Program dla 2017-09-29 od do
24.10 25.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:35
Farba
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodziutka Marta zwana "Farbą" jest w ciąży. Razem ze swym przyjacielem Cypem jeździ po Polsce i próbuje szantażować ginekologów, którzy godzą się na dokonanie aborcji. Ten styl życia bardziej odpowiada Farbie niż Cypowi. Oboje pomagają Cygance Szacharze. (Polska 1997)

Reżyseria: Michał Rosa
Obsada: Agnieszka Krukówna, Marcin Władyniak, Ewa Gorzelak, Karolina Łukaszewicz, Agnieszka Dygant, Teresa Sawicka, Kinga Preis, Krzysztof Dracz, Leszek Zdybał, Mariusz Jakus

Czas: 80min.
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Wiatr od morza - odc. 89
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3617
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:10
Art Noc: The Apples
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert jednej z gwiazd Festiwalu Kultury Żydowskiej. The Apples to kilkunastoosobowy izraelski band, wybuchowa mieszanina jazzu, funku, hip hopu, r’n'b, rytmów Bliskiego Wschodu, melodii żydowskiej, doprawiona niezwykłymi efektami dźwiękowymi. (Polska 2016)


Czas: 46min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3824
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5084
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.854
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 147 "Milcząca większość" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik z Markiem przy piwie komentują dzisiejszy sposób randkowania za pomocą SMS - ów. Cała rodzina przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Kuby. Kuba i Tomek snują wyobrażenia o tym, jak zmienia się życie po osiemnastce. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Halina Skoczyńska, Jacek Braciak, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Sztuka codzienności - Koktajle
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta w barze The Blind Barber, który znajduje się na zapleczu męskiego fryzjera, jak przystało na lokal w stylu epoki prohibicji. Podają drinki w duchu tamtych czasów. Tricia Carr udowodni nam, że koktajle są wkładem USA do skarbnicy sztuki kulinarnej. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Nie dotyczy

Czas: 19min.
06:00
Plebania - odc. 959
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Wojciech Błach

Czas: 19min.
06:20
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
06:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 3/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tczew "Milllenium". W Tczewie grozi zamknięcie ostatniej z kilkunastu do niedawna istniejących pizzerni Millenium. Właściciel za wszelką cenę chce ratować ostatni swój lokal, dlatego nie ufa nikomu i osobiście pilnuje kuchni w swojej restauracji, żeby utrzymać wysoką jakość potraw serwowanych w lokalu. Chociaż ma zespół kucharek to gotuje osobiście! Pizze również przygotowywane są zawczasu pod czujnym okiem pana Michała. On sam jest przekonany, że wszystko robi dobrze, gotuje... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:00
M jak miłość - odc. 132
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teresa zaczyna się wahać, czy powinna się angażować w intymny związek z Pawłem. Zaczyna podejrzewać, że drugi z bliźniaków zna ich tajemnicę. Tymczasem do Gródka przyjeżdża Tadeusz. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 16/40
program
Godziny emisji
07:00
Turbo Fast, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kwadrans polityczny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 47 Śmiertelna pułapka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Powstanie zwykłych ludzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zebrane od cywilnych uczestników powstania relacje posłużyły do zbudowania wielowątkowej filmowej opowieści o życiu codziennym powstańczej Warszawy. Od początkowej radości z wywalczonej na kilku ulicach wolności po rozpacz zniszczonego miasta. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Kędzierski

Czas: 53min.
08:00
Trudne sprawy, odc.483
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotna matka Beata Zych (42 l.) mieszka z córką Igą Zych (18 l.) w 2-pokojowym mieszkaniu. Podczas gdy Beata sprząta w 4 miejscach, by utrzymać siebie i córkę, Iga rzuciła szkołę i przesiaduje całymi dniami w domu lub trwoni zarobione przez matkę pieniądze. Beata śpi na kanapie w salonie, bo nie stać jej na łóżko w sypialni, nie ma też szafy na ubrania, bo zarobione pieniądze daje córce. Gdy 18-latka domaga się więcej, a matka nie chce jej dać, Iga uderza Beatę w twarz. Nastolatka żąda... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2091
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:10
Zakochaj się w Polsce - odc. 43 Olsztyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Olsztyn, stolicę Warmii i Mazur, jedno z najpiękniejszych i najciekawszych historycznie miejsc regionu. Mieszkał tu wybitny uczony Mikołaj Kopernik, który zasłużył się w obronie miasta przed Krzyżakami. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 24min.
09:40
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 29.09 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.692
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego pojawia się Beata Lisowska. Kobieta niepokoi się o swojego męża, który od pogrzebu swojego przyjaciela zaczął się dziwnie zachowywać. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Beata odbiera telefon z przedszkola. Okazuje się, że jej mąż odebrał stamtąd ich córeczkę i zniknął. Magda ma nadzieję, że dowie się czegoś od wspólnika i zarazem przyjaciela Pawła. Jednak kiedy dociera na miejsce, odkrywa, że mężczyzna nie żyje. W co zamieszany jest mąż klientki? Czy małej... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.693
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki współpracy z biurem Malanowskiego policja trafia na zbiorowy grób ofiar groźnego gangstera o pseudonimie Zwierz. Wśród ciał zamordowanych przez niego ludzi śledczy znajdują tez zwłoki Krzysztofa Hulendy. Detektywi rok wcześniej szukali tego mężczyzny na zlecenie jego narzeczonej Ilony Czapskiej. Malanowski jedzie natychmiast do niej, by zawiadomić o tragicznym znalezisku. Okazuje się, że dawna klientka związała się już z kimś innym. Kobieta prosi jednak Malanowskiego o wyjaśnienie... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Korzenie: następne pokolenia - odc. 13/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alex Haley przeprowadza wywiad z Malcolmem X. Jest to przełomowy moment w jego karierze dziennikarskiej. W życiu prywatnym również zaczyna mu się lepiej układać. Wiąże się z ambitną Odine Richards i zaczynają wspólne życie. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 50min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panorama kraj. (Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 960
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Marta Kumik, Małgorzata Teodorska

