Program dla 2017-08-13 od do
16.08 17.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:55
Klan - odc. 3134
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miłosz podejmuje się realizacji nietypowego zlecenia. Podczas jego weekendowej nieobecności Bożenka może liczyć na wsparcie Heni. Borys pomaga Jeremiaszowi przygotować samochód do przeglądu. Potem auto w dziwnych okolicznościach znika. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Agnieszka Kaczorowska, Konrad Darocha, Małgorzata Sadowska, Paulina Holtz, Michał Lesień, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Izabela Trojanowska, Laura Łącz

Czas: 21min.
04:30
07 zgłoś się - odc. 18/21 - Bilet do Frankfurtu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żona Krzysztofa Kalkowskiego, dyrektora przedsiębiorstwa handlu zagranicznego, opowiada mecenasowi Sadeckiemu o zniknięciu męża. Podejrzewa, że do jego zaginięcia przyczynili się nieuczciwi współpracownicy - Kazimierz Sitek i Jolanta Czechowiczowa. (Polska 1984)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Ewa Wrońska, Lidia Korsakówna, Cezary Kapliński, Elżbieta Kijowska, Wiktor Sadecki, Jerzy Dziewulski

Czas: 67min.
04:50
Kto was tak urządził
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 26
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Klan - odc. 3135
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominika nie chce spotkać się z Jerzym w jego domu rodzinnym. Proponuje spotkanie w cztery oczy, podczas którego prosi o pieniądze na leczenie matki. Czakra z koleżanką kolejny raz chcą skorzystać z gościnności Janusza i Agnieszki. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Paulina Holtz, Michał Lesień, Anna Janik, Maria Gładkowska

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3136
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeremiasz snuje plany zakupu nowego auta za pieniądze z ubezpieczenia. Auto, które zniknęło zauważają Borys i Kamila na parkingu przy lesie. Beata z okazji dnia matki i zakończenia egzaminów Jaśka szykuje uroczystą kolacje. Janusz przekonuje się do jogi. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pekul, Dorota Kamińska, Paulina Holtz, Amelia Malesa, Antonina Rost

Czas: 22min.
05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3779
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Uwaga!, odc. 5038
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:30
Nic straconego
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.823
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (342)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 215
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:30
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:35
Podróże z historią - odc. 21 Tarcza ukryta w górach
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski tym razem wciela się w rolę obrońcy Twierdzy Srebrna Góra w Górach Sowich. Sprawdza jakie obowiązki należały do żołnierzy stacjonujących w twierdzy i jak wyglądało ich codzienne życie. Co jedli? Gdzie spali? Na jakie zapadali choroby? (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 26min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 19: 19
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 4: Piknik nad rzeką
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:15
M jak miłość - odc. 1302
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda, załamana po rozstaniu z mężem, mieszka z Maćkiem na Deszczowej. Olek robi wszystko, by ukochana wybaczyła mu zdradę i prosi o pomoc matkę i brata. Tomek nadal zajmuje się w pracy sprawą braci Głowackich, zauważa, że ktoś go śledzi. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Izabela Kapiasova - Marylka

Czas: 45min.
07:35
Dragons: Defenders of Berk, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 27/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję., napisy (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 5: Urodziny Ryszarda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 32min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 9 Startupy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czym jest start - up? To słowo ma dziesiątki definicji, ale uznajmy, że start - up to firma, której założyciele mają głowy pełne pomysłów, ale puste kieszenie i niewielkie biznesowe doświadczenie. Czy taki biznes w ogóle może się udać? (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
08:55
Ziarno - Stulecie objawień w Fatimie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:10
Pół żartem, pół serio
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia zaliczana do najlepszych filmów wszech czasów, niektóre jej sceny przeszły już do legendy. Zwraca też uwagę doskonała gra odtwórców pierwszoplanowych ról, dużo wyśmienitego humoru, wiele urokliwych scen z udziałem słodkiej Marilyn Monroe. (USA 1959)

Reżyseria: Billy Wilder
Obsada: Tony Curtis, Jack Lemmon, Marylin Monroe, Edward G. Robinson, Billy Gray

Czas: 116min.
08:05
Scooby Doo i Brygada Detektywów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. W Kryształowym Zdroju – sennej amerykańskiej osadzie, zwanej „najstraszniejszym miejscem na Ziemi” - duchy, upiory i inne zjawiska paranormalne są największą turystyczną atrakcją. Ale co naprawdę kryje się za tymi tajemniczymi historiami odkrywa zespół nastoletnich detektywów: Fred, Daphne, Velma, Shaggy „Kudłaty” i ich pies, Scooby-Doo. Przyjaciele uwielbiają rozwiązywać zagadki z dreszczykiem i wciąż przeżywają nowe, niesamowite przygody. Nawiedzone miejsca czy przerażające... (USA, 2011)

