Program dla 2017-08-12 od do
25.07 26.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

05:20
Klan - odc. 3131
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek przygotowuje się do wyjazdu do Brukseli, żeby przywieźć do Polski Agatę, na którą czeka już miejsce w szpitalu. Do kliniki Pawła przybywa Barbara i oznajmia asystentowi Górzyńskiemu, że umówiła już dwie ważne pacjentki. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Magdalena Górska, Magdalena Stam, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger, Maciej Makowski, Aldona Orman, Jacek Borkowski

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3132
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy zastanawia się, jak przedstawi rodzinie informację o istnieniu nieślubnej córki. Tymczasem dzwoni Dominika i zapowiada swój rychły przyjazd do Warszawy. Paweł stara się, jak może wykręcić z uczestniczenia w berlińskim koncercie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Paweł Grządziel, Susane Nathusius, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska

Czas: 21min.
05:55
Sztuka codzienności - Buty sportowe
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adriana Gutierrez maluje na butach różne wzory, tworząc w ten sposób niepowtarzalne dzieła sztuki. Zaczęła pod koniec lat 90. W Los Angeles panowała wtedy moda na komplety: strój musiał stanowić całość, więc buty musiały pasować do reszty... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 19min.
05:00
Disco Gramy, odc.3778
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5037
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.822
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 25
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

06:05
Klan - odc. 3133
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka z Zytą dogadują się w interesach. Akademia Niemowlaka będzie użyczała swojego lokalu na szkołę jogi. Darek ze wspólnikami podpisują umowę sprzedaży swojego start up. Miłosz otrzymuje specjalne zlecenie nagrania ceremonii ślubnej. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Magdalena Stam, Katarzyna Pierścionek, Iwona Karlicka

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
06:30
M jak miłość - odc. 1301
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek wraca do Polski, do stęsknionej za nim rodziny. Tuż po przylocie do kraju spotyka się też z kochanką, by ostatecznie zakończyć ich związek. Aneta nie zamierza jednak rezygnować z miłości i w końcu jedzie do Magdy, by wyznać prawdę o ich romansie. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Katarzyna Grabowska - Olga, Franek Przanowski - Maciek, Wojciech Wysocki - Górecki, Anna Mucha - Madzia

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Dragons: Defenders of Berk, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wietnam to jeden z najszybciej rozwijających się krajów Azji Południowo-Wschodniej, ale nie wszyscy tak samo korzystają na tym rozwoju. Co roku tysiące rodzin z biednych wietnamskich wsi migruje do miast w nadziei na lepszą przyszłość. Większość z nich trafia do slumsów, zasilając szeregi miejskiej biedoty. Właśnie w Wietnamie Dominika Kulczyk wspiera tych, którzy stanowią dla biednych ludzi ostatnią deskę ratunku, którzy nie mają dostępu do opieki zdrowotnej, edukacji i innych świadczeń... (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Naszaarmia.pl - odc. 277
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
.


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /9/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:15
Scooby Doo i Brygada Detektywów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. W Kryształowym Zdroju – sennej amerykańskiej osadzie, zwanej „najstraszniejszym miejscem na Ziemi” - duchy, upiory i inne zjawiska paranormalne są największą turystyczną atrakcją. Ale co naprawdę kryje się za tymi tajemniczymi historiami odkrywa zespół nastoletnich detektywów: Fred, Daphne, Velma, Shaggy „Kudłaty” i ich pies, Scooby-Doo. Przyjaciele uwielbiają rozwiązywać zagadki z dreszczykiem i wciąż przeżywają nowe, niesamowite przygody. Nawiedzone miejsca czy przerażające... (USA, 2011)

Reżyseria: Curt Geda
08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 11/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 15/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:10
Polski grill - /6/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
09:40
Córka d'Artagnana
film przygodowo-historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygody bohaterów, dworskie intrygi, brawurowe pojedynki i miłosne podchody doprawione humorem. Jesień 1654 r. W jednym z klasztorów na południu Francji przebywa Eloise, córka muszkietera d'Artagnana. Ojciec powierzył wychowanie jedynaczki zakonnicom. (Francja 1993)

