Program dla 2017-09-14 od do
22.09 23.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:30
Licencja na wychowanie - odc. 46 - Najlepsze perfumy są w najmniejszych flakonach
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika przekonuje w końcu Pawła do uczestniczenia w porodzie. Lekarz wyznacza termin za trzy tygodnie. Weronika, której ciąży olbrzymi brzuch, nie ma siły wstać z sofy. Ciągle prosi o coś domowników, którzy muszą jej usługiwać. Zaczyna to być uciążliwe. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:50
Turystyczna Jazda - odc. 74 Słowacja: Stara Lubovna i Koszyce
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu Turystyczna Jazda wybiera się na Słowację. Odwiedzimy dwa historyczne miasta: Starą Lubowlę i Koszyce. Przede wszystkim poinformujemy jak najsprawniej dostać się w te miejsca. Odnajdziemy też tam polskie akcenty i dowiemy się m.in. jak długie są tradycje słowackiej gastronomii. (Polska 2017)


Czas: 10min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3602
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3810
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5069
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.844
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 136 "Życie jest ciężkie"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba idzie do teatru z Natalią. Tomek ogląda w salonie film z znajomą, Amelią. Dziadkowie płoszą nową koleżankę. Tomek zatrdunia panią do sprzątania pokoju. Kacper z kolegą podglądają Kubę i Paulę przez kamerkę internetową. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka, Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sztuka codzienności - Projektowanie kostiumów
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy gwiazda muzyki pop potrzebuje nowego kostiumu, idzie do Marco Morante. Pracownię "Marco - Marco" znają wszyscy w branży rozrywkowej. Projektował dla Fergie, Katy Perry, Nicki Minaj, Black Eyed Peas, Keshy, Britney Spears i Shakiry. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 18min.
06:00
Plebania - odc. 948
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Grzegorz Stosz, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Łaniewska, Andżelika Kujawiak, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Jolanta Banak, Sylwester Macijewski

Czas: 21min.
06:20
Strażnicy żelaznego mostu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
06:35
Astronarium - (4) - "Astronomia amatorska"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 4 "Astronomia amatorska". Czy w dobie sond kosmicznych można dokonać jakiegokolwiek odkrycia prostymi środkami? W odcinku pokażemy zaskakujące sukcesy, jakie w odkrywaniu zagadek kosmosu odnoszą, wydawałoby się, zupełni amatorzy. (Polska 2015)


Czas: 23min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Italia", (Bielsko-Biała). Restauracja Italia to prawdziwa namiastka Włoch, znajdująca się na obrzeżach Bielska- Białej. W tym miejscu rządzi polsko-włoskie małżeństwo, Maria i Fulvio, których na kuchni wspomaga Tunezyjczyk Salvatore – prawdziwy ekspert we włoskich daniach. Tu naprawdę jest smacznie. Niestety jest też brudno, chaotycznie i bez pomysłu. W tej Italii nie ma słońca. Żeby przegonić ciemne chmury potrzebna jest pomoc Magdy Gessler. Tym razem znana... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons' Den" to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu. Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w... (Polska 2011)

07:00
M jak miłość - odc. 121
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek i Hania zapraszają na obiad Jolę i Stefana. Mają nadzieję, że uda się między tą parą wzniecić iskierkę uczucia. Małgosia i Michał urządzają się w nowym domu. Pomagają im Lucjan i Barbara. Wszyscy mają nadzieję, że w nowym domu będą bardzo szczęśliwi. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 7/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 38 Śmierć w rodzinie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policyjny dyspozytor odbiera telefon od chłopca, który twierdzi, że jego mama nie daje oznak życia, a w domu jest pełno krwi. Sprawa trafia na biurko komisarza Maja, który jedzie pod zlokalizowany adres. Odkrywa zwłoki młodej kobiety, matki siedmiolatka. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 21min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Magurski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film prezentuje bogactwo fauny i flory szóstego co do wielkości parku narodowego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem unikatowych gatunków z Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt i Roślin. Poznajemy zasady i metody ochrony zasobów przyrody. (Polska 2005)

