Program dla 2017-10-13 od do
22.10 23.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:15
Art Noc: ENTER Enea Festival 2017 - Leszek Możdżer i Gloria Campaner
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od siedmiu lat nad jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu odbywa się Enter Enea Festival. Kierownikiem muzycznym festiwalu jest wybitny pianista jazzowy Leszek Możdżer. Atrakcją festiwalu będzie koncert Leszka Możdżera z Glorią Campaner. (Polska 2017)


Czas: 51min.
04:50
Wiatr od morza - odc. 90
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 11min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3631
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3838
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5098
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.864
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 157 "Jajo i kura" sezon 7
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia próbuje przekazać chłopcom dobre wieści o ciąży jej najlepszej przyjaciółki Marii. Wiadomość o ciąży Marii poruszy całą familię Boskich, nie wspominając o samej zainteresowanej. Kacper sprytem ucieka od obowiązków domowych. (Polska 2015)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Agnieszka Mrozowska, Emilia Dankwa, Gabriela Raczyńska, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Sztuka codzienności - Napoje
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kufel słodowego piwa to coś więcej niż orzeźwienie. W browarze Dudes powstaje piwo dla smakoszy. A mistrzowie z Coffee Bean & Tea Leaf dbają, by każda filiżanka była arcydziełem. Firma powstała w 1963 r. , jest największym detalistą na rynku amerykańskim. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 19min.
06:00
Plebania - odc. 969
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewcz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Krzysztof Ibisz, Andżelika Kujawiak, Patrycja Szczepanowska, Adam Bauman

Czas: 21min.
06:20
Muzykochanie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
06:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przebudzona pamięć
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 12/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grajewo, Restauracja "China food". W niewielkim Grajewie, chociaż malowniczo położonym, trudno znaleźć pracę. Dlatego młoda i energiczna Angelika postanowiła sama stworzyć swoje miejsce pracy. Uznała, że mieszkańcom jej miasta brakuje kuchni orientalnej. Zdobyła dotację z Urzędu Pracy, zaciągnęła kredyt i otworzyła niewielką restaurację o egzotycznej nazwie "China Food". Przez 2 lata w chińskiej restauracji gotował... wietnamski kucharz. Niestety ostatnio "China... (Polska)

06:00
Strach ma wielkie kły, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

07:05
M jak miłość - odc. 142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bracia Zduńscy wybierają się do USC, czekają tylko na spóźniającą się Kingę. Piotr niepokoi się, że domyślający się wszystkiego Filarscy zdołali zatrzymać ją w domu. U Hani zjawia się Jola. Zwierza się, że nie jest pewna, czy chce wyjść za mąż za Stefana. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku, odc. 24/40
program
Godziny emisji
07:00
Przygody Kota w butach, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:30
Pan Peabody i Sherman Show, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 16min.
08:40
Komisariat - odc. 55 Pierścionek z brylantem.
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Maj prowadzi sprawę kradzieży wartościowego pierścionka, do jakiej doszło prawdopodobnie podczas przyjęcia u właścicieli drogocennego przedmiotu. Podejrzaną staje się kuzynka poszkodowanych, w płaszczu której znaleziono śrubokręt. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Chłopcy z lasu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1944. Niemcy cofają się pod naporem Armii Czerwonej na froncie wschodnim i postanawiają zlikwidować stacjonującą na Zamojszczyźnie silną partyzantkę. W Puszczy Solskiej pod Osuchami dochodzi do jednej z najkrwawszych bitew partyzanckich II w. św. (Polska 2016)

Reżyseria: Wiesław Paluch

Czas: 38min.
08:50
Kamień, nożyce, papier - Murale
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O Gdańskiej Szkole Muralu opowiedzą jej założyciele, artyści - Jacek Zdybel oraz Rafał Roskowiński (Polska 2013)


Czas: 9min.
08:00
Trudne sprawy, odc.533
Godziny emisji
Rozwiń opis
Atrakcyjny murarz Robert Cieślak (20 l.) nagle zaczyna zachowywać się dość osobliwie. Z podrywacza, który zwykł przyprowadzać do domu co raz to inną dziewczynę, przeistacza się w samotnika, stale tkwi zamknięty w swoim pokoju, a w dniu urodzin wręcz unika flirtujących z nim dziewczyn. Rodzice i przyjaciele Roberta są zdumieni jego zachowaniem. Nie potrafią wyjaśnić, czemu 20-latek ucieka w popłochu przed kobietami. Wiedziona ciekawością, Zuzanna (45 l.) koniecznie chce się dowiedzieć, co się... (Polska 2015)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Lisiak Piotr, Sikorska-Garbień Izabela, Trzciński Zbigniew
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2101
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Przygody Kota w butach, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:30
Kaczor Donald przedstawia, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie tylko... (USA, 1983)

