Program dla 2017-08-28 od do
19.09 20.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:15
Syria. Dzieci wojny
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieci z Syrii to często zapomniane ofiary trwającej tam wojny domowej. Ponad 11 tys. zostało zabitych, a ponad milion to uchodźcy. Jedno z największych miast Syrii, Aleppo, stało się areną bratobójczych walk, między pro - i antyreżimowymi grupami. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Marcel Mettelsiefen

Czas: 48min.
04:40
Podlasia portret podróżny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlaskie klimaty w obiektywach fotografów z Polski, Białorusi i Ukrainy - uczestnicy pleneru fotograficznego. (Polska 2015)


Czas: 19min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woda to warunek życia. Grzegorz Miśtal i Paweł Królikowski ruszają w podróż, by poznać miejsca, gdzie to zdanie brzmi niezwykle wymownie. W Nadleśnictwie Kaliska poznają człowieka, który odtworzył stary system kanałów i zastawek z XIX w. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 26min.
05:00
Disco Gramy, odc.3793
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:40
Uwaga!, odc. 5052
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.833
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! - codzienny poranny show TVP1. Prezentuje informacje, relacje na żywo, komentarze, pogodę i dobrą rozrywkę na początek dnia. (Polska 2017)


Czas: 14min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 123 "Podróż"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Boskich ma ręce pełne roboty. Natalia uczy się do egzaminów, Ludwik sprząta w domu, Kacper chce rozkręcić z Antkiem biznes "mycie aut z dojazdem do domu", a Kuba randkuje wedle zasad Pauli. Tomek nie miga się ani od pracy, ani od pomocy dziadkowi. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek Kawecki odwiedzi 3 miasta w woj. łódzkim: Piotrków Trybunalski, Łask, Łódź. W ramach unijnego projektu utworzono tam 3 centra idei: ku demokracji, humanizmowi i wielokulturowości... (Polska 2012)


Czas: 20min.
06:05
Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe, edukacyjne (jedzenie wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw potraw) oraz rozrywkowe (gotowanie i smakowanie z VIP - ami). (Polska 2012)


Czas: 13min.
06:20
Na szlaku wydarzeń odc.10
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z rozdania nagród w konkursie literackim, rozmowa z Michałem Rusinkiem polskim literaturoznawcą, tłumaczem i pisarzem. Odwiedzimy Miejską Galerię Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem i wystawę Alfabet Sztuki polskich artystów współczesnych (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:30
Jak to działa - odc. 123 Ciekawe urządzenia, cz. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy potrafisz zrobić babkę z piasku, która zdoła utrzymać twój ciężar? Radek Brzózka powie nie tylko, jak to zrobić, ale także, co taka babka ma wspólnego z budową współczesnych dróg. Wyjaśni, jak działa gazomierz, jak mierzy przepływ niewidocznego gazu. (Polska 2016)


Czas: 25min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Niegrzeczny pies, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. W programie zobaczymy m.in. psa nałogowca, który podpija kawę właścicielom, kota, który zasłynał na bagnach, waląc po głowach aligatory wystające z wody, małpkę, która ujeżdża psa niczym konia wyścigowego i śmiało telefonuje na numer alarmowy oraz małego chihuahuę-kleptomana, który podkrada wszystko co mu wpadnie w oko – od zabawek po narzędzia ogrodowe.   Dla... (USA, 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 108
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo obaw i protestów Piotra Kinga wraz z rodzicami jedzie jednak do znachora. Niestety, nie odzyskuje wzroku, ale za to mężczyzna uczy ją czegoś ważnego. Marta odbywa bardzo poważną rozmowę z Łukaszem. Dziecko nie zdaje sobie, o jak wiele ją prosi. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Trudne sprawy, odc.179
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po długoletnim cierpieniu, jakiego doznał z powodu swojej surowaj matki, Iwony (45 l.), Maciej Wolski (17 l.) przygląda się z obawą, jak emerytowana pani pedagog przysposabia 12-letnią Sonię. Iwona obiecała ojcu Sonii, Karolowi Szczygłowi (48 l.), że swoimi metodami pomoże dostać się Sonii na uniwersytet. Maciek obawia się, że Iwona będzie szykanować ją w podobny sposób, jak robiła to w jego przypadku, i chce pomóc dziewczynce. Gdy podejrzenia Maćka potwierdzają się, zwraca się on z tym... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1037
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Filmik", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. W jednej z kamienic ktoś zamordował pracownicę agencji towarzyskiej. Na miejscu zbrodni policja znajduje dużą sumę pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że była szantażowana kompromitującym nagraniem. Pierwszym podejrzanym staje się klient zamordowanej, który jej groził. Mężczyzna jednak ma alibi. Kolejnym podejrzanym jest biznesmen, który nagrał intymne spotkanie z dziewczyną. Niespodziewanie okazuje się, w tym spotkaniu brał... (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Polski grill - /9/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odc. wyst.: Danuta Błażejczyk, Anna Jurksztowicz, Krzysztof Kasowski Kasa oraz Grzegorz Kwapniewski Dariusz Zając vel Zasa. Potrawy: kofta, żeberka jagnięce po hiszpańsku, kotlet cielęcy, filet kaczy w sosie cassis, tuńczyk z grilla na ostro. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Tajemnice Państwa Podziemnego - Niemcy w okupowanej Polsce
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na miejscu Warszawy miało powstać średniej wielkości niemieckie miasto. Od razu stworzono tam dwie dzielnice tylko dla Niemców. Jak żyli ich specyficzni mieszkańcy? Czego dowiadujemy się z albumów ze zdjęciami i za wspomnień niemieckich żołnierzy? (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Bryl

Czas: 23min.
08:25
Szlakiem drewnianych kaplic- Zagórze odc. 5
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
08:35
Inny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Tomasz, 59letni dyplomowany tenor, absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej zwany przez Białostoczan Gwizdusiem, Gwizdkiem, Słowikiem. (Polska 2016)


