Program dla 2017-09-05 od do
20.09 21.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:10
Czołg
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małej bazie wojskowej w stanie Georgia obejmuje służbę Zack Carey, zawodowy żołnierz w stopniu sierżanta. Zjawia się w jednostce wojskowej z żoną LaDonną i 16 - letnim Billym, który jest oczkiem w głowie rodziców. Ich starszy syn zginął w Wietnamie. (USA 1983)

Reżyseria: Marvin J. Chomsky
Obsada: James Garner, G.D. Spradlin, Shirley Jones, C. Thomas Howell

Czas: 108min.
04:50
Sabałowe Bajania 2017 - muzyka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:25
Jaka to melodia? - odc. 3593
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3801
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5060
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! - to codzienny poranny show TVP1. Prezentuje informacje, relacje na żywo, komentarze, pogodę i dobrą rozrywkę na początek dnia. (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:00
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 129 "Wigilia"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wigilia u Boskich. Kacper nie daje się przechytrzyć Kubie. Obławia się na prezentach, internetowych przecenach, domowych pracach i zakładach. Tomek zmaga się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Dziadkowie dają rodzinie prezent niespodziankę. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
W drodze do Chrystusa
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz piętnasty z Warszawy wyrusza prawosławna pielgrzymka na św. Górę Grabarkę. Narodziła się z potrzeby pielgrzymowania prawosławnych mieszkańców stolicy do najważniejszego prawosławnego Sanktuarium w Polsce. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 941
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Patrycja Szczepanowska, Krzysztof Ibisz, Wojciech Błach, Grzegorz Stosz

Czas: 20min.
06:20
Muzeum Śląskie - Architektura kontekstu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
06:35
1200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie oraz Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Muzeum w Częstochowie składa się z 2 sal wystawowych oraz działającego zakładu produkcyjnego. Drugie muzeum ma najbogatszą w Polsce kolekcję. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 14/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tawerna (Warszawa). W Warszawie, na drugim brzegu Wisły, znajduje się polsko-ormiańska Tawerna. W tym miejscu rządzi i gotuje Artak, który do Polski przyjechał kilkanaście lat temu. Pewny siebie Ormianin uważa, że jest nie tylko dobrym restauratorem, ale także świetnym kucharzem. Innego zdania jest jego menadżer, a zarazem wspólnik Piotr, dla którego Tawerna to stołówka, a nie restauracja. Niestety Artak nie zgadza się na żadne zmiany. Bezsilny wobec uporu przyjaciela - Piotr - na pomoc wzywa... (Polska)

06:00
Anthony Bourdain - bez rezerwacji, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjątkowa kulinarna podróż, w którą zabiera nas znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna - Anthony Bourdain. Gospodarz programu odwiedza różne zakątki świata, by smakować lokalne specjały i poznawać kulinarne tradycje danego regionu. Bourdain jest nie tylko wspaniałym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata, ale też uważnym obserwatorem, dowcipnym komentatorem i wyjątkowo odważnym smakoszem – śmiało degustuje potrawy, których sam widok i nazwy przyprawiają innych... (USA, 2006)

07:05
M jak miłość - odc. 114
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucjan proponuje kuzynce Teresie, żeby zamieszkała z nimi w Gródku. Cała rodzina zastanawia się, jak pomóc kobiecie i jak znaleźć jakieś zajęcie. Po namowach Mileckiego Marta idzie na pierwszą wizytę do terapeutki. Hania i Marek znów się pokłócili. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Małgorzata Kożuchowska

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 1/40
program
Godziny emisji
07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 4 Ślad krwi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po skończonej służbie komisarz Krzysztof Maj znajduje przywiązanego do drzewa psa ze śladami krwi na sierści. Okazuje się, że zwierzę należy do studentki ekologii, która nie wróciła do domu po spacerze z czworonogiem. Okazuje się, że krew należy do 2 osób. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Bohater
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Andrzejewski w "Popiele i diamencie" posłużył się biografią Stanisława Kosickiego. 19 - letni żołnierz AK wykonał wyrok na przedstawicielu nowej władzy, wojewodzie Foremiaku. Twórca filmu odnalazł człoweika - literacki pierwowzór bohatera powieści. (Polska 1996)

Reżyseria: Dariusz Gajewski

Czas: 46min.
08:00
Trudne sprawy, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pół roku temu 22-letnia Lena zniknęła bez śladu. Prosiła, by jej nie szukano. Mimo tego jej ojciec - Roman Harasimowicz (44 l.) - nie porzuca nadziei i nie zaprzestaje poszukiwań. Jego druga córka Marta (17 l.) czuje się coraz bardziej zaniedbywana przez ojca. Także związek Romana z Zuzanną Warnel (39 l.) wydaje się cierpieć z powodu pojawiających się problemów. Nadzieja Romana odżywa, gdy na poczcie głosowej znajduje nagranie od córki. Lena wysyła także list do rodziny. Z pomocą matki Leny,... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2073
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:05
Weterynarze z sercem - /12/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl powstał na fali mody na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
09:40
Nienasyceni
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa podróż po nietypowych ośrodkach kultury w Polsce. Są to miejsca stworzone przez osoby, których animacja kultury jest życiową pasją. Celem ich działalności jest stworzenie miejsca, w którym mieszkańcy wsi i miasteczek mogą poznawać lokalne zwyczaje. (Polska 2016)


