Program dla 2017-09-27 od do
24.10 25.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Samowolka
dramat obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy życia w koszarach, a zwłaszcza patologiczne zjawisko tzw. fali. Feliks Falk odważył się pokazać prawdę o zasadniczej służbie wojskowej. Gros uwagi poświęcił jednak perypetiom głównego bohatera w świecie cywilnym. (Polska 1993)

Reżyseria: Feliks Falk
Obsada: Robert Gonera, Aleksander Gawek, Paweł Iwanicki, Mariusz Jakus, Krzysztof Zaleski, Michal Żebrowski, Renata Dancewicz

Czas: 61min.
04:50
AgroSzansa - odc. 96/4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3615
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:50
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3822
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5082
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 145 "Tradycyjnie nowoczesne święta" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych. Ludwik ubiera choinkę. Rodzice proponują Tomkowi, żeby zaprosił swoją dziewczynę na święta. Natalia z Ludwikiem spędzają świąteczny wieczór sami w domu i wspominają święta, kiedy się zaręczyli. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Halina Skoczyńska, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2017)


Czas: 21min.
06:00
Plebania - odc. 957
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Grzegorz Stosz, Agnieszka Włodarczyk, Patrycja Szczepanowska, Wojciech Błach, Marta Kumik, Aleksandra Kisio, Wojciech Dąbrowski

Czas: 19min.
06:20
Opowieść o Bolku, psie co promem pływał
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ile ma dokładnie lat tego nikt nie wie. Jest klasycznym podrzutkiem, którego wszyscy, jeśli nie pokochali natychmiast, to polubili za jego pospolitość i normalność. Bolek jest zwykłym kundlem, który na swój dom wybrał przeprawę promową w Świnoujściu. (Polska 2014)


Czas: 12min.
06:35
Nie chcę stąd wyjeżdżać
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boczna droga na trasie między Lublinem a Bogucinem. Wieś Dąbrówka. Spadochroniarz z Lublina odkrył wieś i jej mieszkańców. Galeria postaci z biedą, trudnymi doświadczeniami życia, chorobami, ale z talentami i poczuciem, że tam jest ich miejsce na ziemi. (Polska 2014)


Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 1/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler – niepodzielnie panująca królowa polskiej kuchni, nie próżnuje! Z kolejnymi rewolucjami dotrze w każdy zakamarek Polski, żeby pomóc restauratorom w ratowaniu ich biznesu. Niczym detektyw wytropi złej jakości produkty, a upartym właścicielom utrze nosa. To cała ona! Na głowie burza loków, w głowie mnóstwo pomysłów, a na dłoni - serce do gotowania. „Kuchenne rewolucje” także w tym sezonie godnie powalczą o miano najlepiej oglądanego programu kulinarnego. Tragedię zamienić w... (Polska)

06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons’ Den - jak zostać milionerem” to niezwykły program w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy otrzymują niezwykłą szansę zaprezentowania swojego pomysłu piątce doświadczonych milionerów biznesmenów, którzy, jeśli pomysł uznają za dobry, gotowi są - w zamian za odpowiedni procent udziałów – wesprzeć go finansowo. Żeby jednak skłonić doświadczonego biznesmena do wyłożenia swoich własnych pieniędzy (oferowane w „Dragons’ Den” środki pochodzą z osobistego majątku... (Polska 2011)

07:05
M jak miłość - odc. 130
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasio skarży się Jackowi, że nie czuje się dobrze w domu, od kiedy wprowadził się do nich Roman. Jaś i jego brat są wiecznie strofowani i musztrowani. Jacek musi stawić się w sądzie. Nie ma z kim zostawić Jasia. (Polska 2003)

Reżyseria: Piotr Wereśniak, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 14/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 45 Widok z mostu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Pani Weronika i jej chłopcy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret Weroniki Sebastianowicz, żołnierza AK odznaczonej Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. To historia wyjątkowej kobiety i wielkiej patriotki. (Polska 2012)

Reżyseria: Artur Pilarczyk

Czas: 39min.
08:40
Król Edward
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o legendarnej postaci szczecińskiego boksu, Edwardzie Królu. Zasłużonym zawodniku, wychowawcy młodzieży, trenerze. Pełnym ciepła i empatii człowieku. W reportażu wykorzystano unikatowe materiały archiwalne obrazujące karierę pana Edwarda. (Polska 2014)


Czas: 15min.
08:00
Trudne sprawy, odc.481
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika Tomczyk (44 l.) mieszka w Szczecinie razem ze swoim mężem, Januszem (48 l.) i ich dziećmi - Szymonem (15 l.) i Mają (16 l.). Od kilku lat Janusz, sprzedawca w supermarkecie, bardzo się zaniedbuje: myje się maksymalnie raz na tydzień i niechętnie zmienia swoje brudne ubrania. Jego rodzina brzydzi się jego nieprzyjemnego zapachu. Jednak Janusz nie chce nic o tym słyszeć i staje się co raz bardziej kapryśny i mrukliwy. Zaniedbany ojciec rodziny zostawia wszędzie w mieszkaniu swoje... (Polska, 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2089
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:10
Sonda 2 - (61)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czwartym sezonie znowu pojawią się goście odcinków, którzy wspólnie z doktorem Rożkiem w pasjonujący sposób przedstawią widzom teorie naukowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 20min.
09:40
Jak to działa - odc. 140 Jak działa ptak?
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trudno mówić o ptakach, nie wspominając o ich niezwykłych umiejętnościach - o lataniu. W drodze ewolucji musiało wykształcić się wiele mechanizmów umożliwiających ptakom oderwanie się od ziemi. Powiemy też o postrzeganiu barw i rytuale dziobania. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 27.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.688
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Malanowski i Partnerzy” to cieszący się od lat ogromną popularnością, serial kryminalny. Tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi najbardziej znanego biura detektywistycznego z Bronisławem Malanowskim na czele. Poszukują zaginionych, śledzą niewiernych małżonków, rozwiązują na pozór często błahe, a w rzeczywistości trudne ludzkie problemy. Detektywi z biura „Malanowski i Partnerzy” to drużyna zawodowców. By rozwiązać sprawy i przechytrzyć podejrzanych o łamanie prawa,... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.689
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze detektywów pojawia się Wanda Szarek. Kobieta pokazuje Malanowskiemu na swoim telefonie nagranie, na którym jej syn Patryk błaga ją, żeby zapłaciła za niego okup. Chłopak został porwany. A jeśli porywacze nie dostaną pieniędzy – 2 tys. złotych, zabiją go. Wanda nie wydaje się specjalnie przejęta. Jej zdaniem Patryk upozorował wszystko, żeby wyciągnąć od niej pieniądze na nieustające balangi. Chce, by detektywi złapali jej syna na gorącym uczynku i uświadomili mu, że to, co robi, jest... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Korzenie: następne pokolenia - odc. 11/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alex rezygnuje ze studiów. Ojciec przekonuje go, by wstąpił do straży przybrzeżnej. Na przepustce poznaje piękną Nan, zakochuje się i prosi ją o rękę. Koledzy z okrętu zauważają, że ma zdolności literackie i proszą go, by pisał w ich imieniu listy miłosne. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 47min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 958
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Grzegorz Stosz, Agnieszka Włodarczyk, Jolanta Banak, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Teodorska, Wojciech Błach, Marta Kumik

