Program dla 2017-09-08 od do
22.08 23.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Teraz ryby/Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3596
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3804
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5063
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.840
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
.


Czas: 15min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 132 "Powrót" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nataliia z Kacprem czekają na zajętą przez dziadka łazienkę i dyskutują na temat przypadłości wieku dojrzałego. Natalia zaczyna odczuwać uciążliwą obecność dziadków i otwarcie komentuje to w rozmowie z Ludwikiem. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka, Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Sztuka codzienności - Fotografia
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odkrywamy fotografię. Przyjrzymy się fotografii eksperymentalnej. Przewodnikami są fotograficy, m.in. Sabrina Hill. Pracuje w Los Angeles, zawsze marzyła, by fotografować. Dziś patrząc na stare zdjęcia, widzi, jak rodziła się w niej artystka. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 944
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Radosław Popłonikowski, Wojciech Dąbrowski, Maciej Wilewski, Barbara Zielińska, Patrycja Szczepanowska, Stanisław Pąk, Henryk Gołębiewski

Czas: 21min.
06:20
Reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 12min.
06:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Józef Wybicki - reaktywacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja „Thai Spa & Restaurant”, (Poznań). „Thai Spa & Restaurant” to niewielki lokal, mieszczący się na tyłach jednej z galerii handlowych w Poznaniu. Miejsce to rok temu stworzyła młoda pasjonatka Tajlandii – Andżelika. Według niej kuchnia tajska to znakomity i luksusowy dodatek do masaży robionych przez prawdziwe Tajki. I choć początkowo goście po zabiegach kosmetycznych chętnie zostawali na obiad, dziś popularnością cieszą się już tylko masaże. Sytuację odmienić może tylko... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons' Den" to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu. Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w... (Polska 2011)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:00
M jak miłość - odc. 117
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr jest coraz bardziej załamany. Zaczyna powątpiewać w swą siłę wewnętrzną. Boi się, że nie zdoła pomóc Kindze, jeśli ta załamałaby się po kolejnej nieudanej operacji. (Polska 2002)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Robert Gonera

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 4/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Komisariat
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 20min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Trudne sprawy, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Kempa (32 l.), z zawodu polonistka, postanowiła zrezygnować z nauczania w szkole i podjąć pracę w charakterze niani w domu nowobogackich Rozentalskich. Zaangażowana pedagog lubi swoich nowych podopiecznych - Jagodę (11 l.) i Sebastiana (9 l.). Niestety, z trudem dogaduje się z ich rodzicami. Ambitna i snobistyczna pani domu - Kamila (40 l.) chce przygotować dzieci do życia w wyższych sferach i kładzie przede wszystkim nacisk na ich szyk i elegancję. Tymczasem Monika stara się wspierać... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2076
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:15
U Pana Boga w ogródku - odc. 8/12
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marian żeni się z Luśką, zachwyconą jego bohaterską postawą, a Jerzy Bocian planuje ślub ze Struzikową, którą do niedawna niebezpiecznie interesował się organista Witek, mąż Marusi i ojciec czwórki dzieci... (Polska 2008)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Krzysztof Dzierma, Andrzej Beya-Zaborski, Emilian Kamiński, Jan Wieczorkowski, Agata Kryska, Wojciech Solarz, Irina Łaczina, Mieczysław Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach

Czas: 41min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 08.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.662
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klientem Malanowskiego jest 18-letni Jakub Kowal. Chłopak desperacko pragnie dowiedzieć się, kim jest jego ojciec. Jest przekonany, że wersja matki o wakacyjnym romansie nie jest zgodna z prawdą. Detektywi rozpoczynają śledztwo i docierają do byłej wychowawczyni matki Jakuba. Malanowskiemu udaje się przekonać kobietę, żeby pomogła młodemu człowiekowi poznać prawdę o sobie. Irmina Zawistowska wskazuje na nazwisko dawnego chłopaka matki Jakuba – Romana Wierzbickiego. Zarzeka jednak, że Bożena... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.663
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawia się Luna Starr - zwyciężczyni programu talent show, wschodząca gwiazdka muzyki pop. Ktoś wysyła jej pogróżki, a ostatnio wszedł do jej sypialni i zostawił na łóżku zdjęcie z obraźliwym podpisem. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Pierwszym podejrzanym jest menadżer Luny, który w czasie jej nieobecności przyprowadza do jej domu swoją kochankę – Dorę. Okazuje się, że dziewczyna również może mieć powody, żeby prześladować klientkę Malanowskiego. Od pewnego czasu... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:05
Korzenie - odc. 10/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 14 latach George wraca wyzwolony przez swojego pana do żony Matyldy i swoich dwóch dorosłych już synów. Tymczasem wybucha Wojna Secesyjna. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 945
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Stanisław Górka, Katarzyna Skarżanka, Katarzyna Łaniewska, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Maciej Wilewski, Ziemowit Wasilewski

