Program dla 2017-09-04 od do
20.08 21.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Latający panteon bohaterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3591
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
TERAZ RYBY / Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
05:45
1200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie oraz Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Muzeum w Częstochowie składa się z 2 sal wystawowych oraz działającego zakładu produkcyjnego. Drugie muzeum ma najbogatszą w Polsce kolekcję. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
05:00
Disco Gramy, odc.3800
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5059
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.838
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
.


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 128 "Używki są dla mądrych"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janina i Zenon sprzeczają się co do pomysłu przenosin na wieś. Ludwik sam zaczyna zastanawiać się nad sprzedażą domu. Kacper zamawia przez Internet niebezpieczne zabawki, a Kuba i Tomek starają się sobie udowodnić kto jest wyższy. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Program katolicki
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 20min.
06:10
Pod Tatrami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska)


Czas: 8min.
06:20
Nożem i widelcem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska)


Czas: 12min.
06:30
Jak to działa - odc. 41 Laser
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wyjaśnimy zasadę działania lasera. Pokażemy technologię jego produkcji oraz różne zastosowania. Przypomnimy osiągnięcia polskich naukowców w budowie niebieskiego lasera i sprawdzimy, jaki jest obecny status projektu. (Polska 2013)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 13/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chata Paprocańska (Tychy). W Tychach, blisko lasów i jeziora, swoją „Chatę Paprocańską" prowadzi Dorota, którą na co dzień dzielnie wspiera mąż Jerzy. Ona gotuje, zarządza i wymyśla. On słucha, realizuje jej pomysły i bardzo często ucieka z restauracji do swoich koni. Bo w tej Chacie, choć bywa smacznie, nie zawsze bywa wesoło. Tej dwójce humory poprawić może tylko Magda Gessler. (Polska)

06:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.12 Berlin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

07:05
M jak miłość - odc. 113
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ekscytującym wypadzie z Michałem Małgosia powraca do domu brata. Krzysztof i Maria cieszą się, że interes z wypożyczalnią rozkręca się znakomicie. Zduńska martwi się jednak, czy Paweł poradzi sobie z jednoczesną pracą u ojca i w przetwórni. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.34 Wielki wyścig część 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.43 Zero to Hero/Cat-Choo/Finnegan's Flea/No Place Like Rome
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Polski grill - /10/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Trudne sprawy, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Harasimowicz (43 l.) od kilku miesięcy mieszka ze swoją żoną Joanną (40 l.) i synami: Łukaszem (19 l.) i Sebastianem (17 l.) na osiedlu w Sandomierzu. Bohater tego odcinka przeprowadził się do miasta z rodziną w poszukiwaniu pracy. Jest zatrudniony jako operator dźwigu. Łukasz, starszy syn, znalazł pracę jako mechanik samochodowy. Sebastian, młodszy z braci, przygotowuje się do matury. Chłopak jest bardzo zdolny, ambitny i dobrze wychowany. Niestety, od kilku miesięcy sprawia rodzicom... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2072
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:10
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
09:35
Rok w ogrodzie extra
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
09:45
Żołnierze fuehrera podbijają Polskę
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 1939 r. fotografowi naczelnego dowództwa Wehrmachtu, Hugo Jaegerowi, polecono sfotografować inwazję Trzeciej Rzeszy na Polskę. Fotografie wykonał też prof. Heinrich Hoffmann z Monachium. I tak powstał cykl "Żołnierze fuehrera na polu bitwy". (Polska 1996)

Reżyseria: Jerzy Redlich

Czas: 11min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.654
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek spotyka się ze swoją informatorką, Nadią Antonycz. Dziewczyna pracuje w klubie go-go i wydaje się być czymś zaniepokojona. Okazuje się, że na rynku pojawił się nowy gracz, który przejął klub, w którym pracuje Nadia. Dziewczyna nie wie, czego ma się po nim spodziewać. Mija parę dni i zaniepokojony Tomek bezskutecznie próbuje skontaktować się z Nadią. Dziewczyna zapadła się jak kamień pod ziemię, a Tomek jest przekonany, że coś musiało się jej stać. W dodatku, Nadia jest sierotą, nie ma... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.655
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawia się Artur Kozielski w towarzystwie swojej nastoletniej córki, Nikoli. Dziewczyna jest zrozpaczona niedawną śmiercią swojego ulubionego piosenkarza Oliwiera Ruseckiego, który według doniesień medialnych przedawkował narkotyki. Nikola jest jednak przekonana, że jej idol został zamordowany i wybłagała u ojca, żeby ten wynajął detektywów w celu wyjaśnienia zagadki śmierci Oliwiera. Detektywi szybko ustalają, że wokół śmierci Oliwiera rzeczywiście jest sporo... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

