Program dla 2017-09-03 od do
26.09 27.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
02:45
Lewiatan
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieło Andrieja Zwiagincewa, wybitnego współczesnego twórcy rosyjskiego kina, uhonorowane nagrodą za scenariusz na festiwalu w Cannes 2014. Przygnębiający obraz rosyjskiej prowincji, gdzie przeciętny obywatel jest zdany na łaskę lokalnej władzy. (Rosja 2014)

Reżyseria: Andriej Zwiagincew
Obsada: Aleksey Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov, Anna Ukolova, Roman Madyanov

Czas: 135min.
04:40
Galeria - odc. 73
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woydatt przyjeżdża do galerii na swym wypasionym motorze. Robi to, mimo niesprzyjającej aury, chce zaimponować Karolinie. Motorem opiekuje się inny fan motocykli, Paweł. Odstawia go do pomieszczenia na zapleczu, gdzie spotyka się z Różą. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
04:50
AgroMoc odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:10
Klan - odc. 3150
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia podczas nieobecności Maćka gotowa jest przejąć jego preclownię, widząc obopólną korzyść. Maciek nie straciłby klientów, a ona miałaby dodatkowe pieniądze. Oskar proponuje Norbertowi etat kierownika działu renowacji zabytkowych samochodów. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Piotr Seweryński, Jakub Świderski, Andrzej Strzelecki, Daniel Zawadzki, Karolina Jóźwiak

Czas: 21min.
05:30
Klan - odc. 3151
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar i Jerzy spotykają się po dłuższym okresie i mają sobie wiele do opowiadania. Jerzy chwali się swoją nowo odnalezioną córką, a Oskar opowiada o planach na nowy biznes. Po śmierci Agaty Małgosia wpada w kiepski nastrój. Deklaruje Jackowi pomoc. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Martyna Kowalik, Agnieszka Kaczorowska, Andrzej Grabarczyk, Piotr Seweryński, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Daniel Zawadzki, Magdalena Wójcik, Jacek Borkowski, Susane Nathusius

Czas: 21min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:45
M jak miłość - odc. 1308
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marzenka żąda od Andrzejka, by zniszczył notes, w którym zapisywał dotąd numery do innych kobiet. Zdesperowany sziłacz szuka pomocy u Marcina. Chodakowski martwi się o Agnieszkę, która załamana stanem Tomka łączy alkohol z lekami na uspokojenie. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina, Krystian Wieczorek - Andrzej, Olga Szomańska - Marzenka, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek

Czas: 44min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Grochówka z Westerplatte
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Wojciech Minczykow, emerytowany żołnierz WP, który wraz z żoną od trzech lat w zrekonstruowanej przez siebie kuchni polowej gotuje zupę i częstuje nią turystów na Westerplatte. Zebrane fundusze przeznacza na zakup militariów. (Polska 2015)


Czas: 11min.
05:45
Spotkania z naturą (5)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie wielka wyprawa w Bory Tucholskie. Na początek sprawdzimy, na czym polega kampania edukacyjno - przyrodnicza Eko Skrzat, w której uczestniczą uczniowie z kilkudziesięciu szkół w naszym regionie. (Polska 2015)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3799
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5058
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.837
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (354)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:30
Pełnosprawni - odc. 218
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:55
Bądźcie świadkami miłosierdzia - koncert - skrót
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrót koncertu Dnia Papieskiego z 2016r. Eksplozja radości, śpiewu i wiary. Gwiazdy polskiej muzyki śpiewają największe przeboje muzyki religijnej. Na repertuar koncertu składają się pieśni, które są wykonywane na uroczystościach religijnych. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 57min.
06:45
Barwy szczęścia - odc. 1685
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po rozmowie z księdzem Tadeuszem, Borys nieoczekiwanie staje po jego stronie. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji namawia Aldonę, by wybaczyła umierającemu Nawrotowi, a także pozwoliła Aleksowi poznać ojca. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Glinka, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jakub Mróz, Hubert Wiatrowski, Przemysław Bluszcz, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Izabela Zwierzyńska, Marianna Kowalewska

Czas: 24min.
06:10
Glob - Magazyn Nowości Naukowych - Raport odc. 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Glob magazyn nowości naukowych to program poświęcony najważniejszym informacjom z różnych dziedzin nauki. Prezentuje odkrycia i wynalazki, przybliża aktualne badania prowadzone w Polsce i na świecie, opowiada o wydarzeniach naukowych. (Polska 2017)


Czas: 6min.
06:15
Posmakuj Opolskiego - odc. 01 Kluczbork i okolice, czyli kraina miodem płynąca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opolszczyzna smakuje wybornie, warto więc jej skosztować, ale uciechy stołu to dobry pretekst by regionowi przyjrzeć się nie tylko od kuchni. Opolskie ma ziemie żyzne, także piękne i bogate. Nie brakuje tu walorów przyrodniczych, turystycznych. (Polska 2015)


