Program dla 2017-10-10 od do
22.10 23.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:35
Agresywne dziewczyny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od napaści, przez rozboje i przemoc domową w ostatnich latach gwałtownie wzrasta liczba wyroków skazujących dla młodych kobiet w Anglii. Filmy przedstawiające brutalne bójki dziewczyn stają się niezwykle popularne w sieciach społecznościowych... (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Fiona Blair

Czas: 50min.
04:50
AgroMoc odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:25
Jaka to melodia? - odc. 3628
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:35
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Polski Sukces Gospodarczy odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
05:00
Disco Gramy, odc.3835
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5095
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 154 "Wiosno wrócisz?" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik przedstawia chłopcom nowego członka rodziny. Kuba i Kacper rozmawiają o planach na wieczór w wyjątkowo miły sposób, co cieszy Natalię. Ludwik szuka w internecie domu do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Znaki Nadziei - zachować pamięć
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znaki Nadziei to ewangelicka inicjatywa mającą na celu pojednanie i budowanie wspólnej lepszej przyszłości między Polakami i Niemcami. Stosunki polsko - niemieckie często były obciążone przeszłością. Szczególnie Polska ucierpiała za panowania III Rzeszy. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Plebania - odc. 966
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Barbara Zielińska, Katarzyna Skarżanka, Stanisław Górka, Marta Kumik, Aleksandra Kisio

Czas: 21min.
06:20
Nigdzie tak pięknie nie pachnie zboże
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osnową reportażu są refleksje niezwykłej kobiety. Wzięta architektka z Nowego Jorku, przez lata projektująca nowoczesne budowle, rzuciła to wszystko i zamieszkała w kraju przodków. Wybrała Kaszuby. Twierdzi, że nigdzie tak pięknie nie szumią łany zbóż. (Polska 2014)

Reżyseria: Jolanta Roman - Stefanowska

Czas: 12min.
06:35
Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową 2017 - odc. 2
magazyn o książkach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl o literaturze i czytelnictwie. Program ma promować czytelnictwo, a przede wszystkim prezentować autorów. Odcinek składa się z segmentów: prezentacja i rozmowa z bohaterem odcinka o jego dziele, fragment tekstu czytany przez jego autora, rozmowa z krytykiem na temat twórczości bohatera odcinka oraz część dotycząca inspiracji w jego twórczości. (Polska 2017)


Czas: 23min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 9/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bielsko-Biała, „Ranczo pod strusiem”. W na peryferiach Bielska-Białej, w zielonej okolicy z widokiem na góry, mieści się „Ranczo pod strusiem”. Restaurację założyło trzech wspólników. Niestety po śmierci najstarszego z nich, doświadczonego restauratora, biznes zaczął poważnie podupadać. W słoneczne dni zachodzą tu przypadkowi spacerowicze, albo rodzice z dziećmi skuszeni dodatkową atrakcją, jaką jest zadbane mini zoo, należące do właścicieli restauracji. W gorszą pogodę wielka restauracja... (Polska)

06:00
Strach ma wielkie kły, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

07:05
M jak miłość - odc. 139
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria rozmawia z Teresą. Ma nadzieję, że uda się jej przekonać kuzynkę, by usunęła się z życia Pawła. Teresa musi podjąć trudną decyzję. Marian nie jest lubiany, działa wszystkim na nerwy. Małgosia i Barbara zastanawiają się, u kogo będzie Wigilia. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 21/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 52 Prawdziwy policjant
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Człowiek Boga
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu ks. Władysława Bukowińskiego (1904 - 1974). Spędził 13 lat, 5 miesięcy i 10 dni w sowieckich łagrach i więzieniach. Potajemnie odprawiał msze św. , spowiadał, nauczał o Bogu. Mówią świadkowie działalności niezwykłego kapłana Kazachstanu. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Tadej

Czas: 46min.
08:00
Trudne sprawy, odc.490
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczennica szkoły zawodowej, Albina Polak (17 l.) mieszka z rodzicami - Piotrem (40 l.) i Ireną (40 l.) w pobliżu liceum, gdzie małżeństwo pracuje jako woźni. Od niedawna Albina podkochuje się w Feliksie (18 l.), wyniosłym maturzyście. Feliks też wydaje się być zainteresowany wyzywająco ubierającą się uczennicą. Pewnego wieczoru 18-latek przychodzi do Albiny pod nieobecność jej rodziców i zostaje na noc. Albina uprawia z nim seks i myśli, że Feliks się w niej zakochał. Ale on potem nie odzywa... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2098
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

09:10
Weterynarze z sercem - /12/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl powstał na fali mody na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
09:40
Nienasyceni
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa podróż Emilii Komarnickiej oraz Redbada Klijnstry po nietypowych ośrodkach kultury w Polsce. Są to miejsca stworzone przez osoby, których animacja kultury jest życiową pasją. (Polska 2016)