Czas: 18min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.644
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski przyjmuje w swoim gabinecie kobietę w zaawansowanej ciąży. Zbliża się termin porodu, a mąż klientki nie wrócił do domu. Mimo wątpliwości Malanowskiego, że mężczyzna mógł po prostu świętować zbliżające się narodziny potomka, Marta Frankiewicz jest przekonana, że jej mąż nigdy nie zaryzykowałby, że nie będzie przy porodzie i że musiało stać się coś złego. Poza tym nikt ze znajomych nie wie, gdzie jest Staszek. W czasie rozmowy klientka zaczyna odczuwać bóle i musi zostać... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
08:00
19 +, odc. 109/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela jest załamana po rozstaniu z Brunem. Tymczasem Kasia i Rafał mają tego dnia rozprawę rozwodową. Kasia jest bardzo zdenerwowana, obawia się, że w ostatniej chwili Rafał zmieni zeznania. Finalnie rozstają się w zgodzie i postanawiają być jak najlepszymi rodzicami dla Julki. W pubie Oskara pojawia się bezdomny mężczyzna, któremu chłopak zaproponował pracę. Problem w tym, że Oskar nie przemyślał czym nowy pracownik ma się zająć. Mężczyzna nie chce, żeby Oskar litował się nad nim, a chłopak... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 3, odc. 9/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika odkrywa, że w jej sypialni ktoś zamontował ukrytą kamerę. Jest przerażona, ale nie daje tego po sobie poznać. Nie chce by ten kto ją obserwuje domyślił się, że został zdemaskowany. Monika jest kłębkiem nerwów, jej stan psychiczny coraz bardziej niepokoi również Borysa. Policja opracowuje plan, jak przechytrzyć jej prześladowcę. Pod wymyślonym pretekstem Borecka ma się wyprowadzić na jakiś czas do swoich rodziców, podczas, gdy zespół śledczych zajmie się obserwacją jej mieszkania. Adam... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:20
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
09:40
Magazyn Rolniczy - Święto Koni Arabskich w Janowie Podlaskim
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak co roku w połowie sierpnia Stadnina Koni w Janowie Podlaskim staje się centrum światowej hodowli koni arabskich. W 2017 r. odbywa się już 48. edycja jednej z najbardziej prestiżowych na świecie aukcji koni czystej krwi arabskiej Pride od Poland. (Polska 2017)


Czas: 11min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 28.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.645
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się młody instruktor tenisa, Łukasz Maliniak. Mężczyzna zakochał się ze wzajemnością w jednej ze swoich podopiecznych. Problem polega na tym, że kobieta jest mężatką, a jej mąż to znany biznesmen i filantrop, Albert Kaniecki. Jednak to tylko część prawdy. Okazuje się, bowiem że Kaniecki regularnie maltretuje swoją żonę i jest o nią chorobliwie zazdrosny. Ponieważ Albert nigdy nie pozwoli Dominice odejść, ona i klient Malanowskiego postanowili uciec. Zbierają... (Polska 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pewnej klinice interwencja chirurgiczna przebiega źle, powodując kalectwo pacjentki. Rozpoczyna się śledztwo w tej sprawie, które doprowadza do wykrycia oszustwa, którego dopuścił się lekarz, operujący tę pacjentkę. Wkrótce okazuje się, że chirurg sfałszował swój życiorys, wymyślając przeszłość zawodową oraz sfabrykował swój dyplom lekarza chorób wewnętrznych. Dwa lata operował, działając z premedytację na szkodę swoich pacjentów, i nie przejmował się, jakie nieszczęścia może spowodować... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 8/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zajazd Parada (Kościerzyna). W jednej ze stolic Kaszub – w Kościerzynie, swoją restaurację prowadzi pan Zygmunt. Właściciela wspierają dwie kobiety – żona Basia oraz synowa Kasia. Niestety panie nie zawsze potrafią dojść do porozumienia, a ich brak zgody nie wpływa zbyt dobrze na Zajazd. Choć kusi on domowymi obiadami i najlepszymi kurczakami z rożna, to odstrasza gości brakiem wyrazu i koszmarnym wystrojem. Charakter tego miejsca może zmienić tylko Magda Gessler. Znana restauratorka, tym... (Polska)

09:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

10:05
Korzenie - odc. 1/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telewizyjna adaptacja wydanej w 1976 r. uhonorowanej nagrodą Pulitzera powieści Aleksa Haleya "Korzenie". W małej afrykańskiej wiosce, w Gambii rodzi się chłopiec, któremu ojciec nadaje imię Kunta Kinte. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 46min.
10:40 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1684
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara nadal mieszka u Janki, ale nie może zapomnieć o rodzinie martwi się, że nie odzyska córki i Huberta. Tymczasem w domu Pyrków pojawia się Kamila, siostra Uli, która ma nadzieję, że zostanie zatrudniona jako opiekunka Marysi. (Polska 2017)

Reżyseria: Natali Koryncka - Gruz
Obsada: Olga Jankowska, Izabela Zwierzyńska, Marianna Kowalewska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Elżbieta Romanowska, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj

Czas: 24min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 936
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Duryjasz, Stanisław Górka

Czas: 21min.
10:50
Matki i statki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
reportaż (Polska 2015)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inka Borek po rozwodzie rodziców razem z matką niedawno przeprowadziła się do innego miasta. Postanawia za wszelką cenę zjednać sobie przyjaźń najpopularniejszych dziewczyn w klasie - Arlety i Gośki, których żywiołem są imprezy i randki z chłopakami. Aby to osiągnąć, Inka, która niedawno schudła i wypiękniała, chce jak najszybciej stracić dziewictwo, żeby nie odstawać od grupy rówieśniczej. Koleżanki zabierają ją do nocnego klubu. Ale poznany tam chłopak okazuję się rozczarowaniem. Tylko... (Polska 2015)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Sut Jacek
10:35
Ukryta prawda, odc. 499
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
22-letni student prawa, Tomek, mieszka z rodzicami – Ewą i Janem – którzy są względem niego wymagający i surowi. Nie podoba się im, że syn od niedawna spotyka się z Izą, wyluzowaną studentką. W międzyczasie chłopak wstawia się na osiedlu za Omarem, 17-letnim muzułmaninem, który jest szykanowany. Kiedy bohaterski sąsiad poznaje kuzynkę Omara, Fatimę, zakochuje się w niej bez opamiętania. Szybko kończy znajomość z Izą i skupia się na nowej miłości. Rodzice Tomka są wściekli, że spotyka się z... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:00
Dr Quinn - seria IV, odc. 27/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odwiedziny do Michaeli przyjeżdżają jej matka i siostry. Przywożą młodego lekarza, który ma odebrać poród. Żołnierze postanawiają przenieść niektórych Indian, m.in. Tańczącą Chmurę, do innego rezerwatu. Sully postanawia nie dopuścić do tego. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 440 - Sprawa osobista
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nina wraca do pracy. Nic nie wiedziała o wypadku i śmierci Aśki. Widzi, że straciła swoją pozycje i nawet Tretter nie bierze jej pod uwagę przy asystach. Lena bardzo angażuje się w przypadek młodej samotnej matki, u której podejrzewa białaczkę. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 48min.
11:10
Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film ukazuje tragiczną historię Danuty Siedzikówny Inki, sanitariuszki legendarnej V Wileńskiej Brygady AK dowodzonej przez mjr... (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Frankowski

