Program dla 2017-08-31 od do
26.09 27.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Turystyczna Jazda - odc. 32 - Lipsk i okolice
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach. Odwiedzamy Lipsk oraz atrakcje turystyczne w jego najblizszych okolicach. (Polska 2015)


Czas: 9min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3588
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 126 "Rodzinna manipulacja"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba to cwany chłopak, który wykręci się od oddania czapki i zrozumie zawiłości alergii kolegów, ale nie przechytrzy już ani mamy, ani taty. Radzi się też w sprawie Pauli. Tomek daje się nabrać na trick z kartą kredytową z wysokim oprocentowaniem. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3796
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5055
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.834
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poranny program, prezentujący informacje, relacje na żywo, komentarze, pogodę i dobrą rozrywkę na początek dnia. (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrzymy na niego niemal codziennie, ale niewiele wiemy o jego wpływie na nasze życie. Księżyc był kiedyś częścią Ziemi. Gdyby nie kolizja, do której doszło, gdy Ziemia nie była jeszcze w pełni uformowana, nie mielibyśmy naturalnego satelity. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Plebania - odc. 938
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Karolina Piechota, Bernadetta Machała - Krzemińska, Katarzyna Łaniewska, Grzegorz Stosz, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Włodarczyk

Czas: 22min.
06:20
Ludzie plaży
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mielno, znana podkoszalińska nadmorska miejscowość wypoczynkowa, w wakacje tętni życiem. Po sezonie tempo życia tu zwalnia, ale nie zamiera. Choć jest jesień, nadal przyjeżdżają goście spragnieni nadmorskich spacerów i jodu. Przyjeżdżają i śmiecą. (Polska 2014)


Czas: 12min.
06:35
Astronarium - (3) - "Meteoryty"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 3 "Meteoryty". Czelabińsk, Rosja, rok 2013 - to najlepiej udokumentowane uderzenie meteorytu w historii. Czy o tych niszczycielskich głazach z kosmosu wiemy dość dużo, aby spać spokojnie? O meteorytach opowiedzą geolodzy i astronomowie z Poznania. (Polska 2015)


Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

07:05
M jak miłość - odc. 111
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sytuacja między Hanką a Markiem nie ulega poprawie. Hanka jest załamana, że mąż jej nie ufa. Wszystko wskazuje na to, że przeciągający się konflikt musi doprowadzić do spiętrzenia się problemów. Piotr i Kinga chcą udać się na odpoczynek do Grabiny. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Trudne sprawy, odc.182
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od dwóch tygodni w rodzinie Graziano z Jawora koło Legnicy panuje nerwowa atmosfera. Pan domu Francesco - z pochodzenia Włoch - stracił pracę, gdyż pizzeria, której był właścicielem, zbankrutowała. Jego żona, Renata jest załamana. Kasjerce z zawodu z trudem przychodzi dostosowanie się do nowej sytuacji. Gdy Francesco z dumą mówi jej, że ma nową pracę jako kierowca rozwożący pizzę, Renata myśli jedynie, jaki to dla niej wstyd. 37-latka stawia swojemu mężowi ultimatum, że go zostawi, jeśli nie... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1055
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Pod ścianą”, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. W willi doszło do zabójstwa jej właścicielki. Jedna z sąsiadek widziała na miejscu zdarzenia młodą kobietę. Podejrzenie pada na wspólniczkę ofiary, której zamordowana zarzuciła oszustwo i pozbawiła dostępu do firmowych kont. Zatrzymana mówi, że to mąż zamordowanej chciał wyłudzić pieniądze. Według niej mężczyzna jest hazardzistą. Tymczasem okazuje się, że ofiara miała romans, a wśród podejrzanych jest żona kochanka… , audiodeskrypcja (Polska)

07:50
Doradca smaku-Pieczona cebulą z farszem z białej kiełbasy, odc. 25/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 35 Tajemnica
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aspirant Wojtek Kurpisz w tajemniczych okolicznościach trafia w ręce porywaczy, jest torturowany. W poszukiwanie angażuje się nie tylko jego partnerka komisarz Polakowska, ale wszyscy policjanci z komisariatu. Tropy kolejny raz prowadzą do szefa gangu. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleks Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak

Czas: 20min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Małgorzata Bartyzel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny w reżyserii Krystyny Piasecznej o zmarłej rok temu Małgorzacie Bartyzel. Film biograficzny ukazuje pełną dramatyzmu i pęknięć karierę kobiety posła, działacza i społecznika w jej relacjach z rodziną i przyjaciółmi. (Polska 2017)

Reżyseria: Krystyna Piaseczna

Czas: 46min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.650
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od pewnego czasu Magda otrzymuje kwiaty od tajemniczego adoratora. W końcu mężczyzna zaprasza ją na kawę. Magda postanawia iść na spotkanie i wytłumaczyć wielbicielowi, że nie jest zainteresowana związkiem. Krzysztof Bielawski okazuje się czarującym mężczyzną, który z godnością przyjmuje odmowę. Jednak następnego dnia w biurze pojawia się Justyna Bielawska, która w niewybrednych słowach oskarża Magdę o romans z jej mężem. Kiedy Magdzie udaje się przekonać kobietę, że między nią a Krzysztofem... (Polska, 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
08:00
19 +, odc. 112/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena nie chce mieć nic wspólnego z Miłoszem, odkąd była świadkiem agresywnego zachowania mężczyzny wobec syna. Kiedy spotykają się na uczelni, dziewczyna ostatecznie z nim zrywa. Mężczyzna jest wściekły i chce się zemścić. Okazja nadarza się podczas zajęć, które prowadzi Miłosz. Doktorant kompromituje Lenę mówiąc studentom, że sypiała z nim, żeby zdobyć pytania na kolokwium. Tymczasem Ala nadal nie dostrzega, że Adrian manipuluje jej uczuciami. Jego grupa organizuje manifestację przed knajpą,... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 3, odc. 12/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin i Monika znowu są razem, to co ich poróżniło zniknęło, oboje nadrabiają stracony czas i cieszą się chwilą spokoju i szczęścia. Odpoczynek Moniki jednak przerywa Prezes, który niespodziewanie wpada do niej z bukietem pięknych róż, przeprosinami i kolejną propozycją współpracy. Czy Monika da się skusić intratnej ofercie? Sara odkrywa rodzinny sekret, który ukrywali przed nią rodzice. W obliczu kłopotów nieoczekiwanym wsparciem dla niej i dla Dominika staje się Kamil, który powoli budzi w... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:15
Miasto z morza - odc. 3/4
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wskutek ulewnych deszczów osiadają tory kolejowe, którymi dowożono żwir do budowy portu. Zaczyna brakować materiałów. Krzysztof spotyka kolegę, który wraz z rodziną zamierza emigrować do Ameryki. W porcie czeka już statek. (Polska 2009)