Czas: 20min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Polski Sukces Gospodarczy odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn ekonomiczny, w którym informujemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata gospodarki i biznesu, a także pokazujemy eksportowe osiągnięcia polskich firm. Pokazujemy również, w jaki sposób przedsiębiorstwa chcące wyjść na rynki zagraniczne. (Polska 2017)


Czas: 22min.
09:55
Pogoda - 10.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.706
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski pod drzwiami biura znajduje młodą, pobitą do nieprzytomności kobietę. Detektyw wzywa policję i pogotowie. Ale pytania, kim ona jest, kto ją pobił pozostają na razie bez odpowiedzi. Magda szybko wpada na pierwszy trop. Okazuje się, że rankiem pod zamkniętym jeszcze biurem pobitą dziewczynę zostawia znana detektywom prostytutka. Gdy Tomek dociera do niej, kobieta jest przerażona i nie chce mówić, co się wydarzyło. Przyciśnięta do muru daje detektywom wskazówkę – niech się dowiedzą,... (Polska 2015)

Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.707
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klient Malanowskiego zakochał się od pierwszego wejrzenia w tajemniczej nieznajomej, która spotkał na przystanku. Teraz, z pomocą detektywów, usiłuje ją odnaleźć. Trop prowadzi do kafejki, w której kobieta kupiła tamtego dnia kawę. Okazuje się, że tajemniczą nieznajomą może być jedna z kelnerek – Kasia. Kiedy jednak detektywi pokazują klientowi jej zdjęcie, klient jako tajemniczą nieznajomą wskazuje jej siostrę, która również jest na fotografii. Problem polega na tym, że Agnieszka nie żyje i... (Polska 2015)

Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

10:15
Północ - Południe, Księga I - odc. 6/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodszy brat George'a i kuzyn Ory'ego zaprzyjaźniają się i zamierzają wspólnie wstąpić do West Point. Uczucie Ory'ego do Madeline na przekór wszystkiemu, staje się coraz gorętsze. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 967
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Maciej Wilewski, Bernadetta Machała - Krzemińska, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Dariusz Kowalski, Karolina Piechota, Krzysztof Ibisz

Czas: 21min.
10:50
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia przypadkowo Elżbieta odnajduje swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Martę, której nie widziała od 17 lat. Marta jest rozwiedziona, często czatuje na portalach randkowych. Podobnie zresztą, jak Piotr, mąż Elżbiety, który robi to… w sekrecie przed żoną. Wkrótce Elżbieta odkrywa, że mężczyzna o nicku Błękitny Niedźwiedź, z którym jej przyjaciółka z dzieciństwa jest w wirtualnym związku, to jej własny mąż! Czy jej małżeństwo z Piotrem przetrwa tę próbę? Bohaterka drugiej opowieści w tym... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 807
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:05
Dr Quinn - seria VI, odc. 4/22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela czuje się zmęczona, miewa nudności. Podejrzewa, że znów jest w ciąży. Chce to utrzymać w tajemnicy, tym bardziej, że nie mówiła jeszcze o tym Sully'emu, który wciąż się ukrywa... (USA 1997)

Reżyseria: Bethany Rooney
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 13min.
11:20
Barwy szczęścia - odc. 1715
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Marek odbierają synów z komisariatu. Okazuje się, że Witek i Aleks zostali zatrzymani za picie piwa i palenie papierosów na wagarach nad Wisłą. Chłopcy wcale nie są przejęci swoją sytuacją, ukrywają też, że są w posiadaniu kilkuset złotych. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Helena Englert, Witold Sosulski, Małgorzata Potocka, Barbara Kurzaj, Anna Gornostaj, Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
11:55
Na dobre i na złe - odc. 466 - Misjonarz
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia Rafał, który wrócił z Afganistanu. Lekarze są zdania, że żołnierz wymaga opieki psychiatrycznej. Tymczasem Agata wykrywa u niego egzotyczną chorobę. Odrzucona przez Rafała narzeczona - Iwona - zapowiada walkę o zdrowie ukochanego. (Polska 2011)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:05
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 6 - Karczma Polska w Mielcu
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja tradycyjnych potraw Podkarpacia. (Polska 2014)


Czas: 3min.
11:15
Wojna domowa - odc. 6/15 - Trójka klasowa
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władze szkolne wydają zarządzenie, że młodzieży nie wolno wieczorem przebywać na ulicy bez opieki dorosłych. Rodzice tworzą trzyosobowe zespoły, które odprowadzają pociechy ze spotkań do domu. Do trójek klasowych dołącza wujostwo Anuli. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Józef Nowak

