Program dla 2017-10-12 od do
19.10 20.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Dyktatorka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3630
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3837
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5097
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.863
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 156 "Dżambalaja" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacprowi mylą się dni tygodnia. Rodzicielski pocałunek rodzi dyskusję o zarazkach. Kuba i Filip martwią się, że będą tacy sami jak ich ojcowie. Kuba załatwia z Ludwikiem zgodę na wycieczkę klasową. Kacper i Kuba zaskakują rodziców na kontroli ich rzeczy. (Polska 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Witek Sosulski

Czas: 24min.
06:40
Sztuka codzienności - Hip hop
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. twórcy hiphopowi. Hopsin to jedna z największych osobowości hip - hopu. W 2007r. podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią hiphopową. Po 3 latach wydano album, ale bez reklamy skończyło się klęską. Hopsin założył więc własną wytwórnię. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 19min.
06:00
Plebania - odc. 968
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Maciej Wilewski, Andżelika Kujawiak, Karolina Piechota, Krzysztof Ibisz, Marta Kumik, Aleksandra Kisio, Katarzyna Skarżanka

Czas: 19min.
06:20
Sekrety Stomatologii odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma uświadomić Polakom znaczenie zdrowych zębów dla funkcjonowania całego organizmu człowieka. Pokazuje wysoki poziom polskiej stomatologii i jej dynamiczny rozwój. Zawiera porady i informacje począwszy od mycia zębów po zabiegi chirurgiczne. (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:35
Astronarium - (6) - "Aktywność słoneczna"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 6 "Aktywnośc słoneczna". Tym razem pokażemy badania Słońca, jakie prowadzą polscy astronomowie, m.in. największy na świecie koronograf w Białkowie oraz badania satelitarne Słońca prowadzone od dawna przez naukowców z Wrocławia. (Polska 2015)


Czas: 22min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 11/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Złotów, Restauracja "Cechowa". W Złotowie Restaurację Cechową prowadzi rodzeństwo - 23-letnia Klaudia i jej rok młodszy brat, Mikołaj. Posiadanie własnej restauracji było od zawsze marzeniem dziewczyny. A prawie rok temu zdobyła się na odwagę, żeby je zrealizować i zaprosić do tego przedsięwzięcia brata. Stosownego wsparcia finansowego dla spełniania marzeń dzieci udzielił tata. I tak lokal przeszedł remont, ma świetnie wyposażoną kuchnię, ale jakość potraw raczej nie przyciąga... (Polska)

06:00
Strach ma wielkie kły, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

07:05
M jak miłość - odc. 141
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odrzucony przez Teresę Paweł zamyka się w sobie. Nawet Piotr nie jest w stanie go pocieszyć. Nieszczęśliwy chłopak uwierzył w słowa Teresy, która twierdzi, że nigdy go nie kochała. Jedynie Kinga domyśla się, dlaczego Teresa wyparła się tego uczucia. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Paweł Okraska

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 23/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Komisariat - odc. 54 Łowca i zwierzyna
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łowca i zwierzyna. Komisarz Polakowska zajmuje się zagadkowym pobiciem niejakiego Piotra Sobczaka. Mężczyzna napadnięty na leśnym parkingu, od początku śledztwa wydaje się nie mówić całej prawdy. Ekipa dochodzeniowa odkrywa, że został pobity. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 39min.
08:05
Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument przyrodniczy o Kampinoskim Parku Narodowym. Autorzy przedstawili najcenniejsze walory przyrody ożywionej i nieożywionej w puszczy. Film ukazuje unikatowy twór przyrodniczy, jakim jest KPN, wpisany w tradycje, kulturę i historię regionu. (Polska 2006)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 44min.
08:55
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 6 - Karczma Polska w Mielcu
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja tradycyjnych potraw Podkarpacia. (Polska 2014)


Czas: 3min.
08:00
Trudne sprawy, odc.532
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka tego odcinka, Aleksandra Żmuda (19 l.) ze zdumieniem odkrywa, że jej matka, Karolina (39 l.) chce się poddać operacji powiększenia biustu. W ostatniej chwili dziewczynie udaje się odwieść 39-latkę od zabiegu. Karolina wyznaje, że od śmierci męża czuje się nikomu niepotrzebna, a operacja miała służyć pozytywnej odmianie. Następnie Karolina wpada na pomysł stworzenia organizacji charytatywnej. Aleksandrze podoba się ten pomysł. Sama także włącza się w akcję i za zgodą swoją... (Polska 2015)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2100
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

