Program dla 2017-10-05 od do
18.10 19.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Kamień, nożyce, papier - Iluzjonista
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem reportażu jest Maciej Obuchowski, który od ośmiu lat zajmuje się tą sztuką iluzji. (Polska 2014)


Czas: 9min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3623
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3830
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5090
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.858
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik udaje przed Natalią, że cały dzień ciężko pracował. Natalia z sentymentem wspomina wspólne chwile, gdy synowie byli mali. Chłopcy dokuczają matce, naigrywając się z jej słabej pamięci. Rodzinka planuje wyjazd na ferie. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Sztuka codzienności - Smak
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tęczowe fasolki Jelly Belly są sprzedawane w niezliczonych smakach i kolorach, bijąc na głowę konkurencję. Wszystkie są robione z naturalnych składników, takich jak czekolada, wiórki kokosowe, pure malinowe... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Lindsay Webster

Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 963
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Małgorzata Teodorska

Czas: 19min.
06:20
Sekrety Stomatologii odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sekrety Stomatologii - magazyn. (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:35
Astronarium - (44) - "Ogólna Teoria Względności"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2017)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdańsk " El Mundo". Jola i Marek mieli już spory bagaż doświadczeń, kiedy się poznali i zakochali, ale postanowili rozpocząć nowe, wspólne życie. Marek porzucił branżę budowlaną, a Jola sklep, który prowadziła. Wszystko po to, żeby razem otworzyć restaurację El Mundo w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, czyli po hiszpańsku świat. W menu też światowo. W karcie nazwy dań, które są dumą różnych kuchni narodowych, jak choćby francuskie boeuf bourguignon. Tylko amatorów potraw kuchni świata,... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:05
M jak miłość - odc. 136
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria zaczyna coraz wyraźniej dostrzegać, co łączy Teresę i Pawła. Krzysztof, choć rozumie jej obawy, stara się nie podzielać jej pochopnych interpretacji. Tymczasem na horyzoncie małżeństwa Zduńskich pojawiają się kolejne problemy. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Roland Rowiński
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 19/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 50 Usterka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Skarby natury na Kubie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ameryce Śr. Kuba jest największą wyspą archipelagu Antyle na Morzu Karaibskim. Znajduje się w strefie klimatu tropikalnego, co w niezwykły sposób wpłynęło na tamtejszą faunę i florę. W skład państwa wchodzi wyspa Kuba oraz 4200 wysepek i skał koralowych. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Manuel Morales

Czas: 52min.
08:00
Trudne sprawy, odc.487
Godziny emisji
Rozwiń opis
14-letnia Nina Pol z Opola jest pierwszy raz zakochana. Dwa lata starszy Michał jest idolem wszystkich dziewcząt w całej szkole i odwzajemnia jej uczucia. Rodzice Niny - Mariusz i Daniela nie akceptują jednak Michała, bo uważają go za cwaniaka i podrywacza. Mimo to nie mogą nic zrobić. Daniela przyłapuje córkę z jej chłopakiem w małżeńskim łożu. Daniela wie, że najwyższy czas poruszyć temat seksualności i antykoncepcji, ale 14-latka nie jest skora do takiej rozmowy. Na tym nie kończą się... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2095
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

09:10
Mam prawo - /1/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny przedstawiający bezsilność obywatela w konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości. Dzięki pomocy specjalistów zostaną przedstawione i przeanalizowane przypadki niewiarygodne, sensacyjne, czasami groteskowe, szkodliwe społecznie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 19min.
09:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /44/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 05.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.700
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewelina Brus boi się, że jej dziecku, które wychowuje się w rodzinie zastępczej, dzieje się krzywda. Ona sama straciła prawo do opieki nad chłopcem, gdy trafiła do więzienia za oszustwa finansowe. Teraz warunkowo wyszła na wolność i prosi Malanowskiego, by sprawdził podejrzanych, według niej, opiekunów. Klientka biura detektywów ma uzasadnione podstawy do obaw. Niedawno doszło w rodzinie zastępczej do tragedii – jeden z podopiecznych zmarł w wyniku wypadku. Tymczasem teraz na dom rodziny... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon, Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.701
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski spotyka się w więzieniu z Karolem Frankowskim. Mężczyzna martwi się o swoją narzeczoną, która nie pokazała się na ostatnim widzeniu, a nigdy wcześniej jej się to nie zdarzało. Klient podejrzewa, że to sprawka „Capa” – groźnego bandyty, który dzięki zeznaniom Frankowskiego został złapany. Detektywi rozpoczynają poszukiwania kobiety. Okazuje się, że narzeczona klienta ukryła swojego synka w piwnicy, a sama zniknęła bez śladu. Tymczasem Karol Frankowski zostaje napadnięty na... (Polska, 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która przyjechała do Los Angeles w poszukiwaniu swojej szansy. W wyniku zbiegu okoliczności Val ratuje życie gwiazdorowi kina akcji, przez co staje się bohaterką mediów, którym aktor przedstawia ją jako swojego ochroniarza. W efekcie dostaje propozycję współpracy od grupy profesjonalnych bodyguardów... (1999)

