Program dla 2017-09-06 od do
25.09 26.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Ostatnia podróż Diany. Tydzień, który zmienił monarchię - odc. 1
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
31 sierpnia 1997 r. o godz. 3 rano, na skutek tragicznego wypadku samochodowego zmarła księżna Diana. Skala i intensywność żałoby, jaka ogarnęła Brytyjczyków i wielu ludzi na świecie, była bezprecedensowa. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Ben Ryder

Czas: 44min.
04:50
AgroSzansa - odc. 93/1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3594
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:40
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3802
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5061
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny poranny show TVP1. Prezentuje informacje, relacje na żywo, komentarze, pogodę i dobrą rozrywkę na początek dnia. (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 130 "Czyżby koniec?"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Ludwik chcą sprzedać dom i przenieść się do mieszkania. Janina pomaga sprzątać, by zachęcić potencjalnych kupców. Jedyny problem stanowią akcje sabotażowe Kacpra. Okazuje się, że w jego pokoju jest grzyb i straszy dziewczynka z połową twarzy. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2017)


Czas: 21min.
06:00
Plebania - odc. 942
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Patrycja Nowakowska, Maciej Wilewski

Czas: 21min.
06:20
Doktor - wynalazek
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Vogt tworzy cegły z piasku pustyni, olej, który odbudowuje struktury komórkowe, niewidzialną farbę, ale także paliwo z oleju roślinnego i wiele innych. A to tylko niektóre spośród patentów szalonego doktora... (Polska 2015)


Czas: 13min.
06:35
Pałac mój widzę ogromny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
One Way Restaurant (Straszyn). Kasia i dwunastoletni Kuba, to mama z synem, którzy w Straszynie prowadzą restaurację One Way. Raz do roku do lokalu zagląda Radek, mąż i tata, który ciężko pracuje w Szwecji. Sytuacja tej rodziny jest naprawdę skomplikowana. Para odzwyczaiła się od siebie. Kasia żyje jak panna, a Radek jak kawaler. Na taki stan rzeczy nie godzi się Kuba. Młody chłopak wie, że tata w domu zostanie na stałe, tylko wtedy, gdy restauracja mamy zacznie prężnie działać. Postanowił,... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons' Den" to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu. Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w... (Polska 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 115
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga i Piotr zjawiają się w Grabinie. Ku ich ogromnemu zdumieniu, nikt nie wychodzi im na spotkanie. Drzwi są zamknięte, gospodarzy nie ma w domu. Wciąż niepewne są losy związku Marka i Hanki. Czy Marek pojechał szukać żony i prosić ją o wybaczenie? (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Robert Gonera

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 2/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 8 Kulinarne potyczki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas konkursu kulinarnego do potraw degustacyjnych została dosypana trucizna, co jest przyczyną silnego zatrucia u jednego z jurorów. Policjanci przesłuchują całą ekipę organizującą konkurs, ale główne podejrzenia padają na dwoje finalistów. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 20min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Byłyśmy Pestkami
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o mało znanej Pomocniczej Służbie Kobiet i losach jej uczestniczek: Danucie Gradosielskiej, Walentynie Sawickiej, Józefie Sobieskiej i Elżbiecie Luli Piekarskiej. Znalazły one swoją drugą ojczyznę w Anglii. (Polska 2005)

Reżyseria: Hanna Kramarczuk

Czas: 52min.
08:00
Trudne sprawy, odc.245
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotna, bezrobotna matka Weronika (31 l.) musi wprowadzić się z dwójką swoich dzieci - Sebastianem (14 l.) i Dorotą (15 l.), które narodziły się ze związków z dwoma różnymi mężczyznami, do swoich rodziców: Haliny (54 l.) i Ryszarda (55 l.), zamieszkujących dom szeregowy. Kobieta szybko traci nerwy, ponieważ jej matka i ojciec wstydzą się stylu życia córki i są zdania, że sama nigdy sobie nie poradzi. Coraz częściej dochodzi do przesadnej kontroli i spięć, rodzice Weroniki wtrącają się nawet... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2074
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:05
Sonda 2 - (59)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czwartym sezonie znowu pojawią się goście odcinków, którzy wspólnie z doktorem Rożkiem w pasjonujący sposób przedstawią widzom teorie naukowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 24min.
09:35
Jak to działa - odc. 134 Małe jest wielkie, czyli kompresja danych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeżeli robisz zdjęcia, kręcisz filmy lub słuchasz muzyki w internecie na pewno korzystasz z kompresji danych. Czym jest kompresja i co jej zawdzięczamy? Jak oszukać ludzkie oko i ucho tego dowiesz się z tego odcinka JTD. (Polska 2017)


