Program dla 2017-10-07 od do
21.10 22.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Klan - odc. 3173
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł jest wciąż w złym humorze po wczorajszym spotkaniu ze Stiepanem. Nie wyobraża sobie, żeby wyprodukowano film na podstawie książki jego siostrzeńca. Tymczasem Vujkowic prowadzi rozmowy z Danielem i określa mu warunki współpracy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Edyta Herbuś, Marek Kossakowski, Roman Frankl, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Anna Janik

Czas: 22min.
04:50
Teraz Ryby - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż po Polsce szlakiem ciekawych i wartych pokazania przykładów jak zmienia się polski sektor rybny, jak staje się coraz bardziej innowacyjny i dbający o nasze wspólne dobro jakim jest bioróżnorodność. (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
05:05
Klan - odc. 3174
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał kłoci się z Jerzym o Dominikę. Jest zdania, że ojciec zbyt dużo jej pomaga. Kwestionuje też autentyczność badań genetycznych. Daniel nie zgadza się na proponowane warunki Vujkovica i przedstawia swoją ostateczna ofertę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Daniel Zawadzki, Piotr Seweryński, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Izabela Trojanowska, Marek Kossakowski, Magdalena Górska, Roman Frankl, Edyta Herbuś

Czas: 22min.
05:35
Jaka to melodia? - odc. 3625
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:25
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 1/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz popularnonaukowy i psychiatra, troje lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami, internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat: zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, różnych diet. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 49min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3832
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5092
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.860
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:05
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:30
M jak miłość - odc. 1317
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin i Jakub walczą z Głowackim, w trakcie bójki pada strzał i bandyta ginie na miejscu. A Karski postanawia wziąć winę na siebie - i radzi Chodakowskiemu, by zeznał, że nie wysiadał z auta i nie ma ze śmiercią bandyty nic wspólnego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina, Maciej Wilewski - Głowacki, Ziemowit Wasilewski - stalker, Joanna Sydor - Teresa, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 45min.
06:00
Plebania - odc. 965
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Barbara Zielińska, Stanisław Górka, Wojciech Dąbrowski, Agnieszka Wielgosz

Czas: 21min.
06:25
27 końców świata
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 222
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:00
Naszaarmia.pl - odc. 285
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:50
Rok w ogrodzie extra
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
07:20
Pogoda - 07.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
07:30
AgroMoc odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:50
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:00
Przygody Kota w butach, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:10
Śmierć rewolwerowca
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Western rozgrywający się na Dzikim Zachodzie na przełomie wieków. Nad praworządnością w miasteczku Cottonwood Springs w Teksasie czuwa Frank Patch. Od 20 lat jest tu szeryfem i konsekwentnie walczy starymi metodami o porządek i ład. (USA 1969)

Reżyseria: Don Siegel, Robert Toten
Obsada: Richard Widmar, John Saxon, Kent Smith, Mercer Harris

Czas: 90min.
08:05
Astronarium - (6) - "Aktywność słoneczna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 6 "Aktywnośc słoneczna". Tym razem pokażemy badania Słońca, jakie prowadzą polscy astronomowie, m.in. największy na świecie koronograf w Białkowie oraz badania satelitarne Słońca prowadzone od dawna przez naukowców z Wrocławia. (Polska 2015)


Czas: 22min.
08:30
Sekrety mnichów - Złość i zlośliwość
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak radzić sobie ze złością? A jak ze złośliwością? Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem, znanym krakowskim benedyktynem, o problemach życia codziennego. Czy jest patron od złości i złośliwości? Jak radzić sobie z osobami, które są dla nas złośliwe. (Polska 2016)


Czas: 12min.
08:50
Sekrety Stomatologii odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
   Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1014
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

09:55
Rozdarte serca - odc. 82
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dżansu bezskutecznie przeprasza Hazal za niesłuszne oskarżenia. Derya, zmuszona trudną sytuacją rodzinną, decyduje się na sprzedaż lokalu. Hazal zaczyna rehabilitację. Nuray odwiedza Dżansu i przedstawia jej braciszka. Dżihan i Yldrm chcą to wykorzystać. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 44min.
09:00
Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
09:10
AgroSzansa - odc. 98/6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
09:30
Rączka gotuje - Kogut i kurka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. (Polska 2015)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 20min.
09:55
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 6 - Karczma Polska w Mielcu
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja tradycyjnych potraw Podkarpacia. (Polska 2014)


Czas: 3min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

09:25
Baśń o sześciu łabędziach
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu swoich osiemnastych urodzin Konstancja poznaje sekret, którego dotąd pilnie przed nią strzeżono: dawno temu jej ojciec w gniewie przeklął sześciu jej braci, którzy w rezultacie zamienili się w białe łabędzie. Tylko Konstancja może zdjąć z nich zaklęcie, ale w tym celu musi przez sześć lat żyć w całkowitym milczeniu i wykonać dla braci koszule z pokrzyw. Dziewczyna nie waha się ani chwili, porzuca rodzinny dom i udaje się do lasu, gdzie zabiera się do bolesnego zadania. Pewnego dnia w... (Niemcy, 2012)

