Program dla 2017-10-02 od do
18.10 19.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3619
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
05:45
1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa gości w muzeach prezentujących tradycje witrażownictwa i przemysłu szklarskiego. Muzeum Witrażu przy Krakowskim Zakładzie Witrażów S. G. Żeleński. Pracownia działa od ponad stu lat. Współpracowali z nią Stanisław Wyspiański i Józef Mehoffer. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:00
Disco Gramy, odc.3827
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5087
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.857
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Ludwik kłócą się, kto ma zostać z chorym Kacprem w domu. Ludwik decyduje się opiekować chorym synem i jednocześnie pracować. Kacper nie ułatwia mu tego zadania. Tomek, Maciek i zestresowany Marek oglądają mecz. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Jan Raubo, Krzysztof Kuligowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:10
Pod Tatrami - Muzyka na szczytach
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
IX Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka na Szczytach, a także benefis Józefa Pitonia (Polska 2017)


Czas: 7min.
06:20
Nożem i widelcem - odc. 169 - Policzki wieprzowe w sosie jabłkowym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:35
Jak to działa - odc. 73 Optyka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wszystko o optyce. Poznamy podstawowe właściwości światła, dlaczego światło załamuje się przy przechodzeniu przez różne ośrodki. Dowiemy się także, jak widzą zwierzęta. (Polska 2014)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 3/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci odcinek „Kobiety Na Krańcu Świata” zrealizowany w Japonii, będzie prawdziwym zaskoczeniem. Kiedy wydaje się, że Martynę niewiele już może zdziwić, postanawia poznać kobietę-lalkę. Podróżniczka jedzie do Tokio by spotkać się z mężczyzną, który zakochał się w Megumi. Praktyczni Japończycy coraz częściej zamiast szukać prawdziwej miłości, zastępują ją plastikową. Zawierają nawet związki małżeńskie ze sztucznymi kobietami. Szacuje się, że w Kraju Kwitnącej Wiśni żyje aż 20 tysięcy... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:05
M jak miłość - odc. 133
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr denerwuje się długą nieobecnością brata. Teresa przyznaje się, że Paweł pokłócił się z nią i wyszedł bardzo wzburzony. U Mostowiaków zjawia się Stefan. Ma problem. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Roland Rowiński
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:20
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 4/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaledwie 30 km od Santa Cruz, jednego z największych i najbardziej zaludnionych miast w Boliwii, Martyna doświadczyła swoistej podróży… w czasie! Mennonici, których odwiedziła podróżniczka, żyją w surowych i dzikich społecznościach wiejskich. Świadomie odrzucają elektryczność i nowoczesną technologię. Prowadzą życie, które poświęcają religii, roli i hodowli zwierząt. Mennonici nie uprawiają sportów, nie mają dostępu do telewizji czy telefonów, ponieważ to wszystko jest zabronione. Edukacja... (Polska)

07:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Przygody Kota w butach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kwadrans polityczny (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Okrasa łamie przepisy - Potrawy z ziemniaków i mleka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Roznosiciele radości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były ich zaledwie dwie setki. W czasie Powstania Warszawskiego, ryzykując życie, przenieśli około 150 000 listów i paczek. Zawiszacy - listonosze Harcerskiej Poczty Polowej, najmłodsi żołnierze walczącej Warszawy. Właśnie im jest poświęcony ten film. (Polska 2009)

Reżyseria: Krzysztof Rogulski

Czas: 59min.
08:00
Trudne sprawy, odc.484
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Wiercików zainwestowała oszczędności swojego życia w budowę domu. Para ma dwoje dzieci - Julię (12 l.) i Damiana (10 l.). Matka Renata (36 l.) jest gospodynią domową, ojciec Igor (38 l.) - taksówkarzem. Mały spadek pomaga rodzicom w sfinansowaniu przedsięwzięcia. Ale od początku wszystko idzie nie tak, budowa bardzo się opóźnia. Rodzina jednak wypowiedziała już umowę najmu dawnego mieszkania, musi więc wprowadzić się do niewykończonego domu. Dochodzi do ciągłych kłótni z szefem firmy... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2092
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

09:10
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
09:35
Rok w ogrodzie extra
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku odwiedzimy piękny ogród naszego widza. Ale nawet w najpiękniejszym są różne problemy związane z pielęgnacją, glebą, szkodnikami. Pomożemy w rozwiązaniu tych problemów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
09:45
Łap Start up
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Paulina Rubczak