Czas: 24min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 06.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.658
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski przyjmuje zlecenie od Łukasza Molskiego, nieszczęśliwie zakochanego w Dominice Grochowskiej. Łukasz i Dominika byli parą do czasu, kiedy z więzienia nie wyszedł były konkubent kobiety, Artur Tkocz. Po pojawieniu się Artura na wolności Dominika momentalnie rzuciła klienta detektywów i wróciła do swojej dawnej miłości. Łukasz nie może się z tym pogodzić, jest przekonany, że Dominika nie przyjmuje do wiadomości, iż Artur wciąż jest niebezpiecznym recydywistą. Klient chce, by... (Polska, 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.659
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego pojawia się niespodziewanie Zuzanna Majer. Kobieta jest w stanie histerii, ma obrażenia głowy. Błaga Malanowskiego o pomoc. Ktoś napadł na nią tego ranka w parku i porwał jej córeczkę! Marysia Majer ma dopiero 5 lat, w dodatku cierpi na hemofilię. Malanowski zgadza się pomóc zrozpaczonej młodej kobiecie. Zuzanna nie ma pojęcia, kto mógłby chcieć uprowadzić jej dziecko. Jedyna osoba, która przychodzi jej na myśl, to ojciec dziecka. On i Zuzanna byli bardzo młodzi,... (Polska, 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:05
Korzenie - odc. 8/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
18 lat później. Syn Kizzy, George, zostaje treserem kogutów do walk, głównym zawodnikiem Toma Moore'a. Nie wie jeszcze, że Moore jest jego ojcem... (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 943
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej MIgas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Dąbrowski, Radosław Popłonikowski

Czas: 21min.
10:50
NiePOPularni
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2017)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria mieszka ze swoimi rodzicami. Wkrótce będzie zdawała maturę. Żeby poprawić swój angielski przed tym egzaminem, za radą mamy dziewczyna będzie brała korepetycje u swojego nauczyciela, Marcina. Mężczyzna w tym celu przychodzi do ich domu, uczy Wiktorię i… uwodzi jej matkę, Renatę. Czterdziestolatka zakochuje się w nauczycielu języka angielskiego swojej córki. Renata i Marcin szybko zostają kochankami. Pewnego dnia Wiktoria zastaje ich in flagranti. Nastolatka jest gotowa zrobić... (Polska, 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 6/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy chce napisać drugą książkę. Tym razem o Tańczącej Chmurze i innych Indianach, o ich życiu i zwyczajach. Tańcząca Chmura nie aprobuje tego pomysłu, ale w końcu się zgadza, kiedy Dorothy obiecuje, że spali swoje dzieło, jeśli książka się nie spodoba. (USA 1996)

Reżyseria: Terrence O'Hara
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1691
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ostatnim meczu portale plotkarskie huczą od plotek na temat życia prywatnego Józka. Chłopak odbiera też mnóstwo gratulacji z powodu przyszłego ojcostwa. Ku zaskoczeniu wszystkich Julita wcale nie cieszy się z popularności, jest raczej przerażona. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Jakub Mróz, Jacek Kałucki, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Przemysław Stippa, Hanna Klepacka

