samo słowo wąż wzdryga się z obrzydzeniem. Czy jest się czego bać? Sprawdzali Grzegorz Miśtal i Anna Popek. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 27min.
01:35
Tajemnice losu, odc.2763
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:05
Sekrety Sąsiadów, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Renata pozwala Markowi, przyjacielowi z dawnych lat, zatrzymać się u niej na czas remontu jego mieszkania. Marek jest policjantem, od dawna podkochuje się w Renacie. Pewnego dnia do domu naprzeciwko wprowadza się atrakcyjny Jan. Renata zaczyna się nim bardzo interesować. Pilnie obserwuje jego dom, w końcu zostaje zaproszona na aperitif. Jednak w nocy cierpiąca na bezsenność Renata widzi, jak do domu sąsiada przyjeżdża elegancka blondynka. Jest niemile rozczarowana, ale... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:35
Sekrety Sąsiadów, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do domu naprzeciwko państwa Jarząbków wprowadza się młody chłopak, który według podejrzliwego wojskowego ,Maurycego Jarząbka, zbyt intensywnie szuka z nimi kontaktu. Obawia się, że chce on dokonać włamania do ich domu. Dodatkowo twierdzi, że ich dom jest przez kogoś obserwowany. Po serii rozmaitych podejrzeń i wydarzeń, które niczego nie wyjaśniają przychodzi dramatyczny dzień. Były wojskowy zatrzymuje obserwującą ich dom młodą kobietę. Jego małżonka, przestraszona, że... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
02:10
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
02:40
Art Noc: Osiecka Masterclass
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert dedykowany pamięci Agnieszki Osieckiej, Wyk.: Anita Lipnicka, Krystyna Prońko, Małgorzata Ostrowska, Piotr Rogucki, Marek Piekarczyk, Magda Umer. Utwory m.in.: "Niech żyje bal", "Wielką wodę", "Sing sing", "Ludzkie gadanie", "Nim wstanie dzień". (Polska 2016)


Czas: 51min.
02:10
Polska z Miodkiem - (22) Klecko
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
02:20
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2016)


Czas: 10min.
02:40
Polskie orlęta na pakistańskim niebie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1947 r. , gdy Pakistan powstawał jako niepodległe państwo, nowy rząd kraju zwrócił się do dowództwa lotniczego brytyjskiej armii o wskazanie pilotów najbardziej doświadczonych i zaufanych, którzy wykonają zadanie utworzenia sił powietrznych w Pakistanie. (Polska 2008)

Reżyseria: Anna Pietraszek

Czas: 50min.
02:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:10
Strachy - odc. 2/4 - Na podbój świata
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sikorzanka gra w podrzędnym zespole na prowincji za marne grosze, ale nie traci pogody ducha. Jest szczęśliwa, że może tańczyć. Nawiązuje nowe przyjaźnie - z choreografem Dubenką, niegdyś sławą rosyjskich baletów, i z girlsą Linką. (Polska 1979)

Reżyseria: Stanisław Lenartowicz
Obsada: Izabella Schuetz, Mieczysław Hryniewicz, Barbara Gołaska, Emil Karewicz, Lidia Wetta

Czas: 70min.
03:40
Licencja na wychowanie - odc. 38 - Bogata kobieta
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard wybiera się z bratem do eleganckiej restauracji i kupił nawet drogi garnitur. Teraz nie chce powiedzieć żonie, ile zapłacił. Roma oburza się, że mąż wydaje pieniądze na siebie, a jej wylicza każdy grosz. Przestaje nawet odzywać się do Ryszarda. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
03:35
Polska z Miodkiem - (22) Klecko
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:30
Uwaga!, odc. 5036
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:55 Na żywo
Moc Magii, odc. 216/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.598
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:35
Notacje - Maria Wiśniewska. Ja i Powstanie Warszawskie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Maria Malina Wiśniewska - dziennikarka i historyk powstania warszawskiego, łączniczka harcerska batalionu "Parasol". Dziennikarka Polskiego Radia i TVP, działaczka Towarzystwa Miłośników Historii, autorka pracy doktorskiej o Szarych Szeregach. (Polska 2008)


Czas: 9min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Licencja na wychowanie - odc. 39 - Dziewica
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika i Roma przypadkiem spotykają się w sumermarkecie. Roma zazdrośnie spogląda na brzuch Leszczyńskiej. Wspomina coś o wnukach. Zaniepokojona Weronika podpytuje Wiktorię o antykoncepcję. Rozłoszczona córka oświadcza matce, że jest dziewicą. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 13min.
04:15
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
04:30
Na szlaku wydarzeń odc.7
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku zapowiedź sierpniowych wydarzeń kulturalnych w Zakopane. Relacja z festiwali muzycznych"HEY FEST" na Gubałówce i "Muzyka na Szczycie". Poznamy także związki Karola Szymanowskiego z Zakopanem i odwiedzimy jego dom. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Wyciskanie życia
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest mały, krępy, dobrze umięśniony, zawsze w pośpiechu i uśmiechnięty. Tak w skrócie można opisać p. Mirosława, który mieszka w Tomaszowie Maz. Złośliwi twierdzą, że w jego wieku to wypada co najwyżej chodzić na wieczorki seniorów lub grać w brydża. (Polska 2014)


Czas: 12min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.817
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3777
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.821
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info