Czas: 14min.
06:35
Jak to działa - odc. 40 Modele latające
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sukcesy w konstruowaniu modeli latających mają polscy studenci, którzy od lat biorą udział w międzynarodowych zawodach organizowanych m.in. w USA. Okazuje się, że w świecie konstruktorów lotniczych świetnie radzą sobie także dziewczyny. (Polska 2013)


Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:15
Barwy szczęścia - odc. 1686
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona martwi się o małżeństwo brata, chce go przekonać, by wybaczył żonie. Klarze trudno znieść rozłąkę z Marysią, nie może być dłużej bez córki. Janka stara się odwieść przyjaciółkę od pomysłu powrotu do Warszawy i do Huberta. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Glinka, Iza Zwierzyńska, Marek Molak, Marianna Kowalewska, Olga Jankowska, Michał Rolnicki, Krzysztof Kiersznowski, Olga Bończyk, Ewa Ziętek, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
07:50
Barwy szczęścia - odc. 1687
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrozpaczony zniknięciem córki Hubert dzwoni do Klary i oskarża ją, że zabrała dziecko. Okazuje się, że to Janka porwała Marysię. Artur szuka Marty, ale Kasia, Elżbieta, ani Piotr nie chcą zdradzić mu dokąd wyprowadziła się Walawska. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Jolanta Olszewska, Ada Fijał, Helena Englert, Jakub Dmochowski

Czas: 24min.
07:00
Teraz Ryby - odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:20
Nożem i widelcem - odc. 11 Krem cytrynowy z kajmakiem, gulasz ze schabu zapiekany z sufletem ziemniaczanym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
07:35
1200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie oraz Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Muzeum w Częstochowie składa się z 2 sal wystawowych oraz działającego zakładu produkcyjnego. Drugie muzeum ma najbogatszą w Polsce kolekcję. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 7/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Odwiedzamy stary, prywatny park przy pałacu w Godurowie. Największe wrażenie robią tu dęby. Park ma aż trzydzieści... (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 28min.
08:40
Ziarno - Matka Boża Gietrzwałdzka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:20
Barwy szczęścia - odc. 1688
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks nie idzie na pogrzeb biologicznego ojca, a Borys stara się go namówić, żeby zrobił to dla mamy. Wkrótce okazuje się, że Wiktor Nawrot zostawił chłopcu spadek. Zdenerwowany Hubert czeka na przyjazd żony, która obiecała odwieźć do domu Marysię. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Marek Molak, Olga Jankowska, Iza Zwierzyńska, Milena Staszuk, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Ewa Ziętek

Czas: 23min.
08:50
Barwy szczęścia - odc. 1689
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara oddaje córkę Hubertowi i przeprasza go. Pragnie odbudować relacje rodzinne i stać się prawdziwą matką dla Marysi. Hubert pozostaje nieustępliwy, choć widać, że targają nim sprzeczne uczucia Borys roztrząsa sprawę spadku po Wiktorze Nawrocie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Iza Zwierzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek

Czas: 24min.
08:05
Polska zza siódmej miedzy odc. 1
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnienie twórczości Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969/1971. (Polska 2015)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 39min.
08:50
Polska z Miodkiem - (25) Białystok
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii drogich każdemu sercu Polaka miejsc, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
08:55
Pogoda - 03.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:55 Na żywo
Transmisja Mszy Świętej - Uroczysta Msza św. z katedry Opolskiej
transmisja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja Mszy Świętej z katedry Opolskiej. (Polska 2017)


Czas: 60min.
08:40
Prezent nocnej furii
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Wikingowie przygotowują się do zimowego święta Snoggletog. Niespodziewanie wszystkie smoki z wioski odlatują z nieznanego powodu. Zostaje tylko Szczerbatek, który potrzebuje Czkawki, by wznieść się w powietrze. Czkawka pragnie podarować swojemu podopiecznemu prezent z okazji święta. Przygotowuje mu protezę na ogon, by Szczerbatek mógł latać samodzielnie. Obdarowany smok znika, jak inne gady. Czy tajemnica tego zniknięcia wyjaśni się i czy wszystkie smoki wrócą na święto?   Dla... (USA, 2011)

Reżyseria: Owens Tom(1)
08:25
Akademia ogrodnika, odc. 34/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1005
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacper i przyjaciele, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:30
Turbo Fast, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

09:15
Biblia - Salomon, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król Salomon był synem Dawida. Tuż przed śmiercią Dawida wybucha spór o sukcesję tronu. Salomon pokonuje swojego starszego brata i zostaje królem Izraela. Słynący z mądrości, sprawiedliwości i umiłowania pokoju Salomon zdobywa szacunek ludu. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Max von Sydow, Anouk Aimee, Richard Dillane, David Suchet

Czas: 44min.
09:30
Ostoja - odc. 174
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:05
Tygrys i przyjaciele
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany, pełnometrażowy film ze studia Walta Disneya. Pierwszy raz od 23 lat możemy przeżywać nowe, wspaniałe przygody wraz z mieszkańcami Stumilowego Lasu. Rozbrykany Tygrysek, Kubuś Puchatek - miś o bardzo małym rozumku, wiecznie mający ochotę na małe co nieco, nieśmiały Prosiaczek, melancholijny Kłapouchy, mądry Pan Sowa, wiecznie narzekający Królik i urocze maleństwo zapraszają do wspólnej zabawy! Tygrysek czuje się samotny - mimo, że otaczają go przyjaciele, na których zawsze może... (USA/Japonia, 2000)

