Program dla 2017-09-12 od do
21.09 22.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Sabałowe Bajania 2017 - gwara góralska
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:25
Jaka to melodia? - odc. 3600
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3808
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5067
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba z Paulą przygotowują manifestację w sprawie równości społecznej. Pod koniec dnia cała rodzina przy kolacji bierze udział w spontanicznej, społecznościowej sesji zdjęciowej. Natalia przyłapuje Tomka z nową partnerką. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka, Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Pasym
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż poświęcony historii Parafii Ewangelicko - Augsburskiej w Pasymiu. W reportażu zostanie pokazana historia tego niezwykłego, zabytkowego miejsca, poprzez relacje osób związanych z kościołem. O pracy w parafii w Pasymiu i Dźwierzutach. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 946
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Joanna Kwiatkowska - Zdun, Stanisław Górka, Katarzyna Skarżanka, Wojciech Dąbrowski, Radosław Popłonikowski, Patrycja Szczepanowska, Maciej Wilewski

Czas: 20min.
06:20
Organista z polskiego domu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
06:35
1200 Muzeów - odc. 7 Muzeum Historyczne w Sanoku, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Muzeum Historyczne w Sanoku oraz Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 22min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zajazd Rudzki, (Ruda Śląska). Mieszczący się w Rudzie Śląskiej Zajazd Rudzki to lokal z trzydziestoletnią tradycją. Niegdyś bardzo popularne miejsce, dziś świeci pustkami. Na co dzień gotuje się tu tylko dla szefa – prezesa Stanisława. A ten próbuje różnych sztuczek, by polepszyć sytuację Zajazdu. Niestety niechętnie inwestuje w cokolwiek. Regularnie zapomina również kupić towar potrzebny do przygotowania podstawowych dań z karty. Chcąc, żeby w tej restauracji przyszli goście nie poumierali z... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons' Den" to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu. Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w... (Polska 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 119
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W przetwórni zjawia się niezapowiedziany Jaroszy. Stara się wyciągnąć od Marysi informacje na temat firmy. Proponuje jej także pożyczkę na promocję "Daru Grabiny". Marysia ma jednak duże wątpliwości, czy może zaufać rywalowi z branży. (Polska 2003)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 5/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 36 Wypalanie traw
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na polu pod miastem strażacy wezwani do gaszenia podpalonych traw znajdują zwłoki mężczyzny. Wygląda to na przypadkową śmierć. Ofiara nielegalnie wypalała trawy. Nieopodal miejsca zdarzenia policja znajduje ślady męskich butów i pojedynczej opony. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 20min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Spętany anioł
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gen. bryg. pilot Stanisław Skalski był postacią tyleż niezwykłą, co tragiczną. Bohater wojenny, legendarny as polskiego lotnictwa II wojny światowej, najskuteczniejszy pilot myśliwski, pochowany na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. Zmarł 14.11.2004 r. (Polska 2005)

Reżyseria: Zbigniew Kowalewski

Czas: 48min.
08:00
Trudne sprawy, odc.249
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Legnicy mieszka Oliwia Laskowska (16 l.). Dziewczyna nie ma w szkole łatwego życia. Pozostaje na uboczu życia klasy, koledzy dokuczają jej z powodu jej wyglądu. Szczególnie klasowa piękność Monika Goryczka (16 l.) uprzykrza życie rówieśniczce. Oliwia uważa, że to jej rodzice odpowiadają za to, że ona nie ma przyjaciół. Jej ojciec, Marek (37 l.) zarabia na życie, sprzątając miejski park. Mama Dorota (35) również jest sprzątaczką. Nie mogą oni swojej córki tak finansowo wspierać, jak inni... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2078
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:10
Weterynarze z sercem - /13/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weterynarze z sercem odwiedzą tym razem piękne okolice Wałbrzycha, gdzie na 12 hektarach malowniczego terenu działa Ogród Zoologiczny w Łącznej. Żyje w nim ponad 70 gatunków zwierząt z całego świata. Niestety, czasem zaglądają tu lokalne drapieżniki. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 24min.
09:40
Nienasyceni
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa podróż Emilii Komarnickiej oraz Redbada Klijnstry po nietypowych ośrodkach kultury w Polsce. W tym odcinku kontynuacja historii "Grupy" cyrkowej z Klubu 303 w Nowej Hucie. Tym razem dokladniej poznajemy kierowniczkę klubu, Magdalenę Florek. (Polska 2016)