Czas: 58min.
11:50
Na ratunek 112, odc.107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka wraca do domu z urodzin koleżanki. Na miejscu zastaje swoich rodziców i brata z objawami grypy. Kiedy ich stan gwałtownie się pogarsza, dziewczynka dzwoni pod numer alarmowy. Operatorka 112 podejrzewa, że to nie grypa jest powodem niedyspozycji, lecz zatrucie tlenkiem węgla. Swój wniosek opiera na obecności w mieszkaniu czynnego pieca kaflowego oraz fakcie, że tylko Agnieszka nie zdradza objawów choroby. Przypuszczenia Operatorki okazują się trafne. Dziewczynka pomaga mamie i bratu... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
11:35
Szpital, odc. 385
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
26-letnia Agnieszka Wojtas przywozi na oddział swojego szefa, Marcina Grzelaka. Okazuje się, że dziewczyna podała mężczyźnie pigułkę gwałtu. Chce zajść w ciążę, aby móc wyłudzić alimenty. Narzeczona pacjenta chce go porzucić, ale przypadkiem odkrywa prawdę o tym, że jej partner został wykorzystany seksualnie… Dr Michał Morawski zajmuje się 17-letnim Stanisławem Szpurą. Nastolatek urządził w domu imprezę i grał z kolegą w rosyjska ruletkę o dziewczynę, w której jest szaleńczo zakochany.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb pojawiają się u klienta, który prosi ich pomoc we wniesieniu do domu dopiero co dostarczonej wielką paczkę. Mężczyzna wyjmuje z niej wypchanego psa i opowiada o swoim problemie: jest ofiarą prześladowań ze strony mieszkających po sąsiedzku braci, którzy są z zamiłowania majsterkowiczami. Kradną mu listy ze skrzynki, brudzą elewację domu, wyrzucają śmieci do jego ogródka, a ostatnio otruli mu ukochanego psiaka. Weterynarz co prawda stwierdził, że zdechł on ze... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Olejarczyk Tomasz
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Hodowla roślin
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie o procesie tworzenia nowych odmian roślin rolniczych jako źródle postępu biologicznego w nowoczesnym rolnictwie. Pokażemy hodowlę twórczą i zachowawczą roślin rolniczych. Przedstawimy nasiennictwo jako źródło postępu biologicznego. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Kalkalpen. Starodrzew i wapienne skały
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Park Narodowy Kalkalpen. Zobaczymy, jak powstał pradawny las. Kalkalpen znajduje się między dwoma pasmami gór w środkowej Austrii. Tu ocalała pradawna puszcza. Wśród stromych wąwozów i dolin odkrywamy dziki, pierwotny las alpejski. (Austria 2015)

Reżyseria: Rita Schlamberger, Michael Schlamberger

Czas: 52min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 128
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Semih zostaje napadnięty w drodze do pracy. Szeherezada oświadcza Onurowi, że chce się rozwieść. Bennu jest zazdrosna o męża, ale stara się tego nie okazywać. Onur dostaje wiadomość o kryzysie w Europie. Może on mieć tragiczne skutki dla holdingu. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe, edukacyjne (jedzenie wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw potraw) oraz rozrywkowe (gotowanie i smakowanie z VIP - ami). (Polska 2012)


Czas: 13min.
12:30
Obrońcy - odc. 1 - Prawda przeciwko prawdzie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszym odcinku cyklu problemem prawnym jest ustalenie ojcostwa, z którym to zagadnieniem coraz częściej muszą się mierzyć polskie sądy. Sprawa, która jest punktem wyjścia sięga lat 80 - tych. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trójka objazdowych aktorów - Hania, Sebastian i Kacper ćwiczy przed wystawieniem sztuki, której akcja osadzona jest w średniowieczu. Mają autentyczny średniowieczny łuk i strzały. Przez nieporozumienie dochodzi do wypadku, w wyniku którego Hania zostaje ugodzona strzałą. W drugiej opowieści w tym odcinku dziewczynka ratuje siebie i koleżankę przed złodziejami i współpracującą z nimi gosposią. Nowakowscy, rodzice Martyny, niedawno zatrudnili gosposię, bo Paulina Nowakowska spodziewa się... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
12:50
Trudne sprawy, odc.310
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gorzów Wielkopolski. Ewelina Rasiak (38 l.) jest nauczycielką w gimnazjum. Uczniowie znęcają się nad nią, a prym w tym wiedzie Tobiasz Fabiańczyk (13 l.). Ewelina boi się przychodzić do pracy, ale jej matka, z którą jeszcze mieszka, zmusza ją do tego. Tymczasem dyrektor szkoły przyjmuje na staż Paulinę Solską (28 l.), która świetnie daje sobie radę z uczniami. Stażystka stara się przekazać Ewelinie więcej pewności siebie. Jednak gdy pewnego dnia Tobiasz dla żartu zamyka Ewelinę w piwnicy i... (Polska 2013)

