Program dla 2017-09-28 od do
22.10 23.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:55
Licencja na wychowanie - odc. 50/101 - Zbrodnia i kara
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roma i Ryszard idą wieczorem do restauracji na kolację. Ryszard zostawia samochód na parkingu strzeżonym, który jest dość daleko. Roma się złości, że musi iść spory kawałek. Ryszard boi się jednak o samochód. Po kolacji Roma chce sama uregulować rachunek. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:50
Turystyczna Jazda - odc. 75 Świdnica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Turystyczna Jazda wita z Dolnego Śląska. Odwiedzamy Świdnicę - historyczne miasto o ponad 750 - letniej tradycji. Dowiemy się, co przyciąga zwiedzających do tego malowniczego miejsca. Będzie także wyjątkowa, turystyczna jazda...czołgiem! (Polska 2017)


Czas: 10min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3616
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3823
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5083
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.853
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 146 "Podejmowanie decyzji" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopcy rozmawiają z Markiem o jego młodzieńczych podbojach. Ludwik razem z chłopakami próbują wybrać wspólnie danie na kolację. Cała rodzina prowadzi dyskusję na temat podziału majątku Boskich. Ludwik, Marek i Tomek rozmawiają o polityce. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sztuka codzienności - Żegluga
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku pożeglujemy. Adam Voorhees projektuje eleganckie jachty. To sztuka użytkowa. Mają być drogie, piękne i budzące pożądanie. Dolph Gabeler jest żaglomistrzem w firmie North Sails. Produkują najlepsze kompozytowe olinowanie i ożaglowanie. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver, Frank Vittori

Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 958
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Grzegorz Stosz, Agnieszka Włodarczyk, Jolanta Banak, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Teodorska, Wojciech Błach, Marta Kumik

Czas: 21min.
06:20
Sekrety Stomatologii odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sekrety stomatologii. (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:35
Astronarium - (5) - "Gwiazdy kataklizmiczne"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 5 "Gwiazdy kataklizmiczne". W tym odcinku pokażemy badania polskich astrofizyków, którzy jako jedni z pierwszych odkryli tajemnice jednego z rodzajów układów podwójnych: gwiazd kataklizmicznych. (Polska 2015)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobiór „Bufet Country”. Pan Adam chciał wybudować pawilon handlowy, jednak w połowie budowy zmienił zdanie. Wiedziony sentymentem do wycieczek po USA, gdzie poślubił swoją żonę Monikę, postanowił zamiast sklepu otworzyć Bufet Country, serwujący hamburgery z ... sosem jogurtowym a' la tzatziki oraz nieśmiertelny żurek, flaki i pomidorową, które niestety nie znajdują wielu amatorów. Położenie działki bezpośrednio przy uczęszczanej drodze krajowej nr 1 mogło zapewnić sukces, jednak otwarty... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:00
M jak miłość - odc. 131
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta jest obrażona na Jacka, że poprosił Ulę o pomoc. Mówi Jackowi, że Ula jest w nim zakochana i zrobi wszystko, żeby go zdobyć. Do Marty dzwoni Norbert. Namawia ją na przyjazd do Stanów. (Polska 2003)

Reżyseria: Piotr Wereśniak, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 15/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 46 Niebezpieczny uciekinier
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 21min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Świętokrzyski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film poświęcony przyrodzie Gór Świętokrzyskich - krainy jodeł i gołoborzy, objętej ochroną Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Pokazuje procesy górotwórcze, które ukształtowały Góry Świętokrzyskie, należące do najstarszych na naszym kontynencie. (Polska 2005)

Reżyseria: Stanisław Fiuk-Cisowski, Zdzisław Cozac

Czas: 45min.
08:50
Glob - Magazyn Nowości Naukowych - Raport odc. 10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Glob magazyn nowości naukowych to program poświęcony najważniejszym informacjom z różnych dziedzin nauki. Prezentuje odkrycia i wynalazki, przybliża aktualne badania prowadzone w Polsce i na świecie, opowiada o wydarzeniach naukowych. (Polska 2017)


Czas: 6min.
08:00
Trudne sprawy, odc.482
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sandra (30 l.) i Filip (33 l.) Maciejowscy są od 4 lat szczęśliwym małżeństwem. Ale dotychczas bezskutecznie starają się o dziecko. Szczególnie Sandra bardzo marzy o potomstwie, a zegar biologiczny tyka i kobieta kończy już 30 lat. W końcu test ciążowy wykazuje, że kobieta jest w ciąży. Tymczasem zachowanie żony jest dla mężczyzny nie lada zagadką. Mimo że Sandra tak bardzo pragnęła mieć dziecko, teraz jest dziwnie przybita. Często płacze, stała się melancholijna i oddala się od męża. Jaką... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2090
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Turbo Fast, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:05
Mam prawo - /4/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 21min.
09:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /43/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 28.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.690
Godziny emisji
Rozwiń opis
Późną nocą Tomek i Magda kończą zlecenie. Nagle na ulicę wybiega ciężko pobita kobieta w samej koszuli nocnej. Detektywom udaje się uzyskać od niej informację, gdzie mieszka. Kiedy Tomek dociera na miejsce, znajduje zwłoki jej męża. Wygląda na to, że ktoś włamał się do domu, a następnie okradł go i skatował właścicieli. Kobiecie cudem udało się uciec z rąk oprawców. Kilka dni później w biurze zjawia się matka zamordowanego mężczyzny, która chce, by detektywi zajęli się sprawą. Jan Treś był... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.691
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi na zlecenie Joanny Wiwczarek obserwują jej syna, Pawła, który od pewnego czasu dziwnie zachowuje się, znika nocami, a ostatnio dostał pismo z uczelni, że został usunięty z listy studentów. Marek jest świadkiem spotkania chłopaka ze starszym kolegą, o ksywie Inferno. Okazuje się, że mężczyzna uczestniczy w nielegalnych wyścigach na motocyklach. Detektywi podejrzewają, że syn klientki też może brać w nich udział. Tymczasem Ania odkrywa, że chłopak jest powiązany z kobietą, która ma... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Korzenie: następne pokolenia - odc. 12/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po II wojnie światowej Alex nadal służy w straży przybrzeżnej, ale też zgłębia tajniki dziennikarstwa. Razem z żoną i dziećmi przenosi się do Nowego Jorku. Mocno stara się wyrobić sobie pozycję w środowisku dziennikarskim, jednak sukces nie przychodzi. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 46min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panorama kraj. (Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 959
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Wojciech Błach