Czas: 24min.
11:45
Białowieska Kolejka Leśna. Stacja Hajnówka.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia i teraźniejszość Białowieskiej Kolejki Leśnej. Pierwsze torowiska kolejek leśnych w Puszczy Białowieskiej zostały ułożone przez Niemców w czasie I wojny światowej. Miały służyć do wywozu drewna pozyskiwanego przy rabunkowej eksploatacji puszczy. (Polska 2017)


Czas: 26min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.329
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justyna ma zarówno chłopaka, mieszkanie, jak i pracę. Kobieta ma więc nadzieję wieść ustatkowane życie, gdy nagle odwiedza ją jej matka, Renata - kobiety nie widziały się od 10 lat. Podczas gdy Renata bardzo chciałaby odnowić relacje z córką, Justyna nie ma takich zamiarów. Paweł nie może tego pojąć, wręcz uważa, że Renata jest całkiem miła i że zasłużyła na to, by córka utrzymywała z nią normalne kontakty. Ale Justyna ma swoje powody, żeby nie wyciągać dłoni do matki - Renata jest... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Podczas przyjęcia z okazji dwudziestej rocznicy ślubu z domu gospodarzy zniknęły pieniądze. Chcąc odkryć sprawcę, małżeństwo decyduje się na zorganizowanie przyjęcia-zasadzki, podczas którego złodziej zostanie nakryty. Nie spodziewają się jednak, że przy okazji na jaw wyjdą skrywane tajemnice, które mogą doprowadzić do rozstania małżonków... W tym odcinku do Septagonu zgłasza się także zdenerwowana, starsza kobieta, która martwi się, że jej dorosły już wnuk pożycza od niej coraz... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - LEADER - Lokalne Grupy Działania
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, którego celem jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dofinansowanie przewidziano na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny, transfer wiedzy i innowacji, wsparcie jakości produkcji. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Wielka piątka Azji. Tygrys
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria prezentująca 5 największych i najgroźniejszych przedstawicieli fauny kontynentu azjatyckiego. Bohaterem odcinka będzie tygrys amurski. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Henry M. Mix

Czas: 50min.
12:55
Tysiąc i jedna noc - odc. 159 (cz. 2, odc. 158)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają przygotowania do ślubu Szeherezady i Engina. Narzeczona jednak nie wygląda na szczęśliwą. Odwiedza Onura i próbuje się z nim pogodzić, jednak tym razem to on jest niewzruszony. Kerem i Bennu ostatecznie się rozwodzą. Bennu planuje terapię. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 38min.
12:10
Życie lalki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie teatralnej lalki od kuchni. Na kanwie tej historii opowieść o teatrze, jakiego widz nie zna. Główny bohater: Teatr Animacji w Poznaniu. Pracownia, kawałek obrabianego drewna, dłuto, młotek. (Polska 2015)


Czas: 14min.
12:25
Kreatywni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aneta Wysmulska - Pawlaczyk mieszka i pracuje od lat w Świdniku. O sobie mówi: Moja specjalność to reportaż nie można i nie trzeba być dobrym we wszystkim. Dla przyjemności fotografuję kobiety - ale naturalne, nie wymalowane i przebrane. (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewiętnastoletni Janek Turczyński złamał nogę na treningu piłkarskim. Jest zrozpaczony, bo miał szansę na transfer do drużyny grającej w I lidze. Sport to dla chłopaka z domu dziecka przepustka do lepszego życia. Przy Janku czuwają Tadeusz i Ula. Tadeusz - trener, sam niespełniony sportowiec, którego życiowym marzeniem jest wytrenowanie Janka na nową gwiazdę futbolu. Ula, wbrew woli rodziców, wybrała na chłopaka Janka, który ani pochodzeniem, ani też wykształceniem nie odpowiada ich wizji... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 459
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Francuzka i Novy spotykają się z szefem działu finansowego pewnej firmy brokerskiej, któremu towarzyszy dwójka jego najlepszych pracowników. Brokerzy mówią detektywom, że od jakiegoś czasu ktoś kilka razy dziennie usuwa z ich laptopów dane klientów, których pieniędzmi obracają. Program instalowany przez sprawcę kopiuje bazy danych i gromadzi je na serwerze, a następnie kasuje oryginał. Po pewnym czasie program przywraca dane przesyłając je na poprzednie miejsce i odpowiednio je... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra, Sarzyński Piotr
13:50
Na sygnale - odc. 53 "Przysługa"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka Natalii, Iwona, dziękuje Wiktorowi za pomoc i zaprasza lekarza na kolację. Tymczasem ratownicy odpowiadają na wezwanie do młodej kobiety. Marta nagle straciła przytomność. Pacjentce towarzyszy przerażony mąż. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroSzansa - odc. 98/6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.738
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pobliżu Łodzi mieszka Martyna Szyszka (36 l.) razem ze swoją córką, Alicją (17 l.) i partnerem Hubertem (36 l.) w domu odziedziczonym po zmarłym ojcu. Dziedziczka pralni chemicznej poznała partnera półtora roku temu na urlopie. Ku niezadowoleniu córki Alicji, po trzech miesiącach Hubert wprowadził się do nich. Na domiar złego, matka Martyna dała się namówić chłopakowi na otwarcie restauracji. Ponieważ 36-latek ma jeszcze inne nieznane długi i nie dostanie żadnego kredytu, Martyna sprzedała... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 160
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 696
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zwraca się o pomoc zrozpaczony filatelista, którego cenna kolekcja została wykradziona z sejfu. Mężczyzna nie ukrywa, że podejrzewa o kradzież swojego syna, który jest obibokiem i cwaniakiem, a także własną żonę, która od lat złości się, że przeznacza na znaczki fortunę, podczas gdy w domu się nie przelewa. Detektywi rozpoczynają śledztwo i dość szybko dochodzą do wniosku, że stwierdzają, że leniwy syn jest zbyt zajęty hodowlą i handlem marihuaną, natomiast... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr
14:00
Elif - odc. 109
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 109 Veysel jest zachwycony, bo Erkut wreszcie daje mu pieniądze. Selim postanawia się dowiedzieć, kto porwał Elif. Meleh kontynuuje swoje śledztwo. Na uroczystym otwarciu wystawy obrazów Ipek zjawia się cała rodzina Emiroglu... (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Opole 2017 na bis /2/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 11min.
14:30
Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 6
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: nie dotyczy