10:10
Korzenie - odc. 6/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Toby jest na plantacji doktora Reynoldsa, porządnego człowieka, który pozostawia niewolnikom dużą swobodę. Pracuje tam też czarnoskóra Bell. Toby wiele jej zawdzięcza. Opiekowała się nim, kiedy był na granicy życia i śmierci. Rodzi się między nimi uczucie. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 46min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 941
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Patrycja Szczepanowska, Krzysztof Ibisz, Wojciech Błach, Grzegorz Stosz

Czas: 20min.
10:50
Reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Mikołajczyk i Adam Sikora są parą. Joanna jest plastykiem, Adam skończył studia medyczne i w niedalekiej przyszłości ma zamiar przejąć prywatny gabinet w Supraślu Podlaskim. Joanna nie chce wyjeżdżać z Łodzi, dlatego ma nadzieję, że gdy Adam pozna jej matkę jego plany ulegną zmianie. Matka Joanny, Jadwiga kieruje prywatną kliniką, którą kilkanaście lat temu założył jej mąż. Dniem, który zmieni jego życie, jest właśnie ów dzień, gdy po raz pierwszy spotka przyszłą teściową. Jadwiga... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.121 Siempre tuya Acapulco 121/136
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 4/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Colleen poznaje w Denver śpiewaczkę - Gildę StClair. Dziewczyna jest zauroczona życiem, jakie prowadzi Gilda. Razem przyjeżdżają obie do Colorado Springs, gdzie artystka ma dać koncert. Kiedy Gilda dociera na miejsce, okazuje się że ma chorą krtań... (USA 1996)

Reżyseria: O'Harra Terrence
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 46min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1689
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara oddaje córkę Hubertowi i przeprasza go. Pragnie odbudować relacje rodzinne i stać się prawdziwą matką dla Marysi. Hubert pozostaje nieustępliwy, choć widać, że targają nim sprzeczne uczucia Borys roztrząsa sprawę spadku po Wiktorze Nawrocie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Iza Zwierzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek

Czas: 24min.
11:55
Na dobre i na złe - odc. 445 - Koniec złudzeń
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr rozstaje się z Wiki, którą obwinia o to, że Soszyński dowiedział się o swojej bezpłodności. Rozżalona Wiktoria z pomocą Przemka przeprowadza się do nowego hotelu lekarzy. Zosia walczy o życie pacjentki po rozległym zawale. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 47min.
11:15
Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa adaptacjaznanej powieści Romana Bratnego - "Kolumbowie - rocznik 20", a właściwie jej dwóch pierwszych tomów. Serial opowiada o polskim ruchu oporu przeciw hitlerowskim okupantom, o młodzieży lat wojny, jej codziennym życiu i walce. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Antonina Gordon - Górecka, Bożena Kowalczyk, Karol Strasburger, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka, Bolesław Idziak, Andrzej Zaorski, Lech Ordon