Reżyseria: Hattop Karola
Obsada: Dieks Sinja, Jager Julia, Kaczmarczyk Andre
10:50
Rozdarte serca - odc. 83
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hazal, nie mogąc się pogodzić ze swoją niepełnosprawnością, pogrąża się w coraz większej depresji. Obwinia Dżansu o to, co się stało i wyrzuca jej to przy każdej sposobności. Dżansu również bardzo cierpi z powodu poczucia winy. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 37min.
10:55
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:10
Ewa gotuje, odc.311
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny program rozpocznie się na krakowskim Kazimierzu, który przed laty zwany był po prostu miastem żydowskim. Współcześnie jest jedną z największych atrakcji Krakowa, miejscem chętnie odwiedzanym zarówno przez turystów, jak i okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bowiem można tu zarówno pozwiedzać, jak i smacznie zjeść. A skoro o jedzeniu mowa, to tym razem Ewa Wachowicz zaprosi widzów na potrawy inspirowane kuchnią żydowską. Zacznie od przyrządzenia kawioru po żydowsku, czyli smażonej... (Polska 2017)

Reżyseria: Wojtala Dariusz
10:45
#SUPERMODELKA - PLUS SIZE, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
W piątym epizodzie pierwszej polskiej edycji programu „#Supermodelka Plus Size” uczestniczki będą uczyły się samoakceptacji. Ile z nich pod płaszczykiem pewności siebie skrywa dawne rany i kompleksy? Czy uda im się je przezwyciężyć? Pozwoli to sprawdzić speed dating, czyli sesja tzw. szybkich randek, podczas których uczestnicy mają zaledwie kilka minut na rozmowę z nowo poznanymi przedstawicielami odmiennej płci. W speed datingu wezmą udział cztery dziewczyny, które nie mają życiowych... (Polska 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
11:35
OPOLE 2017 - skrót 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
11:15
Pod wspólnym niebem - odc. 4 Podgląd
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Intryga miłosna jest coraz bardziej zagmatwana. Bartek wywiódł w pole Romana, wysyłając Julii jego zdjęcie jako swoje. Awaria prądu uniemożliwia odkrycie intrygi przez Julię. Pod pretekstem naprawy zasilania w lofcie Kapuleckich mają być założone kamery. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 27min.
11:50
O mnie się nie martw - s. VII odc. 5/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbyszek spędza dzień z tatą w kancelarii. Staje się mimowolnym świadkiem, a nawet argumentem w sprawie piętnastolatka, który chce wystąpić do sądu o odebranie praw rodzicielskich matce. Aśka dostaje pozew rozwodowy i wyładowuje na Pawle całą frustrację. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
11:15
Jak to działa - odc. 75 Tunele aerodynamiczne
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznamy różne rodzaje tuneli aerodynamicznych i ich rozmaite zastosowania. Będzie także mowa o fascynujących konstrukcjach służących do badania właściwości aerodynamicznych pojazdów, samolotów, a nawet budynków. (Polska 2014)


Czas: 24min.
11:45
Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
11:55
Strefa zdrowia odc. 3
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 650
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:10
Policjantki i Policjanci, odc.320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wysocka próbuje umówić się na rozmowę z ojcem Szymona. Madzia skutecznie stara się nie dopuścić do tego spotkania. Ola ma poważne podejrzenia i idzie po pomoc do Jaskowskiej. Pani Komendant udaje się ściągnąć prokuratora Zielińskiego na komendę. Co wyniknie z tej rozmowy? Do dyżurnego Jacka Nowaka, dzwonią ze szpitala wojewódzkiego. Znalazł się biorca jego szpiku kostnego. Nowak czuje satysfakcje, chociaż nie wie komu konkretnie pomoże. Na patrolu Ola i Borys otrzymują... (Polska 2017)

12:00
Studio Raban
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studio Raban to pytania niedające spokoju, wątpliwości, z którymi warto się zmierzyć, to historie młodzieży, która swoim życiem i działaniem inspiruje innych. Z niektórymi bohaterami spotkamy się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:30
Fascynujący świat - Mój przyjaciel robot
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opowiadający o tym jak Angelica Lim, po studiach w Japonii poświęciła się robotyce. Razem z chłopakiem postanowili zamieszkać przez sześć miesięcy z małym robotem człekopodobnym. Różne firmy opracowują nowe aplikacje. (Francja 2015)

