Program dla 2017-10-11 od do
22.10 23.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:00
Narodziny supergracza
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat profesjonalnych graczy gier komputerowych rozrasta się dynamicznie od kilku lat. To nie są już nastolatki, grające w zaciszu swoich pokoi, lecz prawdziwe legendy elektronicznego sportu, trenujące 12 godzin dziennie, rozgrywające zawody na stadionach. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Chris Boulding

Czas: 57min.
04:50
AgroSzansa - odc. 98/6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co zrobić, by gospodarstwa rolników były rozwojowe, przynosiły zyski i satysfakcję gospodarzom? Jak je rozwijać i przekształcać, zarówno te niewielkie, jak i te o ogromnym potencjale? Odpowiedzi na te pytania rolnicy znajdą w programie. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3629
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
05:05
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3836
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5096
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 155 "Człowiek maszyna" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik cieszy się z nowego laptopa. Kacper wraca smutny do domu. Marek i Ludwik pomagają mu rozwiązać problemy z dziewczyną. Natalia przeszkadza Kubie i Filipowi w wygranej w pokera on - line. Ludwik odkrywa na swoim komputerze korespondencję Kacpra. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Halina Skoczyńska, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2017)


Czas: 22min.
06:00
Plebania - odc. 967
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Maciej Wilewski, Bernadetta Machała - Krzemińska, Patrycja Szczepanowska, Andżelika Kujawiak, Dariusz Kowalski, Karolina Piechota, Krzysztof Ibisz

Czas: 21min.
06:20
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
06:35
Opowieść z cieniami malarzy prowincjonalnych
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to opowieść z cieniami malarzy. Malarzy z Prowincji. (Polska 2014)


Czas: 24min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 10/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dąbrowa Górnicza, "Karczma Śląska". W Dąbrowie Górniczej Magda Gessler będzie zmuszona podjąć naprawdę ekstremalnie trudne wyzwanie. W Karczmie Śląskiej jedzenie smakuje i wygląda okropnie. A wystrój lokalu odstrasza nawet najmniej wymagających gości. Właściciele nie chcą przyjąć do wiadomości krytyki znanej restauratorki, a trudno pomagać komuś wbrew jego woli. Kiedy Magdzie Gessler uda się wyrwać z marazmu pracowników i zacznie wprowadzać rewolucyjne zmiany, do restauracji... (Polska)

06:00
Strach ma wielkie kły, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

07:05
M jak miłość - odc. 140
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta idzie z wizytą do poradni terapeutycznej. Skarży się na samotność, wyznaje, że tęskni za Jackiem. Terapeutka tłumaczy jej, że nigdy z nikim nie stworzy udanego związku, jeśli nie przestanie nadmiernie kontrolować swoich uczuć. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 22/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:35
Komisariat - odc. 53 Piłka w grze
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
17 - letni Mikołaj nagle traci przytomność na treningu na boisku piłkarskim i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Rodzice chłopca proszą komisarza Maja o ustalenie kto mógł mu podać środki dopingujące, bo to właśnie jest przyczyną złego stanu zdrowia. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Kościuszko: człowiek, który wyprzedził swoje czasy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W filmie dokumentalnym Alexa Storożyńskiego poznamy sylwetkę, życie i liczne zasługi niezwykłego człowieka Tadeusza Kościuszko. Urodził się 4 lutego 1746 r. na Polesiu. Wybrał karierę wojskowego. W 1765 r. wstąpił do Korpusu Kadetów Szkoły Rycerskiej. (USA 2014)

Reżyseria: Alex Storożyński

Czas: 53min.
08:00
Trudne sprawy, odc.491
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aneta Suchy (16 l.) jest po uszy zakochana w wyjątkowo przystojnym Patryku Powiślaku (18 l.). Mimo że Patryk nie traktuje Anety poważnie i jest dla niej miły tylko, gdy spotykają się sam na sam, ona jest pewna, że mu się podoba. Siostra Anety, Karina (18 l.) ostrzega ją przed Patrykiem, który uważany jest za podrywacza. Ale nawet aroganckie teksty brata Patryka - Krystiana (17 l.) nie powstrzymują Anety. I rzeczywiście, młodzi zostają parą, ale jest to utrzymywane w tajemnicy. Później Aneta... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2099
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

09:05
Sonda 2 - (46)
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku porozmawiamy o pamięci. Dlaczego czasami pamiętamy wydarzenia sprzed wielu lat, a mamy kłopot z przypomnieniem sobie tych z wczoraj? Dlaczego nie pamiętamy porodu i życia przed porodem? Gość odcinka: Tomasz Witkowski. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
09:35
Jak to działa - odc. 114 Algorytmy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku odpowiedzi na pytania: co to jest algorytm i jak dzięki algorytmom programy komputerowe, w tym także strony internetowe, wyszukują np. najkrótszą drogę albo najlepsze promocje. (Polska 2016)