09:00
Kacper i przyjaciele, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:30
Zakochany kundel II: Przygody Chapsa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lady i Tramp doczekali się własnych szczeniąt. Okazuje się, że zamiłowanie do włóczęgi i marzenia o przygodach odziedziczył po ojcu mały Chaps. Wkrótce psiak ucieka z domu, poznaje sympatyczną suczkę Lilly i dołącza do bezpańskich psów, żyjących na ulicy.   Dla małoletnich od lat 7 (Australia, USA, 2001)

Reżyseria: Rooney Darrell, Roussel Jeannine
10:05
Biblia - Salomon, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Król Salomon był synem Dawida. Tuż przed śmiercią Dawida wybucha spór o sukcesję tronu. Salomon pokonuje swojego starszego brata i zostaje królem Izraela... (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Max von Sydow, Anouk Aimee, Richard Dillane, David Suchet

Czas: 42min.
10:10
Rodzinne oglądanie - Cejlon. Wyspa słoni
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sri Lanka na wyspie Cejlon jest pięknym i wyjątkowym krajem, rzadko odwiedzanym ze względu na trwającą tam od lat wojnę domową. Żyje tu szczególny podgatunek słoni azjatyckich, różniący się znacząco od swych kuzynów afrykańskich. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Mike Birkhead

Czas: 48min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:40
Dzieciaki rządzą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Dziewięcioletni Sammy i jego młodsza siostra Carla jadą na wakacje do dziadków, ponieważ zapracowani rodzice nie mają czasu się nimi zająć. W nocy rozżalony Sammy wypowiada życzenie „Chciałbym, żeby dzieciaki rządziły światem...”. W tym samym czasie ojciec Chaza, jednego z przyjaciół Sammy’ego, konstruuje specjalną maszynę, która ma pomóc dorosłym w zrozumieniu języka niemowląt. Eksperyment wymyka się jednak spod kontroli, maszyna eksploduje, uwalnia się niezwykła energia... (USA, 2009)

10:55
Galileo, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICA ZDJĘCIA: ZAKONNICE I MARIHUANA? W Internecie znaleźliśmy zdjęcie – przedstawia dwie zakonnice, zajmujące się najwyraźniej uprawą marihuany. Wyruszając tropem tej fotografii, dowiemy się, jak kwestie medycznej marihuany wyglądają w USA. LUKSUS ZE ŚMIETNIKA Matt ma 36 lat i pracuje jako ekspert do spraw bezpieczeństwa IT. Po godzinach wyrusza na poszukiwanie skarbów… w śmieciach. Coś, co wygląda na złom, daje mu spory zarobek. Całe swoje mieszkanie urządził tez meblami i elektroniką... (Polska 2017)

11:00 Na żywo
Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2017
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja uroczystej mszy świętej koncelebrowanej na Jasnej Górze w Częstochowie, z poświęceniem darów ofiarowanych przez diecezje i instytucje z całej Polski. W uroczystościach wezmą udział najwyższe władze kościelne i państwowe. (Polska 2017)


Czas: 150min.
11:05
Makłowicz w podróży. Bośnia i Hercegowina - Sarajewo
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Makowicz podróżuje po Bośni i Hercegowinie. Zwiedza Sarajewo. Ilidża to uzdrowiskowa część miasta. Biją tu gorące źródła - wody siarczane - znane już w czasach rzymskich. Robert idzie do cevapdżinjicy, restauracji, której specjalnością jest cevapi. (Polska 2016)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:40
Gwiazdy w południe - Piękna i bestia
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Francja, wiek XVIII. Kupiec i armator Maurice Dubois ma dwie córki: starszą Evelyne i młodszą Bellę. Wskutek licznych niepowodzeń w interesach rodzina żyje w niedostatku i Maurice pogrąża się w długach u okrytego złą sławą księcia. (Włochy 2014)

Reżyseria: Fabrizio Costa
Obsada: Blanca Suarez, Alessandro Preziosi, Lea Bosco, Andy Luotto, Massimo Wertmuller

Czas: 126min.
11:15
Jak to działa - odc. 41 Laser
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wyjaśnimy zasadę działania lasera. Pokażemy technologię jego produkcji oraz różne zastosowania. Przypomnimy osiągnięcia polskich naukowców w budowie niebieskiego lasera i sprawdzimy, jaki jest obecny status projektu. (Polska 2013)


Czas: 23min.
11:50
Pod Tatrami - Mistrzostwa Podhala w Powożeniu
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Mistrzostwa Podhala w Powożeniu, warsztaty rękodzieła ludowego dla dzieci, Międzynarodowy Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach (Polska 2017)