Reżyseria: THIBAUT SEVE

Czas: 52min.
12:50
Na sygnale - odc. 157 "Punkt zwrotny"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Złodziej napada na sklep jubilera i bierze zakładników, ekipa doktora Banacha jedzie na miejsce, by pomóc rannym. Wiktor wchodzi na ochotnika do sklepu i próbuje negocjować z bandytą. Potocki zdradza Annie, że ma dowody przeciwko Basi. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Iga Górecka - Ruda, Michał Pustuła - Desperat, Mikołaj Bańdo - Rafał

Czas: 23min.
12:10 Na żywo
Weekend w przestworzach (wejscie 1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
12:15
Ginące zawody - odc. 20 Prosimy nie regulować odbiorników
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znajdujemy się w zakładzie usługowym RTV. Właściciel opowiada o swoim zawodzie i życiu. (Polska 2007)


Czas: 13min.
12:35
Posmakuj Opolskiego - odc. 06 Nasze przetwory z egzotyczną nutą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na długie, zimowe wieczory najlepsze są domowe przetwory. (Polska 2015)


Czas: 15min.
12:50
Pogoda - 07.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
12:55
Gintrowski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o Przemysławie Gintrowskim. To opowieść o artyście, którego legenda nie przetrwała dziejowej rewolucji, mimo że on sam przyczynił się do jej zwycięstwa. To historia genialnego muzyka, który śpiewając rewolucyjne pieśni, porywał tłumy. (Polska 2015)

Reżyseria: Arkadiusz Bartosiak

Czas: 43min.
12:15
The Brain. Genialny Umysł., odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności.... (Polska 2017)

Reżyseria: Brożonowicz Michał
12:50
Drzewo marzeń, odc. 5/9
program
Godziny emisji
12:10
Policjantki i Policjanci, odc.321
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zapała odwiedza Morawską w szpitalu. Ala jest w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Wygląda na to, że jest na skraju załamania. Krzysztof szuka sposobu, by podnieść ją na duchu. Na patrolu razem z Julią musi się zająć zgłoszeniem z zakładu pogrzebowego. Z szyi nieżyjącej kobiety zniknął kosztowny naszyjnik, w którym miała być pochowana. Rodzina podejrzewa właściciela zakładu. Jednocześnie dochodzi do wewnętrznych rodzinnych spięć i wzajemnych oskarżeń. Nie ma śladów... (Polska 2017)

13:35
Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na kukurydzianym polu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:20
Podróże z historią - odc. 48 Śląsk nieoczywisty
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śląsk to nie tylko węgiel, kopalnie i rolada wołowa z kluskami, ale niezwykle bogata historycznie kraina. Już samo jej umiejscowienie może być dla wielu zaskoczeniem. Radosław Kotarski rusza śladem śląskich impresji i wydobywa je na światło dzienne. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
13:40 Na żywo
Weekend w przestworzach (wejscie 2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
13:50
Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
13:55
Nożem i widelcem - odc. 169 - Policzki wieprzowe w sosie jabłkowym
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:45
Wyspa przetrwania, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Wyspa przetrwania" - nowość! „Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym zobaczymy szesnastu gotowych na wszystko śmiałków: ośmioro kobiet i mężczyzn. Aby znaleźć się na Fidżi, musieli przejść trudne, wieloetapowe eliminacje, drobiazgowe badania lekarskie i wyczerpujące testy sprawnościowe na sali treningowej i basenie. Wybrańców różni wszystko: wiek, zawód, zainteresowania, siła, odporność na stres i umiejętność współpracy w grupie. Łączy tylko jedno – determinacja,... (Polska 2017)

Reżyseria: Dacko Małgorzata, Kepinski Jan
13:50
MasterChef, sez. 6, odc. 4/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczne jury, magia smaków i wielkie emocje – to znaki rozpoznawcze tego programu. Nic więc dziwnego, że od ponad pięciu lat „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Nadchodząca jesień zapowiada się niezwykle zaskakująco. Dopracowane w najmniejszym szczególe potrawy, wyjątkowi goście oraz dalekie kulinarne podróże. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek… W tym sezonie Magda Gessler i Michel Moran przygotują dla uczestników także...