Czas: 20min.
10:50
Szaleństwa Pana Jana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia jest piosenkarką. Janusz, mąż Sylwii, jest jej producentem. Na potrzeby nowego albumu zatrudniają chórzystkę, Laurę. Nie podejrzewają, że ta sprawiająca wrażenie profesjonalistki, młoda kobieta ukrywa swoje prawdziwe oblicze. Laura pragnie osiągnąć sukces za wszelką cenę. Pierwszym etapem jej intrygi będzie… przespanie się z Januszem. Laura nagrywa ich miłosne igraszki i uprzedza producenta, że wykorzysta te kompromitujące go materiały, jeśli on kiedykolwiek nie zechce z nią... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 800
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał, 28-letmi marynarz pływający statkami po całym świecie, wraca do Polski po siedmiomiesięcznej nieobecności. Miesiąc temu jego żona Patrycja urodziła synka Miłosza. Patrycja ma pretensje do Rafała, że musiała sobie sama ze wszystkim radzić. Kobieta traktuje go chłodno i mężczyzna stara się odzyskać jej względy. Poza tym zajmowanie się Miłoszem sprawia mu wielką radość. Rafał zauważa, że Patrycja często jeździ na Pragę, gdzie się wychowała i gdzie mieszka jej matka, rencistka Maria, która... (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria V, odc. 23/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niespodziewanie do Michaeli przyjeżdża jej siostra Marjorie, która z wielkim zapałem walczy o równouprawnienie kobiet. Twierdzi, że matka jej nie rozumie. Namawia dziewczyny z saloonu Hanka, aby też walczyły o swoje prawa. Nawiązuje romans z Lorenem. (USA 1996)

Reżyseria: Gwen Arner
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1708
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński, porywacz Marty i Ewy, nie zdradza póki co motywów swojego działania, wszystko wskazuje na to, że jest niezrównoważony psychicznie. Walawskiej i jej córeczce zagraża z jego strony śmiertelne niebezpieczeństwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Ada Fijał, Marek Kossakowski, Bastian Węglewski

Czas: 24min.
11:45
Postaw na milion - odc. 161
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.322
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irena Hałub (39 l.) jest przekonana, że ktoś w jej rodzinie kradnie. Zginęło bowiem 500 złotych z kasy grupy uprawiającej gimnastykę, którą to grupą Irena opiekuje się. 39-latka ma już upatrzonego sprawcę: Kamila Jarosza, 18-letniego syna jej nowego partnera, Leona (43 l.). Kamil wypiera się, a im bardziej Irena upiera się, że to on, tym bardziej nieprzyjemnie robi się w rodzinie. Zwłaszcza córka Ireny, Iga (17 l.) źle znosi tę napiętą atmosferę. Od czasu śmierci jej ojca w ich domu fatalnie... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który przed kilkoma miesiącami otworzył lodowisko. Jego interes kwitnie, ale martwi się o bezpieczeństwo swoich klientów, bo na lodowisku coraz częściej dochodzi do nieprzyjemnych incydentów z chuliganami. Serb i Diablo podejmują się pomóc mężczyźnie, chociaż jest pewien drobny szkopuł: obaj w jeździe na łyżwach są nowicjuszami… Tymczasem Francuzka i Novy przyjmują zlecenie pewnej miłośniczki psów, której dwa dni temu zaginął ukochany... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wąsiński Piotr
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Nowoczesność w rolnictwie - Gęsina przyjazna zdrowiu
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem odc. jest gęsina, której tradycja hodowli i spożywania sięga w Polsce XVI w. Mięso z gęsiny zawiera 3 - 6% tłuszczu, podczas gdy wieprzowina zawiera ponad 30% tłuszczu. Gęsina to bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i białka. (Polska 2017)

Reżyseria: Justyna Szpringier

Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria II cz. 4 Wyspa White
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
50 km od wschodniego wybrzeża nowozelandzkiej Wyspy Północnej, pośrodku Zatoki Obfitości z morza wynurza się Wyspa White. Ten najbardziej aktywny wulkan Nowej Zelandii uwalnia toksyczne opary od 150 tys. lat. W jego wnętrzu kipi kwaśne jezioro. (Nowa Zelandia 2016)