Czas: 19min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 05.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.656
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek i Ania przyjeżdżają do zaniedbanego domu – śledztwo wykazało, że może się tam ukrywać niejaki Rafał Kmiecik. Mężczyzna był ostatnią osobą, która przebywała w towarzystwie zaginionej studentki, Klaudii Wilczek. Z domu słychać kobiecy głos. Ktoś wzywa pomocy. Detektywi wkraczają do akcji, jednak znajdują tylko leżący na łóżku radiotelefon. Wkrótce na jaw wychodzi przerażająca prawda. Nie mogąc pogodzić się z tym, że Klaudia z nim zerwała, Rafał Kmiecik postanowił się zemścić. W tym celu... (Polska, 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.657
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się Justyna Sądecka, matka nastoletniej Roksany. Córka klientki została potrącona przez pirata drogowego i od tej pory musi poruszać się na wózku inwalidzkim. W tym samym wypadku śmierć poniósł mąż Justyny. Kobieta z dnia na dzień musiała rzucić pracę i poświęcić się opiece nad okaleczoną córką, przez co znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji finansowej. Wtedy ku zaskoczeniu Justyny nieznana osoba zaczęła podrzucać do jej skrzynki na listy koperty z... (Polska, 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:05
Korzenie - odc. 7/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial, opowiadający o korzeniach i losach afroamerykańskich mieszkańców USA, odbił się w tym kraju wielkim echem. Ocenia się, że zgromadził trzecią co do wielkości widownię w historii amerykańskiej telewizji. Zdobył 9 nagród Emmy i Złoty Glob. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 47min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 942
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Patrycja Nowakowska, Maciej Wilewski

Czas: 21min.
10:50
Doktor - wynalazek
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Vogt tworzy cegły z piasku pustyni, olej, który odbudowuje struktury komórkowe, niewidzialną farbę, ale także paliwo z oleju roślinnego i wiele innych. A to tylko niektóre spośród patentów szalonego doktora... (Polska 2015)


Czas: 13min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip Jasiński, dyrektor Towarzystwa Ubezpieczeniowego, przed czterema laty ponownie się ożenił. Swoją drugą żonę, Alicję poznał w salonie fryzjerskim, w którym kobieta pracowała i pracuje do dziś. Filip i Alicja nie mają dzieci. Mężczyzna ma córkę z pierwszego małżeństwa – Sandrę. Dziewczyna właśnie kończy osiemnaście lat. Alicja próbowała ułożyć w sposób pokojowy relacje z pasierbicą, ale bezskutecznie. Im mocniej się starała, tym Sandra robiła jej coraz bardziej na złość. Z czasem Alicja... (Polska, 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 5/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Colorado Springs przyjeżdża małżeństwo z Meksyku: Teresa i Guillermo. Za kredyt zaciągnięty u Prestona kupują oni rancho w okolicy. Guillermo zostaje zaatakowany przez pumę. Rany okazują sie smiertelne. Mężczyzna umiera, a jego żona musi znaleźć pracę. (USA 1996)

Reżyseria: Jerry London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1690
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia nie jest w stanie prowadzić zajęć, bo ma wrażenie, że wszystkie klientki czytały plotki z Szoku na temat jej narzeczonego. Mecenas Paszkowska informuje Sadowskiego, że prawnik gazety chce się z nią spotkać. Łukasz jest przekonany, że chodzi o ugodę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Olga Bończyk, Michał Rolnicki, Bożena Stachura, Krzysztof Kiersznowski, Patryk Pniewski, Marcin Perchuć, Marek Molak, Marianna Kowalewska

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 446 - Czas rozliczeń
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Soszyński trafia do szpitala. Okazuje się, że ma tętniaka aorty i trzeba go szybko operować. Profesor nie chce, by jego lekarzem był Piotr. Nie chce też rozmawiać z żoną. Piotr unika wspólnych operacji z Wiki, nadal nie mogą się porozumieć. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 47min.
11:15
Wojna domowa - odc. 1/15 - Ciężkie jest życie
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mam w archiwum wycinek z "Walki Młodych", w którym zarzucono nam, że takie nieodpowiedzialne seriale jak "Wojna domowa" spowodowały ruchy młodzieżowe 1968 r. - wspominał J. Gruza. W 1 - szym odc. przedstawia się Paweł Jankowski, zbuntowany nastolatek. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Irena Dziedzic

Czas: 29min.
11:40
Doktor
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktora Tadeusza Borowskiego znają chyba wszyscy białostoczanie. To założyciel Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chorych i pierwszego w Polsce, stacjonarnego hospicjum o nazwie Hospicjum Dom Opatrzności Bożej w Białymstoku. (Polska 2015)


