Program dla 2017-10-09 od do
22.10 23.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:35
Mój dom w Wadowicach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia domu, w którym urodził się Karol Wojtyła. W programie m.in. historia budynku i miasta. Wspomnienia kolegów Karola Wojtyły: Haliny Kwiatkowskiej i Eugenisza Mroza i prezentacja nowego oblicza Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II. (Polska 2014)


Czas: 23min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3626
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
05:45
Magnificat - wiersze Karola Wojtyły
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż poświęcony poezji Karola Wojtyły (Polska 1999)


Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3834
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5094
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.862
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 153 "Edukacja seksualna" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek z kolegami piszą razem pracę na zaliczenie przez Skype'a. Marek i Ludwik rozmawiają z najmłodszym pokoleniem o świętowaniu kolejnych etapów edukacji. Zakupy dla całej rodziny niepokoją Ludwika, który myśli o domowym budżecie. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak, Witek Sosulski

Czas: 24min.
06:40
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:10
Pod Tatrami - Pępek Świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne Pępek Świata. Joy Ride Night Downhill. Moje Zakopane Piotr Pustelnik (Polska 2017)


Czas: 7min.
06:20
Nożem i widelcem - odc. 170 - Pierś z kurczaka w aromatycznym, jesiennym sosie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:30
Jak to działa - odc. 77 Drukarstwo
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cywilizacyjny postęp, rozwój nauki i sztuki nie byłyby możliwe, gdyby nie jeden genialny wynalazek, uważany przez wielu za najważniejszy w historii. Protoplasta internetu - druk. Po Europie zaczęły krążyć książki, dotąd dostępne tylko dla nielicznych. (Polska 2014)


Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 8/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznań „Szachownica”. Nieopodal poznańskiego rynku mieści się restauracja „Szachownica”. Nowi właściciele postanowili zachować w menu bretońskie naleśniki gryczane, ale kartę wzbogacili również o dania kuchni polskiej. Jednak ani urozmaicone menu, ani młodzi kucharze wygrywający konkursy kulinarne, ani też położenie w centrum Poznania - nie zapewniło restauracji sukcesu. Jak zwykle w takich sytuacjach ostatnią deską ratunku jest Magda Gessler. Dlatego właściciele restauracji poprosili ją... (Polska)

06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:05
M jak miłość - odc. 138
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że stryj Michała nie stroni od alkoholu. Barbara jest zdegustowana nietaktownym i grubiańskim zachowaniem Mariana, który zachowuje się, jakby był we własnym domu - zagląda do wszystkich szafek i kątów. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Roland Rowiński
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Przygody Kota w butach, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na kukurydzianym polu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Co było a nie jest
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 20 latach odbyło się w sali BHP Stoczni Gdańskiej spotkanie założycieli Wolnych Związków Zawodowych. Zjazd stał się pretekstem do przypomnienia historii NSZZ Solidarność i refleksji nad obecną sytuacją Polski. (Polska 1998)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 45min.
08:00
Trudne sprawy, odc.489
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na szczecińskim Gocławiu mieszka 19-letnia Ewa Więcek razem z bezrobotną matką Beatą (34 l.) i pięciorgiem rodzeństwa – Łucją (15 l.), Antonim (10 l.), Żakliną (5 l.) i niedawno narodzonym, Samuelem. Rodzina Więcków utrzymuje się z zasiłków. Beata ma wyłączne prawo do opieki nad dziećmi, bo żaden z pięciu ojców nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Dzieci mają tylko sporadyczne kontakty z nimi. I ani ojcowie ani Beata nie chcą, by było inaczej. Wszyscy ojcowie płacą alimenty, tylko ojciec... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2097
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

09:10
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
09:35
Rok w ogrodzie extra
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
09:45
ŁAP START UP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska stawia na innowacyjność. Dobre przykłady świetnie prosperujących start - upów, praktyczne informacje jak stworzyć własny start - up. To treści, których potrzebują młodzi ludzie w Polsce... (Polska 2017)

Reżyseria: Paulina Rubczak

Czas: 11min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 09.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.704
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klientką Malanowskiego jest starsza pani – Krystyna Mazur, którą ktoś okrada z drogocennych pamiątek rodzinnych. Córka kobiety twierdzi, że matka po śmierci męża nie radzi sobie z rzeczywistością, co objawia się między innymi tym, że zapomina o różnych rzeczach. Tymczasem detektywi odkrywają, że wnuk Krystyny ma długi u przestępców, czerpiących zyski z gier hazardowych. Rozpoczynają obserwację chłopaka i odkrywają, że on w ramach spłaty długu zgodził się na współpracę z gangsterami. Zwykłe,... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.705
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski otrzymuje dziwny telefon. Młoda kobieta chce zamówić pizzę. Na szczęście, detektyw szybko orientuje się, że to nie pomyłka tylko sprytny fortel. Rozmówczyni jest w niebezpieczeństwie i próbuje uzyskać pomoc. Tomek jedzie pod wskazany adres, jednak w mieszkaniu zastaje już tylko śmiertelnie wystraszoną studentkę, Patrycję Chlebicką. Dziewczyna wyznaje detektywom, że od pewnego czasu prześladuje ją niejaki Adam Czech. Mężczyzna ma na jej punkcie obsesję i Patrycja jest przekonana, że... (Polska 2015)

Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

10:10
Północ - Południe, Księga I - odc. 5/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Napięcie pomiędzy Północą i Południem narasta. Umiera Tiller Maine i Orry zostaje dziedzicem majątku. W tym czasie George Hazzard żeni się z Konstancją. George zostaje dyrektorem rodzinnej stalowni. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 47min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 966
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Barbara Zielińska, Katarzyna Skarżanka, Stanisław Górka, Marta Kumik, Aleksandra Kisio

Czas: 21min.
10:50
Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osnową reportażu są refleksje niezwykłej kobiety. Wzięta architektka z Nowego Jorku, przez lata projektująca nowoczesne budowle, rzuciła to wszystko i zamieszkała w kraju przodków. Wybrała Kaszuby. Twierdzi, że nigdzie tak pięknie nie szumią łany zbóż. (Polska 2014)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek (40 l.) jest rozwiedziony. Teraz spotyka się z 32-letnią Anitą. Pewnego dnia mężczyzna przypadkowo dowiaduje się, że jego była małżonka, Natalia za 15 dni przeprowadza się do innego miasta. Marek jest w szoku, bo wie, że ta sytuacja może zepsuć jego dobre do tej pory relacje z córką Niną (12 l.). Z tego powodu kłóci się także z Anitą. Kiedy mija złość, Marek opracowuje sekretny plan, by udaremnić Natalii możliwość odseparowania go od córki. Ma zamiar opuścić z Niną terytorium Polski.... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 806
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria VI, odc. 3/22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Colorado Springs przyjeżdża generał Wooden. Ma on położyć kres incydentom zbrojnym, które wywołują Indianie. W czasie kolejnej napaści Indian na miasteczko generał zostaje ciężko ranny. Opiekuje się nim Michaela. Hank przejmuje obowiązki szeryfa... (USA 1997)

Reżyseria: Terrence O' Hara
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1714
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wspólnym wieczorze z Oliwerem Natalia ma mętlik w głowie i nie wspomina Wilkowi, że finał imprezy spędziła w ramionach byłego partnera. Wkrótce Jakubczyk zjawia się w agencji, by walczyć o uczucia Zwoleńskiej. Siostra Nawrota oskarża Aldonę o chciwość. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Mikołaj Krawczyk, Adrianna Biedrzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Michał Rolnicki, Kacper Krupski

Czas: 24min.
11:55
Na dobre i na złe - odc. 465 - Przyjacielska przysługa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba przenosi się ze swoimi badaniami do Niemiec, by być bliżej rodziny. Zosia poznaje asystentkę męża, Karen. Burską złości, że mąż musi wracać do pracy, której poświęca się całkowicie. Wyznaje Piotrowi, że już nie jest pewna, czy nadal kocha Kubę. (Polska 2011)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 46min.
11:15
ŁAP START UP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska stawia na innowacyjnych! Dobre przykłady świetnie prosperujących start - upów, praktyczne informacje jak stworzyć własny start up to treści, których potrzebują młodzi ludzie w Polsce... (Polska 2017)

Reżyseria: Paulina Rubczak

Czas: 12min.
11:30
Doktor
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktora Tadeusza Borowskiego znają chyba wszyscy białostoczanie. To założyciel Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chorych i pierwszego w Polsce, stacjonarnego hospicjum o nazwie Hospicjum Dom Opatrzności Bożej w Białymstoku. (Polska 2015)


Czas: 29min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.328
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia Rybicka (26 l.) jest szczęśliwa, gdy poznaje w internecie przystojnego Wojtka Korczaka (32 l.). Młoda kobieta nie wygląda jak modelka i nigdy nie miała powodzenia u chłopaków. Mama Kasi, Maria Rybicka (49 l.) nie jest zadowolona z nowej znajomości swojej córki. Wręcz uważa, że Wojtek jest za przystojny dla jej córki i zabrania jej się z nim spotykać. Jednak następnego dnia Maria wyjeżdża ze swoim partnerem, Staszkiem (48 l.) na urlop, a przyjaciółka Kasi, Gosia (25 l.) namawia ją na... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się redaktorka naczelna jednej z gazet. Kobieta jest bardzo zdenerwowana bo zaginęła jedna z dziennikarek z jej redakcji. Klientka przyznaje, że pomimo zakazu swojego szefa, kazała zaginionej napisać artykuł o przemocy i szantażach w pewnym klubie. Dziennikarka zatrudniła się tam jako kelnerka, by zebrać materiały do artykułu. Niestety od dwóch dni nie ma z nią kontaktu. Redaktor naczelna boi się zgłosić sprawę na policję w obawie przed reakcją szefa. Sprawą... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra, Wrzosek Robert
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - AGRO SHOW 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
AGRO SHOW 2017 w Bednarach, to największa wystawa plenerowa w Europie. Organizowana jest po raz dziewiętnasty przez Polską Izbę Gospodarcza Maszyn i Urządzeń. To miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Wielka piątka Azji. Nosorożec
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria prezentująca 5 największych i najgroźniejszych przedstawicieli fauny kontynentu azjatyckiego. Tropiąc niezwykłe zwierzęta przemierzymy z kamerą całą Azję. Bohaterem odcinka jest nosorożec. Jeszcze kilkaset lat temu w Azji żyło ich ok. 600 tys. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Markus Schmidbauer, Paul Hien, Felix Heidinger, Henry M. Mix