Czas: 13min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 02.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.694
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia Lisek znalazła na swojej wycieraczce zmasakrowaną lalkę. Potem ktoś rozbija szybę w jej domu. Kobieta jest przerażona, że jej i jej malutkiej córeczce może grozić niebezpieczeństwo. Błaga Malanowskiego, żeby odnalazł „żartownisia” i dowiedział się, o co tak naprawdę mu chodzi. Szybko okazuje się, że mąż Natalii nie był do końca szczery z żoną i to on mógł ściągnąć kłopoty na swoją rodzinę. Jednocześnie detektywi natrafiają na drugi trop. Sąsiadka Lisków jest przekonana, że ich... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.695
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biuro Malanowskiego na zlecenie Barbary Izdebskiej prowadzi poszukiwania zabójcy jej męża - dziennikarza śledczego. Sprawa przebiega dwutorowo. Ania zatrudnia się w firmie deweloperskiej, której właścicielem jest Jacek Danielewicz. To właśnie jego dotyczyło ostatnie śledztwo dziennikarskie zamordowanego męża klientki. Jednocześnie Marek inwigiluje środowisko nielegalnych hazardzistów. Sprawy się komplikują, gdy detektyw odkrywa, że ktoś zlecił zabójstwo Malanowskiego.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Korzenie: następne pokolenia - odc. 14/14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alex Haley uświadamia sobie, że przez całe życie miał jedno pragnienie odtworzyć historię swojej rodziny. Szukając śladów przodka, który pierwszy był na amerykańskiej ziemi, wyjeżdża do Afryki. W Gambii odnajduje wioskę, z której pochodził Kunta Kinte. (USA 1983)

Reżyseria: John Erman
Obsada: Dorian Harewood, Debbie Morgan, Paul Coslo, Stan Shaw, Henry Fonda

Czas: 48min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 961
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Marta Kumik, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Teodorska, Stanisław Górka

Czas: 20min.
10:50
Człowiek renesansu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eugeniusz Szoła mówi, że lutnikiem został przez przypadek. Ktoś przyniósł mu zepsute skrzypce, a on postanowił je uratować. Miał zostać skrzypkiem, ale jedna pasja to dla niego było zbyt mało. Zajmował się rzeźbą, malarstwem, konserwacją zabytków i mebli. (Polska 2015)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Oleśnicy, niedaleko Wrocławia mieszka 18-letnia Bianka. Dziewczyna przygotowuje się do matury. Kiedy miała niespełna 3 lata, jej rodzice, Beata i Roman, rozwiedli się, a jej matka niebawem potem poznała Jacka i wyszła za niego za mąż. Bianka miała szczęśliwe dzieciństwo, pomimo że Roman, z zawodu reporter, poświęcał się głównie pracy zawodowej i nie miał zbyt wiele czasu dla córki. Kilka razy w roku spędzał z nią weekendy. To Jacek był dla Bianki jak prawdziwy ojciec – opiekował się nią i... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 801
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skromna emerytka Halina (66) ma dosyć nudnych dni z Włodkiem (67), który też jest na emeryturze. Włodka nie interesuje aktywne spędzanie czasu tylko siedzi w domu i narzeka na niską emeryturę. Jedyne co robi, to dogląda mieszkania swojego kumpla Leona, który wyjechał do Stanów do rodziny. Halina stara się nie zważać na męża i razem z przyjaciółką Grażyną (69) organizuje sobie czas: chodzi na darmowe zajęcia z jogi, na miejskie wycieczki, etc. W tym czasie kobieta zauważa, że Włodek często... (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria V, odc. 24/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brian nie czuje się dzieckiem Sully'ego i Machaeli, bo wszyscy zachwycają się tylko Kate i mówią o jej podobieństwie do rodziców. Kiedy dostaje list od swojego ojca i jego zdjęcie, szuka potwierdzenia swojej tożsamości. Zaczyna też zachowywać się nagannie. (USA 1996)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 43min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panorama kraj. (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1709
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński wraca do kryjówki, w której więzi Martę i Ewę, akurat gdy dziewczynce udaje się wydostać z domu przez łazienkowe okno. Walawska próbuje odwrócić uwagę porywacza, by córka uciekła i wezwała pomoc. Krzepiński orientuje się, że Ewa zniknęła. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Helena Englert, Józef Grzymała, Piotr Jankowski, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Olga Jankowska, Marek Molak

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 461 - Publicznie chory
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sąd odrzuca odwołanie Sambora od decyzji umieszczenia Krzysia w rodzinie zastępczej. Michał zastanawia się czy mógłby ominąć nakaz sądu. Van Graaf nie chce się na to zgodzić. Nina ma wyrzuty sumienia z powodu kłopotów Michała. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 47min.
11:15
Kolumbowie - odc. 5/5 - Śmierć po raz drugi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powstanie warszawskie dogorywa. Powstańcy muszą wycofać się ze Starego Miasta i przebić do Śródmieścia. "Kolumb" zostaje ranny. Z rozpaczą obserwuje tragedię powstania. Po zajęciu polowego szpitala hitlerowcy brutalnie mordują sanitariuszkę "Niteczkę". (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Jerzy Trela, Krzysztof Machowski, Wirgiliusz Gryń, Bolesław Idziak, Wiktor Grotowicz, Mieczysław Stoor, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Kopiczyński

