Program dla 2017-10-08 od do
19.10 20.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Galeria - odc. 77
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam nadal się ukrywa, pracuje na czarno w warsztacie samochodowym. Woydatt naciska na Jerzego, żeby go zlokalizował. Jerzy wykrada Karolinie telefon i dowiaduje się, że młodzi romansują ze sobą. Na wieść o tymWoydatt wpada we wściekłość. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:45
AgroMoc odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:10
Klan - odc. 3175
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia z Grażynką po zaleceniach sanepidu wybierają się do sprzątania preclowi, tymczasem w drzwiach staje Maciek z Martyną. Michał postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie pokrewieństwa ojca i Dominiki. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Daniel Zawadzki, Barbara Bursztynowicz, Agnieszka Ejsmond, Izabela Trojanowska, Zbigniew Borek, Jan Piechociński, Marek Lewandowski

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3176
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W preclowni odbywa się kolejna kontrola sanepidu. Tym razem urzędnicy nie stwierdzają żadnych nieprawidłowości. Jerzy umawia się z Dominiką w komisie samochodowym. Tak jak obiecał, dokłada jej określoną kwotę, aby mogła kupić lepsze auto. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Piotr Swend, Natalia Antoszczak, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Daniel Zawadzki, Magdalena Wójcik, Tomasz Stockinger

Czas: 22min.
05:50
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Strefa zdrowia odc. 3
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3833
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5093
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.861
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (359)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 26min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 223
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:55
Bądźcie świadkami miłosierdzia - koncert - skrót
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrót koncertu Dnia Papieskiego z 2016r. Eksplozja radości, śpiewu i wiary. Gwiazdy polskiej muzyki śpiewają największe przeboje muzyki religijnej. Na repertuar koncertu składają się pieśni, które są wykonywane na uroczystościach religijnych. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 57min.
06:00
Podróże z historią - odc. 27 Jedyne takie miasto
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakie tajemnice skrywa współczesny Lwów? Czy znajdziemy w nim ślady polskiej przeszłości? Radosław Kotarski w swojej podróży na dawne, wschodnie rubieże Rzeczpospolitej dociera do miejsc na co dzień niedostępnych lub pomijanych przez przewodników. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 26min.
06:35
M jak miłość - odc. 1318
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga i Piotr namawiają Magdę, by jednak przyjęła mieszkanie, które chce oddać jej Olek. Aneta otwarcie rywalkę atakuje i zarzuca Chodakowskiej, że chce byłego męża oskubać z kasy. Magda wciąż flirtuje z Budzyńskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Joanna Sydor - Teresa, Krystian Wieczorek - Andrzej, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Andrzej Precigs - Ojciec Kingi, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Franek Przanowski - Maciek, Zbigniew Waleryś - Stefan, Teresa Lipowska - Barbara

Czas: 45min.
06:15
Posmakuj Opolskiego - odc. 06 Nasze przetwory z egzotyczną nutą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na długie, zimowe wieczory najlepsze są domowe przetwory. (Polska 2015)


Czas: 15min.
06:30
Jak to działa - odc. 75 Tunele aerodynamiczne
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznamy różne rodzaje tuneli aerodynamicznych i ich rozmaite zastosowania. Będzie także mowa o fascynujących konstrukcjach służących do badania właściwości aerodynamicznych pojazdów, samolotów, a nawet budynków. (Polska 2014)


Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Strach ma wielkie kły: Halloween
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się do programu, zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej w lesie i strzeżonej przez... (Wielka Brytania, 2013)

07:35
Barwy szczęścia - odc. 1710
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
07:00
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
07:20
Nożem i widelcem - odc. 170 - Pierś z kurczaka w aromatycznym, jesiennym sosie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:35
Magnificat - wiersze Karola Wojtyły
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż poświęcony poezji Karola Wojtyły (Polska 1999)


Czas: 24min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 32/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:00
Przygody Kota w butach, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 24min.
08:35
Ziarno - Św. Jan Paweł II
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:10
Barwy szczęścia - odc. 1711
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Turkowski informuje Elżbietę, Piotra i Artura o znalezieniu auta porywacza nad rzeką, co zdaniem policyjnych ekspertów sporządzających profile psychologiczne sprawców może świadczyć o zabójstwie Marty. Żeleńska obwinia o wszystko zięcia. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Marzena Trybała, Piotr Jankowski, Helena Englert, Jacek Rozenek, Małgorzata Potocka, Sławomira Łozińska, Anna Gornostaj, Filip Kosior, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
08:40
Barwy szczęścia - odc. 1712
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek tłumaczy się przed Różą z powodu sprzedaży mieszkania, mówi, że nie miało to nic wspólnego z finansowaniem leczenia Władka. Iwona i Aleksander dowiadują się, że Izba Lekarska odrzuciła ich skargę dotyczącą fałszowania przez Szeląga okresowych badań. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Anna Gornostaj, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Anita Jańcia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Karolina Porcari

