Program dla 2017-08-27 od do
23.09 24.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:50
07 zgłoś się - odc. 21/21 - Przerwany urlop
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Międzynarodowy morderca Kurt Rolson otrzymuje we Włoszech zlecenie specjalne. Ma zabić w Polsce niejakiego Henryka Moderskiego, który ukradł dokumenty kompromitujące byłych chlebodawców i teraz ich szantażuje. (Polska 1987)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Marcin Troński, Hanna Dunowska, Jerzy Rogalski, Barbara Brylska, Zdzisław Tobiasz, Dorota Stalińska

Czas: 102min.
05:15
Klan - odc. 3145
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Feliks znajduje w skrzynce reklamówkę nowo otwartego domu weselnego i tam postanawia urządzić przyjęcie. Anna i Tadeusz planują wyjazd do Szkocji. Chcieliby zabrać tam również Lubiczów, ale dowiadują się, że Ci mają już wakacje zaplanowane. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Konrad Darocha, Krzysztof Janczar, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Mirosław Jękot, Renata Pękul

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3146
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miłosz z pomocą Błażeja odzyskuje pieniądze za swoją pracę, która wykonał nagrywając wesela. Jerzy decyduje się wyjawić swój sekret rodzinie. Mówi o istnieniu Dominiki i konieczności finansowego wsparcia dziewczyny. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Konrad Darocha, Agnieszka Kaczorowska, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Rymanów Zdrój
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
05:50
Moda na rodzinę - odc. 56
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kat i ofiara. Badania w ramach programu Szkoła bez przemocy wykazały, że 1 na 11 uczniów jest prześladowany. Dlaczego rośnie zjawisko przemocy fizycznej i psychicznej? Kto zostaje katem, a kto ofiarą? Jak rozpoznać, że dzieje się coś złego? (Polska 2017)


Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3792
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
05:20
Uwaga!, odc. 5051
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.832
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (348)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 217
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:10
M jak miłość - odc. 1306
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek wciąż walczy o życie, a Joasia jest coraz bardziej załamana. Z kolei mały Wojtek ucieka z Grabiny, gdzie był pod opieką dziadków - gotów na wszystko, by odwiedzić tatę w szpitalu. Ewa nadal martwi się o noworodka, którego znalazła w kościele. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 45min.
06:20
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
06:30
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 10 Ty też masz szansę!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria prezentująca możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. W kolejnych odcinkach będzie omawiana aktualna oferta, z której mogą skorzystać wybrane grupy odbiorców. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
06:40
Bartek z Piekła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Jana Kowalewicza żyjącego na przełomie stuleci XIX i XX wieku w samotni w Boszkowie koło Leszna - pustelnika, znachora, poligloty i wielkiegi patrioty. (Polska 2013)


Czas: 15min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:00
Barwy szczęścia - odc. 1680
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Między Hubertem i Klarą dochodzi wreszcie do poważnej rozmowy, która jednak szybko zmienia się w kłótnię. Żona zarzuca Pyrce romans z Ulą, ale on nie pozostaje dłużny i wypomina jej trzymiesięczną nieobecność i porzucenie dziecka. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Igesias Vigil
Obsada: Katarzyna Glinka, Olga Jankowska, Marek Molak, Katarzyna Zielińska, Monika Dryl, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk, Michał Rolnicki, Milena Staszuk

Czas: 24min.
07:35
Barwy szczęścia - odc. 1681
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Józka Janusz jasno stawia sprawę: jest ciąża, więc powinien być ślub. Mężczyzna naciska na syna, by jak najszybciej oświadczył się Julicie, a widząc jego niechęć do dziewczyny próbuje dowiedzieć się, co zaszło między młodymi. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Piotr Jankowski, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk, Przemysław Stippa

Czas: 24min.
07:00
Skarby prowincji - II odc. 30
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
07:20
Pod Tatrami - Festiwal literacki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Zakopiański Festiwal Literacki, Wystawa Alfabet Sztuki ABC. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej zapowiedź Festiwalu Spotkania z Filmem Górskim. (Polska 2017)


Czas: 8min.
07:30
Pogoda - 27.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
07:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 27 Łańcut
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek przybliża widzom historię miast, pokazuje zamki, pałace, katedry, klasztory, pozostałości fortów, twierdz obronnych i wiele innych obiektów architektonicznych. Jego rozmówcami są przewodnicy, kustosze, historycy, architekci, etnografowie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
07:45
Dragons: Defenders of Berk, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 6/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Ogród w osiedlu domów jednorodzinnych w Bydgoszczy podzielony jest na regularne pokoje ogrodowe. Mamy tu kilka wnętrz... (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 33min.
08:45
Ziarno - Prezenty od Pana Boga
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:05
Barwy szczęścia - odc. 1682
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek za radą ojca wynajmuje mieszkanie dla siebie i narzeczonej. Darkowi ciężko się z tym pogodzić, nie ufa Julicie i uważa, że podopieczny zmarnuje przez dziewczynę życie. Górkowie dochodzą do wniosku, że nie stać ich dłużej na utrzymanie dużego domu. (Polska 2017)

Reżyseria: Natali Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Glinka, Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk, Maria Dejmek, Andrzej Niemyt, Olga Jankowska, Krzysztof Kiersznowski, Marek Molak, Anna Karwan, Przemysław Stippa