Czas: 25min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 11.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.708
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biuro Malanowskiego poszukuje męża Eweliny Zybert, który po powrocie z delegacji zostawił w domu samochód, telefon i dokumenty, a potem zniknął bez słowa. Detektywi odkrywają, że mężczyzna prawdopodobnie uciekł z miejsca wypadku, który sam spowodował. Nikt poszkodowany nie zgłosił się jednak do szpitala ani na policję. Marek trafia do leśniczówki, położonej niedaleko miejsca, gdzie mogło dojść do wypadku i znajduje w niej zakrwawioną torebkę z dokumentami młodej dziewczyny. Detektywi... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.709
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożena Sierpień uważa, że jej córka związała się z kimś nieodpowiednim, kto czyha na pieniądze jej rodziny. Nie chce dopuścić do ślubu i prosi Malanowskiego o sprawdzenie i obserwację jej przyszłego zięcia. Detektywi odkrywają, że Adrian robi jakieś dziwne interesy, co więcej odwiedza lokal dla homoseksualistów. Klientka postanawia udowodnić córce, jakie naprawdę są preferencje seksualne jej narzeczonego. Małgosia po wizycie w tym klubie zrywa zaręczyny. Tymczasem detektywi odkrywają, że... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

10:15
Północ - Południe, Księga I - odc. 7/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wizyty Hazardów w Mont Royal Virgilia zakochuje się w czarnoskórym Gradym. Pomaga mu w ucieczce i razem wyjeżdżają do Filadelfii, gdzie wspólnie prowadzą kampanię na rzecz zniesienia niewolnictwa. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 47min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 968
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Maciej Wilewski, Andżelika Kujawiak, Karolina Piechota, Krzysztof Ibisz, Marta Kumik, Aleksandra Kisio, Katarzyna Skarżanka

Czas: 19min.
10:50
Tysiące twarzy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracując w barze stał się postacią kultową, przynajmniej dla warszawiaków. Roman Modzelewski sam stanowi kartę tego miasta. Kiedyś grał w piłkę, boksował, pracował z trudną młodzieżą. Kończył hotelarstwo, studiował na AWF. Od ponad 40 lat stoi za barem. (Polska 2015)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olga, 18-letnia dziewczyna zwyciężyła w telewizyjnym talent show. Odtąd jest ofiarą intryg nieuczciwego menadżera, niejakiego Janusza Marciniaka, który chce od niej wyłudzić wygrane przez nią pieniądze, zwodząc ją wizją nagrania albumu i odbycia trasy koncertowej… Bohaterowie drugiej opowieści w tym odcinku - Małgorzata i Paweł są parą od 7 lat. Paweł często jeździ na polowania, a Małgorzata w samotności rozpacza, że nie może zajść w ciążę. Namiastką macierzyństwa staje się dla niej opieka... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 808
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria VI, odc. 5/22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Colorado Springs przyjeżdża z Rosji księżna Nizamoff, aby odpocząć w hotelu Prestona. Okazuje się, że arystokratka ma zdolności spirytystyczne. Hank i Jake postanawiają to wykorzystać i namawiają ją do udziału w seansie w swoim hotelu. (USA 1997)

Reżyseria: Roy Campanella
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1716
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Małgorzata Potocka, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Barbara Kurzaj, Jacek Rozenek, Michał Rolnicki, Helena Englert

Czas: 23min.
11:50
Na dobre i na złe - odc. 467 - Celny strzał
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapała odwiedza Ludmiłę po udanej operacji. Poznaje słynnego chirurga Falkowicza, który rozważa przyjęcie posady w Leśnej Górze. Agata dowiaduje się od Hany, że im wcześniej zacznie się starać o dziecko, tym lepiej. Godzi się z mężem. (Polska 2011)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.330
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia Rosiak (28 l.) jest w szoku. Sklep, w którym pracuje jej siostra, Nina Rosiak (26 l.), został napadnięty przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Pracownikom nic się nie stało, ale Nina podejrzewa, że jednym z napastników był chłopak Sylwii, Tomek Dralski (34 l.). Nina nie wspomina o tym policji, najpierw postanawia zwierzyć się swojej siostrze. Tomek twierdzi, że nie ma z całą sprawą nic wspólnego, a Sylwia mu wierzy. Rozumie, że Tomek nie mógłby napaść na sklep, w którym pracuje jej... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się przystojny, pewny siebie lekarz, który od kilku miesięcy jest ofiarą uporczywego nękania. Na sms-ach i mailach z pogróżkami, przysłaniu wieńca pogrzebowego czy zamówieniu prostytutki do domu się nie kończy. Ktoś rozpowszechnia w Internecie negatywne opinie o jego kompetencjach zawodowych, składa donos do Urzędu Skarbowego i oskarża go przed dyrektorem szpitala o mobbing i molestowanie pielęgniarek. Lekarz przyznaje, że ma wielu wrogów, ze względu na swój... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Polagra Food 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z Targów branży spożywczej Polagra Food odbywających się w dniach 25 - 28 września w Poznaniu. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Wielka piątka Azji. Słoń
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tropiąc z kamerą niezwykłe zwierzęta, filmowcy przemierzają całą Azję. Tym razem obiektem zainteresowania twórców serii jest słoń. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Sebastian Pfeil