Reżyseria: Roz Mason

Czas: 44min.
12:45
Tysiąc i jedna noc - odc. 152
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadide wybudza się ze śpiączki i zostaje wypisana ze szpitala. Właściciel kasyna coraz bardziej naciska Alego Kemala i Ganiego o zwrot długu. Tugrul wpada na trop Edy. Beyza traci nad sobą kontrolę w obecności Szeherezady i Kaana. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:05
Zapiski Łazęgi - Jomsborg wrota pomorza
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 21Jogurt z orzechami i miodem, zupa krem z miruny
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
12:30
Historie szczęśliwe odc. 46
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławek, wbrew woli rodziców, idzie do Seminarium. Potem "na księdza" wyświęci go sam Jan Paweł II. Ksiądz Sławek na Białorusi spędzi prawie 30 lat i wróci do Polski. Czy tu jest łatwiej? Czy można nie bać się śmierci? Czym jest szczęście? (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Oszukane, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prawniczka i bizneswoman Elżbieta Kalinowicz ma 32 lata i jest prezesem oraz współudziałowcem w swojej firmie - dobrze prosperującej kancelarii prawniczej. Samotna matka 4 letniej Ani, świetnie radzi sobie w biznesie jak i w życiu. Właśnie wynegocjowała świetny kontrakt, który ma ustawić jej firmę na długie lata. Wspólnik, Waldemar Nawrocki (52l.), jest pod wrażeniem jej skuteczności i umawia ją na spotkanie z nowym partnerem, którym okazuje się poznany wcześniej przypadkowo, szarmancki... (Polska, 2015)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Korzeniewski Piotr, Kowal Galina, Piotr Lisiak
12:00
Szkoła, odc. 452
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria z 3d przegrała zakład i musiała zostać służącą swojej koleżanki z klasy. Maja cieszy się, że może dręczyć swoją rówieśniczkę. Przyjaciółki gimnazjalistek nie chcą dłużej słuchać upokarzających rozkazów dziewczyny i próbują załagodzić całą sytuację. Nastolatka niestety nie ma zamiaru rezygnować z przywileju jaki dała jej wygrana… Dziewczyny ze szkolnej drużyny piłki nożnej nie mogą znieść seksistowskich komentarzy nauczyciela wychowania fizycznego. Wraz z kilkoma koleżankami... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb zajmują się sprawą rodziny, której kilka tygodni temu ktoś nieznajomy przysłał DVD z nagraniami świadczącymi o tym, że zarówno rodzice, jak i ich syn i atrakcyjna siedemnastoletnia córka są obserwowani. Policja nic nie wyjaśniła – nie wiadomo, kto może za tym stać i co sprawca chce osiągnąć, stąd cała nadzieja w tym, że detektywi to ustalą, zanim będzie za późno. Tymczasem Francuzka i Novy pomagają gospodyni domowej, która zamartwia się o swojego męża.... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wąsiński Piotr
13:45
Na sygnale - odc. 46 "Drobnym drukiem"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który ma wysoką gorączkę i wymioty. Okazuje się, że pacjent to znany polityk, Eryk Niewiadomski. Doktor Góra próbuje pomóc jednemu z ratowników - Darkowi. Wygląda na to, że mężczyzna ma uraz kręgosłupa. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Strefa zdrowia odc. 1
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Statystyku są zatrważające. W Polsce rak zabija blisko 100 tys. osób rocznie. Większość bo prawie 94 tys. chorych umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Można jednak wiele zrobić, by chorobie zapobiec. (Polska 2017)


Czas: 11min.
13:00
Trudne sprawy, odc.731
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Laura Daszyńska (17 l.) dowiaduje się, że jej chłopak, Jakub (17 l.) zdradza ją z inną dziewczyną, jej świat wali się. Jedynie na niego mogła liczyć, bo rodzice ją zaniedbują - jej matka, Marlena (44 l.) zajmuje się wyłącznie sobą a jej ojciec, Tomasz (45 l.) jest zajęty tylko swoją pracą. Laura z powodu zdrady Jakuba ma złamane serce, a tymczasem matka radzi jej, żeby po prostu oderwała się od tych problemów, nawiązując niezobowiązujący romans. Po chwili wahania Laura decyduje się to... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 153
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar przez całą noc świetnie bawił się z Sarą. Lena jest na niego wściekła i jednocześnie martwi się o swojego ukochanego, ponieważ nie wrócił do domu i nie dał znaku życia. Chłopak nie pamięta, że nagrał filmik i czuje się ograniczany przez swoją dziewczynę. Nastolatka ma wyrzuty sumienia i postanawia go przeprosić. Sebastian i Ala niespodziewanie są świadkami nieszczęśliwego wypadku. Frodo zostaje napadnięty i ugodzony nożem przez chuliganów z innego osiedla. Mimo niechęci postanawiają... (Polska)

13:30
Szpital, odc. 689
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentami dr Piotra Wójtowicza jest skłócone małżeństwo po wypadku samochodowym. Kobieta podejmuje w szpitalu decyzję o rozwodzie. Dzwoni do mężczyzny, który od miesięcy stara się o jej względy, ale do tej pory wciąż go odrzucała. Niespodziewanie okazuje się, że pieprzyk, którego pacjentka miała od urodzenia wygląda groźnie. Lekarze diagnozują u niej raka… Dr Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział nastolatka, którego poturbował tłum na wyprzedaży. Chłopak wychowywany jest przez nadopiekuńczą... (Polska)