13:10
Policjantki i Policjanci, odc.322
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rachwał udaje się po pomoc do księdza, aby odkryć znaczenie znalezionej w opuszczonej fabryce przypinki. Okazuje się, że znak należy do niebezpiecznej sekty, indoktrynującej młodych ludzi. Ksiądz uprzedza, że jej członkowie są bardzo ostrożni i praktycznie niemożliwi do wykrycia. Karolina wie, że aby uratować siostrę musi ich rozpracować. Na patrolu z Białachem odbierają komunikat o zaginionej szesnastolatce. Policjanci zaczynają od rozmowy z najbliższymi. Potem sprawdzają... (Polska 2017)

14:15
Ojciec Mateusz - odc. 231 - Dobry mąż (Ojciec Mateusz XVIII odc. 6)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Czaja rozmawia z Mateuszem o swoim małżeństwie. Okazuje się, że mąż ją bije. Po chwili na plebanię wpada wściekły Andrzej Czaja i każe żonie zbierać się do domu. Dziennikarz Mirek Burski rozmawia z Justyną jakie artykuły podniosłyby sprzedaż gazety. (Polska 2017)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Aleksandra Górska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Jędrzej Taranek, Kinga Preis, Katarzyna Burakowska, Artur Pontek, Andrzej Musiał

Czas: 42min.
14:00
Familiada - odc. 2395
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (5)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 26min.
14:10 Na żywo
Weekend w przestworzach (wejscie 3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
14:20
Opowieść z cieniami malarzy prowincjonalnych
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to opowieść z cieniami malarzy. Malarzy z Prowincji. (Polska 2014)


Czas: 24min.
14:50
Kamień, nożyce, papier - Murale
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O Gdańskiej Szkole Muralu opowiedzą jej założyciele, artyści - Jacek Zdybel oraz Rafał Roskowiński (Polska 2013)


Czas: 9min.
14:15
STOP Drogówka, odc.160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:10
Zagadka Hotelu Grand - odc. 61 (seria III, odc. 19)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:15
Rodzinka.pl - odc. 214 "Muszę rozgrzać Achillesa" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik oznajmia rodzinie, że znów zaczyna biegać. Kuba staje w obronie Kacpra, gdy ten ma konflikt z kolegą. Marek twierdzi, że zrobi więcej pompek niż Tomek - chłopaki przyjmują wyzwanie. Tomek wraca do domu w środku nocy kompletnie pijany. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Iga Górska - Sąsiadka, Jacek Braciak - Marek, Julia Wieniawa - Narkiewicz - Paula, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Max Kukowski - Chłopiec, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
15:45
Pierwsza randka - (6)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
15:05
Regiony z Historią - Gmina Ożarów Mazowiecki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie nieznana często historię gminy Ożarów Mazowiecki. Poznajemy dwór w Pilaszkowie, w którym stacjonował sztab generała Jana Henryka Dąbrowskiego i w którym podczas Insurekcji Kościuszkowskiej gościli książę Józef Poniatowski i Józef Wybicki. (Polska 2014)


Czas: 14min.
15:25
Sekrety mnichów - Złość i zlośliwość
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak radzić sobie ze złością? A jak ze złośliwością? Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem, znanym krakowskim benedyktynem, o problemach życia codziennego. Czy jest patron od złości i złośliwości? Jak radzić sobie z osobami, które są dla nas złośliwe. (Polska 2016)


Czas: 12min.
15:45
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
15:45
Kabaret na żywo, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych... (Polska 2017)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
15:25
Azja Express, sez. 2, odc. 5/13
program
Godziny emisji
15:25
Kulinarna miłość
Godziny emisji
Rozwiń opis
Utalentowany szef kuchni i restaurator, Rob (Dougray Scott), po śmierci żony załamuje się i zupełnie traci kulinarną pasję. Razem z córeczką wyprowadza się na wieś, gdzie prowadzi podupadający pub. Tam spotyka piękną Amerykankę (Claire Forlani), która jest krytykiem kulinarnym i inspiruje go do twórczego gotowania. Wkrótce podrzędna restauracja zmienia się w wykwintne miejsce dla smakoszy. To jednak nie wszystkim się podoba…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: audiodeskrypcja (Wielka Brytania, 2011)

Reżyseria: Hacking James
Obsada: Scott Dougray, Sharman Sarah
16:00
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 17 (seria II odc. 4) - Koncert
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzyosobowa firma (Polina, Swieta, Jacek) eksportująca na wschód dziecięce ubranka w starciu z oprychami chcącymi haraczu poniosła klęskę. Próba negocjacji z chuliganami, zakończyła się dotkliwym pobiciem Jacka. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
16:45 Na żywo
Gala Nagród TOTUS 2017 Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki laureatów nagrodzonych w 4 kategoriach: Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno - wychowawcza; Osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej; Propagowanie nauczania Jana Pawła II"; Totus medialny dla upamiętnienia bp. Chrapka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 55min.
16:05 Na żywo
Weekend w przestworzach (wejscie 4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
16:20
Wojna domowa - odc. 6/15 - Trójka klasowa
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władze szkolne wydają zarządzenie, że młodzieży nie wolno wieczorem przebywać na ulicy bez opieki dorosłych. Rodzice tworzą trzyosobowe zespoły, które odprowadzają pociechy ze spotkań do domu. Do trójek klasowych dołącza wujostwo Anuli. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Józef Nowak