09:10
Mam prawo - /5/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dok.o bezsilności obywatela w konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości, wspomagany przez specjalistów. W odc. Ustalenie ojcostwa - p. Tomasz Koliński dowiaduje się że może nie być ojcem dziecka. Chce badań DNA, na które nie zgadza się żona. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 21min.
09:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /45/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 12.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.710
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studencka impreza skończyła się tragicznie. Jeden z jej uczestników niespodziewanie skoczył z wysokości i zmarł, a drugi w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Siostra zmarłego chłopaka prosi Malanowskiego o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii. Jest przekonana, że to nie był wypadek pod wpływem alkoholu. Młoda kobieta twierdzi też, że na imprezie nie było narkotyków. Detektywi zaczynają sprawdzać hipotezę, czy ktoś specjalnie nie dosypał bawiącym się substancji odurzających.... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.711
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jubiler Zygmunt Jurecki został porwany. Jego żona, Agata prosi, by Malanowski pomógł odnaleźć jej męża. Głównym podejrzanym staje się Marian Trępała – właściciel złomowiska, który pożyczył mężowi klientki sporą sumę pieniędzy. Kuzyn i najlepszy przyjaciel porwanego jubilera twierdzi, że Zygmunt nie był w stanie spłacić zaciągniętych pożyczek i w związku z tym Trępała wielokrotnie mu groził. Kiedy jednak nikt nie dzwoni z żądaniem okupu, detektywi zaczynają rozważać czy król złomowiska... (Polska 2015)

Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

10:15
Północ - Południe, Księga I - odc. 8/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justin domyśla się, że Madeline kocha Orry'ego i zabrania jej wychodzić z domu. Charles i Billy kończą naukę w West Point. Młodsza siostra Orry'ego Ashton zachodzi w ciążę. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 46min.
10:50 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 969
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewcz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Krzysztof Ibisz, Andżelika Kujawiak, Patrycja Szczepanowska, Adam Bauman

Czas: 21min.
10:50
Muzykochanie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila (32 l.), która właśnie dostała pracę jako asystentka w gabinecie lekarskim, i Jan, handlowiec z branży odzieżowej, są małżeństwem od czterech lat. Jan jest chorobliwie zazdrosny, co stanowi poważny problem. On jest przekonany, że żona zdradza go z lekarzem, który ją zatrudnia, dr Markiem Kowalczykiem. Jan myli się, bo to Laura, najlepsza przyjaciółka Kamili, ma romans z tym lekarzem. Pewnego wieczoru Laura odwiedza doktora Kowalczyka, biorąc płaszcz Kamili. Jan, który obserwuje... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 809
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:05
Dr Quinn - seria VI, odc. 6/22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anthony, adoptowany syn Grace i Roberta E, znów ma atak tajemniczej choroby. Michaela jest bezradna. Grace i Robert E. udają się z Anthony'm do Andrew. Ten potwierdza diagnozę Michaeli. Anthony powoli umiera. Sully nadal się ukrywa przed żołnierzami. (USA 1997)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
11:10
Barwy szczęścia - odc. 1717
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pocałunek Angeli i Roberta przerywa niezapowiedziana wizyta Kajtka i Eryka. Chłopaki od razu orientują się w czym przeszkodzili i przez cały wieczór pilnują przyjaciółkę. Następnego dnia rano do mieszkania przychodzi za to babcia dziewczyny. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Helena Englert, Marzena Trybała, Józef Grzymała, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
11:45
Na dobre i na złe - odc. 468 - Błędny rycerz
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł przekonuje Agatę, że nachodzi go wariatka, która uważa się za jego żonę. Lewicka chce wierzyć swojemu mężowi. Paweł zapewnia ją, że Dorota nie będzie ich już niepokoić. (Polska 2011)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:15
Polska zza siódmej miedzy odc. 6
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów przypominający twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 37min.
11:55
Ikony zza krat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Resocjalizacja więźniów przez naukę pisania ikon, to unikalna w kraju forma pracy z osadzonymi. Grupa mężczyzn pozbawionych wolności z Aresztu Śledczego w Białymstoku, bierze udział w warsztatach pisania ikon. (Polska 2017)


Czas: 20min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.331
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Lesznie mieszka Dagmara Grodkowska (35 l.) ze swoim narzeczonym, Mateuszem (36 l.), córką Justyną (13 l.) i pasierbicą Natalią (15 l.). Między nastolatkami często dochodziło do spięć, jednak obecnie wydaje się, że z czasem sytuacja uspokoiła się. Mateusz i Dagmara są w sobie szczęśliwie zakochani i przygotowują się właśnie do ślubu. Ale nagle Dagmara zauważa na zdjęciu w gazecie swojego byłego męża, który… nie żyje od 5 lat. Rafał zginął w wypadku samochodowym. Kilka dni później kobiecie... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Bibi i Ronin poszukują 14-letniego Julka, który nie wrócił do domu po lekcjach. Okazuje się, że chłopiec nie dotarł nawet rano do szkoły. Detektywi próbują się dowiedzieć czegoś w szkole, ale ani przyjaciel Julka, ani dyrektorka placówki zupełnie nic nie wnoszą do sprawy. Dopiero koleżanka zaginionego chłopca wyjawia detektywom, że był on ofiarą mobbingu. Bibi i Ronin zaczynają obserwację grupy szkolnych rozrabiaków.... W tym odcinku Francuzka i Bury, nowy detektyw, który... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra, Protokowicz Tomasz
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - rolnictwo przyszłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie Strefy Inspiracji Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (w ramach targów branży spożywczej Polagra Food 2017 odbywających się w dniach 25 - 28 września w Poznaniu). Strefy Inspiracji dotyczą wizji rolnictwa w najbliższych latach. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Wielka piątka Azji. Waran z Komodo
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do piątki największych i najgroźniejszych przedstawicieli fauny kontynentu azjatyckiego należy również waran. Filmowcy tropią z kamerą to niezwykłe zwierzę. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Jan Krüger