Czas: 19min.
10:50
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz (28 l.) jest kucharzem, mężem 27-letniej Julii, której rodzice pochodzą z Hiszpanii. Łukasz ma siostrę, 44-letnią Lucynę, która pracuje jako szefowa marketingu. 10 lat temu Łukasz i Lucyna odziedziczyli po swoich rodzicach dom w Beskidach. Budynek ma dla nich dużą wartość sentymentalną, ponieważ jest w rodzinie od XIX wieku. Ale nieruchomość jest też źródłem napięć pomiędzy rodzeństwem. Łukasz i Julia marzą o otwarciu hotelu w Hiszpanii, a Lucyna jest przekonana, że brat pomoże jej w... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 799
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tosia (18) podejrzewa, że jej mama Daria (38) ma romans. Od niedawna zaczęła o siebie bardzo dbać, chodzi regularnie do kosmetyczki, zmieniła fryzurę, schudła i inaczej się ubiera. W weekendy wraca do domu dopiero w środku nocy, co tłumaczy podjęciem dodatkowej pracy przy sprzątaniu biurowców. Ojciec Tosi - Rafał (42) pracuje w Wielkiej Brytanii i rodzinę odwiedza raz na dwa, trzy miesiące. Zaniepokojona Tosia razem z koleżanką Martą (18) zaczyna śledzić mamę. Widzi jak po pracy Daria spotyka... (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 22/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horacy dostaje od Myry dokumenty rozwodowe. Przeżywa załamanie. Michela stara się mu pomóc, ale nie jest to takie proste. Nie pomaga nawet fakt, że Myra przyjeżdża z córką do Colorado Springs i obiecuje, że jednak zostanie z Horacym. (USA 1996)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:10
Barwy szczęścia - odc. 1707
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert jest wzburzony po przeczytaniu książki, w której jego zdaniem Klara pierze rodzinne brudy. Czuje się jeszcze bardziej zraniony przez żonę niż po jej zniknięciu. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Pyrka żąda wstrzymania druku. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Olga Jankowska, Ada Fijał, Piotr Jankowski, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka

Czas: 24min.
11:45
Na dobre i na złe - odc. 460 - Obce ciało
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przemek namawia Ludmiłę, aby skonsultowała się ze światowej sławy specjalistą, który być może będzie w stanie jej pomóc. Dziewczyna odmawia. Nie chce złudnych nadziei. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Polska zza siódmej miedzy odc. 4
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypominienie twórczości Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych "Polska zza siódmej miedzy", które powstały w latach 19691971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 41min.
11:55
Poza słowami
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obrzeżach centrum Warszawy, na nieco zapomnianym i trochę tajemniczym terenie swoją siedzibę mają kuglarze i artyści. Tak jak objazdowe trupy i jarmarczne teatry kiedyś, tak oni dzisiaj ze sztuką wychodzą na ulicę. (Polska 2015)


Czas: 11min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.321
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgorzata Borowicz (31 l.) przeżywa szok, kiedy jej życiowy partner, Artur Frankowski (34 l.) zostaje ciężko ranny w wypadku samochodowym i zostaje wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Ponieważ kobieta nie wzięła ślubu z Arturem, nie może go odwiedzić w szpitalu, nie zostaje jej również udzielona informacja o jego stanie zdrowia. Rodzice Artura - Dorota (59 l.) i Władysław (65 l.) Frankowscy nagle zaczynają się bardzo nieprzyjaźnie zwracać do Małgorzaty. W końcu, Dorota wyjaśnia... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Bibi zajmują się zleceniem kierownika personelu hotelowej strefy wellness. Od czasu awansu z kosmetologa na kierownika personelu jest mobbowany przez kolegów z pracy. Nie słuchają jego poleceń i unikają go, jak tylko mogą. Niedawno usłyszał, jak jeden z kolegów odradza klientowi zabiegi w jego wykonaniu. Cały personel trzyma przeciwko niemu sztamę, więc nawet szef przestaje darzyć go zaufaniem. Dariusz obawia się, że w efekcie mobbingu straci posadę. Mężczyzna ma... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wąsiński Piotr
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Smaki polskie - Szynka na okrągło
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria II cz. 3 Wyspy Chatham
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
800 km na wschód od Nowej Zelandii leżą Wyspy Chatham W skład tego archipelagu wchodzi jednaście wysp Niegdyś połączone z Nową Zelandią, są ostatnim, najdalej wysuniętym na wschód skrawkiem lądu przed wybrzeżami Chile. (Nowa Zelandia 2016)