Reżyseria: Khamidov Okił
12:35
Kryminalni, sez. 3, odc. 2/14
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Randka ze śmiercią” - Dwaj bezdomni na tyłach hipermarketu znajdują ciało atrakcyjnej dziewczyny. Okazuje się, że Jagoda była pracownicą sklepu. Policja odkrywa, że dziewczyna miała dwóch kochanków – jeden z nich był jej szefem… (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.135
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, z nietypowym zleceniem. Chodzi o odnalezienie skradzionej... świnki morskiej. To ponoć jedyny przyjaciel jego ciężko chorej córeczki. Detektywi jadą do bogatej willi przekonani, że będzie to najłatwiejsze zadanie pod słońcem. Ale już pierwszego dnia zauważają, że dom jest przez kogoś obserwowany. Postanawiają sprawdzić klienta i przekonują się, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż się z początku wydawało, a w tle kryje się korupcja,... (Polska 2016)

Reżyseria: Jurek Patryk
13:25
Na sygnale - odc. 27 "Groźny kaszel"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor odzyskuje po wypadku zdrowie i po trzech miesiącach wychodzi w końcu ze szpitala. Doktor Banach od razu chce też wrócić do pracy i bierze udział w konkursie na szefa stacji. Przez uraz kręgosłupa nie może jednak na razie jeździć karetką. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:55
Jak zbudować planetę - odc. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybudowanie planety, systemu słonecznego i galaktyki jest największym wyzwaniem inżynieryjnym. Bazując na wywiadach z najważniejszymi światowymi naukowcami i inżynierami, twórcy serii odtwarzają dzięki grafice komputerowej proces powstawania planety. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Mike Slee, Nigel Simpkiss, Nick Schoolingin- Jordan

Czas: 51min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroMoc odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:50
Słoiki, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał wyjeżdża z Raciąża, gdy jego dziewczyna zachodzi w ciążę. Chłopak czuje się fatalnie z tym, co robi Aśce, ale sytuacja go przerosła, jest przestraszony, panikuje, chce uciec. Michał wykorzystuje to, że w Warszawie właśnie zaoferowano mu pracę w internetowej agencji reklamowej. Nowy świat, pełen młodych, atrakcyjnych, energicznych ludzi robi na nim wielkie wrażenie i pozwala zapomnieć o „balaście”, który zostawił za sobą. Michał zagłusza wyrzuty sumienia pracą i imprezami. Na jednej z... (Polska 2014)

Reżyseria: Mazanek Agnieszka
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1039
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Przemoc", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Watroba oraz Anna Potaczek i Maciej Dębosz. We własnym domu zostaje zastrzelony mężczyzna. Żona, która znalazła ciało trafia do szpitala, gdzie lekarze stwierdzają liczne ślady pobicia. Matka ofiary uważa, że jej syn był zdradzany i to żona zamieszana jest w jego zabójstwo. Śledztwo ujawnia, że zamordowany był agresywny, a jego żona rzeczywiście z kimś się spotykała. Komisarze zatrzymują właściciela broni, z której... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.294
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po drodze do pracy Morawską zaczepia cyganka. Alicja zgadza się, by jej powróżyła, bagatelizuje jednak bardzo niepokojące słowa które słyszy od kobiety… Na odprawie Jaskowska przedstawia wszystkim nową policjantkę, posterunkową Julię Mazurek. Na razie będzie się uczyć, zanim zacznie jeździć na patrole. Tymczasem na komendzie pojawia się Mariusz. Okazuje się, że tym razem przychodzi do Zosi… Na patrolu Krzysiek jest w świetnym humorze. Gajka wreszcie zaczęła przesypiać noce,... (Polska 2017)

Reżyseria: Bajbak Łukasz, kolski piotr, Miszczak Jakub, Olejnik Agnieszka
14:00
Elif - odc. 78
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:55
O mnie się nie martw - s. VI odc. 12/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia z Marcinem udają się do więzienia na spotkanie z mężem Sylwii. Sylwia oznajmia Igorowi, że chce złożyć pozew o rozwód, co wywołuje tylko uśmiech na jego twarzy. Marcin widzi, że Sylwia ciągle pozostaje pod przewrotnym urokiem swego męża. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Dagmara Bąk, Marek Bukowski

Czas: 44min.
14:15
Tajemnice Państwa Podziemnego - Niemcy w okupowanej Polsce
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na miejscu Warszawy miało powstać średniej wielkości niemieckie miasto. Od razu stworzono tam dwie dzielnice tylko dla Niemców. Jak żyli ich specyficzni mieszkańcy? Czego dowiadujemy się z albumów ze zdjęciami i za wspomnień niemieckich żołnierzy? (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Bryl

Czas: 23min.
14:40
Rączka gotuje
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. Tym razem gości w Browarze Czenstochovia, a w menu kiszona gruszka z sorebtem z arbuza, chłodnik z wędzonym pstrągiem i policzki wołowe... (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.723
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tamara Mazur (38 l.) samotnie wychowuje swojego syna Mateusza (17 l.). Doszło między nimi do kłótni, po której Mateusz pojechał na imprezę do domu swojej byłej dziewczyny, Magdy Sikorskiej (17 l.). Tam spotyka kolegów i balanga się rozkręca. Chłopak zaczyna podrywać Joannę Jabłońską (18 l.). A gdy zaczynają się całować, wpada na nich chłopak dziewczyny - Darek Walczak (18 l.) i dochodzi między nimi do kłótni. Krótko przed północą impreza się kończy, a jeden z jej uczestników, Piotrek Ptak... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korusiewicz Leszek, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Majewski Jacek, Maszczyńska Anna, Minorowicz Marta, Panisko Aleksandra, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1046
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Luksusowa dziewczyna", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. W tanim hotelu na obrzeżach miasta zamordowano bizneswoman, która zameldowała się pod fałszywym nazwiskiem. Kierownik hotelu twierdzi, że świadczyła usługi seksualne za pieniądze. Podejrzanym jest zakochany w ofierze nastolatek, który poznał ją przez Internet. Wiadomo, że dzwonił do ofiary krótko przed zabójstwem. Podejrzenie pada też na męża ofiary, mężczyzna wiedział czym zajmuje się żona. Jednak komisarze nie... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

