Program dla 2017-08-11 od do
24.08 25.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:55 Na żywo
Moc Magii, odc. 216/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:50
Wyciskanie życia
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest mały, krępy, dobrze umięśniony, zawsze w pośpiechu i uśmiechnięty. Tak w skrócie można opisać p. Mirosława, który mieszka w Tomaszowie Maz. Złośliwi twierdzą, że w jego wieku to wypada co najwyżej chodzić na wieczorki seniorów lub grać w brydża. (Polska 2014)


Czas: 12min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria IV, odc. 16/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy miasteczka ulegają namowom oszusta i w efekcie tracą pieniądze. Michaeli i pastorowi udaje się jednak je odzyskać. Indianie chcą sprzedać nadwyżkę plonów kukurydzy Lorenowi. Początkowo Loren nie chce się angażować w interesy z Indianami. (USA 1995)

Reżyseria: Alan Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3777
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:35
Uwaga!, odc. 5036
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.821
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:55
Natura w Jedynce - Urodzeni na sawannie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o najmłodszych mieszkańcach sawanny. Młodych słoniach, lwach, małpach i wielu innych. Pokazano jak sobie radzą oraz na jaką pomoc rodziców i rodziny mogą liczyć, a także jakie niebezpieczeństwa im zagrażają. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 50min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Chłopak zaprasza rodzinę na ohydny obiad i kłóci się ze współlokatorami o zasady w mieszkaniu. Tymczasem po scysjach w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper do piwnicy. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skąd pochodzą Polacy? Historia powstania państwa Polskiego jest fascynująca, m.in. dlatego, że jego początki wciąż są tajemnicą. Skąd wywodzą się Polacy? Czy nasi pierwsi władcy byli wikingami? Czy w naszych żyłach płynie krew włoska, norweska, hinduska? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
06:00
Plebania - odc. 925
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Katarzyna Łaniewska, Maria Chwalibóg, Krzysztof Mateusiak

Czas: 21min.
06:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
06:30
Polska z Miodkiem - (22) Klecko
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
06:35
Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 5 - Lotem ważki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny o tematyce ekologicznej. (Polska 2016)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Niegrzeczny pies, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

07:00
M jak miłość - odc. 97
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja odkrywa, że Gałązkowa wzięła z domu paszport. Okazuje się też, że kobieta brała leki, po których nie wolno prowadzić samochodu. Mostowiakowie są przerażeni. Tymczasem Gałązkowa ukrywa się z dzieckiem w lesie. Jest bardzo zdenerwowana. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.169
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia (32 l.) i Sebastian Turek mają 16-letnią córkę, Lidkę. Niedługo powitają na świecie kolejnego członka rodziny. Jednak kryzys małżeński doprowadza do rozpadu związku Natalii i Sebastiana. Ojciec dziecka nie jest nawet obecny w szpitalu podczas narodzin swojego syna, w tym czasie bawi się na dyskotece w towarzystwie swojej kochanki. Natalia jest wściekła, po powrocie ze szpitala wyrzuca z mieszkania rzeczy swojego męża. Załamana 32-latka postanawia, że po latach poświęceń na rzecz... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 939
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gang młodocianych, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz W opuszczonym domu znaleziono ciężko pobitego siedmiolatka. Pierwszym podejrzanym staje się mężczyzna, ukrywający się w lesie. Komisarzy interesuje również sprzedawca z okolicznego sklepu. Monitoring ujawnia, ze chłopiec ukradł chipsy, a ekspedient mu groził. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Racuchy na zsiadlym mleku, odc. 14/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15
Notacje - o. Tomasz Pawłowski. Powstanie Warszawskie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramatyczne wspomnienia o. Tomasza Pawłowskiego o najtrudniejszych chwilach w czasie Powstania Warszawskiego. Ojciec Tomasz Pawłowski OP ur. w 1927 r. , w Poznaniu, zakonnik dominikanin, słynny duszpasterz akademicki i wykładowca. (Polska 2009)


Czas: 10min.
08:35
Elif - odc. 67
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melih ma wyrzuty sumienia, bo wie, że krzywdzi Ipek, ale chęć zemsty bierze górę nad poczuciem winy. Zeynep usiłuje wyjaśnić sprawę sprzedaży domu. Pracownik agencji nieruchomości zapewnia ją, że ona i Melek nie zostaną bez dachu nad głową. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 41min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 11.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Podróże z góralem seria IV - odc. 7
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i najbardziej urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada imprezy, mające się odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do odwiedzenia regionu. (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.624
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się Bogdan Jarzębowski. Mężczyznę ciężko doświadczyło życie. Przy porodzie trzeciego dziecka zmarła jego żona. Został sam… Musiał zatrudnić stałą pomoc domową, bo inaczej nie dałby rady. Ale półtora roku później spadł na jego rodzinę kolejny cios. Zmarł jego najmłodszy syn. Chłopiec od zawsze był chorowity, aż w końcu wdała się sepsa. Lekarzom nie udało się go uratować. Dlatego Bogdan chce zrobić wszystko, by chronić pozostałe dzieci. A problem ma z najstarszym –... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 99/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala wraca z odwyku. Dziewczyna przeszła tam na weganizm i chce zmienić świat. Przyjaciółki są zaskoczone jej zachowaniem, a ona twierdzi, że wszystko to za sprawą jej ukochanego guru, Adriana, którego poznała na odwyku. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia przyjeżdża do Ali, jest niemiły dla jej przyjaciółek, twierdzi, że to przyjaciele wpakowali Alę w nałóg. Dziewczyna, za jego radą, wyrzuca Melanię z mieszkania. Tymczasem do mieszkania Lucy przychodzą Zuza i Iwona. Zuza, pod wpływem złośliwej... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 2, odc. 12/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika popada z Adamem w ostry zawodowy konflikt. Były kochanek, ale wciąż przełożony nie waha się używać swojej pozycji do rozgrywania prywatnych sporów. Przyspiesza emisję cyklu o przeszczepach, czym generuje Monice dodatkowe zadania i stres. Monika spotyka w szpitalu Marcina. Wstydzi się przed nim tego, co się stało. Pani Jadzia przyznaje się do swoich doświadczeń w małżeństwie i ostrzega Monikę przed zazdrosnymi i zaborczymi partnerami, którzy łatwo tracą nad sobą panowanie. Emisja... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 151 (s. III, odc. 24)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają prace nad reformą prawa w imperium. Hürrem zaprasza ważne osoby w państwie z nadzieją, że wesprą jej działalność dobroczynną. Sułtanka Hatice sprzeciwia się idei Hürrem. Nigar wychodzi za mąż za Rüstema agę. Ibrahim pasza przyjmuje ultimatum Hürrem. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 46min.
09:30
Podwodna Polska - Gorączka złota
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niemiecki prof. Ginter Grundman, konserwator zabytków prowincji dolnoląskiej, pod koniec II w. św. miał ukryć cenne dzieła sztuki. Część z nich mogła trafić do podziemi i opuszczonych kopalń. Co kryją sztolnie Koplani Złota w Złotym Stoku? (Polska 2006)