Reżyseria: Curt Geda
08:35
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 31/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30 Na żywo
Dzień Dobry Wakacje, odc. 16/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 6: Licytacja
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:45
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 29
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rysio tworzy właśnie kolejną bombę, tym razem ogłuszająco-oślepiającą, kiedy dwóch mężczyzn przybywa zgłosić kradzież samochodu. Jeden z nich, z wyglądu biznesmen, proponuje Kasi stanowisko asystentki i sowite wynagrodzenie. Czarek nie zgadza się, aby Kasia przyjęła ofertę, chociaż sam chętnie by się na nią zgodził. Kasia jednak nie chce go słuchać. Dochodzi do małego zamieszania i przypadkiem bomba wybucha. Wskutek tego wszyscy przestają widzieć kolory i słyszeć się nawzajem. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:30
Zakochaj się w Polsce - Odc. 19 Szlak Pilicy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek Bednarek odwiedzi najciekawsze miejsca na szlaku Pilicy. To najdłuższy lewy dopływ Wisły, ma ponad 300 km dł. Wzdłuż wybranego przez Tomka pięćdziesięciokilometrowego odcinka rzeki, są romańskie kościoły, zabytkowe młyny, zamek z XIV w. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 21min.
09:05
Przygody Kota w butach, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (USA, 2017)

09:40
Żółwik Sammy 2: wielka ucieczka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Kolejne przygody nieustraszonego żółwika, który zna ocean jak własną kieszeń. Dwa wiekowe żółwie zostają schwytane przez rybaków i trafiają do ulokowanego pod wodą oceanarium, by – u boku innych morskich stworzeń - cieszyć oko delektujących się posiłkiem bogaczy. W gigantycznym akwarium poznają trzęsącego koralową fauną konika morskiego oraz jego dwóch popleczników, węgorze mówiące z francuskim akcentem. Żółwie postanawiają przygotować plan ucieczki. Najpierw jednak poczekać muszą... (Belgia, Francja, USA, 2012)

Reżyseria: Ben Stassen(2), Vincent Kesteloot(1)
09:00
Dzwoneczek i uczynne wróżki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas letniego pobytu na stałym lądzie Dzwoneczek zostaje przypadkiem zauważona przez małą dziewczynkę. Wspólną akcję ratunkową wszystkich wróżek, które nie mogą dopuścić, by ludzie dowiedzieli się o ich istnieniu, utrudnia gwałtowna burza. Tymczasem Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną dziewczynką i pomaga jej w rodzinnych kłopotach.   Bez ograniczeń wiekowych (USA, 2010)

Reżyseria: Raymond Bradley
09:20
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 30
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten dzień zostanie zdominowany przez koty. Najpierw posterunek odwiedza mężczyzna, który żąda odzyskania jego żony-wężycy, gdyż została umieszczona w ZOO po tym, jak zjadła kota sąsiadki. Ponieważ grozi Kasi śmiercią, wzywa ona na pomoc Czarka i razem pozbywają się petenta. Później wszyscy policjanci zabierają się za sprzątanie komisariatu, bowiem wszędzie czuć mocz kota. W międzyczasie zjawia się ojciec z synem poszukujący zaginionego kotka, ale Kasia i jego grzecznie odprawia. Ponieważ nowy... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:55
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 31
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do komisariatu przybywa trzech pracowników agencji reklamowej, którym wnętrza 13 Posterunku przypadają do gustu i zamierzają w nich nakręcić film reklamowy. Dodatkowo oferują wysokie wynagrodzenie dla policjanta, który wystąpi w epizodycznej roli, a także za wymyślenie hasła reklamującego banany Prutas. Czarek oferuje swoją osobę do epizodu. Zostaje mu przedstawiony scenariusz i dialogi spotu reklamowego, po czym rozpoczynają się zdjęcia. Ponieważ jednak posterunkowy myli tekst i zmienia... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:00
Weterynarze z sercem - /9/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program powstał na fali mody na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
10:35
Biblia - Dawid, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, sławnego króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek odpędzał grą na cytrze. Kiedy Dawid dorósł i odniósł zwycięstwo nad Filistynami, Saul zazdrosny o jego sławę i miłość ludu, postanowił go zgładzić. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 44min.
10:15
Ostoja - odc. 141
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2014)


Czas: 24min.
10:50
Rodzinne oglądanie - Pies - mój przyjaciel
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świeże i zaskakujące spojrzenie na życie naszych ulubionych kompanów, o których, jak się zdaje, wiemy już wszystko. Film bada ugruntowane powszechnie przekonania dotyczące psów, jak pochodzenie od wilka czy orientacja w przestrzeni. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Daniel Zukerbrot, Donna Zukerbrot

Czas: 44min.
10:40
Garfield: W poszukiwaniu Lymana
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny program o tajemniczym stworzeniu Zabadu przypomina Jonowi o Lymanie, przyjacielu od czasów szkolnych, który jako fotograf został wysłany do Australii z misją zrobienia zdjęć nieuchwytnemu Zabadu. Wtedy to Lyman odwiedził Jona po raz ostatni razem z Odiem, którego zostawił wówczas pod opieką przyjaciela. Jon podarował mu na drogę charakterystyczny kapelusz, który teraz wraz z Drusillą i Minervą widzą na głowie Zabadu na zdjęciach w programie. Czyżby Lyman został porwany przez... (Francja, 2012)

Reżyseria: Philippe Vidal
10:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 40
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:25
Świętość i miłosierdzie - Centrum Jana Pawła II
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek przybliża widzom Centrum Jana Pawła II - Nie lękajcie się, nazwanego od słów, które padły podczas inauguracji pontyfikatu Jana Pawła II w X 1978 r. Poznajemy m.in. historię i znaczenie położenia Centrum, związane z przeszłością papieża Polaka. (Polska 2015)