Reżyseria: Andrzej Kotkowski
Obsada: Krzysztof Bień, Anna Brulińska, Maria Gładkowska, Bartosz Glogowski, Andrzej Grąziewicz, Krzysztof Janczar, Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała

Czas: 42min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.651
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek spotyka się ze swoim kolegą Bartoszem Rafalskim. Kiedy mężczyźni oglądają samochód Tomka, z bloku Rafalskich dobiega ich okrzyk przerażenia. Okazuje się, że córka Bartosza, Patrycja, i jej koleżanka znalazły na klatce straszliwie zmasakrowanego kota sąsiadki. Tydzień później Rafalscy zjawiają się w biurze detektywów. Chcą, aby Malanowski znalazł człowieka, który nadal bestialsko morduje zwierzęta na ich osiedlu. Boją się, że zwyrodnialcowi przestaną wystarczać koty i psy. Tuż po tym,... (Polska, 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starszy mężczyzna czuje, że jego życie dobiega końca. 70-letni Stanisław miał wiele szczęścia w życiu – dorobił się fortuny, ma kochającą się rodzinę. Pewnego dnia zaprasza swoje dzieci do siebie, by poinformować je, że pragnie przed śmiercią uregulować sprawy spadkowe. Decyzja ojca spotyka się ze szczególną aprobatą syna Adama, który ma perspektywy realizacji „interesu życia”, do czego potrzebuje pieniędzy. Natomiast córka Ewa jest przepełniona smutkiem, boi się o swojego ojca i nie myśli o... (Polska, 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 11/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Feniks (Kobiór). W Kobiórze, małej wiosce w pszczyńskiej puszczy, swoją restaurację zrodzoną z popiołów otworzył Tomasz. Z wykształcenia germanista, z pasji chórzysta, a od niedawna zawodu restaurator. Restaurator, który nie do końca zna się na swojej pracy. Źle zarządza, źle dowodzi i zamiast zarabiać, codziennie powiększa swoje zadłużenie. Chłopak ma już dość tej beznadziejnej sytuacji i coraz częściej myśli o zamknięciu lokalu i wyjeździe za granicę. Zatrzymać go w Polsce może... (Polska)

09:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

10:05
Korzenie - odc. 4/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kunta Kinte powoli zaczyna rozumieć, na czym polega życie niewolnika. Postanawia uciec z plantacji. Udaje mu się zrealizować ten plan. Nie docenia jednak nadzorcy niewolników, Amesa. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 45min.
10:40 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1687
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrozpaczony zniknięciem córki Hubert dzwoni do Klary i oskarża ją, że zabrała dziecko. Okazuje się, że to Janka porwała Marysię. Artur szuka Marty, ale Kasia, Elżbieta, ani Piotr nie chcą zdradzić mu dokąd wyprowadziła się Walawska. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Jolanta Olszewska, Ada Fijał, Helena Englert, Jakub Dmochowski

Czas: 24min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 939
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Sylwia Wysocka, Janusz Michałowski, Katarzyna Łaniewska, Agnieszka Włodarczyk, Krzysztof Ibisz

Czas: 19min.
10:50
Gra Augusta
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W berlińskim muzeum do dziś wisi portret. Jest na nim jeden z książąt Sułkowskich. W zwyczajnym ubraniu, takim w jakim chodzono w tamtych czasach. I nic nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że książę w jednej ręce trzyma rakietę do badmintona. (Polska 2014)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największą pasją 16-letniej Kaliny Ruszczyckiej jest taniec nowoczesny. Treningi przerwała poważna choroba serca. Kiedy dziewczyna wraca do szkoły po długim pobycie w szpitalu, przeżywa szok. Jej dotychczasowy partner z parkietu tańczy teraz z jej najlepszą przyjaciółką. Kalina za wszelką cenę chce wrócić na zajęcia taneczne. Posuwa się do kłamstwa. Po forsownym treningu 16-latka słabnie i trafia do szpitala. Po kilku dniach wychodzi, jednak już wie, że będzie musiała zrezygnować z pasji... (Polska 2015)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Sut Jacek
10:35
Ukryta prawda, odc. 502
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pieniądze prosto z nieba 39-letnia Anna po tragicznej śmierci męża w wypadku samochodowym samotnie wychowuje trójkę dzieci: 17-letniego Irka, 10-letnią Basię i 5-letniego Bartka. Skromna pensja krawcowej i niewielki dodatek rodzinny nie wystarczają na dostatnie życie i rodzina boryka się z problemami finansowymi. Niespodziewanie Anna dowiaduje się, że ktoś spłacił jej zadłużenie w spółdzielni mieszkaniowej, a kilka dni później znajduje w skrzynce na listy kopertę ze sporą sumą pieniędzy.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 2/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela musi pogodzić pracę w szpitalu z wychowywaniem swojej córeczki, Kate. Jest to dla niej o tyle trudne, że karmi ją piersią. Colleen zostaje przyjęta do college'u. Czeka ją więc wyjazd do Denver. Musi opuścić rodzinę i przyjaciół. (USA 1996)