Czas: 24min.
08:40
Barwy szczęścia - odc. 1683
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian odbiera wyniki testów na płodność i przekazuje Magdzie radosną wiadomość: oboje mogą mieć dzieci. Angela wybiera się na spotkanie z profesor Gwizdoń, choć przeraża ją myśl o rozmowie z nauczycielką, z którą cały czas walczyła. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek, Marcin Perchuć, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
08:15
Dokument - Pamięć domu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlasie do dziś cechuje niepowtarzalny krajobraz, wzbogacony niespotykaną w innych częściach Polski architekturą drewnianą. Niestety, w ostatnich latach, zachodzą w nim, nieodwracalne zmiany. (Polska 2012)

Reżyseria: Beata Hyży-Czołpińska

Czas: 47min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 33/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacper i przyjaciele, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:35
Wendy Wu: Nastoletnia wojowniczka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwyczajna z pozoru nastolatka Wendy jest wybranką, która ma pokonać siły zła.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2006)

Reżyseria: John Laing
Obsada: Brenda Song, Shin Koyamada, Susan Chuang
09:20
Zakochaj się w Polsce - odc. 38 Dęblin
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żadne miasto w Polsce nie jest tak blisko nieba jak Dęblin - siedziba jednej z 3 najstarszych szkół lotniczych świata. Z dęblińskiej Szkoły Orląt wywodzą się bohaterowie powietrznych bitew nad Warszawą, Anglią, Atlantykiem, Bałkanami, a nawet Chinami. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Felis

Czas: 23min.
09:50
Weterynarze z sercem - /11/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program powstał na fali mody na odpowiedzialne wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
09:10
Barwy szczęścia - odc. 1684
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara nadal mieszka u Janki, ale nie może zapomnieć o rodzinie martwi się, że nie odzyska córki i Huberta. Tymczasem w domu Pyrków pojawia się Kamila, siostra Uli, która ma nadzieję, że zostanie zatrudniona jako opiekunka Marysi. (Polska 2017)

Reżyseria: Natali Koryncka - Gruz
Obsada: Olga Jankowska, Izabela Zwierzyńska, Marianna Kowalewska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Elżbieta Romanowska, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj

Czas: 24min.
09:45
Ostoja - odc. 175
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:10
Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woda to warunek życia. Grzegorz Miśtal i Paweł Królikowski ruszają w podróż, by poznać miejsca, gdzie to zdanie brzmi niezwykle wymownie. W Nadleśnictwie Kaliska poznają człowieka, który odtworzył stary system kanałów i zastawek z XIX w. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 26min.
09:40
Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe, edukacyjne (jedzenie wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw potraw) oraz rozrywkowe (gotowanie i smakowanie z VIP - ami). (Polska 2012)


Czas: 13min.
09:15
Tygrys i przyjaciele
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany, pełnometrażowy film ze studia Walta Disneya. Pierwszy raz od 23 lat możemy przeżywać nowe, wspaniałe przygody wraz z mieszkańcami Stumilowego Lasu. Rozbrykany Tygrysek, Kubuś Puchatek - miś o bardzo małym rozumku, wiecznie mający ochotę na małe co nieco, nieśmiały Prosiaczek, melancholijny Kłapouchy, mądry Pan Sowa, wiecznie narzekający Królik i urocze maleństwo zapraszają do wspólnej zabawy! Tygrysek czuje się samotny - mimo, że otaczają go przyjaciele, na których zawsze może... (USA/Japonia, 2000)

Reżyseria: Falkenstein Jun(1)
10:25
Biblia - Dawid, cz. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek potrafił odpędzić grą na cytrze. Kiedy Dawid dorósł i odniósł zwycięstwo nad Filistynami, Saul zazdrosny o jego sławę i miłość ludu, postanowił go zgładzić. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 45min.
10:25
Rodzinne oglądanie - Jak zbudować planetę - odc. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybudowanie planety, systemu słonecznego i galaktyki jest największym wyzwaniem inżynieryjnym. Bazując na wywiadach z najważniejszymi światowymi naukowcami i inżynierami, twórcy serii odtwarzają dzięki grafice komputerowej proces powstawania planety. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Mike Slee, Nigel Simpkiss, Nick Schoolingin- Jordan

Czas: 51min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:55
Wakacje rodziny Johnsonów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o zabawnych perypetiach rodziny Johnsonów. Podróżują przez Amerykę do miasteczka Caruthersville w stanie Missouri, gdzie odbędzie się coroczne spotkanie z członkami ich dalszej rodziny. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy głowa familii, Nate Johnson, trochę myli kierunki. A na domiar złego, po drodze zabierają autostopowiczkę (Shannon Elizabeth). W rolę ojca rodziny wcielił się Cedric the Entertainer, który jest producentem filmu. Na ekranie pojawią się także młode... (USA, 2004)

Reżyseria: Erskin Christopher
Obsada: the Entertainer Cedric, Williams Vanessa, Bow wow, Knowles Solange, Shannon Elizabeth, Soleil Gabby
10:25
Galileo, odc.615
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ SUSZONE POMIDORY Jaką drogę muszę przebyć pomidory, aby z krzaczka trafić do słoika z napisem – „suszone”. LOTNISKO W DUBAJU W LICZBACH Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju to największy powietrzny węzeł komunikacyjny na świecie. Codziennie przesiada się tu 200 000 pasażerów. Przekonamy się, co sprawia, że tak gigantyczne lotnisko sprawnie funkcjonuje. CHIŃSKI MANHATTAN Chińczycy słyną z kopiowania wszystkiego. Wybudowanie podróbki nowojorskiego Manhattanu, zdawało się zatem... (Polska 2017)