Czas: 20min.
10:50
Reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eryk i Patryk są braćmi, którzy w młodości byli sobie bardzo bliscy. Pewnego dnia Patryk pojawia się w życiu Eryka po 6 latach nieobecności. Żona Eryka nie jest tym faktem zachwycona. Okazuje się, że przed 10 laty Agnieszka i Patryk przespali się ze sobą, chociaż Agnieszka spotykała się już wówczas z Erykiem. Po latach Patryk próbuje udowodnić bratu, że jego żona nie zasługuje na niego. Uwodzi Agnieszkę, by mu pokazać, że nie jest mu wierna i że powinien się z nią rozstać… Główną bohaterką... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 8/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Colorado Springs pojawia się starszy mężczyzna, który znalazł w pobliżu miasteczka bryłkę złota. Cierpi on jednak na demencję starczą. Jake rozpoznaje w staruszku swojego ojca, który wiele lat temu opuścił rodzinę. Michaela stara się leczyć go. (USA 1996)

Reżyseria: Alan J. Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1693
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
11:50
Postaw na milion - odc. 158
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.307
Godziny emisji
Rozwiń opis
31-letnia Magda ma kiepskie relacje z mieszkającą obok niej siostrą Anią. Gdy siostry w tym samym czasie rodzą swoje drugie dzieci, sytuacja jeszcze pogarsza się. Każda z nich uważa się za lepszą matkę i chce to za wszelką cenę udowodnić. Magda miała cesarskie cięcie i jej siostra zarzuca jej, że nie jest prawdziwą matką i jej dziecko pewnie będzie rozwijało się wolniej. Magda usiłuje dowieść Ani, że tak nie jest i postanawia uczęszczać z dzieckiem na liczne kursy, aby jej syn wyrósł na... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 785
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb zajmują się sprawą rodziny, której kilka tygodni temu ktoś nieznajomy przysłał DVD z nagraniami świadczącymi o tym, że zarówno rodzice, jak i ich syn i atrakcyjna siedemnastoletnia córka są obserwowani. Policja nic nie wyjaśniła – nie wiadomo, kto może za tym stać i co sprawca chce osiągnąć, stąd cała nadzieja w tym, że detektywi to ustalą, zanim będzie za późno. Tymczasem Francuzka i Novy pomagają gospodyni domowej, która zamartwia się o swojego męża.... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wąsiński Piotr
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35 Na żywo
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Nowoczesność w rolnictwie - Zapobieganie zanieczyszczeniom wody - dobre praktyki
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Justyna Szpringier

Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy dżungli
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 137
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu przychodzi na przyjęcie pijana. Dla Kerema to zbyt wiele, szuka ukojenia w ramionach Edy. Szybko jednak dochodzi do wniosku, że popełnił fatalny błąd, co rozwściecza Edę. Szeherezada jest zazdrosna o młodą dziennikarkę, zainteresowaną Onurem. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 135 - Jednogarnkowa potrawka z trzema rodzajami mięs, śliwki karmelizowane z delikatnym mascarpone
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Instruktorka aerobiku, Paulina (28 l.) poznaje Arka (27 l.) w klubie fitness. Menadżerka klubu, Roma (32 l.) nie ma o Arku najlepszego zdania, ale Paulina zakochuje się. Podoba jej się, że Arek jest blisko związany z rodziną i opiekuje się chorą matką - jej rodzice od dawna nie żyją. Para decyduje się na wspólne zamieszkanie. Sielankę zakłóca niespodziewana wizyta kolegi Arka, który twierdzi, że jego siostra jest z Arkiem w ciąży, a Arek ma u niego długi. Sytuację udaje się wyjaśnić, a Arek... (Polska 2015)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Maszczyńska-Bąk Anna
12:00
Szkoła, odc. 437
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Galileo, odc.630
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od ponad 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych... (Polska 2017)