10:15
Północ - Południe, Księga I - odc. 3/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
George Hazard i Orry Main kończą naukę w West Point. Wkrótce wybucha wojna między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem. Dwaj przyjaciele spotykają się ponownie na froncie, gdzie trafiają pod komendę znienawidzonego Elkanaha Benta. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 43min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 11min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 964
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Barbara Zielińska, Katarzyna Skarżanka, Stanisław Górka, Marta Kumik, Aleksandra Kisio

Czas: 19min.
10:50
Doktor Grabowski - doktor z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Paweł Grabowski prowadzi jedyne w regionie wiejskie hospicjum. Pochodzi z Krakowa, przez lata pracował w Warszawie, ale cel życia odnalazł na Podlasiu. Uważa że, brakuje czasu na rzeczy ważne, więc trzeba robić najważniejsze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marzena jest żoną zawodowego żołnierza. Jest znudzona swoim małżeństwem i monotonnym trybem życia. Aż do dnia, w którym przypadkowo spotyka Piotra - swoją dawną, wielką miłość. Pod nieobecność Aleksandra, który wyjeżdża służbowo na manewry, Marzena przeżywa płomienny romans z Piotrem. Wkrótce jest zdecydowana zostawić męża i wyjechać z ukochanym do Australii. Przyjaciółka Marzeny, Sandra próbuje powstrzymać ją przed podjęciem pochopnej decyzji. Marzena nie chce jednak słuchać rad Sandry.... (Polska, 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 804
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria VI, odc. 1/22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żołnierze kontynuują poszukiwania Sully'ego. Wyznaczono nawet 1000 dolarów nagrody za jego schwytanie. Żołnierze przypuszczają, że nie przeżył upadku. Michaela wierzy jednak, że Sully żyje. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza, aby go odnaleźć. (USA 1997)

Reżyseria: Terence O'Hara
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:10
Barwy szczęścia - odc. 1712
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek tłumaczy się przed Różą z powodu sprzedaży mieszkania, mówi, że nie miało to nic wspólnego z finansowaniem leczenia Władka. Iwona i Aleksander dowiadują się, że Izba Lekarska odrzuciła ich skargę dotyczącą fałszowania przez Szeląga okresowych badań. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Anna Gornostaj, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Anita Jańcia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Karolina Porcari

Czas: 24min.
11:45
Na dobre i na złe - odc. 464 - Nauczka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stefana irytuje fakt, że wszyscy traktują go jak dyrektora. Zaczyna jednak znów wczuwać się w tę rolę. Michał unika Niny. W końcu zbiera się na odwagę i mówi Rudnickiej, że nie może jej skazywać na białe małżeństwo. Nina jest zawiedziona. (Polska 2011)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 46min.
11:05
Zapiski Łazęgi - Drawa i 25 jezior
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
11:15
Polska zza siódmej miedzy odc. 5
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypomina twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego filmy dokumentalne z serii Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 42min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.326
Godziny emisji
Rozwiń opis
34-letnia Kamila Antczak ma kochającego męża 37-letniego Jerzego oraz dwójkę dzieci: Patrycję (14 l.) i Daniela (12 l.). Kobieta prowadzi własną firmę - salon pielęgnacji paznokci. Cztery miesiące temu zmarł ojciec 34-latki. Kamila głęboko to przeżyła, zawsze bowiem miała bardzo dobry kontakt z ojcem. Dlatego też jest bardzo zdziwiona, że jej mama, Konstancja Michalska (61 l.) wcale nie rozpacza po stracie męża. Daniel prosi swoją babcię o pomoc w przygotowaniu pracy domowej i tak chłopiec... (Polska, 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ktoś włamuje się na serwer Septagonu i blokuje wszystkie komputery. Detektywi ściągają hakera, by unieszkodliwił wirusa, kiedy dostają ultimatum – albo zapłacą sto tysięcy, albo dane ich klientów i prowadzonych spraw zostaną zamieszone w sieci. Detektywi robią przegląd ostatnich spraw – czy ktoś może chcieć się na nich zemścić? W tym odcinku zobaczymy też śledztwo Bibi i Ronina, do których zwróciła się o pomoc matka nastoletniego syna, po tym jak znalazła w domu narkotyki.... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - rolnictwo przyszłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie Strefy Inspiracji Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (w ramach targów branży spożywczej Polagra Food 2017 odbywających się w dniach 25 - 28 września w Poznaniu). Strefy Inspiracji dotyczą wizji rolnictwa w najbliższych latach. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Dzika Słowacja
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o przyrodzie Słowacji. Tuż za naszą granicą rozciąga się kraina, którą warto poznać. Są to wysokie góry, rozległe doliny, bujne lasy pełne dzikich zwierząt. Żyją tu niedźwiedzie, jelenie, wilki, mnóstwo ptaków, a wśród nich wspaniałe orły. (Niemcy 2015)