13:00
Galileo, odc.636
Godziny emisji
Rozwiń opis
LASER POGODOWY Pamiętacie wybuch wulkanu na Islandii i całkowity paraliż transportu lotniczego? Pokażemy wam, jak w takich przypadkach bada się stężenie pyłów w atmosferze. JAK KUPIĆ MIESZKANIE W CHINACH W Chinach – podobnie jak w Polsce - jest duża presja posiadania własnego mieszkania. Ich ceny jednak są tak horrendalnie wysokie, że niektórzy, aby uzyskać zniżki postanawiają się rozwieść. JEDZENIE Z DRUKARKI 3D Kiedyś w restauracji wydrukowana była tylko karta dań. Dziś drukuje się też i... (Polska 2017)

14:00
Elif - odc. 102
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Selim i Elif odwiedzają Zeynep. Melek rozmawia z adwokatem, który obiecuje jej, że nazajutrz wyjdzie na wolność. Veysel potrzebuje pieniędzy na spłatę skradzionego auta i szantażuje Arzu. Erkut jest w potrzasku. Mówi Szeydzie, że będą musieli uciekać. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /58/ - "Już nie ma dzikich plaż" - Irena Santor
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawiają kolejne historie rodzimych hitów sprzed lat. W tym programie historia piosenki "Już nie ma dzikich plaż". (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 8min.
14:15
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 19min.
14:40
BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (3)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antoni Kocjan - zapomniany wirtuoz inżynierii i jego dzieło: wysokowyczynowy szybowiec Orlik Olimpijski. Działania historyków lotnictwa, konstruktorów, modelarzy zmierzają do przywrócenia należnego blasku nietuzinkowej postaci i cudownej maszynie. (Polska 2017)


Czas: 26min.
14:15
Powstanie zwykłych ludzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zebrane od cywilnych uczestników powstania relacje posłużyły do zbudowania wielowątkowej filmowej opowieści o życiu codziennym powstańczej Warszawy. Od początkowej radości z wywalczonej na kilku ulicach wolności po rozpacz zniszczonego miasta. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Kędzierski

Czas: 53min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2536
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekarz Sabiny przyznaje się do błędu. Rozpoczyna się proces Karola. Prokurator jest dla Karola bezwzględny. Krystian i Piotrek wkręcają się na imprezę plenerową, gdzie jest Kalina. Przez własną głupotę kompromitują się w oczach Kaliny i jej przyjaciółki. By ratować Barbarian, ekipa sprowadza cenionego showmana i krytyka kulinarnego Nikodema Kocioła. Kocioł chce łapówkę.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.777
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młode małżeństwo - Lucyna (28 l.) i Mirosław (32 l.) Tyczyńscy oczekują swojego pierwszego dziecka i właśnie przeprowadzili się do nowego domu. Kiedy wracają z pracy do domu, znajdują się jakby w horrorze: Ktoś w pokoju dziecinnym zostawił wiadomość wypisaną krwią. W kompletnym szoku składają doniesienie na policję. Jak ktoś mógł wejść do ich domu? I to bez pozostawienia śladów? Wynika z tego, że za pomocą zapasowego klucza. Może być tylko dwoje podejrzanych: najlepsza przyjaciółka Lucyny,... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 4/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Incognito Club (Mrozy). Restauracja Incognito Club znajduje się w Mrozach - miasteczku położonym 60 kilometrów od Warszawy. Był tu już młodzieżowy dom kultury, pub, a jeszcze później obiady domowe. Wszystkie pomysły kończyły się niepowodzeniem. Początkowo ludzie przychodzili, ale raczej... (Polska)

14:00
Galileo, odc.637
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST RĘKA BUDDY? Ręka Buddy to stara odmiana cytronu, czyli dużej cytryny. Opowiemy o jego pochodzeniu i właściwościach. HISTORIA CHIŃSKIEGO ZAMKU Emerytowany profesor sztuki postanowił wybudować samodzielnie wielki zamek. Dziś jest to cel wycieczek. BAR Z SARDYNKAMI Pewien kucharz otworzył bar, w którym podaje tylko najróżniejsze sardynki w puszce. CZY APLIKACJE SPOWALNIAJĄ TELEFON Podobno, im więcej mamy uruchomionych aplikacji, tym szybciej padnie nam bateria w telefonie. Sprawdzimy... (Polska 2017)

15:10
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
300 milionów lat - Wielka kolizja - odc. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
300 milionów lat obejmuje okres dramatycznego kształtowania się europejskiego kontynentu: od karbonu po dziś. Podczas tego okresu, Europa podróżowała między różnymi strefami klimatycznymi, była przemieniana przez różne żywioły i kolizje z kontynentami. (Niemcy 2016)