Reżyseria: Bertrand Tavernier
Obsada: Sophie Marceau, Philippe Noiret, Claude Rich, Sami Frey

Czas: 124min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:55
Słoneczna Stacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telewizja Polsat zaprasza do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku nad polskim morzem. Przez kolejne pięć weekendów w wybranych, popularnych nadmorskich kurortach na wszystkich czekać będzie miasteczko z wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami muzyki i telewizji, zajęć sportowych oraz konkursów z nagrodami, a także znakomitej zabawy w rytm muzyki klubowej. Partnerami akcji „Słoneczna Stacja” są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat, którzy zapraszają...

09:00
Przygody Pinokia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pinokio, pajacyk z drewna, ucieka z domu swojego opiekuna, Gepetta, który kocha go jak syna. Pinokiowi bardziej zależy jednak na rozrabianiu i braku ograniczeń, niż na zasadach wpojonych mu przez Gepetta.   Dla małoletnich od lat 7 (Czechy, Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania 1996)

Reżyseria: Steve Barron
Obsada: Genevieve Bujold, Jonathan Thomas, Martin Landau
10:30
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:50
Na sygnale - odc. 139 "Stop"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po pracy Piotr jest świadkiem wypadku - rozpędzone auto uderza w idącą poboczem kobietę. Winowajca ucieka, a Strzelecki robi wszystko, by uratować ranną. Pomaga mu 12 - letnia córka ofiary, Gosia. Ekipa Wiktora nie może przyjechać na miejsce wypadku. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Adrian Wajda - Makler, Katarzyna Furmanek - Gosia, Malwina Wiktorowska - Matka

Czas: 23min.
10:25
Ewa gotuje, odc.277
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny program rozpocznie się trochę nietypowo – w wesołym miasteczku! Skąd ten pomysł? Otóż tym razem Ewa Wachowicz postanowiła przygotować potrawy z myślą o najmłodszych widzach. Ale bez obaw – nie zamierza gotować na karuzeli! W kuchni pokaże, jak zrobić zupę truskawkową z kaszą jaglaną oraz roladki z indyka, podane z surówką marchewkową i purée ziemniaczanym z odrobiną musztardy. Na deser przyrządzi kolorowe galaretki oraz owoce z jogurtem w wafelkach do lodów.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:55
Pacyfikator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Gwiazda kina akcji Vin Diesel (xXx, Szybcy i wściekli) w dynamicznej, brawurowej komedii dla całej rodziny. Porucznik Shane Wolfe (Diesel), twardziel jakich mało, członek elitarnej formacji Navy S.E.A.L.S. sprawował kontrolę nad misjami wojskowymi w każdym zakątku naszego globu. Teraz jednak zostaje poddany najtrudniejszej próbie w swej karierze - ma ochraniać dzieci zaginionego naukowca, Plummera, który pracował nad tajnym, wojskowym projektem. Musi także wykryć sprawców... (USA, 2005)