Czas: 24min.
16:50
Telenowyny
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjno publicystyczny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce, prowadzony w języku ukraińskim, z tłumaczeniem na polski. Historia stosunków polsko - ukraińskich, bieżące wydarzenia polityczne, kulturalne. Komentarze do aktualnych spraw. (Polska 2017)


Czas: 23min.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 4
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku rolnicy szykują swoje domy na przybycie gości. Wyczuwalne jest napięcie. Czy wszystko jest przygotowane? Czy spodoba się gościom? Stres nie oszczędza też gości. Po raz pierwszy zobaczą miejsce, które w przyszłości może stać się ich domem. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 47min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:10 Na żywo
Weekend w przestworzach (wejscie 5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
17:15
Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przybliżający legendy Opolszczyzny. (Polska 2014)


Czas: 9min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 24min.
17:55 Na żywo
Studio - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Benfica Lizbona - Gwardia Opole
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaproszenie bohaterów „Chłopaków do wzięcia” do udziału w teledysku przez zespół Basta, jest dla nich okazją, by się lepiej poznać. Armagedon w życiu Grzegorza spowodował, że przez lata nie odważył się pomyśleć o kobiecie. Dzięki serialowi przy Miśku zaczęły krążyć kobiety. Teledyskowy milioner, czyli Bandziorek urządza w swej willi imprezę, na którą zaprosił przyjaciół. Dziewczyna z marzeń Wojtka przeniosła się na dobre do rodzinnych opowieści. Andżelika zapragnęła poznać chłopaka, którego... (Polska 2016)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:15
Ziemska apokalipsa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa ocalonych uciekinierów z Ziemi musi walczyć o przetrwanie na obcej, wrogiej planecie…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2013)

Reżyseria: Levin Thunder
Obsada: Grieco Richard, Paul Adrian, Rodriguez Bali
18:30
Rodzina wie lepiej - /36/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Jaka to melodia? - odc. 3626
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:35 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:45
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:00 Na żywo
2 runda eliminacji pucharu EHF: Benfica Lizbona - Gwardia Opole
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 45min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teledysk to dla Bandziorka kolejna szansa na znalezienie takiej dziewczyny, której w realnym świecie mógłby podać śniadanie do łóżka Zanim Bogdan wejdzie w życie na pełne obroty, delektuje się ledwie co odzyskaną wolnością. Grzesiek zostawił swój armagedon za sobą. Wiesław nie rozumie, dlaczego to właśnie jego dotknęła samotność. Dzięki lumpeksowi Łukasz znalazł kobietę, której przez całe życie chciałby…. śniadanie podawać do łóżka.   Dla małoletnich od lat 12                   Udogodnienia:... (Polska 2016)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
36,6, sez. 2, odc. 5/13
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 163
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.382
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paździoch rzuca hasło, by sąsiedzi złożyli się wspólnie na kontener, żeby pozbyć się śmieci z domu i piwnicy. Gdy już kontener pojawia się, wszyscy korzystają z okazji. Wręcz wpadają w szał wyrzucania wszystkiego, co mają pod ręką - w nadziei na to, że kupią sobie nowe i lepsze. Problem zaczyna się, kiedy kobiety uznają, że to ich mężowie nie pasują do nowych eleganckich wnętrz i nowego życia.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna
19:00
Fakty, odc. 7220
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7203
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7200
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5093
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.640
Godziny emisji
Rozwiń opis
PODWODNA RESTAURACJA Pierwsza tego typu restauracja na świecie. Do podwodnej kapsuły jedzenie podają nie kelnerzy, a płetwonurkowie. PO CO W SAMOLOTOWYM OKNIE MAŁY OTWÓR? W cyklu dziwnych, ale jakże ważnych pytań – to, dotyczące małego otworu w okienku samolotowym. Po co w zasadzie jest? WALKCAR – JEŻDZĄCA DESKA Wygląda jak laptop i jest podobnych rozmiarów. Podobno sprawi, że ludzie przestaną po mieście chodzić pieszo. Sprawdzimy to. ILE OWOCU JEST W OWOCU Dlaczego jabłko udaje borówkę, a... (Polska 2017)

20:00
Rozmowa z biskupem Michałem Janochą z okazji Dnia Papieskiego
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 122 (seria X odc. 5) - Śmiertelne złoto
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 5 Starszy mężczyzna zostaje zastrzelony w swoim samochodzie w centrum Łodzi. Sprawa wygląda na porachunki mafijne. Po przeszukaniu mieszkania ofiary okazuje się, że był on samotnym, dobrze sytuowanym emerytem... (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Magdalena Walach, Janusz Chabior, Leszek Zduń, Wojciech Brzeziński, Pola Figurska, Renata Dancewicz