Czas: 51min.
15:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Pełnosprawni - odc. 221
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 453
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał Dominiak z 1c jest nieustannie kontrolowany przez swojego tatę. Nastolatek ma dość nadopiekuńczości ojca i pomimo jego zakazu bierze udział w treningu boksu. Między ojcem, a synem dochodzi do awantury, w wyniku której chłopak nie wraca na noc do domu… Ola Madej z 3d jest rozczarowana swoim związkiem z Kajetanem Steczko. Licealistka postanowiła założyć konto na portalu randkowym i ku jej zaskoczeniu cieszy się dość dużym powodzeniem wśród nieznajomych. Jak zareaguje nastolatek kiedy... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część opowieści o rodzinie Dolanów, których dosięgła tragedia, ale nie poddają się. James Dolan – kochający mąż i wspaniały ojciec rodziny - został w pracy postrzelony przez szaleńca i stracił wzrok. Projektanci pod wodzą Ty’a Penningtona oraz ekipa budowlana ciężko pracują, by zdążyć w siedem dni maksymalnie rozbudować ich domek, by niewidomy mógł się po nim bez przeszkód poruszać i James zyskał niezależność, którą tak bardzo ceni. Ale mimo wszystko James miał trochę szczęścia,... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
W sercu miasta - odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:30
Koło fortuny - odc. 18 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 29.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Szaleństwa Pana Jana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennik regionów. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3478
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.140
Godziny emisji
Rozwiń opis
Majka wraca z wakacji w Tajlandii z nowym chłopakiem, Wojtkiem. Wkrótce orientuje się, że Wojtek podrzucił do jej walizki paczkę z narkotykami, którą nieświadomie przewiozła przez granicę. Kiedy Wojtek bierze prysznic, Majka wraz ze swoją współlokatorką dzwonią pod numer alarmowy 112… W drugiej części tego odcinka: Sylwia przegląda szafki w poszukiwaniu piłki siatkowej. Gdy otwiera jedną z szafek, wypada z niej łyżwa i rani ją w szyję. Dziewczyna upada na podłogę i bardzo mocno krwawi z... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 154
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena i Oskar pogodzili się. Dziewczyna nie wie jednak, że jej ukochany całował się z Sarą. Chłopak ma wyrzuty sumienia, ale nie chce powiedzieć prawdy. O wszystkim dowiaduje się Mela, która niezwłocznie postanawia poinformować o tym fakcie przyjaciółkę… Kasia dostaje nietypowe zadanie od swojego pracodawcy. Dziewczyna ma pojechać do jego mieszkania i wyprosić stamtąd znajomą, którą ten poznał poprzedniego wieczora w klubie. Nastolatka zgadza się, aby to zrobić. Ma jednak problem z... (Polska)

16:00
Esmeralda, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3618
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 21
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ozan namawia Hakana, aby nie zatrudniał Umut. Na próżno. Potem spotyka się z Umut i zmienia zdanie. Ragip chce zarzucić Ozana pracą, aby ten nie miał czasu dla Umut. Mete z Asude występują na wspólnej konferencji prasowej. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotny starszy człowiek zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Zabójstwo wygląda na egzekucję. Sporządzony w pośpiechu testament prowadzi detektywów do bratanka mężczyzny, który od dawna pałał chęcią zemsty za tragiczne wydarzenia z przeszłości… Szantażowana sex-taśmą, kobieta zgłasza się na komendę. Nagranie miało miejsce podczas firmowej imprezy. Podejrzanych jest wielu, a detektywi starają się nie dopuścić, żeby kompromitujące kobietę nagranie ujrzało światło dzienne.   Dla... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:55
Grześki idą do szkoły
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

17:00
Ukryta prawda, odc. 801
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skromna emerytka Halina (66) ma dosyć nudnych dni z Włodkiem (67), który też jest na emeryturze. Włodka nie interesuje aktywne spędzanie czasu tylko siedzi w domu i narzeka na niską emeryturę. Jedyne co robi, to dogląda mieszkania swojego kumpla Leona, który wyjechał do Stanów do rodziny. Halina stara się nie zważać na męża i razem z przyjaciółką Grażyną (69) organizuje sobie czas: chodzi na darmowe zajęcia z jogi, na miejskie wycieczki, etc. W tym czasie kobieta zauważa, że Włodek często... (Polska)

17:00
V.I.P, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3171
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika denerwuje się pomysłem syna, który teraz chce upublicznić osobiste wątki życia rodzinnego w filmie. Tymczasem Daniel obawia się, że Vujkovic zrezygnuje ze współpracy z powodu procesu wytoczonego wydawnictwu. W firmie Michała piętrzą się problemy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Daniel Zawadzki, Magdalena Górska, Roman Frankl, Ewa Ampulska, Ryszard Abraham