Czas: 21min.
10:50
Być jak Angelina Jolie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całej Polsce jest ich 20. W Łodzi 5. Pięć kobiet, które mają ten sam gen, co Angelina Jolie, dający pewność zachorowania na raka piersi. Sylwia wiedziała, że zachoruje na raka, ponieważ u jej mamy i u jej dwóch sióstr zdiagnozowano raka piersi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
58-letni Ryszard Kamiński jest majętnym człowiekiem, prowadzącym interesy w branży reklamowej. Wiele lat temu, gdy urodził się jego syn, zostawił żonę i nie angażował się w jego wychowanie. Dopiero po śmierci żony zbliżył się do syna Marcina. Dziś Marcin ma 35 lat i jest w szczęśliwym związku z Aurelią. Oboje są dziennikarzami. Od kilku miesięcy mieszkają pod jednym dachem z Ryszardem - w jego dużym, wygodnym domu. Rodzinna sielanka trwa do czasu, gdy Ryszard poznaje fotografkę, Nikol... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 798
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Renata (32) i Paweł (33) wychowywali przez 8 lat niepełnosprawnego fizycznie i umysłowo synka. Niedawno odbył się pogrzeb Adasia, który udusił się podczas snu. Małżeństwo stara się odnaleźć w nowej sytuacji, bez dziecka wokół którego kręciło się życie rodzinne. Matka i siostra wspierają Renatę i namawiają ją, żeby podjęła pracę. W tym czasie Paweł, który jest taksówkarzem, popada w coraz większą rozpacz. Renata zastanawia się, jak mu pomóc. Pragnie, żeby on też zaczął normalnie żyć. Może... (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria V, odc. 21/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gościem w hotelu Prestona jest sławny poeta amerykański - Walt Whitman. Podczas pobytu w miasteczku ma recytować własne wiersze, które są jednak nieco kontrowersyjne. Ku zaskoczeniu Prestona Andrew Cook nie chce opiekować się gościem. (USA 1996)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panorama kraj (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1706
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta i Ewa nadal nie dają znaku życia. Kasia podejrzewa, że jadąca do Warszawy na rozprawę rozwodową Walawska mogła sięgnąć po alkohol. Piotr oskarża Artura, że to wszystko jego wina. Na policję zgłasza się pasażer z pociągu, Krzepiński. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Jacek Rozenek, Gabriela Ziembicka, Piotr Jankowski, Olga Jankowska, Marek Molak, Anna Karwan, Marianna Kowalewska, Adrianna Biedrzyńska

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 459 - Powrót doktor Zosi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia i Lena widzą, jak pociąg uderza w auto. Za kierownicą zasłabła młoda dziewczyna. Ruszają do akcji ratunkowej. W szpitalu wszyscy przyjmują Zosię z otwartymi ramionami. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Renata Kalicka (36 l.) nie miała lekkiego życia. Już w wieku 17 lat zaszła w ciążę, przez co nie zdobyła żadnego wykształcenia, ani też porządnej pracy. Nauczona doświadczeniem, pragnie, aby jej córki: Klaudia (19 l.) i Gosia (16 l.) skończyły szkoły i ułożyły sobie życie. Dlatego kiedy dowiaduje się przypadkiem, że Klaudia bez racjonalnego powodu porzuciła wymarzony staż w salonie kosmetycznym, nie może się z tym pogodzić. 36-latka chce za wszelką cenę dowiedzieć się, co było powodem tej... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Bibi zostają wezwane na pomoc przez mieszkańcom osiedla, na którym ostatnio wzmogły się kradzieże samochodów - w ciągu trzech tygodni sześć samochodów zostało skradzionych lub uszkodzonych podczas włamania. Tymczasem Francuzka i Novy zajmują się zleceniem właściciela firmy taksówkarskiej, który podejrzewa, że któryś z jego pracowników robi kursy na lewo i zgarnia pieniądze do własnej kieszeni. Od miesięcy liczba kursów spada, a zużycie paliwa rośnie, co w efekcie prowadzi... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy - Jak zmienić glebę kwaśną i nieurodzajną w żyzną, wysokoplonującą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Naukowcy biją na alarm. W Polsce większość gleb jest zakwaszona, co daje niższe zbiory i jakość plonów. Można jednak temu zapobiec stosując odpowiednie preparaty do odkwaszania gleby. W programie opinie naukowców i rolników na temat stanu gleb w kraju. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria II cz. 2 Fiordland
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W południowo - zachodniej części Wyspy Południowej leży Fiordland - region geograficzny i największy Park Narodowy Nowej Zelandii. W ląd wcina się tu czternaście fiordów z ich licznymi odnogami. Linia brzegowa tego obszaru wynosi blisko 1900 km. (Nowa Zelandia 2016)

