Program dla 2017-09-15 od do
20.09 21.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:20
Golfiarze
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film komediowy o tematyce sportowej. Danny Noonan ma pracę w ekskluzywnym klubie golfowym Bushwood, gdzie nosi torby z kijami graczy. W ten sposób próbuje zarobić na naukę w college’u. Pracuje dla Webba i chce zdobyć przychylność sędziego Elihu Smailsa. (USA 1980)

Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Rodney Dangerfield, Michael O'Keefe, Cindy Morgan, Bill Murray, Chevy Chase

Czas: 93min.
03:50
Moc Magii, odc. 251/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Skarby prowincji. II odc. 29
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży prezentujący małe miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego, które kryją w sobie wiele "skarbów" w postaci zabytków architektury sakralnej i świeckiej, wydarzeń historycznych, krajobrazu, a także ludzi. (Polska 2014)


Czas: 13min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3603
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:05
Art Noc: "NA POZÓR" koncert pamięci Bogusława Meca
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Wytwórni na Łąkowej w Łodzi odbył się koncert poświęcony pamięci Bogusława Meca. Wystąpili: Anna Maria Jopek, Skubas, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Maciej Balcar, Grażyna Łobaszewska, Andrzej Adamczyk, Łukasz Lach, Maria Sadowska. (Polska 2013)

Reżyseria: Błażej Dymek, Grzegorz Kupiec

Czas: 53min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3811
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5070
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.845
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 137 "Płoną góry, płoną lasy" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia, Janina i chłopcy jadą w góry. Ludwik i Zenon zostają w domu. Przyjeżdżają do nich goście z gór. Ludwik, Zenon i Marek opracowują plan ich pobytu w stolicy. Zastanawiają się, co pokazać Ali i Sebkowi. Natalia spaceruje po górach z synami. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka, Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 23min.
06:40
Sztuka codzienności - Włosy
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku o włosach, jak o nie dbać, by były zdrowe i pięknie uczesane. Cherokee Meade lubi eksperymenty z fryzurami w stylu vintage. W sieci występuje jako Cherry Dollface i zyskała tam olbrzymią popularność. Dr Kari Williams jest właścicielką salonu. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 19min.
06:00
Plebania - odc. 949
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Maciej Wilewski, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Barbara Zielińska, Dariusz Kowalski

Czas: 20min.
06:20
Ale tąpło...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami reportażu są mieszkańcy Bytomia, od lat w dzielnicach Karb i Miechowice, zmagający się z problemem szkód górniczych. Wśród nich jest też ks. Jan Kurko z Parafii Ewangelicko - Augsburskiej, szczególnie dotkniętej zniszczeniami. (Polska 2015)


Czas: 11min.
06:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice jeziora
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 23min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 7/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bistro pod Aniołami, (Nysa). W samym sercu Nysy – na rynku – mieści się „Bistro pod Aniołami”. To jedna z najstarszych restauracja, którą od ponad dwudziestu lat prowadzi pani Genowefa. Na początku pomagał jej mąż, dziś wspiera ją córka, która niedługo już sama będzie zarządzać tym lokalem. Niestety, o ile kiedyś „pod Aniołami” było smacznie i gwarnie, dziś słychać tu tylko krzyki, kłótnie i wieczne pretensje. Anielską atmosferę w tej restauracji może odnaleźć tylko Magda Gessler. Tym razem... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons' Den" to program, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce inwestorów multimilionerów, którzy - jeśli projekt uznają za dobry - gotowi są z własnych środków odkupić część udziałów w przedsięwzięciu. Jest tylko jedna zasada: każdy z uczestników musi z góry zadeklarować sumę, którą planuje uzyskać od inwestorów. Jego zadaniem jest uzyskanie inwestycji przynajmniej w deklarowanej wysokości. Zadanie jest o tyle trudne, że w... (Polska 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 122
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia i Michał budzą się po nocy poślubnej. Oboje są bardzo szczęśliwi. Norbert zabiera syna na wycieczkę do Dęblina. Po powrocie rozentuzjazmowany Łukasz opowiada matce o wrażeniach z wyprawy z ojcem. Chłopiec czuje się bardzo szczęśliwy. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 8/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 16min.
08:40
Komisariat - odc. 39 Zaginiony syn
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znika 10 - letni Oskar, który miał zagrać króla w szkolnym przedstawieniu. Przerażonym rodzicomra w poszukiwaniach pomagają Aneta Polakowska i Wojciech Kurpisz. Kolega z klasy zaginionego chłopca doprowadza ich do supertajnej kryjówki. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Pamięć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu Sue Ryder, Lady of Warsaw, która w czasie II w. św. służyła w polskiej sekcji brytyjskiego Zarządu Operacji Specjalnych (S. O. E.), zajmującej się dywersją w okupowanej Europie. Po wojnie organizowała pomoc humanitarną dla Polski. (Polska 1994)


Czas: 40min.
08:50
Zapiski Łazęgi - Choszczeńskie refleksje
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
08:00
Trudne sprawy, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świnoujście. Tu mieszka 17-letnia Julia Piotrowiak. Podobnie, jak większość młodych ludzi w jej wieku spędza dużo czasu na internetowych czatach i portalach społecznościach. Pewnego dnia wchodząc na jeden z nich dowiaduje się, że jej chłopak Robert (18 l.) zmienił swój status na „wolny”. 17-latka jest załamana, że on zerwał z nią w ten sposób. Nie chce go więcej widzieć. Ale jej dramat dopiero rozpoczyna się. Na portalu społecznościowym chłopak robi wszystko, aby ją upokorzyć i wykluczyć z... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2081
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:10
Zakochaj się w Polsce - odc. 26 Pszczyna
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem kolejnej podróży Tomka Bednarak jest Pszczyna. Wśród industrialnego krajobrazu południowego Śląska ujmuje elegancją pejzażu i dworską architekturą. Niegdyś lato spędzał tu kompozytor Georg Phillipp Teleman, a później rezydował cesarz Wilhelm II. (Polska 2016)