Reżyseria: Marek Zając, Przemysław Reichel

Czas: 16min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 8min.
11:45
Makłowicz w podróży - Madera (102) "Goście archipelagu"
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Archipelag Madery. Odkrywcami byli Portugalczycy: Zarco, Teixeira i Perestrello. Wylądowali tu w 1418 roku, najpierw na Porto Santo, a rok później na Maderze. Makłowicz degustuje typowe dla wyspy danie: wołowinę w placku chlebowym z masłem czosnkowym. (Polska 2012)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:35
Wolna chata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Dwóch dorosłych byków nie chce wyprowadzić się z rodzinnego domu, więc ich tata bierze sprawy we własne ręce i postanawia pozbyć się synów sposobem. Elliot (Ryan Hansen) i Quinn (Skyler Stone), chociaż od wielu lat są już dorośli, nie zamierzają opuścić domu swojego ojca (Danny DeVito). Zirytowany tą sytuacją Cathkart (Danny DeVito) czuje, że przyszedł czas na radykalne rozwiązania. Postanawia bez uprzedzenia wyjechać i tym samym zmusić synów do samodzielności. Bracia po raz... (USA, 2009)

Reżyseria: Harper Sam
Obsada: Danny DeVito, Crosby Caitlin, Hansen Ryan, Katey Sagal, Stone Skyler
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ostatniej kolacji w Wilanowie, która dla wszystkich była absolutnym zaskoczeniem, nie ma już w grupie przywódców. Każda z czterech pozostających w programie par ma od tego momentu takie same szanse, bo wraz z brakiem Team Leaderów, nikt nie jest już chroniony immunitetem. Jak to wpłynie na układ sił? W tym tygodniu głównym zadaniem ekipy Domu Marzeń było urządzenie kuchni. Nowe meble, nowe sprzęty – to zazwyczaj cudowne uczucie. Czy jednak spełnią oczekiwania przyszłych mieszkańców…? Do... (Polska)

11:35
Galileo, odc.611
Godziny emisji
Rozwiń opis
NAJDROŻSZY ZIEMNIAK ŚWIATA Bonnotte to najdroższa odmiana ziemniaka. Ten luksusowy kartofel rośnie we francuskiej Bretanii, a dokładniej na wyspie – Noirmoutier. Sprawdzimy, na czym polega jego wyjątkowość i ile trzeba wydać, aby zjeść go na obiad. MODA NA BĄCZKI Znane u nas jako dziecięca zabawa – kręcenie bączków, w Nowym Tajpej na Tajwanie jest niezwykle popularnym zajęciem wśród dorosłych. Rozgrywane są w tej dziedzinie nawet zawody. DLACZEGO JEZIORO ARALSKIE WYSCHŁO? Niegdyś, czwarte co... (Polska 2017)

11:05
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 5: Miasteczko w Teksasie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:40
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 6: Koniec świata
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 42min.
12:20
Gwiazdy w południe - Taggart
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowo przybyli osadnicy na Zachodzie zostali zaatakowani przez miejscowego właściciela rancza, Bena Blazera i jego ludzi. Syn Blazera zabija rodziców Kena Taggarta na jego oczach. Ken podąża jego śladem i ostatecznie zabija chłopaka na oczach Blazera. (USA 1964)

Reżyseria: R.G. Springsteen
Obsada: David Carradine, Dick Foran, Dan Duryea, Elsa Cárdenas, Jean Hale

Czas: 81min.
12:00
Co za tydzień, odc. 812
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:35
Belle Epoque, odc. 9/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednym z pokoi hotelowych w Ypsylonie barman dokonuje makabrycznego odkrycia – znajduje zwłoki powieszonej kobiety w masce. Ku zaskoczeniu wszystkich przybyli na miejsce policjanci stwierdzają, że ofiara jest mężczyzną i szanowanym w całym Krakowie sędzią Sądu Krajowego. Z uwagi na delikatność sprawy komisarz Jelinek nakazuje swojemu zespołowi pełna dyskrecję. Podczas sekcji zwłok rodzeństwo Skarżyńskich ustala, że sędzia udusił się prawdopodobnie podczas masochistycznych uciech. W uprzęży,... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
12:35
Galileo, odc.612
Godziny emisji
Rozwiń opis
WŁAŚCIWOŚCI TETRAPAK Bez nich nie byłoby mleka w kartonie, czy soczków z rurką. Tetrapak. Kto i w jakich okolicznościach go wymyślił? Z czego wykonane są te opakowania oraz dlaczego zdobyły taką popularność. RESTAURACJA Z RESZTEK Pewna berlińska restauracja serwuje potrawy, do przyrządzenia których używa tylko przeterminowanych składników, otrzymywanych bezpłatnie z supermarketów. Co na to goście? PODZIEMNY BROADWAY Nowojorska sieć metra jest jedną z najdłuższych na świecie. Ma 26 linii i... (Polska 2017)

12:05
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 7: Coś z niczego
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:35
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 8: Wioska na prerii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
13:10
BBC w Jedynce - Domowe zwierzaki. Dzikie z natury cz. 2
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Domowe zwierzęta od ich dzikiej, naturalnej strony. Nasi milusińscy: koty i psy są członkami naszych rodzin i domownikami, ale jak się okazuje, nie utraciły swoich dzikich instynktów i odruchów. Twórcy zastosowali najnowsze techniki filmowania. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: John Downer