Czas: 22min.
09:55
Pogoda - 11.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.625
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego niespodziewanie dzwoni Irena Zabecka - żona jego kolegi z czasów pracy w policji, Ryszarda. Irena jest roztrzęsiona, prosi, żeby Bronek jak najszybciej do niej przyjechał. W mieszkaniu Zabeckich detektyw zastaje Irenę i jej córkę, Joannę. Ku swojemu zaskoczeniu, Malanowski dowiaduje się, że jego kolega od długiego czasu zmaga się z uzależnieniem od hazardu. Teraz Ryszard zniknął i nie daje znaku życia od kilku dni. Malanowski i jego asystenci na prośbę Ireny rozpoczynają... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czworo przyjaciół z dzieciństwa: Jan, Anna, Tomasz i Piotr wiedzie spokojne i szczęśliwe życie w małym miasteczku pod Warszawą. Pewnego dnia agent nieruchomości zakłóca ich sielankę. Próbuje za wszelką cenę odkupić od Anny i Janka ich kawiarnię. Rozmowa jest bardzo nieprzyjemna i przeradza się w kłótnię. Kilka dni później Jan dostaje emaila z informacją, że jego partnerka go zdradza. Początkowo w to nie wierzy. Niestety, następne emaile wzbudzają u niego coraz większy niepokój. Czy plotki o... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Korzeniowski
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 12/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Malinówka", (Wisła). Przebojowa Basia przez wiele lat pracowała w dużej korporacji, jednak pewnego dni postanowiła wszystko zmienić. Rzuciła pracę, wzięła kredyt i stała się właścicielką restauracji „Malinówka”. Zawsze marzyła o tym, żeby smacznie gościć tłumy ludzi. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Mimo idealnej lokalizacji – nieopodal skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince – tłumów u Basi nie ma. A rachunki do opłocenia coraz wyższe. Sytuację poprawić może... (Polska)

09:00
Niegrzeczny pies, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 17/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Colorado Springs przyjeżdża Ezra Leonard z synem. Leonard stara się, by Colorado uzyskało status stanu. Zbiera podpisy mieszkańców, którzy go popierają. Traper mieszkający w górach z żoną Indianką na znak protestu porywa syna Leonarda - Caleba. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:45
Barwy szczęścia - odc. 1675
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta żąda od męża wyjaśnień w związku z zamiarem jego wyjazdu w Himalaje. Artur jest zdeterminowany, by wrócić w góry i odnaleźć ciała kolegów. Dla Walawskiej oznacza to jedno: koniec ich małżeństwa. Doktor Dylska chce rozwiązać umowę z Amelią. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Vigil
Obsada: Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Stanisława Celińska, Zofia Zborowska, Lesłwa Żurek, Sambor Czarnota, Sebastian Stankiewicz, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki

Czas: 24min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 926
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Wojciech Błach, Stanisław Górka, Katarzyna Łaniewska, Patrycja Szczepanowska, Maciej Wilewski, Andżelika Kujawiak, Ziemowit Wasilewski

Czas: 21min.
10:50
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Wysowa Zdrój
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
16-letnia Marysia idzie na swoją pierwszą, większą imprezę, podczas której całuje się z najprzystojniejszym chłopakiem w klasie. Marysia zakochuje się w Szymonie. Niestety, on nie odwzajemnia jej uczucia i ją odrzuca. Marysia, chcąc zdobyć serce tego chłopaka, zmienia się nie do poznania. Zaczyna pić i wagarować, co w pewnym momencie nawet zaczyna Szymonowi imponować - tym bardziej, że Marysia pochodzi z zamożnej rodziny i zawsze jest w stanie zdobyć pieniądze na imprezowanie. Rodzice Marysi... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 489
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian Wodnicki (33) pracuje w agencji reklamowej. Wychodzi do pracy wcześnie rano i wraca późno w nocy. Pracuje także w weekendy. Taki tryb życia nie podoba się jego żonie Marioli (30), która czuje się zaniedbywana. Między małżonkami dochodzi do coraz częstszych awantur. Z czasem kłótnie ustają, ale Sebastian zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru kobieta otrzymuje sms, z którego wynika, że jest umówiona na schadzkę w hotelu. Sebastian śledzi żonę. W hotelowym pokoju... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.106
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
11:25
Na dobre i na złe - odc. 431 - Buntownik
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po traumatycznych przejściach Wiktoria nie może dojść do siebie, ale udaje, że wszystko jest w porządku. W samotności rozmyśla o próbie gwałtu na niej. Między nią a Aśką dochodzi do ostrych spięć. Gawryło zauważa, że z dziewczyną dzieje się coś niedobrego. (Polska 2011)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 49min.
11:05
Operacja Życie - odc. 44
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert, po przeszczepie wątroby w 2000 r. , poświęcił się popularyzacji idei transplantacji. Po 14 latach jego stan się pogorszył i kolejny przeszczep jest niezbędny. Robert jest jednym ze współautorów cyklu Operacja życie. Teraz stał się jej bohaterem. (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Kobierzycka, Jarosław Minkiewicz

