Program dla 2017-09-13 od do
25.09 26.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:00
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
04:50
AgroSzansa - odc. 94/2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3601
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:05
Ostatnia podróż Diany. Tydzień, który zmienił monarchię - odc. 2
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
31 VIII 1997 o 3 rano, na skutek wypadku samochodowego zmarła księżna Diana. Skala i intensywność żałoby, jaka ogarnęła Brytyjczyków i ludzi na świecie była bezprecedensowa. Rodzina królewska wobec emocji tłumu znalazła się w kłopotliwej sytuacji. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Ben Ryder

Czas: 45min.
05:50
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3809
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5068
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek tłumaczy babci na czym polega przyjaźń w sieci społecznościowej. Kacper chce pojechać do Zosi i szuka chętnego kierowcy. Filip radzi Kubie, żeby uważał na zbyt silną relację między jego mamą i jego dziewczyną. Tomek chwali się przed Kacprem. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka, Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2017)


Czas: 22min.
06:00
Plebania - odc. 947
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Dorota Pomykała, Joanna Kwiatkowska - Zdun, Katarzyna Łaniewska, Stanisław Górka, Bernadetta Machała - Krzemińska, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Ewa Wawrzoń

Czas: 22min.
06:20
Wnuczka Wieszcza
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż jest próbą ukazania sylwetki niezwykłej kobiety, ostatniej z rodu Wyspiańskich noszącej ich nazwisko osoby o wyjątkowym czarze i uroku osobistym, potrafiącej w magiczny sposób przywołać atmosferę lat, w których tworzył Stanisław Wyspiański. (Polska 2014)


Czas: 11min.
06:35
Rączka gotuje - SKOCZÓW
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. Tym razem gości w Skoczowie i gotujemy zupę rybną na ostro, żebroczka z karpia i "ule". (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Zośka", [Zakopane]. W górnej części Krupówek mieści się zabytkowa willa Zośka. W miejscu tym sto lat temu swój pensjonat prowadziła Maria Witkiewiczowa. Dziś rządzi tu ceperka spod Kielc – Wiola. Gdy w kuchni rządziła matka Witkacego, jej dania cieszyły się ogromną popularnością. Restauracja prowadzona przez Wiolę świeci pustkami, nawet w sezonie, gdy turyści są wszędzie. Dzisiejszą „Zośkę” może zrewolucjonizować tylko Magda Gessler. Tym razem znana restauratorka... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons' Den" to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu. Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w... (Polska 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 120
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rankiem w mieszkaniu Zduńskich zjawia się Tadeusz. Ma najwyraźniej wrogie zamiary wobec Pawła, jednak przywołany do porządku przez Krzysztofa wycofuje się. Odwiedza żonę i przeprasza ją. Teresa ma jednak podstawy ku temu, aby nie wierzyć w jego intencje. (Polska 2003)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 6/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 14min.
08:40
Komisariat - odc. 37 Hazardzista
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda kobieta zgłasza na policję zaginięcie męża. Mężczyzna jest hazardzistą, a pieniądze ze wspólnego konta małżonków zniknęły. Komisarz Polakowskiej udaje się odnaleźć jedynie auto poszukiwanego. Tym tropem policjanci docierają do hurtowni. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 19min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Dziewczynka w czerwonym płaszczyku
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o przeżyciach wojennych Romy Ligockiej (Dziewczynki w czerwonym płaszczyku) i jest próbą zrozumienia życia kobiety, która przeżyła Holocaust. "Jestem polską Żydówką mieszkającą w Niemczech" - tak o sobie mówi Roma Ligocka (Polska 2002)

Reżyseria: Grażyna Pieczuro

Czas: 43min.
08:00
Trudne sprawy, odc.250
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Kaliszu mieszka Beata Zubik (42 l.), właścicielka małego baru. Kobieta jest rozwiedziona i samotnie wychowuje dwójkę dzieci: Jana (17 l.) i Małgosię (22 l.). Nie chce mieć potomstwa ze swoim nowym partnerem, Filipem (48 l.). Dlatego Beata jest w dużym szoku, gdy podczas rutynowej wizyty u ginekologa dowiaduje się, że jest w ciąży. Najwidoczniej jej lekarz, dr Kmieciak usunął jej spiralę, nie informując o tym swojej pacjentki. Między Filipem i Beatą dochodzi do kłótni. Filip nie może... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2079
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:05
Sonda 2 - (60)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odc.: mity w medycynie. Jest ich bardzo dużo, ale to widzowie Sondy2 wybrali te, o których opowiemy. Czy homeopatia działa? Czy witamina C zmniejsza ryzyko przeziębienia? Czy odkażanie ran woda utlenioną ma sens? To tylko niektóre z pytań. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 21min.
09:35
Jak to działa - odc. 141 Made in Poland cz. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radek Brzózka zaprasza na drugą odsłonę inspirujących historii młodych polskich naukowców, którzy mają na swoim koncie ciekawe osiągnięcia: - preparat na bazie bursztynu, który ma właściwości bakteriobójcze, ale działa na bakterie selektywnie. (Polska 2017)