Czas: 51min.
12:45
Tylko z Tobą - odc 2
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aytul, ciotka i zarazem teściowa Ygita, krzywo patrzy na przybyłą do majątku piękną Nur. Tymczasem dziewczyna od pierwszego wejrzenia fascynuje Ygita. Nur zaprzyjaźnia się z jego synkiem Mertem. Jest przekonana, że żona Ygita nie żyje. (Turcja 2015)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 45min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 9min.
12:25
W ZOO dookoła świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn pokazujący wrocławskie ZOO. Widzowie poczują się jak na egzotycznej wyprawie po Azji, Afryce czy Ameryce Południowej, poznając zwierzęta żyjące w różnych krainach zoogeograficznych, które są wydzielone we wrocławskim ogrodzie zoologicznym. (Polska 2012)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena Pietraś, 19-letnia opiekunka, przynosi do szpitala 4-letniego Maciusia Kowalczuka. Chłopiec złamał nogę na placu zabaw. Edyta - matka chłopca, a ciotka Leny – ma do opiekunki pretensje o niedopilnowanie dziecka. Zwalnia Lenę z pracy. Lekarze odkrywają, że w przeszłości chłopiec przeszedł liczne urazy (m.in. złamania żeber), których matka nie ujawniła w wywiadzie. Pojawia się podejrzenie, że matka znęca się nad dzieckiem. Edyta jest zszokowana listą obrażeń dziecka i rzuca podejrzenie na... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 461
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Diablo zajmują się zleceniem dwóch właścicieli nowo odnowionych kamienic, od których ktoś domaga się pieniędzy, grożąc, że jeśli mu nie zapłacą, będzie niszczył im elewacje graffiti. Szantażysta najczęściej wysyła do malowania okolicznych dresiarzy, którym daje w zamian parę złotych, przez co jest trudny do namierzenia, a po odbiór okupu wysyła przypadkowych ludzi, którym nie sposób czegokolwiek udowodnić. By sprowokować sprawcę i namierzyć kuriera, detektywi proszą... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Żukowski Piotr
13:45
Na sygnale - odc. 55 "Marylin i Christiano"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sądzie lekarskim odbywa się posiedzenie w sprawie Góry. Szef stacji może stracić prawo wykonywania zawodu, a jednym z głównych świadków jest Wiktor. Ratownicy dostają wezwanie do wypadku. Ofiarą jest pieszy, którego potrącił samochód. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
13:00
Trudne sprawy, odc.740
Godziny emisji
Rozwiń opis
19-letni Sebastian Rutkowski rzuca szkołę, by stać na bramce w klubie. Łukasz (41 l.), ojciec chłopaka, czarno widzi jego przyszłość. 41-latek pracuje dorywczo i od kilku tygodni nie mieszka z rodziną – żoną Julią (42 l.) i synem – u swojej teściowej Wiesławy (66 l.). Daje synowi 2 tysiace złotych, byle tylko wrócił do szkoły. Sebastian wydaje pieniądze na sprzęt do ćwiczeń, a uzależniona od zakupów, Julia i bytująca w warunkach patologii społecznej, Wiesława jeszcze mu przyklaskują. 19-latek... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 162
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 698
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zwraca się po pomoc kobieta zaniepokojona o swoją 22-letnią córkę, która nie odwiedziła jej już od 3 miesięcy, przestała też chodzić na uczelnię i kontaktować sie ze swoimi znajomymi. W trakcie śledztwa okazuje się, że dziewczyna mieszka w okazałej willi u boku starszego od niej, zamożnego mężczyzny. Jednak mimo kolejnych ustaleń detektywów, matka nie wierzy, że jej córka jest teraz szczęśliwa. Kobieta ma najgorsze przeczucia i gotowa jest sama wkroczyć do akcji…... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Wrzosek Robert
14:00
Elif - odc. 111
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Selim nie może uwierzyć, że Arzu miała coś wspólnego z porwaniem Elif. Kenan czuwa przy Melihu w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Ipek i rodzina dowiadują się, co się stało. Są wstrząśnięci. Melek naraża się Belks stając w obronie koleżanki z celi. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Opole 2017 na bis /7/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
14:20
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 2/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz popularnonaukowy i psychiatra, wspólnie z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 50min.
14:15
Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument przyrodniczy o Kampinoskim Parku Narodowym. Autorzy przedstawili najcenniejsze walory przyrody ożywionej i nieożywionej w puszczy. Film ukazuje unikatowy twór przyrodniczy, jakim jest KPN, wpisany w tradycje, kulturę i historię regionu. (Polska 2006)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 44min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2544
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka zdaje egzamin, który zorganizował jej Hiszpan. Po powrocie do domu okłamuje Pawła, gdzie była. Melka dostaje pracę w klubie Roberta. W Wadlewie trwają wybory. Emilka i Olek idą łeb w łeb. Malwina przyznaje się Emilce, że brała udział w prowokacji Seweryna. W Barbarianie zjawia się dawna sympatia Kaśki – Marzena. W Kaśce ożywają bolesne wspomnienia.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.786
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daniel Kostaś (31 l.) zaprasza do restauracji swoją dziewczynę, Ewę Wytrych (27 l.), która jest w szóstym miesiącu ciąży. Kiedy nakrywa ją w restauracyjnej łazience w sytuacji intymnej z innym mężczyzną, przeżywa szok i chce się z nią natychmiast rozstać. Jednak kiedy chwilę potem Ewa zaczyna odczuwać ból brzucha i trafia do szpitala, Daniel rozumie, ile kobieta i dziecko dla niego znaczą, dlatego daje jej jeszcze jedną szansę. Tymczasem nieznajomy z restauracji - Maks Rutecki (20 l.) ciągle... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 2/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Colloseum (Tychy). Restauracja Colloseum mieści się na obrzeżach Tychów. Zaledwie kilka kroków od Jeziora Paprocińskiego, w malowniczej, leśnej scenerii. Problem w tym, że nie każdy Tyszanin wybierający się w te okolice na spacer trafia właśnie do niej na włoski obiad. Goście wpadają tutaj tylko w weekend, kiedy to Colloseum zmienia się w dyskotekę. Lokalem zarządza rodzeństwo wymagająca Jola i osiem lat młodszy Michał. Niestety brat z siostrą obwiniają siebie nawzajem o bark... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:10
Obserwator - odc. /158/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 5
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek poświęcony postaci Karoli. Monika Pikuła, odtwórczyni tej roli, opowiada o swojej bohaterce, która w nietypowych okolicznościach pojawia się w serialu. W materiale mówi o wyzwaniach i problemach, które przed nią stoją. (Polska 2017)