Reżyseria: Bethany ROONEY
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 443 - Popisowy numer
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia dziewczyna z dłonią przybitą nożem do deski. Ona i jej brat Dominiksą artystami cyrkowymi. Dominik również zostaje pacjentem szpitala w Leśnej Górze. Konica ma żal o to, że młodsi stażem lekarze dostali się na kurs, o którym on marzył. (Polska 2011)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 49min.
11:15
Yoshiho Umeda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Yoshiho Umedy, który w latach 60 - tych jako 13 - letni chłopiec przyjeżdża z Japonii do Polski i znajduje dom w łódzkiej rodzinie archeologa prof. Konrada Jażdżewskiego, a potem zostaje działaczem "Solidarności" i współpracownikiem KOR. (Polska 2014)


Czas: 40min.
11:50
Na ratunek 112, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
Basia i Konrad to przyjaciele ze studiów, długo się nie widzieli. Gdy Konrad w końcu przyjeżdża w odwiedziny, okazuje się, że materac, na którym ma spać, jest dziurawy. Konrad postanawia go naprawić - na tyle nieszczęśliwie, że materac wybucha a mężczyzna zostaje ranny. Operator z Centrum Powiadamiania Ratunkowego przypuszcza, że doszło do - potencjalnie niebezpiecznego w skutkach - złamania miednicy. Zanim na miejscu zjawi się ekipa ratunkowa, Basia musi udzielić mu pierwszej pomocy… Druga... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
11:35
Szpital, odc. 388
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy pogotowia przywożą na oddział Jarosława Michalika. Mężczyzna wraz z dziewczyną, z którą od niedawna się spotyka, mieli niezbyt groźny wypadek samochodowy. Oboje trafiają pod opiekę dr Piotra Wójtowicza. Ponieważ jednak pacjent ma rozcięty łuk brwiowy, zawroty głowy i nudności, ratownicy postanowili zabrać go do szpitala. Mężczyzna jest karłem. Pacjentka niedawno rozstała się z narzeczonym, ale jest gotowa żeby wejść w nowy związek. Nie wie jednak jak powiedzieć o swoim wyborze... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się zrozpaczony trzydziestoletni mężczyzna, taksówkarz, który stał się obiektem insynuacji, jakoby był odpowiedzialny za serię gwałtów dokonanych na młodych kobietach w parku nieopodal postoju taksówek. W efekcie ofiarami aktów wrogości ze strony mieszkańców rodzinnej miejscowości stali się też żona i sześcioletni synek taksówkarza. Mężczyzna nie wie, skąd wzięły się plotki na jego temat, a nikt w miejscowości nie chce z nim rozmawiać. Ruda i Bibi mają się... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - Lekka galaretka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Nairobi. Dzika Metropolia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzika przyroda w Nairobi. (Austria 2012)

Reżyseria: Udo Maurer

Czas: 50min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 131
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eda oddaje matce wszystkie swoje pieniądze. Okazuje się jednak, że kobieta ją oszukała. Decyzją sądu Füsun zostaje zwolniona z więzienia na czas procesu. Tymczasem Ahu trafia do aresztu za prostytucję. Szeherezada cierpi z powodu rozstania z Onurem. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Film na dwie i cztery nogi
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Cichowie w Wielkopolsce jest jedyna w Polsce Akademia Zwierząt Filmowych. Świnki, kurki, kruk, osioł, krowa, owce, kozy, gęsi, koń i sokoły uczą się, jak grać w filmach. W otoczeniu scenografii z "Pana Tadeusza" mieszkają prawdziwe filmowe gwiazdy. (Polska 2014)


Czas: 13min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
12:30
W ZOO dookoła świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny magazyn pokazujący podróż przez wrocławskie ZOO. Widzowie poczują się jak na egzotycznej wyprawie po Azji, Afryce czy Ameryce Południowej, poznając zwierzęta żyjące w różnych krainach zoogeograficznych. (Polska 2012)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł szykuje się do spotkania z ważnym klientem w swojej firmie. Z uwagi na nie skrócił urlop i tego samego ranka wysiadł z samolotu. Jest blady, narzeka na szum w uszach i świąd. Mówi asystentce Marzenie, że dzień wcześniej o tej porze jeszcze nurkował i jest zmęczony. Mężczyzna czuje się coraz gorzej, narzeka na ból w okolicy mostka. Marzena niepokoi się, że to objawy zawału. Kiedy Paweł zaczyna mieć zaburzenia równowagi, Marzena dzwoni pod numer alarmowy 112, choć on wciąż upiera się, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
12:50
Trudne sprawy, odc.313
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bielsko-Biała. Zuzanna Kubas (43 l.) jest w szoku, gdy odkrywa, że jej mąż Igor (42 l.) bez jej wiedzy poddał się operacji plastycznej. W dodatku, zapłacił za ten zabieg z rodzinnych oszczędności. Operacja zmieniła jej męża nie tylko zewnętrznie. Również jego zachowanie po powrocie ze szpitala jest zupełnie inne. Wypowiada swoją pracę jako kierowca wózka widłowego, uprawia dużo sportu i stosuje dietę. Zuzanna jest zrozpaczona, bo Igor nie jest w stanie logicznie wytłumaczyć tej przemiany.... (Polska 2013)

Reżyseria: Khamidov Okił
12:35
Kryminalni, sez. 3, odc. 5/14
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Ucieczka” W jednym z bloków dozorca znajduje zwłoki atrakcyjnej dziewczyny. Zginęła od strzału w głowę. Matka ofiary jest w szoku: była przekonana, że córka przebywa w Niemczech, gdzie niedawno znalazła pracę. Dowody zebrane przez zespół komisarza Zawady wskazują na handlarzy żywym towarem. Tak wiec niebezpieczeństwo może grozić też innym młodym dziewczynom... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się właścicielka nowoczesnego SPA, która nie rozumie, dlaczego klienci omijają jej nowo otwarty przybytek i jeżdżą do podupadającego Starego Dworku, prowadzonego przez mało obrotną konkurentkę. Zleceniodawczyni chce poznać sekret jego popularności. Detektywi meldują się incognito w „Starym Dworku”, by jako zwykli goście na własnej skórze przekonać się o zaletach hotelu. Nie spodziewają się, że spotkają tam całą galerię fascynujących, dziwacznych postaci oraz... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr
13:30
Na sygnale - odc. 30 "Oddajcie mi dziecko"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor - jako dyspozytor - odbiera wezwanie do rocznego dziecka, które nagle zaczęło się dusić. Trwa walka z czasem: ratownicy próbują jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Dr Banach tłumaczy przez telefon ojcu, w jaki sposób może uratować syna. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Skarby prowincji - II odc. 30
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
13:50
Słoiki, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
22-letnia Marianna Kosiorek pochodzi z Siedlec. Tu też pracuje w fabryce dekoracji świątecznych. Dziewczyna nienawidzi swojej pracy i marzy o lepszym, wielkim świecie. Zdesperowana dziewczyna idzie do wróżki. Zenobia w kryształowej kuli zaskakująco dokładnie widzi jej wszystkie bolączki i ma na nie lekarstwo: Jedź do Warszawy, tam odmienisz swoje życie! Marianna dochodzi do wniosku, że chociaż do wróżb ma sceptyczne podejście, to spróbować warto. Pakuje walizkę i wyrusza do stolicy. Kierując... (Polska 2014)