Reżyseria: TOMÁŠ HULÍK

Czas: 48min.
12:45
Tysiąc i jedna noc - odc. 156
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal i Gani trafiają do aresztu. Fusun decyduje się powiedzieć Burcu prawdę o sytuacji jej ojca. Nadide bardzo to docenia. Onur odbywa rozmowę z Szeherezadą. Po śmierci Edy, Bennu i Kerem wyjeżdżają razem na kilka dni. Burhan idzie do szkoły Kaana. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 44min.
12:05
Kamień, nożyce, papier - Akwarium Gdyńskie
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż o Akwarium Gdyńskim i jego atrakcjach. (Polska 2013)


Czas: 10min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 10min.
12:25
W ZOO dookoła świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny magazyn pokazujący podróż przez wrocławskie ZOO. Poznając zwierzęta żyjące w różnych krainach zoogeograficznych poczujemy się jak w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej. (Polska 2012)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teresa Hońko (60 l.) trafia do szpitala z przewlekłą chorobą układu oddechowego. Kobieta jest opiekunką 5-letniego Janka, który traktuje ją jak własną babcię. Kobieta zajmuje się nim od urodzenia, mieszka pod jednym dachem z jego rodziną. Chłopiec panicznie boi się iść do zerówki. Okazuje się, że to Teresa opowiada mu o zerówce niestworzone historie, aby zniechęcić Janka. Rodzice chłopca są na nią wściekli. Tymczasem wychodzi na jaw przyczyna, dla której kobieta zachowywała się w tak... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 456
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta, która twierdzi, że zięć fizycznie znęca się nad jej córką. Chce, by detektywi zebrali dowody, które pozwolą wsadzić brutala do więzienia. Ruda i Diablo rozpoczynają śledztwo, w toku którego zięć klientki coraz bardziej jawi się jako wyjątkowo niebezpieczny typ, czy jednak rzeczywiście jest tak jak się wszystkim wydaje? Tymczasem Francuzka i Novy zajmują się zleceniem bogatego, starszego biznesmena, który podejrzewa, że jego żona chce go otruć.... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Protokowicz Tomasz
13:45
Na sygnale - odc. 50 "Sopel lodu"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy - pod kierownictwem doktora Góry - odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w saunie. Pacjent jest kompletnie pijany, a załoga karetki wdycha w trakcie interwencji opary alkoholu i ulega zatruciu. Ekipa Wiktora ratuje młodą matkę. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
13:00
Trudne sprawy, odc.735
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właścicielka sklepu jubilerskiego Monika Witkowska (47 l.) bardzo martwi się o swoją starszą córkę, Joannę Witkowską (25 l.). Studentka prawa z wielkim trudem zdała właśnie swój pierwszy egzamin państwowy. Za namową Moniki Joanna rozpoczyna aplikację i robi tym samym pierwszy krok, żeby zostać adwokatem. Monika ma nadzieję, że córka zacznie wreszcie poważnie myśleć o swoim życiu. Joanna wprowadza się jednak do mieszkania rozpieszczonej Karoliny Groszek (23 l.). Wkrótce potem Monika dowiaduje... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 157
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 693
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się o pomoc wiceprezes kancelarii notarialnej, twierdząc, że od jakiegoś czasu jest śledzony. Podejrzewa kierowcę srebrnego volkswagena polo, którego numerów rejestracyjnych niestety nie udało mu się spisać. Jak mówi nie chce mieszać w sprawę policji, bo niepotrzebny mu skandal, ale liczy, że sprawca wystraszy się, jeśli detektywi mu trochę pogrożą. Bibi i Ronin rozpoczynają obserwację i szybko odkrywają cały szereg podejrzanych faktów… Tymczasem Ruda i... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr
14:00
Elif - odc. 106
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Erkut widzi Zeynep, Selima i Elif w kawiarni. Jest zazdrosny i rezygnuje z wyjazdu. Szykuje plan zemsty na Zeynep i Selimie. Ipek przygotowuje się do wystawy. Nadir nie może wybaczyć przyjaciołom zdrady. Erkut postanawia porwać Elif i zażądać okupu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Muzeum Polskiej Piosenki - /6/ - "Mamona" - Republika
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy programu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego przeboju sprzed lat. W tym odcinku o historii piosenki "Mamona". (Polska 2013)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 9min.
14:20
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 1/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz popularnonaukowy i psychiatra, troje lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami, internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat: zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, różnych diet. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 49min.
14:15
Skarby natury na Kubie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ameryce Śr. Kuba jest największą wyspą archipelagu Antyle na Morzu Karaibskim. Znajduje się w strefie klimatu tropikalnego, co w niezwykły sposób wpłynęło na tamtejszą faunę i florę. W skład państwa wchodzi wyspa Kuba oraz 4200 wysepek i skał koralowych. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Manuel Morales

