Program dla 2017-09-16 od do
17.10 18.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Klan - odc. 3158
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman stara się odwieść Gabrielę od rozmyślania o starcie córki. Monika i Feliks również włączają się i pomagają przyjaciółce, aby jak najszybciej wróciła do formy. Michał poszukuje kupca na zabytkowy eksponat wyremontowanego auta. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Marek Lewandowski, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Daniel Zawadzki, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Mirosław Jękot, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
05:05
Klan - odc. 3159
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ramona nie chce słyszeć o protekcji Jacka w sprawie zwolnienia z pracy. Nie chce też skorzystać z oferty wakacji sponsorowanych przez Beatę. Po rozpoznaniu rynku Michał dochodzi do wniosku, że zbyt pochopnie zrezygnował ze biznesu z Oskarem. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Daniel Zawadzki, Wojciech Wróblewski, Laura Łącz, Tomasz Bednarek

Czas: 22min.
05:35
Jaka to melodia? - odc. 3604
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:25
Czym jest ADHD?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zanim ADHD, czyli zespół nadpobudliwości z deficytem uwagi (Attention - Deficit Hyperactivity Disorder), został w końcu zdiagnozowany jako jednostka chorobowa, przez lata jego objawy brano za oznakę trudnego charakteru czy brak wychowania. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Annabel Gillings

Czas: 51min.
05:25
Uwaga!, odc. 5071
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:05
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
06:30
M jak miłość - odc. 1311
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia dostaje wraz z dziećmi ochronę a Głowacki od razu zauważa, że Chodakowskim towarzyszy policja i znika. Śledczy znajdują jednak w mieszkaniu bandyty dowody na to, że to właśnie on zaplanował atak na Tomka. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Julia Wróblewska - Zosia

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Niesamowite rekordy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2014)

06:40
Turbo Fast, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:00
Naszaarmia.pl - odc. 282
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:50
Rok w ogrodzie extra
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinkach EXTRA zajmujemy się rozwiązywaniem problemów w ogrodach widzów. Tym razem gościmy u państwa Moniki i Jerzego Szczurków z Mokronosu Górnego. (Polska 2017)


Czas: 10min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
07:30
AgroMoc odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:50
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

07:40
Turbo Fast, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   (USA, 2016)

08:10
Zakole rzeki
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem jest twardziel z Dzikiego Zachodu, ryzykujący życie, by dopaść rabusiów, którzy okradli osadników. Scenariusz powstał na podstawie wydanej w 1950 r. powieści "Bend of the Snake", Billa Gulicka. Akcja toczy się w 1866 r. (USA 1952)

Reżyseria: Anthony Mann
Obsada: Rock Hudson, Julie Adams, James Stewart

Czas: 87min.
08:05
Astronarium - (43) - "Astronomia popularna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2017)


Czas: 23min.
08:30
Sekrety mnichów - Pobożność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. o. Leon Knabit mówi, jak radzić sobie ze złością. W rozmowie z Judytą Syrek zdradzi tajemnicę, jak skutecznie i po chrześcijańsku znosić złośliwości innych ludzi. Zakonnik powie kto jest patronem ludzi złośliwych. Przepis: śledź z papryczką chilli. (Polska 2016)


Czas: 12min.
08:50
Sekrety Stomatologii odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma uświadomić Polakom znaczenie zdrowych zębów dla funkcjonowania całego organizmu człowieka. Pokazuje w oparciu o doświadczenie i wiedzę pracowników wydziału stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej wysoki poziom polskiej stomatologii. (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.39 Obrońcy Skrzydła, część 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Dragons Race to the Edge, odc.40 Obrońcy skrzydła, Część 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1008
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:40
Leśny wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
John McKenna zginął przed ponad stuleciem w obronie terenów należących do Indian, teraz jego duch – pod postacią wilka, niedźwiedzia lub orła - strzeże lasów Tanglewood. Pewnego dnia w lesie zjawia się grupa złych drwali pod wodzą Travisa Thorne’a. McKenna nie może pozwolić by wycięli las – razem z grupą dzieci, dla których jest to ukochane miejsce zabaw – walczy z Thornem i jego bandą.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1996)

Reżyseria: Norris Aaron
Obsada: Gail Max, Kiser Terry, Norris Chuck
09:50
Rozdarte serca - odc. 76
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Özkan ukrywa się przed Candan, ponieważ nie może odebrać pieniędzy od Keriman. Osman próbuje oszukać Keriman, proponując jej kupno nieistniejącego mieszkania. Tymczasem Keriman zostaje zatrzymana przez policję za kradzież pieniędzy brata. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 46min.
09:10
AgroSzansa - odc. 95/3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
09:30
Rączka gotuje - Markam Kasinka Mała
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. Tym razem gości w a w menu swojska kiełbasa i schabowy z Kasinki Małej. (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 23min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Przygody Kota w butach, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