Czas: 51min.
12:55
Tysiąc i jedna noc - odc. 158
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się ślub Szeherezady i Engina. Narzeczona jednak nie wygląda na szczęśliwą. Odwiedza Onura i chce się z nim pogodzić, ale tym razem on jest niewzruszony. Kerem i Bennu rozwodzą się. Bennu planuje terapię dla alkoholików i wyjazd do Stanów. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 38min.
12:05
Kamień, nożyce, papier - Kaligraf
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater reportażu, kaligraf Henryk Kulesza, opowiada o znaczeniu pisma odręcznego. (Polska 2013)


Czas: 9min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 170 - Pierś z kurczaka w aromatycznym, jesiennym sosie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:30
Obrońcy - odc. 7 - Obywatel kontra bank - Opcje walutowe i inne pułapk
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obrońcy (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.256
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na oddział z silnym bólem głowy trafia 33-letnia Jagoda Dobrawa. Rezonans magnetyczny pokazuje, że kobieta ma podkrwawiającego tętniaka. Potrzebna jest natychmiastowa operacja. Niestety, w trakcie dochodzi do komplikacji, tętniak pęka, kobieta zapada w śpiączkę. W następnej dobie stan jej ulega pogorszeniu, pojawił się obrzęk mózgu. Jagoda Dobrawa jest ponownie operowana. Po kilku kolejnych dobach lekarze stwierdzają śmierć mózgową. Mąż Łukasz staje przed decyzją, czy oddać narządy ukochanej,... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 458
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Diablo mają odszukać mężczyznę, który od kilku lat jest poszukiwany przez policję i gdzieś się skutecznie ukrywa. Zleceniodawczynią zadania jest jego żona, która chce, by trafił w ręce wymiaru sprawiedliwości za kradzieże, oszustwa i włamania, jakich dokonał. Kobieta chce zamknąć za sobą przykry etap życia. Ma już nowego partnera, chce formalnego zakończenia poprzedniego związku. Ruda i Diablo rozpoczynają śledztwo, trop prowadzi w zaskakującym kierunku… Do Septagonu... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr
13:45
Na sygnale - odc. 52 "Wielka kumulacja"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że Natalia - przyjaciółka Zosi - jest w ciąży. Za wszelką cenę pragnie pozbyć się dziecka. Tuż przed wyjściem do szkoły dziewczyna zażywa kilka opakowań leków. Później skacze z parkanu, licząc na to, że upadek zakończy się poronieniem. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroMoc odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Atrakcyjny student prawa, Leon Tomaszewski (23 l.) zakochał się w Sylwii Witkowskiej (19 l.), która ma nadwagę. Jego dobrze sytuowana rodzina sądzi, że to zniszczy reputację syna. Rodzice każą mu rozstać się z dziewczyną, ale Leon nie robi tego. Jego matka, Katarzyna Tomaszewska (48 l.) próbuje przekupić Sylwię, aby to ona zakończyła ich związek. Kiedy to nie pomaga, jego ojciec Fryderyk Tomaszewski (54 l.) blokuje konto syna. Wściekły Leon przeprowadza się do Sylwii. Uparcie próbuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 159
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 695
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Francuzka i Novy zajmują się zleceniem ekscentrycznego biznesmena. Mężczyzna jest przekonany, że w jego przedsiębiorstwie działa szpieg, który wykrada kluczowe informacje i przekazuje je konkurencyjnej firmie, prowadzonej przez znienawidzonego brata. Detektywi zaczynają śledztwo od dokładnego przeszukania biura zleceniodawcy oraz sprawdzenia jego pracowników. Podejrzewają, że osoba, która wynosi informacje, to ktoś z najbliższego otoczenia klienta. Francuzka i Novy odkrywają, że... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra, Sarzyński Piotr
14:00
Elif - odc. 108
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 108 Zdesperowany Selim postanawia zapłacić okup i odzyskać Elif. Melih nadal prowadzi swoje prywatne śledztwo w sprawie Melek. Melek czeka na spotkanie z córką i zaczyna już tracić nadzieję, że Zeynep ją przyprowadzi. Serial obyczajowy, ` (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:55
Opole 2017 na bis /1/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 11min.
14:25
Czarne chmury - odc. 2/10 - Krwawe swaty
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za uciekającymi Dowgirdem i Kacprem ruszają w pogoń dragoni Zaremby i rajtarzy Knothego. Szlachta stara się zmylić tropy i utrudnić poszukiwania. Ścigające zbiegów oddziały nie dają się jednak wywieść w pole. Odnajdują zbiegów w lesie... (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 49min.
14:15
Co było a nie jest
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 20 latach odbyło się w sali BHP Stoczni Gdańskiej spotkanie założycieli Wolnych Związków Zawodowych. Zjazd stał się pretekstem do przypomnienia historii NSZZ Solidarność i refleksji nad obecną sytuacją Polski. (Polska 1998)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 45min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2541
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luiza budzi się z narkotycznego snu. Nie rozpoznaje Bogumiła. Dociera do niej, że stała się ofiarą okrutnego szantażu. Michał zapomina o przedstawieniu Julki. Dochodzi do kolejnej kłótni z Marysią. Marysia jest załamana. Seweryn wykorzystując Malwinę szykuje prowokację przeciwko Emilce. Chce, by na Emilkę padło podejrzenie o przyjęcie łapówki.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.783
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina (25 l.) umiera z niepokoju, gdy podczas spaceru brzegiem Wisły nagle znika Zosia (8 l.), córka narzeczonego Karoliny, Łukasza (36 l.). Kilka chwil później policja odnajduje dziecko całe i zdrowe. Okazuje się, że Zosia ruszyła za kobietą, która przypominała jej babcię i zgubiła się. Łukasz jest wściekły na Karolinę, że nie upilnowała dziewczynki. Chwilę potem ma miejsce kolejny, przykry incydent. Karolina biegnie do samochodu, bo uruchomił się w nim alarm. Ktoś wybił boczną szybę w... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 13/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Restauracja Tabun (Otomina). Tabun znajduje się na terenie ośródka agroturystycznego z piękną stadniną koni w Otominie, nieopodal Gdańska. Stylowa, kameralna restauracja w malowniczym plenerze, nie przyciąga jednak klientów. Właścicielką Tabunu jest pani Agata. Mimo młodego wieku, wie już, że... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