Reżyseria: Roz Mason

Czas: 44min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 151
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Operacja Nadide przebiega pomyślnie. Ali Kemal wycofuje się z interesów w Neco i Salihem. Onur zapomina o urodzinach córki. Szeherezada i Engin organizują kolację z dziećmi. Kaan jest niezadowolony. Onur nadal bardzo odczuwa brak Szeherezady. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 9min.
12:30
W ZOO dookoła świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny magazyn pokazujący podróż przez wrocławskie ZOO. Poznając zwierzęta żyjące w różnych krainach zoogeograficznych poczujemy się jak w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej. (Polska 2012)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milena ma 22 lata i jest studiującą modelką. Bardzo adoruje ją Maciek , ale dla Mileny wydaje się zbyt zwyczajny. Na jednym z pokazów Milena poznaje przystojnego Kubę . Mężczyzna cały czas adoruje i komplementuje Milenę, która jest coraz bardziej zafascynowana Kubą. Para zaczyna się spotykać, Kuba w czasie jednego ze spotkań informuje Milenę, że załatwił jej sesję dla znanej firmy bieliźniarskiej i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to ona zostanie twarzą tej firmy. Najpierw ma się odbyć sesja... (Polska 2015)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Maszczyńska-Bąk Anna, Piotr Lisiak
12:00
Szkoła, odc. 451
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealistka z 3a, Ewa Karasiewicz zakochała się w koledze z równoległej klasy. Podczas spotkania chłopak próbował namówić dziewczynę na stosunek seksualny w szkole. Zszokowana maturzystka stanowczo odmówiła. Podirytowany nastolatek nie potrafił pogodzić się z porażką i poinformował swoich rówieśników, że jego plan się powiódł… Radek Borysiak jest zastraszany przez swojego rówieśnika. Pod groźbą pobicia podpisał umowę ze swoim prześladowcą, w której zobowiązał się płacić chłopakowi określoną... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Pani Anna, prezes wspólnoty mieszkaniowej, martwi się o lokatorów bloku, którymi są w większości starsze osoby. Duet oszustów od tygodni nachodzi mieszkania łatwowiernych emerytów pod różnymi pozorami i kiedy jedno odwraca uwagę gospodarza, drugie kradnie pieniądze i wartościowe przedmioty. Okradzeni staruszkowie do tej pory byli mocno zawstydzeni swoją łatwowiernością i początkowo się nie przyznawali do niczego, ale w końcu plotki o kolejnych kradzieżach wyszły na jaw i psują... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Wąsiński Piotr
13:45
Na sygnale - odc. 45 "Leśny zabójca"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w domku letniskowym. Wiktor podejrzewa, że pacjent zatruł się zebranymi w lesie grzybami. Tymczasem okazuje się, że niebezpieczną potrawę mogła zjeść także córka chorego oraz jej dzieci. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Wiatr od morza - odc. 89
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
13:00
Trudne sprawy, odc.730
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właścicielka kawiarni Anna Jurzyk (31 l.) odkrywa romans męża Krzysztofa (36 l.) z jej przyjaciółką, Agnieszką. Rozgoryczona tą podwójną zdradą wyrzuca męża z domu i zrywa wszelkie relacje z kobietą. Krzysztof zupełnie nie rozumie kategorycznej decyzji żony i żąda od niej alimentów. Anna jest wykończona psychicznie po tej emocjonalnej katastrofie. Na domiar złego, wktrótce potem dochodzi do kolejnego nieszczęścia. Auto potrąca jej 10-letniego syna, Mateusza! Anna robi sobie wyrzuty, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 152
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela jest bardzo podekscytowana pierwszymi zdjęciami próbnymi. Iwona Małkowska nie może tego znieść i potajemnie dodaje szkodliwego detergentu do kosmetyków, którymi miała zostać pomalowana jej koleżanka. Czy złośliwość dziewczyny doprowadzi do tragedii? Sara proponuje Oskarowi wspólne zażycie narkotyków. Chłopak początkowo odmawia, ale daje się przekonać dziewczynie i wspólnie ruszają na imprezę. Swoją świetną zabawę postanawiają sfilmować i wrzucić do sieci, co przypadkowo ogląda Lena… (Polska)

13:30
Szpital, odc. 688
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem dr Anny Nowickiej jest 18-latek, który spadł z budynku naprzeciwko szkoły. Chłopak chciał wywiesić transparent z wyznaniem miłosnym dla swojej polonistki. Kobieta wbrew sobie odwzajemnia jego uczucie… O wszystkim dowiaduje się matka nastolatka… Na SOR zgłasza się poparzony 22-latek, który przedawkował opalanie w solarium. Mężczyźnie spodobała się pracująca tam dziewczyna. Narzeczona pacjenta przyłapuje go z inną kobietą. Zrozpaczona kobieta chce zerwać zaręczyny… , napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Francuzka i Novy pomagają kobiecie zaniepokojonej o swoją córkę. Dziewiętnastoletnia dziewczyna od pewnego czasu dysponuje dużymi sumami, które raczej trudno byłoby jej zarobić w zwykłej pracy i to na pół etatu. Detektywi widzą, że samotnej matce trudno przyznać się do jej prawdziwych podejrzeń - że córka się być może prostytuuje – ale sami nie zakładają niczego z góry i obiecują kobiecie, że dowiedzą się skąd dziewczyna ma pieniądze Tymczasem Ruda i Bibi zajmują się zleceniem... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Kowal Gala, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 101
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 101 Selim zauważa nieobecność Elif, w tym samym czasie dziewczynka ucieka porywaczom. Selim odnajduje ją w lesie. Arzu nie może uwierzyć, że Elif znów jest w domu. Melek zgadza się przyjąć pomoc od Meliha. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /54/ - "U cioci na imieninach" - Szwagierkolaska
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "U cioci na imieninach". (Polska 2014)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 6min.
14:20
Pielęgnacja włosów - niezły biznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Światowy rynek produktów do pielęgnacji włosów to wielomiliardowy biznes. Firmy kosmetyczne w pogoni za zyskiem, zapewniają klientów, że ich produkty czynią cuda. Dr Zoe Williams z grupą naukowców przedstawia co tak naprawdę zawierają te mikstury. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Milla Harrison, Alicky Sussman