10:50
Rozdarte serca - odc. 77
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dilara upatruje w powrocie do domu Dżansu i Dżihana szansy, żeby znów byli razem. Derya jest załamana pomysłem Gulseren, informuje o wszystkim Dżhana. Anonimowa internautka, "Dobrze_Poinformowana", wypisuje w Internecie oszczerstwa na temat Dżansu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:15
Ewa gotuje, odc.308
Godziny emisji
Rozwiń opis
W poszukiwaniu kulinarnych inspiracji Ewa Wachowicz tym razem zawędruje do malowniczej gminy Sękowa w Beskidzie Niskim. Przed laty tereny te zamieszkane były przez Łemków – mniejszość etniczną wysiedloną w ramach akcji „Wisła“. Na całe szczęście w regionie przetrwało wiele łemkowskich zabytków, w dalszym ciągu kultywowane są ich tradycje, jak i sami Łemkowie wracają w swe rodzinne strony. Ciągle żywe są też wspomnienia o tamtejszej kuchni i właśnie dlatego Ewa sięgnie po łemkowskie... (Polska 2017)

Reżyseria: Wojtala Dariusz
10:45
#SUPERMODELKA - PLUS SIZE, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
„#Supermodelka Plus Size” – nowość w jesiennej ramówce Telewizji Polsat! Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna - „#Supermodelka Plus Size”! Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
10:35
Policjantki i Policjanci, odc.305
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koledzy z komendy organizują akcję zbierania szpiku dla Ali. Tymczasem Karolina wpada na pomysł jak wykorzystać rady Zosi. Na patrolu z Mikołajem jest w świetnym humorze. W ciągu dnia rozmawia z Zosią i dziękuje jej że natchnęła ją do działania. Mówi, że zamierza jej posłuchać i wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobi pierwszy krok i zaaranżuje romantyczną randkę, ale będzie potrzebowała jej pomocy. Zosia entuzjastycznie się zgadza.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

11:50
Studio Raban
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym świecie media społecznościowe nie mogą być pojmowane jedynie w zakresie promocji. W tym odc. spotkamy się z wierzącymi w Internecie, porozmawiamy o ewangelizacji w sieci. Zapytamy bp. Marka Solarczyka, jak to jest być biskupem Twittera. (Polska 2017)


Czas: 20min.
11:05
The Voice of Poland seria VIII - Teaser - (3)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
11:50
O mnie się nie martw - s. VII odc. 2/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin i Iga cieszą się nowym szczęściem, a w opiece nad dzieckiem pomagają im przyjaciele. Szczególnie Marta, która przeżywa kryzys w swoim związku z Krzyśkiem. Zwłaszcza że obecność Filipa nie pomaga Krzyśkowi i Marcie w staraniach o dziecko. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Adamska, Oliwia Dąbrowska, Dawid Zawadzki, Piotr Jankowski

Czas: 45min.
11:15
Jak to działa - odc. 51 Perfumy i zapachy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku pokażemy coś, czego pokazać się nie da - bo w przeciwieństwie do obrazów i dźwięków, zapachy są nieuchwytne dla kamery. Jak się okazuje nos jest jednym z najbardziej pierwotnych instrumentów dostarczających nam informacje o otoczeniu. (Polska 2013)


Czas: 24min.
11:45
Polska z Miodkiem - (27) Kalisz
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii ważnych dla Polaków miejsc. Prof. Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
11:50
Bartek z Piekła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Jana Kowalewicza żyjącego na przełomie stuleci XIX i XX wieku w samotni w Boszkowie koło Leszna - pustelnika, znachora, poligloty i wielkiegi patrioty. (Polska 2013)


Czas: 15min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 647
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Policjantki i Policjanci, odc.306
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola bezskutecznie próbuje się dodzwonić do Marka. Trochę się martwi, bo chłopiec ostatnio jest jakiś dziwny. Tymczasem musi jechać na patrol z nowym partnerem, Borysem. Nie od razu łapią kontakt i z początku często zapada niezręczna cisza. Stopniowo zaczynają się trochę dogadywać, jednak Borys dziwnie reaguje na każde wspomnienie o Mikołaju. Mariusz przesiaduje u Zosi na portierni. Widzi go Jaskowska. Jest wyraźnie niezadowolona i prosi go do siebie na rozmowę.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

12:25
Fascynujący świat - Tajemnice ptasiego mózgu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film pokazuje, że mózg ptaków jest tak dobrze rozwinięty, że ich spryt i inteligencja mogą przewyższać umiejętności małp. Ptaki potrafią korzystać z narzędzi i mają samoświadomość. Będziemy mogli obserwować zachowania ptaków w trakcie wielu testów. (Niemcy 2012)