Czas: 44min.
14:15
Człowiek Boga
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu ks. Władysława Bukowińskiego (1904 - 1974). Spędził 13 lat, 5 miesięcy i 10 dni w sowieckich łagrach i więzieniach. Potajemnie odprawiał msze św. , spowiadał, nauczał o Bogu. Mówią świadkowie działalności niezwykłego kapłana Kazachstanu. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Tadej

Czas: 46min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2542
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleks nie potrafi poradzić sobie z kalectwem Sabiny. Przechodzi załamanie i ostatecznie decyduje się uciec. Krystian ratuje Kalinę z kłopotów. Dziewczyna rewanżuje mu się w szalony sposób. W finale dziewczyna znów znika z horyzontu. W Barbarianie pojawia się krytyk kulinarny z ekipą telewizyjną. Wszystko idzie nie tak. Oliwy do ognia dolewa wyprowadzona z równowagi Beata.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.784
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dagmara (21 l.) chciała uczcić urodziny swojej macochy, Małgorzaty (42 l.) z rodziną. Ale w domu rodzinnym czeka na nią przykra niespodzianka. Jej ojciec, Krzysztof (43 l.) otwiera drzwi dopiero po długim i energicznym dzwonieniu. Jego koszula jest pobrudzona krwią a w salonie panuje potężny bałagan. Krzysztof jest zrozpaczony. Po jego żonie nie ma śladu a on kompletnie nie pamięta, co się stało. Potem pojawia się siostra Małgorzaty, Sylwia (38 l.) i robi Krzysztofowi wyrzuty. Sylwia... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 2, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler szturmem zdobyła serca widzów. Program, w którym wyciąga z tarapatów upadające restauracje, doczekał się kolejnego sezonu. Będzie jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Tawerna Dominikańska (Gdańsk). Tawerna Dominikańska znajduje się przy Żurawiu w starej części Gdańska. Wcześniej odbywały się tu słynne dancingi. Niedawno właściciele postanowili to miejsce przemienić w restaurację. Niestety nie znając się na gastronomi, stworzyli lokal z pozoru ekskluzywny, który... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

Reżyseria: Nortman Marek, Olszewski Tomasz
15:10
Obserwator - odc. /156/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1319
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że Teresa miała wypadek i spędziła w szpitalu kilka ostatnich dni. Tymczasem Ula zostaje oficjalnie nową szefową siedliska, bo Anna postanawia zostać na razie we Francji. Między Marzenką i Andrzejkiem znów wybucha kłótnia. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Joanna Sydor - Teresa, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 44min.
15:05
Kamień, nożyce, papier - Murale
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O Gdańskiej Szkole Muralu opowiedzą jej założyciele, artyści - Jacek Zdybel oraz Rafał Roskowiński (Polska 2013)


Czas: 9min.
15:20
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Opowieść z cieniami malarzy prowincjonalnych
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to opowieść z cieniami malarzy. Malarzy z Prowincji. (Polska 2014)