Reżyseria: Nortman Marek, Olszewski Tomasz
15:10
Obserwator - odc. /155/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
O mnie się nie martw - s. VII odc. 5/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbyszek spędza dzień z tatą w kancelarii. Staje się mimowolnym świadkiem, a nawet argumentem w sprawie piętnastolatka, który chce wystąpić do sądu o odebranie praw rodzicielskich matce. Aśka dostaje pozew rozwodowy i wyładowuje na Pawle całą frustrację. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
15:05
Zapiski Łazęgi - Dawno temu w Moryniu
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
15:15
Dziewczyna z latawcem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina Winkowska, z pochodzenia warszawianka, z wyboru obywatelka świata, od kilku lat nieustannie udowadnia, że w świecie kitesurfingu nie ma sobie równych. Pierwsze mistrzostwo świata zdobyła w wieku 22 lat i utrzymuje się w ścisłej czołówce. (Polska 2015)


Czas: 11min.
15:35
Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową 2017 - odc. 2
magazyn o książkach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl o literaturze i czytelnictwie. Program ma promować czytelnictwo, a przede wszystkim prezentować autorów. Odcinek składa się z segmentów: prezentacja i rozmowa z bohaterem odcinka o jego dziele, fragment tekstu czytany przez jego autora, rozmowa z krytykiem na temat twórczości bohatera odcinka oraz część dotycząca inspiracji w jego twórczości. (Polska 2017)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 459
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.156
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodziny, które z powodu różnych dramatycznych okoliczności popadły w poważne problemy finansowe i żyją w ciężkich warunkach lub wręcz nie mają już gdzie mieszkać, teraz mogą liczyć na konkretną pomoc. Grupa entuzjastów, projektantów i budowniczych pod wodzą nieobliczalnego Ty'a Penningtona przybywa niespodziewanie pod ich drzwi, by nieść nadzieję i przywrócić radość w życiu tych ludzi. Podczas gdy niezamożna rodzina wyrusza na tygodniowe wakacje do jednym z najpiękniejszych zakątków... (USA, 2008)

Reżyseria: Dryden David
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hemmis Paige, Moloney Michael, Sanders Ed, Xol Eduardo, Snyder Didiayer
16:05
W sercu miasta - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 7 Asli informuje Alego i Sahina, że Derin wróciła do domu. Rauf nie godzi się na operację i na własną prośbę wychodzi ze szpitala. Tekin postanawia zatrzymać córkę, nawet siłą, i przekonuje żonę, że Derin nie może wrócić do Sahina... (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 45min.
16:30
Koło fortuny - odc. 26 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00
Polski Sukces Gospodarczy odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
16:25
Pogoda - 09.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osnową reportażu są refleksje niezwykłej kobiety. Wzięta architektka z Nowego Jorku, przez lata projektująca nowoczesne budowle, rzuciła to wszystko i zamieszkała w kraju przodków. Wybrała Kaszuby. Twierdzi, że nigdzie tak pięknie nie szumią łany zbóż. (Polska 2014)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3484
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Taksówkarz kończy rankiem nocną zmianę i chce wracać do domu, gdy postanawia wziąć ostatni kurs. Zanim taksówka rusza z miejsca postoju, pasażer wyciąga pistolet i mierząc każe oddać sobie portfel. Młoda bizneswoman o imieniu Paulina z oddali obserwuje sytuację. Lech wyciąga spod siedzenia paralizator i razi nim napastnika. Napastnik traci przytomność. Bizneswoman słyszy krzyki i z ukrycia obserwuje dalszy rozwój wydarzeń, dzwoniąc jednocześnie pod numer alarmowy 112. Operator wysyła policję... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 160
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3628
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 27
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ragip daje Zaferowi wybór - albo uda mu się nie dopuścić do ślubu, albo będzie miał biednego zięcia. Hakan nie powstrzymuje Duygu od odejścia z pracy. Beril opuszcza Asude i też odchodzi z pracy... (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.135
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Escape Roomie, pokoju do rozwiązywania zagadek, zatrzaskują się drzwi i wyłączają się kamery. Po ich włączeniu zostają znalezieni martwi chłopak i dziewczyna. Okazuje się, że zginęli oni od trującego gazu. Ktoś musiał podmienić mechanizm, tylko kto? Czy detektywi mają do czynienia z psychopatą? Tymczasem na komendę zgłasza się Paulina - była dziewczyna Krystiana i twierdzi, że on ją pobił. Policjanci nie mogą w to uwierzyć, jednak dowody mówią same za siebie. Detektyw zostaje tymczasowo... (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 807
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