13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1056
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Marta”, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Zamordowano prostytutkę. Wiadomo, że kobieta była prześladowana, ktoś ją filmował i nękał telefonami. Policji udaje się zatrzymać podejrzanego. W jego domu znaleziono nagrania, na których jest ofiara. Na jednym z nich pojawia się mężczyzna grożący kobiecie, i to on staje się kolejnym podejrzanym. Wkrótce okazuje się, że siostra zamordowanej odwiedziła ją tuż przed śmiercią… , audiodeskrypcja (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.297
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Morawska wzięła kilka dni wolnego. Zapała pojedzie na patrol z Julią Mazurek, która niedawno dołączyła do zespołu. To będzie pierwszy patrol dziewczyny w życiu, więc ma jej jak najwięcej pokazać. Julia jest trochę speszona, być może dlatego zdarzają jej się potknięcia. W ciągu dnia Krzysiek dzwoni do Alicji , żeby zapytać o wyniki badań. Ala jest nieswoja, obiecuje dać znać jak odbierze wszystkie wyniki. Tymczasem Zosia wybiera się na randkę z Mariuszem.   Dla małoletnich... (Polska 2017)

Reżyseria: Bajbak Łukasz, kolski piotr, Miszczak Jakub, Olejnik Agnieszka
14:00
Elif - odc. 81
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień ślubu Zeynep i Erkuta. Gulnur, koleżanka Zeynep, chce zawiadomić Selima i poprosić go o interwencję. Melek i Veysel spotykają się w sądzie, gdzie ma się odbyć rozprawa rozwodowa. Melek przychodzi z Elif, która słyszy rozmowę o ślubie Zeynep. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Notacje - Krzysztof Wyszkowski. Czarna teczka
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 9min.
14:10
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 11/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz i psychiatra wspólnie z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, skuteczności diet. (Wielka Brytania 2013)


Czas: 48min.
14:15
Małgorzata Bartyzel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny w reżyserii Krystyny Piasecznej o zmarłej rok temu Małgorzacie Bartyzel. Film biograficzny ukazuje pełną dramatyzmu i pęknięć karierę kobiety posła, działacza i społecznika w jej relacjach z rodziną i przyjaciółmi. (Polska 2017)

Reżyseria: Krystyna Piaseczna

Czas: 46min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.726
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina Dobrzyńska (32 l.) z synem Norbertem (5 l.) mieszka od 12 lat w jednej z krakowskich starych kamienic. Długoletnia umowa najmu zaowocowała niskimi opłatami za czynsz, a taka sytuacja ratuje życie Karolinie, gdyż skromna pensja sekretarki nie pozwala na wynajem droższego lokum. Jednak z dnia na dzień kobieta dowiaduje się, że budynek ma nowego właściciela. Z biegiem dni okazuje się, że jego głównym celem jest pozbycie się lokatorów. Nie może tak po prostu wyrzucić matki z dzieckiem... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korusiewicz Leszek, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Majewski Jacek, Maszczyńska Anna, Minorowicz Marta, Panisko Aleksandra, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1057
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Moja wina”, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W wyniku pobicia i gwałtu umiera nastoletnia dziewczyna. Podejrzanym jest jej chłopak, który przebywa w ośrodku poprawczym. Okazuje się, że w ośrodku panuje fala. Kilku wychowanków znęca się nad innymi, w tym na chłopaku zmarłej. W toku śledztwa komisarze ustalają również, że wujek ofiary był zakochany w dziewczynie. Wysyłał jej miłosne esemesy. Komisarze podejrzewają, że może być odpowiedzialny za jej zabójstwo. , audiodeskrypcja (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

15:10
Obserwator - odc. /134/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:05
Na dobre i na złe - odc. 675 Byle do świtu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola po wybuchu ma poparzone drogi oddechowe i od razu trafia do szpitala. W trakcie badań stan dziewczyny nagle się pogarsza i dochodzi do krwotoku Tymczasem Sara i Piotr wspólnie próbują pomóc Mirce - pacjentce w ciąży, która ma przeszczepioną nerkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Anna Karczmarczyk - Ola, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł

Czas: 48min.
15:05
Sztukmistrzyni
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
15:20
Jedź bezpiecznie - odc. 659
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 4/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Komorów, Karczma „U Wiencka” W podwarszawskim Komorowie ponad 2 lata temu rodzeństwo Marzena i Michał zainwestowało w dużą restaurację położoną bezpośrednio przy stacji kolejki podmiejskiej. Decyzja była spontaniczna, po prostu mieli... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczynka, imieniem Hannah ma problemy z systemem odpornościowym swojego organizmu, odkąd w wieku 11 lat przeszła operację transplantacji serca. Z tego też powodu jej rodzina przeniosła się z Arizony do Kalifornii. Jej rodzice wciąż jednak nie mogą zapewnić córce idealnie sterylnych warunków życia, by wyeliminować zagrożenie infekcji i niezbędna jest gruntowna przebudowa ich domu. Na miejsce przybywa niezastąpiona ekipa tego programu. Do akcji pomocy biednej dziewczynce włącza się też... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Womack Lee Ann, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Zraniona miłość - odc. 76
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charles Hamilton każe Eftalyi otruć siostrę Azize; grozi, ze w razie odmowy zabije jej ojca. Leon zostaje skazany na śmierć przez sąd polowy. Weronika dowiaduje się, że ukochaną jego syna jest Hilal. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
16:10
Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radni debatują nad nazwą ulicy. Propozycje związane z nazwiskami zasłużonych osób nie znajdują uznania. Ulica zostaje nazwana Alternatywy. Wprowadzają się kolejni lokatorzy. Nauczycielkę przeprowadza cała klasa, każdy uczeń niesie jakiś sprzęt. (Polska 1983)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski

Czas: 51min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Gra Augusta
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W berlińskim muzeum do dziś wisi portret. Jest na nim jeden z książąt Sułkowskich. W zwyczajnym ubraniu, takim w jakim chodzono w tamtych czasach. I nic nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że książę w jednej ręce trzyma rakietę do badmintona. (Polska 2014)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:40
Gliniarze, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu na Wilanowie dochodzi do morderstwa gosposi i porwania właścicielki posesji – byłej modelki. Wśród podejrzanych jest psychofan kobiety. Trop prowadzi do krematorium. Śledztwo utrudnia fakt, że mąż porwanej postanawia szukać jej na własną rękę… Tymczasem na policję zgłasza się dozorczyni osiedla, na którym dochodzi do częstych burd. Okazuje się, że trudno ustalić tożsamość sprawców, gdyż każda osoba, która wcześniej zgłaszała sprawę opisywała zadymiarzy całkowicie inaczej.   Dla... (Polska, 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
16:00
Szkoła, odc. 245
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Katarzyna Przybysz zaspała i o mało nie spóźniła się do szkoły. Z pośpiechu zapomniała użyć dezodorantu i pod pachami zrobiły się jej plamy od potu. Zauważyła to jedna z dziewczyn i zaczęła wyśmiewać się z Kasi. Złośliwa koleżanka chce zrobić wszystko, żeby upokorzyć dziewczynę. Jeden z kolegów Kasi, Maks, wie, że ta jest zbyt dumna, żeby poprosić o pomoc, więc postanawia działać na własną rękę. Maks namawia Dagmarę Wilk i Rafała Zięcinę, żeby pomogli mu przekonać złośliwą... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Komisariat - odc. 2 Zabić z miłości
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadkowi przechodnie znajdują w parku ciało młodej kobiety. Policjanci ustalają tożsamość denatki. Patolog potwierdza, że mogło dojść do zabójstwa. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ostatni wieczór młoda kobieta spędziła na firmowej imprezie. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
17:55
Klan - odc. 3150
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia podczas nieobecności Maćka gotowa jest przejąć jego preclownię, widząc obopólną korzyść. Maciek nie straciłby klientów, a ona miałaby dodatkowe pieniądze. Oskar proponuje Norbertowi etat kierownika działu renowacji zabytkowych samochodów. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Piotr Seweryński, Jakub Świderski, Andrzej Strzelecki, Daniel Zawadzki, Karolina Jóźwiak

Czas: 21min.
17:05
Cena miłości - odc. 114
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hasip niespodziewanie zjawia się u na kolacji u Baldarów. Postanawia jednak odnowić swe kontakty z nową rodziną. Jawuz z Dżamalem ruszają w drogę do Wanu. Sawasz przekazuje szczegóły usyskane od Dżamala agentowi o pseudonimie Nikt. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 38min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:40
Trudne sprawy, odc.241
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Łodzi mieszka Martyna Gazda (15 l.) ze swoim ojcem Andrzejem (37 l.). Mężczyzna sam wychowuje córkę. Dziewczyna jest bezgranicznie zakochana w 3 lata starszym Metinie Temelu (18 l.). Są parą od 4 miesięcy. Ksenofobicznie nastawiony ojciec dziewczyny jest przeciwny związkowi córki z Turkiem. Rodzice Metina - Ahmet (40 l.) i Mariola (38 l.) są zaniepokojeni całą sytuacją. Pewnego dnia ojciec Martyny siłą zabiera córkę z mieszkania Metina. Dziewczyna, załamana agresywnym zachowaniem ojca,... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
17:00
Ukryta prawda, odc. 503
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mobbing 25-letni Michał Koniecki mieszka ze swoją narzeczoną Brygidą (23) w mieszkaniu, które pół roku wcześniej kupili na kredyt. Są w dramatycznej sytuacji finansowej. Michał szuka pracy od dwóch miesięcy, Brygida miewa jedynie kiepsko płatne zlecenia. Wreszcie Michał dostaje pracę w agencji PR. Szef Dariusz Bińczyk (44), od początku bardzo faworyzuje Michała, za to w sposób skandaliczny traktuje Kornelię (26), jego współpracowniczkę. Jest to poniżanie i mobbing. Kornelia w końcu nie... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział 5-0 tropi grupę złodziei, którzy obrabowali galerię sztuki. Wkrótce zostaje znaleziony samochód, który wykorzystano do napadu. W środku są zwłoki kierowcy. Okazuje się, że przestępcy porwali także córkę byłego kierowcy wyścigowego, teraz muszą nie tylko odnaleźć skradzione dzieła sztuki, ale także uprowadzoną dziewczynę. Tymczasem McGarrett prosi Catherine by dowiedziała się gdzie zniknęła jego matka, po tym jak próbował rozmawiał z ludźmi z programu ochrony świadków. Catherine,... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:25
Rodzina wie lepiej - /4/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3589
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 24min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - 4/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 29min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 389
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala przyjeżdża 16-letnia Sabina Maj wraz ze swoją babcią. Dziewczyna chciała poprawić sobie cerę i babcia zaleciła jej maseczkę z ogórków, która podrażniła skórę. Nastolatka jest zrozpaczona, bo ma dziś wystąpić w konkursie piękności na miss galerii handlowej. Boi się, że straci szansę na wygraną. Dziewczynę przyjmuje dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi na SOR 7-letnią Basię Wiernicką, która została poparzona w pożarze. Jej stan jest ciężki. Kiedy wybuchł pożar dziewczynka była w... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kompetnie załamany mężczyzna. Od czasu rozwodu z żoną, najważniejszy w jego życiu jest syn, Paweł. Jednak chłopak niedawno w tajemniczych okolicznościach trafił do szpitala i leży w śpiączce. Jego przyjaciele, którzy zawieźli go nieprzytomnego do szpitala zapewniali policję, że nie wiedzą, co mu się stało, ale w jego krwi lekarze wykryli alkohol i ślady narkotyku - Extasy. Ojciec już przeszukał pokój Pawła, ale niczego nie znalazł. Serb i Diablo mają mu... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1687
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrozpaczony zniknięciem córki Hubert dzwoni do Klary i oskarża ją, że zabrała dziecko. Okazuje się, że to Janka porwała Marysię. Artur szuka Marty, ale Kasia, Elżbieta, ani Piotr nie chcą zdradzić mu dokąd wyprowadziła się Walawska. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Jolanta Olszewska, Ada Fijał, Helena Englert, Jakub Dmochowski