Reżyseria: Paweł Hertel

Czas: 43min.
08:55
Polska z Miodkiem - (27) Kalisz
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii ważnych dla Polaków miejsc. Prof. Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
08:00
Trudne sprawy, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alina (40 l.), jej mąż Tomasz (41 l.) Wałczowie, przyjaciel i wspólnik Tomasza - Edmund „Edi“ Link (42 l.) i nowa dziewczyna Ediego, Katarzyna Wereżyńska (32 l.) lecą razem na tydzień do Lloret de Mar. W Hiszpanii Katarzyna proponuje wymianę partnerów i tym samym przyczynia się do kryzysu w małżeństwie Aliny i Tomasza. Alina jest zdecydowanie przeciwna, gdy tymczasem Tomaszowi bardzo podoba się ten pomysł. Kiedy Tomasz i Katarzyna znikają w nocy na plaży, Alina obawia się najgorszego i wraca... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2080
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:10
Mam prawo - /2/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny przedstawiający bezsilność obywatela w konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości. W programie próby odpowiedzi na pytania: Co, jeśli nad literą prawa nie unosi się duch sprawiedliwości? Co, jeśli obywatel staje się ofiarą systemu? (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 21min.
09:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /39/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.670
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomka Orlika odwiedza jego dawny kolega, z którym kiedyś pracował w policji. Karol Litwin przedstawia detektywowi nagranie z jednego z przesłuchań pewnego świadka koronnego. Dla Tomka nagranie jest szokujące, gdyż dotyczy śmierci jego żony i matki jego syna Alana. Kobieta została zamordowana, a sprawca nigdy nie został złapany. Świadek koronny ujawnia nazwisko zabójcy. Tomek w emocjach opuszcza biuro i na drugi dzień nie pojawia się w pracy. Malanowski i Magda nie mogą się z nim... (Polska, 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.671
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski szykuje się do urlopu. Pod jego nieobecność Tomek ma przejąć obowiązki szefa. W biurze zjawia się Iga Wolańska, która twierdzi, że jej partner Janusz zaginął. Tomek ustala, że mężczyzna wylądował w szpitalu, z którego odebrała go inna kobieta, jego kochanka Andżelika Janik. W tym samym czasie Magda dowiaduje się, że poszukiwany mężczyzna ma jeszcze żonę i dorosłego syna. Detektyw dociera do mieszkania Andżeliki. Kobieta jest związana. Twierdzi, że Janusz został porwany przez... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:15
Korzenie: następne pokolenia - odc. 2/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elizabeth nie może zrozumieć, dlaczego ojciec nie zgodził się na jej małżeństwo z Johnem i postanawia, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Jim Warner wyznaje miłość Carrie i chce się z nią ożenić. Spotyka się to ze zdecydowanym sprzeciwem całej rodziny. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 45min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 949
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Barbara Zielińska, Dariusz Kowalski

Czas: 20min.
10:50
Ale tąpło...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami reportażu są mieszkańcy Bytomia, od lat w dzielnicach Karb i Miechowice, zmagający się z problemem szkód górniczych. Wśród nich jest też ks. Jan Kurko z Parafii Ewangelicko - Augsburskiej, szczególnie dotkniętej zniszczeniami. (Polska 2015)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
19-letni Karol pochodzi z Podhala. Przyjeżdża do Warszawy z zamiarem zostania aktorem. Wprowadza się jako współlokator do Agnieszki (22 l.), która jest koleżanką jego kuzynki. Karol podejmuje się różnych prac, żeby zarobić na swoje utrzymanie, bardzo trudno mu jednak znaleźć dojście do środowiska aktorskiego. Aż do dnia, kiedy poznaje agentkę artystyczną, panią Bożenę Bukowską (60 l.). Kobieta ta tłumaczy Karolowi, że za rozsądne pieniądze może mu dostarczyć całą gamę usług, które są... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 12/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Umierają dwaj pacjenci Michaeli, którzy mieli zainfekowane rany. Dorothy jest też bardzo chora. Przerażona Michaela nie wie co było przyczyną śmierci pacjentów, nie potrafi pomóc przyjaciółce. Dochodzi do wniosku, że to jej szpital jest źródłem infekcji. (USA 1996)

Reżyseria: Alan J. Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1697
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita, po rozmowie z księdzem Tadeuszem, decyduje się wyznać Józkowi prawdę o zmyślonej ciąży. Darek, by mieć pieniądze na leczenie partnera, finalizuje sprzedaż swego mieszkania Maciejowi Wilkowi. Sadowski planuje przebudowę domu Górków. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Jakub Mróz, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki

Czas: 24min.
11:45
Na dobre i na złe - odc. 452 - Matka nadzieja
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata nie chce już więcej wspierać finansowo Przemka. Gdy dowiaduje się, że Pawica na jego miejsce w hotelu zamierza zakwaterować Ninę, przeprowadza z nim poważną rozmowę. Nina nie chce przyjąć kwaterunku. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Polska zza siódmej miedzy odc. 2
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypomina twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej), a zwłaszcza cykl jego filmów dokumentalnych. W tamtych latach to było wyjątkowe. Poruszył tym wtedy całą Polskę. (Polska 2015)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 39min.
11:55
Dona i Fred
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo - Polka Aldona i angielski Cygan Fred (miłośnicy koni i ekologii), dwa lata temu przyjechali z Anglii do Polski, zaszyli się w malutkiej wiosce niedaleko granicy z Białorusią. (Polska 2015)