18:00
Klan - odc. 3177
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabriela jest nadal w złej formie. Monika stara się rozwikłać zagadkę zniknięcia pieniędzy z firmowego konta i prosi o pomoc Jacka. Ola wybiera się na wizytę kontrolną do lekarza. Skarży się Agnieszce na Rafała, który zajęty pracą, nie zauważa jej obaw. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Izabela Trojanowska, Marek Lewandowski, Paweł Niczewski, Andrzej Grabarczyk, Anna Janik, Daniel Zawadzki, Barbara Bursztynowicz, Magdalena Wójcik, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /37/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 52 Prawdziwy policjant
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 10/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2542
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks nie potrafi poradzić sobie z kalectwem Sabiny. Przechodzi załamanie i ostatecznie decyduje się uciec. Krystian ratuje Kalinę z kłopotów. Dziewczyna rewanżuje mu się w szalony sposób. W finale dziewczyna znów znika z horyzontu. W Barbarianie pojawia się krytyk kulinarny z ekipą telewizyjną. Wszystko idzie nie tak. Oliwy do ognia dolewa wyprowadzona z równowagi Beata.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 696
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.324
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Cała komenda żyje wyjątkowym wydarzeniem - chrztem Gai, córeczki Zapałów. Matką chrzestną ma być Alicja i uroczystość musi odbyć się w szpitalu. Tymczasem na odprawie Jaskowska przydziela Zapale i Mazurek rewir innej komendy, ze względu na tamtejsze braki kadrowe. Krzysztof i Julia mają wątpliwości co do pracy na nieznanym terenie. Pierwsze zgłoszenie dotyczy kradzieży samochodu. Mieszkaniec zauważył z okna jak dwóch typów dobiera się do auta na osiedlowym parkingu. Podczas... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1714
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wspólnym wieczorze z Oliwerem Natalia ma mętlik w głowie i nie wspomina Wilkowi, że finał imprezy spędziła w ramionach byłego partnera. Wkrótce Jakubczyk zjawia się w agencji, by walczyć o uczucia Zwoleńskiej. Siostra Nawrota oskarża Aldonę o chciwość. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Mikołaj Krawczyk, Adrianna Biedrzyńska, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Michał Rolnicki, Kacper Krupski

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.383
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapelusz Michaela Jacksona - Arnold Boczek przez przypadek staje się właścicielem oryginalnego kapelusza zmarłego gwiazdora. Sam staje się przez to sławny i otrzymuje szereg propozycji sprzedaży. Bywa w telewizji i radiu. Ale za namową Paździocha cały czas podbija cenę. Jednak po krótkotrwałej sensacji świat o nim zapomina i Boczek przestaje kogokolwiek interesować, rozpija się i popada w melancholię.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna
19:00
Fakty, odc. 7222
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7205
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7202
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5095
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.325
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina spóźnia się na komendę. Jaskowska przydziela Białachowi Juliusza w zastępstwie. W tym samym momencie pojawia się partnerka Mikołaja, ale pani komendant sugeruje jej dziś dyżur przy porządkowaniu archiwum. Co na to Rachwał? Policjanci przyjmują wezwanie na osiedle, gdzie jakiś mężczyzna zaczepiał w windzie nastolatkę, robiąc niestosowne aluzje. Na miejscu jak zwykle najlepszym i niezawodnym źródłem okazuje się wścibska sąsiadka. Policjanci dowiadują się, że w bloku... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 4min.
20:05
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
PKO Maraton Rzeszowski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:25
Teatr Telewizji - Lekcje miłości
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy miłość wygra z nienawiścią? Na to i inne pytania dotyczące relacji między bliskimi osobami, widzowie znajdą odpowiedź w inscenizacji sztuki młodej rosyjskiej dramatopisarki Iriny Waśkowskiej... (Polska 2017)

