Program dla 2017-10-01 od do
24.10 25.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
Klan - odc. 3169
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł idzie do szkoły kosmetologii na inauguracyjne spotkanie. Po powrocie dzieli się wrażeniami z Wigą. Dominika wspomina Jerzemu o sympatycznym chłopaku, studencie farmacji, którego spotkała na uczelni. Koziełło chce lepiej zabezpieczyć sejf. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Ewa Ampulska, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Magdalena Wójcik, Jan Piechociński, Marek Grabowski

Czas: 21min.
05:15
Klan - odc. 3170
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł jest zdecydowany zrezygnować z wykładów w szkole kosmetologii. Do tej decyzji skłoniła go pewna informacja, którą zasłyszał od Pawełka. Beata jest zła na Ramonę. Obwinia ją o nakłonienie Jaśka do kłamstwa i pozbawienie syna wakacyjnego wypoczynku. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Magdalena Wójcik, Jacek Borkowski, Barbara Bursztynowicz, Daniel Zawadzki, Marek Grabowski, Piotr Seweryński, Paulina Holtz, Marek Kossakowski

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3171
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika denerwuje się pomysłem syna, który teraz chce upublicznić osobiste wątki życia rodzinnego w filmie. Tymczasem Daniel obawia się, że Vujkovic zrezygnuje ze współpracy z powodu procesu wytoczonego wydawnictwu. W firmie Michała piętrzą się problemy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Daniel Zawadzki, Magdalena Górska, Roman Frankl, Ewa Ampulska, Ryszard Abraham

Czas: 21min.
05:00
Rodzinka.pl - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Agata Kulesza - Maria, Daniel Dziorek, Jacek Braciak - Marek, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Magdalena Stużyńska - Viola, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:45
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
05:55
Podróże z historią - odc. 26 Na ratunek w górach
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zorganizowana pomoc ratownicza w Tatrach ma już ponad 100 lat. Zmieniali się ludzie, sprzęt i poziom wyszkolenia. Nie zmieniło się tylko to, że w Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym pracują ludzie, którzy ryzykują życie, by ratować innych. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
05:00
Polska z Miodkiem - (29) Gliwice
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Strefa zdrowia odc. 2
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Polsce rak zabija blisko 100 tysięcy osób rocznie. Większość, bo prawie 94 tysiące chorych umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Można jednak wiele zrobić by chorobie zapobiec. Tylko wczesne wykrycie nowotworu daje szansę na skuteczniejsze leczenie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3826
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5086
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.856
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (358)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 222
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:35
M jak miłość - odc. 1316
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Górecki wyznaje Piotrkowi, że sprawdził przeszłość Radka i stracił do niego zaufanie. Chłopak ma nieślubną córkę, na którą nie płaci alimentów. A biznesmen kontaktuje się z matką dziewczynki Kasią. Próbuje przekonać Olgę, że powinna zerwać z Radkiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Katarzyna Grabowska - Olga, Julia Wróblewska - Zosia, Wojciech Wysocki - Górecki

Czas: 44min.
06:10
Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 rozmarzenie popołudnia
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2010)


Czas: 6min.
06:15
Posmakuj Opolskiego - odc. 02 Kołocz śląski i... dookoła Kamienia Śląskiego.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kołocz śląski był kiedyś ciastem obrzędowym, zwłaszcza weselnym. Ponoć tradycja jego wypieku sięga X stulecia. Wbrew temu co sugeruje nazwa, kołocz śląski nie jest okrągły, dlaczego? wyjaśnimy w dzisiejszym odcinku. (Polska 2015)


Czas: 13min.
06:30
Jak to działa - odc. 72 Jak to się mierzy?
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ludzie żyli jeszcze w jaskiniach, czy prymitywnych lepiankach, dokładne jednostki miary nie były potrzebne. Nie trzeba było nawet umieć liczyć! W programie Radek Brzózka opowie o pomiarach odległości, czasu i masy. (Polska 2014)


Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Niesamowite rekordy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Karoda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń – od komicznych i... (Wielka Brytania, 2014)

06:40
Turbo Fast, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:35
Barwy szczęścia - odc. 1705
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Jacek Stippa, Andrzej Niemyt, Jakub Dmochowski, Zbigniew Buczkowski, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Sebastian Stankiewicz, Marzena Trybała, Jacek Rozenek, Grzegorz Wons

Czas: 24min.
07:00
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
07:20
Nożem i widelcem - odc. 169 - Policzki wieprzowe w sosie jabłkowym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:35
1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa gości w muzeach prezentujących tradycje witrażownictwa i przemysłu szklarskiego. Muzeum Witrażu przy Krakowskim Zakładzie Witrażów S. G. Żeleński. Pracownia działa od ponad stu lat. Współpracowali z nią Stanisław Wyspiański i Józef Mehoffer. (Polska 2015)


Czas: 23min.
07:35
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 31/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