Czas: 24min.
08:05
Polska zza siódmej miedzy odc. 6
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów przypominający twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 37min.
08:45
Ujście Warty jesienią
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyroda przygotowuje się do zimowego snu, odlatują ptaki. Jesień w Parku Narodowym Ujście Warty. (Polska 2015)


Czas: 6min.
08:55
Pogoda - 08.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
             Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
            Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 39/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1015
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

09:10
Biblia - Jezus, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Nocującemu na pustyni Jezusowi śni się wojna światowa, która będzie mieć miejsce niemal dwa tysiące lat później... (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Robert Young
Obsada: Jeremy Sisto, Jacqueline Bisset, Luca Zingaretti, Debora Messing

Czas: 45min.
09:15
Barwy szczęścia - odc. 1713
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek wpada w Feel Good na Julitę. Nie patrzy na nią, ale po spotkaniu cały czas o niej myśli. Gdy Kamila przynosi mu do domu kolację, próbuje ją poderwać. Natalia wybiera się na urodziny Klemensa bez Macieja, który w tym czasie opiekuje się córką. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Filip Kosior, Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk, Marianna Kowalewska, Maria Dejmek, Sebastian Perdek, Mikołaj Krawczyk, Adam Szczyszczaj, Jacek Kałucki, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
09:45
Barwy szczęścia - odc. 1714
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wspólnym wieczorze z Oliwerem Natalia ma mętlik w głowie i nie wspomina Wilkowi, że finał imprezy spędziła w ramionach byłego partnera. Wkrótce Jakubczyk zjawia się w agencji, by walczyć o uczucia Zwoleńskiej. Siostra Nawrota oskarża Aldonę o chciwość. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Mikołaj Krawczyk, Adrianna Biedrzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Michał Rolnicki, Kacper Krupski

Czas: 24min.
09:05
Habemus Papam
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film składa się z wywiadów z ludźmi bliskimi kardynałowi Karolowi Wojtyle z okresu przed jego wyborem na Stolicę Piotrową. Występujące osoby, wśród których znajdują sie duchowni i świeccy przyjaciele i współpracownicy metropolity krakowskiego. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Woldan

Czas: 46min.
09:15
Lilo i Stitch
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja ze studia Disneya. W wspaniałej scenerii egzotycznych wysp hawajskich, Lilo - samotna mała dziewczynka marzy by poznać prawdziwego przyjaciela. Spotyka Sticha. Lilo nie zdaje sobie sprawy, że wyglądający jak dziwny piesek Stich jest w rzeczywistości niebezpiecznym efektem eksperymentu genetycznego, który zbiegł na Ziemię ze swej macierzystej, odległej planety. Dzięki niezachwianej wierze Lilo w potęgę miłości i rodziny, Stich, który początkowo traktował dziewczynkę, jako sposób na... (USA, 2002)

Reżyseria: DeBlois Dean(1), Sanders Chris(2)
09:00
Skrzaty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na skutek czaru rzuconego przez skrzaty Joe Back traci ukochaną. Aby ją odzyskać musi dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczych skrzatach i naprawić swój zły uczynek z przeszłości   Dla małoletnich od lat 7 (Kanada, 2015)

Reżyseria: O'Reilly Sean Patrick
Obsada: Paxton Bill, PenaVega Alexa, Plummer Christopher
10:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium św. Jana Pawła II
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 109min.
10:20
Ukryte skarby - Najpiękniejsze konie, biskupi zamek i tajemnica polskiego Homera...
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem zapraszamy do Janowa Podlaskiego, w którym skarbem są nie tylko konie. (Polska 2017)


Czas: 22min.
10:50
Rodzinne oglądanie - 300 milionów lat - Ziemia człowieka - odc. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
300 milionów lat obejmuje okres kształtowania się europejskiego kontynentu: od karbonu do dziś. Podczas tego długiego okresu, Europa podróżowała pomiędzy różnymi strefami klimatycznymi, była przemieniana przez różne żywioły i kolizje z kontynentami. (Niemcy 2016)


Czas: 51min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:35
Galileo, odc.639
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA W 5 DNI Wraz z dwójką poliglotów sprawdzimy, czy jest możliwe nauczenie się nowego języka obcego w zaledwie 5 dni. Na warsztat weźmiemy j. duński. TALERZE Z LIŚCI Tajniki produkcji ekologicznych talerzy, wykonywanych ze specjalnie spreparowanych liści. PRZEDSZKOLE NA TAJWANIE W tym przedszkolu liczy się przede wszystkim żelazna dyscyplina, a zabawy przypominają bardziej żołnierskie ćwiczenia. Dlaczego rodzice decydują się wysłać swoje dzieci do takiej placówki?... (Polska 2017)