Reżyseria: Magdalena Krzciuk
Obsada: Monika Pikuła - Karola

Czas: 3min.
15:25
Na dobre i na złe - odc. 681 Mistrz i uczeń
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena i Latoszek są świadkami groźnego wypadku: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzysząca mu kobieta Karolina - wbija mu w gardło nóż. Tego samego dnia do szpitala trafia profesor Marek Walicki mistrz, pod którego czujnym okiem zdobywał wiedzę Bart. (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Guziński
Obsada: Elżbieta Woźniak - instrumentariuszka, Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska

Czas: 47min.
15:05
Kamień, nożyce, papier - Historia pewnej Madonny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Gdyni w kościele Najświętszej Marii Panny znajduje się rzeźba naturalnej wielkości Matki Boskiej z dzieciątkiem. Madonna została sprowadzona w latach 20 tych ubiegłego wieku. O tym kto ją sprowadził i w jakim celu opowie historyk sztuki Beata Sztyber. (Polska 2013)


Czas: 9min.
15:15
Jedź bezpiecznie - odc. 665
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przebudzona pamięć
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 462
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ty Pennington, który potrafi dosłownie każdego zarazić swoim entuzjazmem do pracy, oraz jego przyjaciele - renomowani projektanci: Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Ed Sanders, Eduardo Xol i Didiayer Snyder tym razem przyjeżdżają do stanu Wisconsin, gdzie pragną pomóc rodzinie Anders-Beatty. Bohaterką tego programu jest dzielna wdowa - Rochelle Anders, która w 2005 roku otrzymała zaszczytny tytuł Nauczyciela Roku, a pracuje w tym zawodzie już od 29 lat. Rochelle samotnie wychowuje... (USA, 2008)