11:15 Na żywo
Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Caritas Polska po raz 9. zaczyna akcję Tornister Pełen Uśmiechów, dzięki której kilkadziesiąt tys. dzieci z mniej zamożnych rodzin otrzymuje wyprawki szkolne. W tym roku pomoc przewidziano dla ok. 50 tys. uczniów. Akcję pobłogosławił papież Franciszek. (Polska 2017)


Czas: 20min.
11:45 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 15min.
11:30
Makłowicz w podróży - Bośnia i Hercegowina - Banja Luka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Banja Luka, miasto w zach. części Bośni i Hercegowiny. Główna ulica miasta - Gospodska - pamięta czasy Austro - Węgier. Makłowicz idzie do restauracji Kazamat z widokiem na morze, gdzie degustuje cielęcinę. A w knajpie Obelix są najlepsze cevapi. (Polska 2016)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:15 Na żywo
Lato w Regionach - Rzeszów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weekendowy program realizowany "na żywo" przez Oddziały TVP. Prezentowane będą najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z odwiedzanych miejsc odbywać się będą imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region. (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:35
Jak to działa - odc. 123 Ciekawe urządzenia, cz. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy potrafisz zrobić babkę z piasku, która zdoła utrzymać twój ciężar? Radek Brzózka powie nie tylko, jak to zrobić, ale także, co taka babka ma wspólnego z budową współczesnych dróg. Wyjaśni, jak działa gazomierz, jak mierzy przepływ niewidocznego gazu. (Polska 2016)


Czas: 25min.
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 11/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W grze zostały trzy pary. O tym, które dwie pary wejdą do finału decydują wszyscy wyeliminowani wcześniej uczestnicy. Na budowie zrobiło się pusto, a finałowe pary nadal nie mogą wyjść z szoku, że zaszły tak daleko. Oprócz ostatnich prac wykończeniowych w domu, zmierzą się między sobą w konkursie: kto z nich lepiej się wzajemnie zna. Dla wygranej pary przewidziana jest nagroda: pierwsza, wyjątkowa noc spędzona w sypialni Domu Marzeń. A tę noc poprzedzi kolacja przyrządzona przez Andrzeja Polana. (Polska)

11:25
Galileo, odc.616
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ KOLOROWE KREDKI Galileo” z wizytą w fabryce kredek. Dowiemy się m.in. jak do wnętrza kredki dostaje się kolorowy wkład. SPECJALISTA DS. KROJENIA SZYNKI W Hiszpanii – jamon serrano to sprawa państwowa. Do krojenia tej tradycyjnej szynki uprawnieni są tylko specjaliści. LEKARKA BEZ NÓG Li Hongju jako 4-latka straciła obie nogi. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu zawodu lekarza. Dziś pracuje w małej chińskiej wiosce, oddalonej 3 godziny drogi od najbliższego szpitala. Można... (Polska 2017)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 29min.
12:45 Na żywo
Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Caritas Polska po raz 9. zaczyna akcję Tornister Pełen Uśmiechów, dzięki której kilkadziesiąt tys. dzieci z mniej zamożnych rodzin otrzymuje wyprawki szkolne. W tym roku pomoc przewidziano dla ok. 50 tys. uczniów. Akcję pobłogosławił papież Franciszek. (Polska 2017)


Czas: 5min.
12:05
Gwiazdy w południe - Wóz pancerny
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jackson wraca do rodzinnego miasta, by wyrównać stare rachunki. Jest na warunkowym zwolnieniu, wyszedł za dobre sprawowanie. Przesiedział niewinnie trzy lata przez skorumpowanego bogacza, niejakiego Pierce’a, który wrobił go, by przejąć jego złoto. (USA 1967)

Reżyseria: Burt Kennedy
Obsada: John Wayne, Kirk Douglas, Howard Keel, Robert Walker Jr

Czas: 96min.
12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:00
Co za tydzień, odc. 814
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:35
70 lat PWST, „Voyage, voyage„
film dokument
Godziny emisji
Rozwiń opis
( Polska 2017)

Reżyseria: Aleksandra Potoczek
12:30
Przysięga
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dawnych czasach, gdy w Chinach toczono wielkie wojny, a zwykli śmiertelnicy mogli spotkać bogów, mała nieszczęśliwa dziewczynka, błąkająca się na pobojowisku w poszukiwaniu jedzenia, napotyka boginię, która obiecuje jej całkowitą odmianę losu. Oferuje jej ogromne bogactwa, nieprzemijającą urodę i uwielbienie mężczyzn. Ceną za to ma być jednak niezaznanie szczęścia w miłości. Dziewczynka zgadza się. Dwadzieścia lat później, jako księżniczka, przekonuje się jak wysoka to cena. Kraj ogarnia... (Chiny, Korea Płd., USA, 2005)

Reżyseria: Kaige Chen
Obsada: Cecilia Cheung, Dong-gun Jang, Hiroyuki Sanada
13:00
BBC w Jedynce - Bajeczne żaby Davida Attenborough
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Attendorough opowiada o żabach i ich życiu. Zobaczymy niezwykle kolorowe okazy. Charyzmatyczne, dziwne i piękne, bardzo różnorodne płazy. Do żabowatych należy 16 rodzajów i ponad 350 gatunków. Żaby żyją w bardzo różnych środowiskach. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Sally Thomson