Czas: 24min.
11:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
11:50
Na ratunek 112, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaja (14 l.) i Mateusz (14 l.) wspólnie przygotowują projekt do gimnazjum. Nagle dziewczyna robi się blada i łapie się za serce. Gwałtownie wychodzi do kuchni i w nerwach szybko bierze kilka tabletek i połyka sporą ilością wody. Zaskoczona nagłym pojawieniem się Mateusza, który zaniepokoił się jej stanem, dziewczyna, połykając tabletki, zbyt szybko połyka wodę. Dochodzi do zachłyśnięcia się płynem i Kaja ma problemy z oddychaniem. Dusi się. Mateusz kontaktuje się z Centrum Powiadamiania... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 375
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem dr Michała Morawskiego jest 20-latek Dawid Sawczak, którego dotkliwie pogryzły psy. Mężczyzna wraz z kolegą organizują nielegalne walki psów, żeby zarobić na dziecko, które lada chwila ma urodzić narzeczona pacjenta. Mężczyzna nie może znaleźć żadnej pracy, więc okłamuje swoją dziewczynę, że pracuje w hurtowni spożywczej. Na oddziale pojawia się wspólnik pacjenta i szantażuje go, chcąc zwrotu pieniędzy za odwołane z powodu wypadku walki. Dziewczyna pacjenta dowiaduje się, że jej... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda zostają wynajęci przez kierownika hostelu, jako zastępcza ochrona na weekend, w którym spodziewany jest przyjazd wielu gości, ze względu na festiwal muzyczny. Przy takich okazjach dochodziło zazwyczaj do wielu incydentów. Pracownicy ochrony hostelu przebywają na zwolnieniu lekarskim, dlatego kierownik zatrudnił detektywów, by zadbali o to, żeby goście przestrzegali regulaminu hostelu. Szybko okazuje się, że detektywi będą mieli pełne ręce roboty... Do Septagonu... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - na zielono, Egzotyka - polska praktyka - kolendra i trawa cytrynowa
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Ren. Dziki świat rzeki
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyroda w dorzeczu rzeki Ren. Takiego Renu nie znamy. Tuż za Bazyleą, prawie 180 km od źródeł, wciąż jest płytki niczym górski potok. Wartki nurt sprawia, że zimą rzeka nie zamarza. Występujący tu pluszcz wciąż może nurkować w poszukiwaniu owadów. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Sigurd Tesche

Czas: 50min.
12:25
Tysiąc i jedna noc - odc. 119
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na wieść o ślubie Semih wyrzeka się córki. Seval dostaje zawału i trafia do szpitala. Melek rozpacza. Ahu trafia do domu znajomego z Kajseri, Tamera. Ten okazuje się sutenerem i gwałci dziewczynę, a następnie wysyła do pracy. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:30
Jedź bezpiecznie - odc. 656
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria (35 l.) postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży. Wyczytała w Internecie, że najlepszym sposobem na ograniczenie kalorii jest picie dużej ilości wody. Od kilku dni Maria nie rozstaje się z wodą źródlaną. Zwiększa dawki płynów. Podczas gotowania nagle robi jej się słabo i mdleje. Sąsiadka Zofia (67 l.) wyczuwa na klatce schodowej swąd spalonego garnka. Dobija się do drzwi, ale nikt nie odpowiada. Słychać płacz dziecka. Przerażona kobieta dzwoni pod numer 112. Operator wysyła straż... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.300
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznań. Tu mieszka Barbara Komorczyk (45 l.) ze swoją córką, Julią (23 l.) i dwójką jej dzieci: Mariolą (4 l.) i Karolem (6 l.). 45-latka od lat pomaga finansowo córce i wnukom. Kobieta powoli zaczyna mieć dość tej sytuacji. Julia nie ma pracy, ani też wykształcenia, a poza tym nie wie, kto jest ojcem jej dzieci. Gdy 23-latce nie udaje się uzyskać zasiłku, matka gniewa się na nią. Jedynie ojciec Julii, przebywający w tym czasie w sanatorium, dalej wspiera córkę. Pewnego dnia policja... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 5/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Pętla" Anna Pawlicka - szczęśliwa, młoda mężatka - nie wraca po pracy do domu. Policja znajduje jej ciało niedaleko stacji metra. Kobieta została brutalnie zgwałcona i uduszona. Zawada obawia się najgorszego: zabójstwo może być początkiem całej serii napadów. Musi odnaleźć sprawcę, nim ten zaatakuje kolejną ofiarę... (Polska)

12:00
Galileo, odc.610
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZABAWNE JEDZENIE Tym razem w cyklu ciekawostek kulinarnych ze świata – pochodzące z RPA – „skilpadijes:, w wolnym tłumaczeniu - „małe żółwie” oraz południowokoreański – mandaguk. Sprawdzimy, z czym to się je. PRACA NURKA KANAŁOWEGO Mexico City tonie w śmieciach. A Julio Cesar próbuje z tym walczyć. Codziennie nurkuje w kanałach, by odtykać niedrożności. Zobaczymy, na czym dokładnie polega jego praca. GDZIE KUPUJE SIĘ LIKE’I? Polubienia na facebooku to waluta Internetu. Określają stopień... (Polska 2017)