Czas: 24min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 13.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.668
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski przekazuje klientce Kamili Grzesiak dowody na romans jej męża z szefową Alicją. Kilka dni później w biurze detektywów zjawia się sam niewierny mąż, który twierdzi, że kocha żonę, a Alicja zmusza go do seksu. Detektywi zaczynają obserwację agencji reklamowej, w której pracuje mężczyzna. Magda odkrywa, że szefowa Damiana zna dobrze jego żonę. Małżeństwo klienta wisi na włosku. Do Malanowskiego dzwoni przerażona Kamila, która boi się, że mąż zrobi coś strasznego. Kto mówi prawdę, a... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.669
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się Maria Rawecka, którą opuścił mąż, zostawiając tylko lakoniczną kartkę, w której wyznał, że nigdy jej nie kochał. Kobieta uważa, że mąż mógł znaleźć sobie kochankę na wyjeździe służbowym, ale jest przekonana, iż po tylu latach małżeństwa należy jej się więcej niż świstek papieru. Wkrótce Ania odkrywa, że Karol Rawecki nie pojechał na wyjazd służbowy – swoim kolegom powiedział, że musi zostać z chorą żoną. Tymczasem Marek odnajduje męża klientki na działce... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Korzenie: następne pokolenia - odc. 1/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja losów rodziny niewolnika Kunta Kinte. Po wojnie secesyjnej jego prawnuk Tom Harvey, mieszkający z żoną i córkami w małym miasteczku w stanie Tennesee, angażuje się w działalność polityczną. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 50min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 948
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Grzegorz Stosz, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Łaniewska, Andżelika Kujawiak, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Jolanta Banak, Sylwester Macijewski

Czas: 21min.
10:50
Strażnicy żelaznego mostu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata jest dietetykiem, w stanie wolnym od 5 lat. Pewnego wieczoru spotyka przedstawiciela medycznego i pozostaje pod jego dużym urokiem. Czarujący mężczyzna szybko przeprowadza się do Agaty. Ale idylla trwa krótko. Michał zwalnia się z pracy, nie pracuje, a pożycza mnóstwo pieniędzy od Agaty. Mężczyzna przekracza wszelkie granice, gdy podaje jej pigułkę gwałtu. Agata - młoda i niezależna, energiczna kobieta - staje się swoim własnym cieniem, marionetką w rękach Michała. Czy ktokolwiek... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:10
Dr Quinn - seria V, odc. 11/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jake i Hank otwierają własny hotel, konkurując z Prestonem. Robert E. , zgodnie z obietnicą, jaką Jake złożył mu przed wyborami, zostaje członkiem rady miejskiej. Otwiera szkołę dla murzyńskich dzieci. Okazuje się, że jego syn jest wybitnie uzdolniony. (USA 1996)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1696
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala do Władka przyjeżdża Beata. Ma wyrzuty sumienia w związku z wypadkiem w Biomerze. Na miejscu cały czas są: Darek i Kajtek. Znowu następuje pogorszenie stanu Cieślaka. Małgorzata i Natalia starają się szybko i dobrze sprzedać mieszkanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Adrianna Biedrzyńska, Maria Dejmek, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Adam Szczyszczaj, Jakub Dmochowski, Sambor Czarnota, Maria Zborowska

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 451 - Śmiertelnie zakochani
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przemek całymi dnami siedzi w hotelu i gra na gitarze. Hana zbliża się do brata i spędza z nim czas. Latoszek traktuje Pawicę jak kumpla, a nie dyrektora. Pawica zawalony pracą wprowadza listę spotkań z pracownikami. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
W trosce o Polskę. Prymasowska Rada Społeczna 1981 - 1990
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lata 1981 - 1989 to okres, kiedy ważyły się losy Polski. Czas od dnia ogłoszenia stanu wojennego, aż do porozumień zawartych przy Okrągłym Stole, które w ogromnej mierze zadecydowały o kształcie III Rzeczpospolitej, obfitował w wydarzenia ważne dla Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Nina Komorowska

Czas: 43min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.310
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legnica. Córka bogatego wdowca, Daria Maj (21 l.) po rzuceniu studiów zostaje zmuszona przez ojca do wyprowadzki z domu i zamieszkania w mieszkaniu studenckim wraz z Florianem Karanem (22 l.) i Julią Pawlacz (21 l.). Zniecierpliwiony beztroskim zachowaniem córki, 54-letni Ryszard postanowił w ten sposób nauczyć Darię samodzielności. Dziewczyna przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Dzięki Florianowi udaje jej się dostać nawet płatną praktykę w kancelarii adwokackiej. Ale kiedy Ryszard... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 788
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Ronin i Ruda zajmują się zleceniem właściciela sauny, w której od pewnego czasu grasuje podglądacz. Klientki sauny znalazły stronę internetową, na której ktoś zamieszcza ich nagie nagrania video i zdjęcia. Kobiety grożą, że już więcej nie przyjdą do sauny. Przyszłość sauny stoi więc pod znakiem zapytania. Właściciel sauny zawiadomił już policję, ale ma nadzieję, że zatrudniając detektywów szybciej wytropi podglądacza. Do Septagonu zgłasza się także młoda kobieta, której... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od 1 września 2017 roku będzie funkcjonować nowa instytucja państwowa zajmująca się sprawami polskich rolników. W programie zostaną przedstawione działania, które czekają rolników w związku z powstaniem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy Australii
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem spędzamy dzień w Australii: na odludnych obszarach, tzw. Outbacku, w buszu, a nawet na plażach. Kangurze maleństwa będą trenować swoje umiejętności w kick - boxingu. A kto wiedział, że dziobak lubi się bawić w berka? (Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 140
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eda zostaje wyrzucona z Binjapy. Przy pomocy koleżanki anonimowym telefonem informuje Bennu o zdradzie Kerema. Wyjawiając Nadide tajemnicę zdobycia pieniędzy na leczenie Kaana, próbuje rzucić cień na relacje Szeherezady z byłymi teściami. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu przybliżymy historię Fontanny Neptuna w Gdańsku. O zabytku opowiedzą konserwatorzy Barbara i Ludwik Brzuskiewiczowie. (Polska 2013)