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /29/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Mam prawo - /1/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny przedstawiający bezsilność obywatela w konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości. Dzięki pomocy specjalistów zostaną przedstawione i przeanalizowane przypadki niewiarygodne, sensacyjne, czasami groteskowe, szkodliwe społecznie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 19min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 4/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2537
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka próbuje przeniknąć do przestępczego świata Roberta. Próba pozornie kończy się fiaskiem. Paweł nie rozumie, czemu Melka zrezygnowała ze szkolenia za granicą. Malwina zostaje zatrzymana przez nadgorliwego policjanta – Ksawerego, któremu ucieka. Ksawery jednak nie zamierza jej darować. Krytyk kulinarny wysyła do Barbariana swoich ludzi. Na skutek nieporozumienia Cezary odprawia ich do pracy w kuchni, co piętrzy dodatkowe kłopoty.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 690
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest kobieta, która wpadła pod samochód , gdy próbowała gonić porywacza swojej 2-letniej córeczki. Nie podejrzewa, że winna całej sprawie jest jej 20-letnia kuzynka, która pieniądze z okupu chce przeznaczyć na wyjazd. Na oddziale mąż 28-latki domyśla się, że to właśnie ona zleciła uprowadzenie dziecka… Doktor Dominika Gajda zajmuje się 17-latką, która zażyła kupione w Internecie tabletki na trądzik i dostała po nich silnych bólów brzucha.... (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.318
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zapała nie odbiera telefonów od Adama. Zdaje sobie sprawę, że kolega coś przed nim ukrywa. Chce go więc najpierw dobrze prześwietlić. Na komendzie razem z Mazurek otrzymują zgłoszenie, że w jednym z pociągów znajduje się pasażer z dziwną walizką. Na dworcu okazuje się, że w środku podejrzanej torby znajdują się różnego rodzaju narkotyki. Policjanci mają do czynienia z kurierem narkotykowym. W drodze do aresztu zostają zaskoczeni przez bandytów. Krzysztof obrywa od jednego z... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1708
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński, porywacz Marty i Ewy, nie zdradza póki co motywów swojego działania, wszystko wskazuje na to, że jest niezrównoważony psychicznie. Walawskiej i jej córeczce zagraża z jego strony śmiertelne niebezpieczeństwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Ada Fijał, Marek Kossakowski, Bastian Węglewski

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.375
Godziny emisji
Rozwiń opis
Helena Paździochowa wraz z mężem organizują prezentację eleganckich kołder. Okazuje się, że każdy, kto nabędzie ekskluzywną kołdrę o nazwie Pampeluna, dołączy do elitarnej grupy klientów. Halina jest zachwycona produktem i postanawia za wszelką cenę kupić tę kołdrę. Ale cena jest bardzo wysoka. Rodzina Kiepskich podejmuje trud zdobycia pieniędzy poprzez wyprzedaż dóbr rodzinnych. Kołdra zostaje zakupiona, wtedy jednak okazuje się, że do grona elitarnych klientów nieoczekiwanie dołączył ktoś,... (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna), Smoleń Bohdan, Gąsowski Piotr, Czerwińska Zofia
19:00
Fakty, odc. 7212
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7195
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7192
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5085
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.319
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mariusz opowiedział Karolinie o opuszczonej fabryce, w której widział jej siostrę Ewę. Teraz Rachwał próbuje dowiedzieć się czegoś na temat tego tajemniczego miejsca. Postanawia sama zbadać teren po pracy. Dyżurny otrzymuje wezwanie o próbie gwałtu w biurze projektowym. Na miejscu podejrzany zeznaje, że jest ofiarą prowokacji ze strony swojej pracownicy. Do tego ma wiarygodnego świadka zajścia – inwestora, z którym prowadził w tym czasie telekonferencję. Policjanci liczą,... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
The Wall. Wygraj marzenia - /2/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 44min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1709
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński wraca do kryjówki, w której więzi Martę i Ewę, akurat gdy dziewczynce udaje się wydostać z domu przez łazienkowe okno. Walawska próbuje odwrócić uwagę porywacza, by córka uciekła i wezwała pomoc. Krzepiński orientuje się, że Ewa zniknęła. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Helena Englert, Józef Grzymała, Piotr Jankowski, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Olga Jankowska, Marek Molak

Czas: 24min.
20:40
O mnie się nie martw - s. VII odc. 4/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga pozostaje w szpitalu pod fachową opieką swojego dawnego znajomego, a właściwie byłego chłopaka. Marcin i przyjaciele odwiedzają Igę w szpitalu. Iga ciągle dochodzi do siebie po niespodziewanym upadku. Cieszy się, że trafiła w dobre ręce. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski, Łukasz Ostalski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
20:05
Wyspa przetrwania, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Wyspa przetrwania" - nowość! „Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym zobaczymy szesnastu gotowych na wszystko śmiałków: ośmioro kobiet i mężczyzn. Aby znaleźć się na Fidżi, musieli przejść trudne, wieloetapowe eliminacje, drobiazgowe badania lekarskie i wyczerpujące testy sprawnościowe na sali treningowej i basenie. Wybrańców różni wszystko: wiek, zawód, zainteresowania, siła, odporność na stres i umiejętność współpracy w grupie. Łączy tylko jedno – determinacja,... (Polska, 2017)

Reżyseria: Dacko Małgorzata, Kepinski Jan
20:00
Shrek Forever
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarta część słynnej animowanej sagi o przygodach sympatycznego, acz nieokrzesanego ogra i jego przyjaciół. Życie Shreka i Fiony upływa w spokoju i szczęściu. Ogrowi tęskno jednak do dawnych wypełnionych przygodami dni. Kiedy zatem w okolicy pojawia się karzeł Rumpelnicki potrafiący spełniać życzenia, Shrek decyduje się zawrzeć z nim niezwykły układ. Sęk jednak w tym, że wszystkie dary skrzata mają swoje mniej przyjemne oblicze... Shrek ląduje w alternatywnej rzeczywistości, gdzie nigdy nie... ( USA 2010)

