Program dla 2017-10-03 od do
21.10 22.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:45
Moc Magii, odc. 269/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
AgroMoc odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:25
Jaka to melodia? - odc. 3621
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3828
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5088
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 149 "Nerwy w konserwy" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Ludwik mówią o karierze tenisowej Kacpra. Ludwik staje się bardziej nerwowy. Natalia rozmawia z Tomkiem o tym jak mu pomóc. Rodzina Boskich wyjeżdża na odpoczynek, zostawiając dom pod opieką Marka. Odwiedzają go niespodziewani "goście". (Polska 2014)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Wyznanie bez słów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 18min.
06:00
Plebania - odc. 961
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Marta Kumik, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Teodorska, Stanisław Górka

Czas: 20min.
06:20
Człowiek renesansu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eugeniusz Szoła mówi, że lutnikiem został przez przypadek. Ktoś przyniósł mu zepsute skrzypce, a on postanowił je uratować. Miał zostać skrzypkiem, ale jedna pasja to dla niego było zbyt mało. Zajmował się rzeźbą, malarstwem, konserwacją zabytków i mebli. (Polska 2015)


Czas: 11min.
06:35
Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową 2017 - odc. 1
magazyn o książkach
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egiertowo, „Jurand”. Właściciel przeklina dzień, w którym podjął decyzję o budowie wielkiej karczmy. Ten biznes próbuje rozkręcić razem z żoną, nawet zamieszkali nad restauracją, ale jak sami mówią, miejsce jest chyba przeklęte – nikt tam nie zagląda. Widmo bankructwa i utraty majątku powoduje, że oboje zrobili się nerwowi. A swoje frustracje przenoszą na personel. Kucharki płaczą po kątach, wszyscy się ze sobą kłócą, a efekty tych stresów nieliczni goście znajdują na talerzu w postaci... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:05
M jak miłość - odc. 134
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaroszy, korzystając z nieobecności Marka, odwiedza dom Mostowiaków. Hanka jest bardzo niechętna jego wizycie, jednak mężczyzna nie chce opuścić domu. Maria i Krzysztof po powrocie ze Sztokholmu dowiadują się o wypadku jednego z bliźniaków. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Roland Rowiński
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 17/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kwadrans polityczny. (Polska 2017)


Czas: 13min.
08:35
Komisariat - odc. 48 Prześladowca
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Gdzie jest Porozumienie Gdańskie?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennikarskie śledztwo, poszukiwanie zaginionych w tajemniczych okolicznościach egzemplarzy porozumień podpisanych 31 sierpnia 1980 w Stoczni Gdańskiej. Nawet wśród historyków mało kto wie, że dziś nie ma oryginałów Porozumień. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Brożek

Czas: 39min.
08:50
Kamień, nożyce, papier - Iluzjonista
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Maciej Obuchowski, który od ośmiu lat zajmuje się tą sztuką iluzji. (Polska 2014)


Czas: 9min.
08:00
Trudne sprawy, odc.485
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Olsztynie mieszka Barbara Wilsz (37 l.) z synem Mateuszem (16 l.). Sprzątaczka jest trzy lata po rozwodzie z Wojciechem Wilszem (40 l.). Alkoholik żyje od dawna z zasiłku dla bezrobotnych i nie płaci alimentów. W środku nocy do Barbary dzwoni policja: kobieta ma odebrać syna Mateusza z komisariatu. Jej były mąż Wojciech zamierzał wejść z synem i jego znajomymi do lokalu. Potem usiłował ich przewieźć pijany samochodem. Ktoś zadzwonił na policję. Wojciech trafił na izbę wytrzeźwień, a po... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2093
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

09:05
Weterynarze z sercem - /19/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o leczeniu zwierząt. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 25min.
09:35
Nienasyceni
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa podróż dwojga bohaterów: Emilii Komarnickiej oraz Redbada Klijnstry po nietypowych ośrodkach kultury w Polsce. Są to miejsca stworzone przez osoby, których animacja kultury jest życiową pasją. (Polska 2016)