Reżyseria: Dryden David
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hemmis Paige, Moloney Michael, Sanders Ed, Xol Eduardo, Snyder Didiayer
16:05
W sercu miasta - odc. 10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rauf pomyślnie przechodzi operację i może wrócić do domu. Derin czuje się nieswojo z powodu ślubu Alego i Asl. Sahin z rezerwą odnosi się do Derin, odkąd dowiedział się, kto jest jej ojcem. Tymczasem Derin stara się przekonać Alego, by szukał krewnych. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 43min.
16:30
Koło fortuny - odc. 29 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 12.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Muzykochanie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3487
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna Limanowska zawsze dbała o urodę. Kobieta podziwiana jest przez sąsiadki za młody wygląd. Bardzo dużo ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia. Chce spróbować jeszcze bardziej się odmłodzić. Podczas wizyty u koleżanki kosmetyczki, postanawia zlikwidować zmarszczki. Namawia koleżankę Magdę, aby wstrzyknęła jej tzw. „botox”. Magda robi jest zabieg po godzinach w swoim gabinecie. Po wstrzyknięciu preparatu kobiety chwilę rozmawiają, gdy nagle Anna traci przytomność i spada z fotela, mdleje… Druga... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 163
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3631
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 30
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hale ma pretensje do Musy o potrącenie jej prześladowcy. Asude prosi Beril o powrót do pracy. Melis rozpoczyna pracę w firmie Ragipa. Leina załatwia Seldzie pracę w filmie. Ozan zaprasza Hakana na zaręczyny. Yahija dowiaduje się o zaręczynach Umut. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 46min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec zgłasza zaginięcie nieletniej córki. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna została uprowadzona. Detektywi Natalia Nowak oraz Kuba Roguz próbują zrekonstruować przebieg wydarzeń. Gdy okazuje się, że mają do czynienia z potężną organizacją przestępczą, walka o uratowanie życia dziewczyny przybiera dramatyczny obrót… Detektywi badają również sprawę tajemniczego pobicia. Ofiara, drobny przestępca, odmawia współpracy z policją. Jakimi motywami się kieruje? Jego rola w całej sprawie okazuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 810
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

18:00
Klan - odc. 3180
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł na wczorajszym spotkaniu z Danielem i Vujkovicem dowiedział się, że siostrzeniec zamierza pisać nową książkę, tym razem o ciotce Dorocie. Monika planuje ograniczyć Gabrieli kompetencje w firmie, a Feliks proponuje, aby uczyniła go swoim wspólnikiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Daniel Zawadzki, Martyna Kowalik, Marek Lewandowski, Kaja Paschalska, Ewa Drzymała, Anna Janik

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /40/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 55 Pierścionek z brylantem.
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Maj prowadzi sprawę kradzieży wartościowego pierścionka, do jakiej doszło prawdopodobnie podczas przyjęcia u właścicieli drogocennego przedmiotu. Podejrzaną staje się kuzynka poszkodowanych, w płaszczu której znaleziono śrubokręt. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:35
KRONIKA VERVA STREET RACING
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 13/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2545
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz zmusza Luizę, by zainstalowała w komputerze Aśki program śledzący i ukradła jej kartę kredytową. Artur, po odejściu Aleksa, nie radzi sobie w firmie, prosi o pomoc Kingę. Ostatecznie na nowo zatrudnia Pawła. Kaśka zaprasza Marzenę na randkę. Jest kompletnie zaskoczony, gdy Marzena odwiedza go ze swoim nastoletnim synem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 699
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.327
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Patrol Zapały i Mazurek rozpoczyna się dość nietypowo. Na maskę ich samochodu rzuca się mężczyzna pod wpływem narkotyków. Delikwent chce zgłosić oszustwo. Ma przy sobie worek białego proszku i twierdzi, że zamiast konkretnego towaru dostał aspirynę. Choć policjanci są wyraźnie zaskoczeni całym zajściem, to nie przepuszczą okazji, by dzięki dobrowolnemu świadkowi dobrać się do jakiegoś dilera z miasta. Sam zatrzymany młodzieniec jest synem jednego z wysoko postawionych... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1717
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pocałunek Angeli i Roberta przerywa niezapowiedziana wizyta Kajtka i Eryka. Chłopaki od razu orientują się w czym przeszkodzili i przez cały wieczór pilnują przyjaciółkę. Następnego dnia rano do mieszkania przychodzi za to babcia dziewczyny. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Helena Englert, Marzena Trybała, Józef Grzymała, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.386
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jolasia postanawia powiększyć sobie biust. A ponieważ operacja jest bardzo kosztowna, szuka różnych, nie zawsze do końca legalnych, sposobów zdobycia pieniędzy. Zostaje aresztowana, staje przed sądem, a jej rozprawa jest transmitowana na żywo w telewizji… Gościnnie wystąpią: Bohdan Smoleń w roli Listonosza i Joanna Kurowska jako Sędzia.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna, Kurowska Joanna, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7225
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7208
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7205
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5098
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.328
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach podjeżdża pod komendę swoim nowym autem. Widać, że to oczko w głowie policjanta. Karolina odwiedza siostrę w szpitalu. Dziewczyna nadal nie chce opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Rachwał nie poddaje się i obmyśla kolejny plan na zdemaskowanie groźnej sekty. Podczas patrolu policjanci przyjmują zgłoszenie od oburzonego prawnika, któremu ktoś ukradł album z kolekcją autografów osobistości z całego świata. Mężczyzna podejrzewa przyjaciółkę żony, również kolekcjonerkę... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Ojciec Mateusz - odc. 232 - 15:10 do Skarżyska (Ojciec Mateusz XVIII odc. 7)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autobus z Natalią na pokładzie zostaje porwany przez dwóch współpasażerów w maskach. Obaj są pod wpływem dopalaczy. Grożą wysadzeniem pojazdu. Natalia próbuje dodzwonić się do Możejki, ale jeden z napastników zauważa to i wyrywa jej telefon. (Polska 2017)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Bartłomiej Firlet, Jędrzej Taranek, Aleksandra Górska, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Rafał Cieszyński, Katarzyna Burakowska, Sławomir Holland