Czas: 54min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.323
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janusz Ludwin (47 l.) po długoletnim bezrobociu dziedziczy po zmarłym bracie Romanie firmę i jego duży dom. Jednak Janusz nie ma stałej pracy już od ponad 15 lat i ciężko jest mu wejść w rolę przedsiębiorcy. Zwłaszcza, że życie utrudnia mu szef tego przedsiębiorstwa - jego nastawiony na karierę, bratanek Tomasz (28 l.), który odziedziczył jedynie 25% udziałów. Także prywatnie Janusz nie ma uporządkowanego życia – jego bezrobotni koledzy ze starych czasów przenoszą się do jego mieszkania i... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta z prośbą o schwytanie grasującego w okolicy ekshibicjonisty, który zaczepiał jej szesnastoletnią córkę. Ruda i Bibi ruszają na poszukiwanie mężczyzny. Tymczasem Diablo i Serb przyjmują zlecenie dzierżawcy stacji benzynowej, który boryka się z awanturującymi się klientami i kradzieżami paliwa.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2016)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy - Święto Koni Arabskich w Janowie Podlaskim
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak co roku w połowie sierpnia Stadnina Koni w Janowie Podlaskim staje się centrum światowej hodowli koni arabskich. W 2017 r. odbywa się już 48. edycja jednej z najbardziej prestiżowych na świecie aukcji koni czystej krwi arabskiej Pride od Poland. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seia II cz. 5 Półwysep Banksa
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
U wschodnich wybrzeży Wyspy Południowej pozostałości dwóch starych wulkanów tworzą wielki Półwysep Banksa wbijający się w Ocean Spokojny. Kiedy aktywność wulkanów wygasła, ich stożki uległy erozji. Około 6 tys. lat temu kratery zalało morze. (Nowa Zelandia 2016)

Reżyseria: Roz Mason

Czas: 44min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 153
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal i Gani w ramach długu oddają mafii nowego jeepa Fusun. Sprawa trafia na policję i samochód zostaje zabrany mafiosom. To jeszcze bardziej zaognia ich porachunki z Alim Kemalem. Onur spotyka się z Kaanem i próbuje porozmawiać z Szeherezadą. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 169 - Policzki wieprzowe w sosie jabłkowym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:30
Obrońcy - odc. 6 - Uciekająca dr Barbie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obrońcy (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
17-letni Bartek włamał się do sklepu. Dzielnicowy przywozi go do szpitala. Właściciel sklepu potraktował go gazem pieprzowym i chłopak uciekając mocno się poranił. Bartek ma wstrząśnienie mózgu i cały czas majaczy o dziewczynie, która czeka na niego w pustostanie, gdzie on pomieszkuje. Pielęgniarka Ewa zna chłopaka, zainteresowała się jakiś czas temu jego losem i dowiedziała się, że mieszka on w pustostanie, ponieważ jego rodzice są alkoholikami i Bartek nie ma w domu warunków do nauki. Ewa... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 453
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał Dominiak z 1c jest nieustannie kontrolowany przez swojego tatę. Nastolatek ma dość nadopiekuńczości ojca i pomimo jego zakazu bierze udział w treningu boksu. Między ojcem, a synem dochodzi do awantury, w wyniku której chłopak nie wraca na noc do domu… Ola Madej z 3d jest rozczarowana swoim związkiem z Kajetanem Steczko. Licealistka postanowiła założyć konto na portalu randkowym i ku jej zaskoczeniu cieszy się dość dużym powodzeniem wśród nieznajomych. Jak zareaguje nastolatek kiedy... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się właściciel salonu samochodowego, którego ktoś próbuje szantażować. Mężczyzna dostał przesyłkę ze zdjęciami przedstawiającymi go w towarzystwie seksownej praktykantki w dość dwuznacznych pozach, mimo że tak naprawdę do niczego między nimi nigdy nie doszło. Zdjęcia zostały zrobione tydzień temu, gdy pokazywał dziewczynie elementy wnętrza samochodu, na które powinna zwracać uwagę podczas prezentacji auta. Szantażysta chce dostać 10 tysięcy złotych w ciągu... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna
13:50
Na sygnale - odc. 47 "Kubeł zimnej wody"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy pomagają młodemu mężczyźnie, który został uderzony w głowę wiadrem. Okazuje się, że pacjent chciał dołączyć do akcji "ice bucket challenge" i nakręcić własny film, ale doszło wypadku. Kolejne wezwanie dotyczy chłopaka, który ma wysoką gorączkę. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroMoc odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.732
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwii Fugiel (22 l.) nie mieści się w głowie, że Tomasz, z którym spędziła jedną noc, wyśmiewa ją na swoim profilu społecznościowym. Wściekła 22-latka żąda wyjaśnień od ratownika i... znów zostaje przez niego wyśmiana. Ponieważ jej przyjaciele i znajomi przeczytali wpis Tomasza Sylwia, Sylwia ma wrażenie, jakby wszyscy ją obserwowali. Teraz jej kuzynka, Sara (28 l.), która również pracuje w hotelu, nie przepuszcza żadnej okazji, żeby jej dokuczyć. Sylwia nagle czuje się bardzo niepewnie w... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 154
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena i Oskar pogodzili się. Dziewczyna nie wie jednak, że jej ukochany całował się z Sarą. Chłopak ma wyrzuty sumienia, ale nie chce powiedzieć prawdy. O wszystkim dowiaduje się Mela, która niezwłocznie postanawia poinformować o tym fakcie przyjaciółkę… Kasia dostaje nietypowe zadanie od swojego pracodawcy. Dziewczyna ma pojechać do jego mieszkania i wyprosić stamtąd znajomą, którą ten poznał poprzedniego wieczora w klubie. Nastolatka zgadza się, aby to zrobić. Ma jednak problem z... (Polska)