07:40
Przygody Kota w butach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Ziarno - Ziarnowa anielarnia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:05
Barwy szczęścia - odc. 1706
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta i Ewa nadal nie dają znaku życia. Kasia podejrzewa, że jadąca do Warszawy na rozprawę rozwodową Walawska mogła sięgnąć po alkohol. Piotr oskarża Artura, że to wszystko jego wina. Na policję zgłasza się pasażer z pociągu, Krzepiński. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Jacek Rozenek, Gabriela Ziembicka, Piotr Jankowski, Olga Jankowska, Marek Molak, Anna Karwan, Marianna Kowalewska, Adrianna Biedrzyńska

Czas: 24min.
08:40
Barwy szczęścia - odc. 1707
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert jest wzburzony po przeczytaniu książki, w której jego zdaniem Klara pierze rodzinne brudy. Czuje się jeszcze bardziej zraniony przez żonę niż po jej zniknięciu. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Pyrka żąda wstrzymania druku. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Olga Jankowska, Ada Fijał, Piotr Jankowski, Jacek Rozenek, Marzena Trybała, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka

Czas: 24min.
08:05
Polska zza siódmej miedzy odc. 5
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypomina twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego filmy dokumentalne z serii Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 42min.
08:55
Pogoda - 01.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:55 Na żywo
Transmisja Mszy Świętej - Uroczysta Msza św. z katedry Opolskiej
transmisja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja Mszy Świętej z katedry Opolskiej. (Polska 2017)


Czas: 60min.
08:05
Scooby Doo i Brygada Detektywów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. W Kryształowym Zdroju – sennej amerykańskiej osadzie, zwanej „najstraszniejszym miejscem na Ziemi” - duchy, upiory i inne zjawiska paranormalne są największą turystyczną atrakcją. Ale co naprawdę kryje się za tymi tajemniczymi historiami odkrywa zespół nastoletnich detektywów: Fred, Daphne, Velma, Shaggy „Kudłaty” i ich pies, Scooby-Doo. Przyjaciele uwielbiają rozwiązywać zagadki z dreszczykiem i wciąż przeżywają nowe, niesamowite przygody. Nawiedzone miejsca czy przerażające stwory... (USA, 2011)

Reżyseria: Geda Curt
08:35
Dragons Race to the Edge, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 38/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1013
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:40
Mulan
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy za panowania dynastii Wei dochodzi do najazdu wroga, wszyscy mężczyźni muszą stawić się do wojska. Osiemnastoletnia Hua Mulan, która od dziecka uczyła się potajemnie sztuki wojennej, postanawia uchronić swojego starego ojca i - podając się za niego - w męskim przebraniu zaciąga się do armii. Dowódca szybko dostrzega jej wybitne zdolności, ale wkrótce dochodzi do nieprzewidzianego zdarzenia..   Dla małoletnich od lat 12 (USA/Chiny, 2010)

Reżyseria: Dong Wei, Ma Jingle
Obsada: Chen Kun, Rongguang Yu, Zhao Wei
09:15
Jak to działa - odc. 143 Sztuczna inteligencja czy jest się czego bać?
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedni z najbardziej wpływowych przedsiębiorców (Bill Gates) i naukowców (Stephen Hawking) przestrzegają przed rozwojem sztucznej inteligencji, która może oznaczać zagładę ludzkości. W tym odcinku Radek Brzózka stawia pytanie: czy to faktycznie możliwe? (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 25min.
09:50
Biblia - Jezus, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nocującemu na pustyni Jezusowi śni się wojna światowa, która będzie mieć miejsce niemal dwa tysiące lat później. Po przebudzeniu zastanawia się, dlaczego żołnierze mordowali się wzajemnie z jego imieniem na ustach. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Robert Young
Obsada: Jeremy Sisto, Jacqueline Bisset, Luca Zingaretti, Debora Messing

Czas: 44min.
09:10
Barwy szczęścia - odc. 1708
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński, porywacz Marty i Ewy, nie zdradza póki co motywów swojego działania, wszystko wskazuje na to, że jest niezrównoważony psychicznie. Walawskiej i jej córeczce zagraża z jego strony śmiertelne niebezpieczeństwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Michał Rolnicki, Marcin Perchuć, Ada Fijał, Marek Kossakowski, Bastian Węglewski

Czas: 24min.
09:45
Barwy szczęścia - odc. 1709
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński wraca do kryjówki, w której więzi Martę i Ewę, akurat gdy dziewczynce udaje się wydostać z domu przez łazienkowe okno. Walawska próbuje odwrócić uwagę porywacza, by córka uciekła i wezwała pomoc. Krzepiński orientuje się, że Ewa zniknęła. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Helena Englert, Józef Grzymała, Piotr Jankowski, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Olga Jankowska, Marek Molak