Czas: 24min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 460
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.157
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część specjalnego, dwuczęściowego wydania tego programu. Ty Pennington i jego przyjaciele - renomowani projektanci: Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Ed Sanders, Eduardo Xol i Didiayer Snyder oraz ponad stu ochotników tym razem pośpieszyło na pomoc rodzinie Jacksonów z Maryland. Cztery lata wcześniej Felicia Jackson obiecała swojej umierającej siostrze, że zaopiekuje się jej gromadką i teraz ta samotna matka wychowuje aż czternaścioro dzieci. Z trudem mieścili się w małym... (USA, 2008)

Reżyseria: Dryden David
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hemmis Paige, Moloney Michael, Sanders Ed, Xol Eduardo, Snyder Didiayer
16:05
W sercu miasta - odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 8 Rauf przekonuje Sahina, żeby przyjął pieniądze od Alego i żeby nie sprzedawał sali treningowej. Tekin zaczyna podejrzewać, że jego bratanek żyje. Asli przywozi Alego do domu Derin, która postanawia znowu uciec. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 27 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 10.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3485
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Beata odwiedza swoją siostrę Annę, ta nie jest zadowolona i nie zaprasza jej do siebie. Beata najpierw odpuszcza, potem jednak zawraca i znajduje siostrę nieprzytomną w mieszkaniu. Wzywa pomoc. Okazuje się, że Anna od pewnego czasu leczy się onkologicznie, o czym nie wie nikt z jej rodziny, a problemy krążeniowe - przyczyna zasłabnięcia - są efektem ubocznym chemioterapii… Michał i Staszek znajdują w lesie samobójcę, który zamknął się w samochodzie i chce otruć spalinami. Dzwonią pod... (Polska, 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 161
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3629
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedoszły gwałciciel Hale zostaje zwolniony do domu, a sprawa odroczona. Hale i Umut są prześladowane przez dotychczasowych sąsiadów. Yelda i Selda w domu atakują Hale. Musa dowiaduje się prawdy i staje w jej obronie. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.136
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody chłopak ucieka z domu, pozostawiając zagadkową wiadomość. Detektywi ustalają, że bierze on udział w niebezpiecznej grze. W śledztwie liczy się czas. Detektywi muszą szybko znaleźć osobę, która stoi za wyznaczanymi w grze zadaniami, w przeciwnym razie chłopak zginie... W tym samym czasie będący w krytycznym stanie, detektyw Paweł Lasecki walczy o życie w szpitalu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 808
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

18:00
Klan - odc. 3178
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażynka odwiedza Maćka z prezentem od Kasi i widzi podbite oko. Okazuje się, że sprowokował współlokatora licząc, że się go pozbędzie. Jacek dostarcza Monice wyciąg z konta Agaty, który wyjaśnia gdzie się zapodziały firmowe pieniądze. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Martyna Kowalik, Małgorzata Ostrowska, Julia Królikowska, Grzegorz Wons, Barbara Bursztynowicz, Piotr Swend, Daniel Zawadzki, Karolina Jóźwik, Izabela Trojanowska

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /38/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 53 Piłka w grze
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 11/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2543
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł i Melka szykują się na przyjście Radka i Jowity. Melka dostaje zadanie od Darka i nie wraca do domu. Wpada w kłopoty. Grażyna i Karol nie chcą powiedzieć Sabinie, że Aleks ją zostawił. Niestety, prawda wychodzi na jaw. Sabina załamuje się. W Wadlewie trwa festyn wyborczy. Seweryn kompromituje Emilkę w oczach mieszkańców, udowadniając jej przyjęcie korzyści materialnych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 697
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.325
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina spóźnia się na komendę. Jaskowska przydziela Białachowi Juliusza w zastępstwie. W tym samym momencie pojawia się partnerka Mikołaja, ale pani komendant sugeruje jej dziś dyżur przy porządkowaniu archiwum. Co na to Rachwał? Policjanci przyjmują wezwanie na osiedle, gdzie jakiś mężczyzna zaczepiał w windzie nastolatkę, robiąc niestosowne aluzje. Na miejscu jak zwykle najlepszym i niezawodnym źródłem okazuje się wścibska sąsiadka. Policjanci dowiadują się, że w bloku... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1715
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Marek odbierają synów z komisariatu. Okazuje się, że Witek i Aleks zostali zatrzymani za picie piwa i palenie papierosów na wagarach nad Wisłą. Chłopcy wcale nie są przejęci swoją sytuacją, ukrywają też, że są w posiadaniu kilkuset złotych. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Helena Englert, Witold Sosulski, Małgorzata Potocka, Barbara Kurzaj, Anna Gornostaj, Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.384
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina, Mariola i Paździochowa są wielbicielkami serialu „Przepis na miłość”. Halina odnajduje w losach głównej bohaterki tej serialowej produkcji - Danuty wątki ze swojego życia. Pewnego dnia rozchodzi się plotka, że serialowa Danuta ma umrzeć. Kobiety – trzy jej najwierniejsze fanki popadają w rozpacz… Gościnnie w tym odcinku wystąpią m.in.: Katarzyna Galica jako Danuta, Piotr Gąsowski jako Edek oraz Krystyna Podlewska i Elżbieta Jarosik.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna, Galica Katarzyna, Gąsowski Piotr, Podlewska Krystyna, Jarosik Elżbieta
19:00
Fakty, odc. 7223
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7206
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7203
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5096
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.326
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do Wysockiej przychodzi ojciec Szymona. Prokurator Zieliński potwierdza podejrzenia Oli na temat Magdy. Postanawiają połączyć siły, by sprawdzić w co jest zamieszana i wspólnie ją zdemaskować. Na patrolu Ola z Borysem dostają zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny. Uratowany na drodze przy lesie przez przypadkową kobietę, trafia do szpitala. To jednak nie jest koniec jego kłopotów. Podczas dochodzenia w tej sprawie, policjantom udaje się namierzyć jedyną bliską osobę... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Riviera - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sieć zarzucona przez Interpol zaczyna się zaciskać. Georgina i Carver zgadzają się, że śledztwo trzeba wreszcie zakończyć. Irina zdradza Negrescu tajemnicę rodzinną. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1716
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Małgorzata Potocka, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Barbara Kurzaj, Jacek Rozenek, Michał Rolnicki, Helena Englert