Czas: 29min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.304
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliwice. Iwona Jędrzejczak (27 l.) właśnie straciła swoją matkę. Renata spadła ze schodów i zmarła wskutek odniesionych obrażeń. Żeby odwrócić uwagę od tragicznych wspomnień, jej chłopak - Igor Makuła (30 l.) namawia ją na dwumiesięczny wyjazd w delegację do Australii. Po powrocie na dziewczynę spadają same kłopoty. Ojczym 27-latki - Artur Starzewski (53 l.) całkowicie zaniedbał grób jej matki, sprzedał także osobiste rzeczy zmarłej bez pytania pasierbicy o zdanie. Nawet biologiczna córka... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 782
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi przyjmują zlecenie skromnej sprzątaczki zaniepokojonej o swego osiemnastoletniego syna, który znika na całe noce, wraca posiniaczony i nie wiadomo skąd ma dodatkowe pieniądze. W tym odcinku śledczy pomagają także w poszukiwaniu dziewczyny, która wyprowadziła się z domu, po tym jak rodzice próbowali wyperswadować jej związek z chłopakiem, podejrzewanym przez nich o handel narkotykami.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
To się opłaca - Płatność dla rolników przekazujących małe gospodarstwa
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem magazynu jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy plaży
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś spędzimy dzień na słynnych plażach świata. Będziemy obserwować akcje na brzegu i w morzu. Pokażemy, że choć niewielkie i świeżo wyklute maluchy dobrze wiedzą, jak zrobić spektakularne entre! Ocean jest pełen lubiących się popisywać stworzeń. (Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:55
Tysiąc i jedna noc - odc. 134
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal próbuje odnowić swój związek z Fusun, jednak ta go unika. Dręczą ją wyrzuty sumienia z powodu dawnego romansu z Selimem. Rodzina Aksalów znowu razem. Holding Binajpy pogrąża się w kryzysie, jednak Szeherezada wspiera Onura. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:10
Zapiski Łazęgi - Dawno temu w Moryniu
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
12:30
Włączeni i Aktywni 3
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przedstawimy sylwetki osób z niepełnosprawnościami, które swoją działalnością i postawą przekraczają granice własnych możliwości. Są włączeni i aktywni w życiu społecznym i zawodowym... (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterkami tego programu są kobiety oszukane przez mężczyzn. Agnieszka (45 l.), doradca bankowości indywidualnej, właśnie rozwodzi się z mężem. W banku poznaje Jamesa Novaka, Amerykanina polskiego pochodzenia. James służył w armii amerykańskiej, był pilotem w Afganistanie. Zdobył tam kontakty, dzięki którym może się szybko wzbogacić. Kobieta, zmęczona rozwodowymi perypetiami, ulega urokowi ex-żołnierza. James jest gotów nawet zrezygnować z usług jej banku, żeby nie miała przez to problemów.... (Polska, 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
12:00
Szkoła, odc. 434
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się właściciel komisu samochodowego, którego żona zaczęła się dziwnie zachowywać: zaniedbuje dom i wydaje mnóstwo pieniędzy nie wiadomo na co. Mężczyzna podejrzewa, że wchodząca w okres przekwitania żona, wpadła w szpony podejrzanej kosmetyczni i uzdrowicielki, przez którą wyrzuca ogromne sumy na kremy i zabiegi - dziwne sesje z gongiem. Detektywi śledzą kobietę do salonu kosmetycznego , a żeby dokładniej przyjrzeć się tamtejszym zabiegom, Ruda... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz
13:55
Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy stylowy wystrój mieszkania musi kosztować krocie? Kirstie Allsopp - znana brytyjska specjalistka od nieruchomości wraz z zespołem projektantów udowadnia, że piękne wnętrza można urządzić za grosze, z tzw. śmieci można zrobić prawdziwe cuda. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: nie dotyczy

Czas: 44min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroSzansa - odc. 93/1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.713
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotna matka, Monika Łuczak (43 l.) obawia się, że jej syn, Łukasz (19 l.) lubi starsze kobiety. Oprócz tego chłopak dziwnie się zachowuje. Łukasz rzucił pracę, nic nie mówiąc, i Monika podejrzewa go o kradzież telefonu komórkowego. Surowy brat Moniki - Bartosz (48 l.) próbuje to wyjaśnić, jednak kończy się to rodzinną kłótnią. Gdy rodzeństwo odnajduje dziwną listę nazwisk i pokaźną sumę gotówki, zaczyna się jeszcze poważniej martwić, że Łukasz zszedł na złą drogę. Także jego młodszy brat,... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 135/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 671
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się niespełna trzydziestoletni Adam, którego narzeczona, Lena, pewnego ranka po prostu zniknęła i ani znajomi, ani rodzina lub koledzy z pracy nie wiedzą, gdzie może być. Są w związku od 10 lat i za cztery tygodnie mieli się pobrać. Dzień przed zniknięciem dziewczyny Adam był ze swoim kolegą w klubie na imprezie, jednak rano nie pamiętał niczego z tej nocy! Podejrzewa, że ktoś dodał mu coś do piwa, co spowodowało utratę pamięci. W śledztwie detektywom... (Polska 2015)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 84
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif wychodzi sama z domu. Na ulicy natyka się na Veysela, który zabiera ją ze sobą. Przerażona Melek, która nie wie, co się stało z Elif, desperacko szuka córki. Aliye wraca ze szpitala do domu i cała rodzina stara się otoczyć ją opieką. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /67/ - "Tin Pan Alley" - Halina Frąckowiak
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Tin Pan Alley". (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 7min.
14:50
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1309
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Franek, wspierany przez Mostowiaków, szykuje dla Natalii romantyczną niespodziankę: oświadczyny w siedlisku. Gdy prosi ją o rękę - w obecności niemal całej rodziny - ukochana mówi: tak Marek próbuje nakłonić Ewę, by nie angażowała się w pomoc dla Olki. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Marcjanna Lelek - Natalia