13:45
Miejsca. Powstanie Warszawskie. Starówka
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Symboliczny powrót do różnych miejsc w Warszawie. 70 lat temu tu rozgrywaly się ludzkie tragedie. Powstanie warszawskie zbierało krwawe żniwo. Głos z offu czyta wspomnienia tych, którzy przetrwali. W kontraście obrazy z życia współczesnego miasta. (Polska 2014)


Czas: 3min.
13:20
Na sygnale - odc. 17
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do bazy ratowników wpada przerażony pracownik ochrony, który jest pewny, że jego szef chce się zabić. Weteran z Iraku ma broń, zostawił pożegnalny list i teraz ucieka przed policją, która próbuje go powstrzymać. Załoga karetki włącza się do akcji. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:45
Anna Dymna - spotkajmy się - Mateusz Rządkowski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kierowany jest zarówno do osób niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych, ponieważ jego głównym przesłaniem jest zbliżenie tych dwóch wydawałoby się odrębnych światów. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 24min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
13:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:40
Pod Tatrami - Wspomnienie Wojtka Mroza
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W magazynie wypowiedzi osób, które znały i pracowały z Wojciechem Mrozem. (Polska 2017)


Czas: 7min.
13:50
Podróże z góralem seria IV - odc. 7
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i najbardziej urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada imprezy, mające się odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do odwiedzenia regionu. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:50
Słoiki, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joasia poznała przez Internet wymarzonego mężczyznę. Prosto z dworca centralnego w Warszawie, z mapą w dłoni, idzie na umówione miejsce spotkania. W małym miasteczku Joasia zostawiła całe swoje życie, stawiając wszystko na jedną kartę i zostawiając ojca alkoholika. Nie ma dokąd wracać. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna, z którym od pół roku korespondowała Asia, nie jest wcale księciem z bajki. Nie ma willi i samochodu, jest mało atrakcyjny. Zabiera Asię do swojego mieszkania w wielkiej... (Polska 2014)

13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 968
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czekałam, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz Komisarze rozpoczynają śledztwo w sprawie morderstwa młodej kobiety, do którego doszło w parku. W odpowiedzi na ogłoszenie w mediach kobietę rozpoznaje barman z pobliskiego klubu i zeznaje, że w noc zabójstwa spotkała się w nim z dwoma mężczyznami. Wiadomo, że jeden z nich to mąż ofiary. Niestety nikt nie wie gdzie może przebywać. Tymczasem śledztwo ujawnia, że zamordowana kilka lat wcześniej została brutalnie zgwałcona. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.283
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W pokoju policjantów Białach siedzi na podłodze pod ścianą. Jest sam. Kiwa się machinalnie. Po chwili do pokoju wchodzi Karolina i pyta czy jest gotowy. Mikołaj wstaje. Tymczasem Psycholog i Jerzy siedzą w samochodzie. Psycholog się denerwuje. Pyta Jerzego czy na pewno zrobił wszystko jak trzeba. Jerzy nie odpowiada   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
14:00
Elif - odc. 68
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pelin szykuje przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Selima. Chłopak nie ma jednak ochoty na świętowanie. Próbuje zrozumieć, dlaczego został odrzucony przez Zeynep. Gonca robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Selima. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
14:20
Herbatka z kabaretem - (23)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wystąpią: Formacja Chatelet, Kabaret Ani Mru Mru. Tytuł odcinka: Dziadek świetnie się trzyma. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
14:50
M jak miłość - odc. 1297
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakub Karski jest coraz bardziej zainteresowany Agnieszką i zaprasza Tomka, Asię oraz Olszewską na domową kolację. Mała Lenka nadal ma problemy w szkole. Kinga podejrzewa, że koleżanka, która dokucza jej córce jest ofiarą przemocy w rodzinie. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Lewińska
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Katarzyna Grabowska - Olga, Hanna Mikuć - Krystyna, Izabela Kapiasova - Marylka

Czas: 45min.
14:15
Legenda 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy zapis niezwykłych wspomnień żołnierzy 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, w którym wielkie militarne i historyczne wydarzenia nabierają ludzkiego wymiaru, jednostkowych wspomnień, strachu, radości, cierpienia, zwycięstwa i klęski. (Polska 2013)

Reżyseria: Maria Wiśnicka, Andrzej Wyrozębski

Czas: 47min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.713
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adę Rupkowską (16 l.) czeka ciężki czas, bo jej mama, Aneta (35 l.) za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia idzie do więzienia na dwa lata, w tym czasie ona trafi do ośrodka opiekuńczego. 16-latka nie ma na to najmniejszej ochoty. A gdy jeszcze poznaje swoje współlokatorki z pokoju – Berenikę (16 l.), Żanetę (15 l.) i Nikolę (17 l.), sytuacja tylko się pogarsza. Ada nie wierzy, że w tym miejscu kiedykolwiek będzie mogła poczuć się dobrze i robi wszystko, aby uciec z ośrodka.... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 971
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bydlaki, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz W parku policja odnajduje chłopca, który został zgwałcony. Jego brat twierdzi, że sprawcą jest nauczyciel, w przeszłości posądzony o molestowanie. Mężczyzna zaprzecza stawianym zarzutom. Wśród podejrzanych jest też jeden z robotników drogowych pracujący w okolicy miejsca napadu. Tymczasem w śledztwie pojawia się nowy trop. Okazuje się, że chłopiec poznał w Internecie dziewczynę, z którą często się kontaktował. Czy może mieć coś... (Polska)