Czas: 52min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2540
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bogumił wpada na pomysł, jak podejść Aśkę. Wykorzystuje do tego celu nieświadomą niczego, Luizę. Krystianowi udaje się odnaleźć Kalinę. Robi wszystko, aby dziewczyna zechciała się z nim spotykać. Kalina jest jednak zdystansowana. Malwina ratuje Ksawerego z opresji. Na skutek niezwykłego biegu zdarzeń Ksawery ląduje u niej w domu. Malwina całuje Ksawerego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.781
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna Szymańska (33 l.) poznaje na dziecięcej imprezie urodzinowej Alę Gubańską (6 l.), w której rozpoznaje swoją zmarłą córkę, Lenę. Lena zginęła sześć lat temu w pożarze domu, mając zaledwie sześć miesięcy, jednak nigdy jej zwłoki nie zostały znalezione w popiołach. Anna wmawia sobie, że Alicja to Lena i robi wszystko, żeby to udowodnić. Jej mąż, Maciej (39 l.) nie wierzy w to. Jej przyjaciółka, Marta Pruszyńska (40 l.), która zaprzyjaźniona jest też z matką Alicji, Marleną (35 l.) jest... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 10/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Paroles, paroles (Kraków). Paroles, paroles to z francuskiego: słowa, słowa, ale to także nazwa restauracji znajdującej się na krakowskim Kazimierzu, która głównie serwuje dania .... włoskie. Restaurację założyły do spółki dwie koleżanki, Joanna i Katarzyna. Z początku było nieźle,... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:10
Obserwator - odc. /154/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się coś ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:15
Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 4
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy dotyczące jubileuszu serialu "Na dobre i na złe". (Polska 2017)

Reżyseria: Magdalena Krzciuk
Obsada: Grzegorz Daukszewicz, Katarzyna Dąbrowska, Michał Żebrowski, Aleksnadra Hamkało, Marcin Zacharzewski, Piotr Głowacki

Czas: 3min.
15:25
Na dobre i na złe - odc. 680 Jestem jaki jestem
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Konica świętuje w szpitalu 40. urodziny. Latoszek kolejny raz odwiedza klub go - go, gdzie pracuje Sara tancerka, którą niedawno uratował. Gdy dziewczyna go całuje, niechcący połyka jej kolczyk. Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na omdlenia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Robert Koszucki - Konica, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Katarzyna Bujakiewicz

Czas: 48min.
15:15
Jedź bezpiecznie - odc. 664
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Śladem lokalnej pamięci
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia 15:50
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 457
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeregowa Lori Piestewa nie wróciła z Iraku. Była pierwszą Amerykanką, która zginęła na tej wojnie. Była też półkrwi Indianką Hopi, stąd zapewne jej niezwykła dzielność i hart ducha. Jej najlepsza przyjaciółka, Jessica Lynch miała więcej szczęścia – jechała w tym samym konwoju i została porwana, ale amerykańscy komandosi odbili ją z rąk irackich rebeliantów, o czym donosiły media na całym świecie. Teraz Lori dołączyła do ekipy niezwykłych projektantów pod wodzą Ty’a Penningtona, by spełnić... (USA, 2005)

Reżyseria: Dryden David, Higgins Patrick
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hutson Tracy, Moloney Michael, Ramos Constance, Sharp Preston, Hemmis Paige, Sanders Ed, Carr John A., Xol Eduardo
16:05
W sercu miasta - odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali dowiaduje się, że Szahin jest mordercą. Chce wyprowadzić się z jego domu. Niespodziewanie u Szahina pojawia się Derin, która uciekła z domu. Ali dowiaduje się, że Rauf został w Stambule i jest w szpitalu. Nie wie, w jak ciężkim jest stanie. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 23 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 27min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 05.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Doktor Grabowski - doktor z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Paweł Grabowski prowadzi jedyne w regionie wiejskie hospicjum. Pochodzi z Krakowa, przez lata pracował w Warszawie, ale cel życia odnalazł na Podlasiu. Uważa że, brakuje czasu na rzeczy ważne, więc trzeba robić najważniejsze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
Pogoda 15:50
Godziny emisji
16:15
Interwencja, odc.3482
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastolatek połyka opakowanie tabletek, relacjonując wszystko przez Internet. Jego dwie koleżanki, oglądające streaming, dzwonią pod numer sto dwanaście. Niestety, nie znają adresu swojego kolegi, więc Operatorka 112 nie może wezwać na miejsce karetki pogotowia. Wraz z dziewczynami próbuje skontaktować się z desperatem… 17-letni Kamil idzie na urodziny kolegi. Obiecuje swojemu ojcu, że nie wróci późno i rano pomoże mu w pracach ogrodowych. Mimo wcześniejszych zapewnień, nie wstaje jednak na... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 158
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3624
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 25
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hakan dowiaduje się o wizycie "siostry" w szkole Ruzgiara i robi awanturę Duygu. Jest przekonany, że to ona tam była. Umut przyznaje się przed Hakanem, że to ona zagrała siostrę. Sąsiedzi Umut i Hale są coraz bardziej niezadowoleni. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 46min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Na ratunek 112, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna wysiada z busa na przystanku otoczonym lasem. Podchodzi do niej starszy mężczyzna i prosi, by zaprowadziła go do domku w lesie, bo jest bardzo słaby. Kiedy dziewczyna wprowadza mężczyznę do lasu, dostrzega na leśnej dróżce ciemne auto stojące przy chatce, a po chwili starszy mężczyzna przykłada jej nasączoną środkiem odurzającym chusteczkę do ust i ona zasypia… Druga dramatyczna opowieść w tym odcinku. Terasa po śmierci męża mieszka sama w wielkim domu. Ma wynajętą opiekunkę -... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
17:30
Studio Sport przed meczem
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

