Program dla 2017-09-24 od do
22.09 23.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:30
Whisky dla aniołów
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie to paczka znajomych Robbie, Albert, Rhino i Mo. Robbie szczęśliwie unika więzienia za pobicie i w zamian zostaje skazany na prace społeczne, gdzie właśnie poznaje swoich kompanów. Opiekun grupy uczy go, jak rozpoznawać smaki whisky. (Wielka Brytania, Francja, Włochy 2012)

Reżyseria: Ken Loach
Obsada: Paul Brannigan, John Henshaw, Gary Maitland, Jasmine Riggins

Czas: 97min.
04:45
Galeria - odc. 75
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł wypytuje delikatnie Małgosię o to, gdzie i kiedy widziała Mirę. Dziewczynka mówi mu, że być może wcale nie widziała mamy, tylko chciałaby ją zobaczyć. Paweł i Hubert niepokoją się o Małgosię, zdając sobie sprawę, że sytuacja niedobrze na nią wpływa. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:55
Polska z Miodkiem - (28) Kielce
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii ważnych dla każdego Polaka miejsc. Profesor Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
05:15
Klan - odc. 3165
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maćkowi grozi kara za pobicie kolegi. Staje przed specjalną komisją, która ma rozstrzygnąć sprawę. Tadeusz postanawia przekazać okup, by odzyskać kolekcję numizmatyczną. Anna ostatecznie daje mu zgodę na wypłacenie ich wspólnych oszczędności. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Anna Matysiak, Piotr Swend, Ewa Kania

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3166
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabriela zniknęła. Po dłuższych poszukiwaniach matka Jacka odbiera telefon z kliniki w Białym Stoku z informacją, że właśnie tam się zjawiała i poszukuje swojej córki. Koziełło z powodu formalnych problemów nie może wypłacić z banku pieniędzy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Marek Lewandowski, Joanna Żółkowska, Andrzej Strzelecki, Tomasz Bednarek, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk

Czas: 21min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Strefa zdrowia odc. 1
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Statystyku są zatrważające. W Polsce rak zabija blisko 100 tys. osób rocznie. Większość bo prawie 94 tys. chorych umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Można jednak wiele zrobić, by chorobie zapobiec. (Polska 2017)


Czas: 11min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3819
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5079
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.851
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (357)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 221
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:10
Podróże z historią - odc. 25 Bursztynowym szlakiem
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O istnieniu szlaku bursztynowego dowiaduje się każdy uczeń na lekcji historii, ale jak w praktyce wyglądało jego funkcjowanie? Po co kupcy przemierzali tysiące kilometrów, aby kupić nieco złota północy, jak tradycyjnie określano bursztyn? (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:45
M jak miłość - odc. 1314
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marszałek martwi się o Magdę, bo nie wie, czy jego córka poradzi sobie jako samotna matka. Chodakowska dostaje w końcu rozwód i gdy wraca z sądu, postanawia umówić się na randkę z Budzyńskim. Marta przyjeżdża do Polski i przywozi wiadomości o Małgosi. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Maria Raczyńska - Wanda, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Maurycy Popiel - Olek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Julia Wróblewska - Zosia, Teresa Lipowska - Barbara

Czas: 44min.
06:15
Posmakuj Opolskiego - odc. 04 Opolskie karpiem stoi... zwłaszcza w okolicach Pokoju
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kołocz śląski był kiedyś ciastem obrzędowym, zwłaszcza weselnym. Ponoć tradycja jego wypieku sięga X stulecia. Wbrew temu co sugeruje nazwa, kołocz śląski nie jest okrągły, dlaczego? wyjaśnimy w dzisiejszym odcinku. (Polska 2015)


Czas: 14min.
06:30
Jak to działa - odc. 65 Świat bez ludzi
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku ciekawe roboty i automatyczne rozwiązania w naszym życiu: roboty: humanoidalne, roboty w fabrykach, chirurgiczne, ratujące ludziom życie. Są też roboty, stosowane tam, gdzie działanie człowieka byłoby dla niego niebezpieczne. (Polska 2014)


Czas: 22min.
06:50
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:45
Barwy szczęścia - odc. 1700
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia czuje się zmęczona i przytłoczona obowiązkami i kryzysem w związku z Łukaszem, a Marek, który rozpoczyna właśnie zajęcia indywidualne w Fitness Klubie, próbuje zaradzić złemu samopoczuciu Górki. Sadowski mówi ukochanej, że musi zostać w Białymstoku. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Glinka, Marcin Perchuć, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Witold Sosulski, Hubert Wiatrowski, Maria Dejmek, Mikołaj Krawczyk, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
07:00
Wiatr od morza - odc. 89
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
07:20
Nożem i widelcem - odc. 168 - Delikatne żeberka w słodkim i aromatycznym sosie curry
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:35
Kamień, nożyce, papier - Muzeum Zabawek
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Muzeum Zabawek można obejrzeć polskie zabawki z początku XX wieku. W reportażu przedstawimy najciekawsze eksponaty i związane z nini anegdoty. (Polska 2013)