Czas: 19min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.311
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Nowym Sączu mieszka gospodyni domowa Weronika Korn (40 l.) razem ze swoim mężem, Adamem (41 l.) i dziećmi - Danielem (17 l.) i Marią (15 l.). Rodzina posiada 4-pokojowe mieszkanie. Dotąd wiodła spokojne życie. Ale pewnego dnia okazuje się, że Daniel ma romans z o 17-lat starszą sąsiadką, Krystyną Pietrzak (34 l.). Dla Weroniki to szok i bardzo niezręczna sytuacja: pani Pietrzak jest jej zdaniem za stara dla jej syna! Poza tym sama ma już dziecko (Dominik, 3 l.). Weronika chce zniszczyć ten... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 789
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który kupił używany samochód, a gdy chciał go zarejestrować, dowiedział się, że samochód figuruje jako kradziony. W tej sytuacji auto zostało skonfiskowane. Policja ustaliła, że dokumenty samochodu i numery seryjne były sfałszowane i wszczęła w sprawie dochodzenie. Mężczyzna ma nadzieję, że policja uwierzy w jego niewinność, ale woli zatrudnić detektywów, by znaleźli prawdziwego winowajcę. W tym odcinku detektywi zajmują się także... (Polska 2015)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Smaki polskie - Ciasteczka bez grzechu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzisiaj w roli głównej ciasteczka. Zaczęła się szkoła, proponujemy pożywny i zdrowy dodatek do dziecięcego tornistra. Pełne energii owsiane ciasteczka z dodatkiem orzechów, sezamu, żurawiny i cukru muscovado. (Polska 2016)


Czas: 10min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy sawanny, łąk i stepów
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień na sawannach, łąkach i stepach świata. Para małych rysi bawi się w łapki. Dzikie źrebię próbuje pierwszych, chwiejnych kroczków - czy ten nowonarodzony poradzi sobie z wyzwaniem? Mangusty wiedzą jak się utulić, gdy nocują z kumplami. (Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 141
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadide wyrzuca Burhanowi, że odmówił Szeherezadzie, gdy ta prosiła go o pomoc. Uważa, że to on ponosi odpowiedzialność za to, co się stało. W obawie, że informacja dojdzie do Onura, nalega, by Burhan powiedział Szeherezadzie, że poznali jej tajemnicę. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 9min.
12:30
W ZOO dookoła świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny magazyn pokazujący podróż przez wrocławskie ZOO. Poznając zwierzęta żyjące w różnych krainach zoogeograficznych poczujemy się jak w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej. (Polska 2012)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Pietraś pochodzi z prowincji. Jej życie zmieniło się, gdy rozpoczęła pracę we wrocławskiej korporacji. Marzy o spotkaniu cudownego mężczyzny i ku swojemu zaskoczeniu spotyka w klubie kogoś, kto ją oczarowuje. On ma na imię Jarek. Uwodzi Beatę i wymieniają się numerami telefonów. Wkrótce potem Beata w parku poznaje studenta medycyny o imieniu Jacek, który oczarowany Beatą bierze od niej numer i dzwoni kilkakrotnie, by umówić się na kawę. Beata najpierw jest pod wrażeniem Jarka, ale z... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił
12:00
Szkoła, odc. 441
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diablo i Grzegorz zajmują się zleceniem Roberta, szefa firmy sprzątającej, któremu grozi bankructwo z powodu kradzieży w siedzibie jednego z głównych klientów. Agencja ubezpieczeniowa, której obsługa stanowi dla firmy Roberta największe źródło dochodu, podejrzewa, że to jego pracownicy stoją za powtarzającymi się ostatnio kradzieżami sprzętu komputerowego. Robert ma nadzieję, ze detektywi znajdą złodzieja i uratują jego firmę. Tymczasem Ruda i Ronin pomagają osiemnastoletniej Anecie, która... (Polska 2015)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Olejarczyk Tomasz, Protokowicz Tomasz
13:45
Na sygnale - odc. 35 "Halloween"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do chłopaka, który spadł ze schodów. Ulubiona dyspozytorka Piotra, Ruda, przekazuje załodze karetki wiadomość, że w okolicy widziano duchy. Kamienica, w której doszło do wypadku, jest nazywana "nawiedzonym domem". (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Skarby prowincji. II odc. 29
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
13:00
Trudne sprawy, odc.720
Godziny emisji
Rozwiń opis
Manikiurzystka Dominika Krawczyk (28 l.) jest stale terroryzowana przez swoją teściową, Elżbietę (55 l.), ponieważ teściowa jest zdania, że Dominika nie jest odpowiednią kobietą dla jej syna, Leszka (31 l.). Po kolejnym przykrym incydencie Dominika wyprowadza się na kilka tygodni od Leszka i nie chce mieć w tym czasie kontaktu z mężem. Nagle znajduje w gazecie nekrolog Elżbiety i jest w szoku. Podczas pogrzebu Dominika poznaje powód, dlaczego jej mąż nie powiedział jej nic o nieoczekiwanej... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 142/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 678
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się kobieta, która cały swój majątek zainwestowała w studio tatuażu, a teraz stała się celem dziwnych ataków i adresatką anonimów z pogróżkami. Kobieta nie wie, kto się może za tym wszystkim kryć, ponieważ nikogo tu nie zna. Wcześniej jednak sprawdziła, że w okolicy nie ma podobnego miejsca, więc nie może to być sprawka konkurencji. Prosi detektywów, by wykryli sprawcę zanim otworzy studio, co ma nastąpić za trzy dni. Detektywi rozwiązują też zagadkę tajemniczych... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 91
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Selim w ostatniej chwili uniemożliwia Vahide uprowadzenie Elif. Murat przekonuje Veysela, żeby wrócił do domu. Erkut i Seyda dowiadują się od Murata, kim jest dla Elif Selim. Zeynep postanawia wyznać Selimowi prawdę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /46/ - "Niech żyje bal" - Maryla Rodowicz
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy programu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. Tym razem historia piosenki "Niech żyje bal". (Polska 2014)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 8min.
14:20
Czym jest ADHD?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zanim ADHD, czyli zespół nadpobudliwości z deficytem uwagi (Attention - Deficit Hyperactivity Disorder), został w końcu zdiagnozowany jako jednostka chorobowa, przez lata jego objawy brano za oznakę trudnego charakteru czy brak wychowania. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Annabel Gillings