Reżyseria: John Capener, Steve Nicholas

Czas: 53min.
12:45
Na sygnale - odc. 154 "Sztuka walki bez walki"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Góra oraz Adam nie chcą mieć przy Lidce kompleksów i zapisują się na "szkolenie antyprzemocowe". Ich kolejnymi pacjentami zostają kibice dwóch wrogich drużyn - po ostrej bójce. Jeden z chłopaków ma uraz mózgu, a drugi jest poważnie ranny w rękę. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Konrad Pawicki - Ojciec, Natalia Zawadzka - Kalina

Czas: 23min.
12:15
Ginące zawody - odc. 17 Pszczeli kolektyw
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony zanikającyn profesjom. (Polska 2007)


Czas: 14min.
12:35
Posmakuj Opolskiego - odc. 03 Uroki Małej Panwi i pożytki z jedzenia ryb
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kołocz śląski był kiedyś ciastem obrzędowym, zwłaszcza weselnym. Ponoć tradycja jego wypieku sięga X stulecia. Wbrew temu co sugeruje nazwa, kołocz śląski nie jest okrągły, dlaczego? wyjaśnimy w dzisiejszym odcinku. (Polska 2015)


Czas: 14min.
12:55
Henryk Wars - pieśniarz Warszawy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o wielkim polskim kompozytorze Henryku Warsie, którego twórczość i piosenki są powszechnie znane i do dziś chętnie wykonywane. Wars był również kompozytorem muzyki filmowej do ponad 50 filmów zrealizowanych w Polsce i ponad 60 w Hollywood. (Polska 2007)

Reżyseria: Wiesław Dąbrowski

Czas: 52min.
12:15
The Brain. Genialny Umysł., odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy juror, pojedynek geniuszy z różnych stron świata i wielkie emocje – rusza druga edycja show! Codziennie przekonujemy się, że ludzki mózg skrywa wiele tajemnic. Większości z nich nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym rywalizują ze sobą prawdziwi geniusze, a w nim ekscytujące konkurencje i pojedynek geniuszy... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brożonowicz Michał
12:50
Drzewo marzeń, odc. 2/9
program
Godziny emisji
12:35
Policjantki i Policjanci, odc.307
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam, kolega Krzyśka z domu dziecka, pomieszkuje u Zapałów. Dla Emilki jego obecność zaczyna być uciążliwa. Krzysiek jest rozdarty - widzi że żona jest zła, ale z drugiej strony nie potrafi odmówić pomocy kumplowi, który opowiedział mu o swojej trudnej sytuacji życiowej. Postanawia z nim porozmawiać. Podczas dnia dyżurny, Jacek, zagaduje go o Morawską i pyta czy może razem z nim pójść do niej w odwiedziny.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

13:35
Okrasa łamie przepisy - W Wiśle na talerzu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 25min.
13:20
Podróże z historią - odc. 45 Kruchy skarb
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polskie hutnictwo szkła od zawsze było prawdziwym skarbem naszych ziem. Jak zatem tradycyjnie wyrabiano produkty szklane? Aby to sprawdzić, Radosław Kotarski wyrusza do Krosna, polskiej stolicy szkła. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
13:55
Nożem i widelcem - odc. 94 Klopsiki pod pierzynką, makaron w wersji wegetariańskiej
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2015)


Czas: 12min.
13:45
Wyspa przetrwania, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Wyspa przetrwania” – NOWOŚĆ! Szesnastu śmiałków z Polski, miesiąc zmagań w trakcie morderczych konkurencji w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Siła mięśni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głową, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jeden – oto co czeka widzów w „Wyspie przetrwania” jesiennej nowości Telewizji Polsat. W tym programie, nie będzie czasu na powtórki, a... (Polska, 2017)

Reżyseria: Dacko Małgorzata, Kepinski Jan
13:50
MasterChef, sez. 6, odc. 1/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
13:35
STOP Drogówka, odc.157
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:15
Ojciec Mateusz - odc. 228 - Pożegnanie (Ojciec Mateusz XVIII odc. 3)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia buntuje się przed zmywaniem nowej sterty naczyń. Zła serwuje obiad na plastikowej zastawie. Piotr Celestyn zaprasza Mateusza i Natalię na swój wieczór poetycki. Siostra Piotra, Małgorzata, dziennikarka śledcza, zostaje znaleziona martwa pod lasem. (Polska 2017)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Kinga Preis, Artur Żmijewski, Aleksandra Górska, Bartłomiej Firlet, Eryk Lubos, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek, Tamara Arciuch

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2389
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (2)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wypraw z Adamem Sikorskim poznamy burzliwą przeszłość ojczyzny, a także regiony, gdzie ludność napływowa i nie zna wciąż historii miejsca, w którym żyje. Cel programu to nadanie nowych barw lokalnej mapie pamięci. (Polska 2017)