Czas: 44min.
14:15
AWACS - samolot który widzi wszystko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W bazie NATO stacjonują AWACSY, wspierające działania Sojuszu i ONZ w przywracaniu pokoju na całym świecie. Są też stałym elementem antyterrorystycznych operacji. Od niedawna na tych samolotach latają również Polacy. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 40min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2518
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Jesienią przed bohaterami „Pierwszej miłości” dramatyczne chwile, niebezpieczeństwo, trudne decyzje i zaskakujące rozwiązania. Po strzelaninie w Kulczycki Corporation rozpoczyna się walka o życie Sabiny. Szantażowana przez Darka Melka będzie zmuszona do współpracy z mafią. Michał pokaże oblicze, którego Marysia nie znała. W życiu Kaśki i Radka pojawią się nowe kobiety, a w życiu mieszkańców Wadlewa - nowy policjant, który będzie próbował zaprowadzić porządek we wsi. Tak w dużym... (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.759
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karol Wilkowski (28 l.) i Weronika Marczyńska (24 l.) od dwóch lat są parą i mają dziecko - roczną Marysię. Weronika od czasu ciąży i karmienia piersią jest cały czas rozdrażniona i łatwo wpada w złość. W stosunku do dziecka bardzo często jest niecierpliwa. Sytuacja zaostrza się, kiedy Weronika działając w afekcie prawie spycha córeczkę w wózku ze schodów. Tragedii zapobiega przypadkowa osoba. Karol jest w szoku. Policja informuje o wszystkim kuratora i przeciwko Weronice zostaje wszczęte... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 7/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Warszawa „Salon kulinarny” W Warszawie jest mnóstwo znakomitych restauracji, więc żeby wybić się ponad konkurencję trzeba mieć naprawdę oryginalny pomysł, jak np.: otworzenie restauracji w salonie własnego domu. Taką restaurację na... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

15:10
Obserwator - odc. /136/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:50
Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stanisław Anioł wciąż doskonali sposoby uzależniania od siebie niesubordynowanych lokatorów. Prosi, grozi, knuje intrygi, kontroluje korespondencję. Najłatwiej idzie mu z Murzynem, najwięcej problemów stwarza niedawny alkoholik z Pragi, Balcerek. (Polska 1983)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski

Czas: 59min.
15:05
Pod Tatrami - Mistrzostwa Podhala w Powożeniu
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Mistrzostwa Podhala w Powożeniu, warsztaty rękodzieła ludowego dla dzieci, Międzynarodowy Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej. (Polska 2017)


Czas: 8min.
15:15
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Pałac mój widzę ogromny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 435
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj chłopcy, Paul i Kuran, gdy się urodzili, ich matka była uzależniona od narkotyków. Lucy Li adoptowała ich, gdy byli jeszcze niemowlętami, by zapewnić im lepsze życie. Teraz chłopcy są już starsi i Lucy zdecydowała, że najwyższy czas powiększyć dom. Pod zastaw hipoteczny pożyczyła w tym celu wielką sumę pieniędzy, ale przedsiębiorca budowlany, któremu zleciła te prace, oszukał ją. Kobieta jest załamana. Wtedy, niespodziewanie przed jej drzwiami pojawia się ekipa programu „Dom nie do... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:00
Zraniona miłość - odc. 79
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal wyznaje Yildiz swoje prawdziwe uczucia do niej. Leon kradnie część z telegrafu Kemalistów, tym samym uniemożliwiając im kontakt z resztą Anatolii. Ludzie z osady szykują się do drogi, kiedy zostają zaatakowani przez greckie wojsko. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 46min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 05.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Doktor - wynalazek
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Vogt tworzy cegły z piasku pustyni, olej, który odbudowuje struktury komórkowe, niewidzialną farbę, ale także paliwo z oleju roślinnego i wiele innych. A to tylko niektóre spośród patentów szalonego doktora... (Polska 2015)