Czas: 50min.
12:50
Tylko z Tobą - odc 1
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial osadzony w realiach współczesnej Turcji. Fabularny wątek koncentruje na miłosnych przeżyciach, jakich doświadcza młody i bogaty biznesmen ze Stambułu. Wskutek wypadku żona Yigita Kozana zapada w śpiączkę. On poznaje młodą i piękną Nur. (Turcja 2015)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 44min.
12:05
Listy do PRL - u - Członek partii
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program poświęcony polskiemu dziedzictwu kulinarnemu. W tym odcinku: sandacz z rusztu z warzywami. (Polska 2008)


Czas: 10min.
12:25
Polska z Miodkiem - (30) Gdańsk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
12:30
Sekrety Stomatologii odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma uświadomić Polakom znaczenie zdrowych zębów dla funkcjonowania całego organizmu człowieka. Pokazuje wysoki poziom polskiej stomatologii i jej dynamiczny rozwój. Zawiera porady i informacje począwszy od mycia zębów po zabiegi chirurgiczne. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.258
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na oddziale leży 37-letnia Urszula Bednarek. Kobieta miała operację woreczka żółciowego. Doszło do powikłań, wdało się zakażenie, przez co musi dłużej zostać w szpitalu. Urszula jest niezadowolona z takiego obrotu sprawy, bo postanowiła podjąć kolejną próbę i odszukać brata, z którym ją rozdzielono w dzieciństwie. Kobieta boi się, że przedłużający się pobyt w szpitalu utrudni podjęte działania. Pewnego dnia dostaje maila od Adriana. Chłopiec podaje się za syna, jak się okazuje, jej... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 460
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się szef firmy spedycyjnej, w której ostatnio ciągle psują się samochody. W tirach i busach dostawczych pojawia się coraz więcej problemów z silnikami. Specjalne GPS-y, zamontowane w miejscach kierowcom nie znanych, wykazują, że wszyscy jeżdżą zgodnie z harmonogramem, nie zbaczają z kursów, przywożą też rachunki ze stacji benzynowych, pokrywające się ze średnim zużyciem paliwa. Detektywi mają sprawdzić czy rzeczywiście w firmie nie dzieje się coś niedobrego.... (Polska 2016)

Reżyseria: Dębowski Grzegorz, Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr
13:45
Na sygnale - odc. 54 "Superbohater"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Straż miejska wzywa ratowników do upośledzonego umysłowo młodego mężczyzny. Piotr, Adam i Martyna odwożą pacjenta do jego mieszkania, zamiast na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Kilka minut później okazuje się, że chory znów wymknął się z domu. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.739
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiejski fryzjer Wiktor Kopiński (27 l.) uważa siebie za największego fryzjera. W swojej rodzinnej wsi Piskorzyce on i jego przyjaciółka, Daria Gawlak (22 l.), czują się od dawna jak w klatce. Uważają, że życie na wsi jest nudne i zaściankowe. Próbują swojego szczęścia w Warszawie. Wiktor zaczyna pracować u znanego fryzjera, podczas gdy Daria cieszy się życiem w wielkim mieście. Drogi apartament, zakupy, nowe meble pochłaniają szybko wszystkie zasoby finansowe Wiktora. Ale szczególnie dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 161
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 697
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji W jednym z tabloidów ukazują się zdjęcia znanego biznesmena leżącego na hotelowym łóżku w towarzystwie atrakcyjnej dziewczyny. Kiedy detektywi komentują publikację, do Septagonu wchodzi roztrzęsiony bohater artykułu. W rozmowie z Szefem wyjawia, że dzień wcześniej zabalował, a rankiem obudził się sam w hotelu. Kiedy wracał do domu okazało się, że w prasie ukazały się kompromitujące go zdjęcia. Biznesmen twierdzi, że niewiele pamięta - spotkał się z bliskimi współpracownikami,... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 110
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ipek jest zrozpaczona, że Melih nie przyjechał na wystawę, czuje się odrzucona. Porywacz Tark pojawia się w posiadłości, a nieświadomy Selim zaprasza go do środka. W domu zastaje go Arzu. Mężczyzna grozi jej, że nie odejdzie póki nie dostanie pieniędzy. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Opole 2017 na bis /6/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnienie koncertu 54. KFPP w Opolu. (Polska 2017)


Czas: 12min.
14:25
Nasz dziwaczny świat odc. 6
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki fascynującym eksperymentom, ciekawym i przystępnym wyjaśnieniom naukowców, niesamowitym opowieściom świadków i wyjątkowym materiałom filmowym, odkryjemy tajemnice niezwykłych zjawisk, zachowań, anomalii pogodowych, medycznych cudów. (Wielka Brytania 2015)


Czas: 49min.
14:15
Kościuszko: człowiek, który wyprzedził swoje czasy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W filmie dokumentalnym Alexa Storożyńskiego poznamy sylwetkę, życie i liczne zasługi niezwykłego człowieka Tadeusza Kościuszko. Urodził się 4 lutego 1746 r. na Polesiu. Wybrał karierę wojskowego. W 1765 r. wstąpił do Korpusu Kadetów Szkoły Rycerskiej. (USA 2014)