Czas: 8min.
11:00
Przed meczem - Wielki Mecz TVN vs. WOŚP, odc. 1/3
program
Godziny emisji
11:05
Dom marzeń, sez. 2, odc. 12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:55
Galileo, odc.630
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od ponad 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych... (Polska 2017)

12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:25
Pacyfikator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Gwiazda kina akcji Vin Diesel (xXx, Szybcy i wściekli) w dynamicznej, brawurowej komedii dla całej rodziny. Porucznik Shane Wolfe (Diesel), twardziel jakich mało, członek elitarnej formacji Navy S.E.A.L.S. sprawował kontrolę nad misjami wojskowymi w każdym zakątku naszego globu. Teraz jednak zostaje poddany najtrudniejszej próbie w swej karierze - ma ochraniać dzieci zaginionego naukowca, Plummera, który pracował nad tajnym, wojskowym projektem. Musi także wykryć sprawców... (USA, 2005)

Obsada: Diesel Vin, Faith Ford, Graham Lauren, Max Thieriot, Snow Brittany
12:15
Przed meczem - Wielki Mecz TVN vs. WOŚP, odc. 2/3
program
Godziny emisji
12:25
Co za tydzień, odc. 815
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:55
Piękna i bestia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urzekająca, obsypana nagrodami disnejowska animacja ze znakomitą muzyką uhonorowaną aż dwoma Oscarami. Bella jest inteligentną dziewczyną o romantycznej, marzycielskiej naturze. Kiedy pewnego razu jej ojciec, wynalazca, nie wraca z wyprawy, Bella w ślad za nim trafia do położonego w lesie zapomnianego zamczyska. Mieszkający tam książę za swój egoizm i nieczułość został zamieniony w odrażającą bestię, a jego dworzanie - w przedmioty. Tylko prawdziwa miłość może zdjąć to zaklęcie.   Dla... (USA, 1991)

Reżyseria: Trousdale Gary, Wise Kirk
Obsada: Benson Robby, Corti Jesse, O'Hara Paige
13:40
Natura w Jedynce - Aliya Daha! czyli słoniu idź!
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy zwierzęta mają szósty zmysł? - zastanawiali się wszyscy, kiedy okazało się, że w katastrofie tsunami na Sri Lance nie zginęło żadne zwierzę. Uciekły w wyższe partie lądu, zanim uderzyła fala. Najważniejsze zwierzę na Sri Lance to słoń. (Polska 2005)


Czas: 13min.
13:05
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
13:30
Pogoda - 03.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:40
Pałac mój widzę ogromny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
13:00
Przed meczem - Wielki Mecz TVN vs. WOŚP, odc. 3
program
Godziny emisji
13:10
Star Trek
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórca serialu "Zagubieni" powraca do początków jednej z najsłynniejszych kosmicznych sag w historii kina. Kolejna opowieść o losach załogi USS Enterprise przenosi nas w czasy pierwszej misji kapitana Kirka (Chris Pine) i jego towarzyszy. Ponieważ Kirk musi opuścić statek, zastępuje go opanowany i pozornie pozbawiony uczuć Spock (Zachary Quinto). Już podczas dziewiczego rejsu załoga Enterprise będzie musiała stawić czoła zagrożeniu mogącemu wpłynąć na losy całego wszechświata.... ( USA/Niemcy 2009)

Reżyseria: J.J. Abrams
Obsada: Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Eric Bana, Bruce Greenwood, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, Ben Cross, Winona Ryder, Chris Hemsworth
14:05
Ranczo - odc. 126 (seria X, odc. 9) - Edukacyjne dylematy
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Solejukowa świetnie sprawdza się w roli nauczycielki. Gorzej wyglądają jej kontakty z resztą ciała pedagogicznego. Kusy po wypadku zmienia nastawienie do życia. Prezes Kozioł, który startuje w wyborach na prezydenta RP, otrzymuje niepokojącą propozycję. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Agnieszka Pawełkiewicz, Artur Barciś, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Katarzyna Żak, Lidia Sadowa, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, Wiesław Komasa

Czas: 43min.
14:00
Familiada - odc. 2386
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Hity kabaretu - Neo - Nówka przedstawia The Sejm
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W cyklicznym programie prezentacja najciekawszych skeczy popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu Neo - Nówka. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
14:10
Polska z Miodkiem - (25) Białystok
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii drogich każdemu sercu Polaka miejsc, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
14:20
Szkatułka z Hongkongu
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu toczy się w 1929 r. Pracownik policji państwowej, niejaki Bielecki, zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie zawierających narkotyki szkatułek z podwójnym dnem, które od niedawna zalewają Polskę. Docierają one do kraju drogą morską z Hongkongu. (Polska 1983)

Reżyseria: Paweł Pitera
Obsada: Piotr Garlicki, Piotr Fronczewski, Andrzej Chichłowski, Henryk Bista, Stanisław Dąbrowski