Czas: 13min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila zostaje postrzelona na oczach syna przez zakochanego w niej i cierpiącego mękę odrzucenia znajomego. 11-letni Franek wzywa pogotowie ratunkowe, a potem - przy wsparciu Operatora 112 - musi udzielić wykrwawiającej się mamie pierwszej pomocy… Druga historia w tym odcinku. Po swojej „osiemnastce” Rafał gasi pragnienie wodą po konwaliach. Dwie godziny później odczuwa objawy silnego zatrucia. Jego dziewczyna dzwoni pod numer alarmowy 112.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 136/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3594
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 3
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Musa atakuje wracających z pracy Ozana i Umut, zły za niemoralne prowadzenie siostry. Ozan ma wyrzuty sumienia, chce pomówić z Musą i załagodzić sprawę. Przyrodnie siostry Umut - bliźniaczki Yelda i Selda - próbują zrobić karierę jako aktorki w filmie. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.112
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zostaje porwane małe dziecko, wkrótce potem znika kolejne. Badając okoliczności tej sprawy, detektywi odkrywają, że uprowadzone dzieci łączy jeden, zaskakujący element. W grze o zdrowie i życie porwanych dzieci policjanci podejmują walkę z czasem. Jednocześnie Natalia próbuje ułożyć sobie relacje z nowym partnerem, detektywem wydziału kryminalnego Kubą Roguzem (w tej roli do obsady serialu dołącza Piotr Mróz). Śledztwo pod presją oraz niedawne dramatyczne wydarzenia na komendzie powodują, że... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 783
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3153
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek z matką przywozi do domu córeczkę. Wita ich podekscytowana Małgosia, która przygotowała obiad. Agnieszka narzeka na brak chętnych do szkoły jogi. Uważa, że nie wykorzystała jeszcze wszystkich form reklamy. Grażyna z Kasią odwiedzają Maćka. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Paulina Holtz, Michał Lesień, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska, Aldona Orman, Małgorzata Ostrowska

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /8/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto komu zaufa, kto kogo wprowadzi w błąd, a kto wyjdzie ze studia z wygraną? To gra rodzinna, w której biorą udział 5 - osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40.000 zł. Teleturniej prowadzi Marcin Rams. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 8 Kulinarne potyczki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas konkursu kulinarnego do potraw degustacyjnych została dosypana trucizna, co jest przyczyną silnego zatrucia u jednego z jurorów. Policjanci przesłuchują całą ekipę organizującą konkurs, ale główne podejrzenia padają na dwoje finalistów. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 20min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 7/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2519
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka wycofuje oskarżenia wobec Darka. Niestety, Darek nie dotrzymuje słowa i Paweł pozostaje w areszcie, gdzie zostaje pobity. Beata i Cezary stawiają się w sądzie w sprawie rozwodu. Krystian za wszelką cenę próbuje skontaktować się z Zuzą. Mikser pomaga mu przy pomocy fortelu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 672
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.300
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy – siódmy już – sezon serialu obyczajowego, który stał się niekwestionowanym hitem Czwórki, z roku na rok zjednując sobie coraz większa widownię i bijąc kolejne rekordy oglądalności. Serial opowiada o życiu i pracy grona policjantów patrolujących ulice Wrocławia. W nowej serii odcinków jak zwykle nie zabraknie emocji i dramatycznych wydarzeń – zobaczymy, jak zakończyła się ostateczna rozgrywka Mikołaja z jego śmiertelnym wrogiem, jak potoczą się losy aresztowanego po nieudanej prowokacji... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1690
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia nie jest w stanie prowadzić zajęć, bo ma wrażenie, że wszystkie klientki czytały plotki z Szoku na temat jej narzeczonego. Mecenas Paszkowska informuje Sadowskiego, że prawnik gazety chce się z nią spotkać. Łukasz jest przekonany, że chodzi o ugodę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Olga Bończyk, Michał Rolnicki, Bożena Stachura, Krzysztof Kiersznowski, Patryk Pniewski, Marcin Perchuć, Marek Molak, Marianna Kowalewska

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.355
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ferdynand Kiepski na wieść o nadchodzącym weselu Waldka i Jolasi stara się w podstępny sposób skłócić narzeczonych. W tym celu z pomocą Paździocha organizuje Waldkowi wieczorek kawalerski…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan, Ilczuk Anna
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7188
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7171
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7168
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5061
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.301
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morawska jest w szpitalu. Miała szereg badań. Teraz niecierpliwi się, kiedy wyjdzie do domu, ale lekarz nie kwapi się z odpowiedzią. Nie tylko Alicja w napięciu oczekuje na swoją diagnozę – przeżywa to także Zapała. Od rana wszystko leci mu z rąk i denerwuje się na domowników, a w czasie patrolu próbuje się dodzwonić do Ali. Bez skutku. Po pracy jedzie do szpitala, zły, że Morawska cały dzień nie odbiera telefonów. Zastaje ją zapłakaną…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Biało - Czerwoni Droga do Rosji
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reprezentacja Polski w piłce nożnej. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Riviera - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Georgina dowiaduje się, że interesy Constantine’a są przedmiotem śledztwa prowadzonego przez Interpol. Tymczasem Irina dogaduje się z wpływową osobą z przestępczego świata Riwiery. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1691
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ostatnim meczu portale plotkarskie huczą od plotek na temat życia prywatnego Józka. Chłopak odbiera też mnóstwo gratulacji z powodu przyszłego ojcostwa. Ku zaskoczeniu wszystkich Julita wcale nie cieszy się z popularności, jest raczej przerażona. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Jakub Mróz, Jacek Kałucki, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Przemysław Stippa, Hanna Klepacka