15:10
Obserwator - odc. /131/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 24min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:55
Rodzinka.pl - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
15:15
Szaleństwa Pana Jana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
15:35
1200 Muzeów - odc. 5 Muzea Zabawek
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach oraz w Muzeum Ziemi Leżajskiej (kolekcja zabawek ludowych). (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 1/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Knyszyn „Bar u Marka” Marek i Agnieszka mieszkali wiele lat w Niemczech, gdzie oboje ciężko pracowali, oszczędzając każdy grosz. Jak każde małżeństwo marzyli o dziecku, kiedy jednak okazało się, że ich synek urodził się chory,... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
W poprzednich odcinkach tego fascynującego programu ekipa budowlana pod wodzą Ty’a Pennigtona wielu amerykańskim rodzinom pomogła zmienić życie niemal od podstaw przebudowując ich domy. Przynosili ludziom radość i nadzieję, a przy okazji pokazywali, jak można unowocześnić nasze mieszkania, rozbudować je dostosowując do potrzeb wszystkich domowników – spełnić najskrytsze marzenia. Taką niezwykłą życiową historię poznamy i tym razem. Odwiedzimy Briana Wofforda, ojca samotnie wychowującego... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Zraniona miłość - odc. 73
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 44min.
16:30
Rodzinka.pl - odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 28.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Matki i statki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
reportaż (Polska 2015)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:40
Gliniarze, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas prognozy pogody ktoś włamuje się do sieci telewizji i upublicznia na żywo kompromitujące zdjęcia Pogodynki. Wkrótce potem ofiarą napadu pada jej chłopak, a prześladowca sprawia wrażenie, że śledzi każdy jej krok. Prezenterka zgłasza sprawę na policję. Detektywi rozpoczynają poszukiwania stalkera. Kim jest człowiek, który chce zniszczyć życie tej młodej kobiety? Tymczasem w pobliskim kościele pojawia się fałszywy spowiednik. Zadaje krępujące pytania wiernym i wyznacza kontrowersyjną... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
16:00
Szkoła, odc. 242
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista Paweł Borowiec robi sobie tatuaż z imieniem ukochanej, Marzeny Tomasik. Wkrótce nakrywa dziewczynę na całowaniu z innym chłopakiem i zrywa z nią. Uczeń obawia się, że z powodu tatuażu stanie się teraz pośmiewiskiem w szkole. Postanawia ukrywać go przed swoimi kolegami i znaleźć dziewczynę o takim samym imieniu… Nowa uczennica, Ela Nowik jest zafascynowana hip-hopem i kulturą afroamerykańską. Chcąc zdobyć popularność postanawia udawać, że jest czarnoskóra. Zauroczony nastolatką... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Komisariat - odc. 33 Ślubu nie będzie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółka komisarz Polakowskiej, Kasia Michalak, nagle zostaje porzucona przed ołtarzem. Narzeczony znika bez śladu. Odnajduje się w krytycznym stanie w szpitalu. Lekarze walczą o życie Marka Strockiego, a policjanci próbują ustalić co się stało. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 19min.
17:55
Klan - odc. 3147
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek i Gabriela jadą do Białegostoku, gdzie poprzez cesarskie cięcie ma się urodzić dziecko Agaty. Podczas operacji Agata umiera, osierocając córkę. Agnieszka od października otwiera szkołę jogi. Odchodzi jeden z nauczycieli. Zgłasza się Czakra. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Daniel Zawadzki, Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Paulina Holtz, Bartosz Martyna, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Tomasz Bednarek

Czas: 21min.
17:05
Cena miłości - odc. 111
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają przygotowania do otwarcia fabryki i wesela Sawasza z Jasemin. Hasan próbuje dojść do porozumienia z córką. Dżamal porywa Jawuza aby przejąć narkotykowy biznes. Okazuje się, że to Pelin kupiła od Jasemin udziały w firmie reklamowej. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:40
Trudne sprawy, odc.238
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roch Kijak (44 l.) właśnie wziął ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego z Sandrą (35 l.). Nagle nieznana kobieta podbiega do Sandry, poszturchuje ją i wyzywa, a przy tym zwraca się do niej imieniem „Tatiana”. Pracownica Urzędu Stanu Cywilnego w Lublinie dzwoni po policję. Po chwili Roch, jego żona i napastująca ją, kobieta o imieniu Regina trafiają na komsariat. Regina zeznaje, że Sandrę poznała dawno temu jako „Tatianę” i razem planowały okraść pewnego mężczyznę. Podczas napadu Regina została... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
17:00
Ukryta prawda, odc. 500
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za wszelką cenę Ola (14) mieszka razem z rodzicami - Martyną i Bartkiem oraz siostrą Julią (16) w centrum Warszawy. U jej starszej siostry w wieku dziesięciu lat zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Szybko podjęte leczenie, konsultacje u najlepszych specjalistów- to wszystko pozwoliło opanować chorobę. Niestety nastąpił nawrót białaczki. Martyna zrezygnowała w pracy zawodowej, by opiekować się córką. Całe jej życie kręci się wokół Julii. Kobieta przekonuje Olę, żeby oddała starszej... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:25
Rodzina wie lepiej - /1/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto komu zaufa, kto kogo wprowadzi w błąd, kto wyjdzie ze studia z wygraną? Nowy teleturniej to gra rodzinna, w której biorą udział 5 - osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40 tys. Prowadzi Marcin Rams. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3586
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska

Czas: 25min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 24min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - 1/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 386
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pod opiekę krakowskich lekarzy trafiają dwaj bracia, którzy topili się w szambie. Starszy z braci jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie. Mężczyzna chciał oczyścić szambo, ale pośliznął się i wpadł do zbiornika. Młodszy brat bezskutecznie próbował mu pomóc. Na oddziale zjawia się żoną starszego z braci. Jest przekonana, że szwagier chciał zabić jej męża! Okazuje się, że w rodzinie od dawna jest konflikt o majątek… Do szpitala trafia pobity 17-latek. Chłopak od wielu miesięcy bierze... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłaszają się dwaj mężczyźni zaniepokojeni o swojego kolegę i współlokatora. Od ponad tygodnia nie pojawił się w domu. Koledzy podejrzewają, że może ukrywa się przed znajomymi z dawnych czasów - przestępcami, którym może być coś winien. Zleceniodawcy nie mogą jednak między sobą ustalić kto, kiedy i w jakich okolicznościach widział go ostatnio i zaczynają się kłócić. Serb i Diablo, zanim rozpoczną poszukiwania, muszą ich wręcz uspokajać. . Tymczasem Francuzka i Novy... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 27min.
19:55 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1684
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara nadal mieszka u Janki, ale nie może zapomnieć o rodzinie martwi się, że nie odzyska córki i Huberta. Tymczasem w domu Pyrków pojawia się Kamila, siostra Uli, która ma nadzieję, że zostanie zatrudniona jako opiekunka Marysi. (Polska 2017)