11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
11:55
Makłowicz w podróży - Morawy - Beskid i doliny
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rożnow pod Radhoszczem w Beskidach to miejsce znane z tradycji kultury wołoskich pasterzy, którzy migrując wzdłuż Karpat, dotarli na Morawy. Ich szlakiem podąża Makłowicz. Jak każdy turysta zagląda do karczmy, gdzie odnajduje smaki znane też na Podhalu. (Polska 2014)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:15
Jak to działa - odc. 77 Drukarstwo
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cywilizacyjny postęp, rozwój nauki i sztuki nie byłyby możliwe, gdyby nie jeden genialny wynalazek, uważany przez wielu za najważniejszy w historii. Protoplasta internetu - druk. Po Europie zaczęły krążyć książki, dotąd dostępne tylko dla nielicznych. (Polska 2014)


Czas: 25min.
11:50
Pod Tatrami - Pępek Świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne Pępek Świata. Joy Ride Night Downhill. Moje Zakopane Piotr Pustelnik (Polska 2017)


Czas: 7min.
11:05
Poszukiwacze zaginionej arki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/przygodowy. Jeden z największych przebojów w historii kina, a zarazem jeden z najlepszych filmów rozrywkowych w dorobku Stevena Spielberga. Pierwsza część znanego cyklu filmów o przygodach archeologa Indiany Jonesa (Harrison Ford). Doktor Jones jest uniwersyteckim wykładowcą, łączącym pracę naukową z licznymi ekspedycjami badawczymi. Jego poprzednia wyprawa zakończyła się fiaskiem - cenny skarb wpadł w ręce Belloqa (Paul Freeman) - pracującego dla nazistów rywala amerykańskiego... (1981)

11:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 5/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 820
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:35
Galileo, odc.640
Godziny emisji
Rozwiń opis
PODWODNA RESTAURACJA Pierwsza tego typu restauracja na świecie. Do podwodnej kapsuły jedzenie podają nie kelnerzy, a płetwonurkowie. PO CO W SAMOLOTOWYM OKNIE MAŁY OTWÓR? W cyklu dziwnych, ale jakże ważnych pytań – to, dotyczące małego otworu w okienku samolotowym. Po co w zasadzie jest? WALKCAR – JEŻDZĄCA DESKA Wygląda jak laptop i jest podobnych rozmiarów. Podobno sprawi, że ludzie przestaną po mieście chodzić pieszo. Sprawdzimy to. ILE OWOCU JEST W OWOCU Dlaczego jabłko udaje borówkę, a... (Polska 2017)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:40
BBC w Jedynce - Atlantyk. Z nieba do piekła
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzyczęściowy dokument BBC Worldwide o Oceanie Atlantyckim. Historie o tym akwenie pozwolą odkryć jego tajemnice: od mrocznych głębin, aż po wybrzeża i niezwykłe wyspy... (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Dan Rees

Czas: 51min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (4)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powraca talent show, a w nim nowa prowadząca, nowy juror, wnętrze, uczestnicy i zupełnie nowe konkurencje. Przez 10 tygodni 12 najlepszych cukierników amatorów z całej Polski rywalizuje o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz o nagrodę. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 56min.
12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:10
Diagnoza, odc. 5/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artman mówi Annie, że może wyjść ze szpitala. Nowak prosi go o jeden dzień zwłoki, musi znaleźć pracę i mieszkanie. Z pomocą przychodzi Wanda Jureczko - proponuje, że porozmawia z ordynator o zatrudnieniu Anny, jako pomocy salowej. Michał Wolski odwiedza chorą matkę w domu opieki u Sióstr Zakonnych. Udaje mu się też zorganizować tam Annie nocleg. Podczas jego wizyty w ośrodku dochodzi do zaskakującego wypadku. Danusia, z wbitymi w brzuch nożyczkami, zostaje zabrana przez Michała do szpitala.... (Polska)

12:45
Rekin i Lava
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czasami najwspanialszych superbohaterów można spotkać we własnych marzeniach. Przekonuje się o tym zagubiony jedenastolatek, Max, który w świat wyobraźni ucieka przed codziennymi problemami domowymi i szkolnymi. Kiedy Max uświadamia sobie, że niesamowici bohaterowie, wspaniałe przygody i niezwykłe moce z jego marzeń mogą być o wiele bardziej realne niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, jego życie całkowicie się odmienia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2005)