09:10
Zakochaj się w Polsce - odc. 36 Kętrzyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Kętrzyn, mazurskie miasto, które prawa miejskie otrzymało w 1357 r. Położone na ziemiach dawnych Prus, założone przez zakon krzyżacki, miało burzliwe dzieje. Jest tu krzyżacki zamek i jeden z nielicznych kościołów obronnych. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
09:40
Rodzinny ekspres
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego roku tylko w Polsce 40 tys. dzieci umiera w wyniku poronienia, a 20 tys. nie dożywa 18 urodzin. W programie o tym, jak sobie radzić z tragedią. Na pytania odpowie ks Stanisław Szlasa, psychoterapeuta. Gość odcinka: Jerzy Petersburski Junior. (Polska 2017)


Czas: 20min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 13.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.712
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klientem Malanowskiego jest Paweł Sikora, który chce odnaleźć swoją dawną, wielką miłość. Ola zerwała z nim bez słowa wyjaśnienia. Mężczyzna wie tylko tyle, że niedługo po ich rozstaniu przeniosła się wraz z ciężko chorym bratem do Warszawy. Detektywom udaje się namierzyć brata dziewczyny, który przebywa w prywatnym hospicjum. Jednak na temat samej poszukiwanej w dalszym ciągu nie ma żadnych informacji. Tymczasem w biurze Malanowskiego niespodziewanie zjawia się obecna dziewczyna klienta -... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.713
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek, pracując pod przykryciem jako uczestnik grupy terapeutycznej dla alkoholików, obserwuje prowadzącą zajęcia terapeutkę Iwonę Pawlik oraz jej pacjentów. Kobieta od pewnego czasu dostaje listy z pogróżkami, jednak sama bagatelizuje sprawę, uważając, że nie warto nic zgłaszać na policję. Zaniepokojony mąż w tajemnicy przed nią postanawia wynająć biuro Malanowskiego, prosząc o ustalenie, kim jest anonimowy prześladowca. Tomek odkrywa, że jeden z pacjentów jest najwyraźniej zakochany w... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

10:15
Północ - Południe, Księga I - odc. 9/12
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justin La Motte przekonuje rodzinnego lekarza, że Madeline przeżywa kryzys psychiczny i chce targnąć się na swoje życie. Doktor przepisuje jej silną dawkę laudanum i Justin zaczyna systematycznie podtruwać żone. Ashton wychodzi za Jamesa Huntoona. (USA 1985)

Reżyseria: Richard T. Heffron
Obsada: Patrick Swayze, Kristie Alley, Philip Casnoff, Lesley-Ann Down

Czas: 45min.
10:55 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 970
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Sylwia Wysocka, Irena Karel, Wojciech Dąbrowski, Adam Bauman, Andżelika Kujawiak, Patrycja Szczepanowska, Krzysztof Ibisz

Czas: 21min.
10:50
W protezie na rowerze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 10min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Para małżonków, mających 14-letnią córkę, jest w trakcie rozwodu. Mąż ma wątpliwości, czy jest biologicznym ojcem dziewczynki. Wynik testu DNA jest jeszcze bardziej druzgocący. Okazuje się, bowiem że kobieta też nie jest biologiczną matką ich dziecka! Po krótkim dochodzeniu staje się jasne, że przed laty na porodówce doszło do przypadkowego podmienienia noworodków. Zszokowani, byli małżonkowie mają teraz tylko jedną myśl: odnaleźć swoje prawdziwe dziecko… Andrzej, wdowiec od 20 lat, wierzy,... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 810
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:10
Dr Quinn - seria VI, odc. 7/22
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Colorado Springs przyjeżdża Marjorie - siostra Michaeli - .która jest działaczką Ligi Trzeźwości. Ona i kobiety, które jej towarzyszą uważają, że największym wrogiem człowieka jest alkohol. Domagają się wprowadzenia prohibicji. (USA 1997)

Reżyseria: Carl Binder
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1718
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela spędziła z Robertem noc i jest w nauczycielu zakochana. Oliwka mówi przyjaciółce, że mogą mieć przez to problemy w szkole. Zakochani zwracają na siebie uwagę Gwizdoniowej Julita nie wie, jak powiedzieć Józkowi, że teraz naprawdę jest z nim w ciąży. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Katarzyna Sawczuk, Bożena Stachura, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida

Czas: 23min.
11:50
Postaw na milion - odc. 163
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.332
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgorzata Kowalczyk (42 l.) zamartwia się, ponieważ jej jedyna córka Joanna (18 l.) uciekła z domu. W pożegnalnym nagraniu dziewczyna stwierdziła, że rodzicom nigdy nie zależało na jej dobru. Marek Kowalczyk (43 l.) w przeciwieństwie do swojej żony nie przejął się ucieczką córki. Jedyne, co go zmartwiło w tym zdarzeniu, to to, że będzie musiał poszukać nowego pracownika do swojego warzywniaka - na miejsce Joanny. Małgorzata pragnie, by jej córka wróciła do domu. Wypytuje o powody ucieczki... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Szef i Bury prowadzą śledztwo na zlecenie kobiety, która podejrzewa, że jej mąż ma romans. Parę dni temu, w czasie gdy powinien być w pracy, widziała go w innej części miasta, jak wychodził z okazałej posesji i żegnał się serdecznie z niemłodą, ale atrakcyjną nieznajomą. Kobieta chce mieć dowody zdrady męża i jak najszybciej wystąpić o rozwód. Szef i Bury zaczynają śledzić mężczyznę. Okazuje się, że codziennie rano jedzie on pod wspomniany przez jego żonę adres, wchodzi na teren... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr, Sarzyński Piotr
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Nowoczesność w rolnictwie - Rolnik z energią
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku powiemy o pracach badawczych nad nowymi odmianami zbóż i o opłacalności korzystania z kwalifikowanego materiału siewnego. Pokażemy gospodarstwo korzystające z nowych odmian zbóż. Możliwości wzrostu plonów. (Polska 2017)