Reżyseria: Alex Storożyński

Czas: 53min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2543
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł i Melka szykują się na przyjście Radka i Jowity. Melka dostaje zadanie od Darka i nie wraca do domu. Wpada w kłopoty. Grażyna i Karol nie chcą powiedzieć Sabinie, że Aleks ją zostawił. Niestety, prawda wychodzi na jaw. Sabina załamuje się. W Wadlewie trwa festyn wyborczy. Seweryn kompromituje Emilkę w oczach mieszkańców, udowadniając jej przyjęcie korzyści materialnych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.785
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia Gierolińska (23 l.), właścicielka kawiarni, chce zawieźć swojego przyszłego szwagra, Kajetana Murlewskiego (35 l.) do kościoła, gdzie ma on poślubić jej siostrę, Oliwię (25 l.). Niestety, Kajetan po imprezowym wieczorze kawalerskim zaspał i zupełnie na kacu musi się przebrać do ślubu w trakcie jazdy samochodem. Jednak na stacji benzynowej pan młody nagle ucieka półnagi z samochodu i tym samym nie dochodzi do ślubu. Okazuje się, że Kajetan miał romans z przybraną matką Oliwii i Julii,... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 1/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drżyjcie! Magda Gessler znowu wkracza do niejednej kuchni! Znowu polecą sztućce, znowu będzie pot i łzy, rzucanie mięsem (dosłownie i w przenośni), ciężka robota i wielka rewolucja. Trzeci sezon zapowiada się jeszcze ostrzej, trudniej i nie zawsze z happy endem… Magda Gessler ponownie rusza z odsieczą upadającym restauracjom. Tym razem stanie oko w oko z prawdziwą Jędzą, zadziwi najstarszych Górali, będzie świadkiem płomiennego romansu i wielkiej wojny domowej. Trafi też do swojskiego Meksyku... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2012)

Reżyseria: Nortman Marek, Olszewski Tomasz
15:10
Obserwator - odc. /157/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 24min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1320
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janek wraca w końcu z Warszawy, a Ula ma do ukochanego pretensje bo czuje, że chłopak próbuje coś przed nią ukryć. Justyna odkrywa, że Maciek przyjechał do Grabiny i jest przerażona. Dziewczyna od razu prosi o pomoc Franka. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Krzysztof Tyniec - Robert, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 44min.
15:15
Turystyczna Jazda - odc. 71 Tajlandia - Koh Samui
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu kontynuujemy naszą podróż po Tajlandii. Tym razem Turystyczna Jazda będzie na wyspie Koh Samui - położonej na południu kraju w Zatoce Tajlandzkiej. Dowiemy się dlaczego to miejsce nazywane jest kokosową wyspą oraz poznamy przepis na jedną z tradycyjnych tajskich potraw. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Astronarium - (6) - "Aktywność słoneczna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 6 "Aktywnośc słoneczna". Tym razem pokażemy badania Słońca, jakie prowadzą polscy astronomowie, m.in. największy na świecie koronograf w Białkowie oraz badania satelitarne Słońca prowadzone od dawna przez naukowców z Wrocławia. (Polska 2015)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 461
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.158
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa entuzjastów - uznanych amerykańskich projektantów i inżynierów budowlanych - przemierza Amerykę, by przy wsparciu miejscowych ochotników i darczyńców pomagać najbardziej potrzebującym. Liderem tej niezwykłej drużyny jest Ty Pennington, który potrafi dosłownie każdego zarazić swoim entuzjazmem do pracy. Pomagają mu w stworzeniu niepowtarzalnych nowych domów projektanci wyjątkowo kreatywni: Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Ed Sanders, Eduardo Xol i Didiayer Snyder. Wszyscy oni... (USA, 2008)

Reżyseria: Dryden David
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hemmis Paige, Moloney Michael, Sanders Ed, Xol Eduardo, Snyder Didiayer
16:05
W sercu miasta - odc. 9
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tekin zamyka Derin w domu. Alemu grozi deportacja. Przyjaciele robią wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Cała sytuacja bardzo odbija się na zdrowiu Raufa, który znów trafia do szpitala i potrzebuje operacji. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 45min.
16:30
Koło fortuny - odc. 28 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 11.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:25
Tysiące twarzy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracując w barze stał się postacią kultową, przynajmniej dla warszawiaków. Roman Modzelewski sam stanowi kartę tego miasta. Kiedyś grał w piłkę, boksował, pracował z trudną młodzieżą. Kończył hotelarstwo, studiował na AWF. Od ponad 40 lat stoi za barem. (Polska 2015)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3486
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna i Bartosz Borowscy pochwalili się na portalu społecznościowym egzotycznym wyjazdem wakacyjnym. Niestety, zostali zawróceni z lotniska do domu, bo ze względy na przedłużone procedury bezpieczeństwa spóźnili się na samolot. Wolny czas Katarzyna postanowiła wykorzystać na pracę w ogrodzie. Nie spodziewała się, że ich wpis o wakacjach zwrócił uwagę złodziei, którzy przyszli do jej domu, by okraść przekonani, że właścicieli nie ma… Druga historia w tym odcinku. Julia Kwiska, wracając z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 162
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3630
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 29
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hakan nie ma odwagi wyznać Umut prawdy o sobie. Ozan namawia ojca, aby zatrudnić specjalistkę od marketingu i wykreować nowy wizerunek firmy. Tayfur zwabia Yeldę do mieszkania kolegi, by być sam na sam. Yelda ucieka. Trwa śledztwo w sprawie wypadku. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.137
Godziny emisji
Rozwiń opis
Będący pod policyjną eskortą, więzień zostaje odbity przez bandytów. Okazuje się, że była to dobrze przemyślana akcja. Detektywi robią wszystko, żeby rozszyfrować kolejny ruch przestępców. Bezpośrednia konfrontacja kończy się dla jednego z policjantów tragicznie. Podczas badania sprawy technik policyjny na skutek sytuacji osobistej dopuszcza się karygodnego zaniedbania… W tym samym czasie dziesięcioletnia dziewczynka zostaje prawdopodobnie porwana w drodze powrotnej ze szkoły. Matka dziecka... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 809
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