Reżyseria: Mike Mitchell
Obsada: Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas, Julie Andrews, John Cleese
20:00
Czarna błyskawica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie pewnego studenta nieoczekiwanie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy odkrywa on, że otrzymany od ojca stary, zdezelowany samochód potrafi latać. Dzięki niemu chłopak staje się superbohaterem , walczącym ze złem. Wkrótce zdaje sobie sprawę, jak potężne są siły, którym wypowiedział wojnę i jak daleko są gotowe się posunąć, by pokonać go i przejąć jego niezwykły pojazd. Wyprodukowany przez reżysera filmu „Wanted: Ścigani”, Timura Bekmambetova , naładowany akcją filmowy majstersztyk,... (Rosja, 2009)

Reżyseria: Kiselev Dmitriy, Voytinskiy Aleksandr
Obsada: Dobrygin Grigoriy, Verzhbitskiy Viktor, Vilkova Ekaterina
21:20
Weekendowy Hit Jedynki - O jeden most za daleko - część II
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część filmu przedstawia dalszy przebieg brawurowej operacji wojsk alianckich oraz jej zakończenie. Operacja została przeprowadzona w czasie II wojny światowej, we wrześniu 1944 roku w Holandii w okolicach Arnhem. (USA 1977)

Reżyseria: Richard Attenborough
Obsada: Dirk Bogarde, James Caan, Michael Caine, Sean Connery, Edward Fox, Gene Hackman, Anthony Hopkins, Laurence Olivier, Robert Redford, Ryan O'Neil

Czas: 87min.
21:40
Rodzinka.pl - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Agata Kulesza - Maria, Daniel Dziorek, Jacek Braciak - Marek, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Magdalena Stużyńska - Viola, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
22:10
Pod wspólnym niebem - odc. 3 Silvergold
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożydar próbuje w środku nocy wezwać ducha dziadka Kapulheima. Duch przenika przez ścianę do graciarni i ujawnia się Dżesice i Andrzejowi, doprowadzając Dżesikę do szaleństwa. Kiedy zjawa się pojawia, z jej gestów mężczyzna odczytuje kolejne tropy. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 28min.
22:50
Uśpieni
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Epicka opowieść o wielkiej przyjaźni, zbrodni i karze. Bohaterami są bardzo młodzi ludzie, którzy wchodzą w kolizję z prawem. Pobyt w poprawczaku miał służyć ich resocjalizacji, tymczasem jeszcze bardziej skrzywił charaktery młodocianych przestępców. (USA 1996)

Reżyseria: Barry Levinson
Obsada: Kevin Bacon, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt

Czas: 141min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 29.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Szaleństwa Pana Jana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
22:10
Rockowy Sabat (bis z Super Polsatu)
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

22:00
Red
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna w doborowej obsadzie. Grupa emerytowanych agentów CIA zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę. Mimo podeszłego wieku wciąż są śmiertelnie niebezpieczni... Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) są emerytowanymi agentami CIA. Z niewiadomych przyczyn wszyscy stają się celem ataku zawodowych zabójców. Muszą na nowo zjednoczyć siły i odkryć, kto stoi za intrygą, w którą zostali wplątani..., napisy ( USA 2010)

Reżyseria: Robert Schwentke
Obsada: Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Helen Mirren
22:10
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przychodzi zgłoszenie z klubu paintballowego. Ktoś z uczestników zabawy znalazł w lesie wisielca. Ofiara to młoda kobieta, na której ciele widnieje wyryty nożem znak oka opatrzności. Sprawa przypomina morderstwa sprzed kilku miesięcy, kiedy ofiary były piętnowane w podobny sposób. Głównym podejrzanym jest chłopak zamordowanej, u którego w komputerze kryminalni znajdują zdjęcia podobnych znaków. Do tego wychodzi na jaw, że zamordowana prowadziła podwójne życie, co mogło być... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:05
Krwawy spektakl
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda aktorka wpada w tarapaty finansowe. Zdesperowana kobieta dostaje od agenta zlecenie na zagranie żony pewnego biznesmena na przyjęciu z klientami. Wynagordzenie za usługę wynosi 10 tys. dolarów. Od tej pory jej życie wisi na włosku (USA 2013)

Reżyseria: George Erschbamer
Obsada: Nicholle Tom, David Palffy, Steve Bacik

Czas: 86min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Powstanie zwykłych ludzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zebrane od cywilnych uczestników powstania relacje posłużyły do zbudowania wielowątkowej filmowej opowieści o życiu codziennym powstańczej Warszawy. Od początkowej radości z wywalczonej na kilku ulicach wolności po rozpacz zniszczonego miasta. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Kędzierski

Czas: 53min.
23:10
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Maria Przybylska na zmianę z Kubisem opiekują się Kacprem. Chłopak nie jest w najlepszym stanie po śmierci ojca i dochodzi do siebie po przedawkowaniu używek. Dowiadują się o ekstradycji Bossa, człowieka odpowiedzialnego za zabójstwo Adama. Kacper obwinia policjantów, że nic nie zrobili w tej sprawie. Przybylska chce widzieć się z Bossem przed jego wyjazdem. Pragnie raz jeszcze spojrzeć w twarz człowiekowi, który zamordował jej partnera. Tymczasem na komendę przychodzi... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
00:40
Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2017. Studio Festiwalowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studio Festiwalu Filmów NNW Gdynia 2017 z udziałem organizatorów, twórców filmów i audycji konkursowych, artystów. Prowadzenie: Magdalena Uchaniuk, Marcin Wikło. (Polska 2017)