Czas: 51min.
14:35
Transformers: Zemsta upadłych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/sci-fi. Reżyser Michael Bay i producent Steven Spielberg przedstawiają kolejną część pełnego akcji przebojowego filmu, w którym rozgrywa się bitwa o losy ziemi. Minęły dwa lata od czasu kiedy młody Sam Witwicky (Shia LaBeouf) dokonał ocalenia Ziemi przed decydującym starciem pomiędzy dwoma wojującymi ze sobą grupami robotów. Pomimo swojej walecznej postawy Sam jest nadal przeciętnym nastolatkiem z typowymi dla swojego wieku problemami – decyzją o wybraniu drogi edukacji i pójściem do... (USA, 2009)

Reżyseria: Bay Michael(1)
Obsada: Duhamel Josh, Fox Megan, Gibson Tyrese, LaBeouf Shia, Turturro John
14:45
Biały tygrys
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie zaciekłych walk na froncie wschodnim drugiej wojny światowej w kluczowych momentach bitew pojawia się jak widmo tajemniczy niemiecki czołg zwany Białym Tygrysem, który sieje spustoszenie w szeregach radzieckich, po czym równie nagle znika. Rosjanie postanawiają dopaść nieuchwytny pojazd wroga i zniszczyć go przy pomocy specjalnej wersji czołgu T-34, który stanie z nim do walki…   Dla małoletnich od lat 12 (Rosja, 2012)

Reżyseria: Shakhnazarov Karen
Obsada: Grishko Valeriy, Kishchenko Vitaliy, Vertkov Aleksey
15:05
Miłość nad fiordem. Na fali przypływu. cz. 1/2
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znana architektka Agnes Wellem dostaje propozycję przygotowania projektu sali parafialnej przy pięknym drewnianym kościółku w niewielkim norweskim miasteczku. Agnes przyjmuje wyzwanie, zdając sobie sprawę z tego, że jest to zawodowa szansa dla niej. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Jörg Grünler
Obsada: Markus Knüfken, Esther Schweins, Stephanie Japp

Czas: 43min.
15:55
Polski grill - /10/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa z kamerą jeździ w różne regiony Polski, spotyka się z miłośnikami grillowania. Wybierzemy miejsca szczególnie malownicze lub charakterystyczne dla danego regionu i tam zaproponujemy wielbicielom grillowania wspólne biesiadowanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 675 Byle do świtu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola po wybuchu ma poparzone drogi oddechowe i od razu trafia do szpitala. W trakcie badań stan dziewczyny nagle się pogarsza i dochodzi do krwotoku Tymczasem Sara i Piotr wspólnie próbują pomóc Mirce - pacjentce w ciąży, która ma przeszczepioną nerkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Anna Karczmarczyk - Ola, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł

Czas: 48min.
15:15 Na żywo
Lato w Regionach - Zarszyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weekendowy program realizowany "na żywo" przez Oddziały TVP. Prezentowane będą najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z odwiedzanych miejsc odbywać się będą imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region. (Polska 2017)


Czas: 12min.
15:25
Doktor
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktora Tadeusza Borowskiego znają chyba wszyscy białostoczanie. To założyciel Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chorych i pierwszego w Polsce, stacjonarnego hospicjum o nazwie Hospicjum Dom Opatrzności Bożej w Białymstoku. (Polska 2015)


Czas: 29min.
15:55 Na żywo
Lato w Regionach - Zarszyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weekendowy program realizowany "na żywo" przez Oddziały TVP. Prezentowane będą najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z odwiedzanych miejsc odbywać się będą imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region. (Polska 2017)


Czas: 12min.
15:50
Wielki Mecz TVN vs. WOŚP
program
Godziny emisji
16:25
Sonda 2 - (59)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 25min.
16:20
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ósma edycja cieszącego się ogromną popularnością muzycznego show... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 41min.
16:20
Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa adaptacjaznanej powieści Romana Bratnego - "Kolumbowie - rocznik 20", a właściwie jej dwóch pierwszych tomów. Serial opowiada o polskim ruchu oporu przeciw hitlerowskim okupantom, o młodzieży lat wojny, jej codziennym życiu i walce. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Antonina Gordon - Górecka, Bożena Kowalczyk, Karol Strasburger, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka, Bolesław Idziak, Andrzej Zaorski, Lech Ordon

Czas: 54min.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 118 (seria X odc. 1) - Matczyna miłość
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tajemniczych okolicznościach zostaje napadnięty wnuk gen. Zaniewskiego, 8 - letni Patryk. Nieprzytomny chłopiec trafia do szpitala. Sprawą zajmuje się zespół komisarza Górskiego. Gen. Zaniewski jest bliskim przyjacielem komendanta Mędrzaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Zbigniew Lesień, Zuzanna Zielińska, Katarzyna Zawadzka, Jacek Mikołajczak, Aldona Struzik, Jan Wojciechowski

Czas: 41min.
17:05
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ósma edycja cieszącego się ogromną popularnością muzycznego show... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 41min.
17:20 Na żywo
Lato w Regionach - Zarszyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weekendowy program realizowany "na żywo" przez Oddziały TVP. Prezentowane będą najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z odwiedzanych miejsc odbywać się będą imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region. (Polska 2017)


