Program dla 2017-09-01 od do
22.09 23.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 237/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:45
Art Noc: Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzeum Powstania Warszawskiego podjęło współpracę z Andrzejem Smolikiem, jednym z najlepszych polskich producentów i artystów. Efektem jest specjalny koncert pt. Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh, w którym wezmą udział Natalia Grosiak i raper Miuosh. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Smolik
Obsada: Magdalena Berus, Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Dawid Ogrodnik

Czas: 44min.
04:50
Skarby prowincji - II odc. 30
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3589
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3797
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:35
Uwaga!, odc. 5056
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.835
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 127 "Kryzys"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper przeżywa trudny okres. Ma humory, gubi prace domowe, ma słabe stopnie. Poprawia mu samopoczucie wielka porcja makaronu. Ludwik czasem "gubi" głowę w chmurach. Myśli, że znalazł kompanów na ryby i nie jest świadomy bezeceństw w tekście hitu. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:40
Sztuka codzienności - Dom
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sztuka jest wszędzie dookoła nas, we wszystkim: od ubrań, które nosimy, do jedzenia, które jemy. Rzeczywistość dostarcza nieskończoną liczbę możliwości: od fotografii, burleski lub fryzjerstwa, przez sztukę tatuażu, deserów, hip - hopu lub... wakacji. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Lindsay Webster

Czas: 19min.
06:00
Plebania - odc. 939
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Sylwia Wysocka, Janusz Michałowski, Katarzyna Łaniewska, Agnieszka Włodarczyk, Krzysztof Ibisz

Czas: 19min.
06:20
Gra Augusta
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W berlińskim muzeum do dziś wisi portret. Jest na nim jeden z książąt Sułkowskich. W zwyczajnym ubraniu, takim w jakim chodzono w tamtych czasach. I nic nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że książę w jednej ręce trzyma rakietę do badmintona. (Polska 2014)


Czas: 12min.
06:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

07:05
M jak miłość - odc. 112
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hania i Marek na zmianę przeżywają małżeńskie "ciche dni" i awantury. Młodemu Mostowiakowi trudno zrozumieć, że chorobliwa zazdrość zniszczy jego małżeństwo. Żona nie będzie tego znosić w nieskończoność. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Trudne sprawy, odc.183
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Opolu mieszka Ewa Szulc (34 l.) ze swoimi dziećmi - Elizą (16 l.) i Szymonem (12 l.). Z ich ojcem, Marcinem (36 l.) kobieta rozwiodła się 4 lata temu. Mężczyzna płaci Ewie alimenty i oboje rodzice mają prawo do opieki nad dziećmi. Marcin nie poświęca im zbyt dużo czasu, bo pracuje jako kierowca autobusu i często wyjeżdża poza granice Polski. Od 4 miesięcy Ewa spotyka się z Filipem Kurowskim (36 l.), którego Eliza nie darzy sympatią. Gdy jej matka od dwóch dni nie wraca z dyskoteki, córka... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1057
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Moja wina”, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W wyniku pobicia i gwałtu umiera nastoletnia dziewczyna. Podejrzanym jest jej chłopak, który przebywa w ośrodku poprawczym. Okazuje się, że w ośrodku panuje fala. Kilku wychowanków znęca się nad innymi, w tym na chłopaku zmarłej. W toku śledztwa komisarze ustalają również, że wujek ofiary był zakochany w dziewczynie. Wysyłał jej miłosne esemesy. Komisarze podejrzewają, że może być odpowiedzialny za jej zabójstwo. , audiodeskrypcja (Polska)

07:50
Doradca smaku-Sernik na zimno z karmelizowaną porzeczką, odc. 26/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.31 Goofy opiekun
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.39 Party Smarty/Casper's Birthday Party/Miceniks/Mighty Termite
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 2 Zabić z miłości
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadkowi przechodnie znajdują w parku ciało młodej kobiety. Policjanci ustalają tożsamość denatki. Patolog potwierdza, że mogło dojść do zabójstwa. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ostatni wieczór młoda kobieta spędziła na firmowej imprezie. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
08:05
Tadeusz Komorowski "Bór"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny poświęcony Tadeuszowi Komorowskiemu ps. Bór, kawalerzyście, późniejszemu dowódcy AK i komendantowi Sił Zbrojnych w Kraju. "Bora" wspominają m.in. jego bliscy, znajomi i współpracownicy. Wykorzystano filmowe materiały archiwalne. (Polska 1994)

Reżyseria: Zygmunt Adamski

Czas: 52min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.652
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi zostają wynajęci przez Lidię Jesień. Siostra Lidii, Natalia - wzięta modelka, rok wcześniej została oblana kwasem przez nieznanego sprawcę. Siostra klientki doznała poważnych poparzeń twarzy, a jej dalsza kariera została przekreślona. Ponieważ policja do tej pory nie ustaliła, kto oszpecił jej siostrę, Lidia chce, żeby dowiedzieli się tego detektywi. Być może jest to jedyna szansa, żeby przywrócić zdewastowanej psychicznie Natalii chęć do życia. Pierwszy trop prowadzi do agencji, w... (Polska 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
08:00
19 +, odc. 113/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania nie może pogodzić się z tym, co stało się z Alą. Przyjaciele chcą rozdzielić ją z Adrianem i szukają informacji na jego temat. Okazuje się, że mężczyzna ma wyrok w zawieszeniu za wszczynanie zamieszek. Co więcej, jego była dziewczyna została brutalnie pobita podczas jednej z manifestacji. W wyniku napaści straciła ich dziecko i od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Przyjaciele chcą, aby dziewczyna opowiedziała Ali swoją historię. Tymczasem Jola boi się, że nie podoba się... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 3, odc. 13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Finał sezonu – to będzie jeden z najbardziej dramatycznych odcinków serialu Druga szansa. Stalkerem Moniki okaże się Jacek, jej były asystent. Chory z zazdrości i zawiści o wszystko to co miała Monika, a czego on nie mógł osiągnąć. Pomiędzy Borecką, a jej prześladowcą dojdzie do emocjonalnej, niebezpiecznej i ostatecznej konfrontacji. Zanim jednak to się stanie, niczego jeszcze nieświadoma Monika wsiądzie do samochodu swojego wroga i pojedzie z nim w długą podróż do Berlina. Monika... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.34 Wielki wyścig część 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.43 Zero to Hero/Cat-Choo/Finnegan's Flea/No Place Like Rome
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:15
Miasto z morza - odc. 4/4
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pomimo sprzeciwu ojca dziewczyny, Łucka i Krzysztof biorą cichy ślub. Helena i Wołodia organizują im przyjęcie weselne. Kryzys na giełdzie i spadek kursu franka powoduje, że konsorcjum wycofuje się z budowy portu. Giełdowy krach dotyka też Augustyna. (Polska 2009)