Czas: 24min.
20:40
Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 1
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piąty cykl kulis dotyczący jubileuszu serialu "Na dobre i na złe". (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:50
M jak miłość - odc. 1310
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mała Basia robi niespodziankę swojemu dziadkowi Stefanowi - i odnajduje jego dawną miłość: Olę Kaczkowską. Ala wraca wcześniej z zagranicy. Teresa mówi Pawłowi, że odeszła od męża i prosi przyjaciela o pomoc w znalezieniu nowego mieszkania. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina, Maciej Wilewski - Głowacki, Joanna Sydor - Teresa, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa

Czas: 45min.
20:05
The Brain. Genialny Umysł., odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy juror, pojedynek geniuszy z różnych stron świata i wielkie emocje – rusza druga edycja show! Codziennie przekonujemy się, że ludzki mózg skrywa wiele tajemnic. Większości z nich nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym rywalizują ze sobą prawdziwi geniusze, a w nim ekscytujące konkurencje i pojedynek geniuszy... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brożonowicz Michał
20:10
Doradca smaku, odc. 2/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2541
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pijany Michel na sesji fotograficznej Sandry. Sandra czyta Elizie negatywne komentarze na temat jej piosenki. Wokalistka zaczyna się jej wstydzić. Producent przekonuje dziewczynę, że to tylko hejt, który tylko potwierdza jej rosnącą popularność. Zabiera Sandrę na sesję fotograficzną dla dziennikarzy. Zakłóca ją pijany Michel – oświadcza żonie, że wyjeżdża Polski. Agnieszka pogrąża Darka. Darek i Agnieszka spotykają się u notariusza. Skompromitowany Żbik nie ma wyjścia – zrzeka się udziałów w... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 59/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera trzeciego sezonu przebojowego serialu kryminalnego Czwórki z Markiem Włodarczykiem w roli szefa wydziału dochodzeniowego, którego pracownicy prowadzą śledztwa w sprawie najcięższych przestępstw. Wątki kryminalne przeplatają się tu z prywatnymi losami bohaterów, pełnymi życiowych, rodzinnych i uczuciowych perypetii. W nowych odcinkach serialu poznamy rozstrzygnięcie dramatycznego finału poprzedniego sezonu, w którym komisarz Stasiak podjął desperacką próbę uwolnienia swojego syna z... (Polska 2017)

21:20
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wbrew umowie zawartej między policją a adwokatami, O. J. Simpson nie stawia się w areszcie. Oskarżony ucieka autem z posiadłości, w której przebywał. Mecenasi Shapiro i Kardashian próbują wytłumaczyć jego działania policji i prokuraturze. (USA 2017)

Reżyseria: Ryan Murphy
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Courtney B. Vance, Nathan Lane, Jordana Brewster, Selma Blair, Billy Magnussen, Connie Britton

Czas: 39min.
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1043
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Magdalena Klecel
Obsada: Zbigniew Walerys, Maria Winiarska, Joanna Sydor, Rafał Mroczek, Joanna Kuberska

Czas: 4min.
21:55 Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:40
Uprowadzona
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sensacyjny. Wielki hit kinowy. Bryan Mills (Liam Neeson) to emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, który pracuje jako ochroniarz. Jest rozwiedziony, a najważniejszą osobą w jego życiu jest teraz jedyna córka, z którą od lat próbuje z miernym skutkiem nawiązać bliższe relacje. W dniu urodzin 17-letnia Kim (Maggie Grace) oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką Amandą (Katie Cassidy) na wakacje do Paryża. Bryan nie chce się zgodzić na tę samodzielną eskapadę, ale pod... (Francja, USA, Wielka Brytania, 2008)

Reżyseria: Pierre Morel(1)
Obsada: Famke Janssen, Grace Maggie, Liam Neeson, Xander Berkeley
21:30
Diagnoza, odc. 1/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna Nowak (Maja Ostaszewska) wraca do Polski, po latach nieobecności. Ma przed sobą jeden cel – chce raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i zmierzyć z kimś, kto nie tylko bardzo ją skrzywdził, ale również odebrał bliskich. Kiedy wydaje się, że wszystko układa się zgodnie z jej planem, życie Anny zostaje wywrócone do góry nogami. Na skutek tragicznego wypadku kobieta trafia do rybnickiego szpitala. Po wybudzeniu z narkozy z przerażeniem odkrywa, że niczego nie pamięta, oprócz twarzy... (Polska)

21:00
Samotny gringo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyjęty spod prawa żołnierz musi stawić czoło skorumpowanemu szeryfowi i kartelowi narkotykowemu by ocalić swoją siostrę i jej córeczkę.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2015)

Reżyseria: Florentine Isaac
Obsada: Adkins Scott
22:15
El Principe - dzielnica zła - odc. 36
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastolatka Nasirah ucieka z domu. Podobnie jak wiele innych dziewcząt przyłącza się do islamskich fundamentalistów, kierowanych przez Marwana. Fatima obawia się, że jej młodsza siostra Nayat, zakochana w bojowniku dżihadu, pójdzie w ślady koleżanki. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 05.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Doktor - wynalazek
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Vogt tworzy cegły z piasku pustyni, olej, który odbudowuje struktury komórkowe, niewidzialną farbę, ale także paliwo z oleju roślinnego i wiele innych. A to tylko niektóre spośród patentów szalonego doktora... (Polska 2015)