Czas: 21min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 03.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.696
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się zdesperowana Katarzyna Kulawiak. Jej synek jest ciężko chory, jego leczenie oznacza ogromne wydatki na kolejne dawki drogiego leku. Najgorsze jest jednak to, że wspomagający ją finansowo partner nagle zniknął, co więcej wraz z nim zniknęły pieniądze na leczenie. Detektywi rozpoczynają poszukiwania mężczyzny. Jego przyjaciel sugeruje, że mężczyzna mógł po prostu uciec, bo nie wytrzymywał trudów utrzymywania klientki i jej chorego dziecka, który, na dodatek, nie... (Polska, 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.697
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klientką Malanowskiego jest Izabela Surmacz, która po awanturze domowej i zrzuceniu ze schodów męża pijaka i sadysty, ma wyrok i dostała dozór policyjny. Detektywi na jej zlecenie szukają jej osiemnastoletniej córki, która po kłótni z matką nie wróciła do domu. Kobieta obawia się, że za zniknięciem Oli stoi jej były mąż, którego podejrzewa również o wysyłanie listów z pogróżkami. Marek odnajduje pijaną dziewczynę u jej ciotki Gabrieli. Detektywi podejrzewają, że klientka nie mówi im całej... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:10
Północ - Południe, Księga I - odc. 1/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na głośnej powieści Johna Jakesa historia przyjaźni młodych mężczyzn - George'a Hazarda i Orry'ego Maina, którzy poznają się w drodze do prestiżowej szkoły wojskowej West Point. 1 - szy jest z zamożnej rodziny z Pensylwanii, drugi z Południa. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 48min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panorama kraj. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 962
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Małgorzata Teodorska, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Dariusz Kowalski, Maciej Wilewski

Czas: 20min.
10:50
Kobiety w Powstaniu Warszawskim
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobiety stanowiły około 22 proc. uczestników powstania warszawskiego, były zaangażowane niemal we wszystkie sfery podziemnej działalności. W podręcznikach szkolnych są nieobecne, a w monografiach pojawiają się w rolach drugoplanowych. (Polska 2014)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
28-letni Tymon i 23-letnia Klaudia kochają się mocno i żyją razem. Para, niestety, nie dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi. Tymon jest trenerem osobistym, Klaudia pracuje dorywczo. Marzą o poprawie sytuacji. Właśnie dlatego Tymon jest gotowy uwieść swoją nową klientkę, 25-letnią córkę bogacza - Justynę Parską. Tymon chce ją rozkochać w sobie, poślubić i „dobrać” się w ten sposób do pieniędzy jej ojca. Ale Klaudia jest zaniepokojona. Obawia się, że jej partner zniszczy ich związek.... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 802
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 25/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy kończy pisać książkę o życiu i zwyczajach Indian. Zgodnie z obietnicą, daje ją do przeczytania Tańczącej Chmurze. Indianinowi książka się podoba. Przyjeżdża do miasteczka na przepustkę. Przedłuża pobyt, za co zostaje po powrocie pobity. (USA 1996)

Reżyseria: Gwen Arner
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1710
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 462 - Dymisja
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sambor jest zazdrosny o relacje Krzysia z Van Graafami. Blankę przyjęto do najlepszej szkoły plastycznej. Zgłoszenie wysłała Wiki. Blance jest przykro, że matka chce się jej pozbyć. Agata jest zła na Pawicę, że podważa jej autorytet, lecząc jej pacjenta. (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 47min.
11:15
Wojna domowa - odc. 5/15 - Dwójka z azymutu
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anula dostaje dwóję z terenoznawstwa. Zniechęcona do życia i świata, udaje się do Pawła na "jam session". Pani Jankowska, nie chcąc przeszkadzać młodym, wybiera się z wizytą do wujostwa Anuli, do towarzystwa przyłącza się także ojciec Pawła. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stepowski, Mieczysław Czechowicz

Czas: 29min.
11:45
Doktor
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktora Tadeusza Borowskiego znają chyba wszyscy białostoczanie. To założyciel Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chorych i pierwszego w Polsce, stacjonarnego hospicjum o nazwie Hospicjum Dom Opatrzności Bożej w Białymstoku. (Polska 2015)


Czas: 29min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.324
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karina Grela (32 l.) i jej mąż, Bartosz (35 l.) odziedziczyli po śmierci matki Kariny duże mieszkanie. Małżeństwo postanowiło więc wprowadzić się do niego, a swoje dotychczasowe lokum wynająć. Bardzo szybko znajdują najemców - pięcioosobową rodzinę Szulców. Niestety, Karina wkrótce odkrywa, że Ewa Szulc (38 l.) w ogóle nie dba o wynajmowane mieszkanie. Ale co gorsze, zaniedbuje własne dzieci: Marcina (13 l.), Łukasza (8 l.) i Paulinę (5 l.). Ich ojciec, Witold (40 l.) ze względu na swoją... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb zajmują się zleceniem właściciela niewielkiego osiedlowego sklepiku, który w ciągu zaledwie 4 tygodni trzykrotnie obrabowano i zdemolowano. Po trzecim włamaniu firma ubezpieczeniowa wypowiedziała umowę i właściciel nie może już liczyć na to, że straty zostaną pokryte. Sklep był spełnieniem jego marzeń, zainwestował w niego wszystkie oszczędności i nie wyobraża sobie by miał z niego zrezygnować, zwłaszcza, że zawsze miał niezłe obroty. Policji nie udało się dotąd... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Wsparcie dla nowych uczestników systemów jakości - Rolnictwo ekologiczne
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Informacje o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Gwadalkiwir. Wielka rzeka Hiszpanii
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa opowieść o przyrodzie okalającej hiszpańską wielką rzekę Gwadalkiwir, o długości około 680 km. Jej źródła mieszczą się na stokach Caada de las Fuentes na wysokości ok. 1400 m n.p.m. , na terenie Parku Narodowego Sierra de Cazorla i Las Villas. (Austria 2014)