Reżyseria: Natalia Kostenko

Czas: 22min.
09:35
Rodzinny ekspres
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym wywiady z gośćmi są przeplatane felietonami. To także program poradnikowy, który ma pomóc rodzinom w głębszym przeżywaniu istoty rodzinności w duchu chrześcijaństwa. (Polska 2017)


Czas: 20min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.672
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas gdy Malanowski przebywa na urlopie, zastępujący go Tomek przyjmuje zlecenie od Patryka Jurczyka. Zrozpaczony mężczyzna obawia się, że jego dziewczyna wróciła do narkotykowego nałogu. Patryk nie mógł znieść uzależnienia Łucji i zerwał z nią, ale zdecydował się dać ukochanej ostatnią szansę, kiedy okazało się, że będą mieli dziecko. Teraz jest przerażony, że dziewczynie nie udało się wytrwać – tym razem chodzi mu jednak przede wszystkim o dobro dziecka. Detektywi rozpoczynają... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.673
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zamknięciu kolejnej sprawy detektywi zdają raport przebywającemu na wakacjach Malanowskiemu i planują krótki odpoczynek na działce Tomka. Podczas drogi mijają niedbale zaparkowany samochód, w którym Ania dostrzega opuszczone i przestraszone małe dziecko. Detektywi natychmiast interweniują. Ania wiezie chłopczyka do szpitala, a Tomek i Marek przeszukują okoliczny las w poszukiwaniu jego rodziców. Nagle rozlegają się odgłosy wystrzałów. Detektywi biegną w tamtą stronę. Okazuje się, że to... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Mandes Tomasz, Rembacz Magdalena
09:00
V.I.P, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Korzenie: następne pokolenia - odc. 3/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 13 latach Elizabeth przyjeżdża do Hennings, by odwiedzić rodzinę. Jej siostra Cynthia jest zakochana w ambitnym Willu Palmerze. Tom zgadza się, żeby młodzi się spotykali. Andy Warner postanawia robić karierę polityczną i startuje w wyborach. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 45min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 950
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Andżelika Kujawiak, Patrycja Szczepanowska, Dariusz Kowalski, Maciej Wilewski, Wojciech Błach, Małgorzata Teodorska

Czas: 18min.
10:40
Szlakiem drewnianych kaplic - Zagórze odc. 5
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
10:50
Miasto duchów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W samym centrum Będzina jest uliczka, gdzie można zobaczyć kamieniczki niegdyś wybudowane i zamieszkane przez społeczność żydowską. W 2004 r. kolejny remont, tym razem gruntowny, ujawnił cenne żydowskie malowidła. (Polska 2015)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur ma 16 lat. Jego matka, Czesława urodziła go w wieku 47 lat. Narodziny zostały uznane przez nią, kobietę wierzącą i pobożną, za cud. Aktualnie syn spędza większość czasu z dala od domu rodzinnego. Uczy się w liceum w innym mieście, w sportowej szkole ze specjalizacją judo. Od pewnego czasu nastolatek nie czuje się dobrze. Przechodzi serię badań, których wyniki decydują o konieczności wycofania się z treningów. Jego rodzice, Czesława i Józef, cieszą się z tego, że Artur jest znowu w... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Twoja na zawsze, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:10
Dr Quinn - seria V, odc. 13/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pastor Jonhson nagle traci wzrok. Michaela i Andrew dochodzą do wniosku, że jest to zapalanie nerwu wzrokowego. Brian bardzo przeżywa to, co spotkało pastora, tym bardziej że zbliża się Boże Narodzenie i pastor miał odprawić pasterkę. (USA 1996)

Reżyseria: Carl Binder
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1698
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita ma nadzieję, że Józek jej wybaczy i będą razem, ale ten każe jej się wynosić z domu. O wszystkim dowiaduje się ojciec Sałatki i zamierza rozmówić się z dziewczyną. Kajtek zamiast na wycieczkę szkolną jedzie stopem z Oliwką do Kielc do szpitala. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida, Jakub Dmochowski, Andrzej Bienias, Barbara Kurzaj, Andrzej Niemyt, Wiktoria Gąsiewska, Marieta Żukowska

Czas: 23min.
11:45
Postaw na milion - odc. 159
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.312
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawid Dominiak (28 l.) jest wściekły, gdy jego współlokator i najlepszy przyjaciel - Błażej (27 l.) mówi mu, że widział jego byłą dziewczynę, Ewę (26 l.) z małym dzieckiem. Rok temu, gdy Ewa spotykała się jeszcze z Dawidem, była w ciąży, ale straciła to dziecko. Dawid podejrzewa, że Ewa go okłamała. Jednak kobieta się tego wypiera. Matka Ewy sugeruje, że jej córka nigdy nie chciała mieć potomstwa i zapewne dokonała aborcji. W tej sytuacji mężczyźni podejrzewają, że Ewa zwariowała i wmawia... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 790
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi Septagonu pomagają właścicielce klubu, który został zdemolowany przez nieznanych napastników. Kobieta podejrzewa, że za atakiem na jej klub stoi właściciel sąsiedniej dyskoteki, tymczasem wkrótce okazuje się, że on także ma podobne kłopoty...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Żurawski Maciej
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Nowoczesność w rolnictwie - Nowe gatunki w polskich sadach
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem tego odcinka są nowe gatunki w polskich sadach. W ostatnich latach jednym z najważniejszych kierunków badań w ogrodnictwie jest poszukiwanie nowych roślin poszerzających asortyment na rynku owoców i warzyw o nowe gatunki / odmiany. (Polska 2017)