Czas: 52min.
13:35
Świąteczna gorączka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Arnold Schwarzenegger występuje tym razem w roli zamożnego businessmana Howarda Langstona. Kocha swoją rodzinę, lecz zawodowe obowiązki pochłaniają go tak bardzo, że nie poświęca jej wystarczającej ilości czasu i uwagi. W ostatniej chwili przypomina sobie, że obiecał synkowi na Gwiazdkę zabawkę, popularnego Turbo Mana. Sklepy z zabawkami oblężone są przez tłumy kupujących, a Turbo Man jest nieosiągalny. Podczas szaleńczej wędrówki po mieście, Howarda prześladuje... (USA, 1996)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Sinbad, Phil Hartman, Rita Wilson, James Belushi
13:35
Akademia policyjna V: Misja w Miami Beach
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część popularnej komedii o absolwentach szkoły policyjnej - najsłynniejszych i najśmieszniejszych stróżach prawa na świecie. Tym razem młodzi policjanci bronią swojego przyjaciela i opiekuna, komendanta Lassarda, który zaraz po uhonorowaniu tytułem "policjanta dziesięciolecia" wpada w kłopoty. Najpierw nielojalni podwładni wysyłają go na emeryturę. Ale, jak się okaże, prawdziwe tarapaty dopiero się zaczną. Lassard przez przypadek wejdzie w posiadanie torby wartej 3 miliony... ( USA 1988)

Reżyseria: Alan Myerson
Obsada: Matt McCoy, Janet Jones, George Gaynes, G.W. Bailey, René Auberjonois, Bubba Smith
13:40
Plaga podziemnych pająków
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uwolnione, w wyniku trzęsienia ziemi, olbrzymie pająki atakują Nowy Orlean i jego mieszkańców.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Griff Furst
Obsada: Edward Furlong, Megan Adelle, Tracey Gold
13:20
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawno temu żyły sobie dwie siostry, które mieszkały z matką w leśnej chatce. Wszyscy zazdrościli kobiecie pięknych i mądrych córek. Pewnego dnia do ich domu przybywa tajemniczy gość – wielki niedźwiedź. Wkrótce okazuje się, że jest to książę, na którego zły karzeł rzucił klątwę. Dziewczyny postanawiają pomóc księciu wrócić do dawnej postaci. (Niemcy 2012)

Reżyseria: Sebastian Grobler
Obsada: Sonja Gerhardt, Liv Lisa Fries, Detlev Buck, Jule Ronstedt, Thomas Rühmann, Daniel Axt
14:15
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 6/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:00
Familiada - odc. 2353
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat odcinka: Tunele i mosty. Spróbujemy odpowiedzieć na wiele pytań: dlaczego mosty nie zawalają się? Co wspólnego z mostami ma zwykły makaron? Omówimy najciekawsze mosty, również historycznie. Pokażemy mosty i tunele w Polsce i na świecie. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:30
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O soli cenniejszej niż złoto
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król Christoph chce przekazać swoje królestwo w ręce jednej ze swoich trzech córek, jednak zanim to się stanie podejmuje ważną decyzję. Ta z córek, która najlepiej udowodni miłość do ojca, będzie nową królową. Jedna z księżniczek, Amalie, zachwycona swoim niedawnym znaleziskiem – olbrzymim kryształem soli, wyznaje ojcu, że kocha go równie mocno jak solną bryłę. Rozgniewany władca wygania Amalie z królestwa i dziewczyna jest zdana sama na siebie. Kto przyjdzie jej z pomocą? (Niemcy 2015)

Reżyseria: Zoltan Spirandelli
Obsada: Elvis Clausen, Kessel von, Leonard Lansink, Leonie Brill
15:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 9 "Terroryzm muzyczny"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mecenas Piotr i Swieta siedzą w restauracji. Spotkanie przebiega w romantycznym nastroju: wino, kwiaty w wazonie. Swieta tłumaczy jednak Piotrowi, że nie mogą być razem. Mecenas jest wyraźnie zawiedziony. Tymczasem Igorek walczy o Olyię. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 43min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 672 - Moment krytyczny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tretter wraca do pracy i wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której po upadku z konia grozi amputacja nogi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Jan Zmit - Góral, Marianna Bortkiewicz - Klaudia, Magdalena Czerwińska - Kaśka

Czas: 48min.
15:25
La Bamba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat muzyczny. Biografia jednej z najjaśniejszych gwiazd wczesnego rocka, 17-letniego Ritchie Valensa. Zanim podbił radiowe rozgłośnie Ameryki („La Bamba”, „C'mon Let's Go”, „Donna”) Ricardo Valenzuela tułał się Kalifornii, pomagając wierzącej w jego niezwykły talent matce, z zawodu kelnerce (De Soto). Wspaniałą karierę 3 lutego 1959 przerywa katastrofa samolotu, ginie w niej również inny wielki bohater rock’n’rolla, Buddy Holly...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1987)

Reżyseria: Luis Valdez
Obsada: Lou Diamond Phillips, Danielle von Zerneck, Joe Pantoliano, Esai Morales, Rosana DeSoto, Elizabeth Pena
15:40
Wyobraź sobie
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciepła opowieść o błyskotliwym doradcy finansowym, który musi zrezygnować z kariery na rzecz życia rodzinnego. Dzięki temu zaczyna odkrywać, co liczy się w życiu najbardziej. Między dwoma doradcami finansowymi - błyskotliwym Evanem (Eddie Murphy) i ekscentrycznym Whitefeatherem (Thomas Haden Church) - toczy się bezwzględna walka, o dyrektorskie stanowisko zwalniane właśnie przez przechodzącego na emeryturę przełożonego. Na przeszkodzie awansu Evana stają jednak problemy rodzinne. Zaniedbywana... ( USA/Niemcy 2009)