Reżyseria: Joaquin Gutierrez Acha

Czas: 51min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 154
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Onur taci nadzieje na powrót Szeherezady. Duru, córka Engina i Bejzy, po awanturze z matką, chroni się w domu Szeherezady. Dochodzi do konfrontacji Bejzy i Szeherezady. Była żona Engina sygnalizuje Szeherezedzie, że jej uczucie do męża nie wygasło. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:15
Buty dawnych gdańszczan
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku posiada największe w Polsce zbiory butów z czasów średniowiecznych i późniejszych. Kolekcja ta jest jedną z największych w Europie. (Polska 2014)


Czas: 9min.
12:25
Włączeni i Aktywni 6
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku pokazujemy dwie sylwetki. Pierwsza to Marek Stępniak społecznik i prezes Fundacji Fuga Mundi. Osobą z niepełnosprawnością stał się w klasie maturalnej. Długo zajęło mu pogodzenie się, że świat teraz będzie wyglądał nieco inaczej. Jest autorem wielu pionierskich projektów dla osób niepełnosprawnych na skalę ogólnopolską. Druga sylwetka to Kamil Misztal. Młody chłopak, bez nogi. Po ciężkim poparzeniu w dzieciństwie został osobą z niepełnosprawnością. Pomimo protezy nogi i mało... (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Pielęgniarki” – nowy, 6. sezon serialu paradokumentalnego! Już jesienią na antenie Telewizji Polsat nowy, szósty sezon serialu paradokumentalnego „Pielęgniarki”! Czeka nas kolejna dawka burzliwych emocji, rozterek, głęboko skrywanych tajemnic i wielkich namiętności! To tu, na oddziałach szpitalnych, rozegrają się prawdziwe ludzkie dramaty, a pacjenci, ich rodziny i znajomi będą musieli zmierzyć się z trudnościami, jakie zgotował im przebiegły los. Ich historie to złamane serca, głębokie... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 454
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się młody mężczyzna z ręką na temblaku. Niedawno potrącił go samochód, ale dla niego to głupia błahostka w porównaniu z problemem, z którym przychodzi. Dręczy go podejrzenie, że jego dziewczyna coś przed nim ukrywa. Często przez kilka dni nie może się do niej dodzwonić, a ona nigdy nie ma żadnego rozsądnego wyjaśnienia tych sytuacji. Raz nawet został przez nią odprawiony spod drzwi jej domu, co nasiliło jego obawy, że ukochana może mieć kogoś innego. Co... (Polska 2016)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Sarzyński Piotr
13:50
Na sygnale - odc. 48 "Lewizna góry"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa Wiktora próbuje uratować dziecko, które zamknięto w czasie upału w nagrzanym samochodzie. Chłopiec jest nieprzytomny, a policja nie może odnaleźć jego rodziców. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroSzansa - odc. 97/5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.733
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina i Szymon Pasterniak mieszkają razem z 10-letnimi bliźniakami - Tomkiem i Łukaszem w Warszawie. Bliźniacy zostali poczęci metodą in vitro i bardzo się od siebie różnią. Ciągle pobudzony Tomek jest bardzo dobrym uczniem, a spokojniejszy Łukasz ma problemy w szkole i oczekuje pomocy brata. Jego mama, Karolina jest tym oburzona. Na wywiadówce rodzice dowiadują się, że tylko Tomek ma szansę na dobre liceum. Matka wpada we wściekłość. 41-latka jest zła na męża, że on nie przejmuje się tą... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 155
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 691
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza sie właścicielka poniemieckiej kamienicy. Twierdzi, że w jej domu zadomowiły się... duchy. W budynku dzieją się dziwne rzeczy, a z zamkniętego na cztery spusty strychu dobiegają niepokojące odgłosy. Ruda, Diablo i Szef z rozbawieniem przyjmują jej opowieści, ale postanawiają pomoc przerażonej kobiecie, znajdując racjonalne wyjaśnienie sytuacji. Nie przypuszczają, że nie okaże się to takie proste jak myśleli i będą musieli sporo się nagimnastykować, a przy tym nie obędzie... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
14:00
Elif - odc. 104
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po odroczeniu sprawy przez sąd, Melek wraca do więzienia. Veysel oddaje naszyjnik w zamian za skradziony samochód. Melih odnajduje kobietę, która zeznawała w sądzie, ale nie udaje mu się niczego dowiedzieć. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /4/ - "Tyle samo prawd ile kłamstw" - Izabela Trojanowska
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prawie każdy przebój ma swoją historię, która obrosła anegdotami, wiążą się z nią zakulisowe opowieści, zdarzenia losowe, życiowe rozterki, zabawne sytuacje. W tym programie historia piosenki "Tyle samo prawd ile kłamstw" Izabeli Trojanowskiej. (Polska 2013)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 9min.
14:25
Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 5
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy stylowy wystrój mieszkania musi kosztować krocie? Kirstie Allsopp - znana brytyjska specjalistka od nieruchomości wraz z zespołem projektantów udowadnia, że piękne wnętrza można urządzić za grosze. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: nie dotyczy