Czas: 54min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.303
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lokalu obok mieszkania Protasiuków wprowadza się para młodych ludzi. Paulina (47 l.) i Krzysztof (49 l. ) mają nadzieję, że trafiło im się miłe sąsiedztwo, jednak pierwsze próby kontaktu z Alicją (28 l.) i Tomaszem (30 l.) Grudniakami nie zapowiadają towarzyskiego sukcesu. Alicja sprawia wrażenie wystraszonej i zahukanej, za to jej mąż jest kłótliwym cholerykiem. Krzysztof nalega, by żona nie angażowała się w sprawy prywatne sąsiadów, jednak Paulina chce uparcie dotrzeć do młodej kobiety.... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Wielki Mecz TVN vs. WOŚP
program
Godziny emisji
11:00
Detektywi w Akcji, odc.52 Nossa! Catering. Bunt w świątyni wellness.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Bibi zajmują się zleceniem kierownika personelu hotelowej strefy wellness. Od czasu awansu z kosmetologa na kierownika personelu jest mobbowany przez kolegów z pracy. Nie słuchają jego poleceń i unikają go, jak tylko mogą. Niedawno usłyszał, jak jeden z kolegów odradza klientowi zabiegi w jego wykonaniu. Cały personel trzyma przeciwko niemu sztamę, więc nawet szef przestaje darzyć go zaufaniem. Dariusz obawia się, że w efekcie mobbingu straci posadę. Mężczyzna ma... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wąsiński Piotr
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
To się opłaca - Inwestycje na obszarach NATURA 2000
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, którego celem jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy lasów
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:55
Tysiąc i jedna noc - odc. 133
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu po utracie dziecka popada w depresję i znów sięga po alkohol. Wszyscy śpieszą jej z pomocą. Szeherezada tęskni za Onurem, przełamuje się i pierwsza wyciąga rękę. Eda zabija szantażującego ją mężczyznę. Ahu i jej matka zostają na ulicy. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
A miało być tak pięknie - wspólne życie, romantyczne wieczory, razem spędzana starość i spacer, trzymając się za ręce… Czasem jednak po wielkiej miłości zostaje: wyczyszczone konto bankowe, długi u znajomych i rodziny, zobowiązania kredytowe, niezapłacone rachunki, a także rozpacz, depresja czy myśli samobójcze. Poznamy historie kobiet, które zostały oszukane przez mężczyzn kobiet – scenariusz do tej paradokumentalnej serii napisało życie. Ewa Janowicz (40 l.), właścicielka firmy... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wrzosek Robert
12:00
Detektywi w Akcji, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się starsza pani zamartwiająca się o swojego syna, który powinien już wyjść z więzienia, ale do tej pory nie pojawił się w domu. Detektywi ustalają, że po odsiedzeniu połowy 6-letniego wyroku za pobicia, wymuszenia i handel narkotykami, mężczyzna został właśnie zwolniony za dobre sprawowanie. „Interesami” skazanego pod jego nieobecność zajmowała się jego żona, ale nie wygląda na to, żeby się martwiła o zaginionego: imprezuje w dyskotece, w dodatku nie sama.... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Panisko Aleksandra
13:55
Mars - Mars: Nowy świat
dokument fabularyzowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 2016)

Reżyseria: Everardo Gout

Czas: 47min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 19min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroMoc
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.712
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Ludzkie dramaty, głęboko skrywane tajemnice, zdrady, kłamstwa, niecodzienne kłopoty zwykłych ludzi. Drobne, przyziemne problemy, a także poruszające, wstrząsające i niejednokrotnie zaskakujące historie inspirowane prawdziwym życiem. To wszystko w nowym sezonie serialu paradokumentalnego „Trudne sprawy”. W pierwszym odcinku z nowej serii: Gdy 19-letnia Nina wchodzi na dyskotekę, nie wierzy własnym oczom – jej zazwyczaj grzeczna, przyrodnia siostra Maja (17 l.) wraz z... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 7, odc. 6/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
PARYŻ „MAŁA AFRYKA”. Nie trzeba jechać na drugą półkulę, żeby dotrzeć na kraniec świata. Martyna udowodniła to w kolejnym odcinku programu, w którym wybrała się do … Paryża, gdzie weszła w świat mniejszości narodowych. Wierni swoim tradycjom wpływają na koloryt i niepowtarzalny charakter Francji. Jednak skrywają tez swoje mroczne sekrety. Martyna oprowadzi nas po Paryżu jakiego przeciętni turyści nie znają. Będzie nie mniej egzotycznie i nie mniej ekscytująco niż w podróży do najdalszych... (Polska)