Czas: 10min.
07:50
Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z 26. edycji międzynarodowych regat, odbywających się na bydgoskiej rzece tradycyjnie w pierwszą sobotę jesieni. (Polska 2017)


Czas: 60min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 30/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:00
Turbo Fast, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 25min.
08:30
Ziarno - Wierzę w Jezusa Chrystusa
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 22min.
08:20
Barwy szczęścia - odc. 1701
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zamienił on jej życie w piekło. Wilk jest wściekły, domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia ukochaną, że to kłamstwa i że padł ofiarą zemsty Jakubiaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Glinka, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Mikołaj Krawczyk, Michał Rolnicki, Karolina Porcari, Krzysztof Kiersznowski, Olga Jankowska, Marek Molak, Marianna Kowalewska

Czas: 24min.
08:50
Barwy szczęścia - odc. 1702
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciej, chcąc udowodnić, że jego żona kłamała na nagraniu przyprowadza do Natalii swoją córkę Weronikę. Dziewczynka pod dyktando ojca potwierdza, że jej mama ma problemy psychiczne. Tymczasem Oliwier szuka w Klemensie sojusznika, by ratować Zwoleńską. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Glinka, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Stanisława Celińska, Monika Dryl, Kazimierz Mazur, Zofia Zborowska, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski

Czas: 24min.
08:55
Pogoda - 24.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:55 Na żywo
Transmisja Mszy Świętej - Uroczysta Msza św. z katedry Opolskiej
transmisja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja Mszy Świętej z katedry Opolskiej. (Polska 2017)


Czas: 60min.
08:15
Dragons Race to the Edge, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:45
Dragons Race to the Edge, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 37/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1011
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:00
Biblia - Estera cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król perski Kserkses wydaje ucztę dla swoich poddanych, by zademonstrować swoje bogactwo i władzę. Pozbawia królową godności królewskiej, ponieważ odmawia ona pokazania się gościom. Po czterech latach Kserkses wybiera nową królową. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Raffaele Mertes
Obsada: Louise Lombard, Thomas Kretschmann, Juergen Prochnow, Ornella Mutti

Czas: 44min.
09:45
Biblia - Estera cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kserkses wybiera nową królową. To Żydówka Estera. Pewnego dnia krewny Estery - Marchodeusz nie chce złożyć pokłonu Hamanowi. Ten w zemście planuje zagładę wszystkich Żydów. Tylko Estera może uratować swój naród. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Raffaele Mertes
Obsada: Louise Lombard, Thomas Kretschmann, Juergen Prochnow, Ornella Mutti

Czas: 43min.
09:25
Barwy szczęścia - odc. 1703
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia na poważnie myśli o zmianach w swoim życiu. Mówi pracownikom, że planuje sprzedaż Fitness Klubu. Tymczasem Stefan próbuje mediować między córką a Łukaszem. Wkrótce między Górką a Sadowskim dochodzi do ostrej konfrontacji. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek, Katarzyna Sawczuk, Jakub Mróz, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Sebastian Stankiewicz, Emilia Warabida, Karolina Porcari

Czas: 24min.
09:55
Barwy szczęścia - odc. 1704
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta jedzie z córką do Warszawy na rozprawę rozwodową. Podczas podróży do jej przedziału wpada zazdrosna o Piotra Iga, między kobietami dochodzi do szarpaniny. Współpasażer Krzepiński oferuje Walawskiej swoją pomoc. Kajtek ma chwile załamania. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Zielińska, Piotr Jankowski, Ada Fijał, Helena Englert, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Gabriela Ziembicka, Olga Jankowska, Marek Molak, Marianna Kowalewska

Czas: 23min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Samoloty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ogromnym sukcesie produkcji "Auta" i "Auta 2" Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty". Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości... Dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej odwadze Dusty’emu udaje się... (USA, 2013)

Reżyseria: Klay Hall(1)
09:00
Król Lew II: Czas Simby
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzruszająca historia, wspaniała animacja i przebojowe piosenki w kontynuacji nagrodzonego Oscarem wielkiego hitu „Król Lew”. Po złych czasach panowania Skazy, Simba stara się przywrócić królestwu dawną świetność i dobrobyt poddanych, o które dbał jego ojciec. Ma nadzieję, że jego dzieło będzie kontynuować jego ukochana córeczka, ale mała, psotna i ciekawa świata Kiara pewnego dnia wymyka się spod kurateli Timona i Pumby i trafia do zakazanego miejsca, niepodlegającego władzy jej ojca. Tam... (Australia, USA, 1998)

Reżyseria: LaDuca Rob, Rooney Darrell
10:45
Zakochaj się w Polsce - odc. 41 Frombork
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Frombork - klejnot Warmii, jedno z najpiękniejszych miast północnej Polski i obowiązkowy przystanek dla każdego, kto wybiera się nad Zalew Wiślany. To miasto wybitnego uczonego nowożytnej Europy - Mikołaja Kopernika. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 21min.
10:30
Ukryte skarby - Szlak porwanego księcia, kościół końca świata i kwiaty jadalne...
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2017)