Czas: 20min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 12.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.666
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają poszukiwania Cypriana Majewskiego. Mężczyzna ukrywa się przed gangsterami. Jego siostra Adrianna przychodzi z prośbą o pomoc do Malanowskiego. Kobieta twierdzi, że jej brat zniknął, bo był świadkiem morderstwa, a teraz jest ścigany przez bandytów. Tomkowi udaje się namierzyć mężczyznę w starej opuszczonej hali fabrycznej. Niestety, gangsterzy też docierają na miejsce i osaczają detektywa wraz z bratem klientki. Tymczasem Magda spotyka się z dziewczyną Cypriana, która twierdzi, że to... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.667
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski przyjmuje zlecenie od zrozpaczonej Zawadi Sambale. Młoda Kenijka jest przekonana, że jej brat zaginął. Detektywi podejmują śledztwo i wkrótce okazuje się, że według niektórych świadków Samuel Sambale był związany z młodą Polką, Kasią. Sąsiedzi widzieli, jak wraz nią opuszczał mieszkanie niosąc walizki. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że brat klientki i jego dziewczyna po prostu wyjechali. Zawadi nie chce jednak wierzyć w to, że brat nic by jej o tym nie powiedział. Na jaw... (Polska 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:15
Korzenie - odc. 12/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za pieniądze wygrane w walkach kogutów, George kupuje ziemię w Tennessee. Cała rodzina wyjeżdża z Wirginii i osiedla się na własnej farmie. Żyją odtąd szczęśliwie jako wolni ludzie. (USA 1977)

Reżyseria: Marvin Chomsky
Obsada: LeVar Burton, John Amos, Louis Jr Gossett, Lorne Greene, Lloyd Bridges

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 947
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Dorota Pomykała, Joanna Kwiatkowska - Zdun, Katarzyna Łaniewska, Stanisław Górka, Bernadetta Machała - Krzemińska, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Ewa Wawrzoń

Czas: 22min.
10:50
Wnuczka Wieszcza
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż jest próbą ukazania sylwetki niezwykłej kobiety, ostatniej z rodu Wyspiańskich noszącej ich nazwisko osoby o wyjątkowym czarze i uroku osobistym, potrafiącej w magiczny sposób przywołać atmosferę lat, w których tworzył Stanisław Wyspiański. (Polska 2014)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Izabela i Adam mają dwóch synów: starszego Radosława - studenta w szkole handlowej oraz młodszego Krzysztofa. Radek korzysta z faktu, że jest ulubionym synem ojca i często zachowuje się skandalicznie przed swoimi rodzicami. Kiedy Krzysztof odkrywa, że jego brat pali „trawkę”, wszystko obraca się przeciwko niemu i to jego rodzice podejrzewają o branie narkotyków. Wkrótce potem Radek potrąca rowerzystę samochodem, który wcześniej zabrał rodzicom, i prosi Krzysztofa, żeby wziął na siebie całą... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:10
Dr Quinn - seria V, odc. 10/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają przygotowania do Święta Dziękczynienia i do otwarcia hotelu Prestona. Specjalnie na tę uroczystość przyjeżdża ojciec Prestona i zaproszeni inwestorzy. Dr Andrew Cook decyduje się kierować kliniką Prestona, co wywołuje niezadowolenie Michaeli. (USA 1996)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1695
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek jest zdeterminowany, by przenieść partnera do specjalistycznej kliniki leczenia oparzeń w Kielcach. Mimo sprzeciwu Sabiny, której nie podobają się działania Janickiego, udaje mu się przekonać rodziców Władka. Stan Cieślaka pogarsza się. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Barbara Kurzaj, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Natalia Zambrzycka, Sambor Czarnota, Maria Zborowska, Olga Jankowska

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 450 - Nowe otwarcie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pawica obejmuje fotel dyrektora szpitala. Zespół zachowuje powściągliwiość po tej zmianie. Nowy dyrektor startuje w triathlonie na rzecz córki swojego bratanka, Kazika. Jest potrzebny w szpitalu, ale nie ma zamiaru przerwać wyścigu. (Polska 2011)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Wojna domowa - odc. 2/15 - Bilet za fryzjera
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pomimo próśb i gróźb rodziców Paweł pielęgnuje bujną fryzurę a la Beatles. Zafascynowany modną muzyką marzy, by pójść na występ piosenkarki, która jest bożyszczem młodzieży. Gotów jest zapłacić za tę przyjemność najwyższą cenę. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Jarema Stępowski, Magdalena Zawadzka, Cezary Julski

Czas: 26min.
11:40
Świat według Łukasza
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret niezwykłego naukowca - botanika, pracownika Uniwersytetu Rzeszowskiego, który o roślinach jadalnych wie chyba wszystko. Wyprawy badawcze do Chin, opieka nad niezwykłym gospodarstwem pod Krosnem z tysiącem zasadzonych przez niego roślin. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Socha, Katarzyna Kotula, Paulina Ibek