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.348
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym” Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że zachowanie kobiet w ich otoczeniu staje się niepokojące i seksualnie prowokujące. Paździoch twierdzi, że to zgubny wpływ mediów, które kreują wizerunek wyzwolonej ladacznicy. Mężczyźni postanawiają przeciwdziałać temu zjawisku... Gościnnie w tym odcinku występują: Zofia Czerwińska jako Malinowska, Henryk Niebudek - Inżynier, Jerzy Cnota w roli Emeryta oraz Bohdan Smoleń wcieli się tradycyjnie w... (Polska 2010)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7183
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7166
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7163
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5056
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sytuacja Zielińskiego jest nie do pozazdroszczenia. W dodatku będzie musiał się pewnie pożegnać z pracą w policji. Ojciec z początku jest wściekły, ale po wyjaśnieniach Szymona wzburzenie ustępuje miejsca głębokiej trosce. Ola również jest załamana. Tymczasem musi jechać na patrol z Julią. Po południu ojciec Szymona spotyka Romana, który jest dla niego bardzo uprzejmy i przedstawia swoje wyjaśnienia. Pojawia się także Madzia. Zieliński nie wie, że Madzia zna Romana…   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Bajbak Łukasz, kolski piotr, Miszczak Jakub, Tunikowski łukasz
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Biało - Czerwoni Droga do Rosji
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reprezentacja Polski w piłce nożnej. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Ojciec Mateusz - odc. 226 - Złote jabłko (Ojciec Mateusz XVIII odc. 1)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W basenie centrum rekreacyjnego znaleziono zwłoki kosmetyczki. Możejko i Kobylicka przesłuchują właściciela Andrzeja Hańskiego oraz Anetę Felińską, instruktorkę fitness, z którą Joanna Konopka wynajmowała mieszkanie. Joanna miała romans z klientem. (Polska 2017)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Ewa Konstancja Bułhak, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Artur Pontek, Eryk Lubos, Katarzyna Burakowska

Czas: 44min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1688
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks nie idzie na pogrzeb biologicznego ojca, a Borys stara się go namówić, żeby zrobił to dla mamy. Wkrótce okazuje się, że Wiktor Nawrot zostawił chłopcu spadek. Zdenerwowany Hubert czeka na przyjazd żony, która obiecała odwieźć do domu Marysię. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Marek Molak, Olga Jankowska, Iza Zwierzyńska, Milena Staszuk, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Ewa Ziętek

Czas: 23min.
20:35
kulisy Barw szczęścia
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 2min.
20:45
Pierwsza randka - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta - do restauracji zapraszane są na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 42min.
20:05
Żona na niby
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą... (USA, 2011)

Reżyseria: Dennis Dugan(1)
Obsada: Aniston Jennifer, Decker Brooklyn, Kidman Nicole, Nick Swardson, Sandler Adam
20:10
Doradca smaku-Sernik na zimno z karmelizowaną porzeczką, odc. 26/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2539
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek fałszuje testament. Darek idealnie zaplanował swoje oszustwo. Instruuje klientkę, jak ma kłamać przed sądem. Kiedy wszystko jest już dogadane, pozostaje jedna kwestia. Kto sfałszuje podpis zmarłego stryja pod wielomilionowym testamentem? Widząc, że klientka nie daje rady, Żbik decyduje się osobiście sfałszować podpis. Tosia – manipulatorka doskonała? Hofferowie są wciąż wstrząśnięci wczorajszym zachowaniem Tosi. Dziewczynka przeprasza Zuzę za bardzo obraźliwe słowa. Kiedy Hofferowie... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 8/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łódź, „Bistro Oliwka”. Daniel był menadżerem w paru warszawskich restauracjach, które nieźle sobie radziły, więc pewny swojego doświadczenia w gastronomii podjął decyzję o otwarciu własnego lokalu. Dlatego razem z żoną Karoliną przeprowadzili się do jej rodzinnej Łodzi, gdzie Karolina miała własne mieszkanie i wsparcie rodziców, tak cenne przy opiece nad małym dzieckiem. Daniel otworzył „Bistro Oliwka” - niewielką restaurację na zielonym osiedlu domów jednorodzinnych. Z założenia miała to być... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Aneta odwiedza Tadeusza w szpitalu. Z sentymentem wspominają czasy, kiedy się poznali. Matka Kuby musi jednak wracać do Niemiec, Tadeusz jest niepocieszony. Walczak, w zastępstwie za Stasiaka, pracuje na komendzie z Przybylską. Maria jest zaniepokojona tym, że Stasiak nie odzywa się i bez uprzedzenia przedłuża urlop. Tymczasem Adam próbuje zawiadomić policję o porwaniu syna, ale porywacze kontrolują każdy jego ruch i żądają wysokiego okupu. Adam za wszelką cenę próbuje... (Polska 2017)

Reżyseria: kolski piotr, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub
21:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:40
Na sygnale - odc. 151 "Słodkie życie"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W bazie ratowników zjawia się komornik i zabiera rzeczy Adama na poczet długu. Dr Góra jedzie z zespołem do pobliskiej szkoły, gdzie zasłabł jeden z uczniów chory na cukrzycę. Wiktor i Anna po dyżurze wybierają się do restauracji z Zosią i Marcelem. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Anna Wysocka - Jaworska - Basia