Reżyseria: Adam Shankman(1)
Obsada: Brittany Snow, Faith Ford, Lauren Graham, Thieriot Max, Vin Diesel
11:30
Podróże z historią - odc. 41 Krótka historia brudu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak nasi pradziadowie radzili sobie z poranną i wieczorną toaletą? Jak ich zwyczaje różniły się od naszych? Radosław Kotarski przemierza Kujawy, Podlasie, Pomorze i Warmię w poszukiwaniu śladów ewolucji higieny na polskich ziemiach. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 642
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:00
Policjantki i Policjanci, odc.280
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zieliński podjeżdża z Madzią na komendę. Jest przekonany, że Oskar miał coś wspólnego ze śmiercią żony. Dobrze byłoby przejrzeć jego rzeczy. Postara się załatwić nakaz przeszukania jego mieszkania. Szymon spieszy się do pracy. Podczas dnia przychodzi do niego Madzia. Widzi jak ojca Szymona męczy ta sprawa. Podsłuchała jak rozmawiał z jakimś sędzią. Zgoda na oficjalne przejrzenie rzeczy może potrwać, a czas nagli. Madzia ma adres Oskara i pewien pomysł. Jeśli Szymon chce w... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
12:00
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wyjść z uzależnień? Jak je rozpoznać i gdzie szukać pomocy? W dziewiątym odcinku porozmawiamy z tymi, dla których droga do Pana Boga była kręta i wyboista, ale to dzięki Niemu wyszli na prostą. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:25
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat. cz. 14. Koralowe Jaskinie i Manty Ray
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wodna Świątynia na Bali została wzniesiona ludzką ręką. Są jednak zwierzęta, które potrafią budować niezwykle okazałe podwodne konstrukcje, wielkością przyćmiewające dzieła człowieka. Film przybliży proces ich powstawania. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 43min.
12:10
Jak w czeskim filmie - Mareczku, podaj mi pióro
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Czechosłowacja 1976)

Reżyseria: Oldrich Lipsky
Obsada: Jiri Sovak, Josef Abrham, Iva Janzurova, Josef Kemr

Czas: 91min.
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 10/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
10 odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się na terenie Sierra de la Ventana, w prowincji Buenos Aires. W tym odcinku uczestnicy muszą wykazać się dobrą orientacją w terenie i zmysłem taktycznym. Zostaną podzieleni na 2 grupy – pierwsza – 2-osobowa ma za zadanie przejście wyznaczonej trasy i zostawienie pozostałym wskazówek dotyczących drogi. Idąc po lesie w widocznych miejscach rozwieszają wstążki. Kolejne osoby pojedynczo przechodzą trasę. Nie znają kolejności w jakiej będą wykonywać... (Polska)

12:00
Policjantki i Policjanci, odc.281
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dom Jaskowskiej. Mariusz skruszony. Ludzie, którym winien jest pieniądze są naprawdę niebezpieczni. Prosi matkę o pomoc. Na komendzie do idącej korytarzem Morawskiej podbiega Gajda z kwiatami. Chce przeprosić i przekonuje, że to wszystko było pomyłką, intrygą Zośki. Wieczorem do Mariusza przychodzi człowiek z miasta. Za Mariuszem pojawia się Jaskowska… Kiedy Alicja po pracy zbiera się do wyjścia z komendy, zagląda do niej Zosia. Okazuje się, że ma specjalną misję...   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:15
Okrasa łamie przepisy - Niezwykły czosnek niedźwiedzi
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Karol Okrasa przybliży widzom smakowitą wiosenną roślinę, czyli czosnek niedźwiedzi. Ponoć nazwa pochodzi od obyczaju budzących się ze snu zimowego niedźwiedzi, które objadały się młodymi listkami tej rośliny. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 25min.
13:50
Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikodem Dyzma przyjeżdża do Koborowa. Dzięki parotysięcznej zaliczce od pracodawcy zmienia się nie do poznania. Nina, żona Kunickiego, i Kasia, córka z pierwszego małżeństwa, widzą w nowym administratorze majątku prawdziwego światowca. (Polska 1979)

Reżyseria: Jan Rybkowski, Marek Nowicki
Obsada: Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko

Czas: 50min.
13:00
Złodziejka książek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja bestsellera autorstwa Markusa Zusaka, opowieść o dziewczynce, która odnajduje sposób na przeżycie okrucieństw wojny uciekając do świata literatury. W obsadzie: Sophie Nélisse, Geoffrey Rush, Emily Watson. Niemcy, w przededniu II wojny światowej. Dziewięcioletnia Liesel (Sophie Nélisse) zostaje adoptowana przez niemieckie małżeństwo (Geoffrey Rush i Emily Watson). Dziewczynka ma problem z odnalezieniem się w nowym środowisku. W szkole koledzy śmieją się, że nie umie czytać. Z... (USA, 2013)