Reżyseria: Andrzej Kotkowski
Obsada: Krzysztof Bień, Anna Brulińska, Maria Gładkowska, Bartosz Glogowski, Andrzej Grąziewicz, Krzysztof Janczar, Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała

Czas: 43min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 01.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.653
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biuro Malanowskiego odwiedza Leszek Martyniuk, który zaopatruje detektywów w materiały biurowe. Niespodziewanie Leszek odbiera telefon od policjanta, który informuje go, że jego córka miała poważny wypadek w domu. Ania i roztrzęsiony Leszek natychmiast udają się na miejsce. Jednak ku ich zaskoczeniu okazuje się, że w domu Leszka nie ma policji, ani śladu po żadnym wypadku. Kiedy Ania i Leszek próbują się zorientować, co się dzieje, córka Leszka, Patrycja pojawia się cała i zdrowa. Wszystko... (Polska 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
65-letnia wdowa, Alina Jachimiuk to kobieta kochająca luksus. Interesuje się modą, lubi bywać w drogich restauracjach i otaczać się pięknymi przedmiotami. Alina nie utrzymuje kontaktów z żadną osobą ze swojej rodziny. Najczęściej spotyka się z młodą sąsiadką, Aiszą, na której pomoc zawsze może liczyć. Pewnego dnia Alina, która ma już dość samotnego życia, wybiera się do ulubionej restauracji, w której poznaje Maurycego. Jest to starszy, bardzo majętny wdowiec – idealny kandydat na męża.... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 12/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zajazd pod Kłobukiem (Małdyty). W urokliwych i spokojnych Małdytach kilkanaście lat temu zabytkowy zamek przejęło małżeństwo – Danuta i Grzegorz. Ruinę zamienili w ciepły i smaczny Zajazd pod Kłobukiem. Niestety kilka lat temu coś przestało funkcjonować. Przebudowa drogi, coraz większa konkurencja oraz urlop macierzyński właścicielki, której nikt nie potrafił zastąpić na kuchni. I tak zamiast ducha sukcesu, w Małdytach coraz częściej widywane jest tylko widmo niepowodzeń. W tej czarnej... (Polska)

09:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.12 Berlin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

10:05
Korzenie - odc. 5/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Toby za wszelką cenę chce być wolny. Kiedy nadarza się kolejna okazja, żeby uciec, wydostaje się z posiadłości Reynoldsa i dociera na inną plantację, gdzie odnajduje Fantę. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 47min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 940
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Agnieszka Włodarczyk, Krzysztof Ibisz, Sylwia Wysocka, Janusz Michałowski, Wojciech Dąbrowski, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska

Czas: 21min.
10:50
Wieluń - podniebny atak
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wczesnym rankiem, 1 września 1939 roku, mieszkańców Wielunia obudził dźwięk syren alarmowych. Na uśpione miasteczko spadły pierwsze bomby. Atak nastąpił jeszcze zanim padły pierwsze strzały na Westerplatte. Wieluń był pierwszym celem Niemców. (Polska 2013)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaja jest jedynaczką, córką rozwiedzionych rodziców. Uczy się w jednym z warszawskich liceum ogólnokształcących. Jej ojciec (47 l.) kilka lat temu wyjechał do Paryża, żeby tam rozwijać swoją karierę związaną z prowadzeniem agencji modelek. I mimo że Kaję wychowuje tylko jej matka (45 l.), jej ojciec nadal utrzymuje kontakt z córką. Kaja fascynuje się modą. Kupuje czasopisma, czyta internetowe blogi modelek. Sądzi, że ma szansę zaistnieć w tym świecie oraz wiąże nadzieję, że ojciec może jej w... (Polska 2015)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Sut Jacek
10:35
Ukryta prawda, odc. 503
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mobbing 25-letni Michał Koniecki mieszka ze swoją narzeczoną Brygidą (23) w mieszkaniu, które pół roku wcześniej kupili na kredyt. Są w dramatycznej sytuacji finansowej. Michał szuka pracy od dwóch miesięcy, Brygida miewa jedynie kiepsko płatne zlecenia. Wreszcie Michał dostaje pracę w agencji PR. Szef Dariusz Bińczyk (44), od początku bardzo faworyzuje Michała, za to w sposób skandaliczny traktuje Kornelię (26), jego współpracowniczkę. Jest to poniżanie i mobbing. Kornelia w końcu nie... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.120 Siempre tuya Acapulco 120/136
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 3/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo wysiłków Michaeli umiera jeden z jej pacjentów - mały chłopiec. Rodzice dziecka oskarżają Michaelę o brak kompetencji. Sędzia Webster z Denver pozbawia ją możliwości wykonywania zawodu do chwili wyjaśnienia sprawy. (USA 1996)

Reżyseria: Alan J Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1688
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks nie idzie na pogrzeb biologicznego ojca, a Borys stara się go namówić, żeby zrobił to dla mamy. Wkrótce okazuje się, że Wiktor Nawrot zostawił chłopcu spadek. Zdenerwowany Hubert czeka na przyjazd żony, która obiecała odwieźć do domu Marysię. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Marek Molak, Olga Jankowska, Iza Zwierzyńska, Milena Staszuk, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Ewa Ziętek