Reżyseria: Roz Mason

Czas: 44min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 150
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja trafia na trop Edy. Szeherezada przyjmuje oświadczyny Engina i poznaje jego córkę Duru. Wierzy, że w tym związku odnajdzie spokój i bezpieczeństwo. Nadide w asyście całej rodziny idzie na operację. Onur szuka pocieszenia w ramionach różnych kobiet. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 10min.
12:30
Sekrety Stomatologii odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sekrety stomatologii. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona (27) rozwija karierę piosenkarki. Startowała w programach talent show, interesuje się nią spora wytwórnia płytowa, piszą o niej kolorowe gazety i portale internetowe. Aldona jest też mamą kilkuletniego chłopca, jednak nie utrzymuje kontaktów z ojcem dziecka, który trafił do więzienia, kiedy Aldona była jeszcze w ciąży. Darek (ojciec dziecka Aldony) został skazany za napad z bronią i kradzież. Aldona dostaje anonimowe wiadomości, w których ktoś grozi, że ujawni jej tajemnicę. Po... (Polska 2015)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Kubik Krzysztof, Piotr Lisiak, Wąsiński Piotr
12:00
Szkoła, odc. 450
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka pragnie aby jej ojciec zaczął spotykać się z Barbarą Gruszką. Uczennica niszczy model ludzkiego szkieletu, żeby wychowawczyni miała okazję porozmawiać z jej tatą. Kradnie także telefon nauczycielki i podszywając się pod nią wysyła smsy do mężczyzny… Dwaj licealiści Adam Frankowski i Oskar Gawron, postanowili włamać się do sklepu. Jeden z nich został złapany przez policję. Chłopak, któremu udało się uciec jest szantażowany przez swojego kolegę. Nastolatek grozi mu, że jeżeli nie... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się zrozpaczony trzydziestoletni mężczyzna, taksówkarz, który stał się obiektem insynuacji, jakoby był odpowiedzialny za serię gwałtów dokonanych na młodych kobietach w parku nieopodal postoju taksówek. W efekcie ofiarami aktów wrogości ze strony mieszkańców rodzinnej miejscowości stali się też żona i sześcioletni synek taksówkarza. Mężczyzna nie wie, skąd wzięły się plotki na jego temat, a nikt w miejscowości nie chce z nim rozmawiać. Ruda i Bibi mają się... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wrzosek Robert
13:50
Na sygnale - odc. 44 "Sytuacja podbramkowa"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednym z pubów dochodzi do wypadku. Piotr niepokoi się, gdyż tego dnia w lokalu miał oglądać mecz jego brat Romek. Kolejne wezwanie napływa z pobliskiej willi. Tym razem chodzi o wypadek podczas seksu. Wiktor usiłuje pomóc parze kochanków. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Włókienka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.729
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczycielka w liceum, Marlena Kowalska (29 l.) jest w szoku, gdy stwierdza na wycieczce klasowej, że skradziono jej telefon komórkowy. Na jej smartfonie znajdują się rzeczy, które nie mogą ujrzeć światła dziennego. Jeszcze tego samego wieczora w Internecie pojawiają się zdjęcia, ukazujące Marlenę w bieliźnie, w objęciach z kolegą, nauczycielem Dawidem Zielińskim (35 l.), który jest żonaty. Marlena podejrzewa, że za wszystkim stoi uczeń Przemek Krzyżanowski (17 l.), który chce się zemścić.... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 151
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Związek Leny i Oskara przechodzi kryzys. Dziewczyna nie może znieść faktu, że jej ukochany ulega Sarze. Czuje się bezsilna i obawia się, że to wszystko może dorowadzić do rozstania. Iwona Małkowska nie może znieść tego, że Mela dostaje rolę w tym samym filmie co ona. Jest bardzo zdenerwowana, co odbija się na jej współlokatorach. Kiedy zatrzaskuje się w łazience, nikt z przyjaciół nie zamierza jej pomóc . Dziewczyna spędza tam kilka godzin… (Polska)

13:30
Szpital, odc. 687
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 10-latkiem, który wypadł z balkonu. Chłopiec zrobił to, ponieważ był świadkiem molestowania swojej siostry przez wujka. Postanawia powiedzieć o tym mamie. Mężczyzna robi wszystko żeby przekonać kobietę, że dziecko ją okłamuje. Czy prawda wyjdzie na jaw? Do dr Anny Nowickiej trafia 19-latka z uczuleniem. Pacjentka razem z koleżanką zarabiają jako dziewczyny do towarzystwa. Niespodziewanie o wszystkim dowiaduje się ojciec jednej z nich. Koleżanki próbują uciec... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kompetnie załamany mężczyzna. Od czasu rozwodu z żoną, najważniejszy w jego życiu jest syn, Paweł. Jednak chłopak niedawno w tajemniczych okolicznościach trafił do szpitala i leży w śpiączce. Jego przyjaciele, którzy zawieźli go nieprzytomnego do szpitala zapewniali policję, że nie wiedzą, co mu się stało, ale w jego krwi lekarze wykryli alkohol i ślady narkotyku - Extasy. Ojciec już przeszukał pokój Pawła, ale niczego nie znalazł. Serb i Diablo mają mu... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr
14:00
Elif - odc. 100
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel chce koniecznie dostać pieniądze, które zainwestował. Erkutowi pali się grunt pod nogami. Arzu podejmuje kolejną próbę pozbycia się Elif z posiadłości. Wszystko wskazuje na to, że tym razem jej się uda. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:55
Niezwyciężeni
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Miśkiewicz

Czas: 4min.
14:25
Nasz dziwaczny świat odc. 4
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natura nie przestaje zaskakiwać - odkrywamy kolejne dziwne zjawiska przyrodnicze czy niezwykłe zachowania zwierząt. Jaki jest wpływ słońca na muzykę klasyczną? Co łączy kozy i pająki? Czy z pajęczego jedwabiu da się zbudować kuloodporną skórę? (Wielka Brytania 2015)


Czas: 50min.
14:15
Pani Weronika i jej chłopcy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret Weroniki Sebastianowicz, żołnierza AK odznaczonej Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. To historia wyjątkowej kobiety i wielkiej patriotki. (Polska 2012)