Reżyseria: Justyna Szpringier

Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Najmłodsi mieszkańcy mokradeł
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem spędzimy dzień na mokradłach i bagniskach świata. Te pisklaki są jeszcze małe, ale już wiedzą jak pływać wykorzystując mamę łabędzicę. Zimnokrwiste młodziki są wyraźnie przejęte swoim debiutem. (Australia 2014)

Reżyseria: Veronica Fury

Czas: 48min.
12:45
Tysiąc i jedna noc - odc. 142
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu ciężko znosi pobyt w klinice. Eda, niezrażona ostrzeżeniami Kerema, wciąż krąży wokół niego. Odwiedza nawet Bennu w klinice, lecz Melek ją stamtąd wyrzuca. Nadide odwiedza Szeherezadę w biurze i wyznaje, że poznali jej tajemnicę. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Pod Tatrami - Relacja z 49. MFFZG
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Relacja z 49 MFFZG. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach (Polska 2017)


Czas: 7min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 136 - Gulasz warzywny ze smażoną kiełbasą i żółtym, tartym serem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
12:30
Historie szczęśliwe odc. 45
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila Datka, malarka. Polak i Rosjanka, z wielkiej miłości rodzi się Kamila. Ojciec znika w czeluściach NKWD i rodzina nigdy nie dowie się, gdzie zginął i gdzie znajdują się jego prochy. Kamila dwa razy wychodzi za mąż: z rozsądku, drugi raz z miłości. (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia Michalik bierze kameralny ślub cywilny w plenerze, tak jak wymarzyli sobie z ukochanym Marcinem. Mąż ma dla niej niespodziankę. Zaraz po ślubie wiezie ją do ich nowego mieszkania, które w tajemnicy przed nią kupił i urządził. Po namiętnej nocy poślubnej Marcin nagle znika, zabiera także wszystkie swoje rzeczy. Sylwia rozpoczyna poszukiwanie ukochanego. Jego koledzy nic nie wiedzą. Telefon Marcina jest wyłączony. Siostra Sylwii sugeruje, że może Marcin odszedł do innej kobiety, lub... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił
12:00
Szkoła, odc. 442
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się dwoma sprawami, które wyglądają na typowe przypadki wandalizmu. W jednej z nich celem ataków jest kiosk, a w drugim teren leśny, którego bezskutecznie próbuje upilnować młody leśniczy…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna, Olejarczyk Tomasz, Wrzosek Robert
13:45
Na sygnale - odc. 36 "Uwięziony pod ziemią"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy z policją i strażą pożarną ruszają na pomoc uwięzionej pod ziemią rodzinie. Nastoletni Kamil, spacerując po lesie wpadł do starego bunkra. Gdy ojciec próbował ratować syna, sam został przysypany gruzem. Jest ciężko ranny, ma zmiażdżoną rękę. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Skrzypotrąby
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojciech Czemplik z małej wioski pod Gostyniem potrafi zagrać na wszystkim. Ale od kilkunastu lat marzy mu się stworzenie nietypowego kwartetu. Takiego, który jako instrument główny wykorzysta skrzypotrabę. Połaczenie: skrzypiec, patefonu i trąbki. (Polska 2013)


Czas: 11min.
13:00
Trudne sprawy, odc.721
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Nowaczyk (38 l.) jest w wielkim szoku, gdy w gabinecie dentystycznym jej męża, Andrzeja (49 l.) zostaje znaleziona przez policję kamera w przebieralni jego pracownic. Gdy na domiar złego na jego komputerze zostają znalezione pikantne nagrania z tej kamery, kobieta jest załamana i przekonana o jego winie. Andrzej zostaje pozwany przez pracownice: Wiktorię (21 l.) i Katarzynę (26 l.), co skutkuje tym, że zamyka swój gabinet. Żona wyprowadza się z dziećmi - Moniką (16 l.) i Filipem (9... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 143/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 679
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Galileo, odc.632
Godziny emisji
Rozwiń opis
TONĄCA DROGA Podczas przypływów, licząca 5 kilometrów długości droga zostaje całkowicie zalana przez ocean., odcinając tym samym miejscowość Noirmoutier od stałego lądu. To ciekawe zjawisko występuje we Francji. KACZOR TERAPEUTA Pewna Amerykanka w wyniku wypadku cierpi na wstrząs pourazowy. Jej terapia polega na przebywaniu z kaczorem. SKĄD POCHODZI LICZI Liczi trafia do polskich sklepów zimą. Okazuje się, ze przybywa do nas z Madagaskaru. Sprawdzimy, jak się to odbywa. OBRAZY Z PIASKU Pewna... (Polska 2017)