Czas: 23min.
20:50
M jak miłość - odc. 1320
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janek wraca w końcu z Warszawy, a Ula ma do ukochanego pretensje bo czuje, że chłopak próbuje coś przed nią ukryć. Justyna odkrywa, że Maciek przyjechał do Grabiny i jest przerażona. Dziewczyna od razu prosi o pomoc Franka. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Krzysztof Tyniec - Robert, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 44min.
20:05
The Brain. Genialny Umysł., odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności.... (Polska, 2017)

Reżyseria: Brożonowicz Michał
20:10
Doradca smaku, odc. 22/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 79/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie pojawia się słynny podróżnik, który twierdzi, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Ktoś w nocy podrzucił do jego salonu wypreparowaną ludzką głowę, specjalność pewnego plemienia Indian z Ameryki Południowej. Niespodziewanie Kowalski ujawnia się jako znawca tematu – posiada zaskakującą wiedzę o szczegółach owego rytuału i orzeka, że to co podrzucono podróżnikowi to prawdopodobnie podróbka. Nie uspokaja to mężczyzny, który dalej nalega na wszczęcie śledztwa w... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /45/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1053
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Magdalena Klecel
Obsada: Anna Mucha, Krystian Wieczorek

Czas: 4min.
21:55 Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:40
Niezniszczalni 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Czołówka gwiazd kina akcji zbiera się ponownie jako "Niezniszczalni". Lider Barney Ross (Sylvester Stallone), specjalista od walki wręcz Yin Yang (Jet Li), nożownik Lee Christmas (Jason Statham), nieobliczalny Gunnar Jensen (Dolph Lundgren) - otrzymują zadanie od agenta CIA, Churcha (Bruce Willis). Mają udać się do Albanii i przechwycić pewien obiekt ze strąconego samolotu. Na miejscu grupa wpada w pułapkę przemytnika broni Jeana Vilaina (Jean-Claude Van Damme), który... (USA, 2012)

Reżyseria: Simon West(1)
Obsada: Hemsworth Liam, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Lundgren Dolph, Norris Chuck, Schwarzenegger Arnold, Stallone Sylvester, Statham Jason, Willis Bruce
21:30
Diagnoza, odc. 6/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Motel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Po przypadkowej śmierci syna, małżeństwo Amy i Davida jest w strzępach. Podczas powrotu z ostatniej przed rozwodem wspólnej podróży, psuje im się samochód i nie mają innego wyjścia, jak zostać na noc w pobliskim motelu. Dostają miejsce w zrujnowanym pokoju noszącym szumną nazwę "apartamentu dla nowożeńców”. Kiedy hałasy z pokoju obok nie dają im spać, David usiłuje oglądać kasety wideo znalezione w pokoju, na których nagrano niskobudżetowe drastycznie brutalne filmy. Po kilku... (USA, 2007)

Reżyseria: Antal Nimród
Obsada: Kate Beckinsale, Wilson Luke, Ethan Embry, Frank Whaley, G. Anderson Scott
22:10
El Principe - dzielnica zła - odc. 41
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 41. Fatima wraca do domu. Khaled zabrania jej wychodzić ze swojego pokoju i kontaktować się z kimkolwiek. Morey namawia Hamzę do współpracy w poszukiwaniu ukrytych na budowie materiałów wybuchowych... (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 10.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
22:30
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 6/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się... (Polska)