Reżyseria: Rafał Sabara
Obsada: Ewa Dałkowska, Edyta Jungowska

Czas: 70min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1715
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Marek odbierają synów z komisariatu. Okazuje się, że Witek i Aleks zostali zatrzymani za picie piwa i palenie papierosów na wagarach nad Wisłą. Chłopcy wcale nie są przejęci swoją sytuacją, ukrywają też, że są w posiadaniu kilkuset złotych. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Helena Englert, Witold Sosulski, Małgorzata Potocka, Barbara Kurzaj, Anna Gornostaj, Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
20:45
M jak miłość - odc. 1319
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że Teresa miała wypadek i spędziła w szpitalu kilka ostatnich dni. Tymczasem Ula zostaje oficjalnie nową szefową siedliska, bo Anna postanawia zostać na razie we Francji. Między Marzenką i Andrzejkiem znów wybucha kłótnia. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Joanna Sydor - Teresa, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 44min.
20:10
MEGA HIT - Marsjanin
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sci-fi. Nominowana do Oscara 2016 w aż siedmiu kategoriach superprodukcja w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta ("Obcy - 8. Pasażer Nostromo", "Gladiator"). W roli głównej Matt Damon ("Infiltracja", "Tożsamość Bourne'a"), a w obsadzie również Jessica Chastain ("Interstellar", "Wróg numer jeden"), Jeff Daniels ("Głupi i głupszy", "Newsroom") oraz Sean Bean ("Gra o tron", "Władca... (USA, Wielka Brytania, 2015)

Obsada: Jeff Daniels, Jessica Chastain, Kate Mara, Kristen Wiig, Matt Damon, Michael Pena, Sean Bean
20:10
Doradca smaku, odc. 21/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 78/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kubis wzywa Wach i Walczaka do miejskiego szpitala, w którym leży mężczyzna zaatakowany przez nieznanego sprawcę. Na miejscu okazuje się, że poszkodowany jest wielokrotnym medalistą w podnoszeniu ciężarów w wadze półciężkiej. Jak mówi, sprawca napadł go znienacka podczas ćwiczeń na siłowni. W trakcie postępowania kryminalni natrafiają na samozwańczego detektywa, który śledził sportowca na zlecenie zazdrosnej dziewczyny i może być pomocny w zdemaskowaniu winnego. W toku... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:45
James Bond w Jedynce - Diamenty są wieczne
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ian Fleming, autor cyklu powieści o przygodach Jamesa Bonda, był człowiekiem o słabych nerwach. Kiedy przedstawiono mu Seana Connery'ego jako kandydata na superagenta 007, ponoć zemdlał. Tymczasem Connery okazał się Bondem idealnym. (Wielka Brytania 1971)

Reżyseria: Guy Hamilton
Obsada: Charles Gray, Lana Wood, Jimmy Dean, Bruce Cabot, Putter Smith, Bruce Glover, Sean Connery

Czas: 115min.
21:40
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1052
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz
Obsada: Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Jamróz, Radosław Krzyżowski

Czas: 3min.
21:50
Bake off - Ale ciacho! - (5)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez 10 tygodni 12 najlepszych cukierników amatorów z całej Polski rywalizuje o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz nagrodę... (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 56min.
21:30
Druga szansa, sez. 4, odc. 5/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przerażający, fascynujący i zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu. Nowe odcinki najchętniej oglądanej serii w polskich telewizjach tematycznych.... (USA, 2011)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przerażający, fascynujący i zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu. Nowe odcinki najchętniej oglądanej serii w polskich telewizjach tematycznych.... (USA, 2011)

22:55
Bake off - Ale przepis - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho odkrywają tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami... (Polska 2017)


Czas: 10min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 09.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osnową reportażu są refleksje niezwykłej kobiety. Wzięta architektka z Nowego Jorku, przez lata projektująca nowoczesne budowle, rzuciła to wszystko i zamieszkała w kraju przodków. Wybrała Kaszuby. Twierdzi, że nigdzie tak pięknie nie szumią łany zbóż. (Polska 2014)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
22:30
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

22:00
Galileo, odc.640
Godziny emisji
Rozwiń opis
PODWODNA RESTAURACJA Pierwsza tego typu restauracja na świecie. Do podwodnej kapsuły jedzenie podają nie kelnerzy, a płetwonurkowie. PO CO W SAMOLOTOWYM OKNIE MAŁY OTWÓR? W cyklu dziwnych, ale jakże ważnych pytań – to, dotyczące małego otworu w okienku samolotowym. Po co w zasadzie jest? WALKCAR – JEŻDZĄCA DESKA Wygląda jak laptop i jest podobnych rozmiarów. Podobno sprawi, że ludzie przestaną po mieście chodzić pieszo. Sprawdzimy to. ILE OWOCU JEST W OWOCU Dlaczego jabłko udaje borówkę, a... (Polska 2017)

23:55
Ja cię kocham, a ty z nim
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Całe życie wdowca Dana Burnsa koncentruje się głównie na opiece nad trzema niesfornymi córkami oraz na pracy dla lokalnej gazety. Dan redaguje w piśmie rubrykę z poradami dla samotnych rodziców, głównie bazując na własnych doświadczeniach. (USA 2007)