14:00
Elif - odc. 92
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Erkut zakazuje Zeynep spotykać się z Selimem. Grozi jej, że jeśli wyzna mu prawdę, porwie Elif. Melih prosi współwięźniarkę Melek, Teslime, o opiekę nad siostrą, ale Naciye i Belks nie dają jej spokoju. Selim nie może się pogodzić, jak Arzu traktuje Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:15
Anna Dymna - spotkajmy się - Rafał Rocki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kierowany jest zarówno do osób niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych, ponieważ jego głównym przesłaniem jest zbliżenie tych dwóch wydawałoby się odrębnych światów. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 24min.
14:45
BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (1)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Prawie pół wieku temu stary żołnierz, ostatni dowodzący na polu wrześniowej bitwy 71. Pułkiem Piechoty z Zambrowa, kpt. Marian Liskowiak - napisał list do proboszcza parafii w Andrzejewie, prosząc o pomoc w poszukiwaniach sztandaru. (Polska 2017)


Czas: 27min.
14:15
Pamięć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu Sue Ryder, Lady of Warsaw, która w czasie II w. św. służyła w polskiej sekcji brytyjskiego Zarządu Operacji Specjalnych (S. O. E.), zajmującej się dywersją w okupowanej Europie. Po wojnie organizowała pomoc humanitarną dla Polski. (Polska 1994)


Czas: 40min.
14:55
Stary młynarz ze Zgierza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Ekiel to bohater opowieści W. Wiśniewskiego. Pan Jan i jego rodzina od pokoleń byli młynarzami i kochają wiatraki. Są przywiązani do tracyji i wartości rodzinnych. Teraz Pan Jan, choć na emeryturze, nadal z miłości do wiatraków wykonuje ich miniatury. (Polska 2013)


Czas: 12min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2526
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melkę i Pawła zatrzymuje policja. Traktują Pawła jak przestępcę. Melka dostaje informację, że to robota Darka, który ma dla niej zadanie. Michał znów traci kontrolę nad emocjami. Doprowadza do kłótni z Kingą. Marysia nie wie, co się dzieje z Michałem. Beata i Cezary dostają ostrzeżenie z kancelarii komorniczej. Muszą zrobić wszystko, aby uwiarygodnić swoje papierowe małżeństwo.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.767
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek (35 l.) i jego żona, Natalia (26 l., gospodyni domowa) przed pięcioma laty nie planowali tego, a zostali rodzicami córki Eli i niedługo potem pobrali się. Podczas gdy Marek od razu potrafił dostosować się do nowej sytuacji i pod rana do nocy pracuje jako spedytor, aby utrzymać swoją rodzinę, Natalia była od początku przytłoczona i nie radziła sobie za dobrze jako gospodyni domowa i matka. Frustruje ją sytuacja, że cały dzień musi zajmować się tylko domem i córką, ponieważ nie dostali... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, odc. 1/8
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miało być pięknie. Klimatyczna restauracja, smaczne menu, pełno gości. Jednym słowem sukces. I spełnienie marzeń. I… klops! Bynajmniej nie na talerzu. Okazuje się, że oszczędności życia mogą przepaść raz na zawsze. Właścicielom restauracji potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Wtedy pojawia się ONA. Symbol sukcesu w tej branży - Magda Gessler. Czy zdoła zaledwie przez cztery dni wyciągnąć upadający lokal z tarapatów? Po pomoc Magdy Gessler zgłosiły się restauracje z całej Polski. Nie rozumieją... (Polska)

14:00
Galileo, odc.633
Godziny emisji
Rozwiń opis
SUPER WYTRZYMAŁE ZAMKNIĘCIE DO ROWERU Czy tekstylne zamknięcie może oprzeć się próbie ognia i piły? Okazuje się, że tak. PO CO W KŁÓDCE DZIURKA Dzięki niej w kłódce nie zatrzymuje się deszczówka. Kłódkę można też naoliwić. KULINARNY BOHATER: KOKOS Test mąki kokosowej, oleju kokosowego i wody kokosowej. Czy produkty z tego orzecha podbiją nasze kuchnie? MUZEUM HISTORII NATURALNEJ Waszyngtońskie muzeum, to największe na świecie Muzeum Historii Naturalnej. Galileo zwiedzi je także od zaplecza,... (Polska 2017)

15:10
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 7min.
15:50 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
15:55
Zraniona miłość - odc. 87
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cevdet wykrada z tureckiego sztabu tajne informacje. Jedzie z nimi do gen. Wasiiego, ale drogę zastępuje mu Jakub, który odbiera dokumenty. Torturując Alego Kemala, Wasili dowiaduje się, kim jest chłopak. Cevdet mówi Wasilemu, jak ratować syna. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 50min.
15:25
Bagna są dobre!
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bagna, cenne przyrodniczo, obfitujące w rzadkie gatunki roślin i zwierząt, zatrzymujące wodę, stabilizujące klimat, giną na naszych oczach. Jesteśmy na Polderze Północnym Parku Narodowego "Ujście Warty". Kiedyś rozciągały się tu dzikie bagna Europy. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Ogrodowczyk, Michał Ogrodowczyk

Czas: 48min.
15:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Pełnosprawni - odc. 219
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 443
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna projektantów, Ty oraz jego przyjaciele: Constance, Eduardo, Michael i Paul tym razem odwiedzają dom siedemnastoletniego chłopca, imieniem Jhryve i jego rodziny z miasteczka Martinez w Kalifornii. Od czasu, gdy lekarze zdiagnozowali u niego poważną chorobę, która objawia się porażeniem mięśni, większość życia spędza on w szpitalu. Największym marzeniem jego rodziny jest takie przebudowanie ich domu, by znalazło się w nim miejsce na aparaturę medyczną, niezbędną dla podtrzymywania... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:30
Koło fortuny - odc. 6 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Miasto duchów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W samym centrum Będzina jest uliczka, gdzie można zobaczyć kamieniczki niegdyś wybudowane i zamieszkane przez społeczność żydowską. W 2004 r. kolejny remont, tym razem gruntowny, ujawnił cenne żydowskie malowidła. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