14:00
Galileo, odc.611
Godziny emisji
Rozwiń opis
NAJDROŻSZY ZIEMNIAK ŚWIATA Bonnotte to najdroższa odmiana ziemniaka. Ten luksusowy kartofel rośnie we francuskiej Bretanii, a dokładniej na wyspie – Noirmoutier. Sprawdzimy, na czym polega jego wyjątkowość i ile trzeba wydać, aby zjeść go na obiad. MODA NA BĄCZKI Znane u nas jako dziecięca zabawa – kręcenie bączków, w Nowym Tajpej na Tajwanie jest niezwykle popularnym zajęciem wśród dorosłych. Rozgrywane są w tej dziedzinie nawet zawody. DLACZEGO JEZIORO ARALSKIE WYSCHŁO? Niegdyś, czwarte co... (Polska 2017)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Greka Theofilosa Vafidisa, znanego m.in. z programu "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:55
Czas honoru - odc. 4 Przysięga
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janek mieszka u stolarza Maciejewskiego. Jego 16 - letnia wnuczka Jadzia podkochuje się w Janku. Z kolei Bronek mieszka u kolejarza Edwarda, którego żona Wisia próbuje uwieść przystojnego dywersanta. (Polska 2008)

Reżyseria: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Wojciech Wójcik
Obsada: Jan Englert, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maja Ostaszewska, Ewa Wencel, Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Żurawski

Czas: 45min.
15:50
Zmiennicy - odc. 8/15 - Fartowny dzień
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas pogoni za expressem Krashan wyciąga broń. Korzystając z jego nieuwagi, Jacek ucieka. Krashan i Kuśmider jadą dalej, ale wkrótce zostają ujęci przez milicję. Nie wiadomo jednak, co zrobili z pieniędzmi. Taksówką jeździ teraz Kasia. (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Krystyna Kołodziejczyk, Irena Kwiatkowska, Mieczysław Czechowicz, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Kowalewski, Jan Łomnicki, Ignacy Machowski, Piotr Pręgowski

Czas: 59min.
15:10
W taksówce - Stan Borys
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Swobodna rozmowa kierowcy z pasażerem, występujących w charakterze prowadzącego i gościa, umożliwia podzielenie się wiedzą, zainteresowaniami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących spraw społecznych, kulturalnych czy gospodarczych. (Polska 2016)


Czas: 7min.
15:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
15:35
Tajemnice, zamki i podziemia - Feo - zapomniana księżniczka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program historyczny. Jest to opowieść o księżnej von Roiss, która mieszkała kiedyś w Kowarach. Feodora von Roiss była prawnuczką królowej brytyjskiej Wiktorii. (Polska 2004)