Czas: 9min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
12:30
Przywrócić naturze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o mieszkańcu jednej z podszczecińskich wsi, który zorganizował punkt dla poturbowanych zwierząt. Szczególnie bliskie są jego sercu sokoły. Populacja tych ptaków, ze względu na bardzo dobre warunki, zwiększa się. (Polska 2014)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia (26 l.) i Miłosz (28 l.) są małżeństwem, dobrze im się wiedzie. Nie mają dzieci. Miłosz jest inwestorem giełdowym, pracuje głównie w domu. Julia wraz z przyjaciółką prowadzi butik z włoską odzieżą. Julia boleśnie znosi, że ostatnio jej mąż unika bliskości i nie ma ochoty na seks. Zaczyna podejrzewać, że Miłosz ma romans. Wątpliwościami dzieli się ze swoim trenerem osobistym, Damianem (30 l.), z którym widuje sie często na siłowni. Prosi Damiana, by wysondował jej męża, czy rzeczywiście... (Polska, 2015)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Łukasz Łukasik
12:00
Szkoła, odc. 440
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, która w pokoju swojego 16-letniego syna znalazła prawdziwy pistolet. Matka bardzo martwi się, że chłopak wdał się w kłopoty i chce zapewnić mu ochronę oraz wyjaśnić, co się za tym wszystkim kryje. Tymczasem Ruda i Grzegorz przyjmują zlecenie czterdziestoletniej pielęgniarki, której przyjaciółka nie daje znaku życia – nie odbiera telefonu, wygląda też na to, że nie ma jej w domu, chociaż trudno to stwierdzić, bo jej mąż nie otwiera... (Polska 2015)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Olejarczyk Tomasz, Protokowicz Tomasz
13:50
Na sygnale - odc. 34 "Ukrainka na czarno"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy dostają wezwanie do kobiety, która skarży się na bolący palec. Chora symuluje omdlenie i żąda zawiezienia do szpitala. W drodze ratownicy trafiają jednak na miejsce wypadku, w którym została ciężko ranna młoda Ukrainka. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 13min.
13:35
Zapiski Łazęgi - Drawa i 25 jezior
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Biznes na wsi 2 odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.719
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy właściciel firmy transportowej - Marcin Kowalczuk (42 l.) włącza telefon na krótko przed końcem urlopu, jest wściekły, bo okazuje się, że ma mnóstwo zgłoszeń z instalacji alarmowej ze swojego domu. Jego żona, Helena (38 l.) chce przerwać wyjazd, ale zostaje przekonana przez córkę Sylwię (16 l.) do pozostania na wakacjach. Poinformowani o sytuacji sąsiedzi nie zauważyli niczego niepokojącego. Gdy rodzina wraca do domu, stwierdza, że nie ma śladów włamań i niczego nie brakuje. Ale pewne... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 141/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 677
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się m.in. zleceniem młodego mężczyzny, którego pasją jest koszykówka. 23-letni Marek pracuje jako mechanik samochodowy, ale cały wolny czas poświęca treningom i grze w amatorskiej drużynie. Niedawno pojawiła się przed nim szansa spełnienia jego największego marzenia – przejścia na zawodowstwo – ale nieoczekiwanie ktoś próbuje stanąć mu na przeszkodzie. Przez tajemniczego sprawcę, który zamknął go w szatni, spóźnił się na bardzo ważny... (Polska 2015)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Sarzyński Piotr, Żurawski Maciej
14:00
Elif - odc. 90
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Selim rezygnuje z wyjawienia Kenanowi tajemnicy. Postanawia dotrzymać słowa danego Aysze. Do rezydencji przyjeżdża policja, mając z nadzieję, że Elif rozwieje wszystkie wątpliwości. Dziewczynka nie chce jednak mówić o wypadku. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawiają historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Lato". (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 7min.
14:25
Nasz dziwaczny świat odc. 2
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki eksperymentom, ciekawym i przystępnym wyjaśnieniom naukowców, niesamowitym opowieściom świadków i wyjątkowym materiałom filmowym, okryjemy tajemnice niezwykłych zjawisk, dziwnych zachowań, anomalii pogodowych i medycznych cudów. (Wielka Brytania 2015)


Czas: 50min.
14:15
Dziewczynka w czerwonym płaszczyku
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o przeżyciach wojennych Romy Ligockiej (Dziewczynki w czerwonym płaszczyku) i jest próbą zrozumienia życia kobiety, która przeżyła Holocaust. "Jestem polską Żydówką mieszkającą w Niemczech" - tak o sobie mówi Roma Ligocka (Polska 2002)