16:30
Na ratunek 112, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek siada w oknie, na pierwszym piętrze i wychyla się, by pokazać swojej koleżance, że się nie boi. Na skutek klaksonu dobiegającego z dworu przestraszony chłopak traci kontrolę i wypada z okna. Spada tak nieszczęśliwie, że upada na młodą kobietę… Druga dramatyczna opowieść w tym odcinku. Gdy bezdomnego Maćka przygniata belka, jego kumpel - Nowy - prosi o pomoc dwoje przypadkowych ludzi, yuppies, którzy przypadkowo znaleźli się w pobliżu miejsca wypadku. Jeden z nich, Bartek wzywa... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 144/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.131
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3604
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 11
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Umut zamieszkała u Hale. Ma żal, że Zeliha nie zdecydowała się na podobny ruch. Rzuca też pracę u fryzjera, gdyż czuje się oszukana. Hakan znowu musi przenieść młodszego brata do nowej szkoły. Ale tym razem bez internatu i Ruzgiar zamieszka z nim. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 46min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
Utalentowana baletnica zostaje potrącona przez samochód. Po odzyskaniu przytomności zeznaje, że została potrącona celowo. Kto mógł ją skrzywdzić? Policjanci podejrzewają jej byłego chłopaka i konkurentkę z teatru tańca. Jednak wszystko wskazuje na to, że dziewczyna padła ofiarą ataku kogoś zupełnie innego… Równocześnie Olgierd i Krystian dostają zgłoszenie od kobiety, która padła ofiarą stalkingu. Czy to możliwe, że groźby pod jej adresem przesyła szef korporacji, szanowany biznesmen? W... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 791
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3161
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila przyznaje się ojcu Borysa, że zna jego syna. Tymczasem Borys zwierza się Miłoszowi ze swoich relacji z ojcem. Podejrzewa, że ojciec zmanipulował Kamilę. Koziełło przed wyjściem z pracy odbiera tajemniczy telefon od złodziei jego kolekcji. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Magdalena Wójcik, Barbara Bursztynowicz, Martyna Kowalik, Daniel Zawadzki, Jakub Świderski, Mariusz Daszczyński, Bartosz Waga, Konrad Darocha, Barbara Bursztynowicz, Jan Oskroba

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /17/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Mam prawo - /3/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 21min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:35
PKO Bieg Charytatywny
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 15/100
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2527
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marianna jest przekonana, że Mikser jest gejem i postanawia pomóc mu odnaleźć swoją drugą połówkę. Wiktoria wciąż przeżywa rozstanie z Olkiem. Emilka wyciąga ją do miasta, żeby się zabawić. Artur otrzymuje wyniki badan genetycznych. Aleks okazuje się jego przyrodnim bratem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 680
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.308
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia przeprasza Karolinę, że niechcący pokrzyżowała jej plany. Rachwał próbuje bagatelizować sytuację, ale na patrolu jest pochmurna. Mikołaj zaczyna dopytywać o przyczyny jej złego humoru. Karolina postanawia zrobić pierwszy krok po swojemu i tym razem nie bawić się w podchody. Tymczasem Profos, który przez przypadek znalazł się w zasięgu całej tej niewinnej miłosnej intrygi, nie daje spokoju Zosi. Dziewczyna próbuje poradzić sobie z namolnym kolegą. Podczas patrolu Rachwał odbiera telefon... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 28min.
19:55 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 3min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1698
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita ma nadzieję, że Józek jej wybaczy i będą razem, ale ten każe jej się wynosić z domu. O wszystkim dowiaduje się ojciec Sałatki i zamierza rozmówić się z dziewczyną. Kajtek zamiast na wycieczkę szkolną jedzie stopem z Oliwką do Kielc do szpitala. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida, Jakub Dmochowski, Andrzej Bienias, Barbara Kurzaj, Andrzej Niemyt, Wiktoria Gąsiewska, Marieta Żukowska

Czas: 23min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.365
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Paździoch pokazuje Ferdkowi tajemniczą taśmę ze starym filmem, na którym widać sąsiada w tajemniczych okolicznościach. Ferdek i Paździoch zaczynają drążyć przeszłość Arnolda Boczka. Pada podejrzenie, że jest on ludożercą. Oddają sprawę w ręce reportera.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7198
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7181
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7178
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5071
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.309
Godziny emisji
Rozwiń opis
Madzia odwiedza Szymona w więzieniu. Zieliński ma podbite oko i jest wściekły, że morderca jego matki jest na wolności a on siedzi. Madzia obiecuje, ze go stąd wyciągnie. Pod więzieniem czeka na nią w samochodzie Radosław. Madzia jest zła – nikt nie powinien ich razem zobaczyć. Na patrolu Ola jeździ z Borysem. Dowiaduje się jak trafił z jednostek specjalnych do policji. W domu po pracy odwiedza ją Mikołaj z prezentem dla Marka. Wkrótce pojawia się kolejny niespodziewany gość, któremu... (Polska 2017)