Reżyseria: Karey Kirkpatrick
Obsada: Eddie Murphy, Thomas Haden Church, Yara Shahidi, Ronny Cox, Stephen Rannazzisi
15:30
10.5: Apokalipsa, część 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Potężne trzęsienie ziemi o sile 10.5 stopni wstrząsa zachodnim wybrzeżem Ameryki. Zniszczenia są ogromne, ale to, czego obawia się sejsmolog Samantha Hill jest znacznie gorsze. Wszystko wskazuje na to, że coraz większe pęknięcie skorupy ziemskiej może sięgnąć miejsc, gdzie znajdują się dwa największe reaktory jądrowe w kraju, co grozi zagładą ludności na ogromną skalę. Prezydent Stanów Zjednoczonych, podobnie jak Samantha, jest przekonany, że tylko jeden człowiek może znaleźć rozwiązanie w... (USA / Kanada, 2005)

Reżyseria: John Lafia
Obsada: Beau Bridges, David Cubitt, Dean Cain, Glenda Braganza, Kim Delaney
15:45
Król Lew
animacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyka Disneya, przepiękna wielokrotnie nagradzana animacja. Opowiada losy młodego lwa Simby, syna Króla zwierząt. Gdy pewnego dnia władca umiera, podstępny wuj – Skaza- wmawia bratankowi, że to on jest winny śmierci ojca i powinien czym prędzej opuścić Lwią Ziemię, na której się wychował. Podczas swojej wędrówki Simba poznaje Timona i Pumbę - dwóch zwariowanych przyjaciół, z którymi zamieszkuje, zapominając o swoim prawdziwym pochodzeniu. (USA 1994)

Reżyseria: Rob Minkoff, Roger Allers
16:05
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 10 "Uparty jak prawnik"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mecenas nie przyjmuje do wiadomości, że Swieta go odrzuca. Zapewnia, że mu na niej zależy i że ją kocha. Próbuje nawet ustalić, gdzie mieszka ukochana. Ale w tym wypadku do akcji wkracza pan Henryk, który broni prywatności swej lokatorki. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Paulina Chapko

Czas: 43min.
16:15
Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr jest zdecydowany na odejście z pogotowia i spędza z kolegami ostatni dyżur. Szef stacji robi jednak wszystko, by zatrzymać chłopaka w zespole. Poza tym doktor Góra jedzie z ekipą do starszej kobiety, która ma problem z krzepliwością krwi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Jakub Strach - Grześ, Katarzyna Gorczyca - Marta

Czas: 22min.
16:40
Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!" (Polska 2012)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Ewa Kasprzyk

Czas: 9min.
16:55
Pierwsza randka - (8)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /17/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących działalność i twórczość Kabaretu pod Egidą, założonego przez Jana Pietrzaka. W tym odcinku wystąpią: Jan Tadeusz Stanisławski, Renata Zarębska, Jan Pietrzak, Krzysztof Piasecki, Krystyna Sienkiewicz. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 40min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dom pani Agnieszki i pana Sławka Nowaków jest pełen ciepła i miłości do wnuczki – dwuletniej Mai. Córka państwa Nowaków nie mogła samodzielnie wychowywać dziewczynki, więc dziadkowie zdecydowali, że będą się starać o status rodziny zastępczej. Udało się. Nie jest im łatwo – stary dom w Łochowie wymaga natychmiastowego remontu. Nie jest w żaden sposób dostosowany do potrzeb małej dziewczynki. Wszędzie wilgoć, pleśń. Pan Sławomir pracuje jako sanitariusz, każdą wolną chwilę spędza z Mają.... (Polska, 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 11/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:20
10.5: Apokalipsa, część 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Potężne trzęsienie ziemi o sile 10.5 stopni wstrząsa zachodnim wybrzeżem Ameryki. Zniszczenia są ogromne, ale to, czego obawia się sejsmolog Samantha Hill jest znacznie gorsze. Wszystko wskazuje na to, że coraz większe pęknięcie skorupy ziemskiej może sięgnąć miejsc, gdzie znajdują się dwa największe reaktory jądrowe w kraju, co grozi zagładą ludności na ogromną skalę. Prezydent Stanów Zjednoczonych, podobnie jak Samantha, jest przekonany, że tylko jeden człowiek może znaleźć rozwiązanie w... (USA / Kanada, 2005)

Reżyseria: John Lafia
Obsada: Beau Bridges, David Cubitt, Dean Cain, Glenda Braganza, Kim Delaney
17:45
Dorwać Smarta
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Maxwell Smart (Steve Carell) to mało doświadczony agent, który musi stawić czoła złowrogiej tajnej organizacji o kryptonimie KAOS i udaremnić jej najnowszy plan przejęcia kontroli nad światem. Jego partnerką zostaje równie piękna, co niebezpieczna - agentka 99 (Anne Hathaway) W miarę jak Smart i 99 coraz lepiej poznają zbrodniczy plan organizacji KAOS – oraz siebie nawzajem – zaczynają odkrywać coraz to nowsze fakty związane z ich misją. ( 2008)