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 447 - Przysługa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia i Piotr są sobie coraz bliżsi. W szpitalu zaczyna huczeć od plotek na ich temat. Soszyński budzi się po operacji. Nie chce słuchać wyjaśnień Piotra. Magda z niepokojem czeka na decyzję męża - co dalej z ich małżeństwem. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 48min.
11:15
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.305
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krystian Polczyński dowiaduje się od swojej byłej dziewczyny, Doroty Halskiej, że jest ona nosicielką wirusa HIV i że prawdopodobnie go zaraziła. Ta wiadomość całkowicie wytrąca życie Krystiana z równowagi. Poza strachem, że nosi w sobie śmiercionośnego wirusa, męczy też go poczucie winy. On na początku swojego związku z Natalią nie zdecydował się na wykonanie testu na obecność AIDS i teraz obawia się, że zaraził ją i ich nienarodzone jeszcze dziecko. Niezdolny do tego, żeby zaufać Natalii i... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 783
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi próbują pomóc Grzegorzowi, którego dwa miesiące temu rzuciła dziewczyna. Chłopak nadal ją kocha i chciałby ją odzyskać, ale Aleksandra związała się już z kimś innym. Grzegorz dowiedział się, że to Igor, fotograf, który ma opinię casanovy i w dodatku bywa agresywny. Próbował ostrzec Aleksandrę, ale został przyłapany i poturbowany przez Igora, liczy więc, że detektywi znajdą dowody, które uświadomią dziewczynie z kim ma do czynienia. W tym odcinku detektywi zajmują... (Polska 2015)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Olejarczyk Tomasz, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy - Jak zmienić glebę kwaśną i nieurodzajną w żyzną, wysokoplonującą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Naukowcy biją na alarm. W Polsce większość gleb jest zakwaszona, co daje niższe zbiory i jakość plonów. Można jednak temu zapobiec stosując odpowiednie preparaty do odkwaszania gleby. W programie opinie naukowców i rolników na temat stanu gleb w kraju. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy afrykańskiej sawanny
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem dzień na rozległej sawannie afrykańskiej. Poznamy stado lwów, patrolujących swoje spalone słońcem królestwo i lwiątka zaciekle walczące z przeciwnikiem. Będzie też kilka nowych przybyszów na świat, stawiających pierwsze, chwiejne kroki. (Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 135
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu wciąż szuka zapomnienia w alkoholu, wchodzi w konflikt z Szeherezadą. Sezen opuszcza męża i wyjeżdża do Wiednia. Burhan, zaniepokojony sytuacją holdingu, oferuje swoją pomoc. Ali Kemal, dowiedziawszy się o romansie Fusun i Selima, jest załamany. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
12:30
Oni tu zostali
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemia Lubuska to wielki masowy grób poległych w trakcie II wojny św. Szczątków setek żołnierzy nigdy nie odnaleziono. Członkowie Stowarzyszenia Pomost z Poznania poszukują miejsc, gdzie mogą znajdować się takie nieoznaczone wspólne mogiły. (Polska 2013)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterkami tego programu są kobiety oszukane przez mężczyzn. Beata Kowalczuk właśnie straciła pracę i narzeczonego. Partner, który również był jej szefem, zdradził ją na wyjeździe firmowym. Najbliższa przyjaciółka Beaty, Wioletta, szybko załatwia jej nową pracę - w fundacji charytatywnej, organizującą pomoc uchodźcom z Ukrainy. Pierwszego dnia pracy Beata poznaje Nazara, uciekiniera z Doniecka. Między Beatą i Nazarem szybko rodzi się więź, łapią wspólny język. Beata nie chce się z nim... (Polska, 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wasiński Piotr
12:00
Szkoła, odc. 435
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc wykończona nerwowo Klaudia. Dziewczyna pracuje w masarni, ma dużą nadwagę i w ciągu kilku ostatnich tygodni wielokrotnie padała ofiarą ataków nienawiści: najpierw na automatycznej sekretarce telefonu masarni zmodyfikowanym głosem były zostawiane obsceniczne wiadomości. Potem w skrzynce na listy znalazła wycinek z gazety ze sfałszowanym ogłoszeniem Klaudii ze zdjęciem dotyczącym propozycji gorącej erotycznej schadzki. W tym odcinku Dexter i... (Polska 2015)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
13:50
Nasz dziwaczny świat odc. 1
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki eksperymentom, ciekawym wyjaśnieniom naukowców, niesamowitym opowieściom świadków i wyjątkowym materiałom filmowym, okryjemy tajemnice niezwykłych zjawisk, dziwnych zachowań, anomalii pogodowych czy medycznych cudów. (Wielka Brytania 2015)


Czas: 51min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Biznes na wsi 2 odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn popularyzujący wiedzę na temat wspierania przedsiębiorczości na terenach wiejskich z wykorzystaniem potencjału lokalnego i wsparciu Funduszy Europejskich. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.714
Godziny emisji
Rozwiń opis
35-letnia Dorota mieszka ze swoją córką, Oliwią (17 l.) u swojego przyjaciela Grzegorza (42 l.). Nagle przed drzwiami mieszkania staje syn Grzegorza, Mateusz (22 l.) i chce się do niech wprowadzić. Chociaż do tej pory Dorota zawsze pośredniczyła między ojcem i synem, to tym razem reaguje zupełnie nieoczekiwanie i wyrzuca Mateusza. Grzegorz jest zdziwiony. Gdy kilka dni później Dorota i Grzegorz chcą w urzędzie stanu cywilnego ustalić termin ich ślubu, Grzegorz nie pojawia się. Zamiast tego... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 136/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 672
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef, Serb i Diablo pomagają właścicielowi komisu, pobitemu przez człowieka, który najpierw sprzedał mu auto, a potem - kiedy trafiło już do kolejnego nabywcy - zażądał jego zwrotu. Detektywi odszukują samochód i wkrótce odkrywają tajemniczy powód, dla którego był on taki cenny dla byłego właściciela. To jednak dopiero początek niebezpiecznej rozgrywki... Tymczasem Majka i Ruda zajmują się sprawą kobiety, której okradziono mieszkanie. Zniknęło wiele cennych rzeczy, ale ofierze włamania... (Polska 2015)

Reżyseria: Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna, Protokowicz Tomasz, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 85
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek przebywa w areszcie oskarżona o przemyt narkotyków. Jest zrozpaczona, tym bardziej że zaginęła Elif. Zeynep robi co może, żeby ocalić Melek. Nie ma jednak pieniędzy, żeby wynająć adwokata. Zdesperowana zwraca się o pomoc do Murata. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /29/ - "Jesienna zaduma" - Elżbieta Adamiak
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy programu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Jesienna zaduma". (Polska 2014)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 7min.
14:55
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1310
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mała Basia robi niespodziankę swojemu dziadkowi Stefanowi - i odnajduje jego dawną miłość: Olę Kaczkowską. Ala wraca wcześniej z zagranicy. Teresa mówi Pawłowi, że odeszła od męża i prosi przyjaciela o pomoc w znalezieniu nowego mieszkania. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina, Maciej Wilewski - Głowacki, Joanna Sydor - Teresa, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa

Czas: 45min.
14:15
Byłyśmy Pestkami
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o mało znanej Pomocniczej Służbie Kobiet i losach jej uczestniczek: Danucie Gradosielskiej, Walentynie Sawickiej, Józefie Sobieskiej i Elżbiecie Luli Piekarskiej. Znalazły one swoją drugą ojczyznę w Anglii. (Polska 2005)

Reżyseria: Hanna Kramarczuk

Czas: 52min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2519
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka wycofuje oskarżenia wobec Darka. Niestety, Darek nie dotrzymuje słowa i Paweł pozostaje w areszcie, gdzie zostaje pobity. Beata i Cezary stawiają się w sądzie w sprawie rozwodu. Krystian za wszelką cenę próbuje skontaktować się z Zuzą. Mikser pomaga mu przy pomocy fortelu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.760
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracująca na własny rachunek, opiekunka osób starszych - Natalia (36 l.) rozstała się ze swoim niewiernym mężem, Sebastianem (42 l., mechanik samochodowy) i od sześciu miesięcy jest z Tomaszem (40 l., kierowca taksówki). Tomasz wprowadził się do niej i jej dzieci - Łukasza (17 l.) i Alicji (16 l.). Niestety, dzieci nie akceptują nowego partnera swojej mamy, ponieważ on chce wprowadzić w życie swoje twarde metody wychowawcze. Kiedy pewnego dnia Łukasz wraca nad ranem do domu, Tomasz dopada go... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Brzeziny „Pizzeria Kwadrans" Mariusz, właściciel „Pizzerii Kwadrans” w niewielkich Brzezinach, teoretycznie na pizzy powinien znać się jak mało kto, ponieważ już w szkole gastronomicznej praktyki odbywał właśnie w pizzerni.... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

15:10
Obserwator - odc. /137/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 24min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:55
Alternatywy 4 - odc. 7/9 - Spisek
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stanisław Anioł dba o to, by zająć lokatorom każdą minutę. Przykładnie sprzątają klatkę schodową i teren wokół bloku, a wieczory spędzają w suszarni, biorąc udział w próbach chóru. Dozorca przechodzi sam siebie, mieszkańcy domu mają już dość jego tyranii. (Polska 1983)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski, Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz

Czas: 55min.
15:15
Turystyczna Jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej. (Polska 2017)


Czas: 9min.
15:35
Astronarium - (42) - "Ekstremalnie Wielki Teleskop"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 42 "Ekstremalnie Wielki Teleskop" - Wielki teleskop, którego budowa rozpoczęła się na Pustyni Atakama, co takiego ma nam pokazać i jaką rolę w jego powstaniu odgrywa Polska (Polska 2017)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 436
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Consuella Mackey prowadzi fundację, która pomaga innym ludziom poprawić jakość ich życia, a tymczasem jej własny domek wymaga generalnego remontu. Jest zbyt mały, by pomieścić jej liczną rodzinę, szczególnie że mieszkają z nią również jej siostra i jej córka. Byłoby wspaniale, gdyby każdy z domowników miał swój własny kącik, pokój tylko dla siebie. Ty, Constance, Michael, Paige, Paul oraz Tracy przystępują do rozbudowy domku Consuelli i totalnej zmiany wystroju wnętrz…   Dla małoletnich od... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Zraniona miłość - odc. 80
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Azize wraca do miasta i ukrywa przed Tevfikiem prawdę. Tevfik publicznie oskarża Kemalistów o spalenie osady pod Izmirem. Salih, chłopiec, który ocalał z pogromu, trafia do szpitala, gdzie pracuje Azize. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
NiePOPularni
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2017)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciek po raz pierwszy odwiedza swoją sympatię, Olę w jej domu, w sąsiedniej miejscowości. Ola jest nowa w klasie i odznacza się nie tylko urodą, ale też specyficznym poczuciem humoru. Straszy Maćka swoim ojcem tak skutecznie, że gdy ten nieoczekiwanie staje w drzwiach, Maciek wyskakuje przez okno i nadziewa na palik podtrzymujący pomidory. Rana jest niebezpieczna i pod kierunkiem Operatora 112 trzeba natychmiast wykonać wiele działań zabezpieczających… Druga historia w tym odcinku. Marcin i... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 137/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3595
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Musa zostaje pobity przez rzezimieszków, z którymi zadarł. Zostaje w kawiarni. Emel poleca kierowcy śledzić poczynania Ozana. Umut dowiaduje się, że Ozan nie mieszka w pobliżu jej domu. Musa spotyka się z Yahiją i czyni mu obietnice wobec Umut. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
W piwnicy bloku zostaje znalezione ciało nauczycielki fizyki. Detektywi ustalają, że kobieta była oskarżona przez jednego z uczniów o molestowanie seksualne, jednak sprawa została wycofana. Śledztwo nabiera nowego wymiaru, kiedy okazuje się, że zamordowana prowadziła podwójne życie. W tym samym czasie na komendę przychodzą listy ze skargami na Maję Brzeską. Ich nadawca zna zadziwiająco dużo szczegółów z życia policjantki.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 784
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3154
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek spędza pierwszą noc przy łóżeczku Agatki. Rano opiekę nad córką przejmuje matka. Maciek poprzez maila przysyła Kasi umowę biznesową regulującą zasady prowadzenia preclowni podczas jego nieobecności w firmie. Janusz rezygnuje z pracy w sądzie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Paulina Holtz, Susane Nathusius, Kaja Paschalska, Amelia Malesa, Tomasz Stockinger, Maciej Makowski, Natalia Rewieńska, Anna Matysiak