Czas: 51min.
14:15
Antoni Szulczyński - malarz od urodzenia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o artyście malarzu i jego dziełach, które choć unikatowe i świadczące nie tylko o doskonałym warsztacie, ale również niezwykłym talencie, są dzisiaj praktycznie zupełnie zapomniane... (Polska 2017)

Reżyseria: Stanisław Mąderek, Krzysztof Paluszyński

Czas: 39min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2535
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna godzi się ze śmiercią Sabiny. Wie, że gdy przycichnie sprawa Karola, Sabina zostanie odłączona od aparatury. Tymczasem pojawia się cień nadziei. Natomiast Tymek rozpoczyna pracę w firmie tytoniowej. Jest zaskoczony panującymi tam zwyczajami. Nie zamierza się jednak wycofać. Olek szykuje swój pojazd wyborczy. Ma nadzieję pozyskać dodatkowe głosy w sołectwie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.776
Godziny emisji
Rozwiń opis
Renata Szymańska (41 l.) przeżywa szok, gdy przyłapuje swoją bezczelną córkę Karolinę (21 l.) ze swoim nowym przyjacielem, Remigiuszem Piątkiem (36 l.) w łóżku. Kochankowie wyprowadzają się, a Renata bardzo cierpi z powodu zaistniałej sytuacji. Kilka miesięcy później Karolina staje przed jej drzwiami – w siódmym miesiącu ciąży z Remigiuszem! Dobroduszna Renata nie może inaczej się zachować i przyjmuje córkę z powrotem do domu. 21-latka szybko czuje się panią sytuacji, panoszy się bezczelnie... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 3/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Cinamon (Raciborz). Restauracja Cinamon to mała restauracyjka, znajdująca się na raciborskiej starówce. Jej właściciele to młoda para, Agnieszka i Marcin. Ona wcześniej pracowała w kilku warszawskich restauracjach, on z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. Zapragnęli... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.158
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:10
Obserwator - odc. /150/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski Programu 1 TVP. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:25
Na dobre i na złe - odc. 679 Dobry interes
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bart zmuszony przez Van Graafa idzie na trening interpersonalny, podczas którego doznaje urazu kręgosłupa. Adam zajmuje się przypadkiem Karola biznesmena z rozsianym nowotworem, który ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Iwona Bielska - Lilka

Czas: 48min.
15:05
Solny skarb UNESCO - odc. 4 - SKARB
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty odcinek cyklu "Solny Skarb UNESCO" - SKARB poświęcony jest historii odkrycia soli i jej różnym rodzajom, a także sposobom użycia. (Polska 2017)


Czas: 8min.
15:15
Jedź bezpiecznie - odc. 663
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 452
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria z 3d przegrała zakład i musiała zostać służącą swojej koleżanki z klasy. Maja cieszy się, że może dręczyć swoją rówieśniczkę. Przyjaciółki gimnazjalistek nie chcą dłużej słuchać upokarzających rozkazów dziewczyny i próbują załagodzić całą sytuację. Nastolatka niestety nie ma zamiaru rezygnować z przywileju jaki dała jej wygrana… Dziewczyny ze szkolnej drużyny piłki nożnej nie mogą znieść seksistowskich komentarzy nauczyciela wychowania fizycznego. Wraz z kilkoma koleżankami... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza część opowieści o rodzinie Dolanów, którzy mieszkają w niewielkim miasteczku St. Petersburg na Florydzie i niedawno przeżyli tragedię. James Dolan, kochający mąż i ojciec trójki dzieci, pracował w sklepie elektrycznym, gdy wtargnął tam szaleniec i zaczął strzelać. W wyniku tego przejawu bezmyślnej przemocy dwie osoby zginęły, a James został poważnie ranny w głowę i stracił wzrok. Ale nie poddaje się i uczy się żyć na nowo. Ich domek jest jednak zbyt mały, by on mógł się po nim... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
Miłość nad fiordem. Koniec ery lodowcowej cz. 2/2
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Annika Sörenbrandt po 25 latach wraca do małego miasteczka, żeby pomoc swojej matce, która miała wypadek. Na miejscu dowiaduje się, że jej matka przez te wszystkie lata opiekowała się bratem Aniki, Hanrikiem, który cierpi na autyzm. (Niemcy 2011)