Czas: 24min.
09:10
Dawno, dawno temu w Idolu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Dołącz do Shreka, Fiony, Osła i Kota w butach w kolejnej zwariowanej przygodzie. W Zasiedmiogórogrodzie odbywa się kolejna edycja konkursu piosenki. Shrek z Fioną zasiadają w komisji. Kto zwycięży? Czyżby Osioł?   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2004)

Reżyseria: Simon Smith J.(1)
09:25
Bystry Bill
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (Australia, 2015)

10:40
Zakochaj się w Polsce - odc. 44 Wielki Gościniec Litewski
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Tomasz Bednarek ruszy w podróż jednym z najważniejszych niegdyś szlaków handlowych i pocztowych Europy, który łączył Warszawę z Wilnem. Wielki Gościniec Litewski brał swój początek na Krakowskim Przedmieściu. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
10:20
Ostoja - odc. 175
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2017)


Czas: 25min.
10:50
Rodzinne oglądanie - 300 milionów lat - Wielka kolizja - odc. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
300 milionów lat obejmuje okres dramatycznego kształtowania się europejskiego kontynentu: od karbonu po dziś. Podczas tego okresu, Europa podróżowała między różnymi strefami klimatycznymi, była przemieniana przez różne żywioły i kolizje z kontynentami. (Niemcy 2016)


Czas: 51min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
11:10
Weterynarze z sercem - /19/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o leczeniu zwierząt. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 25min.
11:40
Sekrety mnichów - Wolność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wolność. Czy jest trudna czy łatwo sobie z nią poradzić? Czy można się wolnością upić? Czym jest wolność w wymiarze jednostkowym, a czym w wymiarze społecznym? Na te wszystkie trudne pytania odpowiedzi w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
11:15
Jak to działa - odc. 73 Optyka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wszystko o optyce. Poznamy podstawowe właściwości światła, dlaczego światło załamuje się przy przechodzeniu przez różne ośrodki. Dowiemy się także, jak widzą zwierzęta. (Polska 2014)


Czas: 23min.
11:50
Pod Tatrami - Muzyka na szczytach
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
IX Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach, a także benefis Józefa Pitonia (Polska 2017)


Czas: 7min.
11:10
Rycerze z Szanghaju
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia przygodowa z Jackie Chanem w roli głównej. Po przygodach w Newadzie Chon Wang wiedzie stateczne życie jako szeryf Carson City. Pewnego dnia otrzymuje od swojej siostry wiadomość o śmierci ich ojca. Poprzysięga zemstę. Wang odnajduje Roya w hotelu Ritz i odkrywa, że jego były partner, żyjąc ponad stan, roztrwonił wszystkie pieniądze, które zdobyli na Dzikim Zachodzie. Od czasu rozstania z Wangiem, Roy zajmuje się tworzeniem legend na swój temat. Jednak, mimo że pieniądze się rozeszły,... (USA, 2003)

Reżyseria: Dobkin David
Obsada: Chan Jackie, Gillen Aidan, Johnson Aaron, Wilson Owen, Wong Fann
11:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 4/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaledwie 30 km od Santa Cruz, jednego z największych i najbardziej zaludnionych miast w Boliwii, Martyna doświadczyła swoistej podróży… w czasie! Mennonici, których odwiedziła podróżniczka, żyją w surowych i dzikich społecznościach wiejskich. Świadomie odrzucają elektryczność i nowoczesną technologię. Prowadzą życie, które poświęcają religii, roli i hodowli zwierząt. Mennonici nie uprawiają sportów, nie mają dostępu do telewizji czy telefonów, ponieważ to wszystko jest zabronione. Edukacja... (Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 819
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:00
Galileo, odc.637
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST RĘKA BUDDY? Ręka Buddy to stara odmiana cytronu, czyli dużej cytryny. Opowiemy o jego pochodzeniu i właściwościach. HISTORIA CHIŃSKIEGO ZAMKU Emerytowany profesor sztuki postanowił wybudować samodzielnie wielki zamek. Dziś jest to cel wycieczek. BAR Z SARDYNKAMI Pewien kucharz otworzył bar, w którym podaje tylko najróżniejsze sardynki w puszce. CZY APLIKACJE SPOWALNIAJĄ TELEFON Podobno, im więcej mamy uruchomionych aplikacji, tym szybciej padnie nam bateria w telefonie. Sprawdzimy... (Polska 2017)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 40min.
12:00
Makłowicz w podróży - Morawy - W stronę Śląska
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nad rzeczką Ostravicą odnajdujemy przedsmak Śląska pod postacią królika w śliwowicy. W menu odcinka ponadto szaszłyk na szabli górniczej i kotlety wieprzowe w sosie sardelowym. (Polska 2014)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (3)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konkurs cukierniczy. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 54min.
12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:10
Diagnoza, odc. 4/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna jest zdruzgotana faktem, ze przed wypadkiem posługiwała się fałszywym dowodem osobistym. Nie widzi też sensu dalszej terapii, obawia się poznania prawdy o sobie. Podczas spotkania u ordynator, Artman przekonuje, że stan Anny wymaga oddania jej do szpitala psychiatrycznego. Kaleta zgadza się, ustalają, że Nowak zostanie wypisana. Do szpitala przyjeżdża grupka rozbawionych szwedzkich turystów. Jeden z nich - Carl skarży się na potworne bóle. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na niezwykle... (Polska)