22:50
Trampolina, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

23:00
Miasto Gniewu - /3/
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny opowiadający o początkach zorganizowanej przestępczości w Polsce. (Polska 2017)

Reżyseria: Dawid Sawicki

Czas: 30min.
23:40
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Świat bez fikcji - Narodziny supergracza
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat profesjonalnych graczy gier komputerowych rozrasta się dynamicznie od kilku lat. To nie są już nastolatki, grające w zaciszu swoich pokoi, lecz prawdziwe legendy elektronicznego sportu, trenujące 12 godzin dziennie, rozgrywające zawody na stadionach. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Chris Boulding

Czas: 57min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Człowiek Boga
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu ks. Władysława Bukowińskiego (1904 - 1974). Spędził 13 lat, 5 miesięcy i 10 dni w sowieckich łagrach i więzieniach. Potajemnie odprawiał msze św. , spowiadał, nauczał o Bogu. Mówią świadkowie działalności niezwykłego kapłana Kazachstanu. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Tadej

Czas: 46min.
23:50
P.S. Kocham Cię
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melodramat w gwiazdorskiej obsadzie. Adaptacja powieści autorstwa Ceceli Ahern o tym samym tytule. Holly (w tej roli: Hilary Swank – laureatka dwóch Oscarów) jest piękna, elegancka i wyszła za mąż za miłość swojego życia – przystojnego, namiętnego i żywiołowego Irlandczyka o imieniu Gerry (Gerard Butler). Kiedy on niespodziewanie umiera, jej życie też jakby się skończyło. Holly bardzo cierpi po stracie ukochanego mężczyzny – aż do dnia, gdy niespodziewanie znajduje w skrzynce list podpisany... (USA, 2007)

Reżyseria: LaGravenese Richard
Obsada: Swank Hilary, Butler Gerard, Connick Jr. Harry, Winters Dean, Kudrow Lisa, Marsters James, Morgan Jeffrey Dean, Gershon Gina, Bates Kathy
23:30
Superwizjer, odc. 1104
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

23:50
Spadkobiercy VII, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Marta Chodorowska Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną... (Polska 2017)

00:35
Świat bez końca - odc. 2/4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Królowa Izabela postanawia podwyższyć podatek od miast i handlu wełną. Szykuje się wojna, a skarbiec królewski jest pusty. W Kingsbridge odbywa się doroczny jarmark. Przybywają kupcy z całej Europy. (Kanada, Niemcy, Wielka Brytania 2010)

Reżyseria: Michael Caton-Jones
Obsada: Ben Chaplin, Charlotte Riley, Nora von Waldstätten, Oliver Jackson-Cohen, Rupert Evans, Tom Weston-Jones, Cynthia Nixon, Tom Cullen, Blake Ritson, Sally Bankes

Czas: 96min.
00:05
Miasto skarbów - odc. 4 Ahaswer
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicję przesłuchuje prokurator Lekki: jest arogancki i napastliwy. Proponuje seks za zatuszowanie sprawy. Obydwoje nie wiedzą, że są nagrywani. Z operacyjnego VW policji przysłuchują się rozmowie Szatner i Harny. Szatner zna Lekkiego. Wie, że to kanalia. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Helena Ganjalyan, Feliks Szajnert, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Bosak, Norbert Kwiatkowski, Iza Kuna, Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency

Czas: 42min.
00:25
Kamień, nożyce, papier - Murale
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O Gdańskiej Szkole Muralu opowiedzą jej założyciele, artyści - Jacek Zdybel oraz Rafał Roskowiński (Polska 2013)


Czas: 9min.
00:40
Opowieść z cieniami malarzy prowincjonalnych
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to opowieść z cieniami malarzy. Malarzy z Prowincji. (Polska 2014)


Czas: 24min.
00:05
36,6, sez. 2, odc. 5/13
program
Godziny emisji
00:50
9. miesiąc, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dagmara jest zrozpaczona - Przemek wybiegł od niej wściekły w przekonaniu, że się go wstydzi, a rodzice nie kryją rozczarowania jej wyborem życiowym. Dziewczyna bezskutecznie usiłuje się dodzwonić do ukochanego, nieświadoma, że rozbił się na motorze i leży teraz w ciężkim stanie w szpitalu. Przyjaciel Przemka dzwoni do Dagmary, by powiadomić ją o wypadku. Telefon od niego odbiera matka Dagi... W tym odcinku poznajemy też Anię i Szymka, którzy za miesiąc mają zostać rodzicami. Zanim jednak ich... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
01:00
Pierwsza randka - (6)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
01:20
Wojna domowa - odc. 6/15 - Trójka klasowa
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władze szkolne wydają zarządzenie, że młodzieży nie wolno wieczorem przebywać na ulicy bez opieki dorosłych. Rodzice tworzą trzyosobowe zespoły, które odprowadzają pociechy ze spotkań do domu. Do trójek klasowych dołącza wujostwo Anuli. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Jarema Stępowski, Józef Nowak