Czas: 41min.
20:05
The Voice of Poland - Bitwa (11)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Etap Bitwa zaczyna się od podziału uczestników na duety oraz treningów wokalno - scenicznych z trenerem. Następnie 2 lub 3 uczestników z jednej drużyny śpiewa wspólnie tę samą piosenkę. Po występie trener decyduje, który z uczestników zostaje w konkursie. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 121min.
20:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 119min.
20:10
Epoka lodowcowa : Wędrówka kontynentów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część przebojowej animacji. Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem światu zagraża wędrówka kontynentów, którą jak zwykle wywołuje Scrat, goniący za upragnionym żołędziem. Brzoskwinka, córka Mańka i Eli, wkracza w wiek dojrzewania. Jej kłótnię z ojcem przerywa kontynentalny kataklizm. Rodzina zostaje rozdzielona. Maniek, Diego i Sid zostają wyrzuceni na środek właśnie tworzącego się oceanu. Na krze została też szalona babka Sida. Podczas próby powrotu do domu przyjaciele... (USA, 2012)

Reżyseria: Martino Steve(1)
Obsada: Mike Thurmeier
20:00
Mam talent, sez. 10, odc. 5/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent”... (Polska)

20:00
Policjantki i Policjanci, odc.323
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola i Borys podczas porannego patrolu łapią gumę. W czasie gdy Jóźwiak zmienia koło, do policyjnego wozu podbiega rozhisteryzowana dziewczyna – jej chłopak próbuje właśnie popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast ruszają na ratunek. Niestety chłopak nie chce współpracować i wyprasza ich z mieszkania. Sprawa powraca, kiedy dziewczyna przynosi na komendę dużą paczkę narkotyków, znalezionych u chłopaka w plecaku. Teraz Ola i Borys muszą podjąć o wiele bardziej zdecydowane... (Polska 2017)

21:25
Hit na sobotę - Mumia powraca
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1935. Ciąg nieprzewidzianych wypadków sprawia, że zabalsamowane ciało Imhotepa powraca do życia w statecznych salach British Museum. Imhotep - Mumia nie daje za wygraną i gotowy jest zrobić wszystko, aby zapewnić sobie nieśmiertelność. (USA 2001)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Arnold Vosloo, Freddie Boath

Czas: 124min.
21:45
Kac Vegas III
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Todd Phillips tym razem wprowadza widzów w świat zupełnie inny niż ten, który znali z jego poprzednich filmów. W Kac Vegas III nie ma już setek roznegliżowanych striptizerek, ton kokainy na szklanych stołach, dzikich zwierząt oraz hektolitrów alkoholu. Nie będzie żadnego wieczoru kawalerskiego, ani wesela. Życie watahy czyli Phila, Stu, Douga i Alana zmieniło się nie do poznania po ostatniej wyprawie do Bangkoku. Mają rodziny oraz przyjaciół, na których mogą liczyć w trudnych chwilach.... ( USA 2013)

Reżyseria: Todd Phillips
Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, John Goodman, Melissa McCarthy, Heather Graham
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.324
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Cała komenda żyje wyjątkowym wydarzeniem, chrztem Gai, córeczki Zapałów. Matką chrzestną ma być Alicja i uroczystość musi odbyć się w szpitalu. Tymczasem na odprawie Jaskowska przydziela Zapale i Mazurek rewir innej komendy, ze względu na tamtejsze braki kadrowe. Krzysztof i Julia mają wątpliwości co do pracy na nieznanym terenie. Pierwsze zgłoszenie dotyczy kradzieży samochodu. Mieszkaniec zauważył z okna jak dwóch typów dobiera się do auta na osiedlowym parkingu. Podczas... (Polska 2017)

22:25
Miasto skarbów - odc. 4 Złoto Hunów
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicję przesłuchuje prokurator Lekki: jest arogancki i napastliwy. Proponuje seks za zatuszowanie sprawy. Obydwoje nie wiedzą, że są nagrywani. Z operacyjnego VW policji przysłuchują się rozmowie Szatner i Harny. Szatner zna Lekkiego. Wie, że to kanalia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Helena Ganjalyan, Feliks Szajnert, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Bosak, Norbert Kwiatkowski, Iza Kuna, Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency

Czas: 42min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 07.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Polskie drogi - odc. 1/11 - Misja specjalna
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 1939 r, podchorąży strzelców konnych Władysław Niwiński otrzymuje rozkaz eskortowania do Kamieńca Podolskiego ważnej przesyłki państwowej. W drodze natyka się na polski batalion, którego dowódca jest ranny. (Polska 1977)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Marek Walczewski, Zofia Mrozowska, Aleksander Bardini, Stanisław Zaczyk, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Beata Tyszkiewicz, Leszek Herdegen, Stanisław Mikulski