Czas: 51min.
14:15
Magurski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film prezentuje bogactwo fauny i flory szóstego co do wielkości parku narodowego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem unikatowych gatunków z Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt i Roślin. Poznajemy zasady i metody ochrony zasobów przyrody. (Polska 2005)

Reżyseria: Paweł Hertel

Czas: 43min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2525
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seweryn nie może przeżyć rozstania z Kazanową. Olek pomaga mu fortelem odzyskać serce ukochanej. Marianna jest przekonana, że Mikser bawi się jej uczuciami. Odgrywa się na nim. Mikser nie rozumie, o co jej chodzi. Do Melki zgłasza się sierżant policji. Proponuje jej szkolenie policyjne za granicą. Melka nie wie, jak przyjmie to Paweł.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.766
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna Raczyńska (50 l.) otrzymuje wiadomość wideo od swojej, uważanej za zmarłą, córki Sary Raczyńskiej (23 l.) na płycie CD: „Nie jestem martwa, czuję się dobrze, ale mimo to musiałam zniknąć. Mamo proszę nie szukaj mnie i nikomu nie mów o tej wiadomości. Odezwę się do ciebie”. Kiedy jednak kilka minut później chce odtworzyć nagranie swojej siostrze Annie Józkiewicz (48 l.), okazuje się, że płyta zniknęła. Poza starszą córką, Marceliną Ludwiczak (25 l.) nikt nie mieszka w mieszkaniu i... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Lubartów „Ognisty smok” Właściciel restauracji „Ognisty smok” Michał jest wielbicielem kuchni orientalnej, ale w Lubartowie, gdzie mieszka nie było żadnej restauracji czy baru serwującego takie jedzenie. Najbliższy bar z kuchnią np.... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.156
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:10
Obserwator - odc. /142/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:25
Na dobre i na złe - odc. 677 Zamiana ról
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julka znów walczy z matką Barta. Profesor po ichkłótni ma ochotę uciec z domu. Adam nadal próbuje odzyskać serce Wiktorii i ukrywa przed nią, że Oliwia przeniosła się do Leśnej Góry. Nie wie, że kochanka po przeprowadzce zdobyła pracę w szpitalnym bufecie. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Małgorzata Zającówna - Staszka, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 48min.
15:05
Kamień, nożyce, papier - Centrum Hewelianum
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
To niezwykłe miejsce popularyzujące naukę. Dzięki multimedialnym wystawom w atrakcyjny sposób ukazuje różne oblicza nauki. W kolejnym reportażu odwiedzimy Centrum Hewelianum w Gdańsku. (Polska 2013)


Czas: 10min.
15:15
Jedź bezpiecznie - odc. 661
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice jeziora
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 442
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja opowieści z poprzedniego odcinka. Dwie rodziny z miasteczka Arvada w stanie Colorado, Correa i Medeiros nie miały dachu nad głową, wtedy ekipa tego programu we współpracy ze stanowymi organizacjami wspierającymi wychodzenie z bezdomności pośpieszyły im z pomocą. Nie tylko spełniło się ich największe marzenie o własnym domu, ale jeszcze Dusty Correa i inny mężczyzna ze schroniska dla bezdomnych znaleźli pracę. Czy można zapragnąć bardziej optymistycznego finału historii, która... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Zraniona miłość - odc. 86
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hamilton zleca Tevfikowi zabicie Mustafy Kemala. Leon wyznaje Azize, że kocha jej córkę Hilal. Generał Wasili odnajduje testament Cevdeta i dowiaduje się, co się stało z jego synem Dimitrim. Leon oddaje Mehmetowi ukradzioną wcześniej igłę od telegrafu. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 5 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Ale tąpło...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami reportażu są mieszkańcy Bytomia, od lat w dzielnicach Karb i Miechowice, zmagający się z problemem szkód górniczych. Wśród nich jest też ks. Jan Kurko z Parafii Ewangelicko - Augsburskiej, szczególnie dotkniętej zniszczeniami. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trójka świeżo upieczonych maturzystów organizuje grilla. Brak umiejętności w jego rozpalaniu prowadzi do nieszczęścia. Jeden z nich doznaje poważnych poparzeń i koledzy muszą udzielić mu pierwszej pomocy… Druga opowieść w tym odcinku. Grupka młodzieży postanawia spędzić weekend nad jeziorem. Noc jest zimna, więc postanawiają napalić w piecyku w domku, w którym nocują. Następnego ranka Lesław – chłopak, który jako jedyny spędził noc w namiocie - znajduje znajomych nieprzytomnych. Wszystko... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 143/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3603
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 10
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hale doprowadza do spotkania Umut z Ozanem. Nie dochodzi do porozumienia, a żale pozostają. Zrozpaczony Ozan wracając ma wypadek samochodowy. Yahija ma pretensje do Zafera, że dostał odmowę ręki Umut. Asude wie, że Meta chce sprzedać ich dom. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta, matka kilkumiesięcznej córeczki, znajduje w pokoju dziecięcym zakrwawioną zabawkę i listy z pogróżkami. Wszystkie ślady prowadzą do jej męża, który niedawno wyszedł z więzienia i domaga się prawa do widywania się z córką. Gdy jednak pogróżki powtarzają się po jego aresztowaniu, policjanci zdają sobie sprawę, że złapali niewłaściwego człowieka… Do Polski przylatuje z Londynu była żona Olgierda, Małgorzata. Kobieta na lotnisku w Warszawie wsiada do taksówki i zostaje… uprowadzona.... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 790
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3160
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek postanawia zatrudnić kogoś do opieki nad Agatką. Paulina sugeruje, aby bardzo wnikliwie dobierał opiekunki dla swojego dziecka. Ojciec Borysa daje Kamili prywatne zlecenie. Dziewczyna sceptycznie podchodzi do pomysłu i zwierza się Bożence. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Susane Nathusius, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Daniel Zawadzki, Jakub Świderski, Natalia Rewieńska