Reżyseria: Justyna Szpringier

Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Wielka piątka Azji. Lew
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria dokumentalna prezentująca 5 największych i najgroźniejszych przedstawicieli fauny kontynentu azjatyckiego. Tropiąc te niezwykłe zwierzęta przemierzymy z kamerą całą Azję. Bohaterem odcinka będzie lew. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Sebastian Pfeil

Czas: 50min.
12:45
Tylko z Tobą - odc 3
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yigit i Nur coraz silniej zakochują się w sobie. Także Mert w pełni akceptuje towarzystwo Nur. Yigit postanawia działać. Podstępnie podstawia do podpisu dokumenty zezwalające na rozwód z pozostającą w śpiączce Iclal. Ayul podpisuje. (Turcja 2015)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 45min.
12:05
Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 rozmarzenie popołudnia
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2010)


Czas: 6min.
12:15
Nożem i widelcem - odc. 150 - Mięsna roladka, tort wykończony owocami
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:30
Historie szczęśliwe odc. 47
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
O mały włos nie wzięłaby udziału w nagraniu. Dlaczego? Bo uznała, że jest zbyt ironiczna i nic z tego nie wyjdzie. Rozmawiałyśmy więc o życiowych wyborach. O wyborze drogi zawodowej, o flamenco, o wyborze mężczyzny na życie, o podróżach, narodzinach córki, redagowaniu kryminałów i... o szczęściu. Bohaterka: Katarzyna Arbaczewska - Matys (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.260
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin Siewiera (35 l.) ma przerwę w odbywaniu kary więzienia z powodu choroby przewodu pokarmowego. Za kratki trafił za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym. Do szpitala przychodzi jego była żona, Katarzyna Bielczak (33 l.). Mężczyzna prosi ją o możliwość skontaktowania się z ich córką, Julią (13 l.). Kobieta odmawia. Ale dziewczynka, która uzyskała przez przypadek informację, że jej tata jest w szpitalu, sama do niego przychodzi. Marcin zauważa, że dziewczynka źle się czuje.... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 462
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłaszają się zrozpaczeni rodzice 18-letniej Laury, która uciekła z domu. Szef i Bury odkrywają, że Laura mieszka w mieszkaniu właściciela firmy zajmującej się dystrybucją ulotek, który w podstępny sposób zmusza młodych ludzi do niecnego procederu… Tymczasem Ruda i Diablo z Szefem odwiedzają klub bokserski Roberta Nowakowskiego – legendarnego trenera i wielokrotnego mistrza w boksie. Poprzedniego dnia, po treningu, znalazł on w szatni puste ampułki po nieznanej substancji i... (Polska 2016)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Panisko Aleksandra, Wrzosek Robert
13:45
Na sygnale - odc. 56 "Mała Miss"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy przyjeżdżają na dziecięcy konkurs piękności, gdzie zasłabła babcia jednej z uczestniczek. Dr Banach podejrzewa udar. Tymczasem jedna z matek używa toksycznego kleju, żeby przykleić córce mleczny ząb, by ta lepiej prezentowała się na scenie. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Strefa zdrowia odc. 3
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Statystyki są zatrważające. W Polsce rak zabija blisko 100 tys. osób rocznie. Prawie 94 tys. umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Można jednak wiele zrobić, by chorobie zapobiec. Pokażemy jak ważna jest profilaktyka. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.741
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania i Zofia Batosz są siostrami, które bardzo się od siebie różnią. Zofia (18 l.) jest ładną dziewczyną, pracującą w punkcie ksero i korzystającą z życia. Ania jest 2 lata starsza, ma sporą nadwagę i przesiaduje w domu od skończenia szkoły średniej. Między siostrami często dochodzi do kłótni, bo Ania zazdrości siostrze pracy, chłopaka i przyjaciółek. Mama Sylwia (45 l.), która od zawsze broniła Anię przed atakami otoczenia, jest coraz bardziej zdenerwowana z powodu nieustannych kłótni. Gdy... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 163
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:30
Szpital, odc. 699
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

13:00
Galileo, odc.640
Godziny emisji
Rozwiń opis
PODWODNA RESTAURACJA Pierwsza tego typu restauracja na świecie. Do podwodnej kapsuły jedzenie podają nie kelnerzy, a płetwonurkowie. PO CO W SAMOLOTOWYM OKNIE MAŁY OTWÓR? W cyklu dziwnych, ale jakże ważnych pytań – to, dotyczące małego otworu w okienku samolotowym. Po co w zasadzie jest? WALKCAR – JEŻDZĄCA DESKA Wygląda jak laptop i jest podobnych rozmiarów. Podobno sprawi, że ludzie przestaną po mieście chodzić pieszo. Sprawdzimy to. ILE OWOCU JEST W OWOCU Dlaczego jabłko udaje borówkę, a... (Polska 2017)