Czas: 20min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 6/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piaseczno „Gusto” Restauracja „Gusto” specjalizująca się we włoskiej kuchni położona jest w środku dużego osiedla mieszkaniowego w podwarszawskim Piasecznie. Teoretycznie powinna być skazana na sukces. Potencjalnych klientów ma tysiące, właścicielem jest doświadczony restaurator i kucharz Zbyszek, któremu pomaga żona Lilianna, a i włoskie potrawy mają w Polsce wielu zwolenników. Mimo to restauracja świeci pustkami, a potencjalny „złoty interes” okazał się być finansową porażką. Pan Zbyszek... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie Roberta Gilsa i jego rodziny zmieniło na zawsze po tym, jak uległ on poważnemu wypadkowi samochodowemu i został sparaliżowany. W jaki sposób można mu pomóc w codziennym życiu? Czy jeszcze kiedyś radość zawita pod ich dach. Ty Pennington oraz jego przyjaciele, dekoratorzy wnętrz, inżynierowie budownictwa i wiele innych, równie życzliwych im osób postanawia w siedem dni, pracując dosłownie dniami i nocami, sprawić Robertowi i jego rodzinie wielką niespodziankę, całkowicie przemienić jego... (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:20
Pogoda - 11.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Temat Rzeka Bydgoszcz reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3444
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Syn zamożnego właściciela sieci sklepów jubilerskich zostaje porwany – kwota okupu wydaje się astronomiczna. Olgierd Mazur i Krystian Górski odkrywają sieć niejasnych powiązań pomiędzy rodziną jubilerów a światem wielkiego biznesu oraz przestępcami. Kto jest jednak w tym wszystkim ofiarą? Znana aktorka otrzymuje listy z pogróżkami – ostatnia rola przysporzyła jej wielu wrogów. Detektywi namierzają potencjalnego podejrzanego, jednak w środowisku medialnych celebrytów niebezpieczeństwo czai... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 232
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealiści Marzena i Patryk są parą. Jednak dziewczyna uważa, że jej ukochany przestał się nią interesować i ma dla niej coraz mniej czasu. Chłopak woli grać z kolegami niż zabrać Marzenę na romantyczna randkę. Marzena chce sprawdzić, czy Patryk jeszcze ją kocha. Kupuje w Internecie pozytywny test ciążowy i postanawia okłamać go, że będą mieli dziecko. Jak zareaguje jej ukochany? Patrycja Socha jest dziewczyną Daniela Jasieckiego, ale nie układa im się. Gimnazjalistka ma żal do chłopaka, że... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3520
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
17:05
Cena miłości - odc. 101
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cziczek przeżywa szok, dowiadując się o oskarżeniach ciążących na bracie. Dochodzi do dramatycznej konfrontacji z Jawuzem. Tajemnicze przyjęcie, na które Sawasz zaprasza Jasemin, okazuje się ich ślubem. Nazan traci ciążę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.228
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kajetan Wójcik (16 l.) mieszka z bezrobotną matką Krystyną Wójcik (48 l.). Jego siostra, Sandra Wójcik (18 l.) wyprowadziła się z domu, więc teraz matka jego obarcza wszystkimi pracami domowymi. Dodatkowo, Kajetan musi dorabiać, zbierając butelki i roznosząc ulotki. Przeciążony tymi zajęciami uczeń nie radzi sobie w szkole. Nieśmiały Kajetan nie ma w ogóle przyjaciół, nie mówiąc już o kontaktach z dziewczynami. Chłopak jest zdziwiony, gdy nagle szef młodocianego gangu - Szymon Wodecki (17... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 490
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia Lewandowska jest 18-letnią uczennicą liceum. Jej matka Elwira nie pracuje, a ojciec Jerzy (55), z którym dziewczyna jest bardzo związana, jest księgowym. Chłopak nastolatki – 19-letni Robert – ku rozpaczy partnerki, zbytnio interesuje się pornografią. Gdy ukochana robi mu z tego powodu awanturę, ten zarzuca jej hipokryzję i zdradza, że jej matka występuje w portalu z seks kamerami. Dziewczyna zarzuca Robertowi kłamstwo. Jednak podczas szczerej rozmowy Elwira z płaczem przyznaje, że... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:40
Zraniona miłość - odc. 63
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki interwencji Charlesa, ciało Eszrefa paszy pogrzebano w obecności imama. Cevdet powiadamia Jakuba, że Eszrefa zabito strzałemw plecy. Oznaczać to może jedno - wśród ludzi Eszrefa jest zdrajca. Yavuz wyciąga z kryjówki ostatni list Eszrefa paszy. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 7/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 376
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia 6-letni Kacper Szuber. Chłopiec bardzo źle się czuje, ma wysoką gorączkę. Przyprowadza go 19-letni Kuba Stępniak, który jest jego nianią. Bardzo martwi się o swojego podopiecznego. Chłopiec uwielbia spędzać czas ze swoim opiekunem, który poświęca mu wiele uwagi. Małego pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Do szpitala zgłasza się 28-letni Szymon Misiewicz. Mężczyzna rok temu miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego jest sparaliżowany od pasa w dół. Od kilku dni źle się... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Agnieszka i Ronin zajmują się zleceniem mężatki, która podejrzewa,że jest zdradzana. Od paru tygodni mąż wraca późno do domu. Podobno chodzi z kolegami na piwo, ale ostatnio znalazła w ich własnej sypialni dowód: cudzą bieliznę.Mężczyzna zaklina się, że bieliznę kupił dla niej, ale nie trafił z rozmiarem i chciał ją wymienić na inną, jednak jego żonie trudno w to uwierzyć i dlatego prosi o pomoc detektywów. Do Septagonu zgłasza sie także właściciel firmy przewozowej, która... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:20
Jeden z dziesięciu - 8/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.325
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Andromeda" Marian Paździoch ma nowe hobby-astronomię. Przez teleskop kosmiczny lubi obserwować rozliczne konstelacje gwiazd. Pewnego mglistego wieczoru, gdy nie widać żadnego z gwiazdozbiorów, przypadkowo zaczyna on podglądać sąsiadkę mieszkającą w sąsiednim bloku. Naukowe obserwacje stopniowo przeradzają się w fascynację erotyczną...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2010)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7163
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7146
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7143
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5037
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.284
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zieliński siedzi w domu. Obraca w ręku zdjęcie, na którym widać jego jako kilkuletniego chłopca z matką. Odwiedza go zatroskana Madzia. Zastanawia się, czy powinni powiedzieć o tym co zrobili. Szymon uważa, że powinni się wstrzymać. Ma nadzieję, że w międzyczasie dowiedzą się czegoś więcej. Na komendzie podczas odprawy Jaskowska przekazuje wszystkim pozdrowienia od Oli, która przysłała kartkę z wyjazdu z Markiem. Na patrolu Zieliński i Morawska się doskonale dogadują.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Kroniki CCC
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja ze startu zespołu CCC Sprandi Polkowice w wyścigu Volta ao Alentejo. Kulisy etapów i wypowiedzi zwycięzców. Na portugalskich szosach zespół CCC Sprandi powalczy o pierwsze zwycięstwa w tym sezonie. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
20:25 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 106min.
20:05
25 lat Disco Polo - Gala Jubileuszowa
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
25 VI na Stadionie Polonii w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiej muzyki tanecznej. Wśród nich takie gwiazdy, jak: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, M. I. G. (Polska 2017)


Czas: 70min.
20:05
Pacyfikator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Gwiazda kina akcji Vin Diesel (xXx, Szybcy i wściekli) w dynamicznej, brawurowej komedii dla całej rodziny. Porucznik Shane Wolfe (Diesel), twardziel jakich mało, członek elitarnej formacji Navy S.E.A.L.S. sprawował kontrolę nad misjami wojskowymi w każdym zakątku naszego globu. Teraz jednak zostaje poddany najtrudniejszej próbie w swej karierze - ma ochraniać dzieci zaginionego naukowca, Plummera, który pracował nad tajnym, wojskowym projektem. Musi także wykryć sprawców... (USA, 2005)

Reżyseria: Adam Shankman(1)
Obsada: Brittany Snow, Faith Ford, Lauren Graham, Thieriot Max, Vin Diesel
20:00
Niepamięć
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski pomaga Stasiakowi znaleźć dane na temat mężczyzn, którzy go napadli. Nie jest łatwo zdobyć te informacje. Tymczasem na policję zgłasza się znany muzyk, który odebrał telefon z pogróżkami. Podejrzewa człowieka, który już kiedyś próbował go pobić. Mężczyzna został wprawdzie skazany i trafił do zakładu zamkniętego, ale teraz przebywa na wolności. Kryminalni postanawiają go przesłuchać. W rozmowie wyznaje on, że obwinia muzyka o śmierć swojej narzeczonej, która... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
21:25
07 zgłoś się - odc. 17/21 - Morderca działa nocą
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednym z warszawskich osiedli nieznany sprawca napada na kobiety wracające późno do domu. Wszystkie próby wykrycia zabójcy zawodzą, wśród mieszkańców narasta psychoza strachu. Poszukując mordercy funkcjonariusze trafiają do zakładu odzieżowego. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Leon Niemczyk, Elżbieta Kijowska, Eleonora Wallner, Wiesław Drzewicz, Zdzisław Szymański, Izabella Olejnik