17:45 Na żywo
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 Armenia - Polska
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 Armenia - Polska"5 i 8 października reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra dwie ostatnie kolejki spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata – Rosja 2018. Polacy są liderem grupy „E”, wyprzedzając Danię i Czarnogórą o 3 punkty i mają wielkie szanse, by zagrać na przyszłorocznym Mundialu. W pierwszym ze spotkań podopieczni Adama Nawałki zagrają na wyjeździe z Armenią, którą wiosną szczęśliwie pokonali w Warszawie 2:1, po bramce Roberta...

17:00
Ukryta prawda, odc. 805
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

18:00
Klan - odc. 3175
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia z Grażynką po zaleceniach sanepidu wybierają się do sprzątania preclowi, tymczasem w drzwiach staje Maciek z Martyną. Michał postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie pokrewieństwa ojca i Dominiki. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Daniel Zawadzki, Barbara Bursztynowicz, Agnieszka Ejsmond, Izabela Trojanowska, Zbigniew Borek, Jan Piechociński, Marek Lewandowski

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /34/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 51Kolekcjoner
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial paradokumentalny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 8/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Szpital, odc. 694
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.322
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rachwał udaje się po pomoc do księdza, aby odkryć znaczenie znalezionej w opuszczonej fabryce przypinki. Okazuje się, że znak należy do niebezpiecznej sekty, indoktrynującej młodych ludzi. Ksiądz uprzedza, że jej członkowie są bardzo ostrożni i praktycznie niemożliwi do wykrycia. Karolina wie, że aby uratować siostrę musi ich rozpracować. Na patrolu z Białachem odbierają komunikat o zaginionej szesnastolatce. Policjanci zaczynają od rozmowy z najbliższymi. Potem sprawdzają... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1712
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek tłumaczy się przed Różą z powodu sprzedaży mieszkania, mówi, że nie miało to nic wspólnego z finansowaniem leczenia Władka. Iwona i Aleksander dowiadują się, że Izba Lekarska odrzuciła ich skargę dotyczącą fałszowania przez Szeląga okresowych badań. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Anna Gornostaj, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Anita Jańcia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Karolina Porcari

Czas: 24min.
19:00
Fakty, odc. 7218
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7201
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7198
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5091
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.323
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola i Borys podczas porannego patrolu łapią gumę. W czasie gdy Jóźwiak zmienia koło, do policyjnego wozu podbiega rozhisteryzowana dziewczyna – jej chłopak próbuje właśnie popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast ruszają na ratunek. Niestety chłopak nie chce współpracować i wyprasza ich z mieszkania. Sprawa powraca, kiedy dziewczyna przynosi na komendę dużą paczkę narkotyków, znalezionych u chłopaka w plecaku. Teraz Ola i Borys muszą podjąć o wiele bardziej zdecydowane... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reprezentacja Polski w piłce nożnej. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Ojciec Mateusz - odc. 231 - Dobry mąż (Ojciec Mateusz XVIII odc. 6)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Czaja rozmawia z Mateuszem o swoim małżeństwie. Okazuje się, że mąż ją bije. Po chwili na plebanię wpada wściekły Andrzej Czaja i każe żonie zbierać się do domu. Dziennikarz Mirek Burski rozmawia z Justyną jakie artykuły podniosłyby sprzedaż gazety. (Polska 2017)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Aleksandra Górska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Jędrzej Taranek, Kinga Preis, Katarzyna Burakowska, Artur Pontek, Andrzej Musiał