Reżyseria: Natali Koryncka - Gruz
Obsada: Olga Jankowska, Izabela Zwierzyńska, Marianna Kowalewska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Elżbieta Romanowska, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.345
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Wampiry są wśród nas” Halina po przeczytaniu artykułu w kolorowej prasie kobiecej dochodzi do wniosku, że Marian Paździoch i jego żona mogą być wampirami. Zaniepokojona tym odkryciem rozpoczyna prywatne śledztwo i oświadcza, że jeżeli to okaże się prawdą należy przebić ich serca drewnianym kołkiem. Ferdek stwierdza, że Halina jest nietolerancyjna…   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2010)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7180
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7163
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7160
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5053
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.295
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach pojawia się w pracy zmęczony. Boi się i spać, bo w każdej chwili psycholog może zaatakować. W czasie patrolu czuje, że musi chociaż przez chwilę się zregenerować i robią sobie z Rachwał krótką przerwę. Kiedy Karolina idzie po kawę, Mikołaj zasypia w radiowozie. Chwila słabości ma swoje konsekwencje, przez co Mikołaj zostaje wysłany do domu, by nie pełnił służby w takim stanie. Karolina zatroskana odwozi go do domu. Tymczasem psycholog w gorączce i z krwawiącą raną... (Polska 2017)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub
20:05
PKO Półmaraton Szczecin
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Teatr Telewizji - Złodziej w sutannie
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia wykradzenia z Jasnej Góry przez księdza Józefa Wójcika, za zgodą prymasa Wyszyńskiego, kopii cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, która wcześniej w 1966 r. została aresztowana przez SB i nie mogła wędrować po parafiach Polski. (Polska 2008)

Reżyseria: Paweł Woldan
Obsada: Artur Żmijewski, Tomasz Kot, Henryk Talar, Marian Opania, Jacek Braciak, Agata Buzek, Maria Peszek, Teresa Lipowska, Olgiert Łukaszewicz, Andrzej Chyra

Czas: 71min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1685
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po rozmowie z księdzem Tadeuszem, Borys nieoczekiwanie staje po jego stronie. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji namawia Aldonę, by wybaczyła umierającemu Nawrotowi, a także pozwoliła Aleksowi poznać ojca. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Glinka, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jakub Mróz, Hubert Wiatrowski, Przemysław Bluszcz, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Izabela Zwierzyńska, Marianna Kowalewska

Czas: 24min.
20:50
M jak miłość - odc. 1307
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek nadal jest w śpiączce, a Joasia bliska załamania. Chodakowska ma też problemy przez żądnych sensacji dziennikarzy, którzy nachodzą jej rodzinę. W szpitalu zjawia się Głowacki, udając policjanta gotów zadać Tomkowi ostateczny cios. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Dagmara Bryzek - Ola, Jan Wieczorkowski - Jacek, Olga Kalicka - Justyna, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 44min.
20:05 Na żywo
LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 mecz:Polska - Estonia
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:10
Doradca smaku-Dorsz z warzywami w maślance, odc. 23/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2536
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman nie może uwierzyć – odwiedza go Antoni, jego brat. W drzwiach mieszkania Romana staje jego brat! Poruszony Antoni tłumaczy, że musiał zobaczyć Hoffera. Roman jest ogromnie wzruszony. Kiedy okazuje się, że brat jest bogatym biznesmenem, Hoffer w panice stara się ukryć paczkę żywnościową, którą dla niego szykował! Ojciec Tomka nachodzi Anastazję. Leszek namawia Igora, żeby młodszemu bratu wybił z głowy małżeństwo z Anastazją! Następnie ojciec Tomka jedzie do Anastazji – ta natychmiast... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzy finalistki drugiej edycji „Projektu Lady“ czekają bardzo emocjonujące chwile. To ich ostatnie dni w Radziejowicach oraz czas podsumowań i refleksji. Powrót do początków w szkole dla dam okaże się nie tylko bardzo wzruszający, ale także niejednokrotnie szokujący dla samych uczestniczek. Dziewczęta przeszły długą i trudną drogę, by zmienić swoje złe nawyki, niestosowne przyzwyczajenia oraz przede wszystkim by nabrać szacunku do samych siebie i przekonać się o własnej wartości. Jak... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bruno Sawicki szuka sposobu, by odciągnąć Wiktora od podejrzanego towarzystwa i nauczyć go spędzać czas w sposób kreatywny. Chociaż chłopak nie pojawił się na wyścigach, Bruno nie rezygnuje i chce go zarazić własnym hobby. Tym razem zmusza go, żeby pojawił się w warsztacie samochodowym. Czy plan Sawickiego zadziała? Tymczasem na komendę wpływa zgłoszenie o rabunku u Jubilera. Sprawa jest podejrzana, bo zginęło mniej biżuterii niż zgłosił sam właściciel. Natomiast ze sklepu... (Polska 2017)

Reżyseria: Gawek Aleksander, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub, Todorow Wojciech
21:50
James Bond w Jedynce - Doktor No
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od 1962 r. , kiedy to nakręcono "Doktora No" - pierwszy film o przygodach Jamesa Bonda, powstały już 24 filmy o słynnym superagencie. Najsłynniejsi dotąd odtwórcy tej postaci to Sean Connery, Roger Moore, Pierce Brosnan i oczywiście Daniel Craig. (Wielka Brytania 1962)

Reżyseria: Terence Young
Obsada: Sean Connery, Ursula Andress, Joseph Wiseman

Czas: 105min.
21:40
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1040
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz
Obsada: Magdalena Walach, Barbara Kurdej - Szatan, Krzysztof Kwiatkowski, Maciej Wilewski, Mikołaj Roznerski

Czas: 4min.
21:50
Błękitna głębia
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwoje młodych płetwonurków marzy o znalezieniu zatopionego skarbu. Zabierają przyjaciół na spotkanie ekstremalnej przygody. W głębinach, opanowanych przez rekiny spoczywa legendarny wrak pirackiego statku pełen złota. Ich szczęście trwa jednak krótko... (USA 2005)