Czas: 46min.
14:15
Gdzie jest Porozumienie Gdańskie?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennikarskie śledztwo, poszukiwanie zaginionych w tajemniczych okolicznościach egzemplarzy porozumień podpisanych 31 sierpnia 1980 w Stoczni Gdańskiej. Nawet wśród historyków mało kto wie, że dziś nie ma oryginałów Porozumień. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Brożek

Czas: 39min.
14:55
Życie lalki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie teatralnej lalki od kuchni. Na kanwie tej historii opowieść o teatrze, jakiego widz nie zna. Główny bohater: Teatr Animacji w Poznaniu. Pracownia, kawałek obrabianego drewna, dłuto, młotek. (Polska 2015)


Czas: 14min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2538
Godziny emisji
Rozwiń opis
Błażej i Tymek instalują system alarmowy w mieszkaniu. Wspólnikowi Bogumiła nie udaje się do nich włamać. Bogumił decyduje się na ostateczny cios wymierzony w Aśkę. Sabina wybudza się ze śpiączki. Chwilową radość Karola i Grażyny studzi informacja, że ich córka nie ma władzy w nogach. Michał i Marysia spotkają się na neutralnym gruncie. Próbują się dogadać. Niestety, spotkanie kończy się fiaskiem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.779
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właścicielka małego osiedlowego sklepu - Mariola Koronowska (41 l.) mieszka ze swoimi córkami, Joanną (18 l.) i Jowitą (19 l.). Kilka tygodni temu rodzina się powiększyła, ponieważ siostry odnalazły syna Marioli, którego ona oddała do adopcji zaraz po urodzeniu. Patryk Mielecki (22 l.) od razu się wprowadził i wygląda na to, że marzenie Marioli o pełnej rodzinie się spełni. Do czasu, gdy między siostrami dochodzi do ostrej kłótni. Jowita nie cofa się nawet przed tym, żeby zagrozić życiu... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Broniszówka (Bronisze). Broniszówkę otworzył 3 lata temu pan Krzysztof. Wcześniej pracował w branży budowlanej, ale chciał coś zmienić. Postanowił otworzyć małą smażalnię ryb. Wyszła mu jednak całkiem spora restauracja w malowniczej scenerii. Broniszówka, bowiem znajduje się w miejscu... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

15:10
Obserwator - odc. /152/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. (Polska 2017)


Czas: 24min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 7
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2017)