Czas: 42min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1718
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela spędziła z Robertem noc i jest w nauczycielu zakochana. Oliwka mówi przyjaciółce, że mogą mieć przez to problemy w szkole. Zakochani zwracają na siebie uwagę Gwizdoniowej Julita nie wie, jak powiedzieć Józkowi, że teraz naprawdę jest z nim w ciąży. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Katarzyna Sawczuk, Bożena Stachura, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida

Czas: 23min.
20:40
Pierwsza randka - (7)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 48min.
20:05
Nasz Nowy Dom, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Monika samotnie wychowuje ośmioletnią córkę, Magdę. Jest po rozwodzie z mężem, który zrzekł się wszelkich prac do dziewczynki, nie chciał już mieć dziecka i rodziny. Pani Monice udało się kupić maleńkie poddasze w budynku, w którym mieszka jej tata. Niestety, mimo ciężkiej pracy, sytuacja finansowa nie pozwala na adaptację pomieszczenia i stworzenie tam domu. Pani Monika i Magda mieszkają w jednym pokoju z dziadkiem dziewczynki, starszym i schorowanym panem, potrzebującym ciszy i... (Polska 2017)

Reżyseria: Siwicka Natalia
Obsada: Katarzyna Dowbor
20:10
Doradca smaku, odc. 24/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 81/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Wach, Walczak i Kowalski wybierają się na bal charytatywny, na którym mają odebrać nagrodę za pracę z młodzieżą. Nie wszyscy dobrze się czują w strojach wieczorowych, a Paulina ma na dodatek kłopoty z dotarciem na miejsce i korzysta z pomocy pewnego urzeczonego jej urodą mężczyzny. Na gali najlepiej odnajduje się Bolo, któremu do gustu przypadły wykwintne przekąski. Nieoczekiwanie ceremonię zakłóca tragiczne wydarzenie - z windy w holu wyczołguje się zakrwawiony człowiek,... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:40
Miasto skarbów - odc. 5 Złoto Hunów
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Szatnera kontroluje inspektor z KG z Warszawy. Powodem jest medialny kryzys spowodowany publiczną egzekucją złodzieja. Alicja proponuje prowokację: trzeba ogłosić w mediach, że złodziej przeżył i zeznaje. To może zmusić zabójcę do błędu. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Helena Ganjalyan, Feliks Szajnert, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Bosak, Norbert Kwiatkowski, Iza Kuna, Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Adam Ferency

Czas: 42min.
21:10
Przyjaciółki, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrycja opowiada przyjaciółkom o zaręczynach i rezygnacji z pracy. Zuza sceptycznie podchodzi do jej decyzji. Inga również (z własnego doświadczenia) wie, że rezygnacja z pracy nie jest dobrym pomysłem. Patrycja jest jednak ślepo zapatrzona w Wiktora. Dorota wyczyściła konta bankowe Łukasza i pozrywała lokaty, zostawiając go bez środków do życia. Łukasz chce wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie Doroty. Dagmar odwiedza Kate. Luźna rozmowa przeradza się w sytuację budującą coraz większe... (Polska 2017)

Reżyseria: Kuczeriszka Grzegorz
Obsada: Socha Małgorzata, Liszowska Joanna, Sokołowska Anita, Stużyńska Magdalena, Bukowski Marek, Wieszczek Krzysztof, Figurska Pola, Kasprzykowski Bartek, Borowski Antoś, Borowski Kajetan, Bogdanowicz Nicole, Kula Kamil, Jarosik Elżbieta, Korcz Marcin, Sienkiewicz Agnieszka, Bonaszewski Mariusz, Krawczyk Mikołaj, Deląg Paweł
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
3:10 do Yumy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Russell Crowe i Christian Bale w spektakularnym remake'u najsłynniejszego westernu "3:10 do Yumy". Dan Evans (Christian Bale) desperacko potrzebując pieniędzy, zgłasza się do transportowania przestępcy (Russel Crowe). Ma go doprowadzić w ręce władz do miasteczka Yuma. Jednak od samego początku musi walczyć ze wspólnikami rabusia, za wszelką cenę próbującymi go odbić, oraz z pokusą otrzymania olbrzymiej gotówki pochodzącej z ukrytego łupu.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2007)

Reżyseria: Mangold James
Obsada: Bale Christian, Crowe Russell, Foster Ben
22:25 Na żywo
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:40
Uchodźcy, dochodowy interes
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od chwili, gdy postawią stopę na europejskim kontynencie, uchodźcy stają się przedmiotem obrotu i handlu. Imigracja to biznes, słychać w Grecji i we Włoszech. Wielu ludzi wzbogaciło się w tym roku. Kto gromadzi zyski związane z wielką falą imigracji? (Francja 2015)