Reżyseria: Jörg Grünler
Obsada: Senta Berger, Sandra Borgmann, Thure Lindhandt

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 17 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej Koło fortuny. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 28.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennik regionów. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3477
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Członkowie trzyosobowy zespołu hip-hopowego: Stukot, Czacha i Bingo wracają z trasy koncertowej. Zajeżdżają pod sklep znajdujący się na uboczu i wtedy nagle padają strzały. Stukot zostaje ranny w nogę i pada na ziemię… Druga opowieść w tym odcinku. Anna jest szefową magazynu. Jest bardzo obowiązkowa i nigdy nie popełnia błędów. Tego dnia w firmie było bardzo wiele paczek, każdy miał pełne ręce roboty. Anna podniosła wielką paczkę i chwile potem upadła razem z nią na ziemię. Okazało się, że... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 153
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar przez całą noc świetnie bawił się z Sarą. Lena jest na niego wściekła i jednocześnie martwi się o swojego ukochanego, ponieważ nie wrócił do domu i nie dał znaku życia. Chłopak nie pamięta, że nagrał filmik i czuje się ograniczany przez swoją dziewczynę. Nastolatka ma wyrzuty sumienia i postanawia go przeprosić. Sebastian i Ala niespodziewanie są świadkami nieszczęśliwego wypadku. Frodo zostaje napadnięty i ugodzony nożem przez chuliganów z innego osiedla. Mimo niechęci postanawiają... (Polska)

16:00
Esmeralda, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3617
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 20
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yelda z Seldą postanawiają nakręcić teledysk aby przebić się do branży muzycznej. Zafer załatwia Zelisze pracę w restauracji "na zmywaku". Ruzgiar próbuje porozumieć się z Hakanem. Mete spotyka się z Asude na wspólnej konferencji prasowej. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mąż zgłasza zaginięcie żony. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że pozornie religijna kobieta prowadziła podwójne życie i umawiała się na seks z przygodnymi mężczyznami. Głównym podejrzanym jest popularny warszawski żigolak. Ale okazuje się, że sprawa sięga znacznie głębiej… Znajomy Krystiana prosi go o pomoc – znaleziono u niego materiały wybuchowe, grozi mu oskarżenie o terroryzm. Krystian wierzy koledze i rozpoczyna własne śledztwo. Równocześnie coraz bardziej podoba mu się Lena –... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:55
Grześki idą do szkoły
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

17:00
Ukryta prawda, odc. 800
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał, 28-letmi marynarz pływający statkami po całym świecie, wraca do Polski po siedmiomiesięcznej nieobecności. Miesiąc temu jego żona Patrycja urodziła synka Miłosza. Patrycja ma pretensje do Rafała, że musiała sobie sama ze wszystkim radzić. Kobieta traktuje go chłodno i mężczyzna stara się odzyskać jej względy. Poza tym zajmowanie się Miłoszem sprawia mu wielką radość. Rafał zauważa, że Patrycja często jeździ na Pragę, gdzie się wychowała i gdzie mieszka jej matka, rencistka Maria, która... (Polska)

17:00
V.I.P, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3170
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł jest zdecydowany zrezygnować z wykładów w szkole kosmetologii. Do tej decyzji skłoniła go pewna informacja, którą zasłyszał od Pawełka. Beata jest zła na Ramonę. Obwinia ją o nakłonienie Jaśka do kłamstwa i pozbawienie syna wakacyjnego wypoczynku. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Magdalena Wójcik, Jacek Borkowski, Barbara Bursztynowicz, Daniel Zawadzki, Marek Grabowski, Piotr Seweryński, Paulina Holtz, Marek Kossakowski

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /28/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 47 Śmiertelna pułapka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 3/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2536
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekarz Sabiny przyznaje się do błędu. Rozpoczyna się proces Karola. Prokurator jest dla Karola bezwzględny. Krystian i Piotrek wkręcają się na imprezę plenerową, gdzie jest Kalina. Przez własną głupotę kompromitują się w oczach Kaliny i jej przyjaciółki. By ratować Barbarian, ekipa sprowadza cenionego showmana i krytyka kulinarnego Nikodema Kocioła. Kocioł chce łapówkę.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 689
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentami dr Piotra Wójtowicza jest skłócone małżeństwo po wypadku samochodowym. Kobieta podejmuje w szpitalu decyzję o rozwodzie. Dzwoni do mężczyzny, który od miesięcy stara się o jej względy, ale do tej pory wciąż go odrzucała. Niespodziewanie okazuje się, że pieprzyk, którego pacjentka miała od urodzenia wygląda groźnie. Lekarze diagnozują u niej raka… Dr Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział nastolatka, którego poturbował tłum na wyprzedaży. Chłopak wychowywany jest przez nadopiekuńczą... (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.317
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wysocka odwiedza Zielińskiego w areszcie. Tym razem nie może się z nim zobaczyć, bo Szymon jest w izolatce. Trafił tam za posiadanie leków psychotropowych. Oli trudno w to uwierzyć. Po odprawie na komendzie Wysocka i Jóźwiak dostają wezwanie ze szpitala miejskiego. Lekarz poinformował, że jakiś świeżo upieczony ojciec wpadł w furię i awanturuje się na korytarzu. Na miejscu okazuje się, że mężczyzna szaleje, bo nie jest ojcem wyczekiwanego dziecka. Kolejne zgłoszenie... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1707
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert jest wzburzony po przeczytaniu książki, w której jego zdaniem Klara pierze rodzinne brudy. Czuje się jeszcze bardziej zraniony przez żonę niż po jej zniknięciu. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Pyrka żąda wstrzymania druku. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Olga Jankowska, Ada Fijał, Piotr Jankowski, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.374
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas imieninowego przyjęcia Ferdek upija się i obraża gości. Halina oświadcza mu, że przekroczył wszelkie granice przyzwoitości. Na skutek przejedzenia i nadużywania alkoholu Ferdek dostaje zapaści. Odwiedza go Śmierć, która przypomina mu wszystkie grzechy z jego przeszłości i zachęca go do zrobienia uczciwego rachunku sumienia oraz odbycia pokuty… Gościnnie w roli Śmierci wystąpi Krzysztof Dracz.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna), Smoleń Bohdan, Dracz Krzysztof
19:00
Fakty, odc. 7211
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7194
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7191
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5084
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.318
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zapała nie odbiera telefonów od Adama. Zdaje sobie sprawę, że kolega coś przed nim ukrywa. Chce go więc najpierw dobrze prześwietlić. Na komendzie razem z Mazurek otrzymują zgłoszenie, że w jednym z pociągów znajduje się pasażer z dziwną walizką. Na dworcu okazuje się, że w środku podejrzanej torby znajdują się różnego rodzaju narkotyki. Policjanci mają do czynienia z kurierem narkotykowym. W drodze do aresztu zostają zaskoczeni przez bandytów. Krzysztof obrywa od jednego z... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Ojciec Mateusz - odc. 230 - Randka (Ojciec Mateusz XVIII odc. 5)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1708
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński, porywacz Marty i Ewy, nie zdradza póki co motywów swojego działania, wszystko wskazuje na to, że jest niezrównoważony psychicznie. Walawskiej i jej córeczce zagraża z jego strony śmiertelne niebezpieczeństwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Ada Fijał, Marek Kossakowski, Bastian Węglewski