Czas: 58min.
13:10 Na żywo
Lato w Regionach - Rzeszów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weekendowy program realizowany "na żywo" przez Oddziały TVP. Prezentowane będą najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z odwiedzanych miejsc odbywać się będą imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:25
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2015)


Czas: 22min.
13:50
Pogoda - 27.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:50 Na żywo
Lato w Regionach - Rzeszów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weekendowy program realizowany "na żywo" przez Oddziały TVP. Prezentowane będą najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z odwiedzanych miejsc odbywać się będą imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:15
Gruby Albert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Postaci znane z popularnych kreskówek z lat 70. ożywają teraz na ekranie w filmie fabularnym i pomagają ludziom doświadczając płynących z głębi serca emocji i zmagając się z absurdami dnia codziennego. Legendarny komik Bill Cosby (pomysłodawca i twórca oryginalnego serialu TV) także występuję w tej pełnej świeżej hiphopowej muzyki komedii, która rozbawi całą rodzinę…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: Zwick Joel
Obsada: Kenan Thompson, Pratt Kyla, Anderson III Shedrack, Frazier Aaron, Ramirez Dania
13:35
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osierocone przez rodziców rodzeństwo staje się spadkobiercą ogromnej fortuny. Nieuczciwy kuzyn dzieci, hrabia Olaf (Jim Carrey) postanawia przywłaszczyć sobie ich majątek. W tym celu musi zostać jedynym prawnym opiekunem dzieci, czyli usunąć ze swej drogi wszystkich pozostałych krewnych. Musi też pozbyć się samych dzieci. Film powstał na motywach pierwszych trzech części słynnej sagi amerykańskiego pisarza i scenarzysty Daniela Handlera znanego również pod pseudonimem Lemony Snicket.... ( USA/Niemcy 2004)

Reżyseria: Brad Silberling
Obsada: Jim Carrey, Liam Aiken, Emily Browning, Jude Law, Timothy Spall, Catherine O'Hara, Billy Connolly, Meryl Streep, Luis Guzman, Dustin Hoffman, Surround
14:10
Ostatnie dni księżnej Diany - cz.2
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to próba rekonstrukcji wydarzeń z 31 sierpnia 1997 roku dokonana w dziesięć lat po tragicznej śmierci Diany Spencer, uwzględniająca oficjalny raport policyjny, wieńczący czteroleletnie śledztwo w tej sprawie. (Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Richard Dale
Obsada: Genevieve O’Reilly, Patrick Baladi, Shaun Dooley

Czas: 49min.
14:00
Familiada - odc. 2357
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polskie legendy motoryzacji. Podczas wykopalisk w Bronocicach znaleziono najstarszy wizerunek pojazdu kołowego. Waza z obrazkiem pojazdu miała około 3, 5 tys. lat. Wszystko wskazuje na to, że polska motoryzacja jest starsza niż mogłoby się wydawać. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:10
Na szlaku wydarzeń odc.10
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z rozdania nagród w konkursie literackim, rozmowa z Michałem Rusinkiem polskim literaturoznawcą, tłumaczem i pisarzem. Odwiedzimy Miejską Galerię Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem i wystawę Alfabet Sztuki polskich artystów współczesnych (Polska 2017)


Czas: 12min.
14:30
Przystań
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obsypany nagrodami film, m.in. za pierwszoplanową rolę (Maja Ostaszewska) i montaż (Cezary Grzesiuk) na festiwalu w Gdyni. Bohaterką jest Karolina, świetliczanka z prowincjonalnej szkoły podstawowej. Życie wydaje się jej puste, ale czeka na wielką miłość. (Polska 1997)

Reżyseria: Jan Hryniak
Obsada: Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska

Czas: 77min.
14:35
Okręt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynna ekranizacja bestsellerowej powieści Lothara-Günthera Buchheima, uważana za jeden z największych sukcesów niemieckiego kina, wyróżniona licznymi nagrodami i aż 9 nominacjami do Oscara. Film opowiada o losach załogi jednego z niemieckich U-Bootów operujących na Atlantyku w 1941 roku i atakujących alianckie konwoje. Monotonia patroli, podwodna izolacja, atmosfera klaustrofobii i zagrożenie ze strony przeciwnika coraz bardziej dają się marynarzom we znaki, tymczasem najgorsze chwile i... (Niemcy, 1997)

Reżyseria: Wolfgang Petersen
Obsada: Herbert Grönemeyer, Jurgen Prochnov, Klaus Wennemann
15:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 12 "Delikatna kwestia demencji"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowakowa wychodzi ze szpitala. Towarzyszy jej Olyia, która próbuje zająć się nią, jak rodzoną babką, a jednocześnie udowodnić, że nie tylko potrafi czyścić kryształy, ale także oszczędnie gospodarować pieniędzmi. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda, Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski

Czas: 43min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 674 - O dzielnym medyku...
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena szykuje się do ślubu ze Staszkiem, ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem, bawiąc się w jednym z klubów. A jej narzeczony robi się w końcu o rywala zazdrosny. Ola spotyka się ze Stanisławskim, który chce przekazać dziewczynie pamiątki po Janku. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Anna Karczmarczyk - Ola, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Marek Ślosarski - Stanisławski

Czas: 48min.
15:50
Biznes na wsi 2 odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn popularyzujący wiedzę na temat wspierania przedsiębiorczości na terenach wiejskich z wykorzystaniem potencjału lokalnego i wsparciu Funduszy Europejskich. (Polska 2017)