Reżyseria: Rodriguez Robert
Obsada: Boyd Cayden, Davis Kristin, Lopez George
13:45
Poldark - Wichry losu - odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści Winstona Grahama. Kornwalia, koniec XVIII wieku. Ross Poldark powraca z amerykańskiej wojny do Anglii. Rodzina i przyjaciele myśleli, że zginął. Jego ukochana jest zaręczona z jego kuzynem, ojciec nie żyje, a posiadłość jest zrujnowana. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Ed Bazalgette
Obsada: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Farthing, Kyle Soller

Czas: 58min.
13:40
Bake off - Ale przepis - (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:05
Mój dom w Wadowicach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia domu, w którym urodził się Karol Wojtyła. W programie m.in. historia budynku i miasta. Wspomnienia kolegów Karola Wojtyły: Haliny Kwiatkowskiej i Eugenisza Mroza i prezentacja nowego oblicza Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II. (Polska 2014)


Czas: 23min.
13:30
Pogoda - 08.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:35
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
13:45
Epoka lodowcowa : Wędrówka kontynentów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część przebojowej animacji. Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem światu zagraża wędrówka kontynentów, którą jak zwykle wywołuje Scrat, goniący za upragnionym żołędziem. Brzoskwinka, córka Mańka i Eli, wkracza w wiek dojrzewania. Jej kłótnię z ojcem przerywa kontynentalny kataklizm. Rodzina zostaje rozdzielona. Maniek, Diego i Sid zostają wyrzuceni na środek właśnie tworzącego się oceanu. Na krze została też szalona babka Sida. Podczas próby powrotu do domu przyjaciele... (USA, 2012)

Reżyseria: Martino Steve(1)
Obsada: Mike Thurmeier
13:10
Druga szansa, sez. 4, odc. 4/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Ola niepokoją się ostatnimi wydarzeniami, w jakie zostały wplątane pomagając Piotrowi. Czy w związku ze skandalem w Bazie nie ucierpi reputacja ich agencji i jej gwiazd? Ola jest pełna złych przeczuć, ale Monika próbuje zachować spokój i działać przeciw kryzysowo. Na spotkanie w agencji przychodzi ich największa gwiazda – Sara Deymer. Sara oznajmia swoim agentkom, że chce wziąć udział w nowym reality show „Sara Daymer – intymnie”. W kontrowersyjnym show ma wystąpić razem ze swoim... (Polska)

14:55
The Wall. Wygraj marzenia - /3/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek teleturnieju to występ jednej, wyjątkowej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej... (Polska 2017)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2396
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Koło fortuny - odc. 25 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
14:15
Habemus Papam
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film składa się z wywiadów z ludźmi bliskimi kardynałowi Karolowi Wojtyle z okresu przed jego wyborem na Stolicę Piotrową. Występujące osoby, wśród których znajdują sie duchowni i świeccy przyjaciele i współpracownicy metropolity krakowskiego. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Woldan

Czas: 46min.
14:10
Mam talent, sez. 10, odc. 5/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent”... (Polska)

14:40
Mit
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jack (Jackie Chan) jest archeologiem, któremu od miesięcy śni się piękna starożytna księżniczka i on sam jako generał cesarskiej armii. Namówiony przez przyjaciela naukowca, wybiera się na wyprawę, na której zbadać mają tajemnicę lewitującego mędrca. Przy okazji odkryją kilka innych sekretów. Przygodowe widowisko akcji toczące się we współczesnym świecie i w starożytnym królestwie Dasaru, wypełnione doskonałymi scenami walki, piękną scenografią i kostiumami.   Dla małoletnich od lat 12 (Chiny, Hongkong, 2005)

Reżyseria: Tong Stanley
Obsada: Chan Jackie, Shao Bing, Yao Weixing
15:50 Na żywo
Idźmy naprzód z nadzieją - XVII Dzień Papieski - koncert
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert XVII Dnia Papieskiego rozbrzmiewać będzie w murach Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Hasło tego dnia brzmi: "Idźmy naprzód z nadzieją"... (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 55min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 680 Jestem jaki jestem
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Konica świętuje w szpitalu 40. urodziny. Latoszek kolejny raz odwiedza klub go - go, gdzie pracuje Sara tancerka, którą niedawno uratował. Gdy dziewczyna go całuje, niechcący połyka jej kolczyk. Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na omdlenia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Robert Koszucki - Konica, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Katarzyna Bujakiewicz