Czas: 8min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Agnieszka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, ma kłopoty z poruszaniem się. Wyszła za mąż za pana Wojtka, któremu jej choroba nie przeszkadza. Na świat przyszedł ich syn Szymon i wydawało się, że ich życie potoczy się niemal bajkowo. Niestety, dziewięcioletni dziś Szymon zachorował. Ma tylko jedną zdrową nerkę - druga jest uszkodzona w znacznym stopniu. Rodzina wszystko podporządkowała chorobie – codziennym badaniom, kontrolom lekarskim, wielotygodniowym pobytom w... (Polska, 2017)

Reżyseria: Gwardys Jolanta, Olejnik Agnieszka, Samborski Rafał, Toporowska Olga, Zaleszczuk Karolina
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Od sklepowej do królowej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drew Patterson (Robbie Amell "True Jackson") – bogaty i przystojny kapitan szkolnej drużyny – jest obiektem marzeń wszystkich dziewczyn w liceum. Mandy Gilbert (Ashley Tisdale "High School Musical") to z kolei zwykła dziewczyna, która nigdy nie cieszyła się popularnością w szkole. Kiedy Drew, znudzony gwiazdą zespołu cheerleaderek, z którą dotąd chodził, okazuje jej zainteresowanie, Mandy nie może uwierzyć w swoje szczęście. W dodatku chłopak zaprasza ją na imprezę w... (USA, 2008)

Reżyseria: Herek Stephen
Obsada: Collins Lauren, Pollak Kevin, Tisdale Ashley
18:40
Jaka to melodia? - odc. 3592
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Rodzinka.pl - odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Drzewo marzeń, odc. 1/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Drzewo marzeń” to program, w którym marzenia stają się rzeczywistością. Nie własne marzenia dzieci, ale te dotyczące najbliższych o których mali bohaterowie pomyśleli. Pomagamy im uszczęśliwić tych, którzy są dla nich ważni.. W pierwszym odcinku drzewo marzeń stanęło w Otwocku, a Mateusz Gessler przed niełatwym wyborem. Spośród wielu bezcennych marzeń wybrał trzy, które zrobiły na nim niezwykłe wrażenie. Szymon, który bardzo kocha tatę, chce, żeby ten, choć na jeden dzień przeniósł się w...

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7186
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7169
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7166
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5059
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.631
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od ponad 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Biało - Czerwoni Droga do Rosji
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 14 (seria II odc. 1) - Przyjęcie
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polina, Uljana, Swieta i Olya wciąż mieszkają u pana Henryka. Przynajmniej na papierze, bo Swieta więcej przebywa u mecenasa, a Olya piętro wyżej u Tomka. Olya za radą Nowakowej zaczęła kurs językowy, Uljana wciąż szlifuje granie na skrzypcach. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
20:05
Gladiator
dramat historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrealizowany z ogromnym rozmachem inscenizacyjnym, choć nie zawsze zgodnie z prawdą historyczną, fresk kostiumowy ukazujący początek zmierzchu imperium rzymskiego - największej potęgi militarnej i politycznej, jaką znał świat. (USA 2000)

Reżyseria: Ridley Scott
Obsada: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen

Czas: 148min.
20:00
Studio
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:30 Na żywo
LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 FINAŁ
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:00
Sherlock Holmes
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa opowieść o najgenialniejszym detektywie wszech czasów. Sherlock (Robert Downey Jr.) i jego przyjaciel, dr Watson (Jude Law), doprowadzają do aresztowania i stracenia przestępcy pochodzącego z arystokracji, lorda Blackwooda. On jednak, przed egzekucją zapowiada, że zmartwychwstanie i dokończy dzieła. I rzeczywiście, już następnego dnia po pogrzebie grób lorda jest otwarty, a jego ciała nie ma. W Londynie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. , napisy ( USA/Wielka Brytania/Niemcy 2009)

Reżyseria: Guy Ritchie
Obsada: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Eddie Marsan
20:00
Pitch Black
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pasażerski statek kosmiczny rozbija się na nieznanej planecie. Katastrofę udaje się przeżyć garstce osób, wśród których są: eskortowany do specjalnego więzienia niebezpieczny przestępca - Riddick (Vin Diesel), pilnujący go policjant - Johns (Cole Hauser) i pilot – Carolyn Fry (Radha Mitchell). Warunki tam panujące – brak roślinności, upał i trwająca ponad 40 ziemskich lat doba – nie napawają optymizmem, ale jeszcze bardziej niepokojące są tajemnicze i złowrogie ślady ludzkiej bytności na tej... (USA, 2000)

Reżyseria: Twohy David
Obsada: Diesel Vin, Hauser Cole, Mitchell Radha
21:20
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 1
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Dawid - bohaterowie poprzedniej edycji - mówią sobie sakramentalne tak. Marta Manowska tam była, miód i wino piła, a co widziała o tym w odcinku. Marta odwiedza też piątkę rolników - bohaterów nowej edycji programu, przywożąc oczekiwane listy. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 46min.
22:20
Zakochana Jedynka - Wciąż ją kocham
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody komandos na przepustce zakochuje się z wzajemnością w pełnej ideałów dziewczynie. Kiedy po romantycznych wakacjach John i Savannah muszą się na krótko rozstać, piszą do siebie. Splot okoliczności sprawia, że okres ich rozłąki znacznie się wydłuża. (USA 2010)