Reżyseria: Artur Pilarczyk

Czas: 39min.
14:55
Król Edward
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o legendarnej postaci szczecińskiego boksu, Edwardzie Królu. Zasłużonym zawodniku, wychowawcy młodzieży, trenerze. Pełnym ciepła i empatii człowieku. W reportażu wykorzystano unikatowe materiały archiwalne obrazujące karierę pana Edwarda. (Polska 2014)


Czas: 15min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2534
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina chce wracać do domu. Norberta czeka trudna rozmowa z Olkiem, któremu wynajął dom. Dochodzi do kłótni przyjaciół. Melka spotyka się z Darkiem. Darek ma ze sobą broń. Uczy Melkę strzelania. Melka ma wniknąć w przestępczy półświatek. Krystian zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie. Kalina robi na chłopaku takie wrażenie, że on kompletnie się… kompromituje.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina Karczyńska (29 l.) w szóstym miesiącu ciąży chce złożyć zgłoszenie o zaginięciu, ponieważ jej siostra Marzena Ptaszyńska (32 l.) dwa dni temu miała randkę w ciemno i od tego czasu ona nie może się do niej dodzwonić. Na komisariacie dowiaduje się jednak, że Marzena siedzi w areszcie. Paulina od policjantów nie może uzyskać żadnych dokładniejszych informacji i z pomocą swojego męża, Sylwestra (36 l.) szuka partnera Marzeny z randki w ciemno, Karola Rakowieckiego (45 l.). W ten sposób... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 1/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Miało być pięknie. Klimatyczna restauracja, smaczne menu, pełno gości. Jednym słowem sukces i spełnienie marzeń. A tu… klops. I bynajmniej nie na talerzu. Okazuje się, że oszczędności życia mogą przepaść raz na zawsze. Właścicielom restauracji potrzebna jest pomoc. Właśnie wtedy pojawia się Magda... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

15:10
Obserwator - odc. /149/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1316
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Górecki wyznaje Piotrkowi, że sprawdził przeszłość Radka i stracił do niego zaufanie. Chłopak ma nieślubną córkę, na którą nie płaci alimentów. A biznesmen kontaktuje się z matką dziewczynki Kasią. Próbuje przekonać Olgę, że powinna zerwać z Radkiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Katarzyna Grabowska - Olga, Julia Wróblewska - Zosia, Wojciech Wysocki - Górecki

Czas: 44min.
15:15
Turystyczna Jazda - odc. 75 Świdnica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Turystyczna Jazda wita z Dolnego Śląska. Odwiedzamy Świdnicę - historyczne miasto o ponad 750 - letniej tradycji. Dowiemy się, co przyciąga zwiedzających do tego malowniczego miejsca. Będzie także wyjątkowa, turystyczna jazda...czołgiem! (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Astronarium - (5) - "Gwiazdy kataklizmiczne"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 5 "Gwiazdy kataklizmiczne". W tym odcinku pokażemy badania polskich astrofizyków, którzy jako jedni z pierwszych odkryli tajemnice jednego z rodzajów układów podwójnych: gwiazd kataklizmicznych. (Polska 2015)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 451
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealistka z 3a, Ewa Karasiewicz zakochała się w koledze z równoległej klasy. Podczas spotkania chłopak próbował namówić dziewczynę na stosunek seksualny w szkole. Zszokowana maturzystka stanowczo odmówiła. Podirytowany nastolatek nie potrafił pogodzić się z porażką i poinformował swoich rówieśników, że jego plan się powiódł… Radek Borysiak jest zastraszany przez swojego rówieśnika. Pod groźbą pobicia podpisał umowę ze swoim prześladowcą, w której zobowiązał się płacić chłopakowi określoną... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Harvey mieszka na Florydzie, w rejonie często nawiedzanym przez huragany. Pan Harley przez całe życie ciężko pracował jako mechanik, ale ostatnio poważnie się rozchorował i cała odpowiedzialność za utrzymanie tej rodziny spadła na barki pani Harvey, która podjęła się pracy na dwa etaty, mimo to nie mogą oni sobie pozwolić na remont ich domku, który został zaatakowany przez termity. Wielu ludzi chce im pomóc, ale jedynie wspólne działanie może przynieść właściwy efekt. Do akcji... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Miłość nad fiordem. Koniec ery lodowcowej cz.1/2
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Annika Sörenbrandt po 25 latach wraca do małego miasteczka, żeby pomoc swojej matce, która miała wypadek. Na miejscu dowiaduje się, że jej matka przez te wszystkie lata opiekowała się bratem Aniki, Hanrikiem, który cierpi na autyzm... (Niemcy 2011)

Reżyseria: Jörg Grünler
Obsada: Senta Berger, Sandra Borgmann, Thure Lindhandt

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 16 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 26min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 26.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Być jak Angelina Jolie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całej Polsce jest ich 20. W Łodzi 5. Pięć kobiet, które mają ten sam gen, co Angelina Jolie, dający pewność zachorowania na raka piersi. Sylwia wiedziała, że zachoruje na raka, ponieważ u jej mamy i u jej dwóch sióstr zdiagnozowano raka piersi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennik regionów - tematy dnia. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3476
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trójka członków bractwa rycerskiego spędza weekend w leśnej głuszy, tak jak za czasów Bolesława Chrobrego. Ogień rozniecają bez zapałek, jedzą to, co sami zdobędą w lesie. Magda przygotowuje wzmacniający napar według średniowiecznego przepisu i sama ulega silnemu zatruciu. Okazuje się, że opacznie zrozumiała łacińskie wskazówki… Druga opowieść w tym odcinku. Dwóch kolegów, Janek i Maciek, umawia się z dziewczynami przez aplikację randkową. Dziewczyny okazują się złodziejkami, podają... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 152
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela jest bardzo podekscytowana pierwszymi zdjęciami próbnymi. Iwona Małkowska nie może tego znieść i potajemnie dodaje szkodliwego detergentu do kosmetyków, którymi miała zostać pomalowana jej koleżanka. Czy złośliwość dziewczyny doprowadzi do tragedii? Sara proponuje Oskarowi wspólne zażycie narkotyków. Chłopak początkowo odmawia, ale daje się przekonać dziewczynie i wspólnie ruszają na imprezę. Swoją świetną zabawę postanawiają sfilmować i wrzucić do sieci, co przypadkowo ogląda Lena… (Polska)