13:30
Szpital, odc. 390
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala Zenona Lisiaka. Mężczyzna mieszka na wsi i jest rolnikiem. Podczas rozpędzania ciągnika nie udało mu się wskoczyć do kabiny, wpadł pod maszynę. Ma bardzo poważnie uszkodzoną rękę. Na oddział przyjeżdża jego żona i młoda sąsiadka, która od wielu lat jest zakochana w synu rolnika. Chłopak przeprowadził się do miasta i nie chce słyszeć o powrocie na wieś. Ranny rolnik obawia się, że sam nie poradzi sobie z gospodarstwem… Do szpitala przyjeżdża Lucyna Czerska.... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach wchodzi na komendę. Dzwoni do niego psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje i zachował to w tajemnicy. Grozi, że w przeciwnym razie zginie wielu ludzi. Białach idzie prosto do Pani Komendant. W tym momencie przychodzi mms z ostrzeżeniem od psychologa. Tymczasem psycholog kręci się obok szkoły z jakąś torbą. Wygląda bardzo źle i jest w gorączce. Na patrolu Karolina, widząc, że z Mikołajem coś jest nie tak, próbuje go wybadać. Białach unika... (Polska 2017)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub
14:00
Elif - odc. 83
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:55
O mnie się nie martw - s. VI odc. 13/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin uczestniczy w rozprawie rozwodowej Sylwii. Znowu przekonuje się, jakim człowiekiem jest jej mąż. Sylwia dostaje rozwód, ale Igor oświadcza jej, że to nie koniec. Krzysiek podejrzewa, że Marta ma tajemniczego adoratora, od którego odbiera SMS - y. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 43min.
14:15
Droga wodna niestrzeżona
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film jest próbą odkrycia tajemnicy rzekomego skoku przez stoczniowy płot Lecha Wałęsy w sierpniu 1980 r. Sam Lech Wałęsa przy różnych okazjach podawał sprzeczne wersje na temat okoliczności i miejsca owego skoku przez płot. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Turkowski, Łukasz Korwin

Czas: 49min.
14:00
Pierwsza miłość
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata i Cezary biorą ślub. Zauroczony Zuzią Krystian zrywa z Martą. Melka próbuje uwolnić Pawła z aresztu. Na policji dowiaduje się jednak, że jej oskarżenia o próbie gwałtu okazały się bezpodstawne. Dariusz znalazł alibi na swoją obronę. Artur i Sabina proponują Aleksandrowi, by został członkiem zarządu firmy. Podczas uroczystego bankietu, wydanego na jego cześć, w firmie niespodziewanie zjawia się uzbrojony ojciec Aleksa...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska, 2017)

Reżyseria: Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Adamski Włodzimierz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Fronczek Monika, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jarmołowicz Joanna, Koterski Michał, Kwietniewski Rafał, Malinowski Michał, Mandes Tomasz, Matuszak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Płoszajski Łukasz, Romanowska Elżbieta, Sawczuk Katarzyna, Suchora Agnieszka, Szafirska Marysia, Tomaszewski Maciej, Wabich Robert, Wieszczek Krzysztof, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.758
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na pytanie dlaczego mnie to spotkało. Takimi właśnie prawdziwymi życiowymi rozterkami zwykłych ludzi inspirowany jest serial paradokumentalny ”Dlaczego ja?”. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących tuż obok nas, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Śledzimy ich zmagania z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy odpowiedzi na to jedno proste pytanie - „Dlaczego ja?”.... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 6/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Kielce „L’amore” Restauracja „L’amore” powstała w wyniku miłości Mariusza, czyli właściciela, do kuchni włoskiej. Słoneczną Italię Mariusz odwiedzał wielokrotnie i włoskie dania zawsze bardzo mu smakowały, dlatego kiedy otwierał... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.155
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Obserwator - odc. /135/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
15:55
Zraniona miłość - odc. 78
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 44min.
15:55
Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przychodzi zima. W bloku wyłączają ogrzewanie, ciepłą wodę, często i światło. Towarzysz Winnicki namawia lokatorów, by trzymać się solidarnie, razem, po czym przenosi się do willi byłej żony. Pozostali mieszkańcy nie załamują rąk. (Polska 1983)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski

Czas: 56min.
15:15
Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
15:35
1200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie oraz Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Muzeum w Częstochowie składa się z 2 sal wystawowych oraz działającego zakładu produkcyjnego. Drugie muzeum ma najbogatszą w Polsce kolekcję. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 434
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część opowieści o całkowitej przebudowie domu rodziny Vardon, której trudna sytuacja życiowa wzruszyła także głuchoniemą aktorkę filmową, Marlee Matlin. Judy i Larry Vardon są małżeństwem od dwudziestu lat i oboje są głusi. Mają dwóch synów, z których młodszy – Lance jest chłopcem niewidomym i autystycznym. Całą rodziną opiekuje się starszy z nich synów, Stefan – chłopiec o złotym sercu. Dzielna ekipa projektantów z programu „Dom nie do poznania”: Ty, Constance, Michael, Paul, Preston... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Matlin Marlee, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób, potrzebujących pomocy. Wypadki, zasłabnięcia, czy też włamania to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 135/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Komisariat
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 20min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 2
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ozan zaprzyjaźnia się z Umut. Asude jest jej wdzięczna za uratowanie gali. Zeliha ma wypadek w pracy. Umut do niej jedzie a Ozan razem z nią. Okazuje się, że Zeliha nie była ubezpieczona. Ozan płaci za pomoc sanitarną w szpitalu i odwozi je do domu. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje, i jeszcze więcej w najnowszych odcinkach codziennego serialu z gatunku docu-crime pt. „Gliniarze". Serial opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. Bohaterami serialu są również pozostali policjanci wydziału,... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 782
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:25
Program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3593
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 25min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - 6/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2518
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Jesienią przed bohaterami „Pierwszej miłości” dramatyczne chwile, niebezpieczeństwo, trudne decyzje i zaskakujące rozwiązania. Po strzelaninie w Kulczycki Corporation rozpoczyna się walka o życie Sabiny. Szantażowana przez Darka Melka będzie zmuszona do współpracy z mafią. Michał pokaże oblicze, którego Marysia nie znała. W życiu Kaśki i Radka pojawią się nowe kobiety, a w życiu mieszkańców Wadlewa - nowy policjant, który będzie próbował zaprowadzić porządek we wsi. Tak w dużym... (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 671
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Pani Anna, prezes wspólnoty mieszkaniowej, martwi się o lokatorów bloku, którymi są w większości starsze osoby. Duet oszustów od tygodni nachodzi mieszkania łatwowiernych emerytów pod różnymi pozorami i kiedy jedno odwraca uwagę gospodarza, drugie kradnie pieniądze i wartościowe przedmioty. Okradzeni staruszkowie do tej pory byli mocno zawstydzeni swoją łatwowiernością i początkowo się nie przyznawali do niczego, ale w końcu plotki o kolejnych kradzieżach wyszły na jaw i psują... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Wąsiński Piotr
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 27min.
19:55
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 3min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1689
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara oddaje córkę Hubertowi i przeprasza go. Pragnie odbudować relacje rodzinne i stać się prawdziwą matką dla Marysi. Hubert pozostaje nieustępliwy, choć widać, że targają nim sprzeczne uczucia Borys roztrząsa sprawę spadku po Wiktorze Nawrocie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Iza Zwierzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Sławomira Łozińska, Jacek Rozenek

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.354
Godziny emisji
Rozwiń opis
Waldek przedstawia rodzicom swoją narzeczoną, Jolasię, czyli Pupcię (Anna Ilczuk). Informuje rodzinę, że jest bardzo zakochany i zamierza się wkrótce ożenić. Ferdynand Kiepski jest załamany pomysłem syna, bo, jak twierdzi, dziewczyna jest interesowna i chodzi jej tylko o dolary syna, przywiezione z Ameryki.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan, Ilczuk Anna - narzeczona Waldusia)
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7187
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7170
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7167
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5060
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.300
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy – siódmy już – sezon serialu obyczajowego, który stał się niekwestionowanym hitem Czwórki, z roku na rok zjednując sobie coraz większa widownię i bijąc kolejne rekordy oglądalności. Serial opowiada o życiu i pracy grona policjantów patrolujących ulice Wrocławia. W nowej serii odcinków jak zwykle nie zabraknie emocji i dramatycznych wydarzeń – zobaczymy, jak zakończyła się ostateczna rozgrywka Mikołaja z jego śmiertelnym wrogiem, jak potoczą się losy aresztowanego po nieudanej prowokacji... (Polska 2017)

20:00
Biało - Czerwoni Droga do Rosji
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Teatr Telewizji - Wojna, moja miłość
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Program rozrywkowy - mini audycja (VOICE)
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1690
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia nie jest w stanie prowadzić zajęć, bo ma wrażenie, że wszystkie klientki czytały plotki z Szoku na temat jej narzeczonego. Mecenas Paszkowska informuje Sadowskiego, że prawnik gazety chce się z nią spotkać. Łukasz jest przekonany, że chodzi o ugodę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Olga Bończyk, Michał Rolnicki, Bożena Stachura, Krzysztof Kiersznowski, Patryk Pniewski, Marcin Perchuć, Marek Molak, Marianna Kowalewska