Reżyseria: Percival Brian(1)
Obsada: Allam Roger, Emily Watson, Geoffrey Rush, Lehmann Julian, Makatsch Heike, Nélisse Sophie
13:45
Złodzieje, odc. 1
program poradnikowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podpowiemy, jak nie stać się ofiarą potencjalnego rabunku. Przeanalizujemy, jak działają złodzieje XXI wieku, zarówno na małą, jak i wielką skalę: od drobnych kradzieży po przekręty na iście światowym poziomie. Pokażemy najwymyślniejsze metody i triki, którymi posługują się przestępcy oraz doradzimy skuteczne metody walki i obrony przed nimi. Program poprowadzą "Fryzjer" i "Elvis" - były policjant zajmujący się kradzieżami oraz nawrócony złodziej, znający wiele numerów od... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.282
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Noc na ranczu Mikołaja. Koło samochodu Mikołaja kręci się Jerzy. Rano Mikołaj śpieszy się do pracy, ale nigdzie nie może znaleźć kluczyków. Wścieka się i kłóci o to z Dominiką. Wreszcie dzwoni po Zapałę i prosi by po niego podjechał. W ciągu dnia dzwoni Dominika. Wróciła już ze szkoły z koleżanką i znalazła kulczyki. Pyta czy może pojechać samochodem do sklepu, bo chciały zrobić jakiś ekstra obiad. Nie ma prawa jazdy, ale przecież umie jeździć. Mikołaj się denerwuje i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, piotr kolski
14:50
Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przy pomocy znajomego z bankietu, Dyzma dostaje sie do ministra Jaszuńskiego. Sprytnie podpowiada, jako swój własny, pomysł Kunickiego, aby skupić zboże od ziemian w okresie "klęski urodzaju" i zmagazynować je w oczekiwaniu na koniunkturę. (Polska 1979)

Reżyseria: Jan Rybkowski, Marek Nowicki
Obsada: Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko

Czas: 52min.
14:00
Familiada - odc. 2352
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bałtyk kojarzy się z brudną wodą i nieprzyjazną pogodą. W rzeczywistości woda ma charakterystyczny odcień nie z powodu brudu, tylko specyficznej flory. A co z pogodą? Bałtyk jest morzem północnym. Jak powstał i jak się zmienia? Jak kształtuje pogodę? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:25
Złodzieje, odc. 2/7
program poradnikowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podpowiemy, jak nie stać się ofiarą potencjalnego rabunku. Przeanalizujemy, jak działają złodzieje XXI wieku, zarówno na małą, jak i wielką skalę: od drobnych kradzieży po przekręty na iście światowym poziomie. Pokażemy najwymyślniejsze metody i triki, którymi posługują się przestępcy oraz doradzimy skuteczne metody walki i obrony przed nimi. Program poprowadzą "Fryzjer" i "Elvis" - były policjant zajmujący się kradzieżami oraz nawrócony złodziej, znający wiele numerów od... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

15:15
Komedie po polsku - Porcelana w składzie słonia
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telewizyjna satyra z czasów PRL - u. W pewnym mieście przed sklepem ustawiła się gigantyczna kolejka. Na jej koniec posłusznie zmierza główny bohater filmu w szarym prochowcu i czapce. Nagle przypomina sobie, że musi jeszcze coś załatwić... (Polska 1984)

Reżyseria: Andrzej Czekalski
Obsada: Henryk Bista, Artur Barciś, Kalina Jędrusik, Witold Pyrkosz, Leon Niemczyk

Czas: 43min.
15:45
Pasmo kabaretowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

15:10
Mamy Cię!, odc. 11/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście: Przemysław Saleta, Osi Ugonoh, Joanna Kurowska (Polska)

15:05
Kamienne serca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyczna niemiecka baśń rozgrywająca się w malowniczej scenerii Schwarzwaldu. Piotr, ubogi węglarz, z trudem zarabia na utrzymanie swoje i matki. Młodzieniec wzdycha do pięknej i mądrej Elżbiety, ale wydaje się, że nie ma szans u córki bogacza. Zdesperowany, postanawia odnaleźć w górach dobrego ducha, Skarbnika, który urodzonym w niedziele może spełnić trzy życzenia. Dwa pierwsze z pozoru zapewniają Piotrowi wszystko, czego pragnie, ale wkrótce pojawiają się kłopoty. Kiedy Piotr traci cały... (Niemcy, 2014)