12:00
Galileo, odc.638
Godziny emisji
Rozwiń opis
MAGNETO MAN Pewien 50-latek, pracujący dotąd jako parkieciarz postanawia zmienić swoje życie. Tatuuje cale swoje ciało, zamieniając się w komiksową postać. CO TO MOŻE BYĆ? Zagadka wizualna. Widzowie na odpowiedź mają 60 sekund. SZAFIRY Z MADAGASKARU Szafiry – jedne z najdroższych kamieni szlachetnych na świecie. Pokażemy jak są wydobywane. TATUAŻE NA OWOCACH Jak ograniczyć zużycie plastiku? Np. zamiast pakując każdy owoc osobno w folię, lepiej wypalić na nim laserowy tatuaż. Czy ta... (Polska 2017)

13:05
BBC w Jedynce - Atlantyk. Góry wyrastające z głębin
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Oceanie Atlantyckim. Historie o tym dzikim akwenie pozwolą odkryć jego tajemnice od mrocznych głębin, aż po dzikie wybrzeża i niezwykłe wyspy. Poznamy żyjących tam ludzi i dzikie zwierzęta, których życie jest kształtowane przez rytm wód. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Dan Rees

Czas: 49min.
13:40
Bake off - Ale przepis - (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eksperci zdradzają tajemnice, które pozwolą uniknąć błędów i zapewnią słodki sukces w domowej kuchni. Pokażą krok po kroku jak piec, zadbać o perfekcyjny smak i wygląd chlebów, tortów, ciast i ciasteczek. (Polska 2017)


Czas: 9min.
13:05
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
13:30
Pogoda - 01.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:40
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
13:50
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z najbardziej przebojowych animacji kinowych. Zwierzaki z epoki lodowcowej - mamut Maniek, leniwiec Sid, tygrys szablozębny Diego oraz oposy Zdzich i Edek - próbują znaleźć swoje miejsce do życia, zwłaszcza że Maniek ma zostać ojcem i traktuje ten fakt bardzo poważnie. Sid, który dotychczas czuł się jak młodszy brat Mańka, obawia się, że po narodzinach małego mamuta przyjaciel zupełnie o nim zapomni. Zmartwienie ma też Diego, który jest przekonany, że zamienił się w niegroźnego... (USA, 2009)

Reżyseria: Mike Thurmeier, Saldanha Carlos
13:10
Druga szansa, sez. 4, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika znowu znajduje się w samym środku skandalu, który staje się pożywką dla bulwarowych mediów. Na jaw wychodzą sekrety z przeszłości Piotra, a prasa przykleja mu łatkę oszusta i złodzieja. Czy Aktywna TV i gwiazdy, które wspierały Bazę pozostaną przy Boreckiej czy też ulegną medialnej nagonce? Monika postanawia przeprowadzić swoje śledztwo i zweryfikować informacje podawane przez media. Z własnego doświadczenia wie, jak szybko można zniszczyć człowieka oskarżeniami i jak trudno komuś, kto... (Polska)

13:00
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórcy animowanych hitów kinowych „Odlot” i „Wall-e” prezentują kolejną odsłonę kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie w nowej gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej. W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy.... (Belgia, Francja, 2014)

Reżyseria: Astier Alexandre, Clichy Louis
14:05
Ranczo - odc. 130 (seria X, odc. 13) - Cuda, cuda ogłaszają
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Wigilię w Wilkowyjach spada śnieg. Świąteczny nastrój psuje wszystkim myśl, że jest to także dzień wyborów. A głównego kandydata jak nie było, tak nie ma. Nieliczni wiedzą, że ukrywa się na plebanii i spędza czas na rozmowach z księżmi. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Arkadiusz Nader, Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Beata Olga Kowalska, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski

Czas: 47min.
14:00
Familiada - odc. 2394
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Koło fortuny - odc. 19 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 27min.
14:20
Skarb trzech łotrów
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film telewizyjny będący zarazem próbą zmierzenia się twórcy z gatunkiem kryminalnym. Zręczny scenariusz Andrzeja Szczypiorskiego umiejscawia fabułę w swojskich plenerach Krakowa, co nie oznacza, że brakuje tu posmaku egzotyki i wielkiej przygody. (Polska 1972)

Reżyseria: Janusz Rutkiewicz
Obsada: Mieczysław Stoor, Barbara Marszałek, Bolesław Płotnicki, Janusz Zakrzeński, Andrzej Kopiczyński, Juliusz Berger