16:00
Esmeralda, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3616
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 19
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kawiarni zjawia się Umut. Hakan nie zdradza się, że to właśnie ona jest obiektem jego westchnień. Ozan ma pretensje do Umut, że nie powiedziała mu, że chodzi do szkoły filmowej. Mete szuka środków na zwiększenie potencji. Umut ma do Ozana żal. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:25
Pod Tatrami - Święto ulicy Kościeliskiej
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2017)


Czas: 7min.
17:45 Na żywo
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME: Polska - Włochy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piłka ręczna kobiet Eliminacje ME: Polska - Włochy. (Polska 2017)


Czas: 60min.
17:00
Gliniarze, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prokurator okręgowy zostaje zamordowany we własnym mieszkaniu. Jedynym świadkiem jest żona, jednak jej stan zdrowia wyklucza przesłuchanie i ustalenie, co naprawdę się wydarzyło. Kluczowe dla rozwiązania sprawy okazuje się odnalezienie przez detektywów narzędzia zbrodni. Tego dnia służby policjanci zajmują się też sprawą nastolatki, która dostaje wiadomości z pogróżkami. Detektywi ustalają, że w sprawę mogą być zamieszane licealistki ze szkoły dziewczyny.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:55
Grześki idą do szkoły
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

17:00
Ukryta prawda, odc. 799
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tosia (18) podejrzewa, że jej mama Daria (38) ma romans. Od niedawna zaczęła o siebie bardzo dbać, chodzi regularnie do kosmetyczki, zmieniła fryzurę, schudła i inaczej się ubiera. W weekendy wraca do domu dopiero w środku nocy, co tłumaczy podjęciem dodatkowej pracy przy sprzątaniu biurowców. Ojciec Tosi - Rafał (42) pracuje w Wielkiej Brytanii i rodzinę odwiedza raz na dwa, trzy miesiące. Zaniepokojona Tosia razem z koleżanką Martą (18) zaczyna śledzić mamę. Widzi jak po pracy Daria spotyka... (Polska)

17:00
V.I.P, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3169
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł idzie do szkoły kosmetologii na inauguracyjne spotkanie. Po powrocie dzieli się wrażeniami z Wigą. Dominika wspomina Jerzemu o sympatycznym chłopaku, studencie farmacji, którego spotkała na uczelni. Koziełło chce lepiej zabezpieczyć sejf. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Ewa Ampulska, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Magdalena Wójcik, Jan Piechociński, Marek Grabowski

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /27/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 46 Niebezpieczny uciekinier
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 2/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50 Na żywo
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME: Polska - Włochy ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piłka ręczna kobiet Eliminacje ME: Polska - Włochy. (Polska 2017)


Czas: 1min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2535
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna godzi się ze śmiercią Sabiny. Wie, że gdy przycichnie sprawa Karola, Sabina zostanie odłączona od aparatury. Tymczasem pojawia się cień nadziei. Natomiast Tymek rozpoczyna pracę w firmie tytoniowej. Jest zaskoczony panującymi tam zwyczajami. Nie zamierza się jednak wycofać. Olek szykuje swój pojazd wyborczy. Ma nadzieję pozyskać dodatkowe głosy w sołectwie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 688
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem dr Anny Nowickiej jest 18-latek, który spadł z budynku naprzeciwko szkoły. Chłopak chciał wywiesić transparent z wyznaniem miłosnym dla swojej polonistki. Kobieta wbrew sobie odwzajemnia jego uczucie… O wszystkim dowiaduje się matka nastolatka… Na SOR zgłasza się poparzony 22-latek, który przedawkował opalanie w solarium. Mężczyźnie spodobała się pracująca tam dziewczyna. Narzeczona pacjenta przyłapuje go z inną kobietą. Zrozpaczona kobieta chce zerwać zaręczyny… , napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.316
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy U Rachwał z poranną wizytą pojawia się siostra. Stara się przekonać Karolinę, że jej problemy należą do przeszłości. Policjantka nie daje się zmanipulować. Do tego po wizycie Ewy, Karolina zauważa brak pieniędzy w portfelu. Na odprawie Jaskowska przedstawia nowego pracownika komendy, Juliusza. Nie zostaje on do nikogo konkretnie przydzielony. Policjanci domyślają się, że nowy jest częścią planu pani komendant, aby pomóc zmęczonemu profosowi. Tymczasem Mikołaj i Karolina... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1706
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta i Ewa nadal nie dają znaku życia. Kasia podejrzewa, że jadąca do Warszawy na rozprawę rozwodową Walawska mogła sięgnąć po alkohol. Piotr oskarża Artura, że to wszystko jego wina. Na policję zgłasza się pasażer z pociągu, Krzepiński. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Jacek Rozenek, Gabriela Ziembicka, Piotr Jankowski, Olga Jankowska, Marek Molak, Anna Karwan, Marianna Kowalewska, Adrianna Biedrzyńska

Czas: 24min.
19:50
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 130min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.373
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas kolacji pod Haliną niespodziewanie pęka krzesło. Halina żąda, aby Ferdek natychmiast naprawił mebel. Ferdek naprawiając krzesło zaczyna ulepszać je i wzbogacać o nowe funkcje, które mają zapewniać coraz większy komfort użytkownikom. W pewnym momencie stwierdza, że fotel jest największym dziełem jego życia. Aby nadać właściwą rangę wynalazkowi, zwraca się z prośbą o błogosławieństwo do Księdza… Gościnnie wystąpią: Elżbieta Jarosik, Michał Grudziński.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna), Smoleń Bohdan, Jarosik Elżbieta, Grudziński Michał
19:00
Fakty, odc. 7210
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7193
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7190
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5083
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.317
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wysocka odwiedza Zielińskiego w areszcie. Tym razem nie może się z nim zobaczyć, bo Szymon jest w izolatce. Trafił tam za posiadanie leków psychotropowych. Oli trudno w to uwierzyć. Po odprawie na komendzie Wysocka i Jóźwiak dostają wezwanie ze szpitala miejskiego. Lekarz poinformował, że jakiś świeżo upieczony ojciec wpadł w furię i awanturuje się na korytarzu. Na miejscu okazuje się, że mężczyzna szaleje, bo nie jest ojcem wyczekiwanego dziecka. Kolejne zgłoszenie... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:20 Na żywo
Liga Mistrzów - Paris Saint - Germain - Bayern Monachium ( studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liga Mistrzów: Paris Saint - Germain - Bayern Monachium. (Polska 2017)