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /16/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto komu zaufa, kto kogo wprowadzi w błąd, a kto wyjdzie ze studia z wygraną? To gra rodzinna, w której biorą udział 5 - osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda 40 tys.zł. Prowadzi Marcin Rams. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 39 Zaginiony syn
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znika 10 - letni Oskar, który miał zagrać króla w szkolnym przedstawieniu. Przerażonym rodzicomra w poszukiwaniach pomagają Aneta Polakowska i Wojciech Kurpisz. Kolega z klasy zaginionego chłopca doprowadza ich do supertajnej kryjówki. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:35
PeKao Szczecin Open-kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
18:37
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 14/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2526
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melkę i Pawła zatrzymuje policja. Traktują Pawła jak przestępcę. Melka dostaje informację, że to robota Darka, który ma dla niej zadanie. Michał znów traci kontrolę nad emocjami. Doprowadza do kłótni z Kingą. Marysia nie wie, co się dzieje z Michałem. Beata i Cezary dostają ostrzeżenie z kancelarii komorniczej. Muszą zrobić wszystko, aby uwiarygodnić swoje papierowe małżeństwo.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 679
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.307
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam, kolega Krzyśka z domu dziecka, pomieszkuje u Zapałów. Dla Emilki jego obecność zaczyna być uciążliwa. Krzysiek jest rozdarty - widzi że żona jest zła, ale z drugiej strony nie potrafi odmówić pomocy kumplowi, który opowiedział mu o swojej trudnej sytuacji życiowej. Postanawia z nim porozmawiać. Podczas dnia dyżurny, Jacek, zagaduje go o Morawską i pyta czy może razem z nim pójść do niej w odwiedziny.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1697
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita, po rozmowie z księdzem Tadeuszem, decyduje się wyznać Józkowi prawdę o zmyślonej ciąży. Darek, by mieć pieniądze na leczenie partnera, finalizuje sprzedaż swego mieszkania Maciejowi Wilkowi. Sadowski planuje przebudowę domu Górków. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Jakub Mróz, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.364
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Ferdynand Kiepski stwierdza, że młode pokolenie zupełnie przestało szanować tradycje narodowe. Halina uważa, że to właśnie on jako ojciec jest temu winny, ponieważ dawał dzieciom zły przykład. Ferdek przysięga, że nie spocznie, póki nie przekaże swojemu synowi, Waldkowi najcenniejszej tradycji rodzinnej.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7197
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7180
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7177
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5070
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.308
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia przeprasza Karolinę, że niechcący pokrzyżowała jej plany. Rachwał próbuje bagatelizować sytuację, ale na patrolu jest pochmurna. Mikołaj zaczyna dopytywać o przyczyny jej złego humoru. Karolina postanawia zrobić pierwszy krok po swojemu i tym razem nie bawić się w podchody. Tymczasem Profos, który przez przypadek znalazł się w zasięgu całej tej niewinnej miłosnej intrygi, nie daje spokoju Zosi. Dziewczyna próbuje poradzić sobie z namolnym kolegą. Podczas patrolu Rachwał odbiera telefon... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Ojciec Mateusz - odc. 228 - Pożegnanie (Ojciec Mateusz XVIII odc. 3)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia buntuje się przed zmywaniem nowej sterty naczyń. Zła serwuje obiad na plastikowej zastawie. Piotr Celestyn zaprasza Mateusza i Natalię na swój wieczór poetycki. Siostra Piotra, Małgorzata, dziennikarka śledcza, zostaje znaleziona martwa pod lasem. (Polska 2017)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Kinga Preis, Artur Żmijewski, Aleksandra Górska, Bartłomiej Firlet, Eryk Lubos, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek, Tamara Arciuch