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /9/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto komu zaufa, kto kogo wprowadzi w błąd, a kto wyjdzie ze studia z wygraną? To gra rodzinna, w której biorą udział 5 - osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40.000 zł. Prowadzi Marcin Rams. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 18 Psychopata
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podwarszawskim osiedlu domów jednorodzinnych starsza kobieta odkrywa zmasakrowane zwłoki psa. Komisarz Maj uważa, że człowiek, który dopuścił się tak okrutnego czynu, może być odpowiedzialny za krzywdę nie tylko innych zwierząt, ale także ludzi. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, ko Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 8/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2520
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna jest zdruzgotana sytuacją z Sabiną. Niestety stan Sabiny pogarsza się - ustaje akcja serca. Tymczasem w Wadlewie Seweryn i Śmiałek stają naprzeciwko siebie w pojedynku na ręce. Sekundują im Olek i Bartek. Aśka wpada w panikę. Jest przekonana, że widziała Bogumiła. Tymek ściąga policję.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 673
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.301
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morawska jest w szpitalu. Miała szereg badań. Teraz niecierpliwi się, kiedy wyjdzie do domu, ale lekarz nie kwapi się z odpowiedzią. Nie tylko Alicja w napięciu oczekuje na swoją diagnozę – przeżywa to także Zapała. Od rana wszystko leci mu z rąk i denerwuje się na domowników, a w czasie patrolu próbuje się dodzwonić do Ali. Bez skutku. Po pracy jedzie do szpitala, zły, że Morawska cały dzień nie odbiera telefonów. Zastaje ją zapłakaną…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1691
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ostatnim meczu portale plotkarskie huczą od plotek na temat życia prywatnego Józka. Chłopak odbiera też mnóstwo gratulacji z powodu przyszłego ojcostwa. Ku zaskoczeniu wszystkich Julita wcale nie cieszy się z popularności, jest raczej przerażona. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Jakub Mróz, Jacek Kałucki, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Przemysław Stippa, Hanna Klepacka

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.356
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezes Kozłowski wybiera się na emeryturę. Przed odejściem z funkcji pragnie zrobić ostatni raz coś dobrego dla zwykłych ludzi. Ferdynand Kiepski twierdzi, że powinien ufundować nagrodę dla najwybitniejszego mieszkańca osiedla. Rozpoczynają się wielkie poszukiwania kandydata.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan, Gałła Andrzej
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7189
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7172
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7169
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5062
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.302
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rano Ola szykuje śniadanie. Marek nie w sosie. Nie chce iść do szkoły. Ola ciągle nie ma na służbie stałego partnera. Na odprawie dowiaduje się, że dziś pojedzie z Mikołajem. Bardzo ją to cieszy, wracają stare wspomnienia. Jaskowska mówi też, że dziś Ola pozna swojego nowego partnera, Borysa. Reszty dowie się wieczorem. Mikołaj przypomina sobie, że pracował kiedyś z policjantem o takim imieniu w jednostkach specjalnych i nie darzyli się wielka sympatią. Na patrolu Ola jest uszczęśliwiona, że... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25 Na żywo
Wielki Test. Polacy Stulecia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Test przypomina osoby, które w wybitny sposób zapisały się w historii kraju przez minione sto lat, czyli od odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. W odc. 1 niezapomniane męskie głosy polskiej piosenki. Prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 80min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1692
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela wpada w szkole na Roberta Milewicza, przekonana, że to jeden z uczniów wdaje się w swobodną rozmowę z młodym nauczycielem geografii. Przez aferę z Umińską Kasia woli unikać ludzi i chce zrobić sobie przerwę od pracy w Fitness Klubie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Józef Grzymała, Karolina Porcari, Macin Perchuć, Witold Sosulski, Przemysław Stippa, Anita Jancia - Prokopowicz, Jakub Tolak

Czas: 23min.
20:45
Na dobre i na złe - odc. 676 Kłamstwa i kłamstewka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola po porodzie wychodzi w końcu z Jasiem ze szpitala. Sara niepokoi się o Piotra, który nagle znika. Doktor Gawryło nie wraca po pracy do domu i nie odbiera też syna ani telefonów. Na dyżurze dr Mandel zajmuje się nową pacjentką Haliną seniorką. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Anna Karczmarczyk - Ola, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda, Marcin Sianko - Paweł