13:50
Program religijny
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 25min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Zero śmieci
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.716
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kamienicy od wielu lat mieszka rodzina Rudnickich. Mieszkanie jest małe, bo nie planowali tylu dzieci i nie są zamożni. Ojciec Łukasz (36 l.) był karany - ma wyrok w zawieszeniu, bo rok wcześniej pobił szefa restauracji, w której pracował. Szef nie płacił mu od 4 miesięcy i potem zwolnił, bo Łukasz się awanturował. Jego żona, Beata (34 l.) ma problemy z kręgosłupem i nie może pracować. Od zawsze jest zła na męża, który w jej oczach jest nieudacznikiem i nie potrafi zarobić na rodzinę. Mają... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 138/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 674
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.303
Godziny emisji
Rozwiń opis
W celi Szymona jeden z osadzonych wyjmuje gryps spod miski. Jego treść nie wróży Szymonowi nic dobrego. Osadzony patrzy na Szymona zimnymi oczami. Karolina dopytuje Białacha o patrol z Olą. Mikołaj odpowiada zdawkowo. Wspomina o nowym partnerze Oli, ale nie chce wdawać się w szczegóły. Podczas przerwy Karolina pije kawę. Przysiada się do niej Zosia. Komentuje jak to fajnie razem z Mikołajem wyglądają i sugeruje, że powinni być parą i że Karolina powinna coś zrobić w tym kierunku… Tymczasem... (Polska 2017)

14:00
Elif - odc. 87
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:35
Kotiki nowozelandzkie. Walka o przetrwanie
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 43min.
14:15
Strzaskany życiorys - opowieść żołnierza
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film poświęcony majorowi ZenonowiTarasiewiczowi, oficerowi zawodowemu, oficerowi II oddziału KG AK, który był sądzony w jednym z procesów "kiblowych" związanych z procesem gen. Stanisława Tatara. W 1952 r. skazany na 13 lat więzienia za szpiegostwo. (Polska 1990)


Czas: 54min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2521
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Barbarianie zjawia się komornik. Nie wierzy w autentyczność związku Beaty i Cezarego. Straszy prokuratorem. Aśka wciąż boi się, że Bogumił wróci. Tymek z trudem wyciąga ją z domu. Po drodze ktoś ich śledzi. Jest szansa, że Paweł opuści areszt. Musi jednak najpierw przeprosić Darka. Paweł nie chce się zgodzić.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.762
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olga Dębek (32 l.) jest przerażona: obcy mężczyzna próbował zabrać jej 4-letniego synka, Antosia (4 l.) z przedszkola. Dzięki interwencji wychowawczyni i roztropności Antosia podejrzany mężczyzna uciekł spłoszony. Olga nie ma pojęcia, kim był niedoszły porywacz. Obawia się ponownych prób z jego strony. Policja prowadzi dochodzenie, ale nie ma podstaw do zapewnienia Antosiowi szczególnej ochrony. Olga ma pretensję do męża, Pawła (34 l.), że zostawił ją z problemem samą, dlatego kobieta ma... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 10/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Rzeszów, „Pablo Picasso” Na jednej z głównych ulic Rzeszowa naprzeciwko dworca kolejowego znajduje się restauracja o raczej oryginalnej nazwie – „Pablo Picasso”. Otworzył ją kucharz, Paweł razem z żoną Joanną. Ponieważ Paweł pracował... (Polska)

14:00
Galileo, odc.631
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od ponad 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych... (Polska 2017)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:55
Zraniona miłość - odc. 82
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 48min.
15:35
Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bawiący w mieszkaniu Winnickiego Anioł odbiera telefon i dzięki temu dowiaduje się, że wkrótce przyjedzie do Warszawy światowa delegacja burmistrzów dzielnic. Prominent ma wytypować blok, który goście odwiedzą. Anioł bez wahania wskazuje "swój" blok. (Polska 1983)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski, Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz

Czas: 77min.
15:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska)