18:00
Klan - odc. 3179
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z powodu awarii wodociągów w kamienicy Jacek jest zmuszony zabrać małą Agatkę do banku. Tam troskliwie zajmuje się nią Paulina, a Ramona przez Internet szuka dla niej opiekunki. Vujkovic zaprasza Pawła do restauracji. Niebawem zjawia się tam też Daniel. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Wojciech Paleolog, Magdalena Wójcik, Barbara Bursztynowicz, Martyna Kowalik, Natalia Rewińska, Anna Matysiak, Tomasz Stockinger, Julian Peciak

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /39/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 54 Łowca i zwierzyna
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łowca i zwierzyna. Komisarz Polakowska zajmuje się zagadkowym pobiciem niejakiego Piotra Sobczaka. Mężczyzna napadnięty na leśnym parkingu, od początku śledztwa wydaje się nie mówić całej prawdy. Ekipa dochodzeniowa odkrywa, że został pobity. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:35 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 12/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2544
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka zdaje egzamin, który zorganizował jej Hiszpan. Po powrocie do domu okłamuje Pawła, gdzie była. Melka dostaje pracę w klubie Roberta. W Wadlewie trwają wybory. Emilka i Olek idą łeb w łeb. Malwina przyznaje się Emilce, że brała udział w prowokacji Seweryna. W Barbarianie zjawia się dawna sympatia Kaśki – Marzena. W Kaśce ożywają bolesne wspomnienia.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 698
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.326
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do Wysockiej przychodzi ojciec Szymona. Prokurator Zieliński potwierdza podejrzenia Oli na temat Magdy. Postanawiają połączyć siły, by sprawdzić w co jest zamieszana i wspólnie ją zdemaskować. Na patrolu Ola z Borysem dostają zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny. Uratowany na drodze przy lesie przez przypadkową kobietę, trafia do szpitala. To jednak nie jest koniec jego kłopotów. Podczas dochodzenia w tej sprawie, policjantom udaje się namierzyć jedyną bliską osobę... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1716
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Małgorzata Potocka, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Barbara Kurzaj, Jacek Rozenek, Michał Rolnicki, Helena Englert

Czas: 23min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.385
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Halina spotyka na korytarzu swojej kamienicy znajomego lekarza z pracy. Okazuje się, że doktor mieszka u Paździochów. Halina podejrzewa, że za plecami Paździocha Paździochowa nawiązała romans z doktorem. Co gorsza, w mieszkaniu sąsiadów zaczynają przemieszkiwać również inni obcy mężczyźni... Co na to Kiepscy? Gościnnie wystąpią: Krzysztof Dracz jako Doktor i Piotr Gąsowski jako Policjant.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna, Dracz Krzysztof, Gąsowski Piotr
19:00
Fakty, odc. 7224
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:30
Człowiek z magicznym pudełkiem – relacja z premiery, odc. 1/2
program
Godziny emisji
19:35
Sport, odc. 7207
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7204
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Człowiek z magicznym pudełkiem – relacja z premiery, odc. 2
program
Godziny emisji
19:55
Uwaga!, odc. 5097
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.327
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Patrol Zapały i Mazurek rozpoczyna się dość nietypowo. Na maskę ich samochodu rzuca się mężczyzna pod wpływem narkotyków. Delikwent chce zgłosić oszustwo. Ma przy sobie worek białego proszku i twierdzi, że zamiast konkretnego towaru dostał aspirynę. Choć policjanci są wyraźnie zaskoczeni całym zajściem, to nie przepuszczą okazji, by dzięki dobrowolnemu świadkowi dobrać się do jakiegoś dilera z miasta. Sam zatrzymany młodzieniec jest synem jednego z wysoko postawionych... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:20 Na żywo
Wielki Test o Wiśle
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wisła, najdłuższa rzeka Polski, przez wieki rozgrywało się też wiele ważnych dla naszego kraju wydarzeń. Co wiemy o Wiśle, jej znaczeniu historycznym, gospodarczym i turystycznym? Jak budowano pierwsze mosty? Gdzie żyją unikalne gatunki ptaków i ryb? (Polska 2017)