Reżyseria: Bartosz Przybyliński
Obsada: Ewa Ziętek, Marek Siudym

Czas: 3min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1317
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin i Jakub walczą z Głowackim, w trakcie bójki pada strzał i bandyta ginie na miejscu. A Karski postanawia wziąć winę na siebie - i radzi Chodakowskiemu, by zeznał, że nie wysiadał z auta i nie ma ze śmiercią bandyty nic wspólnego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina, Maciej Wilewski - Głowacki, Ziemowit Wasilewski - stalker, Joanna Sydor - Teresa, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 45min.
15:15
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Telenowyny
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjno publicystyczny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce, prowadzony w języku ukraińskim, z tłumaczeniem na polski. Historia stosunków polsko - ukraińskich, bieżące wydarzenia polityczne, kulturalne. Komentarze do aktualnych spraw. (Polska 2017)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 455
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
John Vitale – młody policjant z Long Island, w pobliżu Nowego Jorku – stracił niedawno ukochaną żonę, która zmarła na białaczkę i odtąd samotnie wychowuje trzech synów. By upamiętnić tę wyjątkową kobietę i spełnić jej największe marzenie, Ty Pennington oraz zaprzyjaźnieni z nim projektanci podjęli się remontu ich domku, kupionego jeszcze za jej życia. Ale jak na ten program przystało, zapowiada się totalna ekstremalna metamorfoza. John od dziesięciu lat ciężko pracuje i uczciwie służy w... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
W sercu miasta - odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Derin i Ali spędzają szalony dzień w Stambule. Tymczasem do prasy dochodzą wieści o ucieczce panny młodej na 10 dni przed ślubem. Rauf spotyka się Szahinem i wyznaje mu, że Ali jest jego synem. Rozstanie jest bardzo trudne dla Derin i Alego. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 21 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 03.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Kobiety w Powstaniu Warszawskim
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobiety stanowiły około 22 proc. uczestników powstania warszawskiego, były zaangażowane niemal we wszystkie sfery podziemnej działalności. W podręcznikach szkolnych są nieobecne, a w monografiach pojawiają się w rolach drugoplanowych. (Polska 2014)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennik regionów. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3480
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Rybnickich wybrała się na wycieczkę rowerową za miasto. Podczas krótkiego wypoczynku dziewczynka znacznie oddala się od rodziców. Biegnie w głąb łąki w poszukiwaniu nowych okazów roślin do swego albumu. Nieszczęśliwie potyka się o dołek, w którym znajduje się gniazdo agresywnych owadów… Druga opowieść w tym odcinku. Siedemnastoletnia zbuntowana nastolatka Agata Popławska, po ucieczce z domu, mieszka w opuszczonym budynku, gdzieś na odludziu. W środku dnia jej uwagę przykuwa warkot... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 156
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3622
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 23
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ozan pyta Hakana, czy tajemnicza dziewczyna, w której Hakan się kocha, to właśnie Umut. Hakan potwierdza, ale zapewnia, że to miało charakter chwilowy i platoniczny. Ozan prosi ojca o pieniądze, aby spłacić dług wobec Hakana. Ragip odmawia. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.132
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciała dwojga uduszonych nastolatków zostają znalezione w lesie. Oboje byli uczniami szkoły baletowej – to właśnie tam detektywi próbują odnaleźć trop wiodący do rozwiązania sprawy… Jednocześnie okazuje się, że tajemnice, kłamstwa oraz osobiste problemy jednej z pracujących na komendzie osób sprawiają, że zagrożone stają się losy śledztwa. Czy policjanci umieją wspólnie stawić czoła trudnej sytuacji?   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 803
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3173
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł jest wciąż w złym humorze po wczorajszym spotkaniu ze Stiepanem. Nie wyobraża sobie, żeby wyprodukowano film na podstawie książki jego siostrzeńca. Tymczasem Vujkowic prowadzi rozmowy z Danielem i określa mu warunki współpracy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Edyta Herbuś, Marek Kossakowski, Roman Frankl, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Anna Janik