Czas: 48min.
20:05
Świat według Kiepskich (Świat według Kiepskich), odc.517 Kopernik
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Już ponad 18 lat mieszkańcy wrocławskiego osiedla Kosmonautów swoimi nietuzinkowymi pomysłami bawią do łez miliony widzów, pokazując polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle satyry. Jesienią wraz z Kiepskimi i ich sąsiadami będziemy obchodzić 50-lecie osiedla Kosmonautów, poszukamy mitycznego Św. Grala oraz poznamy nowego wielbiciela Mariolki – Mikołaja Kopernika. Po krótkiej przerwie ponownie zobaczymy także Mariana Paździocha. A tymczasem, w pierwszym odcinku z nowej serii,... (Polska, 2017)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej
20:40
SuperModelka Plus Size, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„#Supermodelka Plus Size” – nowość w jesiennej ramówce Telewizji Polsat! Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna - „#Supermodelka Plus Size”! Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W... (Polska 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
20:10
Doradca smaku, odc. 3/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2542
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co wybierze Sandra – miłość czy karierę?! Przyjaciele namawiają Sandrę, by zawalczyła o swój związek z Michelem. Tymczasem producent przekonuje dziewczynę, żeby nie oglądała się na obrażonego męża i podpisała kontrakt na płytę. Co zrobi Sandra? Elżbieta przed podjęciem bardzo trudnych decyzji Igor i Elżbieta mają dziś wizytę u profesora Rolskiego. Lekarz bardzo bezpośrednio uświadamia im, na co się muszą przygotować, jeśli po raz kolejny zdecydują się na dziecko. Pani Marcinkowa prosi, żeby... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 60/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.106
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kubis zawiadamia o kolejnej sprawie. Na terenie skupu złomu zostaje odkryte ciało. Okazuje się, że zamordowany, to właściciel owego przybytku. Jedyny podejrzany to pracownik, który dzień wcześniej został oskarżony przez denata o kradzież. Walczak rozpoczyna śledztwo. Towarzyszy mu nowa postać na komendzie, pewien elegant, z którym Kuba, jak i inni kryminalni, mieli już do czynienia. Kowal ujawnia kluczowe fakty dotyczące morderstwa. Ofiara to członek gangu żebraczego, a jego złomowy biznes... (Polska 2017)

21:55
Magazyn śledczy Anity Gargas - /41/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
21:50
Na sygnale - odc. 152 "Paparazzo"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Anny jedzie na wezwanie do Mai, ciężarnej gwiazdy pop, którą nękają paparazzi. Przyszła matka odczuwa silny ból, ale nie chce pojechać do szpitala ani poddać się badaniom i po chwili zaczyna rodzić. Tymczasem na ratowników czeka kolejne wyzwanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Iga Górecka - Ruda

Czas: 23min.
21:30
Azja Express, sez. 2, odc. 1/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Start drugiej odsłony wielkiego wyścigu „Azja Express” po raz kolejny spadł na głowy uczestników niczym grom z jasnego nieba. Całkowicie zaskoczeni musieli błyskawicznie opuścić pokoje i wykonać pierwsze zadanie – oswobodzić spięte łańcuchami plecaki i przepakować do nich wszystkie niezbędne podczas miesięcznej podróży rzeczy. Przymusowa wspinaczka w upale na szczyt legendarnej skały Sigiriya mogła bardzo opóźnić start wyścigu. Od momentu kiedy pary ruszyły w drogę, wszyscy zdali sobie...

21:00
Podwójne uderzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mafia z Hongkongu morduje rodziców półrocznych chłopców-bliźniaków. Rozdzieleni, dorastają w kompletnej niewiedzy istnienia drugiego. Ich spotkanie po latach jest bardzo burzliwe. Van Damme gra obie role - złego i dobrego.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1991)

Reżyseria: Sheldon Lettich
Obsada: Alan Scarfe, Allona Shaw, Cory Everson, Everson Cory, Jean-Claude Van Damme, Lewis Geoffrey, Scarfe Alan, Shaw Allone, Van Damme Jean-Claude
22:35
Solidarność według Krzysztofa Wyszkowskiego cz. 1
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem i narratorem jest Krzysztof Wyszkowski niezwykły świadek a zarazem uczestnik historii. Działacz opozycji antykomunistycznej w PRL - u, inicjator Wolnych Związków Zawodowych, pomysłodawca nazwy związku Solidarność, doradca Wałęsy. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Nowak, Paweł Nowacki

Czas: 55min.
22:25
Kino relaks - Dzień z życia blondynki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film komediowy. Marzenie Meghan Milles o tym, by zostać nową moderatorką wiadomości telewizyjnych, jest bliskie spełnienia, lecz jedna nieszczęsna noc może wszystko zniszczyć. Czy ostatecznie zdąży na rozmowę w sprawie pracy? (USA 2014)