Czas: 10min.
15:35
Pełnosprawni
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 20min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 438
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przed kilkoma miesiącami Jennier Elcano straciła w wypadku samochodowym swojego męża, Glena. Po tym dramacie zdecydowała się całkowicie zmienić swoje życie i przeniosła się wraz z dziećmi, Michaelem i Ashley na farmę. Zamieszkała w domu, który raczej przypomina stajnię i wymaga generalnego remontu, musi też stawić czoła wielu nowym obowiązkom i licznym problemom. Nie boi się pracy, ale zapewne nie sądziła, że będzie aż tak ciężko. Ekipa projektantów pod wodzą Ty’a Penningtona oraz gość... (USA, 2004)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Travis Randy, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 08.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po pierwszym pocałunku Pauliny i Marka u dziewczyny występują objawy wstrząsu anafilaktycznego. Paulina jest uczulona na orzeszki ziemne, a Marek chwilę wcześniej zjadł lody o tym smaku. Chłopak dzwoni pod numer alarmowy 112 i udziela jej pierwszej pomocy... Katarzyna razem ze swoją mamą, Dorotą rozłożyły dmuchany basen w ogrodzie. Zaczął się sezon gorących dni. Kobiety również tego dnia zamierzały się ochłodzić. Matka z córką rozmawiały na „babskie tematy”, czas płynął. Po chwili Katarzyna... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 139/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Mam Prawo
Godziny emisji
Rozwiń opis
.


Czas: 22min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 6
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z więzienia ucieka groźny recydywista. W toku śledztwa okazuje się, że jego żona zdradza go i policjanci podejrzewają, że więzień szuka zemsty. Kluczowy dla złapania recydywisty okazuje się trop, prowadzący do działającego przy wschodniej granicy handlarza ludźmi. Prowadzący śledztwo w drugiej sprawie tego dnia, Krystian coraz gwałtowniej postępuje z przestępcami. Coraz brutalniejsze zachowanie detektywa nie budzi aprobaty jego partnera, Olgierda.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 786
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:25
Program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3597
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 24min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - 10/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2522
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan Sabiny jest beznadziejny. Karol chce zabrać córkę do prywatnej kliniki. Przyjaciele nagrywają dla Sabiny filmik. Olek spotyka się z Emilką, zawierają rozejm. Niestety, Seweryn ma inne plany i zaczyna nieczystą kampanię wyborczą. Między Krystianem a Zuzą dochodzi do konfliktu. Zuza daje chłopakowi do zrozumienia, że nie dorasta Michałowi do pięt.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 675
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta z prośbą o schwytanie grasującego w okolicy ekshibicjonisty, który zaczepiał jej szesnastoletnią córkę. Ruda i Bibi ruszają na poszukiwanie mężczyzny. Tymczasem Diablo i Serb przyjmują zlecenie dzierżawcy stacji benzynowej, który boryka się z awanturującymi się klientami i kradzieżami paliwa.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2016)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 27min.
19:55 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1693
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.358
Godziny emisji
Rozwiń opis
W telewizji zostaje ogłoszony komunikat o ucieczce z cyrku bardzo sprytnej i niebezpiecznej małpy. Ferdek Kiepski twierdzi, że to jedna z wielu bzdur, jakie pokazuje telewizja, aby odwrócić uwagę społeczeństwa od kryzysu. Zupełnie nieoczekiwanie, chcąc skorzystać z toalety, staje oko w oko z rozwścieczonym szympansem. Ferdek wszczyna alarm. Przyjeżdża policja i telewizja, a on zostaje uznany za bohatera.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7191
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7174
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7171
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5064
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.304
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysiek odwiedza Alicję z przysmakami od Emilki i laurkami od dzieci. Chrzest Gajki trochę poczeka aż Emilka będzie zdrowa. Na patrolu Krzysiek opowiada Julii jaką fantastyczną dziewczyną jest Morawska. Nie on jeden na komendzie martwi się o Alę i szuka sposobu w jaki może jej pomóc. Wieczorem po Zosię przychodzi Mariusz. Dają sobie buziaka. Widzi to Jaskowska i jest wyraźnie poirytowana. Nie zamierza się wtrącać w ich życie ale amory na komendzie powinni sobie darować!   Dla małoletnich od... (Polska 2017)

20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Weekendowy Hit Jedynki - Generał MacArthur
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1977)