Czas: 24min.
20:40
Pierwsza randka - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza randka. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
20:05
Nasz Nowy Dom, odc.98
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkim domku w mazowieckiej wsi Cybulice mieszka wielopokoleniowa rodzina: babcia Grażyna, mama Mirosława i dzieci: Agnieszka, Małgosia, Weronika i Dawid. Mąż pani Mirosławy odszedł do innej kobiety, pozostawiając rodzinę bez wsparcia. Ich sytuacja materialna jest dramatyczna. Najstarsza z rodzeństwa, Agnieszka musi czasem rezygnować ze szkoły, bo zwyczajnie nie ma pieniędzy na bilet. Stan domu rodziny jest katastrofalny. Przeciekający dach sprawia, że grzyb pokrywa większość ścian i... (Polska, 2017)

Reżyseria: Panisko Aleksandra
Obsada: Katarzyna Dowbor
20:10
Doradca smaku, odc. 16/40
program
Godziny emisji
20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2555
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza oskarżona o zabójstwo? Narkoman Maciek umiera w szpitalu. Bogdan jest wścikły – nie może uwierzyć, że Joanna z Zuzą okłamywały policję. Berg prosi o pomoc Weronikę. Ta stwierdza, że sprawa wygląda bardzo źle. Zuza może zostać oskarżona o spowodowanie śmierci mężczyzny. Piękna Natalia złamie serce Zimińskiego? Halinka przekonuje Dankę, że Natalię trzeba zwolnić. Przestrzega, że obecność młodej, atrakcyjnej kobiety stanowi poważne zagrożenie dla ich małżeństw. Danka bagatelizuje problem.... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 73/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kuba Walczak nawet w wolny weekend nie ma spokoju od pracy. Właśnie w jego bloku dochodzi do przestępstwa. W sąsiednim mieszkaniu ktoś zabija młodą kobietę. Na domiar złego ofiara miała dziecko, kilkuletniego chłopca, który był prawdopodobnie świadkiem zdarzenia. Walczak okazuje się urodzonym opiekunem - tylko z nim dziecko zachowuje spokój. Chłopiec na skutek traumatycznego doświadczenia, nic nie mówi i policjanci nie są w stanie uzyskać żadnych pomocnych w sprawie... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:40
Miasto skarbów - odc. 3
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja, którą Szatner zaprosił na strzelnicę, nie zdradza, że jest świetnym strzelcem. Selena dostaje informację od Kamińskiego, swojej wtyczki w środowisku krakowskich złodziei, że na rynku pojawił się skradziony w Koszycach złoty dukat Zygmunta Wazy. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński, Piotr Jaworski
Obsada: Helena Ganjalyan, Feliks Szajnert, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Bosak, Norbert Kwiatkowski, Iza Kuna, Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency

Czas: 45min.
21:10
Przyjaciółki, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor wręcza Patrycji bilet lotniczy, chce ją zabrać do Paryża. Patrycja jest zaskoczona propozycją wspólnego wyjazdu, ulega jednak namowom Wiktora. Dorota opracowuje plan zemsty na Łukaszu. Wysyła do banku anonimowego maila, który rozpętuje „burzę” wśród pracowników. Paweł z Anką udają się do notariusza. To już postanowione - sprzedają dom, kupują kamper i jadą w podróż. Dorota wyciąga Łukasza na kort, umawia się z Matyldą i jej mężem. Pomiędzy kochankami dochodzi do kłótni. Patrycja... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kuczeriszka Grzegorz
Obsada: Socha Małgorzata, Liszowska Joanna, Sokołowska Anita, Stużyńska Magdalena, Bukowski Marek, Wieszczek Krzysztof, Figurska Pola, Kasprzykowski Bartek, Borowski Antoś, Borowski Kajetan, Bogdanowicz Nicole, Kula Kamil, Jarosik Elżbieta, Korcz Marcin, Sienkiewicz Agnieszka, Bonaszewski Mariusz, Krawczyk Mikołaj, Deląg Paweł
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Potwór
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Podczas wspinaczki górskiej Preston Rogers (Matt McCoy) i jego żona ulegli wypadkowi. Kobieta zmarła, zaś cudem ocalały mężczyzna trafił na wózek inwalidzki. W ramach terapii Rogers przyjeżdża z pielęgniarzem do domku w górach, w którym kiedyś mieszkał razem z żoną. Tymczasem do sąsiedniego domu wprowadza się piątka przyjaciółek, które przyjechały, by wypocząć w górach. Obserwując okolicę przez lornetkę Preston dostrzega, że w lesie kryje się niebezpieczny stwór. Wkrótce bestia, w... (USA, 2006)