Czas: 22min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:40
Galileo, odc.636
Godziny emisji
Rozwiń opis
LASER POGODOWY Pamiętacie wybuch wulkanu na Islandii i całkowity paraliż transportu lotniczego? Pokażemy wam, jak w takich przypadkach bada się stężenie pyłów w atmosferze. JAK KUPIĆ MIESZKANIE W CHINACH W Chinach – podobnie jak w Polsce - jest duża presja posiadania własnego mieszkania. Ich ceny jednak są tak horrendalnie wysokie, że niektórzy, aby uzyskać zniżki postanawiają się rozwieść. JEDZENIE Z DRUKARKI 3D Kiedyś w restauracji wydrukowana była tylko karta dań. Dziś drukuje się też i... (Polska 2017)

11:10
Weterynarze z sercem - /18/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o pracy weterynarzy. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 25min.
11:40
Sekrety mnichów - Rodzinne kłótnie
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku "Sekretów mnichów" Judyta Syrek i o. Leon Knabit układają katalog "powodów kłótni rodzinnych". Alkohol w rodzinie, chęć dominacji, bezdzietność czy wreszcie zdrada to tematy, które mogą zrujnować związek. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 2min.
11:00
Rodzinne oglądanie - Japoński dziki rok
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poza gęsto zabudowanymi, pełnymi nowych technologii neonowymi miastami Japonii widać krajobraz stworzony przez krystalicznie czystą naturę. 73% powierzchni Japonii to niezamieszkane lasy, góry i wybrzeża, pełne różnorodnych gatunków fauny i flory. (Wielka Brytania 2014)


Czas: 43min.
11:55
Makłowicz w podróży. Bośnia i Hercegowina. Nad Sutjeską i Driną
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rzeka Sutjeska płynie przy granicy Bośni z Hercegowiną i Czarnogórą. Jej kanion nie jest długi, ma ponad 30 km. Wznosi się tu najwyższy szczyt Bośni Maglić (2386 m n.p.m.). Nazwą tej górskiej rzeki ochrzczono też park narodowy, utworzony tu w latach 60. (Polska 2016)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:15
Jak to działa - odc. 69 Automatyka i robotyka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie dekady, lecz jedynie lata dzielą nas od momentu, w którym wiele naszych zadań przejmą roboty. Komputery i urządzenia będą stawały się coraz bardziej interaktywne i autonomiczne. Będą w stanie podejmować coraz bardziej zaawansowane decyzje. (Polska 2014)


Czas: 20min.
11:40 Na żywo
Bieg po nowe życie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 6min.
11:50
Pod Tatrami - Święto ulicy Kościeliskiej
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2017)


Czas: 7min.
11:45
Dziennik cwaniaczka 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Trzecia część popularnej na całym świecie serii. Dla Grega Heffleya (Zachary Gordon) idealne wakacje nie oznaczają wyjazdów, uprawiania wszelakiej maści sportów i czasu na świeżym powietrzu. Jemu zamiast letniej bryzy bardziej odpowiada zapach coli, wycieczki ograniczył by najchętniej drogi potrzebnej na dotarcie przed telewizor, wszelkie sporty zaś z chęcią wymieni na joypada. Niestety, ojciec Grega, Frank (Steve Zahn), postanawia zmusić syna do wykorzystania wakacji na... (USA, 2012)

Reżyseria: David Bowers(1)
Obsada: Bostick Devon, Rachael Harris, Robert Capron, Steve Zahn, Zachary Gordon
11:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 3/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci odcinek „Kobiety Na Krańcu Świata” zrealizowany w Japonii, będzie prawdziwym zaskoczeniem. Kiedy wydaje się, że Martynę niewiele już może zdziwić, postanawia poznać kobietę-lalkę. Podróżniczka jedzie do Tokio by spotkać się z mężczyzną, który zakochał się w Megumi. Praktyczni Japończycy coraz częściej zamiast szukać prawdziwej miłości, zastępują ją plastikową. Zawierają nawet związki małżeńskie ze sztucznymi kobietami. Szacuje się, że w Kraju Kwitnącej Wiśni żyje aż 20 tysięcy... (Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 818
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:45
Bohater ostatniej akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Danny Madigan, jedenastoletni miłośnik kina akcji, jest zafascynowany postacią superpolicjanta Slatera (Schwarzenegger). Za sprawą otrzymanego od przyjaciela magicznego biletu przenosi się w świat swojego ekranowego idola, a dzięki znajomości fabuły pomaga głównemu bohaterowi wyjść cało z niejednej opresji. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy filmowy bandyta kradnie chłopcu połówkę biletu i przedostaje się za jego pomocą do realnego... (USA, 1993)

Reżyseria: McTiernan John
Obsada: Schwarzenegger Arnold, F. Murray Abraham, Austin O'Brien, Dance Charles, Anthony Quinn, Carney Art, Frank McRae
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 40min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy na świecie cukierniczy talent - show. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 55min.
12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:10
Diagnoza, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna nadal nic nie pamieta. Szuka w szpitalu innych pasażerów autobusu, by z nimi porozmawiać i być może dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Prosi również o zwrot swoich rzeczy, wśród których powinien być telefon. Gdy Marta przynosi je Annie, okazuje się, że jej torebka jest niemalże pusta i nie ma w niej komórki. Annę zaczyna też dręczyć przerażający sen. Widzi w nim swoje zakrwawione ręce. Zaczyna podejrzewać, że zrobiła coś strasznego. Krew na rękach, brak bliskich, którzy by jej szukali... (Polska)