13:30
Szpital, odc. 690
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest kobieta, która wpadła pod samochód , gdy próbowała gonić porywacza swojej 2-letniej córeczki. Nie podejrzewa, że winna całej sprawie jest jej 20-letnia kuzynka, która pieniądze z okupu chce przeznaczyć na wyjazd. Na oddziale mąż 28-latki domyśla się, że to właśnie ona zleciła uprowadzenie dziecka… Doktor Dominika Gajda zajmuje się 17-latką, która zażyła kupione w Internecie tabletki na trądzik i dostała po nich silnych bólów brzucha.... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zwraca się o pomoc studentka bardzo zaniepokojona o swojego brata, z którym od roku dzieli mieszkanie. Chłopak nie ma pracy, a ostatnio coraz częściej wraca do domu posiniaczony. Dziewczyna boi się, że brat znowu zadaje się ze swoją starą paczką aspołecznych pseudobokserów, którzy na swoim koncie mają równie dużo bójek co treningów. Detektywi mają ustalić, czy chłopak wrócił do swej niechlubnej – pełnej przemocy – przeszłości. Ruda i Bibi rozpoczynają obserwację.... (Polska 2016)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 103
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek jest przekonana, że podczas rozprawy sądowej zostanie uniewinniona. Nie wie, że Arzu uknuła podły plan. Zeynep coraz bardziej przywiązuje się do Selima. Razem jadą do sądu, myśląc, że Melek wyjdzie na wolność. Towarzyszy im Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 40min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /3/ - "Grande Valse Brillante" - Ewa Demarczyk
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek przedstawia historię jednego rodzimego przeboju sprzed lat. Widzowie dowiedzą się, jak doszło do powstania konkretnego utworu. W tym programie historia piosenki "Grande Valse Brillante". (Polska 2013)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 9min.
14:25
Czarne chmury - odc. 1/10 - Szafot
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial ukazuje dramatyczną walkę o utrzymanie Prus Książęcych przy Polsce w drugiej połowie XVII wieku. Ziemie te pozostawały w lennej zależności od Rzeczypospolitej od 1525 r. , kiedy to Albrecht Hohenzollern sekularyzował państwo zakonne. (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 50min.
14:15
Roznosiciele radości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były ich zaledwie dwie setki. W czasie Powstania Warszawskiego, ryzykując życie, przenieśli około 150 000 listów i paczek. Zawiszacy - listonosze Harcerskiej Poczty Polowej, najmłodsi żołnierze walczącej Warszawy. Właśnie im jest poświęcony ten film. (Polska 2009)

Reżyseria: Krzysztof Rogulski

Czas: 59min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2537
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka próbuje przeniknąć do przestępczego świata Roberta. Próba pozornie kończy się fiaskiem. Paweł nie rozumie, czemu Melka zrezygnowała ze szkolenia za granicą. Malwina zostaje zatrzymana przez nadgorliwego policjanta – Ksawerego, któremu ucieka. Ksawery jednak nie zamierza jej darować. Krytyk kulinarny wysyła do Barbariana swoich ludzi. Na skutek nieporozumienia Cezary odprawia ich do pracy w kuchni, co piętrzy dodatkowe kłopoty.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.778
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda matka, Marlena jest przerażona, kiedy chce odebrać swojego syna z imprezy urodzinowej i znajduje go przestraszonego w kontenerze na śmieci. 10-latek, którego zaprosił jego najlepszy kolega Filip, wzbrania się przed tym, żeby kiedykolwiek znów iść do Filipa, jego matki i jej nowego mężczyzny, Kornela, nauczyciela i mistrza ceremonii. Ten sympatycznie wyglądający mężczyzna, który zorganizował tę imprezę, natychmiast tłumaczy tę sytuację: Łukasz i Filip grali i pokłócili się, a Łukasz nie... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 5/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Wook and roll (Warszawa). Restauracja Wook and roll mieści się na warszawskiej starówce i serwuje wszystko to, co orientalne. Niestety mimo tak świetnej lokalizacji nikt tam nie zagląda. Właścicielem lokalu jest pan Sławomir, nie mieszka on jednak w Warszawie i w restauracji pojawia się... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