Czas: 73min.
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny 85. Sawicki i Pilarczyk kontynuują śledztwo w sprawie tajemniczego mściciela, który doprowadził do śmierci Remigiusza Dębickiego. Wskazówką dla kryminalnych jest data jego ataku, która jest jednocześnie znaczącą rocznicą, jak wynika z listów z pogróżkami. Bruno sprowadza na komendę psychologa, aby ten sporządził portret psychologiczny ściganego. Według opisu kryminalni mają do czynienia z człowiekiem, którego motorem działań jest zemsta. Po rozmowie z wdową po Dębickim,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
22:55
07 zgłoś się - odc. 18/21 - Bilet do Frankfurtu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żona Krzysztofa Kalkowskiego, dyrektora przedsiębiorstwa handlu zagranicznego, opowiada mecenasowi Sadeckiemu o zniknięciu męża. Podejrzewa, że do jego zaginięcia przyczynili się nieuczciwi współpracownicy - Kazimierz Sitek i Jolanta Czechowiczowa. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Ewa Wrońska, Lidia Korsakówna, Cezary Kapliński, Elżbieta Kijowska, Wiktor Sadecki, Jerzy Dziewulski

Czas: 67min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 11.08 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Temat Rzeka Bydgoszcz reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
22:10
Ghost Rider 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Osiem lat po wydarzeniach znanych z filmu "Ghost Rider". Johnny Blaze (Nicolas Cage) ukrywa się w Europie, usiłując walczyć z klątwą, przemieniającą go w Ghost Ridera, ognistego demona pożerającego dusze grzeszników. Tymczasem we Francji katolicki mnich Moreau (Idris Elba) dowiaduje się, że diabelskie moce starają się opętać pewnego chłopca imieniem Danny (Fergus Riordan). Zakonnik i matka Danny'ego, Nadya (Violante Placido), szukają pomocy u Johnny'ego.... (USA, 2011)

Reżyseria: Mark Neveldine(1)
Obsada: Christopher Lambert, Ciarán Hinds, Idris Elba, Nicolas Cage, Placido Violante, Whitworth Johnny
22:40
Ojciec chrzestny III
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatnia część historii rodziny Corleone. Starzejący się Michael Corleone (Al Pacino) chce zerwać z kryminalną przeszłością i zalegalizować rodzinne interesy. Aby zmienić swój własny wizerunek i zapewnić rodzinie wysoki status społeczny Michael nawiązuje kontakty z Watykanem, najbardziej poważaną na świecie instytucją. Gdy jednak okazuje się, że mafia nie popiera jego polityki, Michael postanawia wprowadzić do rodziny swego młodego i ambitnego następcę. Vincent (Andy Garcia) jest zwolennikiem... ( USA 1990)

Reżyseria: Francis Ford Coppola
Obsada: Al Pacino, Diane Keaton, Talia Shire, Andy Garcia, Eli Wallach, Joe Mantegna, George Hamilton, Bridget Fonda, Sofia Coppola, Raf Vallone, Franc D'Ambrosio, Helmut Berger, John Savage
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Stasiak wychodzi ze szpitala. Na zewnątrz czeka na niego Tadeusz. Adam nie chce wracać do domu, prosi sąsiada, aby ten podrzucił go do pracy. Na komendzie wszyscy są zdziwieni powrotem komisarza. Kubis przynosi nową sprawę. Przypadkowy biegacz znajduje w lesie ciało młodej dziewczyny. Nieżyjąca ma na boku świeżą bliznę pooperacyjną, dosłownie sprzed kilku godzin. Jednak w żadnym z pobliskich szpitali nie rozpoznają ofiary. Kryminalni podejrzewają, że sprawcami są handlarze... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, piotr kolski
23:20
Gruby i chudszy 2: rodzina Klumpów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cztery lata po pierwszym filmie o perypetiach genialnego, ale chorobliwie otyłego profesora chemii i wykładowcy uniwersyteckiego Shermana Klumpa oraz jego równie grubej rodziny, ekscentryczny naukowiec powrócił na ekrany w filmie Petera Segala. (USA 2000)

Reżyseria: Peter Segal
Obsada: Eddie Murphy, Janet Jackson, Larry Miller

Czas: 102min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Legenda 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy zapis niezwykłych wspomnień żołnierzy 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, w którym wielkie militarne i historyczne wydarzenia nabierają ludzkiego wymiaru, jednostkowych wspomnień, strachu, radości, cierpienia, zwycięstwa i klęski. (Polska 2013)

Reżyseria: Maria Wiśnicka, Andrzej Wyrozębski

Czas: 47min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak jest bardzo troskliwy wobec Izy. Odprowadza ją do pracy, przygotowuje kolację. Iza zastanawia się, co jest przyczyną zmiany zachowania Kuby. Przybylska namawia Wach na wspólny wypad do szkoły tańca Ewy. Paulina decyduje się spróbować. Tymczasem na komendę wpływa nowe zgłoszenie. Biznesmen znajduje zwłoki żony w swojej willi. Z domu ginie gotówka i biżuteria. Szybko zgłasza się jeden z właścicieli lombardu, w którym ktoś sprzedaje skradzione precjoza. Kryminalni... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
00:15
Dirty Dancing 2
film muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po koniec lat 80. królował na światowych ekranach kultowy już dziś film muzyczny "Dirty Dancing" znany w Polsce jako "Wirujący seks". "Dirty Dancing2" był próbą przedstawienia tego samego tematu w nowej scenerii i aranżacji. (USA 2004)

Reżyseria: Guy Ferland
Obsada: Romola Garai, Diego Luna, Sela Ward

Czas: 82min.
00:25
W taksówce - Stan Borys
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Swobodna rozmowa kierowcy z pasażerem, występujących w charakterze prowadzącego i gościa, umożliwia podzielenie się wiedzą, zainteresowaniami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących spraw społecznych, kulturalnych czy gospodarczych. (Polska 2016)