Czas: 44min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1698
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita ma nadzieję, że Józek jej wybaczy i będą razem, ale ten każe jej się wynosić z domu. O wszystkim dowiaduje się ojciec Sałatki i zamierza rozmówić się z dziewczyną. Kajtek zamiast na wycieczkę szkolną jedzie stopem z Oliwką do Kielc do szpitala. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida, Jakub Dmochowski, Andrzej Bienias, Barbara Kurzaj, Andrzej Niemyt, Wiktoria Gąsiewska, Marieta Żukowska

Czas: 23min.
20:40
Pierwsza randka - (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 46min.
20:05
Nasz Nowy Dom, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkiej kaszubskiej wsi mieszka pani Regina, pielęgniarka. Samotnie wychowuje pięcioro dzieci. Najstarszy, Karol, jest osobą poważnie upośledzoną, wymaga całodobowej opieki. Również dwudziestotrzyletni Jan jest niepełnosprawny, ale świetnie sobie radzi. Pani Reginie pomoc innym weszła w krew tak mocno, że mimo bardzo złej sytuacji materialnej i braku miejsca w domu, bez wahania przyjęła pod dach jeszcze jedną osobę – Ilonę, narzeczoną Jana, którą jej własna rodzina oddała do ośrodka... (Polska, 2017)

Reżyseria: Samborski Rafał
Obsada: Katarzyna Dowbor
20:10
Doradca smaku, odc. 8/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2547
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tosia wymyśla plan – nikt nie stanie na jej drodze do miłości. Kamil ma dość zachowania Tosi – umawia się na rozmowę z Kornackim. Dziewczynka to słyszy i pisze do Jaśka, że chciałaby go przedstawić rodzicom. Chłopak się nie zgadza. Kiedy Tosia nalega, kasuje swoje konto! Dziewczynka jest zrozpaczona. Ale w jej głowie rodzi się plan! Franek w sidłach narkotyków? Nakręcony narkotykami Franek wychodzi na eliminacje do olimpiady matematycznej. Joanna usprawiedliwia jego zachowanie stresem. Po... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 65/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na komendzie braki kadrowe. Do pary z Jaworem Kubis przydziela sam siebie. Kowal przynosi wieści o trupie w noclegowni. Znaleziony mężczyzna miał podcięte gardło. Policję wezwała kierowniczka ośrodka. Na miejscu kryminalni przesłuchują obecnych tam bezdomnych. Wszyscy odpowiadają tak samo, że nic nie widzieli, nic nie słyszeli, bo spali. Kubis od kolegi denata dowiaduje się, że zamordowany był kiedyś biznesmenem i miał rodzinę. Kryminalni postanawiają dotrzeć do byłej żony. Może rozmowa z... (Polska 2017)

21:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
21:40
Miasto skarbów - odc. 1
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja Wakar, młoda historyk sztuki z Ministerstwa Kultury, opiniuje projekt zakupu przez Polskę obrazu Paula Cezanne’a - "Gracze". Jest przekonana, że to oryginał. Wie, że sprzedaje go jej siostra Ewa. Marszand Rajski przekonuje jednak, że to falsyfikat. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Feliks Szajnert, Marcin Bosak, Norbert Rakowski, Iza Kuna, Edward Lubaszenko, Paulina Chapko, Adam Ferency, Leszek Zdybał

Czas: 44min.
21:10
Przyjaciółki, odc.112
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółki cieszą się szczęściem Patrycji do momentu, gdy w mieszkaniu Zuzy pojawia się niespodziewany gość. Beta obwinia Zuzę za sytuację powstałą na jej ślubie. Robert znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii. Inga postanawia rozmówić się z Jackiem. Zuza w pracy spotyka Marka. Mężczyzna zachowuje się, jakby ich rozmowa na weselu nie miała miejsca. Patrycja podczas spaceru z Wiktorem i Mikołajem spotyka Elę. Kobieta nie ma pojęcia, że Patrycja zamieszkała z... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kuczeriszka Grzegorz
Obsada: Socha Małgorzata, Liszowska Joanna, Sokołowska Anita, Stużyńska Magdalena, Bukowski Marek, Wieszczek Krzysztof, Figurska Pola, Kasprzykowski Bartek, Borowski Antoś, Borowski Kajetan, Bogdanowicz Nicole, Kula Kamil, Jarosik Elżbieta, Korcz Marcin, Sienkiewicz Agnieszka, Bonaszewski Mariusz, Krawczyk Mikołaj, Deląg Paweł
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Gigli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Larry Gigli (Ben Affleck) pracuje dla mafii z Los Angeles. Dostaje zlecenie porwania brata prokuratora federalnego, który prowadzi sprawę przeciwko szefowi Gigliego. Mimo woli musi współpracować przy tym zadaniu z piękną Ricky, której pojawienie się szybko komplikuje sprawy dla Larry’ego…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2003)