Reżyseria: Marc-Andreas Bochert
Obsada: Laura Garde, Marie Gruber, Rafael Gareisen
16:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 54 (seria III, odc. 12)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (7)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 7, odc. 5/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
BHUTAN „Królestwo szczęścia”. Bhutan to maleńkie królestwo leżące między Indiami i Chinami. Strome zbocza Himalajów przez wieki odcinały go od reszty świata. Pierwszego turystę wpuszczono tu 40 lat temu. Do lat 60tych nie widziano w Bhutanie samochodów. Gdy się pojawiły, były tak dużym zaskoczeniem, że ludzie próbowali… karmić je sianem sądząc, że to smoki. Dopiero w 1999 roku powstała tutejsza telewizja. I nigdy dotąd nie było tu kamer z Polski! Martyna przyjechała poznać prawdziwą damę -... (Polska)

16:55
Nokaut
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były bokser wagi ciężkiej, Dan Barnes, uciekając od burzliwej przeszłości podejmuje pracę jako woźny w szkole. Obserwuje jak jeden z uczniów jest dręczony i poniżany przez rówieśników, więc postanawia mu pomóc i zaczyna go trenować, przygotowując jednocześnie do największego wydarzenia w jego życiu.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

Reżyseria: Anne Wheeler
Obsada: Daniel Magder, Steve Austin
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Polski grill - /7/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.91
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Aniela podała kolejny anons matrymonialny do gazety. Czeka na odpowiedzialny głos w telefonie. Niezbyt długo rozpaczał Jaruś po odejściu tej, która zabrała mu kołdrę, mikrofalę i nadzieję. Darek żyje sobie cichutko, w smutku i oczekiwaniu. Czy kochankowie z więziennego pokoju widzeń, Asia i Rysiek mają jeszcze jakieś sprawy do omówienia? Czekając na miłość, Bandziorek zajmuje się sprawami przyziemnymi. Boli serce panią Wandę, że Łukasz jest taki wycofany.   Dla małoletnich od lat... (Polska, 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matura w szkole dla dam? W „Projekcie Lady” wszystko jest możliwe. Jakie przedmioty pojawią się na egzaminie? Testy z savoir-vivre’u będą naprawdę czarnym szlakiem dla zawodowców. Wymagania mentorki Ireny i ekstremalne testy przerażą niejedną uczestniczkę. Na finał egzaminów odbędzie się nastrojowa kolacja, tylko pozornie spokojna i sielankowa. Zachowanie uczestniczek przy stole będzie bardzo wnikliwie obserwowane, a następnie oceniane. Co jeszcze wymaga poprawy? Komu najlepiej poszedł... (Polska)

18:35
Ranczo - odc. 123 (seria X, odc. 6) - Depresja Biskupa
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biskup Kozioł przeżywa kandydaturę swego brata na najwyższy urząd w państwie. Wreszcie - mimo zakazu kurii - postanawia działać. Halina i Lodzia uświadamiają sobie, że jeśli mężowie osiągną polityczny cel, one będą pierwszymi damami. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Magdalena Kuta, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski, Violetta Arlak