Czas: 25min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.309
Godziny emisji
Rozwiń opis
Izabela Chojniak (17 l.) mieszka w Puławach z rodziną – rodzicami: Martą (40 l.) i Tomaszem (43 l.) oraz rodzeństwem: Dawidem (15 l.) i Marceliną (13 l.). Marta przez wiele lat pracowała z powodu opieki nad dziećmi tylko na pół etatu, a teraz stara się o stanowisko na cały etat. Ponieważ związany jest z tym awans na główną pielęgniarkę, Marta musi zaliczyć kilka kursów. Pierwszy z nich ma odbyć się już za dwa tygodnie w Opolu. Dla 17-letniej Izabeli nie jest to żaden problem: wie, że razem z... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 787
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Szef Septagonu, Marcin Doman, otrzymuje telefon od znajomych z wydziału kryminalnego. W rejonie pojawił się nowy narkotyk o nazwie „Krokodyl“. Detektywi mają sprawdzić, czy narkotyk jest też dystrybuowany w ich mieście. Śledczy właśnie prowadzą dochodzenie w środowisku handlarzy narkotyków, dlatego mają okazję rozejrzeć się za jakimiś wskazówkami. W tym odcinku zobaczymy także historię pary, która przeprowadziła się do nowego domu i z powodu swoich nudystycznych upodobań... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Żurawski Maciej
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
To się opłaca - Przystępowanie do systemów jakości żywności
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wytwarzanie i wprowadzanie na rynek żywności wyprodukowanej zgodnie ze standardami systemów jakości wiąże się z wysokimi kosztami. Wynika to z konieczności wprowadzenia niezbędnych zmian w gospodarstwie oraz poddania się certyfikacji. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy gór
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy sprawiają to ich oczy, futerko, czy sposób, w jaki się poruszają? Nieważne po prostu mają nieodparty urok. Pora przyjrzeć się bliżej niektórym najdzikszym - choć o najniewinniejszych pyszczkach na świecie - stworzeniom w akcji. (Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:55
Tysiąc i jedna noc - odc. 139
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu podejrzewa Kerema o zdradę. Prawda o Edzie rozchodzi się szybko, matka dziewczyny ostrzega Binjapy przed własną córką. Onur nalega, aby ją zwolnić, Kerem zaś staje w jej obronie. Melek i Szeherezada odwracają się od Edy. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Solny skarb UNESCO - odc. 5 - CIĄGŁOŚĆ
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. o dziejach wydobycia soli, ciężkiej górniczej pracy i tradycjach górniczych: o etosie pracy górniczej, o głębokiej religijności górników. Wyst.: nadsztygar Wiesław Wiewiórka, przewodnik Mariusz Deja i rzeźbiarz Jan Banaś i górnik Adam Gawlik. (Polska 2017)


Czas: 9min.
12:30
Włączeni i Aktywni 4
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martyna (23 l.) jest studentką czwartego roku prawa na prywatnej wyższej uczelni. Na branżowej imprezie poznaje Ariela (42 l.). Spędzają razem miły wieczór. Niewiele brakuje, by doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna nie wraca na noc, czym wzbudza niepokój swojej współlokatorki Soni (23 l.) - córki bogatych rodziców. Następnego dnia dziewczyny udają się na uczelnię. W wydziałowym bufecie Martyna wpada na… Ariela. Okazuje się, że Ariel jest od niedawna pracownikiem wydziału, habilitował... (Polska, 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Korzeniowski Piotr
12:00
Szkoła, odc. 439
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Do Septagonu zgłasza się Patrycja, która od blisko dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną i matką, ale ukrywa przed najbliższymi mroczny sekret z przeszłości. Teraz, kiedy zaczęła dostawać anonimy z pogróżkami, że jej mąż dowie się, że kiedyś była prostytutką, chce dowiedzieć się kto i dlaczego próbuje jej zaszkodzić. Marcin Doman i Diablo przyjmują zlecenie matki osiemnastoletniej Iwony. Kobieta martwi się o córkę, która od paru tygodni wygląda na przygnębioną i przemęczoną, a... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna, Żurawski Maciej
13:55
Na sygnale - odc. 33 "Dobry łotr"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor wraca w końcu do pracy i razem z ekipą odpowiada na wezwanie do nieprzytomnej staruszki. Chorą reanimuje młody chłopak, Stan, który podaje się za jej wnuka. Po przyjeździe ratowników okazuje się jednak, że nastolatek jest włamywaczem. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 19min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroSzansa - odc. 94/2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.718
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy dekarz Tomasz Kucharski (35 l.) poznaje Karolinę Dębską (29 l.), zakochuje się w niej po uszy. Córka Tomasza - Marta nie dogaduje się z kobietą. Karolina uważa, bowiem że 16-latka jest za gruba. Wkrótce potem Tomasz nieoczekiwanie dziedziczy restaurację po niedawno zmarłym wujku Henryku i problemy kobiet początkowo schodzą na dalszy plan. Chociaż Tomasz jest z zawodu dekarzem, przyjmuje testament i wynikające z niego wyzwanie. Niestety, 35-latek nie wiedział, że wraz z lokalem według... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 140/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 676
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Dexter i Ruda podejmują się rozwiązania zagadki kradzieży drogich przesyłek z firmy spedycyjnej, która z powodu tych strat popada w coraz większe kłopoty. Marcin Doman przyjmuje też zlecenie policjantki, którą na klatce schodowej zaatakował zamaskowany napastnik. Kobieta podejrzewa, że sprawcą jest jej były kolega z pracy, dlatego zamiast zgłosić to na policji, woli zaangażować detektywów.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna, Żurawski Maciej
14:00
Elif - odc. 89
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Emirolu nie może pogodzić się ze śmiercią Aysze. Belkis dręczy Melek, zatruwając jej każdy kolejny dzień pobytu w więzieniu. Selim postanawia wyjawić Kenanowi prawdę o Elif. Arzu natychmiast po pogrzebie Aysze każe Kiraz i Goncy opróżnić jej pokój. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /109/ - "Pamelo żegnaj" - Tercet Egzotyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
cykl muzyczny (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 10min.
14:30
Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 2
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy stylowy wystrój mieszkania musi kosztować krocie? Kirstie Allsopp - znana brytyjska specjalistka od nieruchomości wraz z zespołem projektantów udowadnia, że piękne wnętrza można urządzić za grosze. Jak niewielkim kosztem zmienić nudne wnętrze? (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: nie dotyczy