15:10
Obserwator - odc. /151/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
O mnie się nie martw - s. VII odc. 4/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga pozostaje w szpitalu pod fachową opieką swojego dawnego znajomego, a właściwie byłego chłopaka. Marcin i przyjaciele odwiedzają Igę w szpitalu. Iga ciągle dochodzi do siebie po niespodziewanym upadku. Cieszy się, że trafiła w dobre ręce. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski, Łukasz Ostalski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
15:20
Sabałowe Bajania 2017 - kuchnia góralska
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabałowe Bajania 2017 kuchnia góralska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
15:35
Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową 2017 - odc. 1
magazyn o książkach
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 454
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Była miłością jego życia, najjaśniejszą gwiazdką na niebie. Ale zmarła niespodziewanie na białaczkę w wieku 29 lat. John i Ann Marie byli bardzo szczęśliwym małżeństwem, doczekali się trzech synów i kupili własny mały domek. Pragnęli go wyremontować, ale ona już tego nie dożyła. Teraz młody wdowiec – policjant z Long Island, w pobliżu Nowego Jorku - marzy by spełnić największe marzenie swojej ukochanej żony i młodzi zdolni projektanci z tego programu przychodzą mu z pomocą. Ekipa pod wodzą... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
W sercu miasta - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:30
Koło fortuny - odc. 20 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 02.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Człowiek renesansu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eugeniusz Szoła mówi, że lutnikiem został przez przypadek. Ktoś przyniósł mu zepsute skrzypce, a on postanowił je uratować. Miał zostać skrzypkiem, ale jedna pasja to dla niego było zbyt mało. Zajmował się rzeźbą, malarstwem, konserwacją zabytków i mebli. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennik regionów. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3479
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.141
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adrian przed pójściem do szkoły postanowił pojeździć po lesie i nagrać nowy film ze zjazdu downhill. Podczas zabawy chłopak spada ze skarpy. Łamie nogę i rękę. Podczas upadku rozbił telefon i nie może nikogo zawiadomić o wypadku. Szczęśliwie w pobliżu pojawia się Wojtek, który wyszedł na nordic walking. Dzięki radom operatora CPR usztywnia złamane kończyny i pomaga Adrianowi dostać się do drogi, gdzie czeka na nich już karetka pogotowia… Dwie nastolatki, Jola i Kasia grają w ogrodzie w ringo.... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 155
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3621
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Selda z Yeldą znów próbują wkręcić się do pracy aktorskiej. Rozmowa z Asude kończy się awanturą. Hakan zatrudnia Umut u siebie w biurze. Zafer kupuje bliźniaczkom komputer. Dziewczyny zaczynają szantażować Asude. Musa umawia się z Hale na randkę do kina. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.131
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastolatek w ciężkim stanie trafia do szpitala po zażyciu narkotyków. Policjanci podejrzewają, że sprawa ma związek z nowym dilerem, który pojawił się w mieście. Muszą odkryć jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii… Lena Wagner, policyjna biegła z zakresu cyberprzestępczości, prosi Olgierda i Krystiana o pomoc – jej znajomemu zginął laptop z bardzo ważnymi danymi. Krystian wierzy, że rozwiązanie sprawy pomoże mu w zdobyciu serca Leny, o której względy musi rywalizować z... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 802
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3172
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Vujkowic po spotkaniu z przedstawicielką wydawnictwa podejmuje się porozmawiać z Pawłem w sprawie pozwu. Zapowiada się z wizytą u Lubiczów na kolację, mając nadzieję na pozytywne załatwienie sprawy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Marek Kossakowski, Edyta Herbuś, Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Zbigniew Borek, Laura Łącz

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /31/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 48 Prześladowca
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 5/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2538
Godziny emisji
Rozwiń opis
Błażej i Tymek instalują system alarmowy w mieszkaniu. Wspólnikowi Bogumiła nie udaje się do nich włamać. Bogumił decyduje się na ostateczny cios wymierzony w Aśkę. Sabina wybudza się ze śpiączki. Chwilową radość Karola i Grażyny studzi informacja, że ich córka nie ma władzy w nogach. Michał i Marysia spotkają się na neutralnym gruncie. Próbują się dogadać. Niestety, spotkanie kończy się fiaskiem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 691
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.319
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mariusz opowiedział Karolinie o opuszczonej fabryce, w której widział jej siostrę Ewę. Teraz Rachwał próbuje dowiedzieć się czegoś na temat tego tajemniczego miejsca. Postanawia sama zbadać teren po pracy. Dyżurny otrzymuje wezwanie o próbie gwałtu w biurze projektowym. Na miejscu podejrzany zeznaje, że jest ofiarą prowokacji ze strony swojej pracownicy. Do tego ma wiarygodnego świadka zajścia – inwestora, z którym prowadził w tym czasie telekonferencję. Policjanci liczą,... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1709
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzepiński wraca do kryjówki, w której więzi Martę i Ewę, akurat gdy dziewczynce udaje się wydostać z domu przez łazienkowe okno. Walawska próbuje odwrócić uwagę porywacza, by córka uciekła i wezwała pomoc. Krzepiński orientuje się, że Ewa zniknęła. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Helena Englert, Józef Grzymała, Piotr Jankowski, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Olga Jankowska, Marek Molak