Czas: 13min.
22:30
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 1/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

22:50
Śmierć na 1000 sposobów
Godziny emisji
23:10
Komando Foki
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Typowy film akcji z wartką akcją, mnóstwem efektownych scen i oszałamiającą techniką. Większość zdjęć realizowano w autentycznej scenerii bazy marynarki wojennej w Norfolk. "Foki" to elitarna jednostka komandosów marynarki wojennej USA. (USA 1990)

Reżyseria: Lewis Teague
Obsada: Charlie Sheen, Michael Biehn, Joanne Whalley Kilmer

Czas: 108min.
23:00
Świat bez fikcji - Ostatnia podróż Diany. Tydzień, który zmienił monarchię - odc. 1
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
31 sierpnia 1997 r. o godz. 3 rano, na skutek tragicznego wypadku samochodowego zmarła księżna Diana. Skala i intensywność żałoby, jaka ogarnęła Brytyjczyków i wielu ludzi na świecie, była bezprecedensowa. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Ben Ryder

Czas: 44min.
23:55
Pierwsza randka - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta - do restauracji zapraszane są na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 42min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
AWACS - samolot który widzi wszystko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W bazie NATO stacjonują AWACSY, wspierające działania Sojuszu i ONZ w przywracaniu pokoju na całym świecie. Są też stałym elementem antyterrorystycznych operacji. Od niedawna na tych samolotach latają również Polacy. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 40min.
23:40
Step Up 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzyczny. Andie (Briana Evigan) ma 16 lat. Po śmierci matki trafia pod opiekę jej przyjaciółki, Sarah (Sonja Sohn), z którą zamieszkuje w ubogiej dzielnicy Baltimore. Ku rozczarowaniu opiekunki, Andie nie najlepiej radzi sobie w szkole, ponieważ całą uwagę i energię skupia na tańcu, który wypełnia jej życie i marzenia. Dziewczyna większość czasu poświęca na próby, ćwiczenia oraz pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets. Gdy... (USA, 2008)

Obsada: Adam G. Sevani, Evigan Briana, Hoffman Robert, Ventura Cassie
23:30
Superwizjer, odc. 1099
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

23:20
Śmierć na 1000 sposobów
Godziny emisji
23:50
Spadkobiercy, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

00:55
Fascynacja
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaledwie parę tygodni po tajemniczej śmierci męża, Maureen wraca z wycieczki morskiej w towarzystwie przystojnego Brytyjczyka Olivera Vance'a. Jej syn Scott jest wstrząśnięty. Nadal nie może uwierzyć w śmierć swojego ojca - światowej klasy atlety. (USA 2005)

Reżyseria: Klaus Menzel
Obsada: Jacqueline Bisset, Adam Garcia, Alice Evans, Gary Davies

Czas: 98min.
00:25
Pod Tatrami - Mistrzostwa Podhala w Powożeniu
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Mistrzostwa Podhala w Powożeniu, warsztaty rękodzieła ludowego dla dzieci, Międzynarodowy Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej. (Polska 2017)


Czas: 8min.
00:40
Pałac mój widzę ogromny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
00:05
Ugotowani, sez. 12, odc. 6/10
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niektórzy myślą, że Mazury pojawiają się w maju a we wrześniu znikają w jesiennej mgle. Nic bardziej mylnego, Mazury istnieją i mają się dobrze przez cały rok. Postanowiliśmy sprawdzić co się dzieje w Krainie Tysiąca Jezior zimą. Przekonamy się o tym za sprawą czwórki bohaterów, którzy ugotują, zabawią i rozśmieszą, żeby ostatecznie wygrać główną nagrodę w wysokości 5 000 zł. Wojciech Kozak - twórca marki modowej. Praca jest dla niego pasją, poświęca jej cały swój czas. Gdy ma wolną chwilę,... (Polska)

00:55
Wielka piątka, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto największe cuda współczesnej inżynierii - najwspanialsze samoloty, samochody, statki, pociągi, fabryki i maszyny budowlane. W każdej z tych kategorii wybitni eksperci oraz światowej sławy inżynierowie specjalności lądowej, powietrznej i morskiej tworzą ranking pięciu najdoskonalszych osiągnięć ludzkiego geniuszu. Razem ze specjalistami zaglądamy do wnętrza porównywanych maszyn, obserwujemy ich pracę w różnych warunkach oraz analizujemy ich parametry, możliwości i atuty. Poznajemy także... (Wielka Brytania, 2013)

01:10
Dom - odc. 10/25 - Nie przesadza się starych drzew
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej i Ewa są małżeństwem już od kilku lat, rodzi im się drugi syn. Po śmierci starego Talara matka sprzedaje gospodarstwo i przenosi się do Warszawy, do syna. Ewa nie może otwarcie się temu sprzeciwić, ale często daje wyraz swemu niezadowoleniu. (Polska 1982)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Anna Ciepielewska, Tomasz Borkowy, Bożena Dykiel, Stefania Iwińska, Barbara Sołtysik, Joanna Szczepkowska, Jolanta Zółkowska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 78min.
01:20
Wojna domowa - odc. 1/15 - Ciężkie jest życie
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mam w archiwum wycinek z "Walki Młodych", w którym zarzucono nam, że takie nieodpowiedzialne seriale jak "Wojna domowa" spowodowały ruchy młodzieżowe 1968 r. - wspominał J. Gruza. W 1 - szym odc. przedstawia się Paweł Jankowski, zbuntowany nastolatek. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Irena Dziedzic