Reżyseria: Joseph Sergent
Obsada: Greagory Peck, Marj Dusay, Ed Flanders

Czas: 124min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1694
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:40
O mnie się nie martw - s. VII odc. 1/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:05
Wyspa przetrwania, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Wyspa przetrwania” – NOWOŚĆ! Szesnastu śmiałków z Polski, miesiąc zmagań w trakcie morderczych konkurencji w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Siła mięśni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głową, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jeden – oto co czeka widzów w „Wyspie przetrwania” jesiennej nowości Telewizji Polsat. W tym programie, nie będzie czasu na powtórki, a... (Polska 2017)

Reżyseria: Dacko Małgorzata, Kepinski Jan
20:00
Saga Zmierzch: Przed świtem Część II
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie... ( USA 2012)

Reżyseria: Bill Condon
Obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Michael Sheen
20:00
Wierna jak pies. Policjantki i Policjanci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrocławska policja wpada na trop szajki, która organizuje przemyt kokainy z Ameryki Południowej do Polski. Fala aresztowań nie obejmuje jednak szefów narkobiznesu. Wasyl i Kubek czują się bezkarni. Posterunkowa Aleksandra Wysocka dostaje od nich ultimatum. Ma dwa dni żeby wykraść zarekwirowane pieniądze i narkotyki zanim te opuszczą komendę. Jeśli tego nie zrobi, zginą wszyscy na których jej zależy. Wysocka musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska, 2015)

Reżyseria: Miszczak Jakub
21:40
Rodzinka.pl - odc. 209 "Normalna polska rodzina" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
21:35
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Trwa przesłuchiwanie strażników napadniętych przez Stasiaka. Chociaż jeden widział twarz Adama, nadal milczy w tej sprawie. Drugi strażnik, dzięki nagraniu z furgonetki, przypomina sobie napastnika i pomaga sporządzić portret pamięciowy. Zdjęcie poszukiwanego trafia do mediów, a także na wszystkie komendy w mieście. Kowalski i Przybylska jako pierwsi dostrzegają wizerunek Adama na tablicy z sylwetkami poszukiwanych przestępców. Maria od początku przeczuwała, że u Stasiaka... (Polska 2017)

Reżyseria: kolski piotr, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub
22:40
Skutek uboczny - śmierć
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śledczy z policji kryminalnej Alex Steiner jest oddany pracy, przez co zaniedbuje żonę i dom. Nigdy też nie dbał o sprawy młodszego brata Tommiego. Dramatyczne wydarzenia zmuszają jednak policjanta do przewartoścowania dotychczasowego życia. (Austria 2014)

Reżyseria: Peter Ladkani
Obsada: Simon Böer, Julia-Maria Köhler, Adina Vetter, Julia Weigend

Czas: 89min.
22:10
Rodzinka.pl - odc. 210 "Współczesne dziewczyny są mega dziwne" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
22:45
Afera Thomasa Crowna
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z nowojorskiego muzeum zostaje skradziony obraz Moneta. Policja podejrzewa o tę zuchwałą kradzież złodzieja profesjonalistę. Jednak agentka ubezpieczeniowa, która prowadzi śledztwo uważa, że przestępstwa dokonał milioner i miłośnik sztuki Thomas Crown. (USA 1999)

Reżyseria: John McTiernan
Obsada: Pierce Brosnan, Rene Russo, Faye Dunaway

Czas: 108min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 08.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 12min.
22:10
Kod da Vinci
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Kod da Vinci" w reżyserii zdobywcy Oscara Rona Howarda ("Piękny umysł") z gwiazdorską obsadą to znakomity thriller zrealizowany na motywach światowego bestselleru autorstwa Dana Browna - wzbudzającej niezwykłe emocje, najbardziej kontrowersyjnej powieści ostatnich lat. Światowej sławy historyk i badacz symboli profesor Robert Langdon (Tom Hanks) w środku nocy zostaje wezwany do muzeum Luwru, gdzie, jak się okazuje, miało miejsce tajemnicze morderstwo. Jego ofiarą jest... (USA, 2006)