Czas: 23min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 444 - Niezwykły traf
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr pragnie kontaktów z Tosią. Magda próbuje zdyskredytować go w oczach męża. Oskarża Gawryłę o niemoralne propozycje. Do szpitala trafiają dwaj łudząco podobni do siebie pacjenci. O mały włos nie dochodzi do pomyłki przy operacjach. (Polska 2011)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 49min.
11:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzej dwudziestoparoletni koledzy - Łukasz, Karol i Damian, umawiają się w mieszkaniu Łukasza na oglądanie gali KSW. Kupują piwo, chipsy i zaczynają imprezę. W jej trakcie Karol zaczyna drażnić psa właściciela mieszkania. Łukasz prosi go, żeby dał zwierzęciu spokój, ale kolega nie słucha. Chwilę potem zdenerwowane i przestraszone zwierzę gryzie Karola w twarz i ogryza mu nos. Łukasz dzwoni pod numer 112. Razem z Damianem muszą zatroszczyć się nie tylko o ofiarę nieszczęśliwego zdarzenia,... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
11:35
Szpital, odc. 389
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala przyjeżdża 16-letnia Sabina Maj wraz ze swoją babcią. Dziewczyna chciała poprawić sobie cerę i babcia zaleciła jej maseczkę z ogórków, która podrażniła skórę. Nastolatka jest zrozpaczona, bo ma dziś wystąpić w konkursie piękności na miss galerii handlowej. Boi się, że straci szansę na wygraną. Dziewczynę przyjmuje dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi na SOR 7-letnią Basię Wiernicką, która została poparzona w pożarze. Jej stan jest ciężki. Kiedy wybuchł pożar dziewczynka była w... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.51 Igła w stogu siana. Nic ponad dietę.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kompetnie załamany mężczyzna. Od czasu rozwodu z żoną, najważniejszy w jego życiu jest syn, Paweł. Jednak chłopak niedawno w tajemniczych okolicznościach trafił do szpitala i leży w śpiączce. Jego przyjaciele, którzy zawieźli go nieprzytomnego do szpitala zapewniali policję, że nie wiedzą, co mu się stało, ale w jego krwi lekarze wykryli alkohol i ślady narkotyku - Extasy. Ojciec już przeszukał pokój Pawła, ale niczego nie znalazł. Serb i Diablo mają mu... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Nowoczesność w rolnictwie - Innowacje w produkcji pasz z użytków zielonych
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl ma na celu promocję dobrych, innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie. Ma pokazać przykłady współpracy między rolnictwem a nauką i zwrócić uwagę na potrzeby wdrażania innowacji związanych z rolnictwem wpisujących się w wymagania unijne. (Polska 2017)

Reżyseria: Justyna Szpringier

Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Ziemia. Podwodny świat. cz 17. Zwierzęcy Cmentarz, Gianis D i Noc Pod Wodą
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o tajemniczej zatopionej meksykańskiej jaskini na półwyspie Jukatan oraz sile natury, która bezlitośnie zawłaszczyła statek Gianis D i stworzyła mu nowy cel, podporządkowany przyrodzie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
12:45
Kulisy serialu Barwy szczęścia - Kulisy seriali Dwójki odc. 1
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek poświęcony serialom: "Barwy szczęścia", "M jak miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale". (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:05
Szlakiem drewnianych kaplic- Zagórze odc. 5
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 22 Pyszna wuzetka, ozorki z chrzanem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
12:25
Historie szczęśliwe odc. 1
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historie szczęśliwe - to portrety szczęśliwych ludzi. Bartłomiej i Zbigniew Kawalec. (Polska 2016)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malwina marzy o karierze fotomodelki i właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt na zdjęcia do katalogu modowego. To dla niej ogromnie ważne - dziewczyna jest gotowa zrobić wszystko, żeby dobrze wypaść. Chce, aby zdjęcia były idealne, dlatego na kilka dni przed sesją głodzi się w celu utrzymania perfekcyjnej sylwetki. To prowadzi do osłabienia i w trakcie sesji dziewczyna traci równowagę, upada i łamie sobie nogę. Dzięki pomocy Operatora z Centrum Powiadomienia Ratunkowego fotografowi udaje... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
12:50
Trudne sprawy, odc.314
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Cieszynie mieszka przedstawiciel firmy zajmującej się sprzedażą wycieraczek - Jakub Krawczyk (42 l.) z żoną Ewą (40 l.) i córką Moniką (16 l.). Jakub podczas wizyty w klubie nocnym przypadkowo zostaje raniony w oko przez tancerkę Anetę Bielecką (28 l.). Ewa dowiaduje się o tym z gazety i wpada we wściekłość. Jakub nie zamierza przeprosić żony i nadal odwiedza nocny klub. Kryzys w rodzinie Krawczyków sięga zenitu, gdy wprowadza się do nich matka Ewy, Irena (63 l.). Teściowa nie cierpi... (Polska 2013)

Reżyseria: Khamidov Okił
12:35
Kryminalni, sez. 3, odc. 6/14
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Temat z Norwida” Dyrektorka liceum przyłapuje w intymnej sytuacji nauczyciela z jedną z uczennic. Tego samego wieczoru policja otrzymuje zawiadomienie o morderstwie. Ciało dyrektorki znaleziono pod prysznicem w strumieniach gorącej wody. Kobieta została wcześniej uduszona. Wśród podejrzanych znajdują się zarówno uczniowie, jak nauczyciele. Zazdrość, zdrada i brutalna zemsta – to wszystko w murach statecznej szkoły z tradycjami. Zawada musi odkryć, jaka tajemnica łączyła ofiarę z mordercą... (Polska)

12:00
Galileo, odc.616
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ KOLOROWE KREDKI Galileo” z wizytą w fabryce kredek. Dowiemy się m.in. jak do wnętrza kredki dostaje się kolorowy wkład. SPECJALISTA DS. KROJENIA SZYNKI W Hiszpanii – jamon serrano to sprawa państwowa. Do krojenia tej tradycyjnej szynki uprawnieni są tylko specjaliści. LEKARKA BEZ NÓG Li Hongju jako 4-latka straciła obie nogi. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu zawodu lekarza. Dziś pracuje w małej chińskiej wiosce, oddalonej 3 godziny drogi od najbliższego szpitala. Można... (Polska 2017)