Czas: 24min.
01:40
Białowieska Kolejka Leśna. Stacja Hajnówka.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia i teraźniejszość Białowieskiej Kolejki Leśnej. Pierwsze torowiska kolejek leśnych w Puszczy Białowieskiej zostały ułożone przez Niemców w czasie I wojny światowej. Miały służyć do wywozu drewna pozyskiwanego przy rabunkowej eksploatacji puszczy. (Polska 2017)


Czas: 26min.
01:05
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

01:50
Sekrety Sąsiadów, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta i Piotr, są małżeństwem od kilku lat. Starają się o dziecko. Do domu naprzeciwko, wprowadza się rehabilitant Julian i jego dziewczyna Dorota, która swoim wyglądem wzbudza powszechne zainteresowanie mężczyzn. Elżbieta zaczyna podejrzewać, że jej mąż, zdradza ją z nową sąsiadką. Utwierdza ją w tym przekonaniu Julian, który również sądzi, że Dorota go zdradza. Elżbieta sprawdza telefon męża i odnajduje w nim podejrzane wiadomości, podpisane D. Julian zwierza się sąsiadce, że u swojej... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wąsiński Piotr
02:25
Dom - odc. 15/25 - Długa księżycowa noc
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej ponownie przywozi Ulę do szpitala w Konstancinie. Tym razem dziewczyna zdobywa się na odwagę i wchodzi do sali Leszka. Początkowe wzburzenie z obu stron mija, między młodymi nawiązuje się nić porozumienia. (Polska 1996)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Halina Rowicka, Tomasz Borkowy, Tomasz Mędrzak, Anna Romantowska, Ewa Serwa, Joanna Szczepkowska, Jolanta Żółkowska, Jan Englert, Zygmunt Malanowicz, Gustaw Lutkiewicz

Czas: 78min.
02:00
Artyści - odc. 6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Warstwa fabularna serialu przedstawia kulisy funkcjonowania jednego z warszawskich teatrów miejskich, jednak opowieść odczytywana może być jako wieloznaczna metafora, w której skupiają się problemy współczesności i konflikt sztuki i działań kulturalnych. (Polska 2015)

Reżyseria: Monika Strzępka
Obsada: Dorota Segda, Maria Maj, Agnieszka Glińska, Marek Frąckowiak, Ewa Skibińska, Adam Cywka, Krzysztof Dracz, Paulina Puślednik, Klara Bielawka, Marcin Czarnik

Czas: 45min.
02:55
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2017)


Czas: 50min.
02:10
Życie lalki
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie teatralnej lalki od kuchni. Na kanwie tej historii opowieść o teatrze, jakiego widz nie zna. Główny bohater: Teatr Animacji w Poznaniu. Pracownia, kawałek obrabianego drewna, dłuto, młotek. (Polska 2015)


Czas: 14min.
02:35
Człowiek Boga
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu ks. Władysława Bukowińskiego (1904 - 1974). Spędził 13 lat, 5 miesięcy i 10 dni w sowieckich łagrach i więzieniach. Potajemnie odprawiał msze św. , spowiadał, nauczał o Bogu. Mówią świadkowie działalności niezwykłego kapłana Kazachstanu. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Tadej

Czas: 46min.
02:35
Tajemnice losu, odc.2817
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:05
Mroczne zagadki Los Angeles, odc. 4/19
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

02:20
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:45
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

03:55
Notacje - Jerzy Jarocki. W oczach innych
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Jarocki opowie o najistotniejszym jego zdaniem temacie "Ślubu" bardzo często nierozpoznawanym, szczególnie poza Polską. A mianowicie o problemie Lustara, budowania swojego wizerunku w oczach innych. Sprostuje też mylne tropy w interpretacji "Ślubu". (Polska 2009)


Czas: 8min.
03:25
Kamień, nożyce, papier - Murale
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O Gdańskiej Szkole Muralu opowiedzą jej założyciele, artyści - Jacek Zdybel oraz Rafał Roskowiński (Polska 2013)


Czas: 9min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:05
Uwaga!, odc. 5096
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:30
Moc Magii, odc. 277/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:10
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Narodziny supergracza
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat profesjonalnych graczy gier komputerowych rozrasta się dynamicznie od kilku lat. To nie są już nastolatki, grające w zaciszu swoich pokoi, lecz prawdziwe legendy elektronicznego sportu, trenujące 12 godzin dziennie, rozgrywające zawody na stadionach. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Chris Boulding

Czas: 57min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
04:30
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:50
AgroSzansa - odc. 98/6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Cafe Futbol
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

05:05
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3836
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info