Reżyseria: Howard Ron
Obsada: Hanks Tom, Tautou Audrey, McKellen Ian, Jean Reno, Bettany Paul, Alfred Molina, Jurgen Prochnow
22:30
Star Trek: W ciemność
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy bezwzględny geniusz znany jako Khan (Benedict Cumberbatch) wypowiada wojnę Federacji, Kapitan Kirk (Chris Pine), Spock (Zachary Quinto) wraz z całą nieustraszoną załogą U.S.S. Enterprise wyruszają na największą, najbardziej wybuchową obławę w swej historii. Wykorzystają wszystkie możliwości bogatego arsenału, by obronić Ziemię i wyeliminować śmiertelne zagrożenie, jakie stanowi Khan., napisy ( USA 2013)

Reżyseria: J.J. Abrams
Obsada: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, John Cho, Benedict Cumberbatch
22:35
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera trzeciego sezonu przebojowego serialu kryminalnego Czwórki z Markiem Włodarczykiem w roli szefa wydziału dochodzeniowego, którego pracownicy prowadzą śledztwa w sprawie najcięższych przestępstw. Wątki kryminalne przeplatają się tu z prywatnymi losami bohaterów, pełnymi życiowych, rodzinnych i uczuciowych perypetii. W nowych odcinkach serialu poznamy rozstrzygnięcie dramatycznego finału poprzedniego sezonu, w którym komisarz Stasiak podjął desperacką próbę uwolnienia swojego syna z... (Polska 2017)

23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Strzaskany życiorys - opowieść żołnierza
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film poświęcony majorowi ZenonowiTarasiewiczowi, oficerowi zawodowemu, oficerowi II oddziału KG AK, który był sądzony w jednym z procesów "kiblowych" związanych z procesem gen. Stanisława Tatara. W 1952 r. skazany na 13 lat więzienia za szpiegostwo. (Polska 1990)


Czas: 54min.
23:40
Jadowita cisza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrea Swanson na zlecenie rządu bada jadowite węże na jednej z wysp Pacyfiku. Gdy narasta napięcie między rządami Stanów i Chin, dowództwo postanawia ewakuować naukowców, by uchronić cenne wyniki ich badań. Wbrew zaleceniom doktor Swanson, jej chciwy asystent zabiera na pokład ewakuującej ich łodzi podwodnej wszystkie badane węże, w tym te najgroźniejsze. Jadowite gady przypadkowo wydostają się na wolność akurat wtedy, gdy kapitan stara się niepostrzeżenie przeprowadzić okręt przez wody, na... (USA, 2009)

Reżyseria: Ray Fred Olen
Obsada: Allen Krista, Berenger Tom, Perry Luke
00:25
Aminata - siła miłości - odc. 3/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybucha amerykańska wojna o niepodległość. Aminata ucieka od Solomona Lindo i osiedla się w murzyńskim slumsie, zwanym Canvas Town. Zjawia się tam Chekura, ale wkrótce odchodzi, żeby walczyć ze zbuntowanymi kolonistami. (Kanada 2014)

Reżyseria: Clement Virgo
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Louis Jr. Gossett, Ben Chaplin, Greg Bryk, Tenika Davis, Jane Alexander, Aunjanue Ellis, Rick Roberts, Allan Hawco, Lyriq Bent

Czas: 42min.
00:45
Misja: Bangkok
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po śmierci przyjaciela, dziennikarz telewizyjny Serge Renart dostaje od niego niespodziewaną przesyłkę. Okazuje się, że zmarły niedawno Joseph powierzył mu wszystkie swoje materiały dotyczące różnych nierozwiązanych spraw. Trop wiedzie do Tajlandii. (Francja 2014)

Reżyseria: Olivier Baroux
Obsada: Alice Taglioni, Michel Aumont, Peter Coyote, Gerard Jugnot, Kad Merad

Czas: 89min.
00:40
Pełnosprawni
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 23min.
01:10
Aminata - siła miłości - odc. 4/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aminata otrzymuje propozycję pracy od kapitana Johna Clarksona z brytyjskiej marynarki wojennej. Pomaga w rekrutacji czarnoskórych rojalistów, którzy mają obiecane, że będą mogli osiedlić się w Nowej Szkocji jako wolni ludzie. (Kanada 2014)

Reżyseria: Clement Virgo
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Louis Jr. Gossett, Ben Chaplin, Greg Bryk, Tenika Davis, Jane Alexander, Aunjanue Ellis, Rick Roberts, Allan Hawco, Lyriq Bent