14:00
Elif - odc. 112
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kenan i Ipek czuwają przy Melihu. Jego stan powoli się polepsza. Reszta rodziny Emirolu zastanawia się, dlaczego strzelano do Meliha. Melek znów naraża się Belks, kobieta postanawia pokazać, kto rządzi w celi. Arzu odkrywa, że Selim zna prawdę o Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:55
Opole 2017 na bis /3/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fragmenty koncertu Maryli Rodowicz z tegorocznego festiwalu w Opolu. (Polska 2017)


Czas: 8min.
14:20
Anna Dymna - spotkajmy się - Paulina Gruszecka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kierowany jest zarówno do osób niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych, ponieważ jego głównym przesłaniem jest zbliżenie tych dwóch wydawałoby się odrębnych światów. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 24min.
14:50
BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (5)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
14:15
Chłopcy z lasu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1944. Niemcy cofają się pod naporem Armii Czerwonej na froncie wschodnim i postanawiają zlikwidować stacjonującą na Zamojszczyźnie silną partyzantkę. W Puszczy Solskiej pod Osuchami dochodzi do jednej z najkrwawszych bitew partyzanckich II w. św. (Polska 2016)

Reżyseria: Wiesław Paluch

Czas: 38min.
14:55
Jestem skrzatologiem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret niezwykłego człowieka, który ucieka w świat przyrody, baśni i wyobraźni. Konrad Dzięcielewski twierdzi, że jest skrzatologiem, tzn. wie o skrzatach prawie wszystko. Udało mu się wybudować Dolinę Skrzatów, gdzie dzieci poznają świat przyrody. (Polska 2015)


Czas: 12min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2545
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz zmusza Luizę, by zainstalowała w komputerze Aśki program śledzący i ukradła jej kartę kredytową. Artur, po odejściu Aleksa, nie radzi sobie w firmie, prosi o pomoc Kingę. Ostatecznie na nowo zatrudnia Pawła. Kaśka zaprasza Marzenę na randkę. Jest kompletnie zaskoczony, gdy Marzena odwiedza go ze swoim nastoletnim synem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:50
Dlaczego ja?, odc.787
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkająca z dala od swojej rodziny, Julia Witkowska (27 l.) ze swoim nowym chłopakiem Mariuszem Pawłowskim (30 l.) chce odwiedzić swoją matkę Monikę z okazji jej 60. urodzin i dowiaduje się od swojej siostry, Wiolety Szymczak (30 l.), że ona zmarła dwa tygodnie temu. Julia jest w szoku, że jej siostra nie powiedziała jej ani o śmierci matki, ani też o nawrocie choroby nowotworowej. Jednak Wioleta odsuwa od siebie winę. Przy grobie Moniki Julia spotyka swojego ojca, Witolda (60 l.), który... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 3/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restuarcja Peper's (Białystok). Restauracja Peper's to rodzinny interes w Białymstoku. Przez kilka lat była tutaj kuchnia wegetariańska, ale 7 lat temu ojciec rodziny postanowił przekazać biznes swoim dwóm starszym córkom - Edycie i Monice. Te zmieniły profil restauracji, postawiły na kuchnię meksykańską. Znając ją z tylko... internetu. Szefową kuchni jest mama właścicielek. Niestety, tak jak córki, nie zna się na kuchni meksykańskiej, a wręcz jej nie lubi. Za barem natomiast pomaga... (Polska)

14:00
Galileo, odc.641
Godziny emisji
Rozwiń opis
641 MINI CIASTECZKA Czy makaron z kurczakiem może smakować truskawkami? Tak, jeśli wyszedł spod ręki Japonki, która wszystkie potrawy potrafi zamienić w łakocie. JAK POWSTAJĄ WITAMINY? Jak w przemyśle farmaceutycznym wytwarza się witaminy. Sprawdzimy, czy np. witamina C pozyskiwana jest z pomarańczy? TEST SZYBEK OCHRONNYCH Jak uchronić szybkę swojego telefonu przed upadkiem? Z pomocą przychodzi nam nano-technologia i specjalne nano-kropelki. Sprawdzimy ich skuteczność. GWIAZDA REAKCJI... (Polska 2017)

15:10
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Napad zbójników na dwór szlachecki nie udaje się i gdy Jakubek z zemsty atakuje krewnego właściciela dworu, choć ten jest porządnym człowiekiem, dochodzi do konfliktu między Janosikiem a harnasiem, zakończonego pojedynkiem. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
15:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:25
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 8 - Zamek w Dubiecku
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja tradycyjnych potraw Podkarpacia. (Polska 2014)


Czas: 3min.
15:35
Pełnosprawni - odc. 223
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 463
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
, audiodeskrypcja (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.160
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie tego odcinka mieszkają w mieście Charlotte, w stanie Północna Karolina. Rodzina King stworzyła u siebie centrum dziennej opieki dla dzieci z całej okolicy, ale niestety ich własny dom popada w ruinę. Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci: Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Ed Sanders, Eduardo Xol i Didiayer Snyder pragną pomóc w renowacji tego domu - dosłownie od podstaw. Już po przybyciu na miejsce uświadamiają sobie, że na miano prawdziwej bohaterki w tej... (USA, 2008)