Reżyseria: Grażyna Pieczuro

Czas: 43min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2524
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał uskarża się na bóle głowy od czasu wypadku. Konflikt ze sprawcą wypadku nasila się. Michał nie panuje nad nerwami, co niepokoi Marysię. Artur chce w tajemnicy przed Aleksem zrobić badania DNA i dowiedzieć się, czy Aleks jest jego bratem. Beata nadal ma pretensje do Cezarego o problemy z fikcyjnym małżeństwem. Cezary robi wszystko, żeby Beata mu wybaczyła.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.765
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka Lorek (31) zostaje wyrwana ze swojego pięknego świata, kiedy nagle odbiera szokujący telefon od swojego męża. Okazuje się, że Nikodem Lorek (35 l.) siedzi na komisariacie. Wcześniej oddał swój telefon do naprawy i podczas odbioru został przywitany przez policjantów z wydziału kryminalnego. Podczas naprawy na karcie pamięci zostało przywrócone nagranie video, które pokazuje domniemaną zbrodnię na 29-letniej Justynie Kapłońskiej, która od dwóch tygodni jest uważana za zaginioną.... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 13/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. „Papalina” Warszawa Właścicielem warszawskiej restauracji „Papalina” (po chorwacku „Szprotka”) Marek został trochę przez przypadek. Jego znajomy, Chorwat, z którym prowadził interesy wyjechał z Polski, a Marek przejął jego... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

Reżyseria: Nortman Marek, Olszewski Tomasz
15:05
Obserwator - odc. /141/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 24min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 8min.
15:50 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:55
Zraniona miłość - odc. 85
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leon wraca do rezydencji rodziców. Cevdet idzie do celi Tevfika, żeby go zabić. Ku swemu przerażeniu znajduje tam swoją rodzinę. Generał Wasili szantażuje Cevdeta i każe mu zdobyć tajne informacje od Kemalistów. Charles Hamilton naciska na Wasilego. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 48min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1312
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia rozpacza po utracie męża, a w ciągu kolejnych godzin wiadomość o śmierci Tomka dociera do całej rodziny Mostowiaków. Przed blokiem Chodakowskich zbierają się dziennikarze - a Jacek, stając w obronie Joasi, rzuca się na reporterów z pięściami. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska

Czas: 44min.
15:05
Kamień, nożyce, papier - Historia pewnej Madonny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Gdyni w kościele Najświętszej Marii Panny znajduje się rzeźba naturalnej wielkości Matki Boskiej z dzieciątkiem. Madonna została sprowadzona w latach 20 tych ubiegłego wieku. O tym kto ją sprowadził i w jakim celu opowie historyk sztuki Beata Sztyber. (Polska 2013)


Czas: 9min.
15:15
Turystyczna Jazda - odc. 74 Słowacja: Stara Lubovna i Koszyce
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu Turystyczna Jazda wybiera się na Słowację. Odwiedzimy dwa historyczne miasta: Starą Lubowlę i Koszyce. Przede wszystkim poinformujemy jak najsprawniej dostać się w te miejsca. Odnajdziemy też tam polskie akcenty i dowiemy się m.in. jak długie są tradycje słowackiej gastronomii. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Astronarium - (4) - "Astronomia amatorska"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 4 "Astronomia amatorska". Czy w dobie sond kosmicznych można dokonać jakiegokolwiek odkrycia prostymi środkami? W odcinku pokażemy zaskakujące sukcesy, jakie w odkrywaniu zagadek kosmosu odnoszą, wydawałoby się, zupełni amatorzy. (Polska 2015)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 441
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem poznamy historie dwóch rodzin bez własnego dachu nad głową z miasteczka Arvada w stanie Colorado. Rodzina Correa mieszkała wcześniej w schronisku dla bezdomnych, a Medeiros zostali przygarnięci przez przyjaciół. Ale obie marzyły o własnym miejscu na ziemi i ekipa tego programu postanowiła spełnić ich marzenie… Dokończenie opowieści w następnym odcinku.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:30
Koło fortuny - odc. 4 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Strażnicy żelaznego mostu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Malinowskich wybrała się na niedzielny spacer. Piotruś (7 l.) bawił się z siostrą Irenką (9 l.) w czarodziei. Chłopiec podczas zabawy dotkliwie zranił siostrę patykiem w oko. Okazuje się, że rodzice nie wzięli ze sobą telefonu. Piotruś zauważa kolegę Wojtka, który akurat przebiegał nieopodal, i prosi go o telefon. Renata Malinowska (30 l.) dzwoni pod numer alarmowy 112. Dziewczynka krwawi i matka boi się, że dziecko straci oko… Druga opowieść w tym odcinku. Joanna to młoda... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 142/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3602
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 9
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Umut w szpitalu bardzo przeżywa złe wieści. Hakan wyciąga Ozana z aresztu. Nowa partnerka Metego, Secil, nalega, aby Mete zabrał swoje rzeczy. Secil podpowiada, by wywabić z domu Asude. Mete umawia się z nią na mieście, a wtedy jedzie po swoje rzeczy. H (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.118
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobieta w zaawansowanej ciąży zostaje napadnięta i zamordowana. Ślady prowadzą do jej chłopaka, z którym wielokrotnie kłóciła się i chciała rozstać. Okazuje się jednak, że kobietę nachodził w pracy tajemniczy mężczyzna. Czy to on jest odpowiedzialny za jej śmierć? W tym samym czasie policjanci otrzymują nietypowe zgłoszenie – mężczyzna został znaleziony związany w studio fotograficznym. Twierdzi, że spłoszył włamywaczy, którzy napadli go i zamknęli w środku. Ale wszystko wskazuje na to, że... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 789
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3159
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ramona nie chce słyszeć o protekcji Jacka w sprawie zwolnienia z pracy. Nie chce też skorzystać z oferty wakacji sponsorowanych przez Beatę. Po rozpoznaniu rynku Michał dochodzi do wniosku, że zbyt pochopnie zrezygnował ze biznesu z Oskarem. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Daniel Zawadzki, Wojciech Wróblewski, Laura Łącz, Tomasz Bednarek