Reżyseria: Peter Segal
Obsada: Alan Arkin, Anne Hathaway, David Koechner, Dwayne Johnson, James Caan, Steve Carell, Terence Stamp, Terry Crews
18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 10
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie 3. edycji programu dokonali już swoich wyborów, teraz czas poznać rodzinę i przyjaciół wybranków. Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbyszek udają się więc z rewizytą. Niektórzy z nich zapamiętają tę chwilę na długo. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 3/10
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim odcinku „Ugotowanych” zawitaliśmy do Rzeszowa. Po raz kolejny czworo mieszkańców tego miasta zaproponowało nowatorskie pomysły kulinarne i stanęło do walki o 5 000 zł. Anna Szubert - prowadzi placówkę edukacyjną dla dzieci. Energiczna i pomocna, czasami zbyt bezpośrednia. Podopiecznym pokazuje, że w życiu umiejętności miękkie są równie ważne jak liczenie, pisanie i czytanie. Po pracy spędza czas z rodziną a w wolnych chwilach odwiedza szkołę pole dance żeby zrobić coś dla siebie.... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.327
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zając Wielkanocny" W rodzinie Kiepskich powstaje spór na temat wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy. Podczas małżeńskiej sprzeczki Halina przyłapuje Ferdka na tym, że nie ma on kompletnie pojęcia, co symbolizuje zając w tradycji wielkanocnej. Ferdek postanawia za wszelką cenę wyjaśnić sprawę wielkanocnego zająca. Jak się okazuje niestety jest mu bardzo trudno skądkolwiek uzyskać jednoznaczną odpowiedź...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla... (Polska, 2010)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7165
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7148
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7145
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5039
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.613
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZEROGWIAZDKOWY HOTEL Na czym polega system przyznawania gwiazdek oraz dlaczego za noc w pewnym zero gwiazdkowym hotelu trzeba zapłacić nawet 230 euro. CZY GRANIE W GRY MOŻE BYĆ CHOROBĄ? W Korei Południowej nałogowe granie w gry komputerowe to prawdziwy problem. Dla uzależnionych powstały nawet specjalne kliniki. Kiedy można stwierdzić, że to już nie tylko czasochłonne hobby, lecz groźna choroba? GDZIE POWSTAJĄ CIASTECZKA DODAWANE DO KAWY Chyba każdy je zna – małe ciasteczko, które dostajemy... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:12
Kroniki CCC
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:18 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:20 Na żywo
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 79min.
20:05
Dirty Dancing 2
film muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po koniec lat 80. królował na światowych ekranach kultowy już dziś film muzyczny "Dirty Dancing" znany w Polsce jako "Wirujący seks". "Dirty Dancing2" był próbą przedstawienia tego samego tematu w nowej scenerii i aranżacji. (USA 2004)

Reżyseria: Guy Ferland
Obsada: Romola Garai, Diego Luna, Sela Ward

Czas: 82min.
20:05
Disco pod gwiazdami
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:00
Peacemaker
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy rokowania rozbrojeniowe zostały pomyślnie zakończone i gdy cały świat wreszcie mógł odetchnąć z ulgą, daleko na Syberii doszło do potężnej eksplozji. Teraz nikt nie spodziewał się nuklearnego wybuchu o tak ogromnej sile rażenia. Rządy Stanów Zjednoczonych i Rosji, dwóch najpotężniejszych mocarstw atomowych postanawiają wyjaśnić przyczyny katastrofy. Amerykański naukowiec, doktor Julia Kelly (Nicole Kidman), od początku śledztwa nie wierzy, że eksplozja była kwestią przypadku. Jej poglądy... ( USA 1997)

Reżyseria: Mimi Leder
Obsada: George Clooney, Nicole Kidman, Marcel Iures, Alexander Baluev, Armin Mueller-Stahl
20:00
W szczękach rekina
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller twórców filmów "Matrix Reaktywacja" i "Piekielna głębia". W supermarkecie w nadmorskim miasteczku dochodzi do napadu. Prawdziwy koszmar zaczyna się, gdy nadciąga ogromne tsunami. A to dopiero początek - Ci, którym udaje się przeżyć atak żywiołu, nie wiedzą, że najgorsze jeszcze przed nimi: uwięzieni w zalanym supermarkecie, staną się celem polowania głodnego i rozjuszonego rekina, którego przyniosły ze sobą fale...   Dla małoletnich od lat 16 (Australia, Singapur, 2012)

Reżyseria: Kimble Rendall
Obsada: Chris Betts, Richard Brancatisano, Xavier Samuel
20:00
Ted
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalona komedia przedstawiająca zabawną historię 35-letniego Johna (Mark Wahlberg), który chce się wreszcie ustatkować. Zanim to jednak nastąpi John musi się uporać z ukochanym w dzieciństwie pluszowym misiem, który pojawił się w jego w życiu zupełnie niespodziewanie i sprowadza mężczyznę na złą drogę. (USA 2012)

Obsada: Giovanni Ribisi, Joel McHale, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Norah Jones, Ryan Reynolds, Sam J. Jones, Seth MacFarlane), Tom Skerritt
21:45
Nagła śmierć
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Pittsburghu odbywa się siódmy, najważniejszy mecz finałowy Pucharu Stanleya. Na tafli walczą ze sobą hokeiści Jastrzębi z Chicago i miejscowa drużyna Pingwinów. Na widowni szaleje z emocji 17 tys. kibiców, a wśród nich wiceprezydent USA. (USA 1995)