Czas: 82min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1717
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pocałunek Angeli i Roberta przerywa niezapowiedziana wizyta Kajtka i Eryka. Chłopaki od razu orientują się w czym przeszkodzili i przez cały wieczór pilnują przyjaciółkę. Następnego dnia rano do mieszkania przychodzi za to babcia dziewczyny. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Helena Englert, Marzena Trybała, Józef Grzymała, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
20:45
Na dobre i na złe - odc. 681 Mistrz i uczeń
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena i Latoszek są świadkami groźnego wypadku: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzysząca mu kobieta Karolina - wbija mu w gardło nóż. Tego samego dnia do szpitala trafia profesor Marek Walicki mistrz, pod którego czujnym okiem zdobywał wiedzę Bart. (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Guziński
Obsada: Elżbieta Woźniak - instrumentariuszka, Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska

Czas: 47min.
20:05
Świat według Kiepskich (Świat według Kiepskich), odc.522 Wiele hałasu o nic
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańców kamienicy Ćwiartki 3 niepokoją nocne hałasy i dziwne dźwięki dobiegające ze śmietnika. Na domiar złego, rano znajdują porozbijane kontenery i rozwłóczone śmieci. Podejrzewają, że to mogą być dzikie zwierzęta podchodzące do miasta z pobliskiego lasu na żer. Powołują nocną straż, która ma strzec śmietnika. Okazuje się, że spustoszeń dokonuje tajemniczy Mutant.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej
20:40
#SUPERMODELKA - PLUS SIZE, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szóstym odcinku „#Supermodelki Plus Size” na uczestniczki czekać będzie prawdziwy sprawdzian sprawności, siły i wytrzymałości. Będą musiały poradzić sobie podczas sesji zdjęciowej autorstwa Pawła Fabjańskiego, robionej w ruchu. Przejdą także warsztaty z trenerem – Krzysztofem Adamskim, które poza nową umiejętnością i zabawą przysporzą kandydatkom nie lada zmęczenia i stresu. Zakończone będą występem przed wielotysięczną widownią, który oceni m.in. Macademian Girl.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Kolczyński Marcin, Lipnicka-Modrzejewska Agata
20:10
Doradca smaku, odc. 23/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 80/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W wydziale Kubisa pojawia się kontrola z Komendy Głównej. Ma to związek ze sprawą zaginionej biżuterii, która znalazła się w depozycie z dużym opóźnieniem. Kubis jest wyraźnie zdezorientowany. Tymczasem śledczy muszą się zająć sprawą mężczyzny, którego ciało znaleziono w fitness klubie. Przybylska prosi o pomoc Paulinę Wach. Razem udają się na miejsce, by sprawdzić okoliczności zdarzenia. Okazuje się, że zmarły - nauczyciel matematyki - cierpiał na astmę, a przyczyną śmierci... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:55
Korea - tajemnice strefy zdemilitaryzowanej
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o Koreańskiej Strefie Zdemilitaryzowanej, utworzonej w 1953 r. między Koreą Północną i Południową. DMZ dzieli Półwysep Koreański pasem rozciągającym się po obu stronach linii demarkacyjnej o szerokości 4 km i długości 238 km. (Francja 2017)

Reżyseria: Jeong Gyoung - youl

Czas: 49min.
21:50
Na sygnale - odc. 158 "W pułapce"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga doktora Banacha po porwaniu nie odpowiada na wezwania, a dr Góra w końcu domyśla się, że jego koledzy mają kłopoty. Dzięki pomocy Rafała, mężczyzny postrzelonego w brzuch, udaje się ustalić, że ratownicy nie wiozą w karetce rannego ochroniarza. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Iga Górecka - Ruda, Michał Pustuła - Desperat, Mikołaj Bańdo - Rafał

Czas: 23min.
21:30
Azja Express, sez. 2, odc. 6/13
program
Godziny emisji
21:00
Naznaczony
Godziny emisji
Rozwiń opis
Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka... (USA, Kanada, 2010)

Reżyseria: Wan James
Obsada: Byrne Rose, Simpkins Ty, Wilson Patrick
22:25
Kino relaks - Niewysłany list
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ostatnich dniach nauki Henry Samson pisze list do szkolnej koleżanki Claire Goodster, w której od dawna się durzy. Do tej pory nie miał odwagi wyznać jej miłości. Okazuje się jednak, że Claire ma chłopaka i wygląda na to, że jest z nim bardzo szczęśliwa. (USA 2015)

Reżyseria: W. D. Hogan
Obsada: Haley Webb, Calard Harris, Eva Larue

Czas: 84min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Pogoda - 11.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Tysiące twarzy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracując w barze stał się postacią kultową, przynajmniej dla warszawiaków. Roman Modzelewski sam stanowi kartę tego miasta. Kiedyś grał w piłkę, boksował, pracował z trudną młodzieżą. Kończył hotelarstwo, studiował na AWF. Od ponad 40 lat stoi za barem. (Polska 2015)