Czas: 42min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1713
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek wpada w Feel Good na Julitę. Nie patrzy na nią, ale po spotkaniu cały czas o niej myśli. Gdy Kamila przynosi mu do domu kolację, próbuje ją poderwać. Natalia wybiera się na urodziny Klemensa bez Macieja, który w tym czasie opiekuje się córką. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Filip Kosior, Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk, Marianna Kowalewska, Maria Dejmek, Sebastian Perdek, Mikołaj Krawczyk, Adam Szczyszczaj, Jacek Kałucki, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
20:40
Pierwsza randka - (6)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
20:05
Studio Sport po meczu
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

20:10
Nasz Nowy Dom, odc.99
Godziny emisji
Rozwiń opis
W przepięknej nadbużańskiej wsi, na skarpie, z której rozciąga się widok na rzekę, stoi ponad stuletni dom. Mieszka tu pani Teresa, która samotnie wychowuje szesnastoletniego wnuka Mariusza. Mariusz i babcia kochają się niezwykle, stanowią fantastyczną, zgodną rodzinę. Spędzają wspólnie czas, rozumieją się. Największym marzeniem pani Teresy jest zapewnienie wnukowi bezpiecznej przyszłości, gdy Mariusz skończy 18 lat, babcia przepisze na niego dom. Niestety, to dom właśnie jest największym... (Polska 2017)

Reżyseria: Smborski Rafał
Obsada: Katarzyna Dowbor
20:10
Doradca smaku, odc. 20/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 77/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sawicki rano w swoim domu zamiast Moniki znajduje jedynie liścik od niej. Dziewczyna postanowiła odejść i odezwie się do niego, jak tylko będzie mogła. Na komendzie Bruno zwierza się Pilarczyk, iż Monika naprawdę zawróciła mu w głowie. Dla Ewy to raczej bolesne wyznanie. Kubis przychodzi z nowym zadaniem. W ogródku kawiarnianym zostaje zastrzelony producent filmów dla dorosłych. Zabójca podjechał motocyklem i strzelił kilka razy z bliska. Świadkiem morderstwa jest kobieta,... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
21:40
Miasto skarbów - odc. 4 Złoto Hunów
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicję przesłuchuje prokurator Lekki: jest arogancki i napastliwy. Proponuje seks za zatuszowanie sprawy. Obydwoje nie wiedzą, że są nagrywani. Z operacyjnego VW policji przysłuchują się rozmowie Szatner i Harny. Szatner zna Lekkiego. Wie, że to kanalia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Helena Ganjalyan, Feliks Szajnert, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Bosak, Norbert Kwiatkowski, Iza Kuna, Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency

Czas: 42min.
21:15
Przyjaciółki, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza przyłapuje Marka i Iwonę w gabinecie na seksie. Pani prezes prosi o dyskrecję. Wieści o romansie jednak szybko się rozchodzą. Przyjaciółki spotykają się u Anki. Pomagają jej w pakowaniu. Nie wyobrażają sobie tak długiej rozłąki, szanują jednak jej decyzję. Inga bardzo dobrze bawi się w towarzystwie Jacka na wystawie jego zdjęć. Po kolejnej kłótni z Robertem Hania postanawia przeprowadzić się do ojca. Łukasz po powrocie z pracy zastaje puste mieszkanie i liścik od Doroty. Już wie, że żona... (Polska 2017)

Reżyseria: Kuczeriszka Grzegorz
Obsada: Socha Małgorzata, Liszowska Joanna, Sokołowska Anita, Stużyńska Magdalena, Bukowski Marek, Wieszczek Krzysztof, Figurska Pola, Kasprzykowski Bartek, Borowski Antoś, Borowski Kajetan, Bogdanowicz Nicole, Kula Kamil, Jarosik Elżbieta, Korcz Marcin, Sienkiewicz Agnieszka, Bonaszewski Mariusz, Krawczyk Mikołaj, Deląg Paweł
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Escobar: Historia nieznana
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla młodego surfera z Kanady, Nicka (Josh Hutcherson), wyjazd do brata w Kolumbii to spełnienie marzeń o beztroskim życiu pośród rajskich plaży. Kiedy na dodatek zakochuje się z wzajemnością w pięknej Marii (Claudia Traisac) i zdobywa sympatię jej rodziny wydaje się, że jest wyjątkowym szczęściarzem. Tak jest do chwili, gdy okazuje się, że wuj dziewczyny to osławiony baron narkotykowy, Pablo Escobar (w tej roli laureat Oscara Benicio Del Toro). Nick uświadamia sobie, że stąpa po grząskim... (Belgia, Francja, Hiszpania, Panama, 2014)

Reżyseria: Di Stefano Andrea
Obsada: del Toro Benicio, Hutcherson Josh, Traisac Claudia
22:25
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:40
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prowadzony przez Michała Fajbusiewicza, dziennikarza zajmującego się sprawami kryminalnymi. Przywołuje autentyczne, niewykryte sprawy kryminalne, uczestniczy w poszukiwaniu groźnych przestępców i niejednokrotnie morderców. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Brzeziński, Paweł Wróbel