Czas: 26min.
14:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
14:20
Piaski. Opowieść o zwykłych ludziach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Mierzei Wiślanej znajduje się wioska rybacka Piaski. Mieszka w niej kilka pokoleń rybaków. Reportaż przedstawia ich w czasie połowów, a także w czasie wolnym od pracy, ich rozmowy, przemyślenia o ludziach, przemijaniu, pamięci, pokoleniach, czasie. (Polska 2014)


Czas: 22min.
14:50
Biznes na wsi 2 odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn popularyzujący wiedzę na temat wspierania przedsiębiorczości na terenach wiejskich z wykorzystaniem potencjału lokalnego i wsparciu Funduszy Europejskich. (Polska 2017)


Czas: 12min.
14:45
George prosto z drzewa 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciąg dalszy historii George’a, który jako dziecko ocalał z katastrofy lotniczej i żył w dżungli wśród goryli, do chwili gdy uratował i pokochał piękną Ursulę. Po nieudanej próbie zaaklimatyzowania się w wielkomiejskiej cywilizacji George powrócił z Ursulą i dzieckiem do Afryki, ale jego teściowa nie może się pogodzić z tym, że jej córka i wnuk zamieszkali w dżungli. Wraz z byłym narzeczonym Ursuli, Lylem, knuje intrygę, by podstępem nakłonić ją do porzucenia George’a i dokonać brutalnej... (Australia, USA, 2003)

Reżyseria: Grossman David
Obsada: Benz Julie, Jones Agnus T., Showerman Christopher
15:05
Zagadka Hotelu Grand - odc. 58 (seria III, odc. 16)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elisa odkrywa, że kochankiem Sofii jest miejscowy proboszcz. Julio podejmuje desperacką próbę uratowania Andresa, lecz śledczy Ayala miesza mu szyki. Laura chce mieć dziecko z Javierem. Tymczasem jej stan psychiczny stale się pogarsza. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 43min.
15:15
Rodzinka.pl - odc. 211 "Dominujesz nad facetami" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata przyłapuje Marka na paleniu papierosów w ogrodzie. Natalia znów podejmuje próbę rozmowy z synem na temat rozstania z Magdą i odwołanego ślubu. Spokojną noc rodziny Boskich niespodziewanie przerywają poszukiwania źródła przykrego zapachu. (Polska 2017)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Agata Kulesza - Maria, Jacek Braciak - Marek, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Magdalena Stużyńska - Viola, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
15:50
Pierwsza randka - (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 46min.
15:05
Regiony z Historią - Legionowo
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten odcinek programu składa się z części: wczoraj i dziś. W części historycznej pokazujemy genezę powstania Legionowa, koszary wojskowe, podkreślamy zaangażowanie mieszkańców w powstanie warszawskie. W cz. "dziś" o dynamicznym rozwoju miasta. (Polska 2013)


Czas: 15min.
15:25
Sekrety mnichów - Pobożność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. o. Leon Knabit mówi, jak radzić sobie ze złością. W rozmowie z Judytą Syrek zdradzi tajemnicę, jak skutecznie i po chrześcijańsku znosić złośliwości innych ludzi. Zakonnik powie kto jest patronem ludzi złośliwych. Przepis: śledź z papryczką chilli. (Polska 2016)


Czas: 12min.
15:45
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
15:45
Świętokrzyska Noc Kabaretowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

15:25
Azja Express, sez. 2, odc. 2/13
program
Godziny emisji
16:00
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 15 (seria II odc. 2) - Przelotna wdowa
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mecenas informuje Swietę, że jego znajomy adwokat (Grad), który był na przyjęciu, odkąd dowiedział się, że Swieta jest inżynierem chemikiem, a jej dziadek był sławnym profesorem, nie przestaje o nią wypytywać. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
16:50
Mars: Spadek ciśnienia
dokument fabularyzowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 2033: Misja statku kosmicznego Daedalus jest zagrożona. Załoga nie może znaleźć odpowiedniego miejsca na założenie osady takiego, które zapewniłoby jej członkom długotrwałą ochronę przed promieniowaniem. (USA 2016)

Reżyseria: Everardo Gout

Czas: 46min.
16:20
Wojna domowa - odc. 3/15 - Wywiadówka
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Irena w zastępstwie chorej matki Pawła idzie na wywiadówkę. W szkolnej ławie spostrzega sympatię z lat młodości. Po zebraniu idą do kawiarni odświeżyć wspomnienia. Przy winie znajomy pomaga Irenie obliczyć, jak procentowo wyglądają stopnie Pawła. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Jarema Stępowski, Wojciech Siemion, Wiesław Michnikowski