Czas: 48min.
15:05
Śladami Jana Pawła II - Papież prawdy i miłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży dokumentalnych o wszystkich pielgrzymkach Jana Pawła II do Polski. W każdym odcinku zdjęcia archiwalne, wypowiedzi papieża i wspomnienia uczestników tych wydarzeń. Papież filozof, papież mistyk, papież apostoł miłosierdzia. (Polska 2006)


Czas: 25min.
15:35
Jan Paweł II - Ścieżkami Świętości - rozmowa 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fragmenty rozmów z reportażu "Jan Paweł II - ścieżkami świętości". (Polska 2014)


Czas: 5min.
15:40
Jan Paweł II - Ścieżkami Świętości - rozmowa 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
fragmenty rozmów z reportażu "Jan Paweł II - ścieżkami świętości". (Polska 2014)


Czas: 6min.
15:55
Polskie drogi - odc. 1/11 - Misja specjalna
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 1939 r, podchorąży strzelców konnych Władysław Niwiński otrzymuje rozkaz eskortowania do Kamieńca Podolskiego ważnej przesyłki państwowej. W drodze natyka się na polski batalion, którego dowódca jest ranny. (Polska 1977)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Marek Walczewski, Zofia Mrozowska, Aleksander Bardini, Stanisław Zaczyk, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Beata Tyszkiewicz, Leszek Herdegen, Stanisław Mikulski

Czas: 86min.
15:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym... (Polska 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
15:55
Potwory i spółka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna znakomita animacja w koprodukcji wytwórni Pixar i Disney. Monstropolis to miasto zamieszkałe przez wszelkiej maści potwory. W samym centrum znajduje się wielka fabryka, której celem jest zasilanie miasta energią pochodzącą z krzyku przerażonych dzieci. Okazuje się jednak, że potwory nie są wcale takie straszne, jak je malują - wręcz przeciwnie - są niezmiernie sympatyczne, a najbardziej boją się... właśnie dzieci. O tym wszystkim przekona się wkrótce mała dziewczynka imieniem Boo,... ( USA 2001)

Reżyseria: Pete Docter, Lee Unkrich, David Silverman
Obsada: John Goodman, Billy Crystal, Mary Gibbs, Steve Buscemi, James Coburn
16:20
The Voice of Poland - Bitwa (11)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 82min.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 122 (seria X odc. 5) - Śmiertelne złoto
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 5 Starszy mężczyzna zostaje zastrzelony w swoim samochodzie w centrum Łodzi. Sprawa wygląda na porachunki mafijne. Po przeszukaniu mieszkania ofiary okazuje się, że był on samotnym, dobrze sytuowanym emerytem... (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Magdalena Walach, Janusz Chabior, Leszek Zduń, Wojciech Brzeziński, Pola Figurska, Renata Dancewicz

Czas: 41min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:30
Studio Sport
Godziny emisji
17:45 Na żywo
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 mecz: Polska - Czarnogóra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatnim krokiem w drodze na Mundial w Rosji, będzie spotkanie z Czarnogórą. Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie, który jak dotąd jest dla naszej reprezentacji bardzo szczęśliwy. Ostatni raz reprezentacja przegrała tam w marcu 2014 roku ze Szkocją. W marcu tego roku pokonaliśmy w Podgoricy Czarnogórców 2:1, po bramkach Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka. Kibice i piłkarze z pewnością nie mieliby nic przeciwko powtórzeniu tego wyniku i fecie na Stadionie Narodowym po...

17:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:15
Parasol bezpieczeństwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna z Martinem Lawrencem i Stevem Zahnem w rolach głównych. Hank Rafferty (Zahn) zostaje oskarżony o pobicie czarnoskórego kolegi Earla Montgomery'ego (Lawrence) i wyrzucony z pracy w policji. Okazuje się jednak, że pobicie nie miało miejsca, a Rafferty'ego oskarżono niesłusznie. Aby wyjaśnić całą sytuację, Hank wraz z rzekomą ofiarą, musi stawić czoła niebezpiecznym przestępcom...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Martin Lawrence, Steve Zahn, Eric Roberts, Bill Duke, Busfield Timothy, Colm Feore, Lee Robinne
18:40
Jaka to melodia? - odc. 3627
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Pod wspólnym niebem - odc. 4 Podgląd
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Intryga miłosna jest coraz bardziej zagmatwana. Bartek wywiódł w pole Romana, wysyłając Julii jego zdjęcie jako swoje. Awaria prądu uniemożliwia odkrycie intrygi przez Julię. Pod pretekstem naprawy zasilania w lofcie Kapuleckich mają być założone kamery. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 27min.
18:00
Drzewo marzeń, odc. 6/9
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
19:00
Fakty, odc. 7221
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7204
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7201
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5094
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.641
Godziny emisji
Rozwiń opis
641 MINI CIASTECZKA Czy makaron z kurczakiem może smakować truskawkami? Tak, jeśli wyszedł spod ręki Japonki, która wszystkie potrawy potrafi zamienić w łakocie. JAK POWSTAJĄ WITAMINY? Jak w przemyśle farmaceutycznym wytwarza się witaminy. Sprawdzimy, czy np. witamina C pozyskiwana jest z pomarańczy? TEST SZYBEK OCHRONNYCH Jak uchronić szybkę swojego telefonu przed upadkiem? Z pomocą przychodzi nam nano-technologia i specjalne nano-kropelki. Sprawdzimy ich skuteczność. GWIAZDA REAKCJI... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:05
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 18 (seria II odc. 5) - Anna Karenina
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wezwane do nieprzytomnej Uljany pogotowie zawozi ją na SOR. Przyjaciółki wciąż nie wiedzą, że za jej omdleniem stoi Denis, który postanowił odwiedzić matkę Nastki w Warszawie i między innymi poinformować ją, że córka mieszka teraz z nim. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk 86, 2%, Adam Wojtyszko 12, 2%, Maciej Wojtyszko 1, 6%
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Stelmaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
20:05
Fala
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film katastroficzny zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Falę zgłoszono do nagrody Oscara w 2015 roku. Akcja rozgrywa się na zachodnim wybrzeżu Norwegii w niewielkiej miejscowości Geiranger, położonej nad jednym z najbardziej malowniczych fiordów. (Norwegia 2015)

Reżyseria: Roar Uthaug
Obsada: Kristoffer Joner, Thomas Bo Larsen, Ane Dahl Torp, Jonas Hoff Oftebro

Czas: 100min.
20:05
Studio Sport
Godziny emisji
20:10
W rytmie serca, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Zych spotyka się ze swoim byłym szwagrem - Bogdanem, który kilka ostatnich lat spędził w więzieniu. Okazuje się, że mężczyzna wyszedł na wolność, bo jest śmiertelnie chory. I prosi lekarza, by pomógł mu w ostatnich miesiącach życia… Pacjentką Adama zostaje za to Małgorzata – nauczycielka z lokalnej szkoły, która nagle traci przytomność w trakcie lekcji. Tymczasem Maria wyznaje w końcu bliskim prawdę o swoim romansie z doktorem Żmudą… A jej syn i narzeczony są w szoku.   Dla małoletnich... (Polska, 2017)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Polk Piotr, Fronczewski Piotr, Foremniak Małgorzata, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Zamachowski Zbigniew, Widawska Daria
20:00
MasterChef, sez. 6, odc. 5/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczne jury, magia smaków i wielkie emocje – to znaki rozpoznawcze tego programu. Nic więc dziwnego, że od ponad pięciu lat „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Nadchodząca jesień zapowiada się niezwykle zaskakująco. Dopracowane w najmniejszym szczególe potrawy, wyjątkowi goście oraz dalekie kulinarne podróże. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek… W tym sezonie Magda Gessler i Michel Moran przygotują dla uczestników także...

20:00
Terrorysta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny. Kiedy policjant Ray Nettles (Sizemore) traci swojego partnera, chce za wszelką cenę wziąć udział w śledztwie, mającym wykryć sprawcę. Okazuje się, że zabójcą jest psychopatyczny Alex Swan (Hooper), konstruktor bomb, dzięki którym terroryzuje miasto. Ray wzywa na pomoc oddział saperów, którego dowódca, Frank Glass (Steven Seagal) ma osobiste porachunki z przestępcą. Zaczyna się pełna napięcia rozgrywka, w której stawką jest życie niewinnych mieszkańców…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2001)

Reżyseria: Albert Pyun
Obsada: Hopper Dennis, Sizemore Tom, Steven Seagal
21:10
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 5
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku potencjalni życiowi partnerzy Małgorzaty, Karola, Piotra, Zbigniewa i Mikołaja zaczynają gruntownie poznawać życie rolników. Jak wygląda spotkanie z codziennością na wsi? Czy goście potrafią pomóc w pracach gospodarskich, zadbać o dom? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 46min.
21:15
Kabaret na żywo odc.24 Kabaret Młodych Panów i Ani Mru Mru
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych... (Polska 2017)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:35
300: Początek imperium
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:10
Zakochana Jedynka - Ja cię kocham, a ty z nim
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Całe życie wdowca Dana Burnsa koncentruje się głównie na opiece nad trzema niesfornymi córkami oraz na pracy dla lokalnej gazety. Dan redaguje w piśmie rubrykę z poradami dla samotnych rodziców, głównie bazując na własnych doświadczeniach. (USA 2007)