13:00
Tysiąc i jedna noc - odc. 132
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu i Kerem przeżywają tragedię. Bennu musi urodzić martwe dziecko. W policyjnej kostnicy Sezen rozpoznaje zwłoki ojca. W prasie i telewizji ukazuje się informacja o aresztowaniu prostytutek. Zdjęcia Ahu są na pierwszych stronach gazet. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
13:55
Na sygnale - odc. 31 "Mały książę"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do chłopca, który cierpi na chorobę Fabry'ego. Dziecko ma częstoskurcz serca i musi jak najszybciej trafić do szpitala. Ojciec małego pacjenta prosi doktora Górę, by ten udawał przybysza z innej planety. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Rymanów Zdrój
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
13:50
Słoiki, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał mieszka od kilku lat w Warszawie, tu pracuje, tu chce żyć. Pewnego dnia niespodziewanie zjawia się u niego Olga - młodsza siostra jego przyjaciela, Tomka. Olga wyjaśnia, że nie miała pomysłu na siebie po maturze, więc stwierdziła, że chce się nauczyć życia w Warszawie. Ponieważ nikogo tu nie zna, postanowiła przyjechać do Michała. Aneta, dziewczyna Michała, która do tej pory wzbraniała się przed wspólnym zamieszkaniem, protestuje przed obecnością Olgi w mieszkaniu, ale jej protesty... (Polska 2014)

13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1060
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Czeszka”, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. W lesie na obrzeżach miasta policja znajduje ciało nastolatki. Dziewczyna była Czeszką, od niedawna mieszkała w Polsce z ojcem i jego rodziną. Pierwsze podejrzenie pada na pracownika warsztatu samochodowego, mężczyzna wysyłał ofierze smsy z groźbami. Zatrzymany twierdzi, że nawiązał znajomość z nastolatką przez portal erotyczny. Wśród podejrzanych jest także kolega z klasy ofiary, który widział się z dziewczyną niedługo przed jej... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sytuacja Zielińskiego jest nie do pozazdroszczenia. W dodatku będzie musiał się pewnie pożegnać z pracą w policji. Ojciec z początku jest wściekły, ale po wyjaśnieniach Szymona wzburzenie ustępuje miejsca głębokiej trosce. Ola również jest załamana. Tymczasem musi jechać na patrol z Julią. Po południu ojciec Szymona spotyka Romana, który jest dla niego bardzo uprzejmy i przedstawia swoje wyjaśnienia. Pojawia się także Madzia. Zieliński nie wie, że Madzia zna Romana…   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Bajbak Łukasz, kolski piotr, Miszczak Jakub, Tunikowski łukasz
14:00
Elif - odc. 82
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek w ostatniej chwili dowiaduje się o ślubie Zeynep i Erkuta. Selim przerywa jednak ceremonię i razem z Zeynep uciekają z sali ślubów. Erkut i Veysel są wściekli. Rozpoczynają poszukiwania Selima i Zeynep. Dzięki Pelin dowiadują się, dokąd uciekli. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Notacje - Andrzej Żupański - Zaczęło się 1 Września 1939
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Żupański urodzony w Gdyni w 1921 r. Przez wiele lat walczył o upamiętnienie ofiar zbrodni na Wołyniu w czasie II wojny światowej. Autor wielu książek i publikacji o zbrodni wołyńskiej, m. in. książki "Droga do prawdy o wydarzeniach na Wołyniu". (Polska 2009)


Czas: 9min.
14:25
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 19min.
14:55
Cejlon. Wyspa słoni
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sri Lanka na wyspie Cejlon jest pięknym i wyjątkowym krajem, rzadko odwiedzanym ze względu na trwającą tam od lat wojnę domową. Żyje tu szczególny podgatunek słoni azjatyckich, różniący się znacząco od swych kuzynów afrykańskich. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Mike Birkhead

Czas: 48min.
14:15
Tadeusz Komorowski "Bór"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny poświęcony Tadeuszowi Komorowskiemu ps. Bór, kawalerzyście, późniejszemu dowódcy AK i komendantowi Sił Zbrojnych w Kraju. "Bora" wspominają m.in. jego bliscy, znajomi i współpracownicy. Wykorzystano filmowe materiały archiwalne. (Polska 1994)

Reżyseria: Zygmunt Adamski

Czas: 52min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.727
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna Lorek (40 l.) jest mocno zaskoczona, kiedy jej mąż, Mateusz (42 l.) informuje ją, że ich córka, Kamila (19 l.) nagle wyjechała ze swoim chłopakiem, Karolem Czerwińskim (22 l.) w podróż po Europie. Stoicki spokój męża jest dla niej niezrozumiały. Ona odchodzi od zmysłów, gdyż poważnie martwi się o maturę córki i zastanawia się, co było powodem jej wyjazdu bez uprzedzenia. Kamila wyłączyła telefon i matka nie ma możliwości się z nią skontaktować. W końcu Grażyna zmusza Mateusza, aby... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korusiewicz Leszek, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Majewski Jacek, Maszczyńska Anna, Minorowicz Marta, Panisko Aleksandra, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 1064
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"W ciszy", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Nad rzeką policja znalazła ciało głuchoniemej nastolatki. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna popełniła samobójstwo, a wcześniej została zgwałcona. Wiadomo, że w dniu zdarzenia ofiara miała być pod opieką kuzynki i jej chłopaka, ci jednak wyjechali za miasto. Wkrótce okazuje się, że nastolatka spotkała się wtedy z pewnym mężczyzną. , audiodeskrypcja (Polska)