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
19:30
Świat według Kiepskich, odc.377
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnej nocy Waldek ze swoją żoną, Jolasią przychodzą do rodziców z prośbą o nocleg. Twierdzą, że szukają schronienia po zalaniu swojego mieszkania. Stopniowo coraz bardziej zadomawiają się i szybko okazuje się, że Jolasia ma bardzo konkretne plany, co do mieszkania Ferdka i Haliny. Ferdek ostrzeżony przez sąsiadów postanawia je pokrzyżować i rozpoczyna się przebiegła gra o dominację w rodzinie Kiepskich na drodze psychologicznych manipulacji… Gościnnie wystąpi: Robert Rozmus.   Dla... (Polska, 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna), Smoleń Bohdan, Rozmus Robert
19:00
Fakty, odc. 7215
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7198
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7195
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5088
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wysocka próbuje umówić się na rozmowę z ojcem Szymona. Madzia skutecznie stara się nie dopuścić do tego spotkania. Ola ma poważne podejrzenia i idzie po pomoc do Jaskowskiej. Pani Komendant udaje się ściągnąć prokuratora Zielińskiego na komendę. Co wyniknie z tej rozmowy? Do dyżurnego Jacka Nowaka, dzwonią ze szpitala wojewódzkiego. Znalazł się biorca jego szpiku kostnego. Nowak czuje satysfakcje, chociaż nie wie komu konkretnie pomoże. Na patrolu Ola i Borys otrzymują... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:05
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Informacje sportowe. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:09
Vienna Life Lang Team - odc. 6
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Vienna Life Lang Team odc. 6. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Teatr Telewizji - Przerwanie działań wojennych
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sztuka powstała na podstawie wspomnień Kazimierza Iranka - Osmeckiego, znanych pod tytułem "Ostatni akt". To zapis kilkunastu godzin dramatycznych negocjacji w sprawie zakończenia powstania warszawskiego, prowadzonych przez polskich oficerów. (Polska 2009)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Piotr Fronczewski, Krzysztof Stelmaszczyk, Jerzy Schejbal, Adam Woronowicz, Grzegorz Damięcki, Marek Kalita, Krzysztof Banaszyk, Ireneusz Czop, Paulina Chruściel, Marek Łukasik

Czas: 78min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1710
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
20:35
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 7
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:45
M jak miłość - odc. 1317
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin i Jakub walczą z Głowackim, w trakcie bójki pada strzał i bandyta ginie na miejscu. A Karski postanawia wziąć winę na siebie - i radzi Chodakowskiemu, by zeznał, że nie wysiadał z auta i nie ma ze śmiercią bandyty nic wspólnego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina, Maciej Wilewski - Głowacki, Ziemowit Wasilewski - stalker, Joanna Sydor - Teresa, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 45min.
20:10
Kingsman - tajne służby
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Najnowszy film Matthew Vaughna ("Kick-Ass", "X-Men: Pierwsza klasa") to ekranizacja znanego komiksu Marka Millara w gwiazdorskiej obsadzie. Kingsman to elitarna organizacja pozarządowa, zrzeszająca wybitnych tajnych agentów-dżentelmenów, którzy uważają się za współczesnych arturiańskich rycerzy. Kiedy podczas akcji ginie jeden z nich, pozostali mają za zadanie znaleźć jego godnego zastępcę. Harry Hart (Colin Firth), zwany Galahadem, postanawia dać szansę... (Wielka Brytania, USA, 2014)

Reżyseria: Matthew Vaughn(1)
Obsada: Caine Michael, Colin Firth, Jackson Samuel L., Strong Mark, Taron Egerton
20:10
Doradca smaku, odc. 17/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 74/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Monika nocuje u Brunona. Rano Sawicki przynosi dziewczynie kawę do łóżka. Tymczasem dzwoni Ewa z informacją z komendy. Za nocnym klubem znaleziono ciało. Ofiarą jest mężczyzna przebierający się w klubie za drag queen. Kryminalni zaczynają od przesłuchania najbliższego środowiska. Okazuje się, że zamordowany to młody pracownik banku. Z uzyskanych informacji wynika też, że jego rodzina nie akceptuje jego pasji, której poświęcał się wieczorami. Do kręgu podejrzanych trafia... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:55
James Bond w Jedynce - W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdjęcia kręcono w Szwajcarii, Anglii i Portugalii, a nastrojowy utwór "We Have All the Time in the World" śpiewa Louis Armstrong. James Bond usiłuje rozpracować tajną międzynarodową organizację przestępczą "Widmo", na której czele stoi obłąkany miliarder. (Wielka Brytania 1969)

Reżyseria: Peter Hunt
Obsada: Diana Rigg, Telly Savalas, George Lazenby

Czas: 136min.
21:40
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1050
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Magdalena Klecel
Obsada: Andrzej Precigs, Emilian Kamiński, Katarzyna Cichopek

Czas: 3min.
21:50
Bake off - Ale ciacho! - (4)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powraca talent show, a w nim nowa prowadząca, nowy juror, wnętrze, uczestnicy i zupełnie nowe konkurencje. Przez 10 tygodni 12 najlepszych cukierników amatorów z całej Polski rywalizuje o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz o nagrodę. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 57min.
21:30
Druga szansa, sez. 4, odc. 4/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Ola niepokoją się ostatnimi wydarzeniami, w jakie zostały wplątane pomagając Piotrowi. Czy w związku ze skandalem w Bazie nie ucierpi reputacja ich agencji i jej gwiazd? Ola jest pełna złych przeczuć, ale Monika próbuje zachować spokój i działać przeciw kryzysowo. Na spotkanie w agencji przychodzi ich największa gwiazda – Sara Deymer. Sara oznajmia swoim agentkom, że chce wziąć udział w nowym reality show „Sara Daymer – intymnie”. W kontrowersyjnym show ma wystąpić razem ze swoim... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2011)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przerażający, fascynujący i zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu. Nowe odcinki najchętniej oglądanej serii w polskich telewizjach tematycznych.... (USA, 2011)

22:55
Bake off - Ale przepis - (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami. (Polska 2017)