Czas: 63min.
14:10
Mam talent, sez. 10, odc. 4/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent”... (Polska)

14:50
Piłki z jajami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największą słabością jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców, Fenga (Christopher Walken) jest ping-pong, a jedyną szansą FBI na dopadnięcie zbrodniarza są organizowane przez niego prywatne turnieje w tej dyscyplinie. Agent Rodriguez odnajduje Randy’ego Daytonę (Dan Fogler), szalenie utalentowanego ping-pongistę, który w młodości był nadzieją Ameryki na olimpijskie złoto, ale po porażce w decydującym meczu załamał się i całkowicie wycofał ze świata sportu, zawstydzony, że zawiódł swój... (USA, 2007)

Reżyseria: Garant Robert Ben
Obsada: Fogler Dan, Lopez George, Walken Christopher
15:05
Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2017. Gala zamknięcia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gala zamknięcia i wręczenie nagród Festiwalu Filmów NNW Gdynia 2017. Prowadzący: Magdalena Różdżka i Krzysztof Ziemiec. (Polska 2017)


Czas: 55min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 679 Dobry interes
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bart zmuszony przez Van Graafa idzie na trening interpersonalny, podczas którego doznaje urazu kręgosłupa. Adam zajmuje się przypadkiem Karola biznesmena z rozsianym nowotworem, który ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Iwona Bielska - Lilka

Czas: 48min.
15:25
Jesień w Regionach - Boguchwała
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 15min.
15:50 Na żywo
Piłka ręczna kobiet - eliminacje ME 2018: Słowacja - Polska
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piłka ręczna kobiet, eliminacje ME 2018: Słowacja - Polska. (Polska 2017)


Czas: 50min.
15:45
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym... (Polska, 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
15:50
Shrek Forever
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarta część słynnej animowanej sagi o przygodach sympatycznego, acz nieokrzesanego ogra i jego przyjaciół. Życie Shreka i Fiony upływa w spokoju i szczęściu. Ogrowi tęskno jednak do dawnych wypełnionych przygodami dni. Kiedy zatem w okolicy pojawia się karzeł Rumpelnicki potrafiący spełniać życzenia, Shrek decyduje się zawrzeć z nim niezwykły układ. Sęk jednak w tym, że wszystkie dary skrzata mają swoje mniej przyjemne oblicze... Shrek ląduje w alternatywnej rzeczywistości, gdzie nigdy nie... ( USA 2010)

Reżyseria: Mike Mitchell
Obsada: Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas, Julie Andrews, John Cleese
16:10
Jaka to melodia? - odc. 3620
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 39min.
16:20
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (9)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 40min.
16:45
Czarna błyskawica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie pewnego studenta nieoczekiwanie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy odkrywa on, że otrzymany od ojca stary, zdezelowany samochód potrafi latać. Dzięki niemu chłopak staje się superbohaterem , walczącym ze złem. Wkrótce zdaje sobie sprawę, jak potężne są siły, którym wypowiedział wojnę i jak daleko są gotowe się posunąć, by pokonać go i przejąć jego niezwykły pojazd. Wyprodukowany przez reżysera filmu „Wanted: Ścigani”, Timura Bekmambetova , naładowany akcją filmowy majstersztyk,... (Rosja, 2009)

Reżyseria: Kiselev Dmitriy, Voytinskiy Aleksandr
Obsada: Dobrygin Grigoriy, Verzhbitskiy Viktor, Vilkova Ekaterina
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30 Na żywo
Koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji Junior 2017
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 110min.
17:05
The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (10)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 40min.
17:40
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 260min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.98
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkim domku w mazowieckiej wsi Cybulice mieszka wielopokoleniowa rodzina: babcia Grażyna, mama Mirosława i dzieci: Agnieszka, Małgosia, Weronika i Dawid. Mąż pani Mirosławy odszedł do innej kobiety, pozostawiając rodzinę bez wsparcia. Ich sytuacja materialna jest dramatyczna. Najstarsza z rodzeństwa, Agnieszka musi czasem rezygnować ze szkoły, bo zwyczajnie nie ma pieniędzy na bilet. Stan domu rodziny jest katastrofalny. Przeciekający dach sprawia, że grzyb pokrywa większość ścian i... (Polska, 2017)

Reżyseria: Panisko Aleksandra
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Pod wspólnym niebem - odc. 3 Silvergold
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożydar próbuje w środku nocy wezwać ducha dziadka Kapulheima. Duch przenika przez ścianę do graciarni i ujawnia się Dżesice i Andrzejowi, doprowadzając Dżesikę do szaleństwa. Kiedy zjawa się pojawia, z jej gestów mężczyzna odczytuje kolejne tropy. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 28min.
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Drzewo marzeń, odc. 5/9
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Państwo w Państwie, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” ubiegłej jesieni świętowało swoje piąte urodziny. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to... (Polska, 2017)