Reżyseria: Steven Brill
Obsada: Elisabeth banks, Ethan Suplee, James Marsden

Czas: 90min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
NiePOPularni
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2017)


Czas: 11min.
22:05
Step Up 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzyczny. Andie (Briana Evigan) ma 16 lat. Po śmierci matki trafia pod opiekę jej przyjaciółki, Sarah (Sonja Sohn), z którą zamieszkuje w ubogiej dzielnicy Baltimore. Ku rozczarowaniu opiekunki, Andie nie najlepiej radzi sobie w szkole, ponieważ całą uwagę i energię skupia na tańcu, który wypełnia jej życie i marzenia. Dziewczyna większość czasu poświęca na próby, ćwiczenia oraz pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets. Gdy... (USA, 2008)

Reżyseria: Jon M. Chu(1)
Obsada: Adam G. Sevani, Evigan Briana, Hoffman Robert, Ventura Cassie
23:45
Postrach nocy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charley Brewster mieszka na przedmieściach Las Vegas. Chłopak odkrywa, że do domu obok wprowadził się nowy sąsiad. Tymczasem od swego starego przyjaciela dowiaduje się, że ostatnimi czasy w okolicy zaginęło mnóstwo uczniów. (USA 2011)

Reżyseria: Craig Gillespie
Obsada: Colin Farrel, David Tennant, Toni Collette

Czas: 101min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Byłyśmy Pestkami
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o mało znanej Pomocniczej Służbie Kobiet i losach jej uczestniczek: Danucie Gradosielskiej, Walentynie Sawickiej, Józefie Sobieskiej i Elżbiecie Luli Piekarskiej. Znalazły one swoją drugą ojczyznę w Anglii. (Polska 2005)

Reżyseria: Hanna Kramarczuk

Czas: 52min.
23:00
Królewna Śnieżka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja znanej bajki. Zła królowa podstępem obejmuje władzę w królestwie. Z zazdrości wypędza z królestwa piękną Śnieżkę, która znajduje schronienie i pomoc w mrocznym lesie. Siedmiu krasnali, wcale nie takich miłych, postanawia pomóc Snieżce odzyskać władzę, królestwo i pięknego księcia… , napisy ( USA/Kanada 2012)

Reżyseria: Tarsem Singh
Obsada: Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammer, Nathan Lane, Jordan Prentice
23:20
Śmierć na 1000 sposobów
Godziny emisji
23:50
Śmierć na 1000 sposobów
Godziny emisji
00:10
O mnie się nie martw - s. VI odc. 13/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin uczestniczy w rozprawie rozwodowej Sylwii. Znowu przekonuje się, jakim człowiekiem jest jej mąż. Sylwia dostaje rozwód, ale Igor oświadcza jej, że to nie koniec. Krzysiek podejrzewa, że Marta ma tajemniczego adoratora, od którego odbiera SMS - y. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 43min.
00:55
Świat bez tajemnic - Równać w dół
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Raport śledczy, ukazujący nielegalną działalność największych firm, zatrudniających pracowników z Europy Wschodniej w krajach Europy Zachodniej i Północnej. Powiększenie UE stworzyło możliwość podejmowania pracy przez niezamożnych ludzi. (Dania 2014)

Reżyseria: Georg Larsen, Poul - Erik Heilbuth

Czas: 57min.
00:40
Astronarium - (42) - "Ekstremalnie Wielki Teleskop"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 42 "Ekstremalnie Wielki Teleskop" - Wielki teleskop, którego budowa rozpoczęła się na Pustyni Atakama, co takiego ma nam pokazać i jaką rolę w jego powstaniu odgrywa Polska (Polska 2017)


Czas: 23min.
00:10
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Trzydziestoletni Alex Lippi (Romain Duris) świadczy płatne usługi, polegające na rozbijaniu nieudanych związków damsko-męskich, uwodząc zaślepione miłością kobiety i otwierając im oczy. Zmyślne kryjówki, podsłuchy, fałszywa tożsamość, zniewalający uśmiech, każdy sposób jest dobry, aby wypełnić powierzone zadanie. Przez dziesięć lat kariery zawodowej ani razu nie poniósł porażki. W pracy pomaga mu siostra Melanie (Julie Ferrier) i nieco zwariowany szwagier Marc (Francois... (Francja, 2010)

Reżyseria: Chaumeil Pascal(1)
Obsada: Damiens François, Duris Romain, Ferrier Julie, Noguerra Héléna, Paradis Vanessa
00:20
Spadkobiercy, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

01:35
Naszaarmia.pl - odc. 280
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:10
Superwizjer, odc. 1099
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