Czas: 13min.
20:40 Na żywo
Liga Mistrzów - Paris Saint - Germain - Bayern Monachium
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liga Mistrzów: Paris Saint - Germain - Bayern Monachium. (Polska 2017)


Czas: 52min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1707
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert jest wzburzony po przeczytaniu książki, w której jego zdaniem Klara pierze rodzinne brudy. Czuje się jeszcze bardziej zraniony przez żonę niż po jej zniknięciu. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Pyrka żąda wstrzymania druku. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Olga Jankowska, Ada Fijał, Piotr Jankowski, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka

Czas: 24min.
20:45
Na dobre i na złe - odc. 679 Dobry interes
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bart zmuszony przez Van Graafa idzie na trening interpersonalny, podczas którego doznaje urazu kręgosłupa. Adam zajmuje się przypadkiem Karola biznesmena z rozsianym nowotworem, który ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Iwona Bielska - Lilka

Czas: 48min.
20:05
Świat według Kiepskich (Świat według Kiepskich), odc.520 Zmiana czasu
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kraju następuje zmiana czasu zimowego na letni. Ferdynand Kiepski absolutnie nie chce respektować tego rozporządzenia, uważa, że jest ono idiotyczne i przysparza ludziom wielu niepotrzebnych kłopotów, i że człowiek powinien żyć w zgodzie z naturalnym rytmem natury i czterech pór roku: wiosna, lato, jesień, zima.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej
20:40
#SUPERMODELKA - PLUS SIZE, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czwartym odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” dwanaście uczestniczek będzie miało po raz pierwszy okazję sprawdzić swoje możliwości w ukrytym castingu. Znana marka odzieżowa wyłoni tę, która najlepiej nadaje się do tego, by zostać twarzą kampanii. Ponadto, pod okiem stylisty i reżysera pokazów mody – Jarosława Szado kandydatki będą się uczyć profesjonalnego chodzenia po wybiegu. Czeka je również pokaz z niespodzianką.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
20:10
Doradca smaku, odc. 15/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2554
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza w panice – uderzony przez nią Maciek jest nieprzytomny! Spanikowana Zuza przychodzi do Joanny – znalazła w Internecie wiadomość, że Maciek nieprzytomny leży w szpitalu! Hofferowa chce iść na policję i przyznać się do wszystkiego. Joanna ją zatrzymuje – mogą im nie uwierzyć. Tymczasem Franek kupuje od dilera prochy. Sławek kontra dorastająca córka! Daria wprowadza się do ojca. Sławek bardzo się cieszy ale była żona przestrzega go, że dorastająca córka może ostro dać mu w kość. I od razu... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 72/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.118
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kubis i Przybylska kontynuują sprawę morderstwa nad rzeką i reaktywują dochodzenie dotyczące zaginionej córki denatki. Z każdym krokiem pojawiają się nowe zaskakujące fakty, odnoszące się do prywatnego życia rodzinny, którą dotknęły te nieszczęścia. Śledczy sprawdzają kolejnych podejrzanych, wśród których są samotna sąsiadka, często goszcząca u siebie dzieci z podwórka i kryminalista, który wysyła list z żądaniem nagrody za informacje o zaginionym dziecku. Żaden z tych... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:50
Na sygnale - odc. 156 "Słaba płeć"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śledczy, który bada działanie SOR - u, odwiedza doktora Górę i prosi szefa ratowników, by donosił mu o wszystkich "podejrzanych zachowaniach" personelu. Okazuje się, że na oddziale zbyt często dochodzi do nagłych zatrzymań krążenia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Edyta Bełza - Zosia, Anna Winiarska - Marzena

Czas: 22min.
21:30
Azja Express, sez. 2, odc. 4/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czwartym odcinku emocje uczestników sięgnęły zenitu. Wizja eliminacji na mecie w Colombo spowodowała, że wyścig przyspieszył. Pierwsza misja w fabryce odzieży wymagała kreatywności i umiejętności manualnych. Nerwów nie brakowało, a to była tylko rozgrzewka przed kolejnymi wyzwaniami! Para immunitetowa wieczór spędziła na tańcach, a do Michała i Piotra dołączyła pierwsza para, która zameldowała się w punkcie kontrolnym gry. Poszukiwanie noclegu w dużym mieście to zupełnie nowe doświadczenie...

21:00
Zabójczy układ
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Zawodowy morderca Joe Lee (Chow) otrzymuje od swego bossa Terence Wei (Tsang), trzęsącego chińską dzielnica Los Angeles, polecenie zabicia 7-letniego syna policjanta, kóy w trakcie nalotu na siedzibę Wei zastrzelił jego syna. John nie jest w stanie wykonać wyroku, choć wie, że Wei rozkazał - w razie nieposłuiszeństwa zastrzelić matkę i siostrę Johna, mieszkające w Szanghaju. Musi w tym celu zdobyć fałszywy paszport. Zrobić go może Meg Coburn (Sorvino), ale i ona jest pod... (USA, 1998)

Reżyseria: Antoine Fuqua
Obsada: Yun-Fat Chow, Sorvino Mira, Michael Rooker, Kenneth Tsang, Prochnow Juergen
22:45
Niezwyciężeni
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Miśkiewicz

Czas: 4min.
22:55 Na żywo
Liga Mistrzów - skróty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liga Mistrzów - skróty. (Wielka Brytania 2017)