Reżyseria: Brest Martin
Obsada: Affleck Ben, Bartha Justin, Lopez Jennifer, Walken Christopher
22:20 Na żywo
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:40
Wypadek - Odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy nieznani sprawcy ostrzeliwują dom Gabriela, ten decyduje się wysłać córkę na pewien czas do zamożnej teściowej i jej nowego męża. Iris wyjawia Gabrielowi szczegóły tajemniczej działalności, jaką prowadziła wraz z nieżyjącymi już przyjaciółkami. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 50min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Ale tąpło...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami reportażu są mieszkańcy Bytomia, od lat w dzielnicach Karb i Miechowice, zmagający się z problemem szkód górniczych. Wśród nich jest też ks. Jan Kurko z Parafii Ewangelicko - Augsburskiej, szczególnie dotkniętej zniszczeniami. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:15
Zdrady, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna młodego informatyka Miłosza Paulina zna wartość swojej urody i ma wielu adoratorów. Codziennie na swój portal społecznościowy wrzuca masę selfie w kuszących pozach. Ma też wielu followersów i bardzo atrakcyjnych kolegów. Z tego powodu jej chłopak szaleje z zazdrości. Dziwne aluzje i uśmieszki znajomych dają mu do myślenia, dlatego Miłosz postanawia sprawdzić, co naprawdę się dzieje. Miłosz z pomocą ekipy Damiana Petrova chce upewnić się, że dziewczyna - choć zakochana w sobie -... (Polska, 2017)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Wrzosek Robert
Obsada: Rabstajn Damian, Roguś Roksana, Młynarkiewicz Kacper, Olma Jarosław, Akinyeye Patryk, Szczepański Paweł, Romanova Kateryna
22:35
Vinci
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma - specjalista od kradzieży dzieł sztuki - wychodzi z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser, który zleca Cumie kradzież krakowskiego skarbu: "Damy z łasiczką". Cuma kompletując ekipę zaczyna od byłego wspólnika Juliana - specjalisty od ładunków wybuchowych. Ten nie chce wracać do złodziejskiego fachu, który porzucił, ale jednocześnie ma dług wdzięczności wobec przyjaciela, który... ( Polska 2004)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Robert Więckiewicz, Borys Szyc, Jan Machulski, Kamilla Baar, Marcin Dorociński
23:30
Kancelaria Hitlera. Mit i prawda o nowej kancelarii Rzeszy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podstawie sensacyjnych odkryć nieznanych materiałów poznamy miejsce, w którym Hitler planował wojnę, zakończył życie, które było jego biurem, rezydencją I bunkrem. Kancelaria Rzeszy, megalomania w kamieniu, symbol dominacji nad światem. (Niemcy 2012)

Reżyseria: Jürgen Ast, Daniel Ast, Kerstin Mauersberger

Czas: 52min.
23:45
Naznaczony: rozdział 2
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Josh i Renai Lambertowie z dziećmi przeżyli horror w nowo kupionym domu, gdzie dochodziło niewytłumaczalnych zjawisk. Teraz przenoszą się do babci, wierząc, że mają już za sobą koszmary. Ale spokój nie trwa długo. Nie jest tak łatwo pokonać zło. (USA, Kanada 2013)

Reżyseria: James Wan
Obsada: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Steve Coulter

Czas: 101min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Magurski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film prezentuje bogactwo fauny i flory szóstego co do wielkości parku narodowego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem unikatowych gatunków z Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt i Roślin. Poznajemy zasady i metody ochrony zasobów przyrody. (Polska 2005)

Reżyseria: Paweł Hertel

Czas: 43min.
23:15
Godziny strachu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Neil Randall (Gerard Butler) żyje amerykańskim snem. Ma kochającą, seksowną żonę Abby (Maria Bello) i uroczą córeczkę Sophie (Emma Karwandy). Mieszka w okazałym domu z ogrodem, a na jego koncie widnieje pokaźna kwota. Na dodatek wkrótce spodziewa się awansu w pracy. Akurat kiedy szef (Peter Keleghan) zaprasza go na weekend do domu na wsi, Abby chce spędzić dzień ze swoją siostrą (Samantha Ferris). Randallowie wynajmują więc opiekunkę. Gdy Neil odwozi żonę... (Kanada/Wielka Brytania, 2007)

Reżyseria: Barker Mike
Obsada: Brosnan Pierce, Butler Gerard, Maria Bello, Ferris Samantha, Karwandy Emma, Keleghan Peter, Mink Claudette, Nicholas Lea, Zurowski Desiree
23:30
Trampolina, odc. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina", hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

00:35
Riviera - odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Georgina stara się odtworzyć rozkład dnia swego męża w dniu zamachu, by dowiedzieć się czegoś na temat przyczyn jego śmierci. Christo oddaje się swym hedonistycznym upodobaniom, aż sytuacja wymyka się spod kontroli. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
00:20
Kamień, nożyce, papier - Centrum Hewelianum
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
To niezwykłe miejsce popularyzujące naukę. Dzięki multimedialnym wystawom w atrakcyjny sposób ukazuje różne oblicza nauki. W kolejnym reportażu odwiedzimy Centrum Hewelianum w Gdańsku. (Polska 2013)