Czas: 86min.
22:05
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym... (Polska 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
22:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny We wsi pod miastem znaleziono ciało wójta. Kubis dzwoni do Marii, żeby zajęła się tą sprawą razem z Walczakiem. Kryminalni jadą na miejsce, aby rozpocząć śledztwo. Rozpoczynają od rozmowy z sąsiadami. Poznają po kolei motywy, które mogły doprowadzić do tej tragicznej śmierci. Rzekomy romans z nauczycielką jest pierwszym tropem, którym podążają policjanci. We wsi jednak wszyscy milczą W toku śledztwa okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana i w grę wchodzą... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:40
Penelope
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką tej romantycznej opowieści osadzonej we współczesnych realiach jest Penelope Wilhern, pochodząca z zamożnej rodziny. Penelope mimo swej niekwestionowanej urody ma jednak szpecące ją wady. Sprawa sięga wielu pokoleń wstecz... (USA 2006)

Reżyseria: Mark Palansky
Obsada: Christina Ricci, James McAvoy, Richard E. Grant

Czas: 99min.
23:25
Nocny recepcjonista - Odc 7/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jonthanowi udaje się przekazać do Londynu informacje o rzekomym konwoju pomocy humanitarnej, który ma przewieźć broń na teren Syrii. Kiedy Angeli udaje się uruchomić wojskową kontrolę konwoju, okazuje się, że w ciężarówkach jest ziarno i maszyny rolnicze. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 43min.
23:50
Oszukać przeznaczenie II
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katastrofa lotu nr 180 ujawniła prawdę - śmierć nie jest abstrakcyjnym zjawiskiem, ma swoje plany i cele. Clear Rivers (Ali Larter) wie o tym, dlatego ukrywa się w bezpiecznym zaciszu szpitala psychiatrycznego. Kimberly Corman (A.J. Cook) nie chce jednak żyć w strachu i postanawia stawić czoło przeznaczeniu. Kimberly Corman (A.J. Cook) stoi w korku na drodze dojazdowej do autostrady nr 23, gdy nagle ma wizję straszliwego karambolu. Postanawia nie dopuścić do katastrofy i blokuje wjazd na... ( USA 2003)

Reżyseria: David Ellis
Obsada: Ali Larter, A.J. Cook, Michael Landes, Tony Todd, T.C. Carson, Jonathan Cherry
23:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sawicki rano w swoim domu zamiast Moniki znajduje jedynie liścik od niej. Dziewczyna postanowiła odejść i odezwie się do niego, jak tylko będzie mogła. Na komendzie Bruno zwierza się Pilarczyk, iż Monika naprawdę zawróciła mu w głowie. Dla Ewy to raczej bolesne wyznanie. Kubis przychodzi z nowym zadaniem. W ogródku kawiarnianym zostaje zastrzelony producent filmów dla dorosłych. Zabójca podjechał motocyklem i strzelił kilka razy z bliska. Świadkiem morderstwa jest kobieta,... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
00:20
Fala
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film katastroficzny zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Falę zgłoszono do nagrody Oscara w 2015 roku. Akcja rozgrywa się na zachodnim wybrzeżu Norwegii w niewielkiej miejscowości Geiranger, położonej nad jednym z najbardziej malowniczych fiordów. (Norwegia 2015)

Reżyseria: Roar Uthaug
Obsada: Kristoffer Joner, Thomas Bo Larsen, Ane Dahl Torp, Jonas Hoff Oftebro

Czas: 100min.
00:05
Gintrowski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o Przemysławie Gintrowskim. To opowieść o artyście, którego legenda nie przetrwała dziejowej rewolucji, mimo że on sam przyczynił się do jej zwycięstwa. To historia genialnego muzyka, który śpiewając rewolucyjne pieśni, porywał tłumy. (Polska 2015)

Reżyseria: Arkadiusz Bartosiak

Czas: 43min.
00:15
Wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sportowy. Były żołnierz piechoty, Tommy Riordan (Tom Hardy) po 14 latach nieobecności powraca do rodzinnego miasta. Kiedyś tragiczne wydarzenia poróżniły go z ojcem (Nick Nolte) i resztą rodziny, a rany do tej pory nie zostały zabliźnione. Jednak chłopak zwraca się do ojca, eks-alkoholika i eks-trenera, o pomoc w przygotowaniu do startu w turnieju MMA. To wyjątkowy turniej - zwycięzca zgarnie najwyższą nagrodę w historii sportu. Tommy pnie się do góry, wygrywając kolejne brutalne... (USA, 2010)