14:00
Galileo, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICA ZDJĘCIA: ZAKONNICE I MARIHUANA? W Internecie znaleźliśmy zdjęcie – przedstawia dwie zakonnice, zajmujące się najwyraźniej uprawą marihuany. Wyruszając tropem tej fotografii, dowiemy się, jak kwestie medycznej marihuany wyglądają w USA. LUKSUS ZE ŚMIETNIKA Matt ma 36 lat i pracuje jako ekspert do spraw bezpieczeństwa IT. Po godzinach wyrusza na poszukiwanie skarbów… w śmieciach. Coś, co wygląda na złom, daje mu spory zarobek. Całe swoje mieszkanie urządził tez meblami i elektroniką... (Polska 2017)

15:10
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Pełnosprawni - odc. 217
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 5/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Pruszcz Gdański „Kaskada smaku” Pruszcz Gdański, zapewne dzięki bliskości Trójmiasta od lat obrasta w nowe osiedla. Pośród nowoczesnych bloków powstała też bardzo nowoczesna restauracja „Kaskada smaku” . Otwarcie własnej restauracji... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.6 Verdon (207A)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza część opowieści o wizycie ekipy pod wodzą Ty’a Penningtona u rodziny Vardon. Gościem specjalnym jest Marlee Matlin – głuchoniema gwiazda kina, która również pośpieszyła im pomocą, wzruszona ich wyjątkowo trudną sytuacją życiową. Oboje rodzice, Judy i Larry Vardon są głusi. Ich młodszy, dwunastoletni syn Lance jest zarówno dzieckiem autystycznym, jak również nie widzi. Opieka nad nimi spoczęła na barkach jego o dwa lata starszego brata, Stefana. Ich dom wymaga remontu i koniecznie... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Matlin Marlee, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:00 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
16:05
Zraniona miłość - odc. 77
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Riza bej występuje przed delegatami na zgromadzeniu. Dzięki niemu parlament przegłosowuje reformy Mustafy Kemala. Syn Rizy beja zostaje zabity. Ali Kemal postanawia znowu pomóc Leonowi. Generał Wasili każe Cevdetowi spacyfikować osadę pod miastem. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 43min.
16:00
Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedną z lokatorek bloku przy Alternatywy 4 jest śpiewaczka Kubiak - Kolińska. Jej próby głosusą uciążliwe dla sąsiadów. Śpiewaczce z kolei przeszkadza każdy szmer, wysyła więc męża, by uciszał robotników używających wiertarek, młotów i innych narzędzi. (Polska 1983)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski

Czas: 58min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 01.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Wieluń - podniebny atak
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wczesnym rankiem, 1 września 1939 roku, mieszkańców Wielunia obudził dźwięk syren alarmowych. Na uśpione miasteczko spadły pierwsze bomby. Atak nastąpił jeszcze zanim padły pierwsze strzały na Westerplatte. Wieluń był pierwszym celem Niemców. (Polska 2013)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:40
Gliniarze, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadkowy świadek zauważa na poboczu zaparkowaną taksówkę, a w bagażniku znajduje dotkliwie pobitego, Edwarda Konopkę. Taksówkarz trafia nieprzytomny do szpitala, a ślady prowadzą detektywów do podejrzanego salonu masażu, do którego Edward woził klientów, zgarniając przy tym prowizję. Kluczowa dla rozwikłania sprawy okazuje się być Olga, prostytutka zza wschodniej granicy… Tymczasem detektywi pomagają Patrykowi Milewskiemu, którego narzeczona zniknęła na kilka dni przed planowanym ślubem.... (Polska, 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
16:00
Szkoła, odc. 246
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Michalec ma pretensje do swojej dziewczyny, Kornelii Nowickiej, że ta ciągle się uczy i nie chce iść z nim na imprezę. Kłótnię zakochanych wykorzystuje Ela Dębska, która zamierza poderwać Artura. Kornelia jest załamana, bo nie chce stracić ukochanego. Postanawia przestać się uczyć. Tymczasem zdesperowana rywalka podaje Arturowi pigułkę gwałtu, chce, żeby Kornelia uwierzyła, że ukochany ją zdradza. Wmawia Arturowi, że zaczęli ze sobą chodzić, ale chłopak nie chce z nią być. Ela jest... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.121 Siempre tuya Acapulco 121/136
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Mam prawo
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny przedstawiający bezsilność obywatela w konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości. Dzięki pomocy specjalistów zostaną przedstawione i przeanalizowane przypadki niewiarygodne, sensacyjne, czasami groteskowe, szkodliwe społecznie... (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 20min.
17:55
Klan - odc. 3151
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar i Jerzy spotykają się po dłuższym okresie i mają sobie wiele do opowiadania. Jerzy chwali się swoją nowo odnalezioną córką, a Oskar opowiada o planach na nowy biznes. Po śmierci Agaty Małgosia wpada w kiepski nastrój. Deklaruje Jackowi pomoc. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Martyna Kowalik, Agnieszka Kaczorowska, Andrzej Grabarczyk, Piotr Seweryński, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Daniel Zawadzki, Magdalena Wójcik, Jacek Borkowski, Susane Nathusius