Reżyseria: Peter Hyams
Obsada: Jean Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright, Ross Malinger

Czas: 105min.
21:55
Silent Hill
Godziny emisji
Rozwiń opis
Heather przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi i niewytłumaczalnymi siłami. W dniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzona kolejnymi koszmarami i przerażona zniknięciem ojca, dowiaduje się, że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb malowniczego i przerażającego świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie zwycięży, utknie w alternatywnej rzeczywistości Silent Hill na zawsze...   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Francja, Kanada, USA, 2012)

Reżyseria: Michael Bassett
Obsada: Adelaide Clemens, Kit Harington, Sean Bean
22:40
Paranoja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala - a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić. Tylko czy Adam Cassidy (Liam Hemsworth) będzie potrafił oprzeć się wizjom nieskończonego bogactwa oraz nieograniczonej władzy i nie stanie się jedynie kolejnym pionkiem na szachownicy, na której zblazowani bogacze rozgrywają kolejną śmiertelnie... ( USA/Indie/Francja 2013)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Amber Heard, Harrison Ford, Lucas Till, Embeth Davidtz, Julian McMahon, Richard Dreyfuss
22:10
Agent XXL: Rodzinny interes
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent XXL powraca! Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Martin Lawrence po raz trzeci wcieli się w rolę agenta do zadań specjalnych. Funkcjonariusz FBI Malcolm Turner oraz jego pasierb (Brandon T. Jackson) zostali świadkami morderstwa. Mężczyźni postanawiają ukryć się w przebraniu w artystycznej szkole dla dziewcząt i stamtąd prowadzić działania w celu złapania złoczyńców. Czy odniosą kolejny sukces? (USA 2011)

Reżyseria: John Whitesell
Obsada: Brandon Jackson, Jessica Lucas, Martin Lawrence, Michelle Ang, Portia Doubleday, Tony Curran
23:00
Pamiętaj o niedzieli
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
To historia skomplikowanej znajomości kelnerki z przystojnym pracownikiem sklepu jubilerskiego. Kiedy ich drogi się krzyżują, od razu nawiązuje się między nimi nić sympatii, zaczynają umawiać się na randki. Samotna Molly ma nadzieję na trwały związek. (USA 2013)

Reżyseria: Jeff Bleckner
Obsada: Zachary Levi, Alexis Bledel, Merritt Wever, Barry Shabaka Henley, Valerie Azlynn, David Hoffman, Jerry Adler, Richard Topol

Czas: 92min.
23:45
To ja, złodziej
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
16 - letni Piotrek i jego o 5 lat młodszy kolega nigdy nie zaznali spokoju. Pochodzą z pijackich, rozbitych rodzin. Wychowuje ich ulica. Skazani na własne siły dokonują kradzieży i rozbojów, by utrzymać siebie i rodziców, którym brakuje na kolejną butelkę. (Polska 2000)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski

Czas: 96min.
23:00
Nic nie widziałem, nic nie słyszałem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia z gwiazdorską obsadą. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że Wallego i Davea nic nie łączy. Wally (Richard Pryor) jest bezczelny, wygadany i niewidomy. Dave (Gene Wilder) jest cichy, spokojny i głuchy. Już w pojedynkę wpadają w tarapaty, ale dopiero razem napytają sobie prawdziwej biedy. Pech bowiem chce, że staja się jedynymi świadkami morderstwa. Problem w tym, że Wally niczego nie widział, a Dave niczego nie słyszał. Nikt jednak nie daje im wiary. Ścigani przez... (USA, 1989)

Reżyseria: Arthur Hiller
Obsada: Richard Pryor, Gene Wilder, Joan Severance, Kevin Spacey, Alan North
23:55
STOP Drogówka, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

00:45
Wodny świat
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nieokreślonej przyszłości, po stopnieniu wiecznych lodów na obu biegunach cała ziemia zostaje zalana przez wodę. Ludzie mieszkają w przedziwnych konstrukcjach na wodzie, poruszają się barkami, łodziami. Wierzą, że gdzieś pozostał jeszcze suchy ląd. (USA 1995)

Reżyseria: Kevin Reynolds
Obsada: Tina Majorino, Kevin Costner, dennis Hopper

Czas: 129min.
00:55
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 1/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

00:55
Tuż przed tragedią, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1974 roku gigantyczna burza przerodziła się w 148 potężnych trąb powietrznych. Nigdy wcześniej w historii Stanów Zjednoczonych nie odnotowano tak gwałtownego tornada. Był to jednocześnie największy taki kataklizm XX wieku. Zginęło 319 osób, ponad 5 tysięcy zostało rannych a zniszczone domy i budynki szły w dziesiątki tysięcy. Meteorolodzy usiłowali wyjaśnić, jak jedna burza mogła zamienić się w tyle tornad i dlaczego jedne tereny zostały przez żywioł całkowicie zniszczone a drugie ledwie... (Wielka Brytania, 2006)