Reżyseria: Jean - Pascal Bublex, Mathoeu Sarfati

Czas: 53min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 12.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Muzykochanie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
22:15
Zdrady, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa prowadzi luksusowy butik. Jest zamożną, atrakcyjną kobietą. Od kilkunastu tygodni spotyka się z prawie o dwadzieścia lat młodszym artystą malarzem Leszkiem. Leszek przygotowuje się do wystawy, która ma być dla niego przełomem zawodowym i często znika w swojej pracowni, albo przebywa na plenerze malarskim. Ewę niepokoi fakt, że partner kilkakrotnie w łóżku pomylił jej imię, poza tym na początku związku w jego telefonie znalazła kilka dwuznacznych SMS-ów od innej kobiety. Poza tym Leszek ma... (Polska, 2017)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Wrzosek Robert
Obsada: Rabstajn Damian, Roguś Roksana, Młynarkiewicz Kacper, Olma Jarosław, Akinyeye Patryk, Szczepański Paweł, Romanova Kateryna
22:30
Kiler
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kryminalna komedia pomyłek. Zwyczajny taksówkarz, Jurek Kiler (Cezary Pazura), zostaje uznany przez policję za profesjonalnego zabójcę. Sympatyczny taksówkarz Jurek (Cezary Pazura) to zupełnie przeciętny człowiek, który ma jedynie nieprzeciętnego pecha. Jest samotny od czasu, gdy żona opuściła go dla kogoś bardziej zaradnego. Pewnego dnia jednak dochodzi do pomyłki, która odmieni jego życie na zawsze. Jurek zostaje aresztowany pod absurdalnym zarzutem. Policja jest przekonana, że ma do... ( Polska 1997)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Cezary Pazura, Jan Englert, Janusz Rewiński, Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura, Małgorzata Kożuchowska
23:30
Fatima
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o objawieniach fatimskich i o życiu pastuszków. Przedstawia wydarzenia z pierwszych objawień Anioła, który przyszedł do dzieci, pokazuje reakcje mieszkańców Fatimy i władz na to co mówią im dzieci. Opisuje tajemnice o II w. św. i wizjach piekła. (Francja 2016)

Reżyseria: Francois Barre

Czas: 76min.
23:45
Klaun
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kent McCoy jest kochającym ojcem, dla syna zrobi wszystko. Kiedy na szóste urodziny chłopca, na kinderbalu, odwołuje obecność klaun, który miał być atrakcją imprezy, Kent sam przywdziewa kostium. Sprawy przybierają jednak niespodziewany obrót. (USA 2014)

Reżyseria: Jon Watts
Obsada: Andy Powers, Eli Roth, Peter Stormare, Laura Allen

Czas: 95min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument przyrodniczy o Kampinoskim Parku Narodowym. Autorzy przedstawili najcenniejsze walory przyrody ożywionej i nieożywionej w puszczy. Film ukazuje unikatowy twór przyrodniczy, jakim jest KPN, wpisany w tradycje, kulturę i historię regionu. (Polska 2006)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 44min.
23:20
Brudny szmal
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity dramat kryminalny z gwiazdorską obsadą. Bob Saginowski (Tom Hardy) pracuje jako barman u swojego zgorzkniałego kuzyna Marva (James Gandolfini), który był niegdyś liczącym się w okolicy gangsterem. Po tym, jak władzę przejęli Czeczeni, jego bar stał się punktem przepływu gotówki, miejscem, do którego o ustalonej porze posłańcy przynoszą z całej okolicy haracze. W knajpie dochodzi do napadu, w trakcie którego zamaskowani napastnicy kradną utarg. Marv i Bob mają znaleźć winnych i... (USA, 2014)

Reżyseria: Michaël R. Roskam(1)
Obsada: Elizabeth Rodriguez, James Gandolfini, John Ortiz, Matthias Schoenaerts, Noomi Rapace, Tom Hardy
23:30
Włatcy móch, odc.1 Karta Maślany
Godziny emisji
Rozwiń opis
KARTA MAŚLANY W tajnej bazie Maślana, Konieczko, Anusiak i Czesio planują jak włamać się do domu Pani Frał i odzyskać kartę bankomatową Maślany. Plan zostaje zrealizowany, a cel osiągnięty, dzięki znalezionemu przez Czesia "chwytakowi".   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska 2006)

Reżyseria: Kędzierski Bartosz
00:25
Kamień, nożyce, papier - Historia pewnej Madonny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Gdyni w kościele Najświętszej Marii Panny znajduje się rzeźba naturalnej wielkości Matki Boskiej z dzieciątkiem. Madonna została sprowadzona w latach 20 tych ubiegłego wieku. O tym kto ją sprowadził i w jakim celu opowie historyk sztuki Beata Sztyber. (Polska 2013)


Czas: 9min.
00:40
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przebudzona pamięć
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
00:50
Wiecznie żywy
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów a słowa „życie” i „śmierć” tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego R. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna… nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę, na zbudowanie... ( USA 2013)