Czas: 45min.
14:15
Spętany anioł
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gen. bryg. pilot Stanisław Skalski był postacią tyleż niezwykłą, co tragiczną. Bohater wojenny, legendarny as polskiego lotnictwa II wojny światowej, najskuteczniejszy pilot myśliwski, pochowany na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. Zmarł 14.11.2004 r. (Polska 2005)

Reżyseria: Zbigniew Kowalewski

Czas: 48min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2523
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur wciąż żyje dylematem, czy Aleks jest jego bratem. Spotyka się z Izabelą, by dowiedzieć się więcej o swoim ojcu. Krystian przeżywa rozstanie z Zuzą. Michał i Marysia martwią się, czy chłopak nie zrobi sobie krzywdy. Michał i Marysia mają stłuczkę samochodową. Kazanowa ma pretensje do Seweryna o jego zaangażowanie w politykę. Dochodzi do awantury.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.764
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona Wajczyk (26 l.) jest w szoku, gdy nakrywa swojego męża, handlarza używanymi samochodami, Daniela (31 l.), ojca ich dzieci - Ani (8 l.) i Jacka (5 l.), w sytuacji intymnej w kabinie z jej najlepszą przyjaciółką, Weroniką Sokulską (24 l.). Iwona rozstaje się z mężem i ucieka z dziećmi do swoich rodziców - Ryszarda (61 l.) i Dominiki (55 l.) Piskorczuk. Niedługo potem skąpy rencista Ryszard oznajmia jej, by ona z dziećmi wyprowadzili się z jego małego mieszkania. Iwona postanawia... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 12/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Kielce, „Jadłodajnia Bartosz” Pani Agnieszka od zawsze lubiła gotować, wymyślać własne, oryginalne przepisy na nowe dania, a pasję do kuchni przejawiała podobno od najmłodszych lat. Więc kiedy miała 22 lata wyjechała z Polski na parę... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

Reżyseria: Nortman Marek, Olszewski Tomasz
15:10
Obserwator - odc. /140/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1311
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia dostaje wraz z dziećmi ochronę a Głowacki od razu zauważa, że Chodakowskim towarzyszy policja i znika. Śledczy znajdują jednak w mieszkaniu bandyty dowody na to, że to właśnie on zaplanował atak na Tomka. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Julia Wróblewska - Zosia