Reżyseria: Peter Hedges
Obsada: Steve Carrell, Juliette Binoche, Dane Cook, Emily Blunt, Dianne Wiest

Czas: 93min.
22:05
Kino bez granic - Batalion
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rosja wiosną 1917 r. , od trzech lat trwa I wojna światowa. Rewolucja lutowa trwale obaliła monarchię w Rosji. Władzę sprawuje teraz Rząd Tymczasowy, którego premierem jest Aleksandr Kiereński... (Rosja 2015)

Reżyseria: Dmitrij Meszkijew
Obsada: Marat Baszarow, Marija Kożewnikowa, Marija Aronowa, Irina Rachmanowa

Czas: 123min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 08.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Wojna domowa - odc. 6/15 - Trójka klasowa
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władze szkolne wydają zarządzenie, że młodzieży nie wolno wieczorem przebywać na ulicy bez opieki dorosłych. Rodzice tworzą trzyosobowe zespoły, które odprowadzają pociechy ze spotkań do domu. Do trójek klasowych dołącza wujostwo Anuli. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Józef Nowak

Czas: 24min.
22:55
Białowieska Kolejka Leśna. Stacja Hajnówka.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia i dzień dzisiejszy Białowieskiej Kolejki Leśnej. Pierwsze torowiska kolejek leśnych w Puszczy Białowieskiej zostały ułożone przez Niemców w czasie I wojny światowej... (Polska 2017)


Czas: 26min.
22:00
Mecenas Lena Barska, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rano, kiedy Lena śpieszy się do pracy, Jurek pojawia się z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony - ale za to wyjątkowo efektowny - prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna w tym gronie stąpa po ziemi i przeczuwa skutki genialnego pomysłu eks-męża. Jednak, zamiast cierpliwie perswadować, postanawia sprawić, by Jurek też odczuł je na własnej skórze. Na efekty nie musi długo czekać, ale rozwój wypadków przerasta jej... (Polska 2017)

Obsada: Andrzej Pieńko, Izabella Bukowska, Jakub Dyniewicz, Ludmiła Warzecha, Marta Termena, Natalia Idzikiewicz, Piotr Wiszniowski
23:55
Mumia powraca
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1935. Ciąg nieprzewidzianych wypadków sprawia, że zabalsamowane ciało Imhotepa powraca do życia w statecznych salach British Museum. Imhotep - Mumia nie daje za wygraną i gotowy jest zrobić wszystko, aby zapewnić sobie nieśmiertelność. (USA 2001)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Arnold Vosloo, Freddie Boath

Czas: 124min.
23:25
Pod Tatrami - Pępek Świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne Pępek Świata. Joy Ride Night Downhill. Moje Zakopane Piotr Pustelnik (Polska 2017)


Czas: 7min.
23:35
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
23:55
Polska zza siódmej miedzy odc. 6
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów przypominający twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 37min.
23:15
Drapieżnik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller kryminalny. Znany z brutalnego traktowania podejrzanych Erroll Babbage (Richard Gere), funkcjonariusz Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego, szkoli młodą stażystkę w tropieniu przestępstw na tle seksualnym. W ich ręce wpada sprawa zaginionej dziewczyny. Erroll przypuszcza że stała się ona ofiarą gwałtu, a nawet morderstwa, którego sprawcą jest jeden z jego podopiecznych. Na rozwiązanie zagadki pozostaje coraz mniej czasu...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2007)

Reżyseria: Lau Wai-keung
Obsada: Gere Richard, Danes Claire, Avril Lavigne, Sams Russell, Strickland KaDee, Wise Ray
23:45
Mad Max: Na drodze gniewu
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Braterstwo broni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. Opowieść o dwóch braciach - szewcu Jin-tae, ciężko pracującym, by zapewnić godziwy start i naukę w college’u młodszemu Jin-seokowi. Wszystkie ich nadzieje i marzenia zostają pogrzebane, gdy obaj zostają zmuszeni do wzięcia udziału w wojnie, którą potępiają. Daleko od domu i rodziny, Jin-tae przysięga chronić Jin-seoka nie bacząc na niebezpieczeństwo i ... cenę. W gorącym ogniu walki, daje o sobie znać przeznaczenie, poddając łączące ich więzy, wiarę, miłość i zaufanie coraz... (2004)

Reżyseria: Kang Je-gyu
Obsada: Jang Dong-gun, Won Bin, Kong Hyeong-jin, Lee Eun-ju, Lee Yeong-ran
00:20
Piąta pora roku
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydawałoby się, że protagonistów filmu dzieli wszystko: wywodzą się z różnych środowisk, cenią inne wartości, różnią ich nawet doświadczenia życiowe. Bohaterowie filmu to Witek i Barbara. On jest z zawodu kierowcą, ona to emerytowana nauczycielka muzyki. (Polska 2012)