Czas: 25min.
20:45
M jak miłość - odc. 1309
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Franek, wspierany przez Mostowiaków, szykuje dla Natalii romantyczną niespodziankę: oświadczyny w siedlisku. Gdy prosi ją o rękę - w obecności niemal całej rodziny - ukochana mówi: tak Marek próbuje nakłonić Ewę, by nie angażowała się w pomoc dla Olki. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Marcjanna Lelek - Natalia

Czas: 44min.
20:05
Studio Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:35 Na żywo
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 mecz: Polska - Kazachstan
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:10
Doradca smaku, odc. 1/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2540
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Triumf Agnieszki - Darek zdemaskowany. Darek przychodzi do kancelarii po całonocnej imprezie. Agnieszka i Weronika już na niego czekają – Olszewska trzyma w rękach sfałszowany przez Żbika testament. Kiedy Darek dowiaduje się, że padł ofiarą prowokacji, wściekły rzuca się na Agnieszkę. Koniec związku Sandry i Michela – czy Agatę i Norberta czeka to samo? Michel wrócił do domu – ale tylko po to, żeby zabrać resztę swoich rzeczy. Czy to definitywny koniec jego małżeństwa z Sandrą? Tymczasem... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Moja wielka grecka wycieczka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Historyczka Georgia (Nia Vardalos) marzy o karierze naukowej. Traci jednak pracę wykładowcy i, zamiast realizować marzenia, musi pracować jako pilot amerykańskich wycieczek zwiedzających Grecję. Turyści są bardziej zainteresowani kupowaniem tandetnych pamiątek, niż wysłuchiwaniem wykładów o historii kraju. Jedyną osobą zainteresowaną lekcjami Georgii jest nieokrzesany kierowca autobusu. Między nim i historyczką zaczyna rodzić się uczucie... Georgia (Nia Vardalos),... ( USA/Hiszpania 2009)

Reżyseria: Donald Petrie
Obsada: Nia Vardalos, Richard Dreyfuss, Alexis Georgoulis, Alistair McGowan, Caroline Goodall
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Trwa przesłuchiwanie strażników napadniętych przez Stasiaka. Chociaż jeden widział twarz Adama, nadal milczy w tej sprawie. Drugi strażnik, dzięki nagraniu z furgonetki, przypomina sobie napastnika i pomaga sporządzić portret pamięciowy. Zdjęcie poszukiwanego trafia do mediów, a także na wszystkie komendy w mieście. Kowalski i Przybylska jako pierwsi dostrzegają wizerunek Adama na tablicy z sylwetkami poszukiwanych przestępców. Maria od początku przeczuwała, że u Stasiaka... (Polska 2017)

Reżyseria: kolski piotr, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub
21:40
James Bond w Jedynce - Pozdrowienia z Moskwy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
James Bond wyrusza z misją do Stambułu, by z tamtejszej ambasady radzieckiej wykraść urządzenie dekodujące tajne meldunki. Wprawdzie wywiad brytyjski podejrzewa, że Rosjanie szykują pułapkę, lecz doniosłość misji sprawia, że decyduje się podjąć ryzyko. (Wielka Brytania 1963)

Reżyseria: Terence Young
Obsada: Sean Connery, Daniela Bianchi, Lenya Lotte

Czas: 110min.
21:40
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1042
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz, Magdalena Klecel

Czas: 4min.
21:50
Fascynacja
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaledwie parę tygodni po tajemniczej śmierci męża, Maureen wraca z wycieczki morskiej w towarzystwie przystojnego Brytyjczyka Olivera Vance'a. Jej syn Scott jest wstrząśnięty. Nadal nie może uwierzyć w śmierć swojego ojca - światowej klasy atlety. (USA 2005)

Reżyseria: Klaus Menzel
Obsada: Jacqueline Bisset, Adam Garcia, Alice Evans, Gary Davies

Czas: 98min.
21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2011)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2011)

22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
22:45
Reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 12min.
22:00
Galileo, odc.630
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od ponad 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych... (Polska 2017)