19:00
Fakty, odc. 7214
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7197
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7194
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5087
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.639
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA W 5 DNI Wraz z dwójką poliglotów sprawdzimy, czy jest możliwe nauczenie się nowego języka obcego w zaledwie 5 dni. Na warsztat weźmiemy j. duński. TALERZE Z LIŚCI Tajniki produkcji ekologicznych talerzy, wykonywanych ze specjalnie spreparowanych liści. PRZEDSZKOLE NA TAJWANIE W tym przedszkolu liczy się przede wszystkim żelazna dyscyplina, a zabawy przypominają bardziej żołnierskie ćwiczenia. Dlaczego rodzice decydują się wysłać swoje dzieci do takiej placówki?... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 4min.
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 17 (seria II odc. 4) - Koncert
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzyosobowa firma (Polina, Swieta, Jacek) eksportująca na wschód dziecięce ubranka w starciu z oprychami chcącymi haraczu poniosła klęskę. Próba negocjacji z chuliganami, zakończyła się dotkliwym pobiciem Jacka. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
20:05
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Cz. I
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. (USA 2014)

Reżyseria: Francis Lawrence
Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland

Czas: 117min.
20:10
W rytmie serca, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prokurator Andrzej Siedlecki informuje Adama, że jest oskarżony o pobicie profesora Piwonia. Po krótkim przesłuchaniu doktor Żmuda wychodzi jednak na wolność – i znów rusza do akcji. Tym razem lekarz zauważa na ulicy rannego budowlańca, który miał wypadek i spadł z wysokości. Adam podejrzewa, że doszło do urazu śledziony, ale mężczyzna boi się pojechać do szpitala, bo nie jest ubezpieczony. Tymczasem kolejnym pacjentem doktora Zycha zostaje słynny kierowca rajdowy, z urazem nogi. Mężczyzna... (Polska, 2017)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Polk Piotr, Fronczewski Piotr, Foremniak Małgorzata, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Pawlicki Antoni, Czernecki Michał, Kumorek Magdalena
20:00
MasterChef, sez. 6, odc. 4/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczne jury, magia smaków i wielkie emocje – to znaki rozpoznawcze tego programu. Nic więc dziwnego, że od ponad pięciu lat „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Nadchodząca jesień zapowiada się niezwykle zaskakująco. Dopracowane w najmniejszym szczególe potrawy, wyjątkowi goście oraz dalekie kulinarne podróże. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek… W tym sezonie Magda Gessler i Michel Moran przygotują dla uczestników także...

20:00
Skazany na piekło
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Kyle LeBlanc (Jean-Claude Van Damme) to Amerykanin pracujący na kontrakcie w Rosji. Jego żona Grey (Marnie Alton) nie jest co prawda zadowolona z przeprowadzki, ale ma nadzieję, że wszystko wynagrodzi jej fakt, że jest razem z mężem. Sprawy przybierają jednak tragiczny obrót. Gdy Kyle'a nie ma w domu, wdziera się do niego przestępca. Próbuje zgwałcić Grey, a gdy mu się to nie udaje zabija niewinną kobietę. Kyle dociera do domu za późno. Morderca zostaje, co prawda schwytany,... (USA, 2003)

Reżyseria: Lam Rodrigo
Obsada: Battista Lloyd, Taylor Lawrence, Van Damme Jean-Claude
21:10
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 4
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku rolnicy szykują swoje domy na przybycie gości. Wyczuwalne jest napięcie. Czy wszystko jest przygotowane? Czy spodoba się gościom? Stres nie oszczędza też gości. Po raz pierwszy zobaczą miejsce, które w przyszłości może stać się ich domem. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 47min.
21:05
Kabaret na żywo (Kabaret na żywo), odc.23 Nowaki
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych... (Polska, 2017)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:35
300
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja znanego komiksu Franka Millera, opowiadającego legendę o trzystu Spartanach broniących kraju przed inwazją obcych wojsk. Bohaterski król Leonidas, wraz z najwierniejszymi towarzyszami broni, wyrusza na wyprawę, aby powstrzymać najazd perskich wojowników. Film zrealizowano w niezwykle plastyczny sposób, twórcy starali się oddać nastrój opowieści., napisy ( USA 2006)

Reżyseria: Zack Snyder
Obsada: Gerard Butler, Lena Headey, Dominic West, David Wenham, Vincent Regan, Michael Fassbender, Rodrigo Santoro
22:10
Zakochana Jedynka - Ride. Smak życia.
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Syn Jackie, Angelo, postanawia zrezygnować ze szkoły i zostać surferem. Porzuca dom i jedzie do Kalifornii. Zdesperowana Jackie rusza za nim mając nadzieję, że uda jej się przekonać syna do powrotu. W Kalifornii poznaje przystojnego surfera. (USA 2015)

Reżyseria: Helen Hunt
Obsada: Helen Hunt, Brenton Thwaites, Julie Dretzin, Luke Wilson