Czas: 10min.
00:40
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice jeziora
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 23min.
00:50
Podróż na sto stóp
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( USA/Zjednoczone Emiraty Arabskie/Indie 2014)

Reżyseria: Lasse Halström
Obsada: Helen Mirren, Om Puri, Manish Dayal, Charlotte Le Bon, Amit Shah
00:30
Spadkobiercy, odc.69 Bronisław Cieślak
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

01:30
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:35
Niezwykły dzień Panny Pettigrew
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przeddzień przystąpienia Wielkiej Brytanii do II wojny światowej, Londyn. Zagubiona, zaniedbana panna Pettigrew zostaje wyrzucona z kolejnej posady guwernantki. Jej agencja nie ma już do niej zaufania i nie chce przydzielić jej nowej pracy. (Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Bharat Nalluri
Obsada: Amy Adams, Frances McDormand, Ciaran Hinds, Shirley Henderson

Czas: 87min.
01:20
Polska zza siódmej miedzy odc. 2
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypomina twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej), a zwłaszcza cykl jego filmów dokumentalnych. W tamtych latach to było wyjątkowe. Poruszył tym wtedy całą Polskę. (Polska 2015)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 39min.
01:55
Jestem skrzatologiem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret niezwykłego człowieka, który ucieka w świat przyrody, baśni i wyobraźni. Konrad Dzięcielewski twierdzi, że jest skrzatologiem, tzn. wie o skrzatach prawie wszystko. Udało mu się wybudować Dolinę Skrzatów, gdzie dzieci poznają świat przyrody. (Polska 2015)


Czas: 12min.
01:30
Tajemnice losu, odc.2796
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Anita ma 25 lat, jest bezrobotna i mieszka z rodzicam. Zamiast szukać pracy, kobieta codziennie widuje się ze swoją przyjaciółką Karoliną i marzy o lepszym życiu. Anita chciałaby wyjechać do Stanów. Karolina nie marzy o wyjeździe – ma tu chłopaka, z którym stara się o dziecko. Pewnego dnia przyjaciółki wygrywają w lotto. Jednak kiedy Anita orientuje się, że ich los okazał się szczęśliwy, jej kontakt z Karoliną, która ma zwycięski kupon, urywa się. Anita i jej matka... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wolny Błażej
02:25
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2007)


Czas: 9min.
02:40
Magurski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film prezentuje bogactwo fauny i flory szóstego co do wielkości parku narodowego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem unikatowych gatunków z Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt i Roślin. Poznajemy zasady i metody ochrony zasobów przyrody. (Polska 2005)

Reżyseria: Paweł Hertel

Czas: 43min.
02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 12

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:20
Kuchnia polska - odc. 2/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po aresztowaniu Stanisława Szymanki, jego żona Margaret, sama z małym dzieckiem, jest zdana na własne siły. Wszelkimi sposobami probuje znaleźć ratunek dla męża. Wreszcie trafia do urzędu Bergmana. Bergman jest nią zafascynowany. (Polska 1991)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Krystyna Janda, Krzysztof Kolberger, Piotr Machalica, Marek Kondrat, Wiktor Zborowski, Krzysztof Majchrzak, Stanisława Kwaśniewska, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Anna Chodakowska

Czas: 58min.
03:20
Golfiarze
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film komediowy o tematyce sportowej. Danny Noonan ma pracę w ekskluzywnym klubie golfowym Bushwood, gdzie nosi torby z kijami graczy. W ten sposób próbuje zarobić na naukę w college’u. Pracuje dla Webba i chce zdobyć przychylność sędziego Elihu Smailsa. (USA 1980)

Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Rodney Dangerfield, Michael O'Keefe, Cindy Morgan, Bill Murray, Chevy Chase

Czas: 93min.
03:25
Kamień, nożyce, papier - Centrum Hewelianum
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
To niezwykłe miejsce popularyzujące naukę. Dzięki multimedialnym wystawom w atrakcyjny sposób ukazuje różne oblicza nauki. W kolejnym reportażu odwiedzimy Centrum Hewelianum w Gdańsku. (Polska 2013)


Czas: 10min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:25
Uwaga!, odc. 5070
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:50
Moc Magii, odc. 251/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.624
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Ale tąpło...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami reportażu są mieszkańcy Bytomia, od lat w dzielnicach Karb i Miechowice, zmagający się z problemem szkód górniczych. Wśród nich jest też ks. Jan Kurko z Parafii Ewangelicko - Augsburskiej, szczególnie dotkniętej zniszczeniami. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:50
Skarby prowincji. II odc. 29
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.841
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Art Noc: "NA POZÓR" koncert pamięci Bogusława Meca
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Wytwórni na Łąkowej w Łodzi odbył się koncert poświęcony pamięci Bogusława Meca. Wystąpili: Anna Maria Jopek, Skubas, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Maciej Balcar, Grażyna Łobaszewska, Andrzej Adamczyk, Łukasz Lach, Maria Sadowska. (Polska 2013)

Reżyseria: Błażej Dymek, Grzegorz Kupiec

Czas: 53min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3811
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.845
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info