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /32/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 49 Tancerka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 6/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2539
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks zjawia się w firmie pijany i kompromituje się na oczach klientów. Artur musi łagodzić sytuację kryzysową. Cezary i Beata stawiają się w prokuraturze. Prokurator nie wierzy w ich wersję małżeństwa i podejrzewa oszustwo. Malwinie udaje się anulować mandat za jazdę pod wpływem alkoholu. Ksawery postanawia dopiec Malwinie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 692
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wysocka próbuje umówić się na rozmowę z ojcem Szymona. Madzia skutecznie stara się nie dopuścić do tego spotkania. Ola ma poważne podejrzenia i idzie po pomoc do Jaskowskiej. Pani Komendant udaje się ściągnąć prokuratora Zielińskiego na komendę. Co wyniknie z tej rozmowy? Do dyżurnego Jacka Nowaka, dzwonią ze szpitala wojewódzkiego. Znalazł się biorca jego szpiku kostnego. Nowak czuje satysfakcje, chociaż nie wie komu konkretnie pomoże. Na patrolu Ola i Borys otrzymują... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1710
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.378
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ferdek dostaje na urodziny od Waldka i Jolasi portfel z życzeniami, aby wypełnił się pieniędzmi i aby jego zawartość spowodowała, że wreszcie stanie się on zamożnym, powszechnie szanowanym obywatelem... Ferdek i Halina wspominają, jaka była wartość pieniędzy, gdy byli młodzi i jak zmieniała się zawartość ich portfeli na przestrzeni całego ich życia. Ferdek znajduje sposób, żeby jego portfel wypełnił się zgodnie z życzeniami dzieci... .   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna), Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7216
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7199
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7196
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5089
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.321
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zapała odwiedza Morawską w szpitalu. Ala jest w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Wygląda na to, że jest na skraju załamania. Krzysztof szuka sposobu, by podnieść ją na duchu. Na patrolu razem z Julią musi się zająć zgłoszeniem z zakładu pogrzebowego. Z szyi nieżyjącej kobiety zniknął kosztowny naszyjnik, w którym miała być pochowana. Rodzina podejrzewa właściciela zakładu. Jednocześnie dochodzi do wewnętrznych rodzinnych spięć i wzajemnych oskarżeń. Nie ma śladów... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Informacje sportowe. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Riviera - odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zajściu na przyjęciu, rodzina Clios jest przesłuchiwana przez policję. Tymczasem Delormes trafia na trop, który całkowicie zmienia obraz sytuacji. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1711
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Turkowski informuje Elżbietę, Piotra i Artura o znalezieniu auta porywacza nad rzeką, co zdaniem policyjnych ekspertów sporządzających profile psychologiczne sprawców może świadczyć o zabójstwie Marty. Żeleńska obwinia o wszystko zięcia. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Marzena Trybała, Piotr Jankowski, Helena Englert, Jacek Rozenek, Małgorzata Potocka, Sławomira Łozińska, Anna Gornostaj, Filip Kosior, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
20:35
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 8
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2017)

Reżyseria: Bartosz Przybyliński
Obsada: Mikołaj Krawczyk, Maria Dejmek

Czas: 3min.
20:50
M jak miłość - odc. 1318
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga i Piotr namawiają Magdę, by jednak przyjęła mieszkanie, które chce oddać jej Olek. Aneta otwarcie rywalkę atakuje i zarzuca Chodakowskiej, że chce byłego męża oskubać z kasy. Magda wciąż flirtuje z Budzyńskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Joanna Sydor - Teresa, Krystian Wieczorek - Andrzej, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Andrzej Precigs - Ojciec Kingi, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Franek Przanowski - Maciek, Zbigniew Waleryś - Stefan, Teresa Lipowska - Barbara

Czas: 45min.
20:05
The Brain. Genialny Umysł., odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności.... (Polska 2017)

Reżyseria: Brożonowicz Michał
20:10
Doradca smaku, odc. 18/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 75/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak nie ma pojęcia jak rozwiązać sprawę z pierścionkiem, który Iza znalazła w jego kieszeni, a który przyjęła jako zaręczynowy. Na dodatek dowiaduje się od Kowalskiego, że cena za ten okaz jest zawrotna. Paulina na krótkim urlopie z córką jest świadkiem wyłowienia zastrzelonego mężczyzny z jeziora. Na dodatek śledztwo ma prowadzić młody, niedoświadczony w temacie policjant. Wach decyduje się na włączenie do sprawy. Zamordowany był jednym z członków rodzinnego zjazdu w... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:15
Opole 2017 na bis /3/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
21:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /44/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1051
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Magdalena Klecel
Obsada: Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek, Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński, Marcin Kołaczkowski, Ina Sobala

Czas: 3min.
21:55 Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:40
Niezniszczalni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doświadczony przez życie Barney Ross (Sylvester Stallone) dowodzi grupą najemników specjalizujących się w misjach, których inni nie mają odwagi podjąć. Film akcji. Oprócz niego w skład ekipy wchodzą: niezrównany w walce nożem Lee Christmas (Jason Statham), specjalista od wschodnich sztuk walki Yin Yang (Jet Li), znawca broni Hale Caesar (Terry Crews) i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road (Randy Couture). Po jednej z akcji od grupy zostaje odsunięty nieprzewidywalny, mający problemy z... (USA, 2010)

Reżyseria: Stallone Sylvester
Obsada: Stallone Sylvester, Eric Roberts, Jet Li, Lundgren Dolph, Statham Jason, Willis Bruce
21:30
Diagnoza, odc. 5/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artman mówi Annie, że może wyjść ze szpitala. Nowak prosi go o jeden dzień zwłoki, musi znaleźć pracę i mieszkanie. Z pomocą przychodzi Wanda Jureczko - proponuje, że porozmawia z ordynator o zatrudnieniu Anny, jako pomocy salowej. Michał Wolski odwiedza chorą matkę w domu opieki u Sióstr Zakonnych. Udaje mu się też zorganizować tam Annie nocleg. Podczas jego wizyty w ośrodku dochodzi do zaskakującego wypadku. Danusia, z wbitymi w brzuch nożyczkami, zostaje zabrana przez Michała do szpitala.... (Polska)