Reżyseria: OConnor Gavin(1)
Obsada: Edgerton Joel, Frank Grillo, Hardy Tom, Kevin Dunn, Morrison Jennifer, Nolte Nick
00:05
Halo 4: Naprzód do świtu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 2525, trwa kolonizacja kosmosu przez człowieka. Tymczasem grupa kadetów przechodzi szkolenie przygotowujące do tłumienia buntów ludności. Jeden z żołnierzy, Thomas Lasky (Tom Green) zmaga się z poważnymi wątpliwościami co do sensu tej walki i swojego powołania. Nieoczekiwanie dochodzi do inwazji nieznanej rasy kosmitów. Podczas miażdżącego ataku obcych oddział Thomasa zostaje uratowany przez Johna-117 członka legendarnej jednostki SPARTAN-II. John pomaga Thomasowi znaleźć w sobie... (USA, 2013)

Reżyseria: Hendler Stewart
Obsada: Cudmore Daniel, Popplewell Anna, Zurer Ayelet
01:35
Tobruk
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Północna Afryka, lato 1942 roku. Zwycięski pochód wojsk niemiecko - włoskich pod dowództwem sławnego "lisa pustyni", feldmarszałka Erwina Rommla, zagraża brytyjskiemu Egiptowi. Alianci rozpaczliwie poszukują sposobu na powstrzymanie sił Osi. (USA 1967)

Reżyseria: Arthur Hiller
Obsada: Rock Hudson, George Peppard, Nigel Green, Guy Stockwell

Czas: 105min.
01:00
Rączka gotuje - Kogut i kurka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni nie tylko regionalnej. (Polska 2015)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 20min.
01:30
AgroSzansa - odc. 98/6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
01:50
Opowieść z cieniami malarzy prowincjonalnych
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to opowieść z cieniami malarzy. Malarzy z Prowincji. (Polska 2014)


Czas: 24min.
01:50
Uwaga!, odc. 5093
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

01:55
9. miesiąc, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciąg dalszy losów Andżeliki i Krzysztofa. Edward, który wbrew woli córki odnalazł Krzysztofa - ojca swego nienarodzonego wnuka, ciągle nie może uwierzyć w jego zapewnienia, że marzy o dziecku i to Andżelika go porzuciła. Edward chce doprowadzić do konfrontacji córki z Krzysztofem, jednak mieszkanie Andżeliki jest puste, a ona sama zapadła się pod ziemię. Dopiero od Beaty Krzysztof dowiaduje się co się stało… W tym odcinku poznajemy też Majkę i Marcela. Majka miała 19 lat, gdy po kolejnej... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
02:15
Biały aligator
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy Orlean. 3 złodzieje: Milo, jego młodszy brat Dova i Law w czasie napadu niechcący uruchamiają alarm. Uciekają, porzucając łup. Podczas ucieczki zabijają 3 agentów FBI, a Milo zostaje ciężko ranny. Bandyci ukrywają się w barze i biorą zakładników. (Francja, USA 1996)

Reżyseria: Kevin Spacey
Obsada: William Fichtner, Viggo Mortensen, John Spencer, Gary Sinise

Czas: 90min.
02:20
Ginące zawody - odc. 20 Prosimy nie regulować odbiorników
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znajdujemy się w zakładzie usługowym RTV. Właściciel opowiada o swoim zawodzie i życiu. (Polska 2007)


Czas: 13min.
02:35
Regiony z Historią - Gmina Ożarów Mazowiecki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie nieznana często historię gminy Ożarów Mazowiecki. Poznajemy dwór w Pilaszkowie, w którym stacjonował sztab generała Jana Henryka Dąbrowskiego i w którym podczas Insurekcji Kościuszkowskiej gościli książę Józef Poniatowski i Józef Wybicki. (Polska 2014)


Czas: 14min.
02:10
Moc Magii, odc. 274/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:30
Zagadka Hotelu Grand - odc. 61 (seria III, odc. 19)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
03:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:00
Astronarium - (6) - "Aktywność słoneczna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 6 "Aktywnośc słoneczna". Tym razem pokażemy badania Słońca, jakie prowadzą polscy astronomowie, m.in. największy na świecie koronograf w Białkowie oraz badania satelitarne Słońca prowadzone od dawna przez naukowców z Wrocławia. (Polska 2015)


Czas: 22min.
03:35
Gintrowski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o Przemysławie Gintrowskim. To opowieść o artyście, którego legenda nie przetrwała dziejowej rewolucji, mimo że on sam przyczynił się do jej zwycięstwa. To historia genialnego muzyka, który śpiewając rewolucyjne pieśni, porywał tłumy. (Polska 2015)

Reżyseria: Arkadiusz Bartosiak

Czas: 43min.
03:15
Tajemnice losu, odc.2815
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:30
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.640
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Życie lalki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie teatralnej lalki od kuchni. Na kanwie tej historii opowieść o teatrze, jakiego widz nie zna. Główny bohater: Teatr Animacji w Poznaniu. Pracownia, kawałek obrabianego drewna, dłuto, młotek. (Polska 2015)


Czas: 14min.
04:45
AgroMoc odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.857
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Strefa zdrowia odc. 3
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3833
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.861
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info