Czas: 12min.
22:10
P.S. Kocham Cię
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melodramat w gwiazdorskiej obsadzie. Adaptacja powieści autorstwa Ceceli Ahern o tym samym tytule. Holly (w tej roli: Hilary Swank – laureatka dwóch Oscarów) jest piękna, elegancka i wyszła za mąż za miłość swojego życia – przystojnego, namiętnego i żywiołowego Irlandczyka o imieniu Gerry (Gerard Butler). Kiedy on niespodziewanie umiera, jej życie też jakby się skończyło. Holly bardzo cierpi po stracie ukochanego mężczyzny – aż do dnia, gdy niespodziewanie znajduje w skrzynce list podpisany... (USA, 2007)

Reżyseria: LaGravenese Richard
Obsada: Swank Hilary, Butler Gerard, Connick Jr. Harry, Winters Dean, Kudrow Lisa, Marsters James, Morgan Jeffrey Dean, Gershon Gina, Bates Kathy
23:00
Milczenie owiec
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film Jonathana Demme'a to trzecie dzieło w historii kina, które uhonorowano "Oscarowym pokerem". Clarice Sterling, jeszcze nie agentka FBI, a studentka waszyngtońskiej akademii, zostaje włączona do śledztwa w sprawie psychopatycznego mordercy kobiet. (USA 1991)

Reżyseria: Jonathan Demme
Obsada: Anthony Hopkins, Jodie Foster, John Lighow, Scott Glenn

Czas: 113min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Kościuszko: człowiek, który wyprzedził swoje czasy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W filmie dokumentalnym Alexa Storożyńskiego poznamy sylwetkę, życie i liczne zasługi niezwykłego człowieka Tadeusza Kościuszko. Urodził się 4 lutego 1746 r. na Polesiu. Wybrał karierę wojskowego. W 1765 r. wstąpił do Korpusu Kadetów Szkoły Rycerskiej. (USA 2014)

Reżyseria: Alex Storożyński

Czas: 53min.
23:00
Red II
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) zbiera elitarną ekipę agentów, by namierzyć zaginione przenośne urządzenie nuklearne. Specjaliści od wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw będą musieli po drodze stawić czoła armii bezlitosnych zamachowców, bezwzględnych terrorystów oraz opętanych rządzą władzy przedstawicieli rządu, gdyż wszyscy chcą położyć swoje łapska na broni najnowszej generacji. Frank i jego szalony zespół wylądują w Paryżu, Londynie oraz Moskwie. Przeciwnicy są liczniejsi... ( USA/Kanada/Francja 2013)

Reżyseria: Dean Parisot
Obsada: Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, David Thewlis
23:10
Trampolina
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (2010)

00:05
O mnie się nie martw - s. VII odc. 5/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbyszek spędza dzień z tatą w kancelarii. Staje się mimowolnym świadkiem, a nawet argumentem w sprawie piętnastolatka, który chce wystąpić do sądu o odebranie praw rodzicielskich matce. Aśka dostaje pozew rozwodowy i wyładowuje na Pawle całą frustrację. (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
00:40
Astronarium - (6) - "Aktywność słoneczna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 6 "Aktywnośc słoneczna". Tym razem pokażemy badania Słońca, jakie prowadzą polscy astronomowie, m.in. największy na świecie koronograf w Białkowie oraz badania satelitarne Słońca prowadzone od dawna przez naukowców z Wrocławia. (Polska 2015)


Czas: 22min.
00:35
30 nocy paranormalnej aktywności z opętaną przez diabła dziewczyną z tatuażem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Parodia znanych horrorów. Po powrocie ze szpitala psychiatrycznego Dana (Kathryn Fiore) wraz ze swoim mężem Aaronem (Flip Schultz) udają się do nowego domu. Okazuje się, że w ich mieszkaniu ojciec dziewczyny Herb (French Stewart) zamordował całą obsadę filmu "Artysta" podczas jego egzorcyzmu. Dana musi stawić czoło tym, którzy tu mieszkają, między innymi: złemu duchowi i nastoletniej pasierbicy (Olivia Alexander), która jest zakochana w Abrahamie Lincolnie (Ben Morrison)...... (USA, 2013)

Reżyseria: Craig Moss(1)
Obsada: Fiore Kathryn, Morrison Ben, Moss Olivia, Rebecca Ann Johnson
00:10
Spadkobiercy VII, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Robert Gonera Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W... (Polska 2017)

01:05
Naszaarmia.pl - odc. 285
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
01:30
El Principe - dzielnica zła - odc. 41
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fatima wraca do domu. Khaled zabrania jej wychodzić ze swojego pokoju i kontaktować się z kimkolwiek. Morey namawia Hamzę do współpracy w poszukiwaniu ukrytych na budowie materiałów wybuchowych. Serra i Salinas wyciągają z więzienia Fuada. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
01:00
Świat bez tajemnic - Uwiedzione przez dżihad
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument ukazuje przypadki 5 głośnych zaginięć dziewcząt w Anglii i ich odnalezienie w szeregach ISIS, począwszy od 21 - letniej Aqsa Mahmood, studentki z Glasgow, po bliźniaczki Halane z Manchesteru, które miały jedynie 17 lat, kiedy uciekły do Syrii. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Fatima Salaria

Czas: 50min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:25
Superwizjer, odc. 1104
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