Czas: 22min.
21:55
Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steven Spielberg i George Lucas przedstawiają najnowszą opowieść o przygodach brawurowego archeologa, Indiany Jonesa. Rok 1957. Zimna wojna wisi nad światem. Brawurowy archeolog i awanturnik Indiana Jones (Harrison Ford) i jego towarzysz Mac (Ray Winstone) wymknęli się właśnie sowieckim agentom. Ich szaleńcza eskapada zwraca jednak uwagę rządu, który nie chcąc psuć radziecko-amerykańskich stosunków, postanawia zapobiec ewentualnym powtórkom wybryków Jonesa. Naciska na władze uniwersytetu, by... ( USA 2008)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Cate Blanchett, Shia LaBeouf, Karen Allen, Ray Winstone, John Hurt, Jim Broadbent
21:00
Enigma
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. II wojna światowa, Wielka Brytania. Elitarny zespół kryptologów zajmuje się odczytywaniem korespondencji między U-Bootami. Niespodziewanie, hitlerowcy zmieniają system szyfrów, co naraża okręty aliantów na niebezpieczeństwo. Złamania nowego kodu podejmuje się matematyk Thomas Jericho (Dougray Scott). Jednocześnie jest jednak pochłonięty rozwiązywaniem innej zagadki - zniknięcia ukochanej (Saffron Burrows). W poszukiwaniach pomaga mu jej przyjaciółka Hester (Kate Winslet)...... (USA, Wielka Brytania, 2001)

Reżyseria: Apted Michael
Obsada: Scott Dougray, Coster-Waldau Nikolaj, Jeremy Northam, Kate Winslet, Saffron Burrows
22:15
Sekundy, które zmieniły życie - /12/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kanwą każdego odcinka jest historia ludzka, wzruszająca, mocna, pokazująca konsekwencje wypadku i zupełnie inne od dotychczasowego życie po nim. Sławek, uparty, konsekwentny, był na początku życiowej drogi, pracował na kilku etatach... (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:40 Na żywo
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:10
Wypadek - Odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego wieczoru w wypadku samochodowym ginie atrakcyjna młoda kobieta, Rebecca, żona Gabriela Cauvy, właściciela firmy remontowej i matka nastoletniej Luny. Kobieta była pijana, a wskutek czołowego zderzenia śmierć na drodze poniosły też dwie inne osoby. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 45min.
22:55
Wypadek - Odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że Rebecca i 2 przyjaciółki: Anne i Iris prowadziły potajemnie jakąś nielegalną działalność, która przynosiła im spore zyski. Mężczyzna z pistoletem, który pojawił się w miasteczku, coraz natarczywiej domaga się od obu kobiet 60 tys. euro. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 60min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Gra Augusta
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W berlińskim muzeum do dziś wisi portret. Jest na nim jeden z książąt Sułkowskich. W zwyczajnym ubraniu, takim w jakim chodzono w tamtych czasach. I nic nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że książę w jednej ręce trzyma rakietę do badmintona. (Polska 2014)


Czas: 12min.
22:40
Zdrady, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barbara zgłasza się do programu, bo podejrzewa narzeczonego o zdradę. Niepokoi ją to, że zaręczyli się kilka miesięcy temu, a Jarek wciąż przesuwa termin ślubu. Ich życie seksualne kwitnie, jest z nim szczęśliwa, ale on wykręca się od nocowania u niej. Jarek coraz więcej czasu spędza w pracy. Właściwie spotykają się tylko u niej w mieszkaniu i nigdzie razem nie wychodzą. Ale najgorsze jest to, że przeczytała SMS w jego telefonie: „Kochanie, kiedy będziesz?”. Barbara domyśla się, że kochanką... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
Obsada: Rabstajn Damian, Kasperek Karolina
23:50
Gdzie jest Porozumienie Gdańskie?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennikarskie śledztwo, poszukiwanie zaginionych w tajemniczych okolicznościach egzemplarzy porozumień podpisanych 31 sierpnia 1980 w Stoczni Gdańskiej. Nawet wśród historyków mało kto wie, że dziś nie ma oryginałów Porozumień. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Brożek

Czas: 39min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Mecz reprezentacji U - 20 Polska - Szwajcaria I połowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z meczu. (Polska 2017)


Czas: 45min.
23:40
Piąta władza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat biograficzny. Utrzymana w klimacie thrillera politycznego historia powstania portalu WikiLeaks i największego wycieku tajnych dokumentów w historii. W roli kontrowersyjnego bojownika o wolny przepływ informacji wystąpił Benedict Cumberbatch, znany z takich produkcji jak: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Zniewolony. 12 Years a Slave ", "W ciemność. Star Trek" , czy "Gra tajemnic". Australijczyk Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i niemiecki... (USA, 2013)

Obsada: Blackley Jamie, Capaldi Peter, Cumberbatch Benedict, Daniel Brühl, Thewlis David, Vikander Alicia
23:35
Śmierć na 1000 sposobów, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

00:40
Riviera - odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja sensacyjnego serialu została osadzona na francuskiej Riwierze, a bohaterami są zamożni ludzie, prowadzący skomplikowane życie pod względem obyczajoowości, wplątani w różne zawiłe relacje. W centrum tych wydarzeń jest Georgina, żona miliardera. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 45min.
00:10
Diabelska przełęcz
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na brzegu rzeki zostają znalezione zwłoki trzech brutalnie zamordowanych chłopców. Zbrodnia wygląda na efekt satanistycznego rytuału. O jej dokonanie policja oskarża trzech nastoletnich fanów muzyki heavymetalowej. Jeden z nich przyznaje się do winy. (USA 2013)

Reżyseria: Atom Egoyan
Obsada: Colin Firth, Reese Whiterspoon, Dane DeHaan, Bruce Greenwood, Stephen Moyer

Czas: 109min.
00:30
Mecz reprezentacji U - 20 Polska - Szwajcaria II połowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z meczu. (Polska 2017)