Reżyseria: Dryden David
Obsada: Pennington Ty, DiMeo Paul, Hemmis Paige, Moloney Michael, Sanders Ed, Xol Eduardo, Snyder Didiayer
16:05
W sercu miasta - odc. 11
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nocą w czasie spaceru po porcie, Ali jest świadkiem dziwnego załadunku. Asli wywołuje skandal, pojawiając się na urodzinach ojca w towarzystwie Alego i przedstawiając jako swego męża. Ali rozpoznaje w Yigicie mężczyznę, którego widział w nocy w porcie. (Turcja 2016)

Reżyseria: Bu Sehir, Arkandan Gelecek
Obsada: Kerem Bursin, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas, Burak Tamdogan, Gurkan Uygun

Czas: 44min.
16:30
Koło fortuny - odc. 30 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 13.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
W protezie na rowerze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 10min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3488
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.151
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwie koleżanki wracają ze wspólnych zakupów. Idąc przez park w centrum miasta, zwracają uwagę na chłopaka, który uparcie im się przygląda. Niepokoją się, gdy ten młody mężczyzna znów się pojawia. Wygląda, jakby je śledził. W pewnej chwili ten człowiek pojawia się jak spod ziemi, wyrywa torebkę jednej z nich i chce uciec. Okradziona łapie go i szarpie. Do akcji wkracza druga koleżanka, znająca karate. Chłopak dostaje cios, podnosi się, usiłuje wyrwać się i uciec, ale osłabiony przewraca się i... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 164
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Esmeralda, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3632
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 31
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yahija wpada na przyjęcie z bronią w ręku. Chce zastrzelić Umut. Musa rzuca się na niego, a Hakan zasłania Umut własnym ciałem i zostaje lekko ranny. Matka Yahiji ma pretensje do Zelihy, że jej rodzina zwodziła jej syna, a potem oddała Umut komuś innemu. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna z polsko-romskiej rodziny zostaje porwana. Matka podejrzewa, że miał z tym związek jej chłopak, którego nie akceptowała rodzina. Okazuje się jednak, że sprawa jest znacznie poważniejsza… Równocześnie młodszy aspirant Krzysztof Chrobociński prosi kolegów o pomoc. Poznana na dyskotece dziewczyna oskarża go o kradzież i próbuje wymusić „odszkodowanie”. Policjanci decydują się pomóc koledze. Ale podejrzewają, że nie powiedział im o wszystkim…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 811
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

17:00
V.I.P, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączący elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej zapaści. Okazało... (2000)

18:00
Klan - odc. 3181
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Rosso Monika wydaje dyspozycje Feliksowi i idzie do szpitala, do Gabrieli. Przyjaciółka twierdzi, że czuje się już dobrze, ale na wieść, że nie będzie już zajmowała się finansami, dostaje ataku. Jasiek jest coraz bardziej zafascynowany Dominiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Konrad Darocha, Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Kazimiera Utrata

Czas: 22min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /41/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Mam prawo - /6/
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. historia nauczycielki szkoły podstawowej, która została ofiarą stalkingu. Najpierw zwróciła uwagę rodzicom, że ich 12 - letnia córka arogancko się zachowuje. Matka oskarżyła polonistkę o nękanie dziecka, pisała skragi do dyrekcji szkoły. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Czas: 21min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:35
KRONIKA VERVA STREET RACING
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 14/101
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2546
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał wdaje się w kolejną kłótnię z Marysią. W Barbarianie wpada na Zuzę. Ich spotkanie kończy się u niej w domu. Na skutek zamieszania w firmie Artur podejmuje decyzję o wycofaniu się z biznesu. Zamyka firmę. Bogumił przechodzi do ataku. Aśkę odwiedza policja, dziewczyna zostaje aresztowana.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 700
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.328
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach podjeżdża pod komendę swoim nowym autem. Widać, że to oczko w głowie policjanta. Karolina odwiedza siostrę w szpitalu. Dziewczyna nadal nie chce opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Rachwał nie poddaje się i obmyśla kolejny plan na zdemaskowanie groźnej sekty. Podczas patrolu policjanci przyjmują zgłoszenie od oburzonego prawnika, któremu ktoś ukradł album z kolekcją autografów osobistości z całego świata. Mężczyzna podejrzewa przyjaciółkę żony, również kolekcjonerkę... (Polska 2017)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1718
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela spędziła z Robertem noc i jest w nauczycielu zakochana. Oliwka mówi przyjaciółce, że mogą mieć przez to problemy w szkole. Zakochani zwracają na siebie uwagę Gwizdoniowej Julita nie wie, jak powiedzieć Józkowi, że teraz naprawdę jest z nim w ciąży. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Katarzyna Sawczuk, Bożena Stachura, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida

Czas: 23min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.387
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opinię publiczną elektryzuje wiadomość o wielkiej kumulacji. Kiepscy i ich sąsiedzi postanawiają dać szansę szczęściu i wypełnić kupony. Wygrana pada we Wrocławiu, na ich osiedlu. Wszyscy mieszkańcy zastanawiają się, kto z nich został milionerem i nie chce się do tego przyznać... Gościnnie wystąpią: Zofia Czerwińska jako Malinowska, Andrzej Gałła w roli Kozłowskiego i Miłogost Reczek jako Redaktor.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2012)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna, Czerwińska Zofia, Gałła Andrzej, Reczek Miłogost
19:00
Fakty, odc. 7226
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7209
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7206
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5099
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.329
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wysocka odwiedza Madzię w szpitalu. Dziewczyna jest wyraźnie przygnębiona. Ma świadomość konsekwencji popełnionego przestępstwa, jednak dziękuje Oli za uratowanie życia. Na komendzie dyżurny odbiera zgłoszenie od gosposi, która pracuje u starszej pani. Z mieszkania pracodawczyni zniknęły wszystkie pieniądze i biżuteria. Na miejscu okradziona właścicielka mieszkania, mimo podejrzeń policjantów, ręczy za swoją pomoc domową. Natomiast pracownica wspomina o jedynym wnuczku... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
The Wall. Wygraj marzenia - /4/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek teleturnieju to występ jednej, wyjątkowej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. Program prowadzi Paweł Orleański. (Polska 2017)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 44min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1719
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara w ramach promocji książki zostaje zaproszona do programu Szatkowskiej, a Hubert zgadza się jej towarzyszyć. Rozmowa przed kamerami doprowadza do konfrontacji między małżonkami i przenosi się do domu. Eliza robi wyrzuty Sebastianowi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Olga Jankowska, Marek Molak, Krystian Kukułka, Ania Karwan, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Danuta Kowalska, Helena Englert, Ewa Ziętek, Marek Siudym

Czas: 24min.
20:40
O mnie się nie martw - s. VII odc. 6/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga ma sąsiadkę w sali szpitalnej, nastoletnią Lusię po nieudanej próbie samobójczej. Dla Igi to ważny dzień, z pomocą Kuby chce próbować chodzić z balkonikiem. Denerwuje ją i frustruje powolny proces rehabilitacji. Nagle staje się świadkiem rozmowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski, Łukasz Ostalski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Joanna Kurowska, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Piotr Jankowski, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
20:05
Wyspa przetrwania, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Wyspa przetrwania" - nowość! „Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym zobaczymy szesnastu gotowych na wszystko śmiałków: ośmioro kobiet i mężczyzn. Aby znaleźć się na Fidżi, musieli przejść trudne, wieloetapowe eliminacje, drobiazgowe badania lekarskie i wyczerpujące testy sprawnościowe na sali treningowej i basenie. Wybrańców różni wszystko: wiek, zawód, zainteresowania, siła, odporność na stres i umiejętność współpracy w grupie. Łączy tylko jedno – determinacja,... (Polska 2017)

Reżyseria: Dacko Małgorzata, Kepinski Jan
20:00
San Andreas
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Mecenas Lena Barska, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rano, kiedy Lena śpieszy się do pracy, Jurek pojawia się z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony - ale za to wyjątkowo efektowny - prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna w tym gronie stąpa po ziemi i przeczuwa skutki genialnego pomysłu eks-męża. Jednak, zamiast cierpliwie perswadować, postanawia sprawić, by Jurek też odczuł je na własnej skórze. Na efekty nie musi długo czekać, ale rozwój wypadków przerasta jej... (Polska 2017)

Obsada: Andrzej Pieńko, Izabella Bukowska, Jakub Dyniewicz, Ludmiła Warzecha, Marta Termena, Natalia Idzikiewicz, Piotr Wiszniowski
21:20
Weekendowy Hit Jedynki - Obrona zamku
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenariusz wg książki "Castle Keep" Williama Eastlake'a. Akcja zaczyna się zimą 1944 r. , kiedy II w. św. zbliża się ku końcowi. 7 zmęczonych walką niedobitków z amerykańskiego oddziału, zakwaterowano w Belgii na granicy z Francją, w X - wiecznym zamku. (USA 1969)

Reżyseria: Sidney Pollack
Obsada: Burt Lancaster, Patrick O'Neal, Peter Falk, Jean - Pierre Aumont, Scott Wilson, Tony Bill, Astrid Heeren

Czas: 102min.
21:40
Rodzinka.pl - odc. 215 "Niech sobie kociak mruczy" sezon 11
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
21:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kubis wzywa Wach i Walczaka do miejskiego szpitala, w którym leży mężczyzna zaatakowany przez nieznanego sprawcę. Na miejscu okazuje się, że poszkodowany jest wielokrotnym medalistą w podnoszeniu ciężarów w wadze półciężkiej. Jak mówi, sprawca napadł go znienacka podczas ćwiczeń na siłowni. W trakcie postępowania kryminalni natrafiają na samozwańczego detektywa, który śledził sportowca na zlecenie zazdrosnej dziewczyny i może być pomocny w zdemaskowaniu winnego. W toku... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
22:10
Pod wspólnym niebem - odc. 5 Kasa musi się zgadzać
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapuleccy z pomocą Pawła Nowopolskiego zaczynają urządzać pokój Julii, która niebawem ma wrócić. Wychodzi też na jaw, że tego dnia ma przybyć ksiądz, by poświęcić pokój córki pątniczki. Dżesika i Wrona dowiadują się od Romana, że ojciec Bartka jest bogaty. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 28min.
22:45
Pitbull. Nowe porządki.
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reżyser powraca do swojego debiutu i ponownie sięga po "Pitbulla". Gdy "Majami" - policjant z mokotowskiej komendy - zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego "Pitbulla" - "Gebelsem", Igorem i Barszczykiem. (Polska 2015)