Czas: 7min.
00:40
Tajemnice, zamki i podziemia - Feo - zapomniana księżniczka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program historyczny. Jest to opowieść o księżnej von Roiss, która mieszkała kiedyś w Kowarach. Feodora von Roiss była prawnuczką królowej brytyjskiej Wiktorii. (Polska 2004)


Czas: 20min.
00:10
Incydent
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji z Jackie Chanem w roli głównej. Do brzegów Japonii przybija frachtowiec przemycający nielegalnych imigrantów z Chin. Jest wśród nich mechanik Steelhead (Jackie Chan), który podąża w ślad za dawną ukochaną Xiu Xiu (Xu Jinglei). W miejscowy podziemny świat chińskich uchodźców wprowadza go Jie (Daniel Wu). Steelhead szybko odkrywa prawdę o trudnym położeniu Chińczyków, którzy nie są tolerowani przez Japończyków, będąc przy tym ofiarami terroru ze strony przestępczych gangów. Wkrótce... (Hongkong, 2009)

Reżyseria: Tung-Shing Yee(1)
Obsada: Daniel Wu, Jackie Chan, Masaya Katô, Takenaka Naoto, Xu Jinglei
00:00
Niewygodny świadek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapitan Strong kolejny raz zostaje wezwany przez tajne służby Jej Królewskiej Mości do wykonania zadania specjalnego. Tym razem ma przewieźć ważną przesyłkę na tajną konferencję, która ma zapobiec działaniom kłusowników w Afryce. Przemyt kości słoniowej, diamentów, narkotyków, a nawet ludzi poważnie zagraża egzystencji wielu państw afrykańskich, prowadząc je ku upadkowi. Czy niebezpieczna misja Kapitana Stronga ma szanse powodzenia? Wspaniałe kino akcji w reżyserii Darrella Roodta.   Dla... (Kanada, 2001)

Reżyseria: Darrell Roodt
Obsada: Eva Habermann, Gary Daniels, Nick Boraine
01:15
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 17/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i jego zespół znajdują się w sytuacji, gdzie nie mogą nikomu zaufać, tylko po to, by się przekonać, że utknęli ze zdrajcą w swoich własnych szeregach. (USA 2013)

Reżyseria: Vincent Misiano
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
01:50
Witaj w Afryce
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eva Farber wiedzie dostatnie życie. Ona jest fotografką, jej mąż biznesmenem. Mają 2 córki, które dostały się na studia. Rodzice zostali sami w komfortowym domu i mogą poświęcić się sobie. Spokój burzy wiadomość z Afryki o chorobie ojca, który miał udar. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Dennis Satin
Obsada: Katja Flint, Aglaia Szyszkowitz, Markus Knulken, August Zirner

Czas: 88min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:05
Na zabójczej ziemi
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Alasce koncern Aegis Oil odkrywa bogate złoża ropy naftowej, co budzi zrozumiałe emocje. Rozpoczyna się walka o wpływy. Podczas prac przygotowawczych do ekspoloatacji, wybucha pożar. Na miejsce przybywa Forrest Taft, walczący o ochronę środowiska. (USA 1994)

Reżyseria: Steven Seagal
Obsada: Steven Seagal, Michael Caine, Joan Chen

Czas: 97min.
02:05
Jedź bezpiecznie - odc. 656
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
02:20
Podróże z góralem seria IV - odc. 7
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i najbardziej urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada imprezy, mające się odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do odwiedzenia regionu. (Polska 2017)


Czas: 12min.
02:40
Legenda 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy zapis niezwykłych wspomnień żołnierzy 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, w którym wielkie militarne i historyczne wydarzenia nabierają ludzkiego wymiaru, jednostkowych wspomnień, strachu, radości, cierpienia, zwycięstwa i klęski. (Polska 2013)

Reżyseria: Maria Wiśnicka, Andrzej Wyrozębski

Czas: 47min.
02:50
Tajemnice losu, odc.2764
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:10
Uwaga!, odc. 5037
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25 Na żywo
Moc Magii, odc. 217/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:55
Kolumbowie - odc. 3/5 - A jeśli będzie wiosna...
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gestapo wpada na ślad tajnej radiostacji zainstalowanej w mieszkaniu "Jerzego". Wszyscy obsługujący ją młodzi konspiratorzy zostają aresztowani. "Jerzy" dzięki przytomnie odegranej roli nieświadomego gospodarza domu, cudem wychodzi z opresji. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Antonina Gordon Górecka, Piotr Pawłowski, Edward Wichura, Czesław Roszkowski, Stefan Friedmann, Tomasz Lengren, Bolesław Idziak, Halina Czengery Wołejko

Czas: 61min.
03:35
25 lat Disco Polo - Gala Jubileuszowa
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
25 VI na Stadionie Polonii w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiej muzyki tanecznej. Wśród nich takie gwiazdy, jak: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, M. I. G. (Polska 2017)


Czas: 70min.
03:30
W taksówce - Stan Borys
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Swobodna rozmowa kierowcy z pasażerem, występujących w charakterze prowadzącego i gościa, umożliwia podzielenie się wiedzą, zainteresowaniami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących spraw społecznych, kulturalnych czy gospodarczych. (Polska 2016)


Czas: 7min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.599
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
04:20
Pod Tatrami - Wspomnienie Wojtka Mroza
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W magazynie wypowiedzi osób, które znały i pracowały z Wojciechem Mrozem. (Polska 2017)


Czas: 7min.
04:30
Temat Rzeka Bydgoszcz reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Teraz Ryby - odc. 8
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Teraz ryby informuje o finansowaniu możliwych projektów w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.818
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3778
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.822
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info