Czas: 12min.
15:10
Pani Doubtfire
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy. Znakomita komedia familijna w gwiazdorskiej obsadzie. Lekkomyśly ojciec (Robin Williams) po rozwodzie usiłuje zachować bliski kontakt z dziećmi. Z pomocą geniusza charakteryzacji przemienia się w energiczną brytyjską nianię, panią Doubtfire. Zaakceptowany przez dzieci brnie w sytuację bez wyjścia...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 1993)

Reżyseria: Columbus Chris
Obsada: Robin Williams, Sally Field, Brosnan Pierce, Harvey Fierstein, Holliday Polly, Mara Wilson, Matthew Lawrence
15:50
Madagaskar III
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wasi ulubieńcy wracają w swojej najzabawniejszej przygodzie! Tym razem Alex, Marty, Melman i Gloria muszą przemierzyć Europę. Z charakterystycznym dla siebie stylem i humorem zachwycają widzów, krytycy natomiast zgodnie określają film jako "uroczy i bardzo śmieszny!" Wraz z zakochanym w sobie Królem Julianem i śmiałymi, nie bojącymi się żadnych wyzwań Pingwinami, grupa przyłącza się do wędrownej trupy cyrkowej i stara się uciec przed Kapitan Dubois. Nieprzerwana akcja naprawdę... ( USA 2012)

Reżyseria: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon
Obsada: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Frances McDormand, Jessica Chastain, Martin Short
16:05
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 13 "Kropla przepełnia czarę"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uliana kontynuuje naukę gry u profesora. Zauważa jednak, że jest on coraz bardziej przygnębiony. Czym się martwi nauczyciel, bardzo dobrze wie jego synowa. Nikt inny z rodziny nie ma pojęcia, jakie profesor ma problemy. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda, Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski

Czas: 43min.
16:20
Na sygnale - odc. 143 "Stłuczka"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa Wiktora jedzie na wezwanie do wypadku, w którym zderzyły się dwa auta. Pasażerem jednego z nich jest chłopiec chory na hemofilię, który ma uraz śledziony i dostaje krwotoku. Piotr podejrzewa, że kierowca drugiego samochodu celowo spowodował stłuczkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna

Czas: 23min.
16:50
Pierwsza randka - (10)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
16:00
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
16:15
Pod Tatrami - Festiwal literacki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Zakopiański Festiwal Literacki, Wystawa Alfabet Sztuki ABC. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej zapowiedź Festiwalu Spotkania z Filmem Górskim. (Polska 2017)


Czas: 8min.
16:30
W ostatniej puszczy Europy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlascy ekolodzy dbają nie tylko o zachowanie Puszczy Białowieskiej w jej najbardziej naturalnym stanie, równolegle dokonują dokumentacji działalności człowieka w jej obszarze przed kilkoma wiekami. (Polska 2012)


Czas: 24min.
16:55
Tańczący z naturą - Mury i pazury
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedźwiedź, wilk, ryś i niektóre pomniejsze czworonożne drapieżniki coraz częściej stają dziś pod ścianą. I to dosłownie. Rozprzestrzeniająca się wszędzie miejska i podmiejska, zwarta zabudowa staje na drodze ich zwyczajowych wędrówek. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 24min.
16:35
Okręt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynna ekranizacja bestsellerowej powieści Lothara-Günthera Buchheima, uważana za jeden z największych sukcesów niemieckiego kina, wyróżniona licznymi nagrodami i aż 9 nominacjami do Oscara. Film opowiada o losach załogi jednego z niemieckich U-Bootów operujących na Atlantyku w 1941 roku i atakujących alianckie konwoje. Monotonia patroli, podwodna izolacja, atmosfera klaustrofobii i zagrożenie ze strony przeciwnika coraz bardziej dają się marynarzom we znaki, tymczasem najgorsze chwile i... (Niemcy, 1997)

Reżyseria: Wolfgang Petersen
Obsada: Herbert Grönemeyer, Jurgen Prochnow, Klaus Wennemann
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25 Na żywo
Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Caritas Polska po raz 9. zaczyna akcję Tornister Pełen Uśmiechów, dzięki której kilkadziesiąt tys. dzieci z mniej zamożnych rodzin otrzymuje wyprawki szkolne. W tym roku pomoc przewidziano dla ok. 50 tys. uczniów. Akcję pobłogosławił papież Franciszek. (Polska 2017)


Czas: 6min.
17:35
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /19/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 37min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 90min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trutnowy to niewielka wieś na Pomorzu. Stoi tu kilka bloków mieszkalnych z czasów dawnego PGR. W jednym z nich mieszka pani Renata z dziećmi – Agnieszką i Tomkiem. Mąż dawno opuścił rodzinę a kobieta samotnie radziła sobie z wychowaniem dzieci chorych na zespół zahamowania wzrostu, wymagających drogiej kuracji hormonalnej. Walczyła o dzieci i odniosła sukces – oboje urośli, chodzą do szkoły i dobrze się uczą. Rodzina mieszka w jednym, niewielkim pokoju w mieszkaniu rodziców pani Renaty.... (Polska 2017)