23:45
Niezwykłe życie Timothy Greena
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cindy i Jim Greenowie są bezdzietnym małżeństwem. Ponad wszystko pragnęli mieć syna. Pewnej nocy w ich domu niespodziewanie pojawia się dziesięcioletni chłopiec. Timothy na zawsze odmienia życie Greenów. (USA 2012)

Reżyseria: Peter Hedges
Obsada: Jennifer Garner, Joel Edgerton, CJ Adams, Dianne Wiest

Czas: 100min.
23:45
Czy świat oszalał? - ZOO - za i przeciw.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząca od afery w zoo w Kopenhadze, gdzie na oczach zwiedzających (w tym dzieci) pracownicy odstrzelili małą żyrafę i nakarmili nią lwy, dyskusja z dyrektorami zoo, naukowcami, trenerami zwierząt o tym, jak naprawdę funkcjonują dzisiejsze zoo. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tristan Quinn

Czas: 51min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Droga wodna niestrzeżona
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film jest próbą odkrycia tajemnicy rzekomego skoku przez stoczniowy płot Lecha Wałęsy w sierpniu 1980 r. Sam Lech Wałęsa przy różnych okazjach podawał sprzeczne wersje na temat okoliczności i miejsca owego skoku przez płot. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Turkowski, Łukasz Korwin

Czas: 49min.
23:00
Studio Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

23:20
W dolinie Elah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat w gwiazdorskiej obsadzie. Młody amerykański żołnierz, Mike Deerfield, powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku, chłopak znika bez śladu. Jego przełożeni utrzymują, że wcześniej wzorowo pełniący służbę Mike, dopuścił się dezercji. W tę wersję nie wierzą jego rodzice, emerytowany lekarz wojskowy Hank (Tommy Lee Jones) i jego żona Joan (Susan Sarandon). Hank na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Z pomocą przychodzi mu miejscowa policjantka, Emily... (USA, 2007)

Reżyseria: Haggis Paul
Obsada: Tommy Lee Jones, Charlize Theron, Franco James, Jason Patric, Josh Brolin, Sarandon Susan
23:00
Sherlock Holmes
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa opowieść o najgenialniejszym detektywie wszech czasów. Sherlock (Robert Downey Jr.) i jego przyjaciel, dr Watson (Jude Law), doprowadzają do aresztowania i stracenia przestępcy pochodzącego z arystokracji, lorda Blackwooda. On jednak, przed egzekucją zapowiada, że zmartwychwstanie i dokończy dzieła. I rzeczywiście, już następnego dnia po pogrzebie grób lorda jest otwarty, a jego ciała nie ma. W Londynie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. , napisy ( USA/Wielka Brytania/Niemcy 2009)

Reżyseria: Guy Ritchie
Obsada: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Eddie Marsan
23:00
Galileo, odc.631
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od ponad 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych... (Polska 2017)

00:50
Rodzinka.pl - odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
00:40
1200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie oraz Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Muzeum w Częstochowie składa się z 2 sal wystawowych oraz działającego zakładu produkcyjnego. Drugie muzeum ma najbogatszą w Polsce kolekcję. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
00:00
STOP Drogówka, odc.155
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:35
Mała wielka miłość
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieje miłości dwojga ludzi z różnych światów. Ian jest prawnikiem pracującym w kancelarii w Los Angeles. Joanna jest 25 - letnią studentką z Warszawy. Na wakacje przyjeżdża do Los Angeles.. Tam poznaje Iana, który już na zawsze juz odmieni jej życie... (Polska 2008)

Reżyseria: Łukasz Karwowski
Obsada: Agnieszka Grochowska, Joshua Leonard, Agnieszka Pilaszewska, Mikołaj Grabowski, Marcin Bosak, Łukasz Simlat, Anna Guzik, Maciej Kowalewski, Maciej Wierzbicki, Agnieszka Wielgosz

Czas: 109min.
01:30
Reguły miłości
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ona jest architektką, on konstruuje rowery. Mieszkają ze sobą od półtora roku, ich związek przeszedł już różne próby. Sprawdzili się, dobrze się rozumieją, więc w końcu Michael prosi Kelly o rękę. Dziewczyna nie jest jednak pewna, czy powinni brać ślub. (USA 2004)