Czas: 45min.
15:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
15:15
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Rączka gotuje - SKOCZÓW
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. Tym razem gości w Skoczowie i gotujemy zupę rybną na ostro, żebroczka z karpia i "ule". (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 440
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odkąd Roseanne Dore została wdową, stale boryka się z problemami. Niedawno w pożarze straciła swój dom i wraz z trzema córkami musiała się przenieść do lokum, w którym brak elektryczności i bieżącej wody. Ekipa projektantów pod wodzą Ty’a Penningtona oraz ich liczni przyjaciele przybyli jej na pomoc i z zapałem zabierają się do dzieła: w siedem dni postanowili przebudować jej dom niemal od fundamentów. Efekty ich pracy przerosną jej najśmielsze oczekiwania.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Zraniona miłość - odc. 84
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tevfik spotyka się z generałem Wasilim i w zamian za obietnicę nietykalności zdradza mu prawdę o Cevdecie. Generał wskazuje Cevdetowi kryjówkę Tevfika i pozwala mu go aresztować. Przed planowaną inwazją na Anatolię Azize i jej rodzina mają opuścić miasto. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 3 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 12.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Wnuczka Wieszcza
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż jest próbą ukazania sylwetki niezwykłej kobiety, ostatniej z rodu Wyspiańskich noszącej ich nazwisko osoby o wyjątkowym czarze i uroku osobistym, potrafiącej w magiczny sposób przywołać atmosferę lat, w których tworzył Stanisław Wyspiański. (Polska 2014)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irek podczas spaceru po lesie spotyka psa, który bardzo szczeka i pokazuje Irkowi, żeby ten poszedł za nim. Mężczyzna znajduje w zaroślach nieprzytomnego Karola (60 l.), najwyraźniej właściciela psa, bo zwierzę na jego widok piszczy i trąca 60-latka nosem. Irek sprawdza, czy mężczyzna jest przytomny. Ale on nie wykazuje żadnych oznak życia. Irek dzwoni pod numer alarmowy 112. Widzi, że telefon ma słabą baterię. Informuje operatora, że dzięki psu znalazł nieprzytomnego w lesie oraz o tym, że... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 141/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3601
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 8
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hale ukrywa przed Ozanem, że Umut jest w szpitalu. Ozan ponawia przed rodzicami chęć poślubienia Umut. Rodzice są przeciwni. i dochodzi do awantury. Zafer namawia Zelihę, żeby ta wpłynęła na Umut i nie wydała Musy w ręce policji. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 44min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Para dwudziestolatków zostaje zaatakowana nad jeziorem przez zamaskowanego mężczyznę. Chłopak ginie, ale jego dziewczynie udaje się uciec. Dziewczyna podejrzewa swoich braci dresiarzy, którzy od dawna byli przeciwni ich związkowi. Jednak z zeznań braci wynika, że chłopaka mógł zabić ktoś zupełnie inny… Równocześnie w kłopoty wpada policyjna informatorka – Natasza. Zgłasza detektywom, że ktoś ją śledzi. Czy to gangster, który odkrył, że prostytutka donosi policji? W śledztwie pomaga... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 788
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3158
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman stara się odwieść Gabrielę od rozmyślania o starcie córki. Monika i Feliks również włączają się i pomagają przyjaciółce, aby jak najszybciej wróciła do formy. Michał poszukuje kupca na zabytkowy eksponat wyremontowanego auta. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Marek Lewandowski, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Daniel Zawadzki, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Mirosław Jękot, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /14/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 37 Hazardzista
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda kobieta zgłasza na policję zaginięcie męża. Mężczyzna jest hazardzistą, a pieniądze ze wspólnego konta małżonków zniknęły. Komisarz Polakowskiej udaje się odnaleźć jedynie auto poszukiwanego. Tym tropem policjanci docierają do hurtowni. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 19min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 12/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2524
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał uskarża się na bóle głowy od czasu wypadku. Konflikt ze sprawcą wypadku nasila się. Michał nie panuje nad nerwami, co niepokoi Marysię. Artur chce w tajemnicy przed Aleksem zrobić badania DNA i dowiedzieć się, czy Aleks jest jego bratem. Beata nadal ma pretensje do Cezarego o problemy z fikcyjnym małżeństwem. Cezary robi wszystko, żeby Beata mu wybaczyła.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 677
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.305
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koledzy z komendy organizują akcję zbierania szpiku dla Ali. Tymczasem Karolina wpada na pomysł jak wykorzystać rady Zosi. Na patrolu z Mikołajem jest w świetnym humorze. W ciągu dnia rozmawia z Zosią i dziękuje jej że natchnęła ją do działania. Mówi, że zamierza jej posłuchać i wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobi pierwszy krok i zaaranżuje romantyczną randkę, ale będzie potrzebowała jej pomocy. Zosia entuzjastycznie się zgadza.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1695
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek jest zdeterminowany, by przenieść partnera do specjalistycznej kliniki leczenia oparzeń w Kielcach. Mimo sprzeciwu Sabiny, której nie podobają się działania Janickiego, udaje mu się przekonać rodziców Władka. Stan Cieślaka pogarsza się. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Barbara Kurzaj, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Natalia Zambrzycka, Sambor Czarnota, Maria Zborowska, Olga Jankowska

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.362
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia prezes Kozłowski odwiedza Ferdka, aby poinformować go, że będzie kandydować w nadchodzących wyborach. Prosi go o inspirację do znalezienia nośnego hasła wyborczego. Ferdek angażuje się w pomoc w przygotowaniu jego kampanii wyborczej. Nieoczekiwanie do przygotowań dołączaja też Mariola i Waldek z żoną.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan, Ilczuk Anna, Gałła Andrzej
19:00
Fakty, odc. 7195
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7178
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7175
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5068
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.306
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola bezskutecznie próbuje się dodzwonić do Marka. Trochę się martwi, bo chłopiec ostatnio jest jakiś dziwny. Tymczasem musi jechać na patrol z nowym partnerem, Borysem. Nie od razu łapią kontakt i z początku często zapada niezręczna cisza. Stopniowo zaczynają się trochę dogadywać, jednak Borys dziwnie reaguje na każde wspomnienie o Mikołaju. Mariusz przesiaduje u Zosi na portierni. Widzi go Jaskowska. Jest wyraźnie niezadowolona i prosi go do siebie na rozmowę.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Riviera - odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Georgina stara się odtworzyć rozkład dnia swego męża w dniu zamachu, by dowiedzieć się czegoś na temat przyczyn jego śmierci. Christo oddaje się swym hedonistycznym upodobaniom, aż sytuacja wymyka się spod kontroli. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1696
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala do Władka przyjeżdża Beata. Ma wyrzuty sumienia w związku z wypadkiem w Biomerze. Na miejscu cały czas są: Darek i Kajtek. Znowu następuje pogorszenie stanu Cieślaka. Małgorzata i Natalia starają się szybko i dobrze sprzedać mieszkanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Adrianna Biedrzyńska, Maria Dejmek, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Adam Szczyszczaj, Jakub Dmochowski, Sambor Czarnota, Maria Zborowska