Czas: 57min.
22:25
Kino relaks - Miłość na wybiegu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedoświadczona dziewczyna z prowincji trafia do pełnego blichtru świata mody i kolorowych magazynów. Mimo wielu pokus i nie zawsze uczciwych zagrywek zmanierowanych ludzi z branży, ona ciągle pozostaje sobą. Znajduje też swojego księcia i prawdziwą miłość (Polska 2008)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Karolina Gorczyca, Marcin Dorociński, Urszula Grabowska, Izabela Kuna, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Barbara Brylska, Marta Dąbrowska, Anna Guzik, Zbigniew Lesień

Czas: 94min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Być jak Angelina Jolie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całej Polsce jest ich 20. W Łodzi 5. Pięć kobiet, które mają ten sam gen, co Angelina Jolie, dający pewność zachorowania na raka piersi. Sylwia wiedziała, że zachoruje na raka, ponieważ u jej mamy i u jej dwóch sióstr zdiagnozowano raka piersi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
22:10
Magic Mike
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie. Przedsiębiorczy Mike Lane (Channing Tatum) dorabia nocami jako striptizer w lokalu należącym do Dallasa (Matthew McConaughey), ambitnego menedżera marzącego o stworzeniu własnej sieci nocnych klubów. Lane poznaje Adama (Alex Pettyfer), który właśnie został zwolniony z pracy i nakłania go do pójścia w swoje ślady. Mike'owi wpada w oko siostra chłopaka, Brooke (Cody Horn), mimo że wciąż łączy go niełatwa relacja z Joanną (Olivia Munn). Z czasem Mike... (USA, 2012)

Obsada: Alex Pettyfer, Manganiello Joe, Martin Kelly James, Matthew McConaughey, Olivia Munn, Tatum Channing
22:50
Trampolina, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Pani Weronika i jej chłopcy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret Weroniki Sebastianowicz, żołnierza AK odznaczonej Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. To historia wyjątkowej kobiety i wielkiej patriotki. (Polska 2012)

Reżyseria: Artur Pilarczyk

Czas: 39min.
23:00
Red
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna w doborowej obsadzie. Grupa emerytowanych agentów CIA zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę. Mimo podeszłego wieku wciąż są śmiertelnie niebezpieczni... Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) są emerytowanymi agentami CIA. Z niewiadomych przyczyn wszyscy stają się celem ataku zawodowych zabójców. Muszą na nowo zjednoczyć siły i odkryć, kto stoi za intrygą, w którą zostali wplątani..., napisy ( USA 2010)

Reżyseria: Robert Schwentke
Obsada: Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Helen Mirren
23:50
Spadkobiercy, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

00:00
Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2017. Studio Festiwalowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2017 - Studio Festiwalowe. (Polska 2017)


Czas: 10min.
00:15
Kuracjusz jestem
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotność dotyka wielu starszych ludzi. Bohaterowie filmu to szóstka emerytów i rencistów, dla których przyjazd do sanatorium jest spowodowany chęcią podreperowania zdrowia, jak i poszukiwaniem miłości. Udowodnią nam, że nigdy nie jest za późno na romans. (Polska 2017)

Reżyseria: Karolina Drogowska, Amelia Radecka

Czas: 52min.
00:15
O mnie się nie martw - s. VII odc. 3/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga przechodzi długą i skomplikowaną operację. Marta szaleje miotana wyrzutami sumienia. Krzysiek próbuje ją uspokoić, ale Marta nie potrafi się opanować. Awaryjną sytuację próbuje ogarnąć Irenka. A Marcin ma sprawę w sądzie, której nie może przełożyć. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Przemysław Cypryański, Krzysztof Stelmaszyk, Joanna Kurowska, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jakub Wesołowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
00:20
Król Edward
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o legendarnej postaci szczecińskiego boksu, Edwardzie Królu. Zasłużonym zawodniku, wychowawcy młodzieży, trenerze. Pełnym ciepła i empatii człowieku. W reportażu wykorzystano unikatowe materiały archiwalne obrazujące karierę pana Edwarda. (Polska 2014)


Czas: 15min.
00:40
Astronarium - (5) - "Gwiazdy kataklizmiczne"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 5 "Gwiazdy kataklizmiczne". W tym odcinku pokażemy badania polskich astrofizyków, którzy jako jedni z pierwszych odkryli tajemnice jednego z rodzajów układów podwójnych: gwiazd kataklizmicznych. (Polska 2015)


Czas: 23min.
00:30
Big Love
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melodramat. Emilia ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka. Chłopak otwiera przed niewinną dziewczyną świat miłości i namiętności. Wkrótce Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym. Chłopak imponuje wychowanej bez ojca dziewczynie. Emilia dojrzewa w związku i z wpatrzonej w Maćka dziewczyny przeistacza się w piękną świadomą siebie i ciekawą świata młodą kobietę. Zaczyna śpiewać w zespole, co zawsze było jej największym marzeniem. Pierwsze sukcesy dodają... (Polska, 2012)

Reżyseria: Białowąs Barbara(1)
Obsada: Antoni Pawlicki, Bugowski Łukasz, Dymecki Dobromir, Gonera Robert, Hamkało Aleksandra
00:50
Sekrety Sąsiadów, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sylwia i Adam są małżeństwem od 15 lat. Poznajemy ich, w dniu, kiedy mężczyzna wychodzi ze szpitala. Miał wypadek i stracił pamięć. Żona stara mu się przypomnieć ich wcześniejsze życie, ale Adam zakochuje się w sąsiadce, a zarazem najlepszej przyjaciółce Sylwii, Adriannie. Nawet fakt, że Sylwia jest w ciąży, nie zmienia jego zdania. Adam chce juz powiedzieć żonie, której nie pamięta i nie kocha, że muszą się rozstać, kiedy ona podejmuje jeszcze jedną próbę przywrócenia mu... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr
01:20
Ludzkie dzieci
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzy nominacje do Oscara: za scenariusz, zdjęcia i montaż. Miejsce i czas akcji filmu to Wielka Brytania w niedalekiej przyszłości. Światu grozi zagłada ludzkości z powodu bezpłodności. Umiera najmłodszy człowiek naszej planety. Żył 18 lat. (USA 2006)