Czas: 89min.
22:20
Kino bez granic - Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
wygląda na to, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Tymczasem bohater, choć ma stówkę na karku, wciąż cieszy się znakomitym zdrowiem. Personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe. (Szwecja 2013)

Reżyseria: Felix Herngren
Obsada: Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, Mia Skaringer, David Wiberg

Czas: 109min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 01.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Wojna domowa - odc. 5/15 - Dwójka z azymutu
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anula dostaje dwóję z terenoznawstwa. Zniechęcona do życia i świata, udaje się do Pawła na "jam session". Pani Jankowska, nie chcąc przeszkadzać młodym, wybiera się z wizytą do wujostwa Anuli, do towarzystwa przyłącza się także ojciec Pawła. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stepowski, Mieczysław Czechowicz

Czas: 29min.
22:00
Mecenas Lena Barska, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
PREMIERA. Najnowsza propozycja Czwórki - serial obyczajowy "Mecenas Lena Barska" - opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach tytułowej prawniczki. Lżejsze, nierzadko komediowe wątki życia prywatnego głównych bohaterów przeplatają się w serialu z poruszającymi, czasem bardzo dramatycznymi historiami klientów kancelarii. Główna bohaterka – z zawodu i z powołania adwokat prawa rodzinnego, prywatnie matka dwojga nastolatków – to atrakcyjna, pełna pasji, a przy tym nie pozbawiona... (Polska 2016)

Obsada: Andrzej Pieńko, Izabella Bukowska, Jakub Dyniewicz, Ludmiła Warzecha, Marta Termena, Natalia Idzikiewicz, Piotr Wiszniowski
23:50
Książę Persji: Piaski czasu
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dastan, najmłodszy syn króla Persji Szaramana wraz z braćmi i wujem przebywa na wyprawie wojennej. Udaje im się zdobyć oskarżane o sprzyjanie wrogom święte miasto Alamut. Podczas uczty ginie król. Niewinny Dastan zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni. (USA 2010)

Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina

Czas: 111min.
23:00
Króliki z Ravensbrück
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Stanisławy Osiczko, która w 1941 r. została aresztowana przez gestapo i z wyrokiem śmierci wywieziona do obozu w Ravensbrück. Znalazła się w grupie osób zwanych "Królikami z Ravensbrück", na których przeprowadzano eksperymenty medyczne. (Polska 2017)


Czas: 18min.
23:25
Polska z Miodkiem - (29) Gliwice
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
23:25
Zapiski Łazęgi - Choszczeńskie refleksje
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
23:35
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
23:55
Polska zza siódmej miedzy odc. 5
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypomina twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego filmy dokumentalne z serii Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 42min.
23:05
Konspiracja Echelon
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Max Peterson (Shane West) zajmuje się instalowaniem komputerowych systemów bezpieczeństwa. Podczas pobytu w Tajlandii otrzymuje tajemniczy podarunek – telefon, który wysyła wiadomości pozwalające na wygrywanie w kasynie. Wkrótce okazuje się, że Max stał się celem szefa kasyna i agentów CIA. Kto wysyła wiadomości? Gdzie leży źródło spisku? Kto wie o nim wszystko i śledzi każdy jego krok?   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2009)

Obsada: Burns Edward, Feldman Tamara, Jonathan Pryce, Ving Rhames, West Shane
23:55
Kac Vegas w Bangkoku
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) wyjeżdżają do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Jednak życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. Wydarzenia z Vegas, przeszły już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe., napisy ( USA 2011)

Reżyseria: Todd Philips
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, Paul Giamatti, Mike Tyson
23:00
Prima aprilis
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Remake filmu Freda Waltona z 1986 roku pod tym samym tytułem. Bogate rodzeństwo urządza przyjęcie dla swojego przyjaciela w trakcie którego rozpoczyna się tragedia - ich przyjaciel zostaje wypchnięty z balkonu i umiera. Rok po tym zdarzeniu nastolatkowe odpowiedzialni za wypadek stają się celem psychopatycznego mordercy. Wkrótce zaczynają ginąć jeden po drugim…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2008)

Reżyseria: Altieri Mitchell, Flores Phil
Obsada: Cole Taylor, Henderson Josh, Egender Joe, Siebel Newsom Jennifer, Taylor-Compton Scout
00:25
Bejbi blues
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletnia Natalia postanawia urodzić dziecko, by zaspokoić potrzebę miłości, której nie dała jej rozbita rodzina. Czy jednak zdoła pogodzić macierzyńskie obowiązki z pragnieniami i ambicjami niefrasobliwej nastolatki? (Polska 2012)

Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec
Obsada: Magdalena Berus, Klaudia Bułka, Nikodem Rozbicki, Michał Trzeciakowski, Renata Dancewicz, Magdalena Boczarska, Katarzyna Figura, Jan Frycz, Mateusz Kościukiewicz, Danuta Stenka