Czas: 24min.
20:40
Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 2
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl Kulis serialu "Na dobre i na złe" związany z jubileuszem serialu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:50
M jak miłość - odc. 1312
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia rozpacza po utracie męża, a w ciągu kolejnych godzin wiadomość o śmierci Tomka dociera do całej rodziny Mostowiaków. Przed blokiem Chodakowskich zbierają się dziennikarze - a Jacek, stając w obronie Joasi, rzuca się na reporterów z pięściami. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska

Czas: 44min.
20:05
The Brain. Genialny Umysł., odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy juror, pojedynek geniuszy z różnych stron świata i wielkie emocje – rusza druga edycja show! Codziennie przekonujemy się, że ludzki mózg skrywa wiele tajemnic. Większości z nich nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym rywalizują ze sobą prawdziwi geniusze, a w nim ekscytujące konkurencje i pojedynek geniuszy... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brożonowicz Michał
20:10
Doradca smaku, odc. 6/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2545
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil ma dość – chce wiedzieć, z kim spotyka się Tosia! Kamil przypadkiem czyta korespondencję Tosi – dowiaduje się, że dziewczynka skłamała. Wisiorek dostała od ukochanego Jaśka! Hoffer stwierdza, że musi poznać tajemniczego adoratora. Przed szkołą Kamil zaczepia chłopaka, z którym kiedyś widziała Tosię Zuza. Ten jednak zupełnie nie wie o co chodzi. Hofferowie są kompletnie zdezorientowani - kim jest Jasiek?! Natalia całuje Zimińskiego! Dziś ponowne otwarcie restauracji Marka i Stefana –... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 63/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.109
Godziny emisji
Rozwiń opis
U Ewy pojawia się jej brat. Paweł prosi o pożyczkę na nowy garnitur do kolejnej pracy. Może tym razem będzie to udana inwestycja. W międzyczasie dzwoni Kubis, aby ściągnąć Pilarczyk na komendę, mimo jej wolnego dnia. W lesie zostaje znaleziony trup. Zidentyfikowany mężczyzna to znany sędzia. Brał on udział w polowaniu, wraz z innymi wysoko postawionymi ludźmi. Policja ma problem ze ściągnięciem zeznań, ponieważ uczestnicy tego zajścia ignorują mundurowych. Część świadków opuszcza miejsce... (Polska 2017)

21:20
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1045
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz
Obsada: Mikołaj Roznerski, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Walach

Czas: 4min.
21:55 Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:40
Uprowadzona 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowy thriller sensacyjny."Uprowadzona 2" to kolejna część francuskiego cyklu sensacyjnego firmowanego przez Luca Bessona ("Nikita", "Leon zawodowiec", "Piąty element"), który jest jego scenarzystą i współproducentem. Bryan Mills (Liam Neeson) to emerytowany agent CIA, któremu albańscy gangsterzy porwali córkę Kim (Maggie Grace). Po tym, jak ją uwolnił, udało mu się po latach starań nawiązać z nią bliski kontakt. Zaczął też ją intensywnie szkolić,... (Francja, 2012)

Reżyseria: Megaton Olivier(1)
Obsada: Famke Janssen, Grace Maggie, Gries Jon, Leland Orser, Liam Neeson
21:30
Diagnoza, odc. 2/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Gladiator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny, sportowy. Młody bokser zwany "Wielką Nadzieją Białych" (Marshall) staje do pojedynku z czarnoskórym mistrzem (Gooding). Nie przypuszcza, że jest marionetką w rękach bezwzględnego impresario...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1992)

Reżyseria: Herrington Rowdy
Obsada: Gooding Cuba, Dennehy Brian, Loggia Robert, Marshall James, Davis Ossie
22:15
El Principe - dzielnica zła - odc. 37
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Raquel postanawia wnieść oskarżenie przeciwko Quilezowi, którego syn zabił jej syna. Za ukrywanie dowodów grozi mu karne zwolnienie ze służby w policji. Rodzina Fatimy obawia się, że nastoletnia Nayat zamierza uciec z domu do swojego chłopaka. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 12.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Wnuczka Wieszcza
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż jest próbą ukazania sylwetki niezwykłej kobiety, ostatniej z rodu Wyspiańskich noszącej ich nazwisko osoby o wyjątkowym czarze i uroku osobistym, potrafiącej w magiczny sposób przywołać atmosferę lat, w których tworzył Stanisław Wyspiański. (Polska 2014)


Czas: 11min.
22:30
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 2/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