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Bogusław Linda, Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Beata Kawka, Krzysztof Czeczot

Czas: 126min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 13.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
W protezie na rowerze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 10min.
22:05
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część przebojowej serii. Szanghaj, rok 1935. Indiana Jones (Harrison Ford) przeprowadza transakcję z Lao Che, chińskim gangsterem. Przestępca nie ma jednak zamiaru oddać Amerykaninowi obiecanego diamentu. Zamiast tego dosypuje mu trucizny do kieliszka. Z pomocą dzielnemu poszukiwaczowi przygód przychodzi piosenkarka Willie (Kate Capshaw). Jones zdobywa antidotum na truciznę, musi jednak czym prędzej opuścić Chiny. W ucieczce pomaga mu rezolutny chłopak, Short Round (Ke Huy Quan). Cała... (USA, 1984)

Obsada: Dan Aykroyd, Harrison Ford, Jonathan Ke Quan, Kate Capshaw, Philip Stone, Puri Amrish, Roshan Seth
22:30
Żołnierze kosmosu
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Istnienie całego rodzaju ludzkiego zostaje zagrożone, gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez przedstawicieli obcej cywilizacji - monstrualne, inteligentne i... zabójcze owady. Bohaterami filmu jest grupa młodych ludzi, którzy wstępują do elitarnej jednostki wojskowej. Morderczy trening ma ich przygotować do ostatecznej rozgrywki z najeźdźcami. , napisy ( USA 1997)

Reżyseria: Paul Verhoeven
Obsada: Casper Van Dien, Denise Richards, Dina Meyer, Jake Busey, Neil Patrick Harris, Clancy Brown, Seth Gilliam, Michael Ironside
22:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie pojawia się słynny podróżnik, który twierdzi, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Ktoś w nocy podrzucił do jego salonu wypreparowaną ludzką głowę, specjalność pewnego plemienia Indian z Ameryki Południowej. Niespodziewanie Kowalski ujawnia się jako znawca tematu – posiada zaskakującą wiedzę o szczegółach owego rytuału i orzeka, że to co podrzucono podróżnikowi to prawdopodobnie podróbka. Nie uspokaja to mężczyzny, który dalej nalega na wszczęcie śledztwa w... (Polska 2017)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:20
Śmierć na trzynastym piętrze
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ariana odkrywa, że jej mąż ma romans z nianią ich synka, Nią Palmer. Obserwuje ją i dowiaduje się, że Nia jest w ciąży z jej mężem. Postanawia pozbyć się rywalki i wynajmuje profesjonalnych zabójców. (USA 2012)

Reżyseria: Hannelle M. Culpepper
Obsada: Tessa Thompson, Sean Patrick Thomas, Jordan Ladd

Czas: 81min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Chłopcy z lasu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1944. Niemcy cofają się pod naporem Armii Czerwonej na froncie wschodnim i postanawiają zlikwidować stacjonującą na Zamojszczyźnie silną partyzantkę. W Puszczy Solskiej pod Osuchami dochodzi do jednej z najkrwawszych bitew partyzanckich II w. św. (Polska 2016)

Reżyseria: Wiesław Paluch

Czas: 38min.
23:00
Kobiety i mafia, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Zielińska, była żona Słowika – gangstera nr 1 w Polsce mówi o sobie, że straciła wszystko poza honorem i szacunkiem do samej siebie. Pobyt w więzieniu odmienił jej życie. Słowik zabrał jej apartament, konto w banku i syna. Pozostawił rzeczy osobiste. Spakował je w 25 kartonów, które umieścił w przechowalni. Kiedyś szastała pieniędzmi, kochała się z mężem na milionie dolarów porozrzucanych na łóżku. Jeśli zapragnęła konkretnego modelu torebki, to wysyłano samolotem do Mediolanu... (2016)

00:55
Generał bandytów - odc. 4/4
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nennella rodzi córkę, której nadaje imię Libera. Nowy rząd tymczasowy okazuje się słaby, jego członkowie muszą się sprzymierzyć z dawnymi wrogami, by utrzymać władzę. Gwarancja amnestii dla rozbójników okazuje się dokumentem bez mocy prawnej. (Włochy 2012)

Reżyseria: Paolo Poeti
Obsada: Daniele Liotti, Raffaella Rea, Danilo Brugia, Fabio Troiano