20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:20 Na żywo
KFPP Opole - 54. KFPP w Opolu - Wariatka tańczy - 50 lat na scenie. Jubileusz Maryli Rodowicz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jubileusz Maryli Rodowicz to koncert podsumowujący 50 - lecie pracy artystycznej niekwestionowanej królowej polskiej piosenki. W programie koncertu znajdą się największe przeboje artystki w nowych aranżacjach i nowych interpretacjach. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 101min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1699
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur wypytuje Elżbietę, dlaczego Marta dąży do szybkiego rozwodu i czy spotyka się z kimś w Białymstoku. Teściowa zaprzecza jego domysłom, ale wkrótce Chowański dostaje od Igi kopertę ze wspólnymi zdjęciami żony i Piotra. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Zielińska, Marzena Trybała, Jacek Rozenek, Emilia Warabida, Karolina Porcari, Katarzyna Sawczuk, Filip Kosior, Jakub Mróz, Olga Jankowska, Marek Molak

Czas: 24min.
20:40
O mnie się nie martw - s. VII odc. 2/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin i Iga cieszą się nowym szczęściem, a w opiece nad dzieckiem pomagają im przyjaciele. Szczególnie Marta, która przeżywa kryzys w swoim związku z Krzyśkiem. Zwłaszcza że obecność Filipa nie pomaga Krzyśkowi i Marcie w staraniach o dziecko. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Adamska, Oliwia Dąbrowska, Dawid Zawadzki, Piotr Jankowski

Czas: 45min.
20:05
Wyspa przetrwania, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Wyspa przetrwania” – NOWOŚĆ! Szesnastu śmiałków z Polski, miesiąc zmagań w trakcie morderczych konkurencji w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Siła mięśni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głową, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jeden – oto co czeka widzów w „Wyspie przetrwania” jesiennej nowości Telewizji Polsat. W tym programie, nie będzie czasu na powtórki, a... (Polska, 2017)

Reżyseria: Dacko Małgorzata, Kepinski Jan
20:00
Shrek II
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ogry też miewają kłopoty z teściami. Shrek i Fiona zostają zaproszeni do Zasiedmiogórogrodu przez sprawujących tam niepodzielne rządy rodziców Fiony. Obawy Shreka potwierdzają się, przyjęcie jest raczej chłodne, a nawet wrogie. Komuś bardzo zależy na tym, aby małżeństwo Shreka i Fiony zostało unieważnione. Shrek pokonał ziejącego ogniem smoka, ubiegł swego rywala lorda Farquata i wreszcie poślubił ukochaną księżniczkę Fionę. "Żyli długo i szczęśliwie", ktoś by pewnie chciał... ( USA 2004)

Reżyseria: Andrew Adamson, Kelly Asbury, Conrad Vernon
Obsada: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Julie Andrews, Antonio Banderas, John Cleese, Rupert Everett
20:00
Smoki Camelotu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pozostający przy życiu rycerze okrągłego stołu jednoczą siły, by pokonać złą Morganę, która przejęła władzę po śmierci króla Artura, i jej smoki.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2014)

Reżyseria: Lester Mark L.
Obsada: Evans Alexandra, Griffin Mark, Nitti James
21:40
Rodzinka.pl - odc. 211 "Dominujesz nad facetami" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata przyłapuje Marka na paleniu papierosów w ogrodzie. Natalia znów podejmuje próbę rozmowy z synem na temat rozstania z Magdą i odwołanego ślubu. Spokojną noc rodziny Boskich niespodziewanie przerywają poszukiwania źródła przykrego zapachu. (Polska 2017)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Agata Kulesza - Maria, Jacek Braciak - Marek, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Magdalena Stużyńska - Viola, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
21:50
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
Walczak obserwuje swoją dziewczynę przy śniadaniu. Ma nadzieję dowiedzieć się czegoś na temat testu ciążowego znalezionego w łazience. Iza jest jednak nieugięta, ignoruje go i wychodzi do pracy. Na komendzie pojawia się roztrzęsiona matka z córką. Obie opowiadają o oprawcy w masce, który kazał dziewczynie spacerować przez miasto w samej bieliźnie. Towarzyszył mu zakapturzony człowiek, który z oddali nagrywał całą sytuację. Matka sugeruje, że dręczycielem może być były chłopak córki, nie... (Polska 2017)

22:15 Na żywo
KFPP Opole - 54. KFPP w Opolu - Debiuty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert zamykający pierwszy dzień festiwalu to Debiuty. O wyborze najlepszego debiutu zadecydują jury oraz widzowie, głosujący poprzez SMS - y i aplikację. Na opolskiej scenie młodzi artyści komponujący własną, różnorodną muzykę. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 105min.
22:10
Pod wspólnym niebem - odc. 1 Kontrakt
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nowoczesnym salonie warszawskiego loftu Dżesika Piasecka zaleca się do Romana Monteckiego, kiedy znienacka zjawia się z uczelni jego ojciec, Andrzej Montecki. Dżesika od pewnego czasu jest partnerką Andrzeja, był kiedyś jej wykładowcą. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Przemysław Furdak - Roman Montecki, Paulina Śmigielska - Dżesika, Tadeusz Chudecki - Paweł/Gaweł Nowopolski, Marek Probosz - Alex Montecki, Marek Frąckowiak - Kapulheim, Ewa Mosakowska - Julia, Krzysztof Plewako - Szczerbiński - Bartek, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki

Czas: 29min.
22:50
Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cody Banks spędza lato w Kamp Woody, obozie treningowym dla młodych agentów CIA, z pozoru wyglądającym jak typowy ośrodek kolonijny. Chłopca odwiedzają rodzice i młodszy brat, nieświadomi, czemu faktycznie służy pobyt syna w takim miejscu. (USA, Kanada 2004)

Reżyseria: Kevin Allen
Obsada: Frankie Muniz, Anthony Anderson, Hannah Spearritt, Daniel Roebuck