Czas: 10min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 02.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Człowiek renesansu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eugeniusz Szoła mówi, że lutnikiem został przez przypadek. Ktoś przyniósł mu zepsute skrzypce, a on postanowił je uratować. Miał zostać skrzypkiem, ale jedna pasja to dla niego było zbyt mało. Zajmował się rzeźbą, malarstwem, konserwacją zabytków i mebli. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:30
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śledzimy losy trzech par, wybranych przez ekspertów z grupy ponad 500 ochotników. Rozpoczęły się przygotowania do ślubów, a czasu jest niewiele. Czwarty odcinek eksperymentu „Ślub od pierwszego wejrzenia” to moment, kiedy Ania i Grzegorz staną w końcu twarzą w twarz. Czy spełni się marzenie Ani o miłości od pierwszego wejrzenia? Czy jest szansa na prawdziwy pocałunek nowożeńców, czy obce sobie osoby będą musiały najpierw poświęcić trochę czasu na zbudowanie zaufania? Jak poczuje się Grzegorz... (Polska)

22:00
Galileo, odc.638
Godziny emisji
Rozwiń opis
MAGNETO MAN Pewien 50-latek, pracujący dotąd jako parkieciarz postanawia zmienić swoje życie. Tatuuje cale swoje ciało, zamieniając się w komiksową postać. CO TO MOŻE BYĆ? Zagadka wizualna. Widzowie na odpowiedź mają 60 sekund. SZAFIRY Z MADAGASKARU Szafiry – jedne z najdroższych kamieni szlachetnych na świecie. Pokażemy jak są wydobywane. TATUAŻE NA OWOCACH Jak ograniczyć zużycie plastiku? Np. zamiast pakując każdy owoc osobno w folię, lepiej wypalić na nim laserowy tatuaż. Czy ta... (Polska 2017)

23:20
Czy świat oszalał? - Archiwum spisku: kto zestrzelił MH17?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lipcu 2014 r. lecący do Kuala Lumpur lot MH17 malezyjskich linii lotniczych został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą. Zginęło 298 osób. USA i Zachód obciążyły winą Rosję, która wyposażyła w pociski ukraińskich separatystów. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Michael Rudin

Czas: 51min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Roznosiciele radości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były ich zaledwie dwie setki. W czasie Powstania Warszawskiego, ryzykując życie, przenieśli około 150 000 listów i paczek. Zawiszacy - listonosze Harcerskiej Poczty Polowej, najmłodsi żołnierze walczącej Warszawy. Właśnie im jest poświęcony ten film. (Polska 2009)

Reżyseria: Krzysztof Rogulski

Czas: 59min.
23:00
Snajper 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja kultowej serii. Starszy sierżant Thomas Beckett (Tom Berenger) jest najlepszym i najskuteczniejszym snajperem w amerykańskich oddziałach marines. Ma na swoim koncie likwidacje różnego autoramentu przywódców buntowników, baronów narkotykowych, i międzynarodowych zabójców. Teraz jednak Beckett musi stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi. Jego najlepszy przyjaciel, który, jak sądził zginął podczas jednej z akcji, został poddany ściśle tajnej operacji i stanowi zagrożenie nie tylko dla... (USA, 2004)

Obsada: Tom Berenger, Mann Byron, Denis Arndt, Doman John, Duffy William, Jeanetta Arnette, Troy Winbush
23:35
300
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja znanego komiksu Franka Millera, opowiadającego legendę o trzystu Spartanach broniących kraju przed inwazją obcych wojsk. Bohaterski król Leonidas, wraz z najwierniejszymi towarzyszami broni, wyrusza na wyprawę, aby powstrzymać najazd perskich wojowników. Film zrealizowano w niezwykle plastyczny sposób, twórcy starali się oddać nastrój opowieści., napisy ( USA 2006)

Reżyseria: Zack Snyder
Obsada: Gerard Butler, Lena Headey, Dominic West, David Wenham, Vincent Regan, Michael Fassbender, Rodrigo Santoro
23:00
Galileo, odc.639
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA W 5 DNI Wraz z dwójką poliglotów sprawdzimy, czy jest możliwe nauczenie się nowego języka obcego w zaledwie 5 dni. Na warsztat weźmiemy j. duński. TALERZE Z LIŚCI Tajniki produkcji ekologicznych talerzy, wykonywanych ze specjalnie spreparowanych liści. PRZEDSZKOLE NA TAJWANIE W tym przedszkolu liczy się przede wszystkim żelazna dyscyplina, a zabawy przypominają bardziej żołnierskie ćwiczenia. Dlaczego rodzice decydują się wysłać swoje dzieci do takiej placówki?... (Polska 2017)

00:20
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:55
Ride. Smak życia.
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Syn Jackie, Angelo, postanawia zrezygnować ze szkoły i zostać surferem. Porzuca dom i jedzie do Kalifornii. Zdesperowana Jackie rusza za nim mając nadzieję, że uda jej się przekonać syna do powrotu. W Kalifornii poznaje przystojnego surfera. (USA 2015)

Reżyseria: Helen Hunt
Obsada: Helen Hunt, Brenton Thwaites, Julie Dretzin, Luke Wilson