Reżyseria: Jonathan Levine
Obsada: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, Analeigh Tipton, Rob Corddry, John Malkovich
00:00
Włatcy móch, odc.2 Nazywam się Anusiak
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anusiak nabija się przy całej klasie z nazwisk Konieczki, Maślany i Czesia. W odwecie koledzy organizują spisek doprowadzający Anusiaka na "granicę rozpaczy".   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska 2006)

Reżyseria: Kędzierski Bartosz
00:30
Spadkobiercy VII, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Maja Bohosiewicz Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną... (Polska 2017)

01:00
Riviera - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sieć zarzucona przez Interpol zaczyna się zaciskać. Georgina i Carver zgadzają się, że śledztwo trzeba wreszcie zakończyć. Irina zdradza Negrescu tajemnicę rodzinną. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Hans Herbots
Obsada: Julia Stiles, Adrian Lester, Lena Olin, Roxane Duran, Igal Naor

Czas: 43min.
01:50
American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:35
Niewysłany list
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ostatnich dniach nauki Henry Samson pisze list do szkolnej koleżanki Claire Goodster, w której od dawna się durzy. Do tej pory nie miał odwagi wyznać jej miłości. Okazuje się jednak, że Claire ma chłopaka i wygląda na to, że jest z nim bardzo szczęśliwa. (USA 2015)

Reżyseria: W. D. Hogan
Obsada: Haley Webb, Calard Harris, Eva Larue

Czas: 84min.
01:20
Polska zza siódmej miedzy odc. 6
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów przypominający twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego cyklu filmów dokumentalnych Polska zza siódmej miedzy, które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 37min.
01:55
Ostatni smolarz na Roztoczu
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roztocze Wschodnie. Okolice Narola. U podnóża Wielkiego Działu, najwyższego wzniesienia Roztocza dymią retorty węglarzy. Zbigniew Wolańczyk i jego pracownicy to już ostatni, co wypalają węgiel drzewny na północ od Bieszczad i Beskidu Niskiego. (Polska 2007)


Czas: 16min.
01:30
Tajemnice losu, odc.2819
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Judyta i Wiktor są małżeństwem od 7 lat. Ostatnio nie wiedzie im się najlepiej - Wiktor już od kilku miesięcy nie ma pracy. Małżonkowie przeprowadzili się do innej miejscowości, gdzie jak sądzili będzie łatwiej o zatrudnienie dla Wiktora. Judyta pracuje w szkole i jest jej ciężko utrzymać rodzinę. Rodzi to niesnaski między małżonkami. Wkrótce Judyta zaczyna podejrzewać, ze jej mąż coś przed nią ukrywa. Jej obawy narastają, gdy odkrywa, że Wiktor pobrał z ich wspólnego konta... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Żukowski Piotr
02:45
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2008)


Czas: 9min.
02:40
Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument przyrodniczy o Kampinoskim Parku Narodowym. Autorzy przedstawili najcenniejsze walory przyrody ożywionej i nieożywionej w puszczy. Film ukazuje unikatowy twór przyrodniczy, jakim jest KPN, wpisany w tradycje, kulturę i historię regionu. (Polska 2006)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 44min.
02:55
Uwaga!, odc. 5098
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:40
Notacje - Jerzy Kulej. Nigdy nie leżałem na deskach
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Kulej wspomina swoje dzieciństwo, opowiada o pierwszych bokserskich walkach i najważniejszych sportowych sukcesach. Jerzy Kulej urodził się w 1940 roku w Częstochowie, zmarł w 2012 r. w Warszawie. Jeden z najsłynniejszych polskich bokserów. (Polska 2012)


Czas: 9min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:10
Uchodźcy, dochodowy interes
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od chwili, gdy postawią stopę na europejskim kontynencie, uchodźcy stają się przedmiotem obrotu i handlu. Imigracja to biznes, słychać w Grecji i we Włoszech. Wielu ludzi wzbogaciło się w tym roku. Kto gromadzi zyski związane z wielką falą imigracji? (Francja 2015)

Reżyseria: Jean - Pascal Bublex, Mathoeu Sarfati

Czas: 53min.
03:30
Kamień, nożyce, papier - Historia pewnej Madonny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Gdyni w kościele Najświętszej Marii Panny znajduje się rzeźba naturalnej wielkości Matki Boskiej z dzieciątkiem. Madonna została sprowadzona w latach 20 tych ubiegłego wieku. O tym kto ją sprowadził i w jakim celu opowie historyk sztuki Beata Sztyber. (Polska 2013)


Czas: 9min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:20
Moc Magii, odc. 279/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.643
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:15
Art Noc: ENTER Enea Festival 2017 - Leszek Możdżer i Gloria Campaner
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od siedmiu lat nad jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu odbywa się Enter Enea Festival. Kierownikiem muzycznym festiwalu jest wybitny pianista jazzowy Leszek Możdżer. Atrakcją festiwalu będzie koncert Leszka Możdżera z Glorią Campaner. (Polska 2017)


Czas: 51min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
04:30
Muzykochanie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
04:50
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.860
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3838
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.864
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info