Czas: 95min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Miasto duchów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W samym centrum Będzina jest uliczka, gdzie można zobaczyć kamieniczki niegdyś wybudowane i zamieszkane przez społeczność żydowską. W 2004 r. kolejny remont, tym razem gruntowny, ujawnił cenne żydowskie malowidła. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:05
Anioły i demony
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja bestsellerowej kontynuacji „Kodu Da Vinci” w reżyserii Rona Howarda z gwiazdorską obsadą (Tom Hanks, Ewan McGregor). Robert Langdon, wykładowca na Harvardzie, znawca symboli, zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od 400 lat... (USA, 2009)

Reżyseria: Howard Ron
Obsada: Hanks Tom, McGregor Ewan, Favino Pierfrancesco, Lie Kaas Nikolaj, Mueller-Stahl Armin, Stellan Skarsgard, Zurer Ayalet
22:00
Pacific Rim
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2013 roku olbrzymie potwory - Kaiju - przybyłe z tajemniczego portalu na dnie Pacyfiku, zaczynają niszczyć ludzkie miasta. Kiedy tradycyjna broń staje się niewystarczająca, do walki z bestiami opracowany zostaje nowy rodzaj maszyn bojowych. Skuteczne w starciu z monstrami okazują się potężne roboty, zwane Jaegerami, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły połączone są za pomocą specjalnego neuropomostu. Z czasem jednak ataki potworów stają się coraz częstsze, a bestie... ( USA 2013)

Reżyseria: Guillermo Del Toro
Obsada: Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Ron Perlman
22:50
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.109
Godziny emisji
Rozwiń opis
U Ewy pojawia się jej brat. Paweł prosi o pożyczkę na nowy garnitur do kolejnej pracy. Może tym razem będzie to udana inwestycja. W międzyczasie dzwoni Kubis, aby ściągnąć Pilarczyk na komendę, mimo jej wolnego dnia. W lesie zostaje znaleziony trup. Zidentyfikowany mężczyzna to znany sędzia. Brał on udział w polowaniu, wraz z innymi wysoko postawionymi ludźmi. Policja ma problem ze ściągnięciem zeznań, ponieważ uczestnicy tego zajścia ignorują mundurowych. Część świadków opuszcza miejsce... (Polska 2017)

23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Pamięć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu Sue Ryder, Lady of Warsaw, która w czasie II w. św. służyła w polskiej sekcji brytyjskiego Zarządu Operacji Specjalnych (S. O. E.), zajmującej się dywersją w okupowanej Europie. Po wojnie organizowała pomoc humanitarną dla Polski. (Polska 1994)


Czas: 40min.
23:50
Forteca 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sci-fi. W totalitarnym świecie przyszłości rządy sprawuje międzynarodowa organizacja Men-Tel. John Brennick i jego żona Karen próbują uciec przed reżimem. Mężczyzna zostaje jednak schwytany i wysłany do pracy w kolonii karnej na odległej planecie. Przestaje wierzyć, że jeszcze kiedykolwiek zobaczy żonę i syna.   Dla małoletnich od lat 16 (Luksemburg, USA, 2000)

Reżyseria: Geoff Murphy(1)
Obsada: Aidan Rea, Garson Willie, Lambert Christopher, May Liz Brice, Roberson David
00:10
Aminata - siła miłości - odc. 5/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aminata przebywa w Nowej Szkocji. Jest w ciąży, a warunki, w jakich musi żyć są bardzo ciężkie. Okazuje się, że Brytyjczycy nie dotrzymali obietnicy złożonej w Nowym Jorku. Narasta wrogość białych mieszkańców wobec czarnoskórych przybyszów. (Kanada 2014)

Reżyseria: Clement Virgo
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Louis Jr. Gossett, Ben Chaplin, Greg Bryk, Tenika Davis, Jane Alexander, Aunjanue Ellis, Rick Roberts, Allan Hawco, Lyriq Bent

Czas: 42min.
00:55
Aminata - siła miłości - odc. 6/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aminata za wszelką cenę chce wrócić do swojej rodzinnej wioski. Nawiązuje kontakt z handlarzami niewolników, ale ci ją oszukują i kobieta ledwo uchodzi z życiem. Uświadamia sobie, że powrót jest niemożliwy. Postanawia wyjechać do Londynu. (Kanada 2014)

Reżyseria: Clement Virgo
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Louis Jr. Gossett, Ben Chaplin, Greg Bryk, Tenika Davis, Jane Alexander, Aunjanue Ellis, Rick Roberts, Allan Hawco, Lyriq Bent

Czas: 42min.
00:40
Naznaczony: rozdział 2
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Josh i Renai Lambertowie z dziećmi przeżyli horror w nowo kupionym domu, gdzie dochodziło niewytłumaczalnych zjawisk. Teraz przenoszą się do babci, wierząc, że mają już za sobą koszmary. Ale spokój nie trwa długo. Nie jest tak łatwo pokonać zło. (USA, Kanada 2013)

Reżyseria: James Wan
Obsada: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Steve Coulter

Czas: 101min.
00:20
Stary młynarz ze Zgierza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Ekiel to bohater opowieści W. Wiśniewskiego. Pan Jan i jego rodzina od pokoleń byli młynarzami i kochają wiatraki. Są przywiązani do tracyji i wartości rodzinnych. Teraz Pan Jan, choć na emeryturze, nadal z miłości do wiatraków wykonuje ich miniatury. (Polska 2013)