Czas: 42min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
01:25
Czarne złoto
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat przygodowy. Początek XX wieku. Dwaj przywódcy arabskich plemion, sułtan Amar (Mark Strong) i emir Nesib (Antonio Banderas), rywalizują o graniczny obszar zwany "Żółtym Pasem". Nesib postanawia zakończyć toczące się od lat walki i proponuje Amarowi traktat pokojowy, na mocy którego obaj władcy zrzekają się roszczeń wobec spornej ziemi. Jako gwarancję dochowania umowy sułtan wysyła swoich synów na wychowanie u emira. Dwanaście lat później dzieci sułtana, Auda (Tahar Rahim) i... (Francja, 2011)

Reżyseria: Annaud Jean-Jacques(1)
Obsada: Antonio Banderas, Freida Pinto, Gazi Akin, Mark Strong, Rahim Tahar
01:10
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 1/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jeremi dostał awans i przeprowadził się z żoną do innego miasta. Podczas gdy on pracuje całymi dniami, Marlena siedzi w domu i jest coraz bardziej depresyjna i zaniedbana. Kiedy spotyka sąsiadkę – byłą modelkę, Korę - rozpoznaje w niej kobietę ze zdjęcia, które jej mąż trzyma w biurku twierdząc, że to jego eks. Marlena zaczyna podejrzewać, że mąż ma z nią romans i to z jej powodu się przeprowadzili. Zapytana wprost, Kora twierdzi, że nie zna mężczyzny, z którym jest na... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wrzosek Robert
02:00
James Bond w Jedynce - Goldfinger
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda. Wracając po udanej akcji z Karaibów brytyjski superagent zatrzymuje się w Miami. Tam otrzymuje zadanie rozpracowania multimilionera Aurica Goldfingera, podejrzanego o kradzież angielskiego złota. (Wielka Brytania 1964)

Reżyseria: Guy Hamilton
Obsada: Sean Connery, Gert Erobe, Shirley Eaton, Honor Blackman

Czas: 105min.
02:30
Nocny recepcjonista - Odc 3/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 44min.
02:20
Nożem i widelcem - odc. 135 - Jednogarnkowa potrawka z trzema rodzajami mięs, śliwki karmelizowane z delikatnym mascarpone
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
02:40
Strzaskany życiorys - opowieść żołnierza
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film poświęcony majorowi ZenonowiTarasiewiczowi, oficerowi zawodowemu, oficerowi II oddziału KG AK, który był sądzony w jednym z procesów "kiblowych" związanych z procesem gen. Stanisława Tatara. W 1952 r. skazany na 13 lat więzienia za szpiegostwo. (Polska 1990)


Czas: 54min.
02:10
Revolution, odc. 14/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paranoja dosięga Monroe’a, gdy Neville znika, a jego syn Jason podejmuje ważną decyzję. Rodzinna więź między Milesem i Charlie umacnia się. Rachel wyrusza z misją przedostania się do Wieży, chce przywrócić zasilanie na świecie zanim Monroe zdoła uruchomić broń atomową. (USA)

02:00
Sekrety Sąsiadów, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Beata i Marek są małżeństwem od 8 lat, nie doczekali się potomstwa mimo prób, dlatego postanowili zaadoptować dziecko. Beata zwolniła się z pracy, żeby przygotować się do przyjęcia dziecka, więc dużo czasu spędza samotnie w domu. Jej mąż pracuje od rana do wieczora jako lekarz. Beata poznaje Tomasza, przystojnego sąsiada, który bardzo ją adoruje. W końcu ulega jego urokowi i pozwala się pocałować, co uwiecznia na zdjęciu ich sąsiadka Klara, okoliczna plotkarka i mącicielka.... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Olejarczyk Tomasz
02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:50
Kolarstwo Górskie. Mistrzostwa świata w Cairns.
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 115min.
03:25
Nocny recepcjonista - Odc 4/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 43min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:10
Uwaga!, odc. 5064
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:25
Moc Magii, odc. 245/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.620
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
04:30
Teraz Ryby - odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Zero śmieci
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
04:20
Tajemnice losu, odc.2790
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.837
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3805
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.841
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info