Reżyseria: Schifrin Ryan(1)
Obsada: Haley Joel Osment, Matt McCoy, Tinsley Christien
22:25 Na żywo
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:40
Wypadek - Odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabriel odkrywa, kto kierował szajką, w którą były zamieszane Rebecca, Iris i Anne. Mimo aresztowania szefa siatki nadal jednak nie udaje się wyjaśnić okoliczności wypadku, w którym zginęła Rebecca. Na trop naprowadza jej męża pewien szczegół. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 45min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 28.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
22:15
Zdrady, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar i Marta Spychalscy mają za sobą ciężkie chwile. Zaraz po urodzeniu się ich córki, Oliwii, kobieta skupiła się tylko na dziecku, co odbiło się na jej małżeństwie. Para postanowiła, że Marta porzuci pracę zawodową i zajmie się wychowaniem małej Oliwii, ale po pewnym czasie stało się jasne, że zamknięcie w domu z dzieckiem jej nie służy. Była ciągle zmęczona, niczym nie potrafiła się cieszyć, nie dbała o siebie. Wygląda jednak na to, że uporała się z chorobą. Marta znowu wygląda świetnie,... (Polska, 2017)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Wrzosek Robert
Obsada: Rabstajn Damian, Roguś Roksana, Młynarkiewicz Kacper, Olma Jarosław, Akinyeye Patryk, Szczepański Paweł, Romanova Kateryna
22:30
Zróbmy sobie wnuka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maniek Kosela (Andrzej Grabowski) posiada 2 morgi ziemi w samym centrum Warszawy. Wierzy, że jego dorosłe już dzieci - Zosia (Małgorzata Kożuchowska) i Janek (Paweł Deląg) - dadzą mu kiedyś upragnione wnuki i wraz z nim poprowadzą dochodowe gospodarstwo ogrodnicze. Niestety, Zosia i Janek mają wobec ojcowizny całkiem inne plany, szczególnie, że żyjąc ponad stan porobili spore długi, które właśnie chce wykupić tajemniczy milioner Arystoteles Papas. W zamian za likwidację długów dzieci mają... ( Polska 2003)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Zamachowski, Paweł Deląg, Katarzyna Bujakiewicz, Joanna Żółkowska
23:30
Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2017. Studio Festiwalowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studio Festiwalu Filmów NNW Gdynia 2017 z udziałem organizatorów, twórców filmów i audycji konkursowych, artystów. Prowadzenie: Magdalena Uchaniuk, Marcin Wikło. (Polska 2017)


Czas: 15min.
23:50
Zapomniany Żołnierz - 56 lat niewoli
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny Balzsa Ravasz o Andrasu Toma, urodzonym w 1925, ostatnim jeńcu wojennym. Został pojmany na terenie Polski i przewieziony do obozu na teranie Rosji. Od 1947 przebywał w szpitalu psychiatrycznym w Kotelniczu ze zdiagnozowaną psychoneurozą. (Węgry 2016)

Reżyseria: Balzs Ravasz

Czas: 59min.
23:40
Spisek. Largo Winch 2
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja popularnego komiksu. Tytułowy Largo Winch to buntownik i awanturnik, samotny wojownik, który stawia czoło wrogom, czyhającym na jego życie i fortunę odziedziczoną po zmarłym w dramatycznych okolicznościach ojczymie. (Francja 2011)

Reżyseria: Jerome Salle
Obsada: Sharon Stone, Tomer Sisley, Weronika Rosati

Czas: 113min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Świętokrzyski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film poświęcony przyrodzie Gór Świętokrzyskich - krainy jodeł i gołoborzy, objętej ochroną Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Pokazuje procesy górotwórcze, które ukształtowały Góry Świętokrzyskie, należące do najstarszych na naszym kontynencie. (Polska 2005)

Reżyseria: Stanisław Fiuk-Cisowski, Zdzisław Cozac

Czas: 45min.
23:20
Uwiedziony
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Kontroler finansowy Jonathan McQuarry (Ewan McGregor) praktycznie nie prowadzi życia towarzyskiego. Pewnego wieczora jałową egzystencję samotnego pracoholika przerywa pojawienie się niejakiego Wyatta Bose'a (Hugh Jackman). Charyzmatyczny nowojorski prawnik spotyka Jonathana, gdy ten jak zwykle oddaje się pracy po godzinach. Zamienia z nim długą, przyjacielską pogawędkę i poufale częstuje skrętem. Przy jednym z następnych spotkań Jonathan odkrywa, że przypadkiem wszedł w... (USA, 2008)

Reżyseria: Langenegger Marcel(1)
Obsada: Jackman Hugh, McGregor Ewan, Stephanie Roth Haberle, Williams Michelle
23:00
Trampolina, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

00:25
Solny skarb UNESCO - odc. 4 - SKARB
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty odcinek cyklu "Solny Skarb UNESCO" - SKARB poświęcony jest historii odkrycia soli i jej różnym rodzajom, a także sposobom użycia. (Polska 2017)


Czas: 8min.
00:40
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
00:25
Sierota
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młode małżeństwo przeżywa dramat po stracie dziecka. Wkrótce postanawiają zaadaptować sierotę z pobliskiego sierocińca. Decydują się na dziewięcioletnią dziewczynkę. Zaraz po jej przybyciu do domu adoptowanych rodziców zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Wkrótce matka orientuje się, że jej dziecko jest niebezpieczne, ale sprawy zaszły już za daleko i nie ma odwrotu, zaczyna się koszmar…, napisy ( USA/Kanada/Francja/Niemcy 2009)