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /15/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 38 Śmierć w rodzinie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policyjny dyspozytor odbiera telefon od chłopca, który twierdzi, że jego mama nie daje oznak życia, a w domu jest pełno krwi. Sprawa trafia na biurko komisarza Maja, który jedzie pod zlokalizowany adres. Odkrywa zwłoki młodej kobiety, matki siedmiolatka. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 20min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 13/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2525
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seweryn nie może przeżyć rozstania z Kazanową. Olek pomaga mu fortelem odzyskać serce ukochanej. Marianna jest przekonana, że Mikser bawi się jej uczuciami. Odgrywa się na nim. Mikser nie rozumie, o co jej chodzi. Do Melki zgłasza się sierżant policji. Proponuje jej szkolenie policyjne za granicą. Melka nie wie, jak przyjmie to Paweł.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 678
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.306
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola bezskutecznie próbuje się dodzwonić do Marka. Trochę się martwi, bo chłopiec ostatnio jest jakiś dziwny. Tymczasem musi jechać na patrol z nowym partnerem, Borysem. Nie od razu łapią kontakt i z początku często zapada niezręczna cisza. Stopniowo zaczynają się trochę dogadywać, jednak Borys dziwnie reaguje na każde wspomnienie o Mikołaju. Mariusz przesiaduje u Zosi na portierni. Widzi go Jaskowska. Jest wyraźnie niezadowolona i prosi go do siebie na rozmowę.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1696
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala do Władka przyjeżdża Beata. Ma wyrzuty sumienia w związku z wypadkiem w Biomerze. Na miejscu cały czas są: Darek i Kajtek. Znowu następuje pogorszenie stanu Cieślaka. Małgorzata i Natalia starają się szybko i dobrze sprzedać mieszkanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Adrianna Biedrzyńska, Maria Dejmek, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Adam Szczyszczaj, Jakub Dmochowski, Sambor Czarnota, Maria Zborowska

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.363
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Ferdynand Kiepski dowiaduje się, że Marian Paździoch para się czarną magią. Co gorsza, jest złym czarnoksiężnikiem, który swoimi czarami może zagrażać nawet całemu osiedlu. Wzorem Harry’ego Pottera, Ferdek usiłuje nauczyć czarów swego syna Waldemara, aby w pojedynku czarnoksiężników pokonał on złego Maga Paździocha.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7196
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7179
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7176
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5069
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.307
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam, kolega Krzyśka z domu dziecka, pomieszkuje u Zapałów. Dla Emilki jego obecność zaczyna być uciążliwa. Krzysiek jest rozdarty - widzi że żona jest zła, ale z drugiej strony nie potrafi odmówić pomocy kumplowi, który opowiedział mu o swojej trudnej sytuacji życiowej. Postanawia z nim porozmawiać. Podczas dnia dyżurny, Jacek, zagaduje go o Morawską i pyta czy może razem z nim pójść do niej w odwiedziny.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25 Na żywo
Liga Mistrzów: Real Madryt - APOEL Nikozja ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 11min.
20:40 Na żywo
Liga Mistrzów: Real Madryt - APOEL Nikozja ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1697
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita, po rozmowie z księdzem Tadeuszem, decyduje się wyznać Józkowi prawdę o zmyślonej ciąży. Darek, by mieć pieniądze na leczenie partnera, finalizuje sprzedaż swego mieszkania Maciejowi Wilkowi. Sadowski planuje przebudowę domu Górków. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Jakub Mróz, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki

Czas: 24min.
20:45
Na dobre i na złe - odc. 677 Zamiana ról
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julka znów walczy z matką Barta. Profesor po ichkłótni ma ochotę uciec z domu. Adam nadal próbuje odzyskać serce Wiktorii i ukrywa przed nią, że Oliwia przeniosła się do Leśnej Góry. Nie wie, że kochanka po przeprowadzce zdobyła pracę w szpitalnym bufecie. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Małgorzata Zającówna - Staszka, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 48min.
20:05
Świat według Kiepskich (Świat według Kiepskich), odc.518 Trzy siostry
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia bez zapowiedzi do domu Kiepskich przyjeżdżają trzy Ciotki z Puław. Ferdek jest bardzo niezadowolony z nagłej wizyty i stara się jak najszybciej pozbyć niespodziewanych gości. Pod wpływem rozmowy z Kazimierzem Badurą, który sugeruje mu możliwe korzyści z wizyty ciotek, Ferdek nagle zmienia całkowicie zdanie. W odcinku gościnnie wystąpią w roli trzech sióstr: Krystyna Tkacz, Elżbieta Jodłowska i Grażyna Zielińska.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska, 2017)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej, Tkacz Krystyna
20:40
#SUPERMODELKA - PLUS SIZE, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
„#Supermodelka Plus Size” – nowość w jesiennej ramówce Telewizji Polsat! Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna - „#Supermodelka Plus Size”! Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
20:10
Doradca smaku, odc. 7/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2546
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co się stało z mężem Elżbiety?! Jakub zniknął! Marcinkowa coraz bardziej niepokoi się o syna. Dlaczego chociaż nie zadzwoni? Starsza pani prosi Elżbietę, by poszła do domu byłego męża i sprawdziła, czy coś się nie stało. Kiedy Ela wchodzi do domu – jej oczom ukazuje się szokujący widok. Łucja wyjeżdża, ale Dominika chętnie ją zastąpi. Łucja informuje Daniela, że postanowiła jednak wyjechać na zagraniczny staż. Brzozowski nie jest zadowolony. Tym bardziej, że koleżanka z pracy, Dominika jest... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 64/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa sprawa morderstwa sędziego. Jagiełło ma podejrzenia wobec wysoko postawionych osób, uczestniczących w polowaniu, gdzie doszło do tragedii. Celowo poza komendą spotyka się z Pilarczyk i Sawickim w celu kontynuowania śledztwa. Osoba, która przyznała się do przypadkowego postrzelenia sędziego, jest prawdopodobnie podstawiona. Podejrzany wcześniej kryminalista, ulega śmiertelnemu wypadkowi. Wszystko się komplikuje w trakcie dochodzenia. Presja uczestników polowania, aby szybko zamknąć... (Polska 2017)

21:45 Na żywo
Liga Mistrzów: Real Madryt - APOEL Nikozja ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
21:50
Na sygnale - odc. 154 "Sztuka walki bez walki"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Góra oraz Adam nie chcą mieć przy Lidce kompleksów i zapisują się na "szkolenie antyprzemocowe". Ich kolejnymi pacjentami zostają kibice dwóch wrogich drużyn - po ostrej bójce. Jeden z chłopaków ma uraz mózgu, a drugi jest poważnie ranny w rękę. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Konrad Pawicki - Ojciec, Natalia Zawadzka - Kalina

Czas: 23min.
21:30
Azja Express, sez. 2, odc. 2/13
program
Godziny emisji
21:00
Terminator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z ostatnich wielkich thrillerów sprzed epoki komputerowych symulacji, jeden z najlepszych w dorobku mistrza Jamesa Camerona. Fantastyczna wizja przyszłości, w której zbuntowane maszyny eksterminują ludzi. Wykorzystując wynalazek podróży w czasie, maszyny wysyłają w przeszłość straszliwego androida zwanego Terminator (Schwarzenegger) z zadaniem zabicia przyszłej matki tego, który wynalazł broń skutecznie zwalczajacą androidy. W przeszłość wyrusza także ten (Biehn), który będzie ojcem... (USA, 1984)

Reżyseria: Cameron John
Obsada: Biehn Michael, Lance Henriksen, Linda Hamilton, Schwarzenegger Arnold
22:50
Liga Mistrzów - skróty
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2017)


Czas: 60min.
22:25
Kino relaks - Niezwykły dzień Panny Pettigrew
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przeddzień przystąpienia Wielkiej Brytanii do II wojny światowej, Londyn. Zagubiona, zaniedbana panna Pettigrew zostaje wyrzucona z kolejnej posady guwernantki. Jej agencja nie ma już do niej zaufania i nie chce przydzielić jej nowej pracy. (Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Bharat Nalluri
Obsada: Amy Adams, Frances McDormand, Ciaran Hinds, Shirley Henderson

Czas: 87min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Strażnicy żelaznego mostu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:10
Step Up 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzyczny. Luke (Rick Malambri) jest ulicznym tancerzem. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku Tu spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Jedyną rodziną Luke'a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, przygotowując się do pokonania swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowych tancerzy, którzy dołączą do grupy i pomogą mu wygrać turniej. Od tej... (USA, 2010)

Reżyseria: M. Jon Chu(1)
Obsada: G. Adam Sevani, Malambri Rick, Stoner Alyson, Vinson Sharni
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Dziewczynka w czerwonym płaszczyku
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o przeżyciach wojennych Romy Ligockiej (Dziewczynki w czerwonym płaszczyku) i jest próbą zrozumienia życia kobiety, która przeżyła Holocaust. "Jestem polską Żydówką mieszkającą w Niemczech" - tak o sobie mówi Roma Ligocka (Polska 2002)