Czas: 21min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 1
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia współczesnej patchworkowej rodziny z przedmieść Stambułu opowiedziana z perspektywy 23 - letniej teraz Umut. Przed laty matka po śmierci męża wyszła ponownie za mąż za wdowca z trójką dzieci - taksówkarza Zafera. Umut miała wtedy 8 lat. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:40
Trudne sprawy, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznań. Sprzedawca perfum Dariusz Bryła (40 l.) od 3 tygodni mieszka ze swoją nową partnerką Iwoną Jakóbczyk (36 l.) i jej synem Łukaszem (17 l.). Pewnego dnia 40-latek przyprowadza do mieszkania psa Tysona, który pochodzi z nielegalnej hodowli. Iwona ma koty, dla których obecność psa w domu jest nie do zniesienia. Dodatkowo, kobieta dostaje wysypki, a właściciel mieszkania grozi wypowiedzeniem umowy najmu, gdyż nie zgadza się na obecność tylu zwierząt pod swoim dachem. Dariusz niezbyt... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
17:00
Ukryta prawda, odc. 504
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trójka do zabawy Dawid (34) i Joanna (29) są małżeństwem od kilku lat. Mają różne zdanie na temat rodzicielstwa: Joanna bardzo chciałaby mieć dziecko, Dawid mówi, że to nie jest dobry czas: ma dużo pracy i nie chce się rozpraszać na bycie tatusiem. Mężczyzna jest oschły i nie chce się kochać z Joanną, co coraz bardziej ją martwi. Któregoś dnia Joanna przyłapuje męża na przeglądaniu portalu randkowego. Dawid przyznaje, że ich związkowi brakuje ostatnio pikanterii – namawia żonę na trójkąt z... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.3 Lana I Ka Moana
Godziny emisji
Rozwiń opis
McGarrett i Danny wybierają się na ryby na pełne morze. W pewnej chwili dostrzegają człowieka na tratwie ratunkowej. Kiedy podpływają by mu pomóc, rozbitek wyciąga broń i zabiera ich łódź motorową, zostawiając ich na środku oceanu na tratwie, z której uchodzi powietrze. Wybierając wodę i wypatrując rekinów, próbują wiosłować w kierunku lądu. W końcu dostrzegają dryfującą łódź, w której znajdują ciało…   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:25
Rodzina wie lepiej - /5/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3590
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 24min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - 5/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 390
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala Zenona Lisiaka. Mężczyzna mieszka na wsi i jest rolnikiem. Podczas rozpędzania ciągnika nie udało mu się wskoczyć do kabiny, wpadł pod maszynę. Ma bardzo poważnie uszkodzoną rękę. Na oddział przyjeżdża jego żona i młoda sąsiadka, która od wielu lat jest zakochana w synu rolnika. Chłopak przeprowadził się do miasta i nie chce słyszeć o powrocie na wieś. Ranny rolnik obawia się, że sam nie poradzi sobie z gospodarstwem… Do szpitala przyjeżdża Lucyna Czerska.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.52 Nossa! Catering. Bunt w świątyni wellness.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ruda i Bibi zajmują się zleceniem kierownika personelu hotelowej strefy wellness. Od czasu awansu z kosmetologa na kierownika personelu jest mobbowany przez kolegów z pracy. Nie słuchają jego poleceń i unikają go, jak tylko mogą. Niedawno usłyszał, jak jeden z kolegów odradza klientowi zabiegi w jego wykonaniu. Cały personel trzyma przeciwko niemu sztamę, więc nawet szef przestaje darzyć go zaufaniem. Dariusz obawia się, że w efekcie mobbingu straci posadę. Mężczyzna ma nadzieję, że... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wąsiński Piotr Serial akcji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1688
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks nie idzie na pogrzeb biologicznego ojca, a Borys stara się go namówić, żeby zrobił to dla mamy. Wkrótce okazuje się, że Wiktor Nawrot zostawił chłopcu spadek. Zdenerwowany Hubert czeka na przyjazd żony, która obiecała odwieźć do domu Marysię. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Marek Molak, Olga Jankowska, Iza Zwierzyńska, Milena Staszuk, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Ewa Ziętek

Czas: 23min.
19:20
19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.349
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kosmiczna Odyseja” Ferdek i Paździoch drogą losowania zostają wybrani do uczestnictwa w rejsie pierwszego Polskiego Promu Kosmicznego Piast. Paździoch jest podekscytowany możliwością przeżycia kosmicznej przygody, Ferdek wręcz przeciwnie.... Gościnnie wystąpią: Zofia Czerwińska w roli Malinowskiej, Krzysztof Dracz - Profesora Twardowskiego oraz Lech Dyblik jako Badura.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2010)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7184
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7167
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7164
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5057
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach wchodzi na komendę. Dzwoni do niego psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje i zachował to w tajemnicy. Grozi, że w przeciwnym razie zginie wielu ludzi. Białach idzie prosto do Pani Komendant. W tym momencie przychodzi mms z ostrzeżeniem od psychologa. Tymczasem psycholog kręci się obok szkoły z jakąś torbą. Wygląda bardzo źle i jest w gorączce. Na patrolu Karolina, widząc, że z Mikołajem coś jest nie tak, próbuje go wybadać. Białach unika... (Polska 2017)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Biało - Czerwoni Droga do Rosji
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reprezentacja Polski w piłce nożnej. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Weekendowy Hit Jedynki - Dzieci Ireny Sendlerowej
film biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irena Sendlerowa, pracująca w opiece społecznej, organizuje przemyt dzieci poza mury getta. Pomimo ogromnego ryzyka musi się spieszyć, gdyż pogłoski o ostatecznym rozwiązaniu kwestii żydowskiej z dnia na dzień stają się coraz bardziej wiarygodne. (Polska, USA 2009)

Reżyseria: John Kent Harrison
Obsada: Anna Paquin, Marcia Gay Harden, Maja Ostaszewska, Goran Visnjic, Danuta Stenka, Krzysztof Pieczyński, Scott Handy, Iddo Goldberg, Fiona Glascott, Michelle Dockery

Czas: 95min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1689
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara oddaje córkę Hubertowi i przeprasza go. Pragnie odbudować relacje rodzinne i stać się prawdziwą matką dla Marysi. Hubert pozostaje nieustępliwy, choć widać, że targają nim sprzeczne uczucia Borys roztrząsa sprawę spadku po Wiktorze Nawrocie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Iza Zwierzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek

Czas: 24min.
20:40
Piękna i bestia
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Francja, wiek XVIII. Kupiec i armator Maurice Dubois ma dwie córki: starszą Evelyne i młodszą Bellę. Wskutek licznych niepowodzeń w interesach rodzina żyje w niedostatku i Maurice pogrąża się w długach u okrytego złą sławą księcia. (Włochy 2014)

Reżyseria: Fabrizio Costa
Obsada: Blanca Suarez, Alessandro Preziosi, Lea Bosco, Andy Luotto, Massimo Wertmuller