13:05
BBC w Jedynce - Atlantyk. Prąd życia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Oceanie Atlantyckim. Historie o tym dzikim akwenie pozwolą odkryć jego tajemnice od mrocznych głębin, aż po dzikie wybrzeża i niezwykłe wysp. Poznamy żyjących tam ludzi i dzikie zwierzęta, których życie jest kształtowane przez rytm wód. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Dan Rees

Czas: 50min.
13:40
Bake off - Ale przepis - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konkurs kulinarny. (Polska 2017)


Czas: 8min.
13:05 Na żywo
Bieg po nowe życie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
13:25
Pogoda - 24.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:35
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
13:50
Pszczółka Maja: Film
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Wszyscy Maję znają i kochają" jak śpiewał Zbigniew Wodecki. Bohaterowie jednej z najpopularniejszych serii animowanych na świecie: sympatyczna pszczółka Maja, Gucio, Pasikonik Filip i inni mieszkańcy łąki powracają w pełnometrażowej animacji. W polskiej wersji językowej m.in. Teresa Lipowska, czyli Klementyna z serialu "Pszczółka Maja", Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Ibisz i Agnieszka Kunikowska. Maja urodziła się w perfekcyjnie zorganizowanym... (Australia, Niemcy, 2014)

Reżyseria: Alexs Stadermann(1)
13:10
Druga szansa, sez. 4, odc. 2/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika powoli wraca do świata – ma więcej energii, a na jej twarzy częściej widać uśmiech, choć wciąż nie jest jej łatwo żyć bez Marcina. Mimo to daje się namówić Borysowi na wieczorne wyjście do restauracji, a także dzięki namowom Oli postanawia odrzucić swoje obawy wobec Piotra i zaangażować się w organizację imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Zaprasza do pomocy zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Justynę oraz Sarę. Wsparcie medialne dla eventu Boreckiej obiecuje Adam, który jest szefem stacji... (Polska)

14:15
Ranczo - odc. 129 (seria X, odc. 12) - Ochotnicza straż kobiet
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezes Kozioł postanowił wykorzystać ostatnie chwile przed wyborami na samokształcenie. Doktorowa nabrała wiatru w skrzydła i z ogromnym entuzjazmem zabrała się do prac nad uruchomieniem domu Samotnej Matki. Nie wszyscy jednak ten entuzjazm podzielają. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: , Agnieszka Pawełkiewicz, Artur Barciś, Cezary Żak, Ewa Kuryło, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Katarzyna Żak, Marta Chodorowska, Marta Lipińska, Paweł Królikowski

Czas: 43min.
14:00
Familiada - odc. 2392
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Koło fortuny - odc. 13 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
14:05 Na żywo
Bieg po nowe życie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
14:20
Złoto
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1945 roku Włodzimierz Kalita zostaje burmistrzem miasteczka niemal całkowicie zniszczonego przez Niemców. Najważniejsze obiekty zrównano z ziemią. Tymczasem setki ludzi oczekują od nowych władz mieszkań, pracy i jedzenia. (Polska 1974)

Reżyseria: Sylwester Szyszko
Obsada: Janusz Kłosiński, Halina Kowalska, Wacław Kowalski, Franciszek Trzeciak, Witold Pyrkosz, Janusz Bukowski, Marian Glinka

Czas: 57min.
14:10
Mam talent, sez. 10, odc. 3/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent”... (Polska)

14:20
Wyścig
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Joe Tanto (Stallone), utalentowany kierowca rajdowy, który kilka lat wcześniej przerwał karierę powraca na tor, za sprawą Carla Henry'ego (Burt Reynolds), który przyjmuje go do swojego zespołu, aby pomógł okiełznać emocje i dać kilka wskazówek nowemu, świetnie zapowiadającemu się kierowcy Jimmy'emu Blyeowi, który ma realne szanse na zdobycie tytułu mistrza świata i pokonanie swego największego rywala Beau Brandenburga (Schweiger)…... (USA/Kanada/Australia, 2001)

Reżyseria: Renny Harlin
Obsada: Stallone Sylvester, Burt Reynolds, Pardue Kip, Edwards Stacy, Til Schweiger
15:10
The Wall. Wygraj marzenia - /1/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek teleturnieju to występ jednej, wyjątkowej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. (Polska 2017)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 45min.
15:55
Polski grill
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 20min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 678 Serce i rozum
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tretter i Van Graaf robią wszystko, by ratować szpital i zakładają fundację Przyjaciele Leśnej Góry. Tymczasem Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Z kolei profesor Bart nadal nie umie porozumieć się z Borysem. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Anna Karczmarczyk - Ola, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Michał Żebrowski - Falkowicz, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska

Czas: 48min.
15:25
Powiernik duszy. Kardynał Marian Jaworski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O bliskim przyjacielu Jana Pawła II kard. Marianie Jaworskim, kierowniku duchowym kard. Karola Wojtyły, arcybiskupie lwowskim, wieloletnim zwierzchniku episkopatu rzymskokatolickiego na Ukrainie. Kapłan udzielił Papieżowi sakramentu namaszczenia chorych. (Polska 2014)

Reżyseria: Bogusława Stanowska-Cichoń

Czas: 34min.
15:45
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym... (Polska, 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
15:55
Shrek Trzeci
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bycie królem to zdecydowanie nie jest zajęcie dla każdego - zwłaszcza dla ogra, którego zapach przypomina smród oparów unoszących się nad najdalszymi ostępami bagniska. Ostatnią rzeczą, jakiej pragnął Shrek poślubiając Fionę, było panowanie nad królestwem Zasiedmiogórogrodu. Kiedy jednak jego teść, król Harold zaczął chorować, to właśnie Shrek został kandydatem do korony. Teraz, jeśli niechętny nowym obowiązkom kandydat na króla nie znajdzie godnego zastępcy, do końca życia będzie wkręcony w... ( USA 2007)

Reżyseria: Chris Miller
Obsada: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews, John Cleese, Rupert Everett, Eric Idle, Justin Timberlake
16:25
Sonda 2 - (61)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czwartym sezonie znowu pojawią się goście odcinków, którzy wspólnie z doktorem Rożkiem w pasjonujący sposób przedstawią widzom teorie naukowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 25min.
16:20
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (5) Dolny Śląsk
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 41min.
16:10 Na żywo
Dzień na wyścigach - Służewiec 2017 - Wielka Warszawska
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień na wyścigach Służewiec 2017 - Wielka Warszawska. (Polska 2017)


Czas: 40min.
16:55
1200 Muzeów odc. 9 - Pamiątki PRL - u
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta w warszawskich muzeach - Muzeum Plakatu w Wilanowie, Muzeum Neonów, Muzeum Karykatury. Widzowie odbędą swoistą podróż w lata 60. i 70. ubiegłego wieku. Był to okres międzynarodowych sukcesów polskich artystów. (Polska 2015)


Czas: 24min.
16:55
Poszukiwacz przygód: Klątwa skrzyni Midasa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starożytne zagadki, potęga zła i przygody nieustraszonego bohatera w fantastycznym królestwie, gdzie króluje złowroga magia… Życie siedemnastoletniego Mariah zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jego rodzice znikają, a młodszy brat zostaje porwany. Idąc tropem tajemniczych wskazówek, Mariah trafia do majestatycznego i ponurego przybytku, gdzie odkrywa królestwo potworów porywających dzieci, śmiertelnie niebezpiecznych sekretów i zaginiony artefakt o niezwykłej mocy.   Dla małoletnich od... (Belgia, Hiszpania, Wielka Brytania, 2014)

Reżyseria: Newman Jonathan
Obsada: Headey Lena, Neill Sam, Sheen Michael
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 120 (seria X odc. 3) - Kwestia zaufania
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant Mędrzak spędza noc w mieszkaniu ukochanej Barbary. Nad ranem znajduje ją martwą. Dla Górskiego śledztwo staje się wyzwaniem. Nie może wykluczyć swojego szefa z kręgu podejrzanych. Ślady znalezione przy ofierze należą do komendanta. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Janusz Chabior, Zbigniew Lesień, Zbigniew Suszyński, Elżbieta Jodłowska, Karol Stępkowski, Halina Chmielarz

Czas: 43min.
17:05
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (6) Pomorze
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 40min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Maria i jej mąż, Jan tuż przed emeryturą znaleźli się w dramatycznej sytuacji. Ich syn i jego żona nie poradzili sobie z wychowaniem trojga dzieci. Z powodu awantur i przemocy w domu trzech chłopców miało trafić do obcej rodziny zastępczej lub domu dziecka. Decyzja zapadła błyskawicznie, dziadkowie chcieli, żeby Hubert, Patryk i Marcel trafili pod ich opiekę. Po kilku rozprawach sąd przyznał dziadkom status rodziny zastępczej. Pani Maria i pan Jan mieszkali w niewielkim mieszkaniu wraz... (Polska, 2017)

Reżyseria: Olejnik Agnieszka
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:40
Jaka to melodia? - odc. 3613
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Pod wspólnym niebem - odc. 2 Buenas noches
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monteccy wprowadzili się w do graciarni z meblami, do której mają prawo wchodzić wyłącznie przez okno. Bożena Kapulecka dowiaduje się od męża, że na razie nic się nie da z tym zrobić i będą mieli pod nosem obcych ludzi. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Drzewo marzeń, odc. 4/9
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn. (Polska 2017)


Czas: 25min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Państwo w Państwie, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” ubiegłej jesieni świętowało swoje piąte urodziny. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to... (Polska, 2017)