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 156
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:15
Chłopaki do wzięcia, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie Kampia kuleje i jego los leży rodzinie na sercu. Złoty kajdan odmienił Jarusia niczym czarodziejska różdżka. Teraz kolej na zmianę życia. Marzyła pani Aniela o miłości takiej, jaką darzą się gołąbki dwa. I doczekała się. Radek obawia się, że nadchodząca zima zburzy jego długo wyczekiwany związek. Smutno Asi opuszczać więzienie po intymnym widzeniu z Ryszardem. W pajęczynę już obrasta samotność pana Janka.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 5/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Płońsk, „Cynamon”. Restauracja „Cynamon” miała być spełnieniem marzeń Grzegorza, któremu pewnej nocy przyśniły się pierogi z cynamonem, dlatego uznał to za świetny pomysł na nazwę dla swojego wymarzonego lokalu. Na początku Grzegorz był pełen entuzjazmu, chociaż do tej pory gotował tylko w domu i nie miał żadnego doświadczenia w gastronomii. Postawił na domową kuchnię polską, którą wg niego „zrobi każdy – wystarczy tylko chęć i smak”. Ale trudno o smak w restauracji, w której nikt nie lubi... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:00
Postaw na milion - odc. 156
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.326
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Tamten świat" Pewnej nocy zaspany Ferdynand Kiepski odbiera telefon od wujka Władka. Z przerażeniem uświadamia sobie, że wujek przecież od kilku miesięcy już nie żyje. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy wujek zaczyna kategorycznie domagać się wódki, którą Ferdek obiecał postawić mu jeszcze za życia.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2010)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7164
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7147
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7144
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5038
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.612
Godziny emisji
Rozwiń opis
WŁAŚCIWOŚCI TETRAPAK Bez nich nie byłoby mleka w kartonie, czy soczków z rurką. Tetrapak. Kto i w jakich okolicznościach go wymyślił? Z czego wykonane są te opakowania oraz dlaczego zdobyły taką popularność. RESTAURACJA Z RESZTEK Pewna berlińska restauracja serwuje potrawy, do przyrządzenia których używa tylko przeterminowanych składników, otrzymywanych bezpłatnie z supermarketów. Co na to goście? PODZIEMNY BROADWAY Nowojorska sieć metra jest jedną z najdłuższych na świecie. Ma 26 linii i... (Polska 2017)

20:05
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska)


Czas: 5min.
20:10
Memoriał Skolimowskiej
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Hit na sobotę - Wodny świat
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nieokreślonej przyszłości, po stopnieniu wiecznych lodów na obu biegunach cała ziemia zostaje zalana przez wodę. Ludzie mieszkają w przedziwnych konstrukcjach na wodzie, poruszają się barkami, łodziami. Wierzą, że gdzieś pozostał jeszcze suchy ląd. (USA 1995)

Reżyseria: Kevin Reynolds
Obsada: Tina Majorino, Kevin Costner, dennis Hopper

Czas: 129min.
20:00 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
20:05 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 147min.
20:05
Disco pod gwiazdami
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:00
Dwa tygodnie na miłość
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucy Kelson (Sandra Bullock) jest prawnikiem i prowadzi prywatną wojnę z korporacjami, które z chęci zysku wyburzają zabytkowe budynki. Szczególnie często ataki mecenas Kelson wymierzone są w firmę należącą do George'a Wade'a (Hugh Grant), potentata na rynku nieruchomości. Chociaż ich poglądy tak bardzo się różnią, przez dziwny zbieg okoliczności Lucy zostaje zatrudniona w charakterze doradcy George'a. Gdy okazuje się, że George zleca jej zadania, które raczej powinna wykonywać... ( USA 2002)

Reżyseria: Marc Lawrence
Obsada: Sandra Bullock, Hugh Grant, Alicia Witt, Dana Ivey, Robert Klein, Heather Burns, David Haig
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.283
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W pokoju policjantów Białach siedzi na podłodze pod ścianą. Jest sam. Kiwa się machinalnie. Po chwili do pokoju wchodzi Karolina i pyta czy jest gotowy. Mikołaj wstaje. Tymczasem Psycholog i Jerzy siedzą w samochodzie. Psycholog się denerwuje. Pyta Jerzego czy na pewno zrobił wszystko jak trzeba. Jerzy nie odpowiada   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.284
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zieliński siedzi w domu. Obraca w ręku zdjęcie, na którym widać jego jako kilkuletniego chłopca z matką. Odwiedza go zatroskana Madzia. Zastanawia się, czy powinni powiedzieć o tym co zrobili. Szymon uważa, że powinni się wstrzymać. Ma nadzieję, że w międzyczasie dowiedzą się czegoś więcej. Na komendzie podczas odprawy Jaskowska przekazuje wszystkim pozdrowienia od Oli, która przysłała kartkę z wyjazdu z Markiem. Na patrolu Zieliński i Morawska się doskonale dogadują.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
22:40
Na zabójczej ziemi
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1994)