Czas: 45min.
00:25
Cast Away: Poza światem
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chuck Noland (Tom Hanks) jest pracownikiem firmy kurierskiej FedEx. Praca i punktualność są dla niego najważniejsze. Pewnego dnia rozbija się służbowy samolot, którym leciał Chuck. Morze wyrzuca ocalałego Chucka na brzeg bezludnej wyspy, na której spędza on samotnie cztery lata. Współczesny Robinson musi przetrwać w ekstremalnie trudnych warunkach. Gdy wreszcie powraca do domu z goryczą stwierdza, że nie tylko przetrwanie było trudne, ale powrót do normalnego życia także. Chuck Noland ma... ( USA 2000)

Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy
00:00
Spadkobiercy, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

01:30
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszy sezon "American Crime Story" został oparty na książce Jeffreya Toobina. Opowiada o kulisach głośnego procesu O. J. Simpsona, gwiazdy amerykańskiego futbolu, oskarżonego o podwójne zabójstwo: byłej żony Nicole Brown Simpson i jej kochanka. (USA 2017)

Reżyseria: Ryan Murphy
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Courtney B. Vance, Nathan Lane, Jordana Brewster, Selma Blair, Billy Magnussen, Connie Britton

Czas: 55min.
01:30
Yoshiho Umeda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Yoshiho Umedy, który w latach 60 - tych jako 13 - letni chłopiec przyjeżdża z Japonii do Polski i znajduje dom w łódzkiej rodzinie archeologa prof. Konrada Jażdżewskiego, a potem zostaje działaczem "Solidarności" i współpracownikiem KOR. (Polska 2014)


Czas: 40min.
01:00
Sekrety Sąsiadów, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina pracuje w domu - uczy dzieci gry na pianinie. Niestety, od jakiegoś czasu jej zajęcia przerywa głośna muzyka, która dochodzi z domu sąsiadów. Mieszka tam trójka studentów, w tym Anita. Kiedy studenci ignorują kolejne prośby o przyciszenie muzyki, Karolina postanawia się odegrać. W Internecie umieszcza ogłoszenie, że studenci szukają współlokatora. Do sąsiadów zgłasza się mnóstwo chętnych, Ci jednak wszystkim odmawiają. Orientują się, że stoi za tym Karolina i... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy 4 lata temu, Klara rozwiodła się z mężem, Czesławem, który zdradził ją z jedną ze swoich studentek. Od tego czasu, kobieta z nikim się nie spotyka. Klara jest właścicielką kawalerki, którą wynajmuje sporo od siebie młodszemu i uboższemu Michałowi. Taki związek nie podoba się Ewie, córce Klary i Czesława, która chce żeby rodzice do siebie wrócili. W związku Klary i Michała to kobieta za wszystko płaci. Michała nie stać na kolację w dobrej restauracji. Ma też problemy z... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
02:35
Uwikłani - odc. 9 - Joanna - na tropie zbrodni
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna zawsze marzyła o tym, żeby pracować w policji w wydziale kryminalnym. Niestety, uniemożliwiał jej to stan zdrowia. Pewnego dnia Joanna zauważa prze okno, że jej sąsiad dusi swoją dziewczynę. Jest przekonana, że dziewczyna została zamordowana. (Polska 2014)

Reżyseria: Olga Chajdas
Obsada: Marieta Żukowska, Przemysław Kurek aktor, Kamil Przystał, Konrad Makowski, Michał Wielewicki, Lauma Belode, Dariusz Dłużewski

Czas: 42min.
02:15
Bez pamięci
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ładna i sympatyczna Amanda Pierce jest konserwatorem dzieł sztuki w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Ambitna kobieta angażuje się w pracę, dającą jej satysfakcję i poczucie wartości. Ale sukcesy zawodowe nie idą w parze ze szczęściem w miłości. (USA 2001)

Reżyseria: Mark Waters
Obsada: Raoul Ganeey, Monica Potter, China Chow, Brendan Beiser, Shalom Harlow

Czas: 82min.
02:15
Pod Tatrami - Festiwal literacki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Zakopiański Festiwal Literacki, Wystawa Alfabet Sztuki ABC. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej zapowiedź Festiwalu Spotkania z Filmem Górskim. (Polska 2017)


Czas: 8min.
02:30
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
02:50
Małgorzata Bartyzel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny w reżyserii Krystyny Piasecznej o zmarłej rok temu Małgorzacie Bartyzel. Film biograficzny ukazuje pełną dramatyzmu i pęknięć karierę kobiety posła, działacza i społecznika w jej relacjach z rodziną i przyjaciółmi. (Polska 2017)

Reżyseria: Krystyna Piaseczna

Czas: 46min.
02:30
Tajemnice losu, odc.2782
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 12

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:25
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
03:50
Herbatka z kabaretem - (15)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze polskie kabarety. Skecze i piosenki o pogodzie, o dzieciach, o medycynie, czyli na tematy, które lubimy poruszać przy rodzinnej herbatce. W programie występują: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 41min.
03:50
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:25
Uwaga!, odc. 5056
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 237/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.615
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:25
Notacje - Andrzej Gwiazda. Walcząc o Polskę
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Gwiazda (ur. 14 kwietnia 1935 w Pińczowie), inżynier elektronik, związkowiec, nauczyciel akademicki, publicysta, działacz opozycji w okresie PRL, współtwórca Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża i NSZZ Solidarność, kawaler Orderu Orła Białego. (Polska 2016)


Czas: 9min.
04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Art Noc: Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzeum Powstania Warszawskiego podjęło współpracę z Andrzejem Smolikiem, jednym z najlepszych polskich producentów i artystów. Efektem jest specjalny koncert pt. Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh, w którym wezmą udział Natalia Grosiak i raper Miuosh. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Smolik
Obsada: Magdalena Berus, Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Dawid Ogrodnik

Czas: 44min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
04:30
Gra Augusta
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W berlińskim muzeum do dziś wisi portret. Jest na nim jeden z książąt Sułkowskich. W zwyczajnym ubraniu, takim w jakim chodzono w tamtych czasach. I nic nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że książę w jednej ręce trzyma rakietę do badmintona. (Polska 2014)


Czas: 12min.
04:50
Skarby prowincji - II odc. 30
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.831
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3797
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.835
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info