Czas: 40min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 05.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Doktor Grabowski - doktor z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Paweł Grabowski prowadzi jedyne w regionie wiejskie hospicjum. Pochodzi z Krakowa, przez lata pracował w Warszawie, ale cel życia odnalazł na Podlasiu. Uważa że, brakuje czasu na rzeczy ważne, więc trzeba robić najważniejsze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
22:20
Zdrady, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzy przyjaciółki, których mężowie też przyjaźnią się od lat, zgłaszają się do programu „Zdrady”, bo podejrzewają, że mężowie nie są im wierni. Panowie coraz częściej wyjeżdżają razem na męskie wyprawy, na ryby i panie zaczynają podejrzewać, że panowie organizują sobie w ten sposób alibi. Kobiety nie mogą tego udowodnić, bo mężczyźni wysyłają im zdjęcia z wyjazdów i zawsze są na nich wszyscy trzej. Ale ich niedawno odzyskany wigor, brak ochoty na seks z żonami, a jednocześnie dbałość o wygląd... (Polska 2017)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Wrzosek Robert
Obsada: Rabstajn Damian, Roguś Roksana, Młynarkiewicz Kacper, Olma Jarosław, Akinyeye Patryk, Szczepański Paweł, Romanova Kateryna
22:30
Tylko mnie kochaj
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Tylko mnie kochaj" to historia o tym, że dla prawdziwej miłości warto ryzykować - nawet bardzo wiele. Bohaterem filmu jest młody, przystojny architekt Michał. Na jego drodze pojawiają się nagle aż trzy kobiety: Agata, Julia oraz kilkuletnia Michalina. Od przybytku - podobno - głowa nie boli, ale... Piękne panie - każda z osobna - skutecznie wywracają spokojne, poukładane życie Michała do góry nogami! Michał (Maciej Zakościelny), współwłaściciel firmy architektonicznej prowadzi... ( Polska 2006)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska, Julia Wróblewska, Grażyna Szapołowska, Jan Frycz, Marcin Bosak, Dominika Kluźniak, Tomasz Karolak, Przemysław Sadowski, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Bartosz Żukowski, Iwona Wszołkówna, Joanna Jabłczyńska
23:30
Życie bez rąk
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia 50 - letniego Bretta, który był bohaterem filmu tego samego reżysera, ale 50 lat wcześniej. Po głośnej aferze związanej z przyjmowaniem leku Thalidomide przez ciężarne kobiety, część dzieci urodziła się z niewykształconymi organami. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Roger Graef

Czas: 58min.
23:35
Ostatni skok
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Strasburg, 14 lipca, święto narodowe Francji. Właśnie tego dnia dzienniki telewizyjne informują o schwytaniu Abedina Nexhepa, przywódcy albańskiej mafii, oskarżonego o handel żywym towarem, gwałty i uprowadzenia. Na miejsce jego procesu wybrano Strasburg. (Francja 2002)

Reżyseria: Florent Emilio Siri
Obsada: Valerio Mastandrea, Alexandre Hamidi, Samy Naceri

Czas: 102min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Skarby natury na Kubie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ameryce Śr. Kuba jest największą wyspą archipelagu Antyle na Morzu Karaibskim. Znajduje się w strefie klimatu tropikalnego, co w niezwykły sposób wpłynęło na tamtejszą faunę i florę. W skład państwa wchodzi wyspa Kuba oraz 4200 wysepek i skał koralowych. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Manuel Morales

Czas: 52min.
23:25
Traffic
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sensacyjny. Opowieść rozgrywająca się w czasie eskalacji porachunków narkotykowych w USA. Sędzia Sądu Najwyższego Ohio, Robert Wakefield (Michael Douglas) zostaje wyznaczony do walki ze zorganizowanym przemysłem narkotykowym w skali całego kraju. Sytuacja Wakefielda staje się jeszcze bardziej niepokojąca, kiedy odkrywa, że jego nastoletnia córka, Caroline (Erika Christensen), jest uzależniona od narkotyków. Agenci DEA, Montel Gordon (Don Cheadle) i Ray Castro (Luis Guzmán), śledzą... (USA, 2000)

Reżyseria: Steven Soderbergh(1)
Obsada: Benicio Del Toro, Dennis Quaid, Don Cheadle, Michael Douglas, Zeta-Jones Catherine
23:30
Trampolina, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