Czas: 126min.
20:05
Studio Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:35 Na żywo
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 mecz:Dania - Polska
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:00
Saga Zmierzch: Przed świtem Część I
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza część finałowej opowieści niezwykle popularnego cyklu. Dalsze losy Belli, Edwarda i Jacoba. Pierwszy film finałowej opowieści z cyklu Saga zmierzch. Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż poślubną. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. To szczęśliwe zdarzenie wprowadza w życie młodych małżonków wiele zamieszania. Tym bardziej, że przebiegowi ciąży daleko do normy i najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym... ( USA 2011)

Reżyseria: Bill Condon
Obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner
20:00
Pokój 112 - Policjantki i Policjanci
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2015)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub, Todorow Wojciech
21:35
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.100 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bruno Sawicki szuka sposobu, by odciągnąć Wiktora od podejrzanego towarzystwa i nauczyć go spędzać czas w sposób kreatywny. Chociaż chłopak nie pojawił się na wyścigach, Bruno nie rezygnuje i chce go zarazić własnym hobby. Tym razem zmusza go, żeby pojawił się w warsztacie samochodowym. Czy plan Sawickiego zadziała? Tymczasem na komendę wpływa zgłoszenie o rabunku u Jubilera. Sprawa jest podejrzana, bo zginęło mniej biżuterii niż zgłosił sam właściciel. Natomiast ze sklepu... (Polska 2017)

Reżyseria: Gawek Aleksander, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub, Todorow Wojciech
22:10
Podzielony kontynent
Film wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historyczny thriller wojenny. Pod koniec sierpnia 1939 r. niemiecka ekspedycja bada region arktyczny (Spitsbergen). Zaledwie kilka dni po przybyciu na miejsce, Niemcy atakują Polskę. Wybucha II wojna światowa. (Niemcy, Norwegia, Polska 2012)

Reżyseria: Peter Dalle
Obsada: Tom Burke, Piotr Polk, Jeanette Hain

Czas: 102min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 01.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Wieluń - podniebny atak
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wczesnym rankiem, 1 września 1939 roku, mieszkańców Wielunia obudził dźwięk syren alarmowych. Na uśpione miasteczko spadły pierwsze bomby. Atak nastąpił jeszcze zanim padły pierwsze strzały na Westerplatte. Wieluń był pierwszym celem Niemców. (Polska 2013)


Czas: 12min.
22:35
Star Trek
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórca serialu "Zagubieni" powraca do początków jednej z najsłynniejszych kosmicznych sag w historii kina. Kolejna opowieść o losach załogi USS Enterprise przenosi nas w czasy pierwszej misji kapitana Kirka (Chris Pine) i jego towarzyszy. Ponieważ Kirk musi opuścić statek, zastępuje go opanowany i pozornie pozbawiony uczuć Spock (Zachary Quinto). Już podczas dziewiczego rejsu załoga Enterprise będzie musiała stawić czoła zagrożeniu mogącemu wpłynąć na losy całego wszechświata.... ( USA/Niemcy 2009)

Reżyseria: J.J. Abrams
Obsada: Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Eric Bana, Bruce Greenwood, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, Ben Cross, Winona Ryder, Chris Hemsworth
22:35
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny U Walczaka w domu całkowita zmiana nastrojów, matka Kuby i jego dziewczyna zachowują się jak najlepsze przyjaciółki. Przestają zwracać na niego uwagę, wolą spędzać czas we dwie na przykład na robieniu zakupów, bądź wspólnym oglądaniu seriali. Kuba czuje się nieco odrzucony. Tymczasem na komendę wpływa nowe zgłoszenie – została uduszona młoda kobieta. Początkowo podejrzani są graficiarze, którzy wypisywali obraźliwe hasła na temat tuszy dziewczyny. Podejrzany jest również... (Polska 2017)

Reżyseria: Gawek Aleksander, Miszczak Jakub
23:00
Rozgrywka
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Historia oszusta Chestera MacFarlanda i jego żony Colette. Los połączy ich autostopowiczem, którego podwożą w czasie pobytu w Atenach. Młody student zaprzyjaźnia się atrakcyjną parą bogatych Amerykanów. (USA, Wielka Brytania, Francja 2014)

Reżyseria: Hossein Amini
Obsada: Kirsten Dunst, Viggo Mortensen, Oscar Isaac

Czas: 92min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Tadeusz Komorowski "Bór"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny poświęcony Tadeuszowi Komorowskiemu ps. Bór, kawalerzyście, późniejszemu dowódcy AK i komendantowi Sił Zbrojnych w Kraju. "Bora" wspominają m.in. jego bliscy, znajomi i współpracownicy. Wykorzystano filmowe materiały archiwalne. (Polska 1994)

Reżyseria: Zygmunt Adamski

Czas: 52min.
23:00
Studio Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

23:15
Tajemnica Westerplatte
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. Mieli wytrwać dwanaście godzin. Bronili Westerplatte przez siedem dni. Historia zmagań garstki żołnierzy walczących z przeważającymi siłami niemieckimi, to jedno z najbardziej znanych wydarzeń kampanii wrześniowej 1939 roku. „Tajemnica Westerplatte” to film o dramacie walki, o wyborach człowieka w obliczu śmiertelnego zagrożenia, o odwiecznym sporze wizji racjonalnej, którą reprezentuje major Sucharski (Michał Żebrowski) z wizją romantyczną kapitana Dąbrowskiego (Robert... (Polska, 2013)

Reżyseria: Chochlew Paweł(1)
Obsada: Adamczyk Piotr, Englert Jan, Przemysław Cypryański, Robert Żołędziewski, Szyc Borys, Żebrowski Michał
23:40
Pitch Black
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pasażerski statek kosmiczny rozbija się na nieznanej planecie. Katastrofę udaje się przeżyć garstce osób, wśród których są: eskortowany do specjalnego więzienia niebezpieczny przestępca - Riddick (Vin Diesel), pilnujący go policjant - Johns (Cole Hauser) i pilot – Carolyn Fry (Radha Mitchell). Warunki tam panujące – brak roślinności, upał i trwająca ponad 40 ziemskich lat doba – nie napawają optymizmem, ale jeszcze bardziej niepokojące są tajemnicze i złowrogie ślady ludzkiej bytności na tej... (USA, 2000)