Reżyseria: Steven Seagal
Obsada: Steven Seagal, Michael Caine, Joan Chen

Czas: 97min.
22:10
Moje wielkie greckie wesele
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grecka rodzina Portokalos mieszka w USA. Wszyscy jej członkowie martwią się o Toulę, która w wieku 30 lat wciąż pozostaje niezamężna. Toula pracuje w restauracji rodziców, Gusa (Michael Constantine) i Marii (Lainie Kazan), jest smutna i pachnie chlebem czosnkowym. Jej życie jest ponure i bezbarwne, podobnie jak jej włosy, ubranie i stosunek do świata. Pokornie wysłuchuje rodzinnych komentarzy na temat jej beznadziejnej sytuacji. Odrzuca propozycję rodziców, którzy sugerują, że powinna... ( USA/Kanada 2002)

Reżyseria: Joel Zwick
Obsada: Nia Vardalos, John Corbett, Michael Constantine, Lainie Kazan, Andrea Martin, Gia Carides, Joey Fantone, Louis Mandylor
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Jagiełło zaprasza Ewę na przedstawienie teatralne, które Ewa bardzo chciała zobaczyć, ale nie udało jej się zdobyć biletów. Pilarczyk ma duży dylemat, czy zgodzić się na to spotkanie. Na komendzie pojawia się kobieta, w której Kowalski od razu rozpoznaje znaną modelkę XXL i nie może oderwać od niej wzroku. Kobieta twierdzi, że jej bliski znajomy, artysta malarz, zaginął. Wymusza na policjantach, aby zbadali tę sprawę. Sawicki i Pilarczyk jadą do jego pracowni, gdzie okazuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Aleksander Gawek, Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
23:20
To ja, złodziej
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
16 - letni Piotrek i jego o 5 lat młodszy kolega nigdy nie zaznali spokoju. Pochodzą z pijackich, rozbitych rodzin. Wychowuje ich ulica. Skazani na własne siły dokonują kradzieży i rozbojów, by utrzymać siebie i rodziców, którym brakuje na kolejną butelkę. (Polska 2000)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski

Czas: 96min.
23:30
Strzelec wyborowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sensacyjny z Wesleyem Snipesem w roli głównej. Rosja stoi u progu zagłady nuklearnej. Jest tylko jeden człowiek, który może zapobiec tragedii – Marksman (Snipes). Jako agent elitarnej jednostki amerykańskich służb specjalnych otrzymuje zadanie zlikwidowania czeczeńskiej elektrowni jądrowej zanim terroryści uruchomią reaktor. Penetrując doskonale strzeżony obiekt wskazuje cel amerykańskim rakietom, a sam ucieka. Wkrótce odkrywa jednak, że to właśnie rakiety, a nie terroryści stanowią... (USA, 2005)

Reżyseria: Marcus Adams
Obsada: Wesley Snipes, Anthony Warren, Peter Youngblood Hills, Ryan McCluskey, Warren Derosa, William Hope, Emma Samms
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski pomaga Stasiakowi znaleźć dane na temat mężczyzn, którzy go napadli. Nie jest łatwo zdobyć te informacje. Tymczasem na policję zgłasza się znany muzyk, który odebrał telefon z pogróżkami. Podejrzewa człowieka, który już kiedyś próbował go pobić. Mężczyzna został wprawdzie skazany i trafił do zakładu zamkniętego, ale teraz przebywa na wolności. Kryminalni postanawiają go przesłuchać. W rozmowie wyznaje on, że obwinia muzyka o śmierć swojej narzeczonej, która... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
00:30
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 18/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podążając tropem pułkownika Glenna Talbota, Coulson i jego zespół szukają schronienia w ostatnim miejscu, w którym ktokolwiek mógłby ich szukać. Tu zaczynają odkrywać niebezpieczne tajemnice T. A. R. C. Z. Y. , które mogą zniszczyć ich wszystkich. (USA 2013)