Czas: 28min.
16:50
Wielka sława... Nie żart
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest śpiewak operowy profesor Aleksander Teliga. (Polska 2016)


Czas: 27min.
16:35
Poszukiwacze świętej włóczni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrealizowany z rozmachem sequel „Kodu Karola Wielkiego” opowiadający o przygodach trójki współczesnych poszukiwaczy skarbów. Dyrektor muzeum, profesor Bachmann, nagle znika. Jedyny ślad jaki po nim pozostał, to e-mail, który dostała kuratorka muzeum, Katharina. Były w nim podane współrzędne miejsca pobytu profesora. Katharina wraz z poszukiwaczem skarbów Eikiem muszą odnaleźć Bachmanna. Wkrótce odkrywają, że był on na tropie jednej z największych zagadek w historii ludzkości – tajemnicy... (Niemcy, 2010)

Reżyseria: Baxmeyer Florian
Obsada: Gerhardt Sonja, Prochnow Jürgen, Wiesinger Kai, Zimmermann Bettina
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 2
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Nigdy nie ma drugiej okazji, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie" - o prawdziwości tego powiedzenia przekonają się zarówno rolnicy, jak i autorzy listów. Czy potwierdzi się wrażenie odniesione po lekturze listów? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 47min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo, że Rysiek nie traktuje swojej kobiety jak damy, Asia nie zamierza go zostawić. Wesoły Gumiś ma na imię Łukasz. Do pełni szczęścia Gumisiowi brakuje tylko kobiety. Pan Wiesiek wolałby jednak taką kobietę, z którą wspólnie jadłby ten sam salceson i spał po tej samej stronie łóżka. Brak dziewczyny uczynił z Łukasza domatora. A pani Aniela nie traci humoru, samotność zabija śpiewaniem, a wspomnienia o Piotrze sprawiają, że wciąż ma go przy sobie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia:... (Polska 2016)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:25
Rodzina wie lepiej - /18/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3605
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
PKO Bieg Charytatywny
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:15
Chłopaki do wzięcia, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia nie poczuła motylków w obecności Elvisa i jak na razie nie wiadomo, w którą stronę podryfuje ich znajomość. Za to jej brat, Kampio, spotkał Anioła, który ubarwia jego życie. Odstające ucho Wojtka popsuło mu życie. Do dziś to ucho jest oczkiem w głowie całej rodziny. Łukasz postanowił coś wreszcie ze sobą zrobić i wyjść poza pokój. Michał, kucharz wpadł w tarapaty, bo przestał jeść ekologicznie i przytył. Jaruś czeka na taką dziewczynę, która zwróci na niego uwagę i nie porzuci go, jak... (Polska 2016)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
36,6, sez. 2, odc. 2/13
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 28min.
19:05
Postaw na milion - odc. 160
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.366
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ferdynand Kiepski dochodzi do wniosku, że otaczająca go rzeczywistość jest szara, smutna i ponura. Tęskni za kolorowym i pięknym światem, pokazywanym w telewizji. Oglądając reklamę szamponu do włosów, zakochuje się w pięknej modelce z telewizji... .   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7199
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7182
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7179
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5072
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.634
Godziny emisji
Rozwiń opis
KOKTAJLE „Z LAWY” Kinsey Johnson z Australii postanowił stworzyć koktajle, które będą mieć właściwości słynnych lamp z „lawy”. Odwiedzimy jego bar - wygląda jak istne laboratorium chemiczne! CUDOWNY OWOC – KUMKWAT Kumkwat to wywodzący się z Chin rodzaj małej pomarańczy. Wybierzemy się na Tajwan, by zobaczyć, jak się go uprawia i do czego się nadaje. JAK POWSTAJE GUMKA RECEPTURKA Krótka historia gumki recepturki – począwszy od pozyskiwania kauczuku w Tajlandii aż do jej niestandardowych, a... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:20 Na żywo
KFPP Opole - 54. KFPP w Opolu - Premiery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiery - to jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zawsze towarzyszą mu wielkie emocje. Gwiazdy współczesnej sceny rozrywkowej rywalizują bowiem o tytuł najlepszej Premiery roku. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 126min.
20:05
Nasza niania jest agentem
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skromny sprzedawca długopisów w istocie jest tajnym agentem CIA. Chce przejść na zasłużoną emeryturę, ale nie dość, że musi zaopiekować się trojgiem rozbrykanych i wrogo nastawionych dzieci, to jeszcze przyjdzie mu stawić czoło rosyjskim terrorystom. (USA 2010)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Jackie Chan, Amber Valetta, Lucas Till