23:15
Życzenie śmierci 5
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po przeżytych tragediach architekt Paul Kersey, znowu próbuje rozpocząć nowe życie. Wraca do Nowego Jorku, gdzie spotkał wielką miłość, projektantkę mody Olivię. Zdobywa sympatię jej nastoletniej córki z pierwszego małżeństwa. Ale sielanka nie trwa długo. (USA 1993)

Reżyseria: Allan Goldsteib
Obsada: Charles Bronson, Lesley-Anne Down, Michael Parks, Saul Rubinek

Czas: 91min.
23:00
Świat bez fikcji - Ostatnia podróż Diany. Tydzień, który zmienił monarchię - odc. 2
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
31 VIII 1997 o 3 rano, na skutek wypadku samochodowego zmarła księżna Diana. Skala i intensywność żałoby, jaka ogarnęła Brytyjczyków i ludzi na świecie była bezprecedensowa. Rodzina królewska wobec emocji tłumu znalazła się w kłopotliwej sytuacji. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Ben Ryder

Czas: 45min.
23:55
Pierwsza randka - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta - do restauracji zapraszane są na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 45min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Spętany anioł
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gen. bryg. pilot Stanisław Skalski był postacią tyleż niezwykłą, co tragiczną. Bohater wojenny, legendarny as polskiego lotnictwa II wojny światowej, najskuteczniejszy pilot myśliwski, pochowany na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. Zmarł 14.11.2004 r. (Polska 2005)

Reżyseria: Zbigniew Kowalewski

Czas: 48min.
23:40
Step Up 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzyczny. Luke (Rick Malambri) jest ulicznym tancerzem. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku Tu spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Jedyną rodziną Luke'a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, przygotowując się do pokonania swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowych tancerzy, którzy dołączą do grupy i pomogą mu wygrać turniej. Od tej... (USA, 2010)

Reżyseria: M. Jon Chu(1)
Obsada: G. Adam Sevani, Malambri Rick, Stoner Alyson, Vinson Sharni
23:30
Superwizjer, odc. 1100
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

23:05
Trampolina, odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina", hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

00:55
Dom - odc. 11/25 - Jedenaste: nie wychylaj się
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kamienicy na Złotej pojawia się pierwszy telewizor. Szczęśliwymi posiadaczami są Wrotkowie. Andrzej i Wiktor chcą postawić na cmentarzu w Sierpuchowie pomnik upamiętniający walkę i śmierć ich przyjaciół z AK. We wszystkim sekunduje z kamerą Wrotek. (Polska 1982)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Anna Ciepielewska, Tomasz Borkowy, Bożena Dykiel, Stefania Iwińska, Barbara Sołtysik, Joanna Szczepkowska, Jolanta Żólkowska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 92min.
00:55
Ona
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Theodore mieszka samotnie w wielkiej metropolii. Odkąd wyleciał z opiniotwórczej gazety, pracuje w serwisie BeautifulHandwrittenLetters.com. Pisze osobiste listy w imieniu klientów: wyznaje miłość, wspomina piękne chwile ich wspólnego życia. (USA 2013)

Reżyseria: Spike Jonze
Obsada: Joaquin Phoenix, Scarlett Johansson, Amy Adams, Roonay Mara, Chris Pratt

Czas: 120min.
00:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
00:40
Rączka gotuje - SKOCZÓW
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. Tym razem gości w Skoczowie i gotujemy zupę rybną na ostro, żebroczka z karpia i "ule". (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
00:05
36,6, sez. 2, odc. 1/13
program
Godziny emisji
00:05
Spadkobiercy, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

01:20
Wojna domowa - odc. 2/15 - Bilet za fryzjera
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pomimo próśb i gróźb rodziców Paweł pielęgnuje bujną fryzurę a la Beatles. Zafascynowany modną muzyką marzy, by pójść na występ piosenkarki, która jest bożyszczem młodzieży. Gotów jest zapłacić za tę przyjemność najwyższą cenę. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Jarema Stępowski, Magdalena Zawadzka, Cezary Julski

Czas: 26min.
01:45
Świat według Łukasza
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret niezwykłego naukowca - botanika, pracownika Uniwersytetu Rzeszowskiego, który o roślinach jadalnych wie chyba wszystko. Wyprawy badawcze do Chin, opieka nad niezwykłym gospodarstwem pod Krosnem z tysiącem zasadzonych przez niego roślin. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Socha, Katarzyna Kotula, Paulina Ibek

Czas: 25min.
01:55
Tajemnice losu, odc.2794
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:05
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 1/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy jesienią roku 2016 poznaliśmy trzy kobiety i trzech mężczyzn, którzy zdecydowali się radykalnie zmienić swoje życie, mało kto spodziewał się, że kontrowersyjny eksperyment społeczny będzie miał aż tak ogromny wpływ na setki samotnych ludzi. Ślub od pierwszego wejrzenia, czyli program, który dokumentuje przebieg nowatorskiego i budzącego wiele emocji eksperymentu, przyciągnął przed telewizory tłumy. Widzowie z zaangażowaniem śledzili losy trzech aranżowanych przez naukowców małżeństw,... (Polska)