21:00
Rozjemca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Podpułkownik Douglas Murphy (Sarrazin) wypowiada osobistą wojnę prezydentowi USA, oskarżając go o porzucenie go w trakcie tajnej misji. Murphy ma argument nie do odparcia: rakietę z trzema głowicami atomowymi, zdolną zniszczyć Waszyngton. Szansę powstrzymania szaleńca ma tylko major Frank Cross (Lundgren).   Dla małoletnich od lat 16 (Francja, Kanada, 1997)

Reżyseria: Forestier Frederic
Obsada: Lundgren Dolph, Sarrazin Michael, Williams Montel
22:15
El Principe - dzielnica zła - odc. 40
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fatima wychodzi ze szpitala. Podejrzewa, że zepchnął ją ze schodów Khalid, który dowiedział się, że wcale nie była w ciąży, a zdjęcia USG wysłała jej koleżanka. Kochanek Fatimy, Javier Morey, obawia się, że Khalid znów będzie próbował zabić żonę. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 44min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 03.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Kobiety w Powstaniu Warszawskim
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobiety stanowiły około 22 proc. uczestników powstania warszawskiego, były zaangażowane niemal we wszystkie sfery podziemnej działalności. W podręcznikach szkolnych są nieobecne, a w monografiach pojawiają się w rolach drugoplanowych. (Polska 2014)


Czas: 12min.
22:30
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 5/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się... (Polska)

23:00
Miasto Gniewu - /2/
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny opowiadający o początkach zorganizowanej przestępczości w Polsce. (Polska 2017)

Reżyseria: Dawid Sawicki

Czas: 28min.
23:40
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Proces sądowy O. J. Simpsona z punktu widzenia prawników. (USA 2017)

Reżyseria: Ryan Murphy
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Courtney B. Vance, Nathan Lane, Jordana Brewster, Selma Blair, Billy Magnussen, Connie Britton

Czas: 48min.
23:00
Świat bez fikcji - E - papierosy. Wybawienie czy zagrożenie?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Michael Mosley stara się odkryć prawdę na temat e - papierosów. Sprawdza, czy są one wielkim przełomem w życiu palaczy chcących pozbyć się nałogu, czy po prostu nowym sposobem na utrzymanie nas w uzależnieniu od nikotyny. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Emma Hartherley

Czas: 51min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Gdzie jest Porozumienie Gdańskie?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennikarskie śledztwo, poszukiwanie zaginionych w tajemniczych okolicznościach egzemplarzy porozumień podpisanych 31 sierpnia 1980 w Stoczni Gdańskiej. Nawet wśród historyków mało kto wie, że dziś nie ma oryginałów Porozumień. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Brożek

Czas: 39min.
23:50
Dorwać byłą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Łowca nagród rusza w pościg za byłą żoną, która weszła w konflikt z prawem. Czy uda mu się wsadzić ją za kratki? Milo Boyd (Gerard Butler) to były policjant, który został łowcą nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wybawieniem od kłopotów finansowych może być nowe zlecenie. Milo musi tylko odnaleźć i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości swoją byłą żonę - ambitną dziennikarkę Nicole (Jennifer Aniston). Pozornie proste zadanie... (USA, 2010)

Reżyseria: Andy Tennant
Obsada: Butler Gerard, Aniston Jennifer, Garland Joel, Jason Sudeikis, Perez Gio
23:30
Superwizjer, odc. 1103
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

23:05
Trampolina, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

00:40
Świat bez końca - odc. 1/4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści z 2007 r. Kena Folleta pod tym samym tytułem, będącej kontynuacją wydarzeń opisanych w książce brytyjskiego pisarza "Filary Ziemi" (1989). Akcja "Świata bez końca" zaczyna się 200 lat później w stosunku do wydarzeń z 1 - szej powieści. (Kanada, Niemcy, Wielka Brytania 2010)

Reżyseria: Michael Caton-Jones
Obsada: Ben Chaplin, Charlotte Riley, Nora von Waldstätten, Oliver Jackson-Cohen, Rupert Evans, Tom Weston-Jones, Cynthia Nixon, Tom Cullen, Blake Ritson, Sally Bankes