19:00
Fakty, odc. 7207
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7190
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7187
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5080
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.637
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST RĘKA BUDDY? Ręka Buddy to stara odmiana cytronu, czyli dużej cytryny. Opowiemy o jego pochodzeniu i właściwościach. HISTORIA CHIŃSKIEGO ZAMKU Emerytowany profesor sztuki postanowił wybudować samodzielnie wielki zamek. Dziś jest to cel wycieczek. BAR Z SARDYNKAMI Pewien kucharz otworzył bar, w którym podaje tylko najróżniejsze sardynki w puszce. CZY APLIKACJE SPOWALNIAJĄ TELEFON Podobno, im więcej mamy uruchomionych aplikacji, tym szybciej padnie nam bateria w telefonie. Sprawdzimy... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:05
PZU Maraton Warszawski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieg Niepodległości PKO Maraton Warszawski. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 16 (seria II odc. 3) - Kontrabanda
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konflikt w domu profesora został rozwiązany w zaskakujący dla wszystkich domowników sposób, najbardziej zaskoczona tym finałem jest Halina, która odwdzięcza się byciem synową idealną. Polina, Jacek i Swieta na wycieczkach do Lwowa zarabiają coraz więcej. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
20:05
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (7) Łódzkie i Świętokrzyskie
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 53min.
20:00
W rytmie serca, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria wciąż ukrywa przed Adamem, że to właśnie on jest ojcem Grzesia - i okazuje byłemu ukochanemu coraz większy chłód. Tymczasem doktor Żmuda nadal chce wyjechać na misję i sprzedaje mieszkanie po ojcu Oldze Krajno, lokalnej bizneswoman. A doktor Zych zdradza mu, że Olga była kiedyś kochanką Edwarda Wilczyńskiego – i że to właśnie przez nią rozpadła się rodzina Adama… Z kolei do przychodni trafia dziewczyna w zaawansowanej ciąży: Agata. Przyszła matka tuż po porodzie chce oddać dziecko do... (Polska, 2017)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Polk Piotr, Fronczewski Piotr, Foremniak Małgorzata, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Jarmołowicz Joanna, Czerwińska Magdalena
20:00
MasterChef, sez. 6, odc. 3/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczne jury, magia smaków i wielkie emocje – to znaki rozpoznawcze tego programu. Nic więc dziwnego, że od ponad pięciu lat „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Nadchodząca jesień zapowiada się niezwykle zaskakująco. Dopracowane w najmniejszym szczególe potrawy, wyjątkowi goście oraz dalekie kulinarne podróże. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek… W tym sezonie Magda Gessler i Michel Moran przygotują dla uczestników także...

20:00
Champion 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Supergwiazdor światowego boksu przyjeżdża do Rosji kręcić reklamówkę popularnej wódki. Mistrz czuje się tym zniesmaczony, ale szybko okazuje się, że podróż do Rosji wcale nie jest nudna...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2006)

Reżyseria: Florentine Isaac
Obsada: Adkins Scott, Binev Velizar
21:10
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 3
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten odc. to czas wyborów. Spośród osób deklarujących chęć życia na wsi, rolnicy muszą wybrać kilka, przed którymi otworzą drzwi swoich domów i swoich serc. To jeden z najtrudniejszych momentów programu. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 46min.
21:10
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (8) Małopolska i Podkarpacie
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 52min.
21:05
Kabaret na żywo (Kabaret na żywo), odc.22 Cezary Pazura
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych... (Polska, 2017)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:35
Con Air: Lot skazańców
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity film sensacyjny zrealizowany w gwiazdorskiej obsadzie. Samolot, którym przewożeni są niebezpieczni więźniowe, zostaje przez nich porwany. Porywacze stawiają warunki nie do spełnienia. Jedyną szansą na odzyskanie kontroli przez władze jest pomoc znajdującego się na pokładzie byłego szeryfa, skazanego za nieumyślne zabójstwo. W filmie występują m.in.: Nicolas Cage, John Malkovich, John Cusack, Steve Buscemi, Ving Rhames czy Danny Trejo., napisy ( USA 1997)

Reżyseria: Simon West
Obsada: Nicolas CageJohn Cusack, Ving Rhames, Colm Meaney, Monica Potter, Mykelti Williamson, Danny Trejo, Steve Buscemi
22:10
Zakochana Jedynka - Szkoła stewardes
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna, którą przyjemnie się ogląda. Jej ozdobą jest posągowa blondynka Gwyneth Paltrow. Donna Jensen mieszka w miasteczku Silver Springs w Newadzie ze swoją hałaśliwą i prostacką rodziną, której nawet ona nie może już znieść. (USA 2003)

Reżyseria: Bruno Barreto
Obsada: Gwyneth Paltrow, Candice Bergen, Rob Lowe, Christina Applegate

Czas: 83min.
22:20
Kino bez granic - Whisky dla aniołów
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie to paczka znajomych Robbie, Albert, Rhino i Mo. Robbie szczęśliwie unika więzienia za pobicie i w zamian zostaje skazany na prace społeczne, gdzie właśnie poznaje swoich kompanów. Opiekun grupy uczy go, jak rozpoznawać smaki whisky. (Wielka Brytania, Francja, Włochy 2012)