00:20
Żyleta
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 2017, a Stany Zjednoczone pogrążone są w wojnie domowej. Nie ma już wartości demokratycznych, ponieważ krajem kieruje junta wojskowa. Pewnego dnia tytułowa Żyleta, która pracuje w jednym z amerykańskich barów, otrzymuje odpowiedzialne zadanie od podziemia. Ma przeprowadzić przez granicę znamienitą badaczkę Devonshire, która jest w posiadaniu antidotum na broń biologiczną. (USA 1996)

Reżyseria: David Hogan
Obsada: Clint Howard, Pamela Anderson, Steve Railsback, Temuera Morrison, Todd Moyer, Udo Kier, Xander Berkeley
01:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulturalno - rozrywkowy. Najciekawsze wydarzenia kultury i show - biznesu. Gwiazdy, moda, design, premiery kinowe i teatralne - w ekspresowym tempie i z uśmiechem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
01:50
Cudowne lato
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dobrze przyjęty przez krytykę i festiwalowe jury film obyczajowy z elementami czarnej komedii. Akcja opowieści rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, gdzie wszyscy się znają. Ta historia została przedstawiona z punktu widzenia głównej bohaterki, Kitki. (Polska 2010)

Reżyseria: Ryszard Brylski
Obsada: Helena Sujecka, Antoni Pawlicki, Cezary Łukaszewicz, Katarzyna Figura, Jerzy Trela, Marek Kasprzyk, Marcin Łuczak, Jadwiga Basińska, Dariusz Basiński

Czas: 90min.
01:05
Ja, robot
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller sci-fi z Willem Smithem w roli głównej. Rok 2035. Naukowcy dokonali szeregu genialnych wynalazków, które pozwoliły na pełną automatyzację życia. Najlepszymi przyjaciółmi człowieka stały się supernowoczesne roboty, które towarzyszą mu na każdym kroku. Roboty gotują obiady, pilotują samoloty, dyrygują orkiestrą symfoniczną, dostarczają przesyłki, opiekują się dziećmi i wyręczają ludzi w codziennych obowiązkach. Zaprogramowano je tak, by przestrzegały praw, które mają... (USA/Niemcy, 2004)

Reżyseria: Alex Proyas
Obsada: Will Smith, Alan Tudyk, Bridget Moynahan, Bruce Greenwood, James Cromwell, Shia LaBeouf
01:25
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 2/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

01:55
Revolution, odc. 10/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadszedł czas na konfrontację Milesa i Monroe'a twarzą w twarz. Nieomal dochodzi do spotkania Charlie z jej bratem, jednak kobieta dokonuje szokującego odkrycia... Rachel wystawia cierpliwość Monroe'a na próbę. (USA)

01:55
Tuż przed tragedią, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lot 191 linii American Airlines 25 maja 1979 roku zakończył się największą w historii katastrofą lotniczą na terenie Stanów Zjednoczonych – samolot DC-10 rozbił się kilkadziesiąt sekund po starcie z Chicago. Zginęli wszyscy na pokładzie i dwie osoby na ziemi – łącznie 273 ludzi. Badanie przyczyn katastrofy ujawniło szokujące fakty i potrząsnęło całym lotniczym światem.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

02:55
Uwaga!, odc. 5039
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Wikingowie, sez. 3, odc. 1: Mercenary
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łodzie Ragnara i Lagerthy kolejny raz wyruszają z Kattegat do Wessex. Tym razem przybywają z grupą osadników, aby skolonizować tamtejsze terytoria. Król Ecbert jako gospodarz Normanów proponuje przybyszom układ. Mimo obaw innych przywódców, Ragnar decyduje się stanąć do walki, ale już nie sam. Jego sojusznikiem staje się także królestwo Wessex. (Irlandia, Kanada 2015)

Obsada: Alexander Ludwig, Alyssa Sutherland, Clive Standen, George Blagden, Gustaf Skarsgård, Jessalyn Gilsig, Katheryn Winnick, Maude Hirst, Morgane Polanski, Travis Fimmel
03:05
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 6/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
03:30
Taggart
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowo przybyli osadnicy na Zachodzie zostali zaatakowani przez miejscowego właściciela rancza, Bena Blazera i jego ludzi. Syn Blazera zabija rodziców Kena Taggarta na jego oczach. Ken podąża jego śladem i ostatecznie zabija chłopaka na oczach Blazera. (USA 1964)

Reżyseria: R.G. Springsteen
Obsada: David Carradine, Dick Foran, Dan Duryea, Elsa Cárdenas, Jean Hale

Czas: 81min.
03:45
Tajemnice losu, odc.2766
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:15 Na żywo
Moc Magii, odc. 219/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.601
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:20
Taki jest świat, sez. 3, odc. 19: 19
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:05
Biblia - Dawid, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, sławnego króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek odpędzał grą na cytrze. Kiedy Dawid dorósł i odniósł zwycięstwo nad Filistynami, Saul zazdrosny o jego sławę i miłość ludu, postanowił go zgładzić. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 44min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 19/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu na przedmieściu dokonano napadu rabunkowego, w którym zginął gospodarz i dwaj jego przyjaciele. Przeżyła 6 - letnia dziewczynka, a jej matka zaginęła. Niebawem okazało się, że ona też nie żyje. Eksperci od początku uważali, że napad upozorowano. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:30
Nauka jazdy, odc. 10/29
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Małgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każdą stresującą sytuację drogową obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów. (Polska)

04:55
Kto was tak urządził
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.820
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 27
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3780
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:41
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.824
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info