01:10
Wielka piątka, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto największe cuda współczesnej inżynierii - najwspanialsze samoloty, samochody, statki, pociągi, fabryki i maszyny budowlane. W każdej z tych kategorii wybitni eksperci oraz światowej sławy inżynierowie specjalności lądowej, powietrznej i morskiej tworzą ranking pięciu najdoskonalszych osiągnięć ludzkiego geniuszu. Razem ze specjalistami zaglądamy do wnętrza porównywanych maszyn, obserwujemy ich pracę w różnych warunkach oraz analizujemy ich parametry, możliwości i atuty. Poznajemy także... (Wielka Brytania, 2013)

02:40
Księżna Diana. Własnymi słowami
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia życia księżnej Diany. Zazwyczaj takie dokumenty o niej były opowieściami innych osób: przyjaciółek, specjalistów i znawców spraw dworskich. Tym razem zobaczymy nagrania samej Diany, które zostały przechowane od 1993 r. przez jej trenera głosu. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Kevin Sim

Czas: 55min.
02:10
Solny skarb UNESCO - odc. 5 - CIĄGŁOŚĆ
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. o dziejach wydobycia soli, ciężkiej górniczej pracy i tradycjach górniczych: o etosie pracy górniczej, o głębokiej religijności górników. Wyst.: nadsztygar Wiesław Wiewiórka, przewodnik Mariusz Deja i rzeźbiarz Jan Banaś i górnik Adam Gawlik. (Polska 2017)


Czas: 9min.
02:20
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
02:40
Spętany anioł
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gen. bryg. pilot Stanisław Skalski był postacią tyleż niezwykłą, co tragiczną. Bohater wojenny, legendarny as polskiego lotnictwa II wojny światowej, najskuteczniejszy pilot myśliwski, pochowany na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. Zmarł 14.11.2004 r. (Polska 2005)

Reżyseria: Zbigniew Kowalewski

Czas: 48min.
02:05
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
W finałowym odcinku trzeciej serii, Jeremy stara się zrobić co w jego mocy, by chronić swoją siostrę, w związku z czym podejmuje decyzję, która wszystko zmieni. Tkwiąc w szarej, przyziemnej rzeczywistości dnia dzisiejszego, Elena z utęsknieniem wspomina czas, kiedy żyli jej rodzice, Grayson (Jason Macdonald) i Miranda (Erin Beute), a także ciocia Jenna (Sara Canning), a jej jedynym zmartwieniem był jej związek z Mattem. Stefan i Damon razem opuszczają Mystic Falls z zamiarem wykonania misji.... (USA)

02:15
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:45
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
03:50
Notacje - Wieńczysław Gliński. Młodość przerwana wojną
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktor W. Gliński ur. 1921 w Astrachaniu, zm. 2008 w Warszawie. Opowiada o swoich korzeniach i mieszkaniu we Lwowie, Grodnie, Wilnie, Warszawie. Wspomina opuszczenie Warszawy na rozkaz płk. Umiastowskiego i powrót do okupowanego przez Niemców miasta. (Polska 2007)


Czas: 11min.
03:10
Artyści - odc. 2
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wbrew zapewnieniom nowego dyrektora teatru, wieloletni portier Popieł zostaje zwolniony przez dyrektora finansowego, Artura Sterczyńskiego. Mimo trudności budżetowych Marcin chce zrealizować pierwszą zapowiedzianą premierę - "Sen nocy letniej". (Polska 2015)

Reżyseria: Monika Strzępka
Obsada: Dorota Segda, Maria Maj, Agnieszka Glińska, Marek Frąckowiak, Ewa Skibińska, Adam Cywka, Krzysztof Dracz, Paulina Puślednik, Klara Bielawka, Marcin Czarnik

Czas: 45min.
03:35
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:05
Uwaga!, odc. 5068
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:30
Moc Magii, odc. 249/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:10
Magazyn Puncher 2017
Godziny emisji
04:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 19min.
04:30
Wnuczka Wieszcza
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż jest próbą ukazania sylwetki niezwykłej kobiety, ostatniej z rodu Wyspiańskich noszącej ich nazwisko osoby o wyjątkowym czarze i uroku osobistym, potrafiącej w magiczny sposób przywołać atmosferę lat, w których tworzył Stanisław Wyspiański. (Polska 2014)


Czas: 11min.
04:50
AgroSzansa - odc. 94/2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Cafe Futbol 17/18
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

05:05
Ostatnia podróż Diany. Tydzień, który zmienił monarchię - odc. 2
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
31 VIII 1997 o 3 rano, na skutek wypadku samochodowego zmarła księżna Diana. Skala i intensywność żałoby, jaka ogarnęła Brytyjczyków i ludzi na świecie była bezprecedensowa. Rodzina królewska wobec emocji tłumu znalazła się w kłopotliwej sytuacji. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Ben Ryder

Czas: 45min.
05:50
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3809
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info