Reżyseria: Twohy David
Obsada: Diesel Vin, Hauser Cole, Mitchell Radha
00:05
Aminata - siła miłości - odc. 1/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny wątek serialu skupia się na dramatycznych losach Aminaty, która jako nastolatka trafia w ręce handlarzy niewolników. Akcja rozpoczyna się w 1807 r. W Parlamencie w Londynie Aminata Diallo opowiada historię, która boleśnie zapadła w jej pamięci. (Kanada 2014)

Reżyseria: Clement Virgo
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Louis Jr. Gossett, Ben Chaplin, Greg Bryk, Tenika Davis, Jane Alexander, Aunjanue Ellis, Rick Roberts, Allan Hawco, Lyriq Bent

Czas: 42min.
00:50
Aminata - siła miłości - odc. 2/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aminata przebywa na plantacji Robinsona Appleby'ego. Wyrasta na piękną, mądrą kobietę. Właściciel plantacji nie może oprzeć się jej urokowi, adoruje dziewczynę. Ona jednak odrzuca jego awanse. Miłością jej życia jest Chekura, którego nadal bardzo kocha. (Kanada 2014)

Reżyseria: Clement Virgo
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Louis Jr. Gossett, Ben Chaplin, Greg Bryk, Tenika Davis, Jane Alexander, Aunjanue Ellis, Rick Roberts, Allan Hawco, Lyriq Bent

Czas: 42min.
00:45
Diabelska przełęcz
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na brzegu rzeki zostają znalezione zwłoki trzech brutalnie zamordowanych chłopców. Zbrodnia wygląda na efekt satanistycznego rytuału. O jej dokonanie policja oskarża trzech nastoletnich fanów muzyki heavymetalowej. Jeden z nich przyznaje się do winy. (USA 2013)

Reżyseria: Atom Egoyan
Obsada: Colin Firth, Reese Whiterspoon, Dane DeHaan, Bruce Greenwood, Stephen Moyer

Czas: 109min.
00:45
Pełnosprawni - odc. 217
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
01:45
James Bond w Jedynce - Pozdrowienia z Moskwy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
James Bond wyrusza z misją do Stambułu, by z tamtejszej ambasady radzieckiej wykraść urządzenie dekodujące tajne meldunki. Wprawdzie wywiad brytyjski podejrzewa, że Rosjanie szykują pułapkę, lecz doniosłość misji sprawia, że decyduje się podjąć ryzyko. (Wielka Brytania 1963)

Reżyseria: Terence Young
Obsada: Sean Connery, Daniela Bianchi, Lenya Lotte

Czas: 110min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
01:10
Ninja II: Cień łzy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( USA/Tajlandia 2013)

Reżyseria: Isaac Florentine
Obsada: Scott Adkins, Mika Hijii, Kane Kosugi, Shun Sugata
02:50
Nocny recepcjonista - Odc 1/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller szpiegowski, będący ekranizacją prozy Johna le Carre. Akcja zawiązuje się w 2011 roku, podczas Arabskiej wiosny w Kairze. Młody Anglik, Jonathan Pine, weteran wojny w Iraku, pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu Nefertiti. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 42min.
02:05
Szlakiem drewnianych kaplic- Zagórze odc. 5
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
02:20
Nożem i widelcem - odc. 22 Pyszna wuzetka, ozorki z chrzanem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
02:40
Tadeusz Komorowski "Bór"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny poświęcony Tadeuszowi Komorowskiemu ps. Bór, kawalerzyście, późniejszemu dowódcy AK i komendantowi Sił Zbrojnych w Kraju. "Bora" wspominają m.in. jego bliscy, znajomi i współpracownicy. Wykorzystano filmowe materiały archiwalne. (Polska 1994)

Reżyseria: Zygmunt Adamski

Czas: 52min.
02:00
Niepokonani
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat przygodowy w gwaizdorskiej obsadzie. W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z sowieckiego gułagu. Bez mapy czy kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego - od Syberii, przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet, Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez 6000 km pełna jest heroicznej walki o przetrwanie. Pomimo różnic kulturowych i barier językowych przyświeca im wspólny cel – chcą odzyskać utraconą wolność. Nie sprzyjają im mordercze... (USA/Polska, 2010)

Reżyseria: Peter Weir(1)
Obsada: Ed Harris, Farrell Colin, Jim Sturgess, Mark Strong, Saoirse Ronan, Skarsgard Gustaf
02:00
Interwencja
Godziny emisji
02:20
Graffiti, odc.947
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE TAK czy NIE 140
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:40
Notacje - Andrzej Żupański - Zaczęło się 1 Września 1939
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Żupański urodzony w Gdyni w 1921 r. Przez wiele lat walczył o upamiętnienie ofiar zbrodni na Wołyniu w czasie II wojny światowej. Autor wielu książek i publikacji o zbrodni wołyńskiej, m. in. książki "Droga do prawdy o wydarzeniach na Wołyniu". (Polska 2009)


Czas: 9min.
03:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:45
Nocny recepcjonista - Odc 2/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jonathan Pine postanawia skontaktować się z Angelą Burr i przekazać jej karty SIM z wyrzuconych przez Ropera telefonów. Angela przyjeżdża do Zermatt, gdzie udaje się jej nakłonić Jonathana do współpracy. Musi on jednak przyjąć nową tożsamość. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 43min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:10
Uwaga!, odc. 5057
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:25 Na żywo
Moc Magii, odc. 238/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.616
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Wieluń - podniebny atak
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wczesnym rankiem, 1 września 1939 roku, mieszkańców Wielunia obudził dźwięk syren alarmowych. Na uśpione miasteczko spadły pierwsze bomby. Atak nastąpił jeszcze zanim padły pierwsze strzały na Westerplatte. Wieluń był pierwszym celem Niemców. (Polska 2013)


Czas: 12min.
04:50
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Rymanów Zdrój
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.832
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3798
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.836
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info