Reżyseria: Ken Loach
Obsada: Paul Brannigan, John Henshaw, Gary Maitland, Jasmine Riggins

Czas: 97min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 24.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Wojna domowa - odc. 4/15 - Pierwszy dzień
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W mieszkaniu pani Ireny i jej męża pojawia się Anula. W związku z rozwodem rodziców siostrzenica pani domu zatrzyma się tutaj na dłuższy czas i będzie chodziła do tej samej szkoły, co Paweł. Chłopak z przyjemnością nawiązuje znajomość z nią. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Anna Jaraczówna

Czas: 29min.
22:00
Milczenie owiec
Godziny emisji
Rozwiń opis
FBI bezskutecznie tropi sprawcę serii morderstw popełnianych ze szczególnym okrucieństwem. Agenci zdają sobie sprawę, że aby powstrzymać nieuchwytnego szaleńca muszą lepiej zrozumieć jego psychikę i zachowania. Światło na nie może rzucić genialny psychiatra i okrutny morderca-kanibal w jednej osobie – Hannibal Lecter (Anthony Hopkins), w którego zbrodniach widać istotne podobieństwa do obecnej serii. Szanse na skłonienie do współpracy odsiadującego wyrok Lectera wydają się nikłe, ale udaje... (USA, 1991)

Reżyseria: Demme Jonathan
Obsada: Anthony Hopkins, Bonney Lawrence A., Foster Jodie, Hopkins Anthony, Jodie Foster
23:45
Szybcy i wściekli
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się w środowisku uczestników nielegalnych, nocnych wyścigów samochodowych organizowanych na ulicach Los Angeles. Przestały one być rozrywką grupki zapaleńców, przyciągają coraz więcej ryzykantów i coraz szerszą publiczność. (USA, Niemcy 2001)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Vin Diesel, Beau Holden, Paul Walker, David Douglas

Czas: 102min.
23:00
Na całe życie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niecodzienna historia miłosna Michała i Meli (Zofii i Alfreda) osadzona w realiach II wojny światowej. Portret ich ogromnej miłości, która przetrwała niezwykłe przeciwności losu. Reportaż zaczyna się promocją książki opowiadającej o życiu bohaterów. (Polska 2015)


Czas: 22min.
23:30
Wiatr od morza - odc. 89
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
23:55
Polska zza siódmej miedzy odc. 4
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypominienie twórczości Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych "Polska zza siódmej miedzy", które powstały w latach 19691971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 41min.
23:05
Trans
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller pełen przemocy i odważnych scen erotycznych. Simon (James McAvoy) pracuje w prestiżowym domu aukcyjnym w Londynie. Doświadczenie nauczyło go, że w sytuacji kryzysowej, nie warto być bohaterem, bo żadne dzieło sztuki nie jest warte życia. A jednak, kiedy celem kradzieży staje się warte miliony dolarów dzieło Goi, Simon zapomina o złotej maksymie, co przypłaca urazem głowy i amnezją. Wkrótce okazuje się, że obraz nie trafił do zleceniodawcy kradzieży, Francka (Vincet Cassel), tylko... (Wielka Brytania/USA/Francja, 2013)

Reżyseria: Danny Boyle(1)
Obsada: Cassel Vincent, Matt Cross, McAvoy James, Rosario Dawson, Sapani Danny
23:55
Kac Vegas
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nagrodzona Złotym Globem komedia opowiadająca o perypetiach grupy przyjaciół, którzy, budząc się po suto zakrapianym wieczorze kawalerskim, próbują odtworzyć wydarzenia minionej nocy. Okazuje się, że przyszły pan młody zaginął, w łazience znajduje się tygrys, w szafie płaczący niemowlak, jeden z nich wziął ślub ze striptizerką, a ich tropem podąża azjatycki gangster wraz z grupą typów spod ciemnej gwiazdy., napisy ( USA/Niemcy 2009)

Reżyseria: Todd Phillips
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Heather Graham, Sasha Barrese, Jeffrey Tambor, Mike Tyson
00:10
Mój tydzień z Marilyn
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1956 r. , u szczytu kariery, Marilyn Monroe przyleciała do Anglii na zdjęcia do komedii "Książę i aktoreczka", w którym grała u boku Laurence’a Oliviera. Hollywoodzka gwiazda poznała młodego asystenta reżysera, Colina Clarka, który napisał pamiętnik. (USA, Wielka Brytania 2011)

Reżyseria: Simon Curtis
Obsada: Michelle Williams, Kenneth Branagh, Dougray Scott, Eddie Redmayne, Judi Dench

Czas: 94min.
00:40
Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 rozmarzenie popołudnia
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2010)


Czas: 6min.
00:50
Nożem i widelcem - odc. 168 - Delikatne żeberka w słodkim i aromatycznym sosie curry
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
00:25
Następny jesteś ty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie, kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą. Uznany za jeden z najinteligentniejszych i najstraszniejszych filmów ostatnich lat, pierwszorzędnie gra ze schematem gatunku zwanego „home... (USA, 2011)