Czas: 100min.
00:50
Nożem i widelcem - odc. 169 - Policzki wieprzowe w sosie jabłkowym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
01:50
Jaka to melodia? - odc. 3620
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 38min.
01:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
01:35
Polska z Miodkiem - (29) Gliwice
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
01:45
Skarb trzech łotrów
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film telewizyjny będący zarazem próbą zmierzenia się twórcy z gatunkiem kryminalnym. Zręczny scenariusz Andrzeja Szczypiorskiego umiejscawia fabułę w swojskich plenerach Krakowa, co nie oznacza, że brakuje tu posmaku egzotyki i wielkiej przygody. (Polska 1972)

Reżyseria: Janusz Rutkiewicz
Obsada: Mieczysław Stoor, Barbara Marszałek, Bolesław Płotnicki, Janusz Zakrzeński, Andrzej Kopiczyński, Juliusz Berger

Czas: 63min.
01:30
Kingsman - tajne służby
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Najnowszy film Matthew Vaughna ("Kick-Ass", "X-Men: Pierwsza klasa") to ekranizacja znanego komiksu Marka Millara w gwiazdorskiej obsadzie. Kingsman to elitarna organizacja pozarządowa, zrzeszająca wybitnych tajnych agentów-dżentelmenów, którzy uważają się za współczesnych arturiańskich rycerzy. Kiedy podczas akcji ginie jeden z nich, pozostali mają za zadanie znaleźć jego godnego zastępcę. Harry Hart (Colin Firth), zwany Galahadem, postanawia dać szansę... (Wielka Brytania, USA, 2014)

Reżyseria: Matthew Vaughn(1)
Obsada: Caine Michael, Colin Firth, Jackson Samuel L., Strong Mark, Taron Egerton
01:00
STOP Drogówka, odc.159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

02:35
Biblia - Jezus, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nocującemu na pustyni Jezusowi śni się wojna światowa, która będzie mieć miejsce niemal dwa tysiące lat później. Po przebudzeniu zastanawia się, dlaczego żołnierze mordowali się wzajemnie z jego imieniem na ustach. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Robert Young
Obsada: Jeremy Sisto, Jacqueline Bisset, Luca Zingaretti, Debora Messing

Czas: 44min.
02:20
Bandyta
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu toczy się na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Brute, recydywista, pół - Anglik, pół - Polak, zostaje zesłany w ramach resocjalizacji do dziecięcego szpitala w Rumunii. Miejsce to jest prawdziwym przedsionkiem piekła. (Polska, Wielka Brytania, Francja, Niemcy 1997)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Til Schweiger, Polly Walker, John Hurt, Pete Postlethwaite, Ida Jabłońska, Bartek Pieniążek, Wojciech Brzeziński, Witold Wieliński, Rafał Walentynowicz, Jolanta Lothe

Czas: 88min.
02:50
Doktor
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktora Tadeusza Borowskiego znają chyba wszyscy białostoczanie. To założyciel Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chorych i pierwszego w Polsce, stacjonarnego hospicjum o nazwie Hospicjum Dom Opatrzności Bożej w Białymstoku. (Polska 2015)


Czas: 29min.
02:10
Uwaga!, odc. 5087
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:30
Moc Magii, odc. 268/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
9. miesiąc, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy po latach starań o dziecko Monika zaszła w ciążę, a mąż nie uznał swojego ojcostwa i oskarżył Monikę o zdradę, na dodatek rozpoczął romans z koleżanką z pracy Gabrysią i zażądał rozwodu, Monika pogrąża się w rozpaczy. Jej jedynym oparciem jest przyjaciel – Seweryn, który próbuje przemówić Andrzejowi do rozumu. Bezskutecznie. Monika jest już w dziewiątym miesiącu, kiedy jej matka przyjeżdża zaniepokojona wieściami na temat planowanego rozwodu. Znajduje Monikę nieprzytomną. Po... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
03:25
Księżna Diana. Własnymi słowami
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia życia księżnej Diany. Zazwyczaj takie dokumenty o niej były opowieściami innych osób: przyjaciółek, specjalistów i znawców spraw dworskich. Tym razem zobaczymy nagrania samej Diany, które zostały przechowane od 1993 r. przez jej trenera głosu. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Kevin Sim

Czas: 55min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:25
Kamień, nożyce, papier - Kaligraf
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater reportażu, kaligraf Henryk Kulesza, opowiada o znaczeniu pisma odręcznego. (Polska 2013)


Czas: 9min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:40
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.636
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
04:05
Tajemnice losu, odc.2809
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.853
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
05:45
1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa gości w muzeach prezentujących tradycje witrażownictwa i przemysłu szklarskiego. Muzeum Witrażu przy Krakowskim Zakładzie Witrażów S. G. Żeleński. Pracownia działa od ponad stu lat. Współpracowali z nią Stanisław Wyspiański i Józef Mehoffer. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:00
Disco Gramy, odc.3827
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.857
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info