Reżyseria: Steven Robman
Obsada: Maggie Lawson, Joseph Lawrence, Adam MacDonald

Czas: 86min.
01:20
Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa adaptacjaznanej powieści Romana Bratnego - "Kolumbowie - rocznik 20", a właściwie jej dwóch pierwszych tomów. Serial opowiada o polskim ruchu oporu przeciw hitlerowskim okupantom, o młodzieży lat wojny, jej codziennym życiu i walce. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Antonina Gordon - Górecka, Bożena Kowalczyk, Karol Strasburger, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka, Bolesław Idziak, Andrzej Zaorski, Lech Ordon

Czas: 54min.
01:35
Co za tydzień, odc. 815
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

01:00
Wielka piątka, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto największe cuda współczesnej inżynierii - najwspanialsze samoloty, samochody, statki, pociągi, fabryki i maszyny budowlane. W każdej z tych kategorii wybitni eksperci oraz światowej sławy inżynierowie specjalności lądowej, powietrznej i morskiej tworzą ranking pięciu najdoskonalszych osiągnięć ludzkiego geniuszu. Razem ze specjalistami zaglądamy do wnętrza porównywanych maszyn, obserwujemy ich pracę w różnych warunkach oraz analizujemy ich parametry, możliwości i atuty. Poznajemy także... (Wielka Brytania, 2013)

02:40
Droga wodna niestrzeżona
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film jest próbą odkrycia tajemnicy rzekomego skoku przez stoczniowy płot Lecha Wałęsy w sierpniu 1980 r. Sam Lech Wałęsa przy różnych okazjach podawał sprzeczne wersje na temat okoliczności i miejsca owego skoku przez płot. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Turkowski, Łukasz Korwin

Czas: 49min.
02:00
Uprowadzona
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sensacyjny. Wielki hit kinowy. Bryan Mills (Liam Neeson) to emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, który pracuje jako ochroniarz. Jest rozwiedziony, a najważniejszą osobą w jego życiu jest teraz jedyna córka, z którą od lat próbuje z miernym skutkiem nawiązać bliższe relacje. W dniu urodzin 17-letnia Kim (Maggie Grace) oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką Amandą (Katie Cassidy) na wakacje do Paryża. Bryan nie chce się zgodzić na tę samodzielną eskapadę, ale pod... (Francja, USA, Wielka Brytania, 2008)

Reżyseria: Pierre Morel(1)
Obsada: Famke Janssen, Grace Maggie, Liam Neeson, Xander Berkeley
02:15
The Following, odc. 8/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joey Matthews wciąż nie został znaleziony, a poszukiwania Joego Carrolla stopniowo zataczają coraz szersze kręgi. FBI sprowadza Nicka Donovana (Mike Colter), żeby ten mógł przejąć kierownictwo nad sprawą - ku przerażeniu Ryana i Parker. W tym samym czasie fanatyk z przeszłości spotyka się z Joem Carrollem, aby opracować plan, który będzie zagrożeniem dla innych ludzi. "Welcome home". (USA)

02:00
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:15
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:45
Cafe Futbol
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:35
Notacje - Zdzisław Skwara. Walczyłem na Starym Mieście
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z pokolenia "Kolumbów", wybitny artysta - śpiewak, w chwili wybuchu wojny 19 - letni uczeń warszawskiej Szkoły im. Wawelberga i Rotwanda. Autor opisuje swą wrześniową tułaczkę, pobyt w sowieckim łagrze i niemieckim obozie, powrót, wiosną 1940 r. (Polska 2007)


Czas: 9min.
03:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:10
ZOO - za i przeciw.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząca od afery w zoo w Kopenhadze, gdzie na oczach zwiedzających (w tym dzieci) pracownicy odstrzelili małą żyrafę i nakarmili nią lwy, dyskusja z dyrektorami zoo, naukowcami, trenerami zwierząt o tym, jak naprawdę funkcjonują dzisiejsze zoo. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tristan Quinn

Czas: 51min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:55
Tajemnice losu, odc.2786
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:15
Uwaga!, odc. 5060
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:40
Moc Magii, odc. 241/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:10
Film fabularny - Czołg
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 108min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 19min.
04:25
Pogoda -3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
04:30
Reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 12min.
04:50
AgroMoc
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3801
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info