Czas: 15min.
00:40
Pełnosprawni - odc. 221
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
00:10
W stronę słońca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sci-fi w reżyserii Danny Boyle'a. Ekipa astronautów wyrusza z misją, której celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania gasnącego w zastraszającym tempie słońca. Wyprawa zaczyna się komplikować kiedy najpierw zaczyna szwankować statek, którym podróżują astronauci, a następnie jeden z nich popełnia straszny błąd, który pod znakiem zapytania stawia całą misję. Sytuację dodatkowo komplikują sygnały ostrzegawcze wysyłane przez statek komiczny, który zaginął wiele lat... (Wielka Brytania, 2007)

Reżyseria: Danny Boyle
Obsada: Murphy Cillian, Byrne Rose, Evans Chris, Garity Troy, Sanada Hiroyuki, Yeoh Michelle
00:20
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 4/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się... (Polska)

00:20
Na linii wroga
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były żołnierz Marines, Mike Weston, dowiaduje się, że jego dawny towarzysz broni, o którego śmierci był przekonany, wcale nie zginął lecz żyje w niewoli sadystycznego generała. Mike wraca do Vietnamu, by ratować przyjaciela.   Dla małoletnich od lat 16 (Filipiny, USA, 1997)

Reżyseria: Griffiths Mark
Obsada: Carlton Mark, Griffith Thomas Ian, Mulkey Chris
01:00
Generał bandytów - odc. 2/4
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hrabia Guarino wyznacza nagrodę za głowę Carmine Crocco. Mariano kusi Crocca i innych rozbójników do przejścia na stronę Garibaldiego w zamian za obietnicę powszechnej amnestii. Nennella zostaje pokojówką hrabianki Giuseppiny Guarino, ukochanej Mariana. (Włochy 2012)

Reżyseria: Paolo Poeti
Obsada: Daniele Liotti, Raffaella Rea, Danilo Brugia, Fabio Troiano

Czas: 51min.
01:25
Spisek. Largo Winch 2
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja popularnego komiksu. Tytułowy Largo Winch to buntownik i awanturnik, samotny wojownik, który stawia czoło wrogom, czyhającym na jego życie i fortunę odziedziczoną po zmarłym w dramatycznych okolicznościach ojczymie. (Francja 2011)

Reżyseria: Jerome Salle
Obsada: Sharon Stone, Tomer Sisley, Weronika Rosati

Czas: 113min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
01:20
Revolution, odc. 17/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzmożone ataki Milicji coraz bardziej wszystkim zagrażają. Pomimo przeciwności losu pomiędzy Milesem i Norą oraz Charlie i Jasonem rodzi się uczucie. Próba zamachu na Monroe zwiększa jego paranoję, natomiast prezydent Federacji Georgii Foster (Leslie Hope) rozważa kapitulację. Rachel i Aaron przemierzają Naród Równin w stanie Kolorado. (USA)

02:00
James Bond w Jedynce - W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdjęcia kręcono w Szwajcarii, Anglii i Portugalii, a nastrojowy utwór "We Have All the Time in the World" śpiewa Louis Armstrong. James Bond usiłuje rozpracować tajną międzynarodową organizację przestępczą "Widmo", na której czele stoi obłąkany miliarder. (Wielka Brytania 1969)

Reżyseria: Peter Hunt
Obsada: Diana Rigg, Telly Savalas, George Lazenby

Czas: 136min.
02:05
Zapiski Łazęgi - Jomsborg wrota pomorza
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
02:20
Nożem i widelcem - odc. 21Jogurt z orzechami i miodem, zupa krem z miruny
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
02:40
Powstanie zwykłych ludzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zebrane od cywilnych uczestników powstania relacje posłużyły do zbudowania wielowątkowej filmowej opowieści o życiu codziennym powstańczej Warszawy. Od początkowej radości z wywalczonej na kilku ulicach wolności po rozpacz zniszczonego miasta. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Kędzierski

Czas: 53min.
02:30
Tajemnice losu, odc.2807
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:20
Uwaga!, odc. 5085
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35
Moc Magii, odc. 266/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:35
Nocny recepcjonista - Odc 6/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Stambule Roper w towarzystwie Jonathana odbiera transport broni przewiezionej statkiem firmy Tradepass, której nowym dyrektorem jest Jonathan Pine. Broń, która przypłynęła statkiem do Stambułu, ma być przewieziona do wojskowego obozu Ropera w Turcji. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 44min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:55
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.634
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Strefa zdrowia odc. 1
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Statystyku są zatrważające. W Polsce rak zabija blisko 100 tys. osób rocznie. Większość bo prawie 94 tys. chorych umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Można jednak wiele zrobić, by chorobie zapobiec. (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:50
Szaleństwa Pana Jana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.851
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3825
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.855
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info