Reżyseria: Peter Hedges
Obsada: Steve Carrell, Juliette Binoche, Dane Cook, Emily Blunt, Dianne Wiest

Czas: 93min.
23:20
Czy świat oszalał? - Agresywne dziewczyny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od napaści, przez rozboje i przemoc domową w ostatnich latach gwałtownie wzrasta liczba wyroków skazujących dla młodych kobiet w Anglii. Filmy przedstawiające brutalne bójki dziewczyn stają się niezwykle popularne w sieciach społecznościowych... (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Fiona Blair

Czas: 50min.
23:05
Polski Sukces Gospodarczy odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
23:35
Co było a nie jest
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 20 latach odbyło się w sali BHP Stoczni Gdańskiej spotkanie założycieli Wolnych Związków Zawodowych. Zjazd stał się pretekstem do przypomnienia historii NSZZ Solidarność i refleksji nad obecną sytuacją Polski. (Polska 1998)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 45min.
23:05
Czarny świt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sensacyjny ze Stevenem Seagalem w roli głównej. W tajemniczych okolicznościach wychodzi na jaw, że były agent CIA Jonathan Cold (Seagal) uwalnia z więzienia niebezpiecznego handlarza bronią i na domiar złego pomaga grupie terrorystów wejść w posiadanie broni nuklearnej, która ma być użyta do ataku na Stany Zjednoczone. Cold był uznany za zmarłego, czemu więc nagle okazuje się, że żyje i na dodatek wszystko wskazuje na to, że pomaga terrorystom? CIA stara się za wszelką cenę rozwikłać tę... (USA, 2005)

Obsada: Steven Seagal, Davies Tamara, Davidoff Nicholas, Gots Angela, Hegesh Noa, Pyper-Ferguson John, Stone Julian, Varshavsky Roman
23:35
300: Początek imperium
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Galileo, odc.641
Godziny emisji
Rozwiń opis
641 MINI CIASTECZKA Czy makaron z kurczakiem może smakować truskawkami? Tak, jeśli wyszedł spod ręki Japonki, która wszystkie potrawy potrafi zamienić w łakocie. JAK POWSTAJĄ WITAMINY? Jak w przemyśle farmaceutycznym wytwarza się witaminy. Sprawdzimy, czy np. witamina C pozyskiwana jest z pomarańczy? TEST SZYBEK OCHRONNYCH Jak uchronić szybkę swojego telefonu przed upadkiem? Z pomocą przychodzi nam nano-technologia i specjalne nano-kropelki. Sprawdzimy ich skuteczność. GWIAZDA REAKCJI... (Polska 2017)

00:20
Pod wspólnym niebem - odc. 4 Podgląd
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Intryga miłosna jest coraz bardziej zagmatwana. Bartek wywiódł w pole Romana, wysyłając Julii jego zdjęcie jako swoje. Awaria prądu uniemożliwia odkrycie intrygi przez Julię. Pod pretekstem naprawy zasilania w lofcie Kapuleckich mają być założone kamery. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 27min.
00:55
Rodzinka.pl - odc. 214 "Muszę rozgrzać Achillesa" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik oznajmia rodzinie, że znów zaczyna biegać. Kuba staje w obronie Kacpra, gdy ten ma konflikt z kolegą. Marek twierdzi, że zrobi więcej pompek niż Tomek - chłopaki przyjmują wyzwanie. Tomek wraca do domu w środku nocy kompletnie pijany. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Adam Zdrójkowski - Jakub, Agata Kulesza, Iga Górska - Sąsiadka, Jacek Braciak - Marek, Julia Wieniawa - Narkiewicz - Paula, Maciej Musiał, Maciej Musiał - Tomasz, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pawłowski - Kacper, Max Kukowski - Chłopiec, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Kożuchowska - Natalia, Tomasz Karolak, Tomasz Karolak - Ludwik, Wiktoria Gąsiewska - Agata

Czas: 24min.
00:35
Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową 2017 - odc. 2
magazyn o książkach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl o literaturze i czytelnictwie. Program ma promować czytelnictwo, a przede wszystkim prezentować autorów. Odcinek składa się z segmentów: prezentacja i rozmowa z bohaterem odcinka o jego dziele, fragment tekstu czytany przez jego autora, rozmowa z krytykiem na temat twórczości bohatera odcinka oraz część dotycząca inspiracji w jego twórczości. (Polska 2017)


Czas: 23min.
00:10
Niezniszczalni 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Czołówka gwiazd kina akcji zbiera się ponownie jako "Niezniszczalni". Lider Barney Ross (Sylvester Stallone), specjalista od walki wręcz Yin Yang (Jet Li), nożownik Lee Christmas (Jason Statham), nieobliczalny Gunnar Jensen (Dolph Lundgren) - otrzymują zadanie od agenta CIA, Churcha (Bruce Willis). Mają udać się do Albanii i przechwycić pewien obiekt ze strąconego samolotu. Na miejscu grupa wpada w pułapkę przemytnika broni Jeana Vilaina (Jean-Claude Van Damme), który... (USA, 2012)