Czas: 89min.
00:20
Pod wspólnym niebem - odc. 3 Silvergold
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożydar próbuje w środku nocy wezwać ducha dziadka Kapulheima. Duch przenika przez ścianę do graciarni i ujawnia się Dżesice i Andrzejowi, doprowadzając Dżesikę do szaleństwa. Kiedy zjawa się pojawia, z jej gestów mężczyzna odczytuje kolejne tropy. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 28min.
00:55
Rodzinka.pl - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Agata Kulesza - Maria, Daniel Dziorek, Jacek Braciak - Marek, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Magdalena Stużyńska - Viola, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
00:45
Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową 2017 - odc. 1
magazyn o książkach
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 23min.
00:00
STOP Drogówka, odc.159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:35
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
wygląda na to, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Tymczasem bohater, choć ma stówkę na karku, wciąż cieszy się znakomitym zdrowiem. Personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe. (Szwecja 2013)

Reżyseria: Felix Herngren
Obsada: Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, Mia Skaringer, David Wiberg

Czas: 109min.
01:25
Kolumbowie - odc. 5/5 - Śmierć po raz drugi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powstanie warszawskie dogorywa. Powstańcy muszą wycofać się ze Starego Miasta i przebić do Śródmieścia. "Kolumb" zostaje ranny. Z rozpaczą obserwuje tragedię powstania. Po zajęciu polowego szpitala hitlerowcy brutalnie mordują sanitariuszkę "Niteczkę". (Polska 1970)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Jerzy Trela, Krzysztof Machowski, Wirgiliusz Gryń, Bolesław Idziak, Wiktor Grotowicz, Mieczysław Stoor, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Kopiczyński

Czas: 54min.
01:00
Niezniszczalni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doświadczony przez życie Barney Ross (Sylvester Stallone) dowodzi grupą najemników specjalizujących się w misjach, których inni nie mają odwagi podjąć. Film akcji. Oprócz niego w skład ekipy wchodzą: niezrównany w walce nożem Lee Christmas (Jason Statham), specjalista od wschodnich sztuk walki Yin Yang (Jet Li), znawca broni Hale Caesar (Terry Crews) i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road (Randy Couture). Po jednej z akcji od grupy zostaje odsunięty nieprzewidywalny, mający problemy z... (USA, 2010)

Reżyseria: Stallone Sylvester
Obsada: Stallone Sylvester, Eric Roberts, Jet Li, Lundgren Dolph, Statham Jason, Willis Bruce
01:55
Co za tydzień, odc. 819
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

01:00
9. miesiąc, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy po latach starań o dziecko Monika zaszła w ciążę, a mąż nie uznał swojego ojcostwa i oskarżył Monikę o zdradę, na dodatek rozpoczął romans z koleżanką z pracy Gabrysią i zażądał rozwodu, Monika pogrąża się w rozpaczy. Jej jedynym oparciem jest przyjaciel – Seweryn, który próbuje przemówić Andrzejowi do rozumu. Bezskutecznie. Monika jest już w dziewiątym miesiącu, kiedy jej matka przyjeżdża zaniepokojona wieściami na temat planowanego rozwodu. Znajduje Monikę nieprzytomną. Po... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
02:35
Powiedz tak
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Debiut reżyserski choreografa Adama Shankmana. Romantyczna komedia o miłości i przeznaczeniu stała się przebojem kinowym w dużej mierze za sprawą gwiazdorskiej obsady. Jennifer Lopez - aktorka, modelka i piosenkarka - podbiła serca widzów. (USA, Niemcy 2001)

Reżyseria: Adam Shankman
Obsada: Jennifer Lopez, Matthew McConaughey, Bridgette Wilson

Czas: 99min.
02:35
Roznosiciele radości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były ich zaledwie dwie setki. W czasie Powstania Warszawskiego, ryzykując życie, przenieśli około 150 000 listów i paczek. Zawiszacy - listonosze Harcerskiej Poczty Polowej, najmłodsi żołnierze walczącej Warszawy. Właśnie im jest poświęcony ten film. (Polska 2009)

Reżyseria: Krzysztof Rogulski

Czas: 59min.
02:25
The Following, odc. 12/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryan i FBI natrafiają na naśladowcę Carrolla, który prawdopodobnie może ich doprowadzić do miejsca pobytu swojego mistrza. Agent Weston powraca do sprawy, jednak jego starcie z Carrollem może mieć na niego większy wpływ niż ktokolwiek początkowo myślał. Tymczasem Claire i Emma stają ze sobą twarzą w twarz po raz pierwszy od czasu uprowadzenia Joeya. "The Curse". (USA)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:45
Cafe Futbol
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:35
Archiwum spisku: kto zestrzelił MH17?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lipcu 2014 r. lecący do Kuala Lumpur lot MH17 malezyjskich linii lotniczych został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą. Zginęło 298 osób. USA i Zachód obciążyły winą Rosję, która wyposażyła w pociski ukraińskich separatystów. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Michael Rudin

Czas: 51min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:20
Tajemnice losu, odc.2810
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:25
Uwaga!, odc. 5088
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:45
Moc Magii, odc. 269/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:25
Pogoda -3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
04:30
Sabałowe Bajania 2017 - kuchnia góralska
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabałowe Bajania 2017 kuchnia góralska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
04:50
AgroMoc odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3828
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info