Czas: 88min.
20:10
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film animowany dla całej rodziny. Kontynuacja wielkiego hitu kinowego. Epoka lodowcowa ma się ku końcowi. Lody pękają, śniegi topnieją, a zwierzęta cieszą się nowo zdobytą wolnością. Maniek chce założyć rodzinę, dawno jednak nie spotkał na swej drodze żadnego innego mamuta i boi się, że może być ostatnim przedstawicielem swojego gatunku... a wtedy poznaje Elę, ostatnią panią mamutową na Ziemi. Problem w tym, że Maniek i Ela serdecznie się nie znoszą, a jakby tego było mało, Ela uważa, że... (USA, 2006)

Reżyseria: Saldanha Carlos
20:00
Mam talent, sez. 10, odc. 2/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:00
Policjantki i Policjanci, odc.308
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia przeprasza Karolinę, że niechcący pokrzyżowała jej plany. Rachwał próbuje bagatelizować sytuację, ale na patrolu jest pochmurna. Mikołaj zaczyna dopytywać o przyczyny jej złego humoru. Karolina postanawia zrobić pierwszy krok po swojemu i tym razem nie bawić się w podchody. Tymczasem Profos, który przez przypadek znalazł się w zasięgu całej tej niewinnej miłosnej intrygi, nie daje spokoju Zosi. Dziewczyna próbuje poradzić sobie z namolnym kolegą. Podczas patrolu Rachwał odbiera telefon... (Polska 2017)

21:50
Miasto skarbów - odc. 1
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja Wakar, młoda historyk sztuki z Ministerstwa Kultury, opiniuje projekt zakupu przez Polskę obrazu Paula Cezanne’a - "Gracze". Jest przekonana, że to oryginał. Wie, że sprzedaje go jej siostra Ewa. Marszand Rajski przekonuje jednak, że to falsyfikat. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Feliks Szajnert, Marcin Bosak, Norbert Rakowski, Iza Kuna, Edward Lubaszenko, Paulina Chapko, Adam Ferency, Leszek Zdybał

Czas: 44min.
21:45
Wkręceni
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film to opowieść o trójce przyjaciół ze Śląska. Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy - podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza - trzech kumpli zostaje omyłkowo wziętych za niemieckich inwestorów. ( Polska 2014)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Piotr Adamczyk, Bartosz Opania, Paweł Domagała, Krzysztof Stelmaszyk, Dominika Kluźniak, Kamilla Baar
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.309
Godziny emisji
Rozwiń opis
Madzia odwiedza Szymona w więzieniu. Zieliński ma podbite oko i jest wściekły, że morderca jego matki jest na wolności a on siedzi. Madzia obiecuje, ze go stąd wyciągnie. Pod więzieniem czeka na nią w samochodzie Radosław. Madzia jest zła – nikt nie powinien ich razem zobaczyć. Na patrolu Ola jeździ z Borysem. Dowiaduje się jak trafił z jednostek specjalnych do policji. W domu po pracy odwiedza ją Mikołaj z prezentem dla Marka. Wkrótce pojawia się kolejny niespodziewany gość, któremu... (Polska 2017)

22:40 Na żywo
KFPP Opole - 54. KFPP w Opolu - Jan Pietrzak. Z PRL - u do Polski.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert legendy kabaretu, Jana Pietrzaka, który z młodymi artystami, wykona swoje słynne utwory. Poprowadzi też publiczność z PRL - u do Polski. Wyk.: Paulina Grochowska, Jan Pietrzak, Zespół Zayazd, Julia Heichel, Bartek Kurowski, Natalia Sikora i inn. (Polska 2017)

Reżyseria: Jan Pietrzak

Czas: 150min.
22:50
Nocny recepcjonista - Odc 5/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pine umacnia swą sytuację w otoczeniu Ropera i przejmuje od Corky’ego kierownictwo fikcyjnej firmy Tradepass. Wiadomo już, że Roper ma swoich ludzi w MI6, którzy starają się storpedować operację Angeli Burr. Okazuje się, że wystawiają fałszywe certyfikaty. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:30
Kolumbowie - odc. 3/5 - A jeśli będzie wiosna...
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gestapo wpada na ślad tajnej radiostacji zainstalowanej w mieszkaniu "Jerzego". Wszyscy obsługujący ją młodzi konspiratorzy zostają aresztowani. "Jerzy" dzięki przytomnie odegranej roli nieświadomego gospodarza domu, cudem wychodzi z opresji. (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Antonina Gordon Górecka, Piotr Pawłowski, Edward Wichura, Czesław Roszkowski, Stefan Friedmann, Tomasz Lengren, Bolesław Idziak, Halina Czengery Wołejko