Czas: 92min.
00:05
Miasto skarbów - odc. 3 Dukat Wazy
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja, którą Szatner zaprosił na strzelnicę, nie zdradza, że jest świetnym strzelcem. Selena dostaje informację od Kamińskiego, swojej wtyczki w środowisku krakowskich złodziei, że na rynku pojawił się skradziony w Koszycach złoty dukat Zygmunta Wazy. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Helena Ganjalyan, Feliks Szajnert, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Bosak, Norbert Kwiatkowski, Iza Kuna, Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency

Czas: 42min.
00:55
Pierwsza randka - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza randka. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
00:20
PRZERWA TECHNICZNA
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 288min.
00:05
36,6, sez. 2, odc. 4/13
program
Godziny emisji
00:05
Spadkobiercy VII, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera telewizyjna Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W siódmym sezonie... (Polska 2017)

01:05
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śledzimy losy trzech par, wybranych przez ekspertów z grupy ponad 500 ochotników. Rozpoczęły się przygotowania do ślubów, a czasu jest niewiele. Czwarty odcinek eksperymentu „Ślub od pierwszego wejrzenia” to moment, kiedy Ania i Grzegorz staną w końcu twarzą w twarz. Czy spełni się marzenie Ani o miłości od pierwszego wejrzenia? Czy jest szansa na prawdziwy pocałunek nowożeńców, czy obce sobie osoby będą musiały najpierw poświęcić trochę czasu na zbudowanie zaufania? Jak poczuje się Grzegorz... (Polska)

01:05
9. miesiąc, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciąg dalszy losów Andżeliki i Krzysztofa. Edward, który wbrew woli córki odnalazł Krzysztofa - ojca swego nienarodzonego wnuka, ciągle nie może uwierzyć w jego zapewnienia, że marzy o dziecku i to Andżelika go porzuciła. Edward chce doprowadzić do konfrontacji córki z Krzysztofem, jednak mieszkanie Andżeliki jest puste, a ona sama zapadła się pod ziemię. Dopiero od Beaty Krzysztof dowiaduje się co się stało… W tym odcinku poznajemy też Majkę i Marcela. Majka miała 19 lat, gdy po kolejnej... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
02:25
Dom - odc. 14/25 - Ta mała wiolonczelistka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiosna 1969 roku. Na poligonie wojskowym odbywają się ćwiczenia dla żołnierzy - studentów. Jest wśród nich Mietek, który z trudem znosi chamstwo i szykany przełożonych. Do jednostki przyjeżdża Gosia i załatwia mu przepustkę. Młodzi mają tylko parę godzin. (Polska 1996)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Halina Rowicka, Tomasz Borkowy, Tomasz Mędrzak, Anna Romantowska, Ewa Serwa, Joanna Szczepkowska, Jolanta Żółkowska, Jan Englert, Zygmunt Malanowicz, Gustaw Lutkiewicz

Czas: 86min.
02:00
Artyści - odc. 5
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas spektaklu widownia przerywa przedstawienie, krzycząc, że produkcja ta nie powinna być realizowana z pieniędzy podatników. Załamani aktorzy schodzą ze sceny. Na domiar złego w prasie ukazuje się miażdżąca recenzja najnowszego spektaklu. (Polska 2015)

Reżyseria: Monika Strzępka
Obsada: Dorota Segda, Ewa Skibińska, Agnieszka Glińska, Maria Maj, Anna Ilczuk, Adam Cywka, Krzysztof Dracz, Dobromir Dymecki, Agnieszka Przepiórska, Marcin Czarnik

Czas: 46min.
02:25
Tajemnice losu, odc.2811
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:05
Mroczne zagadki Los Angeles, odc. 3/19
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:25
Interwencja, odc.3479
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:45
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

03:00
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
03:05
Uwaga!, odc. 5089
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:30
Moc Magii, odc. 270/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:10
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:05
Notacje - Zdzisław Skwara. Z Warszawy do jenieckiego obozu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdzisław Skwara z pokolenia "Kolumbów", artysta śpiewak, w chwili wybuchu wojny 19 - letni uczeń warszawskiej szkoły im. Wawelberga i Rotwanda. Opisuje wrześniową tułaczkę, pobyt w sowieckim łagrze i niemieckim obozie, powrót do rodzinnego miasta. (Polska 2007)


Czas: 11min.
04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
E - papierosy. Wybawienie czy zagrożenie?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Michael Mosley stara się odkryć prawdę na temat e - papierosów. Sprawdza, czy są one wielkim przełomem w życiu palaczy chcących pozbyć się nałogu, czy po prostu nowym sposobem na utrzymanie nas w uzależnieniu od nikotyny. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Emma Hartherley

Czas: 51min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Cafe Futbol
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

05:00
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3829
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info