Reżyseria: John Stockwell
Obsada: Jessica Alba, Paul Walker, Scott Caan

Czas: 105min.
21:55
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 7/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2011)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2011)

22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 28.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Matki i statki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
reportaż (Polska 2015)


Czas: 12min.
22:55
Wschodzące słońce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sensacyjny oparty na motywach bestsellerowej powieści Michaela Crichtona. Japoński koncern próbuje wykupić amerykańską firmę komputerową. Podczas przyjęcia zorganizowanego przez Japończyków ginie amerykańska prostytutka. Kapitan John Connor (Sean Connery) i jego partner Webster Smith (Wesley Snipes) wkraczają na bardzo niebezpieczną ścieżkę. Dochodzenie od samego początku napotyka trudności i kłopoty, ponieważ klientami ofiary byli członkowie amerykańskiego senatu i japońscy... (USA, 1993)

Reżyseria: Philip Kufman
Obsada: Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson, Mako, Carrere Tia, Steve Buscemi
22:25
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

22:55
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARZENIA I PLANY „ŻON HOLLYWOOD” To ostatnie spotkanie z Żonami Hollywood tej wiosny. Polki mieszkające w Hollywood pozwoliły nam towarzyszyć sobie w codziennym życiu, zaprosiły do swoich domów i dały poznać się z różnych stron. Mogliśmy obserwować je w sytuacjach rodzinnych, zawodowych, dzielić z nimi chwile szczęścia i smutku, wspólnie analizować ich problemy i dowiedzieć się co tak naprawdę jest dla nich najważniejsze w życiu. Jak pożegnamy się z każdą z nich? Jakie panie mają plany na... (Polska)

22:00
Galileo, odc.616
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ KOLOROWE KREDKI Galileo” z wizytą w fabryce kredek. Dowiemy się m.in. jak do wnętrza kredki dostaje się kolorowy wkład. SPECJALISTA DS. KROJENIA SZYNKI W Hiszpanii – jamon serrano to sprawa państwowa. Do krojenia tej tradycyjnej szynki uprawnieni są tylko specjaliści. LEKARKA BEZ NÓG Li Hongju jako 4-latka straciła obie nogi. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu zawodu lekarza. Dziś pracuje w małej chińskiej wiosce, oddalonej 3 godziny drogi od najbliższego szpitala. Można... (Polska 2017)

23:40
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 25min.
23:55
Czy świat oszalał? - Sieć nienawiści
Godziny emisji
Rozwiń opis
Internet i media społecznościowe stały się ważną przestrzenią praktykowania wolności wypowiedzi, jednak swoboda ekspresji jest też coraz większym problemem społecznym. To w mediach społecznościowych występują przejawy rasizmu, seksizmu i wrogości, (Francja 2014)

Reżyseria: Rokhaya Diallo, Melanie Gallard

Czas: 51min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Tajemnice Państwa Podziemnego - Niemcy w okupowanej Polsce
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na miejscu Warszawy miało powstać średniej wielkości niemieckie miasto. Od razu stworzono tam dwie dzielnice tylko dla Niemców. Jak żyli ich specyficzni mieszkańcy? Czego dowiadujemy się z albumów ze zdjęciami i za wspomnień niemieckich żołnierzy? (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Bryl

Czas: 23min.
23:55
Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steven Spielberg i George Lucas przedstawiają najnowszą opowieść o przygodach brawurowego archeologa, Indiany Jonesa. Rok 1957. Zimna wojna wisi nad światem. Brawurowy archeolog i awanturnik Indiana Jones (Harrison Ford) i jego towarzysz Mac (Ray Winstone) wymknęli się właśnie sowieckim agentom. Ich szaleńcza eskapada zwraca jednak uwagę rządu, który nie chcąc psuć radziecko-amerykańskich stosunków, postanawia zapobiec ewentualnym powtórkom wybryków Jonesa. Naciska na władze uniwersytetu, by... ( USA 2008)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Cate Blanchett, Shia LaBeouf, Karen Allen, Ray Winstone, John Hurt, Jim Broadbent
23:00
Galileo, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICA ZDJĘCIA: ZAKONNICE I MARIHUANA? W Internecie znaleźliśmy zdjęcie – przedstawia dwie zakonnice, zajmujące się najwyraźniej uprawą marihuany. Wyruszając tropem tej fotografii, dowiemy się, jak kwestie medycznej marihuany wyglądają w USA. LUKSUS ZE ŚMIETNIKA Matt ma 36 lat i pracuje jako ekspert do spraw bezpieczeństwa IT. Po godzinach wyrusza na poszukiwanie skarbów… w śmieciach. Coś, co wygląda na złom, daje mu spory zarobek. Całe swoje mieszkanie urządził tez meblami i elektroniką... (Polska 2017)

00:15
A jednak warto
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Conrad ogranicza wizyty u rodziców, ze względu na ojca, którego waża za irytującego zrzędę. Kiedy wybiera się z żoną i synkiem na wakacje, jego urlopowe plany burzy matka, która informuje go, że odeszła od męża. Prosi syna, by ten odwiedził ojca. (Niemcy 2013)

Reżyseria: Holger Haase
Obsada: Florian David Fitz, Henry Hübchen, Marius V. Haas, Thekla Reuten

Czas: 96min.
00:05
Moje Budy - wczoraj i dziś
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieś Budy położona jest na trasie Strękowa Góra - Osowiec, na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kilka chat, obecnie rozpadających się. Kiedyś zamieszkana, dzisiaj tylko latem potomkowie dawnych gospodarzy i nowi właściciele siedlisk zaglądają od czasu do czasu. (Polska 2015)


Czas: 28min.
00:40
1200 Muzeów - odc. 5 Muzea Zabawek
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach oraz w Muzeum Ziemi Leżajskiej (kolekcja zabawek ludowych). (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
00:00
Spadkobiercy, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką... (Polska 2012)