Reżyseria: Jaume Collet-Serra
Obsada: Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrmann, CCH Pounder, Jimmy Bennett
00:00
Spadkobiercy, odc.75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska, 2013)

01:00
Riviera - odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdesperowana Georgina próbuje wykorzystać uroczyste przyjęcie organizowane przez Fundację Clios jako okazję do zdybania poszukiwanej osoby. Jej plany krzyżuje przybycie nieproszonego gościa. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
01:50
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:50
Miłość na wybiegu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedoświadczona dziewczyna z prowincji trafia do pełnego blichtru świata mody i kolorowych magazynów. Mimo wielu pokus i nie zawsze uczciwych zagrywek zmanierowanych ludzi z branży, ona ciągle pozostaje sobą. Znajduje też swojego księcia i prawdziwą miłość (Polska 2008)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Karolina Gorczyca, Marcin Dorociński, Urszula Grabowska, Izabela Kuna, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Barbara Brylska, Marta Dąbrowska, Anna Guzik, Zbigniew Lesień

Czas: 94min.
01:20
Polska zza siódmej miedzy odc. 4
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypominienie twórczości Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych "Polska zza siódmej miedzy", które powstały w latach 19691971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 41min.
01:40
Tajemnice losu, odc.2806
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

01:00
Sekrety Sąsiadów, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Marta jest dobrze prosperującym adwokatem, specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Julia, jedna z jej klientek, której pomogła szybko i skutecznie zakończyć sprawę rozwodową, niedawno została jej sąsiadką - wprowadziła się do domu na tej samej ulicy. Wkrótce w życiu Marty zaczynają się dziać dziwne rzeczy – milczące telefony, listy z pogróżkami, znikające dokumenty. Ta sprawa mocno Martę niepokoi, kobieta nie czuje się bezpiecznie i prosi pomoc Marcina, swojego przyjaciela... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Paweł i Ewa to zgodne i kochające się małżeństwo, w którym podział ról różni się od tradycyjnego: Ewa robi karierę, a Paweł opiekuje się domem i dziećmi. Mieszkają na tym samym piętrze co Lilka i Eryk, młodzi małżonkowie pracujący na nocną zmianę. Lilka jest ratownikiem medycznym w nocnym pogotowiu, a Eryk pracuje w barze. Paweł często słyszy krzyki i kłótnie w mieszkaniu sąsiadów i obawia się, że Lilka jest ofiarą przemocy. W końcu Ewa i Paweł zapraszają sąsiadów do... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
02:55
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:00
Poza słowami
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obrzeżach centrum Warszawy, na nieco zapomnianym i trochę tajemniczym terenie swoją siedzibę mają kuglarze i artyści. Tak jak objazdowe trupy i jarmarczne teatry kiedyś, tak oni dzisiaj ze sztuką wychodzą na ulicę. (Polska 2015)


Czas: 11min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 9min.
02:40
Świętokrzyski Park Narodowy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film poświęcony przyrodzie Gór Świętokrzyskich - krainy jodeł i gołoborzy, objętej ochroną Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Pokazuje procesy górotwórcze, które ukształtowały Góry Świętokrzyskie, należące do najstarszych na naszym kontynencie. (Polska 2005)

Reżyseria: Stanisław Fiuk-Cisowski, Zdzisław Cozac

Czas: 45min.
02:55
Uwaga!, odc. 5084
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:55
Przeklęte wieczory
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o jednym z najbardziej cynicznych i okrutnych pomysłów Nazistów, otworzenia domów publicznych w obozach koncentracyjnych. Werbowanym tam kobietom obiecywano wolność, jedzenie, dobre warunki. (Austria 2012)

Reżyseria: Andrea Oster

Czas: 43min.
03:35
Farba
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodziutka Marta zwana "Farbą" jest w ciąży. Razem ze swym przyjacielem Cypem jeździ po Polsce i próbuje szantażować ginekologów, którzy godzą się na dokonanie aborcji. Ten styl życia bardziej odpowiada Farbie niż Cypowi. Oboje pomagają Cygance Szacharze. (Polska 1997)

Reżyseria: Michał Rosa
Obsada: Agnieszka Krukówna, Marcin Władyniak, Ewa Gorzelak, Karolina Łukaszewicz, Agnieszka Dygant, Teresa Sawicka, Kinga Preis, Krzysztof Dracz, Leszek Zdybał, Mariusz Jakus

Czas: 80min.
03:30
Glob - Magazyn Nowości Naukowych - Raport odc. 10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Glob magazyn nowości naukowych to program poświęcony najważniejszym informacjom z różnych dziedzin nauki. Prezentuje odkrycia i wynalazki, przybliża aktualne badania prowadzone w Polsce i na świecie, opowiada o wydarzeniach naukowych. (Polska 2017)


Czas: 6min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:20
Moc Magii, odc. 265/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.633
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
04:50
Wiatr od morza - odc. 89
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.850
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Art Noc: The Apples
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert jednej z gwiazd Festiwalu Kultury Żydowskiej. The Apples to kilkunastoosobowy izraelski band, wybuchowa mieszanina jazzu, funku, hip hopu, r’n'b, rytmów Bliskiego Wschodu, melodii żydowskiej, doprawiona niezwykłymi efektami dźwiękowymi. (Polska 2016)


Czas: 46min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3824
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.854
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info