Reżyseria: Jerzy Domaradzki
Obsada: Ewa Wiśniewska, Marian Dziędziel, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota, Agnieszka Mandat, Natalia Rybicka

Czas: 95min.
00:35
Ujście Warty jesienią
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyroda przygotowuje się do zimowego snu, odlatują ptaki. Jesień w Parku Narodowym Ujście Warty. (Polska 2015)


Czas: 6min.
00:50
Nożem i widelcem - odc. 170 - Pierś z kurczaka w aromatycznym, jesiennym sosie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
01:05
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
01:45
Habemus Papam
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film składa się z wywiadów z ludźmi bliskimi kardynałowi Karolowi Wojtyle z okresu przed jego wyborem na Stolicę Piotrową. Występujące osoby, wśród których znajdują sie duchowni i świeccy przyjaciele i współpracownicy metropolity krakowskiego. (Polska 2004)

Reżyseria: Paweł Woldan

Czas: 46min.
01:25
Marsjanin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sci-fi. Nominowana do Oscara 2016 w aż siedmiu kategoriach superprodukcja w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta ("Obcy - 8. Pasażer Nostromo", "Gladiator"). W roli głównej Matt Damon ("Infiltracja", "Tożsamość Bourne'a"), a w obsadzie również Jessica Chastain ("Interstellar", "Wróg numer jeden"), Jeff Daniels ("Głupi i głupszy", "Newsroom") oraz Sean Bean ("Gra o tron", "Władca... (USA, Wielka Brytania, 2015)

Obsada: Jeff Daniels, Jessica Chastain, Kate Mara, Kristen Wiig, Matt Damon, Michael Pena, Sean Bean
02:20
Jaka to melodia? - odc. 3627
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 40min.
02:10
Nocne Graffiti
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o eks - spadochroniarzu Marku Kossocie, który ma kłopoty z bratanicą Moniką. Dziewczyna jest narkomanką. Na dodatek zakochaną w Koksie - dilerze, dostarczającym jej "prochy". Kossot spotyka się z Koksem i próbuje przemówić mu do rozsądku. (Polska 1997)

Reżyseria: Maciej Dutkiewicz
Obsada: Marek Kondrat, Katarzyna Skrzynecka, Kasia Kowalska, Robert Janowski, Tomasz Dedek

Czas: 94min.
02:40
Śladami Jana Pawła II - Papież prawdy i miłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży dokumentalnych o wszystkich pielgrzymkach Jana Pawła II do Polski. W każdym odcinku zdjęcia archiwalne, wypowiedzi papieża i wspomnienia uczestników tych wydarzeń. Papież filozof, papież mistyk, papież apostoł miłosierdzia. (Polska 2006)


Czas: 25min.
02:15
Uwaga!, odc. 5094
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35
Moc Magii, odc. 275/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
STOP Drogówka, odc.160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

03:10
Biblia - Jezus, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Nocującemu na pustyni Jezusowi śni się wojna światowa, która będzie mieć miejsce niemal dwa tysiące lat później... (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Robert Young
Obsada: Jeremy Sisto, Jacqueline Bisset, Luca Zingaretti, Debora Messing

Czas: 45min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:05
Jan Paweł II - Ścieżkami Świętości - rozmowa 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fragmenty rozmów z reportażu "Jan Paweł II - ścieżkami świętości". (Polska 2014)


Czas: 5min.
03:10
Jan Paweł II - Ścieżkami Świętości - rozmowa 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
fragmenty rozmów z reportażu "Jan Paweł II - ścieżkami świętości". (Polska 2014)


Czas: 6min.
03:20
Ostatni smolarz na Roztoczu
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roztocze Wschodnie. Okolice Narola. U podnóża Wielkiego Działu, najwyższego wzniesienia Roztocza dymią retorty węglarzy. Zbigniew Wolańczyk i jego pracownicy to już ostatni, co wypalają węgiel drzewny na północ od Bieszczad i Beskidu Niskiego. (Polska 2007)


Czas: 16min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.641
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:35
Mój dom w Wadowicach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia domu, w którym urodził się Karol Wojtyła. W programie m.in. historia budynku i miasta. Wspomnienia kolegów Karola Wojtyły: Haliny Kwiatkowskiej i Eugenisza Mroza i prezentacja nowego oblicza Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II. (Polska 2014)


Czas: 23min.
04:30
KABARETY
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.858
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
05:45
Magnificat - wiersze Karola Wojtyły
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż poświęcony poezji Karola Wojtyły (Polska 1999)


Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3834
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.862
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info