Reżyseria: Gwardys Jolanta, Olejnik Agnieszka, Samborski Rafał, Toporowska Olga, Zaleszczuk Karolina
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:30
Rolnik szuka żony seria III - odc. 12
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja finałowego odcinka toczy się w 2 miesiące po wydarzeniach przedstawionych w odcinku 11. W tym czasie wiele się działo. Jak nowo stworzone związki poradziły sobie z problemami, które przyniosło samo życie? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 25min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu Boskich dochodzi do kłótni między Ludwikiem a Markiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 5/10
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z wielką radością wracamy do Białegostoku, stolicy malowniczego Podlasia. Jak zawsze w tym mieście będzie energetycznie, pozytywnie i z lekką dozą szaleństwa. Będzie siwy dym, wyczyny kulinarne, będzie walka i będzie nagroda a wszystko to za sprawą czwórki uczestników z Białegostoku. Adam Zdanowicz- projektant i producent rowerów na zamówienie. Młody i ambitny przedsiębiorca. Podtrzymuje podlaską kulturę, stylizując rowery folkiem podlaskim. Gnie, tnie i spawa rury. Najwięcej przyjemności... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Rodzinka.pl - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik uświadamia Tomka jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców przerabiając ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:05 Na żywo
Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.344
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Mecz” Pewnego dnia prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi, aby utworzył osiedlową drużynę piłkarską i stał się trenerem reprezentacji. Oferuje duże dotacje na ten szczytny cel. Ferdek honorowo przyjmuje propozycję. Rozpoczynają się eliminacje, a potem treningi do decydującego meczu… Gościnnie wystąpią: Andrzej Gałła jako Kozłowski i Lech Dyblik w roli Badury.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2010)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7179
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7162
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7159
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5052
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICA ZDJĘCIA: ZAKONNICE I MARIHUANA? W Internecie znaleźliśmy zdjęcie – przedstawia dwie zakonnice, zajmujące się najwyraźniej uprawą marihuany. Wyruszając tropem tej fotografii, dowiemy się, jak kwestie medycznej marihuany wyglądają w USA. LUKSUS ZE ŚMIETNIKA Matt ma 36 lat i pracuje jako ekspert do spraw bezpieczeństwa IT. Po godzinach wyrusza na poszukiwanie skarbów… w śmieciach. Coś, co wygląda na złom, daje mu spory zarobek. Całe swoje mieszkanie urządził tez meblami i elektroniką... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Zakochana Jedynka - A jednak warto
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Conrad ogranicza wizyty u rodziców, ze względu na ojca, którego waża za irytującego zrzędę. Kiedy wybiera się z żoną i synkiem na wakacje, jego urlopowe plany burzy matka, która informuje go, że odeszła od męża. Prosi syna, by ten odwiedził ojca. (Niemcy 2013)

Reżyseria: Holger Haase
Obsada: Florian David Fitz, Henry Hübchen, Marius V. Haas, Thekla Reuten

Czas: 96min.
20:05
Masz talent
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieczorem 9 czerwca 2007 roku ITV, popularny kanał telewizji komercyjnej w Wielkiej Brytanii, emituje pierwszy odcinek nowego reality show "Britain's Got Talent". Jednym z uczestników jest 37 - letni sprzedawca Paul Potts, nieśmiały i bardzo skromny. (Wielka Brytania, USA 2013)

Reżyseria: David Frankel
Obsada: James Corden, Alexandra Roach, Julie Walters

Czas: 99min.
20:00 Na żywo
Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 45min.
20:55 Na żywo
Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Przebój Lata RMF FM i Polsatu
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:00
World Trade Center
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spojrzenie na najbardziej wstrząsające wydarzenie XXI wieku oczami słynnego, acz słynącego z kontrowersyjnych poglądów, reżysera Olivera Stone'a. Oparta na faktach historia dwóch strażaków, którzy 11 września 2001 roku zostali uwięzieni w gruzach World Trade Center. Tuż po uderzeniu samolotu w budynki WTC sierżant John McLoughlin (Nicolas Cage), William J. Jimeno (Michael Pena) i ich koledzy wchodzą do jednego z budynków, by pomóc w ewakuacji uwięzionych w nim ludzi. Dochodzi do... ( USA 2006)

Reżyseria: Oliver Stone
Obsada: Nicolas Cage, Maria Bello, Michael Pena, Maggie Gyllenhaal, Jay Hernandez
20:00
Trefny wóz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skazany za oszustwo Michael (Paul Walker) wychodzi na zwolnienie warunkowe. Żeby spotkać się z żoną, której nie widział od pięciu lat, leci do Johannesburga. Na miejscu okazuje się, że wypożyczalnia samochodów pomyliła jego zamówienie i dostaje inne auto. Wkrótce Michael odkrywa pod siedzeniem broń i odbiera niepokojącą wiadomość na telefon pozostawiony przez kogoś w schowku. Pożyczony samochód kryje jednak jeszcze gorsze tajemnice. Michael, który przekraczając granicę złamał warunki... (RPA, 2013)

Reżyseria: Mukunda Dewil
Obsada: Gys de Villiers, Naima McLean, Paul Walker
21:50
Granice bólu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror . David, znakomity neurochirurg, traci w wypadku żonę, a sam ranny trafia do szpitala. Podczas badań lekarze wykrywają u niego białaczkę - konieczny jest przeszczep szpiku kostnego, przy czym dawcą musi być ktoś z najbliższej rodziny. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że został adoptowany. David rozpoczyna poszukiwania prawdziwych rodziców. Prywatne śledztwo prowadzi go do ponurych czasów wojny domowej i średniowiecznego opactwa w zapomnianej górskiej wiosce, gdzie doszło do... (Francja, Hiszpania, 2012)