Reżyseria: Simon West(1)
Obsada: Hemsworth Liam, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Lundgren Dolph, Norris Chuck, Schwarzenegger Arnold, Stallone Sylvester, Statham Jason, Willis Bruce
00:00
STOP Drogówka, odc.160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:45
Penelope
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką tej romantycznej opowieści osadzonej we współczesnych realiach jest Penelope Wilhern, pochodząca z zamożnej rodziny. Penelope mimo swej niekwestionowanej urody ma jednak szpecące ją wady. Sprawa sięga wielu pokoleń wstecz... (USA 2006)

Reżyseria: Mark Palansky
Obsada: Christina Ricci, James McAvoy, Richard E. Grant

Czas: 99min.
01:30
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prowadzony przez Michała Fajbusiewicza, dziennikarza zajmującego się sprawami kryminalnymi. Przywołuje autentyczne, niewykryte sprawy kryminalne, uczestniczy w poszukiwaniu groźnych przestępców i niejednokrotnie morderców. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Brzeziński, Paweł Wróbel

Czas: 36min.
01:10
Polskie drogi - odc. 1/11 - Misja specjalna
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 1939 r, podchorąży strzelców konnych Władysław Niwiński otrzymuje rozkaz eskortowania do Kamieńca Podolskiego ważnej przesyłki państwowej. W drodze natyka się na polski batalion, którego dowódca jest ranny. (Polska 1977)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Marek Walczewski, Zofia Mrozowska, Aleksander Bardini, Stanisław Zaczyk, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Beata Tyszkiewicz, Leszek Herdegen, Stanisław Mikulski

Czas: 86min.
01:40
Co za tydzień, odc. 820
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

01:00
9. miesiąc, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Majka dowiaduje się, jaka jest przyczyna jej pogarszającego się samopoczucia. Szokująca wiadomość okazuje się mieć związek z Marcelem. Majda jest zrozpaczona. W tym odcinku poznajemy też Dagmarę i Przemka, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, gdy Dagmarze zepsuł się samochód na drodze i Przemek, z zawodu mechanik, zatrzymał się, by jej pomóc. Dagmara, która jest w ciąży, do tej pory nie poznała Przemka ze swoimi rodzicami. Kiedy przyszli dziadkowie mają wreszcie przyjechać z... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
02:20
Batalion
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rosja wiosną 1917 r. , od trzech lat trwa I wojna światowa. Rewolucja lutowa trwale obaliła monarchię w Rosji. Władzę sprawuje teraz Rząd Tymczasowy, którego premierem jest Aleksandr Kiereński... (Rosja 2015)

Reżyseria: Dmitrij Meszkijew
Obsada: Marat Baszarow, Marija Kożewnikowa, Marija Aronowa, Irina Rachmanowa

Czas: 123min.
02:50
Co było a nie jest
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 20 latach odbyło się w sali BHP Stoczni Gdańskiej spotkanie założycieli Wolnych Związków Zawodowych. Zjazd stał się pretekstem do przypomnienia historii NSZZ Solidarność i refleksji nad obecną sytuacją Polski. (Polska 1998)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 45min.
02:15
The Following, odc. 13/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja przenosi się na posterunek policji w Havenport. Do sprawy zostaje włączony szeryf Roderick. Prawdomówność mężczyzny poddawana jest w wątpliwość, co doprowadza go do podjęcia szokującej decyzji, która może zagrozić bezpieczeństwu Joeya. W tym samym czasie Ryan przeciwstawia się FBI w nadziei na zdobycie zaufania jednego z naśladowców Joego. "Havenport". (USA)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:45
Cafe Futbol
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:25
CEGŁA i inne nagrody filmowe. Opowiada Andrzej Wajda
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu jest Andrzej Wajda. To opowieść samego reżysera... (Polska 2011)

Reżyseria: Marek Brodzki

Czas: 53min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:25
Tajemnice losu, odc.2816
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:15
Uwaga!, odc. 5095
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:40
Moc Magii, odc. 276/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:25
Notacje - Danuta Grechuta. Gdyby nie Marek
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Danuta Grechuta, absolwentka Wydziału Geografii Akademii Pedagogicznej w Krakowie, "święta żona", przyjaciel, a bywało, że także menedżer Marka Grechuty. Ich wspólne życie trwało 36 lat, z czego większa część przypadła na czasy Polski Ludowej. (Polska 2014)


Czas: 9min.
04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Agresywne dziewczyny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od napaści, przez rozboje i przemoc domową w ostatnich latach gwałtownie wzrasta liczba wyroków skazujących dla młodych kobiet w Anglii. Filmy przedstawiające brutalne bójki dziewczyn stają się niezwykle popularne w sieciach społecznościowych... (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Fiona Blair

Czas: 50min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
04:30
Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osnową reportażu są refleksje niezwykłej kobiety. Wzięta architektka z Nowego Jorku, przez lata projektująca nowoczesne budowle, rzuciła to wszystko i zamieszkała w kraju przodków. Wybrała Kaszuby. Twierdzi, że nigdzie tak pięknie nie szumią łany zbóż. (Polska 2014)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
04:50
AgroMoc odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:35
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Polski Sukces Gospodarczy odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
05:00
Disco Gramy, odc.3835
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info