Reżyseria: Lasse Hallstroem
Obsada: Amanda Seyfried, Channing Tatum, Scott Porter

Czas: 103min.
22:50
Kino bez granic - Lewiatan
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieło Andrieja Zwiagincewa, wybitnego współczesnego twórcy rosyjskiego kina, uhonorowane nagrodą za scenariusz na festiwalu w Cannes 2014. Przygnębiający obraz rosyjskiej prowincji, gdzie przeciętny obywatel jest zdany na łaskę lokalnej władzy. (Rosja 2014)

Reżyseria: Andriej Zwiagincew
Obsada: Aleksey Serebryakov, Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov, Anna Ukolova, Roman Madyanov

Czas: 135min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 03.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Wojna domowa - odc. 1/15 - Ciężkie jest życie
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mam w archiwum wycinek z "Walki Młodych", w którym zarzucono nam, że takie nieodpowiedzialne seriale jak "Wojna domowa" spowodowały ruchy młodzieżowe 1968 r. - wspominał J. Gruza. W 1 - szym odc. przedstawia się Paweł Jankowski, zbuntowany nastolatek. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Irena Dziedzic

Czas: 29min.
22:45
Saga Zmierzch: Przed świtem Część I
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza część finałowej opowieści niezwykle popularnego cyklu. Dalsze losy Belli, Edwarda i Jacoba. Pierwszy film finałowej opowieści z cyklu Saga zmierzch. Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż poślubną. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. To szczęśliwe zdarzenie wprowadza w życie młodych małżonków wiele zamieszania. Tym bardziej, że przebiegowi ciąży daleko do normy i najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym... ( USA 2011)

Reżyseria: Bill Condon
Obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner
22:15
Dystrykt 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowy thriller sci-fi. Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. – zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej nadzoru specjalna firma Multi-National United nie dba jednak o godziwe warunki dla przybyszy. Prawdziwym celem korporacji są badania nad odebraną im niezwykłą bronią. Do jej obsługi potrzebne jest jednak DNA obcych. Konflikt między gospodarzami... (Kanada, Nowa Zelandia, RPA, USA, 2009)

Reżyseria: Blomkamp Neill(1)
Obsada: Boltt Nathalie, Cope Jason, Mkandawie Elizabeth, Sharlto Copley, Strike Sylvaine
23:00
Glob - Magazyn Nowości Naukowych - Raport odc. 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Glob magazyn nowości naukowych to program poświęcony najważniejszym informacjom z różnych dziedzin nauki. Prezentuje odkrycia i wynalazki, przybliża aktualne badania prowadzone w Polsce i na świecie, opowiada o wydarzeniach naukowych. (Polska 2017)


Czas: 6min.
23:10
e - sport planet
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 13min.
23:20
Pod Tatrami - Mistrzostwa Podhala w Powożeniu
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Mistrzostwa Podhala w Powożeniu, warsztaty rękodzieła ludowego dla dzieci, Międzynarodowy Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach (Polska 2017)


Czas: 8min.
23:30
Szlachetne zdrowie 13
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pionierskie zabiegi w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Dotyczą chorych na nowotwory pęcherza i prostaty. Gościem programu jest dr n. med. Krzysztof Zajączkowski z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej (Polska 2017)


Czas: 13min.
23:55
Polska zza siódmej miedzy odc. 1
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnienie twórczości Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969/1971. (Polska 2015)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 39min.
23:00
Wojna żeńsko-męska
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w... (Polska, 2011)

Reżyseria: Palkowski Łukasz(1)
Obsada: Bohosiewicz Maja, Bohosiewicz Sonia, Grażyna Szapołowska, Karolak Tomasz, Mecwaldowski Wojciech
00:15
Służące
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja bestsellerowej debiutanckiej powieści Kathryn Stockett. Autorka wydanej w 2009 r książki pochodzi z Jackson w stanie Missisipi, gdzie właśnie została ulokowana akcja opowiedzianej przez nią historii. Lata 60. , Południe USA. (USA 2011)

Reżyseria: Tate Taylor
Obsada: Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer

Czas: 140min.
00:35
Szlakiem drewnianych kaplic - Mójcza odc. 4
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
00:50
Nożem i widelcem - odc. 11 Krem cytrynowy z kajmakiem, gulasz ze schabu zapiekany z sufletem ziemniaczanym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
00:45
Alzacki kocioł
Godziny emisji
Rozwiń opis
Styczeń 1945 roku. Francuski pułk spadochroniarzy ma za zadanie, wraz z oddziałem amerykańskim, oswobodzić Alzację. Alianci muszą najpierw zająć las graniczący z miastem Jebsheim, które później nazwane będzie „francuskim Stalingradem”. Pod naporem Niemców w ekstremalnie surowych zimowych warunkach, wśród śniegu i mrozu, żołnierze doświadczą piekła wojny i walcząc o przetrwanie staną oko w oko z nieoczekiwanym wrogiem.   Dla małoletnich od lat 16 (Francja, 2016)