Reżyseria: Juan Carlos Medina
Obsada: Alex Brendemühl, Ilias Stothart, Tómas Lemarquis
22:10
Surferka z charakterem
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja autobiograficznej książki wydanej w 2004 r. "Soul Surfer: A True story of Faith, Family, and Frighting to Get Back on the Board", napisanej przez Bethany Hamilton. Jednoręka amerykańska surferka opisała swoją tragedię oraz życie na desce. (USA 2011)

Reżyseria: Sean McNamara
Obsada: AnnaSophia Robb, Helen Hunt, Dennis Quaid, Carrie Underwood, Chris Brochu, Jeremy Sumpter, Craig T. Nelson, Lorraine Nicholson

Czas: 101min.
22:00
Władcy wojny
dramat historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrealizowany z epickim rozmachem dramat historyczny. Rok 1850. Chińczycy, zmęczeni panującą dynastią Quing, doprowadzają do wybuchu powstania. W czasie jednej z bitew generał Ma Xinyi traci całą swoją armię. Aby ocalić swoje życie, sam udaje umarłego. (Chiny, Hongkong 2007)

Reżyseria: Peter Chan
Obsada: Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Jinglei Xu, Xiaodong Guo

Czas: 113min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 27.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
e - sport planet
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 13min.
22:50
W ostatniej puszczy Europy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlascy ekolodzy dbają nie tylko o zachowanie Puszczy Białowieskiej w jej najbardziej naturalnym stanie, równolegle dokonują dokumentacji działalności człowieka w jej obszarze przed kilkoma wiekami. (Polska 2012)


Czas: 24min.
22:45
Ninja II: Cień łzy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( USA/Tajlandia 2013)

Reżyseria: Isaac Florentine
Obsada: Scott Adkins, Mika Hijii, Kane Kosugi, Shun Sugata
23:20
Tańczący z naturą - Mury i pazury
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedźwiedź, wilk, ryś i niektóre pomniejsze czworonożne drapieżniki coraz częściej stają dziś pod ścianą. I to dosłownie. Rozprzestrzeniająca się wszędzie miejska i podmiejska, zwarta zabudowa staje na drodze ich zwyczajowych wędrówek. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 24min.
23:50
Dzikie wyspy. Amazonia - pływające lasy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egzotyczne wyspy to najczęściej siedliska niezwykłych okazów fauny I flory. Endemiczne gatunki, rzadkie gatunki, cudowne krajobrazy zachowane przez setki lat, nietknięte przez ludzi i rozwój cywilizacji. Fascynująca podróż po egzotycznych wyspach świata. (Holandia 2013)


Czas: 51min.
23:05
Bumerang
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Marcus Graham (Eddie Murphy) jest szefem agencji reklamowej. Ale jego głównym i ulubionym zajęciem jest uwodzeniem kobiet. Pochłania mu to jednak tyle czasu i energii, że zaniedbuje służbowe obowiązki. W konsekwencji jego firma zostaje wykupiona przez konkurencję. Wówczas na drodze Marcusa pojawia się atrakcyjna i niezależna Jacqueline. Mogłaby to być dla niego idealna kobieta, gdyby nie jeden drobiazg. Jacqueline traktuje mężczyzn identycznie, jak Marcus kobiety - zdobywa ich i... (USA, 1992)

Reżyseria: Reginald Hudlin
Obsada: Murphy Eddie, Givens Robin, Halle Berry, Grier David Alan, Martin Lawrence, Eartha Kitt, Grace Jones, Rock Chris
00:00
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:30
Ostatnie dni księżnej Diany -cz.2
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to próba rekonstrukcji wydarzeń z 31 sierpnia 1997 roku dokonana w dziesięć lat po tragicznej śmierci Diany Spencer, uwzględniająca oficjalny raport policyjny, wieńczący czteroleletnie śledztwo w tej sprawie. (Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Richard Dale
Obsada: Genevieve O’Reilly, Patrick Baladi, Shaun Dooley

Czas: 49min.
00:05
Idy marcowe
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film George'a Clooneya o kulisach prezydenckiej kampanii wyborczej w Ameryce otworzył 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji, zbierając dobre recenzje. Nominacja do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany, na podstawie sztuki Beau Willimona. (USA 2011)

Reżyseria: George Clooney
Obsada: George Clooney, Ryan Gosling, Marisa Tomei

Czas: 96min.
00:50
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
00:40
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 5/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

00:00
STOP Drogówka, odc.152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

01:30
Biblia - Dawid, cz. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biblijna historia Dawida, króla Izraela. Służył na dworze króla Saula, którego gniew i smutek potrafił odpędzić grą na cytrze. Kiedy Dawid dorósł i odniósł zwycięstwo nad Filistynami, Saul zazdrosny o jego sławę i miłość ludu, postanowił go zgładzić. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2002)

Reżyseria: Robert Markowitz.
Obsada: Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy

Czas: 45min.
01:55
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
01:05
Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe, edukacyjne (jedzenie wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw potraw) oraz rozrywkowe (gotowanie i smakowanie z VIP - ami). (Polska 2012)


Czas: 13min.
01:25
Przystań
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obsypany nagrodami film, m.in. za pierwszoplanową rolę (Maja Ostaszewska) i montaż (Cezary Grzesiuk) na festiwalu w Gdyni. Bohaterką jest Karolina, świetliczanka z prowincjonalnej szkoły podstawowej. Życie wydaje się jej puste, ale czeka na wielką miłość. (Polska 1997)

Reżyseria: Jan Hryniak
Obsada: Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska

Czas: 77min.
01:35
Dotyk przeznaczenia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller w reżyserii Sama Raimi. Od dziecka Annie Wilson obdarzona była szczególnym darem przewidywania przyszłości. Dla dorosłej Annie (Cate Blanchett) - owdowiałej matce trójki chłopców - talent jasnowidzenia stał się błogosławieństwem i przekleństwem. W maleńkim miasteczku w stanie Arkansas mieszkańcy traktują ją jak wiedźmę. Ale wróżenie z kart dla tych bardziej tolerancyjnych sąsiadów pozwala Annie związać koniec z końcem. Kiedy zostaje zamordowana młoda dziewczyna, policja zwraca się o... (USA, 2000)

Reżyseria: Sam Raimi(1)
Obsada: Reeves Keanu, Cate Blanchett, Hilary Swank, Holmes Katie, Kinnear Greg, Ribisi Giovanni
01:10
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 6/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

01:40
Revolution, odc. 12/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akt heroizmu jednego z bohaterów serialu ratuje życie Charlie i grupy. Miles z Norą wyruszają z misją, aby zwerbować byłego towarzysza z Milicji, Jima Hudsona (Malik Yoba) i pozyskać jego brutalne umiejętności zabijania. Tymczasem Rachel poszukuje źródła zasilania i drogi powrotnej do serca swojej córki Charlie. Rachel próbuje wymknąć się z ucisku Randalla Flynna (Colm Feore), swojego byłego bezwzględnego szefa i sojusznika Monroe'a. (USA)

01:00
Ameryka: Ściśle tajne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obszarze całych Stanów Zjednoczonych rząd, wpływowe organizacje oraz tajne stowarzyszenia utrzymują ściśle tajne placówki. Mimo usilnych zabiegów, by nikt nie dowiedział się o ich istnieniu, od czasu do czasu pewne informacje jednak wyciekają. Niedostępne dla nikogo zamknięte tereny, nie zaznaczone na mapie budynki, pilnie strzeżone bazy czy bunkry ukryte setki metrów pod ziemią… Do kogo należą? Co się w nich dzieje? Jakie tajne operacje prowadzone są poza wiedzą społeczeństwa? W filmie... (USA, 2011)

02:30
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 21/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdrada Warda i szokujące tajemnice HYDRY zostają ujawnione, a zespół Coulsona udaje się pod przykrywką z misją, z której nikt nie wyjdzie bez szwanku. (USA 2013)

Reżyseria: Roxann Dawson
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
02:25
Wóz pancerny
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jackson wraca do rodzinnego miasta, by wyrównać stare rachunki. Jest na warunkowym zwolnieniu, wyszedł za dobre sprawowanie. Przesiedział niewinnie trzy lata przez skorumpowanego bogacza, niejakiego Pierce’a, który wrobił go, by przejąć jego złoto. (USA 1967)

Reżyseria: Burt Kennedy
Obsada: John Wayne, Kirk Douglas, Howard Keel, Robert Walker Jr

Czas: 96min.
02:45
Tykociński Kosmos
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria Markiewicz z Centrum Badań nad Historią i Kulturą Małych Miast w Tykocinie zajmuje się badaniem, nieformalnym nauczaniem, identyfikacją, zabezpieczaniem i rewitalizacją różnych aspektów dziedzictwa lokalnego. (Polska 2015)


Czas: 23min.
02:40
Uwaga!, odc. 5052
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:00
Wielka piątka, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto największe cuda współczesnej inżynierii - najwspanialsze samoloty, samochody, statki, pociągi, fabryki i maszyny budowlane. W każdej z tych kategorii wybitni eksperci oraz światowej sławy inżynierowie specjalności lądowej, powietrznej i morskiej tworzą ranking pięciu najdoskonalszych osiągnięć ludzkiego geniuszu. Razem ze specjalistami zaglądamy do wnętrza porównywanych maszyn, obserwujemy ich pracę w różnych warunkach oraz analizujemy ich parametry, możliwości i atuty. Poznajemy także... (Wielka Brytania, 2013)

03:25
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 22/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zostają ujawnione mroczne tajemnice, w miarę jak Coulson i jego zespół kładą wszystko na jedną szalę, by powstrzymać Garretta i zastępy HYDRY. (USA 2013)

Reżyseria: David Straiton
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
03:15
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2015)


Czas: 22min.
03:45
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:55
Tajemnice losu, odc.2778
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:00 Na żywo
Moc Magii, odc. 233/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.612
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:15
Syria. Dzieci wojny
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieci z Syrii to często zapomniane ofiary trwającej tam wojny domowej. Ponad 11 tys. zostało zabitych, a ponad milion to uchodźcy. Jedno z największych miast Syrii, Aleppo, stało się areną bratobójczych walk, między pro - i antyreżimowymi grupami. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Marcel Mettelsiefen

Czas: 48min.
04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Podlasia portret podróżny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlaskie klimaty w obiektywach fotografów z Polski, Białorusi i Ukrainy - uczestnicy pleneru fotograficznego. (Polska 2015)


Czas: 19min.
04:10
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.829
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woda to warunek życia. Grzegorz Miśtal i Paweł Królikowski ruszają w podróż, by poznać miejsca, gdzie to zdanie brzmi niezwykle wymownie. W Nadleśnictwie Kaliska poznają człowieka, który odtworzył stary system kanałów i zastawek z XIX w. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 26min.
05:00
Disco Gramy, odc.3793
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.833
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info