Reżyseria: Milan Cheylov
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
00:10
Niepamięć
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:00
Pirania 3DD
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nowym parku wodnym zażywają relaksu tłumy ludzi. Nikt nie spodziewa się, że czyhać tam może jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Tymczasem na teren aquaparku dostają się piranie. Krwiożercze ryby atakują kompletnie zaskoczonych gości.   Dozwolone od lat 18 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Reżyseria: John Gulager
Obsada: Danielle Panabaker, David Hasselhoff, Ving Rhames
01:25
Gruby i chudszy 2: rodzina Klumpów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cztery lata po pierwszym filmie o perypetiach genialnego, ale chorobliwie otyłego profesora chemii i wykładowcy uniwersyteckiego Shermana Klumpa oraz jego równie grubej rodziny, ekscentryczny naukowiec powrócił na ekrany w filmie Petera Segala. (USA 2000)

Reżyseria: Peter Segal
Obsada: Eddie Murphy, Janet Jackson, Larry Miller

Czas: 102min.
01:05
Nagła śmierć
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Pittsburghu odbywa się siódmy, najważniejszy mecz finałowy Pucharu Stanleya. Na tafli walczą ze sobą hokeiści Jastrzębi z Chicago i miejscowa drużyna Pingwinów. Na widowni szaleje z emocji 17 tys. kibiców, a wśród nich wiceprezydent USA. (USA 1995)

Reżyseria: Peter Hyams
Obsada: Jean Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright, Ross Malinger

Czas: 105min.
01:30
Tajemnice losu, odc.2765
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

01:40
Tuż przed tragedią, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1974 roku gigantyczna burza przerodziła się w 148 potężnych trąb powietrznych. Nigdy wcześniej w historii Stanów Zjednoczonych nie odnotowano tak gwałtownego tornada. Był to jednocześnie największy taki kataklizm XX wieku. Zginęło 319 osób, ponad 5 tysięcy zostało rannych a zniszczone domy i budynki szły w dziesiątki tysięcy. Meteorolodzy usiłowali wyjaśnić, jak jedna burza mogła zamienić się w tyle tornad i dlaczego jedne tereny zostały przez żywioł całkowicie zniszczone a drugie ledwie... (Wielka Brytania, 2006)

02:40
Uwaga!, odc. 5038
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:20
Zagadka Hotelu Grand - odc. 54 (seria III, odc. 12)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
03:05
07 zgłoś się - odc. 17/21 - Morderca działa nocą
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednym z warszawskich osiedli nieznany sprawca napada na kobiety wracające późno do domu. Wszystkie próby wykrycia zabójcy zawodzą, wśród mieszkańców narasta psychoza strachu. Poszukując mordercy funkcjonariusze trafiają do zakładu odzieżowego. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Leon Niemczyk, Elżbieta Kijowska, Eleonora Wallner, Wiesław Drzewicz, Zdzisław Szymański, Izabella Olejnik

Czas: 73min.
03:00 Na żywo
Moc Magii, odc. 218/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:30
07 zgłoś się - odc. 18/21 - Bilet do Frankfurtu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żona Krzysztofa Kalkowskiego, dyrektora przedsiębiorstwa handlu zagranicznego, opowiada mecenasowi Sadeckiemu o zniknięciu męża. Podejrzewa, że do jego zaginięcia przyczynili się nieuczciwi współpracownicy - Kazimierz Sitek i Jolanta Czechowiczowa. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Ewa Wrońska, Lidia Korsakówna, Cezary Kapliński, Elżbieta Kijowska, Wiktor Sadecki, Jerzy Dziewulski

Czas: 67min.
04:20
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.819
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3779
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.823
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info