Czas: 61min.
22:05
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe uczestnicy i nowe konkurencje! Ósma edycja jednego z najbardziej elektryzujących, telewizyjnych show w Polsce już we wrześniu w Polsacie! To już ósma edycja show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Ten fakt nie dziwi, bo śledzenie kulis skomplikowanych metamorfoz i ocenianie ich rezultatów należą do ulubionych rozrywek Polaków. Jesienią na scenie show zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w wylosowane ikony... (Polska, 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
22:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa sprawa morderstwa sędziego. Jagiełło ma podejrzenia wobec wysoko postawionych osób, uczestniczących w polowaniu, gdzie doszło do tragedii. Celowo poza komendą spotyka się z Pilarczyk i Sawickim w celu kontynuowania śledztwa. Osoba, która przyznała się do przypadkowego postrzelenia sędziego, jest prawdopodobnie podstawiona. Podejrzany wcześniej kryminalista, ulega śmiertelnemu wypadkowi. Wszystko się komplikuje w trakcie dochodzenia. Presja uczestników polowania, aby szybko zamknąć... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:45
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katniss i Peeta po wygraniu Głodowych Igrzysk stają się dla udręczonej ludności Panem symbolem walki o wolność. Wściekły dyktator Snow postanawia pozbyć się dwójki młodych bohaterów, organizując specjalne, jubileuszowe igrzyska, w których mają zginąć. (USA 2013)

Reżyseria: Neil Blomkamp
Obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks

Czas: 140min.
23:35
Sekrety mnichów - Pobożność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. o. Leon Knabit mówi, jak radzić sobie ze złością. W rozmowie z Judytą Syrek zdradzi tajemnicę, jak skutecznie i po chrześcijańsku znosić złośliwości innych ludzi. Zakonnik powie kto jest patronem ludzi złośliwych. Przepis: śledź z papryczką chilli. (Polska 2016)


Czas: 12min.
23:55
Henryk Wars - pieśniarz Warszawy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o wielkim polskim kompozytorze Henryku Warsie, którego twórczość i piosenki są powszechnie znane i do dziś chętnie wykonywane. Wars był również kompozytorem muzyki filmowej do ponad 50 filmów zrealizowanych w Polsce i ponad 60 w Hollywood. (Polska 2007)

Reżyseria: Wiesław Dąbrowski

Czas: 52min.
23:50
Paranormal Activity: The Marked Ones
film
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy

23:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na komendzie braki kadrowe. Do pary z Jaworem Kubis przydziela sam siebie. Kowal przynosi wieści o trupie w noclegowni. Znaleziony mężczyzna miał podcięte gardło. Policję wezwała kierowniczka ośrodka. Na miejscu kryminalni przesłuchują obecnych tam bezdomnych. Wszyscy odpowiadają tak samo, że nic nie widzieli, nic nie słyszeli, bo spali. Kubis od kolegi denata dowiaduje się, że zamordowany był kiedyś biznesmenem i miał rodzinę. Kryminalni postanawiają dotrzeć do byłej żony. Może rozmowa z... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
00:05
Gra o życie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Bohaterem jest policjant, który osiem lat temu wyleciał z pracy, rozwiódł się z żoną i zupełne zniszczył swoje relacje z 11-letnią córką. W najgorszym momencie swojego życia spotyka tajemniczego mężczyznę, który proponuje mu spłatę wszystkich jego długów i dodatkowe 100 tysięcy dolarów. Matt ma tylko wykonywać jego polecenia i odszukać troje wskazanych przez niego ludzi. Kiedy zdaje sobie jednak sprawę kim jest jego ostatni cel, musi zastanowić... (USA, 2008)

Reżyseria: Reiné Roel
Obsada: Steven Seagal, Lance Henriksen, McInerney Bernie, Calderon Paul, Corone Antoni, DeBona Rue, J. Nascarella Arthur, Matt Salinger, Ohno Toru
00:00
Dom Glassów: Dobra matka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały thriller, trzymający w napięciu do ostatniej minuty. Po stracie rodziców w tragicznym wypadku, nastoletnia Abby Snow i jej młodszy brat Ethan znajdują nowy dom u Eve (Angie Harmon) i Raymonda (Joel Gretsch) Goode'ów. Rodzeństwo wprowadza się do stojącego na uboczu domostwa swoich przybranych rodziców. Wkrótce jednak dzieci zdają sobie sprawę, że Goode'owie mają wobec nich swoje zamiary. Marzenia Abby i Ethana o miłości i bezpieczeństwie pryskają jak bańka mydlana. Ich... (USA, 2006)

Reżyseria: Steve Antin
Obsada: Harmon Angie, Gretsch Joel, Coleman Bobby, Hinson Jordan, Jason London
01:25
Weselna polka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frieder Schultz, wokalista niemieckiego zespołu rockowego, przyjmuje propozycję ojca swego kolegi i zostaje kierownikiem oddziału wielkiej korporacji we wschodniej Polsce. Wkrótce postanawia ożenić się z piękną Gosią i osiąść w kraju nad Wisłą na stałe. (Niemcy, Polska 2010)