Czas: 12min.
00:40
Pełnosprawni - odc. 219
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
00:40
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 2/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

01:50
James Bond w Jedynce - Operacja Piorun
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o przygodach brytyjskiego superagenta Jamesa Bonda, nagrodzony Oscarem za efekty specjalne. Atrakcyjności filmowi dodają znakomite zdjęcia podwodne autorstwa Lamara Borena. Tytułową piosenkę śpiewa Tom Jones. (Wielka Brytania 1966)

Reżyseria: Terence Young
Obsada: Sean Connery, Claudine Auger, Adolfo Celi

Czas: 124min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
01:00
Pod obserwacją
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/sci-fi. Akcja filmu toczy się w niezbyt odległej przyszłości, gdzie wszechobecne korporacje zdominowały niemal każdy aspekt ludzkiego życia. Luke Gibson (Cuba Gooding Jr.) podczas wypadku samochodowego traci żonę oraz nienarodzone jeszcze dziecko, a sam odnosi poważne obrażenia mózgu. Przed pewną śmiercią ratuje go pewna korporacja, która umieszcza w jego głowie implant. Wkrótce okazuje się jednak, że wszczepienie implantu miało na celu coś więcej niż uratowanie jego życia. Pozbawiony... (USA/Kanada, 2009)

Reżyseria: Ernie Barbarash
Obsada: Cuba Gooding Jr., Kilmer Val, Breker Eric, Michael Ironside, Riedinger Juan
01:40
Revolution, odc. 15/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przeszłość dosięga Milesa i Monroe'a przyprawiając ich obu o bicie serca. Życie Aarona zostaje wywrócone do góry nogami. Zgadza się towarzyszyć Rachel w jej niebezpiecznej wyprawie do tajemniczej Wieży. Kobieta chcę się tam dostać aby przywrócić energię. (USA)

01:50
Sekrety Sąsiadów, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jacek Radosz jest znanym reżyserem teatralnym i dużo czasu spędza poza domem. Mieszka ze swoja matką, Moniką, która po śmierci jego ojca uzależniła się od hazardu. Pod czas jego wyjazdów kobietą opiekują się Sonia i Anna. Sonia jest polką z Ukrainy, pracuje jako pomoc domowa i marzy o tym, żeby zostać aktorką, a Anna jest sąsiadką i przyjaciółką z dzieciństwa Jacka. Po powrocie z kolejnej podróży służbowej Jacek odkrywa, że w domu brakuje kilku cennych rzeczy i zaczyna... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Żukowski Piotr
02:35
Nocny recepcjonista - Odc 5/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pine umacnia swą sytuację w otoczeniu Ropera i przejmuje od Corky’ego kierownictwo fikcyjnej firmy Tradepass. Wiadomo już, że Roper ma swoich ludzi w MI6, którzy starają się storpedować operację Angeli Burr. Okazuje się, że wystawiają fałszywe certyfikaty. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 43min.
02:05
Pod Tatrami - Relacja z 49. MFFZG
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Relacja z 49 MFFZG. W Zakopiańskiej Apteczce Informacyjnej: zapowiedź IX Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach (Polska 2017)


Czas: 7min.
02:20
Nożem i widelcem - odc. 136 - Gulasz warzywny ze smażoną kiełbasą i żółtym, tartym serem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
02:40
Pamięć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu Sue Ryder, Lady of Warsaw, która w czasie II w. św. służyła w polskiej sekcji brytyjskiego Zarządu Operacji Specjalnych (S. O. E.), zajmującej się dywersją w okupowanej Europie. Po wojnie organizowała pomoc humanitarną dla Polski. (Polska 1994)


Czas: 40min.
02:40
Uwaga!, odc. 5071
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 252/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:30
Młode wilki
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to 19 - letni młodzieńcy, którzy mają wszystko, lecz chcą jeszcze więcej. Są przemytnikami pracującymi dla "Czarnego" - szefa szczecińskiego gangu przemytników. W końcu chłopcy decydują się, że dalej będą sobie radzić sami. (Polska 1995)

Reżyseria: Jarosław Żamojda
Obsada: Michelle Cleo Godsey, Jarosław Jakimowicz-Kriegl, Piotr Szwedes, Jan Nowicki, Waldemar Barwiński, Mariusz Bielińsaki, Henryk Bista, Tadeusz Borowski, Agnieszka Czekańska, Paweł Deląg

Czas: 94min.
03:25
Stary młynarz ze Zgierza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Ekiel to bohater opowieści W. Wiśniewskiego. Pan Jan i jego rodzina od pokoleń byli młynarzami i kochają wiatraki. Są przywiązani do tracyji i wartości rodzinnych. Teraz Pan Jan, choć na emeryturze, nadal z miłości do wiatraków wykonuje ich miniatury. (Polska 2013)


Czas: 12min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:05
Tajemnice losu, odc.2797
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.625
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Miasto duchów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W samym centrum Będzina jest uliczka, gdzie można zobaczyć kamieniczki niegdyś wybudowane i zamieszkane przez społeczność żydowską. W 2004 r. kolejny remont, tym razem gruntowny, ujawnił cenne żydowskie malowidła. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:50
Skrzypotrąby
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojciech Czemplik z małej wioski pod Gostyniem potrafi zagrać na wszystkim. Ale od kilkunastu lat marzy mu się stworzenie nietypowego kwartetu. Takiego, który jako instrument główny wykorzysta skrzypotrabę. Połaczenie: skrzypiec, patefonu i trąbki. (Polska 2013)


Czas: 11min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.842
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3812
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.846
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info