01:45
Wybrani, odc. 16/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak działał Finch, zanim pojawił się Mężczyzna w garniturze? Dowiadujemy się, jak wyglądała praca Fincha, zanim zwerbował Reese'a. Jeden element przeszłości miliardera w zaskakujący sposób wpływa na bieżące wydarzenia. (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Maria wraca do Polski, po kilkunastu latach spędzonych w Singapurze. Finansowo nie stoi najlepiej, więc wprowadza się do swojego brata, który po rozwodzie i utracie pracy również cienko przędzie. Maria, której pasją jest gotowanie, jest zachwycona, gdy dowiaduje się, że ich sąsiad, Piotr, to sławny szef kuchni, który ma w telewizji swój program kulinarny. Pewnego razu Piotr zaprasza rodzeństwo na kolację. Kiedy przychodzi z rewizytą, jest pod ogromnym wrażeniem tego co... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
01:55
Sekrety Sąsiadów, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dwie studentki, Karolina i Ewa, mieszkają razem. Karolina jest rozrywkową i dość egocentryczną dziewczyną. Obowiązkowa Ewa usiłuje przygotować się do egzaminów, ale w domu nie ma chwili spokoju. Karolina jest głucha na jej prośby, by do końca sesji przystopować z zabawą - na wszelkie sposoby próbuje odwieść Ewę od nauki i wciągnąć ją w swoje ożywione życie towarzyskie. Teraz prowokuje rywalizację o względy przystojnego sąsiada, Adama. Wygląda na to, że w końcu dopięła... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wrzosek Robert
02:05
El Principe - dzielnica zła - odc. 36
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastolatka Nasirah ucieka z domu. Podobnie jak wiele innych dziewcząt przyłącza się do islamskich fundamentalistów, kierowanych przez Marwana. Fatima obawia się, że jej młodsza siostra Nayat, zakochana w bojowniku dżihadu, pójdzie w ślady koleżanki. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:55
Naród Hitlera. WOJNA TOTALNA
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o tym jak bardzo Hitler mógł liczyć na niemiecką opinię publiczną, nawet w obliczu niewypowiedzianego cierpienia i nadchodzącej zagłady? Sugestywne i wcześniej niewidziane prywatne nagrania w kolorze pokazują życie w hitlerowskich Niemczech. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Christian Frey, Stefan Brauburger

Czas: 49min.
02:05
Prokurator - odc. 2/10
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krystyna, niewidoma dziennikarka radiowa, odkrywa w studiu ciało koleżanki. Beata została postrzelona w głowę. Sprawca zostawił na miejscu zdarzenia narzędzie zbrodni. Z zeznań dziennikarki wynika, że tuż przed wejściem do studia, mijała mordercę. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Filipiak
Obsada: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Janusz Michałowski, Gabriela Świerczyńska, Małgorzata Buczkowska, Agnieszka Makowska, Mirek Haniszewski, Oriana Soika

Czas: 44min.
02:15
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
02:40
Byłyśmy Pestkami
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o mało znanej Pomocniczej Służbie Kobiet i losach jej uczestniczek: Danucie Gradosielskiej, Walentynie Sawickiej, Józefie Sobieskiej i Elżbiecie Luli Piekarskiej. Znalazły one swoją drugą ojczyznę w Anglii. (Polska 2005)

Reżyseria: Hanna Kramarczuk

Czas: 52min.
02:30
Tajemnice losu, odc.2788
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:45
Uwaga!, odc. 5062
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 12

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:50
Notacje - Wanda Okolska - Woltanowska. Pierwsza dorosła decyzja
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wanda Okolska - Woltanowska ur. się w 1928 r. we Lwowie. W czasie powstania warszawskiego była łączniczką, miała wtedy 16 l. Została ranna 7 IX, amputowano jej nogę w szpitalu polowym. Skończyła biologię na Uniwersytecie Warsz. Pracowała jako mikrobiolog. (Polska 2014)


Czas: 9min.
03:00
Wypadek - Odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego wieczoru w wypadku samochodowym ginie atrakcyjna młoda kobieta, Rebecca, żona Gabriela Cauvy, właściciela firmy remontowej i matka nastoletniej Luny. Kobieta była pijana, a wskutek czołowego zderzenia śmierć na drodze poniosły też dwie inne osoby. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 45min.
03:45
Wypadek - Odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że Rebecca i 2 przyjaciółki: Anne i Iris prowadziły potajemnie jakąś nielegalną działalność, która przynosiła im spore zyski. Mężczyzna z pistoletem, który pojawił się w miasteczku, coraz natarczywiej domaga się od obu kobiet 60 tys. euro. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 60min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:10
Moc Magii, odc. 243/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.618
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Biznes na wsi 2 odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn popularyzujący wiedzę na temat wspierania przedsiębiorczości na terenach wiejskich z wykorzystaniem potencjału lokalnego i wsparciu Funduszy Europejskich. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Turystyczna Jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej. (Polska 2017)


Czas: 9min.
04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.835
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Licencja na wychowanie - odc. 44 - Rita Barańska
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria i Łukasz wybierają się na imprezę. Wiktoria zobowiązuje się, że upiecze na tę okazję babeczki. Łukasz wie, że z dziewczyny marna kucharka. Urażona nastolatka postanawia udowodnić, że jest inaczej. Weronika płacze w domu na każde wspomnienie psa. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3803
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.839
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info