Czas: 50min.
00:20
Jestem skrzatologiem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret niezwykłego człowieka, który ucieka w świat przyrody, baśni i wyobraźni. Konrad Dzięcielewski twierdzi, że jest skrzatologiem, tzn. wie o skrzatach prawie wszystko. Udało mu się wybudować Dolinę Skrzatów, gdzie dzieci poznają świat przyrody. (Polska 2015)


Czas: 12min.
00:35
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 8 - Zamek w Dubiecku
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja tradycyjnych potraw Podkarpacia. (Polska 2014)


Czas: 3min.
00:45
Pełnosprawni - odc. 223
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
00:45
Niepokonani
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat przygodowy w gwaizdorskiej obsadzie. W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z sowieckiego gułagu. Bez mapy czy kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego - od Syberii, przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet, Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez 6000 km pełna jest heroicznej walki o przetrwanie. Pomimo różnic kulturowych i barier językowych przyświeca im wspólny cel – chcą odzyskać utraconą wolność. Nie sprzyjają im mordercze... (USA, Polska, 2010)

Reżyseria: Peter Weir(1)
Obsada: Ed Harris, Farrell Colin, Jim Sturgess, Mark Strong, Saoirse Ronan, Skarsgard Gustaf
00:00
Zły glina
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat kyminalny. Bohaterem jest twardy policjant z San Francisco, zamknięty w sobie i wrogi otoczeniu odkąd utracił wieloletnego partnera. Ale prawdziwy kult, jakim otaczał zmarłego ulega brutalnej destrukcji, kiedy wydział wwnętrzny ujawnia jego udział w niemal wszystkich afeach korupcyjnych policji.   Dozwolone od lat 18 (USA, 1997)

Reżyseria: Langley John
Obsada: Elliott Sam, Morales Esai, Sorvino Paul
01:55
James Bond w Jedynce - Żyj i pozwól umrzeć
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ósmy film z serii o przygodach superagenta 007 Jamesa Bonda i pierwszy, w którym tę rolę zagrał Roger Moore, gdy zmęczony już bondowskim wizerunkiem Sean Connery kategorycznie odmówił dalszych występów. (Wielka Brytania 1973)

Reżyseria: Guy Hamilton
Obsada: Roger Moore, Yaphet Kotto, Jane Seymour

Czas: 116min.
01:10
Klaun
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kent McCoy jest kochającym ojcem, dla syna zrobi wszystko. Kiedy na szóste urodziny chłopca, na kinderbalu, odwołuje obecność klaun, który miał być atrakcją imprezy, Kent sam przywdziewa kostium. Sprawy przybierają jednak niespodziewany obrót. (USA 2014)

Reżyseria: Jon Watts
Obsada: Andy Powers, Eli Roth, Peter Stormare, Laura Allen

Czas: 95min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
01:05
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 6/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się... (Polska)

02:55
Nocny recepcjonista - Odc 8/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przy współpracy Jed, Pine zdobywa listy przewozowe. Udaje się z nimi do bazy pod Kairem, gdzie jest broń. Przywozi z sobą członków tajnej organizacji, którzy zakładają w ciężarówkach ładunki wybuchowe. Roper odkrywa, że Jed wykradła z sejfu dokumenty. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander

Czas: 44min.
02:05
Kamień, nożyce, papier - Wolny rynek
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
reportaż (Polska 2013)


Czas: 9min.
02:20
Nożem i widelcem - odc. 150 - Mięsna roladka, tort wykończony owocami
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
02:40
Chłopcy z lasu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1944. Niemcy cofają się pod naporem Armii Czerwonej na froncie wschodnim i postanawiają zlikwidować stacjonującą na Zamojszczyźnie silną partyzantkę. W Puszczy Solskiej pod Osuchami dochodzi do jednej z najkrwawszych bitew partyzanckich II w. św. (Polska 2016)

Reżyseria: Wiesław Paluch

Czas: 38min.
02:05
Revolution, odc. 19/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rachel i Monroe walczą nie tylko rozumem. Miles, Charlie, Nora i Aaron dostają się do Wieży. Miles i Monroe po raz kolejny się spotykają, tym razem walka będzie poważniejsza. (USA)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:25
Jestem skrzatologiem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret niezwykłego człowieka, który ucieka w świat przyrody, baśni i wyobraźni. Konrad Dzięcielewski twierdzi, że jest skrzatologiem, tzn. wie o skrzatach prawie wszystko. Udało mu się wybudować Dolinę Skrzatów, gdzie dzieci poznają świat przyrody. (Polska 2015)


Czas: 12min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:25
Tajemnice losu, odc.2820
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:05
Uwaga!, odc. 5099
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:20
Moc Magii, odc. 280/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.644
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
04:30
Strefa zdrowia odc. 3
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Statystyki są zatrważające. W Polsce rak zabija blisko 100 tys. osób rocznie. Prawie 94 tys. umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Można jednak wiele zrobić, by chorobie zapobiec. Pokażemy jak ważna jest profilaktyka. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:50
W protezie na rowerze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 10min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.861
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:55
Plebania - odc. 970
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Sylwia Wysocka, Irena Karel, Wojciech Dąbrowski, Adam Bauman, Andżelika Kujawiak, Patrycja Szczepanowska, Krzysztof Ibisz

Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3839
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.865
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info