Reżyseria: Koper Piotr
01:00
Władcy wojny
dramat historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrealizowany z epickim rozmachem dramat historyczny. Rok 1850. Chińczycy, zmęczeni panującą dynastią Quing, doprowadzają do wybuchu powstania. W czasie jednej z bitew generał Ma Xinyi traci całą swoją armię. Aby ocalić swoje życie, sam udaje umarłego. (Chiny, Hongkong 2007)

Reżyseria: Peter Chan
Obsada: Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Jinglei Xu, Xiaodong Guo

Czas: 113min.
01:20
Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film ukazuje tragiczną historię Danuty Siedzikówny Inki, sanitariuszki legendarnej V Wileńskiej Brygady AK dowodzonej przez mjr... (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Frankowski

Czas: 58min.
01:35
Pan i pani Smith
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy. Kino akcji z gwiazdorską obsadą. John (Brad Pitt) i Jane Smith (Angelina Jolie ) są zwyczajnym małżeństwem ze sporym stażem, wiodącym ustabilizowany, żeby nie powiedzieć nudny żywot w uroczym domu na przedmieściach. Funkcjonują bez większych zgrzytów, wzlotów czy upadków, ale nie da się ukryć, że codzienna rutyna obojgu za bardzo nie służy. W tajemnicy przed sobą John i Jane Smith są też płatnymi zabójcami, których skuteczność i profesjonalizm są szeroko doceniane i... (USA, 2005)

Obsada: Pitt Brad, Brody Adam, David Keith, Jolie Angelina, Vaughn Vince, Washington Kerry, Weitz Chris
01:05
Wielka piątka, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto największe cuda współczesnej inżynierii - najwspanialsze samoloty, samochody, statki, pociągi, fabryki i maszyny budowlane. W każdej z tych kategorii wybitni eksperci oraz światowej sławy inżynierowie specjalności lądowej, powietrznej i morskiej tworzą ranking pięciu najdoskonalszych osiągnięć ludzkiego geniuszu. Razem ze specjalistami zaglądamy do wnętrza porównywanych maszyn, obserwujemy ich pracę w różnych warunkach oraz analizujemy ich parametry, możliwości i atuty. Poznajemy także... (Wielka Brytania, 2013)

02:05
Surferka z charakterem
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja autobiograficznej książki wydanej w 2004 r. "Soul Surfer: A True story of Faith, Family, and Frighting to Get Back on the Board", napisanej przez Bethany Hamilton. Jednoręka amerykańska surferka opisała swoją tragedię oraz życie na desce. (USA 2011)

Reżyseria: Sean McNamara
Obsada: AnnaSophia Robb, Helen Hunt, Dennis Quaid, Carrie Underwood, Chris Brochu, Jeremy Sumpter, Craig T. Nelson, Lorraine Nicholson

Czas: 101min.
02:25
Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe, edukacyjne (jedzenie wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw potraw) oraz rozrywkowe (gotowanie i smakowanie z VIP - ami). (Polska 2012)


Czas: 13min.
02:45
Tajemnice Państwa Podziemnego - Niemcy w okupowanej Polsce
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na miejscu Warszawy miało powstać średniej wielkości niemieckie miasto. Od razu stworzono tam dwie dzielnice tylko dla Niemców. Jak żyli ich specyficzni mieszkańcy? Czego dowiadujemy się z albumów ze zdjęciami i za wspomnień niemieckich żołnierzy? (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Bryl

Czas: 23min.
02:25
Co za tydzień, odc. 814
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

03:55
Notacje - Krzysztof Baranowski. Wiatr w żagle
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof Tadeusz Baranowski (ur. 26 VI 1938 we Lwowie), żeglarz, kapitan jachtowy, dziennikarz, nauczyciel, krótkofalowiec SP5ATV. Jako pierwszy Polak dwukrotnie opłynął samotnie kulę ziemską. Członek Rady Programowej Polskiej Fundacji Morskiej. (Polska 2016)


Czas: 11min.
03:05
Umarłem, aby żyć
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leopold Wójcik zostaje aresztowany przez gestapo i osadzony w Pawiaku. Obawiając się, że nie wytrzyma kolejnego przesłuchania na Szucha, prosi organizację o truciznę. Sprzeciwia się prof. Pytel, który wpada na pomysł wydobycia Wójcika z Pawiaka. (Polska 1984)

Reżyseria: Stanisław Jędryka
Obsada: Zygmunt Hubner, Halina Łabonarska, Marek Walczewski, Wojciech Wysocki, Jerzy Zass, Anna Ciepielewska, Joanna Jedryka, Ryszarda Hanin

Czas: 88min.
03:10
Moje Budy - wczoraj i dziś
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieś Budy położona jest na trasie Strękowa Góra - Osowiec, na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kilka chat, obecnie rozpadających się. Kiedyś zamieszkana, dzisiaj tylko latem potomkowie dawnych gospodarzy i nowi właściciele siedlisk zaglądają od czasu do czasu. (Polska 2015)


Czas: 28min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:00
The Following, odc. 7/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przy pomocy pani adwokat Olivii Warren, Joe Carroll zbiera dowody przeciwko Ryanowi i FBI aby przenieść go do innej placówki. Ryan podejrzewa jednak, że może chodzić o coś więcej. W tym samym czasie Emma i Joey pojawiają się w miejscu spotkania i natrafiają na jednego z ludzi Rodericka, który coś ukrywa. "Let me go". (USA)

03:55 Na żywo
Moc Magii, odc. 234/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:20
Notacje - Ks. Karol Bryś. Misjonarz
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Karol Bryś ur. 25.05.1944 w Śliwnicy k. Dubiecka. Absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Święcenia kapłańskie 1968. Studia zaoczne na KUL z zakresu socjologii religii w latach 1968 - 1971. (Polska 2008)


Czas: 10min.
04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Sieć nienawiści
Godziny emisji
Rozwiń opis
Internet i media społecznościowe stały się ważną przestrzenią praktykowania wolności wypowiedzi, jednak swoboda ekspresji jest też coraz większym problemem społecznym. To w mediach społecznościowych występują przejawy rasizmu, seksizmu i wrogości, (Francja 2014)

Reżyseria: Rokhaya Diallo, Melanie Gallard

Czas: 51min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
04:30
Matki i statki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
reportaż (Polska 2015)


Czas: 12min.
04:50
AgroMoc odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:10
Tajemnice losu, odc.2779
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:45
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3794
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info