01:10
Sekrety Sąsiadów, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sara mieszka sama w trzypokojowym mieszkaniu, dlatego postanawia wynająć jeden pokój. Zgłasza się do niej Maciek. Wydaje się idealnym kandydatem. Tylko dozorca budynku nie jest do niego przekonany. Sara jednak dobrze dogaduje się z Maćkiem i wkrótce zakochują się w sobie. Wszystko świetnie się układa, aż do pewnego wyjazdu służbowego Sary. Po powrocie kobieta dowiaduje się od sąsiadów, że w nocy z jej mieszkania słychać było jęki. Sara podejrzewa ukochanego o zdradę. Maćkowi udaje się ją... (Polska 2015)

Reżyseria: Dębowski Grzegorz, Khamidov Okił
01:40
Sekrety Sąsiadów, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Aleksy i Filip są kumplami od czasów liceum, teraz wspólnie wynajmują mieszkanie. Pewnego dnia do sąsiedniego lokalu wprowadzają się nowi sąsiedzi - to Anna i Paweł, młode narzeczeństwo. Aleksy dopatruje się w Annie podobieństwa do dziewczyny, w której się kochał w liceum. Już wtedy miał zadatki na playboya i złamał wiele serc, ale ta jedna dziewczyna była poza jego zasięgiem. Pojawienie się Anny traktuje jak drugą szansę od losu i postanawia za wszelką cenę ją zdobyć.... (Polska 2015)

Reżyseria: Dębowski Grzegorz, Khamidov Okił
02:20
Chce mi się żyć
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 4 Polek, które chorują na zaawansowanego raka piersi. Wszystkie niedawno dowiedziały się o nawrocie, co je w pierwszym momencie załamało i sprawiło, że straciły ochotę do życia. Pokonały jednak depresję, postanowiły walczyć. (Polska 2016)

Reżyseria: Athena Savidis

Czas: 38min.
02:00
Prokurator - odc. 7/10
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktor Roman Cegielski ginie od samobójczego strzału oddanego podczas spektaklu teatralnego. Wersję o samobójstwie potwierdza Emilia Burska, która feralnego dnia grała z Romanem. Wskazują na to również dowody znalezione w mieszkaniu denata. (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Obsada: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Cezary Kosiński, Wojciech Brzeziński, Gabriela Świerczyńska, Eryk Pratsko, Magdalena Turczeniewicz, Małgorzata Różniatowska

Czas: 43min.
02:55
Licencja na wychowanie - odc. 53 - Homar też człowiek
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł chce sprzedać na aukcji internetowej swój ukochany aparat fotograficzny. Nie będzie już robił zdjęć dla sztuki. Czesi nie podoba się ten pomysł. Weronika też uważa, że Paweł zbyt łatwo zrezygnował z własnych marzeń. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
02:15
Listy do PRL - u - Członek partii
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program poświęcony polskiemu dziedzictwu kulinarnemu. W tym odcinku: sandacz z rusztu z warzywami. (Polska 2008)


Czas: 10min.
02:40
Kościuszko: człowiek, który wyprzedził swoje czasy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W filmie dokumentalnym Alexa Storożyńskiego poznamy sylwetkę, życie i liczne zasługi niezwykłego człowieka Tadeusza Kościuszko. Urodził się 4 lutego 1746 r. na Polesiu. Wybrał karierę wojskowego. W 1765 r. wstąpił do Korpusu Kadetów Szkoły Rycerskiej. (USA 2014)

Reżyseria: Alex Storożyński

Czas: 53min.
02:25
Tajemnice losu, odc.2818
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:00
Wybrani, odc. 21/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Decima wykorzystuje maszynę Samarytanin do wytropienia Reese'a i Shaw, a Greer (JOHN NOLAN) wykorzystuje największą słabość Fincha – grozi jego byłej narzeczonej i największej miłości, Grace Hendricks (CARRIE PRESTON), przez co ma nadzieję wywabić Fincha z kryjówki. (USA)

02:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:05
Notacje - Wincenty Galica. Byłem kurierem tatrzańskim
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekarz, kurier tatrzański, wieloletni prezes Związku Podhalan, jeden z najwybitniejszych działaczy ruchu regionalnego. Urodził się w roku 1916r. Uczestnik kampanii wrześniowej. (Polska 2008)


Czas: 10min.
03:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:30
Licencja na wychowanie - odc. 54 - I tam jest pies pogrzebany
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Babcia Barańska znajduje na strychu keyboard i obdarowuje nim Marysię. Opłaca również dziewczynie czesne w szkole muzycznej. Marysia jest załamana, bo nie chce uczęszczać na lekcje gry. W dodatku trafia do grupy maluchów. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Wojciech Todorow
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 24min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:00
Uwaga!, odc. 5097
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:25
Moc Magii, odc. 278/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.642
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
04:30
Tysiące twarzy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracując w barze stał się postacią kultową, przynajmniej dla warszawiaków. Roman Modzelewski sam stanowi kartę tego miasta. Kiedyś grał w piłkę, boksował, pracował z trudną młodzieżą. Kończył hotelarstwo, studiował na AWF. Od ponad 40 lat stoi za barem. (Polska 2015)


Czas: 12min.
04:50
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.859
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3837
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.863
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info