Reżyseria: Aboucaya David
Obsada: Aboucaya David, Aboucaya Laurent, Baik Tommy Lee
01:20
Orzeł
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W założeniu reżysera "Orzeł" miał być wierną rekonstrukcją dziejów jednego z polskich okrętów podwodnych, biorących udział w walkach września 1939 r. Po kapitulacji Polski "Orzeł" zdołał umknąć hitlerowcom i zawinął do Tallina, by uzupełnić zapasy paliwa. (Polska 1958)

Reżyseria: Leonard Buczkowski
Obsada: Wieńczysław Gliński, Aleksander Sewruk, Jan Machulski, Roland Głowacki, Andrzej Herider, Bronisław Pawlik, Zbigniew Filus, Henryk Bąk, Ignacy Machowski, Michał Gazda

Czas: 105min.
01:05
Pałac mój widzę ogromny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
01:45
Szkatułka z Hongkongu
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu toczy się w 1929 r. Pracownik policji państwowej, niejaki Bielecki, zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie zawierających narkotyki szkatułek z podwójnym dnem, które od niedawna zalewają Polskę. Docierają one do kraju drogą morską z Hongkongu. (Polska 1983)

Reżyseria: Paweł Pitera
Obsada: Piotr Garlicki, Piotr Fronczewski, Andrzej Chichłowski, Henryk Bista, Stanisław Dąbrowski

Czas: 51min.
01:35
Wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sportowy. Były żołnierz piechoty, Tommy Riordan (Tom Hardy) po 14 latach nieobecności powraca do rodzinnego miasta. Kiedyś tragiczne wydarzenia poróżniły go z ojcem (Nick Nolte) i resztą rodziny, a rany do tej pory nie zostały zabliźnione. Jednak chłopak zwraca się do ojca, eks-alkoholika i eks-trenera, o pomoc w przygotowaniu do startu w turnieju MMA. To wyjątkowy turniej - zwycięzca zgarnie najwyższą nagrodę w historii sportu. Tommy pnie się do góry, wygrywając kolejne brutalne... (USA, 2010)

Reżyseria: O'Connor Gavin(1)
Obsada: Edgerton Joel, Frank Grillo, Hardy Tom, Kevin Dunn, Morrison Jennifer, Nolte Nick
01:10
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 7/8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

01:40
Niezwykłe przypadki medyczne, sez. 2, odc. 8
program lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim sezonie programu Krzysztof Gojdź ponownie dotrze do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Prowadzący, jak nikt inny potrafi wysłuchać cierpiących ludzi i zrobi wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi zmierzy się dr Gojdź. Na pewno nikogo nie zostawi bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności znakomitych fachowców będzie przywracał... (Polska)

02:50
Jaka to melodia? - odc. 3592
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 40min.
02:40
Skróć pan to
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)

Reżyseria: Monika Meleń, Aleksandra Rek

Czas: 51min.
02:10
Revolution, odc. 13/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Neville musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem i trudnymi wyborami, ponieważ Monroe ma wątpliwości co do jego lojalności. Kapitan Tom wyrzeka się swojego syna Jasona i zostaje pojmany przez Milesa. Rachel i Charlie powoli odnawiają swoją relację. Jednak znów zostają rozdzielone, gdy Rachel wyrusza z misją, która ma na celu przywrócić energię i poczucie własnej wartości. Musi podjąć się niebezpiecznej wyprawy do tajemniczej Wieży, która jest jej jedyną szansą na odkupienie. (USA)

03:40
Biblia - Salomon, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król Salomon był synem Dawida. Tuż przed śmiercią Dawida wybucha spór o sukcesję tronu. Salomon pokonuje swojego starszego brata i zostaje królem Izraela. Słynący z mądrości, sprawiedliwości i umiłowania pokoju Salomon zdobywa szacunek ludu. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Max von Sydow, Anouk Aimee, Richard Dillane, David Suchet

Czas: 44min.
03:20
Po własnym pogrzebie
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
w filmie "Po własnym pogrzebie" główny bohater na nowo podejmuje konspiracyjną działalność. Po jego "śmierci" skomplikowały się kontakty z Iwowskim łącznikiem. Toczą się rozgrywki między niemieckim wywiadem a komórką AK. (Polska 1989)

Reżyseria: Stanisław Jęryka
Obsada: Anna Ciepielewska, Andrzej Grabarczyk, Bronisław Pawlik, Janusz Bukowski, Marek Kondrat, Eugeniusz Kujawski

Czas: 80min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:10
Uwaga!, odc. 5059
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:30 Na żywo
Moc Magii, odc. 240/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
04:20
Tajemnice losu, odc.2785
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.834
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Teraz Ryby - odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:45
1200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie oraz Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Muzeum w Częstochowie składa się z 2 sal wystawowych oraz działającego zakładu produkcyjnego. Drugie muzeum ma najbogatszą w Polsce kolekcję. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
05:00
Disco Gramy, odc.3800
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.838
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info