Reżyseria: Grażyna Pieczuro

Czas: 43min.
23:00
Jaś i Małgosia: Łowcy czarownic
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto zupełnie nowe spojrzenie na klasyczną baśń. Jaś (Jeremy Renner) i Małgosia (Gemma Arterton) dorośli. Poradzili sobie z traumą z dzieciństwa i stali się znakomicie wyszkolonymi, zawodowymi łowcami czarownic do wynajęcia. Pewnego dnia jednak trafiają na godnego siebie rywala, wroga tak złego i przebiegłego, że pokonanie go wymagać będzie od nich wykorzystania wszystkich umiejętności, broni i całej odwagi, by ujść z życiem., napisy ( Niemcy/USA 2013)

Reżyseria: Tommy Wirkola
Obsada: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Pihla Viitala, Joanna Kulig
23:10
Trampolina, odc. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina", hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

00:05
Kulisy ataku 11 września
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny przedstawia dziennikarskie śledztwo w sprawie wydarzeń z 11 września 2001 roku. Polityczne, historyczne, techniczne i naukowe aspekty tragedii i jej konsekwencje 15 lat po ataku terrorystycznym na World Trade Center w Nowym Jorku. (Francja 2016)

Reżyseria: Julien BALESTIER

Czas: 52min.
00:05
O mnie się nie martw - s. VII odc. 1/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga w 9 miesiącu ciąży wygląda kwitnąco. Czeka tylko na poród. Marcin, chcąc zostać ojcem idealnym, przygotowuje się do nowej roli trenując zakładanie pieluch na lalce i wertując poradniki poświęcone opiece nad niemowlętami. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Adamska, Krzysztof Stelmaszczyk

Czas: 45min.
00:20
Kamień, nożyce, papier - Historia pewnej Madonny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Gdyni w kościele Najświętszej Marii Panny znajduje się rzeźba naturalnej wielkości Matki Boskiej z dzieciątkiem. Madonna została sprowadzona w latach 20 tych ubiegłego wieku. O tym kto ją sprowadził i w jakim celu opowie historyk sztuki Beata Sztyber. (Polska 2013)


Czas: 9min.
00:40
Astronarium - (4) - "Astronomia amatorska"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 4 "Astronomia amatorska". Czy w dobie sond kosmicznych można dokonać jakiegokolwiek odkrycia prostymi środkami? W odcinku pokażemy zaskakujące sukcesy, jakie w odkrywaniu zagadek kosmosu odnoszą, wydawałoby się, zupełni amatorzy. (Polska 2015)


Czas: 23min.
00:40
Kochankowie z Księżyca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie stworzony przez Wesa Andersona. New Penzance Island u wybrzeży Nowej Anglii, lato 1965 roku. W małym portowym miasteczku dwunastoletni skaut Sam Shakusky (Jared Gilman) zakochuje się ze wzajemnością w niewiele starszej od siebie Suzy Bishop (Kara Hayward), fance francuskich bardów, cierpiącej na wybuchy niekontrolowanej agresji. Nastolatkowie zawierają tajemny pakt i uciekają, by podążyć dawnym szlakiem Indian plemienia Chickchaw i przeżyć przygodę... (USA, 2012)

Reżyseria: Anderson Wes(1)
Obsada: Frances McDormand, Gilman Jared, Murray Bill, Norton Edward, Schwartzman Jason, Swinton Tilda, Willis Bruce
00:55
Superwizjer, odc. 1100
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

00:10
Spadkobiercy, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

01:10
Hipnotyzer
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja bestsellerowej książki wydanej pod pseudonimem Lars Kepler. Przeniesienia mrocznej powieści na ekran podjął się Lasse Hallstroem. Inspektor Joona Linna prosi psychiatrę, dra Erika Marię Barka o zahipnotyzowanie świadka morderstwa. (Szwecja 2012)

Reżyseria: Lasse Hallstroem
Obsada: Mikael Persbrandt, Tobias Ziliakus, Lena Olin

Czas: 116min.
01:00
Świat bez tajemnic - Córka Indii. Przypadek Jyoti Singh
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
16 grudnia 2012 r. w New Delhi 22 - letnia Jyoti, studentka medycyny, wraz z kolegą wyszła z kina ok. 21. Wsiedli do miejskiego autobusu. Jechało w nim 6 młodych mężczyzn. Pobili kolegę Jyoti do nieprzytomności, a ją brutalnie gwałcili przez ponad godzinę. (Dania 2014)

Reżyseria: Leslee Udwin

Czas: 57min.
01:20
W trosce o Polskę. Prymasowska Rada Społeczna 1981 - 1990
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lata 1981 - 1989 to okres, kiedy ważyły się losy Polski. Czas od dnia ogłoszenia stanu wojennego, aż do porozumień zawartych przy Okrągłym Stole, które w ogromnej mierze zadecydowały o kształcie III Rzeczpospolitej, obfitował w wydarzenia ważne dla Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Nina Komorowska

Czas: 43min.
01:30
Wybrani, odc. 17/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maszyna zleca Root odnalezienie woźnego o tajemniczej przeszłości. Jednak gdy hakerka naraża mężczyznę na niebezpieczeństwo, numer woźnego otrzymuje również Finch. (USA)