Czas: 29min.
01:45
Misjonarska przypowieść
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 30min.
01:50
Tajemnice losu, odc.2787
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

01:05
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 21/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klaus realizuje swój plan opuszczenia miasta razem z Eleną, jednak założenie to krzyżuje mu niespodziewane pojawienie się nowego wroga. Bonnie prosi Abby (Persia White) o pomoc przy trudnym zaklęciu. Kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, Elena zrobi wszystko, by chronić Caroline. Damon i Stefan ruszają na pomoc Tyler. Bonnie i Jeremy podejmują ogromne ryzyko, aby przekonać się o skuteczności jej zaklęcia. Damon i Stefan odbywają szczerą rozmowę na temat przyszłości. "Before Sunset" (USA)

01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 12

02:45
Żołnierze fuehrera podbijają Polskę
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 1939 r. fotografowi naczelnego dowództwa Wehrmachtu, Hugo Jaegerowi, polecono sfotografować inwazję Trzeciej Rzeszy na Polskę. Fotografie wykonał też prof. Heinrich Hoffmann z Monachium. I tak powstał cykl "Żołnierze fuehrera na polu bitwy". (Polska 1996)

Reżyseria: Jerzy Redlich

Czas: 11min.
02:55
Naród Hitlera. KONFORMIZM
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak bardzo Hitler mógł liczyć na niemiecką opinię publiczną, nawet w obliczu cierpienia i nadchodzącej zagłady? Jak doszedł do władzy i jak zakończył się jego reżim? Jego absolutna i nieograniczona władza została przedstawiona przez epizody z życia. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Pater Hertl

Czas: 49min.
02:45
Artyści - odc. 1
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Satyra na tytułowych bohaterów i w ogóle na świat teatru. Miejscem akcji jest warszawski Teatr Popularny. Zasłużony wieloletni dyrektor tej placówki popełnia samobójstwo. Wkrótce władze miasta mianują młodego reżyserz z prowincji Marcina Koniecznego. (Polska 2015)

Reżyseria: Monika Strzępka
Obsada: Dorota Segda, Maria Maj, Agnieszka Glińska, Marek Frąckowiak, Ewa Skibińska, Adam Cywka, Krzysztof Dracz, Paulina Puślednik, Klara Bielawka, Marcin Czarnik

Czas: 47min.
02:20
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
02:40
AWACS - samolot który widzi wszystko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W bazie NATO stacjonują AWACSY, wspierające działania Sojuszu i ONZ w przywracaniu pokoju na całym świecie. Są też stałym elementem antyterrorystycznych operacji. Od niedawna na tych samolotach latają również Polacy. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 40min.
02:05
Uwaga!, odc. 5061
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:30
Moc Magii, odc. 242/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:45
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

03:45
Marzenia i łzy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o szanghajskich maluchach, które chciałyby zostać światowej klasy gimnastykami. Bezlitosna musztra zaczyna się już w przedszkolu. Seria ćwiczeń na podłodze, testy wytrzymałości na drążku gimnastycznym, ból - są częścią codzienności... (Niemcy 2008)

Reżyseria: Chao Gan

Czas: 43min.
03:45
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
03:30
Pod Tatrami - Mistrzostwa Podhala w Powożeniu
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Mistrzostwa Podhala w Powożeniu, warsztaty rękodzieła ludowego dla dzieci, Międzynarodowy Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej. (Polska 2017)


Czas: 8min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:50
Nic straconego
Godziny emisji
03:10
Magazyn Puncher 2017
Godziny emisji
04:30
Notacje - Jan Karski. Moje młode lata
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienia legendarnego kuriera z czasów młodości. Dramatyczna opowieść o zachowaniu niektórych polskich studentów wobec Żydów we Lwowie przed rozpoczęciem II wojny światowej. Opowiada również o Łodzi, gdzie się urodził i swoich młodych latach. (Polska 2007)


Czas: 7min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Ostatnia podróż Diany. Tydzień, który zmienił monarchię - odc. 1
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
31 sierpnia 1997 r. o godz. 3 rano, na skutek tragicznego wypadku samochodowego zmarła księżna Diana. Skala i intensywność żałoby, jaka ogarnęła Brytyjczyków i wielu ludzi na świecie, była bezprecedensowa. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Ben Ryder

Czas: 44min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Doktor - wynalazek
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Vogt tworzy cegły z piasku pustyni, olej, który odbudowuje struktury komórkowe, niewidzialną farbę, ale także paliwo z oleju roślinnego i wiele innych. A to tylko niektóre spośród patentów szalonego doktora... (Polska 2015)


Czas: 13min.
04:50
AgroSzansa - odc. 93/1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:25
Cafe Futbol
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

05:40
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3802
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info