00:45
Riviera - odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zajściu na przyjęciu, rodzina Clios jest przesłuchiwana przez policję. Tymczasem Delormes trafia na trop, który całkowicie zmienia obraz sytuacji. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
00:40
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Śladem lokalnej pamięci
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 23min.
00:40
Kac Vegas III
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Todd Phillips tym razem wprowadza widzów w świat zupełnie inny niż ten, który znali z jego poprzednich filmów. W Kac Vegas III nie ma już setek roznegliżowanych striptizerek, ton kokainy na szklanych stołach, dzikich zwierząt oraz hektolitrów alkoholu. Nie będzie żadnego wieczoru kawalerskiego, ani wesela. Życie watahy czyli Phila, Stu, Douga i Alana zmieniło się nie do poznania po ostatniej wyprawie do Bangkoku. Mają rodziny oraz przyjaciół, na których mogą liczyć w trudnych chwilach.... ( USA 2013)

Reżyseria: Todd Phillips
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, John Goodman, Melissa McCarthy, Heather Graham
00:30
Spadkobiercy VII, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Piotr Gąsowski Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą.... (Polska 2017)

01:40
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Proces sądowy O. J. Simpsona z punktu widzenia prawników. (USA 2017)

Reżyseria: Ryan Murphy
Obsada: Cuba Jr. Gooding, Sarah Paulson, John Travolta, David Schwimmer, Courtney B. Vance, Nathan Lane, Jordana Brewster, Selma Blair, Billy Magnussen, Connie Britton

Czas: 48min.
01:30
Legalna blondynka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elle to typowa blondynka. Uwielbia kolor różowy, zna się na modzie, chodzi do dobrej szkoły, ma bogatych rodziców. Problemy zaczynają się kiedy jej chłopak zrywa z nią twierdząc, że jako przyszły prawnik potrzebuje dziewczyny inteligentnej i poważnej. (USA 2001)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Reese Witherspoon, Selma Blair, Luke Wilson, Raquel Welch, Matthew Davis

Czas: 92min.
01:20
Polska zza siódmej miedzy odc. 5
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypomina twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego filmy dokumentalne z serii Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 42min.
01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Oliwia, to była mistrzyni Polski w łyżwiarstwie figurowym. Swoje dawne sukcesy ukrywa jednak przed swoja nastoletnia córką, Julką - która też uprawia łyżwiarstwo – żeby oszczędzić jej presji. Naprzeciwko Oliwii mieszka Karolina z córką Sonią, również trenującą łyżwiarstwo. Julia i Sonia rywalizują o pierwszeństwo na lodowisku, ale prywatnie bardzo się lubią, choć nie przyznają się do tego przed matkami, które rywalizację sportową córek przenoszą na swoje wzajemne relacje i... (Polska 2015)

02:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
02:00
Kamień, nożyce, papier - Akwarium Gdyńskie
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż o Akwarium Gdyńskim i jego atrakcjach. (Polska 2013)


Czas: 10min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 10min.
02:40
Skarby natury na Kubie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ameryce Śr. Kuba jest największą wyspą archipelagu Antyle na Morzu Karaibskim. Znajduje się w strefie klimatu tropikalnego, co w niezwykły sposób wpłynęło na tamtejszą faunę i florę. W skład państwa wchodzi wyspa Kuba oraz 4200 wysepek i skał koralowych. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Manuel Morales

Czas: 52min.
02:40
Tajemnice losu, odc.2813
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:45
Uwaga!, odc. 5091
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:40
Kuchnia polska - odc. 4/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka Bergman wraz z przyjaciółmi Nowy Rok 1968 wita w górach. Wśród nich jest Piotr - student Uniwersytetu Warszawskiego. Agnieszkę odwiedza ojciec. Z dyskusji z młodymi ludźmi wynika, że są oni krytycznie nastawieni do sytuacji w kraju. (Polska 1991)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Anna Chodakowska, Piotr Machalica, Jolanta Jackowska, Tomasz Kozłowicz, Władysław Kowalski

Czas: 65min.
03:10
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prowadzony przez Michała Fajbusiewicza, dziennikarza zajmującego się sprawami kryminalnymi. Przywołuje autentyczne, niewykryte sprawy kryminalne, uczestniczy w poszukiwaniu groźnych przestępców i niejednokrotnie morderców. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Brzeziński, Paweł Wróbel

Czas: 40min.
03:55
Art Noc: Konie narowiste - piosenki Włodzimierza Wysockiego
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bard Włodzimierz Wysocki, który nie godził się na życie w "systemie", draństwo i miałkość ludzkich charakterów, zmarł 25.07.1980. Z tej okazji podczas Olsztyńskich Spotkań Zamkowych ''Śpiewajmy poezję'' odbył się koncert poświęcony twórczości Wysockiego. (Polska 2005)


Czas: 50min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:10
Moc Magii, odc. 272/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.638
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
04:30
Doktor Grabowski - doktor z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Paweł Grabowski prowadzi jedyne w regionie wiejskie hospicjum. Pochodzi z Krakowa, przez lata pracował w Warszawie, ale cel życia odnalazł na Podlasiu. Uważa że, brakuje czasu na rzeczy ważne, więc trzeba robić najważniejsze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.855
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3831
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.859
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info