01:20
Sekrety Sąsiadów, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Milena i Miłosz Mazurowie są parą od 12 lat, ona była kiedyś jego studentką. Spokój w ich związku kończy się, kiedy Miłosz, sporo starszy od Mileny, zaczyna przejawiać zazdrość o żonę. A kolejne listy miłosne do Mileny od anonimowego wielbiciela komplikują sprawę jeszcze bardziej. Miłosz przekonuje Milenę, że to ich młody i bardzo atrakcyjny sąsiad jest autorem listów. Milena początkowo jest obojętna, z czasem jednak sytuacja się zmienia…   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Olejarczyk Tomasz
01:50
Sekrety Sąsiadów, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jan i Lidia przyjaźnią się ze swoim sąsiadem, Bartoszem. Rok temu zmarł ich wspólny kolega, Krzysztof. Dom, w którym mieszkał, zostaje wystawiony na sprzedaż. Jan i Lidia chcą go kupić dla córki. Jednak, w domu zaczynają się dziać różne dziwne rzeczy. Otwarte okna i drzwi, cień tajemniczej postaci, krzyki... Jan i Lidia zaczynają wierzyć, że to duch Krzysztofa nawiedza dom i porzucają zamiar kupna nieruchomości. W dniu licytacji domu czeka ich niespodzianka…   Dla... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wolny Błażej
02:05
Prokurator - odc. 3/10
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wagonie kolei miejskiej znaleziono zwłoki mężczyzny bez śladów obrażeń. Wezwani na miejsce śledczy podejrzewają zawał serca. Po wstępnych oględzinach przeprowadzonych przez patolog Sidlecką, teza o zawale upada. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Filipiak
Obsada: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Janusz Michałowski, Magdalena Turczeniewicz, Grzegorz Wolf, Anita Jańcia, Paweł Tomaszewski, Gabriela Świerczyńska

Czas: 43min.
02:55
Wypadek - Odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja wyławia w porcie zwłoki Anne. Coraz bardziej przerażona rozwojem wydarzeń Iris rozpaczliwie poszukuje koperty z 60 tys. euro, których zwrotu domaga się tajemniczy prześladowca. Gabriel Cauvy nadal usiłuje wyjaśnić okoliczności śmierci swojej żony. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 55min.
02:15
Zapiski Łazęgi - Drawa i 25 jezior
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 10min.
02:40
Dziewczynka w czerwonym płaszczyku
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o przeżyciach wojennych Romy Ligockiej (Dziewczynki w czerwonym płaszczyku) i jest próbą zrozumienia życia kobiety, która przeżyła Holocaust. "Jestem polską Żydówką mieszkającą w Niemczech" - tak o sobie mówi Roma Ligocka (Polska 2002)

Reżyseria: Grażyna Pieczuro

Czas: 43min.
02:35
Tajemnice losu, odc.2795
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:30
Uwaga!, odc. 5069
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 250/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:15
Naszaarmia.pl - odc. 281
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
03:40
El Principe - dzielnica zła - odc. 37
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Raquel postanawia wnieść oskarżenie przeciwko Quilezowi, którego syn zabił jej syna. Za ukrywanie dowodów grozi mu karne zwolnienie ze służby w policji. Rodzina Fatimy obawia się, że nastoletnia Nayat zamierza uciec z domu do swojego chłopaka. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
03:25
Kamień, nożyce, papier - Historia pewnej Madonny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Gdyni w kościele Najświętszej Marii Panny znajduje się rzeźba naturalnej wielkości Matki Boskiej z dzieciątkiem. Madonna została sprowadzona w latach 20 tych ubiegłego wieku. O tym kto ją sprowadził i w jakim celu opowie historyk sztuki Beata Sztyber. (Polska 2013)


Czas: 9min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:00
Disco Polo Life, odc.623
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:30
Notacje - Jerzy Skorupiński. Wrzesień 39 w Piasecznie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, uczestnik walk partyzanckich w Rzeczpospolitej Chojnowskiej. Więzień obozu NKWD w Rembertowie. (Polska 2009)


Czas: 10min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Licencja na wychowanie - odc. 45 - Lulu na moście
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roma chce się zapisać na kurs tańca, ale mąż odmawia. Ponieważ Roma nie daje za wygraną, on w końcu się zgadza, stawia jednak warunek, by zabierać ze sobą Marysię. Zajęcia prowadzi przystojny instruktor, któremu młoda Barańska od razu wpada w oko. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:30
Licencja na wychowanie - odc. 46 - Najlepsze perfumy są w najmniejszych flakonach
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika przekonuje w końcu Pawła do uczestniczenia w porodzie. Lekarz wyznacza termin za trzy tygodnie. Weronika, której ciąży olbrzymi brzuch, nie ma siły wstać z sofy. Ciągle prosi o coś domowników, którzy muszą jej usługiwać. Zaczyna to być uciążliwe. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 13min.
04:15
Lato nad Wartą
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Letnie krajobrazy, fauna i flora Parku Narodowego Ujście Warty. (Polska 2015)


Czas: 6min.
04:30
Biznes na wsi 2 odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Turystyczna Jazda - odc. 74 Słowacja: Stara Lubovna i Koszyce
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu Turystyczna Jazda wybiera się na Słowację. Odwiedzimy dwa historyczne miasta: Starą Lubowlę i Koszyce. Przede wszystkim poinformujemy jak najsprawniej dostać się w te miejsca. Odnajdziemy też tam polskie akcenty i dowiemy się m.in. jak długie są tradycje słowackiej gastronomii. (Polska 2017)


Czas: 10min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.840
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3810
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.844
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info