Reżyseria: Wingard Adam
Obsada: Bowen AJ, Swanberg Joe, Vinson Sharni
01:40
Jaka to melodia? - odc. 3613
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 41min.
01:05
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
01:45
Złoto
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1945 roku Włodzimierz Kalita zostaje burmistrzem miasteczka niemal całkowicie zniszczonego przez Niemców. Najważniejsze obiekty zrównano z ziemią. Tymczasem setki ludzi oczekują od nowych władz mieszkań, pracy i jedzenia. (Polska 1974)

Reżyseria: Sylwester Szyszko
Obsada: Janusz Kłosiński, Halina Kowalska, Wacław Kowalski, Franciszek Trzeciak, Witold Pyrkosz, Janusz Bukowski, Marian Glinka

Czas: 57min.
01:20
Więzień labiryntu: Próby ognia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja drugiego tomu bestsellerowej trylogii fantastycznej Jamesa Dashnera. Okazuje się, że labirynt był tylko początkiem, a na bohaterów czeka jeszcze więcej niespodzianek, pułapek i mylnych tropów. Thomas (Dylan O'Brien) był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów, okazuje się jednak, że tajemnicza organizacja "Dreszcz" nie zakończyła swych koszmarnych eksperymentów. Wszystko co się wydarzyło stanowiło tylko wstęp do... (USA, 2015)

Reżyseria: Wes Ball(1)
Obsada: Aidan Gillen, Clarkson Patricia, Darden Dexter, Dylan O'Brien, Giancarlo Esposito, Ki Hong Lee, Scodelario Kaya, Thomas Brodie-Sangster
02:35
Biblia - Estera cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król perski Kserkses wydaje ucztę dla swoich poddanych, by zademonstrować swoje bogactwo i władzę. Pozbawia królową godności królewskiej, ponieważ odmawia ona pokazania się gościom. Po czterech latach Kserkses wybiera nową królową. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Raffaele Mertes
Obsada: Louise Lombard, Thomas Kretschmann, Juergen Prochnow, Ornella Mutti

Czas: 44min.
02:00
Psy 2. Ostatnia krew
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja "Psów 2" rozpoczyna się w momencie, gdy po 4 latach spędzonych za kratkami Maurer wychodzi na wolność. Zostaje zaangażowany przez Radosława Wolfa, handlarza bronią, który właśnie wrócił z Serbii. Maurer wciąga do gangu dawnego kolegę z policji... (Polska 1994)

Reżyseria: Władysław Pasikowski
Obsada: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz

Czas: 98min.
02:45
Pamięć domu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlasie do dziś cechuje niepowtarzalny krajobraz, wzbogacony niespotykaną w innych częściach Polski architekturą drewnianą. Niestety, w ostatnich latach, zachodzą w nim, nieodwracalne zmiany. (Polska 2012)

Reżyseria: Beata Hyży-Czołpińska

Czas: 47min.
02:15
Uwaga!, odc. 5080
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35
Moc Magii, odc. 261/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:30
Na Patrolu, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Policjanci zostali wezwani na szosę, gdzie wydarzył się wypadek. Pogotowie ratunkowe jest już w drodze. Pewien mężczyzna chciał urządzić sobie wycieczke motocyklową razem ze swoim 10-letnim bratankiem. Jadąc zdecydowanie za szybko, przy predkosci okolo 120 km/h, mężczyzna zaczął nagle hamować na zakręcie. Chłopak nie dał rady utrzymać się na motorze i spadł z niego przy prędkosci 50 km/h. Na szczęscie był odpowiednio ubrany i wypadł bezposrednio na pole co zapobiegło... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wrzosek Robert
03:35
Biblia - Estera cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kserkses wybiera nową królową. To Żydówka Estera. Pewnego dnia krewny Estery - Marchodeusz nie chce złożyć pokłonu Hamanowi. Ten w zemście planuje zagładę wszystkich Żydów. Tylko Estera może uratować swój naród. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Raffaele Mertes
Obsada: Louise Lombard, Thomas Kretschmann, Juergen Prochnow, Ornella Mutti

Czas: 43min.
03:50
Tato
dramat obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał jest operatorem filmowym, ma żonę Ewę i siedmioletnią córkę Kasię. Nie pracująca żona zajmuje się dzieckiem. Pewnego wieczoru Ewa dokonuje samookaleczenia. Tymczasem Michał porywa własną córkę i dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe kłopoty... (Polska 1995)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska, Teresa Lipowska, Cezary Pazura, Krystyna Janda, Renata Dancewicz, Daria Trafankowska, Bronisław Wrocławski, Krzysztof Kumor

Czas: 110min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.631
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. Tajemnica kurowskiej świątyni - odsłona druga
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
04:15
Tajemnice losu, odc.2803
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.848
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Wiatr od morza - odc. 89
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
05:45
1200 Muzeów odc. 9 - Pamiątki PRL - u
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta w warszawskich muzeach - Muzeum Plakatu w Wilanowie, Muzeum Neonów, Muzeum Karykatury. Widzowie odbędą swoistą podróż w lata 60. i 70. ubiegłego wieku. Był to okres międzynarodowych sukcesów polskich artystów. (Polska 2015)


Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3820
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.852
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info