Reżyseria: Alfonso Cuaron
Obsada: Clive Owen, Julianne Moore, Michael Caine, Claire-Hope Ashitey

Czas: 104min.
01:10
Świat bez tajemnic - Wielka ucieczka Snowdena
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czerwcu 2013 r. Biały Dom rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę międzynarodową operację w poszukiwaniu Edwarda Snowdena - człowieka, który ujawnił informacje na temat amerykańskiego, masowego programu inwigilacji obywateli. (Dania 2014)

Reżyseria: John Goetz, Poul - Erik Heilbuth

Czas: 58min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:15
Superwizjer, odc. 1102
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

01:50
Wybrani, odc. 19/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reese i Shaw nigdy nie mieli jeszcze tak niebezpiecznego zadania. Pojawiają się na zjeździe absolwentów, udając byłych uczniów szkoły. Muszą mieć oko na Matthew Reeda (NESTOR CARBONELL), którego numer podała Maszyna. Tymczasem Finch i Fusco udają się do Waszyngtonu, aby zbadać sprawę ostatniego ataku Vigilance i dowiedzieć się, co kierowało grupą. (USA)

01:20
Sekrety Sąsiadów, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Antoni jest tzw. „nosem” pracującym dla dużych firm produkujących perfumy. Obecnie stara się o prestiżowy kontrakt, który sprawi, że nareszcie stanie się naprawdę cenionym profesjonalistą. Niestety traci inspirację. Na szczęście okazuje się, że jego sąsiadka, Nikola, ma doskonały węch i pomaga mu w konkursie. Sąsiedzi zakochują się w sobie. Jednak Nikola ma dość skomplikowaną sytuację osobistą. Spodziewa się dziecka, którego ojciec, Szymon, nie chce się pogodzić z jej... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr
01:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:25
Prokurator - odc. 5/10
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Muzeum Powstania Warszawskiego szkolna wycieczka odkrywa zwłoki mężczyzny przebranego w mundur SS. W kieszeni munduru jest zdjęcie zaginionego obrazu. Denat to marszand, dzięki któremu Polska odzyskała wiele zagrabionych w czasie wojny dzieł sztuki. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Filipiak
Obsada: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Magdalena Turczeniewicz, Eryk Pratsko, Magdalena Różniatowska, Jacek Reda, Marta Ścisłowicz, Jakub Jóźwik

Czas: 43min.
02:15
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 10min.
02:40
Pani Weronika i jej chłopcy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret Weroniki Sebastianowicz, żołnierza AK odznaczonej Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. To historia wyjątkowej kobiety i wielkiej patriotki. (Polska 2012)

Reżyseria: Artur Pilarczyk

Czas: 39min.
02:45
Tajemnice losu, odc.2805
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:50
Uwaga!, odc. 5083
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:10
Naszaarmia.pl - odc. 283
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 18min.
03:35
El Principe - dzielnica zła - odc. 39
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef gangu narkotykowego, Faruq, zawiera układ z komisarzem Moreyem. W zamian za współpracę z wywiadem ma dostać nową tożsamość i wyjechać z rodziną w bezpieczne miejsce, z dala od Ceuty. Khalid kupuje materiał wybuchowy od rosyjskiego handlarza. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
03:20
Wypadek - Odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabriel Cauvy decyduje się wyjawić Solene wszystko, co wie na temat nielegalnej działalności żony i jej przyjaciółek. Odkrywa też, kto strzelał w okna jego domu. Ratuje Solene od śmierci, gdy tajemniczy mężczyzna z pistoletem zjawia się w domu Iris. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 55min.
03:25
Król Edward
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o legendarnej postaci szczecińskiego boksu, Edwardzie Królu. Zasłużonym zawodniku, wychowawcy młodzieży, trenerze. Pełnym ciepła i empatii człowieku. W reportażu wykorzystano unikatowe materiały archiwalne obrazujące karierę pana Edwarda. (Polska 2014)


Czas: 15min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:15
Moc Magii, odc. 264/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.632
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:35
Notacje - Jerzy Kawalerowicz.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Kawalerowicz, polski reżyser i scenarzysta ormiańskiego pochodzenia, urodził się 19 stycznia 1922 r. w Gwoźdźcu koło Kołomyi, zmarł 27 grudnia 2007 r. w Warszawie. (Polska 2007)


Czas: 3min.
04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Licencja na wychowanie - odc. 49 - Co musi dobry chrześcijanin
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria umawia się z ojcem, który od zimy nie dawał znaku życia. Były mąż Weroniki nie przyjeżdża jednak na umówione miejsce. Przekłada spotkanie na inny dzień, ale ponownie nie pojawia się. Paweł i Weronika są wściekli na ojca Wiktorii. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:55
Licencja na wychowanie - odc. 50/101 - Zbrodnia i kara
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roma i Ryszard idą wieczorem do restauracji na kolację. Ryszard zostawia samochód na parkingu strzeżonym, który jest dość daleko. Roma się złości, że musi iść spory kawałek. Ryszard boi się jednak o samochód. Po kolacji Roma chce sama uregulować rachunek. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Być jak Angelina Jolie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całej Polsce jest ich 20. W Łodzi 5. Pięć kobiet, które mają ten sam gen, co Angelina Jolie, dający pewność zachorowania na raka piersi. Sylwia wiedziała, że zachoruje na raka, ponieważ u jej mamy i u jej dwóch sióstr zdiagnozowano raka piersi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
04:50
Turystyczna Jazda - odc. 75 Świdnica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Turystyczna Jazda wita z Dolnego Śląska. Odwiedzamy Świdnicę - historyczne miasto o ponad 750 - letniej tradycji. Dowiemy się, co przyciąga zwiedzających do tego malowniczego miejsca. Będzie także wyjątkowa, turystyczna jazda...czołgiem! (Polska 2017)


Czas: 10min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.849
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3823
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.853
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info