Reżyseria: Lars Jessen, Przemysław Nowakowski
Obsada: Christian Ulmen, Katarzyna Maciąg, Fabian Hinrichs, Waldemar Kobus, Lukas Gregorowicz

Czas: 94min.
01:00
Rączka gotuje - Markam Kasinka Mała
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. Tym razem gości w a w menu swojska kiełbasa i schabowy z Kasinki Małej. (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 23min.
01:30
AgroSzansa - odc. 95/3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
01:45
Piaski. Opowieść o zwykłych ludziach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Mierzei Wiślanej znajduje się wioska rybacka Piaski. Mieszka w niej kilka pokoleń rybaków. Reportaż przedstawia ich w czasie połowów, a także w czasie wolnym od pracy, ich rozmowy, przemyślenia o ludziach, przemijaniu, pamięci, pokoleniach, czasie. (Polska 2014)


Czas: 22min.
01:35
Uwaga!, odc. 5072
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

01:55
Moc Magii, odc. 253/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cody Banks spędza lato w Kamp Woody, obozie treningowym dla młodych agentów CIA, z pozoru wyglądającym jak typowy ośrodek kolonijny. Chłopca odwiedzają rodzice i młodszy brat, nieświadomi, czemu faktycznie służy pobyt syna w takim miejscu. (USA, Kanada 2004)

Reżyseria: Kevin Allen
Obsada: Frankie Muniz, Anthony Anderson, Hannah Spearritt, Daniel Roebuck

Czas: 95min.
02:20
Ginące zawody - odc. 17 Pszczeli kolektyw
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony zanikającyn profesjom. (Polska 2007)


Czas: 14min.
02:35
Regiony z Historią - Legionowo
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten odcinek programu składa się z części: wczoraj i dziś. W części historycznej pokazujemy genezę powstania Legionowa, koszary wojskowe, podkreślamy zaangażowanie mieszkańców w powstanie warszawskie. W cz. "dziś" o dynamicznym rozwoju miasta. (Polska 2013)


Czas: 15min.
02:25
Tajemnice losu, odc.2798
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:00
Wielka piątka, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto największe cuda współczesnej inżynierii - najwspanialsze samoloty, samochody, statki, pociągi, fabryki i maszyny budowlane. W każdej z tych kategorii wybitni eksperci oraz światowej sławy inżynierowie specjalności lądowej, powietrznej i morskiej tworzą ranking pięciu najdoskonalszych osiągnięć ludzkiego geniuszu. Razem ze specjalistami zaglądamy do wnętrza porównywanych maszyn, obserwujemy ich pracę w różnych warunkach oraz analizujemy ich parametry, możliwości i atuty. Poznajemy także... (Wielka Brytania, 2013)

03:10
Operacja Samum
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wariacja na temat autentycznych wydarzeń. Chodzi o ujawnioną przez "Washington Post" brawurową akcję polskiego wywiadu w Iraku, przed wybuchem wojny w Zatoce Perskiej. CIA miała poprosić nasze służby o pomoc w wywiezieniu amerykańskich szpiegów. (Polska 1999)

Reżyseria: Władysław Pasikowski
Obsada: Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI

Czas: 88min.
03:00
Astronarium - (43) - "Astronomia popularna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2017)


Czas: 23min.
03:35
Henryk Wars - pieśniarz Warszawy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o wielkim polskim kompozytorze Henryku Warsie, którego twórczość i piosenki są powszechnie znane i do dziś chętnie wykonywane. Wars był również kompozytorem muzyki filmowej do ponad 50 filmów zrealizowanych w Polsce i ponad 60 w Hollywood. (Polska 2007)

Reżyseria: Wiesław Dąbrowski

Czas: 52min.
03:15
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.626
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Billboard
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się w interesującym środowisku reklamy. Pracownik jednej z licznych już teraz agencji reklamowych, wykonując swoje obowiązki, wpada w pasmo niezrozumiałych i przerażających wydarzeń. Zostaje wplątany w brutalne morderstwo... (Polska 1998)

Reżyseria: Łukasz Zadrzyński
Obsada: Rafał Maćkowiak, Andrzej Seweryn, Bogusław Linda, Piotr Fronczewski, Paweł Kukiz, Justyna Steczkowska, Piotr Gąsowski, Katja Gusiewa

Czas: 95min.
04:30
Polska z Miodkiem - (27) Kalisz
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii ważnych dla Polaków miejsc. Prof. Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
04:45
AgroMoc odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.843
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Bartek z Piekła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Jana Kowalewicza żyjącego na przełomie stuleci XIX i XX wieku w samotni w Boszkowie koło Leszna - pustelnika, znachora, poligloty i wielkiegi patrioty. (Polska 2013)


Czas: 15min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3813
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.847
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info