Program dla 2017-10-04 od do
23.10 24.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
00:20
PRZERWA TECHNICZNA
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 288min.
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3622
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:00
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3829
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5089
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień dobry Polsko! (Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 150 "Kosmos" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice dzielą obowiązki domowe między domowników. Kacper zadaje trudne pytanie mamie, ta sprytnie odsyła syna do ojca. Ale Kacpra wciąż nurtuje to pytanie, więc zwraca się do Tomka i Kuby. Natalia walczy z pojawiającą się czarną plamą. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 962
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Małgorzata Teodorska, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Dariusz Kowalski, Maciej Wilewski

Czas: 20min.
06:20
Kobiety w Powstaniu Warszawskim
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobiety stanowiły około 22 proc. uczestników powstania warszawskiego, były zaangażowane niemal we wszystkie sfery podziemnej działalności. W podręcznikach szkolnych są nieobecne, a w monografiach pojawiają się w rolach drugoplanowych. (Polska 2014)


Czas: 12min.
06:35
Telenowyny
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjno publicystyczny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce, prowadzony w języku ukraińskim, z tłumaczeniem na polski. Historia stosunków polsko - ukraińskich, bieżące wydarzenia polityczne, kulturalne. Komentarze do aktualnych spraw. (Polska 2017)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Busko Zdrój, "Sekrety Buska". Busko Zdrój – malownicza miejscowość pełna kuracjuszy, a jednak restauracja Sekrety Buska nie często jest przez nich odwiedzana. Teoretycznie wszystko działa jak trzeba. Kuchnia pracuje, właściciele się starają, otoczenie sprzyja, ale jedynymi klientami są tu grupy hotelowe. W porze obiadu bywa tutaj pełno, niestety restauracja, która funkcjonuje jako stołówka wydająca niedrogie posiłki nie jest w stanie się z nich utrzymać. Właścicielka myślała, że... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:05
M jak miłość - odc. 135
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz dowiaduje się z TV o mającej się odbyć w sądzie rozprawie o morderstwo. Ta wiadomość skłania go do refleksji nad odpowiedzialnością sędziego za los skazanych. Marta stara się wytłumaczyć dziecku rolę sędziego w procesie. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Roland Rowiński
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 18/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kwadrans polityczny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 49 Tancerka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Szrajberka z Auschwitz
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument opowiada historię życia Zofii Posmysz, więźniarki Auschwitz i Ravensbruck, pisarki i poetki, autorki m.in. opowiadania "Pasażerka" będącego kanwą scenariusza filmu Andrzeja Munka. Zofia Posmysz, pomimo ukończonych 90 lat wciąż aktywnie działa. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Gajewski

Czas: 57min.
08:00
Trudne sprawy, odc.486
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia (35 l.) wychodzi za mąż za swoją wielką miłość - Marcina (36 l.), chociaż zna go dopiero od dwóch miesięcy. Jednak kobieta jest przekonana, że przystojny Marcin jest mężczyzną, z którym spędzi resztę życia. A on tymczasem okazuje się być niewdzięcznym draniem, którego interesują jedynie pieniądze Natalii. Już samo wesele nie odbywa się w dobrej atmosferze, bo kobieta wydała wcześniej sporo pieniędzy na leczenie zębów u dentysty i Marcin jest na nią o to zły. Także po weselu mężczyzna... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2094
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

09:10
Sonda 2 - (45)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim sezonie znowu pojawi się gość główny odcinka, który wspólnie z doktorem Rożkiem w zrozumiałej i lekkiej formie przedstawi nawet najbardziej zawiłe naukowe teorie. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
09:40
Jak to działa - odc. 143 Sztuczna inteligencja czy jest się czego bać?
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedni z najbardziej wpływowych przedsiębiorców (Bill Gates) i naukowców (Stephen Hawking) przestrzegają przed rozwojem sztucznej inteligencji, która może oznaczać zagładę ludzkości. W tym odcinku Radek Brzózka stawia pytanie: czy to faktycznie możliwe? (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 25min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 04.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.698
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia Malicka wysłała SMS-a do opiekunki swojego dziecka, że już wraca do domu. Nigdy jednak do niego nie dotarła. Jej zrozpaczony mąż prosi detektywów, by odnaleźli kobietę. Magda wpada na pierwszy trop – opiekunka dziecka Malickich podejrzewa, że żona klienta miała romans. Czy Julia zostawiła męża oraz córeczkę i uciekła z kochankiem? Tymczasem Tomek dociera do nagrania z monitoringu, na którym widać odjeżdżającą spod pracy Julię. Zaraz za nią pojawia się czarny samochód. Czyżby śledził... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.699
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski dostaje list od 11-letniej Ali Klimczuk, w którym dziewczynka prosi detektywa o odnalezienie jej starszego brata. Po rozmowie z rodzicami chłopaka wychodzi na jaw, że pełnoletni już Mateusz nie dogadywał się z nimi i prawdopodobnie wyjechał do pracy do Holandii. Malanowski postanawia mimo wszystko dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z bratem Ali. Marek rozmawia z Karoliną, byłą dziewczyną Mateusza, która obecnie spotyka się z Robertem Polaszkiem. Okazuje się, że w nocy, kiedy... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:15
Północ - Południe, Księga I - odc. 2/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W West Point Orry i George zaprzyjaźniają się. Orry poznaje rodzinę przyjaciela. Jest to jego 1 - sza wyprawa na Północ. A on jest pierwszym Południowcem, jakiego poznaje rodzina Hazardów. Po powrocie do Mount Royal Orry dowiaduje się o ślubie Madeline. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 44min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panorama kraj. (Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 963
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Małgorzata Teodorska

Czas: 19min.
10:50
Kępno - miasto trzech kultur
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kępno, to miasto trzech kultur. Tuż po wojnie żyli obok siebie Żydzi, Polacy i Niemcy. Nie zapominając o przeszłości władze miasta zorganizowały Festiwal Trzech Kultur, którego najistotniejszym elementem była historia Ruth Pardess, Żydówki, którą w czasie drugiej wojny światowej ukrywała polska. (Polska 2017)


Czas: 11min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justyna jest żoną Piotra. Para jest nieszczęśliwa, gdyż ich ostatnia próba in vitro nie powiodła się. W ten sposób ich wszystkie nadzieje, żeby zostać rodzicami, przepadły. Wtedy swoją pomoc oferuje Marlena, przyrodnia siostra Justyny, i proponuje, że zostanie matką zastępczą ich dziecka. Zapłodnienie in vitro udaje się i Marlena zachodzi w ciążę. Ciąża przebiega bez komplikacji - aż do pojawienia się Lucyny, biologicznej matki Marleny. Marlena nie widziała matki od wielu lat i jest... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 803
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:05
Dr Quinn - seria V, odc. 26/26
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żołnierze wiedzą, że Sully pomógł Indianom w ucieczce z rezerwatu. Wyruszają w pościg za nim, za Tańczącą Chmurą i pozostałymi zbiegami. Tych, których udało się im schwytać, zamykają w więzieniu w miasteczku. Wkrótce grupa Indian napada na więzienie/ (USA 1996)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
11:10
Barwy szczęścia - odc. 1711
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Turkowski informuje Elżbietę, Piotra i Artura o znalezieniu auta porywacza nad rzeką, co zdaniem policyjnych ekspertów sporządzających profile psychologiczne sprawców może świadczyć o zabójstwie Marty. Żeleńska obwinia o wszystko zięcia. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Marzena Trybała, Piotr Jankowski, Helena Englert, Jacek Rozenek, Małgorzata Potocka, Sławomira Łozińska, Anna Gornostaj, Filip Kosior, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
11:45
Na dobre i na złe - odc. 463 - Oświadczyny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sambor i Krzyś są świadkami wypadku na budowie. Sambor razem z synem jedzie do szpitala operować rannych. Van Graaf jest niezadowolony, że Michał naraził dziecko na stres. Daje mu do zrozumienia, że teraz on z żoną decydują o losie Krzysia. (Polska 2011)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.325
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok temu Monika Kulesza (45 l.) zamieszkała w Ostrowcu Świętokrzyskim. Znalazła pracę w biurze rachunkowym. Początkowo tęskniła za swoim dawnym domem, jednak z czasem wszystko zmieniło się. Jej szef, Rafał Olbrycht (50 l.) staje się jej wielką miłością. Gdy Monika musi nagle opuścić swoje mieszkanie, Rafał od razu proponuje jej, aby wprowadziła się do niego. Monika zgadza się, ale w domu Rafała nie czeka ją łatwe życie. 32-letni Krzysztof, syn Rafała i jego szwagierka, Ewa Potasiewicz (51 l.)... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ruda i Diablo podejmują śledztwo na zlecenie kobiety, która zauważyła, że z konta bankowego jej męża, uznanego kardiochirurga i wykładowcy, regularnie znikają pieniądze. Zleceniodawczyni podejrzewa, że mężczyzna ma romans ze studentką. Kobieta żali się, że mąż codziennie wcześnie rano wychodzi z domu i późno wraca, a ich małżeńskie pożycie ustało rok temu. By sprawdzić podejrzenia klientki detektywi rozpoczynają obserwację. Ruda wciela się w studentkę III roku medycyny i przygląda się... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Protokowicz Tomasz
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy - Polagra Food 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z Targów branży spożywczej Polagra Food odbywających się w dniach 25 - 28 września w Poznaniu. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Wyprawa na rafę koralową
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o rafach koralowych. Wydawać by się mogło, że pokazano już wszystkie cuda tych ekosystemów. Jednak ten film dokona jeszcze pełniejszej prezentacji. Naukowcy i płtwonurkowie zabiorą nas w podróż do najbardziej egzotycznych zakątków świata. (USA 2015)

Reżyseria: Greg Macgullivray

Czas: 43min.
12:50
Tysiąc i jedna noc - odc. 155
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal i Gani kradną towar z fabryki, by spłacić hazardowy dług. Fatih poznaje prawdę o Edzie. W obliczu niebezpieczeństwa ta decyduje się na dramatyczny krok. Kerem nie może pogodzić się z decyzją Bennu. Eda jest w potrzasku. Dzwoni do Szeherezady. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:05
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 9min.
12:30
Sekrety Stomatologii odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sekrety Stomatologii - magazyn. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na oddział trafia 20-letni Michał Radoń. To jego druga w odstępie niedługiego czasu wizyta w szpitalu. Michał skarży się na bóle brzucha niewiadomego pochodzenia. Lekarze rozkładają ręce, wszystkie wyniki jego badań są w granicach normy. Okazuje się, że jego problemy są innej natury. Michał w obawie przed seksem ze swoją dziewczyną symuluje objawy, żeby odsunąć ich „pierwszy raz” w czasie... Tymczasem w szpitalu rozpoczyna pracę nowa pielęgniarka - Roma Kwiatkowska (w tę postać wciela się... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 455
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zwraca się właścicielka psa, który zaginął, Kobieta twierdzi, że jej ukochany pomeranian, Joker, został porwany i jest przekonana, że to sprawka właściciela wietnamskiej restauracji, znajdującej się w sąsiedniej kamienicy. Według jej zeznań, odkąd Wietnamczyk otworzył swoją gastronomie? w okolicy zaczęły ginąć psy. Już kilku mieszkańców ulicy zgłaszało zaginięcie swoich czworonogów - w całej dzielnicy wiszą plakaty ze zdjęciami zaginionych pupilów. Kobieta ma najgorsze... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
13:45
Na sygnale - odc. 49 "Dzidziuś"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa Wiktora odpowiada na wezwanie do kliniki piękności. Podczas zabiegu powiększenia piersi, jedna z pacjentek dostała drgawek. Na miejscu ratownicy odkrywają, że w klinice pracuje doktor Góra i to właśnie on brał udział w pechowej operacji. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Kamień, nożyce, papier - Iluzjonista
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Maciej Obuchowski, który od ośmiu lat zajmuje się tą sztuką iluzji. (Polska 2014)


Czas: 9min.
13:00
Trudne sprawy, odc.734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona Iżykowska (46 l.) bardzo martwi się o swojego syna, Jonasza (19 l.), ponieważ on jeszcze nigdy nie miał prawdziwej dziewczyny. W internecie umieszcza głoszenie, w którym zachęca dziewczyny, żeby kontaktowały się z jej synem. Kiedy Jonasz poznaje słodką Agnieszkę (18 l.), nie domyśla się, że to jego mama celowo nasłała na niego tę uczennicę. Agnieszka po pierwszych trudnościach w kontaktach z Jonaszem zakochuje się w nim i nie chce przyjąć do wiadomości, że on wcale nie jest nią... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 156
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 692
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłaszają się brat i siostra zaniepokojeni o swoją matkę. Niedawno w życiu starszej kobiety pojawił się nieznajomy i dużo młodszy mężczyzna, który najprawdopodobniej uwodzi zamożną emerytkę dla pieniędzy. Wygląda na to, że starsza pani całkowicie straciła głowę dla nowej znajomości: zupełnie zaniedbała dotychczasowe życie rodzinne, nie kontaktuje się z dziećmi, nie ma nawet czasu zająć się wnukami. Rodzeństwo liczy, że detektywi znajdą dowody, które pozwolą otworzyć... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra
14:00
Elif - odc. 105
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gonca ma nadzieję, że Elif zbliży ją do Selima. Erkut próbuje zorganizować pieniądze dla Veysela. Nadir dowiaduje się, że Szeyda dała pieniądze Erkutowi i wpada we wściekłość. Postanawia, że cała ich trójka ma natychmiast wyjechać. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /5/
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy programu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Augustowskie noce". (Polska 2013)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 6min.
14:20
Nasz dziwaczny świat odc. 5
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki eksperymentom, ciekawym i przystępnym wyjaśnieniom naukowców, niesamowitym opowieściom świadków i wyjątkowym materiałom filmowym, okryjemy tajemnice niezwykłych zjawisk, dziwnych zachowań, anomalii pogodowych, medycznych cudów. (Wielka Brytania 2015)


Czas: 51min.
14:10
Szrajberka z Auschwitz
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument opowiada historię życia Zofii Posmysz, więźniarki Auschwitz i Ravensbruck, pisarki i poetki, autorki m.in. opowiadania "Pasażerka" będącego kanwą scenariusza filmu Andrzeja Munka. Zofia Posmysz, pomimo ukończonych 90 lat wciąż aktywnie działa. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Gajewski

Czas: 57min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2539
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks zjawia się w firmie pijany i kompromituje się na oczach klientów. Artur musi łagodzić sytuację kryzysową. Cezary i Beata stawiają się w prokuraturze. Prokurator nie wierzy w ich wersję małżeństwa i podejrzewa oszustwo. Malwinie udaje się anulować mandat za jazdę pod wpływem alkoholu. Ksawery postanawia dopiec Malwinie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.780
Godziny emisji
Rozwiń opis
25-letnia graficzka Nadia Szalkowska jest przerażona. Jej siostra, Sylwia (27 l.) podcięła sobie żyły w wannie i ledwo ją uratowali. Szybko wychodzi na jaw, że Sylwia popełniła ten desperacki krok z powodu mężczyzny. Mówi swojej siostrze, że zadała się z podłym oszustem matrymonialnym, który nie tylko złamał jej serce, ale także ukradł 20.000 złotych. Nadia zaczyna w internecie szukać tego mężczyzny i znajduje: Romana Karolkiewicza (34 l.), który nie tylko jest przystojny, ale ma w sobie... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Zamkowa (Świdwin). Restauracja Zamkowa mieści się w XIV-wiecznym zamku, w centrum świdwińskiego ośrodka kultury. Wcześniej była to zajezdnia krzyżacka. Właścicielką Zamkowej jest pani Ania. Zainteresowała się tym miejscem, wynajęła je za grosze od gminy i dzięki pomocy przyjaciół... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

Reżyseria: Nortman Marek, Olszewski Tomasz
15:10
Obserwator - odc. /153/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 8
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2017)

Reżyseria: Bartosz Przybyliński
Obsada: Mikołaj Krawczyk, Maria Dejmek

Czas: 3min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1318
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga i Piotr namawiają Magdę, by jednak przyjęła mieszkanie, które chce oddać jej Olek. Aneta otwarcie rywalkę atakuje i zarzuca Chodakowskiej, że chce byłego męża oskubać z kasy. Magda wciąż flirtuje z Budzyńskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Joanna Sydor - Teresa, Krystian Wieczorek - Andrzej, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Andrzej Precigs - Ojciec Kingi, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Franek Przanowski - Maciek, Zbigniew Waleryś - Stefan, Teresa Lipowska - Barbara

Czas: 45min.
15:15
Turystyczna Jazda - odc. 69 Węgry: Nyiregyhaza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odwiedzamy wschodni zakątek Węgier miasto Nyiregyhaza, na przedmieściach którego znajduje się jedno z najładniejszych węgierskich kąpielisk termalnych. Zawitamy też do znanego ogrodu zoologicznego. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Astronarium - (44) - "Ogólna Teoria Względności"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2017)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 456
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steve Johnson jest strażakiem i wielokrotnie narażał własne życie, ale pewnego dnia spotkało go coś szczególnego. Jego drużyna pojechała, by gasić płonący dom, w którym doszło do eksplozji, gdy ktoś zaczął do nich z ukrycia strzelać. Zaatakował również ekipę ambulansu i poważnie ranił sanitariuszkę. Tylko dzięki błyskawicznej pomocy Steve’a kobieta przeżyła. Okazał się bohaterem w pracy, ale także w pełni zasłużył na to miano w życiu prywatnym. Gdy przyjaciele jego synów stracili swoją... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:00
W sercu miasta - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szahin zabiera Alego do domu. Chłopak próbuje odnaleźć Derin. Okazuje się jednak, że wszystko, co o niej wiedział było kłamstwem. Derin nie może sobie znaleźć miejsca, rodzina i były narzeczony są na nią wściekli. Yigit chce odnaleźć kochanka Derin. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 22 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 04.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Kępno - miasto trzech kultur
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kępno, to miasto trzech kultur. Tuż po wojnie żyli obok siebie Żydzi, Polacy i Niemcy. Nie zapominając o przeszłości władze miasta zorganizowały Festiwal Trzech Kultur, którego najistotniejszym elementem była historia Ruth Pardess, Żydówki, którą w czasie drugiej wojny światowej ukrywała polska. (Polska 2017)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennik regionów. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3481
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
W grupie chłopców, uprawiających parkour, pojawia się nowy w okolicy - Grzesiek. Chłopak chce pokazać się od jak najlepszej strony i podejmuje się przejścia przez trasę, której za dobrze nie zna. Jego brawura kończy się wypadkiem… Druga opowieść w tym odcinku. Ela i Radek wybrali się w podróż. Gdy w pewnym momencie Radek musi ostro zahamować, leżąca luzem szklana butelka rani dziewczynę w głowę, powodując poważny uraz mózgu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 157
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3623
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 24
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ruzgiar ma kłopoty w szkole i chce je ukryć przed Hakanem. Prosi Umut, żeby rozmówiła się z dyrektorem szkoły jako jego starsza siostra. Umut się zgadza. Sąsiedzi narzekają że do Umut i Hale przychodzą coraz to nowi mężczyźni. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.133
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znany hiphopowiec zostaje znaleziony martwy. Policjanci podejrzewają przedawkowanie narkotyków. Ale wychodzi na jaw, że doszło do morderstwa. Czy za śmiercią mężczyzny stał skłócony z nim producent muzyczny? Krystian po nocy spędzonej z Pauliną nie ma ochoty na kontynuowanie związku. Jednak jego była jest innego zdania – wprowadza się do policjanta i zachowuje, jakby znowu byli parą.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 804
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

18:00
Klan - odc. 3174
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał kłoci się z Jerzym o Dominikę. Jest zdania, że ojciec zbyt dużo jej pomaga. Kwestionuje też autentyczność badań genetycznych. Daniel nie zgadza się na proponowane warunki Vujkovica i przedstawia swoją ostateczna ofertę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Daniel Zawadzki, Piotr Seweryński, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Izabela Trojanowska, Marek Kossakowski, Magdalena Górska, Roman Frankl, Edyta Herbuś

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /33/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 50 Usterka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 7/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2540
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bogumił wpada na pomysł, jak podejść Aśkę. Wykorzystuje do tego celu nieświadomą niczego, Luizę. Krystianowi udaje się odnaleźć Kalinę. Robi wszystko, aby dziewczyna zechciała się z nim spotykać. Kalina jest jednak zdystansowana. Malwina ratuje Ksawerego z opresji. Na skutek niezwykłego biegu zdarzeń Ksawery ląduje u niej w domu. Malwina całuje Ksawerego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia 18:50
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 693
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.321
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zapała odwiedza Morawską w szpitalu. Ala jest w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Wygląda na to, że jest na skraju załamania. Krzysztof szuka sposobu, by podnieść ją na duchu. Na patrolu razem z Julią musi się zająć zgłoszeniem z zakładu pogrzebowego. Z szyi nieżyjącej kobiety zniknął kosztowny naszyjnik, w którym miała być pochowana. Rodzina podejrzewa właściciela zakładu. Jednocześnie dochodzi do wewnętrznych rodzinnych spięć i wzajemnych oskarżeń. Nie ma śladów... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1711
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Turkowski informuje Elżbietę, Piotra i Artura o znalezieniu auta porywacza nad rzeką, co zdaniem policyjnych ekspertów sporządzających profile psychologiczne sprawców może świadczyć o zabójstwie Marty. Żeleńska obwinia o wszystko zięcia. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Marzena Trybała, Piotr Jankowski, Helena Englert, Jacek Rozenek, Małgorzata Potocka, Sławomira Łozińska, Anna Gornostaj, Filip Kosior, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
Sport 18:50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda 18:50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.380
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boczek podaruje Ferdkowi… rybkę – glonojada. Kiepski bardzo wciągnie się w opiekę nad tym niepospolitym stworzeniem i zacznie darzyć go coraz głębszym uczuciem przyjaźni. Rodzina nie podziela jego fascynacji, twierdząc, że glonojad jest po prostu brzydki. A Jolasia wręcz postanawia zorganizować dla glonojada bardziej dekoracyjne towarzystwo… Dowiemy się już wkrótce, co z tego wyniknie?   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna
19:00
Fakty, odc. 7217
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7200
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7197
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5090
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.322
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rachwał udaje się po pomoc do księdza, aby odkryć znaczenie znalezionej w opuszczonej fabryce przypinki. Okazuje się, że znak należy do niebezpiecznej sekty, indoktrynującej młodych ludzi. Ksiądz uprzedza, że jej członkowie są bardzo ostrożni i praktycznie niemożliwi do wykrycia. Karolina wie, że aby uratować siostrę musi ich rozpracować. Na patrolu z Białachem odbierają komunikat o zaginionej szesnastolatce. Policjanci zaczynają od rozmowy z najbliższymi. Potem sprawdzają... (Polska 2017)

20:00
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05 Na żywo
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Informacje sportowe. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25 Na żywo
Wielki Test o Zdrowiu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki Test o Zdrowiu. (Polska 2017)


Czas: 80min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1712
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek tłumaczy się przed Różą z powodu sprzedaży mieszkania, mówi, że nie miało to nic wspólnego z finansowaniem leczenia Władka. Iwona i Aleksander dowiadują się, że Izba Lekarska odrzuciła ich skargę dotyczącą fałszowania przez Szeląga okresowych badań. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Anna Gornostaj, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Anita Jańcia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Karolina Porcari

Czas: 24min.
20:45
Na dobre i na złe - odc. 680 Jestem jaki jestem
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Konica świętuje w szpitalu 40. urodziny. Latoszek kolejny raz odwiedza klub go - go, gdzie pracuje Sara tancerka, którą niedawno uratował. Gdy dziewczyna go całuje, niechcący połyka jej kolczyk. Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na omdlenia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Robert Koszucki - Konica, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Katarzyna Bujakiewicz

Czas: 48min.
20:05
Świat według Kiepskich (Świat według Kiepskich), odc.521 Dusseldorf
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boczek otrzymuje bardzo intratną propozycję pracy w Dusseldorfie. Waha się, czy ją przyjąć, ponieważ z jednej strony jest korzystna finansowo, a z drugiej wiąże się ze zmianą dotychczasowego trybu życia. Ferdek robi wszystko, aby nakłonić sąsiada do wyjazdu, co oznaczałoby pozbycie się go na zawsze z kamienicy.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej
20:40
#SUPERMODELKA - PLUS SIZE, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
W piątym epizodzie pierwszej polskiej edycji programu „#Supermodelka Plus Size” uczestniczki będą uczyły się samoakceptacji. Ile z nich pod płaszczykiem pewności siebie skrywa dawne rany i kompleksy? Czy uda im się je przezwyciężyć? Pozwoli to sprawdzić speed dating, czyli sesja tzw. szybkich randek, podczas których uczestnicy mają zaledwie kilka minut na rozmowę z nowo poznanymi przedstawicielami odmiennej płci. W speed datingu wezmą udział cztery dziewczyny, które nie mają życiowych... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
20:10
Doradca smaku, odc. 19/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 76/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny We wsi pod miastem znaleziono ciało wójta. Kubis dzwoni do Marii, żeby zajęła się tą sprawą razem z Walczakiem. Kryminalni jadą na miejsce, aby rozpocząć śledztwo. Rozpoczynają od rozmowy z sąsiadami. Poznają po kolei motywy, które mogły doprowadzić do tej tragicznej śmierci. Rzekomy romans z nauczycielką jest pierwszym tropem, którym podążają policjanci. We wsi jednak wszyscy milczą W toku śledztwa okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana i w grę wchodzą... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:55
Miliardy z Moskwy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film "Miliardy z Moskwy" to próba odpowiedzi na pytanie, czy ofensywa rosyjskiego kapitału może stać się zagrożeniem dla Europy. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Ulli Wendelmann, Christian H. Schultz

Czas: 52min.
21:50
Na sygnale - odc. 157 "Punkt zwrotny"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Złodziej napada na sklep jubilera i bierze zakładników, ekipa doktora Banacha jedzie na miejsce, by pomóc rannym. Wiktor wchodzi na ochotnika do sklepu i próbuje negocjować z bandytą. Potocki zdradza Annie, że ma dowody przeciwko Basi. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Iga Górecka - Ruda, Michał Pustuła - Desperat, Mikołaj Bańdo - Rafał

Czas: 23min.
21:30
Azja Express, sez. 2, odc. 5/13
program
Godziny emisji
21:00
Martwa rzeka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na faktach przerażająca opowieść na granicy horroru i thrillera psychologicznego. Trójka przyjaciół - Grace, jej chłopak Adam i młodsza siostra Lee postanawia wybrać się na wycieczkę po bagnistej rzece w północnej Australii. Jednak to co zapowiadało się jako wakacje ich życia przeradza się w prawdziwy koszmar. W najmniej oczekiwanym momencie zostają zaatakowani, a ich łódź wywraca się do góry dnem. Okazuje się, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony krokodyla ludożercy.... (Australia, 2007)

Reżyseria: Nerlich David
Obsada: Dermody Maeve, Glenn Diana, Rodoreda Andy
22:25
Kino relaks - Legalna blondynka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elle to typowa blondynka. Uwielbia kolor różowy, zna się na modzie, chodzi do dobrej szkoły, ma bogatych rodziców. Problemy zaczynają się kiedy jej chłopak zrywa z nią twierdząc, że jako przyszły prawnik potrzebuje dziewczyny inteligentnej i poważnej. (USA 2001)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Reese Witherspoon, Selma Blair, Luke Wilson, Raquel Welch, Matthew Davis

Czas: 92min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 04.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Kępno - miasto trzech kultur
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kępno, to miasto trzech kultur. Tuż po wojnie żyli obok siebie Żydzi, Polacy i Niemcy. Nie zapominając o przeszłości władze miasta zorganizowały Festiwal Trzech Kultur, którego najistotniejszym elementem była historia Ruth Pardess, Żydówki, którą w czasie drugiej wojny światowej ukrywała polska. (Polska 2017)


Czas: 11min.
22:10
Dorwać byłą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Łowca nagród rusza w pościg za byłą żoną, która weszła w konflikt z prawem. Czy uda mu się wsadzić ją za kratki? Milo Boyd (Gerard Butler) to były policjant, który został łowcą nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wybawieniem od kłopotów finansowych może być nowe zlecenie. Milo musi tylko odnaleźć i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości swoją byłą żonę - ambitną dziennikarkę Nicole (Jennifer Aniston). Pozornie proste zadanie... (USA, 2010)

Reżyseria: Andy Tennant
Obsada: Butler Gerard, Aniston Jennifer, Garland Joel, Jason Sudeikis, Perez Gio
22:55
Trampolina, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

23:05
Skazani na Shawshank
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film uhonorowany w 1995 r. 7 nominacjami do Oscara. Tytułowy Shawshank to więzienie stanowe o zaostrzonym rygorze. Pewnego dnia 1946 r. trafia tam Andy Dufresne, mężczyzna młody, wykształcony, kulturalny, tak różny od większości więźniów. (USA 1994)

Reżyseria: Frank Darabont
Obsada: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton

Czas: 136min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Szrajberka z Auschwitz
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument opowiada historię życia Zofii Posmysz, więźniarki Auschwitz i Ravensbruck, pisarki i poetki, autorki m.in. opowiadania "Pasażerka" będącego kanwą scenariusza filmu Andrzeja Munka. Zofia Posmysz, pomimo ukończonych 90 lat wciąż aktywnie działa. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Gajewski

Czas: 57min.
23:00
Tylko mnie kochaj
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Tylko mnie kochaj" to historia o tym, że dla prawdziwej miłości warto ryzykować - nawet bardzo wiele. Bohaterem filmu jest młody, przystojny architekt Michał. Na jego drodze pojawiają się nagle aż trzy kobiety: Agata, Julia oraz kilkuletnia Michalina. Od przybytku - podobno - głowa nie boli, ale... Piękne panie - każda z osobna - skutecznie wywracają spokojne, poukładane życie Michała do góry nogami! Michał (Maciej Zakościelny), współwłaściciel firmy architektonicznej prowadzi... ( Polska 2006)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska, Julia Wróblewska, Grażyna Szapołowska, Jan Frycz, Marcin Bosak, Dominika Kluźniak, Tomasz Karolak, Przemysław Sadowski, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Bartosz Żukowski, Iwona Wszołkówna, Joanna Jabłczyńska
23:55
Spadkobiercy VII, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W siódmym sezonie do stałego grona... (Polska 2017)

00:05
O mnie się nie martw - s. VII odc. 4/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga pozostaje w szpitalu pod fachową opieką swojego dawnego znajomego, a właściwie byłego chłopaka. Marcin i przyjaciele odwiedzają Igę w szpitalu. Iga ciągle dochodzi do siebie po niespodziewanym upadku. Cieszy się, że trafiła w dobre ręce. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski, Łukasz Ostalski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
00:40
Astronarium - (44) - "Ogólna Teoria Względności"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2017)


Czas: 23min.
00:40
Czas na rewanż
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2006)

00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Kamila studiuje medycynę i jest od kilku lat w związku z Szymonem, młodym lekarzem. Para poznała się w niezwykłych okolicznościach. Kamila została napadnięta i pobita i trafiła do szpitala, na dyżur Szymona. Dziewczyna nie może się otrząsnąć z tej traumy, boi się zostawać sama w domu. Niestety często się to zdarza. Kiedy Szymon pracuje, stara się jak najczęściej przybywać ze swoją przyjaciółką i sąsiadką Magdą. Niepokój Kamili narasta, kiedy do domu obok wprowadza się... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
01:30
Naszaarmia.pl - odc. 284
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
01:55
El Principe - dzielnica zła - odc. 40
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fatima wychodzi ze szpitala. Podejrzewa, że zepchnął ją ze schodów Khalid, który dowiedział się, że wcale nie była w ciąży, a zdjęcia USG wysłała jej koleżanka. Kochanek Fatimy, Javier Morey, obawia się, że Khalid znów będzie próbował zabić żonę. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 44min.
01:00
Świat bez tajemnic - Śmierć na receptę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antydepresanty, pigułki nasenne, leki uspokajające są jednymi z najczęściej przepisywanych lekarstw świata. Liczba osób funkcjonujących na pigułkach szczęścia osiągnęła w wielu krajach rekordowe poziomy. Wiele z tych pigułek wiąże się z skutkami ubocznymi. (Francja 2014)

Reżyseria: Olivier Pighetti

Czas: 52min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:10
Superwizjer, odc. 1103
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

01:45
Wybrani, odc. 20/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reese udaje agenta służb specjalnych, aby być bliżej amerykańskiego kongresmena, którego numer podała Maszyna. Mężczyzna może być kluczem do powstrzymania planów Decimy, której pracownicy chcą stworzyć drugą Maszynę. (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Joanna i Grzegorz to sympatyczne małżeństwo, które ma domek na przedmieściach Katowic. Ich córka, Ania, mieszka w kawalerce, w tej samej dzielnicy. Jednak rodzice chcieliby, żeby Ania przeniosła się jeszcze bliżej. Tuż obok nich stoi opuszczony stary domek – Joanna i Grzegorz starają się o kredyt na jego kupno i gdy w końcu prawie im się udaje, inny nabywca sprząta im dom sprzed nosa. Nowy właściciel, Karol, automatycznie staje się obiektem wrogości Grzegorza. Tymczasem... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
02:50
Notacje - Iwona Bielska. Kamera mnie krępowała
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urodziła się w Łodzi, w rodzinie fotografików. Jej mężem jest aktor Mikołaj Grabowski. W 1977 r. ukończyła krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. W tym samym roku zadebiutowała na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego. (Polska 2013)


Czas: 11min.
02:05
Prokurator - odc. 6/10
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dochodzi do morderstwa w renomowanej agencji reklamowej, w nowoczesnym warszawskim biurowcu. Ofiarą jest Beata, jedna z księgowych firmy. Wszystkie poszlaki wskazują, że ktoś zabił ją, wielokrotnie uderzając jej głową o pancerną szybę okna. (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Obsada: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Joanna Opozda, Marek Bukowski, Dominika Ostałowska, Magdalena Turczeniewicz, Jacek Reda, Gabriela Świerczyńska

Czas: 46min.
02:10
Życie lalki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie teatralnej lalki od kuchni. Na kanwie tej historii opowieść o teatrze, jakiego widz nie zna. Główny bohater: Teatr Animacji w Poznaniu. Pracownia, kawałek obrabianego drewna, dłuto, młotek. (Polska 2015)


Czas: 14min.
02:40
Szrajberka z Auschwitz
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument opowiada historię życia Zofii Posmysz, więźniarki Auschwitz i Ravensbruck, pisarki i poetki, autorki m.in. opowiadania "Pasażerka" będącego kanwą scenariusza filmu Andrzeja Munka. Zofia Posmysz, pomimo ukończonych 90 lat wciąż aktywnie działa. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Gajewski

Czas: 57min.
02:45
Tajemnice losu, odc.2812
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:45
Uwaga!, odc. 5090
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:00
Buskaszi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali i Uługbek, przyjaciele z dzieciństwa, miłują Mohabbat. Kiedyś ciągnęli ją za warkocze. Ona zawsze wygrywała z nimi w buskaszi na ośle. Wyrosła na piękną pannę. Miłość i rękę Mohabbat zdobędzie ten, który wygra w prawdziwym turnieju buskaszi. (Francja, Uzbekistan 2008)

Reżyseria: Jacques Debs

Czas: 89min.
03:05
Wypadek - Odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabriel odkrywa, kto kierował szajką, w którą były zamieszane Rebecca, Iris i Anne. Mimo aresztowania szefa siatki nadal jednak nie udaje się wyjaśnić okoliczności wypadku, w którym zginęła Rebecca. Na trop naprowadza jej męża pewien szczegół. (Francja 2016)

Reżyseria: Edwin Baily
Obsada: Bruno Solo, Charlotte Talpaert, Marc Citti, Romane Portail, Emma Colberti

Czas: 45min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:10
Moc Magii, odc. 271/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.637
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Licencja na wychowanie - odc. 51 - Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu Leszczyńskich jest już niania, polecona przez rodziców Pawła pani Czesia. Niania nie tylko opiekuje się Stasiem, ale tez przyrządza wspaniałą chałkę. Kiedy psuje się rura w łazience, pani Czesia poleca znajomych fachowców. Hydraulicy są dość dziwni. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:30
Licencja na wychowanie - odc. 52 - Pasywna agresja dla opornych
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barański podwozi dziewczynki do szkoły, ale Marysia chce wysiąść wcześniej. Magda tłumaczy ojcu, że to kompromitacja podwozić dzieci. Potem Ryszard przypadkiem spotyka w mieście Łukasza, już chce do niego zagadać, ale syn udaje, że go nie zna. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:05
Dona i Fred
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo - Polka Aldona i angielski Cygan Fred (miłośnicy koni i ekologii), dwa lata temu przyjechali z Anglii do Polski, zaszyli się w malutkiej wiosce niedaleko granicy z Białorusią. (Polska 2015)


Czas: 19min.
04:30
Kępno - miasto trzech kultur
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kępno, to miasto trzech kultur. Tuż po wojnie żyli obok siebie Żydzi, Polacy i Niemcy. Nie zapominając o przeszłości władze miasta zorganizowały Festiwal Trzech Kultur, którego najistotniejszym elementem była historia Ruth Pardess, Żydówki, którą w czasie drugiej wojny światowej ukrywała polska. (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:50
Kamień, nożyce, papier - Iluzjonista
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Maciej Obuchowski, który od ośmiu lat zajmuje się tą sztuką iluzji. (